Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Polska neokolonią

Posted by grypa666 w dniu 20/03/2012

Spis treści

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie…
Aktualności – Polska
Aktualności – dojczlandia
Aktualności jot
Walcz o swe zdrowie i życie
Anty-hasbara
Polska neokolonią

†††††††††††††††††

ALERT1: Przekręt rządu na scypionkach

Jedna szczepionka na pneumokoki kosztuje 300 zł brutto w państwowej przychodni. Dziecko musi ich przyjąć 6 sztuk = 1800 złotych. Zastanawiający w tym wszystkim jest też fakt, iż te same szczepionki Ministerstwo Zdrowia zakupiło od GSK Services Sp. z o.o. po 100 zł.

Magda: Witam, na stronie głównej jest błąd. Szczepionkę na pneumokoki podaje sie 2 razy a nie 6! 6 razy podaje się szczepionki – 5 w 1, 6w1 ( np. infarix hexa). pozdrawiam

†††††††††††††††††††††

ALERT: Ustawa GMO pokazuje, że Polską rządzi Bruksela

Minister rolnictwa podpisał wyczekiwany projekt ZAKAZU stosowania nasion GMO, pod warunkiem uprzedniej zgody Komisji Europejskiej. Negocjacje z KE mogą trwać miesiącami, a wysiewy za rogiem.

PILNIE WYSYŁAJ LISTY (kopia do biuro@icppc.pl) DO MINISTRA ROLNICTWA, np.:

——————
Marek Sawicki
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
marek.sawicki@minrol.gov.pl  (kopia do biuro@icppc.pl)
tel.: 226231510; fax: 226231788
DOMAGAMY SIĘ NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu stosowania materiału siewnego wszystkich odmian genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy MON 810 oraz uprawiania ziemniaka Amflora. NATYCHMIASTOWE WPROWADZENIE TAKIEGO ZAKAZU, nim rolnicy rozpoczną sezon wiosennych siewów, JEST W INTERESIE POLSKI. Negocjacje z Komisją Europejską, które mogą trwać długie miesiące, należy prowadzić po uprzednim wprowadzeniu w życie zakazu w Polsce. Taką kolejność wydawania decyzji podjęły wszystkie kraje, które już dawno mają wprowadzone zakazy na kukurydzę MON810 i ziemniaka Amflora.Z poważaniem,
(imię, nazwisko, zawód i/lub organizacja)
—————

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

†††††††††††††††††††††

ALARM: Ciągły stan wojenno-wyjątkowy w USA

1.1.2012 Obama podpisał NDAA — totalitarne prawo aresztowania Amerykanina tylko na podst. podejrzenia o terroryzm, więzienia go, torturowania i nawet zabicia przez mundurowych USA (pogwałcenie Konstytucji USA), bez nakazu ani procesu sądowego (także pogwałcenie podstawowych praw człowieka).

16.3.2012 tenże lokaj kompleksu jot, bez metryki urodzenia, podpisał dekret NDRP: obrona, bezpieka, energetyka, produkcja, żywność, farmy, woda, transport, siła robocza… wszystkie strategiczne resorty i zasoby podlegają Pentagonowi i żydo-bezpiece DHS, nawet w czasie pokoju, przy musowej rekrutacji do wojska! Bez  zatwierdzenia przez Kongres czy ogłoszenia stanu wyjątkowego!  Banksterzy robią na tym lichwę: gwarantowane pożyczki od jakiegokolwiek banku Federalnej Rezerwy USA.

PB: Wojna z Iranem czy/i  przeciw Amerykanom? W normalnym kraju nie byłoby alarmem takie przygotowanie na ewentualności, ale w tym przypadku… wojna z Rosją/Chinami, patriotami wewn. USA? Albo wszystko na raz, wykorzystując sfabrykowane przez kompleks jot zagrożenie terroryzmem. Czy sfingują atak Iranu na USA, ogłoszą stan wojenny, wyłapią dysydentów, a w Iranie będą wojować z Rosją/Chinami?

Marek Podlecki: Wchodzą w następną fazę – sowietyzacji USA za pomocą sił wojskowych. Ludzie będą pracować za darmo dla kompleksu w wielkich obozach koncentracyjnych, dokładnie to samo co było testowane za Hitlera. Ośrodki oporu będą eliminowane jeden za drugim – masowe egzekucje, bez żadnych wyroków. To wszystko jest już dawno zaplanowane, stąd te „trumny” i „prawa”, które już zostały wprowadzone. Kongres też prawdopodobnie zostanie wymordowany, jeśli nie będzie wykonywał ich rozkazów.

Anonim (USA): Zajęty jestem zakopywaniem broni.

Keats (USA): Dziwne. Kiedyś takie rzeczy były tylko na forach spiskowych, teraz mówią media, a i tak nikogo nie ruszy!

Anonim1 (USA): […] Znamy niekonstytucyjność większości dekretów, jak i nielegalność odmawiania obywatelom podstawowych praw w Konstytucji i ludzkich, nawet w przypadku uzasadnionego stanu wyjątkowego. Jak w przygodzie Obamy w Libii i w przesądzonej konkluzji dot. Syrii, nie wymieniono Kongresu, nie licząc drobnej roli, nieznaczącej roli […].

LindaE (USA): Zgadzam się z innymi, nigdzie nie wyjeżdżam w ucieczce. Przyczaję się i zrobię, co tylko mogę dostępnymi środkami, pomogę utrzymać ten kraj przy życiu. Spróbuję otworzyć ludziom oczy, jak tylko potrafię […]. Do zaobaczenia w podziemiu.

Humanitech (USA): […] Jak ludzie są tak głupi i wierzą w jakiekolwiek po…e i skorumpowane ludzkie hierarchie i myślą, że ich elity i władze dbają o nich… to zasługują na to wszystko… bo nie rozumieją prawdziwej nierównowagi i motywów tych systemów …kryminalnych pozujących elit i ich tyrańskich zniewalających gier dziel i rządź.

†††††††††††††††††††††††††††

Dla Twej wygody — nowe pod-strony zbiorcze:

Olej scypionki (otwarte forum! REGUŁY WERSALSKIE)

GMOnsanto

Fukuszima

10 IV – Hipotezy katastrofy (już skompletowana, otwarte forum! REGUŁY WERSALSKIE)

……………………

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

Gdyby każdy użytkownik raz na rok darował nawet dychę, to byłoby wspaniale.

Tadek Kisiel (Zenobiusz) znów psioczył, ze żebrzę. Wbiłem go więc na PayPala. Gdyby odżył, wyślę do Budapesztu na spęd użytecznych szczeropolskich idiotów.  :<]

††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

PIKIETA Sądu Najwyższego

Każdy pokrzywdzony i każdy obywatel polski winien na niej być

SPRZECIW  W SPRAWIE SANKCJONOWANIA W POLSCE PROKURATUR I SĄDÓW STALINOWSKICH
ZWRACAMY SIĘ O CZYNNE POPARCIE DO:

 1.  WSZYSTKICH, KTÓRZY PROTESTOWALI PRZECIWKO ACTA
 2.  STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI WALCZĄCYCH Z BEZPRAWIEM SĄDÓW I PROKURATUR
 3.  KONTESTACJI
 4.  UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH, KTÓRE W SWOICH PROGRAMACH CHCĄ RZECZYWIŚCIE, A NIE POLITYCZNIE PRZESTRZEGAĆ PRAW OBYWATELI DO SPRAWIEDLIWEGO POSTĘPOWANIA PROKURATORSKIEGO I SĄDOWEGO.

Umieszczajcie tę informację na swoich stronach internetowych, portalach i tablicach portali społecznościowych!!!

W tym dniu dojdzie do podjęcia ważnej   uchwały 7- osobowego składu Sądu Najwyższego – z mocą rozporządzenia  –  dotyczącej udzielenia odpowiedzi, czy posiedzenia sądów w Polsce będą jawne czy tajne. Wszystko zmierza do tego, że Sąd Najwyższy zgodnie z projektem nowego Kodeksu Postępowania Karnego przewiduje tajność posiedzeń – łamiąc tym samym art. 45 Konstytucji RP a także Europejską Konwencję Praw Człowieka – tj. prawo obywatela do jawnego rozpoznania jego sprawy. Więcej

………………………

Szanowni Państwo,  Zachęcam do skorzystania z bezpłatnego kursu mailowego pt. 9 zasad dobrego (i skutecznego)wychowania. Tu można się zapisać

Autorem kursu jest Dariusz Zalewski,który uprawia pedagogikę w nawiązaniu do prac św. Tomasza oraz o. J. Woronieckiego. Napisał m. in. książki Wychować człowieka szlachetnego  oraz Sztuka samowychowania, prowadzi stronę Edukacja Klasyczna. Zainteresujmy się tym kursem i polećmy go znajomym. Więcej informacji. Z poważaniem – Stanisław Papież

Portal internetowy Stowarzyszenia Fides et Ratio — codziennie nowa publicystyka –  o Polsce, problemach współczesnego świata, o Kościele, wierze, filozofii, teologii, katolickiej kontrrewolucji. Publikujemy teksty o których milczą media liberalne i masońskie

††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Prof. Dorota Majewska: Dla pani Anonim: Witam serdecznie, Afazja jest choroba neurologiczna wynikajaca z uszkodzenia struktur mozgu, ktore uczestnicza w procesowaniu mowy.  U starszych osob najczesciej pojawia sie w wyniku udaru lub urazu glowy, a u dzieci jak najbardziej moze wynikac z encefalopatii poszczepinnej, ktora wywoluje podobne  uszkodzenia mozgu jak udar –  czyli niedotlenienie, obrzek i stany zapalne mozgu, ale moze tez miec inne przyczyny.  Nie napisala Pani ile dziecko ma lat, ale skoro rozpoznano u niego afazje, to sadze, ze dostatecznie duze, iz wczesniej mialo rozwinieta mowe.  Raczej malo prawdopodobne, zeby afazja pojawila sie w wyniku alergii.

Mysle, ze koniecznie powinna Pani pojsc z dzieckiem do dobrego neurologa dzieciego i poprosic o badanie MRI mozgu, co moze pokazac czy i ktore struktury mozgu sa uszkodzone. Mozliwe, ze dziecko ma jakas torbiel (co sie zdarza), ktora naciska na struktury procesujace mowe.  Tylko w ten sposob mozemy poznac przyczyny tej choroby u dziecka.
Prosze sie nie zalamywac, tylko dzialac. Pozdrawiam serdecznie – DM

Anonim: Witam. U mego dziecka rozpoznano afazję motoryczną, mimo że niemiało wypadku ani udaru mózgu. Dostało w 1-ej dobie życia Euvax no i szczepionke na gruzlicę, potem tylko raz na żółtaczke Engerix i koniec. Dzieki artykułowi Pani  Profesor Majewskiej nieszczepiliśmy dalej dziecka, mimo że sanepid naliczył nam kary. Może są publikacje nt. „szczepionki a afazja”?

PB: Najlepiej skontaktować się z doświadczonym polskim medykiem. NaturalNews podaje kontakt z lekarką anglojezyczną oraz dwa artykuły, które wymieniają afazję wskutek scypionek:

 1. Gardasil
 2. Scypionka na grypę

Zbigniew Juźków: Witam. Zapraszam do obejrzenia następujących nowych filmów na moich kontach na youtube. Pozdrawiam, życząc miłego ogladania.

 1. HISTORIA SOKOLA CZESKIEGO I EUROPEJSKIEGO – PRELEKCJA DRA JERZEGO CHELMECKIEGO
 2. ALEKSANDR CHARCZIKOW – BIEJ ZYDOW I SPASAJ RASSIJU!
 3. ALEKSANDR CHARCZIKOW – BIEJ ZYDOW I SPASAJ RASSIJU ! |POLSKIE NAPISY
 4. ALEKSANDR CHARCZIKOW – U MIENJA OTBIRAJUT MOJ DOM

Jacek: Dobry Wieczor. Znalazlem w necie Panski artykul odnosnie  Broni Uranowej. Interesuje sie od jakiegos czasu tym tematemi widze co sie dzieje w Azji Mniejszej. Jestem ciekaw kiedy napisal Pan ten artykul. Niestety swiadomosc ludzi jest beznadziejna wrecz tragiczna. Staram sie wszedzie informowac ludzi na ten temat, ale ludzie sa wrecz tragicznie obojetni. Nie wiem kim Pan jest, ale czy w ogole Pan zyje i zajmuje sie dalej ta tematyka. Pozdrawiam

PB: Witam. O który artykuł chodzi? Napisałem sporo. Najważniejsze zgrupowane w Wydziale U.

Maja: […] Dzięki Pana stronie dotarłam na forum tych, którzy nie szczepią. Mam dla Pana informację. W najbliższy czwartek odbędzie się dyskusja nt. GMO w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wstęp wolny. Można też dyskusję śledzić na stronie internetowej.

PB: Widać z opisu, że za GMO. Idźcie i zadawajcie niewygodne pytania, jak ze scypionkami.

†††††††††††††††††††††††††††

Aktualności – Polska

 • „Okrągły stół”, a raczej „Magdalenka”, funkcjonują nadal

Rzeczpospolita (2.III.2012) opublikowała wywiad z Radosławem Pyffelem, prezesem Centrum Studiów Polska Azja, na temat sytuacji w Birmie. Pyffel sugeruje, że Polska winna się bardziej zaangażować w proces transformacji w Birmie dzieląc się polskimi doświadczeniami w relacjach między władzą wojskową a opozycją. Podobno w tej sprawie do birmańskich generałów wspólne pismo wysłali Adam Michnik, Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak i Lech Wałęsa. Niedawno w Birmie była Clintonowa. To pewno na jej zamówienie ta akcja. (Europoseł Prof. Maciej Giertych Opoka w Kraju 78(99) kwiecień 2012)

 • Emigracja z Anglii do Polski

Daily Mail (30.IX.11) odnotował ciekawe zjawisko. Coraz więcej Brytyjczyków emigruje do Polski. Nie są to robotnicy czy nisko kwalifikowani pracownicy ale ludzie klasy średniej szukający posad w biznesie. Okazuje się, że Polska jest ciekawym krajem osiedleńczym, dla młodych biznesmanów lub aspirujących do takiej roli. Zwykle szukają posad w już istniejących w Polsce zagranicznych firmach, ale i zakładają nowe. Polska jest dla nich atrakcyjna z kilku powodów: życie jest tańsze i bezpieczniejsze, Tańsza jest też edukacja (gazeta podaje dla porównania, że na 100000 mieszkańców liczba gwałtów w Polsce wynosi 5,2 a w Anglii 25,6,  rozbojów 92 vs. 189,  grabieży 455 vs. 1158, przestępstw związanych z narkotykami 184 vs. 362 itd). Poza tym pogoda jest bardziej słoneczna, życie rodzinne jest bardziej tradycyjne, bardziej religijne. Żyje się spokojniej, dziewczyny są atrakcyjne, mniej sztuczne, a kryzys gospodarczy mniej odczuwalny. Mam nadzieję, że również coraz większa liczba repatriantów doceni walory Polski. (Europoseł Prof. Maciej Giertych Opoka w Kraju 78(99) kwiecień 2012)

 • Piotr Bein: Niezależne badania 10 IV niewsmak?

Od czasu otwarcia niedawno forum dyskusyjnego na Grypa666 10 IV – Hipotezy katastrofy, wpłynęło tam ponad 800 spamów, przeważnie nt. lekuf, porno i usług jak ubezpieczenia, praca z domu… Otwarte mam inne strony na dyskusje, ale nigdzie coś podobnego nie wpłynęło — ani jednego spamu! Czyżby służby włączyły automat? A za automatem przywleką się trolle, gdy dyskusja się rozgrzeje?

Większość portali, z których wływa spam, ma podobny układ graficzny. WSZYSTKIE spamy zaczynają się od 8 liter wybranych losowo + qb777, np. uzfuzhszqb777 czy  jakiś spec mógłby skomentować to? Z chęcią widziałbym „spam” nt. zdrowej żywności, walki z rakiem, uprawy ogródka na balkonie, połapania się w truciznach w supermarkecie, naturalnego leczenia raka, domolecznictwa ziołami, czystej pitnej wody, monitoringu zanieczyszczenia powietrza radioaktywnością — a tu nic… Ponieważ w spamie przeważają produkty Wiekiej Farmacji, a porno też jest domeną kompleksu jot, mamy poszlakę, kto za tym stoi.

AS: Zależy które? Hasbara nie działa nielogicznie, a sama ślectfo nagłaśnia. Kto wie, o co jej chodzi? Publikujesz i moje wypowiedzi demaskujące bzdurne teorie i założenia. Gdybyś puszczał tylko dezinformacje, nie mieliby powodu grypy atakować.

PB: jesli juz, to znaja moj potencjal w poprzednich chucp, wiec dmuchaja na zimne…

AS: O tym, jak hasbara reaguje wściekle na moje teksty o śledztwie pokazuje przypadek sterowanego przez nią Dakowskiego. Gdy w zw. z konferencją prasową Przybyła napisałem o tajnych spotkaniach prokuratora prowadzącego śledztwo z agentami CIA i FBI wściekle zaatakował mnie Dakowski. U Maruchy wrzucił ten sam komentarz. Im przeszkadza tylko rzetelne śledztwo i demaskowanie hasbarskiej propagandy.

†††††††††††††††††††††††††††

Aktualności – dojczlandia

Z udziałem kanclerza Niemiec, Związek Wypędzonych (BdV) otworzył (20.3.2012) w Berlinie wystawę, przedstawiającą historię niemieckich mniejszości etnicznych w regionach Europy Wsch. i przesiedlenia do NRF. Wystawa popiera politycznie oficjalne działania Berlina, wykorzystujące niemieckojęzyczne mniejszości na rzecz niemieckości w Europie Wsch. i Płd.-Wsch. Wystawa pokazuje też oficjalne stanowisko Niemiec ws. przesiedleń Niemców po II wś. jako niesprawiedliwych, a wsch. sąsiadów Niemiec jako winnych. Wystawa wymienia wieloletnie poparcie od nowego prezydenta, Joachima Gaucka. Jeden członek naukowej grupy doradczej Fundacji Ośrodka Przeciw Wypędzeniom, który wykorzystuje nazwisko Gaucka dla reklamy, jest międzynarodowym prawnikiem, opisanym w pawicowej prasie jako związany z prawicowymi skrajnymi kołami.

Kryzysowy dyktat narzucony przez Berlin i Brukselę spycha niemal wszystkie zadłużone kraje  Europy Płd. głębiej w recesję, wg nowych danych dla Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Grecji. Np. gospodarka Portugalii spadła o 1,3% w ostatnim kwartale 2011 r. o może stracić do 6% w br. Produkcja przemysłowa Italii ostro zwolniła. Sprzedaż detaliczna w Hiszpanii (wskaźnik prywatnej konsumpcji) spadła o niemal 25% wzgl. 2007 r. Grecja zbliza się gospodarczo do poziomu krajów Am. Łacińskiej i Azji Płd.-Wsch., które dotąd pozostawały w tyle za Europą. Na dłuższą metę recesja może odbić się na Niemczech, bo zastój wpływa na eksport z Niemiec.

Opolczyk: Dla Niemiec bezpieczeństwo Izraela jest (słowami kanclerzycy bilderbergówki Merkel) Niemiecką Racją Stanu. Delfiny  zdolne są do przenoszenia rakiet z głowicami nuklearnymi. 1/3 kosztów transakcji pokryje z własnej kieszeni (czyli z pieniędzy podatników) Bundesrepublika. Konstytucja Niemiec zabrania dostarczania broni do regionów zagrożonych konfliktami zbrojnymi.

Opolczyk: …np. połączeń telefonicznych obywateli. Bruksela grozi Berlinowi procesem przed Trybunałem Jewropejskim. Sąd Konstytucyjny w Niemczech odrzucił (aż dziw bierze, że się odważył na taki krok) w 2010 roku przepisy unijne w tej sprawie. Niemcy nie mają obecnie czasu na nic innego poza “ratowaniem” Euro (czytaj – ratowaniem banków). Dodatkowo zajęci są  zacieraniem śladów udziału niemieckich służb w aferze z Nazi-Terrorzelle.

Opolczyk: W USA dług narasta dziennie o 3 miliardy dolców. Kto, kiedy i czym te długi kiedykolwiek spłaci…

PB: Hi hi hi! Przecie nie chodzi o to, żeby goje spłacili, tylko żeby oddali swe ziemie i majątki narodowe, a na końcu zdjęli koszulę z grzbietu, jak przystało na niewolnika zasługującego tylko na ścięcie wg talmudycznych 7 Praw Noego (które Watykan bluźnierczo wciska za podstawę moralności chrześcijańskiej!).

Prof. Maciej Giertych: […] Ogólnie mam wrażenie, że niepotrzebnie straszy się nas tymi wskaźnikami, bo nic z nimi nie koreluje. (Opoka w Kraju 78(99) kwiecień 2012)

Nie stać ich na płacenie rachunków.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności jot

[…] Jeśli Obama uzyskał prezydenturę oszustwem, to wszystko, co zrobił, podlegałoby unieważnieniu. […]

 • Zmarł Kissinger?

Marek Podlecki: Idę pić.

PB: Zostałoby ich jeszcze 999.

Opolczyk: Jako powód podaje mieszanie się USraela w wewnętrzne sprawy Boliwii. Boliwiańczykom chyba otworzyły się oczy. Pakistan  zaś zażądał od USraela całkowitego zaprzestania używania dronów na terenie Pakistanu.

Opolczyk: Jest tajemnicą poliszynela, że tzw. ratowanie Grecji jest ratowaniem banksterskiego złodziejskiego systemu finansowego. Przedwczesne bankructwo tego unijnego baraku byłoby niekorzystne przed pełnym “sprywatyzowaniem” (czytaj – całkowitym rozszabrowaniem majątku narodowego) Grecji. Grecja padnie, ale dopiero wtedy, gdy wszystko – łącznie z Akropolem – będzie prywatną własnością szabrowników eufemistycznie nazywanych “inwestorami”.

Tymczasem bilderbergowska Unia Jewropejska, metodą salami (po plasterku), pod pretekstem ratowania unijnych baraków przed plajtą dokręca globalistyczną śrubę. Niedawno dopiero mieli bilderbergowcy problemy z narzuceniem Unii Jewropejskiej  tzw. Traktatu Lizbońskiego (Irlandia go de facto odrzuciła), a już agentura banksterów majsterkuje przy jego zmianie. Starają się zrobić to tak, aby zmiany w TL nie były zatwierdzane przez referenda w unijnych barakach. Odpowiedzialny za tę operację jest Herman Van Rompuy, podwładny George Sorosa.

Z powodu protestów przeciwko budowie elektrowni atomowej w prowincji Tamil Nadu w Indiach władze prowincji wprowadziły tam stan wyjątkowy (łącznie z godziną policyjną). Tymczasem w Niemczech, w których panują najwyższe standardy bezpieczeństwa atomowego, w zamkniętej już na stałe elektrowni atomowej Brunsbüttel znaleziono kompletnie przerdzewiałe metalowe beczki z odpadami atomowymi.

Opolczyk: Niemcy się tym najwyraźniej nie przejmują. Co tam zresztą jedna beczka odpadów atomowych, skoro uran jako składnik nawozów sztucznych trafia do gleby  w Niemczech w ilości 100 ton uranu rocznie.

Opolczyk: Szef izraelskiego MSZ Liebermann, przebywający akurat w Chinach, wyraził nadzieję, że Ms. Ashton zrewiduje i wycofa jej wypowiedź. Wg Libermana Izrael jest najbardziej moralnym państwem na świecie, a wojsko Izraela najbardziej etyczne. Przykład tej etyki widzieliśmy podczas napadu komandosów izraelskich na humanitarny konwój morski płynący w 2010 roku do Strefy Gazy. Komandosi izraelscy zamordowali wtedy tylko 9 osób. A przecież mogli wymordować wszystkich zatapiając np. cały konwój wraz z ludźmi.

Opolczyk: Milionowe zbrodnie NATO i US Armee nie wzbudzają w ONZ zastrzerzeń.

– zaprzestanie dozbrajania z zagranicy rebeliantów,
– gwarancja ONZ, że nie dojdzie do interwencji zbrojnej jak w Libii.

Opolczyk: Tymczasem coraz więcej jest dowodów na to, że “rebelianci” stosują tortury i egzekucje. Oficjalne me(n)dia łżą w sprawie Syrii.
Znającym język niemiecki polecam relacje z Syrii przekazywane przez rzeczywiście niezależnego dziennikarza, Christopha Hörstela. Jego wypowiedzi znajdują się też na blogu “Alles  Schall und Razch”.

Opolczyk: A tymczasem w USA też trwa walka z internetem. Zamykane są strony  internetowe. Obama wierny jest jego wypowiedzi, że blogerzy zagrażają demokracji.

Opolczyk: Kongres USraela liberalizuje… przepisy szpiclowania obywateli przy pomocy dronów. Dokładnie to samo robi W. Brytania. Dotychczasowe używanie dronów do przeprowadzania zamachów i “egzekucji” (m.in. w Afganistanie i Pakistanie) jest ewidentnym łamaniem przez USA prawa międzynarodowego oraz najbardziej elementarnych praw ludzkich i obywatelskich (prawo do uczciwego procesu). Tajna amerykańska służba NSA buduje Utah Data Center, które będzie miało za zadanie pełną kontrolę rozmów telefonicznych, prywatnych E-maili i aktywności w internecie, np. haseł wpisywanych w wyszukiwarce google. Szpiclowaniem tym objęte będzie społeczeństwo USA.

PB: Produkt izraelski, dron lansowany przeciw krnąbrnym gojom, wg 7 Praw Noego: każdy goj zasługuje na ścięcie za bałwochwalstwo (niewiara w talmudycznego bożka).

Centrum monitorigu znajduje się w dzielnicy finansowej i dysponuje tysiącami kamer monitoringowych.

Opolczyk: Natomiast wg amerykańskich marionetek politycznych i me(n)diów rebelianci-terroryści mordujący w zamachach Syryjczyków są bojownikami o wolność i demokrację. Jak to dziwnie zmienia się ocena protestujących w zależności od tego, gdzie, jak i przeciwko komu protestują.

Otrzymywała ona np. nowe rankingi agentur rankingowych przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Zamieszany we wszystko jest współpracownik Goldman Sachs.

PB: Wiadomość podała agencja Stratfor, o tendencjach judeocentrycznych, wg mnie.

Opolczyk: Tymczasem po niewypale z szczepionkami na “świńską grypę” próbuje big pharma poprzez zmianę przepisów w konstytucjach wprowadzić ustawowe przymusowe szczepienia Gojów. Początkowo ma to dotyczyć określonych grup zawodowych. A potem metodą małych kroczków przymusowe szczepienia obejmą wszystkich.

PB: Tak właśnie było z „pandemią” bio-broni unych pt. H1N1. Najpierw sscypili prtzymusowo słi=użbę zdrowia i mundurowych — w dojczlandii innymi scypionkami niż dla mas gojowskich, z czego wynikł rejwach globalny…

Opolczyk: Przy okazji widzimy jak manipuluje Sfora informacjami, pisząc Rosja straszy Europę. Rosja nie straszy, a po prostu informuje Jewropę, że w odpowiedzi na Tarczę sama rozmieści własne rakiety wzdłuż jej granic. Dlaczego rakiety, które stacjonują już w Niemczech i które mają stacjonować w Polsce nie przeszkadzają Sforze, a te rosyjskie już tak? Przecież tylko idiota uwierzy zapewnieniom NATO i USraela, że rakiety Tarczy nie są wymierzone w Rosję. A przeciw komu są one wymierzone? Rakiety z Korei do Polski nie dolecą, z Iranu i Syrii też nie. Zresztą, Iran i Syria są osaczone bazami wojskowymi NATO i USA, które przechwycą wszelkie wystrzeliwane w odwecie przez te państwa rakiety.

[…] Syndrom Abrahama znów w ataku. Jehoszua (i Netanjahu) poświęcają upadających Żydów w USA na rzecz bardziej korzystnego (wojennie) sojuszu z sektą podżegaczy wojennych, wystarczająco silnych wpłynąć na rząd USA. Hagee oznajmił już poparcie dla zapobiegawczego ataku nuklearnego USA-Izrael na Iran. Sojusz Armagedonu otwarcie wypłynąl w tym tygodniu; przygotuj się do wojny!

PB: Nie sądzę. Sojusz istnieje od dawna, chrześcijańscy syjoniści Hagee’ego szturmują senatorów i kongresmanów USA od lat. W artykule jest urywek nt. zagłady Zydów w Szoa przez ich współplemieńców-syjonistów, o czym pisałem m.in. w referacie naukowym i artykule. Tamże o zarazie pt. chrześcijańscy syjoniści i ich dążeniu do Armagedonu — który z Was, katolików braci w Chrystusie, ma podobne do nich poglądy?

13 lat temu naloty US-NATO na Jugosławię

PB: Rozłam Jugosławii przez „US-NATO” był próbą pełnej skali przed rozkłądaniem na łopatki  Afganistanu, Iraku, Pakistanu, Libji… z  Syrią, Iranem, Libanem, Egiptem w kolejce.

Specjaliści rozpisują się na tę rocznicę o NATO, bombach, zabitych, broni uranowej, nielegalności napaduoddzieleniu Kosowa… NATO nie podejmuje decyzji w izolacji. Politycy i organizacje międzynarodowe wykonują plany i instrukcje przygotowana przez skrytą władzę, zdecydowaną dzielić i rządzić światem podzielonym religijnie, etnicznie i w jakikolwiek inny sposób — od płci po dochody. Broń uranowa nie narodziła się 13 lat temu, a jej promotorzy doskonale znali skutki jej na zdrowie. Liczba ofiar cywilnych w Jugosławii blednie przy milionach Irakijczyków zabitych przez sankcje ONZ, bomby Koalicji i najemnicze egzekucje… albo przy 150 tys. niewinnych zabitych w Libii. Separatyzm obcych w twym wlasnym kraju nie jest sam w sobie celem tych orwellowskich wojen, tylko o wiele szersze i głębsze zniewolenie.

Rocznice tragedii narodowych wg skryptu kompleksu jot nie przyczyniają się do eduacji ani pamięci ofiar, a jeszcze mniej do zatrzymania cyklu zła. Polaków wytresowano na upamiętnianie historii zakłamanej, wykorzystywanej do manipulacji narodem. Nikt nie wyszedł zwycięsko z konfliktów w b. Jugosławii, wszyscy przegrali na korzyść kompleksu jot. Nawet Albańczycy, milczące ofiary broni uranowej w Kosowie.

Kto z licznych analityków, luminarzy, obserwatorów serbskich czy ich zachodnich sympatyków dobierze się w końcu do sedna prawdy?

Rok temu w Libii na Purim: interwencja zbrojna kompleksu jot

8 lat temu w Kosowie…

20 lat temu w Buenos Aires: korzenie terroryzmu Izraela

Nie zapomnimy Rachel Corrie…

††††††††††††††††††††††††††††

Walcz o swe zdrowie i życie

PB: Wnioski autorów są niekompletne. Do zamachu na zdrowie i życie ludności globalnej dla zysku korporacyjnego dochodzi motyw eugeniczno-ludobójczy, udowodniony po raz kolejny korporacjom wywodzącym się z hitlerowskiego IG Farben. Świadczy o tym nagłośnione przez Jane Bürgermeister celowe zatrucie partii szczepionek wysłanych przez Wielką Farmację do laboratoriów szeregu państw oraz plany przymusowych masowych szczepień tą bio-bronią przez służby mundurowe państw Zachodu w 2009 r. W spisku zmówiły się żydo-mendia, ŚOZ, żydo-bezpieki jak DHS (USA), odpowiedniki narodowe Sanepidu oraz władze wojskowe państw NATO kompleksu jot.

Ludobójstwo szczepionkami nie jest przypadkiem odosobnionym. Korporacje o podobnym rodowodzie i koneksjach z żydo-banksterią spiskują od zarania ery atomowej nad sukcesywnym niszczeniem ludzkości promieniowaniem radioaktywnym, od roku współdziałając w kryciu Fukuszimy, skuteczniej niż w poprzednich przypadkach katastrof atomowych i skutków radioaktywnej broni uranowej. Modnym obecnie, a starym jak Monsanto jest temat GMO i związanej trucizny Roundup. Niezbadane pozostają skutki trucia inną chemią spożywczą i w wodzie pitnej, chemoślady, antyludzkie prawa jak Codex Alimentarius, wykorzystanie HAARP do tragicznych w skutkach katastrof „naturalnych” i kontroli umysłów na wielkich obszarach itd. itd… Możemy tylko zgadywać przyczyny dramatycznego wzrostu chorób „społecznych”.

Nowa pod-strona Olej scypionki

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Anty-hasbara

Opolczyk: W zasadzie powinni się cieszyć, że tylko 48 proc. ludności Polski “okazuje głęboko zakorzenione postawy antysemickie”.  Antypolskie wyczyny żydowskich szumowin-publicystów, oskarżających Polaków o współudział w Shoah, czy absurdalne roszczenia żydowskiego Przedsiębiorstwa Holokaust wobec Polski zasługiwałyby na “antysemityzm” w Polsce rzędu co najmniej 90 %.
Przy czym określenie “antysemityzm” jest wymyślonym przez Żydów narzędziem do kneblowania jakiejkolwiek krytyki pod adresem Izraela i Żydów. “Antysemitą” zostaje okrzyczany ten, kogo Żydzi nie cierpią i kogo  chcą zakneblować i/lub postawić pod pręgierzem.
Dodatkowo większość dzisiejszych Żydów ma korzenie chazarskie a nie semickie. Dlatego ta żydowska propagandowa maczuga do miażdżenia przeciwników jest  nadużyciem.

Nie dziwi mnie wzrost nastrojów antyżydowskich w innych krajach (Węgry, Francja, Hiszpania). Do ludzi powoli dociera coraz więcej informacji o tym, jaki wpływ wywierają Żydzi na politykę światową, finanse, bankructwa całych państw. Widzą też terrorystyczny charakter Izraela, widzą mordowanie Palestyńczyków, widzą wysiłki Izraela zmierzające do wywołania wojny z Iranem.

A przy okazji sam zapytam Żydów – zastanawialiście się nad tym, dlaczego wszędzie, na całym świecie, was nie lubią? Wszędzie, gdzie się pojawicie – wszędzie tam pojawiają się natychmiast nastroje antyżydowskie. Co takiego macie w sobie, Żydzi, że wzbudzacie u ludzi na wszystkich kontynentach do siebie niechęć? Jedynie u żyjących w izolacji od tzw. cywilizacji ludów pierwotnych nie występuje zjawisko niechęci do Żydów. U Pigmejów nie spotka się ani jednego “antysemity”! Naprawdę! Pigmeje są wolni od “antysemityzmu”! Dlaczego tak jest?

Ano…dlatego, że Pigmeje nie mieli jeszcze z Żydami do czynienia… Gdybyśmy my, jak Pigmeje w dżungli, nie mieli do czynienia z Żydami, to i u nas nie byłoby “antysemityzmu”. I vice versa – gdyby Pigmeje mieli z nimi do czynienia tyle co my, to i oni byliby “antysemitami”.
Zamiast “walczyć z antysemityzmem” polecam Żydom zmienić u nich to, co na całym świecie nastawia ludzi do nich negatywnie. I wtedy “antysemityzm” umrze śmiercią naturalną. Od siebie dodam, że nie jestem programowo antyżydowski. Wiem, że większość Żydów to normalni i uczciwi ludzie. Chcą normalnie żyć, pracować, nie chcą wojen i wyzysku. Niestety jest wśród Żydów dosyć liczna grupa, która żyje pasożytniczo na innych. Mam na myśli światową lichwę, żydowskich liderów i ideologów NWO. Ich bandyckim systemem finansowym i bankowym ograbiają oni systematycznie prawie cały świat. Oprócz nich istnieje jeszcze grupa fanatyków syjonistów marzących o wielki Izraelu od Nilu po Eufrat. Ich zbrodnicze poczynania szkodzą reputacji porządnych Żydów.

PB: Mądrze gada Opolczyk… Gdyby wszyscy Polacy poznali ludobójstwo, zbrodnie, szchrajstwa, oszustwa, oczernianie i chucpy judeocentryków przeciw Polakom i polskiej racji Stanu, „antysemityzm” osiągnąłby wśród nich 200%, a antysemityzm (uogólnianie na wszystkich żydów) — 0%.

†††††††††††††††††††††††††††††

Polska neo-kolonią

Opolczyk: Popieram to. Jedynie domagam się, aby Senat odebrał i sobie wszystkie przywileje. Nie tylko odbiera się nauczycielom przywileje, ale jeszcze masowo będzie się ich zwalniać. Już obecnie katastrofalny stan oświaty jeszcze się pogorszy… Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie…

Zamierza wejść w wydobycie węgla w Polsce i zbudować elektrownię, startuje w procesach prywatyzacyjnych i poszukuje na całym świecie surowców.

Opolczyk: Ten “biznesmen” Kulczyk to ma życie… Nie zrujnował go rozwód i podział majątku (żonie odpalił majątek wart 3 miliardy złotych). Nie zaszkodziła mu Afera Orlenu, ani tzw “afera Kulczyk park”. Mieszka sobie taki w Londynie i inwestuje… Jak widać kapitalizm narzucony Polsce w 1989 roku ma i dobre strony. Obok milionów bezrobotnych  i setek tysięcy bezdomnych mamy i pupilka kapitalizmu – Kulczyka. A gdy przeczytałem nagłówek mówiący o tym, że do Łodzi ściągną ludzie z całego świata, ucieszyłem się. Przeciż do bankruta by nie przyjeżdżali. Dopiero po przeczytaniu całości uświadomiłem sobie, że tekst opisuje dalsze gospodarcze  kolonizowanie Polski.

AS: […] W wywiadzie z Kieżunem brakuje mi nazwania po imieniu tych, którzy stoją za kapitałem amerykańskimAmerykanami. Czyżby Kieżunowi zabrakło odwagi na to? No i neokolonializm dotyczy całej Jewropy, także Zachodniej i samego USraela. Kolonizatorami jest globalna, żydowska sitwa. A ludy tubylcze, (Niemcy, Francuzi, Amerykanie) są tanią, wyzyskiwaną siłą roboczą. Która – jeśli plany globalistów się powiodą – zostanie radykalnie zdepopulowana, całkowicie wywłaszczona i zachipowana. Także i Kieżun nie zauważa, że kapitalizm, prywatne banki, giełda, handel „papierami wartościowymi”, „wolny (nie dla wszystkich, a tylko dla bogatych) rynek” to żydowski podstęp na ograbienie Goim.

PB: A propos kolonializmu, zbiegł się w czasie z infiltracją władzy w Anglii, Holandii i wielu in. krajach „kolonialnych” przez banksterów i kompleks jot w ogóle (frankiści i żydomasoneria). Podobne do obecnego łupienia Afryki Płn. i Zach., Ameryki Lacińskiej, jewrokołchozu, Bliskiego Wsch. wg rozkładu jazdy kompleksu jot, z mapą Wielkiego Izraela zamiast mapy egzotycznych zasobów zamorskich.

PB: Czy ST niedocenia unych? pod tymi parudziesiecioma sa w Polin dziesiatki tys. sajanim, szabas-gojow i uzytecznych idiotow. Obawiam sie, ze nawet gdyby patriotyczny przywodca jak ST doszedl do wladzy to te fusy wyplyna na powierzchnie – Polakom potrzebna rewolucja wlasnej moralnosci. Masy Zydow w Polsce (pisze mi ktos poufnie) wola polskosc od terroru rabinicznego i nie dadza sie przekupic judeocentrykom. Ile w tym prawdy? Masy zydowskie w Izraelu i diasporze wskazuja jednak, ze wiekszosc da sie przekonac/przekupic/oglupic wspolplemiencom.

PB: Polskie mięso armatnie do wojen za wolnośc waszą i nasią. Ci sami co współpracowali z kompleksem jot nad straceniem Polski w II wś., wykopali polskich lotników z Anglii po spełnieniu zadania.

Jedna odpowiedź do “Polska neokolonią”

 1. […] Wielu ludzi obawia się rządowej konfiskaty żywności, broni, gospodarstw, złota itd. [Patrz ALARM: Ciągły stan wojenno-wyjątkowy w USA – PB.] Ogromna liczba osób bierze kursy samobronnej obsługi […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: