Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

jewro2012


Grypa666 sprawozdaje z jewro2012

Dedykacja: Polskim Kibicom, młodej, uświadomionej, nowej sile patriotycznej Polski.

Akredytowany Grypy666, zawodowy ochotnik Eeetam + inne wtyczki ludowe.

W tradycji niezrównanego Bohdana Tomaszewskiego (W czasie stanu wojennego odmówił współpracy z Polskim Radiem.)

PB: Jeśli zarzuty są prawdziwe, to wiadomo, dla kogo robił Petelicki. Stratfor i jego szefa, Friedmana, przeanalizowałem przy okazji zajawki o Wyszechradzie i komunikatu w Stratfor o ‚zabiciu’ Bin Ladena przez służby USraela. Zyd Friedman pokazał, że pracuje na wojnę z terrorem itp. moCIAdowe rzeczy. WikiLeaks to też ich robota. Więc nie mam ZADNYCH wątpliwości. Zastanawiam się tylko, skąd Mizia miał pomysł ogłoszenia Petelickiego patriotą polskim. Może ‚wywiadownia’ Petelickiego miała na kształt WikiLeaks manipulować dla judeocentryków polityką w Polin, żeby nie doszedł do głosu element patriotyczny? Skoro Petelicki tyle energii włożył w dobre stosunki z „kibolami”, być może jego zadaniem była kontrola tego rodzącego się niezależnego, rozproszonego ruchu młodych Polaków dla moCIAdu?

Kibice brytyjscy protestowali w Donietsku, niosąc trumnę z nazwiskiem b. gracza brytyjskiego, Sol Campbell. Rzucili w ten sposób wyzwanie histerycznemu przedstawieniu Ukraińców jako rasistów i antysemitów w programie BBC (28.5.2012), w którym Campbell przestrzegł fanów brytyjskich przed udaniem sie na Ukrainę, bo mogą wrócić w trumnie. Jego słowa spadły z nieba producentom programu BBC Stadiony nienawiści oraz zastępom dziennikurestwa, które od paru mieięcy opisują Ukrainę jako rasowo zacofaną, pół-faszystowską prowincję. Przekonawszy się, że Ukraińcy są normalni, a nawet mili, a twierdzenia Campbella i in. zupełną bzdurą, brytyjscy kibice zorganizowali protest dla wyrażenia swego oburzenia. Mendia określiły to mianem wygłupu, a kibiców — chorymi.

Zwykle mówi się o angielskich kibicach jako głupkach i rasistach, którzy wywyższają się ponad obcokrajowców. Tymczasem to BBC i klakierzy brukowi opisali Ukraińców jako zacofanych i uprzedzonych, a zwykli kibice obnażyli ksenofobiczne bajdurzenie. Kiedy jacyś kibice brytyjscy sporadycznie wdadzą się w rasistowskie przepychanki, mendia nazywają ich chorymi. A kiedy dają wyzwanie stronniczym stwierdzeniom w mendiach, te nazywają ich identycznie — chorymi i szokującymi.

Gość: Alboś jeszcze ogłupiony albo jestes hasbarą….. – Władimir Wolfowicz Ejdelsztejn — sługus bilderbergowca Kasparowa. Taki on KGB-ista jak ty mądry. To żydowska prowokacja.

Gość1: xxx: ludzie _ to prowokacja KGB cała prawda jest taka że to robota ruskich zaplanowana perfekcyjnie, historia tej nacji dobitnie o tym świadczy” Pisze kto ? Zydowska Wybiorcza? Zyrynowski oficjalnie sie przyznal rowniez do POchodzenia chazarskiego ! Wiec kto stoi za tym ,zeby na sile sklocic slowian ? Oj chazarskie scierwa wy scierwa!

PB: Pomału wychodzi, że ‘ruskie’ żydo-sorosiaki nasłali Szprygina z prowokującymi zapowiedziami, potem symbolami żydobolszewii na ‘pochód’ we W-szawie i wyzywającą sektorówką. A UEFA, wonTusskownia, Walcowata i żydomendia na wszystko powiedzieli OK. PiSdzielce odwrócili uwagę od tej koczowniczej chołoty i ich talmudinatów na ruskich, KGB i czekistę Putina.

PB: Czy data morderstwa Gen. Petelickiego nie zostala obliczona na wszczecie protestow podczas jewro2012 i rozprawienie sie z patriotami, pod pozorem zwalczania chuliganstwa? Uny upiekliby 2 gęsi: zabić Petlickiego być może znającego tajniki 10 IV, udupić “kiboli”.

AS: Tamci kibole to była prowokacja PiS-u! Byli prowadzeni na sznurku przez Gazetę żydo-Polską i żydo-Niezależną.pl.
Petelicki to żydowski prowokator i sługus. Inscenizuje napuszczanie na Tuska, a o konieczności przepędzenia całego UKŁADU, z USA i Izraelem na czele – nie mówił ani słowa!!! Widzę, że dajecie nabierać się na kolejną żydowską “ustawkę”!

PB: Niekoniecznie. Patrz materiały archiwalne powyżej w tym dziale.

Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.

PB: Petelicki wychwalal Sikorsky’ego w 2011, GROM zabijał “terrorystów” czyli powstancow (Irak, Afganistan?)
wyglada na nastepna wielka manipulacje emocjami Polakow – trzeba byc ostroznym.

[…] Podczas odgrywania hymnu Federacji Rosyjskiej polscy kibice gwizdali. Ten mało znaczący z pozoru epizod jest o wiele istotniejszy niż burdy na ulicach. […] Paradoks polega na tym, że na mecze reprezentacji Polski na EURO 2012 nie chodzą kibice zwani ultrasami, ani chuligani, bo sposób dystrybucji biletów to spowodował. Na mecze chodzą ci, którzy mieli szczęście wylosowania biletów oraz masa pracowników korporacji i firm, które w ramach premii i bonusa zapewniły im wstęp na mecze reprezentacji. Struktura kibicowska na meczach polskiej reprezentacji jest zupełnie inna niż na meczach Ekstraklasy, gdzie większość stanowią ultrasi.

Swiadomy: […] Wiadome kręgi, nieżyczlwe naszemu Narodowi, koniecznie chcą nas poróżnić z naszym wielkim sąsiadem, z którym powinniśmy we własnym interesie, także w tym najbardziej egoistycznym, dobrosąsiedzko współpracować – dla obopólnych korzyści, ale przede wszystkim dla naszych korzyści, bo Rosja bez życzliwości Polaków napewno jakoś sobie radę da. Ten nasz wschodni sąsiad jest Wielki nie tylko swoim obszarem i liczbą ludności, lecz przede wszystkim osiągnięciami ekonomicznymi i kulturą, a rodowici Rosjanie też swoje w niedawnej przeszłości odcierpieli bo też byli ofiarami, nie sprawcami. Pożałowania godny jest fakt nieuszanowania na stadionie hymnu naszych rosyjskich gości, ale, bez przesady, na stadionie gwizdała niewiele rozumiejąca rozwydrzona hałaśliwa chuliganeria i inna ciemnota, a nie nawet przeciętnie inteligentni Polacy, już nie mówiąc o pradziwych rozumnych inteligentach godnych tej nazwy. Rosjanie, nie zważajcie na rozwydrzonych głupoli i pamiętajcie, że macie wśród Polaków szczerych przyjaciół darzących Wasz naród należnym szacunkiem.

Halina: Chazarska hołota właśnie przędzie sieć New World Order czyli Lucyfer – Order. Polsko-języczne mendia na długo przed Mistrzostwami – napuszczały polskojęzycznych syjonistów i zakłamywały młodych polskich chłopaków przeciwko Rosjanom. Głośno było np. o marszu z symbolami sierpa i młota itd. Nie dziwi fakt, że tym “mendiom” – od wielu lat nie przeszkadzały tzw. “marsze izraelskich żywych” – otoczonych zwleczonymi z Izraela uzbrojonymi po zęby i wypasionymi zbirami.

Antyrosyjska agitacja trwa w syjonistycznych “elytach” – w Polsce – od dawna. Ta chazarska hołota nażarła się już – słowiańskiej i europejskiej krwi. Syjonistyczna bestia aktualnie chłepcze krew syryjską, afgańską, libijską ….itd. w przyszłości ta CHAZARSKA KRWIOŻERCZA BESTIA planuje napaść w celu ludobójstwa i grabieży na Persów z Iranu, na inne kraje arabskie, na Rosjan, Chińczyków, potem – kto wie – może zasmakują w krwi np. latynoskiej z Ameryki Południowej??? Zanim syjonistyczna bestia wymorduje kolejne miliardy ludzkości – wszyscy świadomi z wielu narodów – mężczyźni – powinni tę ohydną bestię spętać, pokonać i wysłać do BIROBIDŻAN – tam potem postawić szeroki mur, żeby na stare tereny te syjonistyczne zbiry już nigdy więcej nie wróciły.

Fran: […] Programy BBC n/t mistrzostw puszczone na caly swiat sa wyraznie nastawione na walke z antsemityzmem; tak jakby to byl glowny powod organizowania mistrzostw. Natomiast wszystkich pilkarzy na sile i na mus zapedzano do obozu oswiecimskiego. Jakas kpina totalna. Zastanawiam sie, czy te mistrzostwa przygotowywano w Warszawie, czy w Tel Awiwie. […] Przypuszczam, ze organizatorzy tych prowokacji, to te same samozwancze grupy i organizacje, ktore w tym samym czasie urzadzaly anty-putinowskie awantury w Moskwie. […]

Wow: Najpierw przeprowadzono medialną nagonkę na Rosjan i Rosję, później dopuszczono do przemarszu kibiców rosyjskich także z symbolami ZSRR, co miało doprowadzić zapewne co bardziej krewkich “kiboli” do furii. Tych radzieckich symboli wcale nie było tam dużo-ale były i zostało to odpowiednio nagłośnione w “naszych” mediach. Co ciekawe na zachodzie z koleii nagłaśniano jakoby Rosjanie mieli flagi biało-czarno-żółte tzw flagi Romanowów używane przez monarchistów i nacjonalistów co media na zachodzie określiły jao “far-right tendencies” i zero wzmianki o flagach ZSRR. Jedne informacje puszcza się w POlsceinne w zachodniej Europie-ważne by zochydzić, raz mozna nazwać faszystami raz komunistami i pokazać jakieś urywki z filmu. Tutaj pachnie prowokacją na kilometr-z jednej strony po raz tysięczny obrzydza się “ruskich”, z drugiej pokazuje środowiska polskich kibiców i nacjonalistów jako tępaków i zadymiarzy. Upieczono kilka pieczeni na jednym rożnie

PB: Buhaha!

PB: Nieraz ataki fałszywej flagi poprzedziły ćwiczenia, co najmniej w 3 przypadkach posłużyły zakamuflowaniu (11 IX, Londyn i atak Breivika).

PB: A bufetowa swoje – kibice sbornej nie złożyli dotąd wniosku o organizację przemarszu. Jednak – jak dodała – tysiące ludzi różnej narodowości muszą w jakiś sposób dostać się na Stadion.

Genjitsu: W internecie jest materiał filmowy na youtube: “Journalist fights with Russian hooligans”, w którym widać jak dziennikarz Gazety Wolskiej(łysy kolon z lewej w jasnej kurtce i z mikrofonem z logo GP) prowokuje Rosjan. Idzie razem z Rosjanami nie niepokojony przez nikogo, nagle odwraca się do stojącego najbliżej Rosjanina i drze gebę na niego. Potem startuje z pięściami do walki i dostaje w twarz kilka ciosów od ruskich. Podnosi się z gleby i ucieka za kordon policyjny w międzyczasie bluzgając na policjantów. Tak prowokuje Gazeta Wolska. Szczyt manipulacji i chamstwa! Sakiewicz wie jak robić dobrą propagandę bo w środę ukazała się Gazeta Wolska Codziennie ze zdjęciem jak Rosjanin daje po lbie dziennikarzynie Wolskiej z nagłówkiem, że biją ich dziennikarza…brak słów

OK:  No to wojna ja z mojego miasteczka wspomoge warszawe jedzie moze tylko 40 ale za to umiemy sztuki walki i jestesmy napakowani wiec ruscy napewno dostana oklep

X-Man: Czy Policja działa sprawnie? Widzieliście firm z Chorwatem odprowadzanym do suki odbitym przez koleżków. Sposób działania Policji która nie przewidziała takiej sytuacji jest kompromitujący.

YT: dla mnie to nowośc. Przez całe życie widziałem tylko jak z krzaków wyskakiwała drogówka, albo straż miejska..a tu ..no proszę jakie zaskoczenie ! z karzków wyskakuję tez i kibole.

S3: Dzisiejsza Polska to fajny i ciekawy kraj 11 listopada niemcy biją Polaków w Dniu Niepodległości a teraz polska policja atakuje polskich obywateli którzy mieli odwagę upomnieć się o swój honor i o to że nie chcą być dla Rosji bliską zagranicą. To zawsze tak się zaczyna najpierw są marsze niewinne manifestacje a później jak zobaczą że na wszystko się godzimy to zaczną się większe żądania.

Idol:  De Telegraf to najbardziej rasistowska i antypolska gazeta w Holandii.

M: A te rzekomo rasistowskie zachowania wyssane z palca ochoczo pdchwyciły i podgrzewały brukowce z imperium medialnego kierowanego przez Michnik-Szechtera pałającego ogniem “miłości” do wszystkiego co polskie i Polski.

Trop: Wszystkie ślady prowadzą do firmy …… Holocaust Corporation Ltd. To jej ludzie zatrudnieni w mediach w całęj Europie i różnych zakątkach świata preparują takie “newsy” ….. . Celem jest 65 mld dolarów odszkodowań od Polaków !.

CV:  Skoro takie tuzy medialne Rosji negatywnie oceniaja zgode “polskich wladz”na przemarsz Rosjan w Wa-wie,wiec moze prokuratura szuka winnych nie tam,gdzie powinna.Media “trabily”o przyjezdzie rosyjskich kibicow,wskazujac srodki transportu i czasy ich przyjazdu.Moze mi ktos odpowiedziec,po co komu takie informacje?W jakim celu je podawano?Majac powyzsze na uwadze,wnioski-jedyne jakie sie nasuwaja,to obrzydliwa,prostacka,nieudolnie zorganizowana prowokacja.Skala owych “atakow”na “obywateli Rosji”,widocznie niezadowala organizatorow zadymy,jesli w dalszym ciagu jest to goracy temat.

Rosa: a kto zezwala w Rosji na pielgrzymki do Smolenska i Katynia???

Ssak: Były ambasador Polski w Rosji, Ciosek zapytany czy władze Moskwy wyraziły by zgodę na przemarsz kilku tys .kibiców z Polski w intencji naszego kraju ..odpowiedział krotko NIE !!! I tak należało zrobić na zasadzie wzajemności i nie wymądrzać się nad naszymi kibicami którzy nie mogli ścierpieć świętowania państwa które jest nam nieprzychylne.

RE: I teraz wiecie po co Bufetowa wydała zgodę na “ruską paradę”??? Nie? nie wiecie? Po to aby można było opluwać patriotów zadymy przypisywać Pisowi i no najważniejsze JEST NASTĘPNY TEMAT ZASTĘPCZY!!! Dlaczego nie ma artykułu o “schodowym wodospadzie” z dachu najdroższego stadionu świata ?

Nickos: A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że różni politycy od prawicy po Palikota w własnej osobie ostrzegali że tak będzie i że cały ten przemarsz jest prowokacją która zakończy się burdami(zresztą każdy średnio rozgarnięty by to przewidział) .Które mają zaszkodzić interesom Polski .I co ? Mleko się wylało. Komu na tym zależało ? A co do zamaskowanych typów -przecież policja widziała ich w tłumie -było wiadomo że nie nałożyli kominiarek dla ochrony przed słońcem .Nie można było ich wcześniej wyłuskać i zatrzymać choćby dla wylegitymowania ?

RP: Przestrzegali HAKĘ WALTZ , mi min Ciosek ,prof Rycho ,ze w zadnym wypadku nie moze wydac zgody na przemarsz okazji DNIA RASIJI, gdyz dojdzie do ekscesow!!! Ta Pani ,wbrew wszystkiemu taka zgode dala . Miala ewidentny cel !!! SKŁOCIC POLAKA Z RUSKIM, bo ZYDOW TAM NIE BYŁO!!! Ale cel osiagneli tez Sowieci ,bo w eter poszlo ,jakim krajem jest POLSZA!!!! Ta decyzja HAKI , zarabiajacej w ratuszu 23000, dyskwalifikuje ja jako ewidetny szkodnik dla naszej Ojczyzny!!!! DYMISJA I WON Z POLSKI !!! Teraz pytam : GDZIE POLSKA PROKURATURA!!!! Mieszanie jakis partii ,w tym PIS to jakaś próba nieudolnej manipulcji ,samej w sobie szkodliwej dla rzadzacych. I slysze za grobu słowa Mołotowa …. POLSZA ETO BEKART JEWROPY….smutne jak te rzadowe kanalie powoduja samounicestwianie, jak car Putin pogrozi Polsce ,jak Niemiaszki w gazetach szkalują Polske….WSTYD I HANBA PANIE TUSK I WALTZ

Robert: To nie byli Kibole którzy są zorganizowani. Byli to prowokatorzy bojówkarze Tuska i POwczykowskiego rzadu, ataki były od pojednynczych osób prawdopodobnie też sprowadzonych – niemiecko-zydowskiego klawna. Metoda identyczna bojówkarzy Generalismusów Jaruzelskiego i Kiszczaka – pretekst wprowadzenia stanu wojennego. Zwalanie na PIS – jest głeboko nieetycznym manewrem, rządzącej chołoty.

Rozsądny: Za te rozróby w trakcie przemarszu odpowiedzialny jest rząd Tuska i organizatorzy marszu. Rosjanie powinni dostać zgodę na przemarsz ale pod wyłącznie sportowymi hasłami. Tymczasem na wiele tygodni przed marszem organizatorzy nawoływali do niesienia symboli krwawego systemu komunistycznego i świętowania rosyjskiego święta państwowego. Przecież to była jawna i bezczelna prowokacja pokazująca do jakiej roli chce sprowadzić Polskę Rosja-Rosjanie nawet w Polsce są ponad prawem.. Otóż prawo polskie jednoznacznie zakazuje propagowania symboli systemów totalitarnych a swoje święta państwowe Rosjanie niech czczą marszami u siebie. Doliwy do ognia dodało postępowanie rządu Tuska, który zamiast-śladem polskiego ambasadora w Moskwie-zdecydowanie ostrzec inicjatorów marszu przed tak prowokacyjnym łamaniem polskiego prawa bojaźliwie się wycofał i kłamliwie stwierdził, że jednak polskie prawo dopuszcza propagowanie symboli totalitarnych. Kroplą przelewającą dzban była bezkarność rosyjskich kiboli, którzy we Wrocławiu najpierw rzucili racę a po meczu pobili polskich ochroniarzy. I ta sama policja tak brutalnie i szybko wyłapująca polskich obywateli, nagle nie potrafi znaleźć i aresztować rosyjskich kiboli. To właśnie ta tchórzliwość rządu Tuska pozwalającego na plucie przez Rosjan Polakom w twarz wyzwoliła agresję polskich kiboli. Uznali oni bowiem, że skoro polski rząd godzi się na poniżanie Polski, to właśnie oni muszą stanąć w obronie honoru i prawa polskiego. Tę uległość i bojaźliwość rządu Platformy wszyscy widzą i dlatego np. obecnie prezydent Rosji pozwolił sobie na telefoniczną reprymendę pod adresem polskiego premiera. Dla mnie jasne jest, że- obok rosyjskich prowokatorów-odpowiedzialnym za te naganne zachowania kiboli jest rząd Tuska. Lękliwość i potulność wobec innych państw to droga do degradacji pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

PB: Rozsądnie, tylko kto wie na pewno, kto są ci “rosyjscy kibole’?

…Jego zdaniem pełną odpowiedzialność za to, co się wydarzyło we wtorek, ponosi prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PO, ponieważ wyraziła zgodę na przemarsz rosyjskich kibiców przed meczem.

PB: A kto sieje bzdurną rusofobię?

PB: To po fakcie… a co zrobili, żeby zapobiec?  Po 10 IV byli ‘oburzeni’ na protestujących pod Krzyżem.

…Dla UEFA każdy rycerz jest taki sam i oznacza waleczność. Nie jesteśmy od oceniania czy wizerunek przypomina kogoś konkretnego – powiedział. UEFA zgodziła się na wniesienie baneru na Stadion Narodowy.

PB: Mamy więc dowód udziału UEFA w hucpie: (i) zezwolenie kilka mies. przed meczem, (ii) kogokowiek przedstawia sektorówka, kojarzenie sportu z mieczem i wojną jest przestępstwem, (iii) wg doniesień, uniemożliwiono wnoszenie wszelkich innych sektorówek w dniu meczu – dlaczego? Jedena jedyna sektorówka pro-rosyjska wobez braku jakiejkolwiek ze strony polskiej, przyczyniła się niewątpliwie do rozgrzania emocji rusofobicznych.

PB: Przygotowania JK-M i próby odtrucia zapowiadanego marszu świadczą o: (i) wredna propaganda skłócenia polsko-rosyjskiego była tak silna, że nawet JK-M uwierzył, (ii) JK-M udał się na pochód, żeby odkręcać szkody. Przy okazji dowiedzaił się, że nie brak entuzjastów komuny po obu stronach… czy może byli to służbiści spod ciemnej gwiazdy? Czy równie energicznie JK-M zabiegał u waadz walcowanych i dziennikurestwa przed “zajściami”?

PB: Szprygin ma info z FSB, który “kibol” był kim? Widać, że sam jest w spisku żydomasońskim pt. jewro 2012: ‘zapowiadał’ marsz narodowy Rosjan z symbolami sowieckimi, teraz wybiela ‘Rosjan” (najprawdopodobniej służbiści, niekoniecznie ‘kagiebowscy’), zwala wszystko na ‘kiboli’ polskich.

PB: Dobrze, że reporterka (?) Agnieszka Zakrzewicz stawia znak zapytania. Jej pismactwo najlepiej świadczy o tym, kto rozbębnił rzekomy fanatyzm, rasizm, antysemityzm (nazywane po fakcie chuligaństwo, psuedokibicostwo, gdy niewypaliły zaplanowane przez waadze rozróby z udziałem ‘antify’ z Niemiec — podobno zatrzymanych 4 ‘Niemców’ “ekstradytowano”): żydomasońscy politykierzy jak Walcowana – jasne, że z planu służb, presskurestwo… aż po samą wierchuszkę UEFA, która ustaliła datę meczu Polska-Rosja w Polin w patriotyczne święto Rosjan!

PB: Znaczy waadze wiedzą, kto zamieszcza, kto w kominiarkach itd.

Misio: to jakas kpina???? Wiedzieli o ustawkach 48 godzin przed meczem, a oni w chwili gdy sie zaczely bijatyki wyslali 36 policjantow, z miast (z wyjatkiem Lodzi) gdzie czas dojazdu do Warszawy wynosi 5 godzin????

SZYMUS: TOTALNA BZDURA!!!!!!!!! Oglądałem mecz w zajezdzie na trasie krajowej BYDGOSZ – WARSZAWA, DK 10. Po meczu wszyscy noclegowicze, oraz zawodowi kierowcy staliśmy na zewnątrz. Dość pokaźny parking. Okolo 20-30 min po końcowym gwizdku na DK 10 POKAZAŁY SIE RADIOWOZY BUSY JADACE W KIERUNKU WARSZAWY!!!! Jeden, dwa i każdy zaczął liczyć, a ze liczyli od różnych momentów każdemu wyszło śr. Około 50-55 radiowozów. A ja spieszac sie na mecz odcinek z torunia trasą DK 10, POKONALEM ODCINEK 43 KM W 35 MIN, A BYŁA GODZ 20:05. Więc informacja że o 14 godziny polska policja wiedziała jEst Totalnym absurdem!!!!!!!!! Tym bardziej że od hotelu do stolicy było około 160 km, i było to w granicach godz 22:30 – 23:00. Jeżeli chcecie być fair wobec nas to nie kłamać!!!!!!!!!. Monitoring pobliskiej stacji może to potwierdzić!

Hjk: a teraz dodajmy do tego jeszcze 40 mld odsetek rocznie od długu w wys. ok. 800 mld (na ok 5% rocznie) – tyle mieszkań wyrzucamy przez okno na lichwę – 120 tys komercyjnych i 350 tys komunalnych – po dziesięciu latach byłyby to te przysłowiowe 3 mln – oczywiscie ceny by spadały wraz z podażą, więc realnie byłoby taniej i problem z mieszkaniami by się rozwiązał, zas pieniadze można by przeznaczyć na rozwiazanie kolejnego problemu… Wystarczy tylko zdeklarować,ze nie płacimy więcej zadnych odsetek tylko kapitał… Normalnie bandytyzm ekonomiczny to zadłużanie… Chyba najlepszy sposób na utrzymywanie ludzi w biedzie, dziadostwie i niewolnictwie…

PB: Zakrzewski mówi o 4 ‘Niemcach” zatrzymanych i zaraz deportowanych. Służbowa ‘antifa’ z mosiadu? Trzeba narobić rabanu!

AS: O Niemcach nic nie wiem, może to byli pracownicy unej, niemieckojęzycznej ambasady, oddelegowani do zadymy. Mnie zastanawia inna sprawa. Telawiwzornia pokazywała migawki pokazujące domniemanych kiboli – w rzeczywistości unych prowokatorów – w sądach (na korytarzach sądowych), prowadzonych na rozprawy przez policmajstrów. Istotne było to, że wszyscy prowokatorzy mieli zasłonięte twarze. Kiedyś gauleiter z łaski Telawiwu Tusk obiecywał, że pyski wszystkich kiboli będą ujawniane do poblicznej wiadomości. Dlaczego więc nie pokazała telawiwzornia pysków tych  prowokatorów w sądach? Ano po to, aby ich ktoś nie rozpoznał podczas dzisiejszych zadym w Warszawie, jakie prawdopodobnie będą miały też miejsce. Procesty te, jak podejrzewam, w większości są fikcją. Własnych prowokatorów wypuszczają une tylnymi drzwiami, aby zdążyli oni na kolejną zadymę. Kolejna sprawa – żydo-sfora straszy “rosyjskimi odwetowcami”. Kto wie, może poprzebierają połowę pejsatych “polskich” prowokatorów na czerwono, z sierpem i młotem, zrobią zadymę i zwalą na rosyjskich szowinistów-odwetowców-mścicieli. Może być gorąco. O Zakrzewskim wypowiedziałem się.

PB: Z wnioskiem poczekajmy na resztę wyroków nad ‘pseudokibicami’… UEFA zrobiła jewro u pariasów jewropy. Banksterzy na lichwę “dali” miliardy, a lokalni zdrajcy sprzedali ideę narodom. Dziwnie zbieżnie z pomyłka Obomby pt. polskie obozy koncentracyjne, żydo-BBC ‘zapowiedziało’ globalnie, że Polacy to faszyści i bandyci. Po meczu, żydomendia globalnie potwierdziły to zdjęciami i wideo z prowokacji.

Pierwszych w trybie przyspieszonym ukarał sąd wyłącznie Polaków. Jeśli złapali służbowych, to nic im nie będzie. Którzy “kibole”, “bojówkarze” i “pseudokibice” byli służbowi, a którzy patologicznymi użytecznymi idiotami? Są “dowody” — zdjęcia facetów w koszulkach z polskim orłem, bijący, kopiący — tylko niewiadomo, czy anonimowych napastników, niewinne ofiary, czy kogo? Są zdjęcia ubranych beznarodowo napadających na kibiców po obu stronach — chciałbym wiedzieć z jakiej oni nacji, bo nie wierzę podpisom, że to zawsze Polacy na ruskich… Mendia z waadzami okłamały już opinię publiczną 11.11.2011.

Uny potwierdzili więc opinii globalnej po 12.6.2012, że Polacy to niższa rasa, zasługują na haracz restytucyjny, a może i ujajanie po jewro2012 jak Grecja, Hiszpania?

Wspolne uroczystosci jednajace powinny byly urzadzic waadze, a nie marginalne organizacje obywatelskie. Rosja ma racje winiac waadze Polin za zajscia, ale sama nie jest ok, bo byly wsrod Rosjan symbole zydobolszewii. Szef kibicow Rosji zapowiadał to, Walcowana musiała wiedzieć, a jednak wzięła udział w prowokacyjnym szumie i zezwoliła na ‘przemarsz’ (żeby tak 11.11.2011!).
Wątpię, że w prowokacjach chodziło o oczernienie Rosji. Wtedy żydomendia oburzałyby się na symbole bolszewickie wśród Rosjan itp. — “wina” Putina.  Przytaczana za granicą i w Polin przy okazji hasbarska wersja historii Polska-Rosja ma pokazać, że Polacy są nieracjonalnymi awanturnikami na tle patriotyczno-politycznym.
Przejście kibiców rosyjskich pod ochroną policji było uzasadnione — to czemu tak nieudolnie chroniła?
Jak Walcowana, wonTuSSkownia, zawiadowcy UEFA, dziennikurestwo.pl i szef kibicow Rosji bekną za 12 VI, to zgodzę się z tytułem artykułu. Na razie wynik meczu Polacy-talmudinaci 1:1000, gdzie jedynka reprezentuje nasze blogi :<)

AS: Czyżby prowokatorom zależało na wywołaniu obok wojny futbolowej dodatkowo wojny religijnej katolików w obronie świętej żydowskiej wiary watykańskiej przeciwko hordom prawosławia?

PB: To zależy od tego, czy rzekomi bezcześciciele mieli na koszulkach orła z jedną czy z 2 głowami.

…pewna Rosjanka powiedziała, że media nakręcają złą atmosferę porównując Bitwe Wa-ską do meczu i powininni zostac ukarani redaktorzy, którzy tak to pojmują…oczywiscie redaktorzy TVP-Info bardzo jej przeszkadzali w wypowiedzi.

Totalsky No Problemsky: Oglądałem ten sam program, tylko na powtórce, po północy; takiego braku profesjonalizmu dziennikarskiego dawno nie widziałem (chodzi o dwoje prowadzących i „pana redaktora od sportu”); gdyby mogli, to by zakrzyczeli tę Rosjankę (ona się nazywała Lwowa i była z radia „Majak”, korespondentka w Polsce); zamiast podjąć merytoryczną dyskusję (Rosjanka miała 100 proc. racji, nie można przed takim meczem dawać takich okładek jak w Newsweeku… Smuda w maciejówce jako Marszałek i tytuł „Bitwa Warszawska 2012″), próbowali na siłę zmieniać temat na czysto sportowy; Rosjanka mówiła, że dla przeciętnego Rosjanina „bitwa warszawska” kojarzy się z krwią, trupami, strzelaniem – a mecz Polska-Rosja to jest jednak tylko sport; kobieta ma swoje lata i doświadczenie życiowe, a młodziak z nieumytymi włosami z red. sportowej próbował jej wmawiać, że to tylko przenośnia, i że „nic się nie stało”; zdaję sobie sprawę, że media są manipulowane – przez właścicieli stacji, gazety itd., jednak w wielu przypadkach sami dziennikarze dają się pokornie ustawiać na pozycji stojaka do mikrofonu albo stenotypisty; większość z nich też ma kredyty do spłacenia (prywatne) i jak ognia boi się utraty pracy, a w takiej sytuacji nie ma mowy o żadnej niezależności w myśleniu;

Aśka: To samo napisał na swoim blogu Jan Tomaszewski: Przed meczem Polska-Rosja najbardziej dziwi mnie zachowanie mediów. Nie wiem, dlaczego, ale znowu nakręcamy spiralę nienawiści. Na siłę robimy wojnę polsko-rosyjską. Pytam się: po co? A na onecie napisali To nie pierwszy kontrowersyjny głos pana Jana”. Posłanka PO Mirosława Nykiel, na swoim blogu „piękną” polszczyzną zarzuciła Panu Janowi, że daje zły przykład: będę prosić media o to aby nie promowały tegoż pana pokazując go wszędzie i na siłę, nie dosć, że wyrządzacie jemu krzywdę utwierdzając w przekonaniu, że musi mieć rację bo media to kupują, to jeszcze niestety dużej części społeczeństwa dajcie zły przykład do naśladowania. Na dodatek onet również próbował dorównać Pani Mirosławie i napisał: Zarzucał też kadrze, że grają w niej obcokrajowcy i piłkarze skazani prawomocnym wyrokiem. Krnąbrnego posła zdyscyplinowało w końcu PiS. Prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że polskiej reprezentacji się kibicuje i kropka. Tomaszewski przyjął krytykę, poddał się każe, ale zdania nie zmienił.

PB: Toteż nazywamy toto dziennikurestwem, presstytutkami.

PB: Całe nasie żydomasońskie toważycho.

Sprawiedliwy: Przecież to “Okrągłostołowe” Towarzystwo Wzajemnej adoracji! To ci państwo sprzedali Polskę za swoje małe brudne interesy, Nocna Zmiana.

Flagowy: Kraśko wyciągnął konsekwencje,– chyba się za przeproszeniem, zerżnę w portki ze śmiechu. [[[ cytat nt. rodziny Kraśków „””Protoplastą tego klanu był osławiony Wincenty Kraśko, przez lata sekretarz KC PZPR ds. kultury. Kraśko wyróżniał się zarówno swymi dogmatycznymi poglądami, jak i skłonnościami do autorytarnego dyrygowania kulturą. Tadeusz Kraśko (syn), jak i Piotr Kraśko (wnuk) nie odznaczali się szczególnymi zdolnościami, wręcz przeciwnie. Nadrabiali świetnym zadomowieniem się w “układach” i bardzo umiejętnym przystosowywaniem się do panujących w TVP reguł poprawności politycznej – zawsze płynęli z prądem.]]]””””” Na dzień dzisiejszy w TVP pracuje””” pociotków klanu Kraśków””” około 60 osób, wszystko do sprawdzenia w dziale kadr T V P. Polaku pamiętaj o abonamencie dla TVP.

PB: Pokazywanie symboli żydo-bolszewizmu jest karalne!

“chuligańskie działania ekstremistycznych i innych aspołecznych grup wzniecają waśnie między narodami i szkodzą wizerunkowi Polski w oczach Rosjan oraz całej społeczności światowej”. Mutko – jak podaje rosyjska gazeta – wyraził przekonanie, że agresja ta nie jest popierana przez większość polskiego społeczeństwa.

PB: Minister nie potępił prowokacyjnych symboli wśród kibiców (?) rosyjskich (?).

Zniesmaczona: Dosyc mam tej nagonki na Polakow. Wina lezy po obu stronach. Media tez podgrzewaly atmosfere zwiazana z calym przemarszem. Gdyby bez zadnego naglasniania Rosjanie po prostu udali sie na mecz nic by sie nie stalo. Polska juz nie raz grala z Rosja i nie bylo takich ekscesow. Mam nadzieje ze Polski MSZ tez wysle noty dyplomatyczne do Rosyjskiego MSZ i Prezydenta w zwiazku z wywieszeniem podczas meczu flagi o tresci anty-Polskiej.

PB: …taa, nawet sam Putin przebrany za niedźwiedzia. Rosjanie (?) odpowiadają za prowokacyjne symbole żydo-bolszewickie.

…sprawa dotycząca czterech Rosjan i dwóch Polaków została zwrócona, bo nie do wszystkich dokumentów dołączono tłumaczenia…

PB: Mendia narzekają aj waj! Prezydent Centralnej Rady Zydów w Niemczech, Dieter Graumann: Jeśli cała drużyna Niemiec stawiłaby się, to dowiedziałyby się setki tys. młodych — lepiej niż po tysiącu przemów upamiętniających. Grypa666 narzeka: Gdyby Holo-oszuści nie wynaturzyli prawdy oświęcimskiej, to przychodziłoby więcej do Auschwitz-Birkenau, przy okazji upamiętniając mniejszościową grupę ofiar Holokaustu — Zydów, ofiary żydowskich hitlerowskich i globalnych syjonistów w Szoa, tragedii mniejszej niż dziesiątki mln Słowian zamordowanych przez żydo-systemy Hitlera, sowietów i krajowe V kolumny żydowskie przed, w czasie i po II wś. Czemu Rzepa czy giewu nie narzekają, że nie było przemarszu rosyjskich kibiców upamiętniającego tajny układ ZSRR-III Rzesza o wytępieniu polskiego przywództwa i inteligencji? Czemu Ukraina nie została zmuszona do inauguracji jewro2012 od przeprosin Polaków za zbrodnie skrajnych Ukrainców II wś.? Myślę, że nazwa jewro2012 odpowiada na te pytania. Od momentu decyzji UEFA umiejscowienia jewro2012,  zaczęło się wdrażanie planów “Lichwa na Stadyjony dla Polin i Ukrainy”, “Polacy-Faszyści” oraz “C.d. Skłócania Słowian za Wolność Nasią”.

PB: Stąd “zdziwienie” JK-M.

…Obejrzyjmy mecz. I pamiętajmy: to tylko sport i zabawa. Od jego wyniku nie zależy rozwiązanie żadnej polsko-rosyjskiej sprawy.

PB: żeby tak dochodzili ws. nieprzekreślonego symbolu żydobolszewii na prowokacjach podczas jewro2012…

PIERWSZYM KROKIEM BĘDZIE POBRANIE PRZEGLĄDARKI TOR, UNIEMOŻLIWI ONA PRAKTYCZNIE WYKRYCIE OSOBY KTÓRA PRZEPROWADZIŁA DANĄ OPERACJĘ. POBRAĆ MOŻNA JĄ TUTAJ.  OCZYWIŚCIE NIE TRZEBA TEGO ROBIĆ. JEDNAK JEŚLI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE MOŻE TO POBRAĆ.
NASTĘPNYM KROKIEM BĘDZIE ODPALENIE PROGRAMU LOW ORBIT ION CANNON (w przeglądarce TORA!!! ). SŁUŻY ON DO PRZECIĄŻANIA SERWERÓW OLBRZYMIĄ ILOŚCIĄ ZAPYTAŃ. TO TAK JAKBYŚCIE ODŚWIEŻALI STRONĘ KILKA TYSIĘCY RAZY NA SEKUNDĘ. ODPALAMY PRZEGLĄDARKĘ TOR(jeśli ją pobraliście), A NASTĘPNIE WCHODZIMY POD TEN LINK.  W POLU URL WPISUJEMY ADRES ATAKOWANEJ STRONY, W TYM WYPADKU BĘDZIE TO: http://www.debbieschlussel.com/
NASTĘPNIE W POLU REQUESTS PER SECOND WPISUJEMY WARTOŚĆ 1000, I KLIKAMY START FLOODING.
GODZINA ZERO WSTĘPNIE USTALONA NA 22:00. GDYBY NIE BYŁO ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI OSÓB, MOŻE ZOSTAĆ PRZENIESIONA.

AS: Kłamstwo prawdą zwyciężaj… Jedwabne to zbrodnia niemieckich Einsatzgruppen. Likwidowały one po agresji na ZSRR 22 czerwca 1941 żydowską agenturę NKWD. Działo się to dlatego, ponieważ Gestapo wiedziało o masowej kolaboracji Żydów z NKWD. Informacje o tym otrzymało Gestapo od samej NKWD podczas trzech tajnych konferencji NKWD-Gestapo. Dlatego natychmiast po przejściu frontu prącego na wschód na jego tyłach likwidowano ewentualnych NKWD-owskich agentów  i sabotażystów – czyli Żydów. W tym miejscu ja pytam… A co z Polakami mordowanymi dziesiątkami tysięcy przez Jews z żydo-NKWD (Katyń) i w katowniach żydo-UB? Co z tysiącami Polaków zamordowanymi przez Niemców za pomoc udzielanom Żydom. Przy czym zdarzało się, że złapani przez Niemców Żydzi wyzdradzali Niemcom nazwiska pomagających im Polaków – i tych potem Niemy mordowali! I co z Polską szabrowaną od 1989 roku przez żydo-kapitalistów i banksterów przy pomocy ich agentury – marionetek politycznych wszystkich agenturalnych “polskich żondóf” od 1989 roku? Z pejsbooka nie korzystam wcale. Jest on dla mnie zbyt koszerny i cuchnący czosnkiem.

w bulu i nadzieji: No to “na pałacu” mieli problem. Spałować, napiętnować jak “moherów” niedorżniętą watahę, bydło, karły moralne za zakłócanie porządku, ukarać za śmiecenie świeczkami i kwiatami na chodniku, czy udawać, że nic się nie stało? W każdym razie nie wypada przyrównywać hołdu rosyjskich gości z hołdem polskich patriotów. Mam nadzieję, że za tą “zadymę” Prezydent wystąpi z jakąś notą dyplomatyczną.

  • Eeetam: lada dzień…

[Dziękując PB za awans na „Tomaszewskiego” na jewro2012:] Dzięki za zaufanie, dużo czytam, obserwuje, czasem już cholera mnie bierze, bo nawet jak chce odpocząć od tego wszystkiego coś kątem oka lub ucha już machinalnie wyłapuję. Ot np.
Przywodcy Izraela oskarzaja wladze Syrii źródło może za bardzo “main”, ale szczególnie zwrócić trzeba uwagę na ostatnio powtarzający się wszędzie fragment o sprzeciwie Rosji. A jak się sprzeciwią i USrańce go zignorują? To co? W tym kontekście wcale się nie dziwię, że samolot się ponoć Putinowi popsuł i nie dotarł na mecz we Wrocławiu, może nie chciał i jak decydenci euro-PEJS-cy skorzystali z pretekstu wybuchającego wulkany i nie dotarli po 10.IV na uroczystości, tak on ma teraz ważniejsze sprawy. Jak się popatrzy na ilość spotkań na szczycie wszelkich NATO-EU-ONZEtów i Bildów to to się musi coś stać.
Wczoraj już nie miałem ochoty pisać, ale zauważyłem coś na filmie z pobicia stewarta przez ruskich. Zobaczyłem go przypadkiem – gdy kolega prowadził program wieczorny w TV Nowej Prawicy i to on zwrócił uwagę na krzyki kobiety w tle. Że woła coś Swołocz… Posłuchałem dokładniej i wyraźnie słychać jak ona się drze chyba do sprawców pobicia : Szto wy (duraki?) dziełajecie, eta Połak jest… I potem jakiś gość: O co chodzi?? Wygląda to tak, jakby ona się darła do osób polskojęzycznych, które biją tego gościa, że niby się pomylili i nie tłuką “jej Ruskich”, tylko swojego – Polaka. Tak to odbieram, czyżby w tłumie były umówione osoby by zaognić stosunki z Rosjanami? A kobita to dostrzegła? Pikanterii dodaje fakt, że ten film wyemitowały któreś (chyba na jedynce) wiadomości, akurat się z psem szykowałem na spacer, ale zatrzymałem się przy TV i dokładnie przysłuchałem, bo myślałem , że oczyszczą może dźwięk i lepiej będzie słychać co ona krzyczy….
ALE – tu się zawiodłem, bo o dziwo puścili ten filmik powyżej z dźwiękiem “zamieszania”, ale ZUPEŁNIE INNYM. Słychać jakieś tłumne głosy kibiców, ale zero komentarzy kobiety z tego co na YT. Kto i po co zadał sobie trud podmieniania audio tłumu (toć można by całkiem puścić bez audio jeśli już, np. z komentarzem dziennika)? Morze chodziło o wbicie do łbów , że to oryginał, ale nie, sam słyszałem! Było zmienione!
Biorąc pod uwagę , że Walcowa rozdaje na lewo i prawo pozwolenia na marsze (Nowa Prawica ponoć też dostała, a może i inni też), to czy nie chodzi o to by znów starli się faszyści z lewakami jak 11 go listopada, tylko teraz będzie to odwet za to co wszyscy słyszeli i widzieli w oryginalnym wyemitowanym w TV materiale. Innymi słowy wydaje się , że komuś bardzo zależy i chyba mój pomysł by wzdłuż trasy przemarszu Rosjan rodacy rozstawili na krawężnikach butelki wódki darmowej wódki nie jest złym pomysłem (na zasadzie … a spić ich..). Zobaczymy we wtorek, ale zdziwię się jak coś spektakularnego (poza przedwczesnym odpadnięciem naszych z euro) się nie zdarzy. A patrząc na propagandę uzasadniającą konieczny humanitarny atak na Syrię i złą nie zgadzająca się matuszkę Rasiję, czy aby nie chcą sobie zgodzić naszego społeczeństwa na poparcie jak ruskie pobiją naszych i szyby w sklepach?
Proponuję apel do forumowyczów : jesteś na trasie lub mieszkasz na trasie manifestacji, filmuj, czymkolwiek i skądkolwiek, komórką, konsolą do gier, webcamem, niech będzie z tego transmisja z 10 kamer pod różnymi kontami by potem nie było…

Jest chyba plan B na wypadek jakby nie doszło do niczego podczas marszu lub meczy 12go Polska – Rosja. Już dzień później jak podał unet odbędzie się rozprawa UEFA na temat zajścia z pobiciem stewarta przez Rosyjskich kibiców, gdzie może zostać ponoć podjęta decyzja, że Rosjanom odebrane zostaną 3 punkty, przez co Polacy mogą awansować kosztem Rosji. No to by na pewno rozwścieczyło kibiców, którzy by się poczuli oszukani przez gospodarzy turnieju… Jednocześnie tak sobie pomyślałem, czy sam stewart nie był podstawiony by sprowokować Ruskich do bicia…. A może to swój człowiek… nigdy nie wiadomo…

Kwiatek: […] Stojąc u progu NWO,narastającego buntu,sojuszu Słowian i mając na uwadze jak działają psychopatyczni syjonistyczni agenci,jaką wagę przywiązują do dat i symboli ,należałoby tego dnia wzmóc czujność.

PB: Oczywiste matactwo. “Przejść” może każdy kibic, kto broni? Co tam szykuje Gronkowiec, co nie przeszkodził Antifie 11.11.2012, a kwiaty ku pamięci 10 IV każe sprzątać jak zarazę?

Andrzej: Takie nawoływanie do walki nie przyniesie nic dobrego. Walka z tymi kibolami z Rosji to tylko kolejna “podpucha” i prowokacja. Jak dacie się w to wciągnąć (kibice i zwykli obywatele) to będziecie tak samo prości jak ci z Rosji. Niech kibolami z Rosji zajmie się Policja. Chyba mamy paru mundurowych, co potrafi przypilnować porządku. A to bydło, po zadymach, które planuje, zostanie pozbawione (przez UEFA, przynajmniej na terenie Europy) do brania udziału w rozgrywkach. Niech sobie wtedy kopią na swoich stepach i na Sybirze z niedźwiedzami. Szkoda mi tylko tych prawdziwych kibiców z Rosji. Znam paru Rosjan … naprawdę fajni ludzie i z takim trzeba się zadawać, a nie z faszystowskim bydłem.

PB: POlincja nie zareaguje, tylko ich ochroni, jak 11.11.2012 “niemiecką antifę”.

md131: Wszycy ci co nawołują do bijatyki, do różnych gwałtownych reakcji na przemarsz rosyjskich kibiców są w błedzie. Okreslonym siłom właśnie o to chodzi, bo chcą mieć pretekst do kolejnych posunięć przeciwko Polsce. Ludzie pomyślcie i nie dajcie się sprowokować! Trzeba gości zlekceważyć, wręcz opuścić te ulice którymi pójdą, niech idą pustymi ulicami i niech przekrzykują się z własnym echem. Myślę, że to najwłaściwsza postawa.

Yoglas: PONAWIAM ŻĄDANIE DO PREZYDENTA WARSZAWY- ODWOŁAĆ POZWOLENIE NA “PRZEMARSZ” KIBICÓW PRZEZ STOLICĘ!!! TO BĘDZIE PRETEKST DLA RUSKICH KIBOLI DO WSZCZĘCIA ZADYMY, ZA KTÓRĄ PÓŹNIEJ ROSYJSKIE MEDIA, A CO GORSZA TO ŚCIERWO BBC OSKARŻY POLSKĘ! NORMALNI KIBICE ROSYJSCY NIE POTRZEBUJĄ MANIFESTACJI, Z WIELOMA Z NICH ROZMAWIAŁEM TO NORMALNI LUDZIE, KTÓRZY PRZYJECHALI OGLĄDAĆ MECZE I KIBICOWAĆ SWOIM, A NIE PO TO ABY COŚ MANIFESTOWAĆ!!!

w bulu i nadzieji: No to „na pałacu” mieli problem. Spałować, napiętnować jak „moherów” niedorżniętą watahę, bydło, karły moralne za zakłócanie porządku, ukarać za śmiecenie świeczkami i kwiatami na chodniku, czy udawać, że nic się nie stało? W każdym razie nie wypada przyrównywać hołdu rosyjskich gości z hołdem polskich patriotów. Mam nadzieję, że za tą „zadymę” Prezydent wystąpi z jakąś notą dyplomatyczną.

…Oni tylko czekają na to, abyśmy zaatakowali ruskich. Wtedy monitoring będzie działał, wszystkie reżimowe media będą dysponowały dziesiątkami nagrań dokumentujących to, jak polscy kibole psują „święto sportu”, a bohaterska policja broni grzecznych kibiców z Rosji przed polskimi bandytami.

  • Piotr Bein: Atak prawdziwej flagi

Kompleks jot nawet nie kryje się już pod fałszywą flagą! Doniesienia (Eeetam poniżej i filmiki z rozrób) o flagach z sierpem i młotem w ręcach rosyjskojęzycznych świadczy, że żydomasoneria nasłała żydo-bolszewię na Polin bezpośrednio z Izraela (i USraela i in. państw przystani tym ss-ynom na Zachodzie?). Rosjanie nie używają bolszewickiej flagi. Mamy do czynienia z ‘ekscesami polskimi’ jak w sfingowanych przez żydomendia globalne “pogromach” Zydów w Rosji i Polsce XIX w. Podobnie po II wś. żydokomuna i żydo-NKWD przedstawiało światu polskich patriotów jako faszystówżydo-wynaturzenie pojęcia zresztą. Dyskretnie wszystko filmujcie.

Parę dni porzed Euro2012, przypomnienie o masakrach hutkerowskich kolaborantów na Polakach wytworzyło dysonsnas Ukraina-Polska. Politycy rządu w Warszawie domagają się od Kijowa, by wreszcie zaprzestał publicznych upamiętnień bojówek Ukrainy walczących po stronie Hitlera, odpowiedzialnych za makabryczne mordy Polaków II wś. Jeden z kolaborantów, Stepan Bandera, przywódca Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), którego bojówki np. zaatakowały 99 polskich wsi (11.7.1943) masakrując niezliczone osob, jest czczony licznymi pomnikami, zwłaszcza na Zach. Ukrainie, gdzie więziona b. premier Tymoszenko ma swój elektorat. W l. 1930-ych i 1940-ych, założony (1929) z pomocą Berlina, OUN stał się główną ukraińską nacjonalistyczną organizacją polityczną. Kilka razy po inwazji Hitlera na ZSRR, OUN starał się o państwowość dla secesjonistycznego narodu Ukrainy w dominium niemieckim. Żydzi też ulegli wtedy masakrom. Niedwno pamięć licznych kolaborantów ukraińskich z hilerowcami obudził proces niemiecki przeciw b. strażnikowi obozów koncentracyjnych, Demjanjukowi.

BenedyktDariusz: pan Hadacz lider “obrońców krzyża” i “prawdy smoleńskiej” nie chciał urazić nikogo kto by mógł się żle poczuć z powodu swojego zboczenia, ożywił się mówiąć o przywódcach Rosji, ten temat bardziej mu leży, że nawet z butelką gotów by był ruszyć.

PB: Właśnie flagi rosyjskie i język wskazują, że to nie Rosjanie, tylko atak fałszywej flagi! Autentyczni Rosjanie nie afiszowaliby się, żeby ich policja zwinęła! To są bojówki rosyjskojęzyczne — z mosadu? Pełno żydów rosyjskich w Izraelu i na Zachodzie do werbunku.

  • Eeetam: rasizm Polaków na euro….

Jak pewnie wiecie zachodnie media bodaj wczoraj jako główną informację podawało skandaliczne rasistowskie okrzyki na trybunach podczas treningu holenderskich piłkarzy. Otóż…. wielu komentujących deklarujących że byli tam twierdzą , że zajście miał charakter incydentalny lub nawet nikt tego nie zauważył. Jednak ponoś media skupiły się na tym jako rasistowskim skandalu podczas pierwszego dnia mistrzostw… Ponoć przodowała w tym BBC… Jestem świeżo po “lekturze” meczu Niemcy- Portugalia , gdzie (i nie ma co do tego wątpliwości… wszyscy widzieli) paskudni “faszystowskie” szwaby rzucały w trakcie meczy papierowymi kulkami w piłkarzy portugalskich , niewątpliwie ciemniejszej karnacji…. I teraz pytanie , które samo się ciśnie: czy zachodnie merdia z taką samą zaciętością (albo większą) nagłośnią to niewątpliwie rasistowsko fizyczne naruszenie i to w świetle kamer, nietykalności Portugalskich piłkarzy?  No chyba by należało idąc za przykładem Polskich rasistów co nie rzucali ale ktoś coś krzyknął (pewnie krzyknął HOLENDER! a ktoś pomyślał że to przekleństwo na piłkarzy holenderskich.. i stąd całe zamieszanie). Zastanawia mnie to , gdyż w trakcie meczu jak i nawet po w studiu, nikt właściwie nawet nie zwrócił uwagi na to…. Biorąc pod uwagę jak nawet nasi mówili o wybryku rasizmu Polskiego, to chyba powinni coś powiedzieć??? NIE? Czy aby media nie są więc w niemieckich rękach i służących im folksdojczów?? (polecam na YT wpisać klejnuty Folksdojcz – na prawdę fajna piosenka z wypowiedzi zaczepionego przez merdia starszego pana…). Czy tak się stanie i rasizm niemiecki, poparty bombardowaniem Portugalii bombami z papieru zostanie potępiony w tych samych mediach z BBC na czele… Czekamy, jutro powinno się dziać….oj będzie!!!

… jeszcze nawiązując do bombardowania kulkami … a może to były Polskie Kulki??? I w tym kontekście to oni by na pewno podali te wiadomości i potępili…

Marek Podlecki: To jest plucie na pamięć po polskich oficerach, którzy nigdy by nie wsiedli do samolotu z takim składem pasażerskim, szczególnie po zamachu na Casę kilka lat temu. Samolot, który się rozbił nie mógł być prezydenckim Tu 154 lub by pusty. Oficerów, Prezydenta i resztę pasażerów zamordowano gdzieś indziej, chyba że oficerowie na pokładzie byli już martwi. Żaden z nich by nie wsiadł do takiego samolotu. Oczywista manipulacja, tylko w jakim celu?

PB: I akurat przed jewro2012! Można spokojnie usiąść w fotelu i notować, kto i co pracuje dla agentury. Gazeta Polska zakrasiła ekspertyzę specjalisty technicznego, dra. inż. Stefana Bramskiego,,insynuacjami w stronę Rosji. Czy Bramski wyraził na to pozwolenie? Jeśli tak, to on taki naukowiec i śledczy, jak Wałęsa polski patriota. Może Rosja zrobiła 10 IV, a może nie — równie dobrze są podejrzane inne strony, a GP nie robi aluzji w ich stronę. np. na pewno znaleźliby się wśród organizatorów wyjazdu do Smoleńska stypendyści “amerykańskich” programów w USA i na Zachodzie, przyjaciele amasadorów Polin w Brukseli, Berlinie, Waszyngtonie i Tel Awiwie.

  • Eeetam: Niech zadym bez sensu jak na 11go nie będzie

No i dobrze mi się wydawało, walcowa bufetowa dała zgodę na przemarsz. Co ciekawe na necie , czy gdzieś pokazali filmik z tymi co maja maszerować. Flagi to oni maja jak te z III rzeszy tylko zamiast sfastyki jest sierpomłot… Jeśli by byli konsekwentni Warsałsyny władni to powinni zgodnie z nową świecką tradycją postawić na ich drodze koralową niepodległą w myśl hasła faszyzm nie przejdzie, a wszystkie merdia winny trąbić o faszystych ze wschodu. O dziwo na Unecie zakomentowałem coś w stylu : Spodziewałem się decyzji bo bezpieka nie przepuści okazji by nie zadymić zwerbowanymi prowokatorami by zacisnąć nam pętle na szyi – i koment przeszedł. Ciekaw jestem czy uda się zadyma, ja bym na miejscu rodaków w wawie z chlebem i wódą do nich wyszedł i sztachańcem , albo szklanką… w myśl zasady – a spić ich (piłkarzy też by się przydało, bo jak tak całkiem trzeźwi zagrają to nasi będą mieć po euromundialu i wieczorem “ex” perci będą mieli biadolenie o teoretycznych szansach na wyjście z grupy jak rywale zagrają dla nas , a Czesi się podłożą… – i Tusek nie będzie miał propagandy sukcesu, a jak wyjaśnić będzie można takie wydatki , a taki blamaż…)

Generalnie więc mamy bicie europiany , w merdiach dostają kociokwiku i soccersraczki, komendatorzy we wszystkich pozycjach, męscy i żeńscy, byli piłkarze po byłych sukcesach znowu komentują bieżące szanse (we wtorek będzie dużo wspomnień już tylko, choć 3mam kciuki za naszych). Generalnie jako kibic podchodzę do tego TELE-turnieju , że PO będę tak czy siak zadowolony. Jak przejdą grupę, z sukcesu naszych, jak zblamują (a właśnie się to zaczęło wczoraj… hehehe grać u siebie, przeciw słabej i osłabionej czerwoną kartką Grecji i nie wygrać… ja na miejscu Tuska bym za te pożyczone im miliony zażądał choć wygranego meszu 11:0…. ale on jest bezinteresowny i tylko nas wytuska jak zwykle z publicznych – tfu – pieniędzy) będzie przynajmniej satysfakcja , że PO paprańcy nie będą mieli propagandy sukcesu, lecz bicie piany klęski i komisję śledczą odnośnie afer Euro 2012 w formie serialu telewizyjnego ( o czymś będą musieli mówić, bo o czy jak już będzie PO euro?)

Ogólnie więc kibicujmy naszym! I kibicom też, by prowokatorzy w białych czapeczkach z daszkiem (toć przecież nie listopad :) by nie dali się sprowokować, a jak już to niech chociaż z tej bijatyki prowokatorzy cało nie wyjdą, albo wiejska będzie przypominać wiejskie pole po wypalaniu trawi…. no nie wiem, niech w każdym razie zadym bez sensu jak na 11go nie będzie.

PB: Flagi z sierpem i młotem Rosja nie ma! To jest prowokacja! Jak najdalej od tego szajsu, a jeśli już to dyskretnie z kamerą.

PB:kibice z Rosji (czyli przebrana bezpieka od Putina) która będzie dyrygowana z wynajętego przez sowietów hotelu Bristol (przypominam, że jest to 50m od pałacu prezydenckiego).  Dzięki wyjaśnieniiom w nawiasach, mamy gladkie przejście do jewro2012, z histerio-rusofobii szczeropolsko-religioznej 10 IV . Tysiące kibiców i turystów przybędą z wielu in. miejsc. Skąd wiadomo, że to będą służby ruskie a nie np. żydomasońskie (mosiadziaki rosyjskojęzyczne z Izraela, są tam ich setki tys. jeśli nie miliony) wplecione między kibiców rosyjskich? Skąd od początku hasło Kibice z Rosji = protestuj ślectfo 10 IV? Czemu nie Protestuj niemoc EU, NATO i USA w ślectfie? Działania prowokacyjne trza skoordynować z waadzami Polin (ochrona bandytów przez POlincję itd), więc niepotrzeba przemycać broni.

  • Eeetam: Al Dżazira w TeleExpressie z boiska jewro2012

Tak sobie oglądam o dziwo teleexpres i właśnie podniecają się meczem, pokazują murawę na której pan Kraśko gada i gada, jak pięknie i nagle wtrąca…. obok nas stoi ekipa telewizji Al Dźazira (tu kamera pokazuje arabów z kamerą) , która pokaże transmisję do milionów widzów w krajach arabskich… Czyżby chcieli pokazać Polakom – oni tu są! A jak coś pierdyknie , miliony konsumatorów teleexpresu krzyknie, Al dźazira!!!!!!!

PB: W monotonii aktualności, znajduję przyczynki od pismaków.pl odświeżające… jak pomarańcze. Autor chwali posła Słomkę za inicjatywę pomarańczowych wstążek na szyjach kiboli, żeby przypomnieć Janukowyczowi o Timoszenko. Nawet jeśli ona byłaby niewinna (a kto w Polsce wie na pewno?), to czemu nie transparenty Uwolnić Julię? (A czy nie ważniejsze dla nas Uwolnić Ofiary Systemu Niesprawiedliwości w Polin?). Z pomarańczami w Kijowie wygłupił się już śp. Kaczyński ze świtą lokaji — kolorowe rjewoljucje były żydomasońskimi akcjami wywrotowymi. Ukraińcy mieli dość pomarańczy, nie chcieli NATO, wybrali kogo innego. Czy my musimy się ciągle wtaczać ws. sąsiadów na rzecz wspólnych wrogów Słowian!? Co do UPA, czemu Słomka nie zaproponuje nawieszać kukieł dzieci polskich związanych drutem, z napisem UPA, na wszystkich słupach stadionów? Co do Organizacja Mistrzostw Europy i inwestycyjny boom silnie zwiąże Ukrainę z Zachodem. Miliardy hrywien wydźwigną naszych sąsiadów z kryzysu – Czyż chyba żartuje. Ukraina tak samo podupadnie wskutek banksterskiej lichwy na te “inwestycje” dla ludu jak Polin. No ale wtedy lepiej przylepi się do jewrounii…

PB: Lecz taką jest twierdzenie, że Rosja zrobiła 10 IV. Owszem Rosja spokraczyła ślectfo. Ale nie ma dowodu, że Rosja zrobiła zamach. Nie jest nim ruska Bieriozka herod baba co łamie skrzydła (tutki ścinają lasy w podobnych sytuacjach). Może ktoś wrobił Rosję, a głupawe ślectfo było odpowiedzią jedyną możliwą dla państwa, któremu rzucono zdechłego szczura. Rosja nie miała absolutnie żadnego interesu zrobić 10 IV i się inkryminować Polakom i światu, na pewno nie w sposób rzucający podejrzenie od razu na nią. Rosja mogła osiągnąć to samo w sposób mniej oczywisty. Stąd absurdy jak na InfoWars, że ponieważ Polska weszła w drogę żydo-banksterom, to Rosja musiała strącić tutka z kompletem naszych VIP-ów! Wypowiedź Merty wskazuje, kto szykuje prowokacje na jewro2012: ci sami co zrobili 10 IV, następnie ogłupili i skłócili Polaków kaczyzmem i rusofobią. Biedni, kibole, poza pomarańczami mają następne  zadanie na jewro2012 – a ja myślałem, że protesty będą przeciw jewropeizacji Polin, przymusu płacenia za żydo-wojny NATO, udziału mięsnego w wojnie A z Iranem “w obronie Izraela”, zapędzenia Polaków w miliardowe długi za stadyjony i ałtostraty… podczas gdy nielegalne restytucje i eksmisje trwają, liczba głodnych i bezdomnych rośnie itd itp. Dobrze, że takie Merty podpowiadają, co źle nad Wisłą i Odrą!

Dana Alvi: TAK! Alarmujace, – i jezeli cos sie stanie to bedzie wina Antoniego Macierewicza i naiwnych Polakow, ktorzy nie widza jak on gra na ich emocjach i  prowadzi do nastepnej tragedi dla Polski!  Polacy pozwolili na budowe “Tarczy” przeciw Rosji.  Wpuscili do Polski amerykanskie i izraelskie wojska!  A teraz Rosja wybudowala wlasna “tarcze” z pociskami nastawionymi na Polskie i straszy “thermo nuclear” wojna!

Grzegorz: Inni podają, że to będzie 21.06.12. Przecież jednym ze sposobów utrzymania skompromitowanej władzy jest zamach stanu i stan wojenny, oczywiście po jakiejś prowokacji. Prawie wszyscy publicyści o tym mówią. Jeszcze inni twierdzą, że to stanie się na olimpiadzie w Londynie. Lato zapowiada się gorąco.

Armia będzie wspierać cywilne służby odpowiedzialne za biologiczne, chemiczne i radiologiczne zabezpieczenie Euro 2012. Podczas każdego meczu będzie pracował mobilny zespół reagowania epidemiologicznego. W każdym mieście-gospodarzu znajdą się też żołnierze-chemicy.

[…] Scenariusz manewrów zakłada, że – na skutek załamania gospodarczego, w krajach leżących w rejonie fikcyjnego morza, dojdzie do kryzysu politycznego, którego efektem będą zamieszki, roszczenia terytorialne itp. Kryzys przeniesie się także na fikcyjne morze. Decyzją ONZ na teren akwenu wysłane zostaną siły morskie, które będą musiały przeciwdziałać piractwu, terroryzmowi oraz nielegalnym dostawom broni.

PB: Paranoja rośnie. Przygotowania do pacyfikacji zrywu Polaków podczas jewro2012?

PB: Fikcja o zamachu chlorowym we Wroclawiu – takich mozliwosci sa setki, w calym kraju, tysiace globalnie… komus zalezy na wytworzeniu histerii. Rownie dobrze mozna napisac fikcje o planowanym na jewro2012 bio-ataku. Choc to trudniejszy zamach, bo zarazki to nie chlor, nie zyja zbyt dlugo wypuszczone na stadion – dlatego w 2009 chcieli na silę ‘chronic’ wszystkich bio-bronia pt. szczepionka przeciw “pandemii” H1N1. Artykul w oczywisty sposb przygotowuje czytelnika na “terroryzm arabski” – a Iranczycy to nie Arabowie! Syria wiadomo tez przeklamana w zydo-mendiach. Zadna Al Kaida ani Bin Laden nie zrobili 11 IX w USA, wybuchu na Bali, ani 7 VII w Londynie – to byla robota mosiadu i wewnetrznych szabas-gojow. Moim zdaniem najprawdopodobniejsza jest zadyma na wzor ‘antify’ 11.11.2011. Wplota w ‘kibicow rosyjskich’ specjalne oddziały mosiadu czy tajne NATO (nie raz uzywane na szczytach jak WTO, G8, G20 itp). Policja bedzie ‘ochraniac’ legalna demonstracje zezwolona przez Bufetowa, jak 11.11.2011. Obawy podziela znany działacz katolicko-narodowy. Srodki zaradcze:

  1. Nie idz nigdzie na zbiorowiska, zwlaszcza 12.6.2012 we W-szawie; – jesli chcesz, stosuj nieposluszenstwo rozproszone, np. powolna jazda glownymi drogami do imprez.
  2. Wszelkie organizacje polskie powinny wydac oswiadczenia, ze z uwagi na ‘zapowiedzi’ sugerujace anty-polskie prowokacje, ZADNA z nich nie wezmie udzialu ani nie bedzie grupowac swych czlonkow we W-szawie 12.6.2012 (jednoczesnie zyczac prawdziwym Rosjanom wszystkiego najlepszego z okazji obalenia zydo-komuny, ktora jednak w Polsce przeobrazila sie natychmiast w zydo-kapitalizm, czego naszym slowianskim braciom nie zyczymy).

PB:  Uratowaliśmy przed zamachami w metrze? Stern spekuluje o motywie prowokacji w Polin podczas jewro2012: Pomyłka [Obamy] była nie przypadkowa. Wskazała na ważny problem. Ponownie przypomniała całemu światu, że w Polsce były „polskie obozy śmierci”, w których wymordowano 6 mln Żydów. Co oczywiście prawdą nie jest. Ale jak widzisz prawdą jest to, co powtarzają media i ludzie z kręgu politycznych i tabloidowch celebrytów. Ten przekaz jest ważny bo kształtuje to, co myśli tzw. statystyczny przedstawiciel opinii publicznej. Do tego jeśli dodamy przekaz, że w Polsce są pseudokibice oraz faszyści i zupełnie przypadkowo polski parlament pracuje teraz nad ustawą reprywatyzacyjną, dotyczącą mienia przedwojennego to wszystko układa się w całkiem zgrabną i logiczną całość.
A zupełnie przypadkiem kryzys na bliskim wschodzie i parcie USA do wojny z [Iranem] powodują, że coś trzeba zrobić z ludnością państwa Izrael – w jakiś sposób trzeba to ludziom wytłumaczyć, że kilka milionów Żydów przyleci do Europy, do Polski na Węgry, Czechy, Słowacje i Ukrainę. W jakiś sposób trzeba ludzi przekonać, że to jest słuszne. Z poczucia winy ich przyjmiemy oraz by nie mówiono o nas , że zrobiliśmy im holocaust. Co jest draństwem bo byśmy przyjęli wszystkich ludzi, którym ma dziać lub dzieje się krzywda.
Jest to prawdopodobna wersja. Obawiajac sie odwetu nuklearnego, Izrael przed napadem na Iran bedzie ewakuowac jak najwiecej swych zydowskich obywateli, zwlaszcza syjonistow (masy zydowskie znow poswieca dla “wyzszego celu Narodu Wybranego”, jak w Szoa). Zajścia przygotowane przez nie-żont Polin 11.11.2012 mialy przedstawic opinii publicznej patriotow polskich jako faszystow, nacjonalistow w najgorszym znaczeniu tych slow, perfidnie przekreconym przez hasbare. Faszyzm we Wloszech mial oprzec sie banksterom, fasadowej demokracji, multi-kulti, imigracji, demoralizacji spoleczenstwa chrzescijanskiego itp. wynalazkom kompleksu jot przeciw naszej cywilizacji. Natomiast nacjonalizm wiadomo: kazdy jest zly, tylko nie syjonistyczny — rasistowski, nielegalny, ludobójczy!
Pod wiezi polsko-izraelskie gra takze judeocentryczna konsul Polin w Nju Yorku, bazujac na klamstwach historycznych i hipokryzji. Czyby konsul kladla grunt pod emocjonalny (polityczny i wojskowy juz jest) sojusz Polin-USA-Izrael w napadach na Syrie i Iran? Pytam ja o to w przygotowywanym nastepnym liscie otwartym.

PB: Przekonał mnie tymi seksownymi Polkami — już jadę!

PB: UWAGA, możliwa prowokacja dla polskich rusofobów (większość narodu) z udziałem ‘antify’ tj. mosiadu co bije Polaków i uchodzi bezkarnie w sanhedrynie w Polin.

PB: A to było tak. Herrn wonTuSSken und von Balken za schaboszczaka mit kraut podpisali banksterom glejt na geld na budowę stadyjonuf i ałto-strat. Bankstry stare wygi znają korupcję w Polin, a i tak wiedzieli, że budowlańcy nie zniosą zwyżki cen materiałów (które globalnie wyznaczają). Polskie cwaniaczki i oszusty odegrali swą rolę wedle baksterskich oczekiwań (zaniżone oferty przetargowe, marnotrawstwo, fuszerki, kanty, przekręty). Banki nie popuszczą, bo ich policja i wojsko i jak trzeba to NATO (Libia) — więc już udupiony polski goj będzie płacił jeszcze więcej, a ponieważ nie ma już z czego, to jak w Grecji banksterzy zajmą co zostało (wyspy na jez. mazurskich i pozostałe ziemie odzyskane i nie). No chyba żeby kibice z Rosji pomogli… na co Bufetowa już gotowa.

[…] skoro państwa nie stać na mieszkania komunalne, choć konstytucja gwarantuje prawo do mieszkania – to Polski nie stać również na Euro 2012 i stadiony […]

  • Eeetam: Jak BBC widzi polskich kibiców

Na wnet.pl trafiłem w końcu na słynny już film Jak BBC widzi polskich kibiców… Po takim filmie to człowiek , aż ma ochotę krzyknąć: Szkoda, że tych BBSsynów Hitler nie zajechał V1/2 w czasie wojny. Zaczynam podejrzewać , że te Euro dali nam w takim celu by nas napastować i oczerniać przed resztą Jewropy. Ten obraz jest w pewnym sensie genialnie pomyślany. Ogląda bo Anglik – ale w tej Polsce antysemityzm, ogląda Polak – pieprzone żydy…. jak tak mogli , a na te słowa Anglik: a widzicie , jednak prawdę pokazywali. Genialne posunięcie specjalistów PR… I jak tu nie mówić jak Mikke, że żydom trzeba było za pieniądze pomagać w czasie okupacji… Po tym filmie można jedynie podejrzewać , że prowokatorzy poznaczeni białymi czapeczkami pociągną tłum polskich faszystów do burdy… Skoro udało się 11 listopada, to tym bardziej teraz.

PB: To nie BBC tylko judeocentryczne hasbarskie wtyczki. Podobną sytuację mamy w CBC w Kanadzie: zażydzili, ale wciaż zdarzają się emisje anty jot. Prowokacja BBC jest w oczywisty sposób żydo-prowokacją, nie ma dwóch zdań, nawet wyczuł koszykarz z USA, który bywa w Polsce (i chwali seksowność Polek – nic dziwnego, one zawsze leciały na dolary i obcych). 11 Xi 2011 nie udała się prowokacja — to było kompletne fiasko waadz, które miejmy nadzieję wyniknie także na jewro2012 dzięki mądrej postawie Narodu. Banksterskim celem jewro2012 było zadłużenie Polin, żeby stworzyć “kryzys” i złupić jak Hiszpanię, Grecję…

Alfa: Jak tyle chorób jest w Polsce to chorzy do roboty pluć, charkać, kichać, srać do probówek i te próbówki zanieść do sejmu, senatu, sanepidu i do każdego ministerstwa. Niech się szczepią psychopaci.A WON od zwykłych obywateli dość prania mózgu. A jeszcze dziennikarzom sprzedawczykom. Do radia i telewizji też musimy podesłać.

 
%d blogerów lubi to: