Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Razwiedka Izraela i Koszer Nostra


Nieprzypadkowo łączę te dwa tematy. Służby zorganizowanej „państwowej” przestępczości i terroru współdziałają z mafiami. CIA polega na mafiach np. w dystrybucji dragów, w zamian za ochronę. Poprzez taką kooperację można mafię kontrolować do celów służb, np. zamachy, najemnicy do brudnej roboty. O powiązaniach mafia-rząd-służby świadczą związki osób politycznych, przeważnie powiązanych ze służbami, z Koszer Nostra. Mafia żydowska łoży na cele służb Izraela i syjonizmu w ogóle, np. finansuje Anty-Defamacyjną Ligę ADL żydomasonów Bnai Brith. Pokazuje to film Davida Duke. Porusza on też kwestię handlu słowiańskimi niewolnicami seksualnymi przez globalną żydowską mafię  – podobno pół mln ofiar na rok! „Ruscy” oligarchowie Berezowski, Gusinski i Chodorkowski występują w filmie jako członkowie Koszer Nostra, z „osiągnięciami” niemniejszymi niż mega-lichwiarze z Federalnej Rezerwy, czy żydo-zbrodniarze Madoff i Mark Rich. Potrzeba przetłumaczyć narrację tego doniosłego filmu…

Nadsyłajcie proszę linki do artykułów na oba tematy – Piotr Bein

Razwiedka Izraela

CIA a Wall Street

PB: Pochodzenie żydo-banksterskie, a Koszer Nostra (herszt Lansky w opisanych czasach) pewnie do najbrudniejszej roboty, że nawet szabas-goj miałby obrzydzenie załapać się…

Bartosz Bekier: Działalność Mossadu i CIA w początkach III RP

Hasbarska makulatura mosiadu

Mosad — „bezwzględne służby” pompują swój wizerunek „niezwyciężonych”

Elitarni mordercy zabijają dla mosadowskiego Kidonu

Ataki na chrześcijaństwo, nie przez muzułmanów

20 lat temu w Buenos Aires: korzenie terroryzmu Izraela

Odnowa Kurdystanu: Izrael dzieli Irak

PB: Czy Izrael za pomocą Mosadu i kurdyjskiego nacjonalizmu utworzy Kurdystan w płn. Iraku? Wespół z szyickim Południem sponsorowanym przez Iran? W każdym razie Izrael osiągnie następny krok ku Wielkiemu Izraelowi wg strategii Jinona bałkanizacji Bliskiego Wsch. wzdłuż podziałów etniczno-religijnych.

Azerbejdżan-Izrael: sojusz szyicko-żydowski

Jak działa Mosad w Polsce

Służby Indii, RAW nakryły Mosad w kraju

PB: Dlaczego tak późno? Wiadomo od dawna, że terror w Mumbaju 2008 zmajstrował Mosad bezpośrednio przez “religijny dom” chabad-lubawiczów, a pośrednio przez podporządkowanych sobie terrorystów pakistańskich.

Demaskator spisku w Daiiczi, Jim Stone śmiertelnie zagrożony przez Żydów

Andrzej Szubert: Izraelski sabotaż w Fukushima-Daiichi

Mordercy z Dimony w Fukuszima-Daiiczi

Izraelski szantaż nuklearny

Powiązanie Izraela z Daiiczi

Żydowska ideologia i psychoza – zagrożenie pokoju światowego

100% pewne, że 11 IX operacją Mosadu

Chronić Rotszyldów i Mosad

Matka wszystkich skandali

Agenci Mosadu spaleni w Ujuni

Raport wywiadu Turcji wiąże kurdyjskie PKK z Mosadem

9.3.2011, przekład Piotr Bein

Wg nowego zastrzeżonego raportu wywiadu Turcji, Mosad ma powiązania z bojownikami kurdyjskimi, Partią Robotników Kurdystanu (PKK). Raport przedłożony (24.2.2011) na spotkaniu MGK, narodowej rady bezpieczeństwa Turcji, opisuje tworzenie nowych więzi PKK z Izraelem i szkolenie kurdyjskich bojowników przez przedstawicieli Mosadu. MGK ma nagranie wywiadu z liderem PKK, Muratem Karajilanem, w którym twierdzi, że jego grupa kolaborowała z Tel Awiwem, by ułatwić izraelski atak na turecki statek we Flotylli Wolności z 10 tys. ton pomocy oblężonej Gazie. Siły Izraela zaatakowały Flotyllę (31.5.2010) w wodach międzynarodowych, zabijając 9 obywateli Turcji na pokładzie tureckiego statku  MV Mavi Marmara, raniąc ok. 50 in. w grupie pracowników pomocy i aktywistów w konwoju 6 statków. Izrael aresztował i potem wypuścił prawie 700 aktywistów z 42 krajów, którzy byli na statkach Flotylli.

Wg wyższego rangą przedstwiciela bezpieczeństwa Turcji, Izrael wzmógł kontakty z PKK, zwłaszcza po wizycie premiera Turcji, Erdogana, w Libanie (listopad 2010). PKK figuruje na listach grup terrorystycznych u większości społeczności międzynarodowej, w tym Turcja, USA, Iran i członkowie UE. Ponad 40 tys. osób straciło życie od czasu, gdy PKK rozpoczęło zbrojną kampanię (1984) przeciw Ankarze. Bojownicy PKK atakują z Gór Kandil w Iraku, rejonie pod kontrolą Rządu Regionalnego Kurdystanu. Mosad i firmy izraelskie działają w masywie Kandil.

Komentarze pod artykułem:

TurkAll: Przed laty, PKK było najbardziej postępową, antyimperialistyczną grupą na świecie. Zadnych kompromisów, prawdziwie marksistowska grupa rewolucyjna. Jak niefortunnie, że stali się takimi reakcjonistami, służą interesom syjonistów i są lojalni imperializmowi USA na Bliskim Wsch.

Sean: Jakiś czas temu, Izrael zestrzelił 2 śmigłowce irańskie na tym kurdyjskim terytorium.

Ali: Kiedy Izrael dostanie sankcje od US i UE? Czy Izraelowi wolno sponsorować  terrorystów?

Kurdi: Jest mi wstyd jako Kurdowi za tych terrorystów. Kurdowie żyją w 4 krajach, od dawna bratersko z innymi… A że uny potrzebują dźwigni, to wykorzystują Kurdów. 95% Kurdów w Turcji chce pokoju. Reszta to mafia i terroryści.

Usman Idris Nigeria: Czemu Kurdowie pozwolili na współdziałanie z Izraelem? Izrael nigdy nie wzbogaci was ekonomicznie, bo gdyby tak chiał, to by wan dał zachęty gospodarcze, a nie szkolił w pwowodowaniu przemocy. Era przemocy i zabijania przeminęła.

Ottoman Lion: Rozumiem cię, bracie! Też jestem Kurdem, musimy się zjednoczyć!

Jak w 1984 Orwella: razwiedka Izraela

Roy Tov, przekład-skrót i wytłuszczenia Piotr Bein

W niedawnym wywiadzie Christopher Bollyn zapytał mnie: Piszesz o Mosadzie i [bezpiece] Szhin Bet, że trzymają w ryzach Izraelczyków podobnie jak Stasi w NRD czy KGB w ZSRR.  Kilka lat temu podobne padło w procesie starania się o mój azyl polityczny. Jeśli nie odpowiesz, odrzucą twe twierdzenie. Wzburzyło mnie to, ale dziś jestem gotów: Nie tylko ja piszę o tym. Samo Szin Bet przyznało się. Po zamachu na Icchaka Rabina, agitator Szin Bet, Awiszai Rawiw stanął przed sądem w Izraelu, ujawniając Haagaf Hajehudi (Wydział Żydowski Szin Bet) i nacisk przez Rawiwa na  Jigala Amira, by zgładził Rabina z nienawiści, dla wojny i jej bankierów. Izrael to państwo policyjne, zarządzane przez sitwę politruków. Kto by chciał mnie zdyskredytować, musiałby najpierw podważyć sądy syjonistów.

Sądowa rewelacja o Haagaf Hajehudi to dopiero szczyt góry lodowej. Służby Izraela składają się z 5 części:

 • Aman – wywiad Sił Obrony Izraela, IDF.
 • Szin Beth – wewn. policja polityczna w Izraelu, okupowanej Palestynie i ambasadach Izraela.
 • Mosad – więcej niż prywatna armia premiera Izraela za granicą; jej specjalność: nielegalne, tchórzowskie zamachy.
 • Wywiad komercyjny i finansowy ministerstwa handlu na całym świecie.
 • Ministerstwo spraw zagranicznych, więcej niż ramię Mosadu.

Jest jeszcze ezoteryczna sieć, z najbardziej znanym Bezpieczeństwem Wewnętrznym w ministerstwie obrony i związanych organizacjach. Członków uważa się za najbardziej bezwzględnych i niebezpiecznych. Niedowierzając, znalazlem w wiodącej publikacji finansowej Izraela, (Calcalist 1.3.2011) wiadomość o nowej gałęzi służb, w ramach TASE.

TASE

TASE to mała, przytulna giełda w ręku 10 firm, zdominowanych przez Teva Pharmaceutical Industries i Israel Chemicals. Te dwie kontrolują ćwierć rynku, ale o tym sza. Te 10 firm reprezentuje tylko sektory lotnictwa i obrony, farmaceutykę, chemikalia, banki i telekomunikację – duża część produkcji Izraela.

Teva ma luźne związki z IIB, a Israel Chemicals zaopatruje produkcję broni i amunicji, także chemiczną i atomową. Dow Chemical ma bliskie związki z Teva i zaopatruje nuklearny ośrodek badawczy w Dimonie na pustyni Negew. RAFAEL też może być klientem Dow, który kontaktował się ze mną odnośnie nielegalnego transferu technologii pocisków do RAFAEL.  Z chwilą  określenia Izraela jako Państwo Terroru, inwestycje w firmy TASE to popieranie terroryzmu, przypadku  Teva – bio-terroryzmu.

TASE podlega izraelskiemu Prawu o Papierach Wartościowych (1968) i Zarządowi  Papierów Wartościowych, który przyłapano na inauguracji nowych służb. Zarząd zreorganizowano w 2009 r. Wydziały dochodzeń, wywiadu i badań zjednoczono w wydział Dochodzenia i Wywiad pod mecenasem Nirem Bar-Onem. Jego podwładni to prawnicy i księgowi, wielu z przeszłością w Szin Bet. Szefem Zarządu jest Zohar Goszen, ale mało o nim wiadomo. Calacalist zebrał świadectwa od wielu osób: nowe służby zapraszają wpływowych z instytucji finansowych do swych biur, powołując się na prawo. Proponuje się im kapusiowanie dla Zarządu w zamian za korzyści finansowe.

Sir Francis Walsingham

Życie Jezusa Chrystusa świadczy o doniosłości niektórych odcinków historii. Z drugiej strony mamy Sir Francisa Walsinghama. Rzadko historia tak dobrze dokumentuje robotę Szatana. Rzadko widać machinacje złego umysłu w ramach dużej instytucji i przerobienie jej  na zawsze. Apostoł Jan rzekł, że będzie wielu antychrystów (2 Jan 1:7) i mamy tu jednego, mistrza złego czynu i niezmordowanego spiskowca. Znany jako Mistrz szpiegostwa, Walsingham pracował w XVI w. dla angielskiej królowej Elżbiety I: szpiegował Hiszpańską Armadę, prowadził wywiad w całej Europie, zapobiegł kilku spiskom, zorganizował egzekucję Mary, królowej Szkotów i podporządkował Irlandię. Ale głównie wypełnił kieszenie Elżbiety złotem.

Walsingham skonsolidował 1-szą sieć wywiadu i kontr-wywiadu, umieścił szpiegów w całej Europie i Anglii. Obsesyjnie zbierał szczególiki o ludziach, w nadziei użycia ich w przymusie i łapownictwie. Nienawidził bliźniego, torturował ich i rujnował, by zapelnić kieszenie królowej. Systematycznie używał prowokatorów. Książka Stephen Budiansky’ego (2005) opisuje więcej okropności wykonanych przez tego potwora, którego odzwierciedlały jego służby. Często z pomocą Anglii, inne państwa kopiowały ten model, dając zalążek współczesnym służbom. Typowo robią po obu stronach. Zwalczają terroryzm i promują go, tylko dla zysku. Niby bronią prawa, a po drodze łamią wszelkie prawa człowieka.

W Izraelu

Jak większość Bliskiego Wschodu, dzisiejsze ziemie Izraela były kolonią brytyjską, z instytucjami wzorowanymi na brytyjskich. Zamiast królowej jest prezyden, a w obu krajach rządzi premier i podobny zestaw ministrów. Pieniądz przypominał brytyjskiego funta, aż do władzy doszedł Likud. Nawet nepotyzm stał się integralną częścią systemu. Tak samo służby. Szin Beth i Mosad odwzorowano z brytyjskich MI5 i MI6, które pochodzą z sieci Walsinghama. Nowe służby w Izraelu kontynuują te struktury i tradycje. USA przyjęło ten system po II wś. z pomocą brytyjską.

Działalność ta jest niedoprzyjęcia, gwałci literę prawa zakładając, że jesteśmy  przestępcami, podczas gdy jesteśmy niewinni, aż nam udowodnią zbrodnię. Popularna u Walsinghama prowokacja policyjna jest nielegalna, a działalności tego typu nigdy nie sankcjonował naród, bo nie zatwierdziłby instytucjonalnych zbrodni przeciw sobie. Ponadto dzialalność służb gwałci Artykuł 12 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka – nasze prawo do prywatności! Rządy jednak myślą, że mogą łamać prawo skrycie. Organizacje tego typu w połączeniu z nową techniką cementują społeczeństwo policyjne jak w 1984 Orwella. Musimy je odrzucić i wszystkie dane przez nie zebrane, bo nie można na nich polegać: nawet Icchak Rabin odrzucił osądy przez Szin Beth jako spreparowane. Dość! Zupełnie sprawdzalny rząd i agenci muszą stać się regułą. Wszystko inne jest niedoprzyjęcia i zostanie obalone – nawet wbrew woli rządu. Zobaczycie…

Stanisław Sas: „Patriotyzm” polskich służb specjalnych

[…] Powstaje pytanie dlaczego nasze służby specjalne nie wydały z siebie kogoś o patriotycznym, narodowym nastawieniu jak np. Putin w Rosji (b. wysoki oficer KGB). Prozachodnie stanowisko b. komuchów oraz b. oficerów służb specjalnych brało się u nas właśnie z możliwości uwłaszczenia się i wejścia do nowych polskich elit politycznych. Pozostaje pytanie jak wielu pracowników tych służb przeszło na żołd obcych wywiadów. Macierewicz poprzez forsowanie lustracji próbował niewątpliwie pozbyć się tych najbardziej związanych z Moskwą. Pytanie czy byłby równie dokładny gdyby chodziło np. o ludzi związanych z CIA lub Mossadem?

Zdaniem niektórych autorów, w Polsce w czasach komunistycznych nastąpiło znaczne uniezależnienie się służb specjalnych od partii komunistycznej. Hipotezę tą potwierdzałaby ich rola (gen. Kiszczak) w rozmowach w Magdalence. Służby te stały się niezależną silą polityczną (świetnie zorganizowaną i zdyscyplinowaną), która podzieliła się władzą w rozmowach okrągłego stołu ze starannie dobranymi przedstawicielami tzw. opozycji demokratycznej. Dlatego m.in. wyeliminowano z tych rozmów jakichkolwiek działaczy o narodowym i prawicowym rodowodzie.

Główną rolę wśród przedstawicieli opozycji grali oczywiście b. działacze KOR’u, których pochodzenie etniczne miało niewątpliwy wpływ na ich sympatie polityczne i międzynarodowe. W artykule Kto przejął pieniądze przeznaczone dla Solidarności przez rząd Stanów Zjednoczonych mówi się o tym, że agenci wywiadu izraelskiego i amerykańskiego mieli swoje wpływy w samym sercu Solidarności. Trudno się spodziewać, aby później dobrowolnie zrezygnowano z tych wpływów.

Kto przejął pieniądze przeznaczone dla Solidarności przez rząd Stanów Zjednoczonych

Fragment z Gordon Thomas Gideon’s Spies:  The Secret History of the Mossad, tłumaczył Bob Rutecky

[…] Co wiec stalo sie z tymi pieniedzmi? Nie po raz pierwszy odpowiedz na takie pytania mozna znalezc w tajnej dzialanosci zydowskich malwersantow finansowych jak np.Robert Maxwell. Maxwell sprzedal Jaruzelskiemu specjalne oprogramowaie Promis, opracowane w Izraelu dla sledzenia dzialaczy Solidarnosci oraz demokratycznej opozycji w Polsce. W 1985 r. Maxwell dostarczyl rowniez to oprogramowanie belgijskiemu kontrwywiadowi Surete de l’Etat. Mialo to miejsce wlasnie w czasie transferu pieniedzy dla Solidarnosci przez Belgie, gdzie mafiozo rosyjski Zyd Semion Yokowicz Mogilewicz  prowadzil operacje finansowe na szeroka skale (Jak pisal o tym dr Raphael Johnsonhttp://www.bibula.com/?p=8530 Mogilewicz wspolpracowal scisle z wywiadem izraelskim Mossadem) Przebywajac w tym czasie w swojej glownej kwaterze w Budapeszcie, Mogilewicz przygotowywal sie do wejscia w swiat finansow w panstwach postkomunistycznych jako ekspert od przestepstw finansowych. W 1985r. Mogilewicz mial rowniez swoje biura w Genewie, Nigerii oraz na Wyspach Kajmanskich.  Maxwell zalatwil mu rowniez paszport izraelski. Maxwell przedstawil Mogilewicza szwajcarskiemu bankierowi, wlascicielowi banku inwestycyjnego w Genewie, ktory mial scisle kontakty z Bank Vatican i Bank Lambert.

Mossad byl pierwszym obcym wywiadem, ktory penetrowal serce Solidarnosci. Izraelscy agenci wiedzieli o decyzji Reagana dotyczacej przekazania $ 200 mln Solidarnosci juz dwa miesiace wczesniej niz wyslannik Raegana Poggy poinformowal o tym Kardynala Glempa oraz biskupa Marcinkusa. Izraelski agent Nahum Admoni wydostal te informacje od Poggy’ego w czasie obiadu w Paryzu gdzie omawiali sprawy kosciola. Rowniez wspomniany powyzej program Promis zostal wykradziony Amerykanom prze wywiad izraelski.  Zrobil to dyrektor wydzialu operacyjnego Mossadu Rafi Eitan.  Jak pozniej wyznal przeydent firmy Inslaw Bill Hamilton,  ‘Rafi zrobil ze mnie durnia, podobnie jak wielu innych.’ Izraelczycy rozpracowali program Promis, wprowadzajac do niego urzadzenie szpiegowskie.  Eitan wreczyl ten program jako ‘podarunek z Izraela’ polskiemu Zydowi dr Jerzemu Milewskiemu, ktory byl odpowiedzialny za zbieranie pomocy finansowej dla Solidarnosci w czasie jego wizyty w Brukseli.

Izrael i Indie – bracia okupanci Kaszmiru

Żyd Kadafi, Rotszyldowie i Mosad

Izrael interweniuje w Libii… za Kadafiego!

Rewolucja dociera do Bahrajnu – portu V Floty USA

Terror „iracki” dla ludziowców

Izraelska wojna rozszczepiająca Pakistan, Irak i Egipt

Terror w Mumbaju 2008

Milion pomagierów Mosadu na świecie

Wykradanie amerykańskiej technologii przez Izrael

Izrael wypiera się szpiegowania USA. Rzekomo robiły to nielegalne żydowskie organizacje

Operation Danish Cartoons — potrzeba przetłumaczyć na polski

††††††††††††††††††††††††

Koszer Nostra

Lasha Darkmoon: Żydowsko-“rosyjska” mafia

CIA a Wall Street

PB: Pochodzenie żydo-banksterskie, a Koszer Nostra (herszt Lansky w opisanych czasach) pewnie do najbrudniejszej roboty, że nawet szabas-goj miałby obrzydzenie załapać się…

David Duke: Mafia „ruska” jest faktycznie żydowska (potrzeba przetłumaczyć)

NATO – Paladyn wolności ze skrętem w gębie. Jarosław Ruszkiewicz

Nowy film: Izrael – Ziemia Obiecana przestępczości zorganizowanej

David Duke 5.3.2011, przekład Piotr Bein

Przygotuj się na rewelację! Oto mój najnowszy film dokumentalny Israel, The Promised Land of Organized Crime. Oparty na dokumentach, ujawnia nieprawdopodobną hipokryzję mediów, które wytworzyły glębokie, fałszywe skojarzenia mafii z Włochami. Media chronią i ukrywają prawdziwą tożsamość światowych czempionów zorganizowanej przestępczości. Film pokazuje, że podczas gdy Hollywood i żydo-media nieprzerwanie przedstawiają ją jako włoski twór, naprawdę największymi gangsterami XX-XXI w. nie są Włosi, tylko członowie in. grupy etnicznej, która na dodatek posiada media i władzę rządową do tuszowania prymatu ich mafii. Najgorszym, najbardziej wpływowym gangsterem XX w. nie był Al Capone, tylko Meyer Lansky, zabijaka i mistrz złodziejstwa, który nękał nasz naród przez większość ub. stulecia.

Najbardziej morderczą zbrodniczą organizacją w historii Ameryki nie była Cosa Nostra, tylko przeważająco żydowska Morderstwa Inc. Najbardziej wpływową i niebezpieczną zbrodniczą organizacją XXI w. jest nie mafia włoska, tylko tzw. Mafia Rosyjska –najbardziej mordercza i bezwzględna w historii świata. Ta okrutna, mordercza grupa sprawuje kontrolę nad dragami i szwindlami, bankami i mediami! Jej osią są zwykli mordercy jak i mogułowie medialni!

Nawet nazwa Mafia Rosyjska utworzona przez żydo-media jest podwójnym kłamstwem.  Tym zbrodniarzom nie przewodzą etniczni Rosjanie, tylko etnicznie świadomi Żydzi połączeni z globalną siecią żydowską. Media oczerniają teraz Rosjan, podobnie jak Włochów w XX w. Jak dokumentuje film, główne organizacje żydowskie kryją żydowskich gangsterów na całym świecie. Demaskując kłamstwa i ukrywanie prawdy przez Hollywood i media, film daje niezbity dowód na żydowską kontrolę większości mediów i wykorzystanie jej do kłamstw i zatajania informacji niezbędnej dla dobra publicznego.

Mój film pokazuje, jak żydo-media rozmyślnie zataiły depeszę z ambasady USA w Izraelu, zhakowaną na Wikileaks, ostrzegającą przed niebezpieczeństwem od zorganizowanych żydowskich zbrodniarzy! Julian Assange jasno oświadczył, że przekazał mediom jak New York Times tysiące depesz demaskujących Izrael, ale one ukryły je z powodu żydowskiej wrażliwości. Wikileaks wprawiło w zakłopotanie Amerykanów i dziesiątki in. narodów, lecz żydo-media zataiły depesze Wikileaks obnażające perfidię Izraela!

Film przedstawia w 3 częściach całkowicie udokumentowane i nie do zbicia informacje w sposób jak najbardziej profesjonalny i ciekawy przy pomocy najnowszcyh technik wideo i dokumentacji. Obejrzyj każdy moment  filmu, może kilka razy, by przyswoić całą fascynującą informację. Część 1, Część 2, Część 3

Proszę pomóc rozpowszechniać wszystkie 3 części, nie tylko jedną! Proszę wspomóż mą pracę hojnym datkiem. Twoje wsparcie pomaga produkować te filmy! Porady prawne dużo kosztują, ale są nieodzowne dla utrzymania wolności słowa i naszej zdolności przekazu światu! Jeszcze raz, dziekuję! — Dr David Duke

Koszer Nostra – z artykułu Jonathana Azaziaha

Raphael Johnson: KOSZER-NOSTRA

Iwo Cyprian Pogonowski: Walka dwóch skorpionów?

Eli Wiesel o żydowskiej mafii i „narodzie wybranym”

Komentarzy 8 do “Razwiedka Izraela i Koszer Nostra”

 1. […] Razwiedka Izraela i Koszer Nostra […]

 2. […] Razwiedka Izraela i Koszer Nostra […]

 3. […] seksualnymi dla burdeli globalnie. Największa, najpotężniejsza, nakokrutniejsza mafia – Matka wszystkich mafii, o której nic w żydomediach…  Nic dziwnego, że sprawę prowadził rosyjski sąd wojskowy […]

 4. […] standardowe merdia katolicznickie), razwiedkę zimnego czekisty = dysktrakcję dla ludziofcuf od właściwej razwiedki i kahalnej […]

 5. […] standardowe merdia katolicznickie), razwiedkę zimnego czekisty = dysktrakcję dla ludziofcuf od właściwej razwiedki i kahalnej […]

 6. […] – upadły twór państwowy, gniazdo mafii pod kontrolą Kosher Nostra i mosiadowego CIA, największy punkt przerzutowy opium z żydo-baraku Afganistan na Zachód przez […]

 7. […] na żydoskość spod ciemnej gwiazdy. Ja bym też zważał na łapy mafijne – a nuż to Koszer Nostra. Nieruchomości starozakonne w Polin, pozyskane środki  ściągają do swych zagranicznych melin […]

 8. […] Razwiedka Izraela i Koszer Nostra […]

 
%d blogerów lubi to: