Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Mosziach już tu jest

Posted by grypa666 w dniu 27/03/2012

Spis treści

Do widzenia, Zimo…
ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Trzeba przetłumaczyć
Piszecie…
NWO w USA
Aktualności – Polska
Aktualności- zagranica
Marcowe rocznice
Zdrowie i życie
Mosziach już tu jest

Do widzenia, Zimo…

Foto: Iwona, kamera cyfrowa Cannon PowerShot A590

Do widzenia, Zimo… Pod Vancouverem, sowa śnieżna czeka na sprzyjające wiatry na 3 tys. km podróż do Arktyki, gdzie spędza lato, przed powrotem na południe na sezon zimowy. W ubr. obrodziło w Arktyce sowie jadło. Nadliczbowa konkurencja terytorialna sprowadziła ptaki w br. dalej na południe, od Kanady po liczne stany USA, ku uciesze farmerów i mieszczuchów. W Vancouverze publika przestrzega apeli o trzymanie dystansu do sów, które muszą konserwować energię na lot do swych daczy. W podzięce, sowy pozują 24/7. Foto z odl. 6-8 m.

W morskim klimacie Vancouveru zdarzają się ostre mrozy. Zmarznięta fontanna w Parku Królowej Elżbiety.

Zima trwa dłużej w górach tuż na płn. od Vancouveru (gdzie latem można jeździć na nartach rano, a żeglować po zatoce po południu). Widok z ustronia Crescent Beach, na wysokościowce odległe ok. 20 km, góry ok. 35 km. Wieże po prawej to portale 6-pasmowego  wiszącego Mostu Alexa Frasera (projektant Buckland & Taylor, Vancouver; analiza ryzyka kolizji jednostek pływających z mostami dojazdowymi  – dr. inż. Piotr Bein, Swan Wooster Engineering, Vancouver).

Styczniowy widok na Zachód, przez Zatokę Graniczną (granica z USA) ku Fukuszimie za Wyspami Zatokowymi i Pacyfikiem.

Niedługo zaludnią się plaże miejskie i pod-. Siatkarze robią tyle pyłu grając na piasku, że czasem strach tam siedzieć.

Wysokie trawy, zarośla i bogate życie terenów pływów morskich k. Crescent Beach, dają, jak w wielu miejscach w rejonie Wielkiego Vancouveru, ostoję dzikiemu życiu.

Za parę tygodni zakwitną jagody łososiowe. Mówia, że nazywa się tak, bo wyskakuje po nie, podobne do malin, zwisające z krzewów przybrzeżnych, łosoś.

Chwała Bogu za te dary!

†††††††††††††††††††††

ALARM: 4250 eksmisji na bruk, a strony Piotra Ikonowicza zablokowane

†††††††††††††††††††††††††

ALARM: Eugeniczne plany Rockefellera obnażone

Od hormonów przeciw płodności, poprzez scypionki ubezpładniające (także mieszane z regularnymi), po ciche toksyny masowo stosowane w żywności (w tym GMO) — eugeniczne ss-yny jot planują i wdrażają naukowo naszą zagładę od co najmniej od l. 1920-ych.

Wg Konwencji o Ludobójstwie, to są działania ludobójcze! Rockefellerowie wspierają też rozwój bio-broni odludniającej, zwanej szczepionki na choroby jak grypa. 

Jak długo będziesz drzemać?!

Cdsapi: Artykul odpowiada na wiele więcej pytań, obnaża kłamstwa i oszustwo, podaje prawdziwą motywację złoczyńców. Ujawnia, jak jedna b. zamożna i wpływowa rodzina zdecydowała wykorzystać swe bogactwa i wpływy, by dyktować przyszłość ludzkości i wykorzystuje je dla władzy nad medycyną, badaniami naukowymi, rolnictwem, produkcją żywności – celem ODLUDNIENIA. Tłumaczy, dlaczego władze zdrowia nie zezwolą na ŻADNE negatywe dowody podważające zaufanie publiczne w istniejący system masowej dystrybucji i aplikacji szczepionek – wykorzystywany do kamuflowania ubezpładniającego programu sterylizacji.

Programy szczepień to nie to, co było kiedyś. Program bezpieczeństwa żywnościowego to nie to, co kiedyś. Za to są one takie, jak zaplanowali Rockefellerowie z ŚOZ, Bankiem Światowym i Funduszem Populacji ONZ. A cała ludzkość płaci zdrowiem i życiem.

Miejmy nadzieję, że po przeczytaniu dowodów każdy rodzic odmówi poświęcania swych dzieci i siebie samych na Ołtarzu Odludniania. Kwestionuj wszystko, zwłaszcza histerie szczepionkowe.

Rodzice nieochronią dzieci, jeśli nie wiedzą. Mendia praktycznie blokują niemal wszystkie faktyczne informacje naukowe (z dyktatu Właścicieli Mendiów). Musimy przejąć ich funkcję. Proszę użyj jakich chcesz środków, by ujawnić Prawdę o tym diabelskim Planie Odludniania, wdrażanym pod płaszczykiem  Zdrowia Publicznego i Bezpiecznej Żywności. Wszysycy muszą zostać poinformowani, zanim zrobią wybór.

Stań się narzędziem odebrania kontroli nad naszym życiem od tych megalomańskich psychopatów. Od nas zależy uratowanie Ludzkości i Cywilizacji przed tymi, co chcą nas zniszczyć. Musimy zacząć od ratowania dzieci – naszej przyszłości. One ci podziękują.

††††††††††††††††††††††††††

28.3.2012 WYMIATANIE KORUPCJI, CZYLI  IMPRESJE Z  PROTESTU POD SADEM NAJWYZSZYM

ALERT: 28.3.2012  godz. 9 – PIKIETA Sądu Najwyższego

Każdy pokrzywdzony winien na niej być

Więcej

†††††††††††††††††††††††††††

Moje nowe opracowanie po angielsku: Zionist Pains: The Evils of Judeocentrism

Dla Twej wygody — nowe i uzupełnione pod-strony zbiorcze:

Golgota PL (listy żydo-zbrodniarzy)

Olej scypionki (otwarte forum! REGUŁY WERSALSKIE)

GMOnsanto

Fukuszima

10 IV – Hipotezy, materiały, zdjęcia (skompletowana, otwarte forum! REGUŁY WERSALSKIE)

Inne pod-strony nt. 10 IV przeniesiono na PiotrBein.wordpress.com i zlinkowano w 10 IV – Hipotezy, materiały, zdjęcia

……………………

Czasem dla dobra publicznego trafiam do ciupy

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

Gdyby każdy użytkownik raz na rok darował nawet dychę, to byłoby wspaniale.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

72 ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

KOMUNIKAT Komitetu pamięci Ofiar Stalinizmu.

3 kwietnia 2012 r. godz. 17.00
spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Pamięci Ofiar Stalinizmu  we Wrocławiu przy ulicy Świdnickiej

Ponieważ polskojęzyczne media  nie podadzą informacji o tym DLATEGO PROSIMY O POWIADOMIENIE O TYM SPOTKANIU ŻYCZLIWE INSTYTUCJE I  INTERNUTÓW.  Więcej

……………………….

Szanowni Państwo, Pozwalam sobie przesłać informację o planowanym happeningu w Warszawie, który ma zwrócić uwagę rządzących na potrzebę pilnego wprowadzenia zakazu uprawy kukurydzy i ziemniaka GMO. Obecnie sytuacja wygląda w ten sposób, że Ministerstwo Rolnictwa przygotowało rozporządzenie ws zakazu uprawy kukurydzy MON810… ale wprowadzi go, jeśli Komisja Europejska się zgodzi. Przypomnę, że Niemcy, Francja, Austria i inne kraje UE, które mają podobny zakaz, nie czekały na opinię KE, tylko po prostu ten zakaz wprowadziły. No ale do tego potrzeba woli politycznej, a u nas z tym ciągle nie najlepiej.

Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia. Ja sama w tym dniu będę miała wykład dla naszych posłów w sali kolumnowej sejmu. Pozdrawiam serdecznie i proszę o rozpowszechnianie tej informacji. – [Profesor] Katarzyna Lisowska

Greenpeace i Inicjatywa Obywatelska GMO to NIE tourządzają z tej okazji Wielkie Bębnienie (bęben śr. 11 m, 120 bębniarzy)

Witam, chciałam prosić o pomoc w nagłośnieniu wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez Inicjatywę Obywatelską GMO to NIE to i fundację Greenpeace. We wtorek 3 kwietnia, 2012, w godzinach 12.00 – 20.00, vis a vis Kancelarii Premiera Rady Ministrów (al. Ujazdowskie 1/3) -będziemy bębnić premierowi rytm serca na największym bębnie świata (11 metrów średnicy, do 120 osób grających jednocześnie). Rytm prowadzi Ryszard Bazarnik, śpiewa Iza Kowalewska. W ten sposób chcemy przekonać go, żeby wprowadził w Polsce zakaz uprawy modyfikowanej genetycznie kukurydzy 🙂
Dlaczego kukurydzy? Bo w Unii Europejskiej można wysiewać tylko dwa gatunki roślin GMO – kukurydzę MON810 oraz przemysłowego ziemniaka Amflora. Zgodnie z prawem unijnym kraje mogą zakazać u siebie uprawy tylko poszczególnych gatunków GMO. Skupiamy się na kukurydzy, gdyż głównie tę roślinę uprawia się w Europie. Ponadto firma BASF – właściciel ziemniaka Amflora, ze względu na sprzeciw społeczny wycofuje się z produkcji GMO na starym kontynencie. Chcemy jeść zdrową żywność – żywność wolną od GMO. Podczas wydarzenia będziemy częstować ekologiczną zupą kukurydzianą i bio tortillami kukurydzianymi. Nie chcemy nikogo straszyć, chcemy natomiast pokazać, że mądre regulacje prawne są nam niezbędne- w przeciwieństwie do GMO które nie jest odpowiedzią na żadną potrzebę konsumentów.
Zapraszamy do wspólnego bębnienia bo wierzymy, że pozytywna zmiana jest możliwa! Można nam pomóc w promocji wydarzenia poprzez umieszczenie informacji, filmu, znaczka lub plakatu promującego wydarzenia na stronie internetowej lub profilu facebookowym. Powodzenie wydarzenia zależy w dużym stopniu od tego ile osób weźmie w nim udział ! W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu 530896072 – Pozdrawiam, Kasia Jagiełło, Inicjatywa Obywatelska GMO to NIE to

Filmik zachęcający do podpisywania petycji

Bębnijmy ludobójczym (p)osłom i żontowi aż do skutku… O nasze zdrowie i życie chodzi, uny się uchronią…

………………………..

………………………….

Doniesienie na Palikota

Komitet „Błękitna Polska” wraz ze Stowarzyszeniem Unum Principium złoży do warszawskiej prokuratury zawiadomienie  o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła Janusza Palikota, który w dzisiejszej rozmowie z dziennikarką Radia „Zet” użył słów powszechnie uchodzących za obraźliwe w stosunku do Przewodniczącego Episkopatu Polski abp. Józefa Michalika.

Większość katolicka w Polsce musi przestać biernie przyglądać się opluwaniu religii, Kościoła oraz swoich pasterzy przez osoby patologicznie wyalienowane z narodu, niszczące jego tożsamość i godność. Na Zjeździe Katolickiej Polski, który odbędzie się 28 kwietnia br. w Warszawie, przedstawimy obywatelski projekt ustawy o ochronie religii katolickiej i powołamy komitet odpowiedzialny za wdrożenie odpowiednich procedur. -Krzysztof Zagozda. Przewodniczący Komitetu „Błękitna Polska”, tel. 513056985

Napisali o naszej inicjatywie:
http://www.rp.pl/artykul/17,850442-Palikot–Michalik-to-taki-sam-cham-jak-Rydzyk.html
http://www.tvn24.pl/12690,1739621,0,1,palikot-o-arcybiskupie-cham-kempa-chce-kary,wiadomosc.html

††††††††††††††††††††††††††††††††

Trzeba przetłumaczyć

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Eeetam: Panowie, wczoraj i dziś poświęciłem się rozrywce, po lekturze całkiem fajnego komiksu (ile to już lat nie czytałem taj formy…) „Walking dead” i nadrobieniu obiecującego serialu „Jerycho” dochodzę do wniosku , że twórcy tychże i innych chcą coś nam przekazać. Ostatnio ogólnie nasiliła się w produkcjach tego typu propaganda wizji post apokaliptycznych wszelkiej masy i w zasadzie po zaległej lekturze, przeczytanej i obejrzanej jednym tchem, człowiek dochodzi do wnioski, że to taki fajny ten świat na prowincji po wybuchach atomowych… przygoda, więzi międzyludzkie… czyżby nas do czegoś szykowali??? A może to forma instrukcji obsługi dla pospołu by sobie jakoś radzić w cięzkich czasach – takie mam przemyślenia. Polecam szczególnie „Jericho” bo historia może poza nieco optymistycznym scenariuszem – jak to w filmie, mogła by się faktycznie wydarzyć, co więcej – jak widzi się pierwsze odcinki 2 sezonu to coś jakby Polsza nasza w kwestii handlu i drobnej przedsiębiorczości , a w zasadzie nakładanych problemów na ludzi chcących coś zrobić. No i ten fenomenalny tekst jednej z bohaterek….. no warto choćby dla niego dojść do drugiego sezonu: – ” to rząd, wojsko i telewizja kłaaaamiąąą?????? (zdziwko) – genialne 🙂 , polecam i pozdrawiam… eeetam

PabloAquarius: Witam ,mam prośbę..banalną jakby się zdawało..Szukam definicji ..KOMPLEKSU JOT….wszędzie czytam :kompleks jot to ,kompleks jot tamto…Ale pomomimo kilku godzin przeszukiwania neta nie udało mi się znaleźć definicji…Jest tyle stron które, używają tego terminu,tyle osób ,tylu blogerów…zakładam więc ,że wiedzą o czym piszą. Dlaczego w internecie nie sposób znaleźć śladu chociażby zarysu definicji…To jakiś skrót czy co ?? pozdrawiam.

PB: Kompleks jot = Kompleks Władzy Judeocentrycznej (KWJ). Skrót ukułem po napisaniu referatu badawczego w jęz. angielskim do publikacji przez Międzynarodowe Badania Porównanwcze nad Ludobójstwem XX i XXI w. Dla popularyzacji w Polsce, po raz pierwszy użyłem pojęcia w wideo Marka Podleckiego (kwiecień 2009). Definicję znajdziesz w polskim tłumaczeniu tego referatu, na początu, pod Definicje:

Kompleks Władzy Judeocentrycznej (judeocentrycy, kompleks jot): globalna sieć potężnych jednostek i organizacji, które orędują, wspierają i realizują radykalną politykę, stawiającą Izrael, syjonizm i judaizm na pierwszym miejscu; KWJ włącza syjonistów chrześcijańskich i umiarkowanych Żydów

W tekście referatu, Część 2: Kompleks Władzy Judeocentrycznej precyzuje pojęcie. Mam też w Słowniczku: kompleks jot = kompleks władzy judeocentrycznej (prace naukowe Piotra Beina). Spieszę dodać na czołowym miejscu na obu blogach. Cieszę się, że termin zdobywa popularność i zrozumienie — o to chodziło. Dziękuję za uwagę i życzę dalszego olśnienia w samo-edukacji.

Prof. Dorota Majewska: Dla pani Anonim: Witam serdecznie, Afazja jest choroba neurologiczna wynikajaca z uszkodzenia struktur mozgu, ktore uczestnicza w procesowaniu mowy.  U starszych osob najczesciej pojawia sie w wyniku udaru lub urazu glowy, a u dzieci jak najbardziej moze wynikac z encefalopatii poszczepinnej, ktora wywoluje podobne  uszkodzenia mozgu jak udar –  czyli niedotlenienie, obrzek i stany zapalne mozgu, ale moze tez miec inne przyczyny.  Nie napisala Pani ile dziecko ma lat, ale skoro rozpoznano u niego afazje, to sadze, ze dostatecznie duze, iz wczesniej mialo rozwinieta mowe.  Raczej malo prawdopodobne, zeby afazja pojawila sie w wyniku alergii.

Mysle, ze koniecznie powinna Pani pojsc z dzieckiem do dobrego neurologa dzieciego i poprosic o badanie MRI mozgu, co moze pokazac czy i ktore struktury mozgu sa uszkodzone. Mozliwe, ze dziecko ma jakas torbiel (co sie zdarza), ktora naciska na struktury procesujace mowe.  Tylko w ten sposob mozemy poznac przyczyny tej choroby u dziecka. Prosze sie nie zalamywac, tylko dzialac. Pozdrawiam serdecznie – DM

Anonim: Witam. U mego dziecka rozpoznano afazję motoryczną, mimo że niemiało wypadku ani udaru mózgu. Dostało w 1-ej dobie życia Euvax no i szczepionke na gruzlicę, potem tylko raz na żółtaczke Engerix i koniec. Dzieki artykułowi Pani  Profesor Majewskiej nieszczepiliśmy dalej dziecka, mimo że sanepid naliczył nam kary. Może są publikacje nt. “szczepionki a afazja”?

PB: Najlepiej skontaktować się z doświadczonym polskim medykiem. NaturalNews podaje kontakt z lekarką anglojezyczną oraz dwa artykuły, które wymieniają afazję wskutek scypionek:

 1. Gardasil
 2. Scypionka na grypę

†††††††††††††††††††††††††††††††

NWO w USA

…do nieznanych miejsc. Uczniom odbiera się komórki i nawet „ćwiczy” celowanie broni w nich.

PB: Przypomina to sceny w Izraelu, gdzie dzieci i ludność trzyma się w ciągłym stresie zagrożenia terrorystycznego. Kilka lat temu widziałem tam grupy dzieci (np. zwiedzające muzeum) pilnowane przez opiekunów, uzbrojonych w karabiny maszynowe. Tamże mogłem zostawić rower z sakami przed zatłoczonym supermarketem, zaraz przy b. surowym punkcie kontrolnym! Jeden ze strażników potaknął, że tam mogę postawić rower, ale nigdy  nie zrewidowali toreb!
Całe samoloty dzieciarni żydowskiej syjoniści spędzają na traumatyczne wizyty w obozach zagłady w Polsce, po uprzednim wypraniu im mózgów: uważać na Polaków, antysemitów i pomocników Hitera. Grup pilnują uzbrojone mosiadziaki, którzy traktują Polaków jak bydło (goje).

Toteż powyższą histerię „antyterrorystyczną” nazywam judaizacją Zachodu. Jeszcze ściślej, jest to talmudyzacja. Wg Izraela Szahaka w Zydowskie dzieje, rabinat talmudyczny odznaczył się w historii terroryzowaniem mas żydowskich. Po 11 IX, rabinat ten wydaje się rozciągnął działalność na świecki Zachód. Obecny rabinal talmudyczny, lubawicze chyba współ-opracowali wojnę z terrorem.

PB: U takich Macierewicz szukał pomocy w ślectfie 10 IV i takich znalazł na expertuf? 33 neonkonów napisało (11.9.1998) podobny list do Clintona: czynnie popierać wszelkimi środkami zastąpnienie [Miloszewicia] rządem demokratycznym, zadedykowanym zakończniu etnicznej przemocy, po 7 latach agresji i ludobójstwa, w tym Albańczyków kosowskich, z których wiele tys. wypartych ofensywą serbską stanęło w obliczu zimowego głodu. Miloszewić zadał niesłychane cierpienia milionom; poważnie zaszkodził swemu krajowi. Jako minimum, PNAC-owcy zalecali Clintonowi międzynarodowy wysiłek po wodzą USA ku umowie o nowym politycznym statusie Kosowa, przy masowej presjii Zachodu na Miloszewicia, znacznym zwiększeniu funduszy na poparcie demokratycznej opozycji w Serbii oraz wzmocnieniu sankcji gospodarczych. USA  powinno przestać prób kompromisów dyplomatycznych z Miloszewiciem i z wigorem poprzeć zbadanie Miloszewicia jako zbrodniarza wojennego przez Trybunał Haski.

List PNAC pośrednio ujawnił ideologię jot ws. bałkańskiej: namierzyć miliony gojów na podbicie, zwalić na nich winę za to, zaprzęgając zachodnie i międzynarodowe siły gojów przeciw gojom prawosławnym, stosując banksterskie sankcje gospodarcze, pozwalając dyplomatom jot wywrzeć spiskowe presje (podczas gdy V kolumna sił demokracji w postaci organizacji pozarządowych i opłaconej przez Sorosa opozycji i mendiów zrobiły swoje) i zakładając holokaustyczny trubunał do podstemplowania ofiary ze zbrodniarza wojennego Miloszewicia (w domyśle wszyscy Serbowie). List podkreślił niepodległość Kosowa, kluczowy element islamizacji Bałkanów przez jot, preludium do rozwalania Europy.

[…] Poker USA-Israel-Iran nagle się skończył, bez zwycięzcy, ale z jednym pokonanym – Izraelem. […] Teraz Iran ma niezłe pojęcie o tym, co Waszyngton i Tel Awiw wiedzą o jego programie nuklearnym i czego w nim wypatrują. Ponadto Iran może łatwo blokować niektóre opcje, np. naloty z Azerbejdżanu. Bez wątpienia, Obama trzasnął drzwiami Barakowi.

[Ubezpieczalnia] Obamacare zderza się z Konstytucją, bo zasadniczo koliduje z podstawowymi zasadami założycielskimi naszego kraju — wolność i suwerenność stanów i obywateli. Oddaje władzę nad 1/6 naszej gospodarki rządowi federalnemu, cedując państwu decyzje o zdrowiu i życiu — Grace-Marie Turner, Canada Free Press

Artykuł (po angielsku)

†††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności – Polska

Dr Jerzy Jaśkowski: Po co robić badania?  A może samemu przećwiczyć laboratoria?

PB: Jeśli tak, to Grypa666 publikuje list gończy…

Eeetam: No i proszę poczytać notki ludzi pod tym niusem. Sporo się dziwi jak to nasz LOT nie umiał jako monopolista zrobić czegoś takiego a niemiaszki potrafią. I te założenia , że to się opłaca jakby samoloty były pełne… Ale pierwsze co mi przyszło na myśl już po samym nagłówku to , że one będą pełne ale nie koniecznie ludzi i że nie o taką opłacalność tu także chodzi. Czyżby miał nastąpić jakiś kolejny lokalny etap chemizacji… I proszę znowu ta data 1 kwietnia, jak pisałem poprzednim mailem – jak oni ją lubią (przepraszam , że za każdym razem może niepotrzebnie do obydwu Panów piszę, ale jakoś tak mi się zdefiniowały maile i jak kliknę antynwo to mi oba wyskakują, niech już tak zostanie 🙂

Przy okazji dostrzegłem rzecz ciekawą odnośnie telefonu komórkowego, otóż. Kolega elektronik niedawno się chwalił , że rozebrał jakąś nokię i na płycie głównej odnalazł dospawana baterię, małą, ale jednak. Czyżby chodziło o dawanie jakiegoś impulsu nawet jak tel. jest wyłączony? Może to sposób na śledzenie nawet kiedy nie działają wg użytkownika. I chyba coś w tym jest bo sam nabyłem dotykowy smartfon jakiś czas temu i nachalnie się system googlowy androidalny nieraz aktualizuje, aż tu raptem po którejś z kolei aktualizacji (jakoś w noc kiedy acta mieli podpisywać lub nie) po zapuszczeniu google map (jest w formie aplikacji – i to bardzo przydatnej, bo wyświetla wszystko, łącznie z najbliższymi godzinami odjazdu komunikacji miejskiej z zadanego przystanku jak się jest na trasie) ku mojemu zdziwieniu mimo iż domyślnie mam wyłączony GPS i sprawdzam by taki pozostawał (szkoda baterii) dostrzegłem, iż pomimo komunikowania przez system GPS off google map jednak lokalizacje telefonu aktualizuje…. nie tak dokładnie (może dla niepoznaki?) jak GPS on, ale jednak pi x drzwi wiadomo gdzie kolega smartfon „spaceruje”… muszę się poradzić jakiegoś lepszego znawcy techniki gsm, czy to normalne i można to jakoś inaczej wyjaśnić, bo na tę chwilę to jedyne logiczne wyjaśnienie jest takie , że to po prostu taki nasz chip zewnętrzny – osobisty i to bez naszej wiedzy i zgody… Ja sam się tym nie martwię, bo jako ludzik Ziutkowaty z ulicy nie stanowię zagrożenia dla systemu, ale co mogą powiedzieć więksi znawcy tematów i aktywnie z systemem walczący? My tu o chipach podskórnych, a tu proszę , one są i działają, a powiązanie z nimi telefonu, rejestrowanego głosu, kamery w tel. która ponoć może być zdalnie uruchomiona. A już jest masa softu i to darmo rozdawanego w android markecie (i ludziska sami instalują i się cieszą – a kto czyta warunki korzystania, agree kilk i już…) z tzw. rozszerzoną rzeczywistością – czyli wyjmij chłopcze komórkę, sfilmuj gdzie jesteś a google nałoży na obraz znaczniki i wiesz gdzie są restauracje, ciekawe miejsca a to = że google wie gdzie Ty jesteś i dokąd zmierzasz… Jak do tego dodać zdolnego programistę potrafiącego takie dane odpowiednio skryptem sortować to może mieć przekrój psychologiczny osobnika posiadającego taki chip zewnętrzny – posortowany wg kategorii i to bez ingerencji psychologa, czy mentalisty , wszystko z automatu. A automat może wypluć z systemu odp. wg kryteriów i np. przypisać go do grupy – do internowania w razie „Wu”… eeetam chyba przesadzam 🙂

PB: to moze byc bez chemosladow, ale z innym celem: zniszczyc finansowo koleje polskie, zeby dojcze bahn przejelo je.

[…] Mimo wściekłej nagonki na Putina po wyborach do Dumy, mimo mobilizacji całej banksterskiej agentury i użytecznych idiotów w Rosji Putin wygrał zdecydowanie wybory prezydenckie. Na domiar złego nieustępliwie stoi on w obronie Syrii przed zachodnią interwencją. Stąd wykorzystując zbliżającą się drugą rocznicę katastrofy hasbara i użyteczni idioci nią sterowani ruszyli do wściekłego ataku na rosyjskiego przywódcę.

Polska tymczasem ginie. W l. 2007-2011 ekipa gauleitera Tuska sprzedawała państwowe firmy na bezprecedensową skalę i w niespotykanym wcześniej tempie. W tym okresie tzw. resort Skarbu sprzedał ponad 500 spółek i 300 pakietów tzw. resztówek (mniejszościowych pakietów udziałów w sprywatyzowanych wcześniej firmach). W latach 2012-2013 PO chce sprzedać kolejnych ponad 300 spółek. Złodziejską wyprzedaż majątku narodowego obcym PO zapycha dziury budżetowe. […] Zniszczono nam przemysł ciężki i stoczniowy, zniszczono rolnictwo, bankrutują szpitale (jest to celowa polityka mająca doprowadzić do ich prywatyzacji czyli wyprzedaży za grosze). Polskie wojsko wysyła się do pomocy w amerykańskich okupacjach, albo na wspólne ćwiczenia z lotnictwem Izraela.
Społeczeństwo biednieje, jest okradane, jest trute szkodliw żywnością, big pharmą i chemtreilsem. Dojdzie do tego GMO, już zresztą nielegalnie przemycane na polskie stoły. Zadłużenie Polski dramatycznie rośnie. Propaganda sukcesu PO fałszuje dramatyczną sytuację kraju powołując się na rosnące PKB. Tylko, że do PKB stytystycy doliczają tzw. “szarą strefę”. Wystarczy więc wziąć z sufitu zawyżoną szarą strefę i na papierze gospodarka rośnie. A w rzeczywistości doganiamy w bankructwie Grecję, Hiszpanię, Portugalię, Irlandię, Włochy i całą resztę gigantycznie i niewypłacalnie zadłużonej Jewropy. Polska po prostu ginie…

Dla pociechy dostaniemy igrzyska dla tłumów – mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Buduje się u nas na tę imprezę za miliardy stadiony na pokaz. I płatne autostrady, na opłatę których biedakom nie starczy już pieniędzy. Fabryk się nie buduje – a niszczy lub wyprzedaje. Z tego powodu agentura PiS zapędza Polaków do fascynowania się śledztwem. Kontrolowanym w Polsce przez agentów CIA i FBI (o czym wspomniał płk Przybył na jego konferencji prasowej). Z tego powodu zapędza się również Polaków do inscenizowanej walki PO i PiS. Z tego powodu zapędza się Polaków do obrony wiary z jednej strony i do obrony zboczeńców z drugiej strony. Ustawia się Polakom coraz więcej sztucznych barykad. Niech walczą na nich pomiędzy sobą. Ważne jest to, aby nie przyszło im do głowy wspólnie wypędzić całą rządzącą w Polsce sceną polityczną, gospodarką, finansami, mediami, oświatą, wojskiem, po prostu wszystkim,  agenturę Zachodu. […]

PB: Wiadomo, czyim organem jest New York Times. Ma w Polsce delegaturę Giewu, na którą powołuje się w kolejnej fałszywce. Naczelny Giewu, Aaron Schechter wziął udział w wywróceniu Solidarnośći przez kompleks jot. (Zachód wciąż wierzy, że ‚bohaterowie” jak on i Lejba Kone oswobodzili Polskę.) Schechter to zajadły anty-polonista, sieje hasbarę o Polakach, którzy naprawdę najbardziej przyczynili się do przetrwania Zydów w Europie i do ich ratowania w II wś.  Zdrowy na umyśle Polak nie wierzy Giewu. Media na usługach unych nie obnażą ich… Kilka komicznych momentów w hasbarze NYT:
– w Polsce torturowano kogoś o nazwisku arabskim, architekta 11 IX  — a ja myślałem, że architekci siedzą na wysokich stołkach w USA i Izraelu:  http://www.youtube.com/watch?v=OW6mwMYhSPs&feature=related
– wrażenie Polski, praworządnego kraju, podczas gdy tysiące ciąga się po sądach i więzi bez prawowitego procesu — nie znam żadnych akcji wymienionej w artykule organizacji praw człowieka (HRW) przeciw bezprawiu w Polin…
– Poland zdolna samodecydować bez CIA, USA, NATO, UE itp. instumentów kompleksu jot  etc., podczas gdy Polin wypełnia instrukcje odgórne — czy ktoś czytał o tym w NYT lub Giewu?

“Czarne więzienia” list do Redakcji Wir w 2006 r. ws. tajnych więzień CIA

PB: swietne, moglbys tak pisac regularnie?

Eetam: Staram się coś robić, trochę działam na prawicy, ale z regularnością to mogę mieć problem. Jestem po prostu obserwatorem typu Ziutek z ulicy 🙂 który musi coś jakoś zarobić na utrzymanie różnymi sposobami (a w Polszy to zajmuje sporo czasu bo niestety trzeba lawirować w papierkach urzędniczych, co wolno a co nie, zamiast pracować). O kosztach życia i związanymi z tymi obserwacjami też postaram się napisać, bo to ciekawe z nieco innego punktu widzenia (tak , ciągle ta zmieniona optyka i ciekawość odkrywania  otoczenia z tym związana).
A zaobserwowałem dziś jeszcze jedną sprawę. To płaszczyk dobrych intencji pod którym od 1 kwietnia (jak oni lubią tę datę plus 1 maja) będzie można praktycznie wszystko, jak się tacy np. agenturalni obywatele euro znajdą. Tak to się robi (swoją drogą czapki z głów przed ichnimi inżynierami PR). I jestem pewien patrząc na komentarze pod wpisem POnetu, że już na pewno wejdzie karta praw podstawowych , która tą drogą zostanie przyjęta de facto , co zniszczy małych przedsiębiorców dokumentnie (sam takim byłem i dokonałem samowyrejestrowania kontrolowanego, bo zamiast zajmować się zarabianiem musiałem gonić jako darmowy poborca podatkowy… więc olałem po 13 latach)… Ciekawe ile będzie tu się znajdowało poczciwych obywateli (pożytecznych jednak idiotów legislacyjnych), a ile będzie celowo sterowanych marionetek?

PB: Panie Gajowy, Na lewym marginesie pod „Różne”, reklamujecie Infonurt2, ukradziony prawdziwemu Info nurtowi przez Bohdana Szewczyka, drania-agenciurę, karanego w Kanadzie. Czyżby gęste puszcze odzizolowały od informacji? Darz Bór! – Piotr Bein, z-ca Redaktora Naczelnego, Krzysztofa Dzikowskiego w b. Info nurcie i Wirze, które publikowały Pana teksty.

Prawdomówny: Do autora: Mam nadzieję, że nie trzeba Cię uświadamiać że jesteś totalnym pojebem?? Przez duże P rzecz jasna

Cichowski: Szatańska manipulacja społeczeństwem, feministki cieszą się ze śmierci Madzi z Sosnowca i popierają jej pomysły. NWO wprowadzają tylnymi drzwami.

PB: Jakie feministki! Szkoła Frankfurcka kompleksu jot już dawno opracowała metody niszczenia gojów… aborcja, porno, tolerancja zboczeń, imigracja…

KammUS5: Katarzyno, Polska Cię nie wspiera, Polska nie ogarnia Twojego postępowania, i możesz do końca życia bić się w pierś, że to niechcący, nie uwierzymy w ten stek bzdur. jedynej osoby której mi szkoda jest mała Madzia! tylu ludzi wokół nie może mieć dzieci, a Tobie znudziło się macierzyństwo, nie mogłaś stawić czoła trudowi jakim jest wychowywanie dziecka, więc pomyślałaś sobie ze się pozbędziesz niewygodnego ”przedmiotu” . żal ściska mi serce, nie jesteś człowiekiem, jesteś potworem,!

PB: Końbysięuśmiał :<[[[[   Macierewicz, który szukał poparcia dla niezależnego śledztwa u zależnych od kompleksu jot, judeocentrycznych kongresmanów, załatwił w (nie mającym nic do powiedzenia) jewroparlamencie przedstawienie z udziałem naukowców, a co gorsze rodzin ofiar 10 IV! Jeśli jewropejsaci chcieliby pomóc Polin, to zaraz po 10 IV wywarliby nacisk na Putina, a na pewno nie daliby  sprostytuować śledztwa, na niekorzyść swego podobno ważnego członka (NATO też). To jest c.d. farsy, a Macierewicz widać gra za reżysera. Macierewicz wspomniał również o depeszy ujawnionej przez WikiLeaks, która wskazuje na Rosjan jako sprawców tragedii 10 kwietnia 2010 r. Noooo, to JEST argument dla toważydostwa jewroparlamentarnego, które uwierzyło w WikiLeaks! Czytaj więcej na 10 IV – hipotezy katastrofy. Ciekawe, że ten sam argument znajdujemy w tekście nt. super-szpiega rosyjskiego, który przed zamordowaniem przez agentów służb Putina kontaktowal się z szefem Stratforu, jednej z agend CIA. Na miejscu Putina zrobiłbym to samo – Stratfor to nie tylko agenda CIA (a więc Mosadu), ale jawnie judeocentryczny, hasbarski organ, jak stwierdziłem jakiś czas temu, pisząc o tym list otwarty do Stratforu.

AS: Kaczor i córka Lecha okupują Brukselę – chcą unijnego śledztwa smoleńskiego. Pokazywała to w wiadomościach tvp1. Tzw. patriotyczne portale chcą tego samego. Cały dół artykułu. Polonia hamerykańska o to też zabiega. To robota Macierewicza/Singera. Co się stało? Dlaczego takie nasilenie tej histerii? Prawidłowa odpowiedź – Władimir Putin został prezydentem.

PB: Trzeba być gojem-idiotą, żeby się nie kapnąć… O wiele bardziej jawnie rusofobiczna wersja w 3 jezykach. Co mają do tego Węgrzy — równie ogłupione mózgi, masy zmanipulowane szowinistycznie przez hasbarę i szabas gojowskich politykierów? teraz widać, po co był spęd użytecznych  szczeroreligioznopolskich idiotów w Budapeszcie, na zawołanie ‚francuskich’ ‚intylyktualnych’ koczowników.

AS: Do nas znajomi z „S” od niedawna przesyłają podobne gówna. Apele o śledztwo i dodatkowo o obronę jedynie polskiego katolicyzmu – „świętej wiary naszych ojców”. A mi w piwnicy siekiera podskakuje…

PB: Uważaj, kamera unych wykryje nienonormalne zachowanie piwniczne ;<]]

 • 26.3.2012PROTEST ZWIAZKOWCOW Z SOLIDARNOSCI PRZECIW WYDLUZENIU OKRESU EMERYTALNEGO

†††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności – zagranica

Obecność sił specjalnych i doradców wojskowych z Rosji w Syrii świadczy, że Moskwa zakłada szlaban na Bliskim Wsch. Izraelowi, USA i in. krajom zach.

[…] wasze posty i rozmowy wykazują wpływy zewn. manipulacji. Jak długo Serbowie niewyedykują się nt. przyczyn i obecnego (i historycznego!) losu, jak długo niepomyślą sami dla wlasnego interesu narodowego, mentalność ich pozostanie skorumpowana, a działania – nadaremne. Właśnie o to chodzi propagandzie… Niektórzy z was zostaną ogłupieni do pomocy złoczyńcom jot …podobnie jak Otpor, ktory myślał, że walczy o lepszy świat, a został zaprzęgnięty przez kompleks jot do zupełnie odwrotnego celu!!!

AS: To zawracanie Golfstromu widelcem… Ci, którzy do teraz nie przejrzeli na oczy już ślepi umrą. To co napisałeś zalane zostanie powodzią propagandy. I nawet jak komuś coś zapadnie z tego tekstu w umyśle, to propaganda szybko to wypłucze.

PB: OK, „odwołuję” list, przestaję działać.. Ty też? Bo jesteśmy skazani na Apokalipsę? Jest jeszcze Bóg — mawia mój batiuszka prawosławny w Szczecinie  ;<]]]]

[…] 67% Islandczyków w ostatnim sondażu jest przeciwko członkostwu w UE […] Nie są tacy głupi, by odrzucić swą wolność.

Doradca Berlina, Instytut Spraw Międzynarodowych i Bezpieczeństwa (SWP) nalega na użycie u-botów w wojnie z piratami u Półwyspu Somalijskiego. Uboty niemieckie zdolne są skrycie podglądać łodzie piratów jak i ich potencjalne bazy dniem i nocą. Bazy możnaby więc atakować bardziej celnie, po niedawnej decyzji UE wbrew ostrzeżeniom, że mogą one prowadzić do eskalacji konfliktu w Somalii. Względy geostrategiczne są trzonem projektów militaryzacji lansowanych przez Bundeswehrę. Ocean Indyjski stał się niezmiernie ważny w w polityce globalnej i odegra kluczową rolę w przyszłych konfliktach z Chinami. Pod żadnym pozorem nie wolno zlekceważyc nowego rozpędu w większym regionie O. Indyjskiego – ostrzega dyrektor SWP. Stratedzy wojskowi podkreślają znaczenie silnej obecności marynarki wojennej na oceanie między Afryką a Azją Płd.-Wsch.

PB: Rozumiem uboty u wybrzeży Ziem Odzyskanych, ale tam? Jakież to interesa dojczlandskie są w tamtym regionie, poza globalnymi jot? Porada SWP zbiega się, oczywiście przypadkiem, z przetasowaniem sił gojowskich kompleksu jot na Afrykę Płn. i Wsch. Ciekawe, który koczownik w SWP  miejsce zagrzał…

Zbig: jot dzieli i rzadzi – kolejny sukces?

Marek Głogoczowski: To wyglada na jakąś prymitywną, powierzchowną amerykańską zgrywę typu I love you – a co ukryte jest pod spodem tej fałszywej twarzy, to o tym sie milczy; ja Bóg ukochalem Jakuba -Izraela, a Irańczyka-Ezawa znienawidziłem (św. Paweł apostoł w Liście do Rzymian 9, 13). Przecież całe święta Purim w Izraelu to sa święta nienawisci do Irańczyków/Persów – i co? Ci którzy na ekranie wygłaszają „I love you Iranians” w tych świętach nie biorą udzialu? Wot i calą „miłość boga Izraela” (agape/caritas) do swiata nie żydowskiego. Pozdr.

PB: plemienne swieto nie swiadczy o indywidualnych osobach; jesli nie klamia na wideo, to sa przekonani o tym co mowia; a jesli jakos sie do tego przekonali, to i mozna ich przekonac, czym jest Purim

†††††††††††††††††††††††††††††††

Marcowe rocznice

 • 13 lat temu naloty US-NATO na Jugosławię

PB: Rozłam Jugosławii przez “US-NATO” był próbą pełnej skali przed rozkłądaniem na łopatki  Afganistanu, Iraku, Pakistanu, Libji… z  Syrią, Iranem, Libanem, Egiptem w kolejce.

Specjaliści rozpisują się na tę rocznicę o NATO, bombach, zabitych, broni uranowej, nielegalności napaduoddzieleniu Kosowa… NATO nie podejmuje decyzji w izolacji. Politycy i organizacje międzynarodowe wykonują plany i instrukcje przygotowana przez skrytą władzę, zdecydowaną dzielić i rządzić światem podzielonym religijnie, etnicznie i w jakikolwiek inny sposób — od płci po dochody. Broń uranowa nie narodziła się 13 lat temu, a jej promotorzy doskonale znali skutki jej na zdrowie. Liczba ofiar cywilnych w Jugosławii blednie przy milionach Irakijczyków zabitych przez sankcje ONZ, bomby Koalicji i najemnicze egzekucje… albo przy 150 tys. niewinnych zabitych w Libii. Separatyzm obcych w twym wlasnym kraju nie jest sam w sobie celem tych orwellowskich wojen, tylko o wiele szersze i głębsze zniewolenie.

Rocznice tragedii narodowych wg skryptu kompleksu jot nie przyczyniają się do eduacji ani pamięci ofiar, a jeszcze mniej do zatrzymania cyklu zła. Polaków wytresowano na upamiętnianie historii zakłamanej, wykorzystywanej do manipulacji narodem. Nikt nie wyszedł zwycięsko z konfliktów w b. Jugosławii, wszyscy przegrali na korzyść kompleksu jot. Nawet Albańczycy, milczące ofiary broni uranowej w Kosowie.

Kto z licznych analityków, luminarzy, obserwatorów serbskich czy ich zachodnich sympatyków dobierze się w końcu do sedna prawdy?

†††††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie i życie

Potencjalnie tysiące, nawet miliony z nich mogą wpierać inteligentne życie, bardziej zaawansowane technicznie i duchowo niż nasze. Co zdecydowaliby inteligentni Kosmici zrobić z cywilizacją, która skaża swe oceany radioaktywnością, wyzwala GMO na lądach, zatruwa swe rzeki i niebo chemikaliami… Czy gatunek taki wart jest kontaktu, czy eksterminacji, przed odkryciem jeszcze gorszych samoniszczących technik?

[…] Rozplakatujcie. W całej Ameryce trwa atak na nas – farmerów, rodziców, demonstrantow i in. Rząd mówi, że włada nie tylko naszymi ciałami, ale nawet naszymi dziećmi! A jeśli niepodporząkujesz się, to odprowadzają cię w kajdankach na tortury w więzieniach. Terroryzm ten zabija więcej niż każdy inny, w tym 11 IX. Musimy położyć temu kres. Lopez-Heagy powinna być aresztowana i oskarżona o porwanie. Personel szpitala, który brał w tym udział, powinien być pozwany jako współspiskowcy. Osoba, która zaszczepiła niemowlaka, powinna zostać pozwana o zamach śmiercionośną bronią.

Czas zatrzymać szaleńczą tyranię rządową. Czas aresztować i sądzić pracowników opieki społecznej za gwałcenie praw rodzicielskich. Najwyższy czas żądać ustawy o prawach pacjenta, która chroni wolności medycznej, tak wewn. jak i na zewn. szpitali.

PB: Scyzoryk sam się otwiera… Toż to Auschwitz i musowe „leczenie” ludobójczymi, kaleczącymi i odpładniającymi środkami! Czego hitlerowcy IG Farben tam nieosiągnęli, dopięli dziś.

[Ubezpieczalnia] Obamacare zderza się z Konstytucją, bo zasadniczo koliduje z podstawowymi zasadami założycielskimi naszego kraju — wolność i suwerenność stanów i obywateli. Oddaje władzę nad 1/6 naszej gospodarki rządowi federalnemu, cedując państwu decyzje o zdrowiu i życiu — Grace-Marie Turner, Canada Free Press

[…] te same koncerny, których toksyczne szczepionki okaleczyły neurologicznie miliony dzieci będą teraz produkować chemikalia, żeby „leczyć” kalectwo wynikłe ze stosowani tych szczepionek. […] Kilka dni temu w Rzeczpospolitej ukazał się artykuł, w którym podano, że MZ zdjęło z Sanepidu obowiązek monitorowania powikłań poszczepiennych, co znaczy, że w kwestii szczepień mamy już pełną wolną amerykankę […]

PB: Od hormonów przeciw płodności, poprzez scypionki ubezpładniające (także mieszane z regularnymi), po toksyny w masowej żywności (w tym GMO) — eugeniczne ss-yny jot planują i wdrażają naukowo naszą zagładę od co najmniej od l. 1920-ych. Wg Konwencji o Ludobójstwie, to są działania ludobójcze! Rockefellerowie wspierają też rozwój bio-broni odludniającej, zwanej szczepionki na choroby jak grypa.

Cdsapi:  Czy nie dziwi cię, że:

 • 25% populacji ma problemy z poczęciem i urodzeniem zdrowych dzieci;
 • liczebność spermy ostro maleje;
 • tyle kobiet nie może zacząć lub skończyć zdrowej ciąży;
 • jest tyle presji na szczepienie wszystkich na wszystko;
 • szczepionki są nietykalną świętą krową w medycynie;
 • ŚOZ nakazuje szczepić wszystkich, nawet siłą policyjną;
 • ŚOZ musiało przyznać zmyłkę ze scypionką na H1N1;
 • nie wiadomo, co naprawdę jest w scypionkach dla niemowląt i dorosłych;
 • powikłania, często poważne albo śmierć, oficjalnie nieistnieją;
 • toksyczne adjuwanty i in. składniki dodaje się do scypionek, a oficjalnie są one bezpieczne, nawet wobec dowodów na śmiertelność i kalectwo;
 • „władze” odmawiają usunięcia tych trucizn ze scypionek i dodają nowe;
 • scypionkę (znaną jako sterylizującą płciowo) Gardasil wciskają dziewczętom, mimo że zabiła już setki i okaleczyła tysiące;
 • scypionkę podobno przeciw rakowi szyjki macicy (Gardasil) zaleca się teraz i chłopcom;
 • fundacje Rockefellera i Gatesa, ŚOZ i rozmaite agendy ONZ  finansują masowe programy scypień wszystkich dzieci w krajach III świata;
 • programy te poszerza się, mimo że znamy lawinę przypadków neurologicznie i immunologicznie uszkodzonych od nich dzieci;
 • nie znamy Prawdy badań ani aplikacji programów scypień;
 • jelity (Rockefellerowie w Am. Płn.) są tak zdecydowani posiąść zaopatrzenie w żywność;
 • używają prawa, by przeszkodzić rodzicom w ochronie dzieci przed niebezpiecznymi szczepionkami i praktyką medyczną.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Mosziach już tu jest

 • Zasługi Prezydenta L. Kaczyńskiego

 1. Wizyta w 2006 r. w Izraelu
 2. Świętowanie Chanuki 2006-2009 w obrazkach

24.2.2012, tłum. z rosyjskiego RX, polska wersja z ilustracjami

Uczeń szatana rabin Menachem Mendel Schneerson

Święty Serafin Wyrickij mówił: „Nadejdą takie czasy kiedy w Rosji nastąpi duchowy rozkwit. Będą otwarte liczne świątynie i monastery, nawet poganie będą do nas przypływać na statkach żeby przyjąć chrzest. Ale to będzie krótko, potem nadejdzie Antychryst.” (/9/, str. 44)

Ten materiał pochodzi z filmów-monologów Eduarda Hodosa, szefa żydowskiej gminy religijnej, mieszkającego w Charkowie, jedynego w świecie specjalisty w sprawach żydowskiej sekty Chabad.

Eduard Hodos: „To nie jest byle jaka sekta, to są ludzie którzy trzymają pod kontrolą szefów rządów czołowych krajów świata i spotykają się z nimi” (36, 23:00)

„Dzisiaj Chabad jest wiodącą siłą życia żydowskiego” (35,25:00)

Obecnie cała polityka żydowska jest pod wpływem książki „Tania”, żydowskiego „Mein Kampf”, napisanej piętnaście lat temu. Jej istotą są dusze żydowskie, boskie, inne mają pochodzenie zwierzęce. Według tej książki istnieje konflikt dwóch cywilizacji, żydowskiej, wybranej przez Boga i cywilizacji gojów (nie żydów) (/1/,?35,25:00). Cywilizacja gojów powinna zniknąć z powierzchni ziemi. Sekta Chabad powstała w XVIII wieku w środowisku lubawiczewskich chasydów w miasteczku Liubawicz na smoleńszczyźnie. Kierowanie sektą zapewnia lubawiczewski rabin i kierownictwo sekty jest przekazywane dziedzicznie. Chabad kontroluje amerykańską Federal Reserve , zorganizowaną w 1913 roku przez kilka prywatnych, żydowskich banków a także kontroluje Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

W 1989 roku w sekcie Chabad było 20 tysięcy członków. W skład Chabadu nie tylko wchodzą najbogatsi ludzie świata. Członkiem Chabadu był także rabin doktor Naftali Berg (zmarł w 1994 roku), którego chabadnicy nazywali „nasza super broń” lub „duma Chabadu”, dyrektor Departamentu Badań Naukowych w Sekretariacie Obrony USA, to on właśnie był mózgiem Pentagonu, opracował system HAARP, który jest systemem klimatycznej, geofizycznej i psychotronicznej broni. HAARP został stworzony w celu kontroli ludzkiego umysłu, stosowany był przez Amerykanów w Iraku. Siódmego lubawiczewskiego rabina Menachema Mendela Schneersona doktor Berg uważał za swego ojca duchowego i radził się go w wielu kwestiach.

Rebe Menachem Mendel Schneerson-oszalały piekłoszczyk

Chabad zorganizował systematyczne niszczenie ZSRR poczynając od lat 60-tych. Podziemny, nielegalny, przestępczy biznes i awaria czernobylskiej elektrowni atomowej to dzieło ich rąk. Morderstwo Kennedy’ego zorganizował Chabad po wydaniu Dekretu Prezydenckiego Nr 11110 z 4 czerwca 1963 roku mówiącego o tym, że dolary powinno emitować Ministerstwo Finansów zgodnie z Konstytucją USA a nie Rezerwa Federalna. Wewnątrz samej sekty panują stosunki homoseksualne, na określonym poziomie hierarchii są wykorzystywane jako obowiązkowy rytuał. Sekta stosuje satanistyczno-kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” (cios ogniem) w celu zniszczenia niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zabito Stalina, premierów Izraela Rabina i Szarona. „Pulsa denura” czyta się rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na żydów i posiadających krew żydowską. Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU). W Rosji przywódcą Chabadu jest główny rabin Rosji Berl Lazar. Na Ukrainie członkami sekty chabadzkiej są: główny rabin Ukrainy Asman, biznesmeni Igor Kołomojskij, Wadim Rabinowicz, Giennadij Bogoliubow, Wiktor Pinczuk, Alieksandr Feldman. Eduard Hodos wymienia PrivatBank jako bank Chabadu. W swojej działalności Chabad stosuje także prowokacje. Tak więc wydanie w Charkowie książki Hitlera „Mein Kampf” było sponsorowane przez chabadnika Alieksandra Feldmana. Usunięto z niej wszystko co dotyczyło ludobójstwa Słowian a pozostawiono tylko tematykę ludobójstwa żydów (holocaust). Chabad jest autorem obecnego kryzysu finansowego. Świat kroczy ku nowemu porządkowi światowemu, który w swoim czasie był przepowiedziany w „Protokołach mędrców Syjonu”. Kryzys finansowy to precyzyjnie zrealizowany scenariusz, jeden z tych który jest realizowany w procesie przekształcania świata. „Ten kryzys finansowy popchnął cały świat po równi pochyłej. To początek przebudowy świata”.

Celem przebudowy świata organizowanego przez Chabad jest wprowadzenie do świata Antychrysta. Szef sekty, lubawiczewski rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson, przemawiając do chabadników, powiedział: „Czyńcie wszystko co tylko możecie sprowadzić na ten świat sprawiedliwego zbawcę i to natychmiast”. W ukraińskim czasopiśmie chabadzkim „Od serca do serca”, nr 50 z 2004 roku, napisano:Cała praca zakończona. Moshiah (to znaczy mesjasz-Antychryst- autor artykułu) już tu jest, trzeba tylko otworzyć oczy żeby to zobaczyć”. Złota, 700-kilogramowa menora, odlana w Izraelu ze złota, z inicjatywy i ze środków mieszkańca Ukrainy, Wadima Rabinowicza, jest zwiastunem Trzeciej Świątyni ( którą żydzi muszą wznieść na miejscu gdzie nauczał Zbawiciel i gdzie dzisiaj stoi Meczet Omara i której będzie koronowany Antychryst-autor art.). Po 1991 roku kiedy rebe Schneerson został sparaliżowany to Chabad podjął decyzję żeby go klonować. Eduard Hodos przypuszcza, że młody człowiek, który ma DNA lubawiczewskiego rebe Schneersona, rzeczywiście istnieje. W październiku-listopadzie 1991 roku na zaproszenie szefa Chabadu rebe Schneersona, Eduard Hodos jako szef liberalnej żydowskiej społeczności, przez ponad miesiąc obcował z przedstawicielami Chabadu w Nowym Jorku, był wtajemniczony w ich plany przebudowy świata a 1 listopada na prośbę lubawiczewskiego rebe Schneersona spotkał się z członkiem sekty Chabad, amerykańskim senatorem Josephem Liebermannem. Joseph Liebermann powiedział mu, że Związkowi Sowieckiemu pozostało 2 miesiące istnienia a Stanom Zjednoczonym Ameryki 20 lat. Rebe mówił, że Liebermann będzie przyszłym prezydentem USA. Eduard Hodos: „Liebermann jest zakulisowym prezydentem przy wielu prezydentach USA. Chabad stoi za plecami licznych prezydentów USA”.

Pierwsze zadanie geopolityczne Rządu Światowego, składającego się z parobków Antychrysta, polegało na tym żeby przekształcić bipolarny (dwubiegunowy) świat (system socjalistyczny kontra system kapitalistyczny) w świat jednobiegunowy, niszcząc system socjalistyczny. Zrealizowane ono zostało przez Chabad rękoma Gorbaczowa. Upadek socjalizmu był przygotowywany przez Chabad systematycznie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Czarne podziemie gospodarcze, gangi i awaria w atomowej elektrowni Czarnobyl były ważnymi elementami rozwalenia ZSRR przy czym awaria elektrowni atomowej była precyzyjnie zaplanowaną akcją terrorystyczną atakującą gospodarkę ZSRR a przeprowadzoną z udziałem specjalistów jądrowych. W latach 1990-1991 chabadnicy odbywali w mieście Pripiat’ modlitewne tańce rytualne. Oprócz ciosu w gospodarkę ZSRR, awaria elektrowni atomowej w Czarnobylu była zemstą na potomkach Bohdana Chmielnickiego, który w XVII wieku ogniem i mieczem wyciął tam czernobylską gałąź chabadskich praprzodków. Czarnobyl zawsze był uważany przez członków sekty Chabad za święte miejsce karzącej pomsty. Berl Lazar, chabadnik, jest dzisiaj głównym rabinem Rosji, w 2005 roku w Nowym Jorku na corocznym spotkaniu sekty Chabad, powiedział on o rozwaleniu ZSRR: „Wiele rewolucji Rosja poznała ale najspokojniejsza, najcichsza i najskuteczniejsza to była rewolucja, którą stworzyli emisariusze Chabadu”.

Drugie zadanie geopolityczne polega na tym żeby zniszczyć system kapitalistyczny, zniszczyć narodowe elity, jednocześnie uczynić wszystkich nędzarzami. To zadanie ma do wykonania Barack Obama. Świat będzie w międzyczasie przebudowany w jedno światowe państwo. W ślad za finansowym krachem nastąpią wszystkie inne kryzysy, gospodarczy, społeczny, konflikty, starcia, to wszystko aby ostatecznie doprowadzić świat do nowego porządku światowego.

Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy aby utworzyć jedno państwo światowe pod władzą Antychrysta. Wszystkie zasoby będą w jego rękach. Głodnym ludziom zaproponuje się chleb w zamian za przyjęcie znamienia Antychrysta, implantowanego w skórę czipa nadającego na częstotliwościach radiowych i służącego do identyfikacji a także powodującego duchową destrukcję ludzi. Ślad za duchowym zniszczeniem nastąpi zniszczenie fizyczne, redukcja liczby ludzkości, według słów Eduarda Hodosa, do kilkudziesięciu milionów ludzi, pozostali zostaną zabici.

Obecnie przeprowadzana jest realizacja drugiego zadania geopolitycznego.

Przywódcy „duchowi”, bogowie, herrenvolk, „iskry boże” (Nie rozważać jaki bóg i skąd wyemanował te iskry! Może zemdlić!)

W obecności Eduarda Hodosa w październiku-listopadzie 1991 roku omawiano następujące zagadnienia:

1) Analizowano sposoby i wysiłki Chabadu, które były zastosowane do zniszczenia ZSRR.

2) Omawiano doprowadzenie do nędzy, neutralizację i ostatecznie zniszczenie tych elit narodowych, które zdolne są do oporu. W kontekście tych globalnych transformacji elity narodowe są skazane na zniszczenie ponieważ nie pasują do nowego porządku światowego, do tej nowej elity która będzie stworzona odgórnie według kryteriów religijno-ideowych.

3) Zniszczenie ludzkości do poziomu kilkudziesięciu milionów ludzi (cel „złotego miliarda”, według słów Eduarda Hodosa, jest zwodniczym celem, żeby ludzkość, mając nadzieję trafienia do tego „złotego miliarda”, obojętnie przyglądała się jak pozostała część ludzkości będzie tępiona).

Od początku kryzysu finansowego „świat został popchnięty po równi pochyłej”. Eduard Hodos sądzi, że okres przejściowy do nowego porządku światowego zajmie od tej daty 5-6 lat, tak jak przy zniszczeniu systemu socjalistycznego (który miał miejsce w latach 1985-1991) a zniszczenie ludzkości od tej daty zajdzie w ciągu 10 lat.

Eduard Hodos: „Dlatego uważam, że proces początku zniszczenia ludzkości w sytuacji kryzysowej (początkowo w formie finansowej) już się rozpoczął i będzie rozłożony przez okres, moim zdaniem, 10 lat”.

Los USA

Kiedy mikroskopijna mniejszość (Chabad) „posprząta” świat za pomocą USA, posługując się nimi jak narzędziem to Stany Zjednoczone nie będą już potrzebne. Jak już wspomniano, senator Liebermann 1 listopada 1991 roku powiedział Eduardowi Hodosowi, że Stanom Zjednoczonym pozostało 20 lat istnienia (ten termin zakończył się 1 listopada 2011 roku).

Eduard Hodos: „Barack Obama ma do spełnienia tę samą rolę co i Gorbaczow, pierwszy zniszczył system socjalistyczny, drugi zniszczy system kapitalistyczny”. To odpowiada prognozie Igora Panarina, politologa, profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji, autora książki „Krach dolara i rozpad USA”, wydanej w 2009 roku.

Los Ukrainy

Eduard Hodos: „Zagrożenia wewnętrzne SA dzisiaj większe niż zagrożenia zewnętrzne, niż jakiekolwiek rakiety”.

Chabadnicy nazywają Dniepropietrowsk „żydowską stolicą Ukrainy”. We wrześniu 2011 roku miał być wybudowany ogromny, wielofunkcyjny kompleks „Menora” o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych. Największe centrum żydowskie w świecie, które jest ponad dwukrotnie większe od analogicznego centrum żydowskiego w Moskwie na Marinoj Roszczie (17 tysięcy metrów kwadratowych).

Wyznawcy Lucyfera, „Starsi bracia w wierze” z Chabadu. Był taki pachołek Antychrysta głoszący podobne bajdury.

Na jego budowę Giennadij Bogoliubow, wraz z Igorem Kołomyjskim, przeznaczyli 80 milionów dolarów. Takiej synagogi jak w Dniepropietrowsku nie ma na całym świecie. Główny rabin Dniepropietrowska, chabadnik Szmul Kamienieckij: „Społeczności udało się wybudować w Dniepropietrowsku państwo w państwie”.

W świecie istnieją jedynie trzy chabadzkie centra, jedno w Izraelu, drugie w Nowym Jorku, trzecie w Dniepropietrowsku (punktów oparcia jest znacznie więcej).

W polińskim kne-sejmie chabadczycy trzodę także dozorują

Eduard Hodos napomyka, że właśnie Ukrainę wybrał Chabad na Nowy Izrael, właśnie tutaj chcą się oni przenieść i tutaj mieszkać i tutaj być panami.

W Brukseli (po spotkaniu Igora Kołomyjskiego z prezydentem Izraela) w budynku europarlamentu zostało otwarte centralne biuro Europejskiej Rady Gmin Wyznaniowych Żydowskich, którego prezesem jest Igor Kołomojskij. W kwietniu 2011 roku utworzony także został Europejski Związek Żydowski, którego przewodniczącym na okres pięciu lat wybrany został Igor Kołomojskij. Gospodarka Ukrainy w prawie 80% znajduje się w posiadaniu żydowskim. Media Ukrainy także są w rękach żydowskich. Na przykład agencja informacyjna UNIAN, kanał telewizyjny „1+1”, „Gławred” należy do Igora Kołomyjskiego natomiast kanały telewizyjne „TV STB”, „ICTV”, „Nowyj Kanał”, M1, M2 należą do Wiktora Pinczuka. Oni obaj i Giennadij Bogoliubow są aktywnymi członkami dniepropietrowskiej, żydowskiej społeczności Chabad. Dzisiaj chabadniki Dniepropietrowska z dumą nazywają swoje miasto żydowską stolicą Ukrainy. Julia Timoszenko, według słów Michaiła Brodskiego, jest w połowie Ormianką a w połowie żydówką a Siergiej Tigipko to mołdawski żyd. O morderstwo Jewgienija Kusznariewa, Eduard Hodos podejrzewa Alieksandra Fieldmana. Ziemię na Ukrainie będą kupować żydzi, 150 tysięcy obywateli ukraińskich z izraelskimi paszportami.

Chabadnik rabin Icchak Pintosewicz, najlepszy, najlepszy izraelski, polityczny technolog, był także głównym pijarowcem (politycznym technologiem) Arsienija Jacieniuka podczas kampanii w wyborach prezydenckich. W jego modelu „Prawo stanu wojennego”, bazującego na naukach Tory i kabały, zawarte są zasady organizacji jednostek wywiadowczo-dywersyjnych Izraela i te zasady legły u podstaw „Frontu zmian”. „Osiem zasad przemienia grupę ludzi wchodzących w skład oddziału w nieuchwytny, skuteczny i śmiertelnie niebezpieczny mechanizm działający na tyłach wroga”.

Jego klientem jest także Alieksandr Feldman. Dzisiaj kabaliści stoją za plecami wszystkich kandydatów na stanowiska prezydenta Ukrainy. Nie tylko rozchodzą się pogłoski, że partię „Swoboda” Oliega Tiagniboka finansuje Igor Kołomojskij. Ten ostatni uważa, że partia „Swoboda” może stać się liderem zachodniej i środkowej części Ukrainy.

Eduard Hodos: „Przemysł na Ukrainie będzie celowo zwijany. I Ukraina znajdująca się wśród dziesięciu krajów o szkodliwej produkcji, prawdopodobnie jako pierwsza odczuje realizację planu zmniejszania produkcji. Przemysłowcy, bankierzy i pozostała elita narodowa będzie jako pierwsza poddana procesowi niszczenia ponieważ jest siłą zdolną do stawienia oporu i stanowi realne zagrożenie dla sił, które zdecydowały zdecydowały się na przebudowę (rekonstrukcję) świata. Elity narodowe są skazane”.

Rabin Eduard Hodos

Eduard Hodos jest przekonany, że istnieje określony plan, mówi się także i o spisie tych, którzy zdolni są do oporu. W marcu 2011 roku Alieksandr Fieldman zaprosił do Charkowa patriarchę jerozolimskiego Teofila III. Celem Chabadu jest przemieszczenie punktów orientacyjnych prawosławnych Ukraińców i przeorientowanie Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego z Patriarchy Moskiewskiego i Wszechrusi Kiriłła (Cyryla) na zapalającego Święty Ogień Teofila III. Jak wiadomo w grudniu 2011 roku prezydent Wiktor Janukowycz otrzymał od patriarchy jerozolimskiego Teofila III najwyższe odznaczenie w Jerozolimskiej Cerkwi Prawosławnej czyli Order Świętego Grobu Pańskiego.

(Wydaje się, że pułapka zastawiona przez Chabad na Wiktora Janukowycza zadziałała).

W ten sposób rzecz idzie o realne plany podboju Ukrainy przez Rząd Światowy, zniszczenie prawosławia (Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej) i rzecz idzie o przesiedlenie na Ukrainę członków judejskiej sekty Chabad. Ukraińcy mają być poddani implantacji czipów czyli duchowemu zniszczeniu a następnie razem z innymi gojami powinni zniknąć z powierzchni Ziemi. Nawiasem mówiąc implantacja czipów Rosjanom do mózgu jest już formalnie załatwiona na mocy zarządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Federacji Rosyjskiej pod tytułem „Strategia rozwoju przemysłu elektronicznego do 2005 roku”, nr 311 z dnia 7 sierpnia 2007 roku.

Wniosek.

1) Kluczowa kwestia, która pozostaje przez większość ludzi dzisiaj niezauważona jest taka, że Wszystkie prace są już zakończone. Moshiah już tu jest”

Oznacza to, że cała judejsko-chabadzka i żydomasońska polityka, działania Rządu Światowego, jest dzisiaj kierowana przez Antychrysta. I sekwencja wydarzeń światowych jest przez nich tak ustawiona żeby w wyznaczony dzień i godzinę wprowadzić na tron swojego przywódcę Moshiah’a-Antychrysta.

Ekonomia judaizmu po ludzku nazywa się satanistyczne ludobójstwo

I czas ten jest już bliski:Wszystkie prace są już zakończone”.

2) Druga kluczowa kwestia polega na tym, że terminy nadejścia Antychrysta określa nie Rząd Światowy ale my sami, sama ludzkość.

Jeden przenikliwy prawosławny kapłan w ubiegłym roku w drugi dzień Wielkanocy tak powiedział o tej sprawie swoim duchowym dzieciom: „Wszyscy umacniajcie się i pokrzepiajcie, wspólnie stawiajcie opór, piszcie listy do prezydenta przeciwko znamieniu (Antychrysta-czip- tłum.), przeciwko trzem szóstkom i możemy żyć jeszcze może nawet i tysiąc lat. Chociaż to wszystko jest już na progu to jednak zależy to od naszej, ludzi prawosławnych, skruchy i pokuty. Bóg może nam odroczyć, mówię wam uczciwie, nawet i na sto lat, i na pięćset i na tysiąc. Wszystko zależy od nas. Jak pokutujemy, jak się spowiadamy, jak uczestniczymy (we mszy-tłum.), jak prosimy Boga. A straszyć nas będą i powinni straszyć a my powinniśmy się bać i powinniśmy mocno się starać tak jak jest napisane w Świętych Księgach i w Żywotach Ojców Świętych i w Objawieniu Św. Jana Apostoła. Chrystus przyjdzie, długiego Wam życia, oczekujemy zbawienia i uzdrowienia świata prawosławnego! Wiele lat!

Sługa Boży Alieksandr

Źródła:

1. (Эдуард Ходос) Истинные цели мирового кризиса. Часть 3 (10:02)

http://www.youtube.com/watch?v=8hnzv7bxN98&feature=related

2. (Эдуард Ходос) Раввин Ходос о планах “богоизбранного” народа

http://www.youtube.com/watch?v=ko505xriC0I

3. (Эдуард Ходос) Истинные цели мирового кризиса. Часть 2 (10:19)

http://www.youtube.com/watch?v=R4WXzXIvy2w&feature=related

4. (Эдуард Ходос) Истинные цели мирового кризиса. Часть 1 (9:57)

http://www.youtube.com/watch?v=FaRU5CizWGw&feature=related

5. (Эдуард Ходос) Америки и доллара в ближайшем будущем не станет.

http://www.youtube.com/watch?v=wkUIspXQpEQ

6. (Эдуард Ходос) Украина: Святая Русь или Хазария? Часть II (29:42)

http://rutube.ru/tracks/4255634.html?v=07a648f74c80a041f521f1e0de599434&autoStart=true&bmstart=83057

7. США уже построили концлагери и заготовили гробы…

http://www.youtube.com/watch?v=vTl8NAbopRs&feature=related

8. (Эдуард Ходос) Триумф Хазарии (к 20-летию разгрома СССР)

Ожидовление и похищение Европы

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=7a80e9366e614dc247e3c6fea6e047e0

9. Серафим Вырицкий. Житие пророчества акафист (Почаев) – 142 с.

10.Сенсация!Н.Рокфеллер о конечной цели мирового правительства

11. Беседы с Рокфеллером.avi

http://www.youtube.com/watch?v=DBbCLdOmglA&feature=related

12. ЕВРЕЙСКИЙ ФАШИЗМ

http://www.youtube.com/watch?v=xLozizy4yCo&feature=related (6:35)

13. «Соль Земли» (Фильм 3), отец Николай Гурьянов.

14. Власть мирового правительства. Явление антихриста (10:48)

http://www.youtube.com/watch?v=qfRTl0rLaL0&feature=related

15. Видеоинтервью с академиком В. Филимоновым по поводу Приказа Министерства промышленности и энергетики Российской Федерации «Об утверждении Стратегии развития электронной промышленности России на период до 2025 года» № 311 от 07.08.2007 г. ( http://3rm.info/5640-oficialnoe-reshenie-o-vzhivlenii-chipov-v-mozg.html).

Текст Приказа № 311: http://lawru.info/legal2/se12/pravo12630/page5.htm 16-19.

20. Анатомия еврейского антисемитизма.

http://rutube.ru/tracks/3086581.html

21. Триумф Хазарии (фильм 2) Две беды в Украине: пыхатые и пархатые. Часть I

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=c4b07e5cb4c180d466f1a47c9dde2676

22. Триумф Хазарии (фильм 3) Две беды в Украине: пыхатые и пархатые. Часть II

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=dcaa1d0741fe776e2e9e7c90dd62a929

23. Триумф Хазарии (фильм 5) Украина: Святая Русь или Хазария? Часть II

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=07a648f74c80a041f521f1e0de599434

http://rutube.ru/tracks/4255634.html

24. Триумф Хазарии (фильм 7) Двойная засада от Хабада и МОССАДа. Часть I

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=8466b195927fea3c8a270329ccf695b9

25. Триумф Хазарии (фильм 8) Двойная засада от Хабада и МОССАДа. Часть II

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=5913f901aa365c2c9ab901bf0c5d0f67

26. Триумф Хазарии (фильм 9) Ожидовление и похищение Европы

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=7a80e9366e614dc247e3c6fea6e047e0

27. Триумф Хазарии (фильм 12) Бойтесь еврейцев, дары приносящих

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=d8260810898b860c353afd04077322e0

28. Триумф Хазарии (фильм 14) Нет ничего вечного, кроме Жида. Часть II

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=dfe48fa2f46dca25e2f9f0c0afb879e4

29.  Триумф Хазарии (фильм 16) Смерть Кушнарева: время до выстрела просчитывать

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=6f341b2fbda0c2d03b74f66b72ce0abd

30. Триумф Хазарии (фильм 17) Почему Вас должны убить, мой Президент?

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=4a19738a34e71cb0743fc3022a6b91c9

31. Триумф Хазарии (фильм 18) Нет еврейскому фашизму!

http://hodos-video.com/arhiv/03/?file=5872d8da6911fa8a6f94ba1450ae622b

32. Ходос 1-5. Гомосексуализм как мотивация религиозно… (фильм 2)

http://rutube.ru/tracks/3083692.html

33.  Памятник убийце Сталина в Украине (фильм 3).

http://rutube.ru/tracks/4921406.html

34. Правда об убийстве братьев Кеннеди (фильм 4).

http://rutube.ru/tracks/1867704.html

35. Ходос о ближайших планах закулисья (фильм 6).

http://rutube.ru/tracks/1799429.html

36. Раввин Э.Ходос. Прожектор Хазарстройки… (часть 2… (фильм 7, ч.2)

http://rutube.ru/tracks/2337543.html

37.  666 и Саяно-Шушенская ГЭС (фильм 8)

http://rutube.ru/tracks/2359388.html

38. О бедном еврее замолвите слово (фильм 9)

http://rutube.ru/tracks/2359480.html

39. Награды нашли Рабиновича (фильм 10)

http://rutube.ru/tracks/2359563.html

40. Фельдман и Гитлер – братья навек

http://rutube.ru/tracks/2360223.html (фильм 11)

41. Череп и кости еврейского фашизма

http://rutube.ru/tracks/2360451.html (фильм 12)

42.  Каббала власти

http://rutube.ru/tracks/2819441.html

43. Э.Ходос. Маложидовия – выборы без выбора

http://rutube.ru/tracks/2828934.html

44. Почему Вас должны убить, мой Президент?

http://video.mail.ru/mail/ivan-kalashnik/65/5116.html

45. Янукович теперь кавалер Ордена Святого Гроба Господня

http://rss.novostimira.com/n_1839882.html

……………….

PB: Nie wiem, czy poważnie brać fakty i osoby wymienione w artykule. Tanja nie pochodzi sprzed 15 lat, tylko z końca XVIII w. Trudno uwierzyć, że lubawicze a nie banksterzy dyrygują Federalną Rezerwą USA. Raczej żyją w jakiejś symbiozie, o której pisze Izrael Szahak w Zydowskie dzieje… Hodos pomylił się w prognozach upadku USA i Rosji, ale może jest poślizg.

AS: Najlepsze jest to: Wszystko zależy od nas. Jak pokutujemy, jak się spowiadamy, jak uczestniczymy (we mszy-tłum.), jak prosimy Boga. Pop myśli, że u żydowskiego Jahwe coś przeciwko żydom wyprosi… Dalej – raz pisze tekście, że centrum świata będzie w Jerozolimie (Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy), a chwilę potem, że na Ukrainie (właśnie Ukrainę wybrał Chabad na Nowy Izrael, właśnie tutaj chcą się oni przenieść i tutaj mieszkać i tutaj być panami). Wg. jednych Nowym Jeruzalem ma być UK, wg innych Polska, a tutaj jeszcze Ukrainę dorzucają. A przecież dla lubawiczerów jedynym naprawdę świętym miejscem jest wzgórze świątynne w Jerozolimie. Chabad jest wpływowy, ale to nie on rządzi na szczycie NWO. Bez banksterów i ich kasy chabad gówno znaczy. Ma też religijną konkurencję – i to silną – w łonie samego judaizmu.

PB: …a Papuasi obawiaja sie stolnicy w Papui :<]] rotszyldziaki i iluminaciaki  gowno zrobiliby bez chabadnikow  – to jest wg mnie symbioza; Izrael Szahak pisze o symbiozie bankierow z rabinatem talmudycznym juz w sredniowiecznej Europie.

AS: Gdy Rotszyld zrobił u niego spotkanie w 1773 r. i gdy powstali iluminaci, lubawiczerów jeszcze nie było. Założyciel chabad jego ideologię stworzył samodzielnie i opublikował jako księga Tanja w 1797. Sekta rozwijała się powoli. Chabad zakorzenił sią na zachodzie dopiero w XX w. Wcześniej nie miał znaczenia. FED powstał bez chabadu. Rotszyldzi mają własych rabinów nie-lubawiczerów w rodzinie. Nie każdy rabin jest lubawiczerem. Cytat rabina Rotschilda (trzeci akapit od góry): die der ehemalige Berliner Gemeinderabbiner Reformrabbi Walther Rothschild eine „geistige Krankheit” nennt…
Chabad jest wpływowy, ale to nie on rządzi na szczycie NWO. Bez banksterów i ich kasy chabad gówno znaczy.

PB: Bez rabinatu terroru talmudycznego, banksterzy z kasą gówno znaczą.
Rabini lubawiczow kontroluja syjonizm i z 95% sekt judaizmu. Poza tym maja bezposredni wplyw na politykow, Watykan – dowody z USA, Francji i Polski przedstawiam w referacie Judeocentrycy… W XVIII w. inna sekta pełniła rolę rabinatu terroru talmudycznego, a frankiści w Europie byli odpowiednikiem obecnego Lobby Izraela w USA. Lubawicze do Szoa byli ortodoksyjnymi zydami, nie mieszali sie w polityke. Usmiercili ich syjonisci w obozach zaglady – pewnie ci brodaci w kapeluszach nie chcieli emigrowac do Palestyny. SS-yny przejeli ich nazwe i podszyli sie, a z ktorej sekty, diabli wiedzą… Talmudystow nie brakuje od wiekow, a jak sie nazywali to jak widac niewazne u unych.

AS: Piotr – pomyśl – kto wypromował, kto „nowy” powojenny chabad finansował? Przecież oni bez wsparcia banksterów byliby jedną z wielu mało znaczących sekt. Pasowali banksterom do schematu, no i zostali zaprzężeni do żydowskiego pługa. To, że dzisiaj mają znaczenie i wpływy zawdzięczają bogatym pobratymcom. Ale nadal nie znaczy to, że to oni rządzą. Sam widzisz, że mają opóźnienia w planach. USA miała zostać zniszczona w dwadzieścia lat (od 1991) a nadal jeszcze jest cała. Gdyby rzeczywiście ci fanatycy decydowali, to elyta żydowska już byłaby ukryta w Patagonii, a północna półkula byłaby zniszczona wojną. Do Iranu szykowali się już parą razy i wciąż nic.
Na samej górze NWO są dwie frakcje – fanatycy, którzy chcą natychmiast wywołać apokaliposę (i depopulację) militarną. Druga frakcja chce powolnego, głębokiego kryzysu, depopulacji rozłożonej na jedno – dwa pokolenia – bez apokaliptycznej  wojny. Oni chcą świat przejąć a nie go zniszczyć. Przejawem konfrontacji na szczycie NWO była afera z aresztowaniem pod bzdurnymi zarzutami na podstawie zeznań kolorowej sprzątaczki Straussa-Kahna. Czy myślisz, że policja NY od razu bez zastrzeżeń sprzątaczce uwierzyła, nie zapytała o pozwolenie Najwyższych Czynników i w kajdankach wywlokła z samolotu potężnego gościa, który mógł ich później zniszczyć? Masz naturalnie prawo widzieć to inaczej.
W sumie analiza jest dobra. Rozwalili stojący im na drodze sojuz. Teraz zadłużają i wpędzają w bankructwo żydo-Zachód. Ciekawi mnie tylko, jaki będzie epilog – czy będzie to powolne konanie świata, czy szybka wojenna apokalipsa. Ciekawy jest zwłaszcza fragment o tym, że od lat 60-tych rozwalali od środka ZSRR. A to potwierdza moje przekonanie, że ZSRR nie zostało wymyślone przez globalistów. Bolszewicki przewrót wymknął się im spod kontroli. Miał tylko rozwalić carat, a nie przejąć władzę. Za Stalina religijne sekty, także żydowskie były prześladowane. Chabad musiał się ukrywać. Dopiero po 56 roku odbudował się i zaczął sabotaż. Pokazuje to też, że system socjalistyczny mógłby funkcjonować lepiej. Był niewydolny z powodu wewnętrznego sabotażu żydów. U nas w PRL było tak samo.

PB: Wypromowanie „lubawiczów” przez banksterów świadczyłoby właśnie o tym, że symbioza jest dla obu stron niezbędna, jak w średniowieczu: my wam mamonę, wy nam masy żydowskie (teraz również chrześcijańskie syjonistyczne). Stalin popieral syjonistów, więc pewnie zwalczał ortodoksów wiernych Torze, przeciwnych zakładaniu państwa żydowskiego. Strauss-Kahn to szprotka w kompleksie jot, mniejsza niż Siarkozy, ok. poziomu wonTuSSka w Polin? Jeśli jest rozgrywka, to na wiele wyższym poziomie i uny pary nie puszczą.

Marek Podlecki: Andrzej, rozważ taką opcję, że wszyscy bankierzy są w Chabad. To są sataniści, tradycją sięgają do Zabotaja Cwi (Zwi), w Polsce są zwani frankistami. Każdy show i film w USA jest kontrolowany, o ile nie pisany przez chabadnika. Wielu polityków jest po cichu rabinami chabadu. To jest jeszcze bardziej zamotane. Chabad to baza religijna tej mafii. Chyba najważniejsza.

PB: korzenie sa wiele starsze niz XVII-wieczny Sabbataj Cwi… faryzeusze dyrygowali zydowstwem w czasach Chrystusa = dlatego NT wini zydow ogolnie za Jego ukrzyzowanie. Nie wiem ilu kluczowych banksterów jest chabadnikami, ale Rotszyldowie nie potrzebują żadnego rabinatu mosziachowego  — sami się uważają za niosących nasienie Mosziacha, czyli są konkurencją dla piekłoszczyka Menachema Mendela Schneersona, śpiącego Mosziacha lubawiczów.

Marek Podlecki: Piotr, Andrzej, Dowodem na to, że na czele kompleksu jot stoi grupa religijnych fanatyków, jest to, że plany są układane na stulecia naprzód. Nie ma więc innej możliwości – to nie są żadni „bankierzy” ani „masoni”. Ci ostatni są raczej tworem tejże grupy religijnej. Bardzo niebezpiecznie zbliżamy się do ich „rządu światowego”.

AS: Gdy Rotszyld zrobił spotkanie banksterów w 1773 roku, nie było na nim ani jednego rabina. Wtedy ich religią był tworzony kapitalizm a bogiem Mammon. Masoni (poza najwyżej wtajemniczoną wierchuszką) nie byli fanatykami religijnymi. Nie wiedzieli o tym, że orają przykuci do żydowskiego pługa. Później Rotszyld postawił na syjonistów. Szło o  utworzenie Izraela. Religijnych fanatyków (chabad) banksterzy zaprzągnęli do pługa na końcu. Okazało się, że interesy boga Mammona idą (najczęściej) w parze z bogiem chabadu – Jahwe. Jedyną różnicą, jaka dzieli fanatyków a banksterów jest taktyka. Fanatycy chcą apokalipsy i zniszczenia prawie całego świata. Banksterzy chcą świat przejąć na własność nie niszcząc go apokaliptycznym konfliktem. Obie grupy chcą władzy nad światem wyłącznie dla nich.

PB: Szef nie musi iść na spotkania podwładnych. A talmuduści też mają bożka Mamona i apetyt na władanie światem. Ich Rebbe nie raz o tym mówił.

Marek Podlecki: Andrzej, możesz mieć rację, ale chyba Rotszyld jednak był chabadnikiem

Sorry, the comment form is closed at this time.