Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

O nas


Blog ten założyli Marek Podlecki (właściciel) i Piotr Bein na początku lipca 2009 r. celem edukacji społeczeństwa polskiego ws. pandemii świńskiej grypy ogłoszonej 11.6.2009 r. przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Założyciele zrobili to po lekturze sprawy kryminalnej, którą wytoczyła dziennikarka austriacka Jane Bürgermeister m.in. firmom farmaceutycznym i WHO.

Od 30.12.2009 r.  Podlecki przekazał blog Beinowi, a ten wobec ustąpienia „pandemii” przeszedł na tematy unikane dotąd jako „niebezpieczne”. Do redakcji przyłączyła Ola Gordon z własnymi tłumaczeniami edukacyjnych tekstów i inni.

Poniżej znajdziesz:

1. REGUŁY WERSALSKIE NA BLOGU. Z ODPOWIEDZI NA TYPOWE ZAPYTANIE, uzupełnione późniejszymi doświadczeniami

2. POCZĄTKOWY WPIS O OKOLICZNOŚCIACH ZAŁOŻENIA BLOGA

3. ŻYCIORYS PIOTRA BEINA, WKLEJONY WKRÓTCE PO UKAZANIU SIĘ AGENCIURSKICH OSZCZERSTW NA BLOGU I IN. FORACH  [uaktualniany życiorys znajdziesz tutaj]

4. Info o innych członkach redakcji: Andrzej Szubert, Józef Bizoń, Vismaya, Lucky

5. ULOTKĘ Z CZASÓW INFO-WOJNY Z PROF. BRYDAK … TZN. Z „PANDEMIA h1n1”

6. Nasze reportaże z kampanii antyscypionkowej

 

1. REGUŁY WERSALSKIE NA BLOGU, Z ODPOWIEDZI NA TYPOWE ZAPYTANIE, uzupełnione późniejszymi doświadczeniami

From: zagubiony/a To: Marek Podlecki Sent: 17.1.2010 Subject: co się dzieje? ze smutkiem stwierdzam, że usunięte zostały wszystkie komentarze pod tekstem o krzyżach i została zablokowana możliwość napisania kolejnych
czemu ukazał się tekst o krzyżach, a rodząca się rozmowa na ten tenat została zniszczona?
kto jest właścicicielem blogu http://www.grypa666.wordpress.com ? jaki jest obecny cel tego blogu?
uprzejmie proszę o jasną odpowiedź

witam zagubioną/nego

wszystko wyjasniłem na blogu, od motto pod nazwą, przez zakładkę „O nas” i e-adres kontaktowy, po moje komentarze do komentarzy = nie zawracaj glowy markowi podleckiemu, dość zrobil dla sprawy…

z radoscia donosze ze wywalilem opluwanie Krzyza w Dzien Bozy na moim wlasnym blogu, podobnie jak w Boze Narodzenie 7-go stycznia;
po co to biadolenie? otwarte są dyskusje pod kilkoma artykulami wstecz;
tak zostanie, bo niedziela  („nie dziełać”) daje niedzielny odpoczynek chrześcijanom i strawę na refleksje, a nie-chrześcijan nie zmusza do zajęcia stanowiska w komentarzach; nie rozumiem po co czytają blog skoro nienawidzą mej wiary = albo przyjmą mnie całego albo wynocha = nie widzę tolerancji z drugiej strony (usuwanie krzyży w szkołach), więc czego chcą od mego bloga…

tu nic się nikomu nie należy, natomiast jeśli chce korzystać, musi co najmniej przestrzegać wersalu, tj. unikać następujących:
– wulgaryzmy,
– rasizm,
– kołtunizm,
– nienawisc (w tym do symboli religijnych),
– antypolonizm, polonofobia,
– anty-chrzescijanizm,
– uogolnienia,
– powtorzenia,

– komentarze-nic,

– oszczerstwa (nieuzasadnione poważne zarzuty)…

…pod karą następującą, zaleznie od stopnia wykroczenia:
– wymazanie niewersalskich słów
– skasowanie wpisu
– zbananowanie komentatora.

blogowicz korzysta jedynie z przywilejów odbieralnych w każdej chwili:
– białe kruki, darmowe teksty, tlumaczenia i grafika
– na forum dyskusyjnym dodatkowe użyteczne info, możliwośc wypowiedzenia się i poczucie społeczności
– komentarze innych na temat, zwiazany nawet luzno, pod warunkiem przestrzegania wersalu
– dyskusje cenzurowane w ramach wersalu, do zamkniecia w kazdej chwili
– możliwość złożenia jałmużny, dobrej dla ducha jak i dla sprawy polskiej i ogólnoludzkiej

wordpress.com oferuje darmowe blogi jak niniejszy więc komu się nie podoba, sugerujemy skończyć masochizm na blogu grypa666, założyć swój i pisać co chce

Moderator to pan na blogu… Jeśli trafiłeś tutaj ze wskazania pod wpisem, to przemyśl.  Moderator ma pełną władzę nad wpisem. Może usunąć, zablokować, poprawić błędy, wstawić polskie fonty, albo zrobić taką wycinankę i pisankę “kurpiowską”, że rodzona matka wpisu nie pozna, na koniec dobrotliwie skomentuje i zostanie wstyd na całą okolicę :P . Trzeba desperata , żeby za mocno moderatora naciskać; szanujmy się wzajemnie i szanujmy regulamin.

Zasada tajności e-adresu i numeru IP nie obowiązuje Redakcji w przypadku wrogiego forumowicza. Dlaczego? Bo wrogie służby mają nasze adresy i IP i nadużywają netykiety na naszą niekorzyść. Nasze „służby” mogą wtedy tropić łajdaków i pisać im co trzeba. Taka nasza drobna anty-artyleria.

14.3.2010. Wszelkie reklamy religijne, polityczne, jak i wyrażane w poszczególnych wpisach poglądy, reprezentują samych blogowiczów. Blog stara się skupić na sprawach ponadreligijnych i ponadpolitycznych, na szukaniu dobra wszystkich ludzi, niezależnie od ich pochodzenia, przynależności czy przekonań, dlatego proszę nie nadużywać blogu do reklam i zachować rozumny umiar w tym względzie.

2. POCZĄTKOWY WPIS O OKOLICZNOŚCIACH ZAŁOŻENIA BLOGA

Niedawno znana dziennikarka austriacka pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet i czasopism w W. Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz rządowi USA z prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.

Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron, zatem tu tylko zarysujemy istotę problemu. Większość podanych informacji Jane Bürgermeister ma rzekomo udokumentowane, nie byliśmy w stanie tego wszystkiego zweryfikować, choć wiele informacji pokrywa się z tym co jest dostępne z serwisów informacyjnych. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.

Po analizie części tych dokumentów oraz artykułów ukazujących się w prasie internetowej na zachodzie doszliśmy do wniosku, że może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. “świńskiej” lub “ptasiej” przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach już za kilka miesięcy. Według analiz przytoczonych przez Jane Bürgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który rzekomo pochodzi z laboratoriów. Jest to ponoć kombinacja kilku wirusów grypy zwierzęcej wymieszanych z wirusem grypy ludzkiej. Człowiek w normalnych warunkach nie może być nosicielem takiej kombinacji. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową wg Bürgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.

Dodajmy, że nie jesteśmy specjalistami w mikrobiologii, informacje te powinny zostać zweryfikowane przez odpowiedni personel. Jednak alarmujące treści zmusiły nas do działania – ten artykuł jest pierwszą naszą reakcją. Opieramy się w dużej mierze na reputacji Jane Bürgermeister, która pisze dla takich magazynów jak Nature, the British Medical Journal, The Scientist, Reuters Health, the Guardian and the Observer oraz Renewable Energy World. Po założeniu przez nią w.w. spraw karnych Renewable Energy World jednak zrezygnował z jej usług jako europejskiego korespondenta co wg Bürgermeister jest wynikiem presji skorumpowanych czynników w mediach.

Uważa ona, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby “sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że sest to zwarty blok państw i mogłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Bürgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!
Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdząjac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracownikow z Europy.
Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. “Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposob skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

Natomiast w USA gotowe są:

– plany i ustawy stanu wyjatkowego w przypadku pandemii,
– ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu,
– dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby,
– setki tysięcy trumien wokół większych miast (dostępne są zdjęcia i nagrania wideo),
– obozy internowania (otoczone drutem kolczastym, wyposażone w obrotowe metalowe drzwi itp)

Jane Bürgermeister zebrała wszystkie dowody i zaskarżyła rzekomych zbrodniarzy, tj firmy farmaceutyczne, Światowa Organizacja Zdrowia i rząd USA z prezydentem na czele. Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach. Dostępne były na jej blogu, który jednak został zaatakowany przez hackerów i zmieniono linki na niewłaściwe. Jane naprawiła już ten problem, jednak w sieci krąży duzo zmienionych kopii, co jak można się domyślać zostało spreparowane w celu dezinformacji.
Jej blog to: http://birdflu666.wordpress.com

Jak wiadomo z polskij prasy, Polacy byli już ofiarą próbnych szczepionek ostatniego lata, celowo skażonym materiałem z firmy Novartis – były to szczepionki na ptasią grypę, które podano bezdomnym w Grudziądzu jako na zwykłą. Za przyjęcie szczepionki bezdomni dostawali po 5 do 10 zł. Kilkunastu z nich (mówi się o ponad 20) zmarło w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawę bada prokuratura. Firma Novartis nie jest stroną w śledztwie, oskarżono bowiem lekarzy, pielęgniarki i szpital. Po kilku informacjach w prasie sprawa ucichła. Uważamy, że jeśli na skutek przyjecia szczepionek są jakiekolwiek zgony to społeczeństwo powinno być dokładnie informowane.

Kanada właśnie ogłosila plany szczepień, jeszcze nieprzymusowych, ale gdy rozpęta się śmiertelna grypa, być może od pierwszych szczepień, ludzie będą naturalnie się pchać pod igłę, tym bardziej, że będzie temu towarzyszyć kampania medialna.

Wg doniesień ze Szwecji, kraj ten zamówił 18 mln szczepionek czyli po dwie porcje na obywatela. Według informacji ze strony szwedzkiej agencji zajmującej się epidemiami, w przypadku pandemii Szwecja będzie kooperować z UE i Światową Organizacją Zdrowia, a specjalny “komitet” zostanie uprawniony do działań normalnie wykonywanych przez organy rządowe. Dokument znajduje się pod następującym linkiem.  Nieoficjalne informacje dochodzące ze Szwecji sugerują, że w przypdku pandemii w ciągu 3 miesięcy może nastąpić także zablokowanie przepływu informacji przez internet.

Wg Bürgermeister, rozwiązaniem na tę groźną sutuację powinno być masowe zaskarżanie firm farmaceutycznych i organizacji oraz czynników rządowych promujących przyjmowanie szczepionki. W Polsce także należy pilnie przetłumaczyć te dokumenty na jęz. polski i działać! Na nic troska o pracę i rodzinę, skoro możemy już za kilka miesięcy nie żyć. Bürgermeister sugeruje, żeby Polacy zaskarżyli firmę Novartis odpowiedzialną za szczepionkę, która być może spowodowała śmierć bezdomnych wskutek szczepień ostatniego lata. Wszczęla też w Austrii postępowanie prawne przeciw innym sprawcom pandemicznych szczepień.

Oto list Jane Bürgermeister do nas:

Myślę, ze w Polsce możnaby oskarżyć Novartis za rolę tej firmy w zgonach bezdomnych od szczepionki przez nią wyprodukowanej. Wytoczono sprawy polskim lekarzom i pielegniarkom, lecz jestem przekonana, ze nie wiedzieli, co było w szczepionce. Wedlug prawa, o ile wiem, są jednak odpowiedzialni. Niemniej Novartis jest także odpowiedzialny za dostarczenie tej szkodliwej szczepionki, lecz nie wytoczono im sprawy.
W dokumentacji [zamieszczonej przeze mnie na http://birdflu666.wordpress.com oraz jest więcej informacji nt. Novartis, licencji firmy itd.
Myślę, że Polacy mogą oskarżyć o rozmyślne morderstwo i świadome wprowadzenie w błąd lekarzy i pielegniarek. Oczywiscie, chyba że Novartis powiadomił ich o zagrożeniu, w co bardzo wątpię. Takie oskarżenie powinno być łatwe do wykonania. Należy wziąć szablon [z ww. witryn], wstawić nazwę Novartis, wymienić ich zbrodnie wg prawa polskiego (zamiar spowodowania masowego morderstwa, bioterroryzm, przestępczość zorganizowana itd.) i podać dowody. Należałoby wykonać nieco badań w internecie przez google i może zadzwonić do prokuratury po informacje. Należałoby również wytoczyc sprawę w imieniu wszystkich bezdomnych poszkodowanych [w wyniku szczepień], domagając się milionowych odszkodowań od Novartis, zależnie od prawa polskiego (…)
Pozdrawiam, Jane
[tlumaczyl Piotr Bein]

Myślimy, że niezależnie od tego czy Jane Bürgermeister ma rację czy nie, należałoby dokładnie zbadać sprawę, a nawet zastosować się do jej wskazówek czyli do założenia sprawy kryminalnej firmie Novartis. Jako polscy obywatele jesteśmy przerażeni tą aferą, w ciągu ostatniego tygodnia obawy nasze się potwierdzały w badanych publikacjach internetowych oraz w korespondencji z innymi osobami zainteresowanymi sprawą, jak np. znany dziennikarz amerykański Wayne Madsen, który przez wiele lat był agentem amerykańskiej agencji wywiadowczej NSA. Madsen współpracuje teraz z Jane Bürgermeister, szczegółów współpracy na razie nie znamy.

Obawiamy się, że agenci siatki rzekomych zbrodniarzy poprzez działania korupcyjne będą się starać przeforsować przymusowe szczepienia także w Polsce. Należy za wszelką cenę temu zapobiec. Są bowiem inne środki prewencyjne jak np. maski czy zabijający wirusa tzw. “coloidal silver”.

Marek Podlecki i Piotr Bein

3. ŻYCIORYS PIOTRA BEINA, WKLEJONY WKRÓTCE PO UKAZANIU SIĘ AGENCIURSKICH OSZCZERSTW NA BLOGU I IN. FORACH

[życiorys uaktualniony znajdziesz tu]

CURRICULUM VITAE: Piotr (Peter) Bein

Education
Ph.D. Decision Analysis, 1980: Inter-disciplinary, between Department of Civil Engineering and Faculty of Business Administration, University of British Columbia, Vancouver, Canada
M.A.Sc. Transportation Engineering, 1975: Institute for Transportation Engineering and Urban Planning, Technical University of Denmark (Danmarks Tekniske Højskole), Copenhagen-Lyngby
Master’s program in Civil Engineering, 1966-1970, unfinished: Polytechnic of Szczecin (Politechnika Szczecińska), Szczecin, Poland

Independent Activist-Publicist on political, environmental and social issues, since 1997

· Independent researcher

· Regular poster to the Web, on Polish and int’l issues

· Author of two political books, one in Polish, one in English

· Assistant Editor and contributor to Polish-language Info nurt and Wir magazines for Polish national interests

· Author and translator of articles (between Polish and English; search „Piotr Bein” on the Internet)

· Member of STOPNATO@yahoogroups following NATO attack on Yugoslavia

· Co-founder and moderator of DU-Watch and du-watch@yahoogroups.com, and contributor until 2004

· Co-founder, editor and moderator of blog grypa666.wordpress.com (Polish only) July 2009-present

· Founder-editor of blog piotrbein.wordpress.com (Polish and English) October 2009 – present

Key Professional Experience: over 35 years’ track record in:
· Research, science, economics, management
· Civil, structural, transportation, arctic and naval engineering
· Decision analysis, risk assessment, environmental and social impact assessment
· Project supervision, monitoring, and quality assurance and control
· Cost-benefit, multiple account and sustainability evaluations
· Management information and decision support systems
· Market research, promotion of novel technologies
· Organization of workshops and seminars, preparation of curricula and training of professionals

Professional Membership
· Association of Professional Engineers and Geologists of British Columbia, since 1975 to 2003
· Institute for Risk Research, University of Waterloo, Canada, since 1985

Publications (full list/pełna lista)
· Contributions to the International Comparative Genocide Research, Hiroshima City University, in: Christian Scherrer (ed.) Genocide and Mass Violence in Eurasia. Comparative Genocide Studies 3. Moers: IFEK-IRECOR 2008:

 • Revisionism, Role Reversal and Restitutions: The Polish-Jewish Case (with Stefan Pągowski)
 • Judeocentrics and Mass Crimes
 • Mass Deception on Mass Violence: The Case of Serbs

· Major papers and articles on debunking uranium weapons propaganda:

Dirty Uranium Weapons Cover-ups, in: Christian Scherrer (editor) „Iraq: Silent Death. The Use of Horrific Uranium Weapons” Moers : Institute for Research on Ethnicity and Conflict Resolution 2009, ISBN 978-3-932446-33-7

Uranium Weapons Cover-ups in Our Midst, World Uranium Weapons Conference, Hamburg, October 16-19, 2003 http://www.uraniumweaponsconference.de

Uranium Weapons Cover-ups – a Crime against Humankind (with Kaeren Parker), January 2003, for a monograph Politics and Environmental Policy in the 21st Century, Faculty of Political Sciences, University of Belgrade, http://groups.yahoo.com/group/du-watch/files/Beograd6.rtf

Propaganda for Depleted Uranium – a Crime against Humankind (with Pedja Zoric), International Conference Facts on Depleted Uranium, Praha, November 24-25, 2001, http://groups.yahoo.com/group/du-watch/files/DUPraha.doc

NATO (Mis)Information to the Public, CADU International Conference Against Uranium Weapons, Manchester, November 4-5, 2000, http://www.stopnato.org.uk/du-watch/bein/psyops.htm

Numerous articles: http://www.du-watch.org

· Books about NATO attack on Yugoslavia and global powers behind mass crimes:

To Serbia via Poland: A political Travelogue http://www.antic.org/YU4NSP/Piotr/index.html or, with photographs http://www.aeronautics.ru/archives/yugoslavia/bein/

NATO na Bałkanach (in Polish)
– early version: http://www.gavagai.pl/nato/
– self-published in 2005, ISBN 0-9780543-0-X
– being translated and expanded for a Russian edition

· Numerous articles on political, environmental and social issues in alternative Polish publications: Info nurt, Wir, Zielone Brygady…

· Civil engineering, transportation planning, ecological economics (search „Peter Bein” on the Internet):
– 16 refereed papers in professional journals
– Over 50 papers to professional forums
– Numerous technical reports

Professional Record

Self-employed, PL and CA, 7.1997-present, Volunteer and Expert: Consultant to a Polish protest group against trans-country high-voltage power lines. Consultee to the European Commitee on Radiation Risk on the 2003 major report. Promotion in Poland of a Canadian solar aquatic wastewater treatment process. Independent researcher, international activist, publicist and author. Market research and evaluation in Poland for an int’l leader in intelligent transportation systems. Preparation of technical proposals.

Environment Canada, 4.1999-3.2001, Climate Change Economist: Socio-economic analysis of impacts and adaptations to climate change. R&D leadership, workshops, training, proposals and reports, papers and presentations.

British Columbia Ministry of Transportation & Highways, 5.1991-3.1999, Chief Economist: R&D Engineer: Development and implementation of economic analysis tools and multi-criteria evaluation in planning and programing of infrastructure investments. R&D project leadership and management of interdisciplinary teams.

Self-employed, CA and USA, 5.1989-12.1997, Expert Economist: Economic analysis and multiple account evaluation of road infrastructure investments for int’l banks and US and Canadian transportion agencies.

ND Lea International, 9.1985-4.1989, Expert: Manager R&D: Infrastructure management systems and economic analysis of transportation projects. Technical support to projects worldwide: proposals, reports, training.

Self-employed, 7.1984-9.1985: Promotion and sales of energy retrofits and a novel building system in Canada.

Swan Wooster, Canada, 6.1981-7.1984, Specialist: Structural design, naval architecture and risk and decision analysis of structures, offshore platforms, and hazardous goods transportation by road and marine.

Whitmann Benn, Halifax CA, 6.1980-6.1981, Project Engineer Surveys, inspection, design and construction supervision.

U. of British Columbia, 9.1977-5.1980 Research Associate: Interdisciplinary research on infrastructure management systems. Thesis in English.

HA Simons Int’l, Canada, 8.1975-7.1977, Engineer: Civil engineering design for Kwidzyń Pulp and Paper Mill in Poland.

Techical U. of Denmark, 9.1973-6.1975 Research Assistant: Development of a skid resistance tester. Thesis in Danish.

Construction and consulting, 6.1970-4.1973, Junior Engineer and Trainee: Construction several residential hi-rises (Poland), Autobahn and hydroelectric plant, and structural design of bridges (Austria).

4. Info o innych członkach redakcji

Wydalony z redakcji 14.4.2011 za nieodpowiedzialność, brak profesjonalizmu i działanie na szkodę Narodu i ludzkości wobec bezprecedensowego zagrożenia radiologicznego. Andrzej Szubert (od 3.6.2010)

Jestem Polakiem mieszkającym od grudnia 1987 w Niemczech na tzw. „pochodzenie”. Wierzę w Boga, ale nie w dogmaty o Nim, wymyślone przez teologów czy „duchownych”.
Na zarzut antysemityzmu odpowiadam zawsze, że przeciwko semickim Palestyńczykom nie mam nic. A także nie mam nic przeciwko Żydom, którzy nie traktują mnie jak gorszego od nich goja – bo i takich Żydów też znam (z dwoma oficjalnymi Żydami byłem internowany). Przy totalnym „wymieszaniu” krwi, jakie miało miejsce w przeszłości i ma miejsce nadal w Europie i w Polsce polskość dla mnie to przede wszystkim świadomy wybór a nie „zew krwi” czy „etniczność”. Ja jestem „etnicznie” i Prusakiem, i Ślązakiem, i Polakiem, żydowskiej „krwi” też się u mnie być może trochę znajdzie (tak myślę i nie uważam tego za powód do wstydu). Duszą i sercem jestem jednak z wychowania w polskim domu i ze świadomego wyboru Polakiem (mimo posiadania obywatelstwa niemieckiego) – z jasno zdefiniowaną polską racją stanu – Polską wolną i suwerenną – a nie polską prowincją europejską, wasalem amerykańskim, żydowskim,  rosyjskim czy jakiegokolwiek innego państwa lub politycznego tworu.

A jak mnie atakują, że jestem niemieckim agentem (bo i tak mnie atakowano), to wklejam moje wcześniej pisane teksty o Niemcach i ataki milkną…
http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/iv_rzesza_w_natarciu
http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/niemieckie_klamstwa_w_sprawie_mniejszosci_narodowych
http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/skandaliczna_postawa_gazety_wyborczej_na_opolszczyznie
http://niepoprawni.pl/blog/820/niemieckie-absurdy-demokracja-czy-bolszewizm
http://niepoprawni.pl/blog/820/frau-merkel-czyli-dziedzictwo-honeckera-w-zjednoczonej-europie

Dorzucę jeszcze i ja moje trzy grosze co do konieczności istnienia  strony Grypa666. Powstała ona jak wiemy w celu zdemaskowania jednego  z globalnych szwindli ideologów NWO, a więc nieistniejącej, a  nagłaśnianej przez załgane media pandemii „świńskiej grypy”.  Przekonywano nas, że żałośnie niegroźny wirus jest zagrożeniem  dla milionów ludzi na całym świecie (bandyci w labolatoriach  spartaczyli robotę i dlatego wyprodukowany wirus był taki  „cieniutki”). Haniebna postawa WHO zdemaskowała tę agendę ONZ jako  agenturę żydowskiej lichwy. Koncerny farmaceutyczne też są  kontrolowane przez judeocentryków i kompleks J. Cały ten szwindel  wpisany jest w scenariusz narzucania światu NWO.
Pierwszym doraźnym celem nagłaśniania nieistniejącej pandemii  były miliardowe zyski za sprzedaż szkodliwych szczepionek przeciwko  niegroźnym wirusom. Dodatkowo sprzedawano trujące tzw. „leki  wspomagające”.
Drugim długofalowym celem były postępy w planowanej przez  zbrodniarzy z NWO tzw. depopulacji. Czyli wyniszczenia ok 80%  ludzkości. Szkodliwe, trujące szczepionki i tzw. „leki”  przeciwgrypowe, nawet jak kogoś nie zabiją na miejscu, to  skutecznie osłabiają organizmy, niszcząc genotypy ludzi  faszerowanych tymi truciznami. Dzięki temu wzrasta śmiertelność i  przedwczesne zgony. Trzecim strategicznym celem ogłoszenia pandemii świńskiej grypy  było wzmocnienie prowadzonej przez media kampanii zastraszania  ludzkości nieistniejącymi „globalnymi” zagrożeniami.
Dlaczego straszy się nas różnymi fikcyjnymi „pandemiami”, wyssaną  z palca katastrofą klimatyczną , czy światowym terroryzmem –  wymyślonym, inscenizowanym i utrzymywanym przy życiu wyłącznie  przez tajne służby USA, Izraela i Unii Europejskiej? Celem ostatecznym kampanii „zagrożeń” prowadzonej przez media  będące własnością ideologów NWO – kompleksu J – jest  doprowadzenie do zaakceptowania przez społeczność światową  konieczności utworzenia światowego globalnego rządu, który byłby  w stanie z globalnymi zagrożeniami sobie poradzić. Media już  powoli podsuwają nam taką konieczność. Naturalnie media są ich  własnością i nie napiszą prawdy – a więc że największym  globalnym zagrożeniem dla ludzkości są właśnie zbrodniarze-ideolodzy NWO, czyli kompleks J.
Innym prawdziwym globalnym zagrożeniem jest wyreżyserowany przez  światową lichwę kryzys ekonomiczny i (nadciągający szybkimi  krokami) kryzys gospodarczy i głęboka recesja.
Jedynym źródłem kryzysu finansowego i gospodarczego jest światowa  żydowska lichwa okradająca nas narzucomym światu poprzez nich  bandyckim systemem bankowym.
Strona Grypa666 musi, powinna istnieć dalej. Jej zadaniem powinno  być bezwzględne demaskowanie zbrodniarzy NWO, jak i ich agentów –  media i polityków.

Aspektów polskiej polityki i polskiej racji stanu nie można dyskutować bez uwzględnienia tego zagrożenia, a także nie można pomijać faktu, że  wszyscy wpływowi politycy w Polsce są politycznymi marionetkami posłusznie wypełniającymi polecenia Brukseli, Waszyngtonu, Telawiwu i Berlina. Są oni tym samym agentami ideologów NWO – bo to judeocentrycy rządzą światową i europejską polityką. Dlatego skupianie się tylko na polskiej polityce to nie tylko strata czasu. To udział w okłamywaniu ludzi i pomoc zbrodniarzom.

…………………………….

Wydalony z redakcji 22.6.2011 za brak kultury dyskusji i nietolerancję na tle światopoglądowym. Józef Bizoń (od 6.7.2010)

Lat 60. Polak. Wyznanie rzymsko-katolickie. Żona Maria, trójka dzieci. Miejsce urodzenia: Polska, Podkarpacie. Po ukończeniu Technikum Chemicznego w Jaśle rozpoczynam i kończę studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu uzyskując tytuł mgr inż. elektronika o specjalności maszyny matematyczne. We Wrocławiu poznaję swą żonę Marię – córkę akowca, rolnika ze wsi koło Lubaczowa. Po ukończeniu studiów wraz z rodziną wraca na Podkarpacie [gdzie mieszka do chwili obecnej] i wykonuję zawód informatyka zdobywając umiejętności kierowania zespołami wykonującymi złożone prace projektowe i programowe w dziedzinie informatyki.

W 1980 r. wraz z innymi tworzę na terenie Polski struktury NSZZ „Solidarność”  w oddziałach Narodowego Banku Polskiego i PKO. W tamtym czasie jestem członkiem NSZZ „S”  i przewodniczącym NSZZ „S” Bankowców Regionu Rzeszowskiego, delegatem do władz krajowych NSZZ „S” Bankowców, delegatem na zjazdy NSZZ „S” Regionu Rzeszowskiego. Po 13 grudnia 1981 r. czynnie współpracuję ze strukturami podziemnymi „Solidarności”.

W latach 1990 do 1994 jestem radnym Gminy Boguchwała i delegatem tej gminy do Sejmiku Samorządowego Województwa Podkarpackiego – gdzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Prawa Samorządowego Sejmiku Samorządowego Województwa Rzeszowskiego. Ten czteroletni okres czasu wykorzystuję do poznania nowej dziedziny wiedzy jaką jest prawo. Zdobyta wiedza z dziedziny prawa pozwala mi na udzielenie bezinteresownej skutecznej pomocy wielu skrzywdzonym ludziom, a to zaowocowało dobrą znajomością prawa w różnych jego dziedzinach – w tym w zastosowaniu procesowym.

Jestem absolwent Studium Edukacji Narodowej Instytutu Edukacji Narodowej w Lublinie, organizatorem  szeregu edycji dwusemestralnego Studium Edukacji Narodowej w Rzeszowie oraz Studium Edukacji Samorządowej w Rzeszowie [prowadzę również wykłady]. Nigdy nie należałem do organizacji politycznych – czy współpracujących z nimi innymi organizacjami – z okresu PRL  Szykanowany w pracy zawodowej po tzw. odzyskaniu wolności przez nowego dyrektora [członka nowej NSZZ „S”] z nadania Hanny Gronkiewicz Waltz – ówczesnego Prezesa NBP. Ostatecznie pozbawiony pracy zawodowej przez tegoż dyrektora.

Długi okres pozostawania bez pracy – zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie – wykorzystuję do wykonania obszernych opracowań z 2002 r. [z cyklu cała władza w ręce RAD UE] pt. „Samorządy terytorialne na służbie procesu integracji z Unią Europejską” ukazujących zbudowane mechanizmy zniewolenia Narodu Polskiego.

Obecnie nie należę do żadnych związków zawodowych, ani też do żadnych partii politycznych.

Członek i pełnomocnik Stowarzyszenia „Rodzina Polska” na teren województwa podkarpackiego. Długi okres działalności społecznej i politycznej na Podkarpaciu. Bezwzględnie wyznający i stosujący zasadę: godziwy cel można uzyskać tylko i wyłącznie godziwymi metodami.

…………………

Vismaya (od 1.9.2010)

KIM JEST VISMAYA ? Na ten temat nasłuchałam się już nie jednego internetowego  komentarza. Jedni  twierdzą, że jestem chodzącym aniołem a inni …że szatanem? Moje prawdziwe imię jest Wiesława. Urodziłam się i wychowałam w komunistycznej Polsce. W tradycyjnej polskiej rodzinie katolickiej z dziada pradziada. W naszej rodzinie najmocniej praktykowała mama, to ona była filarem  duchowym naszej rodziny. Ojciec, nigdy nie walczył z Bogeim ale i też nie przesadzał z religijnymi praktykami. Miał inne podejście do życia, do świata; może spowodowały to jego wczesne i smutne doświadczenia jako więźnia Dachau, gdzie trafił za pracę w AK? Po wyzwoleniu za to samo ścigała go sprawiedliwość w Polsce, przyszło mu się ukrywać  aż do amnestii.
U nas w domu nie politykowało się ani nadgorliwie modliło. Mój ojciec był na to specjalnie uwrażliwiony, kiedy dorastałam i nasączona szkolnymi mądrościami chcialam coś tam dobrego powiedzieć  na temat komuny mój ojciec  tylko walił pieścią w stół i rzucał jedno głośne słowo: milcz! I na tym się kończyła rodzinna dyskusja polityczna.
W Polsce skończyłam szkołę, zasmakowałam uroków  pracy w komunistycznym systemie, przeżyłam wybuch Solidarności, stan wojenny …nic tam szczególnego się nie działo, szare życie często okraszone niedostatkiem  …aż przyszedł rok 1987 kiedy po namowie moich znajomych wyruszyłam z nimi na 7 dniowy wypad do Grecji. I tak się złożyło, że już nie dane mi było wrócić do Polski. Dokładnie poplątały się nici mojego losu …po 5-ciu latach wylądowałam na lotnisku w Toronto, gdzie spędziłam  rok życia, po czym wyruszyłam szukać dalej szcześcia w Brytyjskiej Kolumbii. W Kanadzie testowałam zupełnie inny świat, jaki mi przyszło dotąd poznać, jeszcze nie wiedziałam, czy był lepszy czy gorszy. Początki  nigdzie nie są łatwe, więc i ja miałam tu swoje dobre i złe dni. Szkoła, praca, intensywna nauka na wszystkich frontach i zdobywanie pieniędzy na przeżycie wypełniały mi dni od rana do nocy. Nie było czasu na większy odpoczynek, na refleksje, ale te jakoś same dały o sobie znać już w roku 1994 i zaczęły mi podsuwać informacje o manipulacji światem i jego wpływom na prostch ludzi podobnych do mnie. Z początku byłam tylko cichym obserwatorem, często niedowierzałam …ciężko było mi  to strawić. Póżniej już wewnętrznie czułam, że to jednak jest prawda.
W roku 2000 moje życie drastycznie się zmieniło, z powodu mojego duchowego przebudzenia  i  mistycznych doświadczeń. Praca mnie zawsze lubiła i zawsze miałam jej pod dostatkiem, ale w tamtym roku nie byłam w stanie jej wykonywać. Po przeżyciu niezwykle ciężkich chwil, dwukrotnej śmieci klinicznej, odesłano mnie na rentę. Od tej pory miałam dużo czasu na głębsze przemyślenia, zanurzając się dokładnie we własne wnętrze w poszukiwaniu przede wszystkim siebie, zadając sobie codziennie pytanie:  Wiesia,  kim ty jesteś? Po co to wszystko ci się przydarzyło? Moje nowe studia nad samą sobą trwały kilka lat. Przerzuciałm tony książek, zwiedziałm prawie wszystkie kościoły różnych  wyznań w poszukiwaniu Boga, chociaż wiedziałam już, że ten mieszka w sercu człowieka.

W moim życiu już od roku 2000 przybyło mi jeszcze jedno doświadczenie, dość niezwykłe.  Moje ciało wypełniło się poteżną elektryczną energią. Na początku w żaden sposób nie byłam w stanie poradzić sobie z tą przypadłością, nie byli w stanie pomoc mi lekarze. To dzięki ich usiłowaniom znalazłam się w stanie śmierci klinicznej po podaniu mi nieodpowiednich leków. Znalazł się jednak jeden mądry człowiek – lekarz/psychiatra, który otworzył mi  oczy na niezwykłe zjawisko zachodzące w moim ciele. Dowiedziałam się, że moja energia potrafi  leczyć.  Przeżyłam szok.  Powoli oswajałam się z tą myślą i skierowałam swoje studia na te niezwykłe energie. Tak powoli  wstępowałam w nowe życie… na ścieżkę pomocy ludziom.  Jako produkt uboczny mojej energii przychodziło mi  inne zrozumienie, większa dojrzałość patrzenia na świat i swoje otoczenie,  dostrzegałam co jest w nim złego …i budziło się nowe pragnienie: jak to naprawić?  W roku 2005 nagle, zaczęłam pisać wiersze,  przychodziły spontanicznie. To moje wiersze popchnęły mnie do otworzenia strony internetowej, która z biegiem czasu zaczęła się poszerzać o inne tematy, o moje doświadczenia, refleksje …dołączyły do mnie osoby o podobnym wnętrzu z chęcią pomocy na stronie.

Moja strona jest z goła zupełnie innna niż większość stron internetowych,  chociaż uświadamiamy ludzi na wiele tematów: szczepionki, naturalne  leczenie, manipulacja i inne brudy świata. Można znależć tutaj moje doświadczenia (i innych osób), może trochę mocne jak na umysł zwykłego śmiertelnika.  Możecie wierzyć czy nie , to są prawdziwe doświadczenia spisane na dziesiątkach medycznych stron w vancouverskich szpitalach. Chcę pokazać innym ludziom, jak dalece może zmienić się człowieka życie, człowieka ciało, człowieka wnętrze i sposób myślenia. Wyjaśniam – dlaczego tak się dzieje i że jest to zupełnie naturalny proces w człowieku.  Nasza ludzka nieświadomość nie chce tego faktu przyjąć, zaakceptować, boi się…  Nowe doświadczenie dało mi inne spojrzenie na wszystkie religie, ale rozbieram je w kwestii czysto duchowej i nie propaguję jako dobrej czy złej… Każdy ma prawo wyboru do swojej wiary  a ja nigdy z żadną nie walczyłam, więc niech to już tak pozostanie! Niech każdy się modli słowami  swojej modlitwy, aby tylko innym nie czynił zła, lepsze to niż przekleństwo, zawiść, wojna. Ja mam swojego Chrystusa i noszę Go w swoim sercu, chociaż rozumiem też  innowierców.
Wybieram prawa ludzkie i boskie, które pomagają nam żyć i jednoczyć się Czystym Sercem, już bez brudu i zakłóceń demoniczną energią. Wiem, że nie jest to łatwo zrozumieć, ale byłam i jestem taki cudak od najwcześniejszych lat. Nigdy nie byłam fanatyczką religijną ani polityczną. Ważna dla mnie jest prawda, humanitaryzm i nasze wspólne dobro jako ludzkości;  bez zawiści, bez zazdrości  jako jednej wielkiej Boskiej rodziny. Tepię zło, jak umiem, może nie zawsze mi się to udaje ale pragnę, aby nasz świat był każdego dnia coraz pogodniejszy, abyśmy wszyscy żyli we wspólnym zaufaniu, a nie byli tylko hipnotyzowani, czasami ”tanim  dobrobytem” po to, by nam można było łatwiej wbić nóż w plecy.

…………………….

Lucky (od 31.3.2011)

Lucky nowym członkiem redakcji Grypa666

Patrzcie jakie znalezisko! Odpisał 30.3.2011 na propozycję redagowania: Bardzo chętnie, mogę dołączyć do grona osób współredagujących Pana blog, zawsze chętnie coś napiszę na temat wszelkich palących nas problemów. […] Oczywiście mam dużo pracy i obowiązków często prawie mnie przerastających, jednak zawsze wpojony przez Rodziców patriotyzm nie pozwoli mi obojętnie patrzeć na otaczające nas zło.”
Anonimowy na żądanie, oto więcej o sobie:
Wykształcenie: policealne, przerwane studia Psychologia Społeczna  – szkoda, że nie skończyłem, ale poszedłem tam w celu poznania tajników socjotechniki i propagandy, zbadania mechanizmów wywierania wpływu i szerzenia kłamstwa w tzw. dziś „demokracji”, sprzedaży bzdur pod przykrywką informacji, faktów itp. Dużo ślęczałem w czytelniach nad dziełami o socjotechnice, tak dla własnej świadomości. Po zapoznaniu się z tym co było mi potrzebne i z braku funduszy, oraz z dużym obrzydzeniem do wierchuszki naukowej – psychologicznej, która jest często iluminackiego charakteru,  zrezygnowałem z tego kierunku po paru latach.
Aktualnie studiuje Informatyke pomimo, że jestem ostrym humanistą. Pracuje w mediach. Fascynacja prowadzi mnie często do tematów niepopularnych, niebezpiecznych, lub budzących lęk u innych. Mam różne wszechstronne zainteresowania rzeczowe, poza tym pasjonuje mnie turystyka kajakowa i narciarska. W otaczającej nas rzeczywistości dostrzegam niestety większość atakującego nas brudu, kłamstwa – ZŁA!. Pragnę Polski wolnej i samorządnej, wyzwolonej spod wpływu zbrodniarzy i wszelkiej maści mafii, ze społeczeństwem, które jest u siebie i wyznaje swoje wartości w sposób niezakłócony krzykami mniejszości. Tak jak to pisał Pan Roman Dmowski o konfliktach interesów narodu i grupach ze sprzecznymi dążeniami oraz o państwie organizacji. Nieszczęśliwie dziś wszystko jest na odwrót i tonie w otchłani masońskich planów. Bez przesady oczywiście – Polska zwycięży, bo musi się tak stać jeśli będzie wierna. W końcu to u nas jest Częstochowa a tam Obraz namalowany przez św. Łukasza na blacie stołu Świętej Rodziny.

5. ULOTKA Z CZASÓW INFO-WOJNY Z PROF. BRYDAK … TZN. Z „PANDEMIĄ h1n1”

6. Reportaże produkcji Marka Podleckiego

7.12.2020 — JewTuba pozabijała linki pierwotnie tu podane, lecz wiele materiału zachowalo się w składance opublikowanej np. przez Studio Polaków. Proszę przysyłać inne działające linki na adres piotrbein {małpa) yahoo {dot} com

Świńska grypa i zatrute szczepionki — Jane Bürgermeister, Wiedeń 20.9.2009

Piotr Bein — część 7: Niebezpieczne szczepionki, Prof. Wanda Brajczewska – Fischer

Piotr Bein — część 6: Niebezpieczne szczepionki, świńska grypa

Piotr Bein — część 5: Niebezpieczne szczepionki, Jane Bürgermeister

Piotr Bein — część 4: Szczepionki, pandemia, ludobójstwo

Piotr Bein — część 3: Świńska grypa, pandemia, szczepionki

Piotr Bein — część 2: Niebezpieczne szczepionki, świńska grypa

GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA 2. Piotr Bein o szczepionkach, cd.

GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA – dr Piotr Bein o niebezpiecznych szczepionkach. NOVARTIS, BAXTER

Komentarzy 10 do “O nas”

 1. […] It’s not my purpose to ennoble your libel by trying to prove that I am not a camel you paint. I don’t need to — my work speaks for itself. But for the benefit of the non-Polish readers among you, who hopefully have not lost their marbles yet, here you go. For me, it started when I went public in Poland, having finished a final draft of my research on the J-cabal in 2009. Previously, I’ve been e-attacked while working on my books, and then again, quite severely (Pentagon and Nuclear Lobby agent provocateurs) while moderating the DU-Watch forum (some reports here, also visit DU-Watch archives). Hell broke loose after I presentated in Cracow the research on the J-cabal and Slavic national interests, and a couple of months later took the lead of a Polish campaign against the “H1N1 pandemic” conspiracy (look at the bottom here). […]

 2. […] https://grypa666.wordpress.com/about/           zakładka O NAS-przewiń na końcu są filmy […]

 3. […] Niejasna przeszłość – polactfo celuje w lizaniu dup tym z “jasną” przeszłością — Blechom, Sztolcmanom, Kalksztajnom, Dudom… Mój życiorys jest na blogu, zanim Rogala założył oszczercze forum. https://grypa666.wordpress.com/about/ […]

 4. […] https://grypa666.wordpress.com/about/ […]

 5. […] żeś współpracował rok z “żydem” Beinem LOLOLOLOLOLOL https://grypa666.wordpress.com/about/ Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: […]

 6. […] żeś współpracował rok z “żydem” Beinem LOLOLOLOLOLOL https://grypa666.wordpress.com/about/ Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: […]

 7. […] żeś współpracował rok z “żydem” Beinem LOLOLOLOLOLOL https://grypa666.wordpress.com/about/ Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: […]

 8. […] On Wednesday, April 20, 2016 10:38 PM, Piotr Bein: Żydojadzki aniołek :))) Wydalony z redakcji 22.6.2011 za brak kultury dyskusji i nietolerancję na tle światopoglądowym. … Zmusiłem cię do założenia własnej witryny, bo mnie eksploatowałeś do edycji swych […]

 9. […] nie zakłada żadnej organizacji, neandertalu Korab-Ka, jego życiorys wisi od momentu wejścia na scenę publiczną w 2009  i c.d. blogowania na […]

 10. […] żeś współpracował rok z “żydem” Beinem LOLOLOLOLOLOL https://grypa666.wordpress.com/about/ Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: […]

 
%d blogerów lubi to: