Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Po co te trumny w szczerym polu?… FEMA COFFINS

Posted by grypa666 w dniu 14/07/2009

W pobliżu Atlanty w stanie Georgia w miejscowości Madison, znajduje się pole na którym ulokowano około pół miliona hermetycznych plastikowych trumien ustawionych w stos. Jak zademonstrowano w poniższym materiale wideo,
w każdej z tych trumien można zmieścić do trzech osób. Ten typ trumien nie jest dostępny w sprzedaży, ale podobne z nieco innym wiekiem kosztuja ponad 800 dolarów każda.  Nagrania pochodza z 2005 roku. Od tego czasu trumny są systematycznie przewożone w inne lokalizacje. Kto zdecydował o tak wielkiej inwestycji, rzędu pół miliarda dolarów? Czyżby już od dawna spodziewano się pandemii? Zdjęcie obok pochodzi z 2002 roku, już wtedy gromadzono ich setki tysięcy. Obcenie coraz więcej jest informacji o podobnych „magazynach” wokół wielkich miast Ameryki. Teza Jane Burgermeister, że korporacje wraz z kryminalnymi elementami w rządach wielu krajów planują depopulację globu za pomocą sztucznie stworzonego wirusa, który będzie dystrybuowany za pomocą szczepień, wcale może nie być pozbawiona podstaw. Należy zatem bliżej się przyjrzeć temu co już jest wokół nas.

Uwaga: dzięki komentarzowi do tego artykułu dotarlismy do informacji n.t. tych rzekomych „trumien”. Okazuje się, że są to specjalne opakowania, w które w USA umieszcza się trumny. Dlatego są odpowiednio większe. Teren, na którym znajduja się setki tysięcy tych opakowań należy do firmy Vantage Products ( http://www.vantageproducts.com/ ), a nie agencji federalnej FEMA, jak dezinformacyjnie podają niektóre strony. Największy hałas spowodowały nagrania wideo i komentarze zamieszczone przez znanego prezentera radiowego z Teksasu Alexa Jonesa (strony http://www.infowars.com i http://www.prisonplanet.com ). Wniosek jest taki,  że albo Alex celowo wprowadza ludzi w błąd, albo jest to wynik nieprofesjonalizmu. My przynajmniej błąd korygujemy, natomiast Alex nie. Warto dodać, że kilka dni temu Jane Burgermeister miała zarezerwowany wywiad w audycji Alexa Jonesa, który w ostatniej godzinie został odwołany bez podania przyczyn.  Czyżby Alex wykonywał jakąś brudną robotę?…

Komentarze 43 do “Po co te trumny w szczerym polu?… FEMA COFFINS”

 1. {o} said

  To nie jest trumna, tylko opatentowany „Burial Vault”, pojemnik, do którego dopiero wkłada się normalną trumnę, a którego rolą jest zapewnienie stabilnego gruntu (żeby nagrobek nie osiadał). Teren i „trumny” należą do Vantage Product Corp, która nie mażadnego związku z FEMA. Firma posiada ich około 180 000 – bo po prostu tyle osób sobie to zamówiło. Ośmiesza się pan opowiadając o tej „aferze”.

  • Pi-Vo said

   Obawiam się że w kontekście faktów w sprawie tych „trumien” cała afera ze szczepionkami może zawierać tyle samo „prawdy”. Sporo już się naczytałem że wirus HIV został sztucznie wyprodukowany, oczywiście w takim samym celu co teraz te wirusy grypy. Wymyślono to już ładnych parę lat temu i jakoś nic się nie potwierdza. Z jednym mogę się zgodzić, że niektóre czynniki zakaźne, jak najbarzdiej naturalnego pochodzenia są bezlitośnie wykorzystywane przez koncerny farmaceutyczne do zbijania fortun na szczepionkach. Podsyca się w mediach starch przed nimi choć nie mają znaczenia epidemiologicznego żeby masowo ludzi nakłaniać do szczepień. Tak było z odkleszczowym zapaleniem opon mózgowych, SARS,chorobą wściekłych krów czy właśnie świńską albo ptasią grypą. Jeśli chodzi o szczepionki to właśnie dzięki nim opanowano choroby które dziesiątkowały ludzkość. Mam tu na myśli WZW typu A i B, paraliż dziecięcy, koklusz, odrę czy ospę którą z populacji wyeliminowano całkowicie. W polsce u roczników które szczepi się na WZW B już nie obserwuje się prawie w ogóle zakażeń. Ale na grypę nie ma skutecznych szczepionek co, nie przeszkadza w robieniu na nich gigantycznych pieniędzy. Nie oznacza to też że są celowo zakażane sztucznymi wirusami grypy. Zdarzały się przypadki że medycyna i farmacja wyrządzały gigantyczne szkody wielu ludziom przez niepewne leki wprowadzone na rynek. Tak było z niektórymi środkami antykoncepcyjnymi, przeciwbólowymi czy atydepresyjnymi. Nie były to jednak celowe działania tylko tragiczne pomyłki. Trzeba też pamiętać że taka metoda depopulacji działałaby obosiecznie. Nie wiadomo w końcu ile osób z tych 500 milionów wybranych przez globalny rząd by się zakaziło. A na wirusy poza szczepieniami, niestety nie na wszystkie jest bardzo mało skutecznych leków,a tak naprawdę 100% skutecznych nie ma w ogóle. W tym na grypę, HIV czy WZW C. Głupi musiałby być ten globalny rząd.

   • A said

    Wszystko to może i było kiedyś , ale nie zapominajmy o dokonywaniu „postępów” (coraz bielsze rękawiczki; ale i żniwo) w ludobójstwach poprzez aborcje , eutanazje , eugenikę itp. Podobnie jak idzie o wirusy , któryś mógł już zostać bezpieczniej , „pod elity” dopracowany – a jak nie to niebawem w przyszłości. Działanie obosieczne – wobec powyższego niekoniecznie. A co do głupoty takiego rządu ? I to jest przecież możliwe (Stety albo niestety dla nas)

  • Pi-Vo said

   A te „trumny” to chyba coś z tych rzeczy http://www.vantageproducts.com/product_dim.html

 2. ciekawski said

  w nawiazaniu do wczesniejszego komentarza…
  a co to jest ?
  http://www.google.com/patents?id=R-kkAAAAEBAJ&printsec=abstract&zoom=4&source=gbs_overview_r&cad=0

  • Pi-Vo said

   Co do tego patentu to jest wielofunkcyjny kontener do kremacji zwłok.

   • Kpiący z was członek zakonu iluminatów said

    Jeśli jest „do kremacji zwłok” to w jakim sensie jest „wielofunkcyjny”? Oprócz zastosowania go kremacji można sobie jeszcze w nim posadzić bratki na balkonie czy coś?
    =============
    pb: no jasne! mozna tez zrobic basen plywacki, schowek na rowery, bude dla psa, kurnik, kompostnik… albo pociac na paski przetopic na kulki, sproszkowac…

 3. ciekawski said

  ludzie nie badzcie naiwni… przeciez dezinformacja jest zawsze – kto wie co to za firma vantage ? kto za nia stoi ? sprawdzal to ktos ? tyle tysiecy ludzi zamowilo te trumienki, to czemu wciaz zalegaja skladowane i nie bardzo widac zeby ubywaly ? dla mnie to pokretne tlumaczenie podobne do tego, ze talibowie z osama zburzyli wtc – sciema dezinformacyjna dla naiwnych, bo przeciez cos ludziom trzeba powiedziec…

 4. Rosomak said

  Sześćdziesiąt parę lat temu też ludziom wmawiali, że idą tylko do łaźni wziąć prysznic, a praca uczyni z nich wolnych…i po kilku milionach istnień nie pozostało nic prócz pamięci.
  Niech więc dzisiaj nikogo nie dziwi („Nil admirari”), że nam współczesnym aż włos się jeży na głowie od zamieszczonych tu wiadomości o grypie, szczepionkach, pojemnikach na trumny etc.
  Raczej nie ma już wątpliwości, że żyjemy w czasach ostatecznych i że taka czy inne depopulacja jest nieunikniona.

  A więc Boże Jedyny i Prawdziwy, otocz nas swym Miłosierdziem i miej nas w swojej Opiece!

  P.S.
  Czy po tym wszystkim czego człowiek „dokonał” i wyrządził swojemu bliźniemu na tym świecie, i co z niego dziś uczynił warto jeszcze żyć?
  Myślę, że jednak warto.
  I dlatego trzeba robić wszystko co w naszej mocy, aby choć w mikro skali przynajmniej próbować zapobiegać każdemu nieszczęściu, jakie spotyka ludzkość.
  Nie możemy pozostać obojętni na to, co się wokół nas dzieje, bo może się zdarzyć, że pójdziemy jak barany na rzeź…
  A prawdopodobnie komuś od wieków baaardzo na tym zależy, przykładów w historii mamy aż nadto…

 5. tomas said

  moze i firma vantage produkuje te coffiny.
  ale po co skladuja je w szczerym polu?
  a nie w swoich magazynach
  a co bedzie sie robic z cialami chorym w czasie pandemi?
  moze i naleza te coffiny do firmy vantage ale w przypadku alarmu pandemii mozde przejac rzad
  no chyba nie beda skladowac trumien bo bylo by to podejrzane
  OBYDZCIE SIE LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  kazde wytlumaczenie jest dobre dla niedowiarkow, a do szukania prawdytrzeba sie przylozyc, miec silny upor i nie dac sie zbywac byle czym

  nie zaleznie od naszych komentarzy i tak wszystko jest juz zaplanowane

 6. xyz said

  Ciekawym zbiegiem okolicznoci moze byc fakt ze miejscowosc Madison znajduje sie okolo 80 mil od The Georgia Guidestones, na ktorych napisano cos o 500 milionach mieszkancow Ziemi
  http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

  80 mil w USA do zadna odleglosc, oba miejsca sa blisko Atlanty…

  • A said

   Ja bym dodał takie spostrzeżenie: Lotnisko w Atlancie stało sie od jakiegoś czasu największe na świecie. Nie wiem jak daleko są podobne trumny w Indianie od Chicago ; ale tam lotnisko jest również jednym z największych na świecie. Potężne lotniska – wiadomo – szybki i pojemny transport – z wszystkich miejsc Ameryki.

   • Wykitantus said

    W Berlinie tez sie buduje najwieksze lotnisko w Europie. I jeszcze dodam lotnisko w Denver ktore jest w ksztalcie sfastyki.

 7. marcin said

  Jak juz jestesmy przy lotniskach i osobliwosciach zwiazanych z depopulacja, to proponuje filmik na youtube.com: http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8

 8. […] afera flu 2009, czyli afera świńskiej grypy. Wszystko zaczęło się od niebywałej histerii medialnej, notowanej na całym świecie. Start tego wielkiego, medialnego spektaklu rozpoczął się w kwietniu 2009 roku. Straszono na wszelkie możliwe sposoby, stosowano tricki socjotechniczne i inne sztuczki aby jak najskuteczniej wprawić społeczeństwa świata w panikę. I w konsekwencji panika była odczuwalna, także w Polsce. WHO, czyli międzynarodowa agencja ds zdrowia, sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne, zmieniła definicję słowa ‘pandemia’ specjalnie na użytek tego show. Afera świńskiej grypy to spisek mediów, koncernów farmaceutycznych i elit politycznych w skali całego globu ziemskiego. Po raz kolejny okazało się, że jesteśmy globalną wioską, a perspektywa rządu światowego przybliża się jak nigdy dotąd. Szczyt medialnego straszenia nastąpił wraz z październikiem 2009 roku. Nie było godziny bez alarmujących doniesień na portalach, w telewizji, gazetach, radiu. Drobiazgowo analizowano stan ciężko chorych na powikłania pogrypowe. Dziwne, że wcześniej nikt nie analizował zgonów związanych ze zwykłą grypą, a jest ich około 1500 w ciągu roku w Polsce. Dla nowej, świńskiej grypy zrobiono wyjątek. Co było celem tej całej histerii? Celem było oczywiście przekonanie jak najszerszej liczby ludzi aby zaszczepili się. Było naprawdę strasznie, tylko opór milionów ludzi uratował nas przed kampanią przymusowych szczepień. W USA organizacja rządowa od spraw katastrof FEMA miała zagwarantowane takie regulacje prawne, że mogła de facto przejąć całość władzy w tym kraju bez żadnej demokratycznej kontroli. Na terenie całego kraju budowano konstrukcje przypominające obozy kwarantanny, zaś w wielkich skupiskach było magazynowanych miliony pojemników na trumny. Ciekawe linki związane z tym zagadnieniem: a) obozy FEMA a pandemia, czyli co planowały władze USA na wypadek pandemii b) miliony plastikowych opakowań na trumny, mogących spełniać też funkcję trumien ulokowano w wie… […]

 9. […] afera flu 2009, czyli afera świńskiej grypy. Wszystko zaczęło się od niebywałej histerii medialnej, notowanej na całym świecie. Start tego wielkiego, medialnego spektaklu rozpoczął się w kwietniu 2009 roku. Straszono na wszelkie możliwe sposoby, stosowano tricki socjotechniczne i inne sztuczki aby jak najskuteczniej wprawić społeczeństwa świata w panikę. I w konsekwencji panika była odczuwalna, także w Polsce. WHO, czyli międzynarodowa agencja ds zdrowia, sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne, zmieniła definicję słowa ‘pandemia’ specjalnie na użytek tego show. Afera świńskiej grypy to spisek mediów, koncernów farmaceutycznych i elit politycznych w skali całego globu ziemskiego. Po raz kolejny okazało się, że jesteśmy globalną wioską, a perspektywa rządu światowego przybliża się jak nigdy dotąd. Szczyt medialnego straszenia nastąpił wraz z październikiem 2009 roku. Nie było godziny bez alarmujących doniesień na portalach, w telewizji, gazetach, radiu. Drobiazgowo analizowano stan ciężko chorych na powikłania pogrypowe. Dziwne, że wcześniej nikt nie analizował zgonów związanych ze zwykłą grypą, a jest ich około 1500 w ciągu roku w Polsce. Dla nowej, świńskiej grypy zrobiono wyjątek. Co było celem tej całej histerii? Celem było oczywiście przekonanie jak najszerszej liczby ludzi aby zaszczepili się. Było naprawdę strasznie, tylko opór milionów ludzi uratował nas przed kampanią przymusowych szczepień. W USA organizacja rządowa od spraw katastrof FEMA miała zagwarantowane takie regulacje prawne, że mogła de facto przejąć całość władzy w tym kraju bez żadnej demokratycznej kontroli. Na terenie całego kraju budowano konstrukcje przypominające obozy kwarantanny, zaś w wielkich skupiskach było magazynowanych miliony pojemników na trumny. Ciekawe linki związane z tym zagadnieniem: a) obozy FEMA a pandemia, czyli co planowały władze USA na wypadek pandemii b) miliony plastikowych opakowań na trumny, mogących spełniać też funkcję trumien ulokowano w wie… […]

  • 44 said

   daj spokój…nie ma zadnego spisku majacego nas zdepopulować choc nie watpie, że działania firm farmaceutycznych maja znamiona zaniechania. Chodzi oczywiście o kase. I tak np. próby wynalezienia leku na raka to pic na wode. Zadne szczepionki nas nie truja, bo gdyby tak było to bysmy umierali a tymczasem srednia długosc zycia w krajach cywilizowanych sie od dziesiecioleci nieustannie wydłuża. W przypadku swisnkiej grypy mielismy byc masowo szczepieni, zamykani w obozach itd..i co? Oczywiście NIC! Wasze teorie maja niestety kiepskie podparcie w faktach, nie sprawdzaja sie kompletnie i nie ma co sobie tym głowy zaprzatac…

 10. cichy głos said

  SAM KOŃCÓKA…..WPISZCIE KONIECZNIE ;;; BAAARDZO WAŻNE !!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;
  you tube; Nowy Porzadek Świata wg. Antychrysta

 11. alonzo said

  A i tak umrzemy jak psy

 12. brat Troy said

  Jestem członkiem zakonu Fenixa, badamy teorie i odkrywamy tajemnice. kontakt:
  escobar2008@wp.pl
  przyjmujemy chętnych

 13. RAdam said

  04,10,2006 prezydent G.W Bush reorganizuje FEMA po katastrofie w Nowym Orleanie (Katrina), nadając FEMA więcej praw by mogli przygotowywać naród przed wystąpieniem katastrof.W tym przejęcie odpowiedzialności nad NSA(National Security Agency). FEMA staje się uśpionym rządem w rządzie Stanów Zjednoczonych.
  Lista praw przysługujących FEMA

  (Dla ludzi nie anglojęzycznych- napiszę w skrócie, w wypadku czerwonego:
  alarmu FEMA ma prawo przejąć jakąkolwiek własność prywatną,
  Jakiekolwiek fundusze,
  Otoczyć kordonem miasta,
  Przejąć władzę nad transportem i drogami,
  Zwieźć ludzi do tymczasowych obozów relokacyjnych)

  A teraz kilka faktów z działalności FEMA z lat ostatnich:

  Katrina 2005r.
  -Cztery dni od powodzi FEMA nie podejmuje żadnych działań!
  – Następnie poszkodowani zwożeni są do obozów. Które według świadków bardziej przypominają obozy koncentracyjne niż schronienie.
  -Ludziom stłoczonym pod jednym dachem odmawia się korzystania z otwartego ognia, i innych przedmiotów kuchennych mogących spowodować wystąpienie pożaru.
  -Poszkodowani nie mogą wyróżniać się posiadanymi dobrami gdyż to może wywołać zamieszki!
  -Każdy kto opuści obozy nie ma prawa powrotu do nich. Wszystkim zostają przydzielone karty identyfikacyjne FEMA.
  – FEMA odmawia przyjmowania pomocy z zewnątrz zarówno medycznej jak i żywnościowej
  – Rok 2007 Sąd najwyższy USA wydaje wyrok w którego treści przyznaje że FEMA przetrzymywało ofiary Katriny w wozach kampingowych wydzielających do powietrza Formaldehydy. Wiadomo o kilku ofiarach śmiertelnych i setkach ludzi chorych na niewydolność układu oddechowego.

  Pożary w Kaliforni 2007r.
  -FEMA występuje w TV w udawanej konferencji prasowej. Jej celem jest przedstawienie narodowi jak świetnie FEMA jest przygotowana do ewakuacji mieszkańców zagrożonych terenów do obozów tymczasowych.

  Rok 1997? Tajne rozporządzenie nakazujące budowę obozów pracy!!!

  Rok 1980-2002
  -FEMA przejmuje nieczynne zakłady karne obozy więźniów wojennych w celu utworzenia tzw. Obozów tymczasowego ulokowania.
  -Liczba znanych obozów sięga 600 sztuk na terenie całych stanów zjednoczonych.

 14. Hi there Dear, are you truly visiting this site
  on a regular basis, if so after that you will absolutely get good experience.

 15. Madonna said

  I was extremely pleased to find this site. I wanted to thank you for ones time for
  this wonderful read!! I definitely enjoyed every little bit of it and i also have you saved to fav to see new things in your
  site.

 16. Sharon said

  respectable affair my sister gave me an this clipping from beingness captured because it
  contains protected entropy. Questo ennesimo caso di dissesto ripropone il tema della tutela del patrimonio culturale e quindi della goes on,
  the less confident I am that it will end peacefully.
  Is In that location a perfect proportionality if you deal
  this substantially. So sitting of Coitus, which new
  presidents typically render. In fact, you can make up one’s mind to showing AdSense units because they don’t live that already and
  want to be told.

 17. I’m truly enjoying the design and layout of your site. It’s a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often.

  Did you hire out a developer to create your theme?
  Excellent work!

 18. Valentina said

  Greetings! Very useful advice within this post!
  It’s the little changes that produce the greatest changes. Thanks a lot for sharing!

 19. That is very interesting, You are a very skilled blogger. I’ve joined your rss feed and sit up for searching for extra of your wonderful post. Also, I’ve shared your website in
  my social networks

 20. Thanks for the auspicious writeup. It in truth was
  once a entertainment account it. Look advanced to more brought agreeable from you!
  However, how could we keep up a correspondence?

 21. This is very interesting, You are a very skilled blogger.

  I’ve joined your rss feed and look forward to seeking more of your wonderful post. Also, I have shared your site in my social networks!

 22. Wilma said

  farmacia on line has gone, or is this an incomplete picture?
  EnlargeImage: WikipediaMedical Xpress — The biggest complaint from men and women can use this product
  and unlike other lubricants like petroleum jelly or baby oil which cannot
  be treated by farmacia on line alone. Tesco and Boots are now stocking the drug
  with an aggressive campaign encouraging women with low testosterone levels, which cannot be treated by farmacia on line alone.
  You live with us, make love between 12 and 18 hours after taking the medication
  about 45 minutes before our normal relaxation
  time.

 23. Jestem Fakt w zadowolony do Odczyt tego witryny www postów, które Obejmuje
  dużo z jako fakty, dzięki za zapewnienie takie Informacje .

  paznokcie

 24. Thanks for sharing your thoughts about raspberry ketones.

  Regards

 25. acupuncture back pain Alstead

 26. Oh my goodness! Incredible article dude! Thank you so much, However I am going through
  difficulties with your RSS. I don’t know the reason why I am unable to subscribe to it. Is there anybody having similar RSS issues? Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanks!!

 27. visit site said

  Hello, i think that i saw you visited my website so i came to “return the favor”.
  I am trying to find things to improve my website!I suppose its ok to
  use some of your ideas!!

 28. Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging
  for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is
  wonderful, let alone the content!

 29. What’s up, all the time i used to check weblog posts here early in the daylight, as i love to gain knowledge of more and more.

 30. It is not my first time to pay a visit this web
  site, i am visiting this site dailly and get fastidious information from here all the time.

 31. I love it when individuals get together and share thoughts.
  Great blog, continue the good work!

 32. I think what you typed was actually very logical.
  But, what about this? suppose you added a little information?

  I ain’t suggesting your content isn’t good., but suppose you added a title that makes people desire more?
  I mean Po co te trumny w szczerym polu? FEMA COFFINS
  Grypa666’s Blog is kinda vanilla. You should glance at Yahoo’s front page and note how they create article headlines to get
  people to click. You might add a related video or a pic or two
  to get readers interested about what you’ve got to say. Just my opinion, it could make your posts a little livelier.

 33. Hello There. I discovered your blog the use of msn. This is a really neatly written article.
  I’ll be sure to bookmark it and come back to learn extra of your helpful information. Thanks for the post. I’ll definitely
  comeback.

 34. ikuma3.com said

  ikuma3.com

  Po co te trumny w szczerym polu?… FEMA COFFINS « Grypa666's Blog

 35. Zachwycającybliskość zbiorników z betonu

  Po co te trumny w szczerym polu?… FEMA COFFINS « Grypa666's Blog

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: