Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Echa zdemaskowania agenta Beina

Posted by grypa666 w dniu 01/06/2010

Dziś licznik stuknął 3,5 mln wizyt od lipca 2009. Pomóż dojść do 4 mln wizyt.

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††

Echa zdemaskowania agenta Beina

Reporter sądowy, ekskluzywnie dla grypa666, 31.5.2010

Oskarżenie

 1. współudział z banksterami w globalnym spisku ocipienia, celem opodatkowania Ziemian od oddychania w szerszym programie globalnej eugeniki;
 2. zmyłka z bronieniem ludzkości od świnioka, podczas gdy scypionki na H1N1 były tajnym patriotycznym programem POPiSu przeciw ruskim chemtrailsom, o czym Bein doskonale wiedział jako naczelny designer tych oprysków;
 3. podczas gdy służył unym w zbrodniach przeciw ludzkości polskiej i zagranicznej (patrz oskarżenie nr 2), uwiarygadniał się na nadchodzące wybory po 10 IV, w ktorych miał kandydować na Prezydenta RP, wg planów jego mocodawców z 1773 r.;
 4. zbieranie środków finansowych na powyższe szkodliwe społecznie cele przez jego blog i sklepik, udając biedaka i wyciągając od każdej wizyty wbrew woli blogowiczów, środki przeznaczone przez nich na chleb;
 5. wiele innych, dla których nie ma tu miejsca na wyliczanie.

Dowody

Ad 1. Bein robił w Canadzie przy zmianie klimatu i nie kracze wraz z e-bracią przeciw ocipieniu, więc jest agentem banksterów. To oni chcieli w Kopenhadze dokonać eugeniki na ludzkości przez opodatkowanie oddychania. W spisek zamieszani są “synowie Beina”, którzy spotkali się z banksterami za zamkniętymi drzwiami ws.  liczników emisji CO2, jaki Ziemianie będą nosić na twarzy wraz z bio-cipem.

Ad 2. Jw. oraz to, że zmarły już setki tysięcy niewinnych Polaków od ruskich chemtrailsów.

Ad 3. Nie wymaga uzasadnienia, wszyscy wiedzą. Na swym blogu grypa666, Bein nie poparł kandydata większości prawdziwych patriotów, Jarosława Kaczyńskiego, tylko promował siebie i sobie podobnego zdrajcę Narodu, Andrzeja Leppera.

Ad 4. Nie wymaga uzasadnienia, wszyscy wiedzą.

Przebieg procesu

Wzorem swego ideologa komunistycznego Miloszewicia, Bein bronił się sam. Dowody przeciw Beinowi były tak obezwładniające, że Sąd podjął decyzję pozamykać drzwi przed rzeszami świadków, w tym poszkodowanych przez Beina: patriotycznej polskie młodzieży, wiodących polskich profesorów i in. wartościowych ludzi. I bez tego Bein nadaremnie troił się w krzyżowym ogniu pytań. Sąd orzekl co najmniej potrójne agenciurstwo a nie pojedyncze, postulowane przez Prokuraturę.

Nie mógł przybyć na proces nasz największy patriota Pan Bohdan Szewczyk, z powodu uroczystości otwarcia  następnego ufundowanego przez siebie sierocińca dla Polonii Kanadyjskiej. Nie mogła też przybyć, z kolei przez pył wulkaniczny, również poszkodowana przez Beina, Frau Jane Burgermeister.

W tym najdonioślejszym w nowożytnej historii (nie tylko Polski) procesie, oskarżony dopuścił się wypowiedzi tak kryminalnych jak jego działalność na szkodę polskiej racji stanu. Nieznani Sądowi wspólnicy Beina, podający się za delegatów Pana Bohdana Szewczyka, wykradli następnego ranka z akt sądowych ww. wypowiedź obronną Beina, nr akt http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/#comment-3348

Wasz korespondent zrobił przed kradzieżą fotokopię dokumentu, którą wkleja poniżej.

Bein w swoim wrednym stylu nazywal wielu patriotycznych świadków “agenciurami”, np. świadka dla własnego bezpieczeństwa oznaczonego IX. Sąd zbadał na poczekaniu DNA i dane osobowe IX, stwiedzając, że jest to czystej krwi Polka-katoliczka, więc może rozpowszechniać publicznie dane osobiste Beina, tym bardziej że sama by tego nie chciała doznać na sobie. Sąd oddalił również błaganie Beina o odrzucenie decydujących w sprawie, zarzutów IX pod adresem Beina bez uzsadnienia, bo wszystkim wiadomo, kim jest Bein.

Werdykt

Co najmniej potrójny agent NWO — orzekli naczelni sędziowie Szach i Królowa Pokoju po ciągnących się do białego rana sprawozdaniach prokuratorów ludowych, uzupełnionych przesłuchaniami świadków z całego świata, nie tylko Polonii i Polski, na których szczególną szkodę Bein działał pozorując patriotę i eksploatując ich uczciwe organizacje.

Wyrok

Sąd oddalił okoliczności łagodzące przedstawione przez mecenasa obrony, wyznaczonego z urzędu na koszt polskich patriotów.

Sąd skazał Beina na dożywotnie prowadzenie bloga grypa666, bez pomocy i bez możliwości chamskiego dopisywania się pod komentami forumowiczów, gdyż fora grypa666 będą odtąd zamknięte. Sąd nakazał wykluczyć z tematyki bloga  następujące:

–       korupcja Kościoła Katolickiego przez element zewnętrzny;

–       sprawy chorwackie w temacie bałkańskim, szczególnie z czasów II wojny światowej i lat 1990-ych.

Sąd nakazał również odebranie mienia Beina i rodziny, zagrabionego patriotom, w tym kilka domów wraz z budami dla psów (wartość rynkowa ok. pół mln dolarów każda) w najbogatszej dzielnicy w Vancouver. Ze względów humanitarnych, na prośbę Marka Podleckiego, Sąd zwrócił Beinowi zarekwirowaną przed procesem podartą koszulę i zardzewiały rower.

Od wyroku nie ma odwołania, ponieważ wydał go sąd najwyższej instancji patriotycznej. Wyrok nabrał prawomocności pod miłosiernym spojrzeniem Przenajświętszej na blogu Królowa Pokoju.

Z OSTATNIEJ CHWILI: korespondent w Vancouverze donosi, że żona Beina wystąpiła o rozwód dowiedziawszy się o nieślubnych dzieciach zbrodniczego męża, do tego kolaborantów banksterów, jak ustalił Sąd.

…………………..

Mowa obronna Beina, wykradziona z akt sądowych przez jego tajnych wspólników:

(na żądanie wysyłam kopie wszystkich aktów sądowych, ściągniętych przeze mnie na screenach na wypadek dalszych kradzieży akt sądowych)

http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/#comment-3348

Bronku (Krolowa Pokoju)

Na poczatku swego tekstu piszesz ze Bein „nie omieszkał zarzucić komentującej Pani Ewie zarzucić że to ona oddychając przyczynia się do globalnego ocieplenia” i ze w odpowiedzi do niej rzekomo Bein „nawet nie wie kto to są ONI”.

Jasno we wklejonym przez ciebie komentarzu Beina stoi napisane:

„Pani przyczynila sie do efektu cieplarnianego, jak kazdy z nas, emitujac gazy cieplarniane w konsumpcji energii.” Gdzie tu mowa o oddychaniu? Konsumpcja energii wytwarzanej z weglowodorow emituje gazy cieplarniane, np. CO2 z paliwa podczas jazdy autem czy autobusem. Nie wiem kogo definiuje Ewa jako ONI i pytam – a ty zakladasz co ktos mysli bez wyklarowania z ta osoba. Zdefiniowalem „ONI” w slowniczku, raportach naukowych wystawionych na blogu, w dziesiatkach artykulow oraz setkach komentow na blogu. Twa sugestia, ze ja „nie wiem” podczas gdy klaruję u osoby wypowiadajacej sie, swiadczy o tobie, nie o mnie.

Dalej piszesz o Beinie: „Oczywiście staje w obronie IPCC tak jak ma nakazane przez swoich mocodawców którym służy.”

Skad ta oczywistosc? Komu wg ciebie sluze i co mi nakazali? Bronie stanowiska naukowego o zmianie klimatu, z ktorym zapoznalem sie profesjonalnie ok 10 lat temu przez dobre kilka lat jako naczelny ekonomista planowania transportu w rzadzie Kolumbii Brytyjskiej, potem 2 lata w rzadzie federalnym na placowce badawczej. Praca wymagala biezacej znajomosci raportow i referatow badawczych. W miedzyczasie zwiekszyla sie aktywnosc sloneczna (efekt ku oziebieniu) i odkryto kilka nowych rzeczy, z ktorymi jestem niezaznajomiony, bo zmienilem dzialalnosc na patriotyczna i antysystemowa. Wiem jednak np. z raportow w Kanadzie, ze topnienie wiecznej zmarzliny nie ustalo, w sezonie zimowym przedwczesnie topnieja drogi lodowe w polnocnej Kanadzie i sa inne oznaki postepujacego ocieplenia, przynajmniej w tym regionie.

Nie moge wiec odrzucic tezy o ociepleniu i antropogennej przyczynie. Pisalem nie raz na forach grypa666, ze nie bylo sledztwa ws domniemanego oszustwa naukowego, wiec nie moge przylaczyc sie do hurtowych oskarzen naukowcow IPCC. Postawilem rowniez jasno sprawe, ze banksterzy probuja wykorzystac zmiane klimatu do nastepnego opodatkowania i to jest dranstwo. W reakcji na proby banksterow zorganizowano akcje potepienia w czambul dociekan naukowych IPCC nt. ocieplenia — byc moze sfalszowanych, ale na pewno nie za wiedza wszystkich paru tysiecy naukowcow. Nie dowiedziono oszustwa, bo sledztwo sie nie skonczylo o ile wiem.

Pozwol ze ja zapytam: jakie masz kwalifikacje zeby brac na spytki naukowcow, skoro w tym ani w innych tematach nie potrafisz wykazac podstawowej wiedzy, rygoru naukowego ani nawet interpretacji prostego tekstu jak moj koment do Ewy? Nie rozumiejac tematu, podpierasz sie komentami innych – a czy masz wiedze i zdolnosci ocenic je? Wiesz np ze „glosowanie” za tym czy mamy ocieplenie czy oziebienie odbywa sie na forach gdzie wiekszosc ma niewiele wspolnego z klimatologia? Metode nacisku i ‘upolitycznionej nauki” probujecie z zona zastosowac w debacie nt zbrodni ustaszy, neo-ustaszy i sil chorwackich w l. 1990-ych.

Powiedz dlaczego mialbym w ogole odpowiadac na twoje i twej zony „wyzwanie”, zapowiedziane w formie szantazu, motywowane checia zemsty za wasza niemoznosc debatowania w sposob zdyscyplinowany na inne tematy? Nawet pomijajc to — kim ty i twa zona jestescie, zebyscie w atmosferze konfliktowej żądali odpowiedzi na oszczerstwa ws. zmiamy klimatu i zwiazanej poliytyki, ktore znacie b. powierzchownie, z komentow i propagandowych gotowcow? Nie boicie sie Boga? Tylko wzglad na nasza przyjazn w przeszlosci sklonil mnie odpowiedziec. Kto inny po prostu by was zignorowal.

Jesli potrzebowales wyjasnienia sprzecznosci mych opinii z czytanymi na necie, mogles poprosic w innej atmosferze i dostalbys odpowiedz jeszcze bardziej wyczerpujaca niz tu bo zamiast parac sie pyskowkami mialbym czas na bardziej produktywne rzeczy.

Przyznajesz dalej: „Gdy w czasie afery ze świńską grypą pod koniec 2009 roku miałem możliwość długich rozmów z Piotrem dziwiło mnie że jest tak bardzo zaangażowany w bronienie tezy p globalnym ociepleniu wywołanym przez ludzi.” Dziwilo cie bo nie sposob wytlumaczyc tego w rozmowie przy stole kuchennym, a ty nie znasz podstawy naukowej, nie czytales tych raportow po kilkaset stron kazdy co kilka lat i referatow w tle. Ja tez nie bardzo juz rozumiem co sie dzieje w polityce zmiany klimatu i nie mialbym czasu tego rozgryzac – ale to nie powod zeby rzucac oczerniajace sugestie na adwersarzy ktorzy mi podpadli w innych tematach.

Nastepnie ujawniasz informacje osobiste, ktore moga byc wykorzystane przeciw bezpieczenstwu Beina, osoby publicznej, i jego rodziny. Czy chcialbys zebym ujawnil informacje jakie mi podales nt. podatkowy swego biznesu? Chcialbys, gdybys byl zagrozony zamachem, zebym podal szczegoly o twej rodzinie, miejscu zamieszkania itp?

„Chwalił się że ma zaproszenie do Kopenhagi na konferencję ale nie może pojechać i że sa na tej konferencji jego synowie.”

Nie „chwalil sie” Bein tylko informowal partnera Bronka, u ktorego goscil kilka miesiecy, o mozliwosci wyjazdu na konferencje w Kopenhadze. Mialem zaproszenie od grup ekologow, ktorzy odrozniaja to co ty i wielu tutaj zagubilo: zmiana klimatu postepuje pod znacznym wplywem czynnikow antropogennych, a banksterzy probuja wykorzystac to do nalozenia nowych podatkow. Grupy te znaja moje doswiadczenie w strukturach globalnych (banksterzy) jak i i nauce i polityce zmiany klimatu. Dlatego uwazaly moja obecnosc w Kopenhadze za potencjalnie doniosla. Zrezygnowalem, bo nie mogli zapewnic zwrotu kosztow podrozy ani pobytu.

A propos „synow”, moja zona chce sie rozwodzic bo twierdzi ze ukrylem przed nia jakies nieslubne dzieci = niech ci to bedzie odpowiedzia na twa rzetelnosc w przekazaniu prywatnej rozmowy do wiadomosci publicznej (co samo w sobie jest naganne).

Sugerujesz zaraz potem lokajstwo Beina i jego „synow” jakiejs grupie: „Czyżby Piotr Bein służył grupie trzymającej władzę nad światem walcząc z tymi co sprzeciwiają się tej tak bzdurnej teorii która w niedługim czasie może doprowadzić do depopulacji globu ziemskiego??”

Odpowiem pytaniem: „Czyzby Bronek (twego nazwiska nawet nie znam, bo w konspiracji nie zapisujemy ich ani adresow i nr telefonu) z ta sugestia sluzyl agenciurom wscieklym na Beina od czasu „pandemii”, wiec jest on podwojnym agentem ktory gral patriotyczne zaangazowanie udajac ze broni narod przed scypionkami?”

Jak widzisz na forum, twa sugestia padla na podatny grunt osobom ideologicznie i mentalnie podobnym. Postawic wredne sugestywne pytanie kazdy glupi potrafi. Udowodnic zarzut – niewielu.

Sugerujesz znow negatywnie jesli nie destruktywnie: „Piotr propagując Andrzeja Leppera też ma pewne zadanie wyznaczone przez kogoś, każdy może się domyśleć.”

W ktorym miejscu (artykul, data, link, cytat) robie to? Jakie znowu zadanie mam wyznaczone i przez kogo? Nawet gdybym mial, to nie wolno popierac Leppera? Piszesz to bo skrytykowalem dzialalnosc braci Kaczynskich i uzasadnilem? Czy wszyscy musza zgadzac sie z toba i twa zona na wasze opinie polityczne i religijne? Jak wam nie odpowiadaja, po prostu ich nie czytajcie. Czy kąsacie czy nie, ludzie beda mieli rozne od was opinie i swym fanatyzmem tego nie zmienicie tylko zrazicie do swoich pogladow.

Jak by ci sie podobalo przeczytac o sobie: „Bronek ma zadanie wyznaczone wiadomo przez kogo zeby promowac wiadomo kogo.” Jestem wolnym czlowiekiem, mam prawo do swoich pogladow, mysle sam, w odroznieniu od ciebie i wielu tutaj, ktorzy kopiujecie komenty innych zamiast wlasnych slow, wasze wlasne slowa sa oszczerstwami i potrzebujecie autorytetu z zewnatrz (Monitorpolski) zeby was wyprowadzic z bledu.

Na koniec przypominasz: „Bein niszczył wielu cennych ludzi między innym dzisiaj wpisem Bohdana Szewczyka a o tym że także Jane Burgemaister kobiętę która wykryła spisek związany ze świńską grypą to pewnie nikt nie wie.”

W jaki to wg ciebie sposob, znany wsrod Polonii oszust i agent Bohdan Szewczyk jest „cennym czlowiekiem”? Napisalem pare artykulow uzasadniajacych moja opinie o nim. Nie znam twego ani innego tekstu z przeciwna teza.

Co do Burgermeister napisalem mysle dosc na obu moich blogach w samoobronie przed wstretnymi prowokacjami (m.in. przez osoby ktore wymieniaja tu forumowicze jako pokrzywdzonych przez Beina), ale jesli musisz cos dorzucic to chetnie poczytam.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał znany grypa666 anonim 30.5.2010: Spodziewałem się takich dyskusji. Polska ma wiele pęt na szyi ale wpierw musi się uwolnic z pięta komunizmu i SB-cji. Boli mnie to bo teraz jak nigdy potrzebna jest jednosc, ale nic nie mogę zrobic. Teraz nie czas na takie kłótnie i myśle,że ten co najbardziej miłuje polskę powinien zacisnąc zeby,odwrócic sie na piecie i zajac sie ratowaniem polski. nie mozna tracic czasu na takie spory. W takich sporach nikt nie zyskuje a wszyscy traca.

Nadesłał Andrzej Szubert 30.5.2010: Jesteś zbyt poważną firmą, aby przejmować się […] Dakowski atakuje maruchę , a marucha to olewa. Nie rozmieniaj się na drobne… Psy szczekają, karawana idzie dalej…

Nadesłał Adam 30.5.2010: kiedys znajomy cysters powidzial mi, ze gdy czlowiek stara sie zrobic cos naprawde dobrego dla innych, a w dodatku efektywnie i bezinteresownie, to wczesniej czy pozniej, ale zawsze! diabel stara sie mu w tym przeszkodzic i „macha ogonem”. Szkoda, ze Twoja tak cenna energia rozprasza sie na riposty adwersarzom, ale stapasz po kruchym lodzie i nalezalo sie tego spodziewac. Zrobiles dla innych wiecej niz wiele instytucji i uniwersytetow, i dlatego beda Cie chcieli osmieszyc, zdyskredytowac i zniszczyc Twoje dzielo, ale Prawda i tak zwyciezy.

†††††††††††††††††††

11 Minut: proces przeciw polskojęzycznym dziennikarzom. I nie tylko…

Inne filmiki Marka Podleckiego

Komentarzy 15 do “Echa zdemaskowania agenta Beina”

 1. […] Wkrótce przychodzi poszlaka od … Bronisława Hotały, fanatycznego oszczercy Beina: […]

 2. […] niektórzy wciąż nie przyjmą za dowód istnienia kompleksu jot i jego szkód ogólnoludzkich. Licznik pokazał 3,5 mln wizyt — cieszyłem się na Dzień Dziecka, odpierając diecinadę zarzucanego mi agenciurstwa na […]

 3. […] i in. odmóżdżone przyzwoitki blogowe od poprawności hasbarskiej, bezmyślnie mielące mantrę o spisku banksterskim na nasze oddychanie… Zobaczymy czy żydo-mendia (i ww. blogosfera szczeropolsko-religiozna) zrobią z tego […]

 4. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 5. […] Bronisław i Elżbieta Hotałowie z Lublina (Królowa Pokoju i Szach) […]

 6. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 7. […] własne wersje ogólnie już znanych kabotyńskich chucp Pokory, uzupełnionych absurdami o banksterskim ocipienia Beina dla klimatu oraz zdesperowaną hasbarą dratewszczyzny […]

 8. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 9. […] autorytetów ziemskich, w które zainwestowali, powoduje rozterkę duchową, jeśli nie absurdalne ataki pod miłosiernym spojrzeniem Bogurodzicy.. albo żyletki z mściwych rąk złożonych do Ojcze […]

 10. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 11. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 12. […] Echa zdemaskowania agenta Beina […]

 13. […] https://piotrbein.wordpress.com/2012/09/30/talmudyczna-zagrywka/ https://grypa666.wordpress.com/2010/06/01/o-naprawe-rzeczpospolitej-6/ […]

 14. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/06/01/o-naprawe-rzeczpospolitej-6/ […]

 15. […] własne wersje ogólnie już znanych kabotyńskich chucp Pokory, uzupełnionych absurdami o banksterskim ocipienia Beina dla klimatu oraz zdesperowaną hasbarą dratewszczyzny […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: