Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Olej scypionki


For material in English, click titles below „Zagraniczni profesjonaliści”

/////////////

Zebrałem poniżej najważniejsze materiały, wobec popytu, zwłaszcza na środki ochronne przeciw szkodnikom biurocurvus sanepidus itp. brzydactwo pełzające po użendah i słórzbie horub. Pełny obraz można ujrzeć w archiwum Grypa666 lipiec-grudzień 2009. – Piotr Bein 20.3.2012

Spis treści

Zbiory u innych
Filmiki i filmy
Totalitarna ustawa o zakażeniach i chorobach zakaźnych (lipiec 2012)
Jak się bronić
Prof. Maria Dorota Majewska
Dr Jerzy Jaśkowski
Inni polscy profesjonaliści
Zagraniczni profesjonaliści
Wpadki Wielkiej Farmacji

Koniecznie odwiedź WWW.SZCZEPIENIA.ORG.PL

Forum rodziców nieszczepiących i szczepiących wybiórczo

 

ULOTKA Z CZASÓW INFO-WOJNY Z PROF. BRYDAK … TZN. Z „PANDEMIA h1n1”

Zbiory u innych

Szczepionki: Uzyskaj pełną historię

U Kefira2010 o scypionkach

WWW. SZCZEPIENIA.ORG.PL

Vismaya: Szczepionki (kopie niezależne od kasacji na serwerze pierwotnym)

Filmiki u AniaOporna

Forum Ogrodnicze nt. szczepień i szczepionek

Filmiki i filmy

Dr. Jaśkowski o ludobójczym przekręcie pt. scypionki

Bitwa o wymuszane szczepienia

USA 2011:  Szokujące zeznania przeciw obowiązkowym szczepieniom dzieci

Dr Zielonka: Dlaczego nie szczepić dzieci?

Dr Jerzy Jaśkowski kontra Prof. Bucholc (marzec 2012)

Prawda o szczepionkach

Piotr Bein, niebezpieczne szczepionki, cz.7, prof. Wanda Brajczewska – Fischer

Świńska grypa – Ignacy Zarski do Janusza Kochanowskiego

Świńska grypa i zatrute szczepionki – Jane Burgermeister, Wiedeń 20.9.2009, PL

Niebezpieczne szczepionki, dr Piotr Bein, część 5. Jane Burgermeister

Piotr Bein 6. Niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa

Piotr Bein – cz. 4. Szczepionki, pandemia, ludobójstwo

Dr Piotr Bein o szczepionkach, część 3 – świńska grypa, pandemia, szczepionki

GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA cz. 2. Piotr Bein o szczepionkach, cd.

GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA – dr Piotr Bein o niebezpiecznych szczepionkach. NOVARTIS, BAXTER

 

Totalitarna ustawa o zakażeniach i chorobach zakaźnych (lipiec 2012)

Dr Jaśkowski: Dlaczego Sejmowa komisja zdrowia tak szybko “załatwiła” sprawę nowelizacji ustawy o szczepieniach?

Eliza Walczak: Nowa ustawa o chorobach zakaźnych – c.d. Holocaustu

Piotr Bein: List otwarty do Prezydenta-ludobójcy

Prof. Majewska: Osoby wątpiące w możliwie zbrodnicze działania rządów i  organizacji medycznych powinny się zaznajomić na początek z poniższymi faktami.   Teraz polski rząd i sejm dały prawne przyzwolenie na prowadzenie takich ekperymentów na polskich obywatelach wbrew ich woli.  Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne, bo nie wiadomo, co się za nimi kryje.
http://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States
http://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Makabryczne-eksperymenty-medyczne-na-zywych-ludziach,wid,13395279,wiadomosc.html?ticaid=1ee15
http://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_syphilis_experiment
http://www.infoplease.com/spot/bhmtuskegee1.html
http://en.wikipedia.org/wiki/British_nuclear_tests_at_Maralinga
http://www.whale.to/v/my1.html
http://naturalsociety.com/glaxosmithkline-fined-93k-over-14-vaccine-baby-deaths/

Ezet: przymusowe szczepienia uchwalone przez “polski parlament” (?), świadczą o tym (dowodzą tego), że staliśmy się państwem FASZYSTOWSKIM. Na wzór III-ciej Rzeszy, gdzie obowiązywały podobne “ustawy” uszczęśliwiające obywateli ówczesnych Niemiec.
Zarówno we współczesnej Polsce, jak i w ówczesnych Niemczech pozbawiono obywateli należnej im podmiotowości. Ludzie zostali potraktowani jak przedmioty, jak trzoda chlewna.
Uchwalenie w Polsce tej ustawy, jest bardzo niebezpiecznym precedensem, który się pogłębi.
Odnośnie samego w sobie szczepienia, wykorzystane ono zostanie do wszczepienia CHIPÓW, których celem będzie pełna kontrola nad ludźmi, łącznie z możliwością likwidacji niewygodnych osobników. Onegdaj (jakieś 25 lat temu) oglądałem amerykański film, na który zaprezentowano tą idee. Wszczepianie CHIPÓW działa niezwykle skutecznie. Przy zastosowaniu współczesnej nanotechnologii jest to całkowicie możliwe obecnie do zastosowania…

Piotr Bein: Ludobójcy: Gądek na Onecie wielkofarmacko

Prof. Majewska: List otwarty ws. nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych

Prawda.xlx.pl: Stop godzeniu w prawa człowieka i pacjenta

W Polsce nie działa żaden „ruch antyszczepionkowy”

Marek Podlecki w NTV

Nasz Dziennik: Szczepienia pod przymusem

Maciej Lisowski (Lex Nostra) w SuperStacji

Filmik agitacyjno-edukacyjny: Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!

Dr Andre Kulisz (USA): List do Senatu

[…] Jestem obywatelem amerykańskim urodzonym w Polsce i serce mi sie kraje patrząc na ogrom nieszcześć spowodowanych “nowoczesnymi” szczepionkami. […] zostalem okrzyczany oszustem, osmarowany plotkami, i poniżany przez środowisko pro-szczepienne. […] nie odnoszę żadnych korzyści materialnych jeżeli szczepienia staną się wyborem rodzicow. […] Proszę Pana o wysluchanie mojej opinii na temat szczepień.  To tylko kilkanaście minut.  Mam nadzejej ze znajdzie Pan te minuty zanim podejmie Pan  bardzo ważną decyzję dla  przyszlosci narodu polskiego. […] Autyzm — Szczepić czy nie szczepić   Brodawczak ludzki; dlaczego nie szczepić?

Dr Jerzy Jaśkowski: List do Newsweeka

Pytania Peryskopa

Marek Podlecki: Nie ma czasu na grzeczne słowa

W Polsce istnieje lobby ludobójców światowych, które ma swoich ludzi w przemyśle farmaceutycznym, mediach, rządzie, ale i jak się okazuje wśród posłów. Poniższy list otwarty dowodzi jak perfidne są plany wymordowania Polaków za pomocą szczepionek i przygotywanej kolejnej “pandemii”.  Oczywiście, temat jest dla odpowiednich służb – tylko czy one reprezentują jeszcze interesy Polaków?
Ci ludzie powinni zostać natychmiast aresztowani z zarzutem planowania ludobójstwa na narodzie polskim. Nauczeni nieudaną “pandemią” w 2009 roku, znów planują uderzenie, zabezpieczjąc się odpowiednimi “ustawami” i zmianami prawnymi. Hitler też przed wymordowaniem milionów ludzi miał odpowiednie “prawa”. Nie pozwólmy tym razem ludobójcom uniknąć odpowiedzialności prawnej za to co robią. Ci, któzy z nimi współpracują, muszą wiedzieć, że ryzykują głową. Norymberga 2 nie jest bowiem żadną abstrakcją.

Niezależna TV: Wywiad z Maciejem Lisowskim z Lex Nostra

Głos przeciw ustawie przed senacką komisją zdrowia

Dr Jerzy Jaśkowski: Dzielna Kobieta. […] Brawo, że to powiedziała, ponieważ to padło!!!  a nie wiem czy ktoś inny by się odważył tak jednoznacznie to nazwać. W całym polskim sejmie i senacie nikogo takiego nie widziałem. Podobnie nikogo zajmującego się tematem; nawet jak ktoś to mówił to nie miał możliwości takiego nagłośnienia. Dlatego podziwiam ją. Do niektórych osób takie jednoznaczne wypowiedzi  dopiero docierają. Zakulisowe działania sekty szczepionkarskiej idą tak szybko, że czas najwyższy zwrócić uwagę na sedno sprawy. Dodatkowo wypada podkreślić, że jest to rynek zbytu wartości ok 2 mld rocznie , czyli kilkakrotnie więcej aniżeli ws. sławnej afery FOZZ. I tutaj także wyraźnie widać dziwne powiązania tzw. ekspertów rządowych. Podobnie jej wypowiedzi o kanabis są prawidłowe i mieszanie  tematów jest odwracaniem uwagi.

List otwarty Franciszkańskiego Ruchu… (Dr Jerzy Jaśkowski)

…Jeżeli przeanalizujemy proponowane zmiany, to nasuwa się jednoznaczny wniosek, że są one robione pod wpływem lobby szczepionkarskiego!  I konkretnie mają zwiększyć ich zyski.

Wbrew głoszonym przez p. Poseł A. Dądrowską poglądom, proponowana nowelizacja ingeruje w prawodawstwo Unii i to w dodatku tak daleko, że uniemożliwi porównywanie odpowiednich dokumentów.

…Wyraźnie widać, kto  i komu takie zmiany są na rękę. Chodzi o niemożność udowodnienia powikłania po szczepieniu.

…nie tylko może  pozbawić możliwości decydowania o sobie, ale  jednocześnie  tenże urzędnik nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje.

…jeżeli na skutek zastosowania przymusu bezpośredniego, nastąpi złamanie praw pacjenta, polegające na naruszeniu nietykalności cielesnej, i wystąpią skutki uboczne np. w postaci powikłania po szczepieniu, to kto ponosi odpowiedzialność zarówno prawno – karną , jak i cywilno- odszkodowawczą?

Innymi słowy, dlaczego eksperymenty  z dopuszczeniem tej, a nie innej szczepionki są tajne i nie stanowią integralnego załącznika do decyzji ministerstwa o wprowadzeniu szczepień?

…Wytworzona sytuacja jest jawnym czynnikiem korupcjogennym firm farmaceutycznych będących żywotnie zainteresowanych wprowadzeniem swoich szczepionek na polski rynek szczególnie po wielomiliardowych karach i odszkodowaniach płaconych w innych krajach. W kręgach medycznych mówi się wprost, że dopuszczenie tej, a nie innej szczepionki na rynek, to są co najmniej kluczyki do samochodu klasy mercedes S.

Apel Sprawa Szczepionek

Apel Lex Nostra ws. ustawy o zakażeniach i chorobach zakaźnych

AS: I tutaj widać, jak Polaków zrobiono w konia. Knessejm “konspiracyjnie”, bez nagłaśniania tej sprawy uchwalił depopulacyjną ustawę. Media w tym samym czasie odwracały uwagę Polaków miszczostfami Jewropy. Do tego “igrzyska”, co nam wciśnięto, nie tylko miliardy dopłacimy, ale jeszcze je zdrowiem a nawet życiem przypłacimy.
W czasie, gdy knessejm uchwalał ten globalistyczny zbrodniczy plan, media i internet nadal zajmowały się zadymą sprzed paru dni w związku z meczem Polska – Rosja. Nie tylko nakręcono tymi zadymami rusofobię, ale jeszcze odwrócono nimi uwagę Polaków od “Wiejskiej”. Przy okazji kolejny raz okazało się, że cały knessejm jest agenturalny, a PO i PiS to bliźniacze kibuce. Inscenizują wojny pomiędzy sobą o bzdury – ale w sprawach zasadniczych dla banksterów oba kibuce posłusznie wypełniają wolę ich mocodawców. Przypomina mi się jeszcze sprawa nagłaśniania przed miszczostfami przez mendia i liczne strony internetowe zagrożenia terrorystycznego podczas tychże miszczostf. Jak widać było to klasyczne odwrócenie uwagi od innych spraw. Ludzie wypatrywali terrorystów-islamistów i nie zaglądali do knessejmu.

Nie rokuję protestom sukcesu. Tym razem agentura banksterów lepiej była przygotowana niż przy ACTA-ch. Tamtą sprawę ujawniono dużo wcześniej, zanim była dyskutowana w knessejmie. Tym razem konspiracja agentury sejmowej była lepsza. Sprawę ukryto przed Polakami wykorzystując miszczostfa. Ale protestować należy koniecznie. Zobaczymy też, jakich to żydo-Polska ma żydo-senatorów. Ciekawe ilu odważy się zagłosować na “NIE”.

Zatrzymajmy ustawę o przymusowych szczepieniach

Petycje:   polska     międzynarodowa

STOP przymusowym szczepieniom w Polsce!

31 lipca: Stop Przymusowi Szczepień

Pilna akcja – wysyłanie wiadomości do PE i ONZ

Jak się bronić

Sąd w USA przyznaje milionowe rekompensaty 2 dzieciom uszkodzonym przez scypionki

Dzieci scypione częściej lądują w szpitalu i umierają

Ważne dla rodziców – Sanepid nie ma prawa karać za nieszczepienie

STOP NOP (12.8.2012): NIE upowszechniać wzorów “odmowy szczepienia”

Eliza Walczak: Nowa ustawa o chorobach zakaźnych – c.d. Holocaustu

Jak wyleczyłam syna z autyzmu poszczepionkowego

Szwajcarzy chcą referendum ws. prawa o obowiązku szczepień pandemicznych

Komediant-rodzic o scypieniach, prawach rodziców, korporacyjnej chciwości…

Nowa zachęta do szczepień

Karmienie piersią przekazuje płodowi wirusy szczepionek!

Kalifornia: dzieci nieszczepione nie mają wstępu do szkół

Utrzymanie przymusu szczepień

USA: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony

Konwencjonalne kłamstwa o autyzmie i in. chorobach przewlekłych

Dr Jaśkowski: SZCZEPIENIA NAJSKUTECZNIEJSZA METODA LECZENIA?!

Wzory pism przeciw szczepieniom

Forum rodziców nieszczepiących i szczepiących wybiórczo

Szczepienia: dowiedz się wszystkiego

Zadawane pytania

Retrospekcja

Na początek

Prof. Maria Dorota Majewska

Odszkodowania za kalectwo poszczepienne i pandemia szczepień

Alarm w UE odnośnie szczepień

Szczepienia p-grypie

Powikłania i zgony poszczepienne

Szczepionka polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu u hinduskich dzieci w 2011 r.

Szczepionki jak papierosy

Szczepionki kalectwa (Wzw B/Hep B)

Szczepienia a umieralność niemowląt w USA

Zastrzyki kalectwa, racjonalny strach

Niebezpieczna duńska szczepionka BCG

Zyski z “pandemicznych” szczepionek
Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne
Zanieczyszczenia i niewłaściwe przechowywanie szczepionek
Szczepionkowe oszustwa

Duży wzrost zgonów i powikłań po szczepionkach — szokujące dane

Wolna amerykanka w kwestii szczepień + Rodzice w USA przeciw szczepionkom

Jaka jest cena zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej?

Nie ufaj żadnym szczepieniom

Przypadki autyzmu u dzieci zaniżone

Smiertelność niemowląt od scypionek

Nowe groźne adjuwanty

Spisek szczepionkowy w b. demoludach?

Szczepienia, a epidemie chorób mózgu u dzieci

Prof. Majewska kontra pro-scypionkowcy 25.2.2010

Ja się nie szczepię

Dr Jerzy Jaśkowski

O ludobójczym przekręcie pt. scypionki

LEKARZE OSTRZEGAJĄ! Chcesz zachorować – szczep się przeciwko grypie

Stawiam na Tolka Banana

Chcesz zachorować, zaszczep się np. na krztusiec

Dezinformacje prasowe: o szczepieniach

Gardasil a depopulacja i zysk za wszelką cenę

Gardasil – rzekoma szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy

Szczepionki niebezpieczne

Inni polscy profesjonaliści

Dr Zielonka: Dlaczego nie szczepić dzieci?

Zagraniczni profesjonaliści

Magazyn medyczny nawija wielkofarmacko, a ciężarne i pracownicy medyczni nie chcą scypionek na grypę

Koalicja dla Leków bez Rtęci (CoMeD) dąży do usunięcia rtęci ze szczepionek i leków globalnie

Dr Horowitz: Zanieczyszczenia szczepionek

Dr Andrew Wakefield o szczepieniach

To się niedługo może przydać

Konwencjonalne kłamstwa o autyzmie i in. chorobach przewlekłych

Szczepionki na grypę: oszustwo, szarlataństwo i agendy spisku

Neuro-chirurg wzywa zwolenników scypionek do publicznego szczepienia siebie samych

Szkodliwe szczepionki

Zarzuty Bürgermeister

Wpadki Wielkiej Farmacji

Indoktrynacja dzieci i młodzieży, by się szczepiły bez wiedzy rodziców!

Anonim: Jak moje dziecko chodziło do szkoły w Kanadzie, to zażądałem od Dyrekcji zobowiązania na piśmie, że nie zrobią mu żadnych szczepień bez mojej zgody i zagroziłem procesem sądowym o $250.000. Pomogło, nie dostał.

AS: Odnoszę jednak wrażenie, że większość rodziców sama jest tak odmóżdżona, że sami pilnują kalendarza szczepień i proszą o szczepionki dla ich dzieci. Natomiast ustawa stanowiąca, że dzieci bez zgody rodziców same mogą podejmować decyzję o szczepionkach jest podstępnym złamaniem  fundamentalnej zasady odpowiedzialności rodziców za niepełnoletnie dzieci. Jak widać żydo-Ameryka przegoniła w wasalstwie wobec globalnej sitwy nawet Polin

Ośrodek Kontroli Chorób USA: scypionka na grypę nieskuteczna 

Dzieci w Afryce ofiarami scypionki  lansowanej przez Billa Gatesa

90% ofiar kokluszu było przedtem zascypionych na koklusz!

Nano-scypionki: Sterylizacja, inwigilacja i ludobójstwo

Merdia kłamią, że lekarze są przeciw zakazowi ONZ na rtęć w scypionkach

Farmacja zbyt wielka na ciupę: Kompleks medyczno-farmacki obnażony

Za scypieniami na grypę stoi wiara zamiast nauki

Ukryte trucizny ciał i umysłów dzieci

Scypionka na koklusz wywołuje epidemie kokluszu

Czołowy demograf światowy przyznaje: kontrola populacji poprzez szczepienia

Brzydackie waadze USA przyłapane na próbie trucia ciężarnych scypionkami 

Scypionka na grypę zbanowana w jewropie — niebezpieczne proteiny

Scypionki celowo zawierają szkodzące mózgowi toksyny: glin, formaldehyd, rtęć, MSG

RODZICE WYPOWIADAJĄ SIĘ NT. PRZEŁOMOWEGO WYROKU NT. MMR WE WŁOSZECH

CO PRZYCHODZI DO NAS PRZEZ IGŁĘ?

Dr Jaśkowski: Znajomi króliczka czyli “Flu Forum 2012” prof. Brydak (Cz. I)

Fatalne ryzyko scypionek na grypę

Scypionki NIE wyeliminowały chorób zakaźnych w XX w. – co Wielka Farmacja ukrywa przed nami

Dla profitów Wielkiej Farmacji, agencja leków w USA utajniła zagrożenia od leków na anemię — lekarze i szpitale zbili miliony

Militaryzacja produkcji szczepionek – broni biologicznej

Prawda o firmach farmaceutycznych (książka)

Wywiad na NaturalNews z gwizdkowym z GlaxoSmithKline + inne wpadki BigF

Inne spojrzenie na szczepionkę przeciwko grypie

Gorzej niż w obozach koncentracyjnych

Hjk: słuszne uwagi, warto to zapisac jako argument do pozwu ws. nielegalnych experymentów i nieprzetestowanych szczepionek. Jednak na stronie szczepienia.org.pl jak się nie mylę zamieścili stanowisko jakiegoś inspektora krajowego sanitarnego czy kogoś takiego w odpowiedzi na zapytanie jednego z forumowiczów, na które ministerstwo musi odpowiedzieć.
odp. brzmiała, ze jesli używa się dopuszczonych i zaaprobowanych szczepionek przez jakas tam komisję i ministerstwo, to nie jest to experyment medyczny. Problem polega faktycznie tylko (i aż!!) na tym, ze skoro nigdzie nie testowano na noworodkach, tylko od 3 mca życia najwcześniej, to dlaczego u nas stosuje się na noworodkach? Tu faktycznie jest materiał dowodowy do wniesienia oskarzenia do sądu.
[następny koment Hjk] To takze pokazuje „przekręt testowania”, bo np. w przypadku leków usprawiedliwieniem moralnym do badań są jakieś stany chorobowe osób i chęć pomocy im i innym, i to im większe, tym lepsze, bo „jak się coś nie uda”, to nie rujnuje się zdrowia zdrowym, tylko już i tak chorym, a jest pewna nadzieja, ze moze się poprawić.
Natomiast w przypadku szczepień nie ma jeszcze zadnych stanów chorobowych, a jedyną miarą sukcesu jest wytworzenie jakichś „przeciwciał”, które czasami nijak się mają do realnej odpornosci.
Bo inaczej albo by trzeba czekać do jakiejś epidemii, czy „testowi” nie zachorują, albo starac się ja samemu wywołać, co np. „oficjalnie” czyniono własnie w obozach i zakażano więźniow, badając ich odporność „poszczepienną’. A teraz być moze niejawnie, stąd co jakis czas dziwne wybuchy epidemii ‚opanowanych’ już chorób.

Larry King Show (USA) o autyzmie i szczepionkach

24 lata śpiączki od scypionki

Szokująca próba ukrycia faktów szczepionkowych przez rząd

Merdialna histeria: Potrzebne masowe scypienia na lata przed epidemią!

Sanepid będzie szpiegował internautów?

Chorobę Heinego-Medina zlikwidowały nie szczepienia, tylko zanieczyszczenie środowiska przez DDT

Przygotowania do nowej ‘pandemii’: Ośrodek Kontroli Chrób USA ‘poprawia’ liczbę ofiar H1N1 w 2009 z 18.5 tys. na 250-500 tys.!

Wirusolodzy: firma Merck fałszowała wyniki testów szczepionki na świnkę przez ponad 10 lat

Rtęć w scypionkach na celowniku UNEP

GlaxoSmithKline zapłaci $3 mld kary za oszustwa

Scypionkowa firma GlaxoSmithKline przyznała się do masowego kryminalnego oszustwa…

Magazyn Science opublikował przepis na wirusa ptasiej grypy

Szczepione dzieci mają do 5 razy więcej alergii i chorób

Firmy Wielkiej Farmacji, Pfizer i Merck badane za zmowę w reformie ubezpieczalni przez Obamę

Szczepionki — oparte na oszustwie naukowym od ponad 100 lat

GAVI i Gates chcą odludnić świat scypieniami wszystkich dzieci

Korupcja nagminna w FDA i Wielkiej Farmacji

Merck zapłaci 321 mln $ kary za nielegalny marketing analgetyku Vioxx

Australia aplikuje dzieciom zakazane szczepionki

Lekarze: jeśli dziecko ma spazmy poszczepienne, uspokój je

Fala paraliżów po szczepieniach na Heinego-Medina w Indiach

Propaganda świńskiej grypy w 1976

Donald Trump: szczepionki przyczyną autyzmu

Powikłania przewyższają 5 razy przyznawane przez Wielką Farmację

Krztusiec u dzieci gorszy po scypieniach przeciw

Wzrost autyzmu o 78% w ostatnich 10 latach

11 adjuwantów od ludobójców

Sprawa sądowa w USA: FDA przyznaje rtęć wciąż w scypionkach!

Krztusiec u dzieci gorszy po scypieniach przeciw

Medyczne szaleństwo: kozy GMO dają mleko ze szczepionką

Scypionka na świnioka pomnaża przypadki narkolepsji u dzieci 17-krotnie!

Jak koncerny chcą ukryć epidemię autyzmu spowodowaną szczepieniami

Mitologia scypionek: przeciwciała niekonieczne do obrony przed wirusami

Eugeniczne plany Rockefellera obnażone

PB: Od hormonów przeciw płodności, poprzez scypionki ubezpładniające (także mieszane z regularnymi), po toksyny w masowej żywności (w tym GMO) — eugeniczne ss-yny jot planują i wdrażają naukowo naszą zagładę od co najmniej od l. 1920-ych. Wg Konwencji o Ludobójstwie, to są działania ludobójcze! Rockefellerowie wspierają też rozwój bio-broni odludniającej, zwanej szczepionki na choroby jak grypa.

Cdsapi:  Czy nie dziwi cię, że:

 • 25% populacji ma problemy z poczęciem i urodzeniem zdrowych dzieci;
 • liczebność spermy ostro maleje;
 • tyle kobiet nie może zacząć lub skończyć zdrowej ciąży;
 • jest tyle presji na szczepienie wszystkich na wszystko;
 • szczepionki są nietykalną świętą krową w medycynie;
 • ŚOZ nakazuje szczepić wszystkich, nawet siłą policyjną;
 • ŚOZ musiało przyznać zmyłkę ze scypionką na H1N1;
 • nie wiadomo, co naprawdę jest w scypionkach dla niemowląt i dorosłych;
 • powikłania, często poważne albo śmierć, oficjalnie nieistnieją;
 • toksyczne adjuwanty i in. składniki dodaje się do scypionek, a oficjalnie są one bezpieczne, nawet wobec dowodów na śmiertelność i kalectwo;
 • „władze” odmawiają usunięcia tych trucizn ze scypionek i dodają nowe;
 • scypionkę (znaną jako sterylizującą płciowo) Gardasil wciskają dziewczętom, mimo że zabiła już setki i okaleczyła tysiące;
 • scypionkę podobno przeciw rakowi szyjki macicy (Gardasil) zaleca się teraz i chłopcom;
 • fundacje Rockefellera i Gatesa, ŚOZ i rozmaite agendy ONZ  finansują masowe programy scypień wszystkich dzieci w krajach III świata;
 • programy te poszerza się, mimo że znamy lawinę przypadków neurologicznie i immunologicznie uszkodzonych od nich dzieci;
 • nie znamy Prawdy badań ani aplikacji programów scypień;
 • jelity (Rockefellerowie w Am. Płn.) są tak zdecydowani posiąść zaopatrzenie w żywność;
 • używają prawa, by przeszkodzić rodzicom w ochronie dzieci przed niebezpiecznymi szczepionkami i praktyką medyczną.

Krajobraz po szczepionce

Rząd brytyjski od 30 lat ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom

Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm

Dr Wakefield skarży wydawnictwo o kłamstwa nt. jego badań szczepionek

Kto na co umarł?

Szczepionki na grypę: oszustwo, szarlataństwo i agendy spisku

PB: Wnioski autorów są niekompletne. Do zamachu na zdrowie i życie ludności globalnej dla zysku korporacyjnego dochodzi motyw eugeniczno-ludobójczy, udowodniony po raz kolejny korporacjom wywodzącym się z hitlerowskiego IG Farben. Świadczy o tym nagłośnione przez Jane Bürgermeister celowe zatrucie partii szczepionek wysłanych przez Wielką Farmację do laboratoriów szeregu państw oraz plany przymusowych masowych szczepień tą bio-bronią przez służby mundurowe państw Zachodu w 2009 r. W spisku zmówiły się żydo-mendia, ŚOZ, żydo-bezpieki jak DHS (USA), odpowiedniki narodowe Sanepidu oraz władze wojskowe państw NATO kompleksu jot.

Ludobójstwo szczepionkami nie jest przypadkiem odosobnionym. Korporacje o podobnym rodowodzie i koneksjach z żydo-banksterią spiskują od zarania ery atomowej nad sukcesywnym niszczeniem ludzkości promieniowaniem radioaktywnym, od roku współdziałając w kryciu Fukuszimy, skuteczniej niż w poprzednich przypadkach katastrof atomowych i skutków radioaktywnej broni uranowej. Modnym obecnie, a starym jak Monsanto jest temat GMO i związanej trucizny Roundup. Niezbadane pozostają skutki trucia inną chemią spożywczą i w wodzie pitnej, chemoślady, antyludzkie prawa jak Codex Alimentarius, wykorzystanie HAARP do tragicznych w skutkach katastrof „naturalnych” i kontroli umysłów na wielkich obszarach itd. itd… Możemy tylko zgadywać przyczyny dramatycznego wzrostu chorób „społecznych”.

Kompleks medyczno-farmaceutyczny nigdy nie znajdzie leku na autyzm, bo straciłby na tym

Badania nad autyzmem to big biz, podobny do walki z rakiem piersi: udają szukanie przyczyn i leczenia, a naprawdę przyglądają się zmianiom w organizmie, by wciskać bardziej dochodowe coroczne sprawdziany i zatruwanie medykamentami. Globalna propaganda, że scypionki nic nie mają do autyzmu, to przedni przykład tuszowania prawdy medycznej. Zamiast zbadać reakcje organizmu na scypionki i wynikłe uszkodzenia neurologiczne w autyzmie, studia ignorują te kwestie. Przygniatającą większość tych „badań” finasuje Wielka Farmacja. To umożliwia rozwój nieskończonego cyklu terapii, bez szukania przyczyny autyzmu, tzn. generuje nieskończone profity. Znaleźć przyczynę choroby i leczenie, nie jest zyskowne, mówi niedawny artykuł w Gaia Health na ten temat. Ale znaleźć nawet najdrobniejszą fizyczną, genetyczną czy chemiczną zmianę od istniejącej choroby u kogoś znaczy, że jeszcze więcej pieniędzy można wyciągnąć od instytucji jak National Institutes of Health (NIH) i National Institute of Mental Health (NIMH), agencji finansowanych przez podatnika. Establiszment medyczny chce zniszczyć życie i kariery zawodowe tych, którzy próbują znaleźć przyczyny i leczenie autyzmu. Taki rzadki badacz traci fundusze, a dostaje oczernianie publiczne. Tak było i jest z drem Andrew Wakefieldem. Przykłady badań analizowanych przez Gaia Health jasno pokazują brak zainteresowania znalezieniem przyczyn i skutecznego leczenia autyzmu.

MS i Merck w biznesie leków i szczepionek wybiórczych genetycznie

Microsoft kupił (2009) firmę Merck, zajmującą się lekami wybiórczymi genetycznie i rozwojem szczepionek, po czym zawarł z nią umowę o współpracy w rozwoju tychże technologii. Właściciel MS, Bill Gates nazwał GMO rolnictwem wysokozaawansowanym i publicznie oświadczył, że chce użyć szczepionek do depopulacji świata.

Sprawiedliwość dla Wielkiej Farmacji

Zabiwszy 14 niemowląt nielegalnymi szczepionkami w próbach w Argentynie, firma GlaxoSmithKline dostała karę „aż” 90 tys. $.

Oficjalni weterynarze potwierdzają: scypionki powodują nowotwory u zwierząt

Kombinowana scypionka na tężec, krztusiec i Heinego-Medina powiązana z padaczką u dzieci

Chcą byś się scypił na każdy z masy typów mikrobów

Szkody w Skandynawii od scypionek na świnioka 

Skutki uboczne szczepionki na HPV

Firma SaneVax opublikowała ostrzeżenie o skutkach ubocznych szczepionki na wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). NatutalNews podaje dla rodziców listę tych ujemnych skutków

Texas wymusza szczepienia młodzieży na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

Dziewczętom brytyjskim wszczepiono środki antykoncepcyjne bez zgody rodziców

Amerykański Sanepid: wszystkich chłopców trzeba szczepić Gardasilem na wirusa brodawczaka ludzkiego!

Gates: globalny plan depopulacji

Fundacja Bill & Melinda Gates Foundation zainwestowała krocie w nową technikę niszczenia spermy. Gates bez ogródek powiedział kiedyś publicznie: szczepionki pomogą zredukować zaludnienie świata o 10 – 15%.

Hipotezy spiskowe ukrainki

Planowany obraz

Konferencja-makabra

Piotr Bein: Obozy FEMA a pandemia

Świnie szczepią ludzi

Broń biologiczna?

Nie Bürgermeister tylko Stone ochronił nas od “pandemii” świnioka?

Cel: szczepienia

Zarzuty Bürgermeister

Szczepionka zabijała

Oskarżenie dra Ratha

Komentarzy 5 do “Olej scypionki”

 1. […] klapa — od wiosny 2013, brak uzupełniania pod-stron Fuku, scypionki, GMO, Codex, Golgota Polska… Więc nic już nieobiecuję noworocznie. Hobby i okopywanie się […]

 2. […] klapa — od wiosny 2013, brak uzupełniania pod-stron Fuku, scypionki, GMO, Codex, Golgota Polska… Więc nic już nieobiecuję noworocznie. Hobby i okopywanie się […]

 3. […] Olej scypionki […]

 4. […] okaleczone na życie… Przećwiczyliśmy to przy okazji zmyłki świnioka H1N1 w 2009 r, jest sporo prac Dra Wakefielda na ten temat. A durne polactfo po swojemu :((( Spójrzmy na przeciętne forum, zdominowane przez lemingów, […]

 5. […] https://grypa666.wordpress.com/olej-scypionki/ […]

 
%d blogerów lubi to: