Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wszystko zaczyna się sprawdzać

Posted by grypa666 w dniu 02/01/2010

Skoro są konsekwentnie wdrażane plany lucyferiańskie przeciw ludzkości, jak mamy traktować zapowiedzi Parlamentu Europejskiego (który dał się zwieść masonerii w Komisji Europejskiej ws. Traktatu), że wezmą się za kompleks farmaceutyczny w zw. z aferą świniaka, „jedną z największych afer medycznych Stulecia” — Rainer Woratschka w Tagesspiegel (16.12.2009) http://www.tagesspiegel.de/politik/international/Schweinegrippe-Europarat;art123,2976433

Co z tego, że wg inicjatora dochodzenia, niemieckiego eurodeputowanego dra Wolfganga Wodarga, kampanie ptasiej grypy (2005-2006) i obecnej świńskiej „wywołały sporo szkód zaszczepionym i budżetom państwowym oraz wiarygodności i wierzytelności ważnych międzynarodowych organizacji zdrowia”? (http://www.wodarg.de/english/2948146.html )

WHO i firmy farmaceutyczne od dawna grasują bezkarnie na zdrowiu ludzkości, a lucyferiańskie plany jelit nie kryją wrogich zamiarów. Konsolidacja władzy w rękach lucyferianów (UE, USA, rządy Europy Zachodniej, prawdopodobnie Rosja i Chiny) zapewni, że inicjatywy jak dra Wodarga skończą się podobnie jak dochodzenia nt. zubożonego uranu i 9/11 oraz referenda nt. Traktatu.

+++++++++++++++++++++++++++++++++

tłumaczyła i wpisała Ola 1.1.2010

Wszystko zaczyna się sprawdzać. Oto co niektórzy mieli przywilej usłyszeć z ust jednego z ‘oświeconych’ – w 1 9 6 9 roku – 40 lat temu, pozwole sobie zamieścić całość tłumaczenia dla być może przestrogi, być może zorganizowania się i obalenia tego światowego dziadostwa. W przeciwnym wypadku przyszłe pokolenia nie mają na co liczyć. I tak jak ów ‘oświecony’ powiedział, jesteśmy zbyt łatwowierni.
Transkrypcja wspomnień (taśmy 1-3) dr Lawrence Dunegan’a (1989) z przemówienia dr Richarda Day’a, wygłoszonego na spotkaniu ze studentami i specjalistami ochrony zdrowia, przeznaczonymi na liderów w zakresie medycyny, 20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga. Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.
Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:
‘Planujemy wejść w 21 wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu !’
‘Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.’
‘Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań’. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił ‘ludzie nie zadają właściwych pytań’, brzmiało to jakby miał żal, jakby żle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

Prawdziwe cele
Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują, i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… Nie ma innej drogi’. Wydawało mi się wtedy, że jego słowa wyrażają przeprosiny, szczególnie kiedy opisywał niektóre szczególnie przykre zmiany, jak np. promowanie narkomanii.

Kontrola populacji
Był bardzo aktywnym członkiem grupy ds. kontroli populacji. Powiedział, że populacja rośnie zbyt szybko. Liczba osób w danym czasie na planecie musi być ograniczona lub zabraknie miejsca do życia. Przerośniemy zaopatrzenie w żywność i zbyt zanieczyścimy świat odpadami.

Pozwolenie na posiadanie dzieci
Ludzie nie będą mogli mieć dzieci tylko dlatego, że chcą, lub dlatego, że są nieostrożni. Większość rodzin będzie ograniczona do dwojga dzieci. Niektóre osoby będą mogły być tylko jedno, i wybitne osoby lub osoba, mogą być wybrane by mieć troje. Ale większość ludzi będzie mogła mieć tylko dwoje dzieci. To dlatego, że zerowy wzrost populacji to 2,1 dziecka na rodzinę. Więc co dziesiąta rodzina będzie mogła mieć przywilej trzeciego dziecka. Dla mnie do tej pory pojęcie “kontroli populacji” łączyła się przede wszystkim z ograniczeniem liczby dzieci mających się urodzić. Ale uwaga, o tym, co ludzie mają “pozwolone”, a następnie, co nastąpiło, czyni ją zupełnie jasną, że kiedy usłyszysz “kontrolę populacji”, oznacza to więcej niż tylko kontrolę urodzeń. Oznacza to kontrolę nad każdym przedsięwzięciem całej ludności świata; znacznie szersze znaczenie tego pojęcia niż kiedykolwiek myślałem przed wysłuchaniem tego. Kiedy słyszysz i wracasz z powrotem do niektórych z tych rzeczy, zaczynasz rozpoznawać jak jeden aspekt ściśle wiąże się z innymi aspektami w zakresie kontrolowania ludzkich poczynań.

Przekierowanie celu seksu: seks bez prokreacji i prokreacja bez seksu
Cóż, po kontroli populacji, następnym krokiem był seks. Powiedział, że seks musi być oddzielony od prokreacji. Seks jest zbyt przyjemny, i popęd płciowy zbyt silny, aby oczekiwać, że ludzie zaniechają seksu. Stosowanie hemikaliów w żywności i w dostarczanej wodzie w celu zmniejszenia popędu płciowego nie jest praktyczne. Wtedy strategią byłoby nie zmniejszanie aktywność seksualnej, ale jej zwiększanie, ale w taki sposób, by ludzie nie mieli dzieci.

Antykoncepcja powszechnie dostępna dla wszystkich
Antykoncepcja będzie bardzo silnie promowana, i byłaby tak ściśle związana w umysłach ludzi z seksem, że automatycznie myśleliby o antykoncepcji, gdyby myśleli lub przygotowywali się do seksu. I antykoncepcja będzie powszechnie dostępna. Środki antykoncepcyjne będą bardziej eksponowane w drogeriach, jak papierosy i guma do żucia. W sposób otwarty, a nie ukryte pod ladą, kiedy ludzie będą musieli prosić o nie i mogą być zażenowani. Ten rodzaj otwartości będzie sugerował, że środki antykoncepcyjne są tak samo częścią życia, jak każdy inny produkt sprzedawany w sklepie. Środki antykoncepcyjne będą reklamowane i wydawane w szkołach w związku z edukacją seksualną!

Edukacja seksualna jako narzędzie rządu światowego
Celem edukacji seksualnej było wczesne zainteresowanie dzieci, by kojarzyli seks z potrzebą antykoncepcji we wczesnym okresie życia, zanim staną się aktywne. W tym momencie przywołałem w myśli niektórych z moich nauczycieli, zwłaszcza w gimnazjum i doszedłem do wniosku, że byłoby całkowicie niewiarygodne myśleć o ich aprobacie, a tym bardziej angażowaniu się w dystrybucji środków antykoncepcyjnych dla studentów. Ale to tylko odzwierciedlało mój brak zrozumienia w jaki sposób ci ludzie działają. To było zanim powstały szkolne poradnie. W wielu miastach w USA w tym czasie już były szkolne kliniki, których głównym zadaniem były antykoncepcji, kontrola urodzeń, kontrola populacji. Pomysł jest więc taki, żeby seks i antykoncepcję wprowadzany i umacniany w szkole przenosić do małżeństwa. Rzeczywiście, kiedy młodzi ludzie – już dojrzali – zdecydują się na ślub, znaczenie małżeństwa będzie znacznie zmniejszone. Zaznaczył, że większość osób prawdopodobnie będzie chciała się żenić … ale to z pewnością nie będzie dłużej uważane za niezbędne do aktywności seksualnej.

Finansowanie z podatków aborcji jako kontroli populacji
Nic dziwnego więc, że następnym punktem spotkania była aborcja Powiedział: “Aborcja nie będzie już przestępstwem. Aborcja będą akceptowana jako coś normalnego” … I będą opłacane z podatków dla ludzi, którzy nie mogą zapłacić za aborcje Środki antykoncepcyjne będą udostępniane z pieniędzy podatników, tak aby nikt nie musiał się obejść bez środków antykoncepcyjnych. Gdyby lekcje o wychowaniu seksualnym w szkołach prowadziły do większej ilości ciąż u dzieci, nie byłyby one postrzegane jako problem. Rodzice, którzy myślą, że są przeciwni aborcji z przyczyn moralnych lub religijnych, zmienią zdanie, gdy ich dziecko będzie w ciąży. Więc to pomoże w przezwyciężeniu sprzeciwu wobec aborcji. Niedługo, bardzo niewiele osób będzie nadal odmawiało aborcji jako akceptowalnej, i nie będą oni mieli większego znaczenia.

Zachęcanie do homoseksualizmu, seksu, wszystko dobre
Homoseksualizm również należy wspierać, i ‘ludzie będą mieć zezwolenie na homoseksualizm”. Nie będą musieli się ukrywać. I osoby starsze będą zachęcane do aktywnego życia seksualnego do podeszłego wieku, tak długo jak będą mogli. Każdy będzie pozwolenie na seks, cieszyć się nim jak tylko chcą. Wszystko idzie. W ten sposób zostało to powiedziane. I pamiętam, że wtedy pomyślałem: ‘jakie to aroganckie z jego strony, lub tego kogo reprezentuje, czuć, że mogą udzielić lub nie – pozwolenia by ludzie mogli cokolwiek robić! Ale taka była użyta terminologia. W związku z tym, poruszył sprawę odzieży. Odzież będzie bardziej stymulująca i prowokacyjna. Przypomnijmy, że 1969 był rokiem spódnic mini, kiedy te mini-spódniczki były bardzo, bardzo krótkie i wiele odsłaniające. Powiedział: “To nie tylko wielkość odsłanianej powierzchni skóry sprawia, że ubrania pociągają seksualnie, ale inne, bardziej subtelne rzeczy często są sugestywne… takie jak ruch, krój odzieży i rodzaj tkaniny, umieszczenie akcesoriów na ubraniu. Jeśli kobieta ma atrakcyjne ciało, to dlaczego ma go nie pokazywać?”… To było jedno z oświadczeń. Nie było szczegółów, co należy rozumieć przez “ubrania prowokacyjne”, ale od tego czasu, jeśli obserwowałeś zmiany w stylach odzieży, dżinsy są tak skrojone, by były bardziej obcisłe w kroczu. Mają pewne załamania, które pełnią rolę czegoś w rodzaju strzałek. Są to linie, które kierują wzrok bezpośrednio na niektóre obszary anatomiczne. I wtedy rzeczywiście był czas pod hasłem “spal swój biustonosz”. Zaznaczył, że wiele kobiet powinno nosić biustonosz, gdyż dodawał im atrakcyjności, więc zamiast zakazu noszenia biustonoszy i paleniu ich, biustonosze powrócą. Ale bedą cieńsze i bardziej miękkie, umożliwiające bardziej naturalny ruch. Nie powiedział dokładnie, ale z pewnością bardzo cienki biustonosz wiele bardziej eksponuje pierś niż grubszy, używany do tej pory.

Zmniejszenie znaczenia rodziny
Liczebność rodziny będzie ograniczona. Wcześniej wspomniał, że nie będzie pozwolenia na więcej niż dwoje dzieci. Rozwód będzie łatwiejszy i bardziej rozpowszechniony. Większość ludzi będzie wchodziło w związek małżeński więcej niż raz. Więcej pozostanie w stanie wolnym, będą mieszkać razem, i nikt nie będzie zadawał żadnych pytań. Będzie to powszechnie uznane i nie będzie różnic między małżeństwem a byciem razem. Więcej kobiet będzie pracować poza domem. Więcej mężczyzn zostanie przeniesionych do innych miast do pracy, i więcej mężczyzn będzie podróżować. Dlatego będzie trudniej rodzinom mieszkać razem. To uczyni małżeństwo mniej stabilne, i dlatego ludzie będą mniej skłonni do posiadania dzieci. Zmniejszą się liczebnie rodziny wielopokoleniowe, i będą żyły dalej od siebie. Przez chwilę podróże będą tańsze i łatwiejsze, aby ci, którzy musieli podróżować czuli, że mogą wrócić do swoich rodzin … nie dlatego, że będą nagle oderwani od rodzin. Ale jednym z efektów łatwiejszego prawa rozwodowego w połączeniu z promowaniem podróży i przenoszenia rodzin z jednego miasta do drugiego, będzie niestabilność rodziny. Jeśli zarówno mąż jak i żona pracują i jeden partner zostaje przeniesiony gdzie indziej, partner będzie miał trudności z przeniesieniem. Tak więc jedno z nich albo utrzyma pracę i pozostanie, podczas gdy drugie odejdzie, albo zrezygnuje z pracy i podejmie ryzyko nie znalezienia pracy w nowym miejscu. Raczej szatańskie podejście do tego wszystkiego!

Eutanazja i “pigułka zejścia”
Każdy ma prawo do życia przez określony czas. Starzy nie są już użyteczni i stają się ciężarem. Musisz być gotowy do zgody na śmierć. Większość ludzi jest gotowa. Może zostać ustalony arbitralny limit wieku. W końcu będziesz miał prawo tylko do określonej ilości kolacji, tylu orgazmów, i tylu przyjemności w życiu. A kiedy już je wykorzystałeś i nie jesteś już produkcyjny, nie pracujesz i nie dokładasz, wtedy powinieneś być gotowy by zrobić miejsce dla następnego pokolenia. Niektóre rzeczy, które pomogą ludziom zrozumieć, że wystarczająco długo, wspominał wiele z nich … nie pamiętam ich wszystkich … Oto kilka z nich: wykorzystanie bardzo jasnego druku na formularzach, które … są niezbędne … należy wypełnić, aby osoby starsze nie mogły ich przeczytać, i będą musieli iść do młodych ludzi o pomoc. Ruch samochodem – będzie więcej pasów ruchu o dużej prędkości, które … będą sprawiać kłopot starszym o obniżonym refleksie, a tym samym stracą część swojej niezależności.

Ograniczenie dostępu do przystępnej cenowo opieki medycznej ułatwi eliminowanie starszych

Wielka rzecz – opracowana dosyć dokładnie – koszt opieki medycznej będzie dużym obciążeniem. Opieka medyczna będzie ściśle związana z pracą, ale także będzie bardzo, bardzo droga i po prostu niedostępna dla osób po upływie pewnego czasu. I jeśli nie będą mieli niezwykle bogatej, wspierającej rodziny, pozostaną właściwie bez opieki. I pomysł, że jeżeli wszyscy mówią: “Dość! Jaki to ciężar na młodych starać się utrzymać starych ludzi … to młodzi postarają się pomóc rodzicom, pod warunkiem że będzie to wykonane w sposób humanitarny i z godnością. A potem podał przykład — może być miłe, pożegnalne, prawdziwe święto. Mama i tata zrobili swoją robotę. A potem święto się kończy i zażyją ‘pigułkę zejścia’.

Planowanie kontroli nad opieką zdrowotną
Będą ogromne zmiany. Przede wszystkim będzie dużo ściślej kontrolowana: “Kongres nie zamierza kontynuować ubezpieczeń zdrowotnych. To [w 1969] jest teraz, aż nadto widoczne. Ale nie jest to konieczne. Mamy inne sposoby kontroli opieki zdrowotnej”. To przyjdzie stopniowo, ale cała opieka zdrowotna będzie podlegać ścisłej kontroli. Opieka medyczna będzie ściśle związany z pracą, i jeśli nie pracujesz lub nie możesz pracować, nie będziesz mieć dostępu do opieki medycznej. Czas bezpłatnego leczenia szpitalnego się skończy. Jego koszty wzrosną tak, że ludzie nie będą mogli sobie pozwolić, aby nie mieć ubezpieczenia. Ludzie płacą … płacić za to, masz do niego prawo. Dopiero później zdałem sobie sprawę, że nie będziesz za to sam płacił. Twoja opieka medyczna będzie opłacana przez innych. I dlatego z wdzięcznością i na klęczkach przyjmiesz to, co było oferowane ci jako przywilej. Twoja odpowiedzialność za własne leczenie będzie zmniejszona. I nie rozumiałem wtedy jak to działa, że wszyscy uzależnieni są od ubezpieczeń. A jeśli nie masz ubezpieczenia to płacisz bezpośrednio; a koszt opieki jest ogromny. Jednak towarzystwa ubezpieczeniowe nie płacą tej samej kwoty. Jeśli ty masz płacić, powiedzmy, 600 dolarów, one płacą 300 dolarów lub 400 dolarów. I ta różnica w płatnościach ma pożądany efekt: umożliwia towarzystwu płacić za to, czego nigdy ty nie mógłbyś zapłacić. One dostają upust, którego ty nie dostaniesz. Kiedy widzisz rachunek jesteś wdzięczny, że firma ubezpieczeniowa mogła zapłacić. I w ten sposób zależysz i praktycznie musisz mieć ubezpieczenie.

Dostęp do szpitali będzie ściśle kontrolowany

Aby dostać się do budynku potrzebna będzie ID. Ochrona zadba o to, by nikt nie mógł poruszać się wewnątrz bez ID. Każdy na terenie szpitala będzie miał przypięty identyfikator ze zdjęciem oraz podanym powodem przebywania tam… pracownik, technik laboratoryjny, pielęgniarka, odwiedzający czy ktokolwiek inny. Ta potrzeba ID rozpocznie się na małą skalę: w szpitalach, niektórych firmach, ale stopniowo poszerzy się na wszystkie miejsca! Stwierdził, że szpitale mogą być wykorzystywane do zamykania … na terapię przestępców. To nie oznaczało koniecznie, opieki medycznej. W tamtym czasie nie znałem wyrażenia “psycho-więzienie”, ale opisywał wykorzystanie szpitali zarówno do leczenia chorych i zamykania przestępców z powodów innych niż dbałość o zdrowie przestępcy. Nie podał definicji przestępcy.

Eliminacja prywatnych gabinetów lekarskich
Wizerunek lekarza ulegnie zmianie. Nie będzie postrzegany jako indywidualny profesjonalista w służbie poszczególnych pacjentów. Jednak lekarz będzie stopniowo rozpoznawany jako wysoko wyspecjalizowany technik … i zmieni się jego praca. Będzie zawierać rzeczy takie jak egzekucje przez podanie śmiertelnego zastrzyku. Wizerunek lekarza, że odgrywa ważną rolę i jest niezależny, będzie musiał ulec zmianie. I powiedział: “Lekarze zarabiają zbyt dużo pieniędzy. Powinni reklamować swoje usługi jak każdy inny produkt”.

Nowe trudności w diagnozowaniu i i leczeniu

Będą pojawiać się nowe choroby, które nigdy wcześniej nie występowały. Przez długi czas byłyby bardzo trudne do zdiagnozowania jako nieuleczalne. Pamiętam, że nie długo po wysłuchaniu tej prezentacji, kiedy miałem dokonać zagadkowej diagnozy, zastanawiałem się: “Czy to było … co on mówił? Czy to jest przypadek, o którym mówił? Kilka lat później, kiedy ostatecznie opracowano AIDS, myślałem, że AIDS była co najmniej jednym przykładem tego, co mówił. I teraz myślę, że AIDS prawdopodobnie była chorobą wyprodukowaną.

Zaniechanie leczenia nowotworów jako środek kontroli populacji
Powiedział: “Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór. Informacje na ten temat znajdują się w aktach w Instytucie Rockefellera, jeśli kiedykolwiek podjęto by decyzję, że powinny być ujawnione. Ale rozważmy – jeśli ludzie przestaną umierać na raka, jak szybko nastąpiłoby przeludnienie. Możecie umrzeć na raka tak samo jak na coś innego”. Wysiłki w leczeniu nowotworów będzie nastawione bardziej na komfort niż samo leczenie. Były pewne sugestie, by ujawnić leki na raka, ukryte w Instytucie Rockefellera, ponieważ niezależni naukowcy mogą je ujawnić, mimo, że chcemy to ukryć. Ale przynajmniej w chwili obecnej, pozwalanie ludziom umierać na raka robi dobrze, ponieważ to spowalnia problem przeludnienia.

Zawały serca jako forma egzekucji
Powiedział: “Teraz jest możliwość symulacji prawdziwego ataku serca. Może być stosowany jako środek zabijania”. Tylko bardzo wykwalifikowany patolog, którzy dokładnie wie, na co zwrócić uwagę przy sekcji zwłok, może odróżnić go od prawdziwego. Myślałem wtedy, że to było bardzo zaskakujące i szokujące, dowiedzieć się od tego konkretnego człowieka, w tym szczególnym czasie. To i sprawa lekarstwa na raka, tak naprawdę nadal tkwią w mojej pamięci, bo było to tak szokujące, i w tamtym czasie, wydawało mi się nie na miejscu. Następnie mówił na temat odżywiania i ćwiczeń fizycznych, jakby w tych samych ramach. Ludzie mieliby prawo do jedzenia, prawo do życia tak długo, jak przedtem. Ale nie większość z nich. Tu, w połączeniu z odżywianiem, nie było żadnych konkretnych deklaracji odnośnie określonych składników odżywczych, które byłyby albo niewystarczające albo w nadmiarze. Z perspektywy czasu, myślę, że chodziło mu o diety z wysoką zawartością soli i tłuszczu, predysponujących w kierunku wysokiego ciśnienia krwi i przedwczesnej arteriosklerotycznej choroby serca. I jeśli ludzie, którzy byli zbyt głupi lub zbyt leniwi, aby wykonywać ćwiczenia … zawartość tłuszczu wzrasta i wywołuje choroby.
Wspomniał także, że szybko będzie wzrastać ilość publicznych punktów żywieniowych. I… to też ma związek z rodziną. Ponieważ coraz więcej osób będzie jeść poza domem, jedzenie w domu stanie się mniej ważne. Ludzie będą mniej zależni od domowej kuchni. I to również wiąże się z gotowymi daniami, szeroko dostępnymi, tylko włożyć do mikrofalówki. Będą dostępne również gotowe posiłki. I oczywiście, już je mamy … i niektóre całkiem dobre. Ale całe to odmienne podejście do jedzenia poza domem i wcześniej przygotowanych posiłków spożywanych w domu było przewidziane, i już w sprzedaży – wygoda w gotowaniu. Ta żywność będzie częścią zagrożeń. Każdy, kto był na tyle leniwy by kupować gotową, będzie musiał ćwiczyć. A jeśli był zbyt leniwy by ćwiczyć, i zbyt leniwy by przyrządzać własne jedzenie, nie zasługuje na długie życie.

Edukacja jako narzędzie przyspieszenia dojrzewania i ewolucji

Było też coś o przyspieszeniu okresu dojrzewania. I to zostało powiedziane w związku ze zdrowiem, a później w związku z edukacją, łączącą się z przyspieszeniem procesu zmiany ewolucyjnej. Padło stwierdzenie, że: “… Uważamy, że możemy pchnąć ewolucję szybciej i w odpowiednim kierunku”. Pamiętam tylko to ogólne stwierdzenie.

Wymieszanie wszystkich religii …. Stare religie będą musiały odejść
Powiedział: “Religia nie musi być zła. Wiele osób odczuwa potrzebę religii, z jej tajemnicami i rytuałami – więc będą mieli religię”.
Ale dzisiejsze główne religie muszą się zmienić, ponieważ nie są zgodne z nadchodzącymi zmianami. Stare religie będą musiały odejść. Szczególnie chrześcijaństwo. Gdy zniszczymy kościół katolicki, reszta chrześcijaństwa też się rozpadnie. Potem może być przyjęta nowa religia na całym świecie. Weżmiemy coś ze wszystkich starych, by uczynić ją łatwą do zaakceptowania, i by ludzie czuli się z nią jak u siebie w domu. Większość ludzi nie będzie zbyt związana z religią. Oni zrozumieją, że jej nie potrzebują.

Zmiany w Biblii poprzez zmiany kluczowych słów

Będzie przepisana, aby odpowiadała nowej religii. Stopniowo słowa kluczowe zostaną zastąpione nowymi o różnych odcieniach znaczeniowych. Następnie wyjaśnienie nowego wyrazu będzie dołączone do starego. I z biegiem czasu, inne znaczeniowe tego słowa będzie podkreślane, a następnie stopniowo ten wyraz będzie zastąpiony nowym. Nie jestem pewien czy powiedziałem to wyraźnie. Ale chodzi o to, że nie całe Pismo Święte będzie wymagało przepisania, tylko słowa kluczowe zastąpione innymi. I różnorodność znaczenia dołączone do dowolnego słowa może być wykorzystane jako narzędzie do zmiany rozumienia całego Pisma Św, a więc spowodować przyjęcie nowej religii. Większość ludzi nie dostrzeże różnicy. I powiedział: “… Nielicznych, którzy dostrzegą różnice nie będzie wystarczające dużo by się tym przejmować”.

Kościoły pomogą
Następnie była jedna z najbardziej zaskakujących wypowiedzi całej prezentacji, kiedy powiedział: “… Niektórzy z was zapewne myślą, że kościoły nie zgodzą się na to [i stwierdził] kościoły nam pomogą!” Nie było jasne co miał na myśli, gdy powiedział: “kościoły nam pomogą!” Z perspektywy czasu, myślę, że niektórzy z nas teraz rozumieją, co mógł mieć na myśli wtedy. Pamiętam tylko, że pomyślałem “nie, nie pomogą!” i pamiętając słowa naszego Pana, kiedy rzekł do Piotra: “Ty jesteś Piotr i na tej skale zbuduję kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”. Więc … Tak, niektórzy ludzie w kościołach mogliby pomóc. I w kolejnych 20 latach widzieliśmy jak niektórzy ludzie w kościołach pomagali. Ale wiemy też, że słowa Pana są ważne, i bramy piekielne go nie przemogą.

Restrukturyzacja edukacji jako narzędzia indoktrynacji
Poza zmianą Biblii – powiedział, że zostanie zmieniona klasyka w literaturze. Wydaje mi się, że jako przykład podał Mark Twain’a. Ale powiedział, że przypadkowy czytelnik zmienionej wersji klasycznej nawet by nie podejrzewał, że cokolwiek zmieniono. I ktoś musiałby czytać słowo po słowie by nawet poznać, że dokonano jakiejkolwiek zmiany, gdyż będzie ona tak subtelna. Ale zmiany będą po to, by promować akceptację nowego systemu.

Więcej czasu w szkole, ale nie nauczą się niczego
Jeśli chodzi o edukację to powiedział, że dzieci będą spędzać więcej czasu w szkole, ale w wielu szkołach nie będą uczyć się niczego. Nauczą się pewnych rzeczy, ale nie tak jak dawniej. Lepsze szkoły w lepszej dzielnicy z lepszymi ludżmi – ich dzieci będą uczyć się więcej. W lepszych szkołach, uczenia się będzie przyspieszone. I powiedział: “Uważamy, że możemy przyspieszyć ewolucję”. Będzie wydłużony okres edukacji (lata), i lekcje będą trwały w czasie lata. Studia będą bardziej specjalistyczne – węższy ale głębszy zakres wiedzy. Nie będzie można zdobyć informacji spoza dziedziny danej osoby, chyba, że uzyska się pozwolenie. Człowiek będzie ekspertem ale tylko w wybranej dziedzinie, i nie będzie orientował się w żadnej innej.

Rządzą ci, którzy mają dostęp do informacji
Mówił o komputerach w edukacji, i każdy kto będzie chciał mieć dostęp do komputera lub książek nie mających związku z jego kierunkiem studiów, uzyska pozwolenie lub nie.

Niektóre książki znikną z bibliotek
Szczególnie te, które zawierają niepożądane informacje, nieodpowiednie do nowego systemu. Będzie coś w rodzaju zorganizowanej kradzieży książek: po prostu specjalne grupy wyniosą pewne pozycje i nigdy ich nie zwrócą. Nie każdy będzie miał pozwolenie na posiadanie w domu książek.

Promowanie narkomanii w celu stworzenia atmosfery dżungli
Wzrośnie używalność narkotyków i alkoholu. Ale wzmoże się też działalność biur antynarkotykowych. Brzmi to jak kontradykcja, ale oznacza to, że spowoduje to powstanie prawa dżungli, do wyeliminowania słabszych jednostek: ‘zanim wystąpiło przeludnienie, istniało prawo dżungli, w której przetrwali tylko ci o najlepszej kondycji fizycznej’. Człowiek musiał bronić się w swoim środowisku, przed dzikimi zwierzętami i chorobami. Teraz człowiek stał się zbyt cywilizowany, i brak mu kondycji fizycznej, i mogą przetrwać tylko silniejsi. I tu jest rola do odegrania przez narkotyki – prawo dżungli odnowi selekcję najsilniejszych. Sprawa narkotyków będzie utrwalana w podświadomości społeczeństwa, przez co ludzie dowiedzą się, że świat nie jest tak bezpieczny jak im się wydawało. To samo będzie się działo ze spożyciem alkoholu: promowanie i zakaz. Słabi skorzystają z promocji. Wzrośnie problem pijanych kierowców, ale wprowadzone będzie bardziej rygorystyczne prawo pozbawiające przywileju prowadzenia auta.

Ograniczenia podróży
Nie każdy powinien mieć swobodę podróżowania tak jak teraz w USA. Ludzie nie potrzebują podróżować w ten sposób. To będzie przywilej!

Potrzeba większej ilości więzień, wykorzystanie w tym celu szpitali
Niektóre nowo budowane szpitale będą tak zaprojektowane, by szybko można je było przystosować na użytek systemu penitencjarnego.

Źródło: http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians.html
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Następne transkrypcje nagrań też warto znać:
http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html
http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_3.html

Czy ktoś mógłby przetłumaczyć lub znaleźć tłumaczenie na necie?
Oto moje tłumaczenie lucyferiańskiego planu NWO Rotszylda z 1773 r., który zadziwiająco zgadza się z powyższymi szczegółami wykonawczymi. — PB

+++++++++++++++++++++++++++++++++

 • Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.
 • Oręduj za spożywaniem alkoholu i narkotyków, demoralizacją i wszelkimi nałogami, systematycznie stosowanymi dla korupcji młodzieży. Oszukuj, zmylaj i demoralizuj młodych, ucząc ich teorii i zasad wiadomych nam, że są fałszywe.
 • Głoś „liberalizm“, by uzurpować władzę polityczną. Rozbieraj istniejące siły porządku i prawa, przebudowuj wszystkie instytucje. Pozostawaj niewidzialny do momentu, gdy stanie się to na tyle silne, że żaden podstęp ani siła nie podważą tego.
 • Przekręcaj państwowe i międzynarodowe prawo na sprzeczności, co najpierw maskuje prawo, a następnie usuwa je. Zastępuj prawo arbitrażem.
 • Moralność to achillesowa pięta polityków. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na urzędy publiczne – usłużni i posłuszni naszym nakazom.
 • Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany – zawsze można odwrócić to, co się obiecało, bez konsekwencji. Niech masy wierzą, że są ofiarami kryminalistów. Następnie przywróć porządek, wyglądając na zbawicieli.
 • Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.
 • Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.
 • Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.
 • Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

Może wreszcie niektórzy zrozumieją, dlaczego sprawa scypionek jest nierozerwalna od odludnienia, manipulacji religią i polityką, merdiów, demoralizacji, Nowego Ładu = „satanizmu“ tj. lucyferianizmu, które niechętnie widzą na blogu niedoinformowani, ateiści i agenci lucy. Skomasowałem w 10 logicznych punktów następujące 25 punktów orginału planu Rotszylda:
1. Use violence and terrorism rather than academic discussions.
2. Preach “Liberalism” to usurp political power.
3. Initiate class warfare.
4. Politicians must be cunning and deceptive – any moral code leaves a politician vulnerable.
5. Dismantle “existing forces of order and regulation.” Reconstruct all existing institutions.”
6. Remain invisible until the very moment when it has gained such strength that no cunning or force can undermine it.
7. Use Mob Psychology to control the masses. “Without absolute despotism one cannot rule efficiently.”
8. Advocate the use of alcoholic liquors, drugs, moral corruption and all forms of vice, used systematically by “agenteurs” to corrupt the youth.
9. Seize properties by any means to secure submission and sovereignty.
10. Foment wars and control the peace conferences so that neither of the combatants gains territory placing them further in debt and therefore into our power.
11. Choose candidates for public office who will be “servile and obedient to our commands, so they may be readily used as pawns in our game.”
12. Use the Press for propaganda to control all outlets of public information, while remaining in the shadows, clear of blame.
13. Make the masses believe they had been the prey of criminals. Then restore order to appear as the saviors.
14. Create financial panics. Use hunger to control to subjugate the masses.
15. Infiltrate Freemasonry to take advantage of the Grand Orient Lodges to cloak the true nature of their work in philanthropy. Spread their atheistic-materialistic ideology amongst the “Goyim” (gentiles).
16. When the hour strikes for our sovereign lord of the entire World to be crowned, their influence will banish everything that might stand in his way.
17. Use systematic deception, high-sounding phrases and popular slogans. “The opposite of what has been promised can always be done afterwards… That is of no consequence.”
18. A Reign of Terror is the most economical way to bring about speedy subjection.
19. Masquerade as political, financial and economic advisers to carry out our mandates with Diplomacy and without fear of exposing “the secret power behind national and international affairs.”
20. Ultimate world government is the goal. It will be necessary to establish huge monopolies, so even the largest fortunes of the Goyim will depend on us to such an extent that they will go to the bottom together with the credit of their governments on the day after the great political smash.”
21. Use economic warfare. Rob the “Goyim” of their landed properties and industries with a combination of high taxes and unfair competition.
22. “Make the ‘Goyim’ destroy each other so there will only be the proletariat left in the world, with a few millionaires devoted to our cause, and sufficient police and soldiers to protect our interest.”
23. Call it The New Order. Appoint a Dictator.
24. Fool, bemuse and corrupt the younger members of society by teaching them theories and principles we know to be false.
25. Twist national and international laws into a contradiction which first masks the law and afterwards hides it altogether. Substitute arbitration for law.

http://www.spingola.com/before_rockefeller.htm
http://gunnyg.wordpress.com/2008/03/28/before-rockefeller-there-was-rothschild-by-deanna-spingola/

Komentarzy 141 do “Wszystko zaczyna się sprawdzać”

 1. Oceńcie sami.... said

  a tak się przyzwyczaja Polaków do nowego loga naszej Ojczyzny….

  http://w669.wrzuta.pl/obraz/aUD4Tswr4Hx/metro_warszawa

  zdjęcie zrobione dzisiaj w metrze warszawskim……

  (wyświetlane w filmiku na monitorze w wagonie)

 2. dartan said

  symbol waluty euro jak dla mnie to szatańskie widły, bo takiej litery E nigdzie nie znalazłem, niemcy przyjmują do swojego dowodu osobistego lucyferiański symbol rogacza
  http://www.sekretyameryki.com/?p=2130
  dalej bez komentarza
  ===========
  od pb: nie zartuj sobie, to moj artykul, zerzniety przez sekretyameryki z https://grypa666.wordpress.com/2009/12/27/3326/
  bez nalezytego podania zrodla, ze zmylkowa data pasujaca do daty wpisu niby przez Sekrety!
  byla kiedys bitwa z plagiaryzmem uprawianym na sekretyameryki, widac im malo

  • monitorpolski said

   Poprawka – na dole artykułu jest informacja o źródle:
   Ausweis666
   Piotr Bein 28.12.2009 Opublikował/a grypa666

   =======================
   od pb: marku, po raz kolejny bronisz szkodnika, pozwol mi bronic podstawowych praw autorskich, skandalicznie i nagminnie lamanych przez polskie witryny; sekretyameryki przyslal przeprosiny i nastepna obietnice poprawy;
   autor i url powinny byc NA GORZE, wielu zuytkownikow niedoczytuje do konca;
   data na dole zostala zmieniona z orginalu, pasujac do daty na gorze, co wraz z wpisujacym o nicku „Sekrety” wyglada na ich tekst; zobacz jak pomineli nazwe organizacji jadwigi lopaty i juliana rose w kopii tekstu o gmo!
   pominiecie pelnego urla pozbawia internautow zestawienia graficznego (ktore sam doszlifowales) pokazujacego diabelsiego kozla w calej okazalosci

 3. mgrabas said

  PIZZA HUT – SILIKON

  Napisał Sekrety WIADOMOŚCI DNIA gru 27, 2009
  Silicone Based Chemical in Pizza Huts Cheese is Polymethylsiloxane. Artykuł dostępny na stronie http://xmb.stuffucanuse.com/xmb/viewthread.php?tid=4855

  Jeżeli lubisz piccę i nią się zajadasz szczególnie w PIZZA HUT musisz to wiedzieć!. Piccy podstawowym produktem jest ser, który zrobiony jest z silikonu Polymethylsiloxane.

  Jest to opatentowany proces przez firmę LEPRINO FOODS – Włochy, która spryskuje chemiczną substancję o nazwie Polydimethylsiloxane na granulki sera. Firmy LEPRINO FOODS – ser jest rozsyłany do PIZZA HUT i zawiera 900 cząsteczek/ 1 milion Polydimethylsiloxane 90 razy większą dawkę niż FDA zezwala.

  Polydimethylsiloxane ma wiele zastosowań np. Pamela Anderson powiększyła sobie piersi za pomocą silkonu Polydimethylsiloxane.

  Zapraszamy na degustację Polydimethylsiloxane silkonu do PIZZA HUT.

  źródło: http://www.sekretyameryki.com/?p=2113
  ==================
  od pb: dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny, jedzcie w pizaa hut

  • Janosik said

   tak jedzcie w KFC to gowno nie znacie dnia godziny kiedy powiększą wam ????????sama radocho będzie!!!!!!

   • alicja said

    KFC to kurczaki 😉 PIZZA HUT – to jest nazwa restauracji .

    To tak dla sprostowania , a ogólnie to we wszystkich tych jadłodajniach sprzedają faszerowane chemia gówna nie ma znaczenia jaka nazwa . Jakieś parę lat temu była tu afera bo odkryli ze u chińczyka zamiast kurczaczka kotki leciały na talerz , zamknęli budę ale grom go wie ile jeszcze takich się znajduje nieujawnionych .
    Umie w domu reżim żadnych gotowych świństw ,niema nawet sody i chipsów ,był czas ze dzieciaki miały o to do mnie pretensje , dziś same mi przyznaj racje .

 4. Ola said

  Dziękuję bardzo za opublikowanie mojego wpisu, p. Piotrze, jestem w połowie taśmy 2, a tymczasem polecam przeczytać to, i nie będę tego komentować, zostawiam to czytelnikom :

  Grzybica i promieniowanie
  Barry Chamish
  Kanał 10 izraelskiej telewizji 14.08 pokazał film dokumentalny, który ujawnia najbrzydszą tajemnicę izraelskiej partii pracy: umyślne masowe promieniowanie trujące prawie całe pokolenie sefardyjskich dzieci.
  ‘Grzybicze dzieci’- reż. David Belhassen i Asher Hemias, dostał nagrodę za najlepszy dokument na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Haifie. Jego tematem jest masowe promieniowanie setek tysięcy młodych izraelskich imigrantów w krajach Środkowego Wschodu – Sefardyjczyków, jak są obecnie nazywani.
  W 1951 roku, dyrektor Ministerstwa Zdrowia Izraela, dr Chaim Heba, poleciał do Ameryki i wrócił z 7 aparatami Rentgena, dostarczonymi przez armię amerykańską. Miały być użyte w masowym eksperymencie atomowym na całym pokoleniu sefardyjskiej młodzieży i dzieci, jako królikach doświadczalnych. Każde dziecko miało otrzymać 35.000 razy większą dawkę promieni wprost na głowę. Za to Izrael otrzymał od rządu amerykańskiego 300 mln izraelskich lirów rocznie. Cały budżet na opiekę zdrowia wynosił wtedy 60 mln lirów. Zapłacona suma jest dzisiaj równa trylionom dolarów.
  Aby oszukać rodziców ofiar, dzieci były zabierane na „wycieczki szkolne”, i ich rodzicom mówiono później, że promieniowanie stanowiło leczenie epidemii grzybicy głowowej. Po tych dawkach wkrótce zmarło 6.000 dzieci, a wiele z pozostałych zachorowało na raka, który z upływem czasu zabił tysiące z nich, i zabija nadal. Kiedy jeszcze żyły, ofiary cierpiały na zaburzenia takie jak padaczka, amnezja, choroba Alzheimera, przewlekłe bóle głowy i psychoza.

  I to jest przedmiotem filmu dokumentalnego oglądanego ‘na dystans’. Ale to inna sprawa, kiedy na ekranie ogląda się ofiary.
  Patrzę na Marokankę opisującą jak czuje się po zaaplikowaniu na głowę 35.000 razy większej dopuszczalnej dawki promieni rentgenowskich: „Krzyczałam żeby ból odszedł. Niech się skończy ten ból! Niech się skończy ten ból! Nigdy jednak nie odszedł.”

  Patrzę na skulonego brodacza idącego w dół ulicy. „Mam pięćdziesiątkę, a każdy myśli, że mam siedemdziesiątkę. Muszę się pochylać, gdy chodzę, żebym się nie przewrócił. Tymi promieniami odebrali mi moją młodość’.
  Patrzę na staruszkę, która aplikowała te dawki tysiącom dzieci: „Po przywiezieniu miały golone głowy i smarowano je piekącym żelem. Następnie wkładano im piłkę między nogi, i mówiono, żeby ich nie upuściły, więc nie mogły się poruszać. Dzieci nie miały żadnej innej ochrony. Nie było dla nich kamizelek. Powiedziano mi, że robię dobrze, przyczyniając się do usunięcia grzybicy. Gdybym wtedy wiedziała, jakie to było niebezpieczne dla dzieci, nigdy bym nie współpracowała. Nigdy w życiu!”

  Ponieważ całe ciało było narażone na promienie, często zachodziły w nim zmiany genetyczne, wpływające na następne pokolenie. Patrzymy kiedy kobieta o zniekształconej twarzy wyjaśnia: „Wszystkie troje moje dzieci mają takie same nowotwory, jak moja rodzina. Czy to tylko zbieg okoliczności?”
  Większość ofiar stanowili Marokańczycy, ponieważ one były najliczniejszą grupą imigrantów sefardyjskich. Pokolenie, które zostało zatrute pozostało wiecznymi biedakami i kryminalistami. To nie miało sensu. Marokańczycy, którzy zdołali uciec do Francji, zostali zamożnymi i dobrze wykształconymi ludżmi. Powszechnym wyjaśnieniem było to, że Francja otrzymała bogatych, więc mądrych. Prawdziwe wyjaśnienie jest takie, że żadne francuskie dziecko marokańskie nie miało komórek mózgowych smażonych promieniami gamma.

  Film wyrażnie pokazał, że to nie była przypadkowa operacja. Niebezpieczeństwo promieniowania było znane od ponad czterdziestu lat. Czytamy oficjalne wytyczne dla leczenia promieniami z 1952 roku. Maksymalna dawka podawana dziecku w Izraelu była 0,5 rad. To nie był żaden błąd. Dzieci zostały zatrute celowo.

  David Deri pokazuje, że promieniowaniu rentgenowskiemu poddano tylko dzieci sefardyjskie: „Byłem w klasie kiedy przyszli mężczyźni żeby zabrać nas na wycieczkę. Pytali o nasze nazwiska. Dzieciom aszkenazyjskim kazano wrócić na swoje miejsca. Ciemne dzieci zostały wprowadzone do autobusu.

  Film przedstawia historyk, który jako pierwszy posklejał historię ruchu eugenicznego. Później oświadczył, że ‘operacja grzybica’ była programem eugenicznym, mającym na celu ‘odchwaszczenie’ dostrzeganych słabych jednostek społeczeństwa. Na ekran powraca Marokanka. „To był holokaust, sefardyjski holokaust. I tego chcę się dowiedzieć – dlaczego nikt nie odważył się by to zatrzymać”.

  David Deri, w filmie, a potem jako członek panelu, odnosi się do frustracji jaką napotkał, gdy próbował znaleźć swoją dokumentacje medyczną z czasów kiedy był dzieckiem. „Chciałem się dowiedzieć, czym mnie potraktowali. Chciałem wiedzieć, kto upoważnił ich do tego. Chciałem prześledzić ciąg dowodzenia. Ale Ministerstwo Zdrowia powiedziało mi, że moje dokumenty zaginęły. Boaz Lev, rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia oświadczył: „Prawie wszystkie dokumenty zostały spalone w pożarze”.

  Mówi się nam, że w końcu lat 1940 prawo amerykańskie zaprzestało eksperymentów promieniowania przeprowadzanych na więźniach, słabych psychicznie itd. Amerykański program atomowy potrzebował nowego źródła ludzkich królików doświadczalnych, i rząd izraelski dostarczył ich. Taki był skład rządu w czasie okrucieństwa promieniowania:

  Priemier – David Ben Gurion; Minister Finansów – Eliezer Kaplan; Minister Osadnictwa – Levi Eshkol; Minister Spraw Zagr – Moshe Sharrett; Minister Zdrowia – Yosef Burg; Minister Pracy – Golda Meir; Minister Policji – Amos Ben Gurion.
  Najwyższe stopniem stanowisko spoza rządu należało do dyrektora Ministerstwa Obrony – Shimona Peresa.
  To, że program opiewający na miliardy dolarów z amerykańskich funduszy publicznych mógł być nieznany premierowi, w czasach biednego Izraela, jest śmieszne. Ben Gurion musiał wiedzieć o tym okrucieństwie i dlatego wybrał swojego syna na ministra policji, w przypadku gdyby ktoś usiłował stwarzać problemy.
  Minister Finansów Eliezer Kaplan został nagrodzony na zawsze szpitalem noszącym jego imię w pobliżu Rehovot. Ale nie tylko on ma ten zaszczyt. Chaim Sheba, który prowadził Grybica Incorporated, dostał cały kompleks medyczny nazwany jego imieniem. Oczywiście, gdyby w zawodzie lokalnych medyków był choć gram przyzwoitości, nazwy tych szpitali musiałyby ulec zmianie.
  Po zakończeniu filmu była dyskusja panelowa, z udziałem marokańskiego wokalisty, Davida Edri, szefa ds. odszkodowań na rzecz ofiar za ‘promieniowanie grzybiczne’, i Boaz Lev, rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia.

  Gospodarz programu, Dan Margalit, próbował robić dobrą minę po tym, czego był świadkiem. Pokornie wyjaśnił, że „państwo było biedne. To była sprawa codziennego przetrwania”. Potem zamilkł. Wiedział, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla okropności, które musiały znosić sefardyjskie dzieci.
  Ale to marokański wokalista najlepiej podsumował całe to wydarzenie: ‘Będzie bolało, ale trzeba powiedzieć całą prawdę. W przeciwnym wypadku rany nigdy się nie zagoją’.

  Ale jest jedna osoba, która zna całą prawdę. Jedynym sposobem by ją poznać i zacząć gojenie, jest zapytanie go o rolę, jaką odegrał w masowym zatruciu ponad 100,000 sefardyjskich dzieci i młodzieży.
  Ale znam powód dlaczego tak się nie stanie. Film pokazano w tym samym czasie co najbardziej popularny program roku, finał izraelskich talentów ‘Narodziny Gwiazdy’. Następnego dnia, zdjęcia na pierwszych stronach gazet zajęła nowo narodzona gwiazda. W żadnej gazecie, ani też w internecie, nie było słowa o ‘Grzybicznych dzieciach’. Aż do teraz.

  http://www.dejanlucic.net/Ringworm%20and%20Radiation.html

  Uwaga :
  Sefardyjczycy – Żydzi Izraelici mieszkający na Bliskim Wschodzie od czasów przed-Jezusowych, wyznawcy judaizmu.
  Aszkenazyjczycy – Żydzi przybyli na Bliski Wschód oryginalnie z dorzecza Wołgi (Królestwo Chazarów), w przeważającej części syjoniści.
  ====================
  od pb: przerazajacy artykul, przetlumaczylem z Pawlem Zasuniem dla Wiru w kanadzie w 2004 roku, slady na witrynie Wojciecha Wlazlinskiego zasluzonego dzialacza polonijnego w usa: http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/Zwierzeta.html

  nosze sie z zamiarem opublikowania na necie wszystkich wlasnych artykulow i tlumaczen wykonanych dla Info nurtu i Wiru (oba magazyny za polska racja stanu zniszczone przez agenciurstwo ‚polskie’ w canadzie) — szukam sponsora i pomoc techniczna do tego przesiewziecia;
  w planach mam o wiele wiecej – szukam podobnej pomocy

  • monitorpolski said

   Znana sprawa, choć bardzo mało się o niej mówi z wiadomych powodów. Przez jakiś czas wine zwalano na „Amerykanów”, którzy rzekomo nieprzetestowali sprzętu. Jest to przykład, który dobitnie okazuje jaką mentalność mają syjoniści azjatyccy (chazarowie). Mało kto też pamięta, że ONZ potępił syjonizm jako rasizm. Dzięki wysiłkom dyplomacji „amerykańkiej” uchwałę tę unieważniono: http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_General_Assembly_Resolution_3379
   Barry Chamish wkłada wiele wysiłku w walkę z syjonizmem, można go posłuchać m.in. w Radio Liberty dr Stana Monteigha.

  • ALFA said

   Holokaust zorganizowali Żydzi Żydom. W świetle faktu napromieniowania 100.000 dzieci sefardyjskich wszystko staje się jasne, żeby użyć cytatu z artykułu: Holokaust był „programem eugenicznym, wymierzonym w usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa”.

   Widać przywódcy syjonistyczni, po wyczerpaniu możliwości ściągnięcia kolejnych kolonizatorów Palestyny, postanowili wykończyć pozostałą w Europie Środkowo-Wschodniej gorszą populację „chałaciarzy”, finansując sterowanego przez nich wściekłego psa – Hitlera, jak również całą tę antysemicką, nazistowską nagonkę. Być może, już wówczas myślano o przyszłym „Przedsiębiorstwie Holokaust”. Ktoś powiedział, że to jest nacja, która myśli 200-300 lat naprzód.
   Według opublikowanego niedawno w Tel Awiwie raportu Greenpeace Izrael jest poważnie zagrożony skażeniem z własnych instalacji jądrowych, do którego może dojść albo przez „przypadek”, albo w sposób „celowy” … .
   Raport stwierdza że Izraelczycy mają prawo dowiedzieć się o rozmieszczeniu tych instalacji oraz być poinformowani o ciężkim zagrożeniu jakie stwarzają one dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

   Wygląda więc na to, że izraelscy Żydzi wpadli chyba we własne sidła.
   ===================
   od pb: Szoa, jedną z ponad 20 tragedii grup narodowych, wyznaniowych, politycznych etc w Holocauscie, zaplanowali i wykonali rekoma innych skrajni zydzi z globalnego syjonizmu i sekty chabadzkich lubawiczerow; ci ostatni opracowali syjonizm, swiecka religie judeocentryczna: http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/
   celem Szoa byla eliminacja Zydow przeciwnych syjonizmowi = google „jewsnotzionists” i „jewsagainstzionism”;
   nie chodzi wiec o „nacje” tylko o zboczone odlamy spolecznosci zydowskiej = po raz kolejny przypominam, zeby nie uogolniac, chocby z poszanowania ofiar Szoa;
   judeocentrycy gardza masami zydowskimi tak samo jak gojami

   • ALFA said

    Podczas, gdy żydowski świat bojkotował nazistowskie Niemcy lat 1930tych, Agencja Żydowska w Jerozolimie popierała Hitlera. Zawarto umowę, tzw. Zezwolenie Transferu, na mocy której hitlerowcy mieli wygonić niemieckich Żydów do Palestyny, a lejberzystowscy syjoniści mieli zmusić imigrantów do wydania swych majątków na zakup wyłącznie niemieckich towarów.
    Gdy Agencja Żydowska miała już niemieckich Żydów, na których jej zależało, zostali oni potajemnie indoktrynowani anty-żydowskością Sabbataja Cwi oraz Jakuba Franka. Wtedy pozwolono nazistom zająć się Żydami pozostałymi w Europie. Holokaust był programem eugenicznym, a Levi Eszkol odgrywał w nim znaczącą rolę.
    W tym momencie na ekranie pojawia się marokańska kobieta: To był holocaust, holokaust sefardystów. Chciałabym wiedzieć, dlaczego nie znalazł się nikt, kto by to zatrzymał?
    David Deri, zarówno na filmie, jak i będąc uczestnikiem dyskusji, wyrażał frustrację z powodu niemożności znalezienia akt lekarskich z czasu swego dzieciństwa: Próbowałem dowiedzieć się, co mi zrobili, kto to autoryzował, na czyje polecenie. Niestety ministerstwo zdrowia powiedziało, że moje akta zginęły. Boaz Lev, minister zdrowia, powiedział, że wszystkie zapiski spłonęły w pożarze. Rzecznik ministerstwa zdrowia, Boaz Lev: Niemal wszystkie akta spłonęły w pożarze.
    Pomóżmy więc Panu Deri wytropić prawdę o tym, kto wydał rozporządzenia. W tym miejscu muszę jednak wprowadzić swoją osobę. Około 6 lat temu badałem sprawę porwania 4,5 tys. jemeńskich niemowląt i dzieci w pierwszych latach państwowości Izraela. Spotkałem się z przywódcą ruchu na rzecz dzieci jemeńskich, rabinem Uzi Meshulum, uwięzionym z powodu próby ujawnienia prawdy na ten temat. Później został on odesłany do domu w stanie wyniszczenia, z którego już nigdy się nie wykaraskał. Powiedział mi wtedy, że wszystkie te dzieci zostały wysłane do Ameryki, w celu przeprowadzenia na nich testów nuklearnych. Amerykański rząd zakazywał eksperymentów na ludziach, więc potrzebował „królików doświadczalnych”. Rząd Izraela zaoferował ludzi na ten cel, w zamian za pieniądze oraz nuklearne tajemnice.
    Inicjatorem izraelskiego projektu jądrowego był przewodniczący rady obrony Izraela, Szimon Peres. Rabbin Jerozolimy, David Sevilia, potwierdził tę zbrodnię. Później widziałem zdjęcia blizn popromiennych na kilku niemowlętach, które przeżyły, oraz klatki, w których przewieziono je do Ameryki. Nieco wcześniej niż pięć lat temu, opublikowałem w internecie moje przekonanie, że syjonistyczny rząd lejberzystowski Izraela prowadził doświadczenia jądrowe na Jemeńczykach i innych sefardyjskich dzieciach, zabijając tysiące z nich. Niecałe trzy lata temu opublikowałem to ponownie w swojej ostatniej książce, pt. „Save Izrael!” (Ocalić Izrael!). Spotkało mnie z tego powodu wiele nieprzyjemności. Jednak miałem rację.
    Wróćmy jednak do filmu. Mówią nam, że w latach 1940tych prawo USA zakazało doświadczeń nuklearnych przeprowadzanych na więźniach, chorych umysłowo i tym podobnych. Amerykański program atomowy potrzebował nowego źródła, ludzkich „królików doświadczalnych” i rząd Izraela dostarczył ich.
    Oto skład rządu z czasu grzybicy i okrucieństwa: premier – David Ben Gurion, minister finansów – Eliezer Kaplan, minister osadnictwa – Levi Eszkol, minister spraw zagranicznych – Mosze Szarrett, minister zdrowia – Josef Burg, minister pracy – Golda Meir, minister policji – Amos Ben Gurion.
    Najwyższa, poza-gabinetowa pozycja należała do Szimona Peresa, przewodniczącego Rady Obrony Izraela.
    Jest absurdem, że program pochłaniający miliardy dolarów z funduszy USA, byłby nieznany premierowi Izraela, tak zgłodniałego gotówki. Ben Gurion doskonale o wszystkim wiedział, dlatego też wybrał na ministra policji swojego syna, na wypadek, gdyby ktoś zechciał się wmieszać.
    Przyjrzyjmy się również innym członkom spisku, zaczynając od ministra finansów, Eliezera Kaplana. Zajmował się zyskami z transakcji, a jako formę wiecznej nagrody, nazwano jego imieniem
    szpital w pobliżu Rehovot. Nie jest jedynym w tym wypadku. Czaim Szeba, rasistowski bigot, który przewodził „Korporacji Grzybica”, nadał swe imię całemu kompleksowi medycznemu. Nie trzeba przypominać, że jeżeli w środowisku medycznym jest choć odrobina przyzwoitości, nazwy tych placówek zdrowia trzeba zmienić.
    TAK ŻYDZI ZGOTOWALI ŻYDOM LOS!!!!!!

   • Zbyszko said

    Coś nieprawdopodobnego!!! czasami to już naprawdę można się załamać…

  • Xagog said

   Ech,mnie aż trzepie jak czytam o eksperymentach na dzieciach. Sk…. pozabijałbym (ja wiem że takie gadanie nie przystoi komuś kto uważa się za chrześcijanina,ale cóż…)!Że już o rytuałach satanistycznych (ktoś też tu kiedyś pisał o tym) nie wspomnę.To trzeba piętnować i potępiać jak tylko się da,żadnych kompromisów.
   =========
   od pb: bez wzywania do przemocy prosze ;<)

 5. kojak said

  Dla bardziej „uduchowionej” części bloga, przeczytajcie sobie początek recenzji gry:
  http://gry.onet.pl/5275,1591620,,Tribulation_Knights,zapowiedz.html

  • mgrabas said

   dzięki @ Kojak za ciekawostkę o grze Tribulation Knights

   „(…) Tło rozgrywki jest biblijne, ale współczesne. A właściwie lekko futurystyczne. Bazując na przepowiedniach z biblijnej Księgi Objawień autor „Tribulation Knights”, Thomas Nelson, wykreował świat trapiony biblijnymi kataklizmami – co zresztą jest ostatnio bardzo w modzie, jeśli spojrzy się na przykład na premiery kinowe. W tej ponurej przyszłości ludzkość została rzucona na kolana przez klęski żywiołowe, choroby i głód. Zapanowała anarchia i chaos. Z niej wyłoniła się pewna struktura polityczna, zapewniająca bezpieczeństwo, spokój i pełny żołądek. Problem tylko w tym, że żeby dostać się do jej miast, trzeba pozwolić agentom Ochrony wszczepić sobie implant genetyczny, który… cóż, całkowicie zmienia daną osobę. Pozbawia człowieczeństwa, a może i duszy, kto wie.
   Z systemem walczą członkowie ruchu oporu. Nie ma tu jednak ataków na konwoje, zuchwałych napadów i tym podobnej partyzantki. Rycerze, bo tak się zwią ci ludzie, wyrzekli się przemocy – jak Gandhi. Pomagają jak mogą, starają się, by ludzie, którzy nie chcą się oddać we władanie Ochrony, mieli jakieś szanse przeżycia w tym niegościnnym świecie. Słuszne to i sprawiedliwe. (…)”

   przy okazji gier, oto w co grają mający włądzę – grają żołnierzami…

   =================
   od pb: doczekamy sie przejrzenia od polskich zolnierzy na ‚misjach pokojowych’ ?

   • ALFA said

    Czas najwyższy uświadomić matki ,żony i narzeczone abyście uświadomiły swoim synom,mężom i chłopakom co są warte pieniądze za śmierdż niewinnych ludzi oraz śmierdż synów i mężów,żeby tym naszym rządzącym wreszcie powiedzieć NIE!!! nie jesteście TERRORYSTAMI !!! JESTEŚCIE NA MISJACH POKOJOWYCH WIĘC WALCZCIE O POKÓJ A NIE MORDUJCIE i nie nabijacie kasę bogatym. OBUDŻCIE SIĘ ONI SĄ TEŻ LUDŻMI I MAJĄ INNĄ KULTURĘ DAJCIE IM ŻYĆ!!!

   • Zbyszko said

    Niedawno jedna z żon polskich żołnierzy w Afganistanie powiedziała że jej mąż marzył o wyjeździe do Afganistanu…

   • Janosik said

    I co wymarzył czy padł za terroryzm???

   • Zbyszko said

    Prawie z płaczem składał rodzinie życzenia Bożonarodzeniowe

   • mizia said

    wcale mi ich nie zal – KAZDY KTO Z BRONIĄ W RĘKU DLA ZAROBKU- A POLACY PRZEDEWSZYSTKIM TAM JADĄ DLA ZAROBKU-
    JEST SKURWIELEM NAJEMNIKIEM I NIECH ZDYCHA NA PUSTYNI JAK GO DIABEŁ KUSIŁ ZARABIAĆ NA CUDZYM NIESZCZEŚCIU – koniec kropka i nieżyczę sobie żadnego komenta tłumaczacego tych pachołków za parę groszy.

    tu zato coś nowego

    http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html

 6. Zorrro said

  Wszystko to od dawna jest planem Smoka Starodawnego Barwy Ognia, który w naszych czasach wysłał do boju dwie bestie (z morza i z ziemi w/g Apokalipsy) i maja one deprawować i niszczyć człowieka jako dzieło Boga!!!. Dlaczego Bóg do tego dopuszcza??? To rodzaj oskarżenia jaki często niewierzący rzucają chrześcijanom: dlaczego Bóg dopuścił do kaźni Auschwitz??? To nie Bóg jest winny temu co się dzieje tylko SAM CZŁOWIEK!!! W La Salette i Fatimie NMP przestrzegała: jeśli świat się nie nawróci to spadnie na ludzkość wielkie cierpienie. Wybuchły już dwie przerażające wojny światowe a teraz swymi występkami inicjowanymi przez wspomniane dwie bestie ściągamy na nasze głowy straszne wydarzenia. Sami zapraszamy szatana do naszej rzekomo cywilizacji chrześcijańskiej, przez łamanie wszystkich przykazań nawet z tym podstawowym dla ludzi innych religii: nie czyń tego innym co tobie niemiłe!!! Czy możemy się jeszcze obronić? Tak!!!! Maryja w ostatnich w dziejach świata -jak sama zapowiada – orędziach swoich przekazywanych, w Medjugorie powiedziała, że przede wszystkim modlitwą (np różańcową) możemy odwrócić wiele wiszących nad nami bardzo złych wydarzeń!!! dlatego te orędzia (także Fatimskie) zwalczane były i są do dziś nawet w łonie Kościoła Katolickiego (jedna z bestii, ta z morza ma dwa rogi i symbolizuje tiarę biskupią – proszę pamiętać, że Judasz był jednym z pierwszych dwunastu biskupów) Proszę czytajcie „Koniec czasów ” Marii Valtorty gdzie Jezus Chrystus mówi do nas tak, jak za swojej bytności na ziemi i mówi wyraźnie, że świata już uratować się nie da, świat się sam potępił… ale uratować możemy własne dusze choć dookoła króluje cywilizacja śmierci, ludzie modlitwy przetrwają. Żyjemy w czasach Antychrysta Osobowego i czy jest nim Obama czy inny mason EU, to jest mniej ważne – bowiem on się do tego nie przyzna – zobaczymy to dopiero po jego owocach. Tak jak Hitler w roku 33 pociągnął za sobą 90% narodu – uwielbiano go, dał pracę po kryzysie i poczucie godności przegranemu narodowi. Skończyło się straszliwą hekatombą!!! Teraz będzie to wielokrotnie większa eksterminacja ludzi – a wszystko pod płaszczykiem demokracji i humanizacji!!! Wymienione w tekście cele to narzędzia tej hekatomby. Ale co gorsza zapowiadane są uderzenia żywiołów (czytaj Anna „Boże wychowanie”, które zniszczą cywilizację atlantycką. Na koniec na Europę uderzy chińsko-persko-arabska inwazja i dokona reszty spustoszeń. Na gruzach antychrystycznej Europy powstanie nowy byt, wolny od szatana i zakróluje PRAWDA JEZUSA CHRYSTUSA. Niestety może zginąć 2/3 ludzkości – ciągle jednak istnieje możliwość odwrócenia tego MODLITWĄ do której namawiam wszystkich. Nadzieja jest tylko w Najśw. Maryii Pannie jako matce wszystkich ludzi – ona nas uratuje jeśli się licznie do niej zwrócimy!!! Żadne próby organizowania oporu, tylko po ludzku kleconego nie mają szans, bowiem Aniołowie Upadku licznie zostali wypuszczeni z piekieł (ludzie sami ich swymi czynami zaprosili) a ich siłą zła, jest siłą nadprzyrodzona, z którą człowiek nie ma najmniejszych szans walczyć. ONA zaś swą piętą ostatecznie zetrze łeb szatanowi (Apokalipsa) i w Niej należy mieć nadzieję!!!!!!!
  ======================
  od pb: „Na koniec na Europę uderzy chińsko-persko-arabska inwazja” = spoko, „uderzy” jak swiniak w merdia

  • annah said

   Też tak to widzę. Ale jest nadzieja. MODLITWA ROZANCOWA MOZEMY ODWRACAC PRAWA NATURY, jak mowi Maryja. Patrz swiadectwo ocalonych w Hiroszimie czy Medjogorie, ktore prawie nie ucierpialo podczas licznych prob zniszczenia go z powietrza czy ziemi w ciaga wojny w Jugoslawii i nikt tu nie zginął, a w jednym z domow szczegolnie goscinnych dla uchodzcow cudownie mnozyla sie zywnosc .
   ================
   od pb: Kult Maryjny jest takze potezny w prawoslawiu; odkrywaja to Polacy odwiedzajacy mrowie monastyrow roznych narodow na Sw. Gore Atos w Grecji, zwanym tez Ogrodem Bogurodzicy; Monastyr Ujkowice obral za opiekunke Bogurodzicę Watopedzką (Monastyr Watopedi na Atosie, uwazany przez Gruzinow za swoj)
   http://www.monasterujkowice.pl/info.php?p=monaster
   http://www.mlahanas.de/Greece/Regions/MonasteryOfVatopedi.html
   http://orthodoxwiki.org/Vatopedi_Monastery_(Athos)

   http://www.youtube.com/watch?v=yZZGCoXFdpE i nastepne
   http://grecja.home.pl/relacje/marian_gal.htm

   • Zorrro said

    Katolicyzm i Prawosławie to jak dwa płuca jednego organizmu. Mamy wspólnotę Eucharystii, ciągłość święceń kapłańskich i wszystkie inne ważne prawdy wiary (poza drobiazgami mniejszej wagi). Dzielą nas tylko pyszne zaszłości historyczne, które w części zostały już zniesione (obustronna ekskomunika). Ale łączy nas przede wszystkim sam Chrystus i rozumienie roli Jego i naszej Matki (pośredniczki, pod krzyżem wypowiedziane zostały słowa:”…synu oto Matka twoja…”) Cuda jakie Maryja czyni po obu stronach są wynikiem właśnie tej niezwykłej wiary w jej pośrednictwo (Lourdes ok 200tyś uzdrowień w tym bezwzględnie potwierdzonych klinicznie, medycznie i prawnie – podobnie w Częstochowie i Gwadelupie – dziesiątki tysięcy uzdrowień!!!) Rola Maryji jest nie do przecenienia. Prosty lud prosi i dostaje wielkie łaski. Ale też i wielcy tego świata: obwołane modlitwy różańcowe prowadzą do zwycięstwa przeciw herezji islamu pod Lepanto podobnie pod Chocimiem – radzę poczytać mat. źródłowe na ten temat. Także „Cud nad Wisłą” Mądremu dość!!! Zbuntowany i tak będzie krzyczał, że niewygodne fakt poprzekręcam albo przemilczę -vide wodzowie Teutonów a po drugiej stronie cywilizacji Turańskiej… Modlitwa złożona w ręce Maryji ma wielką moc… między innym zapobiegła w roku 1981 wybuchowi totalnej wojny nuklearnej (na kanwie tych wydarzeń powstał film „Polowanie na Czerwony październik{) Wtedy to w Rejkiawiku spotkali się Reagan i Gorbaczow w celu szybkiej redukcji rakiet nuklearnych -rokowania Salt II)

  • Poszukiwacz said

   Sorki, ale o ile dobrze kojarzę Księgę Rodzaju to Ewa jest „matką wszystkich żyjących” (Rdz. 3;20). Generalnie jestem zdecydowanie przeciwny powyższym stwierdzeniom, ubóstwiającym Marię, że o różańcu nie wspomnę. Kult Maryjny ze wszystkimi jego dogmatami jest niebiblijny i wg mnie jest kolejnym szatańskim zwiedzeniem. Ktokolwiek się tam objawiał, nie był na pewno Marią, bo Maria spoczywa w ziemi w oczekiwaniu na zmartwychwstanie. Przebudźcie się i zacznijcie studiować Nowy Testament, nie ma tam ani słowa o tym że Maria została wzięta do nieba i należy jej się cześć, podobnie jak „wszystkim świętym”, których kanonizował na przestrzeni wieków kościół rzymski.
   Nie ma innej drogi do zbawienia jak TYLKO I WYŁĄCZNIE przez Jezusa. Oddając cześć stworzeniu (a nim była Maria, święci, obrazki, pomniki) popełniasz bałwochwalstwo! Cześć należy się wyłącznie Stwórcy! (patrz I i II przykazanie – Wyj. 20;1-6)
   =================
   od pb: pomysl jak „myla” sie prawoslawni w tym mnisi zyjacy tradycja z pierwszych stuleci chrzescijanstwa; prawoslawie to Nowy testament + postanowienia synodow z pierwszych stuleci chrzescijanstwa;

   • Zbyszko said

    Ty chyba jesteś świadkiem jehowy… sekty stworzonej przez masonów

   • annah said

    Mysle ze jako poszukiwacz, jest otwarty na
    Boga, i jesli szczerze pragnie dojsc do Prawdy i bedzie o to prosił Jezusa zostanie przed nim odkryta.

  • czosnek said

   Po pierwsze, objawienia w Medjugorje nie zostały jak na razie uznane przez Watykan, a po drugie, nie ma żadnej siły, ani żadnego sposobu, ani żadnej mocy, która mogłaby zapobiec klęskom apokaliptycznym zapisanym w Biblii. Można doświadczyć złagodzenia kar tylko na sobie, najbliższych, ewentualnie szerszej grupie (naród). Ale to, co zapisane w Biblii, musi się wypełnić, i żadna modlitwa tego nie zmieni. Co do trzeciej wojny światowej, to sądzę, że będzie to wojna muzułmańsko-chińska przeciw Zachodowi. Innej możliwości nie widzę. Będzie to też wielka wojna religijna muzułmanów przeciw Żydom i chrześcijaństwu. Żydzi odbudują Świątynię Jerozolimską właśnie dzięki wojnie religijnej, która będzie mogła usprawiedliwić wyburzenie meczetu na skale. Islam i wszystkie inne religie poza judaizmem i chrześcijaństwem są religiami fałszywymi. Samo stwierdzenie „naród wybrany” wskazuje na wybranie narodu żydowskiego jako tego, który jest wyspą wśród morza pogańskich kultów. Szatan natomiast wykorzystywał poprzez wieki proroków, tacy jak Mahomet czy Budda. Szatan od wieków zwodził ludzi, np. w pierwotnych kultach animistycznych, wykorzystując demony pełniące role „duchów zmarłych”. W fałszywej księdze islamu, koranie, możemy przeczytać:
   Oni knuli podstęp i Bóg knuł podstęp; a Bóg jest najlepszy spośród knujących podstępy. (Koran, 3:54)

   Zaprawde, Jezus jest u Boga jak Adam: On stworzyl go z prochu, a nastepnie powiedzial do niego: „Badz!” – i on jest. (Koran, 3:59)

   [żydzi] ani Go nie zabili, ani Go nie ukrzyżowali, tylko im się tak zdawało (Koran, 4:157)

   O ludu Ksiegi! Nie przekraczaj granic w twojej religii i nie mów o Bogu niczego innego, jak tylko prawde! Mesjasz, Jezus syn Marii, jest tylko poslancem Boga; i Jego Slowem, które zlozyl Marii; i Duchem, pochodzacym od Niego. Wierzcie wiec w Boga i Jego poslanców i nie mówcie: „Trzy!” Zaprzestancie! To bedzie lepiej dla was! Bóg-Allah – to tylko jeden Bóg! On jest nazbyt wyniosly, by miec syna! Do Niego nalezy to, co jest w niebiosach, i to, co jest na ziemi. I Bóg wystarcza jako opiekun! (Koran, 4:171)

   Mesjasz, syn Marii, jest tylko poslancem, tak jak juz przed nim byli poslancy (Koran, 5:75)

   http://breviarium.blogspot.com/2008/01/jem-stanisaw-kard-dziwisz-modli-si-z.html

   • annah said

    Po co te cytaty. Dojdz do objawien medjugorskich, zanim skrytykujesz. Czy jako czlowiek, ktoremu zostalo zaszczepione Prawo Naturalne od poczatku istnienia
    Twej swiadomosci, nie czujesz, ze wlasnie jestes w domu?
    Jest powiedziane,” po owocach ich poznacie”.

    Poza tym nie doceniasz mocy modlitwy. Ja wielokrotnie doswiadczalam jej cudownosci i jest to mozlwe takze na skale globalna, gdyby tylko wszystkim chcialo sie chciec, co jest juz mniej prawdopodobne.

   • eminem said

    Bądzcie ostrożni powołując się na objawienia medjugorie……………

   • annah said

    Byłam ostrozna az do czasu gdy sama doswiadczylam. Bogactwa duchowego jakie mozna tam otrzymac prozno szukac …, a swego czasu sporo jezdzilam, nawiedzalam tez rozne miejsca dla osobistych rekolekcji. To miejsce zyje wlasnym zyciem, jest enklawa pokoju, ktory doslownie wisi w powietrzu.
    Kierujac sie tylko tym co pisza prawdopodobnie nie mialabym odwagi stanac w jego obronie.

   • eminem said

    @czosnek trzecia wojna jest określona pomiędzy syjonistami a światem muzułmańskim, ale największym problemem są Chiny i Rosja (pracują nad tym :-)) Podpowiem tylko że naród żydowski został wymyślony, tak samo jak słowo żyd… Pojęcie Żyd nie istniało przed 1797 rokiem :-))) zresztą to samo można powiedzieć o żekomym wypędzeniu narodu wybranego z ziemi obiecanej 🙂
    ============================
    od pb: III wojna zaszkodzi przede wszystkim gojom, konfrontujac chrzescijan ze swiatem islamu wg planu ‚satanistow’;
    http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/
    http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/
    http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/31/judeocentrics-behind-balkan-interventionism/
    http://piotrbein.wordpress.com/2009/11/26/operation-danish-cartoons/

   • Zorrro said

    Medziugorie jest kontynuacją Fatimy a nie zostało uznane, bo nie może być!!! Expert w tych sprawach x.Lorentin przypomina, że puki objawienia trwają puty nie można o nich wydać ostatecznego werdyktu, a one ciągle trwają. Po wtóre część progresywnego kościoła upatrując zagrożenia w tych orędziach już wydała werdykt o rzekomej nieprawdziwości. JPII powiedział pewnemu kardynałowi prywatnie, że gdyby był na jego miejscu już by tam był, ale funkcja biskupa Rzymu wymaga innych, zgodnych z procedurami reakcji” Zatem co do oceny czy tam mówi autentycznie Maryja pozostaje kondycja własnego serca. Moja rozpoznaje tam obecność Maryi i co do tego nie mam wątpliwości!!! Co do islamu – krótko: to religia heretycka pochodząca z „natchnień ” szatana!!! Choć samym wierzącym należy się szacunek ze względu na ich człowieczeństwo. Nauce Koranu nie!!! Chrystus jest tam zdetronizowany do rangi proroka a jest przecież Synem Bożym . Wewnątrz Kopuły Skały wypisany jest bluźnierczy napis chwała Allachowi nigdy Bogu w Trójcy…” Budowa Kopuły Skały na wzgórzu Moria została rozpoczęta przed rokiem 666 po Chrystusie tak, aby ta właśnie data została uczczona tą budowlą fałszywej religii, będącej synkretyzmem pomiędzy Starym Objawieniem Mojżeszowym a Chrześcijaństwem. Poza tym Mahomet był mordercą (brał udział w pogromach Żydów w Mekce), rozwodnikiem -porzucił swoją żonę, wreszcie w/g definicji prawnej obowiązującej we współczesnej Europie był też pedofilem (posiadł 13latkę). Dla beduina takie uproszczone widzenie Objawienia jest Łatwe do przyjęcia. Sprawdźcie proszę, co się stało w Ziemi Świętej w roku 333 (to liczba potrójnej tajemnicy trynitarnej)

 7. XYZ said

  I co ? Dalej inne narody swiata maja nie reagowac na poczynania Sjonistow ?
  Dalej mamy byc poslusznymi owieczkami i baranami ???
  Moze juz starczy dowodow na ludobojstwo dokonywane przez bogatych sjonistow i dokonanie SADU OSTATECZNEGO NA ZIEMI ,TEJ ZIEMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Zbyszko said

   Zapewniam Cię że Sąd Ostateczny to oni będą mieli… My też, dlatego musimy się do niego przygotować

 8. A said

  Obecnie chyba najbardziej rzuca sie w oczy promocja homoseksualizmu. Coraz wiecej znanych osób przyznaje się do tej orientacji. Osoby majace jakaś pozycję w mediach otwarcie mówią o tym co do tej pory było skrywane. Raczek, Kaczyński, Piasek, Poniedziałek (nie mówie o osobach typu Piróg czy Jacyków)…póki co nie mamy w Polsce na tej scenie pań – widać bardziej wstydliwe.
  Te osoby występują publicznie i domagagają oskarzając swiat o nietolerancję i homofobię.
  Najnowsze ustawy w tym traktat lisboński bedą coraz bardziej lansowac tego typu zachowania. A Polska juz niestety nie bedzie chroniona. Idzie za tym program nauczania w szkołach, gdzie otwiera sie droga dla uznania zachowań homo za naturalne.
  Popularni artyści również lansują ten typ seksualnosci, mało tego – zachecają do eksperymentów. Katie Perry spiewa- „pocałowałam dziewczyne i podobało mi się- to tylko ludzka natura, chciałam spróbowac to nic złego”. Najpopularniejszą piosenkarka jest Lady gaga, która otwarcie przyznaje sie do biseksualizmu a teksty jej piosenek są obleśne i wydaje sie że zawierają jakieś ukryte przekazy podprogowe.
  Wystarczy wejsc na jakikolwiek portal gejowski- wypowiadają sie ludzie w wieku 15-18 lat. Oni twierdzą ze sa gejami. To jakaś potwornosć bo u takiej osoby dopiero sie kształtuje seksualnosć, zaś jeśli ich świat zacheca do eksperymantów w tej sferze to wiadomo- róznie może być. Jednym słowem – kicha prosze państwa. NIech nas Bóg broni a przede wszytskim nasze dzieci!
  ==================
  od pb: wg obserwatorow, 1-szym stadium zaplanowanej demoralizacji cywilizacji zycia bylo porno, drugim homo, teraz jest trzeci, pedofilia

  • szach said

   a gdzieś Ty słyszał,by Kaczyński się do homoseksualizmu przyznawał ? Siejesz propagandę człowieku.To się nazywa oczernianie ,jeśli to jest nieprawdą i wymaga odwołania .Więc proszę przedstawić dowód albo poprawić swój wpis
   ===========
   od pb: nawet gdyby to co by to szkodzilo jesli dbalby o sprawy Polakow i Polski?

   • Zbyszko said

    Sugerują to niektóre brukowce, przy okazji takiego łagodnego wyśmiewania się z Kaczyńskiego

   • A said

    >>>a gdzieś Ty słyszał,by Kaczyński się do homoseksualizmu przyznawał ? Siejesz propagandę człowieku.To się nazywa oczernianie ,jeśli to jest nieprawdą i wymaga odwołania .Więc proszę przedstawić dowód albo poprawić swój wpis<<<

    Bogusław Kaczyński nie kryje swojej orientacji seksualnej. Ponadto nikogo nie oczerniam wyrażając swoją opinię na temat publiczny. Jak widać kochajacy inaczej mają swoich ludzi, broniących ich praw jak cerbery nawet na tym forum….smutne ale prawdziwe. Widac niedługo nie bedzie można uzycz nawet określenia gej-tylko jak inaczej to nazwać?

   • A said

    No sorki może faktycznie inne jest skojarzenie, chociaż jeśli chodzi o braci Kaczyńskich polityków to jak wiadomo jeden zonaty a drugi romasował ze Szczypińską- wiec dla mnie jasne ze sa oni normalnymi ludźmi. Jakoś mi nie przyszło do głowy żeby tych panów ktokolwiek mógł podejrzewać. Niemniej jednak mozecie sobie zobaczyc jaka od razu negatywna reakcja i atak na moją osobę, że mam odszczekać „oszczerstwa”, które takowymi wogóle nie były a i cały post napisany w kulturalnym tonie. Wiec ten atak jest po prostu śmieszny

   • szach said

    Nie miałem zamiaru ciągnąć dyskusji bo to oboczny temat,ale ponieważ leży mi na sercu dobro Polski a zbliżają się wybory i jakich mamy kandydatów każdy widzi,takie wpisy, gdzieś w kontekście sugerujące homo…znanej i jednoznacznie kojarzącej się postaci,uważam za co najmniej niestosowne (by nie powiedzieć agenciurskie).Należało pominąć to nazwisko lub dopisać imię i nie było by problemu.

   • szach said

    i gdzie wyczytałeś o jakimś odszczekiwaniu?

  • A said

   O matko- ja tu nie chcę być w tym świecie…..to niestety prawda. Wystarczy wygooglować „traktat lisboński i pedofilia” i wyskakuja okropieństwa…Chicłaoby sie powiedzieć ze moze to nieprawda ale obawiam sie że prawda moze być jeszcze gorsza. Gdzieś czytałam, że weszła lub ma wejsc lub cos w tym stylu ustawa, która obniża wiek od któego uznaje sie osoby za nieletnie – własnie po to aby współżycie z dziećmi było legalne.

   • mgrabas said

    http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/10/21/czy-traktat-lizbonski-legalizuje-pedofile/

   • eteryczna ziemia said

    Swiat – niestety – nie jest „wesołym miasteczkiem”.
    Każdy, kto żyje na Ziemi, jest Odważną Duszą – tak twierdzi Robert Schwartiz autor ksiażki „Odważne Dusze”. Wg autora Ziemia jest jedną z najtrudniejszych, a może nawet najtrudniejsza „szkołą” we wszechswiecie. Tylko najodważniejsze dusze decyduja sie na inkarnacje w tym miejscu.
    Zródło: miesiecznik: „Czwarty wymiar” /nr 1-2010/
    ===================
    od pb: wiec sobie pogratulujmy wyboru, znaczy jesli kto wierzy w reinkarnacje

   • czosnek said

    Proponuję ci więc szybciutki powrót do Prajedni poprzez zakończenie żywota. Ale nie wiem tylko, czy nie spadniesz w hierarchii duchowości, np. do 3. wymiaru, i nie zostaniesz po reinkarnacji np. pchłą. Bo ja pchły po schwytaniu zabijam jednym cięciem paznokcia.

   • eteryczna ziemia said

    @Czosnek – w kwestii Ducha, nie uznaję żdnych innych autorytetów poza Jezusem-Chrystusem Bożym.
    Drogi Czosnku masz paranoiczny umysł-bardziej wierzysz w szatana niż Boga, a przy okazji przejawiasz i manifestujesz złe intencje w stosunku do ludzi- to jest właśnie ten syndrom demoniczny.
    Polecam przyjecie schronienia w Bogu.

   • savedfromreiki said

    A ja proponuje bardzo szybko sie przebudzic i odkryc, ze NWO jest bardzo scisle powiazane z New Age. Piszecie o satanizmie elit i tym co chca z nami zrobic a nie widzicie, ze New Age i towszystko co jest przeciwne Chrzescijanstwu to tez robota szatana. Bardzo polecam zainteresowanie sie tematem i jak najszybsze wyplatanie sie z wszelkich reinkarnacji, medytacji i calej sieci tego demonicznego oszustwa,bo satanizm to nie tylko rytualy i orgie, ale tez wilk w owczej skorze a Biblia mowi wyraznie, ze Szatan moze ukazac sie jako aniol swiatla. Zwracam sie szczegolnie do „Eterycznej Ziemi” i wszystkich zachwyconych duchowymi odlotami i przeslaniem kosmicznego pokoju. New Age to pakt z Szatanem bez waszej wiedzy.

    Polecam bardzo ten blog http://savedfromreiki.wordpress.com/video-ostrzezenia/

    obejrzenie wszystkich wypowiedzi, lacznie z egzorcymzami, douczenie sie i
    jak najszybsze zawrocenie z tej oblednej demonicznej drogi.

    Tylko Jezus moze was z tego wybawic, uwierzcie mi bo tam bylam.

   • szach said

    Ciekawe świadectwo na temat religii wschodu i medytacji. Możesz uwierzyć lub uznać za zmyślone, albo zbyt długie by wysłuchać lub czytać.Ale jak mądrze powiedziała św.Bernadetta z Lourdes-nie kazano mi sprawić byście uwierzyli,kazano mi powiedzieć wam o tym…

   • szach said

    http://www.czelusniak.com/verlinde.asp

   • VIVIEN said

    Ludzie ten problem istnieje nie od dzis … Biblia podaje wiecej szczegolow… np SODOMA i GOMORA dwa miasta – jak myslicie po co to wszystko napisane? Po to aby wiedziec ,ze TO WYNATURZENIE SEKSUALNE !!! – wszyscy ZGINA !!! – TAK DONOSI BIBLIA

  • mizia said

   fakt jest taki jeden w tvn NIEJAKI PIRÓG BYŁ NIKIM OD CHWILI GDY PÓBLICZNIE POWIEDZIAŁ BODAJZE U WOJEWÓDZKIEGO ŻE JEST ŻYDEM I PEDERASTĄ TO STAŁ SIĘ JEDNĄ Z GWIAZD TVN – takie życie jak ktos szuka roboty dobrzepłatnej niech wali póblicznie że jest np zeofilem i pedofilem z korzeniami w haifie I W POLSZCZE KARIERA MUROWANA.

 9. Brenda said

  Fundacja Nautilus:
  „Na pewno rok 2009 zapamiętam jako ten, w którym podniósł się wrzask przerażenia, że „oni” chcą zabić świat jakąś upiorną szczepionką na grypę. „Oni” w sensie „bad guys”, czyli imperialistyczne rządy, sprzedajni urzędnicy, Kościół, szaraki, Iluminaci i Bóg raczy wiedzieć, kto jeszcze… Okazało się, że owszem, grypa A/H1N1 jest jak najbardziej, ale przy zwykłej grypie jej śmiertelność jest minimalna. Można powiedzieć, że o ile zwykła grypa sezonowa to „potężne śmiertelne tornado”, to owa słynna „świńska” to ledwie delikatny, wiosenny wiaterek. Już zupełnie zabawnie wyszło ze szczepionkami. Okazało się, że nie tylko nikt nie wprowadza „obowiązkowych szczepień”, ale „oni” czy – jak powinienem napisać „źli rządzący” – nie chcą tych szczepionek w ogóle kupować bagatelizując problem grypy i sprowadzając go do „histerii kilku przewrażliwionych osób”. Kto dziś na przełomie roku pamięta o grypie? ;)”
  Zeby ich pokrecilo! Wola zajmowac sie swiatelkami na niebie niz tym co na Ziemi.
  ================
  od pb: debilne przeinaczenie: pandemia byla od dawna zaplanowana, wirusy sztuczne, scypionki podejrzane, nietestowane;
  pchane na sile plany przymusowych szczepien wyplynely z utajnionych dokumentow, ustawodawstwa i pociagniec w stos. do sluzby zdrowia i mundurowych w kilku panstwach i stanach w usa; obama zblaznil sie ogloszeniem stanu wyjatkowego na wyjatkowo slaba ‚epidemie’ swiniaka, podczas gdy setki tys. amerykanow umieraja rocznie na choroby ktorym mozna byloby zapobiec uczciwa medycyna i lekami naturalnymi, zwalczanymi przez administracje usa
  nie ma to jak propaganda unych dla obrony wlasnej

  • ktosik-tam said

   Co do R. Bernatowicza – to niestety manipulator i krętacz jakich mało. Uwielbia swoich oponentów równać do poziomu osób chorych psychicznie, fanatycznych i nawiedzonych – przy jednoczesnym ubóstwie czy wręcz braku jakielkolwiek merytoryki w jego argumentacji. Taka jest moja opinia wysnuta na podstawie wieloletniej obserwacji tego pana – trzeba przyznać, że w swym postępowaniu jest bardzo konsekwentny (jak cała FN).

   Aha – sprawdzcie koneksje Fundacji Nautilus i grupy ITI – to może Wam więcej wyjaśni 😉 .

   • monitorpolski said

    Oczywiscie, że jest to syjonistyczna placówka, jak wiele innych w Polsce

   • Inana said

    Wystarczy poczytac co p. Bernatowicz sadzi o ataku na WTC .Nie pamietam dokladnie kiedy napisal art na ten temat ale dyskusja byla zawzieta i wiekszosc chyba , byla zdziwiona postawa tego pana .

  • monitorpolski said

   Ni mów hop przed końcem dnia. Wirus jest spreparowany sztucznie – jego strutura jest taka jak wirusa „hiszpanki”. Wypowiadali sięna ten temat niezależni eksperci. Jest wiele opinii na temat szczepionek – że mogą spowodowac, że wirus stanie się naprawdę śmierteny, że zawierają w sobie białka, które uaktywnia produkcję śmiertelnych wirusów za kilka lat, że są elementem broni binarnej itd. Skwalen, jak wiadomo wywołuje bardzo niepożądane efekty uboczne, szczególnie neurologiczne. To może zacząć wychodzić za kilka lat, jak w przypadku żołnierzy biorących udział w wojnie w zatoce perskiej – ponad 300,000 jest obecnie chronicznie chorych, kilkadziesia tys. nie żyje. Czy to nie jest powód do alarmu?
   A co do szczepień, mówimy że im się nie udało. Kilkadziesiąt milionów ludzi zostalo zasczepionych! A przecież to jeszcze nie koniec, dalej to robią i to dosć skutecznie. W Polsce jest na razie najlepiej pod tym względem gdyż masowych szczepień w ogóle nie było. Ale już się mówi o podwójnej szczepionce na zwykłaą grypę. To jest ludobójstwo i nie możemy tego iggnorować.
   ===============
   od pb: syndrom znad zatoki perskiej ma dobrze ponad pol miliona zolnierzy usa i brytyjskich

  • nikt said

   Fundacja Nautilus o czym sama się przekonałam funkcjonuje, istnieje w jakimś celu ale na pewno nie po to żeby „otworzyć” ludziom oczy. Robią ludziom wodę z mózgu „obśmiewając” poglądy i wnioski, które są jak najbardziej sensowne. W zamian serwując niestworzone historyjki, które w ogóle się przysłowiowej „kupy” nie trzymają, ba nawet często już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że to bzdura, ściema. Ale oni przekonują o prawdziwości kłamstwa a prawdzie zaprzeczają. Ten portal wg mojego własnego odczucia (na podstawie tego co tam czytam od wielu lat, analizuję to co obecnie i co wcześniej pisali) to jeden, wielki manipulator w dodatku niekonsekwentny w swym działaniu, poza tym sam przecenił swoje możliwości jako „ściemniacza i pracza mózgów”. Dostrzec mogą to osoby, które dłuższy czas czytają Nautilusa a przy tym nie są ani zdecydowanymi sceptykami co do zjawisk paranormalnych ani nawiedzonymi „łykaczami” wszystkich zasłyszanych historyjek fantasy, science etc. Jeśli się mylę to pozostaje tylko jedna opcja: autorzy, współtwórcy Nautilusa to ci „nawiedzeni” właśnie i stąd brak ładu, składu i konsekwencji w ich pracy i w głoszonych przez nich poglądach.

   • czosnek said

    Właśnie konsekwencji w szerzeniu pewnego światopoglądu nie można im odmówić. Jeszcze jako małolat o mało co nie wpadłem w „UFO-kult”, ale co z 15-latkami? Tak naprawdę Nautilus jako strona new age pełni 2 główne role: propaguje kult UFO jako bogów i mesjaszy (teoria Daeniken’a nt. kosmitów-stworzycieli ludzkości) a jednocześnie oddala od wiary w prawdziwego Mesjasza.

   • szach said

    dla mnie metoda jest prosta.Jak sprawić by ludzie uwierzyli w twoje kłamstwa?Jak będziesz stale kłamał to nikt nie będzie ci wierzył.Mówisz więc prawdę między którą wplatasz kłamstwa w które mają ludzie uwierzyć.Jak chcesz,by coś zapamiętano ,mówisz to albo na początku ,albo na końcu swojej wypowiedzi ….itd.Jesteśmy stale poddawani manipulacjom i coraz trudniej jest odsiać ziarno prawdy od plew.

 10. monitorpolski said

  Ponad 8 tysiecy wejść na klip z programem TVN Uwaga w ciągu kilku godzin!
  ==========
  od pb: a co wynoszą?

  • mizia said

   ZROBIŁ SIE SMRODEK TO I TVN ASEKURACYJNY TENDENCYJNY FILMIK WYPUŚCIŁ ZAUWAŻCIE JAKI TEN MATERIALIK JEST – TAKIE NIC ANI ZIMNY ANI CIEPŁY ALE FRAJERZY WIDZĄ W TYM COŚ DOBREGO – OTÓRZ G ,,, DOBREGO TAM JEST – pytam K… dlaczego np nikt nie siedzi za morderstwa w gródziadzu –
   WIEKSZOŚC POLAKÓW LUBUJE SIE W PÓŁPRAWDACH I GÓWNOPRAWDACH
   A JAK IM TV POWIE TO ZACZYNAJĄ SIĘ INTERESOWAĆ A JAK NAWET TU SIE TRĄBIŁO PIOTR MÓWIŁ I PISAŁ TO BYLIŚMY WARIATAMI – WNIOSEK LUDZIE ZAMIAST MÓZGÓW MAJĄ TELEWIZORY – TERAZ TO K… WSZYSCY ODWAŻNI A NIEKTÓRZY BEDĄ SOBIE TERAZ NA CZYCHŚ PLECACH KOMBATANCTWO W WYWIADACH DORABIAC K… BRZYDZĘ SIE TYMI …..
   http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,wlochy_nowa_grypa_to_blef,item.html
   ==================
   od pb: dobrze gada, dolac mu wodki

 11. Bruno said

  Na Ukrainie zmarło już 727 osób na świńską grypę i SARS . Zachorowało łącznie prawie 3800000 osób.W ciągu dnia ostatniego roku zmarło 29 osób a przez 4 ostatnie dni 96 osób.
  Wzrost liczby zgonów na Ukrainie przyciąga uwagę opinii międzynarodowej, ponieważ sekwencje receptorów w stosunku do początkowych uległy zmianie pozycji 225 (D225G i D225N). Wyniki te doprowadziły do dalszej analizy przez inne kraje oraz sekwencje pobrane z próbek płuc u pacjentów w trzech regionach Rosji miał również D225G, co budzi obawy, że zmiana jest coraz bardziej rozpowszechniona, co może doprowadzić do katastrofalnych fal w nadchodzących tygodniach.
  Stan na 31 grudnia 2009 roku.

 12. Ola said

  taśma 2 transkryptu:

  NWO tape 2

  Zmiany ogólne

  Zmieni się wygląd miejsc, staną się one mniej znajome po to, by starsi czuli, że czas na zmianę. Budynki będą zachowane jako pustostany, często zdemolowane, w miastach w takim stanie będą również całe ulice po to, by sprawiały wrażenie dżungli, wprowadzały depresyjny nastrój i stały się odpowiednie dla ‘wyrzutków’. Będą budowane budynki i mosty tylko po to, by w krótkim czasie legły w gruzach.
  Będzie więcej wypadków drogowych, kolejowych i samolotowych. Ludzie mają poczuć się mniej bezpieczni po to, by doszli do wniosku, że nic nie daje bezpieczeństwa.
  Wkrótce po tym spotkaniu, okazało się, że w miejscu mojego zamieszkania zawaliły się dwa nowe mosty, jedno centrum handlowe z ludżmi wewnątrz. W innym centrum handlowym wewnątrz czuło się dziwne wibracje, kiedy było wielu kupujących. I zastanawiałem się wtedy, czy dr Day mówił o tym właśnie budynku.
  Niektóre dzielnice miast będą dobrze utrzymane i zadbane, inne zmienią się w slumsy. Rozpadnie się poczucie sąsiedztwa. Przypomniałem sobie jego słowa: ‘uda nam się ograniczyć przestępstwa do slumsów po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ich do innych, lepszych dzielnic’.

  Wojna jest dobra: masz być mięsem armatnim; zmniejszaj populację, umieraj jak bohater
  Wojna jest dobra, bo umiera się młodo, dostaje się szansę wykazania się wielką odwagą i bohaterstwem, umiera się młodo, a jeśli się przeżyje, jest się traktowanym z honorami. Nawiązał do obu wojen światowych mówiąc, że gdyby nie było tyle ofiar i wszyscy żyli i mieli dzieci, świat byłby już dawno przeludniony. Ale teraz przy takim poziomie wszelkich technologii wojna nie jest potrzebna, gdyż rządy mogą sprawować kontrolę populacji. Poza tym broń nuklearna mogłaby zniszczyć wszystko. Dawniej wojny można było kontrolować, obecnie już nie.
  Terroryzm : wspaniałe narzędzie sprawowania ‘kontroli’
  Będzie wykorzystywany w Europie i innych częściach świata. W tamtym czasie terroryzm nie był w USA konieczny i nie był planowany na najbliższą przyszłość. Byłaby inna sytuacja, gdyby trzeba było przekonać Amerykanów, że przez wiele lat żyli w dostatku, a teraz świat jest niebezpieczny, oraz, by wymóc posłuszeństwo amerykańskiego rządu wobec odpowiednich władz.
  Współzależność globalna : ‘żeby wprowadzić coś nowego, trzeba zniszczyć stare’

  Dyskutowano nt. przemysłu amerykańskiego, i wtedy po raz pierwszy usłyszałem określenie ‘globalna współzależność’. Plan polegał na tym, że różne części świata będą miały przypisane w jednolitym systemie globalnym różne role w zakresie przemysłu i handlu. Musiałby ulec zmianie prymat ST Zjedn i jego względna niezależność i samowystarczalność. Był to jeden z kilku razy, kiedy powiedział, że w celu stworzenia nowej struktury, najpierw trzeba zburzyć starą, i amerykański przemysł był jednym z tego przykładów. Nasz system będzie musiał zostać zredukowany w celu zapewnienia innym krajów szansy zbudowania swojego przemysłu, bo inaczej nie mogłyby konkurować z USA. A odnosiło się to szczególnie do naszego przemysłu ciężkiego, który będzie musiał ulec redukcji, podczas gdy te same gałęzie przemysłu powstałyby w innych krajach, zwłaszcza w Japonii.
  Koniec patriotyzmu
  I w tym momencie była krótka dyskusja nt. stali, w szczególności samochodów. Pamiętam, jak mówił, że samochody będą importowane z Japonii na równi z samochodami produkowanymi w kraju, ale japońskie będą lepsze. Produkty będą wykonywane w USA tak, by się psuły i rozpadały, po to, by ludzie chętniej kupowali towary z importu, wtedy pomoże to zagranicznym konkurentom. Jednym z przykładów była Japonia. W 1969 japońskie auta, czy były tu sprzedawane w ogóle, nie pamiętam, ale na pewno nie były bardzo popularne. Ale pomysł był taki, że mógłbyś z obrzydzeniem podchodzić na Forda, GM, Chrysler, ponieważ drobne rzeczy takie jak uchwyty do okien częściej by odpadały, pękały plastikowe części, które, gdyby zostały wykonane z metalu, byłyby trwalsze. Twój patriotyzm w zakupie amerykańskich produktów wkrótce zniknąłby, jeśli kupisz japońskie, niemieckie, lub importowane, lepsze w użytku, i lepiej na tym wyjdziesz. Patriotyzm się skończy.
  Wspomniał o tym, że rzeczy będą się rozpadały, w jakimś innym miejscu. Nie pamiętam czy mówił o innych rzeczach oprócz aut, ale przypominam sobie, że miałem wrażenie, wyobrażałem sobie scenę, w której w rękach chirurga, w krytycznym momencie, na sali operacyjnej rozpadają się instrumenty. Czy mówił o tym w dyskusji? Ale w pewnej chwili powiedział o umyślnie wybrakowanych przedmiotach, na których nie można polegać, po to, by skończyć z patriotyzmem i by były one źródłem irytacji ludzi.
  Utrata pracy : utrata bezpieczeństwa
  I znowu pomysł, że nie będziesz czuł się bezpieczny, promocja hasła, że świat nie jest bardzo bezpieczny. USA miał być potęgą w dziedzinie informacji, komunikacji, wysokiej technologii, edukacji i rolnictwa. Ameryka miała być nadal czymś w rodzaju centrum systemu globalnego. Ale skończy się tu przemysł ciężki . Była uwaga, że środowisko zniszczone jest wystarczająco na skutek odpadów przemysłowych, niech inni męczą się z nimi. To miała być jakaś ‘zbawienna jakość’, do zaakceptowania przez Amerykanów. Zabierasz przemysł ale ratujesz środowisko. Tak więc ogólnie nic nie straciliśmy.
  Zmiany społeczne – eliminacja ‘tradycji’
  Zmiany społeczne miały być takie, że ludzie będą chętnie przenosić się na teren Pasa/Strefy Słońca. Byliby to, ludzie bez korzeni w nowej lokalizacji, a łatwiej jest zmienić tradycje w miejscu, gdzie jest wiele przeszczepionych osób, w porównaniu do próby zmiany tradycji w miejscu, gdzie ludzie dorastali i mieli rodziny wielopokoleniowe – gdzie mieli korzenie. Takie nowe systemy opieki medycznej. Jeśli przeniesiesz się z miasta przemysłowego płn-wschodu na południowy Pas Słońca lub płd-wschód, łatwiej ci będzie przyjąć wszelkiego rodzaju, np. tamtejszą kontrolowaną opiekę medyczną, niż mógłbyś zaakceptować zmiany w systemie opieki zdrowotnej, w miejscu w którym miałeś korzenie i rodzinne wsparcie. Również w tym duchu już wspomniano, użył liczby mnogiej zaimka osobowego „MY” – my przejmiemy kontrolę nad pierwszym z miast portowych … Nowy Jork, San Francisco, Seattle … pomysł taki, że jest to element strategii. Pomysł polegający na tym że jeśli kontrolujesz miasta portowe zgodnie z twoją filozofią i stylem życia, reszta kraju będzie musiała się poddać.
  Szczególnie kiedy zniszczysz przemysł, odbierzesz ludziom pracę, przeniesiesz ich na inny teren, staną się bezrobotni i biedni, a wtedy zaakceptują każdą oferowaną im zmianę po to, by mogli przetrwać, i temu poświęcą swoją moralność i zobowiązania (społeczne). Ale to nie jest moja filozofia, ale filozofia mówcy.
  Obywatele świata : światowy sport
  Wróćmy na moment do przemysłu: część przemysłu ciężkiego pozostanie, na tyle by wykorzystać wiedzę mogącą się przydać, jeżeli plan nie wypali. Tak więc kraj nie pozostanie bez majątku i wiedzy/umiejętności. Pokładano nadzieję, że będzie specjalizacja światowa, ale, wtedy przy globalnej współzależności, będzie zanikać narodowa tożsamość. Każde z miejsc będzie zależeć od innego z powodu jakiegoś składnika niezbędnego do życia. Wszyscy staniemy się obywatelami świata, a nie obywatelami swojego państwa. I w ten sam sposób możemy mówić o sporcie. Zmieni się on w USA po to, by zlikwidować narodowość. Piłka nożna, popularna na całym świecie, zostanie spopularyzowana w USA, gdyż w tamtym czasie była tam prawie nieznana.
  Opracowano plan wyeliminowania baseball’u, postrzeganego jako amerykańską grę. Kiedy zaoferuje się wysokie zarobki jego zawodnikom, spowoduje to niechęć społeczeństwa, i w końcu sami wycofają się z gry. Te wysokie zarobki zawodników spowodują wyalienowanie zarządów klubów, i wtedy kibice baseball’u z pewnością zaczną wspierać piłkę nożną, a baseballowe staną się boiskami piłkarskimi. Nie mówił o tym aż tak wyrażnie, ale gdyby ta ‘międzynarodowość’ nie wystąpiła wystarczająco szybko, tak właśnie by się stało.
  […]
  Myślistwo
  Była mowa o myślistwie, w końcu to nic dziwnego. Myślistwo wymaga broni, która z kolei wymaga kontroli. Nie pamiętam tego dość szczegółowo, ale posiadanie broni będzie przywilejem, i nie każdy powinien mieć broń. Myślistwo nie jest wystarczającym powodem do posiadania broni, i dlatego broń winna podlegać kontroli. Osoby, które mają pozwolenie na polowanie, mogliby wypożyczać ją z oficjalnych źródeł. Podkreślał, że nie każdy potrzebuje mieć broń.
  Sport dla dziewcząt : likwidacja kobiecości
  Bardzo ważny był sport dla dziewcząt. Lekkoatletyka będzie promowana wśród dziewcząt. To miało na celu zastąpienie lalek. Lalki będą nadal, w niewielkiej ilości, ale nie będą one tak różnorodne. Nie będzie promocji lalek, ponieważ dziewczyny nie powinny myśleć o dzieciach i reprodukcji. Dziewczyny powinny więcej czasu spędzać na boisku, podobnie jak chłopcy. Dziewczęta i chłopcy naprawdę nie muszą się odróżniać. Za lalkami pójdą zestawy herbaciane, a wszystkie te rzeczy, które tradycyjnie były uważane jako kobiece, będą wycofywane, gdyż dziewczyny będą się poświęcać bardziej męskim zajęciom. Tylko jedną inną rzeczą jaką pamiętam było to, że sportowe strony dzienników będą pełne wyników zespołów żeńskich, obok wyników zespołów męskich. I niedawno to się właśnie rozpoczęło, po 20 latach w naszej lokalnej prasie. Wyniki sportowe dziewcząt obok wyników chłopców. Więc to wszystko zmieni wzór do naśladowania tego, w czym powinny wykazać się młode dziewczyny. Kiedy dziewczyna dorasta, winna wykazać się jako atleta, a nie oczekiwać, że zostanie matką.
  Rozrywka : przemoc, seks i odwrażliwianie ws. seksu : przygotowywanie do ‘wypadków’
  Filmy stopniowo staną się bardziej wyraźne w odniesieniu do seksu i języka. W końcu seks i ordynarny język są prawdziwe, więc dlaczego udawać, że nie są? Byłyby filmy pornograficzne w kinach i w telewizji. I w tamtych czasach nie było magnetowidów, ale dał do zrozumienia, że będą dostępne kasety, kasety i odtwarzacze wideo do użytku w domu, i filmy pornograficzne będą dostępne dla tych magnetowidów, jak również w sąsiedztwie kin i na odbiorniku telewizyjnym. Powiedział coś takiego:
  ’w filmach zobaczycie ludzi robiących wszystko co tylko można wymyślić’.
  Powiedział, że … wszystko to ma doprowadzić do jawnego seksu. To kolejny komentarz, który powtarzał kilkakrotnie – „jawny seks”. Przemoc będzie bardziej obrazowa. Miało to odwrażliwiać ludzi na przemoc. Może będzie potrzeba czasu, żeby ludzie mogli być świadkami prawdziwej przemocy i być jej częścią. Później będzie jasne, dokąd to zaprowadzi. Więc będzie bardziej realistyczna przemoc w branży rozrywkowej, która ułatwi ludziom przystosować się do niej. Zmieni się postawa człowieka wobec śmierci i nie będzie tak straszna, ale bardziej akceptowana , by nie był tak przerażony na widok martwych lub rannych. Nie potrzebujemy mieć gojów paraliżowanych tym co mogą zobaczyć. Człowiek nauczy się mówić:: „Cóż, nie chcę by to się mnie przytrafiło”.
  Była to pierwsza wypowiedż sugerująca, że plan zakłada wiele strat w ludziach, które zobaczą ci, którzy przeżyli. Ten szczególny aspekt prezentacji przypomniał mi się bardzo gwałtownie parę lat później, gdy pokazywano film Samotny strzelec/Lone Ranger, na który wziąłem bardzo młodego syna, i na początku filmu były okropne sceny przemocy. Jedna z ofiar dostała kulą w czoło i w miejscu gdzie weszła kula były miazga i krew i pamiętam, ubolewając, że wziąłem syna, i pamiętam uczucie gniewu wobec lekarza, który przemawiał. Nie dlatego, że zrobił film, ale że zgodził się być częścią tego ruchu.
  ‘Muzyka stanie się gorsza’
  Właśnie tak to powiedział. W 1969 muzyka rockowa stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Bardzo ciekawe było to, że tak się wyraził. Miała być „gorsza” … uznając, że już była zła. Teksty staną się bardziej seksowne. Nie będzie emitowana słodka nastrojowa muzyka, jak ta, którą napisano wcześniej. Wcześniejsza muzyka będzie nadawana przez niektóre stacje radiowe i na płytach dla starszych ludzi. I wszyscy mieliby coś w rodzaju własnej stacji radiowych. Starsi ludzie nie będą po prostu słuchać muzyki młodych, a młodzi ludzie zaakceptują takie byle co, ponieważ ono nada im tożsamość pokoleniową, i pomoże im odróżniać się od starszego pokolenia.
  […]
  Dajcie nam młodzież
  I znowu miał rację. Ten aspekt był swego rodzaju podsumowany opinią, że rozrywka będzie narzędziem wpływania na młodych ludzi. Nie zmieni to osób starszych, oni mają swoje poglądy, ale zmiany będą w całości kierowane do ludzi młodych, którzy są w wieku formacji, i starsze pokolenie będzie zanikało. Nie tylko nie można go zmienić, ale jest one mało ważne, tak czy owak. Kiedy przeżyją swoje życie i odejdą, młodsze pokolenie w trakcie formowania, będzie tym, które będzie ważne dla przyszłości w 21. wieku. Powiedział również, że wrócą wszystkie stare filmy, i pamiętam, że przypomniałem sobie szybko kilka starych filmów. Zastanawiałem się, czy zostaną one pokazane, te, o których pomyślałem, że chciałbym zobaczyć jeszcze raz. Wraz z powrotem wcześniejszej muzyki i starych filmów dla osób starszych, będą inne przywileje przyznane starszym: bezpłatny transport, przerwy na zakupy, upusty, zniżki podatkowe: wiele przywilejów, tylko dlatego że są starsi. To było określone jako swego rodzaju nagroda dla pokolenia, które dojrzało dzięki depresji i przeżyło ciężkie czasy II wojny światowej. Zasłużyli na to, i dostaną nagrodę – te wszystkie smakołyki i powrót dobrej starej muzyki i starych, dobrych filmów, co ułatwi przeżycie ostatnich lat w komfortowych warunkach.
  Lata 1980 i 1990 : Ponury żniwiarz. Ograniczenia w podróżach – ID -Czip, itd.
  Następnie prezentacja stała się raczej ponura, bo kiedy to pokolenie odeszło, to byłyby w latach 80-tych i początku 90, gdzie jesteśmy teraz, większość tej grupy wiekowej odejdzie, to wtedy, stopniowo, będzie się zaciskać i to zaciskanie będzie przyspieszone. Stare filmy i stare piosenki zostaną wycofane, łagodniejsza rozrywka zostanie wycofana. Podróże, zamiast być ułatwiane dla starych ludzi … staną się bardzo ograniczane. Ludzie będą potrzebować zezwolenia na wyjazd i musieliby mieć dobry powód do podróży. Jeśli nie masz dobrego powodu, nie będziesz mógł podróżować, i wszyscy muszą mieć ID. Na pierwszy rzut oka będzie to legitymacja do noszenia przy sobie i trzeba ją pokazać, gdy pojawi się pytanie o nią. To było już zaplanowane, że później będzie opracowane jakieś urządzenie do wszczepiania pod skórę, które będzie kodowane by zidentyfikować daną osobę. Pozwoliłoby to wyeliminować możliwość fałszywych ID, a także by zapobiec stwierdzeniu: ‘zgubiłem moje ID’.
  Trudności ws. tych implantów ID dotyczyły spreparowania takiego materiału, który pod skórą nie powodowałby reakcji na obce ciało – odrzucenie lub zakażenie, a to musiałby być materiał, w którym informacje mogą być rejestrowane i odczytywane przez jakiś skaner. Wymienił silikon, który w tamtym czasie uważany był za dobrze tolerowany. Służył on do powiększenia piersi. Kobiety, które myślały, że mają zbyt małe piersi, dostawały silikonowe implanty, i myślę, że to trwa nadal. Silikon był rozważany jako materiał w obydwu przypadkach … mógł przebywać w organizmie bez odrzucenia i jest w stanie zachowywać informacje pozyskiwane drogą elektroniczną.
  Kontrola żywności
  Dostaw żywności pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie zahamuje się wzrostu liczby ludności, niedobory żywności mogą być tworzone w pośpiechu i ludzie zrozumieją niebezpieczeństwo przeludnienia. Ostatecznie, czy wzrost ludności spowolni, czy zaopatrzenie w żywność znajdzie się pod scentralizowaną kontrolą, tak aby ludzie byli wystarczająco dobrze odżywieni, ale nie wystarczy jej na utrzymanie osób żyjących poza systemem. Innymi słowy, gdybyś miał przyjaciela lub krewnego, który się nie wpisał [taśma kończy się nagle i trwa na drugiej stronie] … A uprawianie własnej żywności byłoby zakazane. Będzie to odbywać się pod jakimś pretekstem. Na początku wspomniałem, że we wszystkim były dwa cele – jeden rzekomy cel i jeden rzeczywisty cel i rzekomym celem tutaj byłoby to, że własne warzywa są niebezpieczne, rozprzestrzeniają choroby czy coś takiego. Tak więc akceptowanym pomysłem jest ochrona konsumenta, ale prawdziwy pomysł ograniczenia dostaw żywności i uprawy własnej żywności byłoby nielegalne. A jeśli działasz nielegalne, np. produkujesz własną żywność, jesteś przestępcą.
  Kontrola pogody
  Wspomniał o niej, i powiedział: ‘potrafimy, lub wkrótce będziemy mogli kontrolować pogodę. Nie mówię o zrzucaniu kryształków czerwonej rtęci (iodide) na chmury w celu zlikwidowania padającego już deszczu, ale o PRAWDZIWEJ kontroli’.
  Pogodę widział jako broń, broń wpływającą na politykę społeczną. Można wywoływać deszcz aby wpłynąc na określony teren i wprowadzić go pod swoją kontrolę. Dwa aspekty wywarły na mnie wrażenie: ‘z jednej strony możesz wywołać suszę w czasie okresu wegetatywnego, i nic nie wyrośnie, a z drugiej strony wywołasz długotrwałe deszcze podczas żniw, i pola są zbyt błotniste by zebrać plony, i można zrobić i to i to.
  Nie powiedział w jaki sposób można tego dokonać. Tyle tylko, że było to już możliwe, lub bardzo, bardzo blisko.
  Polityka
  Powiedział, że bardzo niewiele osób wie jak działa rząd. Coś w tym rodzaju, że wybrani urzędnicy, nie wiedząc o tym, są pod wpływem innych, tak, że realizują określone im plany, myśląc, że to ich własne. Ale faktycznie są manipulowani sposobami, których nie rozumieją.
  Wiedz jak ludzie zareagują : niech robią to co ty chcesz
  W którymś momencie prezentacji wydał dwa oświadczenia, które chcę ty zamieścić. Nie pamiętam kiedy to zrobił, ale są one ważne dla ogólnego zrozumienia sprawy. Jedno z nich to : ‘”Ludzie mogą mieć w swoich umysłach i wykonywać dwa sprzeczne pomysły na raz, pod warunkiem, że te pomysły są przechowywane daleko od siebie.”
  I drugie oświadczenie:
  „Można bardzo dobrze wiedzieć, jak rozsądni ludzie zareagują na pewne okliczności, lub na pewne informacje, z którymi się spotkają. Tak więc, by dostać oczekiwaną odpowiedż, musisz tylko kontrolować rodzaj prezentowanych danych lub informacji, lub rodzaj okoliczności, w których się znajdują: a rozsądni ludzie zrobią to, czego się od nich oczekuje. Mogą nie rozumieć w pełni, co robią i dlaczego”.
  Fałszowane badania naukowe
  Przyznał, że pewne dane naukowe mogą być – i były fałszowane po to, by otrzymać pożądane efekty. I powiedział: ‘Ludzie nie zadają odpowiednich pytań. Niektórzy są zbyt łatwowierni’.
  Było to ciekawe stwierdzenie, ponieważ przemawiający i publiczność – lekarze medycyny i podobno bardzo obiektywnie, beznamiętnie naukowi, i ponieważ nauka jest wszystkim i końcem wszystkiego … również fałszowanie danych naukowych w tym środowisku jest jak bluźnierstwo w kościele … po prostu tego nie robisz. Tak czy inaczej, z tego wszystkiego miał powstać Nowy Międzynarodowy Organ Zarządzający, prawdopodobnie przez ONZ, Światowy Trybunał, ale nie koniecznie za pośrednictwem tych struktur. Może to być wprowadzone innymi sposobami.
  Aprobata ONZ : cel uświęca środki
  Aprobata ONZ w tym czasie była postrzegana nie tak szeroko, jak się spodziewano. Będą dalsze wysiłki nadania ONZ coraz większego znaczenia. Ludzie będą coraz bardziej przyzwyczajani do idei utraty części suwerenności państwa. Współzależność gospodarcza będzie wspierać ten cel z pokojowego punktu widzenia. Unikanie wojny będzie temu sprzyjać z punktu widzenia zamartwiania się o wojnach. Uznano, że robienie tego spokojnie będzie lepsze niż drogą wojny. Stwierdzono przy tym, że wojna jest „przestarzała”. Pomyślałem, że to interesujące, ponieważ wyrażenie to oznacza, że coś co było kiedyś przydatne, nie jest już przydatne. Ale wojna jest już nieprzydatna … z powodu bomb nuklearnych, nie da się kontrolować wojny. Dawniej, wojnami można było kontrolować, ale gdyby broń jądrowa wpadła w niepowołane ręce, byłaby niezamierzona katastrofa nuklearna. Nie powiedział, jakie to „niepowołane ręce”. Mogliśmy wnioskować, że może oznaczało to terrorystów, ale w ostatnich latach zastanawiam się, czy niepowołanymi rękami mogą być również osoby, o których przyjęliśmy, że mieli broń jądrową cały czas … może jej nie mają.
  Tak jak stwierdzono, że w USA będzie zachowany – choć trochę, na wypadek gdyby nie wypaliły plany światowe, gdyby jeden kraj lub jakaś mocna jednostka postanowiły wyrwać się z grupy i iść własną drogą, można się zastanawiać, czy może to być również prawdziwe z bronią jądrową. Kiedy słyszysz … powiedział, że mogą wpaść w niepowołane ręce, było to pewne stwierdzenie, że posiadanie broni jądrowej było ściśle kontrolowane, jakby sugerując, że każdy, kto posiadał broń jądrową, miał ją mieć. To musiałoby obejmować Związek Radziecki, jeśli w ogóle ją ma. Ale pamiętam, że zastanawiałem się w tamtym momencie, „Czy mówisz, czy też sugerujesz, że kraj ten chętnie dałby broń Sowietom? W tym czasie wydawało się to rzeczą nie do pomyślenia, dużo mniej do przyznania. Przywódcy ZSRR wydają się być tak zależni od zachodu, a zastanawiałem się, czy mogą istnieć jakieś obawy, że będą starali się zapewnić sobie niezależność, gdyby rzeczywiście mieli tę broń. Nie wiem. To może temat do spekulacji… Kogo miał na myśli, gdy powiedział: „Jeżeli ta broń wpadłaby w niepowołane ręce”? Może tylko terrorystów.
  Tak czy inaczej, nowy system będzie wdrażany, jeśli nie przez współpracę pokojową – każdy chętny do zrzeczenia się suwerenności – potem przez sprowadzenie państwa na skraj wojny nuklearnej. I każdy będzie tak wystraszony, kiedy powstanie histeria wywołana możliwością wojny nuklearnej, że będzie silny protest publiczny do negocjacji spokoju publicznego i ludzie chętnie będą oddawać suwerenność w celu osiągnięcia pokoju, a to przyniesie Nowy Międzynarodowy System Polityczny. To było powiedziane, i dalej:
  „Gdyby było zbyt wielu ludzi w odpowiednich miejscach, którzy stawialiby opór, może okazać się koniecznym użycie jednego lub prawdopodobnie dwóch bomb nuklearnych. Było to tak powiedziane, że byłoby to konieczne w celu przekonania ludzi, że ‘jesteśmy poważni’.
  I dalej: ‘jeśli jeden lub dwa (kraje) rozpadną się – nawet najbardziej oporni – poddadzą się’.
  Pieniądz i finanse
  Była taka wypowiedż: „Inflacja jest nieograniczona. Możesz umieścić nieskończoną liczbę zer za dowolną cyfrą i umieścić przecinki, gdzie tylko chcesz”
  … Jako wskazanie, że inflacja jest narzędziem kontrolerów. Pieniądz będzie głównie kredytowy. Już jest … ceny są przede wszystkim kredytem, ale wymiana pieniędzy nie będzie gotówką lub materialną rzeczą, ale elektronicznym sygnałem kredytowym. Ludzie będą mieć przy sobie tylko bardzo małe kwoty na takie rzeczy jak guma do żucia i słodycze. Rodzaj kieszonkowego. Każdy zakup wszelkich istotnych kwot zostanie wykonany w formie elektronicznej. Zarobki będą wchodzić na konto elektronicznie. Jeden system bankowy. [To] może wyglądać, że jest więcej niż jeden, ale ostatecznie i zasadniczo będzie jeden system bankowy, tak, że kiedy masz płacone, zarobek zostanie wpisany na twoje konto, a następnie po zakupieniu czegoś, będzie potrącane z konta i faktycznie nic nie będziesz nosił przy sobie.
  Będą przechowywane dane komputerowe mówiące o twoich zakupach, I jeśli kupowałeś za dużo danego produktu, I jakiś urzędnik zechce wiedzieć, jak wydałeś swoje pieniądze, może sprawdzić I przeanalizowac te zakupy, oraz określić co kupowałeś. Powiedział, że można będzie prześledzić każdy większy zakup np. auto, rower, lodówka, każdy produkt posiadający nr identyfikacyjny, tak że każda rzecz oddana lub skradziona będzie prześledzona odnośnie zakupu – kto kupił i kiedy. Pozwolą na to komputery. Ograniczona będzie możliwość oszczędzania. Nie będzie można zgromadzić dużego majątku. Powiedział, że bogactwo to włądza, a bogactwo w rękach wielu osób nie jest dobre dla jego właścicieli, więc jeśli oszczędziłeś za dużo, zapłacisz podatek. Im więcej oszczędzisz, tym wyższy podatek. Jeśli pokażesz, że dużo oszczędzasz, mogą zmniejszyc ci zarobki. I powiemy : oszczędzasz zamiast wydawać, nie potrzebujesz tych pieniędzy’….
  Wszystkie posiadane przez ciebie karty zamieni się na jedną. Następny krok – zamienić kartę na implant pod skórą. Karta może być skradziona lub zgubiona, a implantu nie można zgubić, sfałszować ani przekazać komuś innemu. Byłby on w wygodnym dla skóry miejscu, np. na czole lub na prawej dłoni. W tamtym czasie nie znałem Księgi Objawień. Ale powiedział: ‘niektórzy z was, którzy czytają biblię, wiedzą jaki ma znaczenie’
  … ale odrzucił znaczenie biblii. To zdrowy rozsądek podpowiada jak bedzie działał, jak powinien działać ten system, i nie ma potrzeby czytać żadnych zabobonnych zasad biblijnych. Wszystko to zrozumiałem póżniej
  Big Brother obserwuje cię : kiedy oglądasz telewizję
  Powiedział również o implantach, które nadają się do sprawowania nadzoru poprzez dostarczanie sygnałów radiowych. Pod skórą lub implant stomatologiczny … umieszczony jak plomba po to, by łatwo zidentyfikować uciekinierów lub innych poprzez częstotliwości z jego osobistego nadajnika, znajdującego się w dowolnym czasie lub miejscu, przez każdy organ, który chce go odnaleźć. Byłoby to szczególnie przydatne dla kogoś, kto uciekł więzienia. Nie było więcej dyskusji nt. osobistego nadzoru. I jeszcze jedno zostało powiedziane:
  „Będziesz oglądał telewizję i ktoś będzie oglądał ciebie w tym samym czasie na głównej stacji monitorującej”.
  Telewizory będą wyposażone w odpowiednie urządzenie. Będzie wiadome co oglądasz i jak reagujesz.
  Jak takie rzeczy dostaną się do naszych domów? Będzie się kupować telewizor. I nie będzie się wiedzieć, że to włąśnie taki. Opisał to tak, jakby to była, mamy ją teraz, telewizja kablowa bez anteny… Ludzie uzależnią się od telewizji, jak teraz od telefonu. Włączysz telewizor i będziesz mógł robić zakupy. Mówiono również o podsłuchach, gdyby jakieś organa chciały słyszeć co się dzieje w innych pomieszczeniach, i w związku z tym powiedział: ‘każdy kabel w twoim domu, np. telefoniczny, może być wykorzystany w ten sposób’.
  Prywatne domy : to przeszłość
  Ceny domów i ich finansowania będą tak wysokie, że większość ludzi nie będzie mogła sobie na nie pozwolić. Starsi posiadający domy będą je mieli, ale młodzi będą mieli wielkie trudności. Będą musieli wynajmować. Niw będzie wolnego rynku domów i mieszkań. Coraz więcej ludzi będzie zmuszonych mieszkać na małym metrażu… który nie pomieści wielu dzieci. I właściciele domów staną się mniejszością.
  Nikt z większości mieszkającej w apartamentach nie będzie im współczuł, i te domy pochłoną podatki lub inne przepisy. W końcu będą przypisani do miejsca gdzie mogą zamieszkać, powszechne będzie dzielenie mieszkania z obcymi. I nie będziesz wiedział komu wierzyć. Będzie główny ośrodek zarządzania mieszkaniami. Pamiętaj o tym w latach 1990, kiedy zapytają cię : ‘ile masz sypialni? Ile łazienek?’
  Dr Day powiedział o tym tak: ‘nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się nie przystosują. Nie możemy mieć takich, którzy będą zaśmiecać, oni będą zabrani do specjalnych miejsc’.
  Wtedy, nie pamiętam dokładnie jego słów, powiązałem to z tymi specjalnymi miejscami – kiedy ich tam przeprowadzą, nie pożyją długo. Mógł to powiedzieć mniej więcej tak: ‘pozbyć się ich po ludzku’… nie przystosujesz się do systemu – jedynym wyjściem jest śmierć.
  I w tym samym duchu powiedzał, że nie będzie żadnych męczenników. Kiedy usłyszałem to, pomyślałem, że nie będzie zabijania, ale póżniej okazało się, że mówił – ci ludzie nie zginą w sposób, który czyniłby ich wzorcami dla innych. Coś w tym stylu : ‘ ludzie będą znikać’.
  Kilka końcowych uwag
  Pierwsza: Wprowadzenie nowego systemu prawdopodobnie nastąpi w zimowy weekend. Wszystko zamknięte w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, kiedy wszyscy się obudzą, byłoby ogłoszenie, że wszedł w życie nowy system. Podczas procesu przygotowań w USA wszyscy będą bardziej zajęci mając mniej wolnego czasu i mniej okazji, aby naprawdę się rozejrzeć i zobaczyć, co się dzieje wokół nich. Ponadto, będzie więcej zmian i większe trudności w utrzymaniu się w miarę własnych inwestycji. Instrumenty inwestycyjne będą się zmieniać. Oprocentowanie będzie zmieniać się tak, że będzie to trudno nadążyć za tym ile już zarobiłeś.
  Ciekawostka na temat samochodów, będzie wyglądało tak, jakby było wiele modeli samochodów, ale jeśli spojrzysz uważniej, będzie wielkie kopiowanie. Mogą one być zrobione tak, by wyglądać inaczej z chromem i kołpakiem i tego typu rzeczami, ale można będzie zauważyć, że taki sam samochód został wyprodukowany przez więcej niż jednego producenta. Dowiedziałem się o tym niedawno, kiedy byłem na parkingu i zobaczyłem małego Forda – zapomniałem jaki model – i małe japońskie auto, identyczne, z wyjątkiem kilku rzeczy jak liczba otworów w osłonie koła i chrom wokół tablicy i kształt grilla. Ale jeśli przyjrzałeś się podstawowym częściom, były identyczne. Po prostu zaparkowane obok siebie, a ja znów przypomniałem sobie o tym, co powiedziano wiele lat temu.
  Spieszę się, bo jestem prawie na końcu taśmy. Tylko podsumuję tutaj mówiąc, że wszystkie te rzeczy powiedziała jedna osoba w jednym czasie w jednym miejscu w odniesieniu do tak wielu ludzkich poczynań, a teraz sprawdż i zobacz, jak wiele z nich jest rzeczywiście … czyli zmiany dokonane od tamtej pory [1969/88], a rzeczy, które są planowane w przyszłości, myślę, że nie da się ukryć, że jest to kontrolowane i faktycznie istnieje spisek.
  Nasuwa się pytanie co robić. Myślę, że najpierw, musimy uwierzyć w Boga i modlić się i prosić o Jego przewodnictwo. I po drugie, róbmy to, co możemy, aby jak najwięcej informować innych, jeśli są zainteresowani. Niektórych ludzi po prostu nie obchodzi, bo są zajęci własnymi sprawami. Ale myślę, jak tylko możliwe, powinniśmy informować innych, którzy mogą być zainteresowani, i znowu … Wierzyć i ufać Bogu i modlić się nieustannie o Jego przewodnictwo i odwagę, aby przyjąć to, co stanie przed nami w niedalekiej przyszłości. Zamiast przyjąć pokój i sprawiedliwość, o których słyszymy tak dużo teraz … to banał. Domagajmy się wolności i sprawiedliwości dla wszystkich.
  [koniec taśmy 2]
  http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html

  • ALFA said

   TUSK: NAJWIĘKSZY SUKCES TO POLSKI PATENT NA KRYZY

   (2009-12-31 23:15)
   ~jewrej

   Nieźle kasy w RP III gojom my zabrali. Gudzowaty i
   Oleksy przy wódeczce o tym wspominali. TW Alek
   morda nasza z Jolką Konty 10 lat nam miłościwie
   panowali. SB chłopcy kadry nasze umacniali.
   Uwłaszczenia się Polaczkom na majątku tym
   państwowym my nie dali. Solidaruchy i reszta gojów
   z gołą dupą pozostali. Z TW Bolkiem i TW Alkiem
   cud-reformy te Balcerka i afery myśmy koszer
   wprowadzili. WSI chłopcy, dziarsko nas w tym
   POpierali. Wykończona służba zdrowia już niebawem
   nam przypadnie, jak Sawicka POwiedziała, choć
   Platforma za to z PO ją wylała. Nasze banki no i
   sklepy, goj kultura i gazety. Nasze wille,
   kamienice, im należą się ulice. Z biedy goje
   niechaj gniją w suterynach, my jeździmy w
   limuzynach. Cementownie, huty, stocznie gojom my
   zabrali. Włókiennictwo nasi skasowali.
   Zbrojeniówkę cymes żeśmy oszukali, nowoczesnej
   technologii z F-16 do przemysłu gojom my nie dali,
   choć dolary miliardowe z polskiej kasy my wybrali.
   W POnagleniu PZU i mld euro goje nam oddają. Chamy
   z PSLu PO naszemu też śpiewają. Chłopi z biedy
   dawno więc zdychają i na zachód dzieci gnają.
   Napieralski z Dereszową i Wenderlich z lewa.
   Niesiołowski z Palikotem i Schetyna z prawa. W
   parlamencie cymes-koszer jest zabawa. PO Geremku,
   Mazowieckim i Kuroniu jak sanhedryn polski Rząd i
   Sejm nam cymes stoi, z grubą kreską faryzejsko
   więc kiwamy przestraszonych, głupich goi.

  • Margherita said

   „Przemoc będzie bardziej obrazowa. Miało to odwrażliwiać ludzi na przemoc. Może będzie potrzeba czasu, żeby ludzie mogli być świadkami prawdziwej przemocy i być jej częścią. Później będzie jasne, dokąd to zaprowadzi. Więc będzie bardziej realistyczna przemoc w branży rozrywkowej, która ułatwi ludziom przystosować się do niej. Zmieni się postawa człowieka wobec śmierci i nie będzie tak straszna, ale bardziej akceptowana , by nie był tak przerażony na widok martwych lub rannych. Nie potrzebujemy mieć gojów paraliżowanych tym co mogą zobaczyć. Człowiek nauczy się mówić:: “Cóż, nie chcę by to się mnie przytrafiło”.”

   I to się właśnie na tych bandziorach zemści. Któregoś pięknego dnia ludzie zrozumieją, że nie są wolni. I zapragną tą wolność odzyskać. Lecz to już nie będą ci sami ludzie, co dawniej – nie będą się bali, wizja ran i śmierci nie będzie ich paraliżować. I wtedy Sataniści/Illuminati podzielą los przeciwników z gier w rodzaju Call of Duty…

 13. Bruno said

  Niemiecka TV RTL o tym jak Bundeswera manipuluje pogodą


  ======================
  od pb: zachodnie wiatry znosza „zupelnie nieszkodliwe” opryski nad cel drang nach osten = polske; filmik isnieje juz od dawna, a polskie (?) wladze nic? gdzie nasz bartoszewski od dobrych stosunkow ze wszystkimi?

 14. Asia said

  Kiedyś ta strona miała bynajmniej jakiś sens, dziś go traci. Nieważne jak ktoś to odbierze ale moim zdaniem – przesadzacie – bo jak można takie teorie wysuwać? Całe szczęście, że jestem ateistką bo pewnie poszłabym się powiesić albo siedziałabym w domu pełna obaw. Ten blog był mi pomocny kiedy chciałam się dowiedzieć o szczepionkach i tu mi i innym bardzo pomógł. Teraz to typowo katolicki blog na którym osoby o innym zdaniu są krytykowane a nowe notki są na tematy jakieś anty coś tam.
  Dajcie sobie spokój bo tracicie wiarygodność.
  Pozdr.
  ==========
  od pb: to dopiero poczatek, wiec radze przeniesc sie gdzie indziej

  • Zbyszko said

   Biedni ludzie ci ateiści. Być może sami nie są winni tego że nie mieli okazji doświadczyć Boga w swoim życiu. A wystarczy przecież tylko zdjąć te „końskie klapki” z oczu i od razu poszerza się horyzont.

   • Piąty said

    Zapominasz o tym, że religie są również kontrolowane. Katolicka też. Więc nie bądźcie tacy pewni, że wierzycie w Prawdziwego Boga.
    ================
    od pb: a co ma wiara do religii?

   • Piąty said

    A to, że religia narzuca w co masz wierzyć.

   • Taka tam... said

    nastepny co ma problem z czytaniem, tu nie chodzi o katolicyzm… bez obrazy ale wy ateisci cos macie problemy z tolerancja i czytaniem.

    religia zinstytucjonalizowana moze narzucac w co masz wierzyc, owszem, ale nigdzie tu na blogu nie widzialam zeby takowa propagowano

    ps. nikt cie sila do wiary (nie mylic z religia zinstytucjonalizowana) nie zmusza wiec co sie tak boisz? a innym pozwol wierzyc w co chca, nie twoj biznes w co kto wierzy lub nie wierzy.

   • Piąty said

    Do Taka Tam…

    Zanim zaczniesz oceniać, najlepiej by było byś najpierw zadała pytania.
    Nie jestem ateistą, wierzę w Boga, ale nie wierzę w religię, która jest kontrolowana, tak samo nie wierzę w demokrację, bo każdy widzi do czego demo(n)kracja doprowadza (mam na myśli nowy porządek świata). I nie myślcie sobie, że chcą wprowadzić totalitaryzm (bo mniej więcej na tym NWO ma polegać), a demokracja jest wolnością. Nie jest. To właśnie przy pomocy demokracji zniewolono również ludzi.

    Nie boję się religii, bo znam ją, a jeśli się coś zna to się tego nie boi. Nigdzie nie zakazałem ludziom, żeby przestali wierzyć. Jakbyś czytała ze zrozumieniem, to byś wywnioskowała, że tylko stwierdziłem fakt: „Religie również są kontrolowane.”
    ===================
    od pb: kontrolowane i to jak! takze manipulowane;

  • Gizmo said

   Mam podobne odczucia jeśli chodzi o bloga. Po wybuchu tego zamieszania na Ukrainie ze świńską grypą, ta strona była po prostu świetna. Masa informacji na temat tego jak chcą nas wkręcić z całą tą epidemią itd. Za to jestem ogromnie wdzięczny że komuś chciało się założyć taki blog i uświadamiać ludzi. Następnie poruszane były tematy takie jak smugi chemiczne, i tematy do tego podobne czyli jedzenie genetycznie modyfikowane itd. Wtedy cały czas uważałem że to jest ok, bo warto było by jak najwięcej ludzi zdało sobie sprawę z tego co się szykuje.

   Jednak w pewnym momencie doszło do jakiegoś, nie wiem jak to nazwać… hmmm może ataku religijnego? Wszystko zaczęło być sprowadzane do religii chrześcijańskiej. To chyba zaczęło si wraz z pojawieniem się tego takiego dość kontrowersyjnego artykułu, który wydawało mi się że został zamieszczony na bloga przez kogoś z zewnątrz. W pewnym sensie jakby „polityka” bloga zmieniła się od tego czasu, od momentu tego wyjazdu założycieli tej strony, więc wydaje mi się że to tam zostało ustalone w jakim kierunku będzie teraz zmierzał blog. Mnie najbardziej raziło wtedy sposób w jaki niektóre osoby piszące komentarze zostały w chamski sposób obrażone.

   Dziś przeczytałem ten tekst, nie wiem co o tym myśleć. Z częścią rzeczy się zgadzam, też uważam że pewne osoby do tego zmierzają, ale część według mnie jest ostro przejaskrawiona, być może specjalnie by wzbudzić strach a część gdy czytam o niektórych rzeczach zdaje się być wzięta z kosmosu… Nie wiem na jakiej podstawie są wyciągane takie a nie inne wnioski. Szczerze mówiąc to myślę że ten blog bardziej teraz dołuje ludzi niż daje im jakieś informacje. Każdy artykuł jest w negatywnym świetle, co jakiś czas przewijają się te same informacje. Krytykujemy tu media że robią tam wodę z mózgu, ale tu też w pewnym sensie też zaczyna się takie mącenie, robi się tutaj bałagan.

   Czy blog staje się blogiem katolickim? Może tak, a może był nim od początku. Wiadomo że większość Polaków jest chrześcijanami, jednak wydaje mi się że nie powinno się to przekładać na to co dzieje się na blogu a jednak się przekłada. Czytając dziś ten tekst miałem czasami wrażenie jakby słuchał kazanie w kościele… Ktoś kiedyś na tym blogu napisał byśmy sobie założyli sektę… Ja czytając niektóre komentarze na tym blogu mam wrażenie że u części osób to nie jest chrześcijaństwo tylko jakieś chrześcijaństwo które ociera się po prostu o fanatyzm religijny, a to dobrze nie wróży…

   Blog nazywa się grypa666, w sumie to od pewnego czasu zastanawiam się nad jego nazwą. Bo jeśli od początku było założenie że będą tu artykuły nie tylko na temat grypy to czemu nie nazwano go inaczej? Zresztą często pisze się tu o liczbie 666, więc dziwię się że chrześcijanie nie krytykują nazwy tego bloga. Kiedyś ktoś w komentarzach pisał też o tym by wpłacać pieniądze na konto, dziwiąc się przy tym że tyle osób odzywa się w komentarzach a nikt nie płaci. Sorry, ale to cały czas jest fikcja, to jest wirtualne, to tak naprawdę nie istnieje… Nigdzie nie widzę tego ruchu oporu i nie sądzę bym go zobaczył, najwcześniej pojawi się gdy coś się zacznie dziać. Można sobie pisać, ale od pisania nic się nie zmieni, skoro uważacie że to co dziś pojawiło się w tym artykule jest prawdą, to czemu nic z tym nie zrobicie? Niektórzy piszą że ludzie są bierni i nic nie robią, tak są ja też jestem, ale wy też jesteście. Bo nie widzę by to co tu piszecie przekładało się w jakikolwiek sposób na fakty, na prawdziwe życie, cały czas wszystko jest wirtualne.
   ===================
   od pb: Gizmo. jaki problem? zaloz swoj blog albo tu nie wchodz zeby nie zostac obrazonym przez „katolikow” szczegolnie prawoslawnego beina; ostrzezenie: wiecej prawoslawnych kazan i indoktrynacji w przygotowaniu; gdybys mial kluczyk do kokpitu zobaczylbys nasz blog ma kilka tys. do 30 tys. odslon dziennie, jest wciaz najpopularniejszy na polskojezycznym wordpress.com a wierni dyskutanci (nie zaliczasz sie do nich) coraz wierniejsi i przekonani ze to jet BLOG – what’s the worry?
   czas wyniesc sie zanim wciagniemy cie do fanatycznie gasiennice jedzacej sekty

   • VIVIEN said

    GIZMO… …nie badz taki nudny… ilez mozna o GRYPIE i co ? Teraz wiemy i jak temacik sie rozszerzy o inne wiadomosci – dowiesz sie tu napewno najszybciej niz gdzies indziej . A poza tym masz klapy na oczach ? nie widzisz ,ze temat: LUDOBOJSTWO jest zwiazane z Szatanem …. a jesli jest ZLO to musi byc DOBRO ! to LOGIKA mowi sama za siebie – „Szczepionki” te tematy poruszyly i dobrze bo na szczescie bo pozbylismy sie / co niektorzy / tej ZACMY ! Ten Blog zawiera W SOBIE SENSACJE- PRAWDZIWE !
    ===========================
    od pb: fajny byl ten blog, gdy zidentyfikowal wiszące zagrozenie (max odslon podczas ukrainki grozacej polaczkom handlujacym bezuzytecznymi maseczkami u braci wsch.);
    warty klikniecia, gdy podal jak sie bronic, najchetniej pigulką (flusimine, niesmierdzacy czosnek, bron boze modlitwa!);
    uzyteczny, gdy uzyteczni frajerzy pozwalali palnac na swym blogu co na klawiaturę naszlo ludziowcom.pl;
    nawet sie uwiarygodnil telewizjonerom.pl po spoznionym wystepie kopacz i cyrkowi z klaunami rpo i rudy;
    jak tylko blog sięgnął do sedna (pandemia kroplą w morzu zaplanowanego zła, ‚satanisci’ u steru, jedyne wyjscie w Chrystusie), zebralo sie konsylium dratewko-ateistyczno-lucyferianskie i kracze… popryskac swięconą wodą, a wiją się i jęczą demony w nich…

   • szach said

    Czy gdyby blog nazwano Grypa diabelska lub grypa szatańska czy tp. to co by to zmieniło? Myślę,że blog nie jest po to by poprawiać czytelnikom humor (…od pewnego czasu blog raczej dołuje….tak pisze Gizmo) ale z pewnością jest to miejsce, gdzie znajdziesz artykuły na tematy nurtujące współczesnego człowieka -grypy, szczepionek, NWO, Codex alimentarius, faktycznej władzy nad światem….itd, itd. Ktoś to robi dla nas i coś robi nie dla pieniędzy, bo raczej dokłada do interesu, a dla idei. Uświadamianie innych to praca niewdzięczna. A co my z tą wiedzą zrobimy i jak ją wykorzystamy to już od nas zależy. Może przekażemy ją dalej, może zaprotestujemy kiedy przyjdzie pora a może też nie zrobimy nic ? Jak się komuś nie podoba, że wiara w Boga ma odbicie w komentarzach i artykułach to świadczy tylko o braku tolerancji, bowiem niewiara (ateizm) również przejawia się w komentarzach i nikt nie robi z tego problemu. Jak widać komentarze Asi jak i Gizmo czy innych się ukazały. Wszystkim dedykuję słowa pisma św : „Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! Wszystko badajcie, a co szlachetne -zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.” Św.Paweł,1 (Tes)
    ==============================
    od pb: dobre motto dla bloga: marku podlecki, moglbys mi z ramach pomocy technicznej wstawic to na front? przy okazji prosze przywroc kalendarz archiwalny i nie-googlowska wyszukiwarke

  • Asia said

   Nie boję się słowa bÓG kolego:) Czytam te komentarze i widoczne jest jak tu się tępi ludzi którzy nie są katolikami więc naprawdę szkoda czasu. Ale dziękuję mimo wszystko za to, że pomogliście tylu ludziom w okresie szczepionek bo to było konieczne.
   =====================
   od pb: cosik tu nie tak; prawoslawny bein tepi nie-katolikow?
   chciales napisac „chrzescijanami” zamiast katolikami?
   moze znasz jakies groby masowe do wziecia – nie wiemy co robic z trupami wytepionych na grypa666 nie-katolikow

 15. krzysiek said

  jak się komuś nudzi to na tvn dziś (sob) o 21:00 jest film fabularny z jakimś wątkiem walki z wielką – i złą pharmą http://www.tvn.pl/program/1955/view

  • krzysiek said

   z opisu lekka analogia tessa – jane b., odgrzebanie takiego filmu zdaje się być kolejnym pozytywnym działaniem ze strony tvn

 16. Janosik said

  DOŚĆ PANIE PREMIERZE WYPRZEDAŻY NASZEGO MAJĄTKU NARODOWEGO-GÓRNICTWA,HUTNICTWA,POCZTY i ITD.TO JEST DOROBEK NASZYCH RODZICÓW ,NA KTÓRY CIĘŻKO PRACOWALI.DOŚĆ GNOJENIA NAS POLAKÓW i PONIŻANIA.KONIEC DOROBKIEWICZÓW W RZĄDZIE.DOŚĆ ROBIENIA Z POLAKÓW GOJÓW.DOŚĆ NAS PONIŻANIA ,DOŚĆ ŻEBY Z NAS ROBIONO NIEWOLNIKÓW WE WŁASNYM KRAJU-DOŚĆ,DOŚĆ,DOSĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

  • R32 said

   Panie kochany… A gdzie tu wyprzedaż, skoro już wszystko sprzedane albo zniszczone? Nikt nie mówi o rocznym koszcie członkostwa – jak potężne pieniądze idą do UE z naszej strony. Ale zważ Pan uwagę na to, że jak jakieś dofinansowanie od nich występuje to pierdykną taki napis np. przy budowanym moście albo kawałku autostrady, że niewidomy zaczyna go dostrzegać.
   Nikt również nie mówi w mass mediach jakie były konsekwencje tuż po wejściu do niej – co między innymi obejmował Traktat Akcesyjny… O tym, że zatapia się szyby górnicze, rozmontowuje huty tak, żeby nie nadawały się do ponownego uruchomienia. O tym, jak redukuje się np. przemysł mleczarski – redukcja krów mlecznych do liczby zbliżonej z 1945r. Budżet Polski w 2004r. został pomniejszony o prawie 6mld Euro!!! z czego połowa to ochrona środowiska – ot, opłata za utrzymywanie rynku, na którym handluje się dwutlenkiem węgla.
   Na dzień dzisiejszy nie mamy już praktycznie przemysłu na skalę jaką mieliśmy. Dziś jesteśmy składowiskiem śmieci unijnych oraz innych odpadów.
   Postawienie Buzka na czele Parlamentu Europy to przepychanie wielu umów i ustaw, które grożą w ogromnym stopniu Polsce. Chcą w ten sposób udowodnić swoją sympatię do nas itd. I kto na to pozwala? My! W mordę kopane po stokroć! Albo obudzimy się z tego letargu albo koniec jest bliski.

 17. kasia said

  Od dawna oczekiwany film w koncu po Polsku!!:

  Reszta części tutaj:
  http://www.youtube.com/user/prawdziwefilmy

 18. kasia said

 19. gustaf said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wydano-200-mln-euro-na-szczepionki—stoja-za-tym-rekiny-farmaceutyczne,wid,11821614,wiadomosc.html?ticaid=19644

  Wklejam, poczytajcie, zanim wywalą . Sam dopiero zacznę
  ===============
  od pb: zaczyna sie faza 2: znalezc kozla ofiarnego, uny z planami odludnienia pozostana w cieniu

  • gustaf said

   Piotr , kurna , a od czego Ty tu jesteś ?
   Czy naprawdę myślisz, że to co robisz/cie , to w kozio dupa idzie ?
   Nie zauważyłeś może, że „plany się walą” ?
   „Wszystko zaczyna się sprawdzać” ?
   To wojna, więc straty będą po obu stronach, masz Szefa–nie pękaj :))
   ==================
   od pb: wlasnie rozwiazali mi peta, wyrwalem sie jak dziki do walki, co widac w tresci artykulow i na piotrbein.wordpress.com
   poszukuje adiutantow i moznych sponsorow;
   wstaw sie za mnie u Szefa

 20. Janosik said

  WYBACZCIE ALE JAK CZYTAM TE FORUM TO MNIE PONOSI ,ŻE BRAK PATRIOTYZMU W NAS POLAKACH ,A WALCZĄ ZA NAS POLACY”POLONIA” ZA GRANICĄ AŻ WSTYD-HAŃBA Nie ,nie bandyci tylko partyzanci walczący o wolność swojego kraju ,tak samo jak Armia Krajowa walczyła z hitlerowcami ”
  Dla jednych bandyta jest ten który zabija i morduje…

  Dla innych ten ,który temu mordowaniu stara się zapobiec
  PRZYTOCZĘ WIERSZ
  „Polscy bandyci ”

  Za carskich czasów, wiemy to sami
  Byliśmy zwani wciąż bandytami
  Każdy, kto Polskę ukochał szczerze
  Kto pragnął zostać przy polskiej wierze,
  Kto nie chciał lizać moskiewskiej łapy
  Komu obrzydły carskie ochłapy

  I wstrętnym było carskie koryto
  Był „miateżnikiem” – polskim bandytą.
  „Polskich bandytów” smutne mogiły
  Tajgi Sybiru liczne pokryły.

  Przyszedł bolszewik – znów piosnka stara
  Czerwonych synów białego cara.
  Polak, co nie chciał zostać Kainem,
  Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
  Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
  A że śmiał mówić o tym zuchwale,
  Że nie chciał by go więziono, bito,
  Był „reakcyjnym polskim bandytą”.

  I znowu Sybiru tajgi pokryły
  „Polskich bandytów” smutne mogiły.
  Gdy odpłynęła krasna nawała
  Germańska fala Polskę zalała.

  Kto się nie wyrzekł ojców swych mowy,
  W pruską obrożę nie włożył głowy,
  Nie oddał resztek swojego mienia,
  Swojej godności, swego sumienia,
  Kto nie dziękował, kiedy go bito,
  Ten był „przeklętym polskim bandytą”.

  Więc harde „polskich bandytów” głowy
  Chłonęły piece, doły i rowy.
  Teraz, gdy w gruzach Germania legła,
  Jest Polska „Wolna i Niepodległa”,
  Jest wielka. Młoda, swobodna, śliczna,
  I nawet mówią „demokratyczna”.

  Cóż z tego, kiedy kto Polskę kocha,
  W kim pozostało sumienia trochę,
  Komu niemiłe sowieckie myto,
  Jeszcze raz został „polskim bandytą”.

  I znowu polskości tłumią zapały
  Tortury UB, lochy, podwały.
  O Boże, chciałbym zapytać Ciebie,
  Jakich Polaków najwięcej w niebie?
  (głos z góry)
  Płaszczem mej chwały, blaskiem okryci
  Są tutaj wszyscy „polscy bandyci”.”
  _________________
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj
  ======================
  od pb: moj dobry przyjaciel z lat szkolnych, wyksztalcony, duzo podrozuje, lekarz; oswiadczyl mi eurekę pare lat temu: piotr przeciez ci ‚terrorysci’ w iraku walcza jak polacy w II wojnie swiatowej o swoja ojczyzne;

 21. chani said

  Ja jestem przeciwnikiem UE, dają nam pieniądze na różne inwestycje, ale nas chcą przekupić, żeby wszyscy byli za UE. Przecież w Piśmie Świętym jest napisane „Czwarta bestia –
  to czwarte królestwo, które będzie na ziemi,
  różne od wszystkich królestw;
  pochłonie ono całą ziemię,
  podepce ją i zetrze. ” Dla mnie tą czwartą bestią jest Unia Europejska.
  I dalej:
  „(…)z tego królestwa powstanie dziesięciu królów,
  po nich zaś inny powstanie,
  odmienny od poprzednich,
  i obali trzech królów. ”

  „Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu
  i wytracał świętych Najwyższego,
  będzie zamierzał zmienić
  czasy i Prawo,
  a [święci] będą wydani w jego ręce
  aż do czasu, czasów i połowy czasu. ” Antychryst, nawet Matka Boża w La Salette powiedziała: „Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta”

 22. dede said

  „Konsolidacja władzy w rękach lucyferianów (UE, USA, rządy Europy Zachodniej, prawdopodobnie Rosja i Chiny)”. Zapomniałeś dodać – Watykan. Przecież wiadomo, że cały ten globalny rząd to będzie odnowione imperium rzymskie.
  =============================
  od pb: zapomnialem wiec dodac islam itd bo wszystkimi religiami uny manipuluja

 23. gustaf said

  Za bycie tolerancyjnym jedni(ci u władzy) są klepani PO plecach , a naród kopany PO d..pie.

  Przychodzi do wodza np. Apaczów jeden z wojowników i mówi:- Wodzu nie mamy szans z białymi , są nowocześniejsi, lepiej brać z nich przykład , niż się z nimi bić. Na początek , to może zniesiemy te imiona dwuczłonowe bez sensu na prostsze jednoczłonowe.
  A wódz na to :-To nie podoba Ci się :np.Rączy Jeleń, Siedzący Byk,albo Polny Kwiat ?
  — Nie no, podobają..
  –No to co się czepiasz Psi Ch..ju ?

 24. Brenda said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wydano-200-mln-euro-na-szczepionki—stoja-za-tym-rekiny-farmaceutyczne,wid,11821614,wiadomosc.html?ticaid=19645&_ticrsn=3

  „Za wszczęciem parlamentarnego dochodzenia w sprawie masowego zakupu szczepionek przeciwko nowej grypie we Włoszech opowiedział się szef klubu rządzącej partii Lud Wolności w Senacie Maurizio Gasparri. Jego zdaniem za decyzją o zakupie milionów szczepionek stały potężne koncerny farmaceutyczne.(…)
  – Trzeba ustalić, czy ten, kto zarobił bez powodu, może zwrócić zyski zgromadzone dzięki kłamstwom – oświadczył włoski polityk. ”

  Kiedy u nas zajarza?
  =================
  od pb: ewa kopacz juz dawno zajarzyla

  • Brenda said

   Dobrze by bylo zajrzec pacjentom do kartotek i przyjrzec sie, ktore leki najchetniej przepisuja lekarze.
   Mozna to podciagnac pod nieuczciwa konkurencje, dzialanie na szkode pacjenta (szczegolnie finansowa). I dobrze sie przyjrzec Domom Opieki Spolecznej jakie leki serwuja pensjonariuszom i dlaczego nie przepisuje sie lekow refundowanych, ale pacjenci musza kupowac za wlasne pieniadze te nierefundowane.
   Przydalo by sie jakies dochodzenie w tej sprawie.

 25. kojak said

  http://wiadomosci.onet.pl/2104314,12,nowa_grypa_to_blef_nie_ujda_im_na_sucho_nielegalne_zyski,item.html

  Ciekawe 🙂 Miło słyszeć, że zbiera się polityczna burza, tylko ciekawe co z tego wyjdzie i czy to nie tylko prewencja, do mocniejszego ataku.

 26. Głos66 said

  Przypuszczalne daty ataku na Iran:
  16.01. 2010 = 11 (jeden dzień po nowiu 15.01. 2010)
  lub
  15.02. 2010 = 11 (jeden dzień po nowiu 14.02. 2010)
  lub
  14.03. 2010 = 11 (jeden dzień przed nowiem 15.03. 2010)
  Największe prawdopodobieństwo to: 16.01.2010
  (Wyliczenia dat według numerologii i synchroniczności wydarzeń)
  ======================
  od pb: przekazujemy naszym sluzbom specjalnym;
  plus info wyszukane przez „antysemite” beina (zakladam ze sluzby maja tlumaczy):
  http://www.israelnationalnews.com/Articles/Article.aspx/2125
  http://mauricepinay.blogspot.com/2007/09/esther-purim-and-war-in-middle-east.html
  nie mowcie potem ze nie wiedzieliscie i dlatego nie rozlozyliscie nad polską parasola przeciw-radioaktywnego

  • eteryczna ziemia said

   31 grudnia 2009 r. miało miejsce zaćmienie Ksieżyca. W Europie należy sie liczyć z zamachami terrorystycznymi…

 27. Fredek said

  popatrzcie jaki kwiatek
  http://fronda.pl/news/czytaj/lesbijski_spor_o_dziecko

  to już wiecie w jakim kierunku wszystko zmierza, czy jeszcze macie jakieś wątpliwości?

 28. ALFA said

  Polska » Forum » Dziennik Łódzki »

  Napieralski z Dereszową i Szmajdziński z lewa. Niesiołowski z Palikotem i Schetyna z prawa. W parlam (4)

  jewrej (93.105.2.xxx) 21.12.09, 17:07

  Napieralski z Dereszową i Szmajdziński z lewa. Niesiołowski z Palikotem i Schetyna z prawa. W parlamencie cymes-koszer jest zabawa. Chamy z PSLu PO naszemu też śpiewają. Chłopi z biedy dawno więc zdychają i na zachód dzieci gnają. PO Geremku, Mazowieckim i Kuroniu jak sanhedryn polski Rząd i Sejm nam cymes stoi, grubą kreską faryzejsko więc kiwamy głupich goi.TW Alek morda nasza z Jolką Konty 10 lat nam miłościwie panowali. SB chłopcy kadry nasze umacniali. Uwłaszczenia się Polaczkom na majątku tym państwowym my nie dali, aby Solidaruchy z gołą dupą pozostali. Cud-reformy te Balcerka i afery myśmy koszer wprowadzali. Chłopcy z WSI, dziarsko nas w tym POpierali. TW Bolek, TW Alek i Balcerek z Olechowskim, większość banków w RP III nam oddali, o czym Żemek w FOZ aferze z SBkami wspominali. Frycki, Mycki polskie media też złapali! Ciemnych gojów łatwo ogłupiamy, bo medialnie wciąż za mordę ich trzymamy i lichwiarsko w naszych bankach zadłużamy. W RP III nieźle kasy gojom my wybrali. Gudzowaty i Oleksy przy wódeczce o tym wspominali, za co Józka z SLD wylali. Nasze banki no i sklepy, goj kultura i gazety. Nasze wille, kamienice, im należą się ulice. W bezrobociu oraz w biedzie niechaj gniją w suterynach, my jeździmy w limuzynach. Cementownie, huty, stocznie gojom my zabrali, Włókiennictwo nasi także skasowali. Zbrojeniówkę cymes żeśmy oszukali, nowoczesnej technologii z F-16 do przemysłu gojom my nie dali, choć dolary miliardowe z polskiej kasy my wybrali. W POnagleniu PZU i mld euro goje nam oddają. Wykończona służba zdrowia już niebawem nam przypadnie, jak Sawicka POwiedziała, choć Platforma za to z PO ją wylała. Wyszyńskiego, Popiełuszkę i Wojtyłę goje utracili a Rydzyka w naszych mediach myśmy cymes zniesławili. My z nad Renu, Moskwy i Jordanu, wieczny swój interes w Polsce mamy. Goj Polaczków więc we świecie zniesławiamy, bo obozy choć niemieckie im wmawiamy i holokaust z rusofobią dowalamy. POlski ludek cymes ogłupiamy. PiSuarom, LPRom faszystowsko-oszołomską łatkę przyszywamy. Ich rządzeniem głupich gojów zastraszymy a lewicę, liberałów POpieramy. Z WSI przez 24h na TVNie, Polsacie i Super Stacji cymesowo i Wyborczo, gramy. Więc Poparcie gojów mamy!!!

 29. iwia said

  Wkrótce w Izraelu powstanie opozycja przeciwko ideowemu myśleniu Lubawiczerów – bardzo nie po linii pana Rotshilda i pana Rokefelera, bo jeden poświęcił dla lucy USA, a drugi- Izrael. I nic im się nie uda. Wkrótce panowie R. zobaczą. Szczęśliwego Nowego Roku!

  • Fredek said

   może więcej szczegółów?

   • Wojwit said

    Może tu jest odpowiedź:
    Za: KonserVat
    „Żydzi którzy nienawidzą Izraela
    Rzadki to obrazek gdy Żydzi demonstrują swą nienawiść do Izraela, ale warto go ukazać dla wszystkich przekonanych o mitycznej jedności Żydów. Tymczasem nie są oni jednością nawet w tak zasadniczej sprawie jak istnienie państwa, inne do tego podejście mają ortodoksi miejscowi, inne Ci z Ameryki.
    Grupa członków niewielkiej ortodoksyjnej i antysyjonistycznej organizacji Karta Neturei demonstrowała tym razem w Gazie, wyrażając swe poparcie dla aspiracji niepodległościowych i ideii stworzenia Palestyny na całości obszarów zajmowanych dzić przez Izrael.
    Do Gazy przybyli oni od strony Egiptu, bo Izrael zakazuje swym obywatelom wejść na blokowane terytoria. Wszyscy są obywatelami USA i Kanady a przewodzi im rabin Yisroel Dovid Weiss z Nowego Jorku.
    Członkowie Karta Neturei wyrazili też swe poparcie dla irańskiego reżimu i dla wszystkich, którzy sprzeciwiają się państwu żydowskiemu, które sami ortodoksi uznają za powstałe z naruszeniem zasad judaizmu, w związku z czym niezgodne z wolą Bożą. Według tego środowiska, państwo żydowskie odbudować może tylko Mesjasz.
    Grupa której reprezentancji demonstrowali w Gazie, szacowana jest na kilkutysięczną a istnieje już od przeszło 70 lat. W zeszłym roku podczas lipcowej wizyty rabin Weiss i jego wyznawcy spotkali się między innymi z szefem Hamasu Ismailem Hanija.”
    ==============================
    od pb: Dobry Boze, jesli taka Twoja wola, miej w opiece rabinow Naturei Karta jak i grupy JewsNotZionists, JewsAgainstZionism, toruj droge ich szlachetnym dzialaniom, chron tez i przyblizaj do Siebie ich zwolennikow, chron masy zydowskie przed nastepnym Szoa

   • CoZaSyf said

    http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/

 30. R32 said

  Nie wiem, czy było podawane to źródło tutaj na blogu: http://europebusines.blogspot.com/
  Bardzo dużo informacji po angielsku. Częsty update.

 31. Luc said

  Moja mama jak mnie kiedyś słyszała to wyśmiała. Rodzina podobnie teraz przejrzeli na oczy. W Święta pokazałem jej filmy z p. Piotrem Bein (4 części) to zakumała i powiedziała „dobrze mówi ten człowiek”. Zaczęło się ogólne zdebilowacenie społeczeństwa od lalek barbi, od filmów z Jamesem Bond. Kto by nie chciał być taki perfekcyjny jak sam agent James? Nawet ja sam. Jak widzę w sklepie, markecie puste wymalowane młode mamusie i ich puste dzieci to krew mnie zalewa i powiem to co powiedział Kurt Cobain „wstydzę się, że jestem człowiekiem”. Łatwą wymówkę ma każdy „trzeba iść z duchem czasu”, „teraz wszystko idzie do przodu”. Przecież nikt nie chce być w tyle za innymi. Jak tu się pokazać przy znajomych? Ano jak? A zlewać ciepłym moczem na idiotów, bo przekonywanie ich racjonalnymi argumentami mija się z celem – oni wiedzą lepiej. Chcą likwidować KK i co będę musiał płacić podatek od noszenia krzyżyka na szyi? Boga ma się w sercu. Ale oni chcą myśli kontrolować…. Ja mam myślenie „old punka” i nie będzie to łatwe zadanie.

  btw.
  1 -> Promienie gamma można zneutralizować już od dawna.
  2 -> Rak jest stuprocentowo uleczalny.
  3 -> Wszystkie choroby wzroku (krótkowzrocznosć, dalekowzrocznosć etc.) można wyleczyć w „mgnieniu oka” – jakież to makabryczne. A nie wtłacza się tego wszystkiego w życie, by koncerny nie tylko farmaceutyczne ale i inne mogły pasożytować, a i by zmniejszyć populację. Tak. Powoli.

  To są tematy, na które możnaby długo dyskutować. Tyle ile ludzi, tyle opinii. Na końcu i tak nic nie znaczą 😉 Ani opinie ani my, ludzie.

  P.S
  Orwell 1984 … $#$#$#$# mój rocznik…….

  • eminem said

   wynalazki geniusza Tesli też są ukrywane ……..
   ========================
   od pb: ukrywane po kradziezy owocow geniuszu tego Serba i nalepieniu innych nazwisk na nie, np edisona — podobnie ‚satanisci’ sowieccy przypisywali kazdy wynalazek swoim, a einstein dostal nobla mimo ze dwoch przed nim opracowalo te sama teorie (google „bjerknes einstein”); wykonanie punktu ‚manipuluj nauką’ w planie iluminackim (patrz zaczeta pare dni temu seria „Wszystko zaczyna sie sprawdzac”)

  • Magdalena said

   @Luc
   Napisz cos wiecej na temat punktow 1,2,3, a szczegolnie o pt.3. Albo gdzie mozna znalezc info. Wyleczyc „w mgnieniu oka” to byloby cos.

   • Luc said

    @Magdalena: Chciałbym… ale nie mogę, nie chcę narażać kogoś, kto pracuje dla ONZ. A są to informacje z pierwszej ręki i są prawdziwe. Ta osoba też nie mogła mi za wiele powiedzieć. Sama podpisuje przeróżne klauzyly o zachowaniu tajemnicy.

   • Magdalena said

    Oczywiscie, ze nie powinno sie nikogo niepotrzebnie narazac. Natomiast zastanow sie, ilu ludziom takie epokowe wiadomosci moglyby pomoc.
    Strachem to my z unymi nie wygramy.
    Zastanowmy sie wspolnie, jak moglbys nam przekazac info?
    Moze opowiesz nam swoj sen? 🙂
    Niektorzy tu streszczaja swoje sny.
    Jakas ksiazke S-F strescisz? 🙂

   • Luc said

    Daruj sobie SF, mnie to nie śmieszy.

   • Magdalena said

    @Luc
    Zle mnie zrozumiales, zartowalam jak mozesz to przekazac, bo temat mnie interesuje, ale nie bylo w mojej wypowiedzi zadnego sarkazmu czy innych podobnych rzeczy.
    Pozdrawiam.

   • Luc said

    Ok 😉 jestem jak Tommy z filmu „Chłopaki z ferajny” niby nie ma a ma poczucie humoru 😛

    „Zle mnie zrozumiales, zartowalam jak mozesz to przekazac, bo temat mnie interesuje, ale nie bylo w mojej wypowiedzi zadnego sarkazmu czy innych podobnych rzeczy.
    Pozdrawiam”

   • mgrabas said

    ad.1 ołów, stal, beton http://www.zgapa.pl/zgapedia/Promieniowanie_gamma.html
    ad.2 terapia Gersona – film: Cud terapii Gersona
    ad.3 metoda Batesa http://www.oko.info.pl/komentarz_do_metody_batesa,a1803.html

   • Magdalena said

    @Mgrabas
    Dzieki.
    ad.2 jescze wit.B17 i chyba ktos polecal tu MMS
    ad.3 jestem ciekawa, czy to rzeczywiscie o metode Batesa chodzi, bo Luc pisal o wyleczeniu w mgnieniu oka, a z komentarza z linka wychodzi, ze trzeba cwiczyc systematycznie przez dluzszy okres czasu. Warto sie jednak przejrzec tej metodzie blizej.

   • gustaf said

    http://free4web.pl/3/100,165699,error2.html

   • gustaf said

    http://www.eioba.pl/search/zapper

 32. mgrabas said

  „teraz wszystko idzie do przodu” – w którą stronę?

  (…) oziębnie miłość (…) Czuwajcie (…)
  /Mt 24/

  • Luc said

   W stronę szatana.

   • mgrabas said

    Szatan od początku wie, że przegrał, dlatego chce jak najwięcej zniszczyć rodzin i zwieść jak najwięcej ludzi
    nasze ocalenie jest w Bogu, On nawet ze zła wyprowadza dobro, On jeden zna nasze serca, On jest sprawiedliwy i miłosierny
    pamiętajmy, że przechodniami jesteśmy, w drodze do Boga i mamy kochać, bo tylko tak możemy być razem

 33. chani said

  Bóg od początku zapowiedział mówiąc do węża „(…) nieprzyjaźń między tobą a niewiastą, między potomstwem twoim, a potomstwem jej”. Kim jest starodawny wąż? Oczywiście nie trudno zgadnąć jest nim szatan, a niewiasta? Niektóre interpretacje mówią, że jest nią Maryja

 34. marslim said

  W kwestii przypomnienia:

  A. Pike, 1871r.

  I WOJNA

  „Pierwsza Wojna Światowa musi mieć miejsce, aby pozwolić Illuminatis powalić potęgę carów w Rosji i stworzyć z tego państwa fortecę ateistycznego Komunizmu. Rozbieżności utworzone pomiędzy Brytyjskim i Germańskim imperium przez agentów
  Illuminatis będą użyte do rozpętania tej wojny.
  Pod koniec tej wojny zostanie zbudowany komunizm, aby zniszczyć inne rządy i osłabić ich religię.”

  II WOJNA

  „Druga Wojna Światowa musi być podżegana poprzez wykorzystanie różnic między Faszystami i politycznymi Syjonistami. Wojna ta musi być tak zaaranżowana, aby Nazizm został zniszczony a polityczny Syjonizm pozostał wystarczająco silny, żeby utworzyć suwerenne państwo Izrael na ziemi palestyńskiej. Podczas Drugiej Wojny Światowej, międzynarodowy Komunizm musi nabrać wystarczających sił, aby zrównoważyć moc Chrześcijaństwa, które w ten sposób będzie pohamowane i pozostanie pod ścisła kontrolą aż do czasów, w których będziemy go potrzebowali do ostatecznego społecznego kataklizmu”
  (Czytelnicy kwestionujący to, że terminy Nazizm i Syjonizm nie były znane w 1871 r. powinni wiedzieć, że obie te nazwy zostały „wymyślone” przez Illuminatis przed rokiem 1871. Słowo Komunizm natomiast powstało we Francji na cztery lata przed
  wybuchem Rewolucji a stworzył je Nicolas Edme Restif de La Bretonne.

  III WOJNA

  „Trzecia Wojna Światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez agentów Illuminatis, pomiędzy Syjonistami i Światem Muzułmańskim.
  Wojna musi być tak zorganizowana, aby Syjoniści i Muzułmanie wyniszczyli się nawzajem. Podczas gdy inne narody, zostaną jeszcze raz podzielone tym tematem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego wyczerpania. My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek.
  Wówczas wszędzie, obywatele, zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy
  rozczarowane Chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierunku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej Manifestacji
  doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok. Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po
  zniszczeniu Chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie.”
  ====================
  od pb: ZDUMIEWAJACA dokladnosc przepowiedni II wojny swiatowej; w I wojnie nie o iluminatow chodzilo, tylko o tych samych co w pozostalych wojnach, rewolucjach, ludobojstwach: http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/

 35. chani said

  A jeszcze co o do masonerii, to oni coś szykują na rok 2017, kiedy Kościół będzie świętował 100 lecie objawień fatimskich http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=101123

 36. chani said

  Masonowie coś szykują na rok 2017, kiedy Kościół będzie obchodził 100-lecie objawień fatimskich http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091013&typ=fo&id=fo12.txt#pocz
  ======================
  od pb: jak sie zwali to sie zwali ale jak wypowiedzieli wojne Bogu to beda ja mieli

  • Luc said

   Do Piotra Bein: „jak sie zwali to sie zwali ale jak wypowiedzieli wojne Bogu to beda ja mieli” Niech zgadnę… naszym kosztem – ludzi ?
   ==================
   od pb: ten co ochroni zycie ziemskie straci zycie wieczne, ten co straci zycie ziemskie dla Chrystusa, zyska zycie wieczne…

  • Luc said

   Jak już kiedyś pisałem w sprawie HAARP: Jasne, giga kondensator z lat 80 jak oni mogą uwolnić milionową część sekundy. Energię porównywalną, z tą którą potrzebuje cały przemysl z usa. Skoro i tak wiem, że też w kondensatorze mamy do czynienia ze stanem nieustalonym. Poza tym taki emp ma swoje ograniczenie powierzchniowe. Duży impluls można wszakże fourierem rozlożyć na nieskonczenie wiele sinusoid, ale ostatecznie raczej będą dominować te o wysokiej częstotliwości, a te jak wiemy, mają mały zasięg w atmosferze. No pomijając zakres optyczny tak to by w latach 80 już dawno stosowali, albo próbowaliby chocby w Wietnamie zamiast wysyłać tam własnych na pewną śmierć. Czas zacząć budować sobie klatke Faradaya 😉 Niech sobie strzelają, ja będę tym zasilał swojego kompa 🙂 (*)

   * – z tym kompem to żart 😉

 37. […] korumpowaniu polityków celem podboju i zniewolenia narodów pisze lucyferiański plan NWO Rotszyldów z 1773 r. Ale niewystarczy zadbać o wybór patriotycznego prezydenta czy nawet całego rządu! […]

 38. […] korumpowaniu polityków celem podboju i zniewolenia narodów pisze lucyferiański plan NWO Rotszyldów z 1773 r. Ale niewystarczy zadbać o wybór patriotycznego prezydenta czy nawet całego rządu! […]

 39. […] którzy upatrzyli sobie narody jak Polacy czy Argentyńczycy na próby swych docelowych schematów NWO. Nie będzie naprawy RP bez postawienia tych magików w kącie. Wspólne dla Argentyńczyków i […]

 40. […] Soros pomaga zakładać ideologiczny kaganiec globalizacji i NWO, niezwykle skutecznie wdrażając lucyferianski plan Rotszyldów w sferach podboju finansowo-gospodarczego, korupcji polityków i moralności społecznej, mediów i […]

 41. […] Ratajczak pisze o judeocentrycznym charakterze masonerii. Jest to zrozumiałe, skoro plan  Rotszylda z 1773 r. zakładał użycie masońskich iluminatów do tworzenia NWO. — […]

 42. […] Ratajczak pisze o judeocentrycznym charakterze masonerii. Jest to zrozumiałe, skoro plan  Rotszylda z 1773 r. zakładał użycie masońskich iluminatów do tworzenia NWO. — […]

 43. […] i środowisko pomagają tuszować żydomendia i żondy zależne od kompleksu jot. Wniosek: judeocentryczny plan Rotszylda z XVIII w. nie pozostawia  wątpliwości co do intencji NWO i losu gojów, a pędzące coraz szybciej, coraz […]

 44. […] i środowisko pomagają tuszować żydomendia i żondy zależne od kompleksu jot. Wniosek: judeocentryczny plan Rotszylda z XVIII w. nie pozostawia  wątpliwości co do intencji NWO i losu gojów, a pędzące coraz szybciej, coraz […]

 45. […] Na konferencji żydobanksterstwa we Frankfurcie (19.11.2010), Strauss-Khan jąkał się z rotszyldowskiego skryptu z XVIII w.: Wszyscy muszą jasno zrozumieć, że… no… jasno zrozumieć że… teraz niemożliwe jest […]

 46. […] Na konferencji żydobanksterstwa we Frankfurcie (19.11.2010), Strauss-Khan jąkał się z rotszyldowskiego skryptu z XVIII w.: Wszyscy muszą jasno zrozumieć, że… no… jasno zrozumieć że… teraz niemożliwe jest […]

 47. […] taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda […]

 48. […] taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda […]

 49. […] taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda […]

 50. […] taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda […]

 51. […] taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda […]

 52. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/01/02/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac/ […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: