Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

O naprawę Rzeczpospolitej

Posted by grypa666 w dniu 17/05/2010

Wspomóż blog na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Naprawa RP a struktury globalne

Piotr Bein 17.5.2010

O korumpowaniu polityków celem podboju i zniewolenia narodów pisze lucyferiański plan NWO Rotszyldów z 1773 r. Ale niewystarczy zadbać o wybór patriotycznego prezydenta czy nawet całego rządu! Rotszyldowie przewidzieli multum innych metod podporządkowania sobie gojów — media, finanse, zadłużenie, gospodarka, porządek i prawo, demoralizacja, korupcja religii, wykorzystanie masonerii, wojny, terroryzm, skłócanie gojów… Niewiele zdziałałby prezydent-patriota bez generalnego remontu całego systemu.

Wcześniej, antygojowskie plany wdrażane w Europie wywołały wyrzucanie Żydów z niemal każdego zakątka kontynentu. Historia od tego czasu ujrzała realizację wszystkich punktów, nasilonych w judeocentrycznej orgii podboju, rozgrywającej się przed naszymi oczyma, w Polsce i globalnie! Doszły nowe metody: eugenika przez scypionki, obniżenie rozrodczości przez aborcje, napromieniowanie i chemizację,  pogorszenie zdrowia przez ciągłe serwowanie stresu, farmaceutyki oraz  spapraną żywność, wodę i powietrze… Sami oceńcie, ile z punktów rotszyldowskiego planu realizują, pogłębiają lub finalizują w naszej obecności ci pretendujący do absolutnej władzy globalnej:

 • Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.
 • Oręduj za spożywaniem alkoholu i narkotyków, demoralizacją i wszelkimi nałogami, systematycznie stosowanymi dla korupcji młodzieży. Oszukuj, zmylaj i demoralizuj młodych, ucząc ich teorii i zasad wiadomych nam, że są fałszywe.
 • Głoś „liberalizm“, by uzurpować władzę polityczną. Rozbieraj istniejące siły porządku i prawa, przebudowuj wszystkie instytucje. Pozostawaj niewidzialny do momentu, gdy stanie się to na tyle silne, że żaden podstęp ani siła nie podważą tego.
 • Przekręcaj państwowe i międzynarodowe prawo na sprzeczności, co najpierw maskuje prawo, a następnie usuwa je. Zastępuj prawo arbitrażem.
 • Moralność to achillesowa pięta polityków. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na urzędy publiczne – usłużni i posłuszni naszym nakazom.
 • Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany – zawsze można odwrócić to, co się obiecało, bez konsekwencji. Niech masy wierzą, że są ofiarami kryminalistów. Następnie przywróć porządek, wyglądając na zbawicieli.
 • Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.
 • Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.
 • Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.
 • Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

Poniższe przykłady diagnozy choroby Rzeczpospolitej są więc cząstkowe ku Jej leczeniu i naprawie. Ale trzeba gdzieś zacząć. Potrzeba generalnego remontu RP, a ten nie uda się bez remontu globalnego, bo kompleks jot ma apetyt globalny, napędzany nienawistną ideologią supremacjonistów i „wybrańców Boga”. Macki globalnej Hydry sięgają w najintymniejsze zakamarki życia politycznego, społecznego, gospodarczego, religijnego i kulturalnego Narodu — patrz np. Grupa Windsor. Józef Bizoń przypomina, że penetracja jest bardzo zaawansowana, np. kontrakty wojewódzkie są instrumentem zniewolenia przez UE. Mechamizmy takie budowali wspólnie PO-PiS-owcy (w tym Kaczyńscy) i ich poprzednicy, zdolni do  metamorfoz upierzenia i nazw partii, z tymi samymi nazwiskami przewijającymi się przez almanachy władzy. Bez rozeznania istniejących mechanizmów zniewolenia, „wybory miną, wszystkie te dyskusje przeminą z wiatrem, a zbudowane mechanizmy pozostaną – zmienią się ludzie i nic się nie zmieni„, pisze Józef Bizoń na naszym blogu.

A my nie jesteśmy nawet pewni, czy śp. Prezydent był członkiem tych wrogich struktur ani czy jego brat kandyduje z zamiarem rozprawienia się z tym towarzystwem. Osobiście nie sądzę, bo Lech Kaczyński służył jak wierny lokaj celom takiej  Grupy Windsor, jak i masonerii czysto żydowskiej, Bnai Brith. Martwi mnie, że mendia już ustawiły wybór między Komorowskim a Kaczyńskim — starym zwyczajem Hydry dawania ludowi pozornego wyboru między wyłącznie jej kandydatami. Rzekomo alternatywni kandydaci, np. Korwin-Mikke, też nie wygląda czysto, pisze Bizoń: „odnośnie Korwina i UPR, to UPR=Balcerowicz – wystarczy przeczytać statut UPR (powinien być w internecie, bo swego czasu był). No i przeczytać w całości (obie części) artykułu “Nocna zmiana – czy nocna zdrada” – tam rola Korwina Mikke też jest pokazana.

†††††††††††††††††††††††††

Stop bezprawiu

http://www.aferyibezprawie.org/
Początek protestu: STOP BEZPRAWIU – 18 maj już blisko.

Ktoś rozpowiada, że protestu nie będzie. To nieprawda. Bezterminowy protest startuje zgodnie z planem.

Oświadczamy, że protest STOP BEZPRAWIU na pewno się odbędzie, zgodnie z planem. W niniejszym artykule informujemy tylko, że warszawska władza piętrzy nam trudności w sprawach sprzętu, np że namioty oszpecą Warszawę. Nic nas jednak nie zatrzyma. Protest rusza 18 maja i jest zarejestrowany.

Rozgłaszaj, idź na protesty, weź ze sobą innych.

††††††††††††††††††††††††††

Wpisał Kandydat 16.5.2010

Reforma wymiaru sprawiedliwosci

– jeden z postulatow kandydata na prezydenta Andrzeja Leppera. Bardzo ciekawa konferencja prasowa na ktorej przedstawia swoj program.

†††††††††††††††††††††††††††

Dariusz Kosiur o naprawie Rzeczpospolitej

†††††††††††††††††††††††††††

Czy Polskę stać na ponowne wybicie się na suwerenność?

http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/czy_polske_stac_na_ponowne_wybicie_sie_na_suwerennosc

Andrzej Szubert 29.4.2010

Czytałem kiedyś w czasach zdelegalizowanej Solidarności ciekawy tekst o niemożliwości zreformowania ZSRR, nawet gdyby władcy na Kremlu tego chcieli. Aby zreformować czy naprawić państwo, należy znać jego faktyczny stan. A ponieważ w ZSRR nawet dane statystyczne były systematycznie fałszowane, Kreml nie znał faktycznej sytuacji gospodarczej i nie mógł wobec tego, nawet gdyby chciał, w skuteczny sposób zareagować.

Stan Polski, nazywanej szumnie III RP, jest zły (pozwolę sobie na pozostanie przy tym upiększającym stan faktyczny eufemiźmie). Aby to naprawić, należy poznać stan faktyczny państwa. Pierwszym i podstawowym problemem jest brak rzetelnej i obiektywnej informacji o rzeczywistym stanie gospodarki. Polski majątek narodowy jest dewastowany bądź wyprzedawany obcym. Polski przemysł, stocznie, rolnictwo systematycznie są niszczone. A PO chwali się osiągnięciami gospodarczymi. Z drugiej strony ś.p. Lech Kaczyński, mimo uprawianego w Polsce od tzw. przełomu niszczenia gospodarki (które ostatnio pod rządami PO nabrało znamion sabotażu gospodarczego), uznał niedawno Polskę za zasługującą na miano jednej z dwudziestu potęg gospodarczych na świecie. Zakrawało to na propagandę sukcesu.

Jeszcze gorzej jest z oceną naszej sytuacji politycznej, zwłaszcza w kontekście światowym. Odnoszę wrażenie, że cała elita polityczna i ogromna większość tzw. specjalistów i komentatorów politycznych od ćwiećwiecza uparcie tkwi w wytworzonym w czasach PRL stereotypie – Polsce (i światu) zagraża imperializm ZSRR (dzisiaj – Rosji). Jedynym ratunkiem dla Polski byłby sojusz z Zachodem i USA. Będąc wówczas de facto sowieckim protektoratem mieliśmy prawo tak postrzegać tamtą sytuację Polski. Ale Zachód też nie okazał się dla nas gwarantem wolności i suwerenności. PRL-owska propaganda podlegała cenzurze. Ale cenzurze podlegają także zachodnie, tzw. wolne media. O corocznych spotkaniach zachodniej elity finansowej, politycznej i medialnej w tajemniczym klubie Bilderberga media nas po prostu nie informują. Sympatię polityków Zachodu dla Solidarności traktowaliśmy naiwnie i opacznie. Dla nich byliśmy tylko i wyłącznie pionkami w światowej partii szachów ideologów NWO przeciwko ZSRR.

Aby móc obiektywnie stwierdzić, gdzie stoimy, musimy mieć dostęp do rzetelnej informacji. A tego nie mamy. Przytoczę w tym miejscu dwa cytaty:

W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. (…). Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; (…) Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.” — John Swinton, b. szef personalny New York Times

Drugi cytat: Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat.Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. (…)Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.” –– David Rockefeller (z przemówienia na spotkaniu Komisji Trójstronnej w 1991 r.).

Jakakolwiek analiza sytuacji politycznej Polski i świata bez uwzględnienia faktu istnienia wpływowej grupy ideologów realizujących plany NWO jest z góry błędna. Zamiast cokolwiek wyjaśniać, fałszuje ona obraz rzeczywistości. Dzisiaj Polsce Rosja zagraża jedynie potencjalnie. Rosjanie są podobnie jak wiele innych narodów przekonani o ich posłannictwie dla dobra świata. Będąc licznym narodem i posiadając ogromne państwo uznają za ich prawo wpływanie na państwa mniejsze. Oburzamy się tym nie dostrzegając, że dokładnie to samo robią inne państwa – USA, Chiny, czy w UE – Niemcy. Dlaczego jednak wybiórczo boimy się głównie czy wręcz wyłącznie wpływów Rosji na Polskę, a wpływom innych państw czy ponadpaństwowych tworów poddajemy się bez zastrzeżeń, wręcz na ochotnika? Przy czym różnica między minionym dyktatem Kremla a obecnym dyktatem Brukseli polega min. na tym, że na życzenie Kremla stawiano u nas fabryki i huty. Wprawdzie były one siermiężne, zacofane i niewydajne, funkcjonowały fatalnie, ale funkcjonowały! Bruksela natomiast nakazuje nam likwidację zakładów dających pracę dziesiątkom tysięcy ludzi.

Oskarża się Rosję o to, że w 2009 r. prezydent Rosji Dimitij Miedwiediew ogłosił nową „Doktrynę wojskową Federacji Rosyjskiej”. Zgodnie z nią, po raz pierwszy po upadku ZSRR rosyjska armia dostała nieograniczone prawo na prowadzenie działań militarnych poza jej granicami. Armia rosyjska dostała takie prawo, ale nie prowadzi jak na razie okupacji obcych, suwerennych państw. Ciekawi mnie jedynie, dlaczego ostrzegający przed militaryzmem Rosji publicyści nie biją na alarm w stosunku do USA! Bo przecież plan wysunięty przez skupiającą wielu wpływowych polityków organizację PNAC – a więc zdobycie absolutnej dominacji nad światem, w tym także militarnej, jest takim samym militaryzmem i imperializmem jak zakusy, jakie dostrzegamy w postępowaniu Rosji. Przy czym plan PNAC jest realizowany, o czym świadczą wojska koalicji pod przywództwem USA okupujące Afganistan i Irak.

Propaganda na Zachodzie (i u nas) osiągnęła stan masowego prania mózgów. Podam konkretne przykłady. Jakiekolwiek uzasadnione wątpliwości co do oficjalnej wersji zamachów z 11/9, będących przełomowym wydarzeniem zachodniej cywilizacji wywołuje krzykliwą nagonkę na zadających pytania. Ośmiesza się ich jako niepoważnych wyznawców niepoważnych teorii spiskowych. Czyżby pytania o te zamachy byli naprawdę niepoważne?

Polska wikipedia pisze: „W zgliszczach wież odnaleziono paszporty przypuszczalnych porywaczy samolotów, które dla władz Stanów Zjednoczonych w obliczu braku innych dowodów, jak np. czarnych skrzynek, okazały się wystarczającymi dowodami zbrodni.”

Co proszę??? Nie znaleziono nawet nieomal niezniszczalnych czarnych skrzynek? Wyparowały??? A gigantyczną kulę ognia powstałą w momencie uderzenia samolotów w wieżowce przetrwały łatwopalne paszporty porywaczy! Ktoś, kto wymyślił taką bzdurę, jest zwykłym oszustem. A ten, kto w to wierzy jest zwykłym durniem.

Albo samozawalenie się WTC7… Straszliwie zmasakrowany zamachem budynek rządowy w Oklachomie City się nie zawalił. Trzeba go było później wysadzić! A w nieporównywalnie mniejszym stopniu uszkodzony budynek WTC7, posiadający wzmocnioną, stalową konstrukcję, ot tak, po prostu, sam od siebie, zapadł się w sposób przypominający przeprowadzoną profesjonalnie, przy użyciu materiałów wybuchowych, demolkę. Niemiecka wikipedia podaje, że w pyle z Ground Zero znaleziono ślady nanotermitu – materiału wybuchowego. Organizacja skupiająca ponad tysiąc niezależnych  konstruktorów i inżynierów domaga się ponownego śledztwa w sprawie zamachu na WTC. A polska wikipedia mimo to stwierdza, że: „Zamach wzbudził wiele kontrowersji, co doprowadziło do powstania na jego temat teorii spiskowych.” Czy autorzy wikipedii naprawdę uważają nas za idiotów?

Po zamachach z 11/9 polityka światowa podporządkowana jest tzw. „wojnie z terrorem”, w której wiodącą rolę odgrywa USA. Ameryka przy pomocy wasali napadła pod tym pretekstem na suwerenne państwo. Pod innym, równie wyssanym z palca pretekstem USA napadła na Irak. Na Zachodzie ogranicza się pod pozorem zagwarantowania bezpieczeństwa prawa obywatelskie. Policję i tajne służby wyposaża się w zwiększone uprawnienia. A media przekonują nas, że pytania o sprawstwo zamachów to niepoważne oszołomstwo!

Kiedy na terenie b. republik, które wybiły się na samodzielne państwa urządzane są antyrosyjskie prowokacje, wielu z nas temu przyklaskuje. Cieszymy się z powodu kłopotów naszego trzy-wiekowego gnębiciela. Zapominamy niestety, że dzisiaj Rosja może być jednym z ostatnich bastionów uchronienia świata od władzy ideologów NWO. Z narzucanymi  nam kłamstwami globalnego ocieplenia, fikcyjnymi pandemiami, GMO i Codexem Alimentarius. A może i w pogłoskach o chipach, jakie mają nam wszczepiać, też jest coś na rzeczy?

Zaślepienie niechęcią do Rosjan osiąga u nas niebywałe rozmiary. Gdy USA za próbę umieszczenia rakiet na Kubie zagroziły ZSRR wojną, uważaliśmy to za słuszne. USA ma prawo protestować, gdy w pobliżu jej granic konkurencyjne mocarstwo instaluje zagrażającą Ameryce  broń. Ale kiedy Rosja protestuje przeciwko rakietom instalowanym wokół jej granic w ramach „tarczy”, uważamy jej protesty za nieuzasadnione. A przecież „tarcza” dawałaby USA strategiczną, niewyobrażalną przewagę nad Rosją. Umożliwiałaby atak atomowy na Rosję minimalizując zagrożenie zostania zniszczonym wystrzelonymi w ostatnim momencie w ramach odwetu rakietami rosyjskimi. Twierdzenie, że tarcza na terenie Polski ma służyć obronie USA przed ewentualnym atakiem ze strony Iranu można wmówić jedynie idiotom.

Zadziwiające jest, w jak nieprawdopodobnie asymetryczny sposób traktujemy potencjalne zagrożenie ze strony Rosji i rzeczywiste zagrożenie ze strony ideologów NWO i ich narzędzia – USA. Gdyby trzydzieści lat temu do sowieckich wojsk okupacyjnych w Afganistanie władze PRL przyłączyły naszych żołnierzy, uważalibyśmy to za hańbę. A fakt, że nasze wojsko pomaga USA w okupacji tego samego Afganistanu nie budzi w nas sprzeciwu.

Oburza nas, że w Polsce nadal ma duże wpływy postsowiecka, obecnie rosyjska agentura. Choć nie jest jej tak łatwo jak kiedyś. Rosja nie jest już naszym wielkim bratem. Natomiast to, że co najmniej takie same wpływy ma u nas agentura USA, Niemiec czy Izraela, nas nie przeraża. A ujawniony przez tygodnik „Wprost” fakt spotkania polskiego prezydenta z szefem Mosadu w roku 2008 nie wzbudził w nas podejrzeń ani wątpliwości.

Rosji naturalnie trzeba patrzeć na ręce. Ale dokładnie w ten sam sposób należy postępować w stosunku do zachodnich „partnerów”. Nie należy też przed diabłem szukać ratunku w ramionach belzebuba. II RP, mimo gorszego położenia, mimo o wiele dłuższych granic z chcącymi nas zniszczyć Niemcami i ZSRR nie oddała obcym suwerenności. Partię KPP za chęć przyłączenia RP do ZSRR jako kolejnej republiki zdelegalizowano! A może by tak… analogicznie… zdelegalizować wszystkie partie, które głosowały za pozbawieniem Polski suwerenności, głosując za traktatem lizbońskim? Nawet, jeśli PiS zrezygnował z dyscypliny partyjnej i pozwolił 56 posłom zagłosować „przeciw” traktatowi, większość posłów PiS była „za”. Na arenie politycznej PiS jest głównym konkurentem PO. Ale, mimo patriotycznej frazeologii także głosował wbrew polskiej racji stanu. Jest on mniejszym złem, gruźlicą w porównaniu do tyfusu plamistego PO. Ale czy naprawdą jesteśmy skazani na wybór między mniej i bardziej groźną chorobą? Dlaczego nie wybierzemy zdrowia?

Wiele programów komputerowych posiada funkcję „aktualizuj”. Podobnej  funkcji brakuje w głowach naszym politykom, komentatorom, milionom ludzi. Nadal żyją w anachronicznym wyobrażeniu zagrożenia ze strony Rosji, w ślepej wierze, że USA to chorąży światowej wolności i bezpieczeństwa. Nauczeni wiary w głoszone hasła idziemy na lep polityków nie widząc dysproporcji pomiędzy głoszonymi przez nich hasłami a realizowaną polityką. Nie każdy, kto w kółko powtarza, że jest patriotą, że działa dla dobra wolności i suwerenności Polski, faktycznie to robi. W książkach Karola Maya Winnetou mówił – o wojowniku świadczą czyny a nie słowa.

Biblia mówi – po owocach ich poznacie. Naszym problemem jest, że patrzymy a nie widzimy. Bo co za różnica, czy oddano nas w łapska Brukseli (etap pośredni na drodze do NWO) pod hasłem patriotyzmu (PiS), czy zrobiono to pod hasłem liberalizmu i europejskości (reszta). Istotne są „owoce”. Byle komisarz decyduje za nas, co nam wolno, a czego nam nie wolno. I na co mamy wydawać „unijne” (oddawane nam z kasy Unii nasze) pieniądze.

Czy stać Polskę na ponowne wybicie się na suwerenność? Czy też pozostaniemy wykonawcami obcych instrukcji, ubezwłasnowolnieni we własnym domu.

Na własne życzenie!

†††††††††††††††††††††††††††

Wyszukał max 16.5.2010

Felieton prof. dr hab. Piotra Jaroszyńskiego z cyklu “Myśląc Ojczyzna”. Radio Maryja (2008-06-03)


Komentarzy 205 do “O naprawę Rzeczpospolitej”

 1. j21 said

  Fajny artykuła na niepoprawni
  Wklejam i podaję linka
  http://niepoprawni.pl/blog/394/pytania-do-kandydata-komorowskiego-%E2%80%93-cz1-aleksander-scios

  http://niepoprawni.pl/content/rece-na-poklad-wszyscy-piszemy-mejla-z-pytaniami-do-komorowskiego

  Ręce na pokład! Wszyscy piszemy mejla z pytaniami do Komorowskiego!
  Redakcja, 17 maj, 2010 – 00:20 Inne

  WS.. przepraszamy – TVN24, prosi nas o pytania do kandydatów na prezydenta. Otwieramy swoje skrzynki, klikamy „nowa wiadomość” i.. piszemy mejla z pytaniami do Bronka Ka.

  Prosimy aby wszyscy (bez wyjątków! – jeśli pomyślałeś, że inni zrobią to za Ciebie, to jesteś w błędzie, leniuszku 😉 napisali do WSI.. przepraszamy jeszcze raz – TVN24, mejla z pytaniami Aleksandra Ściosa do Bronisława Komorowskiego:

  http://niepoprawni.pl/blog/394/pytania-do-kandyd

  Pytania – zacytowaną treść tekstu Ściosa – przesyłajmy na adres:

  kontakt@tvn24.pl ,

  lub innym dostępnym kanałem, zgodnie z życzeniem ze strony:

  http://www.tvn24.pl/0,1656119,0,1,wybory2010.htm

  Jako telewizja nadająca całą prawdę, całą dobę, WSI24… oj, przepraszamy bardzo (więcej dziś się nie powtórzy), TVN24, nie będzie miało możliwości innej, jak z kandydatem Komorowskim temat z pytań Aleksandra Ściosa, przesłanych przez ~10000 unikalnych użytkowników oglądających niepoprawnych codziennie, poruszyć.

  Do dzieła! Raportujcie w komentarzach!

  • Danuta said

   Jasne , że można pytania zadawać , ale Kom jest już wytrenowany w udzielaniu odpowiedzi na każdy temat . Pracowałam całe lata w tzw.nadzorze , prowadziłam wiele konferencji i uczestniczyłam w mnóstwie takowych . Było tak ,że w pierwszym roku pracy drżałam przed każdym pytaniem słuchaczy / uczestników/ a po 10-ciu latach nie bałam się już żadnych pytań i na każde miałam odpowiedź > pojawiło się we mnie nawet coś w rodzaju cynizmu zawodowego .Pytania stawały się coraz bardziej powtarzalne, przewidywalne i z ciekawością czekałam na coś ożywczego , nawet agresywnego .Jestem już wyleczona ale Kom zaledwie się rozwinął .Gdyby nie miał odpowiedzi gotowej na każde pytanie to świadczyłoby o IQ 70 , a ufam ,że je ma na poziomie przeciętnym .

   • Danuta said

    Sama sobie dopowiadaam po obejrzeniu filmiku z rozmowy z Lisem .Kom to buraczek.

   • Julka said

    Niestety, ma niżej niż przeciętny poziom. Nawet papuga nauczy się gadać, a Komor całe życie obraca się wśród chlapiących jęzorami. Sam nie jest w stanie myśleć, a co dopiero coś robić.

  • Toms said

   Dariusz Kosiur , może za 5 lat zagłosuję jak poznam tego kogoś , jak na razie to mamy nieżyjącego Prezydentaq , który nie wiadomo dlaczego zginął, mamy Sąd Wojskowy , który uratował dowody z Smoleńska , mamy narastającą powódź – straty będą takie jak w Katrinie… ile jeszcze w tym rpoku „plag Egipskich „nas czeka zanim ludzie zmądrzeją

 2. j21 said

  Wklejam kawalek komentarza z forum gajowego maruchy, kogoś o nicku Rafał Klimuszko
  http://marucha.wordpress.com/2010/05/16/nieopublikowany-wywiad-z-prezydentem-lechem-kaczynskim/#comments

  „Polska jest najbogatszym krajem świata. Polacy, rzecz jasna o tym nie wiedzą. (Jak rzekliśmy oni oglądają „Kiepskich” i „You Can Dance”. Tak: tańczcie sobie i żłopcie piwo, Polacy! I gapcie się w ubeckie telewizornie!) Z tym, że odnośnie gazu ziemnego nie dało się tego dłużej utrzymać w tajemnicy. Stworzono więc termin gaz łupkowy, uprzejmie nie informując Lechitów, że ponad 99% zasobów gazu światowego to gaz łupkowy. Gaz i ropa po prostu są w skale nasączonej nimi jak gąbka, a naturalne podziemne zbiorniki to wielka rzadkość. No ale powoli do świadomości Polaków przenika informacja, że tego gazu jest tyle, że wystarczy na pokrycie zapotrzebowania Polski na co najmniej 1000 lat, a zapotrzebowania całej Europy na minimum lat 130. A nie przebadano jeszcze nawet połowy złóż… A gdzie gaz tam i ropa – chociaż na temat ropy ubeckie telewizornie nadal milczą jak zaczarowane. Kolizja z interesami Rosji jest tu oczywista. Jeżeli Polska zacznie na masową skalę wydobywać swój gaz ziemny… W dodatku znany amerykański senator od ponad roku tokuje, że trzeba Rosji w zamian za poparcie w Afganistanie i w Iranie z powrotem oddać Polskę… (Zapewne w ramach wierności sojuszniczej.)”

  • hjk said

   @”Kolizja z interesami Rosji jest tu oczywista. ”
   Niekoniecznie, bo jak tak będziemy myśleć, wtedy jakiekolwiek złoże gdziekolwiek koliduje z interesami Rosji czy Ameryki…
   Fakt, ze niektórzy tak myślą, a nawet działają, nie znaczy, że od razu istnieje konflikt. To kwestia tylko odpowiedniego porozumienia się, dogadania. Jak mówi powiedzenie „od przybytku głowa nie boli”. I naszym gazem czy nawet ropą nie musimy „psuć” interesów Rosji czy im szkodzić. A niech sobie Rosja sprzedaje swój gaz czy ropę zachodowi. My możemy wykorzystać je do czegos innego, produkcji energii el. (którą sprzedamy Rosji w zamian nawet kupując ich rope i gaz), syntezy chemicznej na wielką skale, itp.

  • Andrzej 101 said

   WSI było agendą GRU w czasach PRL. Dzisiaj wojskowa informacja jest już całkowicie infiltrowana wywiadem USA i Izraela. Nasze „wojsko” należy do NATO i tylko agenci zachodni mają szansę na karierę i stanowiska. Rozwalenie WSI przez Macierewicza miało na celu usunięcie tych oficerów, którzy nie chcieli dać się zwerbować przez wywiad USA i Telawiwu.
   Komorowski nie jest człowiekiem Putina. Należy on do zachodniej sitwy. Jego kolega Palikot jeździ przecież na obrady Komisji Trójstronnej, założonej na polecenie Rockefellera przez Brzezińskiego. Nawet GW należy do żydowskiego syndromu J a nie do KGB. Pora się obudzić !!!
   Macie wyobrażenia o Polsce z okresu sprzed 25 lat.
   Dzisiaj Polską żądzą wykonawcy poleceń fundacji Batorego założonej przez żyda Sorosa – Komorowski i Kaczyński. PO i PiS to bratnie, niszczące Polskę partie.

   • noNWO! said

    Zgadam sie prawie w stu procentach.

    „Komorowski nie jest człowiekiem Putina.”
    Oni naleza do tego samego rytu francuskiego, maja wspolne interesy.

    „Dzisiaj Polską żądzą wykonawcy poleceń fundacji Batorego założonej przez żyda Sorosa – Komorowski i Kaczyński. PO i PiS to bratnie, niszczące Polskę partie.”

    Oni wypewniaja polecenia odgorne tak jak i Soros. Komorowski i Kaczynski naleza do przeciwnych loz masonskich, dlatego istnieje jakis konflikt interesow czy moze ideowy, ale cele maja te same.

   • Za tezą Andrzeja 101 przemawiają fakty. Polska jest zdominowana przez NATO, sam fakt, że nad naszymi głowai mogą latać bezkarnie obce samoloty wojskowe rozpylające jakieś substancje świadczy o tym, że nie mamy nic do gadania. W Rosji jednak są przynajmniej 2 odłamy w służbach – prorosyjski i proizraelsko-amerykański. Aby została zachowana równowaga w świecie ten drugi powinien być zminimalizowany. Rosja jest jedynym mocnym punktem oporu wobec NWO (Iran bez broni atomowej to jest mała pestka).

   • hjk said

    @”WSI było agendą GRU w czasach PRL. Dzisiaj wojskowa informacja jest już całkowicie infiltrowana wywiadem USA i Izraela. Nasze “wojsko” należy do NATO i tylko agenci zachodni mają szansę na karierę i stanowiska. Rozwalenie WSI przez Macierewicza miało na celu usunięcie tych oficerów, którzy nie chcieli dać się zwerbować przez wywiad USA i Telawiwu.”

    Jest pytanie, czy mu sie udało, a poza tym jest coś takiego, jak „podwójni agenci”…
    Nie byłbym taki przekonany, ze wsi są zdominowane przez wywiad am-iz. Skąd ta pewność?
    A nawet jak sa zdominowane, to moze być w nich coś z 2giej strony. No i która część tej 2giej strony pro-NWO czy anty-, zgodnie z sugestią Monitorap.?

 3. dario said

  Komorowski to agent wpływu politycznego Rosji

  Ciekawe, czy teraz oglupieni przez sprzedajne
  media wyborcy zaglosuja na Komorowskiego. Analiza
  jego zachowan wskazuje wyraznie, ze jest on
  agentem wplywu politycznego Rosji. Dla
  przypomnienia: (1) powiazania Komorowskiego z WSI
  (agenda GRU) oraz jego panieczny lek przed
  ujawnieniem calosci raportu nt WSI, (2)
  skwapliwosc z jaka dazyl do zablokowania i
  uzalenienia od siebie IPN (3) jego zachowanie w
  stosunku do dzialan podejmowanych przez L
  Kaczynskiego w czasie agresji rosyjskiej na Gruzje
  oraz dazenie do storpedowania inicjatyw
  zmierzajacych do zjednoczenia panstw Europy
  Srodkowej wokol idei wspolnego przeciwstawiania
  sie rosyjskim probom odbudowy imperium.
  Kto ma oczy ten widzi…

  • dario said

   Bronisław Komorowski to rosyjski agent

   Miał ścisłe związki z WSI (które były szkolone w Moskwie przez GRU – rosyjski wywiad wojskowy). Od razu po katastrofie przejął obowiązki prezydenta i zaczął wprowadzać swoje porządki, korzystając z faktu, iż opozycja została tak mocno osłabiona. A najbardziej obrzydliwe były te jego wypowiedzi o przyjaźni polsko-rosyjskiej, pojednaniu z Rosjanami i o tym, że Polacy powinni okazać wdzięczność Rosjanom za okazaną pomoc. To samo zresztą mówiło wielu innych polityków. To jakiś obłęd! Przecież Polacy nic nie mają do narodu rosyjskiego, więc jak można mówić o jakimś pojednaniu. Rosjanie cierpieli tak samo jak my – większość ofiar stalinizmu to właśnie przedstawiciele narodu rosyjskiego. Natomiast czymś innym jest rosyjska władza. To bezwzględna mafia wywodząca się z dawnej KGB z mordercą Putinem na czele. Ludzie ci nie cofają się nawet przed mordowaniem własnego narodu, więc mieliby mieć jakieś opory w zabijaniu obcych? Z takim elementem nie może być żadnego pojednania

   • dario said

    a z drugiej strony?
    Czy Donald Tusk jest Polakiem?

    http://www.kworum.com.pl/art2856,czy_donald_tusk_jest_polakiem_.html

   • j21 said

    W sprawie narodowości Tuska, byłbym bardzo ostrożny. Ludzie z terenów Kaszub a szerzej Pomorza, jesli znależli się już w granicach państwa polskiego, to byli wierni swojej ojczyźnie. Problem przyjmowania czy wpisywania na niemiecką listę narodowościową na Pomorzu przebiegał całkiem inaczej niz w Wielkopolsce czy tez na Śląsku. Był łagodny, nie był raczej pod przymusem i często miał podloże ekonomiczne i bytowe. Proszę nie zapominać, że ludnośc tamtejsza cale wieki żyła pod berlem władców pruskich i niemieckie rządy nie byly dla nich czymś nowym. Pamietajcie też że ludnośc Pomorza – nie ma co ukrywać – masowo przyjęła DVL – zwłaszcza III grupę.
    A jeśli chodzi o Kaszubów, to taka ciekawostka – Opowiadał mi wujek, jak jednemu Kaszubowi za to, ze nie chciał podpisać DVL i iśc do niemieckiego wojska, zbiry hitlerowskie obcięły głowę na pieńku jak kurczakowi – różnie to bywalo co?

  • Andrzej 101 said

   Komorowski to wykonawca poleceń żydowskiej fundacji Sorosa.
   Obudź się wreszcie!
   http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

   • hjk said

    I nic nie stoi na przeszkodzie, by ta nakazała mu „zblizenie” z Rosją, dość gwałtowne po 10.04… Moze Rosjanie pokazali, jakie mają z tym dowody, stąd te wolty „zblizeniowe”…

   • HJK chyba siedzisz im na ogonie… Inaczej tego nie można wytłumaczyć. Ruscy mają dowody – jakby je ujawnili to cała Europa idzie się je..ać. Nie mówię już o pewnym małym agresywnym państewku na Bliskim Wschodzie.

 4. hjk said

  Tolerancja w wydaniu postmodernistycznym
  prof. Jaroszyński

 5. Marslim said

  Komorowski o debatach z innymi kandydatami – aż się „nóż w kieszeni otwiera” ze złości

  • Dawid said

   Przyjda wybory, ktos pojdzie do wiezienia i to sie wszystko zmieni

 6. dario said

  Polityka energetyczna prowadzona przez Lecha Kaczyńskiego była podporządkowana nadrzędnej idei dywersyfikacji źródeł dostaw surowców energetycznych oraz szukaniu opcji, które zmniejszyłyby zależność od ich importu z kierunku rosyjskiego. Jest to wspólny mianownik, łączący wszystkie konkretne inicjatywy w tej dziedzinie podejmowane przez nieżyjącego prezydenta.

  http://www.mojeopinie.pl/polityka_energetyczna_lecha_kaczynskiego_jako_element_polityki_wschodniej,3,1273871271

  • hjk said

   „Nieżyjący prezydent dążył także do stworzenia polsko-litewskiego mostu energetycznego, przewidującego między innymi budowę wspólnej elektrowni atomowej. ”
   Ta elektrownia to byłby nonsens, ciekawe kto by nam wcisnął przestarzałą technologie, a moze coś z demobilu…Francuzi? Niemcy?Usa? Jak mamy ten gaz jedynym rozsądnym wyjsciem są albo el. gazowe albo na bazie zgazyfikowanego wegla…

  • Tu ma (miał) plusa. Ale dlaczego nie forsowano z całej siły idei elektrociepłowni geotermalnych, których inwestycja się wraca po roku! Miał przecież pod ręką profesora Ryszarda Kozłowskiego.

 7. noNWO! said

  „A my nie wiemy nawet na pewno, czy śp. Prezydent był członkiem tych wrogich struktur ani czy jego brat kandydyje z obietnicą rozprawienia się z tym towarzystwem.”

  Chcialbym tu przedstawic moje zdanie i zeby sie nie powtarzac zbytnio prosze przeczytac takze moje wpisy z:
  post #10
  https://grypa666.wordpress.com/2010/05/16/stop-bezprawiu-%E2%80%93-polacy-potrafia/

  … i dalej.
  Kaczynscy sa oczywiscie w tych „strukturach”, tylko ze sa prawdopodobnie czlonkami lozy rytu szkockiego i tym samym sa bardziej zwiazani ideowo z Watykanem. Dlatego kosciol wspiera Kaczynskiego.
  Walka o wplywy miedzy Watykanem i lozami rytu szkockiego, a lozami rytu francuskiego, dla zwyklego zjadacza chleba/niewolnika nie ma znaczenia. Niezaleznie od tego ktory kandydat zwyciezy (Kaczynski-Komorowski) w wyborach to dla polakow nic sie nie zmieni, dlatego ze Watykan i masoneria sa organizacjami okultystycznymi i wypelniaja ten sam plan kontroli ludzkosci dla swojego pana.

  Janusz Korwin Mikke moglby nalezec do lozy rytu szkockiego, ale jak sam twierdzi nie nalezy do masonerii i dowod na to jest w postaci tego, ze jego osoba jest dyskredytowana w mediach, poniewaz to wlasnie on mowi prawde i wyjasnia jak Polacy moga stac sie niezalezni. Zreszta jesli sami posluchacie jego wypowiedzi, to zrozumiecie to.

  Wstawiam jeszcze raz jedna z moich ulubionych wypowiedzi

  • j21 said

   To ja wypowiem się jeszcze raz, na temat powiazań tym razem jakiegoś rytu szkockiego masonerii z Watykanem.
   Kościół jako ostania instytucja ocaliła jeszcze jakieś elemanty niezależności. Niewatpliwie część decydentów jest uwiklana, ale tym bardziej świadczy to o tym, ze wszyscy ideologowie i bojownicy NWO zwalczają chcrześcijańswo wszelkimi dostępnymi im środkamii próbują rozmiekczyć je we wszelki możliwy sposób.
   Jednym ze sposóbów robienia wody z mózgu jest mieszanie ziarna z plewami, to znaczy podawanie wiarygodnych informacji o masonerii illuminatach i wyciaganie nieuprawnionych wniosków, ze Kościół a zwłaszcza Kościół Katolicki jest agendą Nowego Porządku.
   Powiem tak – „po owocach poznacie”. Jedyną jeszcze i w miarę zdrową częścią, która zachowała zdolnośc oceny moralnej czynow i nie boi się (chociaż są wyjątki)nazywać jeszcze rzeczy po imieniu jest Kościół Katolicki.I nie ma na świecie tak zwalczanenego KOscioła jak właśnie on. Nie piszę o innych wyznaniach, zwłaszcza protestanckich, bo to co się tam mówi i dzieje, to z Ewangelia nie ma już wiele wspólnego.

   • zdegustowany said

    Ja do koncowki twojego wpisu prosze cie abys mnie nie obrazal (jestem protestantem) bo masz male pojecie o tym jak bardzo sa przesladowani chrzescijanie ewngeliccy z powodu wiary w Chrystusa. A wlasciwie swoim wpisem nie mnie obrazasz ale wszystkich tych ktorzy sluzac Chrystusowi oddali za niego zycie. Bo Pan nasz zna tych ktorzy sa jego i nie nazywa ich katolikiem protestantem czy prawoslawnym.

   • j21 said

    Oki, kościoły protestanckie są różnej denominacji, więc jesli uraziłem przepraszam z serca.

  • j21 said

   A pamiętacie jak ze 3 lata temu, o. Rydzyk mowił w Częstochowie, ze trwa wojna pomiedzy – no własnie – pomiędzy dwiema lożami? Media to oczywiście przemilczały, chociaż jakieś tam newsy dotarły.

   • noNWO! said

    Mysle, ze ten konflikt bierze sie z tego, ze ryt szkocki uznaje Watykan jako starszego brata i nadrzedna organizacje, a dla wyznawcow rytu francuskiego Watykan odgrywa mniejsza role. Wyglada, to na konflikt ideowy.
    Wyznawcy rytu szkockiego nie uznaja do konca swoich przeciwnikow jako masonerii.

   • j21 said

    Ryt szkocki uznaje Wielkiego Architekta, U podłoża deklaruje deizm, ale nie ma to nic wspólnego z Jezusem Chrystusem i Kościolem.

   • noNWO! said

    Watykan tez nie ma wiele wspolnego z Jezusem Chrystusem, oprocz tego, ze zrobili sobie z niego oficjalny symbol na krzyzu i opowiadaja o nim historyjki.

    Ryt szkocki wymaga wiary w Wielkiego Architekta, tak jak i wymaga tego Watykan. Bracia, ktorzy stoja wysoko w hierarchi piramidy wiedza to, ze Wielkim Architektem jest Szatan.

    Czas sie obudzic kolego/kolezanko j21!
    To okultystyczne organizacje czczace Szatana i zniewalajace umysly ludzkie.

    Widziales/las symbol w logo Wyzszej Szkoly Medialnej ojca Rydzyka? Nie?
    To sprawdz. Symbolem tym jest oko opatrznosci, ktorego uzywaja inne tajne organizacje, ktore sa tu omawiane. Zrozumiales/as juz?
    http://www.wsksim.com.pl/index.php

   • j21 said

    Sataniści nie mają oka opatrzności. Zrozumialem bardzo wiele, ale przede wszystkim o twojej alergii na katolicyzm. Podejrzewam, ze nie masz z Kościołem nic współnego,a twój antykatolicyzm przypomina nienawiść bolszewicką. Nie komentuję, dokształć się to pogadamy. A teraz trąci to wszystko jehowityzmem. Podajesz troche prawdy i łubudu na Kościół nieźle.

   • noNWO! said

    „Sataniści nie mają oka opatrzności.”

    Nie? To chyba myslisz o tych szatanistach co maja dlugie wlosy i metalu sluchaja.

    Jaki moj anty katolicyzm? Nie jestem any katolicyzm, tak samo jak nie jestem ant buddyzm, anty islamizm, czy cokolwiek podobnego. Mam to gdzie po prostu. Jesli ktos chce zyc w blogim oszustwie i dawac soba manipulowac to jego sprawa.

    Mi nie jest potrzebna zadna organizacja mowiaca mi co jest sluszne, a co nie jest, jak mam sie zachowywac i co mam myslec. Kazdy czlowiek od dnia narodzin wie co jest sluszne, a co nie jest.

   • j21 said

    To mów za siebie i tylko za siebie!

   • Głos66 said

    Do @ J21

    Wszystkie religie i wszystkie filozofie wykorzystują w swojej symbolice tzw. „OKO”, choć różnie go nazywają.

    Np.
    w Egipcie – Oko RA
    w chrześcijaństwie – Oko opatrzności
    w New Age – Oko wszystko widzące
    itd. itp.

   • aabbcc said

    chlopaki fajnie sie napedzaja, na nic wasze rewelacje kazdy tu wie ze jkm nie jest polakiem

  • Józef Bizoń przytacza dowody na to, że JKM jet częścią tej samej kabały, która rozwaliła Polskę. Nieważne czy pan Bizoń się wam podoba czy nie, przeczytajcie dokumenty, które przytacza. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to proszę o dyskusję – w papierach jest czarno na białym spisek jaki był i jest realizowany.

   Nocna zmiana – czy nocna zdrada? – cz. 1: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2491
   Nocna zmiana – czy nocna zdrada? – cz. 2: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2492
   Kandydaci na Prezydenta RP a Układ Europejski – lekcja 3: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2598
   Kontrakt wojewódzki instrumentem zniewolenia przez UE – lekcja 4: http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2627
   Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez PiS w Fundacji Batorego:
   http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2582

   Jeśli o mnie chodzi, sądzę że J. Kaczyński mógł się „obudzić” po śmierci brata, zorientował się, że nie pomoże gra z globalistami i że tamci mogą każdemu podziękować za współpracę tym samym – czerwoną różą:
   http://www.se.pl/multimedia/galeria/38274/nieudany-zamach-na-kaczynskiego/
   Dlatego uważam, że należy rozpatrzyć J. Kaczyńskiego, ale w kontekście powyższych materiałów. J. Kaczyński powinien się wytłumaczyć dlaczego on i PiS byli za Układem Europejskim. Przecież Lech był prawnikiem, wiedział co jest w dokumentach.
   Proszę admina o wypuklenie powyższych dokumentów w blogu J. Bizonia, najlepiej jes osobno skopiować na wordpressa gdyż mogą tajemniczo „zniknąć”

   ===============================================================================
   Przytaczam raz jeszcze wpis J. Bizonia z wczoraj, żeby nie było że manipuluję:

   Trzeba nam zacząć od dobrego rozeznania zbudowanych już mechanizmów funkcjonujących w Polsce pełną parą od wielu lat (a i tego kto imiennie je budował przez długie lata począwszy od 16.12.1991 r,) – np. tu:
   Kontrakt wojewódzki instrumentem zniewolenia przez UE – lekcja 4 na:
   http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2627

   Bez tego wybory miną, wszystkie te dyskusje przeminą z wiatrem, a zbudowane mechanizmy pozostaną – zmienią się ludzie i nic się nie zmieni. A odnośnie Korwina i UPR, to UPR=Balcerowicz – wystarczy przeczytać statut UPR (powinien być w internecie, bo swego czasu był). No i przeczytać w całości (obie części) artykułu “Nocna zmiana – czy nocna zdrada” – tam rola Korwina Mikke też jest pokazana – na:
   http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2491

   • noNWO! said

    Przepraszam, ale jeszcze nie przeczytalem dokladnie calosci. Wyszukalem tylko fragmenty dotyczace JKM. Nie sa to raczej konkretne dowody, a raczej spekulacje.

    http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2492
    „Zaraz na początku posiedzenia usłużny Korwin Mikke (Unia Polityki Realnej) zgłasza wniosek o „uzupełnienie porządku dziennego o przegłosowanie, tzn. przyjęcie projektu uchwały zobowiązującej ministra spraw wewnętrznych do podania pełnej informacji na temat urzędników państwowych od szczebla wojewody wzwyż, a także senatorów, posłów, sędziów i adwokatów będących współpracownikami Służby Bezpieczeństwa w latach 1945-1992.” i kontynuując Korwin Mikke dalej mówi:
    „Tu jest wniosek podpisany na razie przez 19 posłów. Sądzę, że podpisałoby go wiele więcej posłów, tylko robiliśmy to w sposób nagły.” – http://ks.sejm.gov.pl:8009/kad1/016/10161001.htm . Nie wyjaśnia on co było powodem takiego nagłego(znienacka) działania.”

    Rozumiem, ze ostatnie zdanie mialoby byc dowodem, ale to nie jest zaden dowod.
    Jedyne zdanie, ktore znalazlem przeciw JKM to wymienienie UPR jako jednych z tych ktorzy podpisali traktat. Czy kto ma wiecej zrodel na ten temat?

    „Ostatecznie za wyrażeniem zgody na ratyfikowanie Układu Europejskiego opowiedziało się m. in.: Porozumienie Centrum (PC), Ruch dla Rzeczpospolitej (RdR), Unia Polityki Realnej (UPR)
    Przeciwko było: KPN – http://ks.sejm.gov.pl:8009/kad1/019/10193013.htm , ZChN.”

    Cos tu nie gra, poniewaz JKM oficjalnie byl i jest przeciwnikiem Unii Europejskiej. Glosno mowi, ze to socjalisci i faszysci, i o zagrozeniach jakie stanowia dla suwerennosci Polski i Polakow. JKM spalil publicznie flage Unii Europejskiej w przeddzien wejscia Polski.

    Dopoki internet nie pojawil sie w wiekszosci domow i ludzie nie mieli dostepu do wypowiedzi JKM, to wieksosc ludzi miala JKM za oszoloma i szalenca, tak jak przedstawiano go w mediach. Ale sytuacja sie zmienia i JKM zyskuje coraz wieksze poparcie, wlasnie za wzgledu na swoje wypowiedzi.

    Kazda wypowiedz JKM swiadczy o tym, ze nie ma on nic wspolnego z mafia. Podaje konkretne rozwiazania, zeby uwolnic Polske i Polakow od obcych wplywow.
    Mnie przekonuje, to co on mowi, nie pomowienia przeciwko niemu. Dla mnie ludzie wmawiajacy Polakom, ze Polska kultura jest zwiazana z kosciolem, to agenci Watykanu swiadomi tego lub nie.
    JKM jest dla nich takze zagrozeniem, poniewaz jest zwolennikiem, aby kosciol i ksieza byli tak samo opodatkowani jak i zwykli obywatele.

   • noNWO! said

    Palenie flagi Unii Europwjskiej

   • Józef Bizoń said

    Dla „noNWO!” – trzeba przeczytać całość „Nocna zmiana – czy nocna zdrada” (obie części), a nie tylko jej fragmenty, a do tego posługiwać się logiką z uwzględniemiem związków przyczynowo-skutkowych. Korwin Mikke (a i inni też) jak mówi, to tylko mówi – a z faktami nie da się dyskutować – są takie, jakie są.

  • ASM said

   no i gitara, ten pan powinien dawno rzadzic Polska, PO i PIS niczego nie warte, pokazali jak rzadzili i tylko wysprzedarz majatku trwala, niszczenie krzyzy, wiry, same afery, procesy, zdrady itd. ZERO ROZOJU NARODU POLSKIEGO! Cofamy sie do tylu podczas gdy ANGLIA, FRANCJA, NIEMCY i WLOCHY ida cala para do przodu, a nam sie wmawia ze u nich jest jakis kryzys, ludzie to jest mydlenia oczu! Inne narody po za ta czworka, sa biedne i niczego nie maja NICZEGO co by im moglo zapewnic byt na przyszlosc i czym mogliby sie bronic w razie ataku z zewnatrz.

   • Fraktal said

    Faktycznie Pis i PO niczego nie są warte. Ale jeśli miałbym wybrać to zdecydowanie PIS. Jeśli zdecyduję się pójść na wybory to w pierwszej turze zagłosuję na Korwina, bo tylko on jest zdolny do radykalnych zmian, w porównaniu do bandy czworga jak sam określa pis, peło, psl i sld.

 8. Andrzej 101 said

  Ludzie, na miłość boską, obudźcie się. KGB i GRU to było 20 lat temu. Teraz w Polsce rządzą wykonawcy poleceń żydowskich bankierów – tych z NWO. PO i PiS to ludzie Sorosa, Rockefellera i Brzezińskiego.
  W Polsce rządzi Mosad i CIA a nie KGB i GRU!
  Rosja już dawno straciła w Polsce wpływy. Nie tylko nam nie zagraża, na razie Rosja stoi na przeszkodzie tym „specom” od codexu alimentarius, GMO, chemitreilsa i depopulacji na przeszkodzie.
  Dlatego chcą Rosję zniszczyć. A wy dajecie się robić w konia i tym oszustom pomagacie dokopywać Rosji.
  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

  • Należy sprawdzić trop z kiążką Pola Laska oraz ze scenariuszem gruzińskim – skąd oni wiedzieli co się wydarzy. Podobnie wypowiedzi Komorowskiego („prezydent może gdzieś polecieć”) i Tuska („wymarli jak dinozaury”). W służbach rosyjskich musiały być przekupione lub zdobyte szantażem elementy, które współpracowały z autorami zamachu – choćby po to by maskować ślady i zacierać dowody. To jednak nie świadczy, że pomysł wyszedł z Rosji.
   Teorii o całkowicie rosyjskim pochodzeniu ataku też nie należy wykluczać – tylko dlatego, że nam się nie podoba.

   • felicyta said

    Jak Marchlewski do Stalina w największej pokorze
    Suchą nogą do Putina przez Czerwone Morze.
    Przejdziem Wisłę ,a problemy ulecą jak sen
    Tak jak zniknął Pan Prezydent oraz IPN.
    Ale naród się obudzi, czyn zamieni w słowa.
    Zamiast salwy honorowej – komora gazowa!

    http://niezalezna.pl/article/show/id/34095

   • Mariusz said

    Warto zastanowić się nad tą tęczową paradą co to ma się odbyć wg Poli Laski w czerwcu. Ma tam dojść do jakiś zamieszek, mowa tam też o pomniku, chyba @Pelagia ma tekst? (bodajże str 111)

  • hjk said

   „Rosja już dawno straciła w Polsce wpływy. ”
   Ale chyba nie całkowicie, nie ma się co łudzić…

 9. jaga said

  Czy ktoś z Was czytał o prawdopodobnym ataku Chin na Rosje? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  http://www.sekretyameryki.com/?p=3278

  • hjk said

   To wzięte z Urbasia… Myślę, ze ani Chiny, ani Rosja nie zaatakują pierwsze, bo żadne z tych państw nie ma wojny w interesie. Chiny obecnie skierowały się na Afrykę i tam zawieraja różne kontrakty z rożnymi państwami, ostatnio jakąś rafinerię w Nigerii mają postawić. Każde z tych państw chce zyskać ekonomicznie, jedynie kto obecnie ma interes w wojnie to uny, zgodnie ze swymi szalonymi planami, miejmy nadzieje, ze rosja porozumie sie z chinami w tym temacie, zreszta Rosja podobno „udostepnia” chinczykom swoje syberyjskie terytoria, których tam jest juz dość dużo…

  • eminem said

   Zbigniew Brzeziński wypowiadał się, że największym problemem jest Rosja i Chiny… Nad skłóceniem tych państw agenci pracują już od dłuższego czasu na razie jak widać z mizernym skutkiem. Zwróćcie uwagę iż Chiny tak jak kiedyś Niemcy od tak nie stały się potęgą…

  • Buka said

   Ja myślę,że jednak stroną atakującą będą Chiny.Afryka zdaje się ma pewne zastrzeżenie co do inwestowania Chińczyków,wchodzą jak szarańcza,eksploatują,wyciągają co mogą i nie za wiele dalej z tego wynika.Niektóre źródła wskazują na silne wzmacnianie sił chińskich w pobliżu Rosji.Co będzie czas pokaże.Ale jedno jest pewne jakaś wojna wisi w powietrzu i choćby ostatnia wypowiedź Trichet’a o tym,ze kryzys jest głębszy niż przed II WŚ,a nawet I WŚ daje dużo do myślenia.Skoro tamte „kryzysy” rozwiązywały wojny,a ten jak oficjalnie powiedziano jest głębszy to dla mnie osobiście decyzja jest podjęta.Jeśli w swym szaleństwie pójdą na całość,to mamy dramat i potężne konflikty z każdej możliwej strony.Totalny chaos.

 10. hjk said

  Andre 16 Maj 2010 @ 7:52 pm
  „@ Mizia
  …. z podziałem Polski na strefy ( w których wrze) i wprowadzenie TYLKO do strefy wojsk obcych.
  to właśnie ma być zaklepane w sejmie RP na wniosek Tuska z 01.04 2010”
  A pamietacie jak w czasie szaleństwa świńsko-grypowo-scypionkowego rozważalismy problem, ze moze szczepić będą obcy? I o to tez moze tu chodzić…

 11. j21 said

  „Minister skarbu [„Jacek Rostowski” czyli obywatel Wielkiej Brytanii – Jan Vincent-Rostowski] zamieścił w tygodniku “The Economist” ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki.”
  http://www.bibula.com/?p=21724

  • hjk said

   Nie wiem na jakiej podstawie sprzedaje nie swoją własność…
   to tak, jak ja bym wział czyjś samochód i wystawił na sprzedaż..

 12. hjk said

  @ala 17 Maj 2010 @ 3:25 am
  „Battle at Kruger”
  film cudowny , nawet zwierzęta wiedza ze w jedności silą , obserwując co się dzieje po przeróżnych forach ludzie maja jednak mniej rozumu, chyba ze się jeszcze opamiętają.”

  Trzeba ich poinformować o zagrozeniu ze strony NWO i unych…

  @noNWO! 16 Maj 2010 @ 11:19 pm
  …mlodziez polska zaczyna sie jednoczyc, widac to w internecie, jednoczyc przeciwko propagandzie tych organizacji kontrolujacych Polske i Polakow, bo maja swieze umysly. Starsze pokolenia ma wyprane mozgi, zaprogramowane na socjalizm, lub kosciol.
  No nie chcę tu pisac przez co ma wyprane mózgi młodsze pokolenie, i kto nimi steruje, ale jeśli to, co piszesz jest prawdą, to można się cieszyć…

  @od pb: „juz nie; w usa-canadzie monsanto zaskarzylo (i wygralo procesy!) rolnikow ekologicznych o przywlaszczenie ich gmo ktore rozprzestrzenia sie po polach, wypierajac zdrowe uprawy”
  A myślałem, ze u nas najbardziej skorumpowane sądy…

  @ALFA 16 Maj 2010 @ 5:13 pm
  „Właśnie dzisiaj leciały napisy w TV INFO -Bartoszewski straszy ,jeżeli Komorowski nie wygra wyborów to będziemy mieli taki kryzys jak w Grecji.Widać wszystko robią,żeby ludzie głosowali na KOMOROWSKIEGO.”
  Hehehe, a to dobre, my już mamy taki albo gorszy, tylko ze speki mają nadzieje na zrobienie mega przekretu na wprowadzeniu euro w Pl, (a tam juz się więcej wydussić nie da, bo Grecy euro już mają…)Wiec póki co nas kredytują, ze niby wszystko jest ok…A jak Skrzypek chciał im te zyski sprzed nosa zabrać i przenieść w dalszą przyszłosć, to dziwnym trafem zdarzył się wypadek…

  • ALFA said

   WYNIKI ANKIETY:
   W wyborach prezydenckich zagłosuję na:
   http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/ankiety/w-wyborach-prezydenckich-zaglosuje-na/wyniki,18606

  • Zapsa said

   „-Bartoszewski straszy ,jeżeli Komorowski nie wygra wyborów to będziemy mieli taki kryzys jak w Grecji”

   Ciekawe czy to taka jawna sobie sugestia i groźba: róbcie co każemy bo inaczej pogadamy inaczej.

   • mirek said

    Wałęsa też straszył co to będzie jak nie on będzie prezydentem drugi raz, były nawet jakieś aluzje o możliwym zamachu.
    Dziadzio niech się lepiej o serduszko martwi,
    bo mnie to moje boli jak on się o mnie martwi,
    (że to jeszcze nie w dojczlandzie na autostradzie?)

   • Julka said

    Straszyć to on może swoje wnuki, jak je posiada. Prof.Jerzy Robert Nowak opowiadał, jak Bartoszewski przywłaszczył sobie tytuł naukowy: w Niemczech, gdzie jako wypuszczony z oświęcimskiego obozu Żyd (co stanowiło dowód, ze nie taki nazista straszny, jak go malują) wykładał na lewo i prawo, co ślina na język przyniesie za pieniądze Deutsche Mark, a im więcej płacono, tym pochlebniejsze były wykłady, razu pewnego postanowiono zapłacić mu jeszcze więcej. Było to na uniwersytecie, gdzie stosowano tabele wynagrodzeń za wykład. Profesor mógł otrzymać górną stawkę, tak więc na kwitach zapisano „profesor Bartoszewski”. Chitry Bartoszewski kwity zebrał oraz zakomunikował wszem i wobec za pomocą uprzejmych mediów, że mu niemiecki uniwersytet nadał tytuł profesora. Takie to były początki kariery naukowej dziadygi, która nas straszy.

  • ALFA said

   Wybory prezydenckie 2010 (żydo-lotek)

   • magdalena said

    Nie znam historii tej czapeczki, ale ksiezy jest bardzo podobna.

 13. ASM said

  Ludzie postawili krzyz na bloniach krakowskich, a wladze krakowa usunely go nastepnego dnia. Moje pytanie dlaczego wiekszosc narodu katolickiego nie ma wlasnych praw!!! A zydowskie i inne meczety sie buduje bez problemu gdzie popadnie?

  Masoneria, illuminaci niszcza narod katolicki, i tym zdrajcom na nie swojej ziemi sie nie uda.

  http://fronda.pl/news/czytaj/krakow_nie_poswiecono_krzyza_na_bloniach_ale_ludzie_i_tak_przysz

  Krew czlowieka zalewa, gdy sie slyszy o takich czynach niszczacych nasz katolicyzm. Wiare, ktora jest jedynym ratunkiem na spokojne zycie.

  • mateo said

   I bardzo dobrze, że niszczą… Wyznajecie spoganizowane chrześcijaństwo nie mające z chrześcijaństwem nic wspólnego poza częścią nazwy!!!! Precz z krzyżami!!!

 14. max said

  Felieton Akademicki prof. dr hab. Piotr Jaroszyński, Radio Maryja (2010-05-05) Tutaj przystępnie profesor wyjaśnia historię iluminatów.

 15. asterix said

  Na stronie obrazki http://gospodarnosc.blogspot.com/2010/05/zestawienie-poglady-kandydatow-w.html

 16. Mars said

  Obecna sytuacja powodziowa w Polsce jest świetną sytuacją dla odwrócenia uwagi od sprawy Smoleńskiej, jakby do tego dorzucić resztę rzeczy typu kolejna katastrofa lotnicza czy chmura pyłu wulkanicznego to mamy istny szwedzki stół-bierzcie z tego co chcecie . Pada już praktycznie 3 dobę…Na czyje zamówienie taka ilość deszczu ??? Dziwne…

  • j21 said

   Czasami trzeba batów, aby coś zobaczyć, a przez lzy często człowiek dostrzega prawdziwy kształt rzeczy…

 17. greczyn said

  Ortodoksyjni rabini Izraela odcinają się od Syjonistów.

  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?PHPSESSID=12146ffb5d74094d17bc449264355c53&topic=3886.msg57491;topicseen#msg57491

  Khazarska Konspiracja która rządzi światem

  Khazaria ( lub Chazaria)to imperium wymazane z historii. Oglądając ten film musimy pamiętać że Syjoniści to nie Żydzi tylko dawni Khazarowe – „Ludzie Węże” jak siebie nazywali……
  Khazaria to imperium wymazane z historii

  W filmie przewija się wiele wątków dotyczących Syjonizmu. Oglądając ten film musimy pamiętać że Syjoniści to nie Żydzi tylko dawni Khazarowe – „Ludzie Węże” jak siebie nazywali, bardzo eufemistyczne określenie. Khazarowie pochodzą z prostej linii Sumeru skąd linie rodowe „wężowych ludzi” rozlały się po całym świecie siejąc terror i zamęt aż po dzień dzisiejszy. W filmie nie ma może zbyt wiele o historii, jednak stanowi on połączenie dzisiejszej sytuacji na świecie z realizacją założeń Syjonizmu zawartych w „Protokołach Mędrców Syjonu”.

  Zanim uzurpowali sobie żydowską religię i nazwali siebie „Żydami” w ósmym stuleciu N.E. nazywali siebie „Wężowymi Ludźmi.” Określenie „Żyd” nawet jeszcze nie istniało.
  Cytując Protokoły Mędrców Syjonu: „Cała długa ścieżka którą podążaliśmy zmierza teraz ku zakończeniu Symbolicznego Węża którym symbolizujemy nasz lud.
  Tylko KTO właściwie symbolizuje swoich ludzi za pomocą Węża?
  Byli wojowniczym plemieniem które żyło głęboko w sercu Azji i byli tak wojowniczy, że nawet Azjaci wygnali ich z Azji do Europy Wschodniej,

  Polecam ten artykuł jako wstęp do tematu:
  http://www.polonica.net/Khazaria-Chazarowie_korzenie_wspolczesnego_zydostwa.htm
  http://www.khazaria.com/

  video: http://vimeo.com/10135228

  The Khazarian Conspiracy that rules the World PL from Redmuluc on Vimeo.

  Źródło: DavidIcke.pl

  Tłumaczenie i synchro napisów : DavidIcke.pl

  http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/73-teorie-spiskowe/1443-khazarska-konspiracja-ktora-rzdzi-wiatem

 18. Andre said

  „Rada Etyki Mediów apeluje do dziennikarzy, aby pochopnie nie publikowali hipotez na temat przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem, jeśli nie są oparte na danych pochodzących od osób uczestniczących w śledztwie”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-publikowac-pochopnych-hipotez-ws.-katastrofy,wid,12274314,wiadomosc.html
  TZN DANE MAJA POCHODZIĆ OD OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W ŚLEDZTWIE A NIE JEST TO WNIOSEK O UPUBLICZNIENIE DANYCH.
  HIPOTEZY MAJA BYĆ FABRYKOWANE PRZ DZIENNIKARZY TAK JAK BY SPOŁECZEŃSTWO SAMO NIE POTRAFIŁO „ZROZUMIEĆ I PRZEANALIZOWAĆ ” DOWODÓW.
  JAKA TO K…WA RADA ETYKI MEDIÓW– TO RADA MINISTERSTWA PROPAGANDY

 19. Pelagia said

  fałszowanie historii Polski a potem usunięcie nas z naszych terenów; na koniec bombki atomowe – to nam zaplanowali :
  patrz Pola Laska str.75
  państwo nasze założył mojżesz Mieszko pisząc Dagome Iudex. Lud narodem jest podwójnie, zatem wybranym, zwanym Polin. Na końcu Polę. W porę wyp…dolę
  str. 79- jeśli chce się rozsadzić system, co nas rujnuje, to można to zrobić tylko od środka. trzeba zatem wejść między nich i takim samym być, dać się im wybrać, potem wziąć za ryj i wtedy zmieniać świat…Walka na zewnatrz, otwarta, nie daje nic.

  a tu najciekawsze:
  str. 111:
  przewodnik opowiada: tak, to tutaj żyło kiedyś przed WOJNĄ ATOMOWĄ piastowskie plemię. około 40 mln małych Piastów i małych Piastunek. I Pola im królowała, i teraz by ich wspomnieć, rosną pełne pola maków lekarskich odmiany Mama Pola. I kraj nazywał się Polin. Bo tu mieli odpocząć wszyscy z narodu wybranego po swej 1000 letniej wędrówce…. Te dwa narody, kt. ukochały sobie tę ziemię, użyźniają teraz glebę..

  • Mariusz said

   czy możesz przytoczyć co jest napisane nt tej tęczowej parady jeśli dobrze pamiętam w czerwcu – bo od tego ma się chyba zacząć
   Znalezione w necie
   …Po raz pierwszy polska Parada Równości zostanie połączona z europejską paradą Europride, która jest w tym roku organizowana w Polsce. To międzynarodowe święto środowisk LGBT….
   Termin – 17 lipca 2010
   http://www.twojaeuropa.pl/wydarzenie/79/europejska-parada-rownosci-europride-2010

   • Pelagia said

    @Mariusz – to jest str. 285 (na innych pewnie też coś jest, ale teraz nie znajdę)- nie widzę tam daty.
    „Rok, a może kilka lat później skakałem z kanału na kanał,….na jedynce program z uroczystości… niepodległościowych wtem został przerwany. Zamieszki, śmieszki, tęczowe flagi, podpalone alpagi i koktajle mołotowa……Na filmie dziewczyny wśród przejętych od wojska dział, na czołgach,..Marsz i helikopetrów, samolotów słychać szum….wiwatuje tęczowy tłum

  • Józef Bizoń said

   Pelagii – Takiego argumentu używali komuniści (z PZPR) przy naborze do swej partii młodych ludzi po studiach zaczynających swą pierwszą pracę. Podczas procedury ich zatrudniania obowiązkowa była rozmowa z zakładowym sekretarzem POP – a mówił on tak: widzicie obywatelu, my wiemy, że wam się PZPR nie podoba, ale jak się do nas wpisze wiećej osób jak wy to razem zmienimy PZPR od środka, od wewnątrz – inaczej nie ma szans. „Pelagio” – zmienić czytane lektury!
   Jest też takie mądre przysłowie:
   Jak wejdziesz pomiędzy wrony – będziesz krakał jak i one. … mądremu dość.

   • mirek said

    a młodzi bez studiów dostawali propozycje
    „zapiszcie sie do ZSMP do w razie czego nie będziecie mieć kłopotów z milicją”

  • Jose said

   Z tymi BOMBKAMI to ciekawa rzecz. W czasie Zimnej Wojny, jakby ZSRR parło na zachód, NATO miało zbombardować Polskę bombami atomowymi. Około 47 naszych miast miało się spopielić po to, by utworzyć tu coś w rodzaju radioaktywnej strefy buforowej, tudzież opóźnić pochód ZSRR na zachód. Jak się to ma do obecnej sytuacji? Czy nuklearny atak w tym regionie ma sens? Mamy złoża gazu i innych surowców, więc zamienienie tego kawałka ziemi w radioaktywną pustynię było by bardzo nieekonomiczne. No, chyba że ktoś chce tu kogoś poświęcić dla z góry założonego celu.
   W Poli Lasce jest jeszcze ciekawy fragment, że Grupa U Władzi Wisząca Na Amen miała ciekawe plany na przyszłość. Między innymi chcieli zdobyć lub zbudować bombę atomową. Kompletna fikcja literacka? Nie zapominajcie, że na terenie Polski było rozlokowanych sporo głowic atomowych. Jaką mamy pewność, że pewne grupy „byznesmenów” nie postarały się by mieć konkretny „atut” na ciężkie czasy?

   • Buka said

    Za czasów PRL przypominam sobie,ze była taka sprawa z grupą ludzi m.in.oficerów,która podjęła działania zmierzające do zbudowania w Polsce takiej bombki,większość z nich zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.Kiedyś zdaje się był nawet film dokument.,niestety więcej szczegółów nie pamiętam.Może ktoś kojarzy?

  • aabbcc said

   moim zdaniem pola laska to poprostu polska
   pasuje do wielu zdan cytowanych z ksiazki

 20. Andre said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-publikowac-pochopnych-hipotez-ws.-katastrofy,wid,12274314,wiadomosc.html
  CZYLI NIE PUBLIKOWAĆ DANYCH A TYLKO SŁUSZNE HIPOTEZY

 21. Vaclav said

  Wcina moje posty – Andre

 22. Vaclav said

  „Rada Etyki Mediów apeluje do dziennikarzy, aby pochopnie nie publikowali hipotez na temat przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem, jeśli nie są oparte na danych pochodzących od osób uczestniczących w śledztwie”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-publikowac-pochopnych-hipotez-ws.-katastrofy,wid,12274314,wiadomosc.html
  TZN DANE MAJA POCHODZIĆ OD OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W ŚLEDZTWIE A NIE JEST TO WNIOSEK O UPUBLICZNIENIE DANYCH.
  HIPOTEZY MAJA BYĆ FABRYKOWANE PRZ DZIENNIKARZY TAK JAK BY SPOŁECZEŃSTWO SAMO NIE POTRAFIŁO „ZROZUMIEĆ I PRZEANALIZOWAĆ ” DOWODÓW.
  JAKA TO K…WA RADA ETYKI MEDIÓW– TO RADA MINISTERSTWA PROPAGANDY

  • VIVIEN said

   Spójrzcie na To !!!! http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/22/analiza-filmu-stabilizacja-obrazu/- SPOJRZCIE I JESZCZE RAZ PRZEANALIZUJCIE TEN FILMIK ! TO NIE JEST JEDNA POSTAC MACHAJACA DO KAMERZYSTY KOLI TYLKO KILKA OSOB / TRZY LUB CZTERY /

   WYLACZCIE GLOS I SKONCENTRUJCIE SIE DOBRZE POTRZEBNA CONAJMNIEJ DOBRA LUPA ! A ILE STRZALOW BYLO 3 czy 4?
   WSZYSTKO DZIALO SIE WLASNIE POD DRZEWEM I W JEGO OKOLICACH .WIEM ZE ZNOWU MLUCE SIANO- PRZEROBIONY TEMAT ,ALE KURZA TWARZ TAM POD DRZEWEM BYLO KILKA ZYJACYCH OSOB – NASZYCH !

   MAGDA PRZEANALIZUJ JESZCZE RAZ – PROSZE BO TY JEDNA JESZCZE RAZ MNIE ZMOBILIZOWALES DO POWTORNEJ ANALIZY / W PIERWSZYM FILMIE JUZ WYDAWALO MI SIE ZE JEST ICH TAM WIECEJ NIZ JEDNA OSOBA //////
   NIE CHCE WAM ZMIENIAC TEMATU ! DZISIEJSZY KOMENTARZE – NA GORZE BLOGU SA EXTRA!

   • Andre said

    Niestety link nie działa 😉
    http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/22/analiza-filmu-stabilizacja-obrazu/-

    Strona nie została znaleziona
    Blog na WordPress.com. • Theme: Garland by Steven Wittens and Stefan Nagtegaal.

   • Vaclav said

    Mam zablokowane posty jako Andre — może ktoś
    (moderatorzy) poda mi poda mi CZYMŻE ZAWIŁ?

    Strona nie została znaleziona
    http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/22/analiza-filmu-stabilizacja-obrazu/-

   • Magda said

    @VIVIEN
    zaraz się za to zabiorę,wcześniej niestety nie dałam rady,a i ten mój internet dziś chodzi,jakby chciał a nie mógł.Z tych rzeczy ,które już przejrzałam mi wychodzi,że tam było kilka lub nawet kilkanaście postaci ubranych na ciemno.
    Swoją drogą mogłabyś też rzucić okiem na te „plamiaste ” filmy opracowywane przez kogoś z Finlandii.Na tym ostatnim widać takie osoby.

    U mnie lepiej widać po zmianie 360/480

   • VIVIEN said

    O K…. CALA NOC SIEDZIALAM A DZIS ZDECYDOWALAM ;ZE OSTATECZNIE SPROBUJE WAM O TYM POWIEDZIEC ! TERAZ JESTEM PAW !KTOS TU SZPERA I ZAMKNAL STRONE ! MAGDA TERAZ MOZE BYC ZA POZNO ! RZECZYWISCIE NIE MA JUZ TEJ STRONY – A JESZCZE O 13.00 BYLA !!! MIMO WSZYSTKO SPRAWDZ WSZYSTKO CO MOZESZ – JA JUZ PISALAM BOJE SIE WCHOODZIC BO MI KOMP GASL WCZORAJ MIALAM SPOKOJ Z TYM WIEC ZARAZ ZABRALAM SIE DO PRACY – OBEJRZYJ WSZYSTKIE FILMIKI KOLI – TEZ TO ZROBIE SPROBUJE ZNOWU ZNALEZC – MOZE AUTOR TEN CO WRZUCIL LINK SIE ZNAJDZIE I WRZUCI PONOWNIE ! WARTO ! WLASNIE WESZLAM ZEBY ZOBACZYC CO WY WSZYSCY NA TO ? I OKAZUJE SIE ZE STRONA ZNIKNELA! W TEN SPOSOB KTOS POTWIERDZA ZE MOZE TAK BYLO SZPERAJCIE !

   • greczyn said

    Proszę zajrzyjcie na stronę https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-i-materialy-ze-smolenska-3/
    ostatnie pięć zdjęć – Zdjęcia Pana Andrzeja
    oraz https://grypa666.wordpress.com/10-iv-hipoteza-radiolatarni/
    post nr 52

    myślę że to będzie właśnie o tym

   • VIVIEN said

    ANDRE I VACLAV I MAGDA ZNALAZLAM JESZCZE TEN SAM FILMIK W ” PRZESZLOSCI” ROZUMIESZ – KIEDYS GDZIES WCZESNIEJ GO WKLEILAM – SPRAWDZALAM PRZED CHWILKA JESZCZE BYL – NIESTETY JESZCZE RAZ Z TYM SAMYM KOMENTARZEM CO POPRZEDNI OK ? – SPROBUJCIE TERAZ NA NIEGO WEJSC :

    VIVIEN powiedział/a
    17 Maj 2010 @ 3:19 am

    Wrzucam filmik Koli- obejrzyjcie jeszcze raz do konca na koncu powtorka zwolniona i powiedzcie mi CO WY TAM NAPRAWDE WIDZICIE ? CZY RZECZYWISCIE JEDNA POSTAC BIALA MACHAJACA DO KAMERZYSTY? JA TEZ TAK MYSLALAM ,WIDZIALAM TAM JEDNAK WIECEJ NIZ JEDNA ….MAGDA WEZ LUPE I DOKLADNIE PRZEANALIZUJ – CIEKAWA JESTEM CO ZOBACZYSZ I CO O TYM SADZISZ ´? MOIM ZDANIEM TO NIE JEDNA BIALA POSTAC ! TYLKO ICH TAM WIECEJ BYLO W JEDNYM MIEJSCU BOALE KOSZULE CIEMNE WLOSY CIEMNE SPODNIE – ALE CO TAM JA NIE WYCHYLALAM SIE – TERAZ ZOBACZYLAM ZE TY MAGDA JESZCZE SZPERASZ JAK JA .DOKLADNIE KLATKA PO KLATCE I NAPISZ COS … Spójrzcie na To !!!! http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/22/analiza-filmu-stabilizacja-obrazu/

   • aabbcc said

    ta biala postac to tylko kawalek czesci samolotu widac dobrze na filmiku z misji specjalnej z 12.10.2010 http://www.youtube.com/watch?v=K3u1GkyQyf0
    wrazenie ze cos sie tam rusza powstaje przez poruszanie sie koli i galezi tuz przed nim ktore przez kiepska jakosc obrazu zlewaja sie z tlem

   • greczyn said

    Proszę zajrzyjcie na stronę https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-i-materialy-ze-smolenska-3/
    ostatnie pięć zdjęć – Zdjęcia Pana Andrzeja

    Powtórzę tu tylko opis

    Ważne

    Po obejrzeniu Misja specjalna (1/3) – 12.05.2010 http://www.youtube.com/watch?v=K3u1GkyQyf0
    w miejscu 02:53 i 03:33
    stop klatka w 03:30 patrz zdjęcie “kawałek blachy.jpg”

    Zmiana komentarza do zdjęcia B

    Komentarz aktualny

    zdjęcie :B

    na tym zdjęciu widać ??? zaznaczone cztery sylwetki
    od lewej 1,2,3,4

    2 – najbardziej widoczna żywa osoba -kobieta- w ciemno-czerwonej sukience o ciemnych włosach, klęczy na kolanach i próbuje wstać – widać gołe nogi-
    obrócona do nas tyłem { prawa strona tył} nie wiem może to blacha – załącznik ale warto się przyjrzeć
    1 – widać rękę która się wyciąga w kierunku 2 jakby jej chciała pomóc ale to jest jednak gałąź
    3 – osoba -przodem do 2 – w czarnym ubraniu która pomaga wstać pani 2 ale pewności nie mam
    4 – postać opisana przez innych to jest na pewno kawałek blachy – patrz załącznik -kawałek blachy.jpg – 03:50

    zdjęcie :A

    Wyraźnie widać gdzie TRAFIA pocisk i skąd pada strzał
    strzał też słychać
    chyba nie ma lepszego dowodu do czego strzelali
    Pocisk trafia w miejsce oznaczone na zielono
    W tym obszarze widać rozprysk czegoś w co trafia pocisk
    rozprysk jest widoczny w postaci rozprzestrzeniającej się chmurki
    reszta zgodna z opisem autora stop klatki

    oprócz tego zdjęcie C 0:49

    jest klatka ok 0:49 na której widać całą postać człowieka z “obławy” widać jak są ubrani :
    pomarańczowa kurtka bądź kamizelka, aby swojego nie trafić, ciemna czapka i zielone spodnie, biała twarz lub maska i coś na pasku 20×20 cm szarobrązowe – torba?
    na lewym ramieniu

    oraz zdjęcie D 0:19

    Wszyscy byli jednakowo ubrani i szli tyralierą po kilka metrów od siebie

    Ten kto robił zdjęcia, z których korzystam, musi mieć lepszej jakości film i na nim musi być widać więcej
    Ja korzystam z filmu lepszej jakości niż dziś dostępne w necie i na nim to wszystko widać
    ale pierwszego dnia widziałem film jeszcze lepszy, tylko wtedy jeszcze nie potrafiłem go skopio

  • Magda said

   @VIVIEN
   Idąc za Twoja rada zaopatrzyłam się w lupę i zainteresowała mnie 30 sek.filmu.Czy Ty też tam widzisz przynajmniej dwie osoby-jedna w białej koszuli i ciemnych spodniach i druga idąca za nią,w pewnej odległości, osoba w ciemnym jakby kombinezonie?

   • VIVIEN said

    MAGDA O KTORYM FILMIE MOWISZ ? podaj zawsze o ktorym ? bo sie pogubimy – piszesz swoj post o2:43 – czy ogladalas jeszcze ten film ktory podalam o 1:57 ? bo teraz strony tej nie znaleziono „W MORDE JEZA”.MAGDA TA BIALA POSTAC W SLAWNYM FILMIE KOLI MACHAJACA NIBY DO KOLI REKA SIEDZACA LUB LEZACA POD DRZEWEM – TO NIE JEST JEDNA OSOBA OCALALA TYLKO ICH TAM BYLO TRZY LUB CZTERY OSOBY ! SKONCENTRUJ SIE NA BIALEJ POSTAC MACHAJACEJ /OKREG O PROMIENIU CZY JA WIEM PARU CENTYMETROW WOKOL BIALEJ POSTACI POD DRZEWEM !SZUKAJ I POWIEDZ CO WIDZIALAS?

   • Magda said

    VIVIEN
    Pisałam o tym filmie,którego link wrzuciłaś.Ten ze strony Prawda.xlx.(http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/22/analiza-filmu-stabilizacja-obrazu/).
    Scena,o której piszesz jest trochę nieczytelna ze względu na pojawiające się tam napisy.Niemniej jednak pod tą białą blachą,na której ktoś siedzi czy leży i macha ręką-ja akurat niezbyt wyraźnie to widzę,pod tym miejscem siedzi kobieta,chyba w czerwonej sukience i ma podkurczone nogi.Koło niej jest postać w ciemnym ubraniu i ją dotyka,w/g mnie tam jest jeszcze jedna ciemna postać,która podchodzi do tej kobiety z drugiej strony.Oni ją chyba ruszają-przemieszczają,bo w/g mnie widać jak przesuwają się jej nogi.To jest lepiej widoczne na kopii,która nie ma napisów,bo na tym filmie napisy zasłaniają to,co się dzieje z kobietą,koncentrując się na tym,co dzieje się na tej białej blasze.
    Może tutaj coś dojrzysz :

   • VIVIEN said

    MAGDA napisala 5:51- wczoraj zaczelam sledzic ,jak talko napisalas .Widzialam postac z podkurczonymi nogami – jednak nie widze czarnej postaci ,poniewaz nie widzialam jej tez na pierwszym ukazanym sie filmie Koli – inne juz mogly byc w odpowiedni sposob jakos zmanipulowane,akurat to miejsce na filmie bylo dobrze widoczne – wiesz na innym szukalam wczoraj wytlumaczenia dlaczego tak wyglada tam dziwnie jakos i wydaje mi sie ale tylko wydaje – obiecuje ze jeszcze raz sprawdze !widzialam jednak galazki blizej kamery ktore maja zakonczenia – hm jakby stare paczki brazowe zaokraglone.Te zdjecia przyblizone kolorowe to gra cieni i kolorow – galazki sie przesuwaja i wyglada jakby sie ktos poruszal .
    A ten film ,ktory wkleilam – nie przechodz na Yutube bo wtedy wsa wlasnie napisy – kliknij tylko raz i powiekszyc trzeba – film najpierw leci szybko pozniej wolno – tam tez widac te postac o ktorej piszesz i we wczorajszym powolnym filmie rowniez przegladalam ale PEWNE JEST ZE PRZYKULO COS UWAGE KAMERZYSTY KOLI W TYM MIEJSCU – OGLADAJ ZAWSZE BEZ GLOSU – WTEDY CZLOWIEK BARDZIEJ KONCENTRUJE SIE NA OBRAZIE A TE Z BLISKA KOLOROWE – ZOSTAW ! SA DLA NAS NAPRAWDE BEZ ZNACZENIA – NIE JESTEM SPECJALISTA widze tylko to co widze .FILM KOLI JEST PRAWDZIWY DLATEGO INTERESUJACY !DAM ZNAC JAK COS ZAUWAZE WAZNE ABY NIE SIEDZIEC NONSTOP PRZED KAMPEM BO JESZCZE ZOBACZYMY TAM PUT-NA ;):)

   • aabbcc said

    vivien i magda obejrzyjcie ostatni odcinek misji specjalnej http://www.youtube.com/watch?v=K3u1GkyQyf0
    zobaczycie ze to co sie wam wydaje osoba w bialej koszuli czy kimkolwiek innym jest tylko czescia samolotu i przestancie juz zasmiecac temat

   • VIVIEN said

    OLEWAM MISJE SPECJALNA ! CO WIDZE TO WIDZE ! TAK KAWALEL BLACHY I DO BLACH STRZELALE CZTERY RAZY? PEWNIE SE POLIGON ZROBILI !

   • aabbcc said

    nie mowie ze nie dobijali tych co przezyli ale jesli chodzi o akurat ten moment filmu to jest tam tylko kawalek blachy co widac dokladnie na filmie z misji specjalnej

 23. Vaclav said

  http://www.pod.cz/portal/sap/pl/index.htm
  dane z jednego z REGIONÓW!!

 24. Pelagia said

  wojsko postawione w stan gotowości :
  http://wiadomosci.onet.pl/2171034,11,wojsko_postawione_w_stan_gotowosci,item.html
  Osiem tysięcy żołnierzy wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, m.in. pływające transportery, łodzie saperskie, ciężki sprzęt inżynieryjny, samochody terenowe i śmigłowce, są w gotowości w związku z zaistniałą sytuacją pogodową – informuje wojsko

  @Mizia – mówiłeś chyba, że w czerwcu będzie gorąco, ale czy uprzedzałeś, że już w maju się zagotuje ??

  • aabbcc said

   co ma piernik do wiatraka nie widzisz co sie dzieje waly powodziowe padaja ktos musi pomoc skoro straz pozarna nie wystarcza – ludzie przestancie wpadacie w jakies histerie i wypisywac brednie ze deszcz ktory pada ktos zamowil przez takie wpisy blog staje sie jakims forum dla lekko opętanych chyba ze to krecia robota..

  • ALFA said

   2010 rok bez lata
   Po wybuchu wulkanu Eyjafjoell, rok bez lata? Wygląda na to, że tak będzie.
   Cytat:

   Po erupcji wulkanu Laki w Islandii, w 1783 roku, odnotowano ochłodzenie. Półkula Północna przeżyła niezwykle surową zimę. W Europie i Ameryce Północnej rok 1816 wszedł do annałów meteorologicznych jako „rok bez lata”. Od kwietnia do września padał tylko deszcz, grad i śnieg z deszczem. Konsekwencją były nieurodzaj, epidemie i śmierć głodowa setek tysięcy ludzi. Uważa się, że spowodował to wybuch wulkanu w Indonezji w 1815 roku.
   W latach 1783-85 erupcje wulkanów w Islandii na trwałe zmieniły mapę polityczną kontynentu. Nie dość, że zginęła 1/3 mieszkańców wyspy to w Europie przez wiele lat prawie tylko padał deszcz. Chmura wulkaniczna przyniosła chłód i głód.
   Cytat:
   Burze, ulewy i wichury pustoszą Europę
   Ulewne deszcze padają na Bałkanach, skąd do Polski dotarł deszczowy układ niżowy. W ciągu ostatniej doby na Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Węgry i Bułgarię spadło od 50 do 100 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi. Ulewy najbardziej dały się we znaki Serbom i Bułgarom, gdzie doszło do powodzi. W popularnej uzdrowiskowej miejscowości Błagojewgrad, w południowo-zachodniej Bułgarii, powódź zniszczyła główny most i tym samym zablokowała drogę. W regionie tysiące gospodarstw domowych zostało pozbawionych prądu. W mieście Trgoviszte na południu Serbii wody powodzi porwały i zabiły 2 osoby. Z zalanych domów ewakuowano 300 osób. Jeszcze więcej spustoszeń nawałnice poczyniły na Węgrzech, gdzie oprócz ulew wystąpiły również zapowiadane przez nas wichury. W nocy porywy wiatru na zachodzie kraju osiągnęły nawet 135 kilometrów na godzinę. Wiatr wyrywał z korzeniami drzewa, które upadały na domy, a także na drogi, chodniki i tory kolejowe, powodując ich tarasowanie. W Miszkolcu, na północnym wschodzie Węgier, ulewny deszcz doprowadził do zejścia lawiny błotnej na domy. W gruzach jednego z nich ratownicy znaleźli martwego mężczyznę i dwoje rannych dzieci. W podtopionym mieście wprowadzono stan wyjątkowy, aby ułatwić służbom pomoc przy zabezpieczaniu domów workami z piaskiem. Wichury szalały również na wschodzie Austrii, gdzie na ulicach Wiednia porywy wiatru dochodziły do 80 km/h. Także tam wichura połamała drzewa i pozrywała linie energetyczne, pozbawiając prądu wiele domostw. Przy granicy z Węgrami na jeziorze Neusedler szkwał zniszczył i zatopił dziesiątki łodzi i jachtów. Najpotężniejsze wiatry szaleją na szczytach górskich, dlatego ratownicy proszą turystów o rezygnację z wypraw na szlaki i pozostanie w domach. Na bułgarskich szczytach wiatr osiąga ponad 145 km/h, a w austriackiej i niemieckiej części Alp do 100 km/h. W środkowej i południowej Europie poprawy pogody nie należy oczekiwać co najmniej do jutrzejszego wieczoru. Przyczyną nawałnic jest układ niskiego ciśnienia, który znajduje się na pograniczu Polski i Ukrainy i szybko zmierza na zachód.

   http://www.twojapogoda.pl/

 25. Pelagia said

  szukałam książki Pola Laska w Bibliotece Narodowej. ma przecież nr ISBN 9788392907800 . a tu nie ma !!
  http://alpha.bn.org.pl/search*pol/i?SEARCH=9788392907800+&sortdropdown=-&searchscope=5
  szukałam wg autora – też nic nie znaleziono. dziwne
  ISBN – to chyba Indeks Statystyczny Biblioteki Narodowej czyli powinien być ślad tej książki w BN

 26. ALFA said

  Tajemnica Donalda Tuska
  „Jedynie przez sześć lat swojego dorosłego życia należałam do jakiejś partii.

  W tym cztery lata do Platformy. I nie miałam pojęcia, że w zakładaniu PO brali udział ludzie ze służb specjalnych.”
  „”Powiedziała pani jakiś czas temu w „Kropce nad i”, że Tusk jest kapryśny i bywa okrutny.

  Powiedziałam trochę inaczej: że jako kandydat na prezydenta jest zbyt kapryśny i ma skłonność do okrucieństwa. Nie są to cechy odpowiednie dla sprawowania tego urzędu. „”
  „”Jeśli tak wielu polskich polityków ma skłonność do okrucieństwa, to którzy nie mają?

  Generalnie ludzie mają skłonność do okrucieństwa. Na ten temat ukazało się wiele książek, między innymi Philipa Zimbardo „Efekt Lucyfera”. „”
  http://www.rp.pl/artykul/107684,454817_Tajemnica_Donalda__Tuska_.html

 27. Vaclav said

  http://biznes.onet.pl/iran-turcja-i-brazylia-zawarly-umowe-ws-paliwa-ato,18491,3226045,1,news-detal

  Iran podpisał zgodę na wymianę bo był przymuszony albo ( SKŁANIAM SIĘ BARDZIEJ DO TEGO) zabezpieczył sobie pewna ilość
  do pewnych celów.

  Odalone- oficjalnie- zostały POWODY do interwencji USralitów
  GOOD JOB !!!!

 28. kandydat said

  Rozwazcie powaznie ta kandyture, tego czlowieka zeby pozniej znowu nie mowili ze „madry Polak po szkodzie ”

  Wydaje sie ze na dzien dzisiejszy jest to najodpowiedniejszy czlowiek, czlowiek ktory nie siedzial przy okraglym stole, ktory nie bral udzialu w rozkradaniu naszego majatku narodowego.

  Jest pokrzywdzony jak wielu z Was i innych przez ten chory system i ludzi w tym systemie. Byl tak niewygodny i grozny dla elit ze postanowili z nim skonczyc robiac wokol niego swinstwa i prowokacje.
  W swoim programie ktory przdstawil w skrocie ostatnio jest tez gruntowna reforma resortu sprawiedliwosci, wiec niech kazdy sobie pomysli taki czlowiek ktory tyle przeszedl, tak byl targany po sadach chcyba jest kompetentny aby to wreszcie naprawic.
  Co Wy na to ? moze sie myle .
  I nie liczcie juz na „pis” a tym bardziej na po, psl, sld. Dlaczego ? A to dlatego ze te orly juz pokazaly jak sie nas zwyklych ludzi traktuje. Przypomne : 1 kwietnia 2008 roku w sejmie te antypolskie partie polityczne ktore powinny byc zdelegalizowane, glosowaly za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci bez naszej zgody. Wiekszosc tych ludzi nie czytalo rego traktatu, gdyz nie byl i byc moze jeszcze nie jest przetlumaczony na jezyk Polski. Niektorzy oficjalnie mowili i przyznawali sie ze nie czytali tego dokumentu a zaglosowali za tym aby nas sprzedac i oddac w obce rece.
  Do prawdy, czy Wy wszyscy jeszcze wierzycie ze oni teraz po wyborach juz beda nas wszystkich bronic ? Opamietajcie sie jak tak nadal myslicie.
  Mowie, mamy okazje wybrac czlowieka z poza ukladow, DAJMY MU SZANSE !! co mamy do stracenia ?
  Lepper na prezydenta RP !!!

  • robak said

   Skoro une wciąż nam mieszają, to niech im też ktoś (Lepper) namiesza, co prawdopodobnie niewiele zmieni w naszej piaskownicy (albo szambie – jak kto woli) ale w obecnej sytuacji spróbować trzeba.

  • felicyta said

   A ja mysle, ze Lepper jak i inni kandydaci oprocz Komorowa i Jarka Kaczynskiego sa podstawieni, zeby rozproszyc glosy jakie mielibysmy oddac na Jarka.
   Przeciez POlszewicy boja sie tylko Jaroslawa, bo na niego jest tylko nagonka nie na innych, wiec na niego trzeba glosowac, dla mnie to jest logiczne.
   Leppera juz raz dali rade zgnoic, wiec i teraz nie byloby problemu, gdyby stanowil zagrozenie a JKM traktowany jest od lat jako niegrozny oszolom i nie zdola zebrac wystraczajacego poparcia.
   Nie rozpraszajmy sie wiec tylko glosujmy na Jaroslawa.

 29. ala said

  prawda w satyrze

  http://www.kworum.com.pl/galeria.php?id_gal=1

 30. Angie-Poland said

  „Człowiek z plasteliny”- b.dobry tekst!
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1625

 31. ALFA said

  Zespół StopCodex to

  Przypominamy, że w dniu 19.05.2010r. w Warszawie jest organizowany protest
  branży zielarskiej.

  ŻĄDAMY UCHYLENIA CHORYCH PRZEPISÓW!

  11 : 00 Msza Św. w kościele Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży

  12 : 00 rusza marsz z Pl. Trzech Krzyży pod Sejm
  Do godziny 13 : 30 zgromadzenie przed Sejmem z próba wręczenia petycji
  Marszałkowi Sejmu

  O 13 : 30 przejazd własnymi środkami lokomocji na ul. Miodowa pod budynek
  Ministerstwa Zdrowia
  14 : 00 – 16 : 30 zgromadzenie pod Ministerstwem Zdrowia

  Tutaj plakat akcji:

  Click to access plakat_prop1.pdf

  Przypomnienie zagrożenia:

  • kandydat said

   Gdy dasz szanse Lepperowi i Samoobronie takie problemy jak piszecie moga zniknac.
   Samobrona jest zawsze za zdrowa zywnoscia, chca bronic naszej zywnosci, chca bronic sie przed GMO i innymi swinstwami. Ale posluchajcie co ma do powiedzenia nasz jedyny kandydat na prezydenta :

   http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

   Czy nie chcecie aby nasze dzieci mialy lepsza przyszlosc ? Wiec zrobcie cos, poprzyjcie tego opluwanego przez elity czlowieka.

   • hjk said

    poprzemy w parlamentarnych, teraz nie mozna dopuscic by glosy sie rozwodniły na 2ch lub wiecej kandydatow prawicowych, a do 2 tury przejdą tusk i kamorro

   • hjk said

    chyba nie ma innego wyjscia, za mało czasu zostało

   • hjk said

    upss, tzn olech i kamorro

  • Dawid said

   Co Oni robia?!

 32. czy to lis said

  Fragment wpisu bylego posla Nowaka ktory do tej pory miazdzyl PiS i Kaczynskich a tu nagle zwrot w innym kierunku :
  …………………………
  » ex posel nowak
  Ja, niestety rozwazam glosowanie, ze wzgledu na demokracje na Kaczynskiego… tylko po to by Tuskojady nie zyskały peni wladzy… a Kaczynski i tak sie dobije w ciagu paru lat.. tych lat ktore mamy na działanie…

  PO? Mysle, ze troche sam wykasuje z zycia publicznego…

  Nie ma innego wyjscia!!!! Dalej,oddajac glos na PIS, utozsamiam sie nie tyle z Kaczynskim co z jego elektoratem, a ten jest mi bliski
  …………………………………
  http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=434
  …………………………………
  I teraz nie wiem co myslec, czy to tez farbowany lis ? a tak wierzylem w to co pisal.

 33. ALFA said

  Ślepota czy olśnienie?Kim jest D. Tusk? Robespierrem? Dantonem? Wojna! Schetyna w okopy!! A Doda zaśpiewa przebój M. Dietrich?
  Cytat:
  ŚlePOta czy olśnienie zatriumfuje w szeregach PO i ich zwolenników do których premier D. Tusk przemawia niemal jak do stłoczonych piwiarnianych weimarczyków!
  Tuskowi wyrządzono w 2004 r. krzywdę. Nie został prezydentem.
  Więc wojna!
  Sam Tusk w ostatnich miesiącach usiłuje przePOczwarzyć się w takiego tworka / może raczej POtworka?/ będącego mieszaniną Dantona/Robespierra wzbogaconą cechami przeróżnych bohaterów kina!, których zapamiętał!
  Ma w oczach żar nienawiści wielbicieli doktora Gilottin!
  Tusk to typowy hedonista, próżniak żądny władzy i poklasku tłumów.
  Polityka dla niego to nie służba, to ciągła gra!
  To także sposób na wygodne życie!
  Na próżniacze życie.
  Przybiera role i postawę w zależności od sytuacji.
  Tusk już przygotowuje listy proskrypcyjne przyjmując wymieszaną i poplątaną figurę tych dwóch zbrodniczych postaci francuskiej rewolucji.
  W zachowaniu zamiast męża stanu obserwujemy Tuska jako takiego zwierzęcia- samuraja Kurosawy, agresywnego drapieżnika.
  Tylko co się stanie gdy trafi na równego sobie przeciwnika!?
  Tusk proponuje swoim zwolennikom świat zastępczy, to świat cudów, to wyspa do której rzekomo nie dociera ogólnoświatowy kryzys; to podobno najlepszy minister finansów i lekko plusowe pkb.
  To wizja wolności negatywnej, to ułuda!
  To wolność dla lemingów, wolność od myślenia, od wyciągania wniosków!
  Oferta Tuska to hipokryzja, przemieszana z codziennym niemal fałszowaniem rzeczywistości.
  To cyniczne wyrachowanie, zwyczajne oszustwa i umacnianie układu kierującego się li tylko wąsko pojętym własnym interesem.
  Premier Tusk od lat dwóch usiłuje wysterować za pomocą pr,owskiego projektu
  zachowanie Polaków.
  Zamiast autorytetów daje swoim sympatykom zhomogenizowaną papkę-karmę taki substytut w formie medialnych pstrokatych bohaterów, pełniących ważne role w jego otoczeniu.
  A pomocne mu łżemedia pomagaja w tym daleko posuniętą służalczościo-pomocą! Pokazując świat czarno biały; liberał Tusk kontra zamordyści Kaczyńscy!
  To nic, że rozbiega się to mocno z rzeczywistością, ale ciemny lud-lemingi nadal to kupują i słupkują!
  Polskie państwo, polska demokracja przy wszystkich jej słabościach i ułomnościach potrzebuje- wymaga uczciwego, lojalnego premiera!
  Polska to nie kabaret’ „Zbysiu i Miro na cmentarzu”!, ani teatr jednego aktora-premiera! żyjących w świecie niekontrolowanej pustki, trywialnie korzystających z atrybutów władzy!
  A premier Tusk traktuje urząd jako narzędzie do instytucjonalnej autodestrukcji.
  Ta groteska nie POtrwa wiecznie!
  http://niepoprawni.pl/blog/162/slepota-czy-olsnieniekim-jest-d-tusk-robespierrem-dantonem-wojna-schetyna-w-okopy-doda-zasp

  • Wojwit - Ten Sam said

   @ALFA
   To wpierw był szlagier Lale Andersen zanim stał się przebojem śpiewanym przez Marlenę Dietrich i wiele innych wiekszego lub mniejszego formatu szansonistek. Doda pasuje co najwyżej do postaci ze słów tej piosenki ale zabiłaby jej sentymentalny nastrój. To tak gwoli ścisłości…
   Nie przeceniaj Thuska, on nie wart jest tylu słów i tylu emocji. Też mam nadzieję, że naród już się wreszcie dobudza ale bez Intronizacji Chrystusa nie damy rady.
   Króluj nam Chryste!

 34. hjk said


  właściwa kolej kart?

 35. hjk said

  http://tnij.org/ill111
  właściwa kolej kart? i film http://www.youtube.com/watch?v=8zEFKT7s75k

 36. 222 said

  http://www.visa.pl/kartydlaciebie/visapaywave/main.jsp

  nowe karty płatnicze

  • 222 said

   i jeszcze to w temacie http://www.indianafreemasons.com/member-center/child-id-program.html

  • 222 said

   jutro biegnę sobie to wyrobić 🙂

  • Maxi said

   Obecnie istnieja rodzaje i kierunki tworzenia kart:
   – chipowe do recept – wlasciwie to beda karty medyczne z diagnozami , przeszloscia chorobowa, grupa krwi itd.
   – rfid bankomatowe (PKO BP) na niewielkie kwoty – do 50,- dla osob starszych
   – rfid na telefony – dla mlodych
   – chipowe do kupowania biletow tramwajowych (np.Warszawa) – przelew z konta osobistego
   – chipowe do parkomatow, do wypozyczania rowerow i kupowania biletow tramwajowych (np.Wroclaw)
   – chipowe ubezpieczeniowe
   – chipowe bankomatowe
   – chipowe telefoniczne
   kart bedzie cale mnostwo, wszystkie karty wymagaja lub beda wymagac identyfikacji wlasciciela. potem dostep z bazy danych do bazy danych bedzie swobodny tzn. z karty tramwajowej w razie wypadku zaslabniecia, sluzby beda mogly sie dostac do bazy medycznej. z bazy medycznej pacjenta, ktory nie ma waznego ubezpieczenia pieniadze zostana sciagniete z konta (z polecenia zaplaty). informacja o smierci pacjenta w szpitalu bedzie przekazana do banku itd.
   wszyscy dojda do wniosku – po co tyle kart nosic, jak mozna jedna zgubic – i bedzie mozna miec jedna. jedna karte tez mozna zgubic, dziecko moze zgubic, albo ktos moze ukrasc i z tym bedzie problem. trzeba bedzie miec karte na rece, jak zegarek, ale zegarek tez mozna zgubic.

   i tu dochodzimy do potrzeby wszczepienia chipu rfid pod skore, bo chyba tylko przestepca bedzie protestowal, a uczciwy czlowiek nie ma sie czego obawiac…

   • Vaclav said

    @ Maxi od Andre (jestem zablokowany -diabli wiedzą czemu)

    nie jestem przestępca i będę protestował gdyż narusza to moje subiektywne pojęcie wolności jak i przede wszystkim etyki
    😉 😉
    ( a uczciwości nie mieszaj z przestępczością – czasami przestępcy są uczciwymi osobami — skazanymi np na odosobnienie w przypadku rozpoznania choroby schizofrenii bezobjawowej ) 😉 😉

   • Maxi said

    to jest tekst, ktory bedzie uzywany przez merdia i zolnierzy NWO.
    Kiedy zobaczylem, ze kupno biletow jest imienne, a nie na zasadzie sms-a z karty pre-paid to przestraszylem sie.
    Wszystko zmierza do calkowitej inwigilacji.

   • MIZIA+ said

    NIC SIE NIE MARTW – PEWNEGO DNIA SZYBCIEJ LUB TROSZKE PÓŻNIEJ PLYSK – ROZBŁYSK CARRINGTONA I WSZYSTKIE CHIPY DO ŚMIETNIKA ……

   • Maxi said

    Z tym rozblyskiem to bedzie tak, jak z wulkanem, ze widac z daleka , nie widac z bliska, a samoloty nie dzialaja – przy pierwszym lepszym rozblysku po 8 min. wykasuja ludziom oszczednosci na serwerach niezabezpieczonych klatkami faradaya, a dluznosci (zabezpieczone) pozostana. ja widze , ze kazda zmiane w przyrodzie NWO wykorzystuje na korzysc jakiejs tajemniczej sily, ktora bierze za morde kazdego z osobna i dopisuje mu do rubryki „winien”, albo bezposrednio w banku, albo posrednio przez debilne rzady, ktore musza zrobic za duze pieniadze kolejnego fruwajacego Misia.

    moja prywatna opinia o koncu tego swiatowego burdelu jest taka, ze jak wszyscy beda juz totalnie zadluzeni i zlaicyzowani, to ktos da im do podpisania zrzeczenie sie praw do ich duszy, w ktora i tak nie wierza, na rzecz nazwijmy to firmy „Hell” w zamian za darowanie dlugow i kredyt na pare lat. czesc podpisze, ale nie wszyscy.

 37. Aśka said

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1933&Itemid=100

  Wpisał: J.Jaśkowski MD.MS
  06.05.2010.

  Wątpliwości w nawiązaniu do Smoleńska

  J.Jaśkowski MD.MS [umieszczam wobec oburzającego braku informacji oficjalnych i DOWODÓW, że zastraszone „władze” kłamią. MD]

  1. Na jakiej podstawie twierdzi się, że w Smoleńsku doszło do katastrofy tak jak to opisują media?

  Jeżeli jakikolwiek samolot uderzyłby w ziemię z wysokości ok. 20 m, to musiałby pozostać ślad „przeoranej” ziemi. Na żadnym zdjęciu tego nie było widać [widać: trawa, uschnięte liście]. Brak także spalonego pasma krzaków, trawy i zagajnika w miejscu oderwania skrzydła samolotu, po zahaczeniu. W takiej sytuacji samolot musiałby się „toczyć” co najmniej ok 100 – 150 m i taki pas spalenizny musiałby być widoczny. W samolotach zbiorniki są w skrzydłach.

  Pokazany kawałek ogona, w porównaniu z stojącymi tam ludźmi jest bardzo mały, jak gdyby należał od innego, mniejszego samolotu np. Jaka

  2. samolot ma 54 tony a to co pokazują to najwyżej 2 tony.

  3. Jeszcze nie wyprodukowano samolotu o jednostronnym zestawie kół, a tutaj pokazują tylko jeden zestaw, gdzie drugi? I dodatkowo tak położony jak gdyby przy pomocy dźwigu.

  4. nie było pożaru a pokazywali spalone zwłoki – czyje. [od naocznego świadka informacja, że były spalone]

  5. moje 40 letnie doświadczeni medyczne uczy, że przy uderzeniu z szybkością 200 – 250 km/h ciała są do rozpoznania.

  6. Rosjanie przez pierwsze 36 godzin upierali się przy liczbie 132 pasażerów, Musieli taką listę dostać, dlaczego nie publikowano jej. Kto zrezygnował z lotu? To przecież 40 osób. Czy one żyją? Dlaczego Reporterzy w dniu katastrofy nie ściągnęli listy z Okęcia?

  7. Są w Smoleńsku dwa lotniska, na którym był kamerzysta Wiśniewski a z którego są zdjęcia, czy to to samo lotnisko?

  8. Nie można przejmować władzy – marszałek sejmu- przed stwierdzeniem śmierci Prezydenta. Do dnia dzisiejszego żaden lekarz nie podpisał się pod aktem zgonu – przynajmniej nie podano tego do publicznej wiadomości.

  Druga sytuacja zachodzi w przypadku uznania czyjejś śmierci przez sąd. W przypadku śmierci prezydenta musi to chyba ogłosić Sąd Najwyższy.

  Pytanie dlaczego do dnia dzisiejszego, a więc w prawie miesiąc po, jeszcze tego nie zrobił?

  Innymi słowy brak podstaw, w prezentowanym nam materiale [nie dotykam świadków rzekomych lub nie, ponieważ nie mam możliwości sprawdzenia ich wiarygodności. Telewizja prawie nigdy nie pokazuje przypadkowych ludzi…]

  … do twierdzenia , że faktycznie samolot z delegacją się rozbił w tym miejscu, Czy w ogóle się rozbił.?

  Zginęli generałowie NATO a NATO nawet delegacji nie przysłało i nie udostępniło zdjęć satelitarnych?

  Tak więc w pierwszym rzędzie należy ustalić CO SIĘ WYDARZYŁO. I gdzie wyparowali ludzie. Czy wszyscy zaginieni wsiedli do samolotu?

  J.Jaśkowski MD.MS

 38. asterix said

 39. ALFA said

  Komorowski na skórce od banana
  „”Jeszcze jeden taki dzień jak wczorajszy, a straci sens pisanie w necie o kampanii wyborczej, przynajmniej jeśli chodzi o komentowanie postępów sztabu marszałka Komorowskiego.
  Mam coraz intensywniejsze wrażenie, że zamiast walki politycznej, ktoś serwuje nam do oglądania zestaw komedii a komedię raz, że ciężko jest opowiedzieć zachowując albo przewyższając humor zawarty w oryginale, a dwa, że równie ciężko się na komediantów złościć.

  Wczorajsze występy miały w sobie coś z najlepszych filmów Woody Allena. Bardzo cenię takie filmy i doskonale się bawiłem, ale wiem, że nie wszystkich ten rodzaj humoru bawi.””

 40. ALFA said

  NASZ PINOKIO CZEGO TO LUDZIE NIE WYMYŚLĄ

  http://niepoprawni.pl/blog/394/pytania-do-kandydata-komorowskiego-%E2%80%93-cz1-aleksander-scios

 41. Maxi said

  W calej sytuacji 410 dziwi aktywnosc zbigniewa brzezinskiego. to jest chyba rezyser historii i udziela instrukcji kiziorom, biskupom, taki swiecki papiez – swiatowy pokoj (ze skrobankami), stabilny rozwoj (z zadluzaniem sie). on jest od rozmontowania rosji:

  http://www.dziennik.com/news/usa/10051
  Zbigniew Brzeziński (na zdjęciu) zaapelował, aby zakończyć dyskusję na temat miejsca pochówku prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wysunął propozycję, aby w krypcie na Wawelu, gdzie spocznie Para Prezydencka powstał symboliczny grób ofiar Katynia.
  Zapowiedział, że nie będzie oceniał decyzji o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu, zwłaszcza, że to postanowienie już zapadło. Zbigniew Brzeziński podkreślił, że spory w tak bolesnej i trudnej dla wszystkich Polaków sprawie są czymś niestosownym.

  Brzeziński podkreślił polityczne znaczenie takiego pojednania w skali, wykraczające poza dwustronne stosunki Polski z Rosją. „Jeżeli to nastąpi, to będzie to coś geopolitycznie równe potencjalnie znaczeniu pojednania polsko-niemieckiego, a jeszcze wcześniej niemiecko-francuskiego. To by zmieniło mapę Europy i dało większe bezpieczeństwo, nie tylko Polsce, ale również, na przykład, Estonii czy też Ukrainie, a nawet Gruzji” — powiedział były szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA.

  http://www.tvn24.pl/12690,1655562,0,1,brzezinski-smolensk-zamyka-katynski-rozdzial,wiadomosc.html
  Brzeziński uważa, że katastrofa prezydenckiego samolotu może pozytywnie wpłynąć na polsko-rosyjskie stosunki. – Trzeba wziąć pod uwagę elementy symboliczne. Gdyby ona nastąpiła w trakcie podróży do Chin, nie miałaby tego samego wymiaru. Dyskusja toczyłaby się byłaby tylko wokół tego, czy te wszystkie osoby powinny jednym samolotem lecieć i to byłoby wszystko – ocenił.
  Przestrzegł jednak, że pojednanie będzie możliwe tylko dzięki chęciom i wysiłkowi z obu stron. – Ono jest osiągalne, ale wymaga impulsu społecznego, odpowiedzialnego kierownictwa i wstrzemięźliwości. Rosjanie muszą dać dowody, że chcą tę sprawę załatwić do końca. Ale i strona polska ma problemy. Już się pojawiły teorie konspiracyjne, że wymordowano ich strzałami, albo zabito jeszcze w Moskwie. To nie jest przyczynek do pojednania. To szkodliwy odruch – ostrzegł.
  Dlatego, zdaniem Brzezińskiego, Warszawa powinna wrócić do dobrej tradycji listu biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1966 roku, w którym „przebaczali i prosili o przebaczenie”. – Każda strona ma swoją odpowiedzialność – co nie znaczy, że czyny są równomierne. Pojednanie to nie kajanie się jednej strony wobec drugiej. Jak mamy mieć pojednanie, nie możemy siedzieć i obliczać z matematyczną tabelką, ile ty jesteś winny, a ile ja, wobec tego ty się kajasz 72 procent, a ja tylko 28 – uważa politolog.
  http://www.salon24.pl/news/16099,komorowski-polakow-i-amerykanow-laczy-umilowanie-wolnosci-opis3
  „Albo wzajemna współpraca, rozpowszechnienie wolności i demokracji, albo chaos światowy. To jedyne możliwe alternatywy.

  • Vaclav said

   Doradca do spraw (..) Zbigniew Brzeziński zwracał uwagę (..)
   „Albo wzajemna współpraca, rozpowszechnienie wolności i demokracji, albo chaos światowy. To jedyne możliwe alternatywy. ”
   http://www.salon24.pl/news/16099,komorowski-polakow-i-amerykanow-laczy-umilowanie-wolnosci-opis3

   rozumiem to jako propozycje usa skierowana kom-donków o zwrot swego wzroku i odejście od obecnego kursu pro rosyjskiego w kierunku kursu pro amerykańskiego z sugestia ze dalsze ‚pozostawanie ‚ w obecnym stanie rzeczy doprowadzić może do chaosu światowego.
   Pamiętajmy że mówi to człowiek który chce przekazać rzeczy niedostrzegalnie i w sposób niezrozumiały dla pospólstwa

   • Lwica said

    Ciekawe, że nic nie wiemy, aby w planie było spotkanie Brzezińskiego z J. Kaczyńskim. Pewność , że J.K. nie obejmie realnej władzy -?? A więc nie ma po co ? Gdyby brał, pod uwagę zwycięstwo J. K. dążyłby do spotkania z J. K. Jeśli nie mają osobistych antagonizmów nie mieliby wiekszych powodów, by nie wymienić paru słów dyplomatycznie choć; dla rozeznania itp.

  • Zbigniew Brzezinski: po raz pierwszy w historii cała ludzkość jest politycznie świadoma (…) Także śmiertelna siła ich rażenia jest większa niż kiedykolwiek (…) Możliwośc kontroli nad tymi masami jest historycznie w minimum (i tu cytat z przeszłości:) jest łatwiej kontrolować milion ludzi niż zabić milion ludzi (Brzeziński dodaje:) dzisiaj jest nieskończenie łatwiej zabić milion ludzi niż ich kontrolować.
   Ma ktoś coś jeszcze do dodania?

 42. Buka said

  http://www.sfora.pl/Rodzice-masowo-robia-z-dzieci-laboratoryjne-szczury-a20196
  Krew się gotuje,co ci ludzie mają zamiast mózgu?

  • Danuta said

   Obawiam się , że ci rodzice mają w miejscu mózgu – pusty portfel .Takich rodziców może przybywać w postępie geometrycznym .Nie wiem ,czy ich odsądzać od czci , czy płakać nad ich dramatem. Niech Bóg ma ich / i nas / w swojej opiece.

   • Buka said

    No wybacz,ale co ty piszesz? Skoro mają pusty portfel to niech sami się nadstawią do takich testów ,a nie te maleństwa!!To jest po prostu niepojęte.
    ============
    od pb: kiedy w rostocku uny testowali scypionki na h1n1 dla ue, ilu polskich rodzicow zawiozlo swe pociechy po 200 eur od lebka?

 43. ALFA said

  Niesamowity Wulkan Eyjafjallajökull 1 i 2 Maj

 44. ALFA said

  Piękne Erupcje Wulkanu Eyjafjallajökull w Islandii 2010

 45. ALFA said

  JAK NAPAŚĆ NA PAŃSTWO – JURIJ BEZMIENOW

  „”Nadal wierzymy, że w 1989 odzyskaliśmy wolność, a komunizm upadł. Nic nie odzyskaliśmy.

  Tzw. transformacja ustrojowa, zainicjowana w 1989 r., to nic innego, jak powolny proces zwany “przewrotem ideologicznym”, wypróbowany na Zachodzie, składający się z 4 etapów: “demoralizacji”, “destabilizacji”, “kryzysu” i “normalizacji”. Jego skuteczność polega jednak na tym, że ofiara do samego końca nie chce uwierzyć, że jest poddana celowemu procesowi trwałej zmiany mentalnej. Wykład Jurija Bezmienowa, pozwala zrozumieć dzisiejszą sytuację w Polsce.””

 46. Andre said

  15:42, 17.05.2010 /tvn24.pl jedyna data w całym artykule:

  http://www.tvn24.pl/-1,1656674,0,1,sad-nie-zgodzil-sie-na-zniszczenie-rzeczy-ofiar,wiadomosc.html

  „Wniosek o wydanie zgody na „zarządzenie zniszczenia” wybranych przedmiotów znalezionych na miejscu katastrofy prezydenckiego samolotu wpłynął do Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie w ubiegłym tygodniu”

  czyli — Prokuratura Wojskowa chce uwalić dowody które mogą być przydatne w prywatnych postępowaniach ( badania na obeconść.. bla ,bla bla ) w prywatnych i niezależnych instytutach na zlecenie członków ofiar katastrofy

 47. Vaclav said

  Andre powiedział– to właśnie ja – obecnie Vaclav

  15:42, 17.05.2010 /tvn24.pl jedyna data w całym artykule:

  http://www.tvn24.pl/-1,1656674,0,1,sad-nie-zgodzil-sie-na-zniszczenie-rzeczy-ofiar,wiadomosc.html

  „Wniosek o wydanie zgody na „zarządzenie zniszczenia” wybranych przedmiotów znalezionych na miejscu katastrofy prezydenckiego samolotu wpłynął do Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie w ubiegłym tygodniu”

  czyli — Prokuratura Wojskowa chce uwalić dowody które mogą być przydatne w prywatnych postępowaniach ( badania na obeconść.. bla ,bla bla ) w prywatnych i niezależnych instytutach na zlecenie członków ofiar katastrofy

  • MIZIA+ said

   Z POWODU ŻEKOMEGO ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO – K…. BO POPUSZCZE – ONI MAJA POLAKÓE\W ZA TOTALNYCH ĆWOKÓW –

  • Maxi said

   zgadzam sie, ale polacy to nie idioci, polacy glosujacy to zmeczone ta sytuacja kobiety, ktore wszystkim wybiora spokojnego kandydata, bo one nie moga zniesc napietej atmosfery i chca stabilizacji, boja sie wojny domowej, wojny z rosja. poniewaz mezczyzni wczesniej umieraja, to w spoleczenstwie jest wiecej kobiet i one wybiora, sa w sumie obowiazkowe. komorowski wali u nich punkty, ale wyciagniecie kilku teczek spowoduje , ze tlum fanek rzuci sie na olecha.
   a z opinia specjalistyczna o zagrozeniu epidemiologicznym to jest tak, ze wysylaja do 20 bieglych i jak 1 napisze, ze cos moze spowodowac, to oni cyutja, ze powoduje zagrozenie – taka manipulacja slowami, faktami i ludzmi.

 48. ALFA said

  Ocenzurowane “WIADOMOŚCI” TVP z 23-04-2010
  „Telewizja Państwowa ukrywa informacje przed obywatelami? W swoim archiwum tvp.info udostępnia dzienniki informacyjne z ostatnich dwóch tygodni. Niestety wydanie z 23-04-2010 zostało usunięte. Na czyje polecenie i dlaczego? Proszę obejrzeć fragment ukrytych przed opinią publiczną “Wiadomości”.”
  http://smolensk-2010.pl/2010-04-26-ocenzurowane-wiadomosci-tvp-z-23-04-2010.html

 49. Vaclav said

  http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3226469,aktualnosc.html
  Stare Pranie Mózgów Wraca 😉

  • Sorry, że użyję ostrych słów – gówno im się uda a nie cenzura. W USA też próbuja i im robia to nahalniej tym ludzie ostrze reagują.

   • Vaclav said

    też tak myślę — tylko zobaczcie jaka to sieczka — ile pary w gwizdek….
    „czytać hadko” jak powiedziałby obecnie Longinus Podbipięta herbu Zerwikaptur

 50. Dawid said

  Nieługo nielegalne stana sie zioła takie jak melisa, czy rumianek. Potem pójdą dalej i zakażą prowadzenia własnych ogródków. Na wsi ludzie są bardziej niezależni. Rząd Światowy chce uzależnienia globalnego.

  • A celem jest depopulacja. We wszelaki sposób – poprzez głód, sztucznie wytworzoną bezpłodność, eutanazję – wszystko to podlega pod definicję ludobójstwa. Co, którzy nas pozbawiają podstawowych środków do życia są z definicji mordercami. I za takich ich trzeba uważać. Należy się gromadzić w stowarzyszenia inotować tych drani po imieniu i nazwisku.

  • MIZIA+ said

   za przeproszeniem SRAM NA ZĄD ŚWIATOWY PRZYPOMINAM O DZWONIENIU DO SUPER STACJI O GODZINIE 23,45 JEST 15 MINUTOWE WEJŚCIE DLA WIDZÓW NA ŻYWO – TRZA ZADAWAĆ PYTANIA – ODWRUĆIĆ KIERUNEK PRZEKAZU

 51. kandydat said

  Fragment z bloga A. Leppera:

  Między spotkaniami śledzę nadal bieżące wydarzenia, w tym dzisiejszą debatę dwóch kandydatów na prezydenta z SD i PR. W oczy rzuciło mi się w niej jedno – totalny brak konkretów.

  Widać, że potrzebna jest debata z udziałem wszystkich kandydatów, a nie tylko wybranych na drodze jakiś porozumień między siłami politycznymi. Każdy obywatel, zanim wrzuci 20 czerwca głos do urny ma prawo znać programy 10 kandydatów. To, że niektórzy z moich konkurentów boją się złożenia konkretnych zobowiązań i nie chcą debaty świadczy tylko o ich prawdziwej twarzy. Ja nie boję się stanąć do debaty z żadnym z pozostałych kandydatów. Podejrzewam jednak, że oni ze mną debatować się boją. I wcale się nie dziwię, bo to ja mam program i argumenty, a oni jedynie uśmiechnięte buzie, wykreowane przez swoich marketingowców.

  http://alepper.blog.onet.pl

 52. ALFA said

  Co mają na sumieniu Sikorski i Komorowski?
  Na Komorowskiego też są haki?

  „”Na drugiego z potencjalnych kandydatów PO na prezydenta, Bronisława Komorowskiego mają istnieć „haki”. Mówił o tym były wicepremier Roman Giertych w jednej ze stacji telewizyjnych. Powiedział, że w piwnicach BBN mają się znajdować materiały obciążające marszałka Sejmu. „W lochach prezydenckiego BBN jest tyle ciekawych teczek, że pozwoliłyby wygrać z Komorowskim nawet Gosiewskiemu” – mówił Giertych w wywiadzie dla „Polska The Times”

  Doniesieniom tym zaprzeczał szef Biura Aleksander Szczygło, mówiąc, że kierowana przez niego instytucja nie zajmuje sie takimi sprawami. Jednak, jak wynika z rozmów z politykami PO, sama Platforma bierze na poważnie doniesienia o „hakach” na Komorowskiego. „Mamy coraz więcej sygnałów, że już są przygotowywane i zaraz po wskazaniu Komorowskiego mają być odpalone materiały kompromitujące go. Odgrzewa się stare kotlety: powiązania z WSI, historie z czasów kiedy współpracował z piskorczykami, kupno atrakcyjnej działki w Jabłonnej ze znajomym Foglerem w tle i takie różne, transportery opancerzone i przetargi” – mówi „Polsce The Times” polityk z kierownictwa PO.””
  http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/kraj/artykul137436.html

  • 1 kwiecien said

   Przypominam tylko ze ta osoba, ten kandydat na prezydenta w dniu 1 kwietnia 2008 roku zdradzil mnie i Was wszystkich ktorzy czujecie sie Polakami, zdradzil glosujac w sejmie za oddaniem naszej suwerennosci bez mojej, Twojej i Naszej wiedzy.
   To jest tzw. „demokracja”. I tak beda dalej rzadzic jesli my ich nie usuniemy poprzez wybory.
   Polacy, rodacy, kochani, nie dajcie sie manipulowac soba !!, nie dajcie sie oszukiwac !! Ci ludzie na prawde nie sa w stanie, oni nie chca nam pomoc w czym kolwiek, oni ida wedlug schematu, jak to pos.Kurski powiedzial „ciemny narod wszystko kupi” i tak oni rzadza , maja nas za nic.
   Nie wiem jak mozna jeszcze przemowic , jak wytlumaczyc ze ci ludzie nas ZDRADZILI !! i nie ma co juz sobie nimi glowy zawracac, oni nas nie obronia przed zlem.
   Zobaczcie jak media sie zachowuja, jak gorliwie wypelniaja obowiazki narzucone im przez obcy kapital, mamy tylko dwoch kandydatow !! kandydatow ktorzy zdradzili nas 1 kwietnia 2008 roku ,inni sie nie licza !!
   Panujcie nad soba, nyslcie i nie dajcie sie oszukiwac.

   • felicyta said

    @1 kwiecien powiedział/a
    17 Maj 2010 @ 9:57 pm,

    Jest szansa, ze Jaroslaw moze byc przeciwny unym, skoro zabili mu brata.

  • Dawid said

   Wydaje mi sie ze tez czlowiek powinien zwrocic sie najpierw do Polakow, nie do Ruskich. Dlaczego do Ruskich? Moze jego serce jest blizsze Moskwie a Polakow ma w d..?

   • Vaclav said

    andre vel Vaclav

    naprawdę nie wiesz…………
    naprawdę nie o co idzie bój?
    Dawid myśl!!!!!!!!!!!

 53. Rozmawiałem z wieloma zesłańcami. Nie mają żalu do Rosjan, nienawidzą sowietów…

 54. gg said

  Tu troche o ogólnej sytuacji i wyborach prezydenckich oraz o kandydacie Lepperze. Nie jest to ‚moj’ kandydat, ale warto poczytać (autorem Dariusz Kosiur?).
  Zaczerpniete to zostało z komentarzy z portalu Maruchy
  http://marucha.wordpress.com/2010/05/17/geje-poturbowani-na-bialorusi/#comments

  Wyborcze szachowanie
  Dodał: antymason 2010-05-16 21:18

  Kto zostanie prezydentem RP w wyborach 2010 r.? Z pewnością ustalił to już naczelny polityczny sanhedryn w Polsce, czyli żydowska Fundacja im. S. Batorego, agenda przedstawicielska antypolskich sił Zachodu (UE i USA), której działania mają charakter ponad partyjny. Partie się zmieniają, zużywają, a antypolskie cele sanhedrynu są stałe, niezmienne i musi je on skutecznie realizować.

  To temu sanhedrynowi J. Kaczyński (obecny kandydat na prezydenta) obiecywał w 2005 r. usuniecie z sejmu RP Samoobrony RP i LPR. Obietnicy dotrzymał, w czym pomogły mu mafijne struktury państwa oraz żydo-media.

  Na wyborczej szachownicy sanhedryn ustawił dwóch głównych kandydatów, których wspierają podległe jego sugestiom powszechne żydo-media. Mamy oto dwóch wybitnych mężów, B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego, którzy godni są urzędu prezydenta RP. Reszta kandydatów-pionków (z niewielkimi wyjątkami, jak np. kandydat-agent – agent słusznych sił „postępu” – A. Olechowski) nie zalicza się, według tychże żydo-mediów, nawet do drugiej politycznej ligi, co najwyżej stanowi jakąś ligę okręgową. Ci wybitni dwaj mężowie nie mają nam, Polakom nic nowego do powiedzenia. Dają za to pełną gwarancję – oczywiście sanhedrynowi, czyli zachodnim mocodawcom -, że będą realizowali dokładnie taką samą antypolską politykę jak dotychczas.

  Przyjrzyjmy się, zatem wyborczej szach(r)ownicy.

  Interesy Żydów, tych z UE i tych z USA stoją źle. Żydowska – światowa finansjera z USA przegrała z Rosją bój o kontrolę nad rosyjskimi surowcami energetycznymi w Gruzji i na Ukrainie. Na Białorusi też sukcesów nie odnosi, mimo wykorzystywania polskiej mniejszości jako czynnika destabilizującego Białoruś. $ USA jako światowa waluta traci na wartości i znaczeniu. Gospodarka USA – wielu wyda się to niedorzeczne – jest właściwie w gorszej kondycji niż gospodarka polska. W USA już tylko 11% PKB powstaje w produkcji fizycznej, gdy w Polsce ten sam wskaźnik wynosi jeszcze 20%. Nieznającym zasad ekonomii wyjaśnię, że to właśnie produkcja fizyczna decyduje o rzeczywistym rozwoju kraju i o realnym wzroście PKB. Im udział produkcji fizycznej w tworzeniu PKB jest większy, tym mniejsze jest bezrobocie, tym większe są realne dochody ludności, wyższe świadczenia emerytalne i socjalne itd.

  W Europie potomkowie socjalizujących Żydów budujący dziś na wzór USA Unię Europejską ze wspólną obozową walutą € dodatkowo osłabiają pozycję $ USA, przyśpieszając tym samym agonię gospodarki USA. UE, która nie posiada własnych surowców energetycznych kupuje je od Rosji, z którą stara się utrzymywać poprawne stosunki polityczne i gospodarcze. UE nie potrzebuje w kontaktach z Rosją pośrednictwa USA, a właśnie na tym pośrednictwie żydowscy właściciele FED (Banku Centralnego USA) chcieliby podreperować pozycję swojego $ i kontrolować żydowskie kierownictwo UE.

  Mimo nieuchronnego upadku gospodarczego USA, to w $ USA rozliczana jest nadal większość światowych transakcji (na $ USA przypada 60%, na € UE – 30%). Ta ciągle jeszcze dominująca pozycja $ USA pozwoliła zadać niepokornej UE ostrzegawczy cios w postaci wywołanego przez MFW (agendę finansjery z USA) kryzysu w Grecji. Możliwe są następne uderzenia w Hiszpanię, Belgię, Portugalię i Irlandię, gdyby UE chciała wybić się przed USA i pozbyć kontroli ich finansjery.

  Takie spektakularne ataki finansowe możliwe są dlatego, że rządy państw Zachodu całkowicie pozbawiono kontroli nad polityką finansową własnych państw. Sławetne deficyty budżetowe państw – sztuczny, absurdalny ekonomicznie problem – nabijają kabzę światowej finansjerze i zwiększają jej kontrolę nad państwami i ludnością, czyniąc z niej niewolników i nędzarzy.

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że tzw. wychodzenie z kryzysu – zalecane przez „fachowców” od ekonomii – polega na: wzroście bezrobocia, wydłużeniu czasu pracy, wzroście cen i zmniejszeniu wynagrodzeń, zwiększeniu oprocentowania papierów dłużnych gwarantowanych przez rządy. A więc, na uruchomieniu tych wszystkich czynników, które dodatkowo uniemożliwiają rozwój gospodarczy i powodują pogłębienie kryzysu. To tak, jakby choremu na grypę lekarz zalecił stanie na mrozie bez ubrania, bo to go uleczy – z pewnością po takiej kuracji chorował już na nic nie będzie.

  W konflikcie między kierownictwami UE i USA nie bez znaczenia pozostaje fakt, że to właśnie USA utrzymują ochronny parasol nad Izraelem. Gdy światowa pozycja USA ulegnie znacznemu osłabieniu, czego należy się jednak spodziewać, UE nie będzie gwarantem (bo nie może i nie chce) bezpieczeństwa państwa Izrael, choć widzi dla niego miejsce w swoich strukturach – przynajmniej na poziomie deklaracji.

  Polska, która na mapie Europy zajmuje centralne położenie geograficzne między Rosją a UE – Niemcami (tu krzyżują się wszystkie europejskie szlaki drogowe i gospodarcze) stanowi strefę ścierania się interesów między UE i USA. Równowaga ich interesów jest chwiejna, mimo, że nad całością czuwają globalne siły polityczne judeomasonerii reprezentowane przez wspomniany sanhedryn. Tak w ogólnych zarysach prezentuje się polityczny kontekst wyborów prezydenckich i parlamentarnych w Polsce.

  Jest, więc wielce prawdopodobne, że odpowiedź na pytanie, komu wyznaczono rolę prezydenta RP jest już znana w kołach zbliżonych do politycznego sanhedrynu. Rozszyfrowanie tych ustaleń nie jest znowuż takie trudne. Zacznę od przypomnienia ważnej sentencji głoszonej przez żydo-bolszewików, protoplastów współczesnych mentorów sanhedrynu: „nie ważne, kto jak głosuje, ważne jest, kto liczy głosy”.

  Jakiś czas temu sanhedryn zdecydował, że premier Tuman z Gdańska nie będzie uczestniczył w wyborach prezydenckich. Jego pozycja polityczna wykreowana przez żydo-media dawała mu zdecydowaną przewagę nad żyjącym wtedy ewentualnym kandydatem L. Kaczyńskim. Musiały, zatem pojawić się ważne powody dla decyzji osłabiającej PO – partię interesów UE – Niemcy.

  Swoją drogą, fakt medialnego wykreowania politycznej malizny, miernego politycznego hochsztaplera na męża stanu zasługuje na temat pracy magisterskiej lub doktorskiej z dziedziny socjologii społecznej.

  Wystawienie w miejsce premiera Tumana z Gdańska B. Komorowskiego – nie polityka, raczej urzędnika i to powiatowego formatu – wskazuje na słuszność tezy, że wybory prezydenckie ma wygrać obóz pro USA. B. Komorowskiemu odbiorą trochę głosów A. Olechowski i G. Napieralski, którym sanhedryn poprzez decyzje PKW pozwolił na wyborcze igraszki. Kandydat pro USA, czyli kandydat PiS, J. Kaczyński bez specjalnego wysiłku medialnego pokona B. Komorowskiego, wystarczy, że wychyli się tylko zza trumny swojego brata uhonorowanego miejscem na Wawelu. Zresztą oddając prawdzie sprawiedliwość trzeba powiedzieć, że kandydat J. Kaczyński, jako polityk intelektualnie przewyższa swoich przeciwników z opcji pro UE – Niemcy. Używając patriotyczno-katolickiej retoryki J. Kaczyński po prostu jest „jakiś”, co w zestawieniu z bełkoczącymi na okrągło „Europejczykami” wyprowadza w pole nie tylko poczciwych słuchaczy Radia Maryja. Z kolei za premierem Tumanem z Gdańska i jego kamarylą przemawia, dziś już niespotykana, ich polityczna uczciwość. Oni otwarcie przyznali, że dla dobra Polski i Polaków – ma się rozumieć, że w imię internacjonalizmu europejskiego – przehandlują cały pozostały jeszcze majątek narodowy. Tu PiS jawi się jako banda oszustów, którzy będąc przy władzy występowali przeciw prywatyzacji (czytaj rozkradaniu) majątku narodowego, a przehandlowali więcej niż rząd PO w analogicznym okresie swoich rzadów.

  „Jest w Polsce takie radio, które nazywa się Radio Maryja” – czy przypominają sobie Państwo te słowa i ich autora? To radio i media pochodne całą swoją siłę przekazu oddają na rzecz poparcia kandydata pro USA. Media te w realizacji antypolskich interesów idą jeszcze dalej i rzucają podejrzenie na Rosję o sprawstwo katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Chcą w Polakach – katolikach wzbudzić niechęć do Rosji. I trzeba przyznać, ku uciesze wrogów Polski z UE – Niemcy i z USA, że to im się udaje. To smutne i przygnębiające, jak wielu Polaków ulega propagandzie Radia Maryja.

  Jeśli przyjąć, że katastrofa pod Smoleńskiem miała swoich wykonawców, co nie musi być dalekie od prawdy, to o wiele bardziej prawdopodobne jest szukanie ich po stronie UE – Niemcy, czy po stronie USA – wyraźne motywy polityczne mieli jedni i drudzy.

  Rosja, przeciwko której politykę USA realizował L. Kaczyński, wykonujac taki zamach nie zyskiwałaby politycznie nic, ponieważ eliminacja L. Kaczyńskiego nie oznacza eliminacji antyrosyjskiej polityki USA.

  Stronnictwo pro USA reprezentuje także kandydat M. Jurek, który może uszczknąć trochę głosów J. Kaczyńskiemu. Może się jednak zdarzyć, że w odpowiednim momencie J. Kaczyński poprosi swój elektorat o głosowanie na M. Jurka, a sam przypilnuje partyjnych interesów i wyborów parlamentarnych, które mogą mu dać większą od prezydenckiej władzę szefa rządu.

  Zadziwiający przypadek – a dokładnie: hucpa sanhedrynu – spotkał w obecnej kampanii wyborczej kandydata Samoobrony, A. Leppera. Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) odrzuciła jego kandydaturę, jako osoby skazanej prawomocnym wyrokiem sądu, po czym PKW sama wycofała się z tej decyzji, zanim prawnicy A. Leppera zdążyli tę decyzję oprotestować.

  A może było tak, że w pierwszym momencie część antypolskich sił sanhedrynu zdecydowała usunąć z kampanii prezydenckiej A. Leppera, ponieważ prezentuje on program ludowo-narodowy, program obrony polskich interesów, a nie należy wybudzać z politycznego letargu polskiego społeczeństwa. Jednak szybko musiało dojść w sanhedrynie do politycznego kompromisu między siłami pro UE – Niemcy i pro USA i zdecydowano się zostawić kandydaturę A. Leppera, który przecież odbierze głosy J. Kczyńskiemu. Skoro wcześniej wycofano premiera Tumana z wyborczej gry, to niech i druga strona, strona pro USA, poniesie pewne ryzyko związane z ludowo-narodową kandydaturą A. Leppera. O ostatecznym zwycięstwie i tak zdecydują ci, co liczą głosy, a przy okazji będzie można sprawdzić skuteczność obrzucania błotem polityków ludowych i narodowych – metody stosowanej przez żydo-media.

  Każdy, kto myśli i czuje po polsku, każdy rozsądny Polak powinien głosować w interesie Państwa i Narodu, a więc na polityka, który tych interesów chce bronić. Kandydat Samoobrony RP, Andrzej Lepper spełnia ten polski, narodowy warunek.

  Argumenty w rodzaju, że to polityk skompromitowany są i absurdalne i nie wiarygodne, zwłaszcza, że głoszą takie argumenty powszechne antypolskie żydo-media. Mafijne struktury naszego państwa: służby specjalne, sądownictwo, media są w stanie skompromitować każdego, kogo polityczny sanhedryn wskaże i uzna za niebezpiecznego dla antypolskich interesów (przypomnę kasus posła G. Janowskiego, czy ostatnio senatora K. Piesiewicza).

  Andrzej Lepper jako polski polityk broni się sam, wystarczy posłuchać:

  http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/465282,Film,administrator15_Andrzej_Lepper_w_akcji.html

  Jeśli polityczny sanhedryn w II turze wyborów wystawi dwie antypolskie kandydatury – a tego należy się spodziewać -, czyli B. Komorowskiego oraz J. Kaczyńskiego, wtedy przyzwoici Polacy powinni zostać w domu. O wyborczą frekwencję martwić się nie należy. Sanhedryn dopilnuje jej tak samo, jak w czasie referendum akcesyjnego do UE.

  Dariusz Kosiur

  • Vaclav said

   Andre vel Vaclav
   „Jestem Polakiem i obowiązki mam polskie”
   Ten kto był przeciwny hegemonii Rosji (nie ludzi rosyjskich) w Europie ( a chwilowo nie może tego okazać) był i jest moim PRZYJACIELEM I SOJUSZNIKIEM!!!!!
   I na wybory pójdę i będę głosował na przeciwnika Rosji.
   Innych też do tego zachęca – chociaż logiczniejszy jest mi JKM – to serce i groby mych przodków TAM —WZYWAJĄ.

   • Głosuj na mądrego, a nie na wojownika, bo Rosja nas zmiażdży jak będzie chciała. Co my mamy do obrony? Widły.

   • Vaclav said

    Andre vel Vaclav
    @ monitorpolski

    Wolę Polaka od europejczyka 🙂

    Personalne pytanie : Uważasz ze wojownik nie jest mądry?
    Uzasadnij!!!!!!!!!!!!!

  • Lwica said

   „czy fakt że, taki Z. Brzeziński nie spotkał się (podobno) ostatnio z J. Kaczyńskim a z Komorowskim tylko nie świadczy o tym kto będzie prez. ,bądź – poprzez jakiś „stan woj.” – utrzyma władzę ? Może nie sam sanhedryn, ale i Moskwa mieć więcej do powiedzenia już. Albo wpływanie na Bronka to w razie co, a co do Jarka są spokojni?”

   • Julka said

    Ja myślę, że Brzeziński odbiega od rzeczywistości. To nie te czasy, gdy ludzie się takim ałtorytetom kłaniali. Nie robi wrażenia, no przynajmniej dobrego.

 55. Vaclav said

  Andre powiedział

  ” Polska krew jest taka jak każda inna. Krzepnie”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kopacz-do-Rydzyka-Polska-krew-jak-kazda-inna—krzepnie,wid,12276777,wiadomosc.html?ticaid=1a2ee&_ticrsn=3
  TA WYPOWIEDZ PRZEKREŚLIŁA MI TOWARZYSZKĘ KOPACZ CAŁKOWICIE.
  TAJ JAK MOGE ZROZUMIEĆ PRZENOSNIĘ KSIĘDZA RYDZYKA ŻE
  „trzech tygodniach od katastrofy można było znaleźć ociekające krwią szczątki.” – TAK NIE MOGĘ ZAAKCEPTOWAĆ JAKO OBYWATEL I POLAK STANOWISKA PRZEDSTAWICIELA RZĄDU W INFORMACJI NA KTÓRA CZEKAŁA CALA POLSKA ZE’ „miejsce zostało należycie zabezpieczone, przebadane do metra wgłąb i z należyta czcią przesiane „( cytuję z pamięci) WYGŁOSZONE Z TRYBUNY SEJMOWEJ!!!!!!
  TA KOBIETA NIE MA NAJMNIEJSZEJ KRZTY HONORU-POWINNA PODAĆ SIĘ DO DYMISJI- PO ODNALEZIENIU POZOSTAŁOŚCI PO KATASTROFIE PRZEZ GRUPY PIELGRZYMEK POLSKICH!!!!!!!!!

  A JEJ PRZESŁANIE (na antenie TVN 24) TO SZCZYT(POMIMO ZE JEST KOBIETA UŻYJE ) CHAMSTWA, TO ZANIK POCZUCIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWA,ZAPRZEPASZCZENIE WSZYSTKIEGO CO DO TEJ PORY ZROBIŁA.!!!!!! TO WYZUCIE Z POLSKOŚCI- TO TRAKTOWANIE ZMARŁYCH W TRAGEDII ,ICH SZCZĄTKÓW, – TO NIELUDZKIE.
  A PREMIER ODPOWIEDZIALNY ZA MINISTRÓW MA TO W DUPIE.
  JAKI TO RZĄD!!!!!!!

  Trzeba słać wici

  • MIZIA+ said

   JAK PISAŁEM W CZASIE ŚWINIAKA ŻE TA BABA ROBI CHUCPĘ – BO RUDY NIEMA KASY A ONA ŻE NIE KUPÓJA SZCZEPIONEK BO MAJA WATPLIWOŚCI – ZWYCZAJNIE KASY NIE BYŁO A WAM PIER… ŻE TACY TROSKLIWI

   A WY TU PRAWIE ŚWIĘTĄ JĄ ZROBILIŚCIE …………..

   WAŁA Z WAS ROBIĄ I ROBILI – ludeczkowie ja tam pracowałem w sród tych – – – – i do dziś mam ważny certyfikat bezpieczeństwa w pełnym zakresie – wszystkie kategorie dokumentów

   • Vaclav said

    To jedyne wytłumaczenie— brakowało IM kasy a Polaków ta banda ma w dupie—- a nikt tego k… nie widzi!!!!!
    TO MUSI PIER….LNĄĆ!!!!!!!!!

   • MIZIA+ said

    tu się zajmijcie próba – ordynarna- zniszczenia dowodów rzeczowych W SPRAWIE – SMOLEŃSKIEJ –

    http://www.tvn24.pl/-1,1656674,0,1,sad-nie-zgodzil-sie-na-zniszczenie-rzeczy-ofiar,wiadomosc.html

   • MIZIA+ said

    SPRAWA TELEFONÓW SATELITARNYCH – macie prawo niewiedzieć bo tak ma być i miało być – wyjaśniam – telefony takowe do komunikacji prezydenta są wyposażone w odpowiednie kodery – natowski , RZadowa łaczność specjalna oraz urzadzenia szyfrujace – TEN KTO JE DZISIAJ MA MA WIEDZĘ I DOSTE DO WSZYSTKIEGO TEGO CO BYŁO TAJEMNICĄ – NP taki zielonka np mógł by byc bardzo przydatnu do wyjaścienia jak ten sprzet działa – ALE NA SZCZĘŚCIE ZAPEWNE PAN ZIELONKA TO ZŁY TROP I NIE NALEŻY ŁĄCZYĆ PRZYPADKOWEGO ZAGONIĘCIA SPRZĘTU WŁAŚNIE Z NIM – NIE PRAWDARZ…….

   • Julka said

    Masz rację Mizia, ja też to u Gajowego Maruchy pisałam. Farmaceuci nie chcieli dać na krechę, bo gdyby dali Kopaczowa pierwsza by namawiała na szczepienia.

   • Vaclav said

    Andre vel Vaclav

    CZY KTOKOLWIEK PRZEBADAŁ TE POZOSTAŁOŚCI POD WSZELKIMI MOŻLIWYMI KĄTAMI JAKO DOWODY W ŚLEDZTWIE LUB ŚLEDZTWACH KTÓRE PROWADZI KTOKOLWIEK W POLSCE?
    CHYBA ŻE SIĘ PRZYJMUJĘ ZE TO SIĘ DOWODY
    (to co to K..wa jest), albo tzn ze jakaś ‚polska ‚ strona nie prowadzi śledztwa.
    Przecież to robienie sieczki ludziom z mozgo o tzw „polskim” śledztwie.
    I ostateczna wersja — raport ze śledztwa jest gotowy i czeka na wstawienie daty i podpisu!!!!!!!!!!!!

    „Kwesta dotyczy 68 szczątków odzieży. Stan w jakich się znajdowały wskazywał na to, że mogą być źródłem zagrożenia epidemiologicznego. Uznano je za odpady medyczne – powiedział. – Powstał spór prawny, czy te przedmioty mogą stanowić potencjalne zagrożenie epidemiologiczne. Prokurator zamierza odwołać się od decyzji sądu – wyjaśniał Seremet.”
    http://wiadomosci.onet.pl/2171533,448,seremet_tusk_jest_poinformowany_jak_przecietny_obywatel,item.html

 56. felicyta said

  Osobiscie lubie Leppera i jest ok, ale on nie podola bo juz nie raz nie dal sobie rady, zniszcza go jak wczesniej.
  Jaroslaw ma wieksze doswiadczenie polityczne i wyksztalcenie, ma szanse i poparcie aby pogonic POlszewikow.
  Podoba mi sie np.:”Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że pilnie trzeba wprowadzić zmiany w konstytucji, uniemożliwiające „jakiekolwiek próby podważania polskiej własności na Ziemiach Zachodnich i Północnych”-http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/321236,j_kaczynski_proponuje_premierowi_pilne_wprowadzenie_zmian_w_konstytucji.html

  • Toms said

   tak , lubiesz ??? prostytutka nie moze być zgwałcona – to słowa Leppera , jeszcze pamietam ta konferencje

  • naiwny said

   Falicyta, jaki Ty jestes naiwny, moj Boze, Kaczynski zrobi to , zrobi tamto itd, itd.
   On siedzial przy okraglym stole, on sie uwlaszczyl na prywatyzacji i Ty myslisz ze on to wszystko teraz zrobi, tak zrobi jak mila byc lustracja, troche krzyku i po krzyku.
   Chlopie zrozum ze ten gosc, sorry kandydat na prezydenta zdradzil Ciebie, mnie i wszystkich Polakow dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie gloosujac za odebraniem nam wszystkim Polakom naszej suwerennosci bez mojej, Twojej i nas wszystkich Polakow ZGODY !!!
   Czy to do Was, do Ciebie Falicyta nie dociera ? To kim Ty i wszyscy popierajacy tego kandydata jestescie ? No na pewno nie Polakami, bo jesli ja sie na kims raz zawiodlem, bo jesli mnie ktos raz zdradzil to taki kandydat u mnie przepadl raz na zawsze.
   Co do Leppera, mysle ze dostal ostra zaprawe, duzo przejrzal na oczy i rozpoznal przeciwnika i na pewno wyciagnie wnioski z tych ochydnych prowokacji jakich doznal.
   Jestem przekonany ze dzisiaj bedzie im trudniej zrobic jakakolwiek prowokacje niz przedtem, zaufal bylemu premierowi (obecny kandydat) zaufal jako katolikowi i osobie gleboko wierzacej. A okazalo sie ze to wszystko byla tylko gra. Ja pamietam gdy sluchalem pierwszych wystapien J. Kaczynskiego w Radio Maryja, to uderzylo mnie to ze J. Kaczynski jakby nie umial sie modlic albo byl tak ztremowany ale to juz wtedy wydawalo mi sie takie dziwne.
   Dzisiaj po tych prowokacjach i aferach wokol Leppera nie mam zludzen co to za czlowiek.
   Myslcie kochani, myslcie i wyciagajcie wnioski.
   I glosujcie za tymi ktorzy beda Was bronic a nie sprzdawac.

   • Vaclav said

    Andre vel Vaclav
    @ naiwny.
    Nawet jeśli we wszystkim masz racje to:
    gdy dwóch sobie nawzajem dopi…sza to sprawą zwykłego honoru jest to by dopie..szyć tym którzy ZLEKCEWAŻYLI śmierć Prezydenta RP.
    I wielu z nich nie zrobi nic w tej sprawie– ale jeden ma ( nawet jeśli ukrywa-bo musi) CEL.
    Zgadnij NAIWNIACZKU ( sorki za zdobienie) komu będę kibicował?

   • Toms said

    ale Naiwny , prostytutka nie moze byc zgwałcona , bo zawsze musi DAĆ Lepperowi , nawet jak nie moze juz dac

   • Lwica said

    Upraszczając : Andrzej kontra Jarosław . Ale mają swoje lata już – a jeden od Okrągłego Stołu działa tak a tak (jako uczestnik, brat prezydenta) a Andre nie 😉 I nagle na starość samą dopiero to miałoby się odwrócić; ich postawy ;);) Tyraliery na kandytatów wyciagane już widzę: ten „gwałciciel” (niedowiedzione) a ten nie ma żony (ło matko :()

 57. CoZaSyf said

  Te telefony http://www.fakt.pl/Odkryli-w-szczatkach-tajemnice-NATO,artykuly,72092,1.html

 58. Julka said

  Warto się przyłączyć:
  http://www.malysabotaz.pl/cele.html#layer56

 59. Lwica said

  Jeszcze o TU 154M. Ew. zamach-motywy. Zdaje sobie sprawę , że jak już to Gruba Kasa -łupki itd.- (czy zachowanie jej; miast więzienia np.) może byc motywem, prędzej, aniźli silne animozje nawet. Ale nie wykluczałbym też motywu tzw. „rasowego” (ale i Prowokowanego takiego też)- na pokładzie ekipa kraju z prezydentem najbardziej proizraelskim w Europie bodaj … co wspominał P. Bizoń na propolonii …

 60. hjk said

  http://www.naturalnews.com/028805_Gulf_of_Mexico_Deepwater_Horizon.html
  wyciek ropy groźny bo jak ja porwie prąd zatokowy, to zatruje z czasem wszystkie oceany i doprowadzi do nieobliczlnych konsekwencji
  But one thing’s for sure: if the situation is actually much worse than we’re being led to believe, there could be worldwide catastrophic consequences. If it’s true that millions upon millions of gallons of crude oil are flooding the Gulf with no end in sight, the massive oil slicks being created could make their way into the Gulf Stream currents, which would carry them not only up the East Coast but around the world where they could absolutely destroy the global fishing industries.”

 61. Lwica said

  Komentarze u dołu http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/40591,Blog_Wpis,Wyborcze_szachowanie.html – „zolnierzpolski” ,w temacie wybory, ze jak Radio Maryja poparłoby Leppera…

 62. Andre said

  http://www.tvn24.pl/2335499,0,0,0,1,wideo.html
  Hanna Gronkiewicz-Waltz, wice…. po zabiegu lobotomii

 63. Vaclav said

  http://www.tvn24.pl/2335499,0,0,0,1,wideo.html
  Hanna Gronkiewicz-Waltz, wice…. po zabiegu lobotomii

 64. asterix said

  Dwa filmy o prof. Bartoszewskim

  Naćpany?


  ====================
  od pb: judeocentryczna buta odurza jak w euforii, nawet niedoszlego prosora = zrzekl sie na rzecz Niemiec polskich reparacji (wartosc rynkowa kilkadziesiat bilionow euro! ciekawe w zamian za co?), pomaga falszowac zydowskie zbrodnie, przychylil sie do wrednych nielagalnych restytucji dla kompleksu jot na terenie Polski, wysluguje sie sorosowcom itp agendom kompleksu jot = podczas II wojny swiatowej dostalby od Podziemia kule w leb za zdrady (liczba mnoga) = podsumowanie jego ‚zaslug’ np w http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/
  [szukam pomocy w tlumaczeniu z angielskiego]

 65. […] Opublikował/a Marucha w dniu 2010-05-19 (środa) Z niedowierzaniem wysłuchałem wystąpienia Dariusza Kosiura dotyczącego koniecznej jego zdaniem reformy systemu bankowego. (Dariusz Kosiur o naprawie Rzeczpospolitej, https://grypa666.wordpress.com/2010/05/17/o-naprawe-rzeczpospolitej/) […]

 66. […] dziejami. Głównymi wykonawcami są iluminaci (np. Grupa Windsor w Polsce) wyznaczeni w planie Rotszylda z 1773 r. do zniewalania gojów ku NWO, a narzędziami […]

 67. […] darmo mozolili się eugeniści z IG Farben, a przedtem judeocentrycy zaprzęgli ruch masoński do systematycznego niszczenia gojów. Codex Alimentarius, chemoślady, skażenie radioaktywnością o niskim natężeniu itd. itp. […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: