Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Szczęśliwego Nowego Roku!

Posted by grypa666 w dniu 01/01/2010

Na początek ważna informacja – w YouTube dostępny jest już reportaż TVN z 30 grudnia, oto on w nieco skróconej wersji:

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=NHigU-YsKF0
=============================================================
opracował Piotr Bein 31.12.2009 czasu standardowego nad Pacyfikiem w Vancouverze

Szczęśliwego Nowego Roku!

…życzy redakcja (całe 2 i pół jej członków) blogowiczom grypa666.
Oby nie był gorszy od poprzedniego, a sztuczne zarazy omijały Naród i ludzkość, działaniem Ręki Boskiej i ludzi dobrej woli jak nasi blogowicze.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(używamy plusów, które podobno w Izraelu wymienia się na odwróconą literę T z powodu jakiejś „tolerancji”)

Oto życzenia Happy New Year, otrzymane od człowieka, który od paru lat przysyła Beinowi raporty o MILIARDOWYCH programach badawczych rynku intratniejszego niż opłaty za CO2: homeland security = bezpieka.

From: „Mark Sloman” <news@hsrc.biz>
Date: December 30, 2009 9:33:42 PM PST (CA)
To: „Piotr  Bein”
Subject: US Homeland Security & Defense Community
Reply-To: marks@hsrc.biz

Dear Piotr,
On behalf of Homeland Security Research Corporation (HSRC
http://www.homelandsecurityresearch.com/ ), I would like to wish you a safe and successful new year, and present you with an updated version of HSRC’s, “US Homeland Security & Defense Community” organizational chart. This poster-size map illustrates how and where the 182 federal government agencies that constitute the HLS/HLD community fit into the overall picture.
To download the PDF version, click on the following link: US HLS & HLD Structure (
http://www.homelandsecurityresearch.com/downloads/US-HLS-HLD-Structure-2010.pdf ).
Best wishes and Happy New Year,
Sincerely,
Mark Sloman
Chief Operating Officer
Homeland Security Research Corporation
e-mail: marks@hsrc.biz
tel: (202)-552-1037
   601 Pennsylvania Ave.
 Washington D.C. 20004
  http://www.hsrc.biz

[Drogi Piotrze, W imieniu Korporacji Badawczej Bezpieczeństwa Ojczyzny HRSC, chciałbym życzyć ci bezpiecznego i pomyślnego nowego roku. Zalączam nasz uaktualniony schemat organizacyjny Społeczności Bezpieczeństwa i Obrony USA, w rozmiarze plakatowym. Ilustruje on jak i gdzie plasuje się 182 agencji rządu federalnego w kompleksie bezpieczeństwa i obrony.]

Odpisalem (tlumaczenie z angielskiego):

Drogi Marku
Happy New Year.
Dzięki za jeszcze jeden email, naładowany informacją.
Czy nasi blogowicze (www.grypa666.wordpress.com ponad 2 miliony odsłon od lipca br.) mogliby dowiedzieć się o postępie w wykrywaniu bomb w majtkach?
Jako grupa wolontariuszy bez dotacji, nie stać nas na wasze miliardowe raporty, a bez pożytecznego zajęcia na polu bezpieczeństwa-obrony, jesteśmy potencjalnymi terrorystami wg definicji kompleksu HLS-HLD.
Obywając się bez kosztownych badań, nasi blogowicze odkryli, że pandemia świńskiej grypy to spisek, oficjalna histeria USA itd. niczym innym, a scypionki marnowaniem podatków. Resztki wiary w Amerykę i jej wspaniałe instytucje jak FEMA rozpadły się w Polsce, przynajmniej wśród myślących.
Oferujemy naszą ekspertyzę za ułamek cen liczonych przez korporacje i instytuty badawcze na rynku bezpieczeństwa i obrony. Uchroniliśmy polski naród od ataku bioterrorystycznego szczepionkami na H1N1, jak świat widzi w unikalnych oświadczeniach i działaniach naszej minister zdrowia, Ewy Kopacz.
Proszę rekomendować nas jeśli można jednej ze 182 agencji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i dobrobyt Amerykanów, których podziwiamy za postawę wobec totalitarnych posunieć, do których twoja organizacja przyczynia się.
Modlę się, byś odstąpił od pracy dla cywilizacji śmierci i zaczął przyczyniać się do Cywilizacji Życia.
dr inż. Piotr Bein

++++++++++++++++++++++++++++++++
130-stronicowy raport organizacji Marka, pt. Globalne technologie i prognozy rynkowe wykrywania zagrożeń biologicznych dla bezpieczeństwa i obrony kosztuje 4450 do 12750 $, zależnie czy dla jednego czy więcej użytkowników. W załączniku A mamy ilustracje repertuaru zaraz666: wąglik, cholera, dżuma płucna, tularemia, ospa, ebola, tyfus… a na koniec toksyna rycyna, której zastrzyk 500 mikrogramów zabija. Al Kaida ze strzykawkami? Reklama raportu podaje:

Pomimo 8 lat badań i rozwoju oraz wdrożeń programowych kosztem ponad 49.7 milionów $ (w samym tylko USA), niemal wszystkie cele są tak wrażliwe na zagrożenia wojny biologicznej jak we wrześniu 2001 r. Prezydent Obama powiedział: „Tak jak musimy strzec się szerzenia terroryzmu nuklearnego, czas na wyczerpujące wysiłki  przeciw bio-terroryzmowi. …wiemy, że udane zastosowanie broni biologicznej, spryskanej na nasze miasta czy rozniesionej przez naszą żywność, może zabić dziesiątki tys. Amerykanów i zadać druzgocący cios naszej gospodarce.”
Żeby tak przejęli się zabijakami milonów ludzi: http://www.flickr.com/photos/michaelpaukner/4052849920/sizes/o/in/pool-16135094@N00/
Same sankcje ONZ i wojny od 1990 r. w Iraku zabiły miliony cywilów!

Schemat przysłany przez Marka jest imponujący. Pokazuje aparat, jakim dysponowałby b. oficer armii Izraela, Rahm Emanuel, gdyby doszło do stanu wojennego w USA: https://grypa666.wordpress.com/2009/08/10/czy-zbliza-sie-bankierska-okupacja-usa/
Wierchuszka, tzw. executive branch wybrana przez szefa kadr, Rahma Emanuela,  dyryguje kompleksem poprzez cele oznaczone na szaro. Na żółto mamy departament obrony (Pentagon = pol. pentagram), z Medycznym Instytutem Badań Chorób Zakaźnych (Medical Research Institute of Infectious Diseases).

Pentagon jest również w Biurze Dyrektoratu Wywiadu Państwowego (ODNI po prawej), który powstał w wyniku „dochodzeń” nt. ataków 11 IX 2001 r. Diagnoza komisji 9/11 (22.7.2004): „poważne fiasko wywiadowcze”, należało więc zreformować struktury przeciw zagrożeniom ataków ze strony „zagranicznych terrorystów”. Senatorowie  Dianne Feinstein, Jay Rockefeller i Bob Graham wprowadzili projekt ustawy S. 2645 (19.6.2002), a prezydent Bush podpisał ją jako prawo  17.12.2004 r.
http://en.wikipedia.org/wiki/Director_of_National_Intelligence

Histerię odzwierciedloną w grafiku rozciągnięto na domorosłych terrorystów (b. luźna definicja) i np. w ramach manewrów pt. „terroryzm i pandemia” (NLE 09, 27-31.7.2009) z udziałem bezpieki, armii USA i sił 14 obcych państw (te dwie ostatnie wbrew Konstytucji USA) aresztowano patriotów amerykańskich legalnie wyposażonych w broń dla obrony przed terroryzmem państwowym. Udział zbrojnych sił Holandii w NLE 09 przeciw domorosłym terrorystom w USA widać tu: http://www.youtube.com/v/rUnqdf09uvw

Declan McCullagh pisał (24.8.2007), że sajt Dyrektoratu Wywiadu Państwowego skonfigurowano na odbijanie indeksowania internetu przez wyszukiwarki, robiąc rządowe strony „niewidzialnymi”: http://news.cnet.com/8301-13578_3-9765451-38.html

Wg Rossa Feinsteina, rzecznika Dyrektoratu Wywiadu Państwowego DNI, usterkę usunięto 3.9.2007, z usprawiedliwieniem, że niewiadomo skąd się wzięła. Musi co Al Kaida… bo następnego dnia znów wyszukiwarki nie znalazły sajtu: http://news.cnet.com/8301-13578_3-9774295-38.html

Drugą co do wielkości (sądząc po ilości prostokącików) agendą bezpieczeństwa/obrony Amerykanów jest nowa bezpieka DHS, ze znaną blogowiczom agencją FEMA od zagrożeń i klęsk żywiołowych oraz tajną służbą SS (Secret Service) widoczną np. na filmikach z obławy na rzekomego agenta Mosadu, Josepha Moshe:
https://grypa666.wordpress.com/2009/11/30/hipotezy-spiskowe-ukrainki-wiecej-pytan-niz-odpowiedzi/

http://pimpinturtle.com/2009/08/21/the-strange-case-of-joseph-moshe.aspx

Historia wygląda na tak nieprawdopodobną jak zestrzelenie przez Mosad nad Chinami samolotu CIA ze zmutowaną świńską grypą:
http://preventdisease.com/news/09/113009_CIA_operated_H1N1_aerial_spraying_plane_shot_down.shtml

Są w grafiku dziesiątki wtyczek w większości departamentów administracji USA, od wsławionej przez „pandemię” DHHS (zdrowie publiczne i opieka społeczna), poprzez departament stanu, po agencję ochrony środowiska EPA. Ale namieszali ci al kaidowcy! A jednak tej mamuciej machinie umknęła bomba w majtkach przemycona na samolot.

Komentarzy 90 to “Szczęśliwego Nowego Roku!”

 1. grypa666 said

  od pb: nie wiem z czego sie cieszyc z tym reportazem tvn uwaga;
  onet okroil i tak okrojony program tvn, opublikowal swoja wersję presstytucką http://uwaga.onet.pl/140107,reportaze,szczepic_sie_czy_sie_nie_szczepic,wideo_detal.html

  co skomentowalem na naszym blogu 30.12.2009:
  omg! sztampa nieudolnego polskiego dziennikurestwa; “zwolennicy burgermeister” = zrobili z nas, majewskich i milionow na swiecie jakas sekte, jakby materialy dowodowe nie staly niezaleznie a poza burgermeister nikt nie mial pojecia o wyobrazeniu czy nie umial czytac po angielsku; na samym poczatku jest bzdura o zrodle pandemii (traktowanej w calym programie bez cudzyslowu): swinska grypa a tu wstawka o PTASIEJ grypie w wiadrach od baxtera; taki a taki zmarl na swinska grype (testowano?) a scypionek wciaz ni ma = a reportazyk o nieboszczyku co sie nie zaszczepil na sezonowke? == dobrze ze mnie Opatrznosc uchronila od wywiadu z tymi blaznami telewizorni pl = krawaciki, garniturki, dobre wychowanie a we lbach sieczka, w duszach pusto, wulgarni po wylaczeniu kamery; dzieki wam dratewstwo, ze obrzydziliscie beina wersalskiej telewizorni pl

  • mizia said

   w przygotowaniu mam TERAZ JUŻ PRAWIE WSZYSTKO NA TEMAT A/H1N1 temat na ukończeniu bedzie o całej tej sprawie po nazwisku i z dokumentami – CZECHY, AUSTRIA, POLSKA ,UKRAINA – WKOŃCU SIE DOWIECIE KTO JEST KTO I ZA CO BRAŁ I BIERZE PIENIADZE ORAZ EXTRA LISTA JUDASZY – wiem ze ten filmik 1,67 minut zmusi mnie do znikniecia ale mam to ….. KONIEC Z PSEUDONIMAMI DRATEWKI I INNYCH PYSKACZY Z ZA WEGŁA

  • wedkarz1960 said

   panie PIOTRZE niech sie pan nie przejmuje, bo niema kim.

  • monitorpolski said

   A ja się z toba Piotrze nie zgodzę. Maciej Wójcik zrobił najodważniejszy do tej pory program, który wyemitowano w prime time, ogladalnosć kilka milionów. Poprawność polityczna, którą Polakom wpajano przez ostatnie 20 lat po to by ograbic nasze państwo, nie dałaby szans na pozytywny odbiór „konspiratorskiego” reportazu. Ludzie mają tak wyprane mózgi, że jedyna na to metodą jest stopniowe „unconditioning” – edukacja we właściwym kierunku. Człowiek może przyjać na raz nie więcej niż 10% wiedzy, która jest niezgodna z jego światopoglądem. Jeślibyś walnął materiał verbatim – dosłowną prawdę, to skończyłoby się to „śmiechem i oburzeniem” (Nietzsche). Pamiętaj, że wiekszość swojego zycie mieszkasz w kraju, w którym nieznana była cenzura i polityczna poprawnosć – dlatego reagujesz z oburzeniem na małe manipulanctwo.
   To, że ten reportaż poszedł, nawet w takiej formie, jest dowodem na to, że „uny” słabną, a ludzie, którzy się dotąd obawiali pierdnąć zaczynają gwizdać.
   ================
   od pb: obys mial racje; ja to widze czarno; dopoki uny maja wladze ( w tym merdialna) wszelkie oznaki roztopow sa pozorem, byc moze wykorzystanym w unym tylko wiadomym celu polityczno-inzynierskim spolecznie; popatrz jak nawet w dluzszej wersji okroili tendencyjnie, zadtosowali subtelne psycho-techniki:
   – nie wymagam programu o spiskach tylko uczciwego przedstawienia podstawowej prawdy, a co do tego to ludziowce wyniosa z programu metlik, wiec cofna sie do poprzednich wierzen, ugruntowanych przez ‚wiekszosciowe autorytety”;
   – w tak donioslym temacie nalezaloby napomknac ze grypa666 od lipca mowi polakom to, co w koncu oglosila kopacz = scypionki niesprawdzone, nieskuteczne, skutki uboczne;
   – wszystkich przedstawili w programie, tylko nie ciebie z kolega (wyszliscie na rozkojarzonych, zaczeli kadr od tylu bo tak nas podchodza merdia od poczatku) ani dzialacza rozwieszajacego ulotki = w umyslach telewizorni jestesmy czyms bez nazwy, nijakim, na marginesie, ktorych opini nie trza brac serio, z ktorymi kazdy bubek w krawacie w tym narrator tvn moze sie przekomarzyc glupawym argumentem;
   – natomiast debilny doktorek (rtec jest wszedzie, nawet w kaszce mannej) dostal autorytatywne przedstawienie i medal moralny (poleca swym pacjentom co dobre);

   łudzisz sie, wykorzystali cie znow = wydales czas i forse ktorej nie masz w nadmiarze zeby do nich pojechac – nie odwrotnie = oni sobie przyciagneli niezbednosci do ich kurewskiego wynagrodzenia; pamietasz odwolali dopiete na ostatni guzik plany wywiadu z nami na spotkaniu k. kazimierza dln? my placimy materialnie i reputacja za bycie manipulowanymi w merdiach; tak jak manipulanckie (kredyt polityczny w obliczu fiaska pandemii) bylo pozorne poparcie kopacz przez tuska;
   moje reakcje nie maja nic wspolnego z miejscem obecnego zamieszkania = zbyt czesto szafujesz tu podobnymi wnioskami, mowisz za mnie zamiast wpierw spytac czy tak jest; od nastolatka bylem uczulony na zaklamania, dlatego m.in. opuscilem polske (zeby znalezc to samo za granica tylko w innych piorkach);
   dziwi mnie ze cytujesz nihiliste nietsche, manipulanta wylansowanego przez ‚satanistow’ do urabiania cywilizacji zycia:
   http://www.monasterujkowice.pl/books.php?b=016&c=print
   =========================
   od Marka: Wójcik tego nie okroił, program miał byc wyemitowany dawno temu. W Onecie przedstawia się skróty (powód do cięć) – tu masz rację – jesteśmy trefni, kadr od tyłu jest ok, to wynik montażu, ja źle mowię do kamery – sam często tak robie jako montazysta (Msja Specjalna), wyjazd nie był daleki (1 godzina) więc to żaden problem. Pozostałe kwestie: wszystkich sztorcujesz, ale my też mamy prawo do własnego zdania. Nietzshe wiedzial co mowi, sam to potwierdzasz.

   • TomekGo said

    Zagdzam się z przedmówca, „zwykli” ludzie nie są w stanie od razu przyswoić sobie wiedzy która niezgadza się z ich utartym świato poglądem. Z jednej strony maja już wyprane mózgi (chociaż uważam że Polacy i tak sie nieźle trzymają) z drugiej strony podświadomie boją się że cały obraz tego świata im runie i nie będą wiedzili jak się zachować i co zrobić (bo nie jest to łatwe). Ja sam założyłem blog http://www.oczyszerokozamkniete.wordpress.com żeby uświadamiać znajomych i otworzyć im oczy na to co się dzieje, ale w sposób racjonalny i powoli. Bo kto by uwierzył że NWO i sataniści chcą przejąć władze nad światem, nie znając tematyki (szczepionki, gmo,korporacje, aspartam itp). Jak rozmawialm z ludźmi na ten temat to pierwsze zawsze jest wyśmiewanie i nie dowierzanie, dopiero po kilku minutach zaczyna sie zainteresowanie. Blog działa bo znajomi którym podałem linka zazwyczaj odpowiadaja „wow, niewiedziałem, naprwdę, straszne, dzieki itp.” Ale jak bym wyjechał odrazu z NWO i satanistami to by kazali mi się popukać w czoło…
    ====================
    od pb: czy popukali by sie na to: http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/29/lubawiczerowie/
    zobacz jak wyciszony jest temat: pod artykulikiem nie ma ZADNYCH automatycznie wygenerowanych tekstow na podobny temat!

   • mgrabas said

    Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
    /Lb 6,24-26/

 2. ProtokolantSyjonu said

  UWAGA:

  najnowszy odcinek Jesse Ventura „Conspiracy Theory” poswiecony grupie BILDERBERG

  http://rapidshare.com/files/328272280/Conspiracy.Theory.With.Jesse.Ventura.S01E05.DSR.XviD-OMiCRON.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/328273104/Conspiracy.Theory.With.Jesse.Ventura.S01E05.DSR.XviD-OMiCRON.part2.rar

  Sciagajcie, robcie tlumaczenie, kopiujcie i rozpowszechniajcie wsrod znajomych!

  Lista odcinkow:
  http://www.trutv.com/shows/conspiracy_theory/episodes/index.html

 3. wedkarz1960 said

  wszystkiego najlepszgo w NOWYM ROKU dla adminisratorów tego bloga oraz wszystkim blogowiczom.

 4. Zbyszko said

  Panie Piotrze, wczytując się w to wszystko, to nic innego nie przychodzi do głowy, jak tylko to że, jak my wszyscy bylibyśmy bez Was bezradni . Wyobraźmy sobie wszyscy nasz „krajobraz” w przypadku gdyby nie Wasza wiedza, oddanie sprawie, odwaga, determniacja, poświęcenie etc, etc. Nie trzeba mieć bujnej wyobraźni by wyobrazić sobie atmosferę tej prawdziwej pandemii (i innego draństwa), która by miała miejsce, gdyby to wszystko się udało. Być może gdzieś tam jeszcze żyje jakiś swiadek tej pandemii z 1918 roku zwanej hiszpanką, która pochłonęła ok 40mln istnień ludzkich, przypuszczam że także bardzo wybitnych, którzy mogliby ludzkość „pchnąć” w dobrym kierunku do przodu. Myśle że „barwnie” mógłby ten świadek nam taka atmosferę przedstawić. My mamy to wyjątkowe szczęście że ta ogromna wiedza o tym całym procedrze poszła do ludzi i jak widac pieknie owocuje. Myślę że wszyscy na tym blogu (i nie tylko), niezaleznie od tego jak w nim uczestniczymy jesteśmy WAM wdzięczni- DZIĘKUJEMY. Zaś w Nowym Roku życzmy sobie wszyscy dużo zdrowia i nadejścia czasów, by takie blogi jak ten były coraz mniej potrzebne.
  =========
  od pb: dzieki zbyszku za mile slowa ale jeszcze dluga droga:
  – wiedze przekazalismy/przekazujemy (nie wyszla zreszta od nas tylko jest wyuczona od innych);
  – oddanie sprawie = kazdy Polak powinien oddac sie sprawie swej i swego narodu suwerennosci;
  nie ogladac sie na liderow, autorytety, bo one albo zostaja w koncu skorumpowane albo usuniete;
  kazdy sobie kompasem, polaczeni jednym polem magnetycznym = racja narodu, rodziny, jednostki jako Bozego stworzenia z nieodbieralnymi prawami naturalnymi;
  najwyzszy autorytet = Bog
  ===============
  od Marka: proszę nie zapomnieć o patriotach w służbach polskich, ktrzy na pewno o wiele wiecej zrobili niz my, a się tym nie chwalą. Blog może spowodował, że się zajęli tematem.

  • Zbyszko said

   W uzupełnieniu chciałbym dodać że tak wielka praca dla ratowania Polaków (i nie tylko) powinna być doceniona przez nasze Władze państwowe wysokiej rangi orderem

   • grypa666 said

    Cha, cha, cah, ale się uśmialem. Uhonoruja wyrokiem za niepłacenie podatkow albo i inną bzdurą. Już mam założoną sprawę kryminalną przez spikera PZPR Janusza Jóźwiaka w Warszawie za publikacje w USA w portalu wydawanym przez moją amerykańską firmę European Digital Productions, za rzekomo „fałszywe” publikacje na jego temat. Sąd warszawski w ogóle nie powinien przyjąć takiej sprawy! Widać kto i gdzie grzebie.

  • Zbyszko said

   Wiem, że nikt dla kogo słowo Ojczyzna nie jest pustym sloganem, nie robi tego dla orderów, zaszczytów, profitów etc. Wierze także w to, że Opatrzność czasami ma już w końcu dosyć panoszenia się ZŁA i reaguje w sposób najmniej ooczekiwany. Czuję, że czara niebezpiecznie się przepełnia.

  • grypa666 said

   od pb: kawal roku 2010 od marka podleckiego o spec-sluzbach.pl:
   „Blog może spowodował, że się zajęli tematem.”
   wg dratewki, wszelkie przypisywanie polskiego sukcesu antypandemicznego blogowi grypa666 jest megalomania;
   jesli sluzby potrzebowalyby takiego bloga zamiast info orginalnej w jez. obcych — to koniec polski!
   nastepnym razem milo byloby zeby ci rzekomi patrioci w sluzbach dali znac tyci-tyci, jakims szyfrem czy co, ze nie dzialamy samotnie w paszczy smoka — np. spuscic powietrze grupowo w autach wszystkich press-tytutek z tvn fakty po wiadomym fakcie; albo przepchac podanie o stowarzyszenie w sadzie krakowskim; srasznie mi zaimponowaly te mityczne sluzby…
   łudzisz sie marku mitami, boisz wlasnego cienia; dlatego jestes dobrym materialem na manipulacje przez unych;

   • hjk said

    moze Marek ma jakies infa…
    chcialoby sie wierzyc, ze ktos nas wspiera zza kulis
    ===================
    od pb: garstke ryzu i palka po krzyzu dostaniesz na pewno, co do wsparcia przez sluzby – daj se spokoj, ledwie zyja wobec ‚przemian’ na nowe

 5. A said

  Zastanawialiscie sie czemu ma służyć ta udaremniona „próba zamachu” nigeryjczyka samolotu do Detroit. Ciekawe co planują…
  ==============
  od pb: wdrozenie od dawna gotowych dodatkowych srodkow inwigilacji masowej

  • VIVIEN said

   Zastanawialam sie nad tym – hmmmm ciekawe co? a jeszcze podaja ,ze to syn Bankiera….hmmmm Wydaje mi sie ,ze tu chodzi o wieksze ograniczenie wolnosci i i wprowadzenie w Europie tych skenerow Rentgenowskich 🙂 na ktore NIEMCY nawet nie chcieli sie zgodzic … dzieki temu” Mlodemu Synalkowi Bankiera ” przeswietla nasd w zdluz i w szerz – potem wprowadza jeszcze rentgenika do wazniejszych urzedow zakladow pracy i szkol no bo przeciez i w szkolach „TERRORYSCI ZABIJAJA”…w wiekszych Centach Handlowych ciekawe ile razy w roku czlowiek bedzie narazony na rentgena? i to bez OCHRONY ! A CZY JEST TO SZKODLIWE?

  • kasia said

   jak to co? Bodajze w holandi juz testuja nowe urzadzenia do przeswietlania ludzi i ich inwigilowania. To bylo zaplanowane bo teraz maja powod do wprowadzenia nowych narzedzi inwigilacji.

   • A said

    Na pewno chodzi o zaostrzenie kontroli i wprowadzenie tych rentgenów kontrolnych- to pewne bo o tym już mówią. Na pewno chodzi też o zastraszenie ludzi – to kolejny mały kroczek aby mogli powiedzieć: „mamy odpowiedź na wasze lęki, wiemy jak uchronić życie wasze i waszych dzieci- mamy super bezpieczny czip rfid, a każdy kto domówi jego przyjęcia to bandyta i terrorysta. WIec co weźmiesz czip??” Ale zastanawiam sie czy jest cos jeszcze – coś straszniejszego niż robienie kolejnych małych kroczków. Zamach z 11 wrzesnia poprzedziły takie mniejsze zamachy, a to metro, a to jakiś udaremniony wybuch – wiec czy mamy sie spodziwać za chwilę kolejnego WTC, czy na razie to tyle…
    Jeszcze jedno. Kilka wątków wstecz wkleiłam ciekawy polski materiał nt obecności juz w organizmach ludzi czipów rfid- ludzie rozmawiaja jakby to już było faktem, jakby już sie działo. Moze te bramki mają takie czipy aktywować lub sprawdzac..nie wiem …to takie luźne dywagacje..
    Pozwolę sobie powtórne wkleić ten matriał bo jakoś mi sie ważny wydaje. Moze ktoś bedzie miał jakieś ciekawe spostrzeżenia.

   • Margherita said

    Na to sie mówi: PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE, wbrew pozorom metoda stara jak świat. Oczywiście problem jest wydumany, sztucznie stworzony (jak wszystkie problemy w państwie socjalistycznym/opiekuńczym). Gdyby nie merdia, nie dowiedzielibyśmy się o jakimś tam Nigeryjczyku. A tak jest SPRAWA. I Partia musi zadziałać dla dobra ludzkości… Zaraz, co mi się pierniczy, przecież Partii już niema. No, ale Junia jest i ONZ, i jeszcze rząd USA.

  • krzysiek said

   Tu jest trochę nt ludobójczych zastosowań Rtg
   Full-Body Scanners to Fry Travelers With Radiation
   infowars.com/full-body-scanners-to-fry-travelers-with-radiation/
   The Ringworm Children
   youtube.com/watch?v=8-TwcYrmymU

 6. eminem said

  Doniosłe przemówienie weterana wojny w Iraku

  =================
  od pb: Amen! God bless this soldier… who had to go thru hell to see the Truth

  • Zbyszko said

   Praktycznie to te pięniądze zarabiają prywatne koncerny zbrojeniowe dla których wojna jest takim samym celem marketingowym jak nasze zdrowie dla koncernów BigPharma. Taki jest współczesny świat- jedno wielkie tragiczne oszustwo

   • grypa666 said

    od pb: kombatant z niewiedzy lub koniecznosci opuscil motyw o wiele donioslejszy niz mamona, choc wymienil nienawisc, najwazniejsze narzedzie tego diabelskiego czynnika

   • Zbyszko said

    Opuściłem motyw donioślejszy bo jest on aż nadto oczywisty, natomiast przypuszczam że nie wszyscy kojarzą że za jednym zamachem piecze się dwie pieczenie

  • zyd666 said

   Piekny i mocny film godny natychmiastowego rozpowszechnienia. Nareszcie budza sie wlasciwi ludzie, ci od „czarnej roboty”.
   Fragmenty z filmu:
   „Cala bron jest tworzona przez rzad i jest w jego posiadaniu, jest jednak nieszkodliwa bez ludzi sklonnych ja uzyc(…)potrzebuja zolnierzy, ktorzy sa sklonni zabijac i sami ginac bez zadawania pytan (…) klasy rzadzace, miliarderzy, ktorzy czerpia korzysci z ludzkiego cierpienia, interesuja sie jedynie powiekszaniem swojego bogactwa i kontroli calej swiatowej ekonomii (…) biedni, pracujacy ludzie z tego kraju sa wysylani aby zabijac innych biednych pracujacych ludzi w innym kraju aby uczynic bogatych jeszcze bogatszymi. Bez rasizmu zolnierze uswiadomiliby sobie, ze maja wiecej wspolnego z Irakijczykami, niz z miliarderami, ktorzy wyslali nas na wojne(tu owacje na stojaco)MUSIMY SIE OBUDZIC i uswiadomic sobie, ze naszymi prawdziwymi wrogami nie sa jakies odlegle kraje, to nie ludzie, ktorych nazwisk nie znamy i kultury, ktorych nie rozumiemy. Wrogami sa ludzie, ktorych bardzo dobrze znamy, i ktorych mozemy zidentyfikowac. Wrogiem jest SYSTEM , ktory toczy wojne jesli bedzie ona zyskowna (…) Jesli sie zorganizujemy i bedziemy walczyc u boku naszych siostr i braci, mozemy przerwac ta wojne, mozemy powstrzymac ten rzad i stworzyc lepszy swiat „(owacje na stojaco)

 7. ALFA said

  No i skończyło się oglądanie na YouTube filmy tylko przez POBRANIE WTYCZKI czyżby była już kontrola nie znam się na tym czy ktoś to wytłumaczy

 8. Jiri said

  To był test… Zobaczyli jaki procent ludności idzie za szczepionkami… Prawda niby wyszła na jaw,wiec teraz wypuszczą prawdziwe zło albo za rok i tak sie nas pozbędą… I mam pytanie jeszcze do was-Czy ktoś z Was moze wie czy „Traktat Lisboński” został opublikowany w dzienniku ustaw?Bo w telewizji jakis czas temu,tylko raz wspomnieli o tym ze traktat nie moze wjesc w Polsce w zycie, jesli nie zostanie opublikowany w tym dzienniku i wtedy pokazali na chwile Tuska,ktory powiedział „Zapewne w ciagu kilku dni zostanie opublikowany” a to emitowali z 3 moze 4 dni po tym jak wszedł w zycie a w dzienniku ustaw nic niema,szukałem i staralem sie jak moglem ale nic nie zuwazyłem co by oznaczało ze w Polsce nie moze on działać zgodnie z prawem polskim…

 9. A said

  Jak mówią w materiale na jesieni wszystkie szczepionki grypowe bedą miałay antygen ah1n1 czyli pewnie bądą skażone. Czyli jak nie kijem ich to pałą. Zobaczymy jakie inne egzotyczne mikroby nas zaatakują W sumie, że im jeszcze do głów nie przyszło wynaleźć coś co naprawdę zadziała. Czyżby ich laboranci nie byli wystarczajaco pomysłowi- waglik leczy odłogiem-hehe
  CO do tarktatu lizbonskiego to pewnie wokół takich spraw korzystniejsze jest milczenie.
  =====================
  od pb: pandemrix zawiera antygen przeciw h1n1: wirusa PTASIEJ grypy h5n1, ktory trzeba zaszczepic czlowiekowi, zeby powstal potwor o zabijalnosci 60%

  • A said

   Tyle dobrego, że raczej ludzie już sie szczepić nie będą 🙂

   • grypa666 said

    od pb: dlatego jak pisze Jiri i A powyzej, mozemy spodziewac sie czegos gorszego niz scypionki; dlatego uwazam ze trzeba ich zaczac ‚zapobiegawczo’ demaskowac na calego, a nie stapac na paluszkach — patrz http://www.piotrbein.wordpress.com

   • Margherita said

    Też mam taką nadzieję. Szczepionka na taką bzdurę jaką jest grypa jest potrzebna jak dziura w moście. Grypy nawet nie warto specjalnie leczyć, ewentualnie czymś na zbicie gorączki powyżej 40 C. Każde pieniądze wydane na lekarstwa są poprostu wyrzucane w błoto (suplementów diety nie zaliczam do lekarstw). A podobno kryzys szaleje. Zamiast tego trzeba się normalnie odżywiać. Taka szczepionka kosztuje 30-40 zł. Za to można kupić3 kg cytryn, albo 1kg cięlęciny najlepszej jakości. Albo dwie, wiejskie kury na rosół. Jak to przemnożyć przez 4 (zazwyczaj tyle jest osób w rodzinie) to wychodzą koszty doskonałej wyżerki w każdą niedzielę przez cały miesiąc.
    ================
    od pb: dobrze gada matka-polka, mysli czym trza

  • grypa666 said

   To jest przykład próby rzetelności dziennikarzy TVN. Wcale nie musial o tym wspominać. Jest to wyraźne OSTRZEŻENIE. Nadal się upieram, że jest to najlepszy materiał o szczepionkach wyemitowany w polskiej telewizji.

 10. ALFA said

  DLACZEGO POLONIA AMERYKAŃSKA WALCZY O NASZE INTERESY A MY TU NA MIEJSCU SIEDZIMY CICHO

  ===================
  od pb: doskonale pytanie zaslugujace na naukowe badania …albo po prostu ruszenie dupą;
  wiekszy patriotyzm polaka na obczyznie?
  dysponowanie czasem, polozywszy na bok pogon za pieniadzem tylko dla pieniadza?
  odzielenie od polskiej oglupiajacej kolomyjki, wiec moznosc spojrzenia z boku?
  znajomosc jez. obcych, wiec niepodatnosc na michnikowsko-onetowo-telewizorne wplywy?
  lepsze warunki – mniej subtelnego zamordyzmu, otoczenie swiatlejszym spoleczentwem, wolnosc od presji owczej ludziowcow z tego samego klubu?
  wolnosc od klerykalizmu – narzedzia lucy w polsce?

  kiedy wyplynela niespotykana okazja prezentacji Polskiej Golgoty w b. ambitnym i obiektywnym miedzynarodowym programie badan porownawczych ludobojstwa xx i xxi wieku pod dyr. prof. scherrera przy uniwersytecie miasta hiroszima, oglosilem wiec polskim badaczom w kraju i za granica, siedzacym w temacie, majacym publikacje itd.; zadnego entuzjazmu, tylko sykanie, czarnowidztwo i kapitulacja bez oddania strzalu; postanowilem wiec zabrac sie do roboty, ktora wiedzialem zajmie pare dobrych lat, bez zadbej gwarancji do=chodu ani bezpieczenstwa osobistego; wiedzac zbyt malo, dokooptowalem amerykanina polskiego pochodzenia (ktory zażądał anonimowosci) znajacego temat na wylot, paru polonusow zaoferowalo dorazna pomoc badawcza, dolaczyl stefan pągowski z calgary (canada), podobnie jak ja dr inz. z koniecznosci (czy wyznaczenia przez Opatrznosc?) historyk i badacz niezalezny od podrobionych podrecznikow i sciemy polityczno-merdialnej;
  wynik = opublikowany naukowy referat bez zatajen na delikatne tematy: http://piotrbein.wordpress.com/2009/12/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/
  mimo to do dzis nie znalazl sie nikt kto by przetlumaczyl to na polski !!! zaden usopal, zadna fundacja kosciuszkowska, zadna polonia nowojorska ktora daje sie okradac grossowi na jego granty…
  wstyd polscy (?) patrioci (?) i historycy (?) = nie potraficie zrobic filmikow jak powyzszy?

  • zyd666 said

   http://www.bibula.com/?p=16982
   “Przemysł Holokaustu” żąda od Niemiec dodatkowego miliarda euro ‘odszkodowań’
   Aktualizacja: 2009-12-28 4:04 pm

   Skorumpowany żydowski ruch roszczeniowy posługujący się retoryką tzw. Holokaustu, czyli jak określił to zjawisko prof. Norman Finkelstein – “Przemysł Holokaustu”, jest jak wiecznie nienasycona bestia dążąca do szukania coraz to nowych ofiar. Taką nową-starą ofiarą mają po raz kolejny stać się Niemcy, które, zdaniem izraelskiego ministra finansów Yuvala Steinitza, muszą wypłacić dodatkowo od 450 milionów do miliarda Euro tytułem “reparacji za Żydów zmuszanych do przymusowej pracy podczas Holokaustu”.

   Minister Steinitz oznajmił, że przedstawi niemieckiemu rządowi podczas zaplanowej na początku 2010 roku sesji w Berlinie “żądanie [wypłaty odszkodowań] w imieniu 30 tysięcy izraelskich ocalałych [ang. Israeli survivors], zmuszanych do przymusowej pracy w gettach”.

   Jak informuje izraelski dziennik Haaretz, “każdy z 30 tysięcy żyjących jeszcze ocalałych-zmuszanych do przymusowej pracy, powinien otrzymać jednorazową wypłatę w wysokości 15 tysięcy Euro”. Oprócz jednorazowej wypłaty, każdy z ‘ocalałych’ powinien, zdaniem przedstawicieli izraelskiego ministerstwa finansów, otrzymywać miesięczną zapomogę wynoszącą około 1500 Euro. Koszt tych wypłat ma obciążyć Niemcy kwotą około 100 milionów Euro rocznie.

   Przy stale rosnących apetytach “Przemysłu Holokaustu”, równocześnie zamyka się wszelkie możliwości badań mogących zweryfikować i ustalić prawdziwą liczbę ofiar żydowskich podczas II Wojny Światowej. Każda osoba próbująca w sposób rzetelny, naukowy i pozbawiony naleciałości ideologicznych ustalić np. liczbę ofiar w poszczególnych niemieckich obozach koncentracyjnych – oraz inne aspekty, jak np. metody dokonywania mordów – są szykanowane, poddawane publicznej napaści, oskarżane o “antysemityzm”, a często skazywane na długoletnie wyroki pozbawienia wolności.” c.d. na str. BIBULA

   • grypa666 said

    od pb: oczywiscie goje jak polacy nie pracowali niewolniczo u niemcow

  • Zbyszko said

   Panie Piotrze „Litwo ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenic, ten tylko się dowie kto cię stracił „… Nic się nie zmieniło Polacy się obudzą, jak już będzie za późno. A kto nie szanuje swojej historii jest skazany na przeżycie jej jeszcze raz.

  • Margherita said

   „dysponowanie czasem, polozywszy na bok pogon za pieniadzem tylko dla pieniadza” Obstawiam, że głównie to. Zresztą w Polsce zdobycie środków na normalne utrzymanie, za przeproszeniem coodzienne żarcie, o odkładaniu na emeryturę nie wspomnę, to jest sport ekstremalny, niestety.
   =================
   od pb: owszem, ale znam przypadki gdzie polacy sie mentalnie wpedzili w pogon za mamona choc nie musza a wiekszosc ich wysilkow ląduje w sejfach banksterow (zusy, lichwa, zlodziejskie czynsze)

 11. annah said

  Szczęśliwego Nowego Roku dla tworzących i odwiedzających tego bloga, nie mam wątpliwosci,że dla tych którzy trzymają z Bogiem wlasnie taki będzie.
  Dedykuję Wam Kochani piękną pieśń dziekczynną dla naszej Matki i Pani w wykonaniu bylego juz lidera Kelly Family, obecnie brata zakonnego.

  http://medziugorje.blogspot.com/2009/12/dziekuje-bogosawiona-maryjo-paddy-kelly.html

  • czosnek said

   Nie wiem czy wiesz, ale Medjugorje nigdy nie zostało uznane przez Kościół. Więc nie głoś herezji na stronie. Doczytaj, doucz się, a potem pisz. Jak chcesz trzymać z Bogiem, to nie trzymaj z Matką Boską z Medjugorje. Polecam stronę http://breviarium.blogspot.com/
   ================
   od pb: jako Kosciol? skorumpowany prez agentow lucy

   • Bruno said

    Byłes tam że od razu negujesz??
    Powiedz które Objawienia zostały uznane zanim się skończyły??
    Chcę ci oznajmić że objawienia w Medjugorje trwają dziś wczoraj jak i jutro , pojutrze itd.
    Chcę ci również powiedzieć że napewno ma ktoś więcej do powiedzenia na ten temat jeśli tam wielokrotnie był. A ja byłem tam około 20 razy zawiozłem tam około 3000 pielgrzymów, zawiozłęm tam profesorów, doktorów, kapłanów, pisarzy, uczonych, ubogich i bogatych, ale nie usłyszałem od żadnego z nich słowa wypowiedzianego przeciw tym objawieniom. A nie jedna osoba była ale doznała tam cudu i zmieniła zdanie , Topiąc się będąc już prawie na drugim świecie w cudowny sposób odzyskała życie i zaświadczyła publicznie że odtąd wierzy w prawdziwość tych objawień. Osoba znacząca bo pisząca a gazetach polskich.

   • Fredek said

    Temat Medjugorie dokładnie i rzeczowo jest przedstawiony tutaj
    http://www.traditia.fora.pl/oficjalna-strona-biskupa-mostar-duvno,46/?sid=6de5bbfedb24c3fe9e9760b507c21af9

   • Bruno said

    Ja tam nie widzę nic rzeczowego . Stały dyżurny ksiądz Wójtowicz który od lat zajmuje sie pisaniem paszkwilów.
    Chociaż przynajmniej podpisuje się imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do paszkwilu w radiu watykanskim sekcja polska gdzie pojawił sie paszkwil bez podpisu. pisałem w tej sprawie do radia watykańskiego ale nie raczyli odpisać.

    Wszystkim zainteresowanym polecam najnowsza książkę pt. Tajemnice Jana Pawła II autora Antonio Socci.W książce tej są wszystkie wypowidzi naszego papieża na temat Medjugorje.
    Polecam róznież zapoznanie sie z uznanymi przez naszego papieża za cudowne wydarzenie łzy figurki Matki Bozej z Medjugorje w Civitaveca koło Rzymu.kardynałowie próbowali orzec że jest to fałsz tylko bezpośrednia interwencja naszego papieża doprowadziła do uznania tego jako nadzwyczajnego cudu.

   • czosnek said

    Czy wszystkie cuda muszą pochodzić od Boga? Nie. Czy każde uzdrowienie jest dziełem Boga? Też nie. Jak sądzisz, czy Bóg zgromadziłby wielotysięczny tłum ludzi i pokazał wielki cud na niebie? Czy powiedziałby: przyjdźcie tego dnia, a ja poruszę Słońce? Dlaczego się nie objawiła Maryja publicznie temu tłumowi, tylko pastuszkom? Dlaczego Słońce zaczęło tak wirować, jakby miało spaść na zgromadzonych? No ale tu już zapewne podważam wiarygodność objawień maryjnych w Fatimie. Nie sądzę, by Bóg działał poprzez wielkie znaki. Sam Chrystus nie chciał tego uczynić, mimo nalegań ze strony tłumu. A tu nagle takie coś? A Medjugorje, a sprawa treści objawień? Jest to jeden bełkot, utrzymany ciągle w tym samym stylu, powtarzany przez lata. Istota/-y z Medjugorje objawia/-ją się swoim „prorokom” już od lat 80. Właściwie co tydzień mamy nowe „orędzie”.
    ==============
    od pb: aj waj! za duzo objawien, za malo przypisow do przypisow do przypisow do przypisow do przypisow do przypisow do przypisow w talmudzie

   • Bruno said

    Czosnek twierdzisz że nie podoba ci się tak długie przebywanie Matki Bożej tu na ziemi w Medjugorje. Znaczy że masz jej dość za to że tak długi czas przychodzi. Chcesz dyktowac ile czasu może tutaj przebywać jak również co ma mówić. To prawie chcesz być Bogiem.

   • Bruno said

    Poza tym proponuję wszystkim krytykującym najpierw najpierw pojechać i zobaczyć samemu. jestem gotowy tanio zorganizować wam pielgrzymkę autokarową z noclegami wyżywieniem w cenie około 1200 zł w dniach 31 lipca do 7 sierpnia.
    Wszystkim chętnym zagwarantowana przemiana serca.
    ===================
    od pb: zwariowales bruno? smoly pogazowej im po chrzescijansku daj == nie dla psa kielbasa

   • Fredek said

    tam jest czytania na wiele godzin a Ty Bruno z miejsca stwierdzasz, że tam nic nie ma. Ja temat Medjugorie znam od wielu lat i nawet śledziłem przez dwa lata orędzia ale miałem od początku pewien dystans. Jako że wozisz tam ludzi jesteś częścią „przemysłu” Medjugorie więc ja cie tutaj nie będę przekonywał. I tak już jest zarysowany podział na zwolenników i przeciwników tych objawień a to jest podłoże pod schizmę w Kościele. Tak samo jak się nie przekona ludzi uzależnionych od mistycznych doznań członków wspólnot „charyzmatycznych”. Mi osobiście wystarczy obecność Maryi na każdej Mszy Św i pielgrzymka do Częstochowy – nie ma potrzeby jechać tak daleko w poszukiwaniu sensacji

   • Bruno said

    W Częstochowie też bywam częściej niż w Medjugorje co nie znaczy że nie ma sensu tam jechać.
    Obrażać zaraz potrafisz że jestem częścią przemysłu medjugorje. Jeździsz do Częstochowy i nic to nie pomaga. Może dlatego warto pojechać do Medjugorje.

   • A said

    Bardzo ciekawy film m.in jest sporo o majugorie

   • Bruno said

    A tu artykuł o uznanych przez Watykan Cudownych Łzach z figurki z Medjugorje przywiezionej do Civitavecchia koło Rzymu

    http://adonai.pl/cuda/?id=13

   • eminem said

    Każde objawienie, które jest niezgodne z Biblią jest objawieniem fałszywym…………………..

   • Fredek said

    „od pb: zwariowales bruno? smoly pogazowej im po chrzescijansku daj == nie dla psa kielbasa”

    tak Bruno, daj nas smoły pogazowej

    ps. Do PB, dlaczego powinienem dla Gebelsa robić? Nie wiedziałem że katolik może urazić innego katolika uczucia religijne – jeśli tak to powinniśmy się chyba jakoś nazwać – np : Bruno – katolik wierzący w objawienia w Medjugorie – i Fredek katolik uważający objawienia w Medj. za fałszywe i szatańskie – trzeba było by się zwrócić z tym do Watykanu aby jakoś się ustosunkowały do naszych poglądów – albo wogóle nigdzie się nie zwracajmy i zarejestrujmy nową religię jak uczynił to przed kilkoma dniami duchowny z Zambii Luciano Anzanga Mbewe – a co tam ekskomunika !
    ==============
    od pb: akurat wiem w szczegolach, z jakim zarobkiem i korzyscia bruno wycieczki do medjugorje urzadza, wiec sie spalisliscie wszystkie hieny co na niego skoczyliscie za medjugorje; watykan = nie przekonasz katolika przekonanego o korupcji watykanu; goebbels = mogles przytoczyc pozytywny obraz polaka; propagujesz negatywy celowo wprowadzone przeciw polakom, widac skutecznie

   • Fredek said

    Ja stwierdziłem fakt a nie obraziłem. Nawet jeśli robisz to bezinteresownie i nie masz z tego żadnych profitów -choćby swój darmowy wyjazd – i tak jesteś częścią tego przemysłu. Na Jasną Górę nie tylko jeżdżę ale i chodzę pieszo i nie narzekam na brak wiary – miałbym słabą wiarę gdybym musiał jeździć po Medjugoriach aby „naocznie ” widzieć cuda i dziwy:) pozdrowionka. ps. a votów to sam sobie od razu nie stawiasz na 5 bo mam wrażenie że pojawiają się momentalnie po oddaniu postu?
    ===============
    od pb: bruno, nastepne wycieczki do medjigorje pieszka i nie ma sprawy, zgoda na blogu tzn. w przemysle grypa666

   • Bruno said

    Dobrze skoro Fredek nazwał mnie ” częścią tego przemysłu Medjugorje” to myslę że już wszyscy użytkownicy bloga wiedza że koszę kasę na organizowaniu pielgrzymek do Medjugorje. Niedługo za tą kasę wykupię Stocznię Gdańską.

   • Fredek said

    Ok, tylko wpierw postaraj się zmienić swoją ikonkę przy nicku która Ci się dostała, bo jakoś dziwnie źle mi się kojarzy

   • Fredek said

    Bruno widzę, że jesteś cienki w gadce i z braku argumentów sięgasz po chwyty poniżej pasa, a że jesteś wartościową osobą na tym blogu nie chcę Cię niepotrzebnie upokarzać – więc aby nie kontynuować tej jałowej wymiany zdań na oczach czytelników proponuję Ci napisać do mnie pusty email ( na ten który jest od początku mojej obecności na blogu-od pierwszych dni powstania- i jest prawdziwy,aktualny i nie zmieniałem go) a ja Ci kulturalnie wyjaśnię dlaczego zdarzyło mi się zmienić raz nick – rozumiem że masz dostęp do panelu administracyjnego i bez problemu go odnajdziesz- swoją drogą gratuluję dobrej pamięci – żeby zapamiętać adres IP i kojarzyć go z nickiem przez tyle czasu ja musiałbym chyba jednak to wszystko notować.

    Jednak rozmowa z Brunem skłania mnie do powiedzenia tego co dawno mi się cisnęło na usta- mianowicie tego- co kilka osób tutaj wspominało – że z nami Polakami mogą robić co chcą i tak w końcu obudzimy się z ręką w nocniku. Moje osobiste doświadczenia z rodakami w Polsce ale i za granicą niestety jednak to potwierdzają. Nie chcę tu wymieniać przeróżnych cech charakterystycznych,bo każdy je doskonale zna. Ale warto zwróccić uwagę na jedną , żebyśmy nie różnili się przez szczegóły i mniej ważne sprawy na tle ważnych i decydujących o naszym losie i aby te szczegóły nie czyniły z nas wrogów. Po za tym życzę wszystki w Nowym Roku abyśmy się nie zachowywali nie tylko na zakupach ale i w życiu jak nasi rodacy na wyprzedaży w markecie tutaj :

    =====================
    od pb: dla goebbelsa powinienes robic, fredziu — widzisz tu na filmiku caly narod polski? identyczne sceny sa w kazdym kraju, nawet w kanadzie, tylko sobie nie skacza do oczu, ktore objawienia lepsze; uraziles uczucia religijne bruno i jeszcze wymachujesz maczuga

   • A said

    Bruno, moze zamiast krytykować warto wszystko przeanalizować zgodnie z biblią?
    ==================
    od pb: droga Asiu, nie musisz sama wierzyc, ale daj zyc tym ktorzy chca wierzyc = tylko Bog zna Prawde, objawia ja ludziom w rozny sposob, w roznym czasie – jednym w Medjugorje, Fatimie, jeszcze innym na Sw. Gorze Atos czy w Oławie

   • TheEndi said

    Drogi Piotrze. Nie musisz nie wierzyć, ale daj innym żyć…
    Znamienne stają się Twoje wypowiedzi, naznaczone coraz bardziej religijnym dogmatem, który zaczyna Cię oślepiać. Blog, staje się Twoją amboną, a Ty prawisz jak kaznodzieja. Nie wciskaj wszystkim na siłę Boga, to może nie będziesz siał takiego zamętu. Twoja niezachwiana wiara, zaczyna przeistaczać się w fanatyzm, co da się zaobserwować. Zaobserwować można również, iż jej manifestacja, nie przynosi korzyści blogowi i sprawie. Co gorsza, zniechęca nowych, poznających prawdę. Bądź bardziej stonowany w swej wierze, to może znajdziesz popleczników… Swoją drogą; jeżeli jesteś pewien swojej wiary, to dziwi mnie Twoja ciągła inkwizycja na blogowiczach. Nie widzę tutaj akceptacji dla innych światopoglądów… Za dużo religii. Za mało miłości. Ech…
    =================
    od pb: znamy sie?
    nie mnie nawracac… Łaska Boga i Syna Jego Jezusa Chrystusa potrzebna…
    grypa666 wciaz najpopularniejszym blogiem na serwerze a serwer wiadomo jednym z niewielu niezaleznych wciaz – gdzie ty ucho przystawiasz?
    religijnie to dopiero bedzie — dostalem nieproszony w spadku blog wiec wykorzystam po Bozemu;
    zaczynasz sugestywne nawijanie (wiara niezachwiana => fanatyzm, nie przynosi korzysci, zniecheca), tak jak srasznie postepowy (ustepowy jak zwykl mawiac moj sp. ojciec Aleksander) grzegorz z klubu pralnia bron-mnie-panie-boze-od-modlitwy i dratewka rownie ustepowy z nagrywaczem antysemityzmu za pazucha — ty z tejze stajni?
    po co wy sie krzyzujecie na swiecona woda spryskanych blogach? malo lucyferianskich forow?
    Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nad bratem moim TheEndi

   • Zbyszko said

    Czosnek a wg ciebie to pewnie te słonie w które przeszły 300km by dokładnie w rocznicę pogromu Chrześcijan rozprawić się (selektywnie!!!) z oprawcami, miały wszczepione czipy i były zdalnie sterowane… przez UFO

   • annah said

    W Medjugorie bylam dwa razy, tam dokonuja sie cuda przemiany serc. Zapraszam wszystkich niedzielnych katolikow i nie tylko, wyjazdy sa najczesciej po kosztach, po siedmiu czy dziesieciu dniach wracasz odmieniony, masz gleboki, niczym niezmacony pokoj, znajdujesz odpowiedz na pytania egzystencjalne, nawet bliscy i znajomi widza te odmianę, ja to uslyszalam, malo tego, twoj pokoj serca, pokoj Boży, promieniuje na otoczenie.
    Dlaczego orędzia sa podobne.
    Maryję nazywamy Matka, a ktora ziemska Matka nie upomina swych dzieci. Matka nie musi byc oryginalna, ale skuteczna.
    Orędzia sa czysta kwintesencja zamyslu Boga wobec nas, „nie mozecie budowac pokoju, jesli nie ma go w waszych sercach”, „oczyście wasze serca by mogl sie w nich narodzic Jezus”, „modlcie sie za tych, ktorzy nie poznali Bożej milosci”… cytuję z pamięci.
    Tarcia w Kosciele dot. Medjugorie występuja na linii
    ksieza diecezjalni w osobie biskupa Mostaru a Franciszkanie, ktorzy opiekuja sie ta parafia, nic dodac.
    Znam biskupow, ktorzy tam byli incognito czy odbywaja swoje rekolekcje, księza jezdza jako opiekunowie wraz z pielgrzymami i tez odnajduja tam ducha.
    Przed wyjazdem na pielgrzymke znalam za i „przeciw”, czytalam w roznych zrodlach, ale doswiadczenie przeszylo mnie do glębi, otrzymalam w sercu odpowiedz na pytanie z ktorym przyjechalam, mozna powiedziec trzecie wyjscie.
    Mozesz byc nieufny, ale swietosci nie kalaj, bo moze sie okazac że walczysz z samym Bogiem, a z nim nikt jeszcze nie wygral.
    ===================
    od pb: chwala Bogu, siostro w Chrystusie

   • hjk said

    ja tez tam byłem i moge potwierdzic to co pisze przedmówczyni, a jechałem tam trochę w nastroju wakacyjno-wycieczkowym (lipiec), nie spodziewałem się jakichś cudowności, wizji, objawień,itp.
    Dodatkowo zjawiają się tam też ciekawi ludzie, w czasie mojego pobytu był tam chyba hinduski ksiądz katolicki charyzmatyk – uzdrowiciel, najpierw dał ciekawe pouczenie teologiczne nt uzdrawiania, całkowicie zgodne z nauką kościoła.
    Ważne jest to, ze jest okazja do spowiedzi, codzienna msza z kazaniami, różaniec, rożne spotkania modlitewne, nie liczac spotkania z „wizjonerami”, wiec dla każdego wierzacego jest to niewatpliwie okazja do pogłebienia wiary, dla ludzi podatnych na doznanie jakichś przezcyc religijnych, nawrócen, uwolnienia od nałogów, znalezienia odpowiedzi na istotne, pytania, spotkania ciekawych ludzi, zobaczenia przepieknych okolic, no i ow niezwykły dar pokoju z łatwością modlitwy i innych czynności zycia duchowego…

 12. ALFA said

  ONI UMIEJĄ WALCZYĆ O SWOJE TO JEST PATRIOTYZM,NIE MYŚLĘ ŻEBYŚMY W TAKI SPOSÓB WALCZYLI,ALE SĄ INNE SPOSOBY

  TALIBOWIE WYSADZILI BAZĘ CIA
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10231

  • zyta said

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10231

   Amerykański wywiad stracił ekspertów planujących ataki.

   Po samobójczym ataku na komórkę agencji wywiadu we wschodnim Afganistanie odkryto ciała ośmiu Amerykanów – donosi „The Washington Post”.
   To wedle gazety i oficjalnych informacji najkrwawszy pojedynczy atak na siły USA w czasie 8. lat okupacji Afganistanu.
   To potężny cios w wywiad, bo zniszczona komórka zajmowała się przygotowywaniem planów ataków na talibską elitę w Afganistanie i Pakistanie – tłumaczy dziennik.
   Zniszczona placówka, Forward Operating Base Chapman, kierowała operacjami na pograniczu afgańsko-pakistańskim, sercu talibskiej rewolty.
   Siły USA potwierdzają, że wszyscy zabici byli cywilnymi pracownikami zatrudnionymi przez CIA. Zamachowiec zaatakował ich w pomieszczeniu opisanym w dokumentacji bazy jako centrum fitness – czytamy w „The Washington Post”.
   Amerykańskie źródła nie ujawniają sposobu, w jaki zamachowiec dostał się do bazy CIA.
   Wiadomo jedynie, że był Afgańczykiem w mundurze armii narodowej i miał na sobie kamizelkę wyładowaną materiałami wybuchowymi.
   Poza 8 zabitymi Amerykanami, wiele osób zostało poważnie rannych – dodaje gazeta.
   JS
   video: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/video/2009/12/31/VI2009123100777.html

  • grypa666 said

   Gniew Islamu na Oś USA-Izrael
   Iwo Cyprian Pogonowski http://WWW.pogonowski.com

   Blisko półtora miliarda muzułmanów uważa Jerozolimę za jedno z najświętszych miejsc na świecie, ponieważ wierzą oni, że Mahomet był wzięty do nieba z Jerozolimy. Obecna polityka Izraela budowy osiedli żydowskich na arabskich terenach Jerozolimy jest postrzegana przez wszystkich mahometan jako ciężkie świętokradztwo. Poparcie USA dla Izraela umożliwia Żydom w Palestynie traktować Arabów podobnie jak Niemcy traktowali Żydów w czasie wojny.

   Umiarkowani Żydzi otwarcie krytykują ten stan rzeczy i trzeba przyznać, że mają oni więcej wolności głoszenia swych opinii w Izraelu, niż mają Amerykanie w USA. Problem palestyński powoduje gniew Islamu na oś USA-Izrael. Gniew ten powoduje wzrost liczby ochotników do dokonywania terrorystycznych ataków samobójczych przeciwko Amerykanom i ich sprzymierzeńcom.

   Obecnie w czasie, kiedy USA zwiększa o 30,000 ilość żołnierzy na okupacji i pacyfikacji Afganistanu, al-Qaeda koncentruje się na siłach zbrojnych Pakistanu, które stara się opanować jako wstępny krok do usunięcia wojsk USA i NATO z Afganistanu. Działalność al-Qaedy w Somalii i w Jemenie również wzrasta. Tak, więc podczas, gdy zwiększanie sił USA-NATO w Afganistanie spowoduje eskalację walk, główne zagrożenie rośnie w Pakistanie, gdzie al-Qaeda stara się otworzyć nowy front przeciwko wojskom pakistańskim, w celu osłabienia poparcia rządu w Islamabad dla USA. Poparcie to jest kluczowe w celu prowadzenia walk w Afganistanie.

   Według raportów w Asia Times z 24 grudnia, 2009, al-Qaeda skutecznie odnowiła swoją organizację na terenie Somalii i Jemenu. Al-Qaeda popiera akcje piratów na wybrzeżach Somalii w celu utrudniania żeglugi w regionie Rogu Afryki. Natomiast bazy al-Qaedy w Jemenie mają umożliwić wzmożone akcje terrorystyczne na terenie Iraku i w państwach arabskich, takich jak Arabia Saudyjska. Celem al-Qaedy jest wykorzystanie gniewu Islamu na oś USA-Izrael i kontrola ruchu oporu muzułmanów przeciwko siłom Zachodu.

   W Azji Południowej działa al-Qaeda pod nazwą Laszar al-Zil, „Armia Cieni” (Shadow Army), którą dowodzi w z kwatery w Afganistanie, Ilyas Kaszman. Planuje on akty terroru nawet w Indiach, zwłaszcza w zbrojowniach nuklearnych oraz w ośrodkach władzy państwowej. „Armia Cieni” skupia grupy fanatyków wśród Pakistańczyków, Afganów, Uzbeków, oraz grup należących do al-Qaedy.

   Celem al-Qaedy jest wywołanie wojny między Indiami i Pakistanem, tak żeby armia Pakistanu nie była w stanie popierać pacyfikacji Afganistanu. Taktyka zwycięstwa al-Qaedy w Afganistanie opiera się osłabianiu armii i elity rządzącej w Pakistanie.

   Elitę Pakistanu al-Qaeda nazywa sługami Amerykanów, heretykami, zdrajcami Islamu – heretykami na równi z chrześcijanami, przeciwnikami muzułmańskiego ortodoksyjnego „prawa szaria” i gwałcicielami muzułmańskich ziem w Afganistanie, w dodatku do udostępniania Amerykanom lotnisk i dróg. „Zdrajcy Islamu” pozwalają na więzienie muzułmanów i pomagają w torturowaniu ich. Al-Qeada nawołuje muzułmanów w Pakistanie do obalenia rządu w Islamabad i przejęcia kontroli nad armią i jej bronią nuklearną.

   Al-Qaeda nie chce żadnych dialogów ani zawieszenia broni ani zawierania pokoju, ponieważ walczy o całkowite zwycięstwo w walce na śmierć i życie. Wszelkie ofert pokoju ze strony rządu w Islamabad, al-Qaeda uważa za fałszywe i podsuwane przez Amerykanów. Zima pomaga powstańcom, zwłaszcza w górach. Nim śniegi stopnieją wojownicy al-Qaedy przygotowują ataki na wojsko Pakistanu w regionie Tora Bora.

   Pro-amerykańska koalicja w Islamabad traci kontrolę też z powodu opozycji sądu najwyższego i wielu wojskowych. Sąd najwyższy unieważnił układy prezydenta Muszarraf’a z USA z 2007 roku, oraz tak zwany „porządek dla zgody ogólno-narodowej” w ramach, którego wyroki za korupcję miały być unieważnione, zwłaszcza przeciwko obecnemu prezydentowi Asie Ali Zardari i biurokratom oskarżonym o korupcje i sprzeniewierzanie funduszów społecznych jak też stosowanie terroru przeciwko muzułmanom. Jest wznawiana sprawa w Szwajcarii o odzyskanie pieniędzy skarbowych ukradzionych przez Zardari i jego żonę Benazir Bhutto.

   Tymczasem al-Qaeda finansuje napady piratów koło Somalii oraz działa w Jemenie gdzie jest organizowany ruch oporu „Synów Ziemi” – „Ibnul Balad” w tradycji wcześniejszych ataków na marynarkę i obiekty w USA, w Kenii i w Saudi Arabii. Według szefa Asia Limes w Pakistanie, Syed’a Saleem’a Szahazad’a al-Qaed’a osiąga przewagą w Pakistanie po pięciu latach starań.

   Pesymistyczny obraz sytuacji w Azji Środkowej może ulec zmianie tylko w wypadku otwartego poparcia USA dla muzułmanów w obronie praw Arabów w Jerozolimie i w Palestynie. W przeciwnym razie spełnią się nadzieje przywództwa al-Qeady, które ocenia, że jej działania w Jemenie i w Somalii będą zwycięskie w znacznie szybszym czasie niż w Pakistanie, dzięki szerzeniu się gniewu Islamu na oś USA-Izrael.

  • gustaf said

   To co nazywasz Patriotyzmem , to jest geszeft . Takie zachowania na „bydle” można wywołać na 1001 sposobów i to jeden gorszy od drugiego.
   Zwracam uwagę,że żaden z „synów szatana” nie popełnił samobójstwa.
   Przykładów ? Każda wojna ostatnio

  • navajo88 said

   Alfa nie bazę !!!!!! tylko komurkę ,a to jest różnica hahahaha zresztą co to za wiadomość to jest wojna i na wojnie zawsze giną ludzie

 13. zyd666 said

  http://www.bibula.com/
  „CYTAT TYGODNIA
  “Naród żydowski nigdy nie był wiele wart, jak mu to zresztą po tysiąc razy zarzucali jego wodzowie, sędziowie i prorocy. Mało posiada szlachetnych przymiotów, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. Cóż można bowiem o takim narodzie, który w swej wielowiekowej wędrówce znaczy tylko ślady zepsucia i wyzysku innych narodów? Nikt też się dziwić nie może, że nie mamy do żydów zaufania i że uważamy za obowiązek strzec naszej kultury od skażenia jej przez nich.”
  Johann Wolfgang von Goethe, największy poeta niemiecki”

 14. A said

  Zobaczcie to brutalne ale prawdziwe. UWAGA: wulgaryzmy

 15. Bruno said

  Ciekawe wyjaśnienie tej spirali nad Norwegią


  =================
  od pb: na filmiku nr 2 zauwazcie swiatlosc na ziemi przy zrodle „ogona” = chyba stacja haarp w norwegii

 16. Bruno said

  Mamy pierwszy dzień obowiązywania Codexu żywnościwego.
  Znalazłem coś takiego
  Nie ma potrzeby stosowania prezerwatyw – Kukurydza modyfikowana może załatwić sprawę.

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&langpair=auto|pl&u=http://www.greenpeace.org/india/news/no-need-for-condoms-ge-corn&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhg4bpuVlpWB4Nl_BUDU9fcEjkdDFA

 17. ProtokolantSyjonu said

  Lista Zydow w zniewalanej Polsce:
  http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

  Ponizej niepelna lista (wybor wlasny) nazwisk tylko z sekcji A-C.
  Polecam pelna lekture kazdemu, kto zastanawia sie „co sie do cholery w tej Polsce dzieje!”

  Magdalena Abakanowicz – artystka, profesor Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu
  Piotr Adamczyk – aktor
  Nina Andrycz – polonofob, aktorka
  Gosia Andrzejewicz – piosenkarka
  Krzysztof Kamil Baczyński – lewicowiec, poeta
  Bogusław Bagsik
  Artur Balazs – polonofob, dywersant
  Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz
  Marek Balicki – polonofob, dywersant, komuch
  Piotr Bałtroczyk – dziennikarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy, kpiarz
  Hanna Banaszak – piosenkarka
  Aleksander Bardini – reżyser, aktor, dyrektor teatru, pedagog
  Antoni Bartkiewicz – dyrektor TV POLONIA
  Tadeusz Bartkowiak – Dyrektor Generalny Poczty Polskiej
  Edyta Bartosiewicz – piosenkarka
  Władysław Bartoszewski – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, mason, senator
  Jarosław Bauc – polonofob, dywersant, prezes Polkomtela
  Renata Beger – dywersant, aferzystka, posłanka na Sejm z listy Samoobrony
  Marek Belka – polonofob, dywersant, komuch, mason i członek tzw. „Komisji Trójstronnej”
  Ewa Bem – piosenkarka
  Ryszard Bender – Fajwisch Berenstein – dywersant, historyk, profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, działacz i prezes lubelskiego Klubu Inteligencji Katolickiej [KIK żydo-katolewica]
  Robert Bernatowicz – polonofob, dywersant
  Adrianna Biedrzyńska – aktorka
  Jan Krzysztof Bielecki – Izaak Blumenfeld – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, mason, libertyn, świnia Orwell’owska; poseł na Sejm w latach 1989-1993. Jeden z założycieli (1990) a w latach 1991-1993 przewodniczący rady politycznej Kongresu Liberalno-Demokratycznego (KLD). Premier od stycznia do grudnia 1991 desygnowany przez Lecha Wałęsę.
  Hanka Bielicka – aktorka
  Michał Boni – Jakub Bauer – polonofob, dywersant, agent SB, Tajny współpracownik SB pseudonim „Znak”
  Marek Borowski – Szymon Berman – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, fanatyczny komunista, lewicowiec, świnia Orwell’owska, syn UBka, bratanek zbrodniarza NKWD
  Bogdan Borusewicz – polonofob, dywersant, historyk, świnia Orwell’owska, koncesjonowany przez SB i PZPR ‚opozycjonista’
  Tadeusz Boy-Żeleński – polonofob, dywersant, pisarz, rewolucyjny liberal, stalinowiec
  Joanna Brodzik – aktorka
  Zygmunt Broniarek – polonofob, dywersant, komunista, felietonista, dziennikarz
  Ernest Bryll – poeta, pisarz, dziennikarz i tłumacz
  Jan Brzechwa – Jan Wiktor Lesman – poeta, bajopisarz; Stryjeczny brat innego poety, Bolesława Leśmiana; współpracował z systemem stalinowskim i komunistycznym
  Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld – polonofob, dywersant, lewak, „socjaldemokrata”, libertyn, świnia Orwell’owska, koncesjonowany „opozycjonista”, były przewodniczący Unii Pracy
  Zbigniew Bujak – polonofob, dywersant, komunista, ultralewicowiec, koncesjonowany przez PZPR i SB „opozycjonista”, lewy syn rabina Małachowskiego, polakożerca, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski; członek Rady Politycznej Unii Wolności – Partia Demokratyczna; W 1990 roku jeden z przywódców skrajnie ultralewicowego ugrupowania dawnej lewicy laickiej ROAD. Polityczny wychowanek Kuronia, wyróżniał się skrajną gorliwością w tropieniu rzekomego „polskiego antysemityzmu”, nacjonalizmu, ksenofobii etc.
  Jerzy Buzek – polonofob, dywersant, agent SB, mason
  Wojciech Cejrowski – podróżnik, osobowość telewizyjna, dziennikarz radiowy, kpiarz
  Andrzej Celiński – polonofob, komunista, dywersant, związany z Socjaldemokracją Polską, wcześniej z SLD i Unią Demokratyczną
  Katarzyna Cerekwicka – piosenkarka
  Zygmunt Chajzer – polonofob, dywersant, dziennikarz
  Anna Chodakowska – polonofob, dywersant, aktorka, wieloletni pedagog Teatru Żydowskiego
  Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn – polonofob, dywersant, mason, agent SB
  Agnieszka Chylińska – wokalistka rockowa
  Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, komuch, agent SB
  Zbigniew Cybulski – aktor wczesnego PRLu
  Tadeusz Cymański – polonofob, dywersant, poseł PiS, głosował za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych „odszkodowań”
  Izabela Cywińska – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant
  Barbara Czajkowska – polonofob, dywersant, prezenterka w TV2
  Włodzimierz Czarzasty – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant
  Marek Czekalski – Wachter – bł. prezydent Łodzi
  Zofia Czernicka – dziennikarka telewizyjna, partnerka Krzysztofa Kolbergera
  Zofia Czerwińska – aktorka
  Zdzislaw Czeszejko-Sochacki

  a na deser, tez za Polonica.net, troche Zydow w Polskiej polityce:

  Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman
  Leszek Balcerowicz – portret doktrynera
  Włodzimierz Cimoszewicz – syn oficera stalinowskiej Informacji
  Marek Borowski – ideowy komunista
  Gebertowie: Gebert-Warszawski od agenta Kominternu do fanatycznego tropiciela
  Jerzy/Sławomir Wiatr – Spuścizna stalinowskiego politruka
  Adam Michnik-Aaron Szechter – Załgany rodowód
  Jacek Kuroń – Icek Kordblum
  Jerzy Owsiak – spec od „Róbta co chceta”
  Zdrada żydowska – prawdziwy Geremek
  Zdrada żydowska – prawdziwy Mazowiecki

  • gustaf said

   Tutaj więcej n/t
   http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html
   Nie dlatego wklejam, że szokujące albo dziwne.
   Dla przypomnienia , że nowe nazwisko, to nie działa jak Nowy Rok , każdy inny i nowy.
   Dla potwierdzenia , że kto się ch…jem urodził, ten skowronkiem nie umrze.

   • ProtokolantSyjonu said

    Dzieki Gustaf, ze to dokleiles. Skala tego matrixa jest kurewsko przytlaczajaca. Znamienne jest, ze dopiero po moim wyjezdzie z Polski zdolalem sobie to wszystko poukladac. Zdjety znad glowy parasol michnikopropagandy, publicznej i prywatnej TV, odslonil prawdziwe zaplakane Polskie niebo. Stoje nagi, przestraszony ale szczesliwy bo znam juz oblicze tego dranstwa, ktore rujnuje nam kraj i doprowadza do zaglady calego swiata.
    =================
    od pb: nagi ale szczesliwy ze wreszcie wie… niezle

  • Brenda said

   A co bedzie jak wiekszosc tych wyszczegolnionych wezmie sie za autora tej listy na sali sadowej? Jakies przewidywania? Tylko prosze mi nie pisac tego co wiem, czyli o „konspiracji” od czasow Piasta. Sami zapytajcie swojej rodziny czy czasem Zydami nie sa, bo wtedy tylko strzelic sobie w lepetynke.
   =================
   od pb: nie czepiajmy sie pochodzenia tylko czynow; rownie obszerne listy zdrajcow polskiej racji stanu mozna sporzadzic dla polskich polakow

   • gustaf said

    Nie wiem co będzie. Sądy w końcu mamy nieza świńskie.
    Niezlustrowane.
    To nie są wszyscy , to są ci zasłużeni.
    Lista nie objęła porządnych ludzi

 18. Margherita said

  Dla wszystkich chcących zrobić na złość Wiewiórowi Tusku & Co.

  http://www.parytety.pl/

  To jest lista ANTY-parytetowa. Jeżeli nie zgadzasz się z planami wprowadzenia parytetów na listach wyborczych – podpisz.

  • Margherita said

   Komentarz ze strony http://www.parytety.pl

   Nie parytetuj, czyli siedem grzechów głównych parytetów
   Parytety są antydemokratyczne – zamiast merytokratycznej zasady statusu osiąganego dzięki indywidualnym wysiłkom wprowadzają kastową zasadę statusu przypisanego jednostce już w chwili urodzenia
   Parytety są antyliberalne – ograniczają wolność jednostki co do wyboru wartości i swobody stowarzyszania się, a na to miejsce wprowadzają przymus wyznawania określonych poglądów i łączenia się w grupy wyznaczane przez płeć
   Parytety są antykobiece – wykluczają kobiety z grona pełnoprawnych obywateli, a sprowadzają je do pozycji egzemplarzy grupy determinowanej stereotypowo „samiczym instynktem”
   Parytety są nienowoczesne – na miejsce zasady, że w nowoczesnym społeczeństwie różnice między ludźmi wynikają z ich świadomych wyborów i preferencji, wprowadzają archaiczną regułę skompromitowaną już koncepcjach rasowych, że różnice między ludźmi wynikają z ich cech biologicznych
   Parytety są nieobywatelskie – odrzucają założenie, iż o wyniku debaty publicznej mają decydować argumenty merytoryczne i uczciwa dyskusja, a próbują przeforsować zasadę, iż wynik ten ma być zależny od liczebności grupy
   Parytety są przejawem myślenia totalitarnego – bo dopuszczają manipulowanie społeczeństwem w drodze decyzji administracyjnych bez liczenia się z jego tradycją, historią i systemem wartości
   Parytety są przejawem myślenia dyskryminującego – wobec mężczyzn, którzy stanowią mniej liczną grupę w społeczeństwie, w dodatku słabszą i podobno zagrożoną wyginięciem.
   Jeśli chcesz żyć w społeczeństwie otwartym, w którym o pozycji człowieka decydują jego talenty i zasługi, a nie płeć, wiek, kolor skóry oraz ustalone odgórnie kwoty, limity czy punkty preferencyjne, a więc w społeczeństwie nowoczesnym, demokratycznym i liberalnym – nie parytetu! Nie GRZESZ!!!

   Izabella Bukraba-Rylska

   Od siebie dodam, że parytety w dłuższej perspektywie przyczynią się jedynie do utrwalenia przekonania, że kobieta jest … „gorsza”. Tak, to nie jest pomyłka. Jeżeli zakładamy, że aby dostać się do Parlamentu kobieta potrzebuje aż specjalnego i gwarantowanego miejsca na liście wyborczej, to jest to dyskryminacja kobiet w najgorszym wydaniu. Kategorycznie nie zgadzam się na robienie ze mnie idiotki i niedorajdy.

 19. feli said

  Swietny artykul swietnego felietonisty.
  http://www.bibula.com/?p=17007
  „Arbeit macht Freier – Stanisław Michalkiewicz
  Aktualizacja: 2009-12-29 9:41 am
  No i co tu mówić o postępie, kiedy za Hitlera taka rzecz nigdy by się nie zdarzyła? Mówię oczywiście o kradzieży napisu „Arbeit macht frei” umieszczonego nad bramą wejściową obozu w Oświęcimiu, którego nazwa została niedawno zatwierdzona w brzmieniu niemieckim, że „w Auschwitz”, żeby nie kusić złego w postaci freudowskich pomyłek, jakim coraz częściej ulegają zachodni gryzipiórowie. Wprawdzie ci zachodni gryzizpiórowie to oczywiście banda idiotów, którzy niczego nie wiedzą, ale idiotów cwanych. Wprawdzie niczego nie wiedzą, ale jedno wiedzą – że trzeba słuchać starszych i mądrzejszych. Jeśli zatem starsi i mądrzejsi dadzą rozkaz, że trzeba się mylić na temat przynależności narodowej obozów zagłady – to się mylą w podskokach. Tak samo stadnie reagują czytelnicy chlipiący swoja intelektualna zupę z „Gazety Wyborczej”; jak redaktorowi Michnikowi zepsuje się telefon, to zupełnie nie wiemy, co myślimy. A jak się naprawi – to znowu myślimy, jak się należy.

  A w ogóle z przynależnością narodową owych obozów jest kłopot, bo wprawdzie nie są one, ma się rozumieć, „polskie”, a najlepszym tego dowodem jest deklaracja pana Kukiza, który każdemu, kto się w tej sprawie pomyli, grozi niezawisłym sądem – ale nie są też „niemieckie”. Są „nazistowskie” – a więc przynależą do narodu dzisiaj już wymarłego, jak Jadźwingowie, Prusowie, czy wcześniej – Sumerowie. Jakie były przyczyny wyginięcia „nazistów”? Tego nikt dokładnie nie wie, bo kto by tam wierzył wymysłom autorów sowieckiej encyklopedii, piszącym, że „obawiając się sądu zagniewanego ludu, Hitler…” – i tak dalej. W tej sytuacji nie wiadomo, czy „naziści” wymarli na przykład wskutek globalnego ocieplenia, czy też może w następstwie jakiegoś zapomnianego holokaustu?

  Tej ostatniej możliwości wykluczyć nie można, bo właśnie mój spostrzegawczy przyjaciel opowiedział mi o wystawie zorganizowanej w Paryżu z okazji rocznicy tzw. zburzenia muru berlińskiego. Najbardziej spektakularnym i przejmującym elementem tej wystawy było przedstawienie cierpień niemieckich kobiet i dzieci, no i oczywiście – zniszczeń Berlina. Każdy mógł się na własne oczy przekonać, kto był największą ofiarą II wojny światowej – jeśli oczywiście nie liczyć Żydów z ichnim holokaustem. W takiej sytuacji tylko patrzeć, jak dwa holokausty dojdą między sobą do porozumienia i w atmosferze pokojowego współistnienia, dokonają ostatecznej interpretacji Historii, która oczywiście surowo osądzi narody wytypowane na sprawców owych holokaustów, w następstwie czego zostaną one wzięte pod kuratelę starszych i mądrzejszych. A jeśli nawet nie wszystkie, to w każdym razie – ten młodszy i głupszy – już na pewno. Już bowiem choćby z faktu kradzieży napisu znad obozowej bramy widać, że oświęcimscy tubylcy nie radzą sobie z problemami, które Adolf Hitler ze swoimi „nazistami” pokonywał bez trudu” c.d. BIBULA

  • zyd666 said

   A tu ciekawe zakonczenie art. St.Michalkiewicza z BIBULA:

   „Bo kiedy tylko wczesnym rankiem okazało się, że napis został skradziony, już z dalekiego Izraela dały się słyszeć głosy, że to początek „wojny przeciw Żydom”. Skąd w Izraelu mogli wiedzieć takie rzeczy, skoro nawet światło nie zostało jeszcze oddzielone od ciemności? Jedyne wyjaśnienie, jakie w tej sytuacji przychodzi mi do głowy, to takie, że „szalony kolekcjoner”, to tylko taki pseudonim sławnego Mosadu. No dobrze, ale po co napis znad oświęcimskiej bramy potrzebny byłby Mosadowi? On Mosadowi byłby potrzebny, jak psu piąta noga, natomiast potrzebne mogło być nagłośnienie sprawy i kompromitacja tubylczych władz, co to nie potrafią radzić sobie z problemami, które Adolf Hitler – i tak dalej. A po co Mosadowi takie nagłośnienie i taka kompromitacja? Aaa, bo wytwarza to atmosferę sprzyjającą realizacji scenariusza, w ramach którego mogłoby zostać przeprowadzone nie tylko postulowane w majowej deklaracji CDU-CSU „uznanie praw” niemieckich wypędzonych, ale również – w następnym etapie – pokojowe zrewidowanie następstw krzywdzących postanowień konferencji czterech mocarstw w Poczdamie, no i utworzenie Żydolandu na pozostałej części „polskiego terytorium etnograficznego”.

   W końcu po coś Izrael „wykupuje Polskę, Węgry i Manhattan” – jak to wypsnęło się prezydentowi Peresowi, po coś organizuje się presję na Polskę, by organizacjom przemysłu holokaustu wypłaciła haracz w wysokości 65 mld dolarów, dzięki czemu to „wykupywanie” może okazać się darmowe, no i po coś starsi i mądrzejsi dążą do obsadzenia w Polsce wszystkich stanowisk, „od komuny aż do kleru” tajnymi współpracownikami, co to „bez swojej wiedzy i zgody”. Któż to wszystko zrobi lepiej od nich?”
   http://www.bibula.com/?p=17007

 20. feli said

  http://www.bibula.com/?p=17132

  „Coraz więcej uzbrojonych patriotów
  Aktualizacja: 2010-01-1 2:19 pm

  Liczba militarnych bojówek patriotycznych w ciągu ostatniego roku wzrosła dwukrotnie. Przyczyną tego zjawiska są rosnące obawy wśród Amerykanów o prawicowych i skrajnie prawicowych poglądach przed zwiększeniem zakresu władzy federalnej oraz planowaną przez Obamę ustawą zaostrzającą prawo do posiadania broni.”c.d. BIBULA

  • gustaf said

   Wpływ na liczbę bojówek ma też sposób liczenia w/g nowych kryteriów.
   Trzeba , żeby „bronić” stworzyć zagrożenie.
   „planowaną przez Obamę ustawą zaostrzającą prawo do posiadania broni”
   Obama promuje w ten sposób swoją nową ustawę i pomaga pokojowo kolanem ją popchnąć.

 21. tomekgo said

  TAK DLA PRZYPOMIENIA DZIŚ W ŻYCIE WSZEDŁ CODEX ALIMENTARIUS – SMACZNEGO PANIE I PANOWIE…

  http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/2010/01/01/stalo-sie-dzis-1-01-2010-wszedl-w-zycie-codex-alimentarius/

 22. Libertarianin said

  Jako ciekawostkę można dodać, że wśród tych grup o których napisałeś Feli są też czarni Amerykanie i osoby pochodzenia żydowskiego. Piszę o tym zwłaszcza z uwagi na ludzi, którzy lansują w swoich komentarzach „czarno -białą” wizję świata i obwiniają Żydów o całe zło tego świata. Mimo faktu,
  że wśród Żydów są nawet ludzie przeciwni NWO! Pisał o tym kiedyś m. in. Jacek Sierpiński. Jego artykuł można znaleźć w internecie.

  P.S. Sądząc po komentarzach (niektórych) osób odnoszę wrażenie, że ten blog schodzi na psy.. I nie mam tu na myśli ani Ciebie Feli, ani tym bardziej P. Beina.
  ===================
  od pb: pisze o tym m.in. bein wciaz na blogu, probujac walczyc ze wstretnym polskim zydojadztwem

 23. iwia said

  No to czas, aby powstała opozycja przeciwko lubawiczerom w samym Izraelu.

 24. krzysiek said

  próba urabiania społeczeństwa (arabia saudyjska) w kierunku akceptacji cenzury internetu http://www.arabnews.com/services/print/print.asp?artid=130583&d=2&m=1&y=2010&hl=Rumors abound in the virtual world

 25. Arcardory said

  text message

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s