Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Apel Waleriana Dąbrowskiego: Narodowa solidarność a nie Solidurność!

Posted by grypa666 w dniu 04/09/2017

…Przerwa wakacyjna Grypy666…

 

Spis treści

Akcje, alarmy i alerty
Keshe z żoną skazani za oszustwo medyczne
Apel Waleriana Dąbrowskiego: Narodowa solidarność a nie Solidurność!

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

†††

AKCJE, ALARMY i ALERTY — patrz także wpisy poprzednie

:)) Czy Putin wyzwoli Polaków… lista ewakuacyjna naszych wrogów już jest

ALERT Petycja o wartości li tylko edukacyjnej

PB: Takie petycja mają jedynie wartość edukacyjną… i nie dla Dudy-obłudy. Od lat odmawia on interwencji na rzecz Dra Kękusia, nic nie zrobił z haniebnym uwięzieniem Dra Piskorskiego… Do tego są tysiące Polaków ujajajnych przez państwo-w-państwie: talmudyczną dintoryjną mafię systemu niesprawiedliwości Polin.

ALERT Ameryka najuboższym krajem 1-go świata

:)) Arthur Thompson pod włos Chojeckiemu i Kowalskiemu: kto wykluwa i pielęgnuje islamo-terror

PB: Anglojęzyczni członkowie sekty lubelskiej będą łaskawi przetłumaczyć swym guru :)))

ALERT Jerzy Zięba nie odpowiedział konkretnie na konkretne zarzuty

Porównaj z następującymi zbiorami zarzutów:

  • SUPER-ALARM Jerzy Zięba zmylony co do konstytucji 1935 r.
  • SUPER-ALARM Jerzy Zięba prawi bez pojęcia o Szwajcarii jakoby wzorze dla suwerenności Polaków

PB: Zięba powtarza, co już powiedział w poprzednim filmiku. Zapewnia, że mówił tam o  krytycznej adaptacji wzorców z innych czasów i krajów — nie słyszę tam tego. Nadal uważam jego 1-szy filmik za szkodliwy dla Polskiej Racji Stanu wobec opłakanego poziomu świadomości Polaków (czego wyrazem są m.in. komenty pod jego filmikiem, na które narzeka). Co autor myśli, że przekazał, a co odbiera widz, to dwie różne rzeczy. Nagminne jest w Polsce niepoinformowane zapatrzenie na Szwajcarię, USA, do niedawna na Szwecję…

Andrzej Szubert nie odniesie się, będąc w żałobie. Podsumuję tak. W obecnym stanie rozjątrzenia i ogłupienia narodu, potrzeba mądrych przewodników, a nie obietnic prawno-technicznych cudów-niewidów. Nie zdadzą one egzaminu, bo uny panują nad wszystkimi dziedzinami. Jeśli udałoby się nam coś zaradzić w kraju, uny panują globalnie i ściągnęlibyśmy ich furię. Próbować z eksperymentami jak w gminie Sobótka można, ale w oczekiwaniu na globalne obalenie władzy żydłackiej.

ALERT Wypadek nuklearny w Belgii?

PB: W Aachen (Akwizgran) wydano mieszkańcom regionu tabletki jodowe. Nie robi się tego bez przyczyny. Wiadomo też, że po Fukuszimie lobby atomowe ograniczyło ujawnianie informacji do minimum, jeśli nie do beczelnych kłamstw. Gdyby władze były w porządku, mielibyśmy  wyniki regularnych pomiarów zaawansowanym sprzętem w Belgii i Niemczech. Ale monopol w tym i w informowaniu ma lobby atomowe, więc się gówno dowiemy.

Pozostaje nam posłużyć się własnymi geigerami i raportować na necie. Czy ktoś wie o takowych (dość prymitywnych w porównaniu z profesjonalnymi) wynikach w regionach potencjalnych opadów radioaktywnych z Belgii? Bardzo mnie dziwi, że nie ma nic a nic z Niemiec. Widocznie Merkel nałożyła karę 5 tys. ojro za zapodanie tego na necie 🙂

Co robić wobec kompletnego braku informacji? Trzymać dzieci, ciężarne i osoby o słabym systemie immunologicznym zamknięte w domu. Absolutnie nie wychodzić z nimi na deszcz, który „wymywa” radioaktywne gazy i pyły z atmosfery. Chyba że zapytacie PANowca dra Macieja Pokorę, który po Fuku wyśmiał podobne zalecenie przez Prof. Majewską, Dra Jaśkowskiego i paru niezależnych medyków atomowych, z którymi miałem wtedy kontakt, prosząc o rady dla ludzi w Am. Płn. i Europie.

Jeśli coś pierdykło, to już po ptokach — jest nad Polską i będzie długo obiegać półkulę z ruchami atmosferycznymi, dodając do zanieczyszczenia z Fuku, najgorszej katastrofy nuklearnej w dziejach. Za późno na tabletki i lugole, a i tak nie pomogłyby one przeciw innym izotopom niż jod ani nawet radioaktywny jod w narządach innych niż tarczyca.

PB: Nad Florydę nadciąga Irina, silniejsza od Harvey’a.

†††††††††††††††††††††††

Keshe z żoną skazani za oszustwo medyczne

Oficjalne Orzeczenie Sądu w Kortrijk (Belgia)

Mehran Tavakoli Keshe i jego żona Caroline Keshe zostali skazani 7 sierpnia 2017 r. Przez Trybunał Karny w Kortrijku (Belgia) za oszustwa medyczne i nielegalne praktyki medyczne. Kortrijk jest częścią regionu Flandrii, jest to język holenderski (flamandzki).

Od kiedy stałem się (Dirk Laureyssens) „cywilną” ofiarą, otrzymałem oficjalną kopię pełnego tekstu wyroku Sądu. Chciałbym podzielić się tym dokumentem z Państwem, ponieważ to publiczne informacje, które mogą być publikowane i rozpowszechniane w internecie. W tym dokumencie „zamazaliśmy” anonimowe nazwiska ofiar zbrodni Mehrana Tavakoli Keshe i jego żony Caroline De Roose.

W tym wyroku sędzia szczegółowo wyjaśnił jego decyzje w oparciu o dochodzenia policyjne. Imponującym przykładem jest ANNA, belgijska kobieta w śpiączce. Opublikowaliśmy tę sprawę już wcześniej. Z dochodzenia policyjnego – wyjaśnione w wyroku sądu – dowiadujemy się, że Mehran Keshe grał w bardzo brudną grę z matką ANNY. Oto część wyroku, która wspomina i mówi o ANNIE.
Sprawa Anny jest również poruszana w tym wątku [przyp. tłum.]

Obrazek

Pani XXX (matka Anny) której córka znalazła się w śpiączce na skutek wypadku drogowego; W październiku 2009 roku matka szukała w internecie rodziców w podobnej sytuacji (grupa wsparcia), ale skontaktowała się z nią druga skazana (Caroline De Roose), która zaproponowała leczenie przez jej męża; z powodu beznadziejnej sytuacji córki, ta zgodziła się na leczenie; 

Pierwszy skazany (Mehran Keshe) odwiedził kilkakrotnie córkę Annę w szpitalu; Skazany manipulował jej ciałem; musiała oddychać przez specjalny sprzęt(Plazmowy reaktor medyczny z termosu [przyp. tłum.]); Obwiniał matkę Anny o promieniowanie negatywną energią, która rzekomo uniemożliwiała wybudzenie się córki; I nie powinna była zbliżać się do Anny. Potem Mehran Keshe twierdziła, że ​​Anna sama uparcie odmówiła wstania; W końcu Mehran Keshe chciał nakarmić Anne fast foodem, chociaż sam powiedział, że jest to bardzo niebezpieczne i stanowi zagrożenie dla pacjentki w śpiączce

13 lutego 2010 r. Mehran Keshe ogłosił, że Anna obudziła się; Kinesiolog, który przybył, nie mógł wejść do pokoju; Zauważył jednak, że stan Anny był niepokojący i krytyczny; Twarz miała bardzo czerwoną i drgawki; Mehran Keshe powiedział, że nic się nie stało, ale kinesiolog wezwał lekarza, który zdecydował, że nadszedł czas na hospitalizację; Potem okazało się, że w jej płucach pojawiło się mnóstwo kawałków stałego pokarmu. Bez hospitalizacji umarłaby (dokument 289); Po tych wydarzeniach przerwano leczenie; Następnie matka została poinformowana przez Mehrana Keshe i Caroline De Roose, że Anna mogła zostać obudzona, ale dopiero po zapłacie, zabieg nie był kontynuowany (oskarżenie B3);

To pokazuje, że Mehran Keshe błędnie ocenił sytuację Anny, która miała drgawki, jako nie niebezpieczne, bez hospitalizacji by zmarła (dokument 289)
Powiększ (rzeczywiste wymiary: 642 x 482)Obrazek
PLAZMOWE REAKTORY MEDYCZNE
Leczenie ANNY ze śpiączki przez skazanego Mehrana Keshe

Wyrok po flamandzku. Do pozwów przygotowują się inne kraje, m.in. Ghana. No ale tego raczej nie przeczytacie w ścierwo altermediach i nie obejrzycie na kanałach ezo oszustów z Youtuba, którzy latami propagowali te patologie i robili na tym pieniądze. Zresztą nie liczę nawet, że ci ludzie to zrozumieją.

†††††††††††††††††††††††††††

APEL Waleriana Dąbrowskiego: Narodowa solidarność a nie Solidurność!

PB: Czy z tegoż powodu nie przeprasza Pan za ożydzanie rodaków z marszu? :)) Szkoda, że nie rozpowszechnił Pan swej sylwetki i poglądów podczas kampanii wybiurczej — więcej osób znałoby dziś Pana.

Jeszcze raz dziekuję za ten filmik, najlepsze znane mi dotąd wystąpienie Polaka przeciw dzieleniu nas przez żydłactfo… zrobię z tego następny wpis na Grypa666.

Obcojęzycznych podobnych jest więcej, równie dobre, np.:

– w USA Luke Rudkowski (WeAreChange),  PatrioticNurse i SaneProgressive

– Kanadyjcy James Corbett (mieszka w Japonii) i Stefan Molyneux

– Brytyjczyk David Icke…

Następnym etapem budowy globalnej solidarności będzie podniesienie świadomości, że żaden naród w pojedynkę nie pokona żydłactfa. Niech Polacy wybiją se z głów swój mesjanizm – żydłackie narzędzie manipulacji religiozno-patryjotycznej. Nowy zryw solidarnościowy Polaków podobnie uny osiodłają jak skorumpowali Solidarność. Moim zdaniemn należy równolegle łączyć się z ruchami narodowo-wyzwoleńczymi w in. krajach, czego próbował Jacek Międlar, aż mu przyciął skrzydła żydowski oddział służb brytyjskich.

Walerian Dąbrowski: Nie dziekuję, aby nie zapeszać.

PB: Brawo Panie Walerianie!

Sorry, the comment form is closed at this time.