Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Pułapka z konstytucją sanacyjną

Posted by grypa666 w dniu 17/10/2017

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji i wsparcie patriotów o minimalnych środkach na życie… W przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

Spis treści

ALARMY i ALERTY

HIPER-ALARM ZBIORCZY: ludobójstwo na Polakach, bez podobnego gdzie indziej!

 • W-szawska walcowana zabija zdrowy handel
 • Jabłonowski – Jesteśmy bydłem rzeźnym, za sprawą Andrzeja Dudy
 • Depopulacja opakowaniami żywności
 • Dane GUS nt. zgonów — EKSTERMINACJA POLAKÓW!

HIPER-ALARM Nałókowe qrvy na U. Uppsala „dowodzą” muślimskich korzeni Wikingów :)))

SUPER ALARM Pułapka z konstytucją sanacyjną

ALARM Radioaktywne samoloty liniowe?

ALARM Jak robią nas w bambuko „posłowie”

ALERT Rola Roli w ściervomedialnym realu — żydłacka narracja o Katalonii

ALERT Jabłonowski schodzi na psy

Zdrowie

Nasze

Bieżączki poważne

Ukraina

Rosja, Syria, Bliski Wschód

Mus znać

IćPotPront narodowi polskiemu

Żydłackie manipulacje referendami

Relacja z wakacji 2017 Grypy666

HIPER-ALARM W-szawska walcowana zabija zdrowy handel

PB: Ludobójstwo jest dwojakie, oba przejawy wg tego zapisu Konwencji ws. Ludobójstwa: rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego…

 • bezpośrednio dla handlarzy
 • pośrednio dla narodu, pozbawianego w ten sposób źródła zdrowej żywności, na korzyść żydożarcia z ż-korporacji.

HIPER ALARM Jabłonowski – Jesteśmy bydłem rzeźnym, za sprawą Andrzeja Dudy

Otylia Zigman: To było 10 lat temu, kiedy motocyklista uderzył w mojego znajomego samochód to wgniótł mu drzwi a koło od motocykla było zrujnowane. Była noc i las w Polsce. Rysio mój bliski znajomy, dużo nie myśląc zadzwonił po pogotowie, na które czekając rozmawiali 2 godziny. Nikomu nic się właściwie nie stało, Pogotowie zabrało chłopca 22-u letniego do szpitala na przebadanie a Rysio odjechał w swoją stronę.

Na drugi dzień Rysio dzwoni do tego szpitala i pyta się o pacjenta, otrzymuje szokującą odpowiedz, że ten chłopak zmarł. Zaraz też dzwonił po znajomych i do mnie pytając się jak to rozumieć, ponieważ ten chłopak był zdrowy i cały, przecież nie mógł umrzeć? Dalej mówił z wielką rozsterką, że taki sam wypadek opowiadał mu ten chłopak w nocy, że jego brat miał wypadek motocyklowy i w szpitalu zmarł. Rysio mówił do mnie, że nie wyobraża sobie teraz tej matki, biednej kobiety, która miała tylko tych dwóch synów a teraz została sama, jak ona to przeżyje? Ja pamiętam, kiedy w Polsce uśmiercali dużo Polaków nawet w karetkach pogotowia, przez pewien okres czasu, aż sprawa wyszła na światło dzienne, ciekawe czy wtedy również nie robili szwindlu na organach, ja jestem pewna że tak. Jeżeli starszy człowiek potrzebuje przeszczep organu, to nie jest to etyczne aby poświęcać na to młode życie!  Starszy, bo głównie tacy potrzebują przeszczep, niech schodzi z tego świata, jeśli nie potrafił zadbać o swoje zdrowie. Niech zjeżdża nogami do przodu, już nic po nim!  Nie wolno nam tolerować takich rzeczy absolutnie, na litość Swarożca, czy my jesteśmy jeszcze ludzmi? Dostają organy przedewszystkim bestie z górnej półki i też bestie z poniższych półek, głównie dlatego
że mają czym zapłacić i we łbach im się już powywracało od samego dobrobytu i przepychu, proszę Waćpana.
Kiedy to pisałam parę godzin temu, to po piewsze, co napisałam to mi znikało a po drugie, długo nie pozwalała zbrodnicza agentura mi tego wysłać!  Dopiero kiedy zadzwoniłam do AT&T -mój internet, popuścili, już znów zaczynają!

PB: Transplantacja to idealny biznes: popyt znacznie przekracza podaż (etyczną czy nie). Czy organ wydrze Koszer Nostra z porwanej osoby, rannego żołnierza, czy też będzie to legitna procedura, zbyt towaru jest gwarantowany, mamona jak za chemio- i radio- „terapię”. Bogaty bez problemu zabuli za organy od mafii, które mogą uratować mu życie w turystyce transplantacyjnej do kraju ubogiego, bez konsekwencji prawnych grożących mu na ż-Zachodzie.

Największym problemem, z jakim boryka się transplantologia, jest obecnie bardzo duży popyt na organy do przeszczepień przy zupełnie nienadążającej za nim podaży.

Na ż-Zachodzie, organ „funduje” medycyna rockefellerowska w ramach ż-służby „zdrowia”, finansowanej przez ż-banksterię. Goj dostaje nowy narząd (od ubitego w tym celu goja), a ż-medycyna i tak go wykończy zatrutym żarciem itp. Przyszłe pokolenia będą wiecznie spłacać lichwę z tego „finansowania”.
Pacjent ani szpital nie wiedzą, czy organ pochodzi ze źródła etycznego czy z rzezi żywego towaru. Tylko Poltrasnplant i izraelski „chirurg” przy lotnisku Tirana wiedzą. Piję do rewelacji sprzed kilku lat, jak to mafia albańska dla Koszer Nostra wycinała organy żywym ofiarom: Serbowie porwani w Kosowie, żywy damski towar (zużyty?) z krajów Europy Wsch. w tym Polska. Odkopane mogiły przy miejscu chirurgicznej rzezi wykazały brak organów i oprzyczynę śmierci — usunięcie jego.
Podobnie Koszer Nostra robi z rannymi w żydłackich wojnach na Bliskim Wsch. i z ofiarami klęsk żywiołowych („ratownicy” z Izraela są wśród pierwszych na miejscu). Srul nie przepuści okazji profitu, a gdy zabije przy tym goja, tym lepiej …jak Talmud przykazał.
Bogatych stać, to i najwięcej wszczepów robi się na ż-Zachodzie. W poniższym zestawieniu robaczki oznaczają poziom organo-dawstwa od zmarłych (deceased) i od żyjących (living). Niewiadomo, czy donorzy są miejscowi czy z in. kontynentów. Takie dane łatwo Koszer Nostra z Poltransplantem wymanipuluje… jeszcze łatwiej, gdy żont Polin zredukował z 2 do 3 członków komisję decydującą o pobraniu organu.
Distribution of solid organ transplantation activity, by region used in the Global Burden of Disease Study, 2006–2011[79]
Największy potencjał „donorski” jeszcze niewykorzystany tkwi w krajach uboższych: Europa Wsch., Azja, Afryka, Ameryka Łacińska. Zapewne tam kwitną Poltransplanty & Co. Wycinane więźniom chińskim, organy lądują w bogatszej Japonii, wśród żołtków-milionerów Ameryki Płn. oraz u elit Chin. Przypominam, że 60 – 80 mln chińskich Żydów Haka rządzi nie tylko w Chinach. Podobnie z dystrybucją organów z Indiii: do bogatych.
Na czarnym rynku nerka kosztuje 160 tys. $, a w legalnym systemie Iranu 2 – 4 tys. $, z czego donor dostaje 1200 $ plus inne benefity w nagrodę. Czarnorynkowy odbiorca nie ma gwarancji jakości przeszczepu ani odpowiedniej opieki po transplantacji.
Kładą Izraelczyka z polskim paszportem w szpitalu w „jego” W-szawie czy Krakowie… Wyjeżdża z nowym sercem, a Polak z sąsiedniej sali szpitalnej leży już w kostnicy, bez serca. Zatwierdził rabin z Poltransplantu… od tego są goje…
Przypomnę, że Izrael nie przyjmuje ciapatych, choćby byli żydami, zakazuje GMO i chloru jako środka odkażającego wodę itp. Uleczalność raka ma Izrael 100 razy lepszą niż  goje na ż-Zachodzie… raczej 1000 razy lepszą, bo dane dotyczą wszystkich narodowości, nie tylko sruli z całego świata leczących raka w Izraelu.
Organów na przeszczepy nie pobiera się od martwych: Ponieważ mniej niż 3% wszystkich zgonów w USA wynika ze śmierci mózgu, większość zgonów nie jest uprawniona do poboru organu. z czego wynika poważny niedobór dla transplantacji. Natomiast tkanki jak rogówka, skóra można pobierać z każdego ciała.
W 2009 r. ŚOZ ustanowiła zasadę przejrzystości w organizacji i wykonaniu dawania organu oraz transplantacji, celem wprowadzania prawidłowego nadzoru technicznego i zyskiwania zaufania publicznego.  Polska ustawka idzie pot pront tej zasadzie. Kto chce poświęcić rodzinne organy niewiadomo komu, jego sprawa, niech zgłasza z wyprzedzeniem albo nie zgłasza w ogóle, dając domyślne pozwolenie na oddanie organów.
Od reszty nas — wara żydłactfo!

HIPER-ALARM Depopulacja poprzez opakowania żywności

Większość produktów spożywczych i wód, rockefellerowsko pakują nam w plastyk i tetrapak. Fundacja Rockefellera spędziła długie lata na badania, co byłoby najgorsze dla gojów. Suchym produktom jak hiszpańska szynka górska, sery twarde, kabanosy takie opakowania ujdą, zagrożenie dla zdrowia nie jest duże. Natomiast jogurty, wody zwykłe i gazowane, sery miękkie, wilgotne szynki i ryby nie powinny stykać się z plastykiem, jeśli dbasz o zdrowie swoje i swoich.

ALERT Kiełki i kiszonki – klucz do zdrowia fizycznego i umysłowego

Nasza flora trawienna odpowiada za nasze zdrowie fizyczne jak i mentalne. To fakt coraz trudniej skrywalny, długo mataczony i ukrywany, manipulowany przez rockefellerowskie cuda spożywcze dla gojów. Stąd biuroqrevskie wojna z kiszonkami, zsiadłym mlekiem, niehomogenizowaną i nieopasteryzowaną śmietaną i mlekiem w jewrosojuzie i na ż-zachodzie w ogóle. Jedną z pierwszych zapowiedzi cywilizowania nas w jewroraju byłay dążenia do eliminacji kapusty i ogórków kiszonych.

Facet pokazuje domowy wytwór kiszonek, w tym z kiełków. Kiełkowanie jak i kiszenie rozbijają na bardziej wartościowe składniki we wszechobecnej zatrutej żywności, rozkładają toksyny na substancje neutralne dla zdrowia człowieka. Takie maleństwa drobnoustoroje, a tyle dobrego! To jest nasza odpowiedź na „żywienie” rockefellerowskie. Pozostaje rozpowszechnić także metody przeciw ichniej „medycynie”: niekorzystać z ż-farmacji i szpitali, sięgać po metody ludowe i zioła, nie ulegać odurniającemu stresowi z ichnich ściervomediów…

Żona od paru lat robi kiszonki, małymi partiami w słojach: kapusty w tym czerwona i pekińska, kalafiory i brokuły w tym głąby, pomidory… i co jej pod rękę wpadnie. Pro-biotykiem jest też ocet z owoców, raczej z odpadów z przetworu owoców, np. skórki i rdzenie jabłka. Niedawno żartowała, że kiszonki spożyte wywołują u niej radość. Następnego dnia bingo! — przypadkiem wpływa na jej Pinterest artykuł potwierdzający to…

HIPER-ALARM Dane GUS nt. zgonów — EKSTERMINACJA POLAKÓW!

…Lekarze przegrywają walkę z nowotworami oraz chorobami układu krążenia, oraz chorobami płuc. W tych rubrykach odnotowano wzrost śmiertelności na każdy tysiąc mieszkańców.- Te kategorie chorób to najdroższe procedury medyczne, najdroższe leki. Tymczasem przy niskich nakładach na służbę zdrowia każe się marnie opłacanym lekarzom leczyć ludzi jak najtaniej.

PB: To sciema. System „zdrowia” żydłactfo tak zorganizowało dla gojów: Medycyna rockefellerowska — udawać leczenie, żeby nabić kabzę ż-medycyny i ż-farmacji, przy gwarantowanej śmierci pacjenta. Podobnie w Kanadzie: cięcia płac i liczby personelu, ale procedury rockefellerowskie takie jak radio- i chemio- „terapia” oraz zakup trucizn przez szpitale pozostają z grubsza nietknięte.

Nie bój nic, co szpital w Polin miał wydać na ż-medycynę to wydał i żydłacka sitwa odnotowała w buchalterii. Zgony będą uny zwalać na gojów, np. na niedofinansowany personel. Niskie jego płace wynikają m.in. z rozdziału budżetu zdrowia przede wszystkim do kabzy żydłackiej „medycyny” i „farmacji”.

Polacy są współwinni, znów przez brak świadomości:

– ślepa wiara w „medycynę” żydłacką szpitalno-apteczną — vide dramatyczne apele o zrzutki na cudowne leki qrevsko drogie…

– niejeden z was zna reakcje własnej rodziny na próby oświecenia

– sama służba zdrowia kolaboruje w żydłackiej zmyłce: (a) bierze udział w ludobójstwie rockefellerowskim, (b) sciemnia, że zawiniły niskie jej płace, a nie ustawka systemu pod zabijanie gojów przy napychaniu żydłackiiej sakiewki na maxa.

Jak widać kurdupel nie spieszy się z ukróceniem ludobójczego procederu na Polakach. Za to mamona jest na zabawki i misie dla Macierewicza/Singera i propagandę wojny faszyngtońskich żydłaków. To nie pierwsza ludobójcza ustawka systemu Polin…

Jasne jak Słońce: albo my żydłactfo z przydupasami wytępimy, albo oni nas!

ALERT Rola Roli w ściervomedialnym realu — żydłacka narracja o Katalonii

PB: Duet do bólu 🙂 wiarygodny. Odżegnujący się od lewactfa Marcin Rola i takoż wyprany przez „lewackie” merdia Polak mieszkający od lat w Hiszpanii… Wiadomo czemu i jak wyprany: z Polski wyjechał bez pojęcia o polityce, w Hiszpanii połyka papkę merdialną dla durnych gojów. Nt. Katalonii śledzi swego ulubionego reportera :)) Wyrecytował nam ciemnocie potrzebującej oświecających programów Roli — jak z nut narrację żydłacką o jewrosujuzie i suwerenności katalońskiej. Raczej ozłocił to pierwsze, pofajdał  to drugie. Słuchaj sam i porównaj np. z faktami poniżej w ALERT Jabłonowski schodzi na psy i w moim komencie pod Dr Bein i Dr Kękuś o żydłackich planach wobec Polski + Sprawa Katalonii.

Facio w Hiszpanii tłumaczy dla rozmaitych służb, jeden krok do hasbarnika na Polin poprzez „alernatywny real” Roli buhaha. Ilu takich polskich luzerów  werbuje obecnie Rola na świecie?

Panie dzienniqrvo Marcinie Rola, nie potrzebujemy, żeby srasznie poinformowani Polacy wciskali nam guvno, jakim żydościervomedia zasrały im łby za granicą. Mamy to samo w Polin i w krajach pobytu Polonusów.

HIPER-ALARM Nałókowe qrvy na U. Uppsala „dowodzą” muślimskich korzeni Wikingów :)))

PB: Żydłacka dzivka typu Barbara Specter? Coś na modłę układu kory dębu „Bartek” w kształcie Jahwe w jęz. hebrajskim buhaha. „Dowody” wyssane z palca, podrobione wg od lat planowanej ideologii poprawnej politycznie żydłactfu i poniewieraniu Białych tradycyjnych kultur Europy. Typowo żydłackie podciągnięcie Wigingów i dumnych z nich patriotów skandynawskich pod nazistów„, Białych supremacjonistów, ksenofobów wobec antycznej imigracji islamskiej do Skandynawii (autentyczne wyrażenia z tych guvnianyh „badań”). Tak  jakby to antyczni Wikingowie zaprogramowali żydobanksterskiego Hitlera, syjonistyczną III Rzeszę i dzisiejsze sorosowskie nachoćctfo muślimskie buhaha

Kompletny absurdalny wymysł roztrąbiony przez żydościervomerdia. Kto nie zna angielskiego, tego strata — w Polin żydłactfo robi podobne rzeczy, a durny naród pojęcia nie ma. Sfinansowany z funduszu… centralnego banku Szwecji LOL można kompletnie zatuszować rotszyldowskie czy saudyjskie (na jedno wychodzi) źródło mamony. Za podobną zdradę racji plemiennej zapewne była surowa kara u okrutnych w swej obronie Wigingów. Oby podobne spotkało te żydłackie pseudo-naukowe ladacznice.

Czyli islam był w Skandynawii przed Wikingami LOL i Mahomet rżnąl w pieluchy zanim powstały przekazy ustne do później spisanej Kalevali 🙂 Tymczasem kultura Wikingów jest dużo starsza niż VII wiek urodzenia islamu przez żydłackich rabinów. A jednak za ok. VII wiek ż-historia podaje moment wypłynięcia Wikingów w historii — niz gruszki ni z pietruszki nagle osady, kolonizacja, wandalskie podboje, Grenlandia, szlaki wodne Rosji, wybrzeże dzisiejszej Kanady…. Raczej zdecydowana obrona przed katoliczeniem. To uderzająco podobne do żydokatolskiej manipulacji, że początki Polaków to dopiero wiek ok. X. Obie grupy, Słowianie i Wikingowie były pod presją katoliczenia i bardzo mocno opierały się próbując obronić i utrzymać własne tradycje, tysiące lat starsze niż chrześcijański religionizm, ekspolatowany od początku w dziel i rządź.

Oldest Viking Crucifix Uncovered in DenmarkI nadal to uchodzi… Zobacz totalną bzdure o znalezieniu rzekomej figurki Jezusa w wykopalisku wikingowskim w Danii. To jest Jezusek czy bóstwo wikingowe, wisiorek szamański? Gdzie krzyż, gwoździe, rany Jezusa nieodłączne w tej dogmie bez wzgl. na rejon geograficzny, hę? Ja tam widzę fizjonomię i cechy fizyczne muślimskie buhaha

Ten kit chyba fabrykują ci sami co „znajdują” na pustyni izraelskiej biblijne „dowody” na istnienie, supremację, wybraństfo ż/Żydów. A Szlomo Sandowie i deklaracje ONZ wyśmiewają toto jako kompletną bzdetę.

Dziś, potomkowie Wikingów wysyłają w Syrii islamistyczny chłam do dziewic w żydłackim „niebie”. Krew rosyjska wymieszała się przez wieki z wikingowską poprzez wyprawy M. Północnym, Bałtykiem i rzekami/jeziorami wgłąb Rosji, na południe do Grecji i dalej… handel z Arabami, którym mógłby przyjść pomysł zawojować Skandynawię, ale nie mieliby szans przed utworzeniem Eurabii. W solidnym opracowaniu naukowym o Podlasiu wyczytałem m.in. że leżało na szlaku do Skandynawii i Rosji, używanym m.in. przez handlarzy (i szpiegów?) arabskich/islamskich. Eurabia staje się coraz realniejsza, znów z pomocą żydłacką — Sorosów, Spekter i ż-dziwek naukowych na skandynawskich uniwerkach prowincji nordyckiej kalifatu jewropejsato-żydosaudyjskiego.

ALERT Jabłonowski schodzi na psy

PB: Kamrat Wojtek Olszański coraz szybciej odlatuje. Niedawno zachwyt z Hrabjom Potockim nad konstytucyją sanacyjnego odpowiednika Kalksztajna i Dudy (patrz SUPER ALARM Pułapka z konstytucją sanacyjną poniżej). Teraz pitolenie o Katalończykach wedle pobożnego życzenia naszego Jaszczurowca ws. agenturalnego RAŚ.

Nie ma porównania! RAŚ nie reprezentuje autentycznego ludu, historycznie uprawnionego do niezawisłości. Katalończycy w Pirenejach są… od tak dawna jak żabojady dalej na północ. W takich warunkach tworzy się szowinizm i nienawiść między sąsiadami — patrz relacja Grypy666 z wakacji, poniżej. Ludy górskie na całym świecie są unikalne i silne. Jako inteligentni i pracowici, są łasym kąskiem dla sąsiadów. Francja dopiero w VIII w. zainteresowała się Katalończykami… gdy trzeba było utworzyć bufor przeciw nawale muślimskiej. Dziś trzyma swoich Katalończykow w imadle gorszym niż Hiszpania. Centralistyczna Hiszpania ujarzmiła Katalończyków dopiero w XVIII w.

„Ludzkie wieże”, unikalne dla kultury katalońskiej, wyraz współzależności, zaufania wzajemnego we wspólnocie

Waadze żydomasońskiej Hiszpanii rozwodniły prawa Katalończyków i Basków do niezawisłości, robiąc z tego zapis uniwersalny dla wszystkich prowincji. W efekcie, wszystkie prowincje łącznie z Katalonią i Krajem Basków, wpędzono w miniaturę zależności od brukselskiej banksterii: mają one niby prawo samodecydować, ale pioniondze wydziela i reguły ustala gojom Madryt  i on decyduje ile i z kogo ściągać „dla dobra wspólnego”, ile i gdzie łożyć na infrastrukturę jak szkoły, drogi i koleje, od której zależy rozwój „autonomicznych” prowincji. Nie dziwota, że „inwestorzy” wybierają moloch Madrytu ponad zaniedbaną lecz wciąż ludzką Katalonię. Zaniedbanie  przez Madryt, mimo że Katalończycy łożą nieproporcjonalnie do narodowej kasy — 18% PKB Hiszpanii przy 12% ludności, czyli Katalończyk pracuje na nachoćców itp. darmozjadów o połowę ciężej niż przeciętny Hiszpanin — czy to qźva nie pół-niewolnictwo?

Linguistic map Southwestern Europe.gif

Ziemie Basków i Katalończyków przez wieki,  bufor przeciw nawale muślimskiej

RAŚ to twór agenturalny żydłacki dla jątrzenia w sprawach wewnętrznych Polaków, podobnie jak współczesne oliparchate banderszczochy. W suwerennej Polsce nasze służby rozpędziłyby to żydłackie dziadostwo na 4 wiatry. A frajerzy z RAŚ i banderszczochy, ludobójcze zagrożenie dla nas, zadyndaliby za działanie na naszą szkodę.

Zasięg jęz. katalońskiego: płd.-wsch. kąt Francji, Andorra, hiszpańska Katalonia, wsch. część Aragonii, Walencja, Baleary

Damian ze swą intuicją i zdrowym rozsądkiem prześciga Mistrza Jabłonowskiego. Niech się rozsypują „federacje” i zlepki „wspólnot autonomicznych”. Powrót do przed-cywilizacyjnych, wspólnotowo-samorządowych struktur zaszkodzi jedynie żydłackiej mafii globalnej. Kto broni „jedności” państw i tak przeznaczonych na przemiał, broni interesu żydłackiego — patrz nowy genialny artykuł Andrzeja Szuberta.

ALARM Radioaktywne samoloty liniowe?

22.1.2018 Najprawdopodobniej chodzi o 1/1000 liczby zliczeń impulsów zarejestrowanych przez instrument. Więc aby otrzymać liczbę impulsów na minutę (ang. cpm) należy pomnożyć wyniki przez 3 x 1000.

22.10.2017 Weryfikuję jednostki pomiarowe Sosny.
Znajoma z płd. Niemiec 18 bm. pracowała 3 godz. w ogrodzie. Podobnie jak in. mieszkańcy jej miejscowości tegoż dnia, dostała następnie silnych mdłości i zawrotów głowy. Musiała zwrócić się o pomoc lekarską, tak silne były mdłości. Mdłości i zawroty głowy mogą być objawem skażenia radioaktywnego.

…………..

Świeży nabywca ruskiego dozymetru „Sosna” ANRI 01-02, mierzyłem 18.10. 2017 promieniowanie jonizujące podczas podróży lotniczej z Polski do Kanady  samolotami relacji Warszawa – Frankfurt i Frankfurt – Vancouver.

Na lotnisku Szopena zmierzyłem promieniowanie rzędu 0,010 do 0,020 jednostek w trybie „MD” dozymetru, tzn. w ciągu 20 sek. To samo ustawienie utrzymałem przez całą podróż do Vancouveru.

22.1.2018 Najprawdopodobniej chodzi o 1/1000 liczby zliczeń impulsów zarejestrowanych przez instrument. Więc aby otrzymać liczbę impulsów na minutę (ang. cpm) należy pomnożyć wyniki przez 3 x 1000.

Jednostka ani kalibracja nie są istotne, bo interesowały mnie względne poziomy radiacji. Ołowiowa klapka „Sosny” była zamknięta, więc mierzyłem promieniowanie gamma.

Wyjąłem aparat z bagażu podręcznego po wyrównaniu lotu samolotu relacji Warszawa – Frankfurt na pułapie ok. 10 tys. m. Odczytywałem pomiar w odstępach czasu od paru razy na minutę, do  kilkunastu minut.

Wnioski:

 1. Samolot do Frankfurtu wykazał w pomiarach od wewnątrz na lotnisku docelowym, poziom promieniowania gamma rzędu kilku do 10 razy wyższy od poziomu gamma na obu lotniskach. Samolot do Vancouveru nie wykazał żadnego podwyższenia wewnątrz w stos. do otoczenia obu lotnisk.
 2. Promieniowanie własne samolotu do Frankfurtu jest rzędu 0.10, tj. najniższego odczytu w fazie B: schodzenie z wysokości lotu poziomego do lądowania. Dla porównania, średnia różnica  poziomu gamma między wnętrzem samolotu i jego otoczeniem (faza C – faza D) = 0.141 – 0.011 = 0.130
 3. Dodatkowa radiacja w samolocie do Frankfurtu stanowi dodatkowe zagrożenie zdrowia pasażerów i załogi. Samolot prawdopodobnie uległ skażeniu w chmurze radioaktywnej. Należy to ustalić i zbadać wszystkie liniowce i samoloty wojskowe, które mogły znaleźć się w podobnych warunkach w danym czasie. Załogi tych samolotów i ich obsługa naziemna powinni zostać zbadani na skażenie nuklearne.
 4. Promieniowanie gamma na pułapie lotu poziomego jest rzędu 20 do 40 razy wyższe niż na obu lotniskach. Zważywszy na to, że dawki kumulują się w organizmie przez okres życia, częste latanie stanowi podwyższenie ryzyka ekspozycji człowieka na promieniowanie jonizujące.
 5. Odczyty w fazie zniżania z lotu poziomego do lądowania maleją z wysokością. Spory warians od wys. ok. 5 km.

Dalsze kroki

 1. Ustalić jednostki pomiarów na podst. instrukcji obsługi dozymetru.
 2. Przetłumaczyć notatkę na angielski i opublikować
 3. Powiadomić linie lotnicze samolotu relacji W-wa – Frankfurt i władze obu krajów.
 4. Powiadomić agendę odpowiedzialną za bezpieczeństwo lotnictwa w Europie i regionach docelowych lotów z Europy.
 5. Powiadomić Międzynarodową Agencję Energii Atomowej, odpowiedzialną za skutki radiacji na zdrowie.

Wyniki — w kolejności czasowej pomiaru. Od momentu 8 godz. 20 minut pozostających do lądowania w Vancouverze, przy każdym odczycie notowałem (ze wskazań na ekranie informacji o locie) liczbę godzin i minut pozostających do lądowania. Można więc z loga samolotu odtworzyć współrzędne  i pułap danego pomiaru.

A. Lot poziomy W-wa do Frankfurtu na pułapie ok. 10 tys. m (odstępów czasowych pomiaru nie zanotowano)

0.375, 0.460, 0.470, 0.365, 0.332, 0.351, 0.311, 0. 340

n = 8, średnia 0.376, odchylenie standardowe z próby 0.055

B. Zniżanie lotu przed lądowaniem we Frankfurcie (pomiary 2o-sekundowe w ciągłej sekwencji, z przerwą na zapisanie odczytu na kartce).

0.321, 0.318, 0.274, 0.256, 0.256, 0.233, 0.272, 0.237, 0.202, 0.222, 0.232, 0.190, 0.190, 0.152, 0.187, 0.193, 0.161, 0.111, 0.089, 0.115, 0.098, 0.094, 0.128, 0.144, 0.183, 0.148, 0.161, 0.143, 0.153, 0.149, 0.146, 0.146 (lądowanie tj. dotknięcie pasa lotniska kołami)

n = 32, średnia 0.185, odchylenie standardowe z próby 0.063

C. Kołowanie do dworca lotniczego i czekanie na otwarcie drzwi samolotu (pomiar co ok. 25 sek.)

0.102, 0.120, 0.139, 0.122, 0.134 (zatrzymanie przy bramce), 0.158, 0.170, 0.160, 0.146, 0.153, 0.143

n = 11, średnia 0.141, odchylenie standardowe 0.019

D. Na zewnątrz samolotu: wsiadanie do autobusu i przejazd do terminalu (pomiar co ok. 25 sek.)

0.010, 0.014, 0.014, 0.010, 0.007, 0.008, 0.012, 0.013, 0.012, 0.011, 0.015, 0.010, 0.010, 0.009, 0.014, 0.018, 0.010, 0.009, 0.014, 0.008, 0.009, 0.013, 0.010, 0.012, 0.009, 0.010, 0.010, 0.008, 0.007, 0.020, 0.009, 0.012, 0.010

n = 33, średnia 0.011, odchylenie standardowe z próby 0.003

E. Przejście do poczekalni, czekanie i przejście do samolotu do Vancouveru (pomiar co ok. 25 sek.)

0.010, 0.006, 0.018, 0.016, 0.019, 0.018, 0.009, 0.014 (dalej poczekalnia), 0.016, 0.006, 0.014, 0.005, 0.011, 0.016, 0.011, 0.016, 0.014, 0.013, 0.009, 0.015, 0.009, 0.011, 0.015 (dwa ostatnie odczyty na zewn. samolotu przy jego drzwiach, 0.3 do 0.5 m od kadłuba)

n = 23, średnia 0.013, odchylenie standardowe z próby 0.004

F. Wejście do samolotu do Vancouveru, czekanie na start (pomiar co ok. 25 sek.)

0.011, 0.012 (w WC), 0.007 (zajęcie miejsca), 0.010, 0.010, 0.014, 0.008, 0.012, 0.009, 0.006, 0.009, 0.005, 0.011, 0.008, 0.010, 0.013, 0.009, 0.011, 0.004, 0.003, 0.011, 0.010

n = 22, średnia 0.009, odchylenie standardowe z próby 0.003

G. Kołowanie na pas startowy, start, wznoszenie, lot do płd. wybrzeża M. Północnego (pomiar co ok. 25 sek.)

0.009, 0.012, 0.011, 0.008, 0.008, 0.004, 0.008, 0.013, 0.021, 0.027, 0.029, 0.103, 0.123, 0.153, 0.197, 0.224, 0.184, 0.225, 0.201, 0.180, 0.214

n = 21, średnia 0.093, odchylenie standardowe z próby 0.088

H. Lot nad M. Północnym, Islandią, Grenlandią i Przejściem Północno-Zachodnim (pomiar co ok. pół minuty do kilku minut)

0.235, 0.217, 0.200, 0.206, 0.217, 0.258, 0.236, 0.216, 0.288, 0.282, 0.269, 0.278, 0.266, 0.254, 0.240, 0.236, 0.268, 0.267, 0.274, 0.267, 0.281, 0.226, 0.308, 0.266, 0.226, 0.289, 0.333, 0.340, 0.327, 0.358, 0.305

n = 31, średnia 0.266, odchylenie standardowe z próby 0.040

J. Lot nad Kanadą i lądowanie w Vancouverze (pomiar co ok. 5 do kilkunastu minut)

0.321, 0.281, 0.258, 0.312, 0.310, 0.297, 0.346, 0.302, 0.267, 0.313, 0.320, 0.296, 0.276, 0.307, 0.263, 0.299, 0.277, 0.288, 0.335, 0.341, 0.330, 0.370, 0.267, 0.348, 0.294, 0.370, 0.348, 0.320, 0.362, 0.360, 0.357, 0.349, 0.363, 0.335, 0.355, 0.359, 0.333, 0.190, 0.041, 0.029, 0.019, 0.012, 0.013 (lądowanie)

n = 43, średnia 0.282, odchylenie standardowe z próby 0.101

dla lotu poziomego n = 37, średnia 0.320, odchylenie standardowe z próby 0.033

SUPER ALARM Pułapka z konstytucją sanacyjną

Już w dyskusji z Jerzym Ziębą wypłynęło, że ta kwestia może być  wykorzystana agenturalnie do skupienia uwagi patriotycznej na fałszywym celu — patrz  ALERT Jerzy Zięba nie odpowiedział konkretnie na konkretne zarzuty.

Podczas przerwy wakacyjnej dostałem mejle z info, że temat namiętnie kontynuuje Hrabia Potocki i przygruchał w tym celu popularnego publicystę i działacza patriotycznego, Wojciecha Olszańskiego (Aleksander Jabłonowski).

To mnie bardzo niepokoi. Panie Hrabio Potocki, Panie Jurku Zięba i Kamracie Wojtku Olszański, prosimy ustosunkować się do zarzutów pod adresem tej konstytucji, podanych np. u Andrzeja Szuberta: O konstytucji kwietniowej, o sanacji i jej rzekomych zasługach dla II RP…

ALARM Jak robią nas w bambuko „posłowie”

Poseł Janusz Sanocki:

Poseł i minister Jarosław Gowin:

†††††††††††††††††

Zdrowie

Słowianie – dzieci Matki Ziemi…

PB: Autor bije na głowę prosorków na ż-uniwerkach… takiego nie przyjmą do ciała akademickiego, nie dadzą ż-grantów…

[VIDEO] KILKA TECHNIK MASAŻU ENERGETYCZNEGO

Vismaya: NIE MASZ WIĘKSZEGO GENIUSZA NAD GŁUPCA

Religia ogłupia

Andrzej Szubert: Na temat Nowy Porządek Świata, Jezuici, Ekumenizm, Katolicyzm-Totalne Zwiedzenie…Film jest dezinformacyjny i szkodliwy. Ma przynajmniej dwa główne cele:

1) Zwala winę za NWO na kk zasłaniając w ten sposób żydo-banksterów, rzeczywistych twórców żydo-banksterskiego NWO. Watykanowi i jezuitom wybito kły i wydarto pazury likwidacją państwa kościelnego w roku 1870. I choć żydo-katolicyzm miał przez wieki zapędy globalistyczne, ostatecznie sam stał się wasalem i służącym żydo-banksterów. NWO to nie jezuici i żydokatolicyzm a żydo-banki, żydo-media, NATO, Grupa Bilderberg i inne pomniejsze narzędzia Rothschilda & spółki – takie jak Watykan, protestanccy syjoniści w USraelu i miliony szabasgojów na całym żydo-zachodzie służących żydowskiemu okupantowi świata.

2) Film ma zaciągać katolików na fałszywą barykadę obrony dobrego imienia żydo-katolicyzmu, aby odwracać ich uwagę od spraw istotniejszych i ważniejszych – okupacji, zniewalania i niszczenia Polski.

Na koniec dodam –  jest oczywiste, że żydo-katolicyzm mieszany do polityki jest szkodliwy dla polskiej racji stanu. Niemniej żydo-banksteryzm jest największym zagrożeniem. I należy go nazywać po imieniu a nie szczuć durniów tylko na kk i jezuitów. Bo to wywoła ich reakcję obronną, czego efektem będzie kolejna fałszywa żydo-katolicka barykada absorbująca uwagę Polaków.

Józef Bizoń: Panie Zdzisławie Jankowski, Pisze Pan: Kiedyś od 1945-1989r rządzili szeregowi członkowie partii, którzy zostali oszukani, sprzedani syjonistom przez solidarności i kościół – Okrągły Stół i Magdalenkę

Wygląda na to, że taki fałsz tylko Pan (a może się mylę, że tylko Pan) jest zdolny wytworzyć z niewiedzy lub być może z własnej potrzeby i na potrzeby Panu podobnych. Raz się Panu udało zostać posłem RP i sądzi Pan, że na tym fałszu, tym sposobem uda się Panu nim zostać ponownie?
Jako członka Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR), którym Pan przecież był, oszukali i sprzedali Pana, i to dwa razy, Jaruzelski z Kiszczakiem. Pierwszy raz 13 grudnia 1981 r. wprowadzeniem stanu wojennego przez Jaruzelskiego, kiedy to rozprawiono się z powstającymi po 1980 r. strukturami poziomymi wewnątrz PZPR, a drugi raz w 1989 r. przy okrąglaku. Bzdury Pan wypisuje odnośnie tych szeregowych członków PZPR, że niby rządzili.
Obciążaj Pan swymi żalami formację, do której Pan przecież należał.
Ci sami, Jaruzelski i Kiszczak, wprowadzając 13 grudnia 1981 r. stan wojenny rozprawili się z autentyczą Solidarnością roku 1980 skazując na banicje tysiące jej działaczy.
Po tym zaś na przełomie 1988/1989 r. laskawcy Jaruzelski z Kiszczakiem z godzili się na działalność nowego związku zawodowego z nalepką Solidarność. 
Pan zrównuje Solidarność roku 1980 z jej wydmuszką z roku 1989, a to już jest karygodne.
Pan najwidocznej nie wie też co to jest Kościół z Jego kapłanami i wiernymi.
Kapłani, tak jak i wierni, są różni. Byli, są i będą wspaniali kapłani, jak bł. ks. Jerzy Popiełuszko.
Byli też, są i będą zdrajcy, bo pośród 12-tu był i Judasz (skarbnik), i wpisani są oni w dzieje Kościoła od samego Jego zarania.

PB: Szanowny Panie Pośle Zdzisławie Jankowski, Za zdrowe poglądy polityczne nie jest już Pan naszym posłem. Wspomniał Pan KK… jego rola kolaboracyjno-destrukcyjna jest jeszcze większa. Tylko w kontekście niedawnych skandali szczepionkowych, kiedy to Watykan nie zareagował na rodzące się w Polin ludobójstwo scypionkowe czy GMO i najpierw szedł w ścierwomediach Polin sponsorowany przez żydłackich bandytów scypionkowych, żenujący program z udziałem modzieszy medycznej buhaha. W tym łóstroju, zindoktrynowane religionizmem i medycyną rockefellerowską, jajko stało się mondżejsze od kury, a skurwysyny sterują myśleniem mas.

Zdzisław Jankowski: Znam podobne ale inne przypadki to co mówi Jabłonowski i mówi prawdę. Podobnie to dokonali na polskiej gospodarce, bez zezwolenia dostali się do serca RP . Kiedyś od 1945-1989 r. rządzili szeregowi członkowie partii, którzy zostali oszukani, sprzedani syjonistom przez Solidarność i kościół – Okrągły Stół i Magdalenkę, tym sposobem zniszczyli siódmą gospodarkę świata i uwłaszczyli się na majątku narodowym wszystkich Polaków a na dodatek zemścili się odbierają im starcom  emerytury. 

Nas Polaków pozbawili  10,5 mln. miejsc pracy, w tym wyganiając około 8 mln młodzieży, za kromką chleba za granice a obecny PiS nas wynaradawia, zasiedlając czterema milionami Ukraińców i 3 mln żydów, zadłużają o dalsze 500 mld, na 500+… by na kłamstwie wygrać następne wybory, dając obcym emerytury lub ich sponsorują. Kiedyś mieliśmy swoje państwo, z silną 450 tys. polską armią, mieliśmy granice, byliśmy w sojuszu w ZSRR i z innymi państwami wschodu i zachodu.  Obecnie nie mamy państwa, nie mamy granic, nie mamy własnej silnej własnej armii, z która za rządów prawicy PoPis-u, niekiedy cichaczem zwolniono z wojska 40 tys. polskich oficerów, zmniejszono armię do 100 tyśs. żołnierzy.  PiS zburzy wszystkie świętości i wartości, by przeforsować interesy Ameryki i Izraela – interesy Jarosława Kaczyńskiego – który ma swoje pochodzenie.  Jesteśmy pod kapciem wojsk syjonistów, dawnych państw kolonialnych, Izraela i Ameryki, którzy pilnują w Polsce swoich interesów. W razie czego są przygotowani do konfrontacji z Rosją, pod biało-czerwoną flagą.  Jak się nie przebudzimy i nie powstaniemy z kolan, to Polska zostanie wymazana całkowicie z mapy świata. Naród który dał się naiwnie otępić przez manipulatorów syjonistycznych, którzy usiłują zniszczyć nie tylko Polskę ale tez również inne państwa, zgodnie z ich planami zawartymi w TALMUDZIE. N który ma puste kieszenie, bo został okradziony przez syjonistów talmudycznych, nie pierwszy raz.  Podobnie było, kiedy Polacy o pierwszym rozbiorze Polski dowiedzieli po 20 latach. Historia Polski się powtarza, świat zdrajców spełnia się, to spisek przeciwko Ojczyźnie i przeciwko tobie, kochany Polaku.  Czy nie widzisz, ze kradną nasze państwo, naszą wolność. Najwyższy czas byście Polacy otworzyli swoje oczy. Każde pokolenie odpowiedzialne jest za los Polski przed Bogiem, historią i pokoleniami – nikt z tej odpowiedzialności nie może być zwolniony. Nie wolno żadnemu pokoleniu pozwalać na niszczenie kraju przez nieudolne rządy. Najwyższym suwerenem w państwie jest zawsze naród i tylko on ma prawo decydować o losie swojej Ojczyzny.  Ojczyzna jest Matką i domem każdego z nas.  Matki się nie sprzedaje, domu nie rujnuję tylko buduję, dobro narodowe pomnaża, a nie likwiduje, bo należy je przekazać dla potomnych.  To co zrobiono z gospodarką polską, państwem polskim i majątkiem narodowym po 1989 roku jest zbrodnią narodową, hańbą tego pokolenia, zdradą narodową rządów solidarnościowych i żydowskiej masonerii liberalno-globalnej. Polska zamiast wyzwolenia, znalazła się pod nową okupacją odrodzonego nacjonalizmu faszystowskiego żydowskiego. Przykładem jest najbogatszy człowiek świata Soros (żyd) daję wielkie pieniądze 76 mld $ i przygotowuje powołanie rządu światowego, na likwidacji państw narodowych.   Od 1989roku rządzą syjoniści od prawa do lewa nie polskich partii (kapitaliści-żydzi, Niemcy, Ukraińcy i podobni). W obuch tych systemach działało komando śmierci, które likwidowało niewygodnych Polaków.

Brytyjska Kolumbia: Obrońcy dzikiego łososia walczą z korporacyjnym dyktatem GMO, pierwszego w świecie transgenicznego jadalnego gatunku zwierzęcego

PB: Takie sqrvySSyńskie waadze mamy w Kanadzie… zgenderyzowany lewacki płemieł Trudeau co przeszedł z komunizmu na islam, biuroqrvy co ostatnio zaświnili nam jabłka gatunkami GMO, większość białka zwierzęcego pochodzenia GMO, bydlęcy hormon wzrostu w mleku i serach, szkodliwe słodziki z syropu z kukurydzy GMO, mąka glutenowa od której  chorujemy. Chleb do dupy a nie do jedzenia, kasacja kiszonek, zsiadłego mleka, Codex Alimentarius i wycofanie najlepszych witamin, suplementów z półek super-marketów i sklepów zdrowia. Słowem: uzupełnienie „medycyny” rockefellerowskiej…

Syberyjska „szamanka” Olga Podłużnaja z Jakucka: Błogosławieństwo Przyrody Благословение Природы

Olga porywa zjudaizowanych italiancew

PB: Tak mi to wygląda. Oni robią kasę na zachodnich jojo, którzy płacą grube piniondze za udział w „sesjach szamańskich”. Na miejscu autentycznych szamanów też bym nie chciał pokazywać sztuki zachodnim jojo. Mnie interesuje współczesny aspekt komercyjno-społeczny. Ludzie wygłodniali do pierwotyzmu łapią co się da, próbując powrócić do ducha przodków.

Wezmę „szamankę” w cudzysłów. Dzięki.
Andrzej Szubert: Olga nie jest szamanką. Podejrzała pewnie szamanów na wyspie Olchon na Bajkale. Oni tam od lat co rok spotykają się, wymieniają wiedzą, szkolą adeptów i odprawiają obrzędy, tyle że po cichu, bez kamer i jupiterów. Filmik kręcony telefonem z „przyczajki” ponieważ nie wolno było nagrywać rytuału w sierpniu 2014 planujemy kolejną wyprawę nad bajkał szczegóły na www.patrolnieci.plhttps://www.youtube.com/watch?v=KnULjmhpeBc

Wykorzystała to grupa pseudoszamanów robiąc z tego komercjalne szoł. I to samo robi Olga. Nauczyła się na pamięć kilka zdań o Przyrodzie i korzysta z mody na szamanizm robiąc kasę i goniąc za sławą.

PB: Porównaj zachowanie „zcywilizowanych” sędziów i publiki na Ukrainie, w podobnym konsorcjalnym, hollyłóckim szoł z „szamanem ałtajskim”. Tu podobnie, z 12 celebrytami ze świata biznesu i sportu, żydłacka exploatacja innej sztuki azjatyckiej.

Człowiek współczesny zatracił pierwotnego ducha. To widać w klaunowskim zachowaniu sędziów i w nieskładnych, głupawych ruchach publiki do rytmu. Tak nie tańczą i nie ruszają się „ludy prymitywne” i ich szamani. „Cywilizacja” i nowa religia zabiły w ludziach to, co im dał Stwórca: godność i ducha. Zablokowały czakry i przepływ energii w ciele i umyśle. Zrobiły prymitywną poczwarę, małpę (sorka dla małp) z uduchowionego, dystyngowanego Człowieka.

Koncert Olgi w Kazachstanie.

Sami „szamani”, współcześni artyści ulegli materializmowi, sprzedają się zżydłaconym szołom. Porównaj mniej roznegliżowany i wymakijażony wygląd Olgi — 15 razy mniejsza oglądalność, ale chyba tak wyglądały niegdyś szamanki. Tu Olga ufarbowana na inną rasę i kuldurę.

Syntetyczny kicz „szamański” — 7,5 mln odsłon… Gardłowa mantra mnichów tybetańskich — 10 razy mniej odsłon. Śpiew ducha mongolskiego (solo i chór).

CZŁOWIEK I CZŁOWIEK…

Człowiek – mędrzec czy głupiec…
to tylko kwestia wiedzy i przekonań…
a większość tego jest fałszywa,
bo człowiek najczęściej wierzy w to w co chce wierzyć
a głupiec często do swojego życia wybiera fałszywki…
bo mu się nie chce jej szukać… bo prawda bardzo go boli…
jego rozum jeszcze jest zbyt mały
aby wziąć za bary prawdę…

ale za swoją słabość się płaci…
bo na sprzeczności daleko nie zajedziemy…
umysł odwracający się od prawdy zdradza sam siebie…
i w swoim czasie mocno się na nas zemści.Ale i wiedza w niewłaściwych rękach bywa bardzo niebezpieczna…
najczęściej niszczy tych co mówią prawdę
i zagraża ich interesom…
zawsze byli między nami mądrzy i głupi ludzie…
a głupi, kiedy im brakuje argumentów… wówczas atakują…
i trzeba nauczyć się przed nimi bronić
bo wyrządzą więcej szkody niż mogą pomóc…Ludzie, którzy nie przywykli do bólu, cierpienia, pokory, cierpliwości
całe życie idą na łatwiznę, ich droga musi być na skróty…
i najczęściej idą w niewłaściwy sposób, brak im cnoty rozpoznania.Głupcy są wspaniałymi niewolnikami
i często przechodzą na niewolnictwo z obawy przed brakiem wygód…
i udają szczęśliwych… i łatwo możesz ich kupić…ludzie wielokrotnie wybierają zło…
ponieważ im odpowiada…
lub boją się stawić mu czoła…
albo myślą, że po tej stronie więcej od życia ugrają…
wówczas to oni zarządzają niewolnikami
i biorą w ręce ostre narzędzia
aby pokazać poddanym – kto tu rządzi…
osobiście złamią każdą kość w ciele przeciwnika…
i przed takimi drapieżnikami musimy się chronić…a nie jest to łatwe…
człowiek prawy, mądry wybiera jedną drogę,
więc zawsze można się na niego przyczaić…
a głupiec chodzi jak pijany w każdym kierunku
i czepia się wszystkiego co mu staje na drodze…głupcy nie są dobrymi towarzyszami mądrych ludzi…
toteż nie bądź człowieku zdziwiony,
jeśli spotkasz na swojej drodze innego człowieka
a ten nie chce z tobą rozmawiać.Namaste21 Oct. 2017, VancouverWIESŁAWA

Echa skandalu białogardzkiego: Rola RM w polityce żydłackich scypień ludobójczych

Piotr Bein 21.10.2017

Przy okazji telefonu Prof. Bałandynowicza do RM ws. skandalu białogardzkiego  (totalitarny dyktat mafii farmaceutyczno-dintoryjnej), przemyślałem rolę w tym radia co niemaryja.

Już w kampanii Grypa666 w 2009 r. z Markiem Podleckim i grupą działaczy przeciw zmyłce z bio-bronią (zwaną przez ludobójców szczepionką przeciw świńskiej grypie), RM nie wykazało zainteresowania ani chęci współpracy wobec śmiertelnego zagrożenia narodu. Wpływowy w środowiskach katolickich Prof. Broda (Instytut Fizyki Jądrowej, Kraków) olał nas, a media Rebbe Rydzyka dopiero gdy było politycznie bezpiecznie, poruszały sprawę, załatwioną już przez grupę Grypa666 naciskami na minister zdrowia Kopacz i premiera Tuska.

Podobnie było podczas późniejszych postępów mafii scypionkowej w Polin, w tym przymus szczepień od stycznia br. Zamiast objąć rolę prewencyjną PRZED decyzjami KneSSejmu i rządu w temacie (także in. genocydach jak uprawy i żywność GMO) oraz zainicjować debaty i sprzeciw narodowy, media rydzykowe podobnie do Watykanu unikały tematu jakby najęte przez żydokorporacje, sprawców tych zbrodni. Czemu RM np. nie zaprosiło Prof. Bałandynowicza W TRAKCIE przygotowań  przepisów szczepionkowych, tylko po fakcie, gdy są już ofiary śmiertelne i kalectwo dzieci?

RM wchodzi w temat, ale za późno i zbyt chwiejnie, pozostawiając wątliwości na korzyść ludobójców. Np. ksiądz prowadzący Rozmowy niedokończone: Prawa rodzicielskie a przymus szczepień w Polsce mówi tak, jakby reprezentował scypionkowych bandytów! Rozumiem, że dziennikarz powinien obiektywnie rozważyć obie strony kwestii, ale to co robi ten klecha, woła o pomstę do nieba. Ojcu brak jest elementarnej wiedzy o szczepionkach i jak działa mafia farmaceutyczno-dintoryjna w Polin. A mimo to namolnie wciska bezczelną  propagandę w twarz poinformowanym osobom z ruchu społecznego. I to kiedy! 23.9.2017, gdy naród wrze o draństwie w Białogardzie!

Odbieram to jako obrazę inteligencji publiczności katolickiej, jeśli nie całego narodu polskiego oraz policzek dla ochotniczych starań nielicznych działaczy na rzecz wszystkich Polaków.

Szefunio prześcignąl prowadzoncego ojczulka. W lutym 2017 r. Rydzyk wdzwania się w środku programu z Justyną Sochą i in. działaczami STOP NOP. „Zszokowany” jakby żył na innej planecie, ten hiper-hipokryta „katolicki” (patrz odcinek bodajże nr 19 Ucha Prezesa), wyciera swe pulchne usteczka banałami:

 • Dialog i siła argumentu zamiast argumentu siły… — Czemu nie pracował nad „dialogiem” narodu z bandytami scypionkowymi już od 2009 r.? Dlaczego naród miałby rozmawiać z rozmyślnymi ludobójcami? Od tego są trybunały ludowe i szubienice. Hindusi  zatłukli ichnie sanepizdy, gdy od przymusowych scypionek zaczęly im umierać dzieci… prawie 50 tys. dzieci zanim żydłacki genocyd ustał.
 • Dziękuję gościom, że przyjechali i pobudzają nasze umysły, nasze sumienia… — A przedtem co, rebbe porno oglądał czy mamonę liczył?
 • Organizujecie się Państwo dla dobra. Sądzę że tu są takie naciski z przemysłu farmaceutycznego, też… — No qrva geniusz! Obok głównego celu ludobójstwa, są motywy profitu, też :))) jak zwykle u żydłactfa.
 • Nawet człowiek światły może się tu pogubić… — Usprawiedliwienie osobiste pana rebbe? buhaha RM dba o to, żeby nawet światłych skołować.
 • Merytoryczne stawianie sprawy [Rydzyk chwali tu podejście w dyskusji] — Czemu nie dopilnuje, aby ojcowie prowadzący znali się na rzeczy?
 • Ile tych manipulacji innych jeszcze jest…Wiadomo ile, a co robi RM żeby je obnażać? Bierze udział w największych manipulacjach: sciemnianie intencji żontu w-szawskiego, rusofobia, folgowanie ludobójczym podchodom ż-korporacji.
 • Dlatego trzeba się edukować i organizować, no i rozmawiać… — Sromotna klęska RM na wszystkich tych odcinkach.
 • Nawet sobie niewyobrażałem, że tak może być — jak można przymuszać rodziców… — Kpi czy o drogę.. Ustawka o przymusie szczepień nie powstała z dnia na dzień.
 • To są te elementy totalitarne, które tu zostały [w domyśle; po komunie]… Żydłacka tuba nadaje. W tzw. przez zżydłaconych komunie, nie było nawet w tycim stopniu porównywalnego ludobójstwa scypionkowego! Co robił prezio z kotem, aparat Sżydło, prezydęt Polin, żeby niedopuścić do ludobójczej ustawki od ż-farmacji i sanepizd? Czemu prezio nie ukarał ministra zdrowia i pani płemieł za ten skandal na skalę światową? Czemu nie wyleciała natychmiast na zbity pysk cała dintojra co się zainstalowała w szpitalu białogardzkim? To są elementy PRL, czy totalitarnych fasżystów obecnego Polin?
 • To jest prawdziwy katolik i uczeń Chrystusa: mówić prawdę… — Rebbe dyrektor i prowadzoncy mają więc mnóóóóstwo roboty, by się nawrócić :)))

Rebbe próbuje ratować reputację swoją i swych agenturalnych ścierwomediów „alternatywnych” wobec skandalicznych przepisów o przymusie szczepień od rządu, który wspiera Rydzyka, a on odwzajemnia się skierowaną do katodebili tubą w-szawego żontu obsługującego żydobanksterię i żydokorporacje, a nie Suwerena.

Rydzykowe merdia pełnią rolę pozorancką orędownika interesu narodowego  Polaków i Prawdy Chrystusowej. Pozorantka wynika ze zmowy rząd – KK, w której obie strony czerpią korzyści wiarygodności i poddańczej żydłactfu władzy, kosztem narodu.

Pośmiewisko Polaków, Macierewicz/Singer nadal nadaje z RM szkodliwy dla interesu narodowego Polaków hejt antyruski. Na tej bazie żydłactfo osłabia polskie siły zbrojne i zastępuje siłami okupanckimi, a szczątki wojska polskiego przeznacza na mięcho armatnie do wojen neokonów faszyngtońskich globalnie.

Zdrowy na umyśle chrześcijanin potępi z obrzydzeniem hipokryzję rydzykowego ścieku. Tak właśnie się dzieje, z obserwacji nastrojów społecznych w Polsce. KK i media katolickie straciły wiarygodność i zaufanie społeczne. Nie pomogą gimnastyka Rydzyka ni ojcuf prowadzoncyh .

Grupy akcji społecznej nie powinny zabiegać w rydzykowni o rozgłos. Szkodzą własnej reputacji uciekając się do wsparcia medialnego od tak skompromitowanej instytucji.  Ze swej natury, jest ona niereformowalna, podobnie jak w-szawski żont. Obie zostaną wywiezione na taczkach w coraz realniejszym przewrocie narodowym.

Banowane o USraelskim NSA — Tortury, infekcje morgellonami, sterowane samobójstwa i morderstwa bez śladu zwłok

PB: Tracy Turner, współpracownik Grypy66 w USA, miał już podobne przejścia gwoli prawdy o systemie żydłackim USraela. Ws. powyższego artu pisze mi w mejlu: Najpierw posłałem ten artykuł do beforeitsnews.com. Jak zwykle artykuł wylądował na Google z 3-4 linkami: jeden do publikacji pierwotnej, reszta do portali-luster wewn. beforeitsnews, lecz ciągu 48 godz. wylądował w Ogooglebar, tj. żadnych luster na Google. Podobnie na Bing.com, chociaż Bing pokazuje mój artykuł na NewsLocker. Zaś na Yahoo nie ma żadnego linka.

ŚWIADOMOŚĆ CZŁOWIEKA

[VIDEO en] AUTYZM ORAZ TECHNIKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC
[e-poczta] Wiesława z Dąbrowskich (Vismaya): Masaż przy autyzmie

Piotr, pytałeś o filmiki, masaż przy autyzmie, znalazłam filmik ….to nie dużo ale zawsze coś … ja jeszcze stosuję masaż kamieniami szlachetnymi, szczególnie punkty na głowie …. ważne jest to oklepywanie … każdy z nas powinien to robić przez parę minut każdego dnia na swoje ciało … zaczynamy od nerek, opukujemy je delikatnie swoimi  piąstkami, pźżniej rozkładamy palce i jedziemy  po pośladkach aż do stóp z tyłu nóg i przechodzimy do przodu i robimy to samo idąc do góry, następnie piąstkami opukujemy  równocześnie wątrobę i trzustkę, śledzionę i resztę brzucha … później przechodzimy na mostek i tam dwoma piąstkami w rytm bicia serca opukujemy  mostek, stopniowo  przechodzimy wyżej, tam są punkty ukł. immunologicznego …  i dalej opukujemy szyję, kark i ręce … najpierw jedną stronę, a później drugą ( nigdy nie masuj  szyi równocześnie po obu stronach,  to może doprowadzić do omdlenia, zatykasz żyły prowadzące do mózgu krew)… idąc od góry do dołu ręki, wracamy po drugiej stronie, później przechodzimy na boki i opukujemy płuca .. po opukiwaniu przez kilka sekund potrząsam całym ciałem, tak aby wyrzucić z siebie toksyny …. najlepiej robić to rano, budzić ciało, wprowadzać w niego odpowiedni rytm … po zabiegu pić wodę, co najmniej 2 szklanki … 5 minut roboty a efekt gwarantowany …

zobacz co jest charakterystyczne … na tym filmiku widzę jak dziecko po podaniu energii łapie osobę podającą mu energię za ręce i tam przykłada na swoje ciało, gdzie czuje problem… to samo obserwuje kiedy healuję osoby nieprzytomne… kiedy podaje energię, przychodzi taki moment, że łapią mnie za ręce i kładą tam, gdzie ich problem …. później w ogóle tego nie pamiętają … a niektórzy z nich nigdy wcześniej nie korzystali z takiej formy leczenia .. a nawet są tacy, którzy w to nie wierzą … jednak podczas zabiegu intuicyjnie łapią ręce healera, na zasadzie – tonący brzytwy się chwta ….

†††††††††††††††††††††

Nasze

Polskie trupy w niewoli ukraińskiego rządu

Lech Mucha: Piekło – Niebo oraz zło Halloween

PB: Autor pisze o sobie: uczciwy, inteligentnychirurg… A w artykule pisze z aprobatą o akcji Różaniec do granic: Znaleźli się tam ludzie, którzy głęboko wierzą w sens modlitwy różańcowej, dla których niezwykle istotną wartością jest tożsamość narodowa i którzy rozumieją niebezpieczeństwa jakie czyhają w zlewaczałej Unii, padającej na kolana przed islamem, ze strony imperialnej Rosji czy banderowskiej Ukrainy. I nie chodzi wcale o jakieś tam potencjalne, wyimaginowane niebezpieczeństwa, ale realne zagrożenie tożsamości i bytu narodowego.

Panie Mucha, wytłuszczone „zagrożenie” przyszło poprzez Atlantyk do ich super-agenta na Polin, Macierewicza/Singera. Zresztą pozostałe zagrożenia, te już prawdziwe, pochodzą z tejże żydłackiej kliki globalnej. A jednak nikt nie modlił się pod płotem Ministerstwa Obrony ani baz USraelskich w Polin… Publikując takie bzdury, Międlar schodzi na margines.

Za publiczne pieniądze łatwią sobie LANS dzięki czemu mają pracę i korzyści

Unia nie chce rakiet Patriot w Europie – czyżby coś z nimi było nie tak?

Znaleźli banderowskie dokumenty – w nich instrukcje o zabijaniu Polaków!

Różnica w traktowaniu handlarzy w Holandii i w Polsce

Rynek w Polsce ustawia się już pod napływ muzułmanów?

Polski rząd kontynuuje „pracę” PO nad fundowaniem emerytur Ukraińcom…

Jak tak dalej będą nami rządzić to zapomnijmy o emeryturach, itd…

Józef Bizoń: Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów” 

Junker: Doniosła rola Rosji dla bezpieczeństwa Europy

MSZ Serbii: Serbia jest państwem niezależnym, a nie marionetką USA

PB: Waszczykoś, na korepetycje do Belgradu!

Putin: Zalewani imigracją, Biali chrześcijanie na Zachodzie schodzą w mniejszość i  wymierają

Dr Bein i Dr Kękuś o żydłackich planach wobec Polski + Sprawa Katalonii

PB: Poprawka: rewolucja „francuska” była w XVIII wieku (1789 r.).

https://i.ytimg.com/vi/O2VNRuMSZi4/maxresdefault.jpgPróbowałem znaleźć na necie plakaty referendalne, o których mówię w wywiadzie z Markiem. Nadaremnie, większość jest z wielkich miast, a ja przejeżdżałem przez Katalonię z dala od Barcelony, Girony, Lleidy i Tarragony.

Nawet JewJorkTajms musiał przyznać manipulację żydłacką (zastraszanie głosujących, uwięzienie członków rządu autonomicznej Katalonii i organizatorów referendum, niszczenie wyników referendum przez osiłków madryckiej żydomasonerii…). Niedziwota, że wyszło, iż za suwerennością jest mniejszość, więcej Katalończyków chce zostać w jewrosojuznej Hiszpanii, masochistycznie 🙂

Najdziwniejszym znalazłem sondaż …wśród obcokrajowców — po kiego? Żeby rozgłaszać zmyłkę o prawdziwych wynikach referendum? Tenże materiał przypomina stanowisko Katalończyków ws. ich suwerenności przy poprzednich okazjach politycznej demonkracji, wyniki odwrotne niż z ostatniej manipulacji:

 • Wybory do parlamentu 27.9.2015: 59.19% za przeprowadzeniem referendum katalońskiego, 30.67% przeciw.
 • Wybory powszechne 26.6.2016: 56.6% za referendum, 40.41% przeciw

Image result for Spanish government repress catalan referendumPrzy małych różnicach liczbowych głosów za i przeciw, wystarczy zniszczyć wyniki z największych stacji referendalnych. W referendum Polaków ws. akcesji do jewrosujuza, zignorowano głosy Polonusów.

W Hiszpanii, żydłacka jewrosojuzna hydra też pokazała swój charakter przy okazji zakłócenia prawa Suwerena do uczciwego referendum… Niech żyje Suweren Kataloński! Niech żyją wszystkie ludy zrzucające jarzmo żydłackie jewrosojuza i globalnie!

…….

Co do tezy Dra Kękusia, że wszyscy Żydzi w końcu stają za własnym wspólnym interesem:

 • Zdaje się Zbyszek twierdzi to na podst. własnych dintoryjnych doświadczeń w Polin, a tam koncentruje się żydłackie badziewie. Gdyby w dintojrii znalazł się jakoś prawy Żyd, wyleciałby.
 • Teza nie wytrzymuje też próby historycznej. Żydzi zasymilowani i ortodoksyjni, obie grupy przeciwne syjonizmowi,  nie ulegli bankstersko-syjonistycznemu dyktatowi podczas II wś. dlatego zginęli w Szoa.
 • W pracach nad draństwem żydłactfa zetknąłem się ze sprawiedliwymi Żydami. Nt. broni uranowej (żydłackie lobby atomowo-wojenne), waliliśmy żydłactfo równo po mordach z Kaeren Parker z agendy praw człowieka ONZ. Nt. roszczeń holokauścianych, Norman Fikelstein stanął po stronie interesu ofiar żydłactfa — Polaków. Do tego przyłączyła się Parker, obie osoby wdzięczne za ratowanie prawych Żydów przez nasz naród.
 • Zapewne znacie rewelacje od Żyda, Aarona Russo, obnażające globalną sitwę żydłacką i jej plan NWO.
 • Najcenniejsze info o żydłactfie pochodzi od badaczy żydowskich, np. Jon Christopher Bjerknes o rotszyldowskiej konstrukcji syjonizmu i Izraela, przekręcie z Einsteinem oraz o żydłackiej korupcji głównych religii… rabini Weissmandl i Shonfeld o syjonistycznym sprawstwie Szoa… Henry Makow o masońsko-satanistycznym aspekcie żydzizmu…  Norman Finkelstein o biznesie holokauścianym… rabini Neturei Karta o przechwyceniu nazwy lubawicz przez syjusiów po likwidacji przez nich autentycznych lubawiczów w Szoa…

Berlin: MASOWE DEPORTACJE POLAKÓW – ZEMSTA ZA REPARACJE?!

PB: Propaganda i to bezczelna… Od suszp propagandowych Kalksztajna?

Kaczyński domaga się od Niemiec pieniędzy

PB: Robi reklamowy sobie i PiSowi hałas w Polin, Niemcy nic o tym nie wiedzą.

Alfred Bruszewski: RYNKI HANDLU POLSKIMI DZIEĆMI

PB: Czy to istotne jakie systemy prawne uny mają dla gojów? Talmud jest jednoznaczny: traktować ich jak robactwo, niewolników, własność żydłactfa.
Łowicka Inicjatywa Obywatelska: Powszechny, wszechobecny handel ludźmi w systemie prawa kanoniczno-morskiego! Niewolnicy nawet nie wiedzą, że są niewolnikami, dopóki nie zgłębią  wiedzy prawnej, dopóki nie uwolnią się z systemu zdelegalizowanej na zawsze władzy Trój-korony z satanistycznym Watykanem na czele!

Polecam zapoznanie się z prawem kanoniczno-morskim, które jest  powszechnie stosowane a według tego niewolniczego prawa każdy nowonarodzony człowiek staje się własnością tego prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z satanistycznym zdelegalizowanym Watykanem na czele ! Każdy akt urodzenia jest  towarem dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który drukuje odpowiednią ilośc pieniędzy w zależności od zamożności rodziców. Więcej na wojdabejda.wordpress.com

Walerian Dąbrowski: Dziękuję za ten obszerny materiał. Pozwolę sobie o jedno uzupełnienie, które uważam za istotne. Pominął Pan jako Autor najistotniejszy aspekt sprawy nie wpominając, że każde polskie dziecko z chwilą urodzenia nabywa pełnię praw obywatelskich nienaruszalnych Konstytucją i reprezentowania do chwili pełnoletności tylko i wyłącznie poprzez biologicznych rodziców. Nikogo innego. Natomiast przestępcza oligarchia Adm. Państwa nielegalnie przypisuje sobie scedowanie tych niezbywalnych praw na Sądy, zawłaszczając wolność osobistą dzieci i gwarantowaną Konstytucją. Tak więc każde nakazowe zabranie polskiego dziecka wyrokiem Sądu jest rażącym PRZESTĘPSTWEM KRYMINALNYM.

 

Akcja propagandowa celem przyklejenia Polakom rasizmu

Prymas Polski – WYRZUCĘ KAŻDEGO POLSKIEGO KSIĘDZA JEŚLI JEST PRZECIW ISLAMIZACJI!

PB: A my wyrzucimy prymasa. Niech wynosi się do Franca i gnieździ w Watykanie z muślimami z ISIS.

Kolejny dowód na żydłacką agenturalność KK… Takie sraszenie może działać tylko  i jedynie w warunkach poparcia politycznego ze strony tzw. „lewactwa”, czyli żydłactfa.

Panie prymas, Suwerenem w Polsce są Polacy, nikt nie będzie dyktował, z kim chcą żyć. Czasy dyktatu religioznego skończyły się. Naród jest już uświadomiony o żydłackich zagrywkach z wykorzystaniem instytucji kościelnych, nie tylko w katolicyzmie. Uświadomienie o wrednej wojnie hybrydowej żydłactfa przeciw nam sięgnęło wszystkie narody podstępnie zalane nachoćctfem przez żydłactfo, któremu pan prymas służy. KK i Watykan kopią sobie grób – globalnie. A może o to też chodziło żydłactfu w hucpie z ciapatymi?

Wrażenia z obchodów rocznicy obrony Wizny

PB: Dodam pare wlasnych wrazen. Na mszy w kosciele w Wiznie wierni spiewali ojczyzne wolna poblogoslaw Panie. Wkrotce potem pod pomnikiem bohaterow „polskich Termopil”, namiestnicy okupanta — oficjele od poslow knessejmu po lokalnych zawiadowcow — jeden po drugim mowli o tym, jak wolna jest teraz Polska :))

Co nie znaczy, ze na pozniejszej imprezie, bardziej patriotycznej na G. Strękowej, nie bylo uzytecznych idiotow a moze i szabas gojow. Jeden z nich zaatakowal mnie ze swym politycznie poprawnym synkiem za uzycie slowa lewak. Poszlo o to, ze gdy przysiedli sie do stolu, zaczalem rozmowe tak: Mily, skromny, pokorny staruszek 88-letni wlasnie zjadl grochowke i opuscil stol. Powiedzial, ze byla to pierwsza jego grochowka od czasu wyjscia ze sluzby wojskowej w l. 1950-ych.
Nowoprzybyly z marszu skomentowal ponizajaco… no bo to bylo PRL, przecie komunisci to byli lewacy — przekonywal… Probowalem sprostowac, ze nie bylo innego wojska tylko LWP… ze nie wszystko trzeba potepiac w czambul, np. dobra edukacja mlodziezy w tamtych czasach. Na to jego synek: wtedy wyzsze wyksztalcenie mialo 7% ludnosci, teraz 40%. Na to ja: Wyksztalcenie smieciowe
Kiedzy nadszedl czas hymnu, mlodziez przy naszym i sasiednim stoliku, ok. 15 osob, pozostala w pozycji siedzacej. Usprawiedliwilem tylko ojca chlopca po-scypionkowego na jego kolanach. Nielepiej bylo z uzaleznieniem od komorek. Wszyscy oprocz jednego (Znam ryzyko uzaleznienia. — zapewnil) mietosili komorki, obojetni na program obchodow rocznicy obrony pod Wizna.
Okolice Wizny sa piekne i ciche. Ta paro-tys. wies lezy u pld. kranca Biebrzanskiego Parku. Zatrzymalem sie w agroturystyce Wizna Port na brzegu Narwi. Wlasciciele to b. mili pracowici ludzie. Sa kajaki i katamaran do wycieczek po rzece. Mozna przyrzadzac posilki samemu we wspolnej kuchni, albo zamowic u wlascicieli. Przylegly brzeg rzeki na dlg. ok. 1 km jest dostepny dla wedkowania, spaceru czy opalania sie na trawie. Poprzestalem na sniadaniach. Porcje wystaraczaly na kanapki na lunch. Kolacje to kielbaski i pieczone ziemniaki przy kolezenskim ognisku. Wlasciciele maja wlasne warzywa. Do dobrze zaopatrzonego sklepu spozywczego jest ok. pol km. Raz w tygodniu jest maly targ na rynku-parku.
W pociagu do W-szawy zaatakowal mnie kolejny rodak. Na relacje z Wizny wsciekle zareagowal:  Wam z Polonii wszystko sie niepodoba, nawet wolnosc w Polsce. Tez mamy wszystko, mozemy wyjezdzac za granice gdzie chcemy… Wy tam doicie system, nic nie macie, nie chcecie wracac a jak juz, to z 10 tys. $ w kieszeni… To nie te czasy, dom kosztuje 200 tys.
Ja: Takich ma pan znajomych w Polonii?
Gdzie ma pan w Kanadzie takie pociagi!? — wskazal na wnetrze naszego wagonu mknacego w nowiutkim zestawie intercity Bialystok – Wegliniec (granica niemiecka).
Ja: W Kanadzie sa duze odleglosci miedzy miastami, lata sie samolotem, albo jedzie autem jak kto ma czas (dopiero co opowiadal, ze od W-wy zamieni bilet na pendolino by oszczedzic pare godz. czasu). Koleje miejskie i metra sa w konurbacjach. Pociagi pasazerskie — na terenach zaludnionych w Ontario i Quebec… No i b. drogie pociagi dla turystow, np. Vancouver – G. Skaliste.
Itp. itd. Dojechalismy do stacji jego wysiadki. Czerwony ze zlosci, zbierajc sie do wyjscia tupnal noga patrzac w podloge: Moje miejsce jest tu, nie wyjezdzam stad, to jest moje.
To nalezy do banksterii — poprawilem go, b. oficera LWP, niedoszlego kandydata do Sejmu (zona zagrozila, ze jesli on zastartuje w wyborach, wyrzuci go z domu). Dodalem, gdy byl juz przy wyjsciu:  Przyszle pokolenia beda splacac lichwe.
Nie dziwcie sie, ze nie chcemy wracac… Nie z powodu lichwy, ktora mamy w naszych krajach zamieszkania, tylko przez takich wypranych, nawiedzonych rodakow.
 
Andrzej Dziąba: Drodzy Przyjaciele! Wraz z Piotrem Beinem, Jackiem Łukasikiem oraz Ryszardem Śmiechem wziąłem udział w uroczystościach w Wiźnie i na Górze Strękowej z okazji 78 rocznicy bohaterskiej obrony polskich żołnierzy pod dowództwem kpt. Władysława Raginisa (obecnie majora) i porucznika Stanisława Brykalskiego (obecnie kapitana).
Uroczystości w Wiźnie organizowane przez miejscowy Urząd Gminy rozpoczęła o godz. 9 00 msza święta w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Wiźnie pod przewodnictwem biskupa ordynariusza łomżyńskiego. Po mszy o godz. 10 00 rozpoczął się apel poległych. Następnie wójt gminy Wizna oraz przedstawiciele władz samorządowych w Łomży i Białymstoku oraz wojewoda podlaski wygłaszali okolicznościowe przemówienia. Po nich rozpoczęło się wręczanie kwiatów pod pomnikiem Obrońców Wizny z udziałem naszej delegacji. Potem starszy już bardzo mieszkaniec gminy Wizna zaśpiewał dwie ułożone przez siebie piosenki oraz zarecytował własny wiersz. O godz. 11 00 rozpoczął się koncert orkiestry dętej z Wasilkowa. W jego trakcie udaliśmy się na Górę Strękową, aby wziąć udział w uroczystościach organizowanych przez Stowarzyszenie Wizna 1939 oraz Urzędy Gmin, na których terenie bohatersko bronili się w 1939 r. polscy żołnierze..
Dotarliśmy na Górę Strękową na zakończenie mszy świętej. Było już bardzo dużo ludzi, piękna słoneczna pogoda oraz podniosła atmosfera. O godz 12 00 wprowadzono kompanię honorową Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego. Następnie wciągnięto na maszt flagę i odśpiewano hymn państwowy. Potem były wystąpienia okolicznościowe oraz recytacja patriotycznego wiersza. Prezes Stowarzyszenia Wizna 1939 Pan Dariusz Szymanowski opowiedział o ostatnich chwilach życia dowódców obrony Wizny oraz planach w związku z 80 – tą rocznicą bohaterskiej obrony Wizny w 1939 r.  O godz. 12 20 rozpoczął się Apel Pamięci Oręża Polskiego odczytany przez dowódcę Jednostki Strzeleckiej 1939 im. kpt. Stanisława Brykalskiego. O godz. 12 30 rozgrzmiała salwa armatnia. O godz. 12 35 przedstawiciele obecnych na uroczystościach delegacji rozpoczęli składanie wieńców i wiązanek kwiatów oraz zapalili znicze. Wśród składających była nasza skromna delegacja. O godz. 13 00 rozpoczął się piknik militarny, w którym zaprezentowano stanowisko CKM, czołg Leopard, którym można było odbyć krótką przejażdżkę, podczas którego można było szukać skarbów wykrywaczem metali i delektować się wyśmienitą żołnierską grochówką.
Pogratulowałem Panu Dariuszowi Szymanowskiemu wspaniałej uroczystości, podziękowałem za możliwość wzięcia w niej udziału i wręczenie kwiatów oraz potwierdziłem, że była to uroczystość stricte patriotyczna i historyczna, a nie polityczna, jak to wcześniej usiłowano mi sugerować. Załączam materiał filmowy z uroczystości na Górze Strękowej. Niestety nie znalazłem w internecie podobnego materiału z uroczystości w Wiźnie.

Duda wchodzi do gry o reparacje…

PB: To jasne. Zadna z inicjatyw patriotycznych w ramach zydlackiego systemu nie ma szans: konstytucje, reforma finansowo-gospodarcza, prostowanie aktualnosci i historii… Co nie znaczy, ze nie mamy korygowac wypowiedzi agenturalnych wladz i scierwomediow, gwoli powszechnego podnoszenia swiadomosci. Bo tylko wyzsza swiadomosc moze nas uratowac i dlatego jej obnizanie jest glownym celem unych.

Otylia Zigman: Nikt, nigdy z przeciętnych zjadaczy chleba w systemie, którym obecnie żyjemy, nie otrzyma żadnych odszkodowań! System globalizacji ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na zubażanie systematyczne narodów, i my Polacy do tego jesteśmy w głównej mierze włączeni. Administratorzy; kreatorzy świata, wszystkie i wszelkie zyski uważają za ich własność i prawo przywłaszczania sobie a nie dzielenie się z tymi, których celowo zubażają. W pierwszej kolejności wyciągną ręce po reparacje ci, co wojnę wspierali finansowo ogromnymi sumami. Wiadomo…

Po drugie, o reparacjach wojennych nie możemy mówić ani marzyć teraz, kiedy, my suweren nie mamy rzadnych praw we własnym kraju i wszystko objęte jest manipulacją i kłamstwem, oraz prawo jest bezprawiem w Polsce. Naiwnością, Polak może świecić do pewnych granic, przekroczenie tych granic, nazywa się skończoną głupotą narodową.  Dawno już, każdy jeden Polak powinien dobrze być zorientowany co nam niesie system globalizacji, w którym aktualnie żyjemy, jęśli to jest niewiadomą, tzn. że świadomość narodu jest zerowa. Dużą winę w tym pokłada Kościół, który to pierwszy powinien mówić prawdę na ten temat, a nie informuje, ponieważ łączy Go wspólny interes prowadzenia owieczek na zgubę…

PB: w Polsce toczy się szeroka dyskusja na ten temat. –– Czy dyskusje narzucil rzad i czemu tak pozno po pierestrojce i ostatnich wyborach. Kwestia powinna byla byc w programie wyborczym PiS. Teraz wyglada na probe spedzenia narodu wokol agenturalnego haselka wybiurczego gwoli utrzymania wladzy. W takich warunkach musimy patrzec unym na lapy i w tej kwesti; mozliowsc manipulacji i kolejnego oszukania narodu jest b. realna.

Juz ok. 2000 r. w ksiazce NATO na Balkanach i artykulach w Info nurt i Wir ok. 2000 oszacowalem straty Polski, ludzkie i materialne, na BILIONY (miliony milionow) ojro. Nalezy wliczyc trudniejsze do oszacowania od bezposrednich strat ludzkich i materialnych, rzeczy takie jak:
– opoznienie rozwoju narodowego wskutek wpedzenia w zydokomunizm
– masowy uraz psychiczny na pokolenia…
Za kazdy milion zabitych obywateli nalezy sie ok. 5 bilionow ojro. W rozrachunku brak jest informacji o paru milionach obywateli II RP. Natomiast oficjalne oszacowania strat Zydow z Polski najprawdopodobniej zawyzono kosztem in. obywateli II RP. Wnosze, ze na tym etapie szacunki sa zanizone, a dyskusja niepoinformowana, wobec manipulacji politykierskiej i niekompletnych oszacowan strat narodowych. Nie wolno zaczynac zadnych rozmow nt. odszkodowan nie znajac ich wysokosci. Kto ma sie tym zajac — agenturalny prezydent, skorumpowany rzad czy przekupna komisja KneSSejmu?
aby bogaty dorobek polsko-niemieckich relacji ostatnich lat został zachowany — Nalezaloby mowic o relacjach polsko – zydlackich. Narod niemiecki jest zbiorowo odpowiedzialny jedynie w tym sensie, ze ulegl zydlackiej propagandzie nienawisci (do Slowian i Zydow wyznaczonych przez zydlactfo do zaglady w Szoa). Indywidualni Niemcy winni morderstw itd. powinni dawno byli zawisnac. Roszczenia Polski winny trafiac na adres tych, ktorzy rekoma gojow zgotowali II ws. i Holokaust ponad 20 grup, w tym jedna z naliczniejszych: obywatele II RP. Ta sama grupa odpowiada za zbrodnie i szkody ze strony zydosowieckiej. Prawnym „spadkobierca” tej grupy sa:
– zydobanksteria
– zydowskie organizacje syjonistyczne (sa tez takowe nie-zydowskie, np. fundamentalisci chrzescijanscy w USA)
– panstwo Izrael, wyrosle m.in. na przeklamanym „Holokauscie”.
Kilka dni temu opublikowano analizę prawników Bundestagu, która wskazuje, że roszczenia za poniesione straty w wyniku II wojny światowej są bezzasadne. Niemcy na spłatę ewentualnych reparacji wyznaczyli cezurę 50 lat od zakończenia konfliktu.Od kiedy zbrodniarz dyktuje, kto jest winny i czy odszkodowania ulegly przedawnieniu? Co jak co, ale zbrodnie ludobojstwa i przeciw ludzkosci nie ulegaja przedawnieniu.
 
Duda chwalił program 500 plus i wskazywał pomoc socjalną jako impuls rozwoju gospodarczego.Gwarantowana katastrofa gospodarcza. Zadaniem rzadu nie jest rozdawanie mamony pozyczonej na lichwe obciazajaca przyszle pokolenia, tylko takie sterowanie panstwem, by kazdy mial mozliwosc i szanse zadbac o swe potrzeby, a pomoc uzyskali ci, ktorzy z jakichs powodow sa do tego niezdolni.
 
Duda ponownie zaapelował do przywódców unijnych, by „otwierali drzwi” na nowe kraje, aspirujące do unijnej akcesji.To nie „kraje” tylko narody-suwereni powinny decydowac. Narody wpedzono do jewrosojuza obietnicami gruszek na wierzbach, wrecz oszustwami referendalnymi itd. Np. sponiewierana przez oliparchat kijowski, wiekszosc Ukraincow nie zdaje sobie sprawy, do jakiej UE pchaja sie; zimny prysznic przyjdzie za pozno, jak Polakom.
Jeżeli się zamkniemy, prawdopodobnie Unia się rozpadnie, a my wszyscy na tym stracimy.Daj Bog, Suweren wyszedlby na tym na lepsze. Ale nie ma takiej szansy bo jewrounia jest tworem zydobanksterii. Jesli sie rozpadnie, to tylko na cos gorszego — tak dziala od setek lat zydobanksteria.
 
Jeżeli chcemy produkować, to musimy mieć rynki zbytu i nasze rynki nie wystarczą Prezydent Polakow czy agent banksterii i korporacji? Samowystarczalny narod nie potrzebuje jak korporacje pchac sie na „rynki” innych narodow. Surowce, towary i uslugi niedostepne u siebie nabywa wymiana handlowa, a nie „zdobywaniem rynkow”… eufemizm bankstersko-korporacyjnego zniewalania, co odczuli Polacy na wlasnej skorze.

Apel Zięby do Kalksztajna

PB: lepszy zaden lider niz uzyteczny idota, kompletny ignorant polityczny, ktory wjezdza do polityki na ogolnonarodowym kredycie zaufania z innej branzy… poprowadzi narod na zgube, w wieksze zniewolenie
idealny material dla suszp na hiper-agenta wplywu
niech Pani do niego napisze i go przekona, bo nas olal ws. konstytucji itd. bzdet
„interwencja ” u Kwaka i halas w rezimowym RM sa mi podejrzane… tysiace ofiar scypien od poczatku roku, a tu nagle rozglos ws. bialogardzkiej — czyzby pisuary mialy zrobic sobie dobre wrazenie i w tej sprawie?
Otylia Zigman: Zięba nie jest zadnym sprzedawczykiem ani niczym innym jak szlachetnym Polakiem. Zaraz to obejrzę i przemyślę, bo jeśli zaplanował złączyć cały naród w jednoąść! Wszyscy pod jednym liderem!- Cała Polska-jeden lider, bo nie ma żadnych innych szans na odzyskanie ojczyzny!!!!!!  CAŁA POLSKA POD JEDNYM LIDEREM!!!
To jest jedyna i jeszcze wątpliwa szansa bo mamy do czynienia z BESTIĄ WROGIEM A NIE CZŁOWIEKIEM!!!  I kiedy będzie pokonany musiał odejść to nas  SPALI, ZATOPI !!!!  BRRRRRRERRR….. CO JESZCZE MOŻE ZROBIĆ, TO STRACH MYŚLEĆ…..
PB: Zieba juz uzytecznie robi dla unych. Prosze spojrzec na komenty pod filmikiem. Katodebile wierza (slusznie) w Ziebe – medyka, wiec poprzez psycho-asocjacje Zieba –> Kalksztajn wzmacniaja swa wiare w pisuarow. Zieba pokazuje skrajna naiwnosc apelujac do prezesa. Ostatnio przechodzi na tematy polityczne i tu suszpy wydutkaja go na strychu,
Pani Otylio, Andrzej Szubert nie chce mejlowac w zalobie, ale calkowicie podziela powyzsze.

PB: dobrze ze mnie Pani pouczyla :))) wczesne korygowanie potencjalnie nieskutecznych czy zmylonych dzialan to nie przeszkadzanie, tylko prewencja w interesie narodowym

sluzby odciely Miedlara od przyjaznej krytyki i schodzi on na margines
podobnie moze byc z wymienionymi przez Pania, sa juz oznaki agenturyzacji na co zwraca uwage Pan Dziaba
Ziebe moga uny wykorzystac do promocji konstytucji Pilsudskiego, wzorca dla absolutnej wladzy prezesa z kotem; ku temu, bardzo unym na reke populistyczne wystapienia Zieby przysparzajace mu aury politycznej
Otylia Zigman: To Panu szajba odbija!!! Nie czuje Pan krzywdy i oszustwa Polaków, to trzeba się z tego tematu wyłączyć. Ja nie popieram działalności PiSu i to wszystko!
Polacy słowianie są umęczonym Narodem przez światowych przestępców, chazarskich banderowców i innych żydowskich pasożytów!  Jeśli teraz w tym momeńcie nie poderwiemy narodu do własnej obrony to już nigdy póżniej tego nie zrobimy, nigdy! To jest ostatnia szansa, właśnie przy pomocy takich mądrych Polaów jak Dr. Jerzy Jaśkowski, Dr. Hubert Czerniak, Józefa Kamyckiego, Jerzego Zięby, Aleks. Jabłonowskiego. Oni wszyscy trąbią w jedną trąbę a to ma siłę przebicia. Nie wolno w tym przeszkadzać, swoimi pomysłami, okay?

PB: Pani Otylio, Znow szajba odbija… Zadne naciski nie zmienia mej opinii. Slucham jedynie rzeczowych argumentow, jak Pani wie. Przystemplowalem kwestie poruszona przez Ziebe, klasyfikujac ja jako ludobojstwo. Natomiast krytykuje, po raz kolejny, jego skrajna naiwnosc polityczna i przypominam jej historie. Takie „autorytety” sa niebezpieczne wobec zenujacego poziomu swiadomosci Polakow. Kto rozumie system w Polin, a sa takich miliony, nie potrzebuje wysluchiwac Zieby. On daje falszywe nadzieje odwolujac sie do Kalksztajna, laskawego dawcy 500 plus na zydlacka lichwe. Dokladnie odwrotnie niz sie ciskacie z Bizoniem.

Nierozumiem tez Pani ataku na Dziabe. Ma swe zdanie na ten temat, tak jak Pani i Bizon. Kazdemu wolno, historia pokaze kto mial racje. Dziaba jak ja, nikogo poza Zieba nie wywolal do tablicy ani nie ponizyl, za to jak zwykle zjeb Josele Bizon znalazl sie w swym zywiole jak swiniok w blocie. Za ponizanie i aluzje ozydzajace jest serdeczny kop w dupe.
Jesli juz Pani tak chce analizowac, prosze zobaczyc jak Zieba wywinal sie ogonem z poprzedniej dyskusji — to dla mnie autorytet skonczony w polityce. Tak samo sadzi Andrzej Szubert, u ktorego jestem na pogrzeb jego syna.
Otylia Zigman: Skreślam Was z mojej listy adresatów!!! Nagłaśnianie ma wielki cel!  Grupa przestępców rządzących Polakami musi być zdemaskowana!!! Dlatego kolportujemy do półgłówków te fakty aby zrozumiały kto nimi rządzi!!!  Pógłówki dostały 500+ i chołubią Kaczyńskiego z całym oszukanym PiSem, Teraz dla tych co dostali te marne grosze Ci mafiozi są świętymi, rozmawiam z ludzmi z Polski i wiem jaka jest sytuacja, chodzi o bezustanne nagłaśnianie zła czynionego przez PiS-owców, czy Panowie tego nie rozumieją??? Wtrącać swoje spojrzenia można ale nie dyskretytować nikogo kto chce dla Narodu dobrze, Jerzy Zięba robi to bardzo dobrze, jak w tym przypadku super!  Ja już teraz orientuję się dość dobrze co komu przeszkadza…

PB: Kolejny dowod na ludobojstwo Narodu Polskiego przez „Jego” rzad… Art. 2 konwencji ws. ludobojstwa: …którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
Art. 3: Następujące czyny podlegają karze:
a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.
Art. 4: Winni ludobójstwa lub któregokolwiek z czynów, wymienionych w Artykule III, będą karani bez względu na to, czy są konstytucyjnie odpowiedzialnymi członkami rządu, funkcjonariuszami publicznymi czy też osobami prywatnymi.
Panie Jurku, nie tedy droga. Kaczynski/Kalksztajn doskonale wie, co robi przeciw Narodowi… system niesprawiedliwosci, „unia” katolicko-rzadowa, polityka banderowska, okupacja przez najbardziej w swiecie bandyckie sily zbrojne, szczucie i podchody pod Rosje, ludobojcze GMO, polityka „energetyczna”…
Przypomne, ze Hindusi wobec masowych zgonow ich dzieci od przymusowych szczepien zabili odpowiedzialnych urzednikow itp. Apele, prosby, petcje do agenturalnych wladz na nic sie nie zdadza, jak wykazaly poprzednie proby interwencji w kwestiach zycia i smierci narodu. Obawiam sie, ze narod jest zmuszony siegnac po drastyczne srodki samoobrony. Moze o to wlasnie chodzi „naszej” waadzy.
Przypominam dyspute polityczna patriotycznej e-grupy dyskusyjnej z Panem Ziębą: ALERT Jerzy Zięba nie odpowiedział konkretnie na konkretne zarzuty https://grypa666.wordpress.com /2017/09/04/apel-waleriana-dab rowskiego-narodowa-solidarnosc -a-nie-solidurnosc/

Otylia Zigman: Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego cz. 3 o końcu wolności Polaków

†††††††††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Arabia Saudyjska pozbędzie się wahabizmu

PB: BUHAHA Maskirowka żydłacka, także dla uwiarygodnienia „dyplomacji” Trumpa w świecie „arabskim”. Dla użytecznych durni gojowskich. Żydłactfo nie może funcjonować globalnie bez ż-„Arabii” Saudyjskiej i bez ż-wahabizmu.

Libia: żydłackie wymysły przeciw państwu, przywództwu i armii

PB: Autorem jest syn zamordowanego przez żydłactfo Kadaffiego.

Rosja pomoże państwom Stowarzyszenia Narodów Azji Płd.-Wsch. chronić się przed terroryzmem

Żydomasoński żont Hiszpanii rozwiązał parlament autonomicznej (już nie) Katalonii

PB: Taka to u żydomasoństfa demonkracja: „większość” decyduje o mniejszościach, kiedy tak żydłactfu wygodnie.

Żydowski Głos za Pokojem JVP (USA); Skończyć ze współpracą służb USA i Izraela!

[e-poczta] Kanadyjski poseł Tracey Ramsey: Dość szantażu od USA ws. NAFTA

Zakończyła się 4. tura rnegocjacji ws. NAFTA, skrajnie protekcjonistyczna, agresywna i dezinformacyjna wzgl. poprzednich. Prezydent Trump nadal tyranizuje negocjacje w złej wierze, przy lada okazji grożąc wycofaniem się USA z układu. Częste ataki Amerykanów na nasz przemysł. rolnictwo, kulturę, energetykę, leśnictwo i sektor przestrzeni powietrzno-kosmicznej są niedopuszczalne. Administracja Trumpa po wielomiesięcznych pogróżkach nawołuje skończyć z zarządzaniem zaopatrzenia Kanady, domagając się dostępu do naszych rynków wyrobów mleczarskich, nabiału i drobiu. USA żąda też, by samochody produkowane w krajach NAFTA zawierały co najmniej 50% części z USA

PB: Jak widzicie, Rodacy, żydłactfo nie tylko wam grozi i szantażuje was.

Szwecja: w autobusach komunikacji miejskiej

Europejska Inicjatywa Interwencyjna

Doradcy Berlina chwalą nowy dokument polityki wojskowej Paryża (Revue
stratégique) i nawołują do  przyspieszenia ekspansji militarnej kooperacji obu państw. Paryż stawia na otwarcie się na kooperację w stopniu dotąd nieznanym, umożliwiając szybki postęp w tworzeniu sił zbrojnych UE. Francja musi jednak pokazać, że może współpracować bez dominowania. Doradcy Berlina chcieliby też, aby francuska zbrojeniówka otwarła się, np. we wspólnej produkcji czołgów, które zastąpiłyby czołgi Leopardy 2 i Leclerc wbrew rywalizacji obu producentów. Obserwatorzy kładą swe nadzieje na opracowanie niemiecko-francuskiego myśliwca, co pomogłoby zbrojeniom Europy uniezależnić się od firm USA i osiągnąć europejską autonomię.

PB: Chcą wojny w Europie? Żydłactfo „francuskie” dogadało się z „niemieckim”, a de Gaulle w grobie się przewraca.

††††††††††††††††††††††††

Ukraina

Ukraina już nie ukrywa: działa u nich NATO

Sonda: 79% Ukraińców nie popiera Prosieńki

Kijów: Demonstracje  doprowadzą do zmiany władzy

PB: Z żydłackiej na żydłacką?

Oliparchate banderszczochy zorganizowały marsz w Kijowie

PB: Ciekawy detal w artykule: formacje Bandery wcielono po II wś. w tajną armię NATO, Gladio. Nie ma lepszegpo dowodu na żydłacki charakter tych bandziorów. Panie Duda, Kalksztajn itd. — won z polskiego narodu!

Ukraina utraci rusińskie Zakarpacie na rzecz Węgier?

Putin: Rosja nie pozwoli na masakrę Donbasu

Zmiana w polityce Kremla, czy drażnienie żydłactfa? Odsłonięcie w Rostowie pominka obrońców Donbasu

JPEG - 31.5 kb†††††††††††††††††††

Rosja, Syria, Bliski Wschód

Żydłactfo odciągnęło z Rosji 1.6 mld $ w okresie styczeń – wrzesień 2017

Moskwa do Waszyngtonu: W Syrii jesteście nielegalnie, ekspolatujecie kryzys humanitarny dla własnych celów

Syria:  lotnictwo Rosji zniszczyło 650 obiektów dżihadystów w 350 nalotach w ostatnim tygodniu

Moskwa odrzuca jako bezpodstawny raport firmy zach. o tym że Rosja jest głównym źródłem obcych ISISowców

PB: Pod-konsultantem firmy są Chojecki&Kowalski IPP Inc. buhaha

Rosja i Ukraina cyber-zaatakowane

Niszczyciel USA uratował irański kuter rybacki przed piratami

🙂 Skutki sankcji: Rosja drastycznie obniżyła zależność od banksterii

Izrael największym importerem ropy z kurdyjskiego Iraku

ISIS itp. zagnieżdżają się w Afganistanie

Rosja zredukowała kontrolę Syrii przez ISIS z 70% do 5% jej obszaru

Siły Syrii odbiły strategiczną przepompownię ropy

Thierry Meyssan: Czy politykę USraela przeciw Iranowi traktować poważnie

Pentagon pozwolił na wejście 1000 ISISowców do Syrii

Turcja oczyszcza swe biblioteki

[BUHAHA] Obóz szkoleniowy ISIS powstał przy granicy Izraela

PB: Już żydłactfo nawet nie próbuje utrzymać maskirowki.

Oficjele Rosji, Syrii, Czeczeni i Partii Pracujących Kurdystanu negocjują przyszłość kurdyjskich Powszechnych Jednostek Ochrony i baz USA, polityczne rozwiązanie dla kwestii kurdyjskiej i terrorystów czeczeńskich w Syrii oraz kontrolę nad kompanią gazową Konoko

Rosja banuje anty-armeński film azerbajdżański jako ekstremistyczną propagandę

Filipiny: Armia wyzwoliła Marawi spod okupacji przez ISIS

PB: Potrzeba było najpierw determinacji rosyjsko-irańsko-syryjskiej w Syrii. Teraz pójdzie z górki, także z nachoćcami. Dania cofnęła zapomogi dla muślimów.

Syria: Armia Assada nadal gromi ISIS, wyzwala dalsze miasta we wsch. Syrii

Syria zdumiona: RB ONZ nie może zatrzymać ataków Izraela na jej terytorium

Szkolenie policjantek syryjskich w użyciu broni

PB: Czemu nie przez suszpy Izraela? buhaha

USrael dokumentnie zniszczył Rakkę tak jak zrobili to z Dreznem w II wś.

Moskwa nagli do poparcia rosyjsko-chińskiej inicjatywy ws. Płw. Koreańskiego

Izrael chciałby zastopować utworzenie jakiejkolwiek bazy irańskiej w Syrii, sraszy zach. frajerów potencjalną bronią atomową Iranu w przyszłości

PB: A Iran się takich zapowiedzi boi :)))))))))))) Za późno, Herr Nietenjahuj… Syria jest już przegraną żydłacką. Iran właśnie pomógł Irakowi wywalić żydłackich Peszmergów z Rakki, początku rury do Izraela — patrz tytuł poniżej.

Wojska Iraku przepędziły z Rakki, stolicy irackiej ropy, Peszmergów walczących dla żydłackich Kurdów

Samoloty Izraela ostrzelaly pozycje Armii Syrii na Wzgórzach Golan

Obrona p-lot Syrii trafiła myśliwca Izraela

Turcja kolaboruje z żydłackim Al Nusra Front, planuje wielką ofensywę przeciw Armii Syrii

PB: Good luck! buhaha

VIDEO: Cywile syryjscy w okupowanym przez dżihadystów Idlib schwytali i zlali dżihadystę

PB: Po dokumnetnym laniu od sił Rosji i Syrii, dżihadyści znaleźli się w sytuacji, jaką kilka lat temu zgotowali Syryjczykom za pomocą USraela.

†††††††††††††††††††††††††

Mus znać

Jon Christopher Bjerknes: Albert Einstein — Mity, plagiaty, syjonizm

PB: „Antysemicka” zżydłacona nauka daje wyniki 🙂 Nie zgadzam się z Bjerknesem, że uny nie wykorzystują przewagi techniczno – naukowej nad gojami i że się dzielą wiedzą z nimi — patrz np. technika komputerowa NSA w USraelu. Wiedzę i osiągnięcia Niemców z II wś. importowali do swego imperium w USA; dzielili się wiedzą z ZSRR, ale żeby doić mózgi słowiańskie. Za Jelcyna wszystko wykradli poprzez Sorosa.

Prof. zw. dr hab. Andrzej Bałandynowicz: „W poszukiwaniu dobra, mądrości i piękna”

PB: Andrzej Szubert pokazał mi książkę znanego w świecie K. Dąbrowskiego, mentora powyższego wykładowcy. Nabył ją w 1985 r., dziś nikt o nim nie wie w Polsce. Prof. Bałandynowicz zaleca poważnym studentom filozofii wybierać się na tanich biletach do bibliotek zagranicznych, by znaleźć tam prace tego wybitnego polskiego filozofa. Jaki żont, takie filozofy…

Niemcy muszą pokazać „zdecydowane przywództwo” militarne w jewrosjuzie

JPEG - 44.5 kb
PB: Oficjalni doradcy doradzaja marionetkom zydo-banksterii w Berlinie… Tekst z witryny niemieckiej German Foreign Policy, obserwatorow krytycznych wobec pro-banksterskiego rzadu. Uzupelnienie do filmiku Olszanskiego Jabłonowski – „Putin szykuje inwazję na Polskę”
Tlumaczenie sedna dla nie-anglojezycznch, na podst. wersji angielskiej:
Wg oficjalnych doradcow rzadu w Berlinie, Niemcy musza pokazac „zdecydowane przywodztwo” i  poprowadzic NATO wg nowej koncepcji strategii. Berlin odgrywa czolowa role w zakladaniu obecnosci NATO w Europie  Sr.-Wsch. przeciw Rosji. Przewodzi tworzeniu wielonarodowych jednostek wojskowych, ktore maja uzupelniac wojska NATO stacjonujace w krajach baltyckich i w Polsce, stanowiac “lance” Sojuszu. Jednostki te moga w kazdej chwili zostac wyslane przez UE  do przeprowadzenia dzialan. Zatem, zdaniem niemieckich obserwatorow, zakres i donioslosc tych wojsk wykracza poza kompetencje NATO.
Obserwatorzy z grupy SWP pisza:
Gdyby wybuchl konflikt z Rosja, pierwsze uderzenia skierowane bylyby w armie NATO panstw Europy Wsch.: Estonia, Litwa, Polska. Jedna z nich dowodzi Bundeswehra.
Druga fala ewentualnego konfliktu skupilaby sie na konfrontacji z tzw. „Szpica NATO” (Very High Readiness Joint Task Force). Bundeswehra przewodzila zakladaniu i organizacji VJTF.
Trzecia fala wyniklaby w przypadku braku dostateczej zaplanowanej jednosci operacyjnej. Dywizje wielonarodowe zalozone przez Niemcy od 2013 r. moglyby tu byc bardzo przydatne, poniewaz obce wojska zintegrowano juz w jednostki Bundeswehry.
Niemcy odgrywalyby doniosla role w tych strukturach sil ladowych, morskich i powietrznych.
Powstajace jednostki wielonarodowe poza misjami NATO sluzylyby zadaniom w UE. Bundeswehra stalaby sie jedna z najwazniejszych armii Europy.
PB: Slowem: Niemcy po raz kolejny militaryzuja sie na oczekujace zadania od banksterow przeciw Rosji i w oslanianiu islamistow-nachoccow, a Polacy znow posluza jako miecho armatnie. Brawo Panie Olszanski! Bez kosztownych analiz z think tankow, juz dawno to Pan powiedzial narodowi.

††††††††††††††††††††

IćPotPront narodowi polskiemu

:)) Prześladowany przez GRU, KGB i agentów chińskich, Antifę, lewactfo i KODerastów (organa ż-suszp),  super-agent żydłactfa KOWALSKI SPECJALNIE DLA AGENTURY Polin wśród Polonii brytyjskiej i użytecznych durni tamże

PB: IćPotPront zdemaskowany przez lud… Kowalski&Chojecki skompromitowani do dechy, więc suszpy uwiarygadniają ich cierpiętniczo, tak jak się „umęczył” Miernik.

Lubelscy połykacze “fake-newsów“

Manipulacje Chojeckiego i Kowalskiego czyli skurwysyństwo nie zna granic

Mustafa Kemal Kowalski i jego wizje nowego państwa

Dlaczego na spotkaniach z gośćmi z zewnątrz przeważnie nie ma Chojeckiego?

Marian największym chrześcijaninem świata!

…Więcej

https://i0.wp.com/wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/a65.jpg
PB: Syjoniści chrześcijańscy to odłam kompleksu władzy judeocentrycznej, podwładni żydłackich neokonów w faszyngtonie.
Plakat jest nieścisły: celem nie jest wspieranie jedynie państwa Izrael, tylko całościowej globalnej polityki żydłackiej i ich NWO.
O Chojeckim, Kowalskim i sekcie IćPotPront sporo skomentowałem w poprzednich wpisach na Grypa666, w tym sromotna wpadka przy okazji prelekcji autentycznego patrioty amerykańskiego, Artura Thompsona: SUPER-ALARM Kliniczna rusofobia w sekcie Chojeckiego/Kowalskiego.

†††††††††††††††††††††††

Żydłackie manipulacje referendami

https://i0.wp.com/rsidd.online.fr/photos3/cadaques_liberty.jpg

Statua Wolności w Port Lligat, wspólnota autonomiczna Katalonia, Hiszpania. Na początku października br. gdy byłem tam podczas rajdu rowerowego, statua ubrana była we flagi Katalonii. Statua stoi na  kamiennym kiosku informacji turystycznej, naprzeciw sklepu, gdzie w garmażerce kupiłem kaszankę katalońską, identyczną jak polska 🙂

Katalończycy mają ponadto: salceson ciemny i jasny, galeretke zimne nóżki. Jeden Katalończyk powiedzial na poważnie, że jest wśród nich grupa etniczna zwana Polakos.

 

 

 

 

Co się dzieje na świecie – 15.10.2017.

Od kogo i od czego zależy decyzja o referendum? – pyta pani Tiamat. – Nie znam konstytucji Hiszpanii, ale umowy międzynarodowe i Karta ONZ wyraźnie dają prawo każdej ludności zamieszkałej na danym terenie do określenia swojego statusu przez referendum. I nie potrzeba na to zgody rządu centralnego. Z tego prawa skorzystał Krym. Na to prawo powoływali się ‚mędrcy’ w Europie i NATO, kiedy awanturowali się o niepodległość dla islamskiego Kosowa (bez referendum). Ale hiszpański rząd się uparł, że referendum w Katalonii jest nielegalne. Być może są jakieś zastrzeżenia w konstytucji hiszpańskiej, o których nie wiemy.
Znalezione obrazy dla zapytania das referendum in katalonien - fotos
Referendum w Katalonii
Ale przyglądam się różnym “ruchom separatystycznym” i coś mi się tu nie podoba w historii plebiscytów. Wygląda na to, że nie kazdy może – a nawet musi – skorzystać z tego prawa. A Rosjanie powiadaja, że ten, kto zamawia orkiestrę, ten dyktuje muzykę. Bo zarówno zwołanie, jak i wyniki referendum zależą od “inicjatorów i fundatorów” imprezy.  Cała zaś manipulacja plebiscytami przypomina wywody rabina, który tlumaczył, że dziewica może być prostytutką i odwrotnie. Wiadomo, że każde referendum jest inne i bywają różne powody do zwołania takiego głosowania. Ale tak się składa, że za każdym razem mamy inną interpretację prawa do referendum.
.
W Kosowie inicjatorem referendum była hucpa: USA, Europa Zachodnia, NATO z Polską, poparta finansami z Turcji i Arabii Saudyjskiej. Niewiele miało to wspólnego z decyzją tubylców, których nikt o zdanie nie pytał. Inicjatywa przyszła z zewnątrz. W Kosowie nawet nikt nie śmiał zaproponować referendum, bo większość Serbów wymordowali lub wypędzili, a kościoły zrównali z ziemią, więc nie było żadnego „genetycznego i kulturowego” uzasadnienia do głosowania, bo mogłoby się okazać, że większość wyborców to ludność napływowa bez prawa stałego pobytu na terenie Jugosławii. No i mogłoby się okazać, że 70% to byli… przyjezdni i nie mieli dokumentów stałego pobytu. Zresztą nie było czasu na zastanawianie się nad takimi drobiazgami.
.
Na Falklandach wystarczyło 1600 pracowników administracyjnych Wielkiej Brytanii, którym udało się ogłosić i wygrać referendum, i w ten sposób Falklandy oderwano od Argentyny. Tubylcy niewiele mieli do powiedzenia. W Sudanie, zanim się ktoś zorientował, że w ogóle było referendum, to już kraj został podzielony. W Polsce odbyło się referendum, ale frekwencja przypominała paradę dziewic na Rynku w Krakowie.
.
W Gibraltarze zdecydowana większość głosowała za tym, żeby być w Anglii. I nawet nie tyle z miłości do Anglii, co zadecydowały powiązania rodzinno – biznesowe: status quo był lepszym rozwiązaniem… do czasu Brexitu. Bo teraz, jak się na przykład Brexit ziści – to mieszkańcy Gibraltaru stracą unijne przywileje poruszania się po Europie. Biznesy i rodziny będą się odwiedzać przy pomocy wiz; tak jak w Sudanie i w Bośni, gdzie granica z Republiką Serbską przechodzi gospodarzowi przez jego własne pole, a rodziny mieszkające po drugiej stronie ulicy mogą się widzieć… przez ulicę.
.
W Sudanie linia plebiscytu przechodzi przez środek różnych wiosek rozerwanych na pół; rozdzielono nachalnie tysiące rodzin! Nic dziwnego, że w Sudanie niekończące sie konflikty z obcą administracją rujnują życie mieszkańcom. Bo Sudan rozdarto tak, że południowy Sudan ma ropę, której eksploatacją zajęli się “życzliwi”, ale nie ma portu. Natomiast północny Sudan ma porty – bez ropy.
.
Podobny obraz
.
Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w ogóle było referendum w Sudanie. W Irlandii trzeba było powtarzać referendum dotąd, dopóki nie uzyskano prawidłowych wyników: Irlandia jest w Unii. Na referendum w Polsce w sprawie przyjęcia do Unii nie wyrażono zgody.
.
W Donbasie zaś pospieszyli się i nie posłuchali Putina, który proponował, by odłożyć referendum, dopóki nie odbędą się wybory prezydenckie i dopiero wtedy decydować, co dalej. Putin radził, by wstrzymać się od referendum i wziąć udział w glosowaniu prezydenckim. Byla to jedyna szansa, żeby Poroszenko wyborów nie wygrał. Do tego krewki – a może zdesperowany – Donbas zadał od razu dwa pytania, żeby zaoszczędzić. I o to drugie pytanie się rozeszlo: „Czy chcesz, żeby Donbas był przyłączony do Rosji?” – Dlatego Putin nie poparł referendum w Donbasie. Z prawnego punktu widzenia pytanie było na wyrost, bo Donbas najpierw musiał mieć autonomię i zgodę Rosji, by takie pytanie zadać.
.
Kosowo, Krym, Sudan, Szkocja, iracki Kurdystan miały własne parlamenty. Na Falklandach taki szczegół nie był potrzebny, bo Anglicy skutecznie przepędzili już wcześniej przebrzydłych Latynosów. W Kosowie nikt się parlamentu nie pytał. W przypadku Donbasu Putin sugerował raczej federację, co miałoby sens, jako że Ukraina nie jest jednolitym państwem i tacy na przykład Rumuni czy Bułgarzy i Polacy mogliby się nie zgodzić na przyłączenie do Rosji. Byłby raban nie tylko w Nowym Jorku, który zawsze stoi murem za niepodległością państw na zasadach uległości wobec USA.
.
Natomiast w Szkocji, Anglia, z niewielkim ociąganiem, zgodziła się na referendum, bo demokratyczni Anglicy z góry wiedzieli, że mogą zawsze skorygować wyniki. A jeśli idzie o Brexit, to Anglicy sami (Cameron) sobie zaproponowali to referendum. W Iraku wielkim inicjatorem referendum był Izrael, bo chodzi o kontrolę ropy z Kirkut. A PKK (Komunistyczna Partia Kurdów) to największy przyjaciel Izraela, który obiecuje im gruszki na wierzbie, a sobie… lebensraum dla 200 tysięcy izraelskich przesiedleńców do nowego, niezależnego Kurdystanu.
.
Izrael i USA koniecznie chcą zorganizować ”niezalezne i demokratyczne” referendum w Rakka w Syrii, ale ciągle nie mogą dostarczyć odpowiedniej ilości stałych mieszkańców, bo im Turcja i Syria nie pozwalają. Turcja prędzej się zgodzi, by całą Anatolię pokroić, ugotować, posolić i zjeść niż pozwolić Kurdom rządzićsię na tureckiej granicy. Kurdowie syryjscy zaś mają autonomię i mimo nacisku innych Kurdów wolą zostać w Syrii.
.
Jedyne referendum, jakie przebiegało poprawnie zgodnie z intencją prawa: inicjatywą i pełnym poparciem mieszkańców, odbyło się na Krymie. Parlament przygotował ustawę, przeprowadził i rozpisał wybory. Powołano wymaganą ilość zagranicznych obserwatorów, powiadomiono ONZ, przybyli też obserwatorzy z ONZ. Zapewniono bezpieczeństwo przy głosowaniu. Było to o tyle łatwiejsze, że mieszkańcy Krymu mieli duże poparcie wśród… ukraińskiej armii i milicji, które wystraszyły się zajść na majdanie. O tym poparciu zachodnie media zupełnie zapomniały poinformować. Też nie przewidziały, a przecież załogi amerykańskich okrętów czekali i spodziewali się, że wdzięczni mieszkańcy Krymu powitają ich kwiatami.
.
Znalezione obrazy dla zapytania das referendum auf krim - fotos
Uroczysty pochód w Symferopolu z okazji trzeciej rocznicy referendum na Krymie
Referendum, przeprowadzone zgodnie z wszelkimi regułami gry i zgodnie z prawem, zakończyło się pozytywnym wynikiem, bez żadnych zakłóceń, protestów, wybijania szyb czy koniecznosci interwencji policji. Spisano raport i wysłano do Rady Bezpieczenstwa. Zrobili to obserwatorzy ONZ. Powodem referendum na Krymie była ustawa, zatwierdzona przez Wierchowną Radę w Kijowie, o zakazie mówienia po rosyjsku. Zgodnie z tą ustawą wszyscy mieszkańcy Krymu i Donbasu mieli zdawać obowiązkowo test z języka ukraińskiego. Ruskojęzyczni mieszkańcy Krymu nie są emigrantami. Są tubylcami, od setek lat mówiącymi po rosyjsku.
.
Na Krymie odbyły się dwa plebiscyty: w pierwszym chodziło o całkowite uniezależnienie się od Kijowa i prawo mówienia w języku ojczystym. I kiedy znakomita większość poparła referendum, wtedy parlament na Krymie wystosował list do Dumy z zapytaniem, czy Rosja się zgodzi na powrót Krymu do Rosji. W Dumie odbyło się głosowanie. Jednogłośnie przyznano Krymczanom prawo powrotu do Rosji. Duma wysłała raport z wyborów i raport obserwatorów do Rady Bezpieczenstwa ONZ.
.
Mimo spełnionych wszystkich warunków w obu głosowaniach – referendum na Krymie nie zostało uznane przez tzw. „international community”, które odmówiło mieszkańcom Krymu prawa do referendum. Nieslychane. Ale Krym to nie Falklandy, Irlandia, Sudan, czy Kurdystan, gdzie prawo do referendum gwarantują “inicjatorzy zza morza”. Oni też decydują o wynikach.
W Szwajcarii od dawna wszystkie państwowe decyzje są uzgadniane przez tzw. citizen initiated referendum – czyli o ogłoszeniu referendum decyduje nie rząd, tylko obywatele Szwajcarii. W swoich wywodach nawiazuję do tego, że obojetnie, jakie są racje Katalonii, to zarówno referendum, jak i przebieg głosowania w niczym nie przypominał podobnego głosowania na Krymie czy w Szkocji. Widać wyraźnie obce wpływy. A i od początku zastanawiała reakcja Madrytu
Wyniki referendum sa niejasne. Policja skonfiskowała niektóre punkty wyborcze. Ale też w samej stolicy regionu od samego początku nastroje były pro-madryckie. I nie tylko w Barcelonie. W dwóch (na cztery) prowincjach tez głosowano zdecydowanie za pozostaniem w Hiszpanii. Na razie rząd Katalonii próbuje grać na zwłokę, bo coś nie wyszło. Katalonia to nie Krym. Nie ma do kogo się przyłączyć, by budować samodzielność. A niestety, “inicjatorzy” referendum w Katalonii – podobnie jak i Unia Europejska – nabrali wody w usta.
Referendum w kurdyjskie w Iraku – IN PICTURES: Kurds are flying Israeli flags at independence rallies – Israel News – Jerusalem Post  Kurdowie powiewaja izraelskimi flagami:
http://www.jpost.com/Israel-News/In-Photos-Kurds-are-flying-Israeli-flags-at-independence-rallies-505289
Napisała: Tiamat
* * * * * * *
Znalezione obrazy dla zapytania port lligat spain
Miasteczko Port Lligat w Katalonii
Wypowiedź pani Tiamat o referendach uzupełnia e-mail Piotra Beina, wysłany do kilkunastu odbiorców:
Przypomnę, że referendum w sprawie akcesji Polski do jewrosojuza też uny wymanipulowali:
Specjalnie jeździłem wtedy do konsulatu w Vancouver (50 km w jedną stronę): raz, żeby się rejestrować (czy Polacy musieli w kraju rejestrować się?), a dwa – na samo głosowanie. Zmarnowany czas i benzyna.
Im większa szansa sukcesu referendum ludowego spontanicznego, tym większa ingerencja „sprzyjających”. W Katalonii widziałem ostatnio wśród Katalończyków rzeczywistą wolę niepodległości. We wsiach, miasteczkach flagi katalońskie niemal na każdym domku, obiekcie publicznym czy balkonie bloku mieszkalnego. U stóp Pirenejów nad Morzem Śródziemnym jest mieścina Port Lligat, przedstawiana na obrazach Salvatore Dali, który tam mieszkał. W centrum stoi miniatura Statuy Wolności wys. ok. 3-4 m, pochodnie w obu wzniesionych dłoniach. Odziana była we flagi katalońskie. W całej Katalonii dwa rodzaje plakatów agitacyjnach w sprawie referendum, oba w tym samym stylu:
– Si (tak) dla niepodległej Katalonii;
– Si dla zjednoczonej Hiszpanii.
Zdecydowanie przeważały te pierwsze, jakby ktoś cichcem doklejał te drugie. W rozmowach Katalończycy wyrażali dużą nadzieję na sukces ich suwerenności. Na pewno więc uny byli przygotowani na manipulacje. Nie dziwię się, że znalazły się na te okazje lobby izraelskie i Soros. Wola ludu to śmiertelne zagrożenie dla „integracji” jewrosojuza i globalnej władzy judeocentrycznej. Wystarczy spojrzeć na kazus Krymu. Żydlactfo było wtedy tak pewne swego i tak wściekłe z wyników legalnego referendum, że Julcia Tymoszenko cudem wstała z wózka inwalidzkiego i publicznie zagroziła Rosji i Putinowi bombą atomową.
Czytajcie świetne materiały i komenty u Zygmunta Białasa, także na ten temat. O niewymuszonej kurdyjskiej lojalności żydłactfu jest parę artykułów na voltaire.net, które zlinkowalem na Grypa666, ale nie mogę odszukać (Piotr Bein).
…………………………………..
PB: 17.10.2017 odszukałem linki, są pod Syria, Irak, Iran, Afganistan:

Starcie sił kurdyjskich z assyryjskimi (chrześcijanie) w płn. Syrii

PB: Nic szczególnego dla tych dziwek żydłactfa, patrz poniższa rewelacja.

REWELACJA Mity o umiarkowanym powstańcu kurdyjskim: Kurdowie współwinni zagłady Ormian, Assyryjczyków i Greków… prześladują chrześcijan… pozwalają ISIS mordować Assyryjczyków… nigdy nie mieli państwa, a rozwalają społeczeństwa w których żyją… zabierają dla siebie historię Arabów, Assyryjczyków, Ormian… rasizm wzgl. Arabów i Syryjczyków… mit marxistowskich lewackich „bojowników o wolność” na Zachodzie… sponsorowani przez Zachód, terrorem i siłą opróżniają dla siebie ziemie innych ludów… koń trojański Wielkiego Izraela

PB: To nie przypadek, że dyżurny żydłacki Noam Chomsky zawsze trąbił pozytywnie o Kurdach.

JPEG - 51.9 kb
Kurdyjskie Powszechne Jednostki Ochrony (YPG) walczą dla ISIS, wspierane przez USA i Izrael. Brytyjczyk  (po lewej) ścigany w W. Brytanii za terroryzm  na Bliskim Wsch. Bojówka trzyma flagę ISIS, na ścianie napis o związku Kurdowie – USA – Izrael.

JPEG - 47.7 kb

Kurdyjscy konwertyci na chrześcijaństwo uciekają z Iranu przed islamskimi prześladowaniami

Czemu niektórzy Kurdowie dołączają do ISIS

Pro-kurdyjska hasbara (BBC)

Kurdowie, waszyngtońska broń masowej destabilizacji Bliskiego Wsch.

Kurdyjskie połączenie: Izrael, ISIS i próby destabilizacji Iranu przez USA

†††††††††††††††††††††††††††††

Relacja z wakacji 2017 Grypy666

Komentarze 3 do “Pułapka z konstytucją sanacyjną”

 1. […] wiosny. Niedoczekałem się przed wyjazdem na początku września do Europy na wojaże rowerowe: Relacja z wakacji 2017 Grypy666. Nie chciałem ryzykować, widać było poziom wody pod igłami, ok. pół głębokości Czarnej. […]

 2. […] kilka dni po przyjeździe z Europy zachorowałem na jakieś świństwo. Nie grypa, bo trawało miesiąc, u żony też. Raczej nowy […]

 3. […] Pułapka z konstytucją sanacyjną […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: