Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Romuald Piątek: Pokrzywdzeni przez Zbrodnicze Państwo

Posted by grypa666 w dniu 17/06/2017

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

OTRZYMANE DATKI i WYPLATY

17.6.2017 Otylia Zigman 200 C$

30.5.2017 Ks. Jacek Międlar 2000 zł Wielebny Ojcze, niech Bóg Was błogosławi

24.4.2017 Zbigniew Rakowiecki 200 zł

15.2.2017 Datek dla Nowa Polska/Andrzej Dziąba 2000 zł

2.2.2017 Henryk, Toronto 20 C$ PayPal

†††

Jakuboski76

Adolf Kudlińki poleca na przeżycie:

Polacy w jedności: Odrzuceni przez NWO w Anglii, patrioci przygarnięci przez Narodowy Front Polski na pieczonego prosiaka pod pomnikiem Dmowskiego

SUPER-ALARM 500+ znieczula na ogromną grabież

Determinację społeczeństwa do dokonania radykalnej zmiany możemy zbudować jedynie obnażając grabież jaką dokonuje na naszym narodzie architektura monetarna oparta o kreację oprocentowanego długu. To nie jakieś zegarki za 10 tyś zł, które przypomina się Platformie. Grabieżą poniżej 5 mld zł rocznie – chociaż też to są duże pieniądze – nie powinniśmy sobie zawracać głowy. Jeśli rząd PiS to robi to tylko dlatego aby odwieść naszą uwagę od problemów o znaczeniu zasadniczym. Kaczyński i jego banda w 1997 roku głosowała za ustawą o NBP pozbawiającą nas suwerenności monetarnej. Za to wszyscy powinni wisieć bez względu na to czy zrobili to z głupoty, czy z wyrachowanego zaprzaństwa.
Nie zachwycajcie się opresją podatkową zastosowaną do polskich przedsiębiorców. Wielu z nich siedzi, a wkrótce ich zakłady padną w czasie gdy nic im nie udowodnią. Podobnie jak to było z prezesem Kluską. Zasianie bladego strachu ma uratować ochłap rzucony do obgryzienia (500+). Rząd PiS winien jest teraz:
– strat na architekturze monetarnej wynoszącej około 130 mld zł rocznie
– strat na dywidendach płaconych od zagranicznego kapitału w kwocie około 90 mld zł rocznie
– strat na stosowaniu przez międzynarodowe korporacje cen transakcyjnych w układzie firma matka – firma córka szacowanej na około 70 mld zł — bo nic w tej sprawie nie zrobił!!!
 
Zatem nie bądźmy idiotami. 500+ ma uchronić Kaczyńskiemy głowę od stryczka. To nie jest tak, że pracujemy 4 razy mniej wydajnie jak w krajach starej unii – że zarabiamy cztery razy mniej. Jesteśmy pod okupacja a rząd Szydłowej ma tego stanu pilnować.  Naprawdę jesteśmy w stanie podwoić nasze średnie zarobi w ciągu trzech lat nie całując żadnego kurdupla z Żoliborza w d… Wystarczy na zbity pysk wywalić agenturę. Jednak najpierw trzeba zrozumieć gdzie stoi wróg i jak jest okopany. Dołączona broszurka pozwoli Wam go dobrze zobaczyć. Józef Kamycki, Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

ALERT Nawijanie o Międzymorzu

PB: Będzie to klin między Europą Zach. a Rosją, narzędzie kontroli regionu euroazjatyckiego z Europy Śr.-Wsch. Co jest korzystne dla USraela, służy żydłactfu, a szkodzi Amerykanom. Od czasu rozpętania wojen z terrorem, już ok. 1/3 Amerykanów żyje w biedzie. Administracja Trumpa roi się gęściej niż za Obamy od agentów banksterii i korporacji, podczas gdy wojnami i CIA sterują neokoni. De facto preziem USraela wydaje się być: a to wicek chrześcijański syjonista Pence, a to Kushner mąż Iwanki, super-agent Nietenjahuja. Trump zdał sobie sprawę: trza zmienić politykę euroazjatycką wobec globalnego przebiegunowywania. Banksteria próbuje panować globalnie nie od dziś. Trump zastosował terapię szokową: rozmontował TTP. Taa,  zastąpił gorszym: w jewrosojuzie CETA, z Polin jako jedną z 1-ych ofiar. 

PB: Popatrzcie, jak przygotowują Polaków na MiędzymoŻe: marchewki zaradzenia kwestii nachoćcuf, wyższych dochodów Polaków w UE, realizacji „misji mesjanistycznej” Polski… Udział biorą przywódcy z Beneluxu, tj. jak w-szawka lokaje bruxelki i ż-banksterii NIC u siebie nie mogą zrobić, a popierać Polin będą BUHAHA

MiędzymoŻe ma być pięścią USraela przeciw Rosji oraz ujściem Jedwabnego Szlaku dla podboju gojów z „Chin”. Banksteria pracuje nad tym od lat: globalizacja poszła w Chiny, juan już globalną walutą  rezerwową, azjatycka filia City of London w City of Pekin, „przejmowanie” Wall Street przez „banki chińskie”…

PB: Trudno to kupić, znając realia globalne. W tym i następnym filmiku autor pokazuje swą naiwność (agenturalność?). Aby realizować taki projekt dla dobra Polaków i sojuszników, Polska musiałaby uzyskać suwerenność, odejść z ż-systemu struktur atlantyckich: jewrosojuza, ż-NATO i systemu finansowo-gospodarczego ż-banksterii. Autor używa klasycznego straszaka ruskiego, co rzuca podejrzenie wyprania epidemiczną hasbarą lub wprost agitacyjnej agenturalności.

Z pozoru „fantastyczna” perspektywa Miedzymorze to pułapka dla narodów Europy Śr.-Wsch. w odwiecznej wojnie żydłackiej przeciw naszym braciom słowiańskim, Rosjanom.  W grupie narodów Międzymorza nie ma ani jednego narodu niezależnego od ż-banksterii, więc nie tylko Polska musiałaby się wyzwolić spod żydłackiej okupacji… a to jeszcze trudniejsze.

Oba filmiki zyskały sporą oglądalność (wkrótce łącznie 1 mln). Cieszyłoby to, gdyby bajka o Międzymorzu była realna. Niestety, tak jak Trump naobiecywał to, co lud chciał usłyszeć, a od 1-go dnia prezydentury sromotnie łamie swe obietnice, tak te filmiki rezonują z bogobojnymi życzeniami Polaków.

PB: Skąd Ukrainiec i Gruzin tak perfekcyjnie piszą po angielsku?

kopia jego przesyłek na fejsbuku — Jaka agentura porozumiewa się przez żydłackie społ-sieci! Ruskie nie takie durne jak twórcy tej fałszywki „wywiadowczej” — ż-CIA. Inny ich art śmierdzi ż-agitką począwszy od tytułu (Kreml stoi za anty-ukraińskimi protestami w Polsce)… Polacy są PRZERAŻENI co w-szawka wyczynia z neo-banderyzmem przeciw naszemu narodowi, a ci tu nam guvno hasbarne wstawiają!!!  Polska ani Ukraina nie chcą pogorszenia stosunków. Więc kto stoi za tymi wydarzeniami? BUHAHA każdy wie, że żydłactfo od czasów banderyzmu II wś. — ale wina Putina LOL

Na koniec piszą: InformNapalm nieponosi odpowiedzialności za przekazanie ani źródła ww. danych. LOL LOL LOL Co nie przeszkadza im rozsyłać do żydłackich ściervomediów: zaraz po publikacji, informacje te spotkały się zszerokim odzewem w polskiej prasie, a parę miesięcy później w mediach zachodnich wywołały drugą falę. W maju 2017 r. niemieckie ZDF i amerykańska gazeta New York Times…

Ale jest ziarno prawdy w tym: Społeczność ochotniczych wywiadowców InformNapalm otrzymała nowe informacje o kolejnych planach Federacji Rosyjskiej przeprowadzenia operacji medialnych w państwach Grupy Wyszehradzkiej Przygotowania do ż-kampanii info-wojny wokół MiędzymoŻa idą pełną parą przed wizytą Trampka w Polin.

Ściervometeriały tej jaczejki ż-CIA „ujawniają” kontakty Piskorskiego ze Słowianami ruskimi (z czym on się nigdy nie krył). Pomyśl: gdyby były żelazne dowody na agenturalność Piskorskiego, to odbyłby się huczny proces i siedziałby on na mocy prawomocnego wyroku… a tak przedłużają nielegalne więzienie bez wyroku już ponad rok!

Mimo że komisja śledcza Kongresu/Senatu USA „ma” takie „dowody”, do dziś CIA niezdołało udowodnić rzekomej nielegalnej współpracy z Rosją (o zgrozo! …ale z bandyckimi Izraelem i Arabią Saudyjską wolno), ani zhakowania wybiuruf w USraelu przez Kreml.

Niech teraz zrobią info-grafikę, jak żydoCIA steruje polityką i wywraca społeczeństwa na Ukrainie, w Polin i na MiędzymoŻu w ogóle. Patrz także o Orbanie w poprzednim wpisie.

ALARM Amazon nabywa Whole Foods by ZMONOPOLIZOWAĆ ludzkość

Małe zwycięstwo Andrzeja Dziąby z dintojrą

Andrzej Dziąba: Dzień dobry! Uprzejmie dziękuję za udzielenie odpowiedzi. To może się każdemu zdarzyć. Proszę o potraktowanie Pani sędzi Anny Baran z wyrozumiałością. Z poważaniem — Andrzej Dziąba.

HIPER-ALARM Adolf Kudliński: Słowianie jednoczmy się albo koniec nas

PB: Czemu Kudliński niewymienił najliczniejszych Słowian–ruskich?

Lecz się sam, wykpij ż-farmację i ż-medycynę — Zielarz znachor Adolf Kudliński

Nowotwory     Miażdżyca naczyń krwionośnych   Glifosat morderca kobiet  Lubczyk     Prostata   Herbata skolko ugodno… dzięki Żydowi   [Zbiór] Co zrobić gdy zabranie leków    …więcej na Jego koncie YT

††††††††††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Księgowe sztuczki: Dochody z VAT wzrosły, ale mniej niż chwali się rząd

Wbrew obietnicom wybiurczym, Trampek podniesie ceny leków

Kolejna szajba administracji Trampka: reporterom nie wolno raportować, że mają zakaz donoszenia z danej prasówki

PB: BUHAHA Kawał roku! Tak się poplątali we własnych łgarstwach (np. o rzekomych taśmach obiążających Kreml, o zhakowaniu wybiuruf na prezydęta USraela przez Putina), że muszą zamilknąć :))) Ale może i lepiej — mniej ścierva z Białego Domu, więcej ludziska będą słuchać ruskich i irańskich kanałów LOL

REWELACJA Ubot i 2 fregaty Rosji wystrzeliły 6 precyzyjnych kalibrów z M. Śródziemnego na cele ISIS

[en] VIDEO Historia ISIS

Kaczyński największy złodziej

USrael sprzedaje katarski gaz do Polin za poczwórną cenę?

Szwedzka policja: nie dajemy rady z gangami migrantów!

Basen w Berlinie i stadne zachowanie ciapatych

Su przegonił usraelski myśliwiec od samolotu z Szojgu

PB: Ciekawe ile takich na rok. Su pokazał pociski od strony usraelczyka, tzn. przechylił się w stronę samolotu z Szojgu. Powinien był jeszcze wyłączyć mu elektronikę… byłby kokpit cały obsrany ze strachu… Gdyby lot MH17 był eskortowany przez ruskie myśliwce nad Donbasem, żydłaki nieodważyliby się strącić.

Andrzej Szubert: […] całkiem inaczej postrzegam ten „incydent”. Pewnie, że bandyci z Pentagonu Rosję prowokują. Tak było w Donbasie, tak było z zestrzeleniem rosyjskiego samolotu nad Syrią przez Turcję i tak było z ostrzałem syryjskiego lotniska, choć wtedy Rosjan krótko wcześniej poinformowali bandycio o planowanym ataku. Ale gdy po nim Rosja wydała zdecydowane ostrzeżenie, wręcz ultimatum, pentagończycy wtulili ogony pod siebie i dalszych jawnych prowokacji w Syrii zaprzestali.

Obecny incydent oceniam tak- leci sobie duży ważny rosyjski samolot symbolizujący Rosję. Nagle z boku, bardzo blisko, pojawia się usraelski myśliwiec, jakby chciał zaznaczyć czy pokazać – cała przestrzeń powietrzna należy do nas, my jesteśmy światowym żandarmem i bez naszej zgody nikt nie może tutaj latać. I wtedy z tyłu przyspiesza eskortujący rosyjski myśliwiec, wlatuje pomiędzy ważny rosyjski samolot a usraelskiego prowokatora jakby chciał powiedzieć – spadaj pętaku, bo dostaniesz „kopniaka”. Dla podkreślenia ostrzeżenia wykonał łagodny przechył w stronę eskortowanego ważnego rosyjskiego samolotu. Usraelski pętak zrozumiał ostrzeżenie, zmienił kurs i jak niepyszny, jak odgoniona natrętna mucha, zaczął się oddalać. A rosyjski ważny samolot, majestatycznie, spokojnie dalej leciał tam, gdzie chciał lecieć, nie zwracając uwagi na wściekłe bzykanie odlatującego pentagońskiego pętaka.
Te incydent symbolizuje obecny układ sił – Rosja leci swoim kursem. Pentagoński pętak, uzurpujący sobie panowanie nad światem (dla żydo-banksterów naturalnie a nie dla usraelitów) próbuje pokazać, że świat to jego „przestrzeń powietrzna”. Ale odgoniony przez rosyjski myśliwiec, tuli ogon i odlatuje.

Chojecki i Pietrzak na II Zjeździe IćPotPront w 2016

Andrzej Szubert: Oboje świetnie wyłapujemy chorą rusofobię i szkodliwy pseudopatryjotyzm. Chojecki udaje, że nie wie, co Putin kiedyś w ślepia wywalił różnym środowiskom żydowskim, głównie z usraela:
Właśnie o czymś sobie pomyślałem: decyzję o nacjonalizacji tej biblioteki podjął pierwszy rząd sowiecki, który składał się w 80-85% z Żydów. I tacy to „Rosjanie” napadli wówczas na II RP. Była to zresztą ich wyprawa odwetowa sprowokowana idiotyczną „wyprawą kijowską” Litwaka Selmana ksywa „Piłsudski”, którego tak czci debil Pietrzak.

PB: Z anglocentrycznego punktu, 15 przełomowych bitew w dziejach świataWyliczenia przełomowych bitew w historii świata są subiektywne i zależą w dużej mierze od poglądów i stanu wiedzy historycznej poszczególnych autorów. Wg uzupełnienia przez D’Abernona, 18. przełomową bitwą była Bitwa Warszawska. Zaś „wyliczenie” przez Chojeckiego odzwierciedla jego rusofobiczną szajbę. Ten neandertal chrześcijanin syjonistyczny  wierzy, że Bitwa Warszawska była z Rosjanami, a nie z ż-sowietami! Z Pietrzakiem (a w ićpotpront także z Marianem Kowalskim) rozchajcowują debilny scyropolski patry-jotyzm do naganiania mięcha gojowskiego na żydłackie wojny „z Putinem”.

Andrzej Szubert: Megalomania Chojeckiego jest niewyobrażalna: Mamy na swoich kartach największe zwycięstwo militarne świata. Myślałem że spadnę z krzesła. Owszem, dla II RP była to bitwa ważna, ale nawet gdyby ją polskie wojsko przegrało, to i tak armia bolszewicka musiałaby się wycofać, bo w Rosji nadal trwała wojna domowa, a biały gen. Wrangel stawiał bolszewikom zdecydowany opór. Po pokonaniu Wrangla bolszewicy musieli jeszcze walczyć ze zbuntowaną armią Nestora Machno a potem prowadzili podbój Kaukazu. Pokrzykiwania bolszewików, że po trupie Polski pójdą na Berlin były śmieszne. Niemcy wprawdzie po przegranej wojnie były pogrążone w chaosie, ale nadal były w stanie zmobilizować choćby milionową armię z potężną artylerią, która konnicę bolszewicką wystrzelałaby do ostatniego konia.

Jak ważna była Bitwa Warszawska militarnie? Porównajmy choćby dwie bitwy – Warszawską i I bitwę nad Marną
Bitwa Warszawska – polskie siły: 113 tys.–123 tys. żołnierzy; siły bolszewickie: 104-114 tys. żołnierzy.
I bitwa nad Marną – siły francuskie: 1,937 mln; siły niemieckie: 1,176 mln żołnierzy. W sumie w Bitwie Warszawskiej walczyło po obu stronach niecałe 250 tys. żołnierzy, a w bitwie nad Marną 3,1 mln żołnierzy. To pokazuje jak „mała” militarnie była Bitwa Warszawska. A rozbicie w sumie słabej, i jak na ówczesne czasy nielicznej armii bolszewickiej, nie było niczym specjalnym. Ich można byłoby wybić do nogi, tyle że armia polska wtedy sama była niezbyt silna, całkowicie pozbawiona ciężkiej artylerii o dalekim zasięgu. A mimo to rozbiła bolszewików, co tam bardziej pokazuje ich słabość. Armia niemiecka, choćby naprędce zmobilizowana, rozpędziłaby ich w pył ciężką artylerią dalekiego zasięgu. A takiej Niemcy mieli w roku 1920 nadal dużo.

Największe militarne zwycięstwo na świecie ma na kartach Armia Czerwona. W bitwie pod Kurskiem rozgromiła siły III Rzeszy liczące 900 tys. żołnierzy, 2,7 tys. czołgów i dział szturmowych, 2050 samolotów
i 10 tys. dział i moździerzy. Wystarczy porównać liczebność i uzbrojenie bolszewików pod Warszawą (104 tys.–114 tys. żołnierzy, 600 dział, 2450 karabinów maszynowych) i siły niemieckie pod Kurskiem (900 tys. żołnierzy, 2,7 tys. czołgów i dział szturmowych, 2050 samolotów i 10 tys. dział i moździerzy), aby zobaczyć o ile większym zwycięstwem było to pod Kurskiem.

Tyle w temacie największego zwycięstwa militarnego świata. Pietrzaka słuchałem do 6 minuty – kanalia, cymbał, demagog. Zamiast uświadamiać Polaków, że Polska ginie, karmi ich ahistorycznymi megalomańskimi banialukami. Szkodnik, dezinformator, demagog, kanalia.

Szalom! SzPanu Naczelnemu koszernej GazetyTrybunalskiej, Mariuszowi Baryła… zjudaizowali pana jak trza!!!

PB: Gazeta Trybunalska promuje zdrajców Polski, ludobójców Polaków… Agentura żydłackiego okupanta wyłazi ze szpar… i ze skóry BUHAHA Z całą świadomością moralno-prawną oświadczam i wstawiam na blog: Publikowaniem neo-ubeckiego szajsu hasbarnego w swej gazetce dla odurnionych moich Rodaków,  GazetaTrybunalska przyczynia się do zniewalania, okupacji i zagłady Polaków.

Kiedy lata temu żydłactfo przejmowało media w USA, strategia info-wojny była: napakować łamy nieistotną prawdą o lokalnych trywiach (każdy wie, że gdzie są dziury w asfacie, a Pieniacka uderzyła w pysk Jątrzalską w maglu…), jednocześnie łgać gojom, zmylać ich nt. spraw dot. zniewalania przez żydłactfo. Przejrzyjcie jakiekolwiek medium tzw. nowoczesne, zwłaszcza dla młodych (najbardziej odurnieni) np. NaszSzczecin — zobaczycie jak to się robi.

GazetaTRYBUNALSKA.pl – redakcja: Proponuję zmienić lekarza i zacząć brać inne tabletki.

From: Otylia Zigman, Sent: Thursday, June 22, 2017 7:28 PM To: Gazeta Trybunalska – Redakcja […] Subject: Re: Kaczyski największy obecnie złodziej mimo woliOkupant Polski i Polaków rządzi się bezprawnie w nieswojej ojczyznie! Proszę przyjąć do wiadomości, że okupacja jest przestępstwem przeciwko ludzkości!

Jedno z najważniejszych prastarych słowiańskich świąt

Otylia Zigman: Kto tak dzisiaj kocha PiS-owców

Pod koniec 2016 i na początku 2017 r. rozmawiałam z róznymi Polakami na temat sytuacji obecnej w Polsce.  Wszyscy ludzie o niskiej inteligencji, sluchający oficjalnych mediów a szczególnie słuchacze Radia Maryja i TV-Trwam, uwielbiają PiS i powtarzają takie kłamstwa i bzdury niezgodne z prawdą, że tego nie daje się słuchać!  To naprawdę jest zbrodnia ciemnoty!!!  Kilku z młodszych ogłupionych PiSem, to na wsi hodowcy świń i bydła. Oni nie mieli komputerów, TV bezustannie włączone i po kilka małych dzieci w domu.
Zapamiętała ciemnota, trudno było z nimi rozmawiać bo jakgdyby zapomnieli języka. Prymityw, zachwycony katolickim Rządem, jakiego jeszcze nigdy nie było, mówili.
Poza takimi, bardzo ograniczonymi Polakami, Pisem zachwycają się żydzi żyjący w Polsce! Otóż, dla nich to prawdziwy raj ta Polska, szczególnie za rządów PiSu, który jest bardzo patryjotyczny i filosemicki dla swojego narodu. Naprawdę mają dobrze.
Dla tych co nie mieli pracy a bylo ich tysiące, znalazła się praca po odebraniu Slużbie Zdrowia, tzn. lekarzom miejsc pracy-etatów i oddanie ich administracji, tak, że wilk syty i koza cała, Polacy nie mają dobrej opieki zdrowotnej a chazarscy żydzi pierdzą w stołki bo tam nie ma zajęcia dla tej 50% nadliczbowej ilości urzędników! A w praktyce to
wygląda tak, że sztucznie sobie tworzą zajęcie, przez co nieświadomy Polak musi coś załatwiać dwa miesiące, co kiedyś załatwiało się w jednym dniu. No ale na oglupionym, nieświadomym ciemniaku, różnych przestępstw można dokonywać.

Cuchnie fałszywą flagą mosiadową — zamach bombowy na stacji podziemnej w Bruxelce

PB: Sprzeczne relacje świadków. Jeden słyszał dwie eksplozje, po czym dwa okrzyki Allachu Akbar! i serię z karabinu. Inny mówi o tylko jednej eksplozji przed jego oczyma: głośny huk, po czym ogień, żadnych zniszczeń od wybuchu na fotce jaką rzekomo zrobił. Oczywiście rzekomego zamachowca zabili.

Fałszywa flaga? Kolizja USS Fitzgerald ze frachtowcem — dziurawa wersja oficjalna

PB: FF albo zagłuszenie radaru okrętu USA (technika ruska). Niemożliwe, aby jankes przegapił frachtowca na radarze. Nieprawdopodobne, że uszkodzeniu uległa burta/grodzie pod linią wody, wg fotki zniszczeń — górna część dziobu frachtowca (?) uderzyła w okręt ponad burtą, wyciskając charakterystyczny kształt trójkątny.

[Brukowe pytania pod publiczkę] MAGDA ŻUK, ILE I OD KOGO DOSTAŁ K. RUTKOWSKI ZA PODJĘCIE SPRAWY???

PB: Kod etyczny profesji niepozwala wykonywać usług za darmo, stawka detektywa 4 tys. zł/mies. nie jest wygórowana. Do tego przelot Maji do Egiptu, pobyt w hotelu, paru ochroniarzy, koszta administracyjne. Kto zapłacił? — skąd podejrzenie że nie rodzina śp. Magdaleny? Ważniejsze pytanie: czemu nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok?

Rutkowski, wiadomo że odstawił chałturę… Należałoby patrzeć na łapy prokuratury, ona odpowiada za zebranie danych i za wnioski, a nie agencja detektywistyczna. Rutkowski nic nie zatuszował, Miziaku, bo są poszlaki  i dowody, m.in. zebrane przez internautów. Rutkowskiemu należy się uznanie za nagłośnienie sprawy, żeby nie jego konferencja prasowa, pies z kulawą nogą niezainteresowałby się.

Delegaci Zjazdu Wszechsłowiańskiego żądają uwolnienia Mateusza Piskorskiego i zaprzestania prześladowań

Apel Zjazdu Wszechsłowiańskiego ws. wojny na Ukrainie i Porozumień Mińskich

Relacja (1) z jubileuszowego Zjazdu Wszechsłowiańskiego

Nalot Rosji zabił żydłackiego przywódcę ISIS?

††††††††††††††††††††††††

Podli rodacy (?)

Dr Marek Głogoczowski za genocydem scypionkowym

PB: Kolega po fachu:

– rozszedł drogi z Głogoczowskim, gdy ten 17 ljet nazad na konferencji w Pradze okazał się przekaziorem lobby atomowego
– odgrodził się, gdy delikwent wrednie oskarżył Dra Busby o oszustwo ze zdjęciem radiacji z pyłku plutonu
– postawił mur, gdy tamten zbagatelizował Fukuszimę
– dołożył drutu kolczastego, gdy MG bredzić zaczął o Rosji i Donbasie
– podwinął rękawy parę dni temu, gdy dr MG poniżył bojowników przeciw ludobójczym ż-szczepionkom.
Mimo to Bein zawsze re-publikował dobre arty Głogoczowskiego nt. polityczne — od CIA-owskiej „wiosny serbskiej”, poprzez krytykę Sorosa, po obnażenie oblicza ż-wojny w Libii… począwszy od wciągnięcia MG do grona współpracowników Infonurtu i Wiru w Kanadzie.
Co do bolących artów z Pralni Beina, owszem z pasją, tak jak robię wszystko w życiu. Dla ciebie z szewską… dla mnie twoja grafomania jest pasja kurewską. Dałeś powody oskarżeniom, niedałeś argumentów (zanotowanych ramże) sprzyjających wycofaniu ani nieprzeprosiłeś — to nie problem Beina tylko Głogoczowskiego.
Więc czemu skomlisz przed widownią jak jaki holo-oszust?

patrzenie w lustro == toteż ożydzasz BUHAHA […]

Marek Głogoczowski: […] kolegi po fachu” dr Beina, który – poznawszy mnie osobiście przed 17 laty – z iście “szewską pasją” oskarża mnie o taki  to zestaw mych przestępstw […]
PB: Głogoczowski z koleżkami, nie macie szans, net jest naszpikowany prawdą o was…
Pani Otylko, dziwię się, ża marnuje Pani czas na polacki chłam; kopa w dupę i do przodu! — pozdravP
++++++++++++++++++
Wykształcony w Polsce i Danii, w Kanadzie zrobiłemn doktorat z teorii decyzji stosowanej w zarządzaniu infrastukturą. Połączenie z CIA mam takie jak ty z uczciwością i rzetelnością naukową:
Skompromitowałeś się poparciem linii hasbary ws. Krymu i Rosji Putinowskiej:
W czasie kampanii anty-H1N1 w 2009 stanąłeś w szeregu z mosiadziakiem Szewczykiem Dratewką, użytecznymi durniami ickowymi itp.
Jak ż-CIA przykazało skrzywiasz skutki radiacji na zdrowie, bagatelizujesz bio-zagrożenia od scypionek i ż-medycyny…  co cię nie zabije to cię wzmocni — miałeś dla dowdu zachłysnąć się pyłem z Czarnobyla, Fuku i broni uranowej — i co?
Dorobek nałukofca fotelowego doktorka wsjech uniwersitietow  zaiste godny reklamy.

Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016 — od czasu tamtego podsumowania doszło zatuszowane „zniknięcie” zawartości zbiornika nr 4 ze zużytem paliwem (kilka ładunków, w tym nowe paliwo odstawione na czas remontu reaktora)

[dyskusja] 🙂 Głogoczowski wini Polaków za żydo-bolszewizm

[dyskusja] Jaka jest Rosja Putina?

[dyskusja] Kolega Głogoczowskiego o Ukrainie: To także nasza wojna

Z Walerkiem Dąbrowskim i Bogusiem Maślińskim jesteś nadwornym ożydzaczem w Światowym Ruchu Polaków:

:)) [dyskusja] Ratuj się kto może przed takimi trybunami

Walerek Dąbrowski wije się jak piskorz wycofując rakiem z ponownego bezmyślnego ożydzenia

Czemu kopiujesz do Pokory? Dr inż. Maciej Pokora  Aby zaszkodzić :))) mej reputacji m.in. próbował mnie blokować od rozsyłek Prof. Majewskiej, oczerniał przed in. forami medycznymi i innymi…
PANowiec doktorek Pokora ma w Kanadzie szlaban od RCMP za ożydzanie z gronem zjebów i agenciur neo-ubeckich — gdzie chcesz się w tym gronie plasować? buhaha Sprawa Roberta Brzozy – WYDANIE SPECJALNE [Wiechowskiego też]

………………………………………

On Sunday, June 18, 2017 4:56 AM, Marek Glogoczowski <mglogo@poczta.fm>:

Według mnie, to ta Majewska jest albo pożyteczną idiotką, albo wynajętą przez CIA “zawodową strachówą”, podobnie jak “wykształceni w Am. Pn.” dr Piotr Bein oraz i dr Jaskowiak […]

Edwarda Maciejczyka zatrzymano na lotnisku Nowy Jork …i ucikł

Otylia Zigman: Dobra metoda i bardzo znana; kiedy winny przerzuca winę na oskarżyciela. Pana, w dobrym stylu obowiązkiem było napisać na mój e-mail krótko, iż jest Pan już poza odprawą na lotnisku, że nie ma żadnego problemu, że ta informacja to false. Pan nic takiego nie uczynił, a ja się martwiłam i bałam się, oczywiście, należy się bać tutejszego bezprawia, gdyż nigdy nie wiadomo co może człowieka spotkać w kontakcie z Federalną Agencją Bezpieczeństwa. Skoro została wysłana informacja, że nie ma z Panem kontaktu i ślad zaginął, to kiedy było wszystko okay, również należało wysłać o tym powiadomienie, jeśli nie jest się przedstawicielem specyficznej globalnej lumpenkultury.

Andrzej Szubert: Pani Otylio, Miałem w ostatnich latach kilka takich okresów, że groziło mojej rodzinie w najlepszym przypadku odłączenie prądu i telefonu, w najgoryszym eksmisja. Ale nigdy nie skomlałem a przede wszystkim nie sprzedałem się. A wystarczyłby jeden telefon i robiłbym karierę w ogólnopolskich gazetach.

Mam znajomego i to dobrego, który bodajże w 2007 roku chciał mi załatwić pisanie w kilku gazetach. To dosyć „gruba ryba”. Prezes kilku spółek, członek rad nadzorczych innych jeszcze spółek i fundacji, przez lata był dodatkowo doradcą i zastępcą prezesa ORLENU. Ma świetne układy w ambasadzie usraela w Warszawie. Kiedyś na cześć jego i jego córki usraelska  ambasada urządziła uroczysty bankiet. Nawet mnie wtedy Jarek zapraszał. Wiedział że umiem pisać, bo w obozie internowanych pisałem różne szydercze bumagi do władz i Jarek nazwał ten mój ówczesny styl „szubertyzmem”. No i w 2007 roku jechaliśmy we dwóch jego samochodem z reprezentacyjnego hotelu w Kędzierzynie-Koźlu (Jarek był wtedy m.in prezesem spółki, do której hotel należał) w Bieszczady do Uherec Minaralnych (tam gdzie w 1982 na dobę wlazłem za niego do obozu). No i podczas podróży zaproponował mi pisanie w gazetach, których naczelnych redaktorków znał osobiście, a oni mieli wobec niego różne „długi wdzięczności”. Ale odmówiłem, bo wiedziałem, że stanę się płatną prestytutką, pisząco to co chce gazeta a nie to co chciałbym napisać sam.

Niestety takich zastrzeżeń nie ma choćby Edzio szikagowski. Udaje słowianina i wroga parchatej azjatyckiej sekty a robi za jej koordynatora medialnego – nadzorować będzie więc żydo-wschodnio-katolickie prestututki medialne. Będzie niejako ich sutenerem. „Słowianin” z parchatym i sprzedajnym sumieniem…

Otylia Zigman: Panie Andrzeju, oczywiście to wszystko jest prawdą co Pan pisze, ja to wiedziałam, bez Pana „diagnozy”, przedtem i teraz, i o wiele jeszcze więcej… Ja bardzo nie lubię nikomu szkodzić, nawet takiemu, który na krytykę zasłużył. Jedyny to był Bolesł. Tejkowski, ten to naprawdę „przegiął pałę”!  Powinien, za to co podłego uczynił wobec mnie ponieść zasłużoną karę, jeszcze za tego żywota!  Poza tym staram się Rodaków tłumaczyć ze zrozumieniem ze względu na czas obecny jakiego doczekaliśmy… Szczególnie ciężką sytuację mają, finansową i wogóle, wszyscy płynący pod prąd! To głównie patryjoci są wykluczeni spod przywilejów i normalnego bytu, żle traktowani, bez pracy i poniewierani przez sądy w Polsce. Pan także klepie biedę i to ofiarnie z cierpliwością, nawet wogóle nie narzekając. Wielu zamiast poświęcać swoje życie dla idei solidności, solidarności, szlachetności, człowieczeństwa, upadla się i zaprzedaje żydowi wspomagając jego nowy system, w którym króluje i umacnia się regularnie straszne zło. I tym sposobem uzależnienia sobie ludzi, Polska i cały świat bez przeszkód idą na zatracenie. Są to miliony sługusów wspomagających cały zbrodniczy system… Nadchodzi czas, niebawem, wszyscy razem  zapłacimy za to wspomaganie globalistów w ich urojonym i chorym pomyśle likwidacji ludzi i świata!

Andrzej Szubert: Gdyby Maciejczyk był Pinokiem, to by od kłamstw nos mu tak urósł, że przedziurawiłby monitor. Nie zniżę się do jego rynsztokowego poziomu, ale jego kłamstwa zdemaskuję. Edzio pisze: to kabotyn którego dawno temu wywaliłem z forum suwerenność za beznadziejną krytykę WPS i kabotynizm ws. Słowian

Tyle w tym prawdy, co w jego „aresztowaniu” na lotnisku… Na jego „forum” przestałem pisać bodajże w 2013 roku. Powód był jeden – na sąsiednich wątkach szalał i buszował skończony katodebil Toronto/autoban, którego udający Słowianina maciejczyk od lat tolerował. Smród palonych przez Toronto kadzideł dolatywał i na mój wątek. Uznałem więc za idiotyczne udzielanie się na forum w sąsiedztwie takiego typka, choć maciejczyk wielokrotnie do tego mnie zachęcał.

Bredzi też że beznadziejnie krytykowałem WPS. Wtedy, gdy przestałem na jego forum pisać, z WPS żyłem w najlepszej zgodzie. Do pogorszenia stosunków między mną a WPS doszło w tym roku z kilku powodów. Gdy niedawo opublikowali niepoważny list do Trampka, umieścili pod nim, nie pytając mnie o zgodę, moje nazwisko. Krótko potem skasowali komentarz Kaza Dziamki, pisząc, że nie pozwolą robić rynsztoku, choć komentarz ten był merytoryczny i jak najbardziej do rzeczy, a rynsztok u nich robią i owszem, ale inni. Jedyne co rzeczywiście w sprawie WPS krytykowałem, to katastrofalną moderację. Pozwalają tam buszować świrom i oszołomom, a dobre komentarze kasują. A ostatnio skrytykowałem ich za to, że dali się edziowi wpuścić w maliny i nie sprostowali „informacji” o jego rzekomym „aresztowaniu”.

Odnośnie „kabotyna” – to już wyjaśniłem. Z maciejczykiem stosunki dyplomatyczne zerwałem już dosyć dawno. Główym powodem było to, że nie trawię jego rynsztokowego języka. Widać po nim, gdzie ten „Słowianin” się wychowywał. Naturalnie i jego hipokryzja też miała na zerwanie z nim stosunków dyplomatycznych duży wpływ – hipokryta kabotyn prywatnie rżnący Słowianina i poganina bez mydła pcha się krystowiercom do dupska, jaśli można na tym zarobić. I to wszystko.

Cenię ludzi, którzy prywatnie i publicznie mówią to samo i postępują zgodnie z tym co mówią. A nie kabotynów i hipokrytów jak ów edzio z Szikago. Z takim elementem nigdy nie było i nie będzie mi po drodze.

PB: Amok zdemaskowanego krypto-żydłaka, zero odpowiedzi na pytania BUHAHA Cudze listy? — wszystko legit na mój e-adres. Z własnej praktyki zarzucasz? LOL Nie piję, cerkiew mam na miejscu, bez pielgrzymkowych oszustów żydłackich Edward Maciejczyk pielgrzymkowy geszefciarz Pielgrzymki sam sobie organizuję: Ziemia Święta… Ukraina, Rumunia, Mołdawia… Serbia, Czernogóra, Bośnia… Gruzja… Grecja i Św. Góra Atos… prawosławie w USA. Draństfo żydłackie nauczyło mnie samowystarczalności, nawet duchowej. szalom

Edward Maciejczyk: Piotruś Po pierwsze jakim prawem czytasz cudze listy? Po drugie zadajesz pytania jak sierżant Jabłuszko z Kudowy Zdroju. Czy cie pojebało? czekasz na sprawozdanie? ,proponuję ci pielgrzymkę o zdrowie do Necedah Wi. tam podczas objawień Matka Boska leczy ludzi i oświeca pojebów. Jeszcze 2 dni będę dostępny dla żydów specjalnej troski, potem idziecie do SPAM, więc się streszczaj i uruchom ostatnią przepitą komórkę żeby mnie rozbawić bo dotychczas mnie nudzisz.

PB: Panie Edziu, na uspokojenie wziąć :)) Ja tylko pytam grzecznie i merytorycznie:

1. Jakim cudem „katolik” dostał pan-słowiańską misję na rzecz Wsch. KK w USA? Równie dobrze władze kościelne mogły wydelegować żydłackiego agenta LOL
2. Czemu stawiać na Wschodnie KK, konie trojańskie Watykanu na większościowe prawosławne kraje słowiańskie?
3. Czemu potrzeba pośrednictwa Maciejczyka we współpracy Wsch. KK Rosji ze Wsch. KK w USA, skoro łączy już je Watykan?
Medialny misjonarz ż-Wartykanu, Edzio będzie ożydzał każdego, kto zada mu pytanie na antenie?
Pan Edek nie wie, com osiągnął :)) No to mnie obraża hihihihi Na pewno nie skurwysyńskie grabienie religioznych rodaków (?). Edward Maciejczyk pielgrzymkowy geszefciarz
Pan Edek pisze per wy –nasiąkł zwyczajem prawosławnym? buhaha  Nie interesuje epizod rzekomego zatrzymania na lotnisku, tylko „misja”. Do mnie o WPS? Nic z tym nie mam, a Szubert niepodłączony do mnie pępowiną. Nie mam też własnego forum, podłączamsię do dyskusji mejlowych, czasem zostawię koment na czyimś blogu, nigdzie nie stacjonuję, jestem niezależny.
Kliknąłem podane linki… praca wielu ludzi przez lata hmmm cienko w porównaniu np. ze zbiorami słowianowiercy,  Andrzeja Szuberta… ale niech on oceni.
Pana Edka wiara w Trampka, 100% świadomą tego marionetkę żydłactfa. Niech pan uważa, żeby pana nie ożydzili za krętactwo buhaha Wyczekuję sprawozdania pana Edzia ze Zjazdu, z fotkami z Mołdawii, Budapesztu, Serbii i gdzie tam jeszcze był :))

Edward Maciejczyk:  😇 Kopnij w kibel a jednokomórowe szczury azjatyckie powyskakują. Teraz wleźliście do własnego gówna, nie pozostawiliście cienia wątpliwości ws. waszego pochodzenia i azjatyckich intencji .Chciałem się przejechać T-90 po paru kundlach , ale oszczędzę paliwo na poważnych przeciwników😎

Gramy dalej w żydowskim cyrku bo są to „jaja strusie” jak mawiają moi prawdziwi przyjaciele.
Monika po moim telefonie ws. zatrzymania, powiadomiła WPS i wasze gówniane forum o epizodzie na lotnisku ( wówczas na szybko myślałem że to coś poważnego i faktycznie się przestraszyłem).
Po Polsku zachował tylko Polski Patriota Pan Ziemiński,- wy popierdując ze strachu, wleźliście na dno koszernego śmietnika a teraz udajecie „słowian” i szczekacie dla zagłuszenia meritum.
Możemy się dalej bawić, bo jesteście dobrym workiem treningowym z którego czasem przy kopnięciu wyskakuje naiwny Polak wierzący w wasze koszerne „dobre intencje”
Teraz cytat Słowiańskiej Elity. Jeden pluje na Żyda żeby go opluć , a drugi żeby go umyć
Ps. 🙄przypomniałem sobie kim jest szubert, to kabotyn którego dawno temu wywaliłem z forum suwerenność za beznadziejną krytykę WPS i kabotynizm ws. Słowian.
Miałem kiedyś pojebanego psa który szczekał na wszystko bo chciał się podlizać panu, czasem na wzór  szuberta szczekał nawet na własny ogon.
Taki element przyczepia się do Polaków jak gówno do okrętu i udaje że płynie.
Co Pan osiągnął w życiu poza wiekiem emerytalnym? Nawet jako „grafolog” wyszedł Pan na imbecyla bo wiele wpisów na waszym forum , wykonał jeden z moich uczniów który dawno mnie prześcignął w odpisywaniu na listy od azjatyckich Gnomów udających „słowian”
Osobiście nie dysponują wolnym czasem na zabawę z kundlami, ale jak już piszę to się podpisuję pod tekstem.
Polecam jako niekoszerną lekturę podnoszącą ciśnienie azjatyckim szczurom jak to nie wystarczy to jeszcze to, przygotujcie sobie „waleriana” na duszności😇

Andrzej Szubert: Dlaczego mnie nie zapytasz, Marek [Głogoczowski]? EM [Edward Maciejczyk] to gnida i zaraz to udokumentuję. Nie dzieje się z nim nic. Dzisiaj dostałem od niego dwa maile jako odpowiedź Ziemińskiemu (twojemu byłemu współautorowi na WPS). Napisane są jego typowym, ordynarnym językiem i podpisane „Edward Maciejczyk”. A że utrzymywałem z nim przez lata kontakty mailowe, znam jego „pióro”. Zresztą pozna go po stylu i Otylia i Piotr. Oto fragmenty jednego z jego maili: Musi powstać Słowiański Trybunał który będzie bronił Europę przed azjatycką gangreną.  […] Należy działać natychmiast bo zarówno ostatni Lider Słowian Władimir Putin, jak i Lider Stanów Zjednoczonych, są po właściwej stronie barykady i zapewne nam pomogą zanim zostaną zlikwidowani przez chazarską pandemię. Zatem należy oddzielić Ukraińskich Słowian od Azjatyckiej gangreny i poza Słowiańskim Trybunałem, powołać wolne od koszernej propagandy media. Pan Panie Pawle z całą pewnością się do tego nadaje. — Edward Maciejczyk”

O jego domniemanym „zatrzymaniu” na lotnisku ta gnida nie pisnęła ani słowem. A to dlatego, że nie był zatrzymany. Wszystko sobie zmyślił.  A teraz – dlaczego jest gnidą…  Od lat w korenspondencji mailowej kreuje się na niezłomnego poganina i Słowianina wyzywając krystowierców i krystowierstwo (całe, nie tylko żydo-katolicyzm) w ordynarny i wręcz chamski sposób. Krystowierstwo np. nazywa zazwyczaj azjatycką sektą wytrzepaną z koszernego kutasa. I nie raziłoby mnie to tak bardzo, gdyby na ów sobór nie pojechał jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego – czyli jako przedstawiciel azjatyckiej sekty wytrzepanej z koszernego kutasa. I do tego jeszcze ma koordynować propagandę działań medialnych tej azjatyckiej sekty…itd.

Dalej – kler zazwyczaj nazywał w mailach pedałami w sukienkach jebiących beczące owiecztki w dupę (Piotr i Otylia potwierdzą!) [potwierdzam — pb]. A tymczasem z jednym takim pedałem w sukience jebiącym…itd organizował w Szikago „pielgrzymki” do rzekomo cudownego miejsca, w którym rzekomo objawiła się żydówka Miriam, ksywa „matka boska”. I na tym robił kasę. Choć w korenspondencjach tępił bezwzględnie i krystowierstwo, i kler, i kult żydówki Miriam jako azjatycką zarazę.

Dalej… Kilka lat temu poprosił mnie o udzielenie wywiadu z okazji słowiańskich Jarych Godów. Zgodziłem się i on nagrał ten wywiad natychmiast i z marszu. Po czym, nie mówiąc mi nic, wykasował, wycenzurował wszystkie moje krytyczne uwagi o tym, jak kk tępił kulturę słowiańską i pogańskie obrzędy Jarych Godów. I on, który w korenspondencji kk wyzywał od najgorszej zarazy, na antenie zachwalał zasługi kk i jego rzekomo pozytywną rolę w historii Polski.

Jest to gnida pełna hipokryzji i przewrotności. Sam spójrz – co napisał do Ziemińskiego – że należy powołać wolne od koszernej propagandy media. A na soborze miał misję koordynacji mediów krystowierczych, czyli używając jego słownictwa korenspondencyjnego – koszernej propagandy. Bo wszak to on nazywa (dowiedział się tego zresztą ode mnie) krystowierstwo nie tylko azjatycką sektą wytrzepaną…itd. ale i dla odmiany żydowskim lub koszernym spiskiem. I ten hipokryta, ta gnida, która zachwala twoje antykrystowiercze teksty, na soborze robił za „przedstawiciela Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego”. Gratuluję ci tej nowej znajomości. Ja sam – dodam na marginesie – już dosyć dawno zerwałem z nim wszelkie stosunki dyplomatyczne. PS Kiedy wreszcie banderowska junta kijowska odbije Krym, o czym tak krakałeś w 2014 nazywając mnie kretynem, bo to wyśmiałem? Kto z nas ws. Krymu wyszedł na kretyna?

Otylia Zigman: PRZEKAZUJĘ TĄ WIADOMOŚĆ DALEJ
On Monday, May 29, 2017 10:12 PM, Edward Maciejczyk <edwardmaciejczyk@gmail.com>:
Pani Otylio, mam na imię Monika, jestem jedną z administratorek poczty Pana Maciejczyka upoważnioną do prowadzenia korespondencji w imieniu podmiotów medialnych należących do systemu „Motion Media Produkction’
Ponieważ podczas nieobecności Pana Maciejczyka zajmuję się wklejaniem informacji przychodzących na nasz serwer Proxy i FTP, rutynowo czytam pocztę zanim prześlę dalej.
Z tego co mi wiadomo Pan Maciejczyk miał się z Panią spotkać po powrocie z Rosji i dodatkowo brać udział w telekonferencji. Niestety osoba która miała odebrać go na lotnisku w Nowym Jorku poinformowała mnie że został zatrzymany na lotnisku i nie możemy uzyskać żadnych dodatkowych informacji ponieważ telefon nie odpowiada
a nasz adwokat jest na urlopie do najbliższej środy. Wiemy że doleciał do NY i tam się ślad urywa.
Proszę za pośrednictwem swojego forum poinformować osoby które czekały na telekonferencję że o dalszych działaniach i o sytuacji zaistniałej w N.Y poinformujemy w miarę napływu dalszych informacji. Pan Maciejczyk był gościem Soboru Słowiańskiego jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych. Pozdrawiam serdecznie — Monika — www.narodowiec.com

††††††††††††††††††††††††††††††

Kłamstwo jedwabieńskie białostockiej dintojri

Piotr Bein 2.10.2013

Białystok w gniazdo antypolonizmu się przerodził. Akty rasizmu i nietolerancji, zbyt często z nieznanymi sprawcami (tj. być może prowokacyjne i suszpowe), ktoś usilnie eksploatuje dla demonizacji patriotów – jak w pozostałym Polin. Niegdyś w międzyetnicznej harmonii, dziś pogranicze b. Kresów przypomina nienawistny ośrodek judeocentrycznej propagandy (hasbary) i ich fałszywych flag. Burmistrz jeździł na bezużyteczne dla podatnika konferencje do polskojęzycznego konsulatu w Nowym Jorku, siedzibie judeocentryków… po czym plakaty multi-kulti i sprawa Czeczetkowicza

W marcu 2013 r. – kibole ukarani przez sąd, bo niekłaniają się antypolonizmowi i kłamstwom. Z braku faktów, giewu demonizuje patriotów od lat: neo-faszyści, skinheadzi, kryminaliści, bandyci, chuligani… niby żydokomuna fałszująca pojęcie faszysta. Wtedy i teraz kreuje się przyzwolenie na niszczenie polskich patriotów. Wtedy, terror ubecki mordował łapskami Stoltzmanów i Szechterów. Dziś chucpy mają uzasadniać walkę z terrorem i rozbijać polski ruch patriotyczny.

TV holenderska udowodniła, że da się zrobić reportaż obiektywny o kibolach. Polska też. Zaś giewu pisze o tych łysych „patriotach“ kontrujących marsz, zorganizowany w Białymstoku w 2011 r. przeciw rasizmowi, nietolerancji i ksenofobii:

udało się wtedy zastraszyć mieszkańców miasta. Szli obok milczącego Marszu Jedności, wymachiwali pięściami i wrzeszczeli: „Wielka Polska narodowa”, „Polska cała tylko biała”, „Naszą bronią nacjonalizm” oraz „Nie przepraszam za Jedwabne”. Pięciu zidentyfikowanych i biorących aktywnych udział w zdarzeniu mężczyzn w wieku 19-25 lat stanęło przed sądem nie tylko pod zarzutem zakłócania demonstracji, ale też i nawoływania do nienawiści rasowej. Prokuratura okręgowa bowiem, opierając się na opinii biegłej językoznawcy, uznała, że to ostatnie hasło wyczerpuje znamiona przestępstwa.

Ciekawe, że sąd pominął Tu jest Polska nie Izrael skandowane przez tychże tamże. Przecie to podchodzi pod „antysemityzm“…. Czyżby chodziło o to, że w Polin oficjalna polityka za wymieszaniem i multi-kulti jest, a w Izraelu – całkiem odwrotnie? Rozumie się: wstydliwy temat do poruszenia w dintojri. No i jak tu pouczać gojów, skoro przyzwoitka Holo-oszustw (jak jedwabieńskie, posadzone pod nosem Białostoczan w mordę Polakom na widok globalny, Izrael notorycznie łamie prawa człowieka. Ba! Jest nielegalnlym, ludobójczym reżimem syjonistów-terrorystów globalnych już!

Kto zna kiboli ten wie: nie są łysi i nie wrzeszczą, tylko skandują celne polityczne slogany. Milcząca ostentacja pod hasłami miłymi judeocentrykom gwoli urabiania społeczeństw chrześcijańskich na ich zgubę, czy wykład zgrzybiałego stalinowca w białych rękawiczkach, biją Polaków w twarz.

Dziwi skojarzenie ww. hasła z nienawiścią rasową. A niby dlaczego i za co mieliby przepraszać Polacy?! Nie oni to zrobili, ani ich rodzice, ani ich naród ni plemię. Nie oni zorganizowali Szoa i nie oni zabijali Żydów.

Kłamstwo jedwabieńskie wypływa z talmudyczno-syjonistycznej, nienawiści do gojów polskich, wyrażonej m.in. przez J.T. Grossa nt. Jedwabnego i Kielc. Zaś zagłada w Szoa współplemieńców zasymilowanych z Europą oraz bogobojnych żydów ortodoksyjnych, wypłynęła z nienawiści do żydowskich przeciwników państwa syjonizmu.

Kto kogo nienawidzi

Sędzia Ewa Dakowicz widzi nienawiść przez judeocentryczne okulary:

Intencje organizatorów marszu były wszystkim znane, oskarżeni nie znaleźli się tam przypadkowo, a wznoszone przez nich okrzyki nie były zgodne z ideą marszu. Najistotniejsze jest to, że nie manifestowali oni swoich poglądów, a głosili hasła będące nawoływaniem do nienawiści na tle narodowościowym. Zwłaszcza że hasła te padały w określonym kontekście – aktów wandalizmu wymierzonych przeciwko mniejszościom i wprost odnosiły się do idei marszu, torpedowały ją. Oskarżeni nie tylko głosili swoje antysemickie poglądy, ale także – poprzez okrzyki i towarzyszące im gesty, jak wymachiwanie rękami – siali nienawiść. Nawoływali do tego, by poczuć wrogość, złość, brak akceptacji wobec Żydów. Takie zachowanie jest karalne.

Gdyby nie podstępne, kłamliwe pryncypia wciskane przez wrogi reżim i obce agentury, to nie byłoby aktów nienawiści. Przez wieki, Polacy pokazali przykład tolerancji i multi-kulti. Tracili życie, nieraz całe rozdziny i wsie, za ratowanie żydów z Szoa. Po to, żeby od syjonistów dostać wulgarnego kopa: zagłada Polaków, teraz kłamstwa o tym na cały świat i okradanie narodu pt. restytucje. Miarka się przebrała, cierpliwość się skończyla. Pora zająć się własnymi rodzinami, narodem, kulturą, wiarą, cywilizacją… To że więcej było Polaków w kafejkach a nie na Marszu, świadczy o czymś; ubolewanie o tym Cimoszewicza, współtwórcy systemu, zakrawa na kpinę.

Kibole mają takież prawo do protestu, co zwolennicy judeocentryzmu do „milczącej“ ostentacji – w cudzysłowie, bo marszowicze mieli przemowy, podpisywanie petycji, pomarańczowe tasiemki tolerancji, czerwone kwiaty dla żydowskich ofiar z rąk rzekomo Polaków a nie hitlerowców itp. stemple na judeocentryczną dywersję Polaków.

Kibole mają większe prawo do skandowania, niż zwolennicy utraty własnej kultury i cywilizacji, dzielenia się z obcymi okradzionymi środkami publicznymi, podczas Polacy lądują na bruku albo muszą wyjeżdżać za chlebem. Obcy zdradzili, okradli, wykańczali Polaków nie raz, więc Polacy MUSZĄ dmuchać na zimne! Obcy niemal zgładzili cały naród, zamordowali 80% elit do l. 1950-ych i wykańczają nas biologicznie od czasu zrzucenia „komuny“.

Kibole mają takież prawo skandować wg swych przekonań, co zwolennicy podważania narodu poprzez wciskanie mniejszości, multi-kulti, perwersji seksualnej i porno, feminizmu i aborcji, sądowego rozbijania rodzin, ogłupiarek merdialnych i konsumpcji szkodliwej zdrowiu i umysłowi.

Wg sądu, kibole pogwałcili uczucia „milczących“. A co z uczuciami kiboli wobec fałszu, żydo-manipulacji pt. multi-kulti… wobec zakłamania, deptania praw polskiej większości? Marsz naruszył ideały kiboli, za którymi stoi znaczna część Polaków.

Sądy i media zaostrzają napięcia i konflikt polsko-żydowski, zamiast być katalizatorem harmonii etnicznej, poszukiwania prawdy i dążeń do pojednania. Nie będzie pojednania ani tolerancji poprzez kłamstwa i socjo-manipulacje. „Dzięki“ judeocentrykom, stare czasy kresowej zgody polsko-żydowsko-ukraińsko-litewsko-białorusko-niemieckiej należą do nieodwracalnej przeszłości. Pakowanie na siłę obcych do regionu tego nie zmieni, tylko wywoła jeszcze gwałtowniejsze kontr-reakcje. Niech ci obcy emigrują do Izraela…

Uruchomić grupę białostocką

Giewu przypisuje kibolom nieudowodnione dotąd sprawstwa zbrodni nienawiści w regionie. Nieudowodnione, tj. być może fałszywe flagi suszp…

Gdy na Marsze Niepodległości żydo-suszpy Polin napuszczają bandytów (antifa) z dojczlandii, „kontr-demonstrantów“ w służbowych butach, prowokatorów-bandytów Bóg wie skąd, policjantki-psychopatki skore strzelać do Polek z dziećmi w wózkach, to media i sądy „niewidzą“ terroru państwowego…

Sprawozdanie z Marszu Niepodległości 2012:

…na jego nagraniu widać, jak strzały wykonuje kilka policjantek.. w kierunku grupy kobiet z dziećmi! Wg innego kolegi, nagrane zostały rozkazy policji mówiące ‚uruchomić grupę białostocką’, po których rozróba się zaczęła. Okazało się, że spora grupa osób ubranych w czarne i niebieskie dżinsy, mające kaptury i kominiarki to.. policja (sic!)! Nie żadna Antifa. Nie żadni kibole – policja! Udało mi się zrobić zdjęcia, które wkrótce się ukażą. Widać na nich zakapturzonych mężczyzn, ubranych prawie że jak nacjonalista, nawet emblematy Marszu mieli. Jest tylko jeden szczegół – lekko odsłonięta koszulka z fragmentem odblaskowego napisu ‚Policja’. Kolega podszedł do oficera policji i powiedział, żeby chociaż kaptury zdjęli. Ja zaś robiłem zdjęcia. Nie zasłaniali twarzy, więc to musieli być pracownicy służb państwowych.

Może zbrodnie na Podlasiu z użyciem broni palnej i maczetów były zadymami z udziałem lokalnej mafii czy gangu/ów, z grupą białostocką w tle? Suszpy mogą ustawić sytuacje, podłożyć obciążające „dowody“. Właśnie na to wskazywałyby opisy zbrodni i przestępstw, jakich uprzednio dopuściliby się niedawno skazani kibole.

Pikanterii dodają ścierwomedia.

Lekcje z biologii, historii…

Etnocentryzm determinuje zachowania człowieka. Wyroki tego nie zmienią. Oksytocyna wydziela się, gdy zagraża obcy, wyzwalając agresję i większą lojalność do swej grupy. Skłania wojsko do współpracy, do poświęcenia życia – stąd propagandowe wyznaczanie „wroga“. Na przekór karykaturze kibolibiałych, faszyzujących, rasistów, łysych „patriotów“ – maszerującyh do likwidacji sąsiadów, biologia dyktuje, by solidarność etniczna promowała spójność wewnątrz grupy, altruizm i ochronę rodziny, współplemieńców, rodaków, członków własnej rasy i wyznania…

Rabini talmudyczni od wieków wykorzystują tę wiedzę, utrzymując wyznawców judaizmu w ciągłym strachu przed karą bosko-rabiniczną i antysemityzmem. Stąd m.in. współczesne akty antysemityzmu, samo-zadawane przez rabinów talmudycznych i syjonistycznych Żydów. Wg Izraela Szahaka, terror rabiniczny przepoczwarzył się w terror żydo-sowiecki i syjo-hitlerowski. Ten ostatni celował w przeciwników wiary opartej na Pięcioksiągu (Torze), części Biblii. Wyznawcy Tory potępiają syjonizm i wszelkie dążenia do państwa żydowskiego wbrew woli Boga. Za to zgładzili ich syjoniści rękoma hitlerowców w Szoa.

Obecną wojnę z terrorem arabsko-muzułmańskim wymyślili terroryści żydowscy (wyszkoleni w RP), a rozpętało lobby Izraela w USA, z planu żydo-banksterii, reżyserów wojen, rewolucji i niepokojów społecznych. Planu też opartego na mechanizmach wyzwalanych przez oksytocynę.

Wynikające z plemienności, poparcie żydostwa dla zbrodni kompleksu władzy judeocentrycznej wynika z zastraszenia, przy czym masy żydowskie same są ofiarą, np. miliony zgładzone w Szoa z planu syjonistów, czy spadek rozrodczości Izraelczyków wskutek broni uranowej użytej przez Izrael na sąsiednich państwach.

Sąd prosi się też o edukację historyczną. Odkłamałem żydo-fałsz historyczny naukowo, dałem publiczną ripostę syjonistycznym antypolskim (i anty-żydowskim!) przekłamaniom.

W próbie uzasadniania nonsensownego wyroku, dintojra doszukuje się uprzednich win u skazanych. Tylko na Polaków (i Białych w ogóle) można pluć. Żydzi święte krowy, precjoza ocalałe z Szoa, że ich krytykować nielzja?!? Ocaleli z Szoa to …syjoniści i zwykli Żydzi poza zasięgiem syjonistów. To Polacy ocaleli, mimo frontalnego ataku na cały naród. Syjoniści wybiórczo zachowali siebie samych, zgładzając Żydów zasymilowanych niechętnych do emigracji do Palestyny i żydów ortodoksyjnych przeciwnych syjonizmowi.

Waadze Polin oficjalnie spotykają się ze spadkobiercami żydowskiego terroru i ludobójstwa w Palestynie, ze sprawcami 11 IX, z konstruktorami Stuxneta i szpiegowania Zachodu poprzez system NSA USraela, z wojującymi zakazaną bronią uranową i chemiczną, z uczestnikami zbrodniczej wojny w Syrii, z jedynymi niestosującymi się do konwencji o broni atomowej (co najmniej kilkaset sztuk w posiadaniu Izraela), z siejącymi nienawiść do Arabów, Słowian i nie-żydów w ogóle…

Kiedy media i sądy wezmą się za poparcie waadz Polin dla tych aktów nienawiści?

Kto kogo ma przepraszać!

Żydzi nieprzerosili za Żydów zgładzonych przez syjo-hitlerowców, ani za większe miliony Słowian, ani za Polaków dodatkowo zamordowanych i zniszczonych przez sowieto-żydostwo i żydo-komunę, a obecnie niszczonych przez jewropejsatych.

Białostocka dintojra w tandemie z gadzinówką sieją nienawiść do Polaków, zakłamując Szoa i Holokaust, charakter kibolitak jak syjoniści robią młodzieży żydowskiej wycieczkami do Polin. Za to grożą surowe kary, Wysoka Dintojro! To tak jak obarczyć Syryjczyków winą za ścinanie głów chrześcijanom albo za użycie broni chemicznej przez bandytów Obomby… Sianie nienawiści do Syryjczyków i Assada… przez ścierwomedia na usługach żydo-banksterii, odpowiedzialnej za współczesne wojny, rewolucje, ludobójstwa. I za inne zbrodnie masowe, w czym eugenika poprzez radiację, scypionki i GMO, chemoślady i manipulacje klimatem… zabiła dziesiątki mln osób (sama radiacja – ponad 70 mln), setkom mln (jeśli nie miliardom) dała przewlekłe choroby, zniekształcenia fizyczne i zmiany genetyczne na przyszłe pokolenia…

††††††††††††††††††††††††††††

Romuald Piątek: Pokrzywdzeni przez Zbrodnicze Państwo

Piotr!!!  Przekazuję Tobie scany dowodów = informacje dotyczące sędziów-bandytów SN!!!

Proszę je sobie wydrukować , udostepnić protestujacym i omawiać!!!
MS i PG bandyta Ziobro  ,,rżnie głupa” , że walczy z SN , a o tym nie wie???
Nie wie , bo łamie art 253 KPA = nie przyjmuje na skargi osobiście wg art 253 KPA!!!
To samo dotyczy PK-bandyty Święczkowskiego i RPO-bandyty Bodnara!!! 
Proszę nawiążcie kontakt z p. Ryszardem Jachem, p. Ewą Biskupską, p. Januszem Komórem 
– adresy w załącznikach , pewnie znacie ich.
Więcej spraw dotyczacych SN prześlę po nawiązaniu kontaktu ze mną: romualdpiatek@gmail.com
Romuald Piątek

 

Jedna odpowiedź do “Romuald Piątek: Pokrzywdzeni przez Zbrodnicze Państwo”

  1. w said

    Kudlinski jest proamerykanski tak mi sie wydaje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: