Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Żydłackie łgarstwa o Syrii (dedykuję zjebom „chrześcijanom” syjonistycznym P. Chojeckiemu i M. Kowalskiemu)

Posted by grypa666 w dniu 28/06/2017

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

†††

Spis treści

Alerty i alarmy

Zdrowie

Pomysł na zdrowe życie w Polsce

Bieżączki poważne

Światowy/Krajowy BEZruch Polaków czy wyRUCH?

Żydłackie łgarstwa o Syrii

Łgarstwo Trumpa o ataku chemicznym Assada

†††††††††††††††††††††††††

Sąd w Piotrkowie Trybunalskim kpi sobie z prawa

Prezes Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, SSR Grażyna Marek

W pełni i równie stanowczo popieram żądanie Pana mgra. inż. Andrzeja Dziąby, Prezesa Strowarzyszenia Nowa Polska, wzorowego obywatela i społecznika, dot. zorganizowanej grupy przestępczej wewnątrz wymiaru sprawiedliwości RP. — Dr inż. Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

Od: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
Data: 5 lipca 2017 12:28
Temat: Fwd: A-051-Ls-21
Do: Prezes SO Piotrkow Trybunalski <prezes@piotrkow-tryb.sr.gov.pl>, Prezes SO Piotrkow Trybunalski <prezes@piotrkow-tryb.so.gov.pl>, Skórka Ilona <ilona.skorka@piotrkow-tryb.sr.gov.pl>, Biuro Obslugi Interesantow <boi@warszawa.so.gov.pl>, boi <boi@waw.sa.gov.pl>, krk@komornik.pl, bm <bm@ms.gov.pl>, sekretariat@piotrkow-tryb.po.gov.pl, wydzial1@piotrkow-tryb.po.gov.pl, kierownik.sekretariatu@piotrkow-tryb.po.gov.pl, pr.piotrkow@piotrkow-tryb.po.gov.pl, Administracja <administracja@lodz.sa.gov.pl>, prokuratura@lodz.pa.gov.pl, eurobank@eurobank.pl

Prezes Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, SSR Grażyna Marek

Mnie nie interesują paragrafy uzasadniające niekompetencję i nieuczciwość sędziego Bartłomieja Biegańskiego tylko merytoryczne wyjaśnienie, dlaczego odrzucił moją skargę na czynności komornika, który polecił zająć Eurobankowi środki finansowe, które z racji kwoty i źródła pochodzenia (były to zasiłki z MOPS) nie podlegały zajęciu. Błędna i szkodliwa decyzja sędziego Biegańskiego nie może być chroniona klauzulą prawomocności, bo to jest sankcjonowanie bezprawia.
Niekompetentnie i służalczo zachował się Eurobank i to jego spotka najsurowsza kara, bo w tym samym czasie i z tego powodu PKO BP nie zajął i nie przekazał żadnej kwoty. 
Temu procederowi komorniczemu i bankowemu oraz tolerowaniu i chronieniu go przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim bezkrytycznie przygląda się, a wręcz zachęca do takich postaw szeroko pojęte otoczenie prawne w sądach w Piotrkowie Trybunalskim, Warszawie, Krajowej Radzie Komorniczej, Ministerstwie Sprawiedliwości. To ma być praworządność?   
Żądam natychmiastowego zrobienia porządku ze skorumpowanym komornikiem Jackiem Bogielem, niekompetentnym i nieuczciwym sędzią Bartłomiejem Biegańskim oraz tymi wszystkimi, którzy takie zachowania tolerują. Z poważaniem — Andrzej Dziąba.

Od: Skórka Ilona <ilona.skorka@piotrkow-tryb. sr.gov.pl>
Data: 4 lipca 2017 14:23
Temat: A-051-Ls-21
Do: rs.nowapolska@gmail.com
W załączeniu, zgodnie z zarządzeniem Pani Prezes, przesyłam odpowiedź na maila z dnia 08 czerwca 2017 roku. — p.o.stażysty, Ilona Skórka, Sekretariat Prezesa Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim

 Andrzej Szubert: Pani Prokurator, Polska jest pod okupacją. Wszystkie ekipy rządzące od 1989 r. były marionetkami i agenturą okupanta…

Chciałbym dodać do notki Pana Andrzeja Szuberta: jak mową nienawiści może być obnażanie i głoszenie prawdy o grupie, która z plemienno-ideologicznej nienawiści do ludzkości popełnia ogromne zbrodnie!!!??? Grupa ta prześladuje, zniewala, okupuje i niszczy biologicznie tak gojów w krajach jak Polska i cały „Zachód”, jak również swych współplemieńców, których wymordowali w Szoa II wś. O instrumentalnym stosunku do współplemieńców pisze np. Żyd sprawiedliwy, Izrael Szachak w książce Żydowskie dzieje i religia.

Toż to ta grupa w większości pochodzenia chazarskiego — skrajnie rasistowska, ksenofobiczna, antysemicka — samozwąc się „Żydami” i nie mając ŻADNYCH praw do Palestyny, wykonuje od 1948 r na Ziemi Świętej genocyd na tubylcach tak chrześcijańskich jak i muzułmańskich pochodzenia semickiego (Arabowie). Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Dr inż. Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

HIPER-ALARM Burmistrze masońscy oddają Polskę muślimom i banderowcom!!!

SUPER-ALARM Okupant nienawidzi Polaków:

[od min. 3:00] Sanjaya wali prawdę o ż-banksterii, żydłactfu Polin, Macierewiczu/Singerze…

[en] MUS ZNAĆ Profile psychologiczne — sam dajesz waadzom… z ich pomocą manipulują tobą w wybiurach, konsymeryzmie, propagandzie politycznej

PB: Wydaje się, że celem exponowania Cambridge Analytics, firmy z wyjątkowymi dokonaniami w manipulacji masowej (kampania wybiurcza Trumpa, Brexit…), miało przekonać publikę, że robią to prywatne firmy, a rządy nie mają nic z tym do czynienia, sponsorami są milarderzy gwoli profitów poprzez wpływy na politykę i możliwe to jest dzięki nowoczesnej technice komputerowej. Wszystko zmyła. Strategia manipulacji publikami (swoją i obcymi) i decydentami (swoimi i obcymi), podczas wojny i pokoju, figuruje w podręcznikach info-wojny Pentagonu i NATO od dawien dawna (spadek po wywiadzie i socjo-manipulacjach na potrzby banksterii kilka wieków temu).

Kilka takich brytyjskich komputerów Colossus pracowało nad odczytywaniem kodów hitlerowskich podczas II wś.

Natknąłem się na te podręczniki badając tuszowanie skutków broni uranowej w 1999 r. Zatem nihil novi, usprawniono jedynie techniki akwizycji i analizy danych oraz masowego wpływu na mózgi. To co wtedy wnioskowano z analiz wycinkowych i symulacji, teraz wykonują rutynowo w czasie rzeczywistym super-kompy dla ż-CIA itp. suszp (amerykańskie NSA i DIA, brytyjski GCHQ, anglosaski Echelon…). Na każdego obywatela USraela, system ma 4 do 5 tys. kategorii danych. Podobnie na całym ż-Zachodzie.

W każdym kraju ż-Zachodu są wybiury prezydęckie, parlamentarne i lokalne, są specyficzne strategie propagandy narodowej (np. w POLIN rusofobia  i jątrzenie stosunków z Ukriańcami), zatem kraj wielkości USraela wymagałby KILKU firm takich. Ponadto są ż-akcje globalne np. zalew miglancami, fałszywe flagi „islamistów”…

Wszystkie te firmy sponsoruje ż-CIA, globalny napędż-polityki ku NWO. Co jakaś firma opracuje, jest własnością CIA i stoją do dyspozycji zastosowań przez wszystkie ich firmy kontraktowe. Stąd cała kategoria na giełdzie; jedna pół-tajna firma rynku nie tworzyłaby.

ALERT Morderstwo Magdaleny Żuk nadal niewyjaśnione

ALERT [en, trza przetłumaczyć] Dyskusja w synagodze jak poskromić narodowców

ALARM  — UKRAIŃCY ŻOŁNIERZAMI OBRONY TERYTORIALNEJ III RP! PLAN PiS

†††††††††††††††††††

Zdrowie

Czego nie wiecie o porostach

DRZEWA KOCHAĆ POTRAFIĄ – SPOTKANIE AUTORSKIE – Katarzyna Georgiou

Jak oszukują producenci żywności

Tych ryb lepiej nie jedz!

††††††††††††††††††††††††††††

Pomysł na zdrowe życie w Polsce

[1998] Roman Kafel: Brońmy żywiących

[…] struktura gospodarstw rodzinnych- pelnorolnych, ale nie za duzych, gwarantuje samowystarczalnosc panstw, samowystarczalnosc spoleczenstwa i potrafi stawic opor nawet komunizmowi -tak jak w Polsce.
[…] Swiadoma, dobrze wyksztalcona  klasa chlopska-farmerska posiadajaca zarowno srodki produkcji, jak i gotowy produkt stanowi ogromna sile polityczna. Jako sol ziemi jest absolutnie patriotyczna i obywatelsko narodowo odpowiedzialna. Obserwujaca na codzien cud zycia, pozostaje tradycyjnie konserwatywna i pielegnujaca wartosci religijne.
Klasa taka jest niewygodna dla manipulatorow politycznych, gdyz jako znaczna sila polityczna pozostaje dla nich niesterowalna. Swiadoma swej politycznej sily przy prawidlowej reprezentacji, grupa ta twardo stoi na ziemi i nie jest poddatna na zadne spekulacyjne dzialania, ceniaca spokoj i realizm dziala stabilizujaco, rozwaznie i na dluga mete. […]

———————————————

PB: Tym się TRZEBA zająć. W Kanadzie najlepsze posiadłości, w tym ziemie rolną, wykupują chinole. To samo będzie w Polsce.

Seria filmików Amerykanina zdroworozsądkowego, zaczynał chory i ubogi, pasjonuje się rolnictwem naturalnym, to jest przyszłość dla ludzkości. Facet ma swe gospodarstwo we wspólnocie (bodajże religijnej), ale chyba większość czasu spędza objeżdżając USA i Kanadę z wizytami u sobie podobnych.
Jego filmiki są kopalnią pomysłów i inspiracji w różnych sytuacjach rodzinnych, zbiorowych… w różnych klimatach i warunkach naturalnych, w tym nieużytki… Nacisk na metody naturalne, mniej kapitało- i -pracochłonne takie jak permakultura.
Gleba wyjałowiona po uprawach wielkoobszarowych. Facet skwitował pracę zawodową w łańcuchu restauracji, bo chciał żyć na wsi, być cały czas z rodziną i zmieniać system na zdrową żywność.
Zero uprzedniej edukacji rolniczej. Nauczył się z książek, od innych rolników i próbując samemu. Został hodowcą drobiu, biznes z przyjacielem. Hodowla drobiu w klatach przesuwanych co dzień po polu, 6$ zysk netto z indyka, dosyć na życie całej rodziny. Gleba wzbogacona odżywa bogatą łąką tam gdzie był jałowy nieużytek.
Kurnik, także przesuwany, kilka dni po zwolnieniu gruntu przez krowy. Kury oczyszczają łąkę  krowom, rozdrabniają i rozrzucają krowie „placki”. Dzieci zbierają jaja co dzień.
Ziemia zakupiona wspólnie z przyjacielem, który hoduje na niej krowy. Po przerobieniu i wzbogaceniu gleby przez drób, łąkę częściowo konsumuje bydło, następnie wchodzą indyki, które likwidują zielsko …i tak w kółko. Osiołki zabijają węże.
Owce pasą się razem z krowami, jedzą inny rodzaj trawy, mieszanka bydła pomaga w zdrowiu obu gatunków.
Zwiększenie produkcji i zysku możliwe poprzez wyrentowanie ziemi od innych.
Ojciec zaraził dzieci swą pasją uprawy zdrowej żywności z zyskiem. Sprzedają produkty na targach rolników i we własnym sklepie.
centrum.info@wp.pl: Serdeczne dzięki  za odpowiedź   – pazernie proszę  o te podarunki – może tę  zamysły  wcisnę młodym bo sam mam tylko 76 lat
PB: Największym skarbem staje się ziemia rodząca żywność. Doceniamy to w Kanadzie, gdzie już od lat, 100% żywnościowego białka jest pochodzenia GMO, a pozostała żywność jest celowo schemizowana. Korporacje pracują nad wprowadzeniem tegoż w Europie, zaczynając od Polski!
Młodzi Polacy powinni wracać z saksów, odkupywać najlepszą ziemię, zakładać wspólnoty/spółdzielnie siedliskowo-produkcyjne, odnaleźć na nowo swą słowiańskopść, więzi z Matką Naturą i Ziemią-Żywicielką. Na ścianie wschodniej i w in. częściach Polski są niedrogie, ziemie do nabycia.
Jeśli jest zainteresowanie w Waszej grupie, prześlę różne linki z (anglojęzycznymi) filmikami, jak robią to młodzi ludzie w Kanadzie i USA. Gdybym zaczynał życie, poszedłbym taką drogą… piękne życie pełne treści i radości.
Na początek parę filmików o „miejskim rolnictwie” w małomiasteczkowej Kanadzie

PB: a czemu nie kupować od starszych wiekiem rolników, ktorzy niemogą już pracować na swej ziemi i nie mają komu przekazać?

centrum.info@wp.pl: Gdyby nas, młodych i ambitnych i ubogich, gminy obdzieliły  darem od Polski w postaci kawałka nieużytku zdatnego na działkę budowlaną  w gminnej  DOLINIE KRZEMOWEJ  by utrwalić  więź   z gminą  urodzenia i młodości  ? a może burmistrzowie i wójtowie  corocznie  zapraszać będą  absolwentów ze swego terenu  najpierw na  osobiste spotkania, a potem  do  paltalkowej, darmowej, audiowizualnej, 500-osobowej sali konferencyjnej o nazwie swojej  gminy lub powiatu  na wiece  mieszkańców, i nawet, i zwłaszcza też tych porozrzucanych za chlebem  na całym globie ziemskim.

††††††††††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Syria: bombowce strategiczne Rosji spuściły najnowsze pociski manewrujące na  ISIS

:))) Filmik o strąceniu syryjskiego Su-22 pokazuje polski myśliwiec [min. 0:30]

Szwecja: kliniki dla ofiar gwałtów przekształcone na klinki dla ISISowców

Austria: wojska na granicy mają wstrzymać falę miglanców

Ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów SZWECJA OBSZAREM WOJNY. Szef policji w szwedzkiej TV „Pomóżcie nam, pomóżcie!”

Jacek Międlar zapowiada swój związek małżeński [min. 22:30]

Jak KOR zrobił z Polaków niewolników i zniszczył Polskę

Aleksander Jabłonowski myliłem się przepraszam! Jacek Międlar – Kopiemy do jednej bramki!

PB: Miło widzieć zgodę, przyjacielskość …i kamraterię (jakby powiedział Olaszański). Tak trzymać, Kamraci!

Polska znowu jednoczy Europę w Krucjacie przeciwko wojującemu islamowi

Putin zwalcza korupcję JAK SZEF

Putin przedłużył ban na zach. produkty spożywcze

[en] Ken O’Keefe: 200% prawdy o „wojnach z terrorem” dla W. Izraela

Mizia sprawiedliwie ocenia Olszańskiego, potępia duo zarobkowe Chojecki & Kowalski

:)) Rosję przejęli globaliści

Andrzej Szubert: Brednie… Putin a rabini…  Putin a bank centralny.

Otylia Zigman: CORAZ CZĘŚCIEJ SPOTYKAM STWIERDZENIA, ŻE OSTATNIO ROSJA ZOSTAŁA PRZEJĘTA PRZEZ GLOBALISTÓW, TO NA RÓŻNYCH PORTALACH SĄ TAKIE INFORMACJE, W KTÓRE TRUDNO MI UWIERZYĆ. NIE WGŁĘBIAŁAM SIĘ W TREŚCI TYCH ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO WPADAJĄCYCH W OCZY TYTUŁÓW, ANI NIE ZWRACAŁAM UWAGI OD KOGO POCHODZĄ TE INFORMACJE ALE TAKIE SIĘ SPOTYKA. CZY TO JEST PRAWDĄ, ŻE ROSJA NIE JEST JUŻ WOLNA? JEŚLI TAK, TO BARDZO MI PRZYKRO Z TEGO POWODU I STRASZNIE TEŻ.

Luke Rudkowski (WeAreChange) — podsumowanie tygodnia: USrael zestrzelił samolot Syrii bombardujący ISIS… z Saudi Arabią i Izraelem szerzą islamizm globalnie… ich naloty zabiły 500 cywili w tym 137 dzieci w Syrii w ciągu miesiąca… osłaniają lotnictwem ucieczkę ISIS-wców… projekt ustawy w Kongresie USraela przeciw wsparciu terrorystów obalony… 50 nalotów saudyjskich w Jemenie w ciągu doby… epidemia cholery zabiła ostatnio 1300 Jemeńczyków a Saudi Arabia zbombardowała szpital leczący cholerę

500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lic

PB: Krótko i węzłowato: żydłactfo okrada nas na zyliony, nie tylko w Polin. Do wykapowania tego nie trza doktoratu z rakietnictwa ani finansów. Żeby tylko nas okradali! — trują, niszczą, depopulują i odurniają jednocześnie!!! Anglojęzyczni patrz Dyskusja w synagodze jak poskromić narodowców.

Otylia Zigman: Pan wie, że mam poważną wątpliwość, kiedy Pan używa fachowego słownictwa bankowo-finansowego, iż mało kto rozumie to słownictwo i określenia? Jeżeli ktoś nie studiował ekonomi to prawdopodobnie, nigdy z tymi pojęciami się nie spotkał, tym bardziej, że Polska jest już od powojny pod okupacją tej samej sitwy, przedtem rządzącej od wschodu a dzisiaj od zachodu. A więc była przygotowywana do przejęcia, z powyższym zamiarem okupant nie kształcił tubylców, aby byli nieuświadomieni i niemądrzy w tematach sitwie zagrażających. Wtedy, Polak rozumiejący ekonomię pieniądza i bankowość, przepędził by Balcerowicza gdzie pieprz rośnie!  Banksterzy mieliby niemały problem z przejęciem i prywatyzacją wielu przedsiębiorstw oraz banków dla przykładu wartości 60 mln, zostały przejęte za 4 miliony złotych. Dzisiaj te banki w sposób złodziejski zarabiają na Polakach nieprawdopodobną ilość pieniędzy!!!

Józef Kamycki: Najpierw to bym wybatożył wszystkich profesorów wykładających bankowość. Mało mnie szlag nie trafił gdy w komentarzu pod moją notką jakiś gość o niku @Oświat napisał Zauważ, że my wciąż mamy naszą polską złotówkę a nie euro. To oznacza, że to my ją emitujemy a nie bank we Frankfurcie... Gość prowadzi jakiś sklep i jest zadowolony, że się mu polepszyło. Jak mi przeszło – pomyślałem tak: nikt temu człowiekowi nie wytłumaczył różnicy pomiędzy kreacją pieniądza dłużnego a emisją pieniądza suwerennego, mennicą i wytwórnią papierów wartościowych a bankiem centralnym.  Taki idiota myśli, że wszystkie pieniądze świata zostały stworzone w ośmym tajnym dniu genesis i przekazane brzydactwu. Za ten stan rzeczy odpowiadają nasze uczelniane prostytutki z bizantyjskimi ozdobnikami przed imieniem i nazwiskiem.
Drogę wyjścia z tego uboju rytualnego pokazałem na  93 s. swojej broszurki. Naród powinien stanąć w obronie art 227. p1 naszej konstytucji. Mówi on, że Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza artykuł ten jest łamany przez art 4 Ustawy o NBP. Mówi on: NBP przysługuje wyłączne prawo emitowania znaków pieniężnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Art 227 konstytucji nie ograniczy emisji do jakiejkolwiek formy bieniądza czy to będzie pieniądz elektroniczny czy znaki pieniężne (bilon, banknoty). Tak więc my możemy jedynie zamienić pieniądz elektroniczny pożyczony od banksterów, którego “wyczarowanie z powietrza”  nic nie kosztuje na monety i banknoty.
I jak tu nie kląć jak przeciętny polski przedsiębiorca pisze. “…Zauważ, że my wciąż mamy naszą polską złotówkę a nie euro. To oznacza, że to my ją emitujemy a nie bank we Frankfurcie.…”
Najpierw trzeba wybatożyć polskich profesorów od bankowości. Te prostytutki milczą, bo im za to płacą!!!
Mechanizm powstawania luki popytowej (głodu monetarnego) przedstawiłem w dołączonej ulotce.
Póżniej zabrałbym się za byłego i obecnego prezydenta. Wiedzą o tym procederze i milczą.I to by było na tyle. Pozdrawiam, Józef Kamycki – Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

Henryk Swół: PYTANIA  do Pana Józefa Kamyckiego. Kiedy i kto wprowadził  ku tej  grabieży  przyzwolenia prawne? Jak z tego  stanu grabieży mamy się oderwać?

††††††††††††††††††††††††††††

Światowy/Krajowy BEZruch Polaków czy wyRUCH?

PB: Panie Marku, Pan i osoby, którym pomagam, jesteście prześladowani/nękani przez  ż-system, natomiast wspomianych przykrości doznaję od rodaków podobno walczących o wspólną sprawę. To bardziej boli niż neo-ubeckie ożydzanie, choć i to ostatnie jest pożywką dla użytecznych idiotów, których jak Pan wie nie brak nam w narodzie.  Mnie i in. podobnie szkalowanym osobom zmniejsza to zapał, wzbudza wątliwości wśród odbiorców mniej nas znających.

Nie próbuję obfajdać, bo nie ma powodu. Chcę Pana uczulić na ww. idywidua dla dobra wspólnej sprawy, a gdyby Pan przemówił do tych drani swym autorytetem, to byłoby pomocne dla wszystkich, wyklarowałoby niesmak, jaki wielu patriotów ma z powodu dopuszczania takich świństw wśród nas. Żeby zakończyć tę jałową wymianę:
– Czy wymienione szkalujące osoby nadal są w ŚRP/KRP?
– Czy ma Pan autorytet, by wszcząć koleżeńskie upomnienie/ukaranie ww. osób?
– Jeśli tak, to co Pan zrobi z tym fantem?

Baner KRP głosi wierność prawdzie i praworządności. Zacznijmy od siebie.

Czy to konkurs, kto bardziej zagrożony? Od 2009 r. ż-suszpy:

– próbowały zamachu „czeczeńca” na moje życie — Kraków, kwiecień 2009

– atakowały nieustannie podczas kampani przeciw zmyłce ze świnską grypą w 2009 r. ktorej użyczyłem swej facjaty dla sprawy narodowej

– zniszczyły moje koronne prace badawcze gotowe do publikacji nt. globalnej żydłackiej władzy,  panoszenia się jej w Polsce i jej „wojen bałkańskich”

– zniszczyły mi konto emailowe pozwalające na nieograniczone rozsyłki do tysięcy odbiorców

– ostatnio zaatakowały (bezskutecznie) moje blogi, zasiawszy zmyłkową intrygę na blogu Ks. Jacka Międlara, którego wspierałem merytorycznie przeciw żydłactfu

– gdziekolwiek się pojawię na blogowym forum, zjawiają się z neo-ubeckim porno ożydzającym, które rozpowszechnił m.in. ww. Robert Brzoza, członek ŚRP/KRP w 2015 r.

Przed 2009 r. miałem na karku przednie służby Pentagonu i lobby atomowego, prowadząc międzynarodowe forum niezależnych atomistów, medyków nuklearnych, jurystów, dziennikarzy i działaczy przeciw broni uranowej DU-Watch. W zw. z publikacją książki NATO na Bałkanach,  ż-suszpy nieustannie siedziały mi na e-poczcie; atak zbrojny neo-ustaszy na moją parafię serbską w Vancouver mógł mieć to tło, podobnie jak dotąd niewyjaśniony atak furgonetką w nocy na moją posesję (RCMP wzięło w rachubę neo-benaderowców tym razem).

Sugeruje Pan egocentycznie zagrożenie, a moje wynika też ze szkalowania m.in. przez ww. osoby, czego niefortunnym apogeum było odwrócenie się ode mnie Ks. Międlara.

Marek Krasnopolski: Wielce Szanowny Panie Piotrze Bein! NIE biorę odpowiedzialności za czas kiedy abstrakcję i kogiel mogiel odbywał sie tasowaniem talii kart za sprawa Pana Adama JAGŁY. Więc Pan wybaczy ale proszę mnie nie prac w Pańskiej kiepskiej PRALNI. REPLIKUJĘ. = od 20016 roku – Została dokonana ZMIANA PARDYGMATU. Więc – odpowiadam na Pańskie dictum:

Panie Piotrze! Faktycznie jest jeszcze gorzej niż sądziłem. To co Pan zreferował powyżej, ja – Marek Krasnopolski – ekspert kryminalistyki przerobiłem w latach 1970 – 1980 włącznie z szarganiem nazwiska = cit. ” ty jestes żyd pierdolony bo masz za czysto polskie nazwisko” … i INNE inwektywy & wulgaryzmy & coślina na język przyniesie – włącznie z dywersja mojej pracy zawodowej za którą odpowiadałem karnie w przypadku niedoróby lub przeprowadzenia fikcji. Dokonywałem ekwolobrystyki by NIE dac sie wpakować na „pole minowe” odbyc np. „leżakowanie w pierdlu” ten dzień jednak musiał nastapić bo taka jest mentalnośc po polsku … NISZCZYC metoda WSCIEKŁEGO słonia w składzie porcelany.  Znalazł sie nawet egzotyczny – osobnik – Pan prokurator Edmund BARCICKI PR Białogard przejął łapówkę, którą odmówiłem wziąć od złodzieja (Kradzież drzewa z lasu – ponad trzy tygodnie włóczęgi po lasach by ujawnić i zidentyfikować pod względem indywidualnych cech charakterystycznych materiał DOWODOWY i PORÓWNAWCZY zgodny pod względem indywidualnych cech kategorycznie i jednoznacznie.  Po tym wyczynie Pan PPR Barcicki awansował nawet na szefa prokuratury w Białogardzie. Dzisiaj prowadzi kancelarie adwokacką przy ul. Kochanowskiego 5 w Białogardzie.  Taka jjest rzeczywistośc Panie Piotrze. Usiłuje mnie Pan obfajdać ze swoimi kolesiami. Życze Panu SUKCESÓW. Nam jednak NIE po drodze widać. W warunkach zagrożenia zycia i zdrowia jest Pan bardzo watpliwym partnerem. Pan Piotrze jest takim SŁONIEM. Az strach sie bać. SAJONARA. KM/marek777/KRP.

Andrzej Szubert: Panie Marku (Krasnopolski)… Przy całym szacunku dla Pana zadam te same pytania, co kiedyś Jagle – czy zna Pan wszystkich ludzi na listach śrp/krp i czy za nich Pan gwarantuje, że nie są wtykami okupanta? Bo ja znam niejednego z nich  z niejednej dyskusji i twierdzę, że niektórzy z nich to wtyki okupanta a inni to ignoranci i użyteczni idioci zwodzący ludzi na manowce. Napisał do mnie Pan (indywidualnie) że nie robicie żadnych akcji, bo ostatnia była pod Arsenałem (po Arsenale była cała masa innych „akcji” i „inicjatyw”). Jeśli więc nie robicie żadnych „akcji” to po co istniejecie? I jak chcecie przekonać Polaków, że jesteście cokolwiek warci oraz jak dotrzecie do świadomości milionów Polaków nie robiąc nic poza kolportażem maili?

Napisał Pan: wraz ze Zbyszkiem Weołowskim ogarnąć i pozbierać do funkcjonowania resztki bajzlu po Jagle i INNYCH — Niedawno miałem wątpliwą przyjemność poznać imć Wesołowskiego, gdy włączył się do dyskusji popierając niewyobrażalny i szkodliwy bełkot prof. Koraba-Karpowicza, przy czym sam popisał się również bełkotem, głupotą i ignorancją. Jeśli z nim chce Pan zrobić cokolwiek, to szkoda czasu, a wasza inicjatywa skończy się wielką klapą, będzie kolejną kanalizacją nastrojów niezadowolonych Polaków.
wykluczające chrześcijański DEKALOG i DOBRA z niego emanujące — Bardzo przepraszam, ale dekalog nie jest krześcijański a żydowski i został krystowiercom przez żydowskich oszustów, twórców krystowierstwa, jedynie oszukańczo podrzucony. I jakie to „dobra” z niego emanują? Przykazanie pierwsze nakazuje czcić „boga” żydowskiego wyssanego z palca przez oszustów, demona śmierci i rasizmu Jahwe.

Przykazanie piąte mówi – nie zabijaj. Ale mimo tego przykazania krystowiercy wszystkich odprysków mają na sumieniu setki milionów ofiar ichniej „miłości bliźniego”. Czy jest więc sens powoływanie się na dekalog, który sami krystowiercy od samego początku ignorowali mordując masowo oponentów mimo przykazania nie zabijaj?

Mieszanie polityki z religią, zwłaszcza z żydogennym krystowierstwem, to mieszanka wybuchowa i prowadzenie Polaków na manowce. Grozi przerodzeniem śrp w religijne żydogenne kółko różańcowe. Dekalog żydowski należy odrzucić i zastąpić go słowiańskimi wartościami pogańskimi… i zwykłym świeckim kodeksem karnym.  Na marginesie – w czasach Rzeczypospolitej szlacheckiej państwo zostało przerobione na przedmurze krystowierstwa, a instytucje państwa służyły „obronie wiary” – czytaj – supremacji żydo-katolicyzmu. Tego eksperymetu Rzeczypospolita nie przetrwała – służba żydogennej ideologii religijnej doprowadziła ją do upadku. Kto nie zna historii zmuszony jest do powtarzania błędów poprzedników.

Zażydzenie biologiczne Polaków to nie wina tylko Bermana. Zaczęło się, gdy pod naciskiem biskupów i jezuitów Zygmunt III Waza (za to mu wystawiono kolumnę) wprowadził w 1588 roku prawo mówiące: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”. To od wtedy rzesze żydowskich przechrztów zaludniać zaczęły elitę Rzeczypospolitej, czego tragiczne skutki odczuwamy do dzisiaj. Historia jest nauczycielką życia. Krystowierstwo okazało się wielokrotnie wybitnie szkodliwe dla Polaków. A Pan powołuje się ślepo na żydowski, podrzucony krystowiercom „dekalog”. Po co? Czy nie powinniśmy próbować budować Polskę wolną od wszelkich bzdurnych oszukańczych żydowskich wymysłów, z żydo-dekalogiem włącznie?

PB:  Marek Krasnopolski był w 2015: Wiceprzewodniczący Przewodniczący Krajowego Ruchu Polaków
Lider okręgu wyborczego nr 40… Wtedy ŚRP/KRP olali moje skargi na ożydzaczy Dąbrowskiego i Głogoczowskiego (także złodziej). Dziś Krasnopolski rżnie głupa: usiłuje Pan wmawiać ludziom to czego NIE ma ale Pan to widzi… Czy tak mówi expert kryminalistyki? Nie  z pana robią zdrajcę narodu, nie pana ożydzają, nie pana okradają rodacy (?) z ŚRP/KRP. Pan udaje, że niewidzi. Wmawia, że to moja wina…

Kryć gnojków, to taktyka zadeklarowanego bojownika o sprawiedliwość?

Andrzej Szubert: Piotrek, problemem owego światowego (bez)ruchu Polaków jest nie tylko infiltrująca go agentura okupanta (nie używam zwrotu „neo-ubecy”, bo zaciera on rzeczywistość – to jest agentura żydo-ABW, Mosadu, CIA i POPiS-u, a zwłaszcza PiSraela i rebe Rydzyka), szumowiny oraz użyteczni idioci – zaślepieni katodebile, antykomuchy, rusofoby i piewcy żydo-kapitalizmu. Już lata temu zapytałem Jagłę, czy zna osobiście, czy jest ich pewny i czy gwarantuje za ludzi, których wciąga do owego „ruchu”. Odpowiedział oczywiście, że nie. Mnie proponował wtedy, lata temu, różne „funkcje” oraz ew. stanowiska we władzach (ruchu i państwa), ale odrzucałem wszystkie te propozycje, bo w dziecinadę, a tym jest ta niepoważna organizacja, nie miałem zamiaru się angażować. Oni z uporem maniaka aktywizują się przed kolejnymi farsami wyborczymi i nigdy do nich nie dotrze, że to strata czasu. Nie mają szans w farsach wyborczych przeprowadzanych pod kontrolą i na warunkach okupanta. Tyle że do tych ślepców to nie dociera.Dalej – owa organizacja powinna nazywać się:

 1. Albo światowy Bezruch Polaków, bo nie znam ani jednej sprawnej i korzystnej dla Polski akcji czy inicjatywy przez nich zorganizowanej, doprowadzonej do końca i zakończonej sukcesem. Od lat się „organizują”, rozsyłają listę przedstawiciei i kandydatów oraz programy których nie mają szans zrealizować. Zresztą programy mają głupie i naiwne, ani słowem nie wyjaśniające, jak chcą gospodarczo postawić Polskę na nogi i skąd np. wzmą 1000 zł na emeryta, skoro Polska jest niewypłacalnie zadłużona. A przede wszystkimi na zwycięstwo w kolejnej farsie wyborczej mają oni takie szanse jak ja na zostanie hersztem Watykanu (papieżem).
 2. Ewentualnie światowy ruch wyRUCHanych głupków, którzy wierzą, że manipulowani przez agenturę okupanta cokolwiek zdziałają.Już lata temu maile od Jagły kierowałem do spamu. Początkowo nawet umieszał – BEZ MOJEJ ZGODY – moje nazwisko na liście władz owego ruchu, ale jako że nie odpowiadałem na jego kolejne maile, wreszcie mnie wykreślił z władz ich śmiesznej organizacji, z adresu mailowego i przestał zawracać mi gitarę tą jego dziecinadą.

Marek Krasnopolski: Przemawia przez Pana fałszywa świadomość – przerost formy nad treścią – usiłuje Pan wmawiać ludziom to czego NIE ma ale Pan to widzi. To się nazywa – jasnowidztwo.  Drugim elementem , który Pana elelminuje z twórczej i służebnej roli wobec Polski i Polaków jest Pańska Pralnia. Życze więc sukcesów w praniu. Panie Piotrze Pan stracił orientację co do roli ŚRP oraz KRP. NIE jestem żadnym przywódcą i nawet nim NIE mam zamiaru być. Wystarczy jeden …. Jarosław KACZYŃSKI  vel JARO … na czas do II Kongresu  podjąłem sie służebnej roli wraz ze Zbyszkiem Wesołowskim ogarnąć i pozbierać do funkcjonowania resztki bajzlu po Jagle i INNYCH. (najprawdopodobniej jest on emisariuszem z zewnątrz).  Kiepskim jest Pan strzelcem skoro Pan mnie juz oskarża o STRZELANIE z np. z kabury. Zawodowo parałem sie strzelectwem. NIE byłem mysliwym i NIE chcę byc. NIE dałbym szansy …  Pozdrawiam KM/marek777/ KRP

PB: Szanowny Panie Marku, spoko, nigdzie nie twierdzę, że poza Brzozą ktoś jest neo-ubekiem w ŚRP/KRP … wiem co mówię, a Pan strzela z kabury… Pana „odwetowe” dzielenie na Polaków krajowych i za oceanem jest niekonstruktywne… wszystko niegodne przywódcy; w dw. jest tuzin osób, które e-znam i są na liście Jagły, z tego tuzina 5 osób podpadło niebagatelnie, skoro znalazły się w Pralni u mnie; przed jakąkolwiek poważna akcją narodową  i tworzeniem struktur, Polakom potrzeba OCZYSZCZENIA dusz, a ta piątka ma tu akurat najwięcej do zrobienia
Marek Krasnopolski: Szanowny Panie Piotrze ! Pan się posługuje rokiem 2015 ?!  jestesmy w dniu 29-06-2017r … Pan Jagła NIE dotrzymał kroku …. bawił sie eksperymentował nadawał i mianował prezydentów premierów i ministrów … po prostu piaskownica … strzasneliśmy z siebie ten kozuch . Weszlismy do Wolni i Solidarni. Natomiast co do reszty Pana wywodów pomijam je bowiem one NIE maja racjio bytu oprócz tylko rozp…. tego co jeszcze zostało z tej POLSKI … o ile zostało. Kaizmierz Styrna NIE jest UB-ekiemi

Spodobnie Ernest Golec. Zbyszek Wesołowski jest inzynierem budowy okretów, mój zawód to inzynier i takim pozostaje. Na dzień dzisiejszy można jeszcze wierzyc w inżymierów … prawnicy ?! … mamy przykład z Amber Gold … farsa … Marek Krasnopolski też NIE jest UB -ekiem … patrz : http://www.youtube. com/watch?V=KO9jApqttXI;  pozdrawiam w imieniu GI (Grupa Inicjatywna) – Krajowego Ruchu Polaków. ps. Uznaje autorytety, które tu w Polsce faktycznie walczą o Polske … a NIE zza Wielkiej Wody udzielają kiepskich rad i pouczają np. mój brat który kupił bilet w jedna stronę … w pewnym czasie usiłował mnie skaperować do wyjazdu … Polska jest moją OJCZYZNĄ. Czy się to komus podoba lub NIE. A Pańskie epitety sa tyle dla mnie warte co zeszłoroczny snieg. NIE właziłem nikomu w cztery litery …. to NIE jest mój rewir. Łapówek NIE brałem … mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. Pozostaje wierny przysziędze Służyc Polsce Narodowi i Ludziom. Jeszcze Polska …

PB: Gdybyście jeszcze wyczyścili się z neo-ubeków i szumowin, następnie założyli razwiedkę czuwającą nad czystością, to byłoby perfekt. Z listy członków ŚRP/KRP z 2015 r. e-znam tylko 12 osób (i śp. Beatę Andrejas), a jednak 5 z nich to neo-ubeki i dranie! Niektórzy są reformowalni, ale do tego potrzeba sądu koleżeńskiego itp. Pan Jagła wykpił moje skargi wtedy. Bez wyczyszczenia się daleko nie zajdziecie, staniecie się szabas gojną grupą sterowaną przez suszpy, moralnie równie zgniłą co ci obecnie u władzy.

From: Adam Jagła <adamusik8@wp.pl> Date: July 10, 2015 2:05:38 AM PDT (CA) To: Piotr Bein
Subject:  Światowy Ruch Polaków – 10 lipca 2015 r. Jeżeli uważa Pan ten ruch za poważny to proszę o przyjęcie funkcji Rzecznika pozdrowienia […]

 

††††††††††††††††††††††††††

Żydłackie łgarstwa o Syrii

Brat Nataniel Kapner: Teraz Ameryka czy Teraz Izrael

Państwo w państwie USrael — umowa o tajności obejmuje dziesiątki mln Amerykanów, resztę zastraszają ż-suszpy

Zięć Jerry Kushner rządzi Trumpem

:))) [en, komenty na CBC] Sześcioramienny „Pentagon” znów pomawia Assada  o chemiobroń, ostrzega przed atakiem chemicznym

David Gloag: Trump potrzebuje wojny dla polepszenia swych szybko padających notowań. Chce wojny z Iranem, ale jest problemem jest poparcie. Nie może go dostać od Pentagonu. Kiedy Bush najechał na Irak, jego notowania gwałtownie spadły. Trump jest zdesperowany i niebezpieczny. Niedobrze dla świata. [Raczej żydłactfo chwyta się  brzytwy. — pb]

Allan Beveridge: Wrogiem ludu jest Trump z pochlebcami i zwolennikami, których łatwo można zmylić i uwierzą w jego nieskończony stek fałszu. Trump nigdy nie znał pojęcia Prawda, a zwolennicy, którzy oglądają kanały siejące fałszywe info  — Fox News, InfoWars i Breitbart — nie rozpoznają prawdy nawet gdyby zastukała prosto do ich głów. (Kanadyjec pisze o Ch&K? BUHAHA — pb]

Robbie Rosenstand: Twierdzenie USA, że wszystkim atakom chemicznym winien jest Assad, mówi terrorystom w Syrii: używajcie broni chemicznej, nic wam nie będzie, nie będziecie odpowiadać za gazowanie.

John Dirlik: O wiele bardziej od rzekomego mieszania Rosji w wybiorach w USA zasługuje  na uwagę nieporównywalnie większa intruzja w politykę USA przez Izrael, jasno widoczna w każdym cyklu wyborczym, gdzie w surrealistycznym spektaklu kandydaci na prezydenta praktycznie muszą przysięgać wierność temu obcemu państwu.

[en] Bajeczka o utopionym 3-latku „syryjskim”

[en] Ściervomedia łgały o „chłopcu z Aleppo”: chłopiec b. lekko ranny,  nie było nalotu Rosji ani Assada, dżihadyści zrobili scenę wbrew woli ojca, proponowały mu emigrację w zamian za łganie o nalocie

[en, pl poniżej] Łgarstwo Trumpa o ataku chemicznym Assada

††††††††††††††††††††††††††††

Łgarstwo Trumpa o ataku chemicznym Assada

PB: Wygląda mi to na ściemę CIA. Wiadomo, że oni sterują prezydętem i ustawiają ściervomedia. Widać tu klasyczną metodę info-wojny: manupulacja z pomocą b. emocjonalnej informacji, innej dla decydentów swoich, innej dla obcych rządów, innej publice po obu stronach — dla wywołania reakcji korzystnej dla danego zadania służb. Artykuł w Die Welt ma chyba na celu zatuszowanie faktu, że CIA podstawiło kontenery z sarinem w obiekcie-celu, podanym na zaś przez Rosję ośrodkowi koordynacji w Doha. Albo CIA zorganizowało atak przez dżihadystów gazami trującymi zaraz po nalocie syryjskim. Teraz próbują chronić dupę zwalając na durnotę Trumpa — taką postawę mają od początku chucpy wybiurczej.  Wszyscy oprócz Chojeckiego & Kowalskiego wiedzą, że państwo w państwie USraelskim to jest właśnie ż-CIA i tuziny związanych, a Trump — największym aligatorem na najgłębszej głębi bagna faszyngtońskiego.

W każdym razie jest oczywiste, że CIA doskonale wiedziało, że ich historyjka zapodana przez ich ambasadorkę w ONZ, a następnie w ich żydomediach, jest załgana.

………………………………….

przekład-skrót Piotr Bein

Mimo ostrzeżenia przez wywiad USA, że nie ma żadnego dowodu użycia broni chemicznej przez siły Assada, prezydent Trump autoryzował 6.4.2017 atak tomahawkami na  bazę lotniczą Syrii w Szajrat w odwecie za atak sił Assada gazem nerwowym 2 dni wcześniej na Chan Szeichoun. Wg wywiadu, siły Syrii zaatakowały miejsce spotkania dżihadystów bombą kierowaną z konwencjonalną głowicą wybuchową. Szczegóły ataku podali Rosjanie  kilka dni wcześniej Amerykanom i ich sojusznikom w Doha, gdzie ci wojskowi koordynują ataki koalicji USA oraz lotnictwa Syrii i Rosji w regionie.

Niektórzy oficjele wojskowi i wywiadowczy USA niezwykle zdeprymowali się, że Trump zignorował te dowody. Kilka godz. po nalocie syryjskim, zdjęcia i nagrania z Chan Szeichoun wypełniły światowe media. Zdjęcia zabitych i umierających ofiar wskutek zatrucia gazem nerwowym ukazały się w społ-sieciach, załadowane przezmiejscowych aktywistów, m.in. Białe Hełmy. Pochodzenie zdjęć nie było pewne, a międzynarodowi obserwatorzy niezjawili się jeszcze. Mimo to rozniosła się po świecie wieść, że to prezydent Assad autoryzował użycie gazu sarin.

Trumpa nie dało się przekonać przez następne 48 godzin wypełnionych odprawami i decyzjami.  Nastąpiło zupełne oderwanie prezydenta od licznych jego doradców wojskowych i oficerów wywiadu oraz wojskowych USA w regionie, gdzie mieli całkiem inny obraz wydarzenią. Trump niezwłocznie dostał dowody w postaci transkryptów telekomunikacji. Co dzień, wojskowi USA i Rosji normalnie dostarczają sobie wzajemnie z wyprzedzeniem szczegóły planowanych ścieżek lotów i współrzędne celów, aby zapewnić bezpieczeństwo w powietrzu. Nie było jeszcze kolizji ani sytuacji zbliżenia samolotów na niebezpiecznie małą odległość.

Oficerowie lotnictwa Rosjii i Syrii podali szczegóły lotu do Chan Szeichoun i z powrotem. Cel nalotu: 2-kondygnacyny budynek w płn. części miasta. Rosyjski wywiad ustalił, że ma się tam odbyć na wysokim szczeblu spotkanie liderów dżihadystów, którzy kontrolują miasto i okolice. Wg wywiadu Rosji, w budynku z pustaków betonowych było centrum dowodzenia, sklep spożywczy i inne pomieszczenia handlowe na parterze. Dżihadyści mają władzę nad ludnością poprzez dystrybucję żywności, wody, propanu, nawozów i insektycydów.

W piwnicy magazynowano rakiety, broń i amunicję oraz towar do darmowej dystrybucji, np. lekarstwa i środki chlorowe do odkażania trupów przed pochówkiem. Miejsce spotkana dżihadystów: kwatera regionalna na piętrze, urządzona na stałe, z systemem bezpieczeństwa, bronią, łącznością, kartotekami i mapami. Rosjanie dlapotwierdzenia informacji wywiadowczych puszczali drona przez kilka dni nad budynek, by monitować telekomunikację, ustalić rozkład dnia dżihadystów oraz zanotować przyjmowanie i wydawanie broni, w tym rakiety i amunicja.

Intencją Rosji w podaniu detali planowanego  nalotu było uchronić ewentualnych ludzi CIA, by nie stawili się na spotkanie dżihadystów. Rosjanie odnotowali, że miało ono mieć miejsce w czasie mocnej presji dżihadystów w nowym klimacie politycznym, po oświadczeniach Trumpa i jego 2 doradców bezpieczeństwa, Tillersona i Haley: Assad pozostanie na pozycji prezydenta Syrii.

Rosyjski i syryjski wywiad podkreślił Amerykanom, że nalot ma specjalny cel wysokiej rangi. Wszyscy oficerowie operacyjni w regionie – w armii, marynarce, lotnictwie, CIA i NSA – musiał wiedzieć, że coś ma się wydarzyć.  Rosjanie wyjątkowo dali lotnictwu Syrii pocisk kierowany, a ci wyznaczyli do zadania najlepszego pilota i skrzydłowego. Rosyjsko-syryjskie informacje wywiadowcze do przeprowadzenia nalotu otrzymały od wojskowych i wywiadu USA najwyższą ocenę.

Rosja i USAnie wykonują w Syrii wspólnych działań, ale informują się wzajemnie o działaniach. Gdy mają dane wywiadowcze użyteczne dla drugiej strony, dzielą się nimi, tzn. koordynują działania.  Tak było też w przypadku Chan Szeichoun. Wg starszego doradcy wywiadu USA, z doświadczeniem na wyższych stanowiskach w Pentagonie i CIA, który podał też ww. informacje o dzieleniu się danymi wywiadowczymi:

Nieprawda, że był to atak bronią chemiczną. Inaczej wszyscy pracujący przy przewozie, ładowaniu i uzbrajaniu broni (upozorowanej na 250-kg bombę konwencjonalną) miałby na sobie kombinezon ochronny na wypoadek wycieku. Inaczej nie ma prawie szansy przeżycia obsługi. Wojskowy  gatunek sarinu zawiera dodatki obliczone na zwiększenie toksyczności i zabijalności. Każda wyprodukowana porcja jest maksymalizowana na śmierć. Po to się robi sarin. Jest bezwonny i niewidoczny, zabija w ciągu minut, żadnej chmury oparów. Po co produkować broń, którą każdy zobaczy i ucieknie?

Pocisk kierowany uderzył w cel o godz. 6:55 rano 4.4.2017 r. (tuż pred północą czasu Waszyngton). Ocena szkód przez zespół wojskowych USA ustaliła później, że ciepło i siła bomby wywołały serię wtórnych wybuchów, które mogły wytworzyć ogromną chmurę toksyczną z nawozów, środków dezynfekcyjnych i in. rzeczy składowanych w piwnicy. Chmura zaczęła szerzyć się nad miastem, ze skutkiem zwiększonym przez gęste poranne powietrze, które zatrzymało ją przy powierzchni gruntu. W bezpośrednim ataku zginęło 4 liderów dżihadystów oraz nieznana liczba kierowców i ochroniarzy.

Nie ma potwierdzenia liczby cywilów zabitych gazami trującymi utworzonymi z wtórnych eksplozji, natomiast działacze opozycyjni oszacowali tę liczbę na 80, a media takie jak CNN na 92. Zespół Lekarzy bez Granic  ratujący ofiary z Chan Szeichoun w klinice 100 km na północ: 8 pacjentów ma objawy – zawężone źrenice, skurcze mięśni i mimowolna defekacja – zgodne z działaniem środka neurotoksycznego jak sarin itp. związki. Tenże zespół odwiedził inne szpitale i stwierdził, że od pacjentów z Chan Szeichoun  czuć było wybielaczem, co sugeruje wystawienie na działanie chloru.

Czyli dowody  sugerowały więcej niż jeden środek chemiczny, co niezgadzałoby się z tezą opozycji, że lotnictwo Syrii  zrzuciło bombę z sarinem, gdyż nie ma ona zdolności uderzeniowej ani zapalającej, wymaganych do wywołania eksplozji wtórnych. Zakres objawów zgadza się jednak z wyzwoleniem mieszanki chemicznej, w tym chloru i organofosfatów stosowanych w wielu nawozach, a wywołujących skutki neurotoksyczne podobne do tych od sarinu.

Internet zawrzał w kilka godzin po ataku, okropne zdjęcia ofiar zalały kanały TV i YouTube. Wywiad USA dostał zadanie ustalenia faktów. Wśród otrzymanych strzępów informacji była przechwycona przed atakiem  syryjska telekomunikacja. Niewymieniała ona sarinu ani gazu nerwowego, lecz miała szczególny skutek na niektórych doradców Trumpa, gdyż cytowała syryjskiego generała o specjalnej broni  i potrzebie wysoce wyszkolonego pilota w samolocie wyznaczonym do ataku. Wywiadowcy USA rozumieli, że chodzi o pocisk kierowany, otrzymany wyjątkowo od Rosjan. Niestety niedoświadczeni doradcy Trumpa i jego rodzina nierozumieli tego.

Jeśli uprzedziłeś się, że to był atak gazowy, to nieuchronnie interpretowałbyś rozmowę o specjalnej broni jako o bombie z sarinem — mówi ww. doradca.  Czy planowali użyć sarinu? Nie. A mimo to prezydent nie powiedział: ‘Jest problem, przyjrzyjmy się.’  Chciał dowalić Syrii.

Następnego dnia, ambasadorka USA w ONZ, Haley wywołała sensację pokazując zdjęcia zabitych i oskarżając Rosję o współudział. Typowo dla tamtego dnia, NBC News zacytowało potwierdzenie przez oficjeli USA, że chodzi o gaz nerwowy, a Haley powiązała atak bezpośrednio z barbarzyńskim reżimem Assada. Ww. doradca: jeśli byłby autoryzowany przez Assada atak syryjski gazem nerwowym, to Rosjanie byliby 10 razy bardziej wkurzeni niż ktokolwiek na Zachodzie. Strategia Rosji przeciw ISIS, w tym kooperacja z USA, padłaby a Assad byłby odpowiedzialny za olanie Rosji, z nieznanymi sobie skutkami. Czy Assad zrobiłby tak tuż przed zwycięstwem w wojnie? Nie żartujcie.

Pasjonat njusów w TV, Trump powiedział przy wizytującym go królu Jordanii, Abdullahu: to co się stało jesk okropne, okropne, straszny afront dla ludzkości. Na pytanie czy  jego administracja zmieni politykę wzgl. rządu Assada, Trump odparł: Zobaczycie. Na prasówce z Abdullahem wskazał na reakcję: Kiedy giną dzieci, niewinne dzieci, niewinne niemowlaki – niemowlęta, małe niemowlaki – od gazu chemicznego tak śmiercionośnego   … to bardzo, bardzo daleko poza granice przyzwoitości. … Wczorajszy atak na dzieci bardzo mnie poruszył. … Bardzo, bardzo możliwe, że … moje nastawienie do Syrii i Assada zmieniło się bardzo.

Wg ww. doradcy, kilka godzin po obejrzeniu zdjęć Trump poinstruował Pentagon zaplanować odwet na Syrii: Zrobił to bez konsultacji z kimkolwiek. Planiści zapytali zatem CIA i [wywiad wojskowy] DIA, czy są jakieś dowody na użycie przez Syrię sarinu składowanego na pobliskim lotnisku czy gdzieś w rejonie. Wojsko Syrii musiało mieć sarin pod ręką. Odpowiedź: Nie mamy żadnych dowodów, że Syria miałaby sarin ani że użyłaby go. CIA podało im też, że nie było dostarczenia resztkowego sarinu na lotnisko, skąd wyleciały bombowce Syrii, a  Assad nie miał motywu popełnić politycznego samobójstwa. Wiadomo też, że po rzekomym ataku sarinem w 2013 r. wysoce kwalifikowany zespół ONZ spędził ponad rok w Syrii, usuwając rzekomą broń chemiczną z ponad 10 magazynów chemiobroni.

Ale jak mówi ww. doradca, Analitycy wywiadu nie argumentują z prezydentem: ‘Jeśli Pan interpretuje dane w ten sposób, to ja rezygnuję.’ Doradcy bezpieczeństwa znają skłonność Trumpa do pochopnego działania bez wystarczających informacji. On nic nie czyta, nie zna historii. Woli odprawy ustne i zdjęcia. Jest ryzykancki.

Obecni na naradzie nie mieli wyjścia. Prezydent był nakręcony emocjonalnie katastrofą i potrzerbował znać opcje decyzyjne. Wybrał atak tomahawkami na lotnisko Szajrat i zniszczenia były minimalne, jak miano nadzieję w decyzji. Pierwsze pociski rozbiły w drabiazgi zbiorniki paliwa, powodująć pożar i kłęby dymu, który przeszkodził nakierowywać tomahawki i 24 z nich nie trafiło w zamierzone cele. Tylko kilka z nich trafiło w hangary, niszcząc 9 samolotów Syrii, o wiele mniej niż chwalił się Biały Dom. Żaden z 9-ki nie był sprawnym samolotem. Większość ważnego personelu i maszyn przeniesiono  do pobliskich baz przed atakiem Trumpa. Dwa pasy startowe i parkingi samolotów załatano w ciągu 8 godz. od ataku.

W sumie Trump uskutecznił fajerwerki, a stał się bohaterem narodowym. Ameryka zebrała się wokół niego jak zawsze na wojnę. Orędowaszy za pokojem z Assadem podczas kampanii wyborczej, 11 tygodni po objęciu prezydentury Trump wywindował się wreszcie, w oczach mediów i obu partii, na prezydenta USA. Ze 100 czołowych gazet USA, 39 opublikowały felietony popierające dokonany atak, w tym  New York Times, Washington Post i Wall Street Journal. Administracja  Trumpa zwołała narodowe media na prasówkę. Esencją było stwierdzenie, że Rosja kłamała przecząc użyciu sarinu, bo wg Trumpa użyto sarin. Niekwestionowana przez obecnych reporterów, teza prowadziła do dalszej krytyki działań Rosji w Syrii:

– Nieustanne łganie administracji Trumpa o użyciu sarinu przez Syrię poskutkowało szeroką opinią w USA, że Rosja stanęła po stronie skorumpowanej kampanii dezinformacji i tuszowania przez Syrię.

– Wojska rosyjskie rozlokowano wraz z syryjskimi w bazie Szajrat (podobnie jak w całej Syrii), więc Rosja wiedział na zaś o zamiarze użycia sarinu przez Syrię w Chan Szeichoun, a nic nie zrobiła przeciw.

– Powyższe mocno sugeruje, że Syria ukryła część sarinu podczas wyczyszczania jej arsenału chemicznego przez ONZ w 2014 r.

Prowadzący nie powiedział, a może i nie wiedział, że wiele z ujawnionych danych wywiadowczych mówi, że Syria nie użyła sarinu w ataku 4.4.2017. Media głównego nurtu zareagowały jak chciał Biały Dom. Mimo że prowadzący prasówkę użył tryb warunkowo-przypuszczający, medialne materiały zignorowały przypuszczenia i obciążyły Rosję, odnawiając atmosferę zimnej wojny.

Pod koniec kwietnia, kryzys zszedł na dalszy plan, podczas gdy Rosja, Syria i USA koncentrowały się na niszczeniu  ISIS i ugrupowań Al Kaidy. Niektórym pozostały jednak obawy. Salafici i dżihadyści dostali to, co chcieli z pokazu pt.  „atak Assada sarinem”. Trump podniósł stawkę i zapędził się w ślepy zaułek decyzją z tomahawkami. A co jeśli będzie kolejna fałszywa flaga z sarinem w znienawidzonej Syrii? Trump będzie musiał znów bombardować, mocniej tym razem. Bo nie jest w stanie przyznać się do błędu.

Biały Dom nie odpowiedział na mejlowe pytania autora z 15.6.2017 r. dot. ataków na Chan Szeichoun i Szajrat.

 

Komentarze 3 to “Żydłackie łgarstwa o Syrii (dedykuję zjebom „chrześcijanom” syjonistycznym P. Chojeckiemu i M. Kowalskiemu)”

 1. mgrabas said

  w tytule tego artykułu jest poważny błąd, powinno być: chrześcijanom syjonistycznym

  • grypa666 said

   W polskiej kulturze powinno być, przetłumaczyłem z amerykańskiej, gdzie żydłactfo wprowadziło toto poprzez Biblię Scofielda w ub. wieku. W USA piszą bez cudzysłowu.
   Z tejże zasady powinniśmy pisać „muzułmanie” wahabiccy, a nie piszemy, wrzucając wszystkich wyznawców islamu do jednego gara.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s