Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Świńska grypa pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego?

Posted by grypa666 w dniu 03/11/2009

Świńska grypa pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego?, John Griffin, Global Research (www.globalresearch.ca) tłum. Piotr S.

Czy wprowadzenie stanu wyjątkowego to nieodległa przyszłość? Obama wydaje się być gotowy do przekroczenia pewnej bariery. Jedyne czego mu brakuje to śmiercionośny wirus.
Połączmy jednak ze sobą pewne fakty.
Czy pamiętacie zarządzenie prezydenta Obamy (pierwsze tego typu zarządzenie w historii USA podjęte w czasach pokoju), na mocy którego rozlokowano w kraju 80000 tysięcy czynnych zawodowo żołnierzy?  Zarządzenie wydano aby przeciwdziałać zamieszkom oraz kontrolować zgromadzenia, a także na wypadek innych czarnych scenariuszy, takich jak: masowe zatrucia, chaos wywołany użyciem broni chemicznej, biologicznej, radiologicznej, atomowej lub innej broni o dużej sile rażenia.

Połączmy te informacje z ostatnimi obwieszczeniami Amerykańskiego Departamentu Obrony o tworzeniu przez armię lokalnych placówek na terenie całego kraju, których zadaniem jest wspomaganie lokalnych władz na wypadek epidemii grypy H1N1 tej jesieni.
Społeczne niepokoje, kontrola zgromadzeń? Wybuch epidemii grypy H1N1 tej jesieni? Cóż oni takiego wiedzą o czym my nie mamy pojęcia?
Świńską grypę uczynniono w oczach opinii publicznej jednym z głównych zagrożeń, pomimo faktu, iż wirus H1N1, jest najmniej śmiercionośnym wirusem grypy kiedykolwiek odkrytym. Nie może więc być traktowany jako potencjalne zagrożenie, wymagające interwencji wojskowej. Niezwykle wątpliwym wydaje się więc klasyfikowanie świńskiej grypy jako epidemii a tym bardziej pandemii. 
Zwykła grypa sezonowa, zabija około 36000 tysięcy ludzi rocznie. Pandemia grypy (tzw. „hiszpanki”, przyp. tłum.) z 1918 roku pozbawiła życia około 50-100 milionów ludzi na całym świecie w przeciągu dwóch lat, szacunkowo około jednej trzeciej ludności Europy w owym czasie. Śmiercionośne żniwo świńskiej grypy waha się w tym roku około 1000 osób w skali całego globu.

Pomimo to prezydent Obama przewiduje liczbę zgonów na 90000 tysięcy, oraz możliwość zarażenia się wirusem przez połowę całej populacji Stanów Zjednoczonych.
Pomijając oczywisty fakt, iż każde życie jest cenne, w ujęciu statystycznym świńska grypa stanowi tylko niewielki problem. Dlatego szum podnoszony wokół tej sprawy przez czynniki rządowe wydaje się być mocno podejrzany.
Nawet Gwardia Narodowa przeprowadza próbne manewry, na wypadek zamieszek wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa H1N1. Jakie zamieszki i niepokoje mogą wyniknąć z faktu, iż wirus świńskiej grypy zabił 1000 ludzi w skali całego świata. Bez wątpienia, Waszyngton usilnie stara się znaleźć jakąkolwiek podkładkę, dla uzasadnienia zwiększonej ingerencji armii (uprawnionej lub nie) w sferze cywilnej.
Możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego rozważano, niemal od początku objęcia prezydentury przez Baracka Obamę. Drogę ku temu utorowała administracja Busha, poprzez zmianę Posse Comitatus Act  (ustawa z 1878 roku ograniczająca użycie wojska do egzekwowania prawa przez władze federalne, przyp. tłum.),  redukując znacznie liczbę żołnierzy rozlokowanych w kraju. Obecny sekretarz obrony Robert Gates w błyskawicznym tempie poprosił kongres o udzielenie pozwolenia na rozmieszczenie 400000 tysięcy żołnierzy w różnych miejscach na terenie USA.
Raport opublikowany na stronach prestiżowej amerykańskiej szkoły wojskowej, US Army War College, dokładnie opisuje warunki wprowadzenia w kraju stanu wyjątkowego:
„Nieprzewidziany krach finansowy, załamanie się władzy politycznej lub wojskowej, opór lub bunt społeczny, powszechne zagrożenie zdrowia, jak również klęski żywiołowe i humanitarne to drogi prowadzące do niszczącego w skutkach społecznego szoku.”

Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) w chwili obecnej finalizuje prace nad regulacjami, opracowanymi już podczas prezydentury Busha, które przewidują kwarantannę „dużej grupy ludzi” podejrzanych o nosicielstwo wirusa świńskiej grypy, oraz innych schorzeń przewidzianych w projekcie. Oznacza to, iż prezydent Obama może objąć kwarantanną każdego na okres trwania choroby, którą uważa za niebezpieczną. Nowe regulacje prawne dopuszczają nawet tymczasowa kwarantannę osób, które nie są nosicielami żadnego wirusa. W jednym z punktów, regulacje uprawniają prezydenta to objęcia kwarantanną tych wszystkich, którzy odmawiają przyjęcia szczepionki. Jest to wysoce niepokojące. Dotychczasowe badania dowiodły, iż szczepionka może powodować poważne medyczne komplikacje. Tysiące lekarzy wyraziło swój głośny sprzeciw przeciwko propozycjom przymusowego szczepienia na świńską grypę, z powodu zaburzeń neurologicznych, które powodują. Nie ma to jednak żadnego znaczenia, ustawa przyjęta przez senat stanu Massachusetts upoważnia władze do wkraczania na teren prywatnych posesji i aresztowania ludzi odmawiających poddaniu się obowiązkowemu szczepieniu. W stanie Iowa właśnie uchwalono Orwellowską dyrektywę dla policji, która jasno stwierdza, iż na wypadek wybuchu epidemii świńskiej grypy: „kwarantanna domowa i inne równie mało skuteczne alternatywy są nie do zaakceptowania”. Owe przedsięwzięcia wydają się być rezultatem federalnej polityki forsującej przymusowe szczepienia.
Dowództwo armii również nie zasypuje gruszek w popiele kolportując ogłoszenia o pracę dla specjalistów z dziedziny: „internowania i przesiedleń”. I chociaż większość rewelacji na temat „FEMA Camps” (tajna sieć obozów tworzonych na terenie całego USA, przyp. tłum.), zostały należycie i skrzętnie zdyskredytowane, pozostaje fakt, iż Departament Bezpieczeństwa Krajowego (Homeland Security Department) podpisał 385 milionowy kontrakt z firmą Halliburton jednostką filialną KBR Construction na wybudowanie sieci obiektów w związku z rosnącym zapotrzebowaniem.

Jeżeli nadal nie robi to na tobie wrażenia, zapoznaj się ponownie z przyprawiającą o ciarki obietnicą wyborczą prezydenta Obamy:
„W chwili obecnej nie możemy polegać jedynie na wojsku, jeżeli pragniemy realizacji założonych przez nas planów dotyczących bezpieczeństwa narodowego. Musimy posiadać obywatelskie, cywilne siły zbrojne, które są równie potężne, równie silne, równie dobrze dotowane ”
Wraz z wprowadzeniem ustawy Serve America Act, ta niepokojąca obietnica wyborcza stała się bardzo realna. Szerokie kompetencje, jakie przyznaje ustawa nowej organizacji są po prostu oszałamiające. Punkt 1505 daje nowo tworzonemu Korpusowi Obrony Cywilnej prawo do wychodzenia naprzeciw społecznym zapotrzebowaniom, powstałym wskutek klęsk naturalnych oraz innych nieszczęść, poprawa infrastruktury, nadzór nad ochroną środowiska, zarządzanie zasobami energii, rozwój obszarów wiejskich i miejskich. Ustawa zakłada, iż tworzone korpusy cywilne będą łączyły w sobie najlepsze tradycje służb cywilnych z najlepszymi cechami służb wojskowych.
Mariaż sfery cywilnej z wojskową jak uczy nas historia, zawsze kończył się tyranią.
Jeżeli powyżej opisywane wydarzenia to tylko zbieg okoliczności, Amerykanie powinni przejść nad nimi do codziennego porządku. Lecz Obama nie jest zwykłym prezydentem. Obama to człowiek, który rozpoczynał swoją polityczną karierę pod skrzydłami terrorystów, Billa Ayersa i Bernadine Dohrn, byłych członków cieszącej się zła sławą organizacji Weather Underground, planującej w swoim czasie śmierć 25 milionów Amerykanów w obozach zagłady.

Wszystko to wydaje się być szalone. Masowe internowania lub kwarantanna dla Amerykanów? Stan wyjątkowy nielegalnie wykorzystywany do zduszenia opozycji rządowej? Pomimo wszystkiego mieszkamy przecież w Ameryce a nie w jakieś bananowej republice.
Nie jest to jednak Ameryka nawet ta z przed dziesięciu lat. To „Nowa Wspaniała Ameryka” prezydenta Obamy. Różnice opinii podlegają penalizacji, co łamie wolność sumienia w najgłębszym rozumieniu tego słowa. Wolność prasy naruszają zewnętrzne ingerencje oraz polityka równych szans narzucana stacjom radiowym. Nasze dzieci stoją w obliczu całotygodniowej i całorocznej edukacji, wykluczającej udział rodziców w wychowaniu, a czyniącej z nich strażników systemu. Carowie rządzący w miejscu demokratycznie wybranych przedstawicieli. Kluczowe prywatne przedsiębiorstwa znajdują się obecnie pod bezpośrednią kontrolą prezydenta.
Pan prezydent dowiódł nawet chęci użycia reformy służby zdrowia przeciwko ludziom starszym, łącząc życie człowieka z jego społeczną przydatnością. Co więcej zachęcił obywateli aby informowali rząd o ewentualnych przeciwnikach ustawy o służbie zdrowia. Biorąc powyższe pod uwagę perspektywa wprowadzenia stanu wyjątkowego wydaja się nieodległa.

Ale to przecież niezgodne z konstytucją. Nic nie szkodzi. Konstytucja nie ma znaczenia dla prezydenta Obamy, który wielokrotnie postulował potrzebę: „uwolnienia się od krępujących więzów konstytucji założycieli Ameryki.”
Thomas Jefferson widział to zupełnie inaczej:
„Pewność jest wszędzie matką despotyzmu…w kwestii władzy odrzućmy pewność wiary w człowieka, lecz pozbawmy go okazji do czynienia zła krępując go łańcuchami konstytucji.”

Kiedy prezydent uważa konstytucję za anachroniczny przeżytek, każdy scenariusz staje się możliwy. Jeden z nich to sztucznie wyhodowany wirus grypy. Mam ogromną nadzieję, iż to właśnie ja się mylę łącząc ze sobą pewne fakty. Jednak w świetle wypowiedzi prezydenta, jak również jego poglądów na kwestie moralne, nadużycia są bardzo prawdopodobne.
===========================================================================================
od grypa666: powyższy artykuł zostal nadesłany od nasego czytelnika. Widać, że próbujecie się włączyć w publikacje – bardzo dziękujemy. Mamy jeszcze kilka artykułów, moglibyśmy je od razu wsadzić, jednak nie daluibyśmy szansy Wam na dyskusje. W związku z czym albo będziemy się wstrzymywać, albo umieścimy je razem jako jeden wpis.

Komentarzy 60 to “Świńska grypa pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego?”

 1. GuruKrakow said

  Pisze sie ktos na bardziej zorganizowana akcje w Krakowie?
  Jakis transparent powieszony w centrum miasta lub cos podobnego?

 2. gość said

  Jane Burgermeister w tv

  • grypa666 said

   Dzięki, nie musze wsadzać jako główny post. Myślę, że to bardzo dobry materiał. Dziękujemy Superstacjo!

   • gość said

    a możesz wsadzić, będzie jeszcze większa oglądalność, a mi widzów na kanale przybędzie… 🙂

   • hjk said

    troche pomyślałem i wymyślilęm;
    zawsze przed jakimiś wiekszymi wydarzeniami jest tzw. „operation false flag”, czyli jakaś zmyłka, np. atak na pearl harbour jako pretekst do wojny usa z japonią, 911 – dla „war on terror’…moze własnie cała ta ‚grypa666’ to coś takiego – tylko co będzie tym głównym wydarzeniem – globalny stan wojenny?

 3. Poniatowski said

  dobrze gdyby ktoś przetłumaczył wypowiedzi Pani Minister Kopacz na angielski i puścił w net ten filmik z info ze to mówi Polski Minister zdrowia niech ludzie na świecie też to wiedzą to będzie wtedy bardziej dla nich wiarygodne

 4. Aśka said

  Z tytułowego artykułu „Zwykła grypa sezonowa, zabija około 36000 tysięcy ludzi rocznie.”

  Wczoraj wyczytałam, że 36000 tysięcy umiera z powodu grypy w USA, a na świecie do 1 000 000 osób rocznie.

  • Bei-jing said

   Niesprawdzone i bzdurne info to już domena tego bloga!

   • Vebriq said

    artykuł dotyczył USA więc jest ok

   • ZKRWIIKOSCI said

    To po jaka cholere tu wchodzisz?Czego tu szukasz jesli nic Ci nie pasuje.Spadaj chlopie na drzewo banany prostowac i nie wkurwiaj ludzi bo juz mam Cie dosyc serdecznie

   • grypa666 said

    Kolego, to jest tłumaczenie artykułu. Ale i tak prosiłbym cię żebyś nie rzucał oszczerstw bez konkretnych dowodów. O tym co sie teraz dzieje już pisalismy 4 miesiące temu, a to jest najlepszy dowód na to, że to nie są bzdury. Większość ludzi dyskutujących na blogu już się obudziła, czas na ciebie bo może być za późno gdy zobaczysz prawdę. Pamiętaj: Żydzi szli pod prysznic…

 5. lotnik said

  Jezeli ktoś ma możliwość proszę o nagranie „kropki nad i” TVN24 właśnie się zaraz zacznie. Była Kopacz i przynajmniej takiego ministra nam trzeba. Dobrze prawiła TW Stokrotce.

  • marslim said

   http://www.tvn24.pl/8277,1,kropka_nad_i.html

   • kobartek said

    Szanuje Kopacz za te wypowiedzi – w koncu! No niestety, za ten policzek z otwartej kartelom farmaceutycznym, jej czas w rzadzie jest juz policzony.

   • grypa666 said

    A ja myślę, że to nie tylko Kopacz, ale że większa grupa. Zorientowali się co jest grane, służby nie śpią, każdy chce jeszcze pożyć, to dobry znak!

   • hjk said

    tego nie wiadomo, Michalkiewicz pisze, ze w ogole ten rzad stawia się razwiedce (sprawa Vogla), to i minister postawiła sie farmie…
    Niemcy tez sie postawili, wyglada na jakis europejski wspolny front (no bo rzad bez zgody Angeli nie uczyni wiele..)

   • Atena7777 said

    Nie byłabym tego taka pewna, że Angela przeciwstawiła by się koncernom farm. bo to właśnie ona pochodzi z ich środowiska. Były kanclerz Helmut Kohl zanim został kanclerzem był prawnikiem w jednej z firm farmaceut. bodajże Bayer, a potem to właśnie ten koncern utorował Kohlowi drogę na szczyt. Angela wywodzi się z tego samego środowiska i to ona była faworyzowana przez Kohla na jego następcę i nazywana przez niego „swoją dziewczynką”. Przed tegorocznymi wyborami w Niemczech dostałam maila z koalicji dr Ratha aby nie popierać parti, które powiązane są z koncernami czyli CDU i FDP. FDP wygrało wybory……………………

   • hjk said

    no tak wyraziłem sie nieściśle, to rzady niemiec ugięły się pod presją lekarzy, no i naszemu pozwolono…))

   • grypa666 said

    Atena7777: Wydaje mi się, że to nie Angela, a niemiecka Armia. Angela może skoczyć generałom. Wiem, że Jane z nimi rozmawiala i otrzeźwieli.

  • gość said

   Kapacz po prostu nie chce miec na sumieniu ludzi, szacunek

   • Magda said

    niedalej jak wczoraj pani minister mówiła,że Polska jest do grypy przygotowana.
    W kwestii jej sceptyczności do szczepionek -zgoda czyli lepiej,że ich nie ma ,ale jak wytłumaczyć to przygotowanie w temacie brakujących w aptekach masek.
    Przecież u nas nie ma zwiększonej ilości zachorowań, nie ma paniki.Wystarczyło posłuchać ,co się dzieje na Ukrainie ,aby ileś osób profilaktycznie zechciało zaopatrzyć się w maski.I klops.Nie ma w aptekach,hurtowniach ani u producenta.Może zostaną sprowadzone z Chin.
    No cóż …b/k

   • hjk said

    ktos tu juz pisal na bllogu czy w komentarzu o maskach, ze w sprawie wirusow maja skutecznosc tylko 20% zas co do bakterii 80%, tak wiec w kwesti grypy wiele nie pomogą…

 6. Magda said

  Świńska grypa pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego?
  pytanie czy tylko w USA?

  Zastanawia mnie dzisiejsza informacja,że liczba chorych nie wzrasta i szacuje się ją na ok.250000.
  Wczoraj mówiono o 255000 a dziś nie wzrasta,co jest dla mnie zupełnie nieprawdopodobne przy tej ilości chorych i przy dotychczasowym tempie wzrostu zachorowalności.

  • hjk said

   no bo jak sie nie przenosi z człeka na człeka, to jak ma wzrastac? sugeruje sie rozne inne drogi zakazenia i patogeny, co tam tak naprawde było…A moze wszyscy podatni juz sie zarazili i koniec…
   Nie zapominajmy, ze mamy cos takiego jak układ odpornościowy i mimo zarazenia nie zawsze chorujemy… a jak nawet, to zdrowiejemy. Nieliczni umieraja…Natomiast w przypadku broni biol. patogeny są wzmacniane i powoduja wysoka smiertelnosc rzedu kilku 10ek %

 7. Były Naiwny said

  @Aska, sluszna uwaga. Autor, John Griffin świat utożsamia z USA, i tak czyni wielu Amerykanów. Aż trudno uwierzyc w to, co się stało z Ameryką. Ale stawalo sie od setek lat, tyle że skrycie. Teraz idzie już na ostro i bez ceregieli. A na marginesie, do niedawna uważana jako zwalczona gruźlica zabija rocznie ok. 1,5 mln ludzi. Sama, czy tez wspomagana przez wyznawców i realizatorów Cywilizacji Śmierci?

 8. Cid said

  JEDEN Z LEPSZYCH MOIM ZDANIEM DOWODOW NA SPISEK UKRYTY POD PANDEMIOM: http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm

  • mizia said

   UKRAINA – ZAZNACZAM NIE OFICJALNE I NIE POTWIERDZONE

   JAK WSZYSCY WIEMY PRZYCZYNĄ PANDEMII NA UKRAINIE I BIAŁORUSI
   NIE JEST A/H1N1 JAK POTWIERDZAŁ POLSKI MINISTER – JEST TAM AKTYWNYCH 5 WIRUSÓW – W ZWIAZKU Z TYM TRWAJĄ USILNE PRUBY USTALENIA „SPRAWCY”
   POCICHU MÓWIA OSOBY ZWIAZANE Z LABORATORIAMI ŻE CYTUJĘ:
   PRZYCZYNĄ ZACHOROWAŃ JEST -HYBRYDA- ZAZNACZAJĄ Z NACISKIEM ŻE NIE MUTACJA
   osoby przekazujace to info -pracownik laboratorium według mojego kolegi jest przerażony niechciał na ten temat rozmawiać ani wiecej sie spotykać.
   POZATYM MÓWIŁ ZE INTENSYWNIE PRACUJĄ WOJSKOWI WIRUSOLODZY NIE TYLKO UKRAINCY, NAD METODA POWSTRZYMANIA ROZWOJU PANDEMII DANE O ROZMIARACH PANDEMII SA CAŁKOWICIE ZAFAŁSZOWANE

   • hjk said

    hybryda czyli produkt laboratoryjny, a zatem mamy do czynienia z atakiem bioterroru, wojna wisi w powietrzu…

   • Wojwit said

    http://galeria.interia.pl/praca,w_id,866130,g_id,43452

   • mizia said

    PODOBNO TO ZUPEŁNIE COŚ NOWEGO POWSTAŁEGO Z TYCH WIRÓSÓW KTÓRE BYŁY TAM AKTYWNE OD CONAJMNIEJ KONCA WRZESNIA

   • hjk said

    no tak, co za roznica, nowe dla nas, ale nie dla laboratorium wojskowego to raz, a 2 piszą o 5 ciu wirusach, skad jest tyle

    wiadomo, ze jak jeden zaatakuje człowieka to juz inny jednocześnie go nie zaatakuje, jest taki jakis mechanizm komórkowy, wiec hybrydy w czlowieku nie powstają… co najwyzej wlaśnie mutacje

   • Max said

    „Zdolność wirusa do przenoszenia się z człowieka na człowieka może się zwiększyć w rezultacie działania dwóch najważniejszych mechanizmów. Pierwszym z nich jest zjawisko reasortacji, wymiany elementów materiału genetycznego między wirusami ludzkim i ptasim w czasie jednoczesnej infekcji obu wirusami u człowieka lub świni. Wymiana elementów materiału genetycznego może doprowadzić do powstania łatwo przenoszącego się między ludźmi wirusa powodującego pandemię, w której dojdzie do nagłego wzrostu liczby przypadków i gwałtownego rozprzestrzeniania się choroby.”
    zrodlo: http://www.mondial-assistance.pl/pl/individuals/avianflu.htm

    W moim poprzednim poscie: ukraina to inkubacja wirusa-mordercy w celu wystraszenia ludzi, szczepienia w takim wypadku niewiele dadza, odpornosc nabywa sie po ok.6 tygodniach. Nie wiem, czy taki juz powstal, czy dopiero bedzie. Wytworzy sie „sam”.

   • grypa666 said

    Wirusolog – wynalazca,o którym nieraz wspominałem i kóry ma środek na WSZYSTKIE wirusy grypy już skontaktował się z ambasadą Ukrainy.

   • mizia said

    WKLEJAM PONOWNIE NADAL AKTUALNE I CORAZ BARDZIEJ REALNE SĄ PIERWSZE OFICJALNE INFORMACJE O WPROWADZENIU STANU NARAZIE WYJATKOWEGO
    PS. BEDZIE OFICJALNE INFO ŻE PIENIĄDZ PAPIEROWY JEST JEDNYM Z GŁÓWNYCH TRANSMITERÓW ROZPRZESTRZENIAJACYCH WIRUSA – DOTYCZY NARAZIE UKRAINY
    WSZYSTKO POWINNO SIE POTWIERDZIĆ DO PIATKU.

    WKLEJKA Z :

    mizia powiedział/a
    3 listopad 2009 @ 8:50 pm

    5 Votes

    DO P.B NIE TRZA WKLEJAC MOICH POSTÓW NA ‘ŚWIECZNIK”
    BO BLOG ZACZYNA WYGLADAĆ JAKBY KTOŚ GRANAT W SZAMBO WRZUCIŁ.
    ps. ciekawe czy kumpel tam na tej porannej spowiedzi coś mówił o mnie.
    DO OBSERWATOR
    WKLEJKA STAREGO POSTA:

    mizia powiedział/a
    2 listopad 2009 @ 8:46 pm

    5 Votes

    DO 22,00 BEDĘ MIAŁ KOMPLET POTWIERDZONYCH INFORMACJI – SCENARIUSZ NA TEN TYDZIEŃ CO GDZIE I KIEDY NASTAPI W ZWIAZKU Z GRYPĄ DOPUKI DOTYCZYŁO TO TYLKO UKRAINY MIAŁEM INFO W MIARE SZYBKO TERAZ SYTUACJA SIĘ ROZWINEŁA NA POŁOWE KRAJÓW EUROPEJSKICH I MAM ZBYT MAŁO KONTAKTÓW WIARYGODNYCH.
    OGÓLNIE SPRAWY PRZYSPIESZYŁY DZIŚ GWAŁTOWNIE WSTEPNIE INFORMUJE
    NIE OFICJALNE INFORMACJE:
    MOZEMY SIE SPODZIEWAĆ NAWET MILITARNEGO ZAMORDYZMU I WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO CO JEST Z TYM ZWIAZANE…………
    PS. JAK TO PIOTR OKREŚLIŁ TRAFNIE MILITARYZACJA STANU PANDEMINICZNEGO
    PONADTO NADAL NIE WYKLUCZONY KONFLIKT ZBROJNY W REGIONIE WSCHODNIM.
    Odpowiedz

   • mizia said

    POTWIERDZENIE OFICJALNE TEGO CO PISAŁEM WCZORAJ
    ALE NIE BEDZIE PODANY PRAWDZIWY POWÓD EPIDEMII
    PS. DZIWNE ZE TERAZ STWIERDZAJĄ ZE A/H1N1 JEST SPRAWCĄ ZACHOROWANIA 450 000 – DO TEJ CHWILI MÓWILI ZE NA ŚWIŃSKĄ MAJA TYLKO 22 PRZYPADKI
    NIE PRAWDA

    http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/who-grype-na-ukrainie-wywolal-wirus-ah1n1,1391996

   • mizia said

    PS NIEOFICJALNA INFORMACJA Z UKRAINY
    CHORYCH MOZE BYĆ JUZ PONAD 1 000 000

 9. dawid said

  mamrodzine w New Yorku i staralem sie z nimi skontaktowac i przekazac im istotne informacje odnosnie szczepien i planu depopulacji ludnosci!Chialem sie dopytac o altentyczny obraz sytuacji w New Yorku i o nastawienie ludzi ale………….. uznali mnie za wariata i zerwali calkowity kontakt ze mna:-( Widac ze sa jeszcze tacy ktorzy sa w srodku calej zawieruchy i dalej nic nie widza:-(

 10. ZKRWIIKOSCI said

  A moze jakis wiec poparcia dla Pani Minister?
  Co wy na to?

  • ZKRWIIKOSCI said

   Mamy okazje pokazac calej Polsce co o tym myslimy.Sposob jest zupelnie bezpieczny.Nie widzialem jeszcze sytuacji kiedy rzad wyslalby policje zeby palowala ludzi za poparcie uliczne dla ministra.A i niektore media mogly by to naglosnic.Moim zdaniem to okazja jakich malo.I z odwolaniem Pani Minister bylby wiekszy problem.Mamy wreszcie szanse cos konkretnego zdzialac.Ruszmy sie w koncu!

   • ZKRWIIKOSCI said

    POLACZMY TO Z POPARCIEM DLA SUPERSTACJI I JUZ MAMY JEDNE MEDIA ZA SOBA.
    RUSZMY TYLKI OD KOMPUTERA!!!
    NASTEPNEJ TAKIEJ OKAZJI MOZE NIE BYC!!!

   • ZKRWIIKOSCI said

  • grypa666 said

   Mimo, ze byłem krytyczny co do rządów PO to tu popieram!

 11. Mars said

  Elity już się nie kryją jakoś specjalnie ze swoimi zamiarami, tym bardziej że są przekonane że każdy ich plan przejdzie i nikt im nie podskoczy . Po za tym oni znają ludzi na wylot . Znają słabe punkty ludzkiej natury i tego że ludzie są zdolni do przyzwyczajania się do ustalonych z góry norm i narzuconego systemu . Niedawno miałem okazje być uczestnikiem niezobowiązującej rozmowy w której parę osób wyraziło swoje bardzo głębokie zatroskanie o przyszłość ich dzieci i ich przyszłych emerytur… hehe naprawdę istny kabaret 🙂 Oni naprawdę (takich ludzi jest wielu ) wierzą w system i wierzą że tak jak to wszystko wygląda teraz tak i będzie wyglądało za 30 40 a nawet 50, 60 lat !!! Niestety temu wiary dać zbyt wiele nie można . Wystarczy spojrzeć na tą całą sytuację z kryzysem, gospodarka, ekonomia stoi na kiepskich fundamentach, niż demograficzny, już teraz ZUS kombinuje co będzie z przyszłą wypłatą składek przyszłym pokoleniom . Po za tym wydłużenie wieku emerytalnego w Polsce bo i takie plany już padały . Obecnie jest 60-65 lat, faktycznie dorzucić codex i szczepionki i można wykończyć ludzi przed emeryturą i problem z wypłatą przyszłych emerytur rozwiązany…co prawda mało humanitarnie ale tam gdzie trzeba dbać o ekonomię i system tam nie ma miejsca na moralność i dbanie o ludzką jednostkę .

  • hjk said

   już teraz ZUS kombinuje co będzie z przyszłą wypłatą składek przyszłym pokoleniom’

   Po co kombinowac? wystarczy zniesc absurdy utrudniajace zycie i ludzie zaczna sie rozmnazac,,,
   no ale jak rzadzi cywilizacja smierci to co se dziwic, beda same problemy…

  • grypa666 said

   Mars, masz zupełną rację jeśli chodzi o tę ludzką nature. Ale to nie masy zmieniały społeczeństwo, a jednostki. Wystarczy, że 1% społeczeńtwa powie „mam tego dość” i wszystko może się zmienić. Dlatego nie wątpmy w to co robimy, już widac efekty. A dzieje się tak na całym świecie, szczególnie w USA, ten kraj jest najważniejszy.

 12. Krzysiek said

  Prezydent Obama tak naprawdę nie rządzi w Ameryce.To jest tylko taka osoba na pokaz.Zawsze Ci którzy maja największą władzę nie ujawniają się,bo tak jest najlepiej.On musi robić wszystko co zostanie mu polecone.Wstępując na urząd miał świetlane plany co do przyszłości ale odpowiedni ludzie wybili mu to z głowy.Jakby się zachował każdy z nas gdyby ktoś zaszantarzował ze w razie buntu zabije nam np.rodzinę?
  W Ameryce i tak naprawdę na całym świecie warunki dyktują iluminaci.

 13. Krzysiek said

  Sama ich pieczęć na banknocie jednodolarowym mówi sama za siebie.

 14. termometr said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm

  wygląda, że naprawdę to planowali!!!!

 15. dethar said

  Zobaczcie tutaj http://fishki.net/comment.php?id=60063
  Pozornie nie związane z tematem. Dwóch odważnych amerykańskich policjantów
  obezwładniło (i to jak? złamali nogę – widać na zdjęciach) kobietę
  podczas jakiejś demonstracji. No właśnie – nie mogę się tego doszukać
  na google, ale nie napawa to optymizmem.

 16. […] Świńska grypa pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego … […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s