Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Obozy FEMA a pandemia

Posted by grypa666 w dniu 26/08/2009

Obozy FEMA a pandemia, autor: Piotr Bein 25.08.2009Wrogowie publiczni

Ludzie odrzucają wszelkie wzmianki o obozach, czy ustawach, podobnie  jak w III Rzeszy przed Holocaustem. „To nie do pomyślenia w Europie po lekcjach II wojny światowej”, powiedziała kolezanka z wyższym wykształceniem medycznym. Podobnie o „pandemii” i przymusowych szczepieniach zatrutą szczepionką. W  końcu przyznała: „To trzeba przedstawić Prezydentowi, Sanepidowi, slużbie zdrowia… Podać do mediow…” Ale najpierw wakacje.
Kolega z wyższym wykształceniem technicznym odparł: „Firmy farmaceutyczne nie mogłyby tak spiskować, bo zraziliby sobie klientelę.”  Zapytany o obowiązkowe szczepienia i reakcje w USA, gdzie jest na wycieczce, odpisał: „Oszalaleś?!  Nic o tym nie ma tu w środkach przekazu”. Mam nadzieję, że zdąży wrócić zanim wprowadzą stan wyjątkowy w USA. Zresztą, obojętne, bo przed wyjazdem zapewnił mnie, ze pierwszy pójdzie po zastrzyk.
Obama ma brunatne koszule, obozy z salą sądową  dla „wybranych”, a specjalna ustawa przyśpieszy tryb ośądzania „terrorystów” podczas pandemii. Do kompletu Obama „zgodził się”  na utworzenie specjalnej jednostki dochodzeniowej  [http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6960152,Obama_tworzy_elitarna_jednostke_dochodzeniowa.html] Nazywa sie to nie SS (Schutzstaffel), tylko HVDIG (High-Value Detainee Interrogation Group, czyli Grupa do Przesłuchiwań Zatrzymanych o Wysokiej Ważnosci), lecz komentatatorzy obawiaja się że ma słuzyć do podobnego celu. Po co to wszystko, jesli w ogóle są to prawdziwe informacje? –  pytają sceptycy. Czy teoretycy spiskowi znow przesadzają?
Kongresmeni, autorzy i patrioci w USA ostrzegają przed obozami FEMA, pisze Victor Thorn (American Free Press 31.08.2009) [www.americanfreepress.net/html/camps_for_dissidents_190.html ].

Obóz FEMA?

Obóz FEMA?

Obozy te istnieją od dawna i są gotowe do przyjęcia obywateli w przypadku masowegych rozruchów na skutek zapaści gospodarki, zamykania banków,  niepokoju społecznego  (np. zostanie udowodnione, że Obama nie ma wymaganej amerykańskiej metryki urodzenia, żeby być prezydentem) czy też pandemii. Kongresman republikanow, Paul Brown zasugerował (11.08.2009), że rzad „mógłby użyć pandemiczną chorobę lub ogolnonarodową katastrofę, żeby zadeklarować stan wyjątkowy”.

Militaryzacja stanu wyjątkowego.

Kongresman republikański Ron Paul potwierdził (wrzesień 2008), że chociaż wiadomo o istnieniu obozów FEMA, „rząd chce teraz zalegalizować budowę ich w bazach wojskowych, uzasadniając to nieśmiertelnym pretekstem, że takie obiekty potrzebne są na wypadek katastrofy ogólnokrajowej”.
Konserwatywny pastor Chuck Baldwin potwierdził (11.08.2009): „Personel wojskowy powiedział mi, że wiele z baz wojskowych USA zamkniętych ostatnio, przygotowuje się na wielkiej skali >>miejsca przejściowe<<„.  Inni twierdzą, że odnowione bazy będą przetrzymywać nielegalnych imigrantow, np. w gazecie  „Idaho Observer”? (czerwiec 2009) ukazała się informacja, że: „…W styczniu 2006 r. ujawniono, że firma Haliburona — Kellogg, Brown & Root (KBR), dostała kontrakt na 385 mln dolarów na budowę obozów przetrzymania na wypadek >>wyjątkowego napływu imigrantow<< ”
To tłumaczenie nie ma sensu, gdyż USA prowadzi politykę otwartych granic od co najmniej 30-tu lat. Wg Thorna prawdopodobnym celem byliby przeciwnicy Nowego Ładu i przymusowych szczepień, chrześcijanie, oponenci podatków oraz  „ekstremiści” i „wrogowie państwa”, zdefiniowani w niedawnym raporcie bezpieki USA, (DHS) nt. „wewnętrznych prawicowych terrorystów”.
Gwardia Narodowa Armii na Florydzie ogłosiła nabór „specjalistów ds. przetrzymywania i przesiedlania”, którzy zajmować się będą „sprawnym funkcjonowaniem wojskowego obiektu odosobnienia/reedukacji lub zatrzymania/internowania”. Do obowiązków należeć będzie „doradztwo poszczególnym więźniom w programach rehabilitacyjnych”. [www.ihispano.com/job/employer/481986/view/detail/resul..  ]
CNN podalo (30.7.2009), że wojsko amerykańskie przygotowuje się do wojny z pandemią grypy H1N1: „Na poczatek, [sekretarz obrony] Gates jest proszony o podpisanie tzw. >>rozkazu wykonawczego<<, który autoryzowałby wojsko do rozpoczęcia szczegółowego planowania”. Niedawno Pentagon przedstawił Kongresowi rekwizycję zezwolenia na udział prawie 400 tys. rezerwistów w akcji przeciw pandemii. Nie podlegają oni prawu Posse Comitatus Act, które zabrania PosseCommitatusangażowania wojsk do celów wewnętrznych w USA. Złamano to prawo przy okazjii pacyfikacji „sekciarzy” w Waco w Teksasie, gdzie zamordowano z imną krwią przynajmniej 86 osób, w tym wiele dzieci. „Operacją” dowodzil gen. Wesley Clark, potem naczelny bombardier Jugosławii w 1999 r.
Prawo HR 645 zaproponowane przez „demokratę” z Florydy, Alcee Hastings, miało zezwolić DHS na założenie conajmniej 6 ośrodków masowego więzienia obywateli USA w bazach wojskowych. W momencie ogłoszenia stanu wyjatkowego prawo Posse Comitatus przestałoby obowiązywać, zastąpione wojskową jurysdykcją nad więźniami, którym byłoby trudno szukać sprawiedliwości przez druty żyletkowe. Powtorzyłoby sie Guantanamo z „wojny z terrorem” oraz  tajne przewozy więźniów samolotami na tortury, w tym do Polski. Czy dlatego jest nadmiar wojskowych w planowanym na pandemię, rządzie tymczasowym USA, pod dowództwem Rahma Emmanuela, byłego oficera armii Izraela, obecnie szefa kadr Bialego Domu?

„Przedłużone zatrzymanie”

Obama przemawiał (21.5.2009) o tzw. „przedłużonym zatrzymaniu” tych, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa USA. Nawet członkom mediów liberalnych nie spodobała się ta przemowa.  Kontynuując tradycje Busha, które zachwyconym wyborcom Obama obiecywał zmienić („?Change” rozplakatowane z twarzą prezydenta-kandydata), Obama przysiągł w końcu „przekształcić normy stosowane w naszej literze prawa”. No i są: „spodziewane zbrodnie w przyszłości”, „prewencyjne uwięzienie”, zniesienie nietykalności osobistej.
DHS proponuje nawet Operation Endgame (Operacja Końcowa Rozgrywka), która zwinęłaby „wszystkich >>potencjalnych terrorystow<< „. Brakuje definicji tego elementu, ale są spekulacje, jak to wykonać. Glenn Cannon z FEMA przyznał (Associated Press 13.2.2008), że w sytuacji wyjątkowej użytoby pociągów do transportu ludiz starych i chorych.  To ciekawe, bo FEMA nie zajęła się należycie nawet ofiarami po Huraganie Katrina.
Lewis Chiller i b. kongresman demokratow z Kalifornii, Dan Hamburg, uchylili rąbka tajemnicy (San Francisco Chronicle 4.2.2008): od 1999 roku rząd kontraktuje KBR Halliburtona do budowy obozów zatrzymania w nieujawnionych miejscach w USA. Z innymi firmami zbudował tysiące wagonów kolejowych, niektóre wg raportów są wyposażone w kajdany i pęta do transportu zatrzymanych. USA ma długą historię więzienia własnych obywateli bez wyroku: Indianie Cherokee, polityczni przeciwnicy podczas wojny secesyjnej i obu wojen światowych.
To samo przygotouje się obecnie. Allen Roland z Global Research opisal (20.08.2006) jedno z najbardziej przerażających praw Ameryki: Rex 84, pod pozorem którego zbudowano w USA nieznaną liczbę obozów koncentracyjnych dla dysydentów itp. elementu potencjalnie „zagrażajacego” państwu. Podobnie „Operacja Ogród” (Garden Plot) to , wg. księdza-dysydenta Franka Moralesa, „plan stłumienia demokratycznej opozycji w USA”. Wcielono go w życie już podczas zamieszek w Los Angeles w 1992 r.
Wreszcie, Operation Cable Splicer czeka na „spokojne przejęcie rządów stanowych o lokalnych” przez FEMA i inne agencje federalne.

Pandemia zamordyzmu.

Ślady globalistów są również w innych zapisach prawa odnośnie przygotowania USA  do niebezpiecznych, obowiązkowych szczepień. Stephen Lendman pisze (19.08.2009) [www.rightsidenews.com/200908196070/homeland-security/readying-americans-for-dangerous-mandatory-vaccinations.html ]  o „conajmniej trzech federalnych prawach USA”nakładających na Amerykanach obowiązek szczepienia się”.
Projekt ustawy „Bio-tarcza” stał się (21.07.2004) prawem, które ma zapewnić ochronę i przeciwdziałania wobec czynników chemicznych, radiologicznych lub nuklearnych, spodziewanych w ataku terrorystycznym na USA. Cel realizuje się m.in. udzielając państwowym instytutom zdrowia elastyczność kontraktową i przyspieszając procesy naukowej skrutynizacji i zatwierdzania  przez Administracje Żywności i Leków (FDA). Znaczy to, jak wyjaśnia Lendman, że FDA moze  zatwierdzić niewystarcząjaco przetestowane, potencjalnie niebezpieczne szczepionki, jeśli tylko sekretarz zdrowia i pomocy społecznej (HHS) lub sekretarz obrony (Pentagon) zadeklaruje stan wyjątkowy bez względu na to, czy jest uzasadniony, a szczepionki — bezpieczne i skuteczne. Lendman: „…wyda się ok. 6 mld dolarów lub więcej na rozwój, produkcję i magazynowanie szczepionek i innych leków przeciw rzekomym czynnikom bioterrystycznym…”
Ustawa pt. „Publiczna Gotowość i Przygotowanie do Stanu Wyjątkowego” (PREP) umknęła uwadze, gdy George Bush zatwierdził ją jako prawo w ramach ustawy z 2006 r. pt. „Wydatki na Obronę” (HR 2863). Pozwala ono sekretarzowi HHS zatwierdzić obowiązek szczepień w przypadku ogólnokrajowej epidemii jako „kryzysu”. Prawo nie podaje kryteriów na taką deklarację, ani potencjalnych kar dla uchylająych się, ale przypuszczalnie są wśród nich kwarantanna i kary pieniężne, spekuluje Lendman. Znalazł on na stronie interneotwej HHS swierdzenie, że deklaracje sekretarza tej agendy rządu są zwolnione z postępowania prawnego, oprócz przypadków celowego złamania prawa. Już całkiemn niedawno w Massachustes zatwierdozno przepis, który nakłada na uchylających się od szczepień karę do 1000$ dziennie i 30 dni aresztu ( http://thebirdflupandemic.com/archives/1000-per-day-fine-and-30-days-in-jail-for-refusing-the-swine-flu-vaccine-in-massachusetts ).ń
Prawo senackie nr 3678 z 19.12.2006 (początek przerwy bożonarodzeniowej w senacie, mała frekwencja?) pt. „Przygotowanie na Wszystkie Zagrożenia” tez budzi zastrzeżenia. Uzupełniło ono „Prawo Publiczne nt. Zdrowia i Świadczeń” odnośnie bezpieczeństwa zdrowia publicznego oraz  przygotowań i reakcji na wszystkie zagrożenia jak i  innych celów. Nawet zwolennicy tego prawa mają obawy odnośnie utraty prywatności, odpowiedzialności prawnej oraz motywów zysku ponad interesami zdrowia publicznego. Krytycy wyrażają większe obawy o przesadzone lub nieistniejące zagrożenia oraz masową histerię wykreowaną do politycznych celów.

MSEHPA

MSEHPA (Modelowe Prawo Władzy Zdrowia w Stanie Wyjątkowym) jest nadal projektem ustawy, lecz już „sledzi prawne reakcje na wyłaniającą się  międzynarodową odpowiedź na epidemię świnskiej grypy H1N1 w 2009 roku, w tym oznajmień stanu wyjątkowego w dziedzinie zdrowia publicznego na poziomie międzynarodowym, narodowym, stanowym i lokalnym”, mimo że brak jest dowodów na zgony od wirusa H1N1. Lendman: „Nigdzie nie ma żadnej wyjątkowej sytuacji, a raportowanie takowej jest histerią obliczoną na sprzedaż niebezpiecznych leków nieuświadomionym ludziom na całym świecie”.
Lendman cytuje portal Amerykańskiej Unii Wolności Obywatelskich (ACLU) nt. projektu prawa MSEHPA: „niewystarcząjaco chroni  obywateli przed nadużyciami ogromnej władzy, jaką nadałby rządowi w przypadku sytuacji wyjątkowej”.  Wg ACLU,  MSEHPA daje taką władzę w przypadku stanu wyjątkowego, której nigdy nie wolno zostawić swobodnej ręki, z poważnymi następstwami dla wolności osobistej, prywatności, równości. Zaś jego definicja „stanu zagrożenia zdrowia publicznego” wykracza daleko poza bioterroryzm.
Poza ACLU, inne organizacje tak konserwatystów jak i postępowców, mają obawy co do MSEHPA, np. Free Congress Foundation, American Legislative Exchange Council, konserwatyne stowarzyszenie prawodawców stanowych, Human Rights Campaign i Health Privacy Project.
Teraz wiadomo, że podobnie do firm farmaceutycznych najpierw sklecających wirusa-zabijakę, następnie otrzymujących patent i produkujących trującą „szczepionkę” przeciw niemu, tak też administracja państwowa, przepraszam, „krasnoludki” maczały ręce w wykreowaniu terroru z kulminacją 11.IX.2001 r. po czym nastąpiła lawina prawodawstwa, żeby Amerykanów od tych terrorystów „chronić”, włącznie z zabezpieczeniem przed wewnętrzny element wichrzycielski, który powinien być  przeznaczony na „przesiedlenie”, „internowanie”, „odosobnienie”, „reedukację” czy nawet „eliminację”.

Wniosek

Z próbek prawa zamieszczonych przez naszych dyskutantów widać, że podobne totalitarne kroki stawia prawodawstwo UE i Polski. Szczepienia mogą być pierwszą probą, czy społeczeństwo jest zdolne przeciwstawić się. Niemcy przed II wojną światową nie zdołali, elementy opozycyjne zostały „wyeliminowane” w obozach koncentracyjnych i zwykłych mordach. Mamy dziś do czynienia z podobną „tajną” wladzą spod ciemnej gwiazdy, ktora gardzi życiem ludzkim i naturalnymi prawami czlowieka. A jej korzenie są te same co w przypadku nazizmu.

Komentarze 142 to “Obozy FEMA a pandemia”

 1. ma ska said

  Wychodzi na to, że mają wiele planów awaryjnych…
  Ich zdolności manipulacją pogodą też nie są obojętne.
  Wystarczy, że stworzą zimę stulecia… Nikt nie
  będzie posądzał rząd o kontrolowanie pogody!

  • Indigo said

   Nikt nie posądza też rządu o wyjęcie Ci mózgu.

   • ma ska said

    …dzięki, że mnie uświadomiłeś.
    Mogę spać spokojnie.

   • Indigo – powinieneś o czymś wiedzieć:

    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2874

   • Piotr Bein said

    UWAGA AGENCIAKI i DEZINFORMATORY!
    KrasnyLudek podpowiada, skad bierze sie wasza myntalnosc

    ja natomiast postawilem troche inna teze w mojej pracy dla uniwerku hiroszimskiego: sa oni czlonkami zabojczej kliki

    w polsce jest to oczywiste na przykladzie giewu itp.
    dzisiejsza ilustracja (dzieki, webmajstrze!) do tego pasuje

  • frasobliwy said

   ma ska. Masz jakieś konkrety na te manipulcje pogodą czy tak sobie pitolisz farmazony?

   • ma ska said

    …poszperaj po necie, to może czegoś się dowiesz.
    Z resztą jak wszystko „tu i tam”, jest manipulacją, więc
    dowodów nie ma. Jednak mając do dyspozycji od kilkudziesięciu
    lat najlepszych naukowców świata, nie widzę przeciwskazań,
    aby takie eksperymenty przeprowadzano.
    A nie ma silniejszej (ukrytej) broni jak kataklizm czy
    walka z żywiołami.

   • frasobliwy said

    Nie neguję tych możliwości.

    Problem w tym, że w Internecie można znaleźć bardzo dużo :). Z pewnością globaliści podrzucają wiele tematów fałszywych aby ludzie „bawili” się niegroźnymi dywagacjami. Jest wielu ludzi z zaburzeniami psychicznymi kolportujących własne wymysły. Są ludzie mający problemy z weryfikacją źródeł itd. Są osoby bezpodstawnie negujące zasadę zachowania energii…To nie jest tak, że jak już znajdziesz w Internecie, to już masz informację. Tymczasem podajesz te możliwości jak od niechcenia rzucony fakt. Pełna nonszalancją dla prawdy.

    Z jednej strony bezczele wyśmiewający samą możliwość zabicia JFK przez bankierów, a z drugiej łowcy kosmitów i osoby skarżące się na osobiste molestowanie przez HAARP. I jak tu funkcjomować?

    Na autorach tego bloga spoczywa (spoczywa bo na poważnie podjeli temat) odpowiedzialność wykucia polskiej społeczności odpornej na medialne pranie mózgu, ale jednocześnie nie swirującej, nie narażającej Sprawy na pośmiewisko. Nie lapiącej wszytskiego co brzmi spiskowo. To bardzo dobrze, że moderator mitygował w kwestii politycznej niektórych krewkich komentatorów („bo zamkną mi bloga”). Dobrze byłoby wprowadzić jeszcze jakąś dyscyplinę intelektualną – zamknąć nie muszą, mogą wyśmiać i zmarginalizować. Po co dawać im amunicję? Z tego powodu skrytykowałem powoływanie się na strony zawierajace teksty nt. proroctw 2012. Pan Bein tego nie zrozumiał i przyznam, że trochę mnie to zasmuciło.

   • ma ska said

    Do FRASOBLIWEGO

    Wiem czego oczekujesz ode mnie i wiem, że nie mogę Ci
    zagwarantować niczego na 100%. Jednak zważywszy na fakty,
    że człowiek wyleciał na orbitę okołoziemską i zaczął szukać
    dalej (życia, planet, innych materiałów…) to dlaczego
    wcześniej nie byliby w stanie poznać wszystkiego co się dzieje
    w atmosferze? Ba, nawet porobić różnego rodzaju testy.

    Ja się nie zastanawiam czy ten BLOG jest dobry, czy nie.
    Podoba mi się to, że można wyrazić opinie na tematy, których
    nigdzie indziej nie znajdziesz. Mam już dość Britney Spears 😉
    i wszystkiego co związane z rozrywką i kulturą, która zapycha
    nasze mózgi śmieciami. Martwimy się o utylizację śmieci, ekologię,
    naturę… A nikt nie martwi się o zrobienie porządku we własnym
    umyśle.
    Może jak wprowadzą podatek od zaśmiecania bzdurami mózgu,
    to wtedy ludzie zmądrzeją.

    INDIGO już mnie zaklasyfikował do takich przypadków.

  • pyrek said


   Strasznie długi ale wiele informacji nie tylko na temat Chemtrails ale także o innych sposobach manipulacji pogodą.

 2. Xevery said

  Obozów nie ma w Polsce.

  • ymym said

   jesteś pewien?
   ja bym nie była…

   wypierali się już tego że w Polsce były zlokalizowane tajne ośrodki przetrzymywania więźniów,
   a rapoty z lotniska mówią wyraźnie… Świadkowie mówią wyraźnie… – śmieszne są wręcz te kłamstwa!
   Wszystko jest możliwe moim zdaniem.

   http://fakty.interia.pl/newsroom/news/tajne-loty-cia-zarzuty-wobec-polski,861632
   http://www.monde-diplomatique.pl/LMD13/index.php?id=0

  • Piotr Bein said

   nie trzeba obozow, sa np. bazy wojskowe, policyjne, byle (?) obiekty zomo
   w polsce nie trzeba wielu wielkich obozow, bo malo osob sie postawi
   mozna ich zmiescic np. w kilku oproznionych na te okazje wiezieniach

   • Bromba said

    Być może mało osób,ale nie byłabym tego taka pewna,corocznie widzimy apele p.Brydak z Krajowego Ośrodka ds Grypy o większy udział w szczepieniu,ponieważ w Polsce szczepi się normalnie przeciw grypie od 5-8 %całej populacji.Słyszymy jak daleko jesteśmy pod tym względem za choćby Europą,bo np w Hiszpanii szczepi się ponad 60% populacji.

   • frasobliwy said

    Poza tym obozy można zbudować bardzo szybko.

 3. Jose said

  Ano nie ma, ale Polska to nie USA. W Polsce społeczeństwo jest w zasadzie nieuzbrojone. Gdyby „do czegoś” doszło, działania rządu w państwie, gdzie prawie każdy obywatel ma giwerę, a w państwie gdzie prawie każdy obywatel nie ma giwery, będą się raczej „trochę” różnić. Tak przypuszczam – na chłopski rozum.

  • Jose said

   Aczkolwiek…czy na pewno nie ma w Polsce „obozów”? A co z informacjami, że CIA przerzucało do Polski „terrorystów” oraz że nie trzymano ich raczej w schroniskach młodzieżowych?

   • TheEndi said

    Oczywiście, że tak.
    Ludziom się wydaje, że jeżeli czegoś nie widzą, to tego nie ma,
    ale podobnie jest z podejściem do „teorii spiskowych”.
    Nie mówią w mediach zależnych, więc nie istnieją… Ech…

    Zwróćcie proszę uwagę na jeden zastanawiający fakt.
    Od kilku miesięcy, CODZIENNIE są widoczne smugi chemiczne.
    Czy ktoś z Was, zadał sobie pytanie o ilość rozpylanych substancji
    i biorących w tym udział samolotów?
    To musi być gdzieś składowane, a samoloty muszą mieć pasy startowe.
    Gdzie składować taką ilość i zapewnić swobodne parkowanie, odloty i lądowania?
    Na poligonach, terenach wojskowych. Podobnie ma się na pewno kwestia obozów.
    Istnieją, ale nic o nich nie wiemy…

   • Fresh said

    nie neguje kwestii chemtrials ale w Trójmieście wcale nie codziennie owe smugi są rozpylane .. raczej sporadycznie

   • TheEndi said

    Na Wielkopolską dzień w dzień…:-(

   • ymym said

    nad małopolską też praktycznie codziennie.
    Czasami w dzień nie smrodzą, za to nad ranem i wieczorem nadrabiają…

   • Jose said

    A co do chemi… no to:

    http://wiadomosci.onet.pl/1949628,16,item.html

    Administracja Obamy oficjalnie przyznaje, że istnieje możliwość użycia tej technologii w celu odbica części promieniowania by obniżyć temp. na Ziemi. (oczywiście istnienie chemtrailsów jest niemożliwe, bo „Możemy być jednak na tyle zdesperowani, aby tego użyć” – no więc jeszcze tego nie używali. Potrafi się dobierać słowa, żeby zrobić z ludzi głupków, co? 🙂

   • TheEndi said

    Niestety.
    Podanie tej informacji jest typowym zagraniem, ponieważ zainteresowanie opryskami i pojawiający się sprzeciw jest już na tyle duży, że nie mogą dalej temu zaprzeczać,
    więc stosują taktykę poinformowania o takiej możliwości. Teraz krzyczących, sceptycy będą odsyłać do tych wiadomości ze zdaniem na ustach: To nie żadna teoria konspiracyjna, tylko działania na rzecz dobra Ziemi… Jak sięgam do archiwalnych zdjęć, to zauważam smugi już od około 2005/6 roku, a z tego, co piszą na wolnych mediach: http://wolnemedia.net/?p=16888 to: „są możliwe dzięki podpisaniu przez Polskę międzynarodowego Traktatu o Otwartych Przestworzach sporządzonego w Helsinkach dnia 24 marca 1992 r. (Dziennik Ustaw z 2001 r. Nr 103 poz. 1127). Traktat ten świadomie ogranicza suwerenność naszego kraju, gdyż umożliwia dokonywanie przelotów samolotów obserwacyjnych nad Polską przez inne państwa sygnatariusze Traktatu.”

    1992 rok!!!

   • TheEndi said

    Zapomniałem uprzedzić, że na wolnych mediach, grasuje koń trojański.
    Kacper mi go wykrywa…

   • Mariusz said

    I to co rozpylają ma pomagać w odbijaniu promieni słonecznych? Obłoki, które się z tego tworzą jedynie potęgują nagrzewanie. Tania wymówka, ciekawe co wymyślą w następnej kolejności.

   • Jose said

    Co do oprysków dla dobra Ziemi to nie jest to stwierdzenie wyjęte znikąd (jednak dla dużej części społeczeństwa będzie to prawda jedyna i ostateczna).
    Dawno temu czytałem art. na ten temat. Całą sprawę opowiadał jakiś naukowiec, który pracował przy tym projekcie. Jak mówił, rozpylane były tam cząstki baru, aluminium i chyba polimerów, które to miały zdolność długiego utrzymywania się na dużych wysokościach. Celem tego działania miało być to, co właśnie podali oficjalnie. Przyznał jednak, że wszystko to jest jeden wielki eksperyment i nikt nie ma bladego pojęcia, jaki to będzie miało wpływ na atmosferę oraz na organizmy żywe.
    Raporty medyczne wyraźnie mówią, że bar i aluminium oddziałują negatywnie na organizm człowieka. Zapamiętałem, że długotrwałe działanie baru powoduje migreny, bóle głowy, ogólne osłabienie, duszności. Aluminium, wiadomo 🙂 Trwale odkłada się w organizmie (jest kumulowane i pozostaje do końca naszego żywota).
    Sorki, że nie podaję żadnego linka, ale myślę, że jest to do odnalezienia w sieci.
    Co do „uzdrawiających mocy” baru i aluminium, to chyba można znaleźć to wszystko gdzieś na portalach medycznych (najlepiej by było).
    (widziałem jeszcze gdzieś art. na temat badań składu powietrza przed i po opryskach. Wychodziło na to, że nie są to pozostałości spalania paliwa lotniczego)

    W rzeczywistości może być właśnie tak jak przyznają oficjalnie, jednak substancje wykorzystane do tego celu są po prostu szkodliwe dla człowieka. Sami przyznają, że nie wiadomo w ogóle czy coś takiego zadziała i jak wpłynie na nasze zdrowie.
    Aby nas „potruć”, „podtruć” nie trzeba stosować takich drogich technologii. Wystarczy chemia w jedzeniu, fluor, chlor w wodzie, leki itp.

   • LJ said

    W mediach zaleznych tez sie juz cos dzieje

    http://wiadomosci.onet.pl/1572170,2679,1,kioskart.html

   • 26.08.2009 said

    Krecik z onetu ciągle nadaje 😉 przypomniał mi się pewien eufemizm z Orwella otóż likwidacja wrogiego elementu nazywa się dla niepoznaki ewaporacją 😦

   • pyrek said

    W okolicach Katowic było 3 dni prawie bez oprysków, ale za to dzisiaj tak pojechali że niebo jest białe niczym brudne mleko.
    Znalazłem wiszącą smugę nad warszawą w filmie „Nie wierze Politykom” z 1990r. (08:18 czasu filmu)

   • pyrek said

    W sumie nie jestem pewny czy to jest smuga, być może jest to promień światła.

   • Ciuchajka said

    Dzisiaj nad łodzią około 15stej:

    Zaczęło się opryskami koło 6stej, do 12stej jeszcze niebo było jako tak przejrzyste…

  • grypa666 said

   Tu jest racja. Nie będzie potrzeby. Ale i tak może jakieś są…

   • SKA said

    artykuł z wiedzy i życia z maja 1998 roku, ciekawe ile lat już nas trują

    http://archiwum.wiz.pl/1998/98051000.asp

   • kellrez said

    przy okazji samych siebie. Nie wiem jak mają zamiar się przed tym uchronić.. Mieli by nas wybić i zamieszkać na marsie? Nie lepiej nas zostawić?

    o tym nie wiedziałem. YO

   • Bartłomiej said

    kellrez obejrzyj film „Lista Schindlera”. Odpowiedz na Twoje i wielu z nas wątpliwości to rozmowa kobiet w baraku nocą w obozie koncentracyjnym o tym, że są one potrzebne jako siła robocza i dlatego są bezcenne. Jeżeli chcemy zrozumieć co tak naprawdę się dzieje, nie próbujmy tego ogarnąć ludzkimi priorytetami, bo to prowadzi do takich właśnie wniosków jak Twoje i tych kobiet. Zło absolutne nie rządzi się ludzkimi prawami i ma inne cele ostateczne.

 4. Obsertwator said

  REFERENDUM W SPRAWIE TRAKTATU LIZBONSKIEGO
  link http://wolnemedia.net/?p=16865

  link do petycji (namawiam do podpisania) http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/lisbon.php

 5. Wszystkim (nie tylko Indigo) polecam przeczytanie tekstu o możliwościach kontroli umysłu:
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2874

 6. Bruno said

  jak znasz angielski to psołuchaj sobie tego filmu

  http://pl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=pl-348266

 7. kropeczka said

  Mam pytanie do p.Piotra,
  jak w obecnej sytuacji (i w związku z tym co ma sie wydarzyć) ma zachować się
  osoba mająca kredyt, tzn. czy ma jak najszybciej go spłacić (jeśli ma taką możliwość)
  czy może ma czekać na rozwój sytuacji.
  Bardzo proszę o szczerą odpowiedż.

 8. Mafia said

  Piot Bein tak jest, jesteś wysłannikiem mafi?

 9. Bruno said

  Link do artykułu dotyczącego kto jest twórcą Codexu żywnościowego i jakie powiązania ten człowiek ma z Oświęcimiem

  Po angielsku oczywiscie (używać translatora jak sie nie umie)

  http://www4.dr-rath-foundation.org/PHARMACEUTICAL_BUSINESS/health_movement_against_codex/health_movement24.htm

 10. Bruno said

  A tutaj artykuł w Interii ze stycznia 2009 roku pzredstawiający analityka Rosyjskiego który twierdzi ze USA sie skonczy do 2010 roku

  http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/analityk-usa-rozpadna-sie-w-2010-roku,1238964

 11. kellrez said

  Ja powiem tak, wróżby dla naiwnych..

  Rosja wejdzie w traktat z chinami i japonią.. i będzie wojna..
  Chciałbym widzieć przymus szczepień w rosji hahaha
  ha…

  Około 100 osób serio traktuje ten blog. reszta jako ciekawostkę bo nie można wierzyć byle komu..

  • grypa666 said

   Czy masz jakieś zastrzeżenia do wpisów czy do komentarzy. Jeśli się dobrze przyjrzysz to zawartość wpisów jest oparta na setkach materiałów źródłowych różnych autorów, także na oficjalnych papierach rządowych.

 12. mro_ said

  Im dluzej sie tej akcji przygladam tym bardziej jestem przekonany ze to jedna wielka sciema, albo zbiorowa paranoja. Pomijajac to, ze postac Piotra Beina jest dosc podejrzana,
  coraz bardziej przypominacie jakas sekte religijna, slogany typu ‚przebudzcie sie’ albo ‚pora obudzic sie z letargu’ ktore wylewaja sie z waszych komentarzy, sprawiaja, ze jestescie (delikatnie mowiac) niewiarygodni.
  Malo faktow a duzo filozofii, domyslow, prorokowania i szukania sensacji tam gdzie jej nie ma. Jestescie przekonani ze wiecie cos, czego ‚szara masa’ nie wie i staracie sie zgrywac oswieconych. Wystarczajaco naogladalem sie takich ludzi w internecie. Obejrza kilka ‚oswieconych’ filmikow na YT, nawet nie sprawdzajac informacji w nich zawartych i uwazaja sie za wybrancow, ktorzy jako jedyni na tej planecie wiedza ‚co jest grane’.
  W koncu sie okaze, ze przymusowych szczepien nie bedzie, tak jak nie bylo inwazji na USA i wtedy oglosicie swoja wygrana, lub w jakis sposob sie wytlumaczycie.
  Jesli jestescie oszustami, to gratuluje sposobu na biznes, nigdy bym czegos takiego nie wymyslil.
  Jesli sami w to wszystko wierzycie, to serdecznie wam wspolczuje.

  Nie jestem czlowiekiem, ktory wierzy w to co mowi telewizja i politycy, ani nie wierze takim pseudo-bohaterom i obroncom wolnosci jak wy. Jestescie tak samo grozni jak oni. Jesli kiedys pojawi sie prawdziwe zagrozenie dla ludzkosci, to juz nikt w to nie uwierzy przez wlasnie takie akcje jak ta. Zostana juz tylko najbardziej hardcorowi antyspiskowcy.
  Nie jestem tez agentem CIA, mossadu, reptalianem, ani zydem (przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo). Jestem zwyklym czlowiekiem, ktory stara nie dac sie oglupic przez zadna ze stron.
  Obudzcie sie z letargu! Jak wy to mowicie …

  • kellrez said

   true : )

  • Krzysztof said

   pamietaj: „Błogosławieni Ci którzy uwierzyli a nie widzieli”

  • ma ska said

   Niestety tak jak my, siedzisz w tym goofnie po uszy 😉

  • mro_ said

   Zeby moj post nie byl tak do konca negatywnie odbierany, to chcialbym cos dodac. Wierze, ze na tym blogu jest wiele dobrych i szczerych ludzi, ktorzy niestety za bardzo dal sie wkrecic w te historie. I jesli to wszystko okaze sie bujda, to oni juz nie uwierza W NIC! Pojawi sie jakies prawdziwe zagrozenie, ktos zalozy bloga, ktory bedzie o tym ostrzegal, a wtedy ludzie pomysla ‚Aha .. to ci od szczepionek’
   Skoro tak powolujecie sie na chrzescijanstwo, to przypomnialy mi sie slowa Jezusa ‚Czy Syn Czlowieczy znajdzie wiare na ziemii gdy przyjdzie?’. To pytanie retoryczne moim zdaniem. I jesli nie bedzie tego calego ludobojstwa, a w 2012 roku nic sie nie stanie, ludzie juz calkiem przestana wierzyc w cokolwiek i slowa Jezusa moga sie sprawdzic.

   • kellrez said

    No niestety mam takie samo zdanie, też myślę że nic się takiego nie stanie 😦
    I będę musiał żyć a miło by było jeśli by mi dali trującą szczepionkę

    heh 😀

    pozdro dla normalnych. YO.

   • TheEndi said

    Jeżeli budujesz swoje poglądy w oparciu o ten blog i filmy z YT,
    jest mi Ciebie szczerze żal. Masz za mało krzepy w mózgu, żeby bardziej się wysilić?
    Nasze hasła, takie jak to: Przebudźcie się!, nie są religijnym nawoływaniem,
    ale jeżeli dostrzegasz taki kontekst, znaczy to ni mniej, nie więcej,
    że w takim duchu zostałeś zmanipulowany.

    Gdybyśmy, piszący tutaj i w wielu innych miejscach pysznili się wiedzą,
    której nie posiada szara masa, na pewno byś nas nie czytał.
    Nie usłyszał byś o wiedzy niedostępnej dla przeciętnego człowieka.
    Ukrywalibyśmy ją. Nasze nawoływanie, wynika jedynie z empatii
    i poczucia niegodziwości, jaka nas wszystkich spotyka.

    Rozważmy możliwość, że większość rzeczy, o którym piszemy,
    nie miała i nie będzie mieć miejsca, czy nie jest to jednak dobrym powodem,
    żeby sprzeciwić się obecnym ciemiężcom i choć w małym stopniu zmienić świat na lepsze?
    Wykorzystajmy naszą szansę, bo możemy nie mieć drugiej…

    Po co narzekania i udowadnianie komuś racji. Masz mózg. Myśl.
    Wyciągaj wnioski i dziel się z innymi. Zadanie domowe, niech każdy odrobi sam,
    a jeżeli zechce, sprzeciwi się z innymi obecnemu stanowi rzeczy. HOWK!

   • ma ska said

    Trochę to źle rozumiesz. Rok 2012 nie jest punktem
    kulminacyjnym. Jest to rok przemiany. Faktem jest, że Ziemia
    i Słońce ułożą się w jednej lini z czymś tam 😉 i dostaniemy
    dużą dawkę energii. Przemiany już następują, co oddziałowywuje
    na nas wszystkich. Czas zmierza do ZERA. Nie masz wrażenia, że
    brakuje Ci czasu / lub każdy dzień/tydzień/miesiąc/rok jest
    krótszy? A sekunda nadal jest constans!

    Jeżeli istnieje elita i mają plan depopulizacji do roku 2029
    (a nie tak jak piszesz 2012), to dla mnie bierze w web wszystko.
    Na cholerę mam odkładać na emeryturę, jak i tak nie dożyję itd…

    Jest jeszcze jedna istotna rzecz. Mianowicie „wszystkim”
    wydaję się, że CZŁOWIEK jest najinteligentniejszą istotą
    we wszechświecie, a nad nami jest tylko Bóg.
    Gdzieś się spotkałem ostatnio z twierdzeniem, że KSIĘŻYC jest
    starszy od planety Ziemi o miliard lat. Możesz sobie wyobrazić
    człowieka jak będzie wyglądał za miliard lat? (zakładając, że nie
    ma elity i nwo ;))
    Pewnie będziemi mieć imperium we wszechświecie i sami genetycznie
    zmieniać życie na innych planetach i co jakiś czas sprawdzać jak
    się mają. A wtedy oni nie będą wierzyć w UFO. I tak w kółko.

   • Mro_ said

    TheEndi: Chyba nie wierzysz, ze wiekszosc wyznawcow teorii spiskowych to ludzie, ktorzy rzetelnie sprawdzaja kazda informacje, korzystaja z roznych zrodel itp.
    Wiekszosc to wlasnie ci, ktorzy obejrzeli jakis film Jones’a czy Icke’a i mysla ze beda zbawiac swiat.
    I takich ludzi im wlasnie potrzeba zeby zbijac kase, lub do jakiegos innego niecnego celu. Obawiam sie, ze ten blog moze sluzyc wlasnie do czegos takiego.

   • Mro_ said

    Ma Ska: rok przemiany, dawka energii, przemiany juz nastepuja .. wlasnie o takie teksty mi chodzi. Mozna pod nie podpiac wszystko i kazdemu sie to podoba, a nie mowia zupelnie nic.

   • frasobliwy said

    Wiesz…ci od NWO widząc niepełne przygotowanie mogą przełożyć trochę End Game. To nie uczyni niektórych rewelacji nieprawdziwymi.

    Z drugiej strony, blog ten cierpi wyraźnie na dość niechlujne formułowanie problemów. W jakimś tekście zamienion Rotshilda na Rockefellera, „aż 1/3” na „tylko 1/3” itp. To są drobne wpadki, ale dają oręż przeciwnikom. Za to zupełnie nie mogę zrozumieć linkowania do stron z proroctwami 2012 i kosmitami. To już jest dywersja albo rażaca niefrasobliwosć (zmęczenie?).

    Do malkonentów. Blog jak widać jest pisany na szybko i charytatywnie. Tymniejmniej istotne informacje zostały tu podane! Nie sugerujcie, że na grypa666 nie dzieje się nic poza lekkim sekciarstwem, bo to nieprawda! Stosownym zachowaniem byłoby podjąć temat konkurencyjnie, ale lepiej. Równolegle. Sugerowanie, że wszystko tutaj to wymysły jest NIEUCZCIWE.

    NIEUCZCIWE panowie.

   • grypa666 said

    …blog ten cierpi wyraźnie na dość niechlujne formułowanie problemów… Masz rację, wynika to z tego, że nie robimy tego profesjonalnie, na „etat”. Ale jeśli na stronie z ufoludkami jest dobry tekt, to dlaczego mam nie linkować? Przecież jedna z czołowych stron alternatywnych, której NWO nie cierpi, rense.com, zajmuje się niemal codziennie ufo, crop circles i innymi dziwnymi sprawami. Owszem, łączą to z NWO, ale nie musieliby.
    Ludzie, którzy są otwarci na sprawy paranormalne przyjmują też łatwiej „teorie konspiracji”, może stąd to powiązanie?

   • Bartłomiej said

    Ma ska-> obejrzyj ten wywiad.

  • Oliwia said

   nam nie musisz wierzyć,ale ustawy wprowadzane od paru lat w USA jak i działalność karteli farmaceutycznych…mówią sama za siebie…

  • Manix said

   do Miro

   Masz racje chlopie ja jakis czas uwazalem ten blog za Źródło informacji ale potym jak wyjachali z Jezusem Chrystusem to w moich oczach stracili calkowicie wiarygodnosc.

   Ja nie neguje ze Jezus Chrystus byl dobrym czlowiekiem i zdzialal duzo dobrego dla ludzi ale jak ktos wiezy ze Bog stworca nieba i zemi nie wpadl na lepszy pomysl tylko wyslal jednego czlowieka zeby glosil slowo Boze i odpowiednio pokierowal ludzkoscia no to sorry.
   Juz teraz podobno ludzie wymyslili lepszy sposob kierowania masami HAARP 😉

   No i Bog wyslal swojego czlowieka oczywiscie do Izraela bo tam mieszka przeciez jego narod wybrany.
   A przez te 2000 lat inni ludzie zyja do dzisaj jako dzikusy w dzungli i o slowie bozym z ust Chrystusa nie slyszeli.

   Ach tak zamomnialem to przeciez nie ludzie tylko goje takie zwierzeta z ludzka twarza.

   Ach niechce mi sie juz nawet dlalej pisac spijcie sobie dalej w tym waszym Matrixie.

   PS.

   Rozejzyjcie sie do okola a zobaczycie ze depopulacja trwa juz od dawna i to pelna para nawet bez szczepionek

   • frasobliwy said

    Daj spokój chłopie z tym gimnazjalnym ateizmem 🙂

    Ja też jestem ateistą, a religijne komentarze po prostu pomijam. Wyrosłem już z fazy buntu :). Choć z drugiej strony uważam, że z punktu widzenia zjednania sobie sojuszników dygresje religijne należy robić tak by nie wyrzucać za margines innowierców albo niewierzących. W końcu temat dotyczy wszystkich.

    albo prawie wszystkich :p

   • coraz częściej pojawiają się tu komentarze które wieją aż na kilometr brakiem tolerancji i dystansu i mam wrażenie że dla dużej grupy ludzi ważniejsze są takie bzdury jak przynależność religijna niż meritum i waga sytuacji..

    na blog wychodzi ponad 10tys osób codziennie, z każdym dniem więcej, wypowiada się na nim raptem kilka procent z osób odwiedzających.. gdybyśmy tak wszyscy rzeczywiście przykładali wagę kto jaką denominacje reprezentuje, daleko byśmy nie zaszli..

    to pojedyncze wypowiedzi pojedynczych osób i to tylko i wyłącznie sprawa tych osób, część widocznie ma potrzebę werbalizacji swojego stanowiska i przynależności w kwestiach duchowych, ale uogólnianie i wyciąganie z tego jakichś wniosków i uogólnianie na wszystkich zaangażowanych w tą inicjatywę zakrawa o kompletny brak wyobraźni i zrozumienia powagi sytuacji..

    swoją drogą, w cale się nie dziwie że w takiej sprawie niektórzy sięgają do religii, nie wyobrażam sobie jak ktoś będący świadomą etyczną istotą mógłby dopuścić się takich nadużyć jak te przypisywane „elitom”.. wg. mnie te „elity” to w dużej mierze kliniczni psychopaci, ale inni mogą widzieć w nich nawiedzonych i opętanych.. wszystko chyba kwestia interpretacji

    czy religijność ma aż takie znaczenie i jest aż taką przeszkodą w porozumieniu się? w kontekście wdrażania globalnych planów depopulacji i w obliczu przytoczonych faktów i działań podejmowanych symultanicznie już w kilkunastu krajach na świecie, czy nie ma ważniejszych spraw niż religia?

    bądźmy bardziej tolerancyjni..

   • grypa666 said

    Ja sobie w takich momentach strzelam piFko i jest mi lepiej… Trzeba z dystansem, bo człowiek zwariuje.

   • Piotr Bein said

    a co w tym pifku?
    polecam spirytus — nie rozcienczac!

   • angie- poland said

    yyyyyyyyyy lol

   • Piotr Bein said

    co chcialas powiedziec, angie?
    chyba nie tylko ja gubie ktory wpis dotyczy czego

   • search said

    http://www.prisonplanet.com/msnbc-hard-sell-propaganda-for-h1n1-soft-kill-vaccination.html
    aktualności, które dają do myślenie – szczególnie ostatnie minuty filmu – bez komentarza – wy to zrobicie lepiej

   • search said

    nie mogłem się powstrzymać, obserwuję nie tylko ten blog… moim zdaniem coś jest nie tak i nie chodzi tu o konspirę ! ten termin już zniknął to nie konspira tylko fakty, to nasza rzeczywistość…Tym co mają wątpliwości proponuję uczyć się języków i szukać materiałów nie tylko na tym blogu ale wszędzie, może wtedy zaczniecie układać puzzle i stwierdzicie, że jest dużo informacji do poznania i że nie wszystko jest wymysłem psychopatów i że nie ma tu mowy o Bogu czy szatanie ale o rzeczywistości, która przed nami stoi – najbardziej lubię ten śmiech u amerykanów – tak 100 % sztuczny… taka jest moja refleksja w tym temacie. szukajcie wszędzie…

   • angie- poland said

    jak ci czipsa wszczepią to tez będziesz się sztucznie śmiał:D

   • search said

    angie 😉 chyba mnie źle zrozumiałaś 😛 zobacz ten film i będziesz wiedzieć o co mi chodzi – Pani doktor mówi “Get Your Damn Vaccine” i się śmieje…po amerykańsku – piszę i wysłałem linka bo od dłuższego czasu obserwuję ten blog i nie moge uwierzyć, że na ludzi to nie działa, że nie widzą manipulacji , że ufają autorytetom z TV ? , że nie szukają bo nie znaja języków…wiesz o co mi chodzi jestem kolejną przypadkową osobą, która chce pomóc otworzyć oczy innym na to co się dzieje zanim zostaną zaczipowani !!!

   • angie- poland said

    search-relax, ja się tylko czepiam i szukam możliwości dla głupich żartów, nic osobistego;)BTW-get ur damn vaccine! lol
    Śpirytu?:D

   • search said

    luuuuzik…temat jest dla mnie poważny…zadziwia mnie ta cała sprawa…a tym bardziej komentarze niektórych osób, piszą o konspiracji, o ufo o Bogu zapominając o poszukaniu informacji o własnym myśleniu o własnaj rzeczywistości, którą współtworzą jednocześnie zapominają o tym co się dzieje, zmieniają sie rządy, reklamy w tv i jest fun…
    Tak jak ktoś kiedys u Alexa powiedział – to jest jak opium – optymizm – fun …kto by się martwił wirusem…let’s play poker, let’s drink itd itd… Angie spoko też lubię żarty ale niektóre komentarze mnie smucą bardzo bo mam wrażenie, że piszą nastolatki…przykre ale prawdziwe… a ten film, który wysłałem w linku ze strony Alexa mnie przybił – jak oni mogą sie tak śmiać i jeszcze Pani doktor mówi – w wolnym tłumaczeniu – WEŹCIE TĄ CHOLERNĄ SZCZEPIONKĘ HAHAHAHA ;))!!!! dla innych czy to was nie dziwi takie zachowanie ???? naprawdę ? Angie a pifko lubisz ? bo ja wolę od spirytu – to w innym temacie w ramach rozluźnienia 🙂

   • angie- poland said

    search-ja tam zgodnie z radą p.Piotra śpiryt i tylko śpiryt- receptuta mixtury $winia-out powyżej-przyjemne z pożytecznym:D pifko lubiłam, ale nie wiem czym słodzą zwłaszcza redsa:P, a nuż aspartszajsem czy inną extazą ryjącą korę:D
    P.S. Przeszłam już fazę wsciekłej krowy, każę się nazywac wariatką, pokazuję język i spluwam na plakaty $wiń. Ignorantom mówię-przyjemnego kłucia i zaciągam łyka z piersiówki.Ale przynajmniej jeszcze „wyglądam”lol
    Serio-ludzie są tak zidiociali, że można ich cepem traktować. Ale, żeby nie było, działam dalej, bo generalnie trudno mnie dobić:)

   • search said

    tak trzymaj więc i nie daj sie dobić! a ignoranci i następne ramię nadstawią do szczepienia a jak im powiesz, że w chipie będą mieli darmowy game-show to dopiero ustawią się kolejki – for fun…
    Cheers ! 🙂

   • angie- poland said

    $wińskie wojny i zabójcza strzykawa-moje propozycje gier do fffszczepu:D

    Co do wieku(wspomniałeś nastolatki)-28+ czyli na liście gończym lol

   • search said

    $wińskie wojny hehe 🙂 a pamiętasz taki film „Gry wojenne” ? 😉
    list gończy ??? ja mam już 34 to się nie kfalifikuję na tfoją listę nastolatków I hope…
    Faktem jest serio , że ten materiał z MSNBC mnie przybił do fotela bo miałem nadzieję, że nie będzie takiej propagandy w mediach – u nas jeszcze jest cicho ale … brakuje mi tego amerykańskiego optymizmu w stylu hahahaha…

   • search said

    kończę by zostawić miejsce na konstruktywne komentarze… Powodzenia ! a dla innych … ludzie zacznijcie szukać i się uczyć…
    pozdrawiam

   • angie- poland said

    rzecz w tym, że jako 28l jestem do odstrzału, bo takie to jeszcze młode, produktywne i niegłupie;) heh

   • search said

    tak, niegłupie i tego boją się najbardziej niegłupoty ! 😉 trzymajcie się !

   • angie- poland said

    ano, bo ja już po tym spirycie nierozcieńczanym:D

    człowiek w takich warunkach to pić musi, czyli- uodparniamy się na zarazę sposobem ruskim!

    Od dziś: czosnek, cebula i trochę trawy do smaku-zalać śpirytem-proporcje dowolne! przechylamy dziennie dwie szklany, konieszna z grubego szkła, bo promienie sloneczne szkodzą i śpiryt paruje!
    P.S. Dwie butle 5-litrowe odsprzedam/wymienię na schron.

    Dzwonić dwa razy w parapet i pół raza głową w rynnę, nie później niż 23-cia, bo piję!

    P.P.S. Zaszczepiwszy się szczepem szamańskiej bakterii szczającej szeroko- odczuwam nudności. Nie polecawszy!

    Na zdrowie Panie Piotrze;)

   • Jose said

    Tu Pan Piotr ma rację 🙂 Dzisiaj sącząc sobie w sielskiej atmosferze na wsi piwko marki „Des…dos” zauważyłem, że i tam dodają substancje słodzące. Kolejna teoria spiskowa? 🙂

   • grypa666 said

    Kupuję różne, dzisiaj piłem świetne LACH, browar Grybów. Może nas zasponsorują, a my ich zareklamujemy. 1zł 50 gr butelka! W Krakowie, gdzie gówniane Heinekeny kosztują po 4 zł. Idę po kolejnych 10….

   • Magda said

    Dlaczego mój komentarz czeka na moderację?

   • grypa666 said

    Nie wiem, znalazł się w „pending” bez żadnego powodu… Czasem tak jest.

   • grypa666 said

    …potym jak wyjachali z Jezusem Chrystusem to w moich oczach stracili calkowicie wiarygodnosc… Dlaczego? Znasz przeżycia Piotra? Wiesz, że kilka lat temu był totalnym ateistą? Bądź tolerancyjny, a jeśli chodzi o treść wypowiedzi to sprawdź fakty. Okaże się, że Piotr nie kłamie.

   • Bromba said

    Gwoli ścisłości to ten naród wybrany nie uznaje go za Mesjasza,za takiego uznają go chrześcijanie,wyznawcy islamu również,tyle tylko,że tam po Jezusie przyszedł prorok Mahomet mający wizję z Archaniołem Gabrielem.Trzy główne nurty religijne mają więc te same korzenie-Stary Testament,a ich podzielenie było genialnie wykorzystywane do wszelkiej manipulacji ludźmi od wieków,by siać agresję,nienawiść,wojny i rzezie w imię Pana,oczywiście.Pytanie tylko którego? Dlatego ludzie powinni mimo wszelkich różnic, zdemaskować te manipulację.Łączyć się w działaniach w imię dobra wspólnego bez względu na wiarę czy ateizm.Jeśli uda im się zjednoczyć,to wygrają.A to jest też idea przyświecająca nauce Chrystusa,bo wierzyć w niego oznacza kierować się jego naukami i żyć wg nich,a nie wierzyć ,że po prostu był.Tej różnicy chyba nie rozumiesz,jeśli żyjesz kierując się tymi uniwersalnymi wartościami ale deklarujesz się jako niewierzący to w moim przynajmniej rozumieniu jesteś bliżej Pana,Absolutu czy jak sobie tego nie nazwiesz, niż „osoby ciągle modlące się pod figurą,które diabła mają za skórą”.

   • memoria said

    Człowiek niszczył i naprawiał, niszczył i naprawiał. A teraz zniszczy wszystko, w miejsce rzekomej naprawy wprowadzając tylko zniszczenie, nieład, odstępstwo i fałsz. I tak ludzie będą sobie żyć – w zupełnej nieświadomości, że zmiany zapoczątkowane przez fałszywych proroków okazały się blefem. I kto w takim wypadku mógłby naprawić ten bajzel, jak nie Jezus Chrystus? Dlaczego negujecie to, że przyjdzie na Ziemię i zrobi porządek? Chyba o to chodzi, no nie?

  • emig. said


   może to rozjaśni coś w tych zakutych mózgach.

 13. Krzysztof said

  „Błogosławieni Ci którzy uwierzyli a nie widzieli”

  • Mro_ said

   Uwazasz, ze Jezus mial wtedy na mysli szczepionki, iluminatow i reptalianow? Czy moze chodzi tu o wiare w niego?

 14. perdurabo said

  faktem jest, że w wielu kwestiach możemy się tylko domyślać, ale najbliższe miesiące, a może już nawet tygodnie pokażą kto miał rację. Chciałbym, żeby sceptycy mieli rację, bo sam mam plany na życie zgoła inne niż NWO. Ponadto, jeśli jest to ściema, to dlaczego wszystko układa się w tak logiczną całość, mimo iż przecież nie wszystko pochodzi z jednego źródła, a z wielu niezależnych źródeł, z blogów, portali, magazynów, audycji, w WIĘKSZOŚCI jednak, z dokumentów / materiałów tworzonych „charytatywnie”. Trzeba by być idiotą, żeby wprowadzać innych w błąd i to jeszcze za free…

  • kellrez said

   Czy za free? Tego się akurat nigdy nie dowiemy 🙂
   monitor polski pisał ze go wyrzucili z pracy na youtube.. za publikację..

   Ciekawe z czego teraz żyję..

   • ymym said

    może raczej grypa666 powinien Ci powiedzieć czy to prawda, bo nie wiem gdzie niby ten „monitor polski” tak pisał?

  • ma ska said

   …i w tym momencie racjonalne myślenie dobiegło końca.

   • kellrez said

    Wyraziłem tylko swoją opinie (Od tego są komentarze). Jak masz coś do mnie to napisz na gg 6828355

   • ma ska said

    DO KELLREZ

    Ja również wyraziłem swoją, a jeżeli jej nie zrozumiałeś,
    to przepraszam. Nie mam nic do Ciebie jak i nie mam gg.
    Uwolniłem się od tego, bo to gorsze od TV 😉

   • frasobliwy said

    Lepiej dyskutować o meritum niż ad personam…i to jeszcze tak nikczemnie. 😦

 15. paloma said

  taki tekst wysyłam z mojej skrzynki mejlowej do wszystkich adresów, w tytule mejla piszę:

  Obowiązkowe szczepienia.

  chciałabym spytać, czy robicie taką kameralną, nic nie kosztujacą akcję ze swojej strony? Pan Piotr skomentował, że to jest bardzo dobry pomysł. i chyba bardzo prosty.

  To nie jest łańcuszek szczęścia.

  wszystkich, do których dotrze ten mejl prosi się o przesłanie go dalej. zawiera on informacje ważne dla zdrowia i życia nas wszystkich. Nawet jeśli jesteś sceptycznie nastawiony do jego treści, nie wahaj przesłać się go dalej. Polacy mają prawo do informacji, których nie usłyszą w oficjalnych mediach.

  Im więcej z nas będzie miało świadomość tego, co może się wydarzyć, tym większa szansa, że będziemy w stanie się obronić.

  Wiedza i świadomość oznaczają Życie.

  http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/07/18/odwaga-jane-burgermeister-bron-swojej-wolnosci-obowiazkowe-smiertelne-szczepienia/

  http://www.grypa666.wordpress.com – zaglądaj na ten blog codziennie, i poleć go znajomym!

  • Piotr Bein said

   zacieramy rece
   he he he
   robcie tego wiecej, napedzajcie nam kasiorke ;<)
   nigdy nie przypuszczalismy ze tak latwo zrobic forse

   Mro_, Kellrez, Mafia, Manix, Frasobliwy — pomozeta?
   odpalim jakas dole

   • pyrek said

    Ja też chce dole, naganiam ile się da.

   • Piotr Bein said

    nie boj nic, nie zapomnimy o wspolnikach
    juz zalozylismy baze danych w tym celu

   • paloma said

    zawsze lubiłam czarny, okupacyjny humorek.

   • kellrez said

    Zdziwiłem się jak kolega przyprowadził 4 kolegów żeby sobie filmik z panem obejrzeli na YT 😉
    w wieku 16-17lat.. i wszyscy doszli do wniosku że coś w tym jest..
    a jak pokazałem info z tą karą w stanach to niemal że uwierzyli. YO

  • grypa666 said

   „Wiedza i świadomość oznaczają Życie” – piękne słowa. Niewiedza i ignorancja to ŚMIERĆ!

 16. JAGA said

  Wyslalam link do ciekawego filmu z wolne media ,ale go tu nie ma ,wiec wysylam raz jeszcze.Film jest oczywiscie o NWO,ale tez o tym jak swietnie mozna odwrocic uwage od tego co się dzieje teraz zwracając uwagę na rok 2012 w ktorym ma sie zdazyc to czy tamto.Bardzo ciekawey film polecam http://tv.wolnemedia.net/?p=11 oraz blog dr Dybczynskiego,ktory mowi o tym czego w tym roku nie bedzie polecam http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art1

 17. JAGA said

  Napiszę cos w sprawie kodeksu zywnościowego ,nie jest to calkiem na temat ale się wiąże.Rozmawialam dziś z dyrektorem handlowym pewnej firmy ,ponieważ niepokoi mnie sytuacja o ktorej sie mowi co będzie po wejściu kodeksu i oto co sie dowiedzialam.Pan powiedzial,ze na razie podobno nie,ale wkrotce aby moc sprzedawac wit A trzeba bedzie mieć takie badania jak na lek z patantem tzn,ze trzeba wydać kilka mln zl aby moc sprzedwac.Poniewaz to bedzie dotyczyc wszystkich witamin ,mineralow ,suplementow a nawet ziol-firmy nie bedą robic badan,bo to jest za drogie,więc powoli zniknie z aptek.
  Zielarka w sklepie zielarskim mowila ,że podobno wynajęto prawnikow ,bo sprawa jest bardzo głośna i ludzie sie na to nie zgadzają.Z tego co rozmawialam z Pania co zajmuje sie dystrybucja takich suplementow z Ameryki mowila,ze za bardzo sprawę nagłosniono ,iec poki co jest odlozona do 2012 r.

  Ja już sama poinformowalam o sprawie szczepien i kodeksu bardzo wiele osob.Wchodze na rożne fora internetowe i lekko nakreślam sytuacje i podsylam linki na grypa666 czy wolne media ,na film ktory wam przeslalam oraz nasza klase.Mowię wsrod znajomych ,w sklepach i tam gdzie się pojawiam.Ludzie sluchaja i wcale nie bagatelizują.Przesylam na gg i nawet piszę maile do lekarzy z internetu jest tu wiele adresow.Kazdy zna koos kto moze pomoc jakis lekarzy ,policjanotow,prawnikow…Mowie wszedzie…Myslę ,ze kazdy tak moze robic.

  Ale zastanawiam sie nad tym,że nawet jeśli szczepienia nie będą przymusowe to wykończy nas kodeks ktory za jakis czas wejdzie ,bo po pierwsze nie trzeba będzie mowic ,że zywnosc jest napromieniania a co za tym idzie pozbawiona enzymow,mineralow a więc bez wartości ,GMO będzie wszedzie,ekologiczna będzie wcale nie ekologiczna choc tak bedzie pisac a ona bedzie na pestycydach,do tego mieso na hormoanach i antybiotykach a na sam koniec pozbawia nas witamin,mineralow,suplementow z zielarni czy domowych ogrodkow.Wiec scenariusz i tak jest czarny…tak to widze

  • anita said

   No coz,ja tez zaczelam informowac na znaczacych forach ,ale od razu znalezli sie tacy(do tej pory nieobecni) ,ktorzy kierowali mnie na leczenie i nawet nie przebierali w slowach nazywajac wariatka,psychicznie chora i.t.p.Dodam ,ze nie jest to forum gdzie sie takich slow uzywa.Poniewaz ta taktyka nie odniosla spodziewanego efektu(proba dyskredytacji),bo czesc uczestnikow sama zaczela zglebiac temat i zauwazyli,ze moze cos w tym jest ,wtedy zaczely sie zawoalowane grozby o tym ,ze mnie namierza.Widac komus zalezy,zeby wiesc sie nie roznosila.Czyli chyba jest to dobry sposob informacji.

   • Piotr Bein said

    od poczatku nekali cie agenciaki
    normalny czlowiek tak sie nie zachowuje
    niechybiony sposob odkrywania ich — mam 10 lat doswiadzen z nimi w roznych krajach, na rozne tematy — z reguly uzywaja tej samej taktyki, nawet slownictwa — musi co sterowane z x

  • Piotr Bein said

   sczepienia czy nie, moze rozpetac sie prawdziwa pandemia z polaczenia wirusa PTASIEJ GRYPY w szczepionce z juz istniejacym w otoczeniu, takze sztucznym, wirusem SWINSKIEJ GRYPY
   niezalezni wirusolodzy uwazaja, ze taki rekombinowany wirus bedzie zabijaka
   ludzie o slabym systemie immunologicznym odejda pierwsi w takich warunkach
   potem bedzie walka o srebro kolidalne, dobre odzywianie, witaminy itd — przy reglamentacji lub wrecz braku zaopatrzenia w stanie wyjatkowym

   zapowiedziano wielokrotne szczepienia, wiec „grypa” predko nie odejdzie sama

   fakt ze sie nie zaszczepisz niewiele zmieni — moze uchronisz sie od dzialania swinskich dodatkow do szczepionki, lecz nie przed zaraza

  • Oliwia said

   Wypowiadają się tu ludzie , którzy mają nas ( z lekka powiedziawszy ) za osoby z bujną wyobraźnia…
   Można nie wierzyć w kosmitów, można nie wierzyć w plan depopulacji…

   Ale jak można nie dostrzegać tego iż wejść w życie ma ten Codex..
   który będzie nas powoli zabijał…
   witaminy, zioła itp znikną z aptek i i według Ciebie Mro to normalne?

   na prawdę nie wiadomo jakimi językami do niektórych przemawiać by zrozumieli…

   Żywność GMO prowadzi do raka i innych chorób..
   witamina C(która ma być wycofana z apteki) posiada właściwości anty nowotworowe..
   myślcie..!!

   • grypa666 said

    mają nas ( z lekka powiedziawszy ) za osoby z bujną wyobraźnia…
    Co innego będą mówić za miesiąc dwa. Zakładając że Bratwu X to wyjdzie.

 18. Magda said

  Świat w sieci: Kto zarobi na świńskiej grypie?
  AFP

  Wtorek, 25 sierpnia (14:23)

  Świńska grypa podreperuje budżety koncernów farmaceutycznych;

  Kto zarobi na świńskiej grypie?

  Wirusem A/H1N1, wywołującym nową odmianę grypy, może zarazić się w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym nawet połowa Amerykanów – stwierdza Prezydencka Rada Doradców ds. Nauki i Technologii w specjalnym, 86-stronicowym raporcie przygotowanym dla Białego Domu.

  Naukowcy są zdania, że symptomów choroby o zróżnicowanym natężeniu doświadczy prawdopodobnie od 60 do 120 milionów obywateli USA . “Świńska grypa” może spowodować hospitalizację prawie dwóch milionów osób i zgon aż 90 tysięcy zarażonych. W tej sytuacji panel ekspertów apeluje do administracji Baracka Obamy o przyspieszenie prac nad szczepionką przeciwko grypie A/H1N1.

  Na tle powszechnego strachu przed pandemią, biznesowy magazyn Forbes dyplomatycznie przypomina, że masowa histeria od zawsze sprzyjała interesom koncernów farmaceutycznych. Zakrojone na szeroką skalę działania mające zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa są dla producentów szczepionek (których skuteczności świat medycyny nie może stwierdzić ze stuprocentową pewnością) szansą na szybkie i znaczne zwiększenie przychodów.
  http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/08/24/AR2009082401733.html?hpid=topnews
  http://www.forbes.com/2009/07/21/gsk-swine-flu-markets-equity-earnings.html

 19. Bruno said

  zmalazłem coś takiego z kwietnia tego roku. Ciekawa jest koncówka zwłaszcza

  Artykuł dr Jaśkowskiego, przekształciłam z pdfu, więc mogą wystąpić drobne literówki:

  „ROK 1984 – nie Orwella, a szczepień
  Stwierdzam coraz bardziej, że żyjemy w wirtualnym świecie. Wszystko zaczęło się w czasie sławetnego zburzenia budynków WTC w Nowym Jorku. To nic, że samolot zbudowany z aluminium nie może rozbić żelbetonowego słupa, [ wystarczy wziąść aluminiową puszkę po piwie i spróbować nią rozbić zwykły pręt zbrojeniowy, jeszcze nikomu to się nie udało]. To nic ,że samolot ma zbiorniki paliwa w skrzydłach a skrzydła musiałyby odpaść po zderzeniu z murem [vide balony zaporowe II Wojny]. To nic, że jest cała masa dokładnych analiz tego wypadku np. na You Toube, pokazujących absurd oficjalnej, politycznie poprawnej, wersji o rzekomym ataku terrorystów arabskich, co było potem bezpośrednim powodem wymordowania kilkuset tysięcy Arabów, w tym samych dzieci ok. 200 000 co potwierdziła Wysoka Komisarz ONZ do Spraw Dzieci. A wszytko to odbyło się w 5 dni po tym jak konferencja ONZ w Johanseburgu, uznała Izrael za jedyne rasistowskie państwo na świecie i wezwała do bojkotu towarów izraelskich
  Polskojęzyczne gazety i tygodniki realizując instrukcje “z góry” wiedzą lepiej i dalej te same bzdury głoszą [ przypominam, że rozpoczynając relacje o ibin Ladenie i Iraku prezenterka programu pierwszego TVP ~Dziennika, zastrzegła się, że otrzymują materiały z CIA i nie mają wpływu na ich jakość].
  [Podkreślam,że w chwili obecnej takie gazety jak Dziennik, Neeswek, Gazeta Wyborcza zwana Idisz cajtung przez ulicę, są koncernami niepolskimi]
  Najnowszym osiągnęciem dezinformacji zwanej z angielska BRAIN WASH, w wydaniu globalnym jest “epidemia świńskiej grypy”
  To nic, że Ministerstwo Zdrowia jest obsługiwane przez lekarzy, że konsultantami krajowymi, czy też wojewódzkimi są lekarze, ich wypowiedzi wskazują na całkowitą ignorancję wiedzy podstawowej -szkolnej. Przykładowo pojęcie EPIDEMIA wprowadzono przed wielu, wielu, laty i oznaczało, że na danym terenie, w konkretnym miejscu na ziemi, zachorowało znacznie więcej ludzi, na daną chorobę, aniżeli w poprzednich latach. Jest to wiedza z zakresu 4 roku medycyny. Trudno aby przedstawiciele establishmentu warszawskiego- medycznego nie przyswoili sobie

  podstawowej definicji w przedmiocie, który jest ich zawodem – czytaj źródłem dobrego
  utrzymania.
  Dwa wykresy pokazują wielkość zachorowań na grypę Pierwszy [ wyżej] zachorowania w
  ubiegłym roku, drugi, poniżej – jak również w cały ostatnim 25 leciu

  Wykres [ za Państwowym Zakładem Higieny, Ośrodek Monitorowania Grypy http://www.centrum.grypa.pl ] Wyraźnie wskazuje one , że wielkość zachorowań, czyli liczba potencjalnie chorych w ubiegłych latach dochodziła np. w 1996 roku do ponad 3 milionów i Ministerstwo Zdrowia nie ogłosiło, żadnej epidemii. Dlaczego? A obecnie kiedy jeszcze nie mamy żadnego przypadku zachorowań Minister Zdrowia powołało KRAJOWY KOMITET DS PANDEMII GRYPY. To brzmi drodzy PT Czytelnicy!!! A jakie diety można sobie wypłacać!!!!
  W styczniu tego 2009 roku, liczba zachorowań na grypę doszła w Polsce do 200 000 . I czy jakakolwiek gazetka poinformowała społeczeństwo o konieczności zwiększenia uwagi na grypę?!!! czy pani Minister Kopacz w ogóle wiedziała, że ludzie chorują na grupę.??? Czy zrobiono jakiekolwiek badania wirusologiczne chorych???!!!
  Wiadomo, za ogłoszeniem epidemii muszą iść pieniądze np. na podstawowe badania wirusologiczne. Jedyna w kraju placówka za jedno badanie inkasuje ponad 200 zł. A do tego dochodzą jeszcze dyżury lekarzy itd. Tak więc możemy spokojnie przyjąć, że ogłoszenie stanu zagrożenia i tych wszystkich zaleceń rzekomo medycznych, jest zwykłym biciem piany i wiadomo, że nie nadwyręży i tak skromnego budżetu Ministertwa Zdrowia, A medialnie wszyscy widzą, że Pani Minister się zdrowiem obywateli interesuje, chociażby wydając polecenia mierzenia temperatury i ciśnienia na lotniskach, u osób powracających do Kraju z Meksyku. Ze takie teatralne gesty nie mają znaczenia? a kogo to obchodzi? grunt, że doskonale nakręca konikturę i to widzimy
  w artykułach Gazety Wyborczej. A poza tym są medialne i telewizyjni dziennikarze uwijają się mając nowe zlecenia.
  Jeżeli potraktujemy sprawę poważnie to; albo redaktorzy tych wszystkich bzdur na temat rzekomego zagrożenia są kompletnymi ignorantami i nie chciało się im zapoznać nawet z podstawami epidemiologii przed napisaniem publikacji, albo biorą pieniądze za oszukiwanie ludzi. I tak np. Wojciech Moskal w dniu 26.04.2009 nawoływał do zakupu specjalistycznych leków np. oseltamiwiru lub zanamiwiru. Leków tych co prawda nie ma w cenniku leków sprzedawanych w Polsce, ale w dobie globalizacji możemy łatwo sprawdzić w “mimsie: i tak, cena oseltamwiru jest ok. 30 do 50 funtów za kurację. A Gazeta Wyborcza nawoływała do zakupu co najmniej kilku milionów opakowań. Czyli innymi słowy chciała pomóc w wyprowadzeniu z Polski ok. 500 000 milionów złotych.
  Już następnego dnia p. Margarit Kossobudzka [27.04.2009] z tej samej Gazety reklamowała timiflu i relenza , preparaty stworzone do leczenia tym razem ptasiej grypy. Wiadomo, ile lat można oszukiwać ludzi rzekomym zagrożeniem ptasią grypą, kiedy ani jedno stado dzikich ptaków nie padło. Przykładowo w Polsce pomimo usilnych starań i wydaniu ponad 50 milionów złotych nawet p. Premierowi nie udało się zamordować łabędzi w Toruniu na Wiśle. Co nie przeszkadzało za rzeź w kilku kurnikach, oczywiście prywatnych.
  Policzmy lek o nazwie Timiflu kosztuje w Polsce ok. 200 zł, razy kilka milionów dawek czyli suma ta sama ok. 500 milionów chciano wyprowadzić z Polski.
  Czy to jest zrozumiałe. Oczywiście, że tak, naprodukowano tych leków całą masę, a ludzi nie chcą kupować, więc najlepiej wmieszać w sprzedaż urzędników, którzy przecież rozdają nie swoje pieniądze. A jak się ogłasza taką akcję rządową to sprzedaż od razu wzrasta. Samorządy także muszą kupować.
  Wracając do świńskiej grypy. Jak to pokazała kilkakrotnie telewizja, farma na ktorej rzekomo zmutował się ten wirus należała do koncernu SMITHFIELDS – USA.[ Rolling Stone 2007 Jeff Tietz]
  Przed laty rolnicy w Polsce głośnio protestowali przeciwko wejściu tego koncernu na rynek Polski. Oczywiście bezskutecznie. Na marginesie, becnie zakupujemy mięso w Niemiec, a w Polsce jest 19 zakładów tego koncernu.
  Wiadomo, że świnia jest bardzo spokrewniona genetycznie z człowiekiem i np, można wykorzystywać świńską wątrobę do dializy człowieka. Czy czasami w firmach Smithfields nie wykonuje się eksperymentów medycznych i czy czasami to nie było powodem powstania nowego wirusa. Prawdopodobieństwo, że w kilku miejscach na świcie w tym samym czasie powstanie taka sama mutacja wirusa jest zerowe. A jak ogłosiło to Ministerstwo Zdrowia Meksyku choroba wystąpiła w kilku miejscach odległych od siebie, a nie wystąpiła np w samym mieście Meksico City
  Jednocześnie meksykańscy eksperci twierdzą,że wirus H1N1 ,czyli świński, nie pochodzi z meksykańskich farm. Ponadto Meksykanie informują, że wbrew twierdzeniom Gazety Wyborczej na grypę zmarło 12 osób a zachorowało 260 osób [ http://www.portalspożywczy.pl ] . Jak w takim bądź razie uzasadnić wydanie 450 milionów dolarów na rzekome leczenie – profilaktykę nieistniejącej choroby??
  Zdziwienie budzi także sposób informacji uzyskiwanych z Meksyku. Najpierw szeroko rozdmuchana EPIDEMIA. Gdyby w Meksyku wybuchła epidemia to musiałoby zachorować co najmniej 3 – 5 milionów ludzi. A potem uzyskujemy wiadomość o 1600 przypadków grypy. Podkreślam w styczniu 2009 roku w Polsce [ 38 milionów ludzi] zachorowało na grypę 200 000 osób i nikomu do głowy nie przyszlo robić badań wirusologicznych, nie mówiąc o ogłoszeniu epidemii, a w Meksyku [ 106 milionów ludzi] zachorowało tylko 264 i już jest epidemia???!!! Mało tego zachorowało w sumie 1600 osób i robiono badania wirusologiczne. Na jakiej podstawie, Jeżeli na grypę choruję kilkaset milionów rocznie na świecie, to kto daje pieniądze na robienie badań specjalistycznych w każdym przypadku. Skąd Meksykanie wiedzieli, że akurat tym, a nie innym chorym należy robić badania wirusologiczne.? Przecież jedno badanie to kilkaset dolarów, a oni, ten biedny kraj, tak nagle wszystkim robią od dzisiaj badania wirusologiczne?!!!
  ~Corocznie na grupę choruje ok 200 do 500 milionów ludzi i nikomu poważnemu do głowy nie przyszło ogłaszać epidemii. A tutaj już pandemia. Pandemia występuje wtedy kiedy w kilku krajach jest epidemia. Niestety dziennikarze Wyborczej, stosują prymitywną socjotechnikę mieszając różne pojęcia, kraje i czas usiłują rozdmuchać sprawę odwracając uwagę społeczeństwa od kryzysu i wojen toczonych przez Amerykę i Izrael.
  Żeby było jeszcze ciekawiej to przypomnę zalecenia Komitetu Doradczego ds Szczepień Ochronnych [www.mp.pl.]Morbility and Mortality Weekly report 2007.56.1-54. Prevention and control of inflienze., a więc powstałego na długo przed ogłoszeniem przez “naszych” ekspertów epidemii świńskiej grypy.
  I tak obecnie [www.mp.pl/kurier] podaje się, że wirus świńskiej grypy A/H1N1 został potwierdzony przez rząd Meksyku w18 przypadków zakażenia człowieka.
  Tymczasem Komitet Doradczy stwierdza: cyt:” Epidemiczne zachorowania u ludzi wywołują dwa typy wirusa grypy A i B. Wirus grypy A dzieli się na podtypy na podstawie swoistości
  entygenowej dwóch białek powierzchniowych – hemoaglutyniny H i neuramidazy N . Od 1977
  roku zachorowania na grypę wywołują u ludzi na całym świecie dwa podtypy wirusa grypy A tj A-H1N1 oraz H3N2 …
  No i mamy problem. Jeżeli Komitet Doradczy stwierdza, że ten typ wirusa występuje na świecie od co najmniej 1977 roku i stanowi główne źródło zakażeń, to na jakiej podstawie Ministerstwo Zdrowia i jego doradcy stwierdzą, że go w Polsce nie ma. Na co właściwie idą nasze, podatnika pieniądze, kiedy dopiero jak przyszedł sygnał z Waszyngtonu to stwierdzono istnienie czegoś o czym lekarze wiedzą od 30 lat, czyli od jednego co najmniej pokolenia!!!!
  Poza tym mamy odpowiednie laboratoria, rzekomo monitorujące stan zagrożenia epidemiami, po
  po 30 latach istnienia wirusa konsultanci medyczni dowiadują się o tym z gazet.
  Widać wyraźnie, że nie po to W.Jaruzelski i spółka rozdawali tytuły naukowe aby polska nauka się
  nie rozwijała. [ przypominam w pierwszym roku stanu wojennego rozdano 1320 tytułów
  profesorskich]
  Dr Jerzy Jaśkowski
  Gdańsk

 20. ppp said

  nie wime czy juz widzieliscie, ale chloapki z globalnej swiadomosci nie proznuja…

  USA: kara 1000 $ dziennie za odmowę szczepienia !

  http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

 21. angie- poland said

  ej tam pany moderatory, coś tu nie działajet, ja klikac „odpowiedź” a to lecieć w pionowej kolejce!

 22. Manix said

  Ja nie moge zrozumiec ze tyle ludzi nie wiezy ze depopulacja trwa przeciez ludzie masowo umieraja na takzwane choroby cywilizacyjne,
  dzieci nie mieszcza sie na oddzialach onkologii ze tez ludzie nie widza tego ludobujstwa.

  Nie ludzmy sie w jakim celu miala by elita utrzymywac miliardy przetwazaczy chleba w gowno ( z ich punkt widzenia ).

  Te wyrachowane kreatury nie bawia sie w setymety.

  Za czasow 2 wojny swiatowej okreslano te nieprzydatne masy ludzi : „nutzlose Esser”, czyli „nieużyteczni zjadacze”.

  Miliardy sa w tej chwili dobrowolnie zamkniete w mega wielkich miastach i pracuja w 90% w uslugach czyli oprucz tego ze jeden drugiemu jest pucybutem nic nie wytwazaja, a takie mega koncerny jak monsanto dostraczaja do tych miast na pol sztuczne zarcie.

  I jedyne co te miasta tak naprawde produkuja to sa scieki.

  wiec gdzie tu zysk dla elity?

  I nie zapominajmy ze te kolorowe papierki bez zadniego pokrycia (jak ktos ma banknot Euro to niech sam zobaczy czy moze cos tam pisze kto jest za ten smiec odpowiedzalny) zwane pieniadzem to elita drukuje zeby panowac nad jednostka jak i duzym koncernem farmaceutycznym np.
  I nie ludzmy sie jak zajdzie taka potrzeba to dodrukuja wiecej a jak nie to wyzeruja system i wymienia na papierki o inej nazwie.

 23. […] Obozy FEMA a pandemia Obozy FEMA a pandemia, autor: Piotr Bein 25.08.2009 Ludzie odrzucają wszelkie wzmianki o obozach, czy ustawach, […] […]

 24. […] Dzisiaj w radiu usłyszałam: Ważny Pan oficjalnie wyraził pogląd, że historie o świńskiej grypie są histeryczne i nie ma powodu do obaw, bo jej przebieg jest lżejszy niż zwykłej, o mon dieu, jak się cieszę, pandemia nam niestraszna, przynajmniej oficjalnie (cyt: “Już całkiem niedawno w Massachustes zatwierdzono przepis, który nakłada na uchylających się od…“). […]

 25. […] było magazynowanych miliony pojemników na trumny. Ciekawe linki związane z tym zagadnieniem: a) obozy FEMA a pandemia, czyli co planowały władze USA na wypadek pandemii b) miliony plastikowych opakowań na trumny, mogących spełniać też funkcję trumien ulokowano w […]

 26. […] było magazynowanych miliony pojemników na trumny. Ciekawe linki związane z tym zagadnieniem: a) obozy FEMA a pandemia, czyli co planowały władze USA na wypadek pandemii b) miliony plastikowych opakowań na trumny, mogących spełniać też funkcję trumien ulokowano w […]

 27. wr said

  Dobry filmik o FEMA:

 28. Perry said

  Your style is so unique in comparison to other folks I have read
  stuff from. Thanks for posting when you have the opportunity, Guess
  I will just bookmark this blog.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s