Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wciąż cicho o makabrycznej konferencji

Posted by grypa666 w dniu 26/08/2009

Wciąż cicho o makabrycznej konferencji… Piotr Bein 25.08.2009

21-go sierpnia w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. „Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich firm, znamienici naukowcy, przedstawiciele instytucji zdrowia publicznego, egzekwowania prawa i służb pierwszego reagowania oraz inni eksperci – w tym decydenci „przemysłu wieprzowego” – biedne prosiaczki, maciorki, warchlaczki i tuczniki do naszych schabowych, bekonów i kabanosów – „to ich wina, ta grypa latająca jak ptaki?”.
W programie konferencji przewidziano makabrę, zamieszki i chaos, które nasza „generał we Wiedniu” Jane Burgermeister podsumowała jako „koniec USA”:
„Konferencja przygotowuje na katastrofę w USA, na masowe ewakuacje, zapaść gospodarki oraz chorobę lub śmierć 40 procent siły roboczej.  Dlaczego, jeśli przecież ludzie mają dostać ponoć bardzo skuteczny zastrzyk na „świńską grypę”?. Konferencja omawiała zarządzanie masową śmiertelnością, ochronę (chyba przez policję i armię) „centrum zarządzania akcją ratunkową”,  które ma podlegać Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, i z którego wyjdą rozkazy do zespołów działania przeciw pandemii. Konferencja poruszała ewakuację i masowy transport (dokąd, do obozów FEMA??)
Załóżmy jednak , że Burgermeister się przepracowała, o czym świadczyłaby parodniowa przerwa. Ale zobaczcie sami program konferencji [www.cesa.net/DOCS/08192009.PDF], przyp. grypa666 14.09.2009 ]. ConferenceCo prawda, nie wymienia się FEMA, lecz są tam tematy cytowane przez dziennikarkę. Omówmy niektóre z nich:
Zacznijmy od „Usług zarządzania ratunkowego” – „Priorytet środków antywirusowych i ubrań ochronnych dla niezbędnej siły roboczej; Celem utrzymania nieprzerwanej służby, przezwycięzyć zmniejszoną zdolność ratunkową w warunkach awarii mechanicznych i możliwej utraty 30 do 40 procent siły roboczej„.
Te wsciekłe, świńskie wirusy będą atakować oczyszczalnie ścieków, wodociągi, elektrownie?! To chyba wirus dzikiej świni.  Czytajmy dalej:
„Zarzadząnie przerwami w dostawach żywności, paliw i niezbędnych produktów oraz zakładanie rezerw; Zarządzanie paniką spowodowaną nagłą przeszkodą w świadczeniu usług oraz przerwami w dostawach niezbędnych towarów..”
Ostrzegają nas przed pandemią, a ani słowa o zaopatrzeniu się w żywność i zapasy. Nic dziwnego, że wstęp na konferencję był kosztowny.
„Kierowanie taktyką zarządzania śmiertelnością;  Przeprowadzanie działań w kostnicach;  Zarządzanie danymi przedśmiertnymi;  Przeprowadzanie ostatecznego usunięcia.”
Z doświadczenia pracy w rządzie i dla rządu, rozumiem trudności biurokratycznego języka, ale w jaki sposób nie próbowałbym przetłumaczyć z orginalu, wychodzi makabra.  Może rzeczywiście coś ze mną nie tak? – niech ktos inny spróbuje przekładu.
No a to:  Nauczyciele mają „wypatrywać” chorych uczniów i „odwozić  ich”. Dokąd? Bez zgody rodziców?
Agencje bezpieczeństwa i porządku oraz służby pierwszego reagowania (straż pożarna, służby obiektów publicznych) maja byc „chronione od zachorowań i poranienia w zamieszkach”.
Zamieszkach? Z powodu grypy, czy rządowego terroru? Widocznie tak: „Panowanie nad zamieszkami  i zaburzeniami porządku oraz doprowadzenie do ich zakończenia. Zabezpieczenie więzień i innych obiektów”.
Czyzby chodziło o te obozy przejściowe w USA? Hitlerowcy też nazywali transporty Żydów do obozów zagłady „przesiedleniami”.
Dla służby zdrowia i pogotowia ratunkowego: „Priorytet stosowania środków antywirusowych dla niezbędnej sily roboczej”, hmmm…. Czy to znaczy brak środków antywirusowych dla osób „zbędnych”, np. bezdomnych? Tzn.  srebro koloidalne zniknie z półek do dyspozycji służb? Których służb? Moze rzeczywiście należałoby założyć bimbrownię srebra? Można by zostać szybko milionerem… Coś jak w czasach prohibicji.

Media milczą
Dużo krzyku było od sponsorów medialnych: Wall Street Journal, Fox, Google, Yahoo, Euronews… Ale nie wszystkie relacjonowały o skutkach pandemii na gospodarkę. Nawet o tym, że przybyli:  sekretarz handlu Gary Locke, sekretarz zdrowia i opieki społecznej Kathleen Sebelius oraz sekretarz bezpieki DHS, Janet Napolitano. Z relacji z konferencji prasowej wynika, że nie mówiono o niczym szczególnym,  albo te ważne wypowiedzi usunięto.
Środki dezinformacji masowej pokazały natomiast zdjęcia stołów z estetycznie ułożonymi rzędami maseczek,  zdjęcie ubioru przeciwpromiennego czy coś w tym rodzaju. Ale nie było zdjęć przenośnych, plastikowych trumien-krematoriów, które są rozlokowane na polach w Ameryce. Które hermetycznie chronią otoczenie przed zarazą wewnątrz, a spalają się ekologicznie, dostarczając ciepła do kremacji ich zawartosci — do kilku ciał.
Jesse Woodrow wrzał z oburzenia i zdziwienia: „NIE BYŁO WZMIANKI W ŻADNEJ SIECI PRASOWEJ !” [www.youtube.com/watch?v=MEzj2CATQ1o ],  Kurt Nimmo zgadł juz 8 sierpnia na podstawie broszury: „Konferencja jest następnym dowodem, że rząd zaplanował atak pod ‚fałszywą flagą’ pandemią od zesyntezyzowanego wirusa grypy H1N1, żeby wprowadzić stan wyjątkowy”. ( www.globalresearch.ca)

Profesor Michael Chossudovsky, założyciel Global Research w Montrealu, ocenił już w 2005 roku: „skryty plan polega na wykorzystaniu pandemii i/lub stanu naturalnej katastrofy jako pretekstu do wprowadzenia władzy wojskowej” oraz „zawieszenia rządu konstytucyjnego i zezwolenia wojsku, by interweniowało w cywilnych sprawach z pogwałceniem prawa Posse Comitatus”.
Pod koniec 2007 roku administracja Busha wydała dyrektywę, która ustanowiła „Narodową Strategię Zdrowia Publicznego i Gotowości Medycznej”, na podstawie dokumentu „Bio-obrona w XXI wieku”. Nimmo pisze, że wg Yahoo, już w maju 2007 roku kręgi wojskowe USA „przygotowywały plany na wypadek możliwej pandemii ptasiej grypy, która mogłaby zabić do 3 mln osób w USA w czasie tak krótkim jak 6 tygodni”.  Wytyczne i „założenia planistyczne  dla amerykańskich służb wojskowych i dowództw polowych” opublikowano w dokumencie „Plan wdrożeniowy dla grypy pandemicznej:
(…) Możliwe scenariusze przewidują skierowanie wojsk USA do uspokojenia zamieszek, pilnowania wytwórni i transportu farmaceutyków,  oraz pomocy w ograniczeniu ruchu osób wewnątrz kraju i przez granice.  Plan przewiduje szybkie, katastroficzne fale choroby, zdolne obezwładnić placówki zdrowia oraz zdolność rządow stanowych i lokalnych do zapewnienia nawet podstawowych produktów i usług.
Zawartość konferencji ma wiec dłuższą, ukrytą historie. Dlaczego?

Komentarzy 89 to “Wciąż cicho o makabrycznej konferencji”

 1. angie- poland said

  A to świnie…aż zgłodniałam…

 2. kellrez said

  Media będą milczeć 🙂 Ale wszystkim ust nie zamkną 🙂 Wszystko się powoli zaczyna zgrywać czyli se pan jaj nie robi 😉
  Dobrze jest żyć, że świadomością co może nas spotkać.
  Co ciekawe szczepienia na pewno nie ominą ludzi bogatych.

  Zamieszki z powodu prawdy jedynie..
  Po IIwś. każdy myśli że takie coś nie może mieć miejsca.. Mogę stwierdzić że cię rozumiem, przynajmniej częściowo. YO

  • search said

   http://www.prisonplanet.com/msnbc-hard-sell-propaganda-for-h1n1-soft-kill-vaccination.html
   z 25 Sierpnia – dla tych, którzy nie widzieli filmu z wcześniejszego wątku na blogu – pozdrawiam – propaganda juz trwa…

  • Piotr Bein said

   elity sie ochronia specjalna szczepionka lub antidotum? — ciekawe pytanie

   nowobogackich poza jelitami czeka ten sam los co plebs, tylko ze stac ich na srebro, lapowki dla systemowcow itd.

   rozwinie sie przestepczosc, szmalcownictwo jak podczas II ws?

   w przypadku masowych zgonow i stanu wyjatkowego, ochronieni szczepionka czlonkowie druzyn wdrazajacych szczepienia i pilnujacych porzadku beda mogli sprawdzac zawartosc domostw i biznesow zmarlych

   • kellrez said

    „nowobogackich poza jelitami czeka ten sam los co plebs, tylko ze stac ich na srebro, lapowki dla systemowcow itd.”

    Większość Bogatych w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje.

  • Piotr said

   „Pentagon zwrócił się do Kongresu o udzielenie zezwolenia Sekretarzowi Obrony USA na rozmieszczenia na terenie USA około 400 000 żołnierzy, w przypadku zagrożenia katastrofą. Możliwość taka spowodowała już wcześniej gorącą dyskusję pomiędzy Gubernatorami stanowymi, ponieważ oznaczało by to patrolowanie ulic przez uzbrojonych żołnierzy, we wszystkich miastach Stanów Zjednoczonych, a to pozostawało by w sprzeczności z Ustawą z 1878 roku. Już w czerwcu tego roku Amerykański „Northern Command” (Północne Dowództwo) przedstawiło dokument tzw. „Congressional Fact Sheet”, który zatytułowali „Legislative Proposal for Activation of Federal Reserve Forces for Disasters.” (Legislacyjna propozycja aktywowania krajowych rezerw militarnych w sytuacji zagrożenia katastrofa), która pozwoliła by Sekretarzowi Obrony, w przypadku katastrofy, powoływać rezerwistów w trybie natychmiastowym do służby.”

   link:
   http://www.progressive.org/wx081209b.html?page=1

 3. Rambo said

  Czyli Ameryka pójdzie na pierwszy ogień. Dobrze, bo będziemy mieć czas, w Polsce, aby zrobić zapasy żywności i lekarstw.
  Ciekawe też czy jak za Oceanem wprowadzą stan wojenny, to czy będzie działał internet…

  • angie- poland said

   rambo-jak zawieszą net to wal do mnie przez balkon!

   • Piotr Bein said

    romeo i julia?
    potem sie dziwisz, angie, ze papiery rozwodowe dostajesz

   • angie- poland said

    LOL
    Mocna w gębie:D A Rambo coś nie w moim typie haha

   • angie- poland said

    ten rozwód to taki niesmaczny żarcik z mojej strony:D

  • grypa666 said

   Nie bądźmy jednak pesymistami. Od Jane Burgermeister wiem, że wielu generałów armii amerykańskiej stoi po stronie … Rona Paula. I dlatego ta druga strona się spieszy, bo Ron Paul systematycznie zmierza do audytu FED. To moze potrwać jeszcze jakiś czas, tamci nie wiedzą co robić więc realizują plan C – atak pandemii. Ale w przypadku uzbrojonych Amerykanów może okazać się to ryzykowne.

  • Piotr Bein said

   wg zapowiedzi merdiow, w usa ma sie zaczac w polowie pazdziernika
   ale nic nie zakladajcie
   te psule moga wywolac co chca, gdzie chca i kiedy chca

  • angie- poland said

   się nie ciesz z cudzego nieszczęścia…se nie myśl, że popatrzysz jak rżną amerykanów… się przygotuj sam;) SIĘ:)

 4. angie- poland said

  Grypa-no co ty?! Siedzącego P.Beina na latającą świnię zamieniłeś? Albo mam schizy po śpirycie….

  • grypa666 said

   Zostałem skarcony, że autor wyglądał jakby robił … wiadomo co.

   • angie- poland said

    trza mu było stołka nie zabierać:P

   • Piotr Bein said

    gwoli edukacji lingwistyczno-polityczno-medycznej sz. p. frajerow do naszej kasiory:
    latajaca swinka (czyz nie przemile zwierzatko?) powstala u anglojezycznych z wokalizacji wyrazenia swinska grypa = „swine flu” doslownie „grypa swin”
    otoz w tym obcym jezyku grypa „flu” brzmi identycznie jak „flew” czyli lecialy
    naukowo wiec podchodzac do tego skomplikowanego zagadnienia, powinny byc, webmajstrze, co najmniej dwie swinki na rycinie

    uprzejmie prosze o nastepna metamorfoze (angie na pewno juz spi, powiemy jej ze sie przysnilo)

   • angie- poland said

    ha! dobre! a ja nie śpię i szukam więcej pigsów:P

   • Piotr Bein said

    @angie 27 sierpień 2009 @ 12:58 am
    kurde, znow mnie na wywrotowej robocie przylapali

   • angie- poland said

    pan zapoda teczkę, bo ta wywrotowa robota jawi się nader interesująco:))))

  • Piotr Bein said

   @angie
   :<)))))))))))))))))))))))))))))))))))0
   a czy to nie to samo dla agenciakow?
   bein to swinia co wszedzie lata, wichrzy, znajduje teorie spiskowe = lewacki guru!
   widzisz wiec, ze mozliwosci artystycznego wyrazu sa wielkie

   • angie- poland said

    ehmm, tak właśnie pomyślałam, tylko skrobnąć nie śmiałam:)))

   • Piotr Bein said

    to ty tez agenciak?

   • angie- poland said

    lol, jam Puszkin-producent konserw!:D
    Jak się nazywa to uczucie, kiedy coś tak jakby zakuwa w samo serce i powoduje, że mamy mroczki przed oczami powodujące straszliwy wytrzeszcz?…
    Nom. Bo ja nie agenciak p.Piotrze, tylko mam bogatą wyobraźnię i zdolności szybkiej analizy; tak więc nasunęło mi się to samo skojarzenie, o którym Pan napisał:)Jakkolwiek nie jest to moje zdanie:)

   • Piotr Bein said

    @angie 27 sierpień 2009 @ 1:08 am
    no to mnie uspokoilas, jeden/jedna mniej na liscie A, moge isc spac

 5. Manix said

  Jedno jest pewne jak amen w paciezu jak sie zacznie cos dziac to pierwsze co zostanie odlaczone to bedzie internet i komorki (oczywiscie ze wzgledow bezpieczenstwa narodowego).

  Przypomne tylko ze w niemczech byla juz robiona proba genaralna odlaczenia wszystkich komorek telekomu na 4 godziny i ekspreci sie wypowiadali ze to jest praktycznie nie mozliwe zeby to sie stalo przez przypadek jak podawal oficjalnie telekom

  A ludzie bez internetu i komorek w panice poprostu zbaranieja.

  Niewiem jak wy moze i jestem paranoikiem ale ze wzgledu ze duzo pracuje w terenie mam juz z zona umowiony plan dzalania na wypadek braku komunikacji.

  • grypa666 said

   Burgermeister ok miesiąca temu, może półtora mówiła, że mamy 12 tygodni działania internetu. Wynikałoby z tego, że za półtora miesiąca może nastapić akcja. Ja myślę jednak, że nie zamkną, a ograniczą. Wszystkie blogi, serwery mailowe – cokolwiek co może ułatwić informowanie zostanie zneutralizowane z uwagi na … co? Może planują jakis zamach do tego wszystkiego? Bomba atomowa?

  • angie- poland said

   Ty masz plan, a ja niedługo dostanę od męża papiery rozwodowe do podpisania(powód-uzależniona od night-netu)-jak zdąży! lol

   najmocniej przepraszam za dawkę durnego humoru dzisiejszej nocy:P

   • Piotr Bein said

    cala nadzieja wiec w pandemii

   • angie- poland said

    haha, sama go doprowadzę siłą do punktu szczepień, dobrze skubaniec ubezpieczony-ciekawe czy polisa obejmuje $winię?lol

  • Manix said

   A ja wam mowie ze jak sie zacznie zadyma na dobre to wylacza internet na 100% i bede dostepne tylko oficjalne zmilitaryzowane media jak bylo za stanu wojenego w polsce.

   Zwala na atak hakerow i w ten sposob beda miec nastepny powod do wprowadzeniastanu wyjatkowego i usprawiedliwienia zapasci gospodarczej.

   Szklana pułapka 4.0 przygotowala juz ludzi podswiadomie na taka ewentualnosc.

  • Piotr Bein said

   trza miec nie tylko plan dzialania, ale tez cwiczyc w warunkach wylaczonego netu i sms
   nie placac rachunku za telefon mam juz wylaczone rozmowy wychodzace
   klaptopa wylacze z chwila, gdy zaczniecie dzialac na serio — na razie nie widze przez okno zadnych pochodow ani wykupywania zgnilych pomidorow
   ups… musze sie pilnowac, zeby do zamieszek nie nawolywac

  • Manix said

   Ja niechce was straszyc ale oni chociaz to psychopaci to jednak idiotami nie sa i jak nas od sieci odetna to w najmniej spodziewanym momecie.

   Pamietam jak dzis jak pewnego poranka 13 grudnia wlanczam telewizor a tam general w okularach do mnie gada.

   W tym czasie to sie raczej swietego mikolaja spodziewalem niz tego pana w TV

 6. Marta said

  znalazłam ciekawy artykuł http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Masowe-groby-dla-ofiar-swinskiej-grypy,wid,11419458,wiadomosc.html …. zdaje sie, że wszystko idzie tak jak mówiła to Jane…

 7. Dominik said

  Dopóki prądu nie wyłączą zawsze można próbować lokalnie się porozumieć (intranet). W przypadku WiFi będzie oczywiście prościej – nie będzie trzeba mieć kabelków jedynie access pointy i routery, no chyba że będą zagłuszać. CB też się przyda, ale to max do kilku km.

  Tyle ludzi i firm jest uzależnionych od internetu, aż strach pomyśleć jaka zadyma będzie, jeśli zdecydują się całkowicie odłączyć neta… Wydaje się, że raczej będą ograniczenia, jak np. w Australii już testują od jakiegoś czasu system cenzury i blogi i strony otwierające oczy zapewne trafią na jakieś czarne listy. Niby pod pozorem ochrony danych, albo ochrony małoletnich tudzież akcji anty-hakersko-terrorystycznych.

  A propos całkowitego wyłączenia. U nas rozliczenia (np. ZUS) większych firm wymagają połączenia elektronicznego, stąd też całkowite odcięcie netu to byłby paraliż kraju jakich mało (o ile się nie mylę, ustawa wymaga przesyłania deklaracji drogą elektroniczną, a nie papierkową w takich przypadkach [tj. większych firm]). No chyba, że zrobią to po jakiejś spektakularnej katastrofie typu uderzenie meteorytu, mega-powódź..itd, gdzie urzędy typu ZUS nie będą miały praktycznie znaczenia, skoro „elity” chcą wprowadzić swoje NWO i zapewne swoje odpowiedniki „ściągaczy haraczu”.

 8. zdenek said

  Witam.
  Widać coraz wyraźniej – bankructwo USA zostanie przykryte epidemią.
  Smutne, ale wydaje się logiczne. Winni będą mieli się dobrze, a katastrofę ekonomiczną wytłumaczą miliony zgonów.

  SF? Teoria spiskowa? Oby…

 9. rafał said

  Słyszałem od kolegi wieść która krąży w Monachium, że BMW jako firma strategiczna dla Niemiec otrzymała pod koniec lipca spec instrukcje z rządu niemieckiego. BMW w ciągu krótkiego czasu może przestawić się na produkcję zabezpieczającą potrzeby wojska i służb porządkowych. Ewidentnie coś jest na rzeczy, gdyż taka firma jak BMW nie pozwoliłaby sobie na to, że Robert Kubica dowiaduje się nagle z internetu o wycofaniu BMW z F1. W każdej takiej plotce jest jakaś część prawdy, więc nie lekceważyłbym tego sygnału.

  • grypa666 said

   Jak to można potwierdzić? To bardzo ważna informacja.

   • rafał said

    Rzeczywiście informacja ciekawa. Takie samo pytanie zadałem koledze. On mówił, że tego typu informacje zawsze ciężko utrzymać w tajemnicy. Niektórzy pracownicy BMW zaczęli otrzymywać „dziwne” obowiązki, których wcześniej nie wykonywali i od tego się podobno zaczęły plotki.

 10. rafał said

  Panie Piotrze
  Bardzo zaniepokoiła mnie również ta wiadomość:
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/343907,rosja_prezydent_proponuje_zmiane_zasad_uzycia_wojsk_za_granica.html

  • Piotr Bein said

   rosja nadrabia zaleglosci?
   podczas gdy rosja mysli o prawie do interwencji zagranicznych, „usa” ktore od dawna to robi, likwiduje posse comitatus i wprowadza wojskow do akcji wewnetrznych przeciw amerykanom
   doktryna agresji za obamy miala byc wojna podjazdowa, sekretna, rozmyta, uzywajaca bardziej ekstremistow i terrorystow miejscowych oraz tajne sluzby niz sily usa
   mysle ze to jest odpowiez rosji na strategie „usa”
   „pirackie dzialania” wystepowaly w raportach nato jako „przewidywania” konfliktow w przyszlosci — no i mamy piratow w strategcznej afryce

 11. Brenda said

  No to moi drodzy mam dla Was cos co warto lyknac co dzien, aby sie uodpornic. Daje przepis na syrop, ktory mozna zrobic samemu. Dobrze brac go teraz, gdy jeszcze jestesmy zdrowi a niezainfekowani tym swinstwem. A jak ktos jest przeziebiony to bardzo dobry lek. Moje dzieci stawia na nogi w ciagu 2-3 dni! Odradzam spozywanie go po zaszczepieniu, poniewaz zawiera miod, a podobno jest nie wskazany, bo wspomaga wydzielanie sluzu. A teraz przepis:
  Glowke czosnku rozgniesc, zagotowac w wodzie (ok.0,5 szklanki), do miekkosci. Dodac 3-4 duze lyzki miodu. Ostudzic i dodac sok z jednej cytryny (wazne by po ostudzeniu, bo witamina C ginie w 60 stop.Cel.!). Wszystko przecedzic i wlac do buteleczki. Bedzie mala zawiesina, ale przed spozyciem wstrzasnac i tak pic po 1-2 lyzkach dziennie. Smakuje dosc dobrze, zapach czosnku nie jest taki straszny.No i jak jest zimny tez idzie przelknac. 🙂 Jesli komus nie podchodzi mozna dodac wiecej miodu. Mozna trzymac w lodowce ponad tydzien.
  Goraco polecam , bo to dobre i dla dzieci i dla doroslych! Trzymajcie sie! 🙂

  • grypa666 said

   Znam to, bralismy przez jakiś czas. Mój znajomy przesadzał z tym syropem, dostał jakiejs choroby wątroby.

   • Brenda said

    Ja mam tez trzustke i watrobe chore. W moim przypadku owy syrop mi nie szkodzi jak biore co drugi dzien, albo z przerwami co 2 dni. Nie moge przesadzac z czosnkiem i innymi antybiotykami, ale mozna to bardziej rozcienczyc do poltorej szklanki. Robic po 2-3 dniach jedniodniowa przerwe. Nie przesadzac! Znam osoby, ktore pija to z „gwinta”, bo im smakuje. Jak sie pije 100%-towy sok przez dluzyszy czas systematycznie to tez zoladek szlag trafi. Wszystko z glowa oczywiscie! 🙂

  • jerzy said

   Odporność ogólną bardzo zwiększa witamina D
   zawarta w oleju z wątroby dorsza, czyli w tranie 🙂
   a także w żótkach jaj i niektórych morskich rybach. Słońsce podczas opalania też pomaga w wytwarzaniu witaminy D.
   Szczególnie ważna jest ona dla odporności (i wzrostu) dzieci i młodzieży.
   Najlepszy jest tran prawdziwy ze szklanej butelki, bywa w aptece.

 12. rafał said

  Kara 1000S dziennie za odmowę szczepienia!
  http://www.globalnaswiadomosc.com/usakarazaodmoweszcze.htm

  • grypa666 said

   Patrz poprzedni wpis – pisaliśmy o tym

   • Piotr Bein said

    jak to jest? wiadomo, ze w usa n apoczatku bedzie niedobor szczepionek, a tu jeden stan zarzadza obowiazek szczepien = wyznaczonych z gory grup?

 13. ma ska said

  Jak wiemy, wakacje dobiegają końca. Niebawem nasze
  pociechy ponownie wrócą za ławkę i będą bombardować
  lewą półkulę mózgu.

  Co się dzieje z dziećmi w takich placówkach jak wybucha
  np. stan wyjątkowy. Brak komunikacji, gsm itp…
  Co wtedy? Rodzice sami jadą po swoje dziecko, czy szkoła
  ma obowiązek dostarczenia go do domu, czy nic się kompletnie
  nie dzieje i czeka się na rozwój wydarzeń, tak jak
  miałem „przyjemność” uczestniczyć w wydarzeniach w londynie
  w 2005 r. Chaos. Jedyne co działało to TV i radio, i lecące
  w kółko komunikaty, żeby się nie przemieszczać. A sieć GSM
  wróci do normy niebawem….

  • Piotr Bein said

   moze zrezygnowac z pracy i szkoly, poswiecic czas pandemii na doksztacenie prawej polkuli dziecka?

 14. kellrez said

  Zastanawialiście dlaczego dzieci z roku na rok rosną coraz mniejsze? Bo ja tak trochę..
  Chodziłem do gimnazjum, co rok to więcej małych gówniarzy dochodziło.. Jak byłem w pierszej gim i w trzeciej to przepaść.. dlaczego tak się dzieje??

  Dodam że znam kolesi co maja po 30-40 lat.. sa duzo lepiej zbudowani i wieksi… a mówili że w ich czasach to taki wzrost to normalny każdy miał..

  • Komediant said

   Bez przesady – są osoby mniejsze i większe. Dzieci w gimnazjum są niskie, lecz później bardzo szybko rosną. Nie doszukujesz się chyba teorii spiskowej tym, że w średniowieczu byli bardzo niscy ludzie? Mając 180cm byłeś Wielki jak Kazimierz.

   • kellrez said

    średniowiecze to inna bajka.. ale na serio udało mi się to zauważyć.. jak chodziłem do gim..
    pierwsza klasa było dużo wyższych dzieciaków.. a teraz takich małych to w pierony jest..
    ja myślałem ze to podstawówka jest jak wszedłem w poprzednim roku szkolnym do gim.. tyle mi się udało zauważyć..

 15. Xevery said

  Ja zapytam z ciekawości:
  Ile na tym blgu jet informacji prawdziwych a ile domysłów?
  Co z tym pomysłem żeby przy informacji potwierdzonej pisać FAKT a przy domyśle HIPOTEZA.

  • Komediant said

   Nie da się jasno określić, co jest faktem, a co domysłem skoro mówimy o Internecie. Tu każdy może być ekspertem, a źródła sprawdzić ciężko. Pozostaje myślenie i sądzenie wg (a propos – przypominam wszystkim, że po wg nie ma kropki – może i stoimy na krańcu świata, ale w ortografii i interpunkcji nie ma kompromisów) własnego sumienia.

   • kellrez said

    Faktem jest kara w usa 1000$ dolarów dziennie za nieprzyjęcie szczepionki + 30 dni aresztu.. link do wiadomości ze stanów na youtube mówi wszystko 😉

    Po drugie nie tylko filmiki Piotra Beina wspominają o szkodliwościach szczepionek..

    np. http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck

   • Piotr Bein said

    ukazanie sie w oficjalnych mediach nie swiadczy o fakcie
    to moze byc np. stwarzanie pzorow czegos, zeby uzyskac planowane zachowanie publiki
    tak chyba bylo z cwiczeniami przy osrodku szczepien w usa, gdzie symulowano ataki przez panikujacych, kgorzy chcieli dostac sie pod igle bez kolejki
    patrz moj dzisiejszy artykul „czy szczepionki…”

 16. Bruno said

  W USA maja takiego wizjonera co podobno ma widzenia dotyczące USA
  oto przetłumaczony transaltorem przekaz który miał 3 sierpnia 2009 roku

  Samochody ciężarowe dla więźniów (w ośrodkach zatrzymań) (8-3-09)

  August 3, 2009 3 sierpnia 2009

  At Holy Name after Communion I could see trucks along the roadway painted in white which were UN trucks for carrying prisoners to the detention centers. Na Świętego Imienia po Komunii widziałem ciężarówek wzdłuż drogi pomalowane na biało, które były samochody ciężarowe do przewozu więźniów ONZ do ośrodków zatrzymań. Jesus said: “My people, there are many foreign troops in your country to implement martial law. Jezus powiedział: „Moi ludzie, jest wiele obcych wojsk w danym kraju do realizacji stanu wojennego. This is why you have many made up wars to keep your troops out of your country. Dlatego też istnieje wiele wojen składa się do utrzymania wojsk z kraju. Your census will help direct these foreigners to pick up religious and patriotic people. Twój spis pomoże bezpośrednio tych cudzoziemców, aby podnieść religijnych i patriotycznych ludzi. They also will have road signs to direct these trucks where to bring their prisoners. Oni także będą mieli do znaków drogowych do bezpośredniego tych wózków, gdzie dostosowania swoich więźniów. I will warn My faithful when to leave for your refuges before martial law is declared. Pokażę Mój wierny kiedy urlopu dla ostoi przed stanem wojennym została zadeklarowana. Be ready to leave with your backpacks ready, and leave quickly when I tell you, or you could be captured and killed. Bądź gotów do opuszczenia z plecaków gotowe i szybko opuścić, gdy powiem, czy możesz zostać schwytany i zabity. Have no fear of these evil ones because I will protect your souls. Nie bójcie się tych złych, gdyż będę chronić swoje dusze. They may harm some of your bodies, but never your souls. Mogą szkodzić niektóre z organów, ale nigdy dusz waszych. Pray for the souls of all people so they could be converted before it is too late and the Antichrist will control them. Módlcie się za dusze wszystkich ludzi, więc mogą one być zamienione, zanim będzie za późno, a Antychryst będzie nad nimi zapanować. This trial of evil will be brief before I will come in victory over the evil ones.” Ten proces zło będzie krótki przed wejdę zwycięstwo nad złych „.

 17. Bruno said

  a tu druga częśc tez z 3 sierpnia 2009 roku

  Tożsamości określone: (czerwony i niebieski list Antychrysta) 4 czerwca 2009: (8-3-09)

  August 3, 2009 3 sierpnia 2009

  At the Eternal Father prayer group at Holy Name Adoration I could see someone’s eyes, then a view of cameras on the highway, a view from a camera in a cable box, and a view from military satellites in the sky. W grupie Ojca Przedwiecznego modlitwę w adoracji Najświętszego Imienia widziałem czyjeś oczy, to widok z kamery na autostradach, widok z kamery w oknie kabla, a widok z wojskowych satelitów na niebie. Jesus said: “My people, with all the latest technology for capturing pictures of people, it is easy for the one world people to have a profile of everyone in your country. Jezus powiedział: „Moi ludzie, wszystkie najnowsze zdobycze techniki do robienia zdjęć ludzi, łatwo jest jeden świat, aby ludzie mieli profilu każdy w swoim kraju. They can track which church you go to, which bank you visit, and what checks you write and to whom. Mogą śledzić, które można iść do kościoła, który bank odwiedzić i jakie kontrole piszesz i do kogo. They view your bank accounts and other assets. Uważają one, kont bankowych i innych aktywów. With such an invasion of your privacy they know a list of people that need to be silenced for the new world order. Przy takiej inwazji na prywatność wiedzą listę osób, które muszą zostać wyciszony do nowego porządku światowego. One view, that they will not be able to see, is when you leave for My refuge and where you are going because My angels will make you invisible to all the evil one’s high technology equipment. Jednym zdaniem, że nie będą mogli zobaczyć, to podczas urlopu na moją ucieczką i dokąd idziesz, ponieważ Moje anioły was niewidzialne dla wszystkich złego w wysokiej klasy wyposażeniem. Trust in My protection even against the power of the Antichrist.” Trust in My ochrony nawet przeciw władzy Antychrysta „.
  I could see a guard tower at a detention center death camp. Widziałem wieża straży w izbie zatrzymań obozu zagłady. Jesus said: “My people, just as there are many refuges for the protection of My faithful, so there are hundreds of detention center death camps that are large enough to kill millions of Americans who do not want to go along with the new world order. Jezus powiedział: „Moi ludzie, podobnie jak wiele ostoi dla ochrony moich wiernych, więc istnieją setki obozów śmierci izbie zatrzymań, które są wystarczająco duże, by zabić miliony Amerykanów, którzy nie chcą iść razem z nowym porządku świata . The evil ones have red and blue lists to pick up religious and patriotic people before and after a manufactured martial law is declared. Źli są czerwony i niebieski list odebrać religijnych i patriotycznych ludzi przed i po produkowane wojennego została zadeklarowana. I will warn My faithful when this will happen. Pokażę Mój wierny, kiedy to nastąpi. Some will be martyred, but the remainder will be at My refuges. Niektórzy będą męczeni, ale reszta będzie w mojej ostoi. I will protect your souls from the evil ones, so have no fear.” Będę chronić swoje dusze od złych, więc nie ma strachu. „

 18. angie- poland said

  A Brzeziński myśli, jak tu wyciurlać oponentów z NATO!
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/czy-zasada-dartagnana-obowiazuje-w-nato,1358618

 19. Bartłomiej said

  Xevery dla Ciebie i innych, którzy szukają odpowiedzi zamieszczam kilka linków. Są osoby, które już wróciły z stamtąd, gdzie my w Polsce dopiero idziemy. Korzystajmy z ich pracy i wiedzy puki jest dostępna na YouTube. Zobacz co jest do zobaczenia i sam oceń co jest faktem a co Hipotezą.

  1) http://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ

  Wywiad Alexa Jones’a z Aaranem Ruso o jego znajomości z Nicholas’em Rockefeller’em i jego życiu. Aaron Russo był wielokrotnie nagradzanym producentem i reżyserem filmowym.

  2) http://www.youtube.com/watch?v=96TvK9HRPhk

  Ameryka: Od wolności do faszyzmu. Film dokumentalny Aaron’a Russo.

  3) http://www.youtube.com/watch?v=sZhQJds4z4c&feature=related

  Alex Jones – EndGame. Film dokumentalny Alexa Jonesa, o spisku globalnej elity (grupy Bilderbergów), mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata.

  4) http://www.youtube.com/watch?v=6o7DE2sWBAA&feature=related

  Alex Jones Martial Law. Jeden z najlepszych filmów dokumentalnych amerykańskiego dziennikarza, Alexa Jonesa. Poznaj prawdziwe fakty o wydarzeniach towarzyszących Narodowemu Konwentowi Republikanów w 2004, zawaleniu się budynku WTC 7, Michaelu Moore, okultystycznych praktykach elit rządzących, Arnoldzie Schwarzeneggerze, oraz wiele, wiele więcej…(opis YouTube)

  5) http://www.youtube.com/watch?v=EbjIvhce9LM&feature=related

  Alex Jones – Video Report 18.09.2008
  David Icke, Bob Chapmann, Ted Anderson, April Gallop

  6) http://www.youtube.com/watch?v=XYGidPI7a7U

  Film opowiada o tym jak wydawać by sie mogło „poważni” ludzie , typu G.W. Bush , Bill Clinton i wielu bardzo znanych ludzi świata polityki , uczestniczą w satanistycznych rytuałach odbywających sie co roku w Bohemian Grove .

  7) http://www.youtube.com/watch?v=w7fbG9-gmAU

  The Freedom Road -David Icke. Oglądając z otwartą głową, można wiele zrozumieć.

  8) http://www.youtube.com/watch?v=M35gsedKjMM

  David Icke Beyond the Cutting Edge. Wykład Icke na Brixton Academy.

  9) http://www.youtube.com/watch?v=VJdSVCEeknc

  David Icke & Credo Mutwa – The Reptilian Agenda. Wywiad z Credo Mutwą (szaman plemiania Zulusów) przeprowadzony przez Davida Ickea z 1998.

  10) http://www.youtube.com/watch?v=pc_wuZbVFFA&feature=related

  David Icke – Revelations of a Mother Goddess. David Icke – Rewelacje Bogini Matki. Szokujące wyznania Arizony Wilder.

  11) http://www.youtube.com/watch?v=V1-aKoVH8FA&feature=related

  UFO – Alex Collier 1994 Private Interview. Prywatny wywiad z Alexem Collierem z 1994.

  „Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem”- George Orwell
  Skoro wszystko w co wierzyliśmy całe nasze życie okazuje się być kłamstwem i obłudą trzeba szukać samemu odpowiedzi.

  • Piotr Bein said

   znam niektore z powyzszych
   b. dobra seria:

   16 odcinkow po ok. 9 minut, ale warto

   jednak wszystko to unika lub zmyla nt. najwyzszego poziomu wladzy: nie sa to iluminaci ani bankierzy, ani potwory icke’a

   to samo w podsumowaniu „teorii spiskowych” o rzadzie swiatowym w: http://wiadomosci.onet.pl/1572170,2679,1,kioskart.html

   dlaczego, skoro niejeden „teoretyk spiskowy” to zbadal, dowody sa do znalezienia przez kazdego chetnego i nie brakuje publikacji na poziomie

   o kosher nostra tez jakis czas temu byla cisza, a dzis mozna wygooglic:
   „kosher nostra johnson”

   czyzby jeszcze jedna manipulacja medialna?

   • angie- poland said

    Wezwanie do przebudzenia YT-od tego mogliby zacząć ignoranci i inne ciemne ludy.

  • pyrek said

   Zachowaj informacje o agendach obcych dla siebie.

 20. Bruno said

  http://74.125.77.132/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&langpair=auto|pl&u=http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/swineflu/2595214/Plans-drawn-up-for-mass-swine-flu-graves.html&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjD82MQTiqoHiOD7Xrf-gDAO-Iozg

 21. Bruno said

  Tutaj o ciekawym pomniku w USA na którym istnieje w wielu językach 10 przykazan NWO i nikt nie wie kto zafinansował ten pomnik

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5414

  • angie- poland said

   Bruno-kto sfinansował? na takie-wbrew pozorom trudne- pytania odpowiedzi są oczywiste..;)

  • Piotr Bein said

   tresc „przykazan” jak i rekomendacja autora na koncu artykulu wskazuja na iluminatow, narzedzie wladzy na najwyzszym szczeblu, ktora m.in. dazy do sadu swiatowego (a nie miedzynarodowego jak blednie przetlumaczyl autor) opartego na Siedmiu Prawach Noego

   pogooglujcie „noahide law” to sie dowiecie, ze jednym z praw jest kara przez sciecie za balwochwalstwo
   otoz muzulmanin nie jest balwochwalca, natomiast jest nim, wg autorow noahidowych, CHRZESCIJANIN

   Chwala, wieczna chwala Jezusowi Chrystusowi, ze otwiera oczy i uszy tym, ktorzy za Nim postepuja!

 22. Bruno said

  USA: Wojskowe laboratoria pracują nad rewolucyjną bronią wojny elektronicznej

  Amerykańska rządowa agencja badawczo-rozwojowa opracowująca najbardziej zaawansowane technologie wojskowe, ogłosiła o planach budowy nowej broni nowoczesnej wojny elektronicznej.

  Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (Defense Advanced Research Projects Agency – DARPA) przygotowuje się do, jak określono “rewolucyjnego kroku naprzód” w budowie systemu blokowania ściśle wybranych fal elektromagnetycznych, na przykład w zakresie telefonii komórkowej, na bardzo sprecyzowanym obszarze, bez zakłócania obszaru sąsiadującego.

  Dotychczasowe systemy zakłócające (Jammers) używne do zakłócania telekomunikacji nieprzyjaciela bądź uniemożliwiające zdalne odpalanie ładunków wybuchowych przy użyciu telefonów komórkowych, powodują zakłócenia również i systemu wojsk sprzymierzonych.

  Agencja DARPA, powołana w 1958 roku, znana jest z opracowania najnowocześniejszych technologii, np. podstaw Internetu. Prowadzi wiele programów opracowując m.in. przyszłościowe systemy broni, elektromagnetyczne pociski, program globalnej antybalistycznej obrony, czy też niezwykle tajemniczy i kontrowersyjny projekt HAARP, który pod przykrywką badań mających za cel przewidywanie pogody, już na obecnym etapie umożliwia groźną ingerencję w środowisko wywołując lokalne burze, huragany lub trzęsienia ziemi.

 23. angie- poland said

  walka o Irlandię-traktat lizboński
  http://wiadomosci.onet.pl/2031914,28351,wiadomosceu.html

  tarczy nie „budziet”!
  http://wiadomosci.onet.pl/2031981,11,item.html

  „terroryści” w Polandzie? przygotowywanie gruntu? psss
  http://fakty.interia.pl/polska/news/ewakuacja-na-lotnisku-w-krakowie-balicach,1358708

 24. angie- poland said

  http://www.reuters.com/article/healthNews/idUSTRE57P5BF20090827

  • Piotr Bein said

   nawijanie: szczepionki na wirusa ktory sie jeszcze nie zmutowal, nie ma czasu testowac szczepionek, nie mozna okreslic liczby ofiar…
   na co przygotowuja lewa polkule?
   czyzby asekuruja sie, wobec oburzenia na swiecie?

   • angie- poland said

    no właśnie tak myślę, bidule „będą robić co w ich mocy”…

 25. rafał said

 26. 223 said

  taka mysl…w czasie konfliktow na tle religijnym…SWINSKA!!! grypa …hmmm

 27. Baba.Jaga said

  Tu jest link do filmiku na YT (po angielsku), w którym są wskazane niektóre punkty tej konferencji, ale co ważne – z boku w dodatkowych informacjach jest link do pliku PDF ze szczegółowym planem konferencji, łącznie z formularzem rejestracyjnym dla uczestników konferencji.

 28. Ja said

  http://www.foxnews.com/story/0,2933,545142,00.html?test=latestnews

  Jak to jest? Dopiero co w newsach pojawiło się info o 800 000 zarażonych w samym Nowym Yorku a dziś magiczna 1 Milion się pojawia. Skąd te liczby??? Oficjalnie do wczoraj zmarło lekko ponad 3000 na całym świecie. GIS nie podaje ile osób było zarażonych 31.08 ale przy poprzednio zmarłych 2500 zarażonych na całym świecie było lekko ponad 250 000. NA CAŁYM ŚWIECIE. Skąd te 800 tyś w samym Nowym Jorku. Ma ktoś pomysła i więcej info?
  Czyżby w Stanach zaczęła się nagonka na całego?
  Ja

 29. Proponuję aby lekarze agitujący za szczepionkami publicznie przed kamerami wstrzyknęli sobie (oraz swojej rodzinie w szczególności!!!) 10 dawek szczepionki na grypę (na osobę) tak dla przykładu, że nie są szkodliwe.
  Ja mogę wypalić 10 szkodliwych papierosów:) Zresztą robię to od kilku lat:]
  Mogę przyprowadzić osoby, którę wypiją po 10 piw na głowę (czyli alkoholu który szkodzi zdrowiu).
  Mogę przyprowadzić osoby które wypalą skręty z marihuaną;-) (czyli groźnym narkotykiem)
  itd. itp.
  Dlaczego więć osoby ZA szczepionkami niechcieliby wszczyknąć sobie magicznego serum do krioobiegu który to jest zbawienny dla naszego zdrowia?

  Ano dlatego: http://www.youtube.com/watch?v=m5kg6LS6BO8

  Osoby chcące polemizować z moim postem uprosza się najpierw o przyjęcie 10 dawek szczepionki na grypę czy innej (najlepiej gdyby to robili przez kilkanascie lub kilkadziesiąd dni z rzędu).

  Gadać to każdy sobie może, a robić to nie ma komu. Proszę udowodnić czynem. Czego się boicie?? :]

 30. Super artykul!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s