Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Marek Podlecki atakuje „parchów”, a jego atakują gnidy

Posted by grypa666 w dniu 01/04/2019

Chrystus Zmartwychwstał!

Zaiste Zmartwychwstał!

Related image

Katolickim braciom i siostrom w Chrystusie — Wesołego Alleluja!

Święto religijne jest szczególną okazją zrobić coś dla Boga, czyli właściwie dla własnego ducha. W potrzebie duchowo-materialnej znalazł się Marek Podlecki. Kto chce może się zrzucić na konto lub PayPala, z dopiskiem „Darowizna dla Marka Podleckiego”. Mam bezpieczny sposób przekazu.  Inne, próbowane ostatnio przez pomocne osoby, zawiodły. Uny zajęli Markowi konta, zamknęli założony niedawno portal, zhakowali nowy e-adres. 

† † †

26. kwietnia debata w Sejmie nt. 5G, a od 16-ej demonstracja

……….

Maciej Doruchowski: […] poprosić i Kongres i Senat USA, by objęły wsparciem Ustawy 447 Polaków na równi z naszymi Żydowskim braćmi. W Polsce i w USA. Polakom Narodowi Socjaliści z Niemiec i ówcześnie bolszewickiej Rosji wcześniej niż Żydom zgotowali Holocaust i dla Polaków trwał on dłużej, a i dziś i w Niemczech i w Rosji odzywają się Holocaustyczne resentymenty. Wrażliwe serce mości Senatorów USA i samego Pana ich Prezydenta na pewno przychyli się do tej prośby. Trzeba tylko wytłumaczyć, że kryterium kwalifikacji, kto jest Żydem a kto nie, NIE może się opierać na rasistowskich Ustawach Norymberskich. A wówczas okaże się, że np. w Getcie Warszawskim na pewno siedzieli obywatele Polscy, z których nie więcej niż 15% było Żydami! ( przypominam: mieli matkę żydówkę i należeli do gminy żydowskiej).
Czyli przy naszych ulicach nie tylko kamienice są nasze, ale mamy jeszcze niemałe roszczenie o wypłacone organizacjom żydowskim nienależnie odszkodowania – circa 85%, oraz dodatkowo Manhattan i większa część Chicago (własność zmarłych bezpotomnie i bezspadkowo odpowiednio Pułaskiego i Kościuszki, niewątpliwie Polaków) . 447 to bardzo dobra Ustawa, tyle, że ostateczna jej redakcja charakteryzuje się ciasnotą myślenia i brakiem szerokiej wizji, walczyć więc trzeba nie PRZECIW niej ale O jej drobne ROZSZERZENIE na Polaków, których objął Holocaust bardziej niż Żydów! O poszerzenie ciasnego, rasistowskiego, Norymberskiego myślenia.

REWELACJA opracowanie niedopuszczone do Sejmowej Konferencji 5G — Dr Diana Wojtkowiak: Trwałe skażenie Ziemi przez sieć 5G i dobrowolne poddanie się wykorzystaniu broni elektronicznej przez wrogów

26. kwietnia debata w Sejmie nt. 5G

Szowinizm religijny katolików — odwieczne miejsce kultu słowianowierców zawłaszczone

PB: Zabieracie miejsca kultu poganom, bracia w Chrystusie. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe…

Studium niemieckie: El-auta emitują więcej CO2 niż dizlowce

PB: Wg artykułu, UE nie uwzględnia CO2 z produkcji prądu dla el-auta! Przepchają tak energię atomową? Czemu nie promują silnika Hołubowicza? — byle jakie paliwo, zużycie ok. 1/20 zużycia przez benzynowiec.

TruNews: Kto korzysta na globalnej wojnie religijnej…

Vancouver, Kanada:  To nie koczowisko uchodźców „syryjskich”, tylko miasteczko namiotowe bezdomnych Białych

PB: Podobnie na przedmieściach i w okolicznych miasteczkach. Biali wypierani ze swego środowiska, życie rujnowane „dzięki” lewackim preferencjom rządu dla ciapatych i „imigracji” milionerów z Chin. Nie słyszałem o bezdomnych „uchodźcach”.

Netanjahu a Żyd nieautentyczny

Słowa są zdolne ożywiać martwe komórki

DEBKA: Sri Lanka: ponad 200 zabitych i setki rannych w atakach bombowych na kościoły i hotele. Robota Państwa Islamskiego, wg „źródel indyjskich”

PB: Terror w Bombaju ponad 10 lat temu też miał parchate a nie islamistyczne połączenie, ośrodek lubawiczerów włączony w akcję, ewakuacja samolotem rządowym do Izraela:

Stanisław Michalkiewicz : Chcecie optymistycznego rozwiązania? Oto ono!

Sztuczny penis zamiast podręcznika?

Dintojra w panice? Przepychanki na rozprawie Dra Mateusza Piskorskiego

USA: Zmyła o ingerencji Rosji obnażona — bezwład rasistowskich rusofobicznych  teorii spiskowych z gatunku fake news

GREXIT?

Uszkodzenie komórek mózgu i DNA, rak, bóle głowy, utrata słuchu, przygnębienie… Słuchawki bezprzewodowe szkodzą jak wszystkie urządzenia telekomu mikrofalowego – używaj słuchawek z rurkami powietrznymi

Ks. Prof. Dr Tadeusz Guz: [od min. 8:00] Kto przeszkadza katolickim Polakom osiągnąć lepsze życie i państwo

Piotr Bein: W USA chrześcijanie idą pod topór? — o Prawach Noego wyssanych z parchatego palucha talmudystów, zatwierdzonych przez Watykan

Piotr Bein: Jeśli nie zatrzymamy ich, parchy nas wykończą

Odszedł Albin Siwak, Wielki Polski Patriota, Nosiciel Prawdy:

  • UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ŚP. ALBINA SIWAKA – ADRES PLAYLISTY
  • Nagranie z cmentarza, w stopce taśma czasu wystąpień żałobników:

Ojciec z 3 córkami uciekł ze Szwecji do Polski. Polski sąd i mecenasi obronił ich prawa i suwerenność rodziny

PB:Fajnie, teraz niech sądy zadbają o polskie rodziny zamiast je rozbijać.

Oby omen dla Nietenjahu’ja i syjonizmu — Izraelski łunochod zawiódł przed lądowaniem

Kanada: Tacy sterują parchatymi płemiełami typu Trudeau, cenzurują prawdę, aranżują  kolorowe rewolucje w Am. Łacińskiej, majdany w jewżopie wsch. i „ingerencję” ruską w wybiury na Żachodzie — kanadyjskie oliparchy, parchata minister Chrystia Freedman neo-banderowska dzivka z pro-hitlerowskim dziadkiem na Ukrainie

Eter TV broni Marka przed wrednymi sugestiami parchomediów (Superstacja) i durnotą (p)osłów Kopacz i Miller

Image result for holocaust cartoon picPB: Dzienniqrvy Supersracji popełniły przestępstwa oszustwa opinii publicznej i nienawiści do Podleckiego: na parchatego chama wstawiły w reportażu skojarzenia z Żydami i Holokaustem. Marek Podlecki odnosi się do „parchów” jako raku na Ludzkości bez wzgl. na podziały, wciskane przez parchate dzienniqrvy i durnych posłów jak Kopacz i Miller. Znam go od 2009 r. Marek nigdy nie przejawił antysemityzmu. Patrz np. jego wycieczka na Ukrainę do środowiska polsko-żydowskiego normalnych Ludzi, podczas parchatej zmyły z „pandemią” świńskiej grypy w 2009 r. Krytyka szlamu żydłackiego jest tak pożądana i potrzebna społecznie jak krytyka polactfa. Czemu żydłactfo miałoby być z tego wyłączone? To recepta na koniec Ludzkości.

Ponadto, co ma do tego Szoa, sparchacony debilu z Superstacji? Pokazujesz  fotkę z KL Auschwitz, gdzie syjo-hitlerowcy mordowali Polaków, zanim przyszły transporty z gett do pobliskiego KL Birkenau. Wysraszyłeś (p)osłów, zareagowaliście jak hasbara przykazała. Marek jest jednym z niewielu, którzy znają prawdziwą historię Szoa. Broni prawdy i pamięci tych ofiar. Żydów przeciwnych emigracji do Palestyny i tworzeniu państwa Izrael zamordowali z planu Rotszylda ich współplemieńcy, syjoniści. Dokumenty od Żydów ortodoksyjnych (drugą grupą ofiar Szoa byli zasymilowani Żydzi europejscy) i badaczy niezależnych:

Oduraczeni na maksa, jesteście nienawistnikami-antysemitami klasy najgorszej, jak syjoniści! I lokajami ich Holo-Biznesu. Z takimi parchomediami i posłami nie dziwota, co się dzieje globalnie przeciw Polakom, a Polską rządzą lokaje żydobanksterii: parchy faszyngtońskie, bruxelskie i zbrodniarz przeciw ludzkości syjonista Nietenjahu.

Z KneSSejmu, uposażona przez nas w dochód, auto, mieszkanie Kopacz sieje nienawiść do chorego psychicznie „z ulicy” bez dochodu, na podst. załganego z nienawiści do nas żydłackiego ścierva w parchomediach. To jest lekarz???!!! Któremu narodowi trza takich? Zamiast szczuć ABW, może pani (p)oseł załatwi rentę ob. Podleckiego, żeby żebrać nie musiał? A jak nie to niech odpali ładny co-miesięczny datek dlań ze swej gaży poselskiej, tj. naszego haraczu na antypolskich (p)osłów.

[en] Naukowcy odkryli niszczenie nowotworów falami dźwiękowymi

:)) Parchy aborcyjne przerażone: spadek liczby aborcji w Polsce

TURBO-ALARM Grozi nam Polexit, ale z mapy świata. Parchacieje polskojęzyczna Konfederacja JK-M, Winnickiego, Brauna!!! Do Jakubiaka i Liroya doszlusowali pudel Danielsa syjonista Kamil Całek i b. agent WSW Andrzej Bugajski, kręcą się koło nich parchaty cham Tyrmand i doradca Moraw-icka Andrzej Pawluszek

Parchy jewropejsate proszą się — nabyj i ukryj widły, kosy, cepy, siekiery

Szanse parchatego psychopaty Nietenjahu’ja  w wyborach

PB: Film zdjęty, oglądałem jeszcze kilka mies. temu. Nadajnik mikrofal w samolocie wojskowym. Częstotliwość mikrofal z dokładnością do 3 miejsc po przecinku, na wywołanie szału rzeźniczej zemsty. Najpierw przygotowali obie strony, Hutu i Tutsi, intensywną nienawiścią wzajemną. Następnie, gdy obie grupy były w polu naprzeciw siebie, nadlecieli i wiązką skupioną całkowicie na jednej grupie wywołali jej wściekły atak na stronę przeciwną. Obserwator skomentował: „Zaczęły lecieć w powietrze części ciał.”

Pamiętacie ataki „migrantów” po przybyciu do Europy? Mogli być sterowani poprzez smartfony (dostarczone przez Sorosa) wyposażone w nadajniki różnych częstotliwości na gwałtowne zachowania. Podobnie w Wiośnie „Arabskiej” CIA. Podobnie można sterować bestialskimi zachowaniami ISIS.

Po to m.in. parchy wciskają nam 5G.

Ks. prof. Tadeusz Guz o ataku parchatą beznadzieją na naszą pamięć

Stop parchatej pedofilii:

Stop pedofilii

Spis treści

„Nasi” parchaci

Nasze zmagania z parchami

Pożar Katedry Notre Dame, wielkanocne ataki na kościoły

Nielegalne parchate aresztowanie Juliana Assange

Bieżączki (przeważnie parchate)

Marek Podlecki atakuje „parchów”, a jego atakują gnidy

††††††††††††††

„Nasi” parchaci

Tomasz Gryguć: Zamachy w Sri Lance. Chrześcijanie na celowniku

PB: Także muzułmanie są na parchatym celowniku, Panie Nikt. Proszę poprawić wokabularz, bo empirycznie islam jest największą ofiarą żydłackich fałszywych flag od czasu 11 IX. Dla anglojęzycznych, także tu.

Kanada: kolejna samozadana „antysemicka zbrodnia nienawiści”

Faszyngtońskie toważyho Trumpa

Marionetka Żachodu ISIS twierdzi, że zaatakował w Sri Lance za masakrę meczetu w Christchurch… Palestyńczycy w Gazie: nasze meczety i kościoły płoną od lat

PB: Skoro ISIS to twór i sługa Żachodu, to wszelka akcja, prawdziwa czy fałszywej flagi z nazwą ISIS, służy żydosuszpom, w tym przypadku nienawiść chrześcijanie – muzułmanie. Przemilczanie przy tym strat świątyń Arabów islamskich i chrześcijańskich wskazuje na tegoż sprawcę: rasistowskie, dogłębnie hejterskie Ludzkości parchate żydłactfo.

Nietenjahuj chce nazwać parchackie osiedla kolonizacji Palestyny „Trumplandia”

Rosja stanowczo za obchodami genocydu na Ormianach w otomańskiej Turcji

PB: Putin antysemita buhaha Młodoturcy to byli krypto-żydzi masońscy, jak Ataturk.

TruNews: Kto korzysta na globalnej wojnie religijnej…

Netanjahu a Żyd nieautentyczny

DEBKA: Sri Lanka: ponad 200 zabitych i setki rannych w atakach bombowych na kościoły i hotele. Robota Państwa Islamskiego, wg „źródel indyjskich”

PB: Terror w Bombaju ponad 10 lat temu miał parchate połączenie, ośrodek lubawiczerów włączony w akcję, ewakuacja samolotem rządowym do Izraela:

DEBKA: Wojskowi Syrii po raz pierwszy krytykują Rosję, zarzucając jej zmowę z Izraelem

Proklamacją „edukacyjną” prawa 102-14 Trump wciska Amerykanom ludobójcze 7 Praw Noego i kult skrajnego judaizmu talmudycznych lubawiczerów 

Rabin: Żydzi mają obowiązek palić kościoły

Obrzezanie zmienia trwale mózg

Tajne rokowania ws. roszczeń żydowskich. Wyciekła notatka dyplomatyczna: „USA daje czas na spłatę po wyborach”

Piotr Bein: W USA chrześcijanie idą pod topór? — o Prawach Noego wyssanych z parchatego palucha talmudystów, zatwierdzonych przez Watykan

Piotr Bein: Jeśli nie zatrzymamy ich, parchy nas wykończą

Zgoda pacjenta już nie istnieje w USA — parchacki przymus szczepień pod totalitarną farmację

Oby omen dla Nietenjahu’ja i syjonizmu — Izraelski łunochod zawiódł w ostatnich sekundach przed lądowaniem na Księżycu

Jakim terrorystą jest USrael

🙂 Macierewicz w końcu przejrzał: kojarzy załganie Katastrofy Smoleńskiej z parchatym zakłamaniem historii Polaków w Holokauście — „Naród bez prawdy o sobie nie może istnieć”

Iwona: Dlatego nie odkrył prawdy.

:)) Parchy aborcyjne przerażone: spadek liczby aborcji w Polsce

USrael: Syjonistyczna hitlerowska ideologia neokona Bena Shapiro bazuje na średniowiecznym kabaliście Praw Noego, rabinie Maimonidesie, na fanatyku terroryście Żydowskiej Ligi Obronnej, Meirze Kahane i na parchatym ateistycznym eugeniście, harvardzkim prosorku Stevenie Pinker

Szanse parchatego psychopaty Nietenjahu’ja  w wyborach w Izraelu

Tylko w parchatym Izraelu: agitacja wybiurcza na portalu porno

Hamas: Izrael będzie musiał wynieść się z Tel Awiwu, jeśli zacznie wojnę w Gazie

Ks. prof. Tadeusz Guz: atak szatańską beznadzieją na polską pamięć

Tajny dokument parchów USraela i Izraela: Plan „Wojny domowej” w Libanie, fałszywe flagi i inwazja sił zbrojnych Izraela

Jak żydłackie parchy Bronfman i Singer ze Światowego Kongresu Żydów zaszantażowali szwajcarskie banki i wymusili wypłatę rzekomych należności za Holokozd

Parch „brytyjski” Geoffrey Alderman: Obronna okupacja Wzgórz Golan przez Izrael jak aneksacja i okupacja ziem niemieckich przez ZSRR i PRL po II wś.

PB: Oba zdarzenia historyczne wyreżyserowało parchate żydłactfo. Polacy nie mieli nic w tym do gadania, a syjoniści — zaraz po ż-banksterii, która ich utworzyła i której psychopatycznie służą.

Polacy nie zabrali czyichś ziem jak Chazarzy podszywając się pod Semitów, tylko odebrali swoje. Nie eksterminowali i nie genocydują  Niemców jak żydłacy Arabów w Palestynie. Polacy sami byli ofiarami parchów w Holokauście. A jednak ratowali ofiary Szoa z rąk ich parchatych współplemieńców, skazanych na śmierć za sprzeciw genocydowi na Arabach i kradzieży ich ziem na Ziemi Świętej.

††††††††††††

Nasze zmagania z parchami

W. Brytania: Tak się robi w bambuko idealistów za „zrównoważonym rozwojem”,  agendą ocipienia klimatu, 5G i RewolucyjąPrzemysłową 4.0

Ludzka głupota nie zna granic wobec cwaniaków: Kolejny skandal krypto-waluty zarządzanej centralnie poprzez net

“Sojusznik” czy okupant…

Szowinizm religijny katolików — odwieczne miejsce kultu słowianowierców zawłaszczone

PB: Zabieracie miejsca kultu poganom, bracia w Chrystusie. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe…

REWELACJA opracowanie niedopuszczone do Sejmowej Konferencji 5G — Dr Diana Wojtkowiak: Trwałe skażenie Ziemi przez sieć 5G i dobrowolne poddanie się wykorzystaniu broni elektronicznej przez wrogów

Masturbacja niezbędna do rozwoju? Szokujące słowa edukatorki seksualnej

Wywiad z Jadwigą Łopatą: o spotkaniu Koalicji STOP 5G, Konferencji 26 kwietnia:w Sejmie 

Sztuczny penis zamiast podręcznika?

Stanisław Michalkiewicz : Chcecie optymistycznego rozwiązania? Oto ono!

Dintojra w panice? Przepychanki na rozprawie Dra Mateusza Piskorskiego

Tajne rokowania ws. roszczeń żydowskich. Wyciekła notatka dyplomatyczna: „USA daje czas na spłatę po wyborach”

Odszedł Albin Siwak, Wielki Polski Patriota, Nosiciel Prawdy

Ks. Prof. Dr Tadeusz Guz: Kto przeszkadza katolickim Polakom osiągnąć lepsze życie i państwo

Piotr Bein: W USA chrześcijanie idą pod topór? — o Prawach Noego wyssanych z parchatego palucha talmudystów, zatwierdzonych przez Watykan

Piotr Bein: Jeśli nie zatrzymamy ich, parchy nas wykończą

Baza USraelitów w Powidzu: rośnie bunt okolicznych mieszkańców, utarczki z wojakami USA

Czemu niektórzy pastorowie nie widzą zagrożenia w Prawach Noahidowych i czy mają rację

2016] Śmierć Maxa Spiersa

Ojciec z 3 córkami uciekł ze Szwecji do Polski. Polski sąd i mecenasi obronił ich prawa i suwerenność rodziny

PB: Fajnie, teraz niech sądy zadbają o polskie rodziny zamiast je rozbijać.

Adolf Kudliński: Król Polski

[Dyskusja na forum] 

Iwona: Dlatego nie odkrył prawdy.

5G i GMO – partnerzy w ludobójstwie

Wyścig o głosy — Projekt uchwały Kukiz’15 o odmowie zbójeckim roszczeniom parchów 

[en] Unikalny zbiór: Kwestie dot. holokostnych pretensji parchów przeciw Polakom

:)) Parchy aborcyjne przerażone: spadek liczby aborcji w Polsce

Parchy jewropejsate zapraszają Polaków do produkcji wideł, kos, cepów i siekier

Parchackie bojówki panoszą się na polskojęzycznym uniwersytecie

Ks. prof. Tadeusz Guz: atak szatańską beznadzieją na polską pamięć

Sukces protestu pod konsulatem Izraela w Nowym Jorku!

[2011 Korwin-Mikke o GMO] Kto wybiera takie parchy debilne na posła?

Wyreżyserowane kraksy Mig-29 w Polin — Chcą nam wcisnąć parchaty szmelc F-35 z USraela

Aleksander Haretski: Medycyna internetowa — używaj rozważnie!

Pyta.pl na demonstracjach Agro-Unii

Rusza inicjatywa ustawodawcza Stop Pedofilii – zbieramy podpisy!

Powrót do kościelnej cenzury i stosów???

Twój wybór: parchate rasistowskie talmudyczne Prawa Noego czy 10 Przykazań

Dr Zbigniew Kękuś: EterTV nierzetelny dziennikarz, tchórz i oszczerca …chyba że uzasadni osmarowanie

††††††††††††

Pożar Katedry Notre Dame, wielkanocne ataki na kościoły

Tomasz Gryguć: Zamachy w Sri Lance. Chrześcijanie na celowniku

PB: Także muzułmanie są na parchatym celowniku, Panie Nikt. Proszę poprawić wokabularz, bo empirycznie islam jest największą ofiarą żydłackich fałszywych flag od czasu 11 IX. Dla anglojęzycznych, także tu.

Grzegorz Braun: Zamachy na Sri Lance pod fałszywą flagą?

Satanistyczna  jeliciara Samantha Powers w Sri Lance przed zamachami bombowymi. Zakodowane przesłanie suszp nt. handlu dziećmi?

Marionetka Żachodu ISIS twierdzi, że zaatakował w Sri Lance za masakrę meczetu w Christchurch… Palestyńczycy w Gazie: nasze meczety i kościoły płoną od lat

PB: Skoro ISIS to twór i sługa Żachodu, to wszelka akcja, prawdziwa czy fałszywej flagi z nazwą ISIS, służy żydosuszpom, w tym przypadku nienawiść chrześcijanie – muzułmanie. Przemilczanie przy tym strat świątyń Arabów islamskich i chrześcijańskich wskazuje na tegoż sprawcę: rasistowskie, dogłębnie hejterskie Ludzkości parchate żydłactfo.

TruNews: Kto korzysta na globalnej wojnie religijnej…

Paul Joseph Watson: Prawda o atakach w Sri Lance

DEBKA: Sri Lanka: ponad 200 zabitych i setki rannych w atakach bombowych na kościoły i hotele. Robota Państwa Islamskiego, wg „źródel indyjskich”

PB: Terror w Bombaju ponad 10 lat temu też miał parchate a nie islamistyczne połączenie: ośrodek lubawiczerów włączony w akcję, ewakuacja samolotem rządowym do Izraela:

Tomasz Gryguć: Notre Dame — Upadek

AmazingPolly: Nie chodzi o spalone belki, szukanie winnego, tylko o to, co zbudujemy, bo  przyszłość zależy od nas — którą cząstkę nas samych będziemy żywić

Nagranie straży pożarnej

PB: Akcja słabiutka jak na rangę obiektu i dyspozycyjność skutecznymi środkami: sprzęt do obiektów wysokich z trudnym dostępem, helikoptery gaśnicze (niedawne pożary w Kanadzie, skuteczne gaszenie punktowych pożarów lasu o powierzchni większej niż Katedra), samoloty gaśnicze (widziałem je w skutecznej akcji w Prowansji parę lat temu).

KnowMoreNews: Teorie spiskowe

Algorytm YouTube przeszkodził streamingom napisem Fake news i odsyłaczem do Wiki nt. 11 IX — ćwiczenie odruchów warunkowych publiki? 

Pożar Notre Dame w obecnej serii zbrodni hejtu przeciw chrześcijanom we Francji 

†††††††††††††††

Nielegalne parchate aresztowanie Juliana Assange

:)) United Bitches of America

John Pilger: Assange zdemaskował mentalność „Zabić ich wszystkich!”

B. prezydent Ekwadoru potwierdza: parchata pożyczka 4,2 mnld $ od banksterów Banku Światowego w zamian za Assange’a

Aresztowanie Assange’a demaskuje „demokratyczny” Żachód jako zwiastuna globalnego państwa policyjnego

:)) Zwidy parchatych kongresmanów: Assange współracował z ruskimi w ingerencji w wybiury Trampka 

Ekwador — decyzja ws. Assange’a symbolizuje zwrot na totalny parchaty  neo-liberalizm

Zacharowa: Łapska demonkracji na gardle wolności

Hakerzy Anonymous zapowiadają odwet brytyjskiemu rządowi za aresztpwanie Assange’a

Carey Wedler: Nie WikiLeaks ani Assange są problemem, tylko twój rząd

TheLastAmericanVagabond: hańba Trumpowi

IsraeliNewsLive: 11 IV — dzień śmierci wolności słowa

Peter Lavelle (RT): Czarny dzień dla niezależnego dziennikarstwa i dziennikarzy

Fort Russ karci publiczne nawoływania do zabicia prezydenta Ekwadoru, domniemanego zdrajcy Assange’a

††††††††

Bieżączki

Ruska ropa z Arktyki na export do Azji i Europy 

PB: A co z alternatywnymi źródłami energii z globalnej „troski” o ocipienie klimatu?

 

 

Spotkanie Putin – Kim „skorygowało błędy dyplomatyczne USA”

Donbasianie cieszą się na ruski paszport, nie zamierzają wyjechać z rodzinnych stron do Rosji, tylko do pracy

Zacharowa: Skoro „Poroszenko przegrał wybory na rzecz Putina”, to czy nie Putin powinien teraz rządzić Ukrainą?

W. Brytania: Tak się robi w bambuko idealistów za „zrównoważonym rozwojem”,  agendą ocipienia klimatu, 5G i RewolucyjąPrzemysłową 4.0

Ludzka głupota nie zna granic wobec cwaniaków: Kolejny skandal krypto-waluty zarządzanej centralnie poprzez net

S-500 gotów do produkcji seryjnej

Rosja ujawnia plan Białych Kasków ataku chemicznego

Rosja stanowczo za obchodami genocydu na Ormianach w otomańskiej Turcji

PB: Putin antysemita buhaha Młodoturcy to byli krypto-żydzi masońscy, jak Ataturk.

Sygnał Kremla dla nowego prezydenta Ukrainy: Putin nakazuje wydać rosyjskie paszporty mieszkańcom republik donbaskich

Netanjahu a Żyd nieautentyczny

Vancouver, Kanada: To nie koczowisko uchodźców „syryjskich”, tylko miasteczko namiotowe bezdomnych Białych

PB: Podobnie na przedmieściach i w okolicznych miasteczkach. Biali wypierani ze swego środowiska, życie rujnowane „dzięki” lewackim preferencjom rządu dla ciapatych i „imigracji” milionerów z Chin. Nie słyszałem o bezdomnych „uchodźcach”.

Z pomocą Rosji, Angola pierwszą potęgą kosmiczną Afryki

DEBKA: Sri Lanka: ponad 200 zabitych i setki rannych w atakach bombowych na kościoły i hotele. Robota Państwa Islamskiego, wg „źródel indyjskich”

PB: Terror w Bombaju ponad 10 lat temu też miał parchate a nie islamistyczne połączenie: ośrodek lubawiczerów włączony w akcję, ewakuacja samolotem rządowym do Izraela:

Parchy USraelskie nie potrafią dorównać ruskim ubotom obecnej ani piątej generacji

Umowa Rosja – Syria: port na 50 lat nad M. Śródziemnym

DEBKA: Wojskowi Syrii po raz pierwszy krytykują Rosję, zarzucając jej zmowę z Izraelem

Lokaj parchów Trump bajdurzył, że wyciągnie USA z wojen na Bliskim Wsch., — Afganistan, Syria, Jemen

USA: Zmyła o ingerencji Rosji obnażona — bezwład rasistowskich rusofobicznych  teorii spiskowych z gatunku fake news

Jakie sankcje?! — Nadal rosną ionwestycje Niemiec w Rosji

Ateny odchodzą od NATO i UE? — Rosja „partnerem strategicznym”

Sprzątanie po parchatych wojnach bałkańskich: Rosja daje Serbii 20 mln $ na usuwanie min i niewypałów

Rosja i państwa arabskie uzgodnili plan stabilizacji Libii

USA nadal zaopatruje Kurdów przeciw Turcji

Wojna faszyngtońskich jastrzębi syjonu: Kuba i Nikaragua dodana do Wenezueli, odwet za Zatokę Świń i skazanie Abramsa po aferze Contra

Putin: Rządy Zachodu niszczą Planetę chemośladami dla panowania i zysków

Syria, Iran i Irak połączą swe linie kolejowe

Ławrow: Blitzkrieg USA w Wenezueli niewypalił

Zgoda pacjenta już nie istnieje w USA — parchacki przymus szczepień pod totalitarną farmację

Floryda znosi zakaz ogródków warzywnych na froncie posesji

Trumpa „Wyścig po 5G!” nie wróży nic dobrego

Udając sprzeciw nachoćctfu, Trump daje im sygnał: przyjeżdżajcie, otwieram wam więcej drzwi w miastach-sanktuariach.

Thierry Meyssan: Polityka ropy naftowej w erze Trumpa

Oby omen dla Nietenjahu’ja i syjonizmu — Izraelski łunochod zawiódł w ostatnich sekundach przed lądowaniem na Księżycu

Jakim terrorystą jest USrael

Jak w Somalii: parchaty Żachód odpowiada za kryzys w Sudanie

USrael nie jest w stanie konkurować z Rosją w Arktyce

Kanada: Tacy sterują parchatymi płemiełami typu Trudeau, cenzurują prawdę, aranżują  kolorowe rewolucje w Am. Łacińskiej, majdany w jewżopie wsch. i „ingerencję” ruską w wybiury na Żachodzie — kanadyjskie oliparchy, parchata minister Chrystia Freedman neo-banderowska dzivka z pro-hitlerowskim dziadkiem na Ukrainie

Irak: dostawa ok. 250 ruskich T-90

Siły Libijskiej Armii Narodowej gen. Haftara otaczają Tripolis, odcinają siły rządowe od parchatego wsparcia z Tunezji

Syria rozważa opcję militarną dla odzyskania Wzgórz Golan

Pomimo presji USA, Francja chce dialogu a nie konfrontacji z Rosją

Rand Paul do Pompeo: Kongres USA nie dał autoryzacji na wojnę z Iranem

PB: Ale jak trza to da, większość to marionetki parchatych. Prawdopodobnie uchwalą specjale moce Trumpowi, faworytowi Randa Paula.

5G i GMO – partnerzy w ludobójstwie

Wojna Indie – Pakistan? Rosja sprzedaje Indiom 500 czołgów T-90

Oświadczenie armii Serbii ws. prób przewrotu przez lokaja USraela, Jeremicia

Spełnienie życzeń Trumpa ws. Wenezueli przez Bolsonaro doprowadziłoby do wojny domowej w Brazylii

Kraksa F-35 u wybrzeży Japonii. Waszyngton obawia się, że Rosja i Chiny gdy znajdą wraka nauczą się jak nie budować myśliwca

[Min. 9:00] Deklaracja przez Waszyngton sił zbrojnych Iranu „terrorystami” — sprzeczna z interesem Amerykanów inicjatywa Nietanjahu’ja skrywana przed zachodnią opinią publiczną… WWzajemne przedefiniowanie sił zbrojnych na „terrorystyczne” grozi konfliktem wojskowym USA – Iran tylko w interesie Izraela

Rocznica parchatego genocydu w Rwandzie: Mikrofalami wywołano masakry między Tutsi i Hutu, nastroje w Wiośnie Arabskiej i na Bliskim Wsch.

PB: Film zdjęty, oglądałem jeszcze kilka mies. temu. Nadajnik mikrofal w samolocie wojskowym. Częstotliwość mikrofal z dokładnością do 3 miejsc po przecinku, na wywołanie szału rzeźniczej zemsty. Najpierw przygotowali obie strony, Hutu i Tutsi, intensywną nienawiścią wzajemną. Następnie, gdy obie grupy były w polu naprzeciw siebie, nadlecieli i wiązką skupioną całkowicie na jednej grupie wywołali jej wściekły atak na stronę przeciwną. Obserwator skomentował: „Zaczęły lecieć w powietrze części ciał.”

Pamiętacie ataki „migrantów” po przybyciu do Europy? Mogli być sterowani poprzez smartfony (dostarczone przez Sorosa) wyposażone w nadajniki różnych częstotliwości na gwałtowne zachowania. Podobnie w Wiośnie „Arabskiej” CIA. Podobnie można sterować bestialskimi zachowaniami ISIS.

Po to m.in. parchy wciskają nam 5G.

Raport ONZ wini parchy USraela za kryzys humanitarny w Wenezueli

Parchy USA-NATO chcą przeszkodzić zbliżeniu Rosja -Turcja i rurom ropy z Rosji przez M. Czarne — Moskwa przygotowana militarnie, nie da też wejść parchom na M. Azowskie

Wenezuela: Parcha syjonu Pence błaga parchy Brazylii o wsparcie w obaleniu Maduro

Premier parchatego, Kosowa albański extremista/terrorysta/zbrodniarz wojenny deklaruje wierność USraelowi przeciw Serbii i Rosji

Rosja żąda: Parchy USraelskie wynocha ze strefy okupacyjnej Syria – Jordania

Brazylia: Parcha Bolsonaro ma najniższe notowania w po-dyktatorskiej historii kraju

Parchata Arabia Saudyjska przygotowuje atak na parchatego dolara

Teheran ujawnia wsparcie parchów ISIS przez USA, prosi Bagdad o niezwłoczne wydalenie parchatych sił USA

Miasto Bruksela rezygnuje z parchatej sieci 5G w obawie o zdrowie mieszkańców

Strzelanina parchatej fałszywaej flagi w meczecie w Quebec City ponad 2 lata temu: parchate RCMP nie może odnaleźć nagrań kamer BUHAHA

Tajny dokument parchów USraela i Izraela: Plan „Wojny domowej” w Libanie, fałszywe flagi i inwazja sił zbrojnych Izraela

Parchate USA nagli parchy NATO do zwiększenia inwigilacji dla ograniczenia działań Rosji na M. Czarnym

Polly z Kanady: Jak jelitowe parchy doprowadzają nas do niedoli, a potem żerują na niej

Parchaty wyrok na Karadzicia mierzy w istnienie Republiki Serbskiej

USA zawiesza parchate dostawy F-35 do Turcji z powodu jej zakupu S-400

Parchate opóźnianie Brexitu doprowadzi do kryzysu politycznego i niepokojów społecznych

Parchaty szmelc śmiechu warty w porównaniu z ruską bronią — NATO wyszczególnia „najpotężniejsze bronie przeciw Rosji”

Parchaty dożywotni prezydent Chin przygotowuje się do „długiej walki” z kapitalizmem i Zachodem  — „Socjalizm zwycięży!”

PB: Jednak nie walka o Jedwabny Szlak…

Wojsko Chin przybyło do Wenezueli z „pomocą humanitarną” 

Były szef GRU: Protesty w Serbii noszą znamiona kolorowej rewolucji CIA 

Klęska parchatego chrześcijańskiego syjonizmu w Brazylii: parch Bolsonaro cofa decyzję przeniesienia ambasady do Jerozolimy

Parchaty lokaj USA Guaido błagał o protesty, lecz nikt się nie zgłosił

Ławrow: Trump, wynocha z Wenezueli, wojsko Rosji tam zostaje

Dekret Putina: pobór 135 tys. rekrutów do wojska

††††††††††††††††

Marek Podlecki atakuje „parchów”, a jego atakują gnidy

Eter TV broni Marka przed wrednymi sugestiami parchomediów (Superstacja) i durnotą (p)osłów Kopacz i Miller

Image result for holocaust cartoon picPB: Dzienniqrvy Supersracji popełniły przestępstwa oszustwa opinii publicznej i nienawiści do Podleckiego: na parchatego chama wstawiły w reportażu skojarzenia z Żydami i Holokaustem. Marek Podlecki odnosi się do „parchów” jako raku na Ludzkości bez wzgl. na podziały, wciskane przez parchate dzienniqrvy i durnych posłów jak Kopacz i Miller. Znam go od 2009 r. Marek nigdy nie przejawił antysemityzmu. Patrz np. jego wycieczka na Ukrainę do środowiska polsko-żydowskiego normalnych Ludzi, podczas parchatej zmyły z „pandemią” świńskiej grypy w 2009 r. Krytyka szlamu żydłackiego jest tak pożądana i potrzebna społecznie jak krytyka polactfa. Czemu żydłactfo miałoby być z tego wyłączone? To recepta na koniec Ludzkości.

Ponadto, co ma do tego Szoa, sparchacony debilu z Superstacji? Pokazujesz  fotkę z KL Auschwitz, gdzie syjo-hitlerowcy mordowali Polaków, zanim przyszły transporty z gett do pobliskiego KL Birkenau. Wysraszyłeś (p)osłów, zareagowaliście jak hasbara przykazała. Marek jest jednym z niewielu, którzy znają prawdziwą historię Szoa. Broni prawdy i pamięci tych ofiar. Żydów przeciwnych emigracji do Palestyny i tworzeniu państwa Izrael zamordowali z planu Rotszylda ich współplemieńcy, syjoniści. Dokumenty od Żydów ortodoksyjnych (drugą grupą ofiar Szoa byli zasymilowani Żydzi europejscy) i badaczy niezależnych:

Oduraczeni na maksa, jesteście nienawistnikami-antysemitami klasy najgorszej, jak syjoniści! I lokajami ich Holo-Biznesu. Z takimi parchomediami i posłami nie dziwota, co się dzieje globalnie przeciw Polakom, a Polską rządzą lokaje żydobanksterii: parchy faszyngtońskie, bruxelskie i zbrodniarz przeciw ludzkości syjonista Nietenjahu.

Z KneSSejmu, uposażona przez nas w dochód, auto, mieszkanie Kopacz sieje nienawiść do chorego psychicznie „z ulicy” bez dochodu, na podst. załganego z nienawiści do nas żydłackiego ścierva w parchomediach. To jest lekarz???!!! Któremu narodowi trza takich? Zamiast szczuć ABW, może pani (p)oseł załatwi rentę ob. Podleckiego, żeby żebrać nie musiał? A jak nie to niech odpali ładny co-miesięczny datek dlań ze swej gaży poselskiej, tj. naszego haraczu na antypolskich (p)osłów.

Jawny Frajer neo-ubecji, Jarek Kefir żeruje na dramacie Marka Podleckiego

Marek Podlecki – podcast z WeTransfer

Niezdolny do empatii ZdalnyObserwator: Czy otaczają nas ludzie

PB: ZdalnyObserwator wylał na Marka Podleckiego pomyje zasłyszane od hasbarników i ściervomediów: jeden z głównych antysemitów, bujał się z panem Rybakiem, Aleksandrem jak mu tam chyba Jabłonowskim — no był antysemitą pierwszej klasy… ZO brzmi jak najęty przez Nietenjahu’ja.

Charakter człowieka jeszcze bardziej objawia sam siebie. Najbardziej znikomy czyn, najulotniejsze słowo — nawet pozór, że się coś robi — nawet tylko zamierzony cel, wyraża charakter. — Ralph Waldo Emerson Myśli

Dr Zbigniew Kękuś: Eter TV nierzetelny dziennikarz, tchórz i oszczerca

TURBO-ALARM Marek Podlecki ofiarą psychotroniki w żydo-histerii “mowa nienawiści”?

PB: Kto napuścił EterTV na Marka Podleckiego w wątpliwym stanie umysłowym. Z wypowiedzi Marka, Eter nie powycinał nawet potencjalnie przestępczych urywków! I  nazwał to Dowody dla Prokuratury! Wygląda mi to na podpuchę, niekoniecznie ze świadomym udziałem Etera.

Marek parę razy podkreśla w filmikach, że nie ima się go policja, mimo że zatrzymują go i sprawdzają papiery, jakich on nie ma (prawo jazdy, ubezpieczenie OC kierowcy). Wygląda to na „zalecenie” żydo-służb, by zostawić Marka w spokoju — po co?

Jakie szczęśliwe synchro z żydłacką nagonką na „mówców nienawiści”. Dopiero co szwadrony żydłackiej miłości ABW do Polaków ponękały Mossakowskiego i tabuny innych patriotów.

Ściervomedia wymienione na początku filmiku już dorobiły Markowi ryja: TW klecący aparaty podsłuchowe (totalny chamski wymysł), parchy bez definicji Marka (wrogowie ludzkości z kosmosu), blog “antysemicki” (słusznie gonił żydłactfo, zawsze podkreślając, że chodzi o sukinsynów a nie ogół żydowski), wywiady Marka z patriotycznymi “antysemitami” Kękusiem i Międlarem (ditto znaczeniowe… ciekawe, czemu nie pokazali wywiadu ze mną — bo ściśle definiuję żydłackich sqrvysynuf?)…  Itd.

Już sugerują, co psychotroniczny Marek mógłby zrobić: mordować “parchy” jak ten sterowany przez żydosłużby waryjat zrobił (podobno) z Adamowiczem na oczach tysięcy lemingów zahipnotyzowanych WOŚP.

Narodzik zabawia się kazusem Marek Podlecki. Od początku twierdzę, że psychotronicznie sterują nim ż-suszpy. Marek powinien być stale otoczony osobami sprzyjającymi mu, a nie szukającymi sławy platfusami typu Eter. Odosobnienie w samochodzie i utajnienie jego miejsc pobytu sprzyja służbom.

To trzeba natychmiast przerwać! Zanim dojdzie do wysterowanej tragedii, kosztem Marka.

:(( Marek Podlecki (MonitorPolski) odleciał

Sorry, the comment form is closed at this time.