Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

CO NAM ZAGRAŻA I JAK SIĘ BRONIĆ? Radio Polonia 2000

Posted by grypa666 w dniu 24/11/2009

            Komunikaty:

1. Pomóż ekipie filmowej pocjechać na Ukrainę! https://grypa666.wordpress.com/2009/11/24/ekipa-filmowcow-jedzie-na-ukraine/

2.  26.11.2009 r. o godz. 17-tej w miejscowosci Witoszyn k. Kazimierza Dolnego
dr inz. P. Bein spotka sie z Klubem Optymalnych. Organizator dr. Jan Giza. Klub interesuje sie dieta dra Kwasniewskiego. Na spotkaniu konsumpcja miesna w cenie 10 zl — chetni konsumpcji proszeni sa o zapowiedz na nr dra Gizy 691 024 500. Spotkanie bedzie nt. “pandemii”.
Witoszyn leży miedzy Kazimierzem Dolnym a Naleczowem. Na wschod od Celejowa skrecic i jechac 4 km do Witoszyna. Spotkanie w budynku starej szkoly, Witoszyn 87.
 
=========================================================================

CO NAM ZAGRAŻA I JAK SIĘ BRONIĆ?   Radio Polonia 2000 Chicago, 31 lipiec 2009 rok, nad. Barbara

Ktokolwiek śledzi aktualne wiadomości o wielkich wydarzeniach, ten łatwo dostrzeże, że światowym problemem numer 1 stają się szczepionki przeciwko ptasiej grypie, a ostatnio przeciwko świńskiej grypie, która – według oficjalnej propagandy – staje się wielkim zagrożeniem dla całej ludzkości.

Historia notuje na swych kartach wielkie epidemie, które dziesiątkowały ludzi na wielkich obszarach ziemi. Na pojawienie się tych epidemii, jak np. czarna cholera, ludzie nie mieli wpływu. Dziś sytuacja się zmieniła. Wynalazki w dziedzinie medycyny pozwalają nam zapobiegać wielu chorobom. Ale też wynalazki stwarzają taką sytuację, że człowiek może w laboratoriach produkować różnego rodzaju wirusy, które mogą stać się wielkim zagrożeniem dla ludzkości, jeśli te wirusy znajdą się w ręku ludzi złych. I tu ujawnione zostało zagrożenie dla ludzkości nie tylko przez wirusy wyprodukowane w laboratoriach, ale jeszcze większym zagrożeniem okazują się być szczepionki, które są produkowane nie dla ochrony ludzi przed epidemią, ale dla planowej eksterminacji ludzi na skalę masową.

W ciągu znanej nam historii w przypadku epidemii chorobowej, np. czarna cholera, czy w przypadku zbrojnego najazdu przeciwnika, każdy wiedział, jakie jest niebezpieczeństwo i kto jest wrogiem. Zagrożenia te były w pełni rozpoznane i władze z podwładnymi wspólnie podejmowali akcje obrony. 
W każdym wolnym plemieniu, szczepie czy narodzie wszystkie autorytety publiczne z władzą na czele stanowiły jedno z obywatelami danej społeczności i pracowały dla dobra wszystkich.
W naszych czasach największym złem i nieszczęściem jest to, że kontrolę nad władzą i nad innymi autorytetami publicznymi do mediów włącznie przejęła grupka ludzi, którzy uznali siebie za właścicieli świata, a Lucyfera uznali za swego boga. Ta grupka ludzi na usługach szatana oraz ich potomkowie, począwszy od końca osiemnastego wieku, robią wszystko, co w ich mocy, aby usunąć Boga i Jego niezmienne prawa z życia ludzkiego. Ich działanie zmierza ostatecznie do tego samego, do czego dąży szatan od pojawienia się człowieka na ziemi. A szatan od początku do dziś usiłuje unicestwić plan Boży wobec ludzi.  

Zarówno plan Boży wobec człowieka, jak i działanie szatana jest w pełni rozpoznane. Człowiek szukający prawdy o świecie i o swoim przeznaczeniu, mając oczywiste fakty, może dojść z całą pewnością do stwierdzenia, że istnieje Bóg Stwórca świata, który prowadzi ludzi do wiecznego szczęścia w niebie.

Niezaprzeczalnym oczywistym dowodem na działanie Pana Boga w świecie, dostępnym dzisiaj powszechnie w źródłach historycznych, jest historyczny fakt pojawienia się Chrystusa i Jego nadzwyczajne czyny, świadczące o Jego boskiej mocy. Ale też człowiek, szukający prawdy o świecie i o sobie, nie może nie widzieć, że istnieje szatan, który działa na szkodę człowieka. Szatan widzi szansę szkodzenia Panu Bogu tylko przez uderzenie w człowieka. Największym uderzeniem w człowieka to jest pozbawienie go życia.To uderzenie w człowieka ujawniło się w ogromnych rozmiarach w naszych czasach w działaniach ludzi na usługach szatana. Do zniszczenia człowieka zmierzają planowe zatrucie i zmiany genetyczne żywności, niesprawdzone szkodliwe lekarstwa, a ostatnio siły zła pracują gorączkowo nad tworzeniem w laboratoriach nowych wirusów oraz śmiercionośnych szczepionek rzekomo przeciwko tym wirusom.
Na szczęście, coraz więcej ludzi jest świadomych sztucznie tworzonych zagrożeń. Coraz więcej ludzi z narażeniem swojej kariery i życia demaskuje tajne plany i działania, zmierzające do ludobójstwa na skalę światową.

W Internecie z dnia 28 lipca 2009 roku podano szereg informacji, których znajomość jest konieczna, abyśmy wiedzieli, co nam zagraża i jak winniśmy się ustosunkować do szczepionek, których przyjęcie może być obowiązkowe.Jak podano w „Głosie Polski” w Kanadzie (29.07 – 4.08.2009) w Grudziądzu, miasto na północy Polski, zaszczepiono 21 osób przeciwko ptasiej grypie, po czym wszyscy zmarli. A „Gazeta Pomorska” z 2 lipca 2008 roku szczepionkę przeciwko ptasiej grypie nazywa „zastrzykiem śmierci”, podając wiadomość, że na 350 osób, 19 z nich natychmiast zmarło po otrzymaniu szczepionki. Dużo mówiącym jest fakt, że czynniki rządowe w USA zapewniły immunitet (nieodpowiadanie prawne) firmom Baxter i Novartis produkujących szczepionki, na wypadek powikłań lub śmierci na skutek tych szczepionek. Szczepionki uśmierconych osób w Grudziądzu pochodziły od korporacji Novartis.   

Ale ludobójcze działania poprzez szczepionki nabierają coraz większego rozgłosu i ludzie zaczynają temu przeciwdziałać. Pierwszym w historii wydarzeniem jest fakt, że znana reporterka w Wiedniu, Jane Burgertmeister, podała do sądu Światową Organizację Zdrowia (World Heath Organization), inne światowe organizacje oraz korporację Baxter, oskarżając je o planowe ludobójstwo poprzez szczepionki.  Oskarżenie dotyczy m.in. faktu, że w lutym 2009 roku Oddział korporacji Baxter w Austrii rozprowadził w 16 laboratoriach 72 kilogramy szczepionek z wirusem ptasiej grypy. Sprawa ta jest badana przez austriacką policję po tym, jak 8 kwietnia 2009 roku ujawniono ten kryminalny fakt i wniesiono sprawę do sądu. Podobne oskarżenia wniesiono do sądu przeciwko FBI  w amerykańskiej ambasadzie w Wiedniu w czerwcu b.r. Kanadyjski lekarz Ghislaine Lanctot, autor książki „The Medical Mafia” (Mafia w medycynie) dołączył do oskarżeń przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia, przeciwko ONZ, oraz przeciwko wysoko postawionym urzędnikom w korporacjach. 
Jane Burgermeister zapoczątkowała pierwszą w historii akcję przeciwko zbrodniczym działaniom światowych organizacji oraz przeciwko korporacjom o światowym zasięgu na usługach bezimiennych władców, kierujących globalizmem.

Oto niektóre głosy, jako reakcja i poparcie akcji podjętej przez panią Jane Burgermeister. Uderzającym jest głos grupy amerykańskich wojskowych z formacji „Marines”, którzy napisali: „Z radością popieramy publiczne ukazanie prawdy przez panią Jane Burgermeister. Udokumentowane prze nią fakty podajemy w międzynarodowym Radiu „Talk Show”. Wiadomości te przekazujemy też wszystkim żołnierzom amerykańskim, rozmieszczonym w różnych miejscach świata. Ich obowiązkiem i honorem jest służyć prawdzie i sprawiedliwości.

Ci wojskowi uważają, że lojalność obowiązuje ich w pierwszym rzędzie wobec Boga, Stwórcy świata:

” Jesteśmy świadomi, że obecnie satanistyczna (evil) elita przejęła władzę we wszystkich wielkich narodach świata. Ale wierzymy, że rozpoczyna się odrodzenie dobrych sił, które zjednoczą się w walce o odpowiedzialną wolność ludzi na całym świecie, o wolność nauki, prasy i słowa. Wszyscy musimy zjednoczyć się w walce o wyzwolenie człowieka. Świat zalewany jest kłamstwami, wywracaniem prawdy, okradaniem narodów przez tajną elitę, która montuje wydarzenia wywołujące w świecie lęk przed epidemią chorób, potrzebujących rzekomo szczepionek. A nie ma żadnego dowodu, że te szczepionki chronią przed chorobami. Wręcz przeciwnie. Udokumentowane fakty mówią, że te szczepionki powodują poważne chorobliwe skutki uboczne. Patrz naukowe badania dra Viera Scheibner.
Kiedy masy poznają tą prawdę, wtedy satanistyczna elita – w postaci faszystowskich grup Iluminatów – będzie doprowadzona pod Gilotynę i ukarana za jej zbrodnie przeciwko człowiekowi, przeciwko naturze i przeciwko Bogu, za zmuszanie ludzi po całym świecie do przyjmowania śmiercionośnych szczepionek. My, amerykańscy żołnierze będziemy robić wszystko, aby prawda docierała do ludzi tak, jak to czyni pani Jane Burgermeister  i inni dociekliwi reporterzy. Podpisał Drew Malone. ”

     Pani Burgermeister otrzymała też wiele innych pochwalających i popierających jej akcję głosów, ale do tego tematu powrócimy jeszcze w przyszłości. Sprawa jest precedensem w dziejach ludzkości i nie wydaje się, aby siły zła mogły działać bezkarnie i bez końca.
                          
Dziękuję.   Henryk Wesołowski.  Odczytane w Radio POLONIA 2000, 1080AM. Chicago dnia 31, 07

Komentarzy 151 to “CO NAM ZAGRAŻA I JAK SIĘ BRONIĆ? Radio Polonia 2000”

 1. allseiingeye said

  Przedstawiciel evil elit w Polsce – „Oczy są zwierciadłem duszy”

  • Piotr Bein said

   od pb: oczy sa zwierciadlem duszy, ale choroby zmieniaja wyraz oczu nawet u uczciwych; teoria o ‚jaszcurowych’ oczach pokazywanych u wladcow jest nienaukowa — nalezaloby sprawdzic czy podobnych zjawisk nie ma u zwyklych ludzi z powodu oswietlenia, rodzaju i kata kamery, ww. chorob itp (wiadomo np. ze kamera o pewnej czestotliwowci klatek nagrywa smiglowiec ze ‚stojacym’ rotorem

   • Bromba said

    Istnieje również coś takiego jak soczewki kontaktowe o szerokiej gamie kolorów i wzorów http://www.e-soczewka.pl/galerie/c/colourvue-crazy-eyes-kol_71.jpg

   • Szaman said

    Dokładnie. O ile nie wykluczam istnienia RepTilionów o tyle te wszystkie filmiki majace na celu ukazanie jaszczurczych oczu u polityków itp są dla mnie dość naciągane i śmieszne. Nie tak sie bada takie rzeczy ludzie! Perzcież właśnie takie filmiki ośmieszają te teorie i dają świadectwo tego że zajmują się tym ludzie niepoważni i niewykształceni. Jakkolwiek tak nie zawsze jest to tak na nas patrzą. I potem dziwić się że tak łatwo nas ośmieszyć przyklejając metkę „ci od teorii spiskowych”

   • Kosa said

    ehhh, ludzie ludzie. Wiecie co to softbox? Wpiszcie sobie w google grafika. Sam zajmuje sie fotografia i moge kazdemu z Was tak zrobic zdjecie (bez photoshopa) ze bedziecie takie oczy mieli. Odbijaja sie tam po prostu takie prostokatne dlugie lampy doswietlajace.

   • allseiingeye said

    Jestem autorem tego filmu, wykorzystano ten materiał zresztą przez wiele znawców tematu, jest to 100% oryginał, na telewizorni było widać lepiej, to co mam na kamerze to żeby inni też to zobaczyli, możecie badać film jak chcecie, dla zainteresowanych mam video z oryginalną ścieżką dźwiękową. Nie było nic przerabiane. Pozdrawiam

   • allseiingeye said

    Lampy odbijają się na biało, jako rozbłysk, a nie czarna plamka …. i to nie jest fotografia, to jest film…. nie da się tego zrobić tak, by ktoś nie zauważył że to fake. Poza tym nie znam się na efektach specjalnych, nigdy nie używałem takich programów i puszczenie przerobionego filmu, nie miałoby sensu…. Proszę przeczytać niżej mój post o możliwych przyczynach tego zjawiska….

   • allseiingeye said

    Zgadzam się z tobą Szaman, przeczytaj niżej mój post )(
    )(
    )(
    __
    \/

   • allseiingeye said

    Zobaczcie wrzucili na onet post na 5 minut i zdjęli, przyznali że globalne ocieplenie to ściema

    http://wiadomosci.onet.pl/2083738,12,globalne_ocieplenie_to_oszustwo_skandal_w_uk,item.html

   • dartan said

    szczurze oczy?
    moja ex teściowa takie ma!

   • Henoch said

    Henoch do kruków Eliasza

    Gdzie tak wysoko lecicie
    Do kąt tak się nie spieszycie
    Pracy ciężkiej dla chleba nie znacie
    A jednak dziwnie ten chleb posiadacie
    Gdzie są moi bracia kruki
    Czy z tego zalatania przegapili zimę
    Przecież im wszystko opowiedziano
    O nadchodzącej zimie i o tych którzy moich kruków nie kochają
    Kruki prześladują i zabijają

   • bingo said

    Męstwo w ucisku

    24 12 Uczeń nie przewyższa nauczyciela ani sługa swego pana. 25 Wystarczy, jeśli uczeń będzie jak jego nauczyciel, a sługa jak pan jego. Jeśli pana domu przezwali Belzebubem13, o ileż bardziej jego domowników tak nazwą. 26 14 Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. 27 Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! 28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. 29 Czyż nie sprzedają dwóch wróbli za asa? A przecież żaden z nich bez woli Ojca waszego nie spadnie na ziemię. 30 U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. 31 Dlatego nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli.
    32 15 Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. 33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

    Ewangelia Mateusza rozdzial 10 werset 24 – 33

   • Henoch said

    List Henocha do wszystkich

    Pozdrawiam was wszystkich którzy czytacie pokojem świętym JEZUSA CHRYSTUSA który przyszedł w ciele na świat przez Najświętszą Maryję Pannę i umarł za nas wszystkich ludzi i za grzechy ludzi pokój wam wszystkim.
    Wydarzenia ostatnich dni jakimi jesteśmy świadkami spowodowały pilną potrzebę przypomnienia wam prawdy . Pisał do was Eliasz , Pustelnik , Jan , daras , świnia i wielu innych . Jeżeli ktoś z was poczuł się urażony przez języki obce którymi się posługiwali to mówię wam że tak się stało żeby informacja o przyczynach tego wszystkiego dotarła do każdego kto posługuje się językiem innym od naszego . Przed ostatni to już list do was tą drogą ale nie dezercja to ze strony Henocha i Eliasza . Spotkamy się już niedługo z wami osobiście jak dane nam jest poznać . Na każdym miejscu do którego pośle nas DUCH ŚWIĘTY głosić będziemy wam prawdę o JEZUSIE CHRYSTUSIE i Jego jedynej sprawiedliwej ofierze złożonej swemu i naszemu OJCU , BOGU Abrahama , Izaaka i Jakuba . Diabelskie sztuczki antychrysta na każdym kroku wytkniemy i to że uciska was jako pięty wiedzieć powinniście wszyscy ale im bardziej naciska piętę tym bardziej Najświętsza Maryja Panna przyciska jego łeb do ziemi .
    Dziś jeszcze bracia wyślę wam jeszcze jeden list ostatni tą drogą do was aby każdemu z was było wiadome w jakich wydarzeniach uczestniczyli nasi praojcowie następne po nich pokolenia a teraz my .
    Niech wam BÓG Abrahama , Izaaka i Jakuba błogosławi przez zasługi śmierci krzyżowej naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA przez prawdę głoszoną w DUCHU ŚWIĘTYM pod macierzyńską opieką Matki miłosierdzia . Pokój męczennikom .

   • Krzysztof z Łodzi said

    Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie
    Niech pokój i dobro stąpi na ziemię.

    Witam Cię świadku Henochu !!!

    A gdzie brat nasz Eliasz ten drugi świadek ?

    Czytałem, o dwóch świadkach w Apokalipsie ale według mnie
    to nie dwie osoby ale dwie grupy osób.

    Pierwsza grupa to Papież, kardynałowie, biskupi, księża, zakonnicy i siostry zakonne.
    Druga grupa to my wierni Kościoła świętego.

    Czy czas wielkiego ucisku proroka Daniela rozpoczął się ?
    Czy czas proroka Jana z apokalipsy rozpoczął się ?

    Jeśli ty prawdziwie się odzywasz, to znaczy, że wszystko już rozpoczęło się.
    Według mnie, to wszystko rozpoczęło się 11-06-2009 roku, ale mogę mylić się.

    Jeśli tak, to w końcu odzywasz się.

    Ale Pan mój i Król mój Jezus Chrystus uprzedzał mnie, w Ewangelii Mateusza rozdział 24.

    24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda,
    by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.
    25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: „Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!;
    „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie,
    tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą.

    Niedajcie się zwieść fałszywym prorokom, a ty jaki jesteś prawdziwy czy fałszywy ?

    Pytam, bo skądże mam wiedzieć.
    Coś bym jeszcze napisał, ale teraz ty odezwij się.

    Krzysztof z Łodzi

    krzysztof_z_lodzi2@poczta.onet.pl

   • Eliasz said

    wszystko ci napisałem w listach bracie.
    Duch który uznaje ze JEZUS CHRYSTUS przyszedł w ciele na świat z Najświętszej Maryi Panny z BOGA jest więc sprawdz.

    Jestem tym który nie ma złota nie ma srebra w lewej ręce ma różaniec a wprawej krucyfiks .

    Henochów i Eliaszów jest 300 jak ci pisałem czekam na ciebie Henochu w Krzeszowicach – Czernej w dniu 01-12 w klasztorze Karmelitów Bosych ucznów proroka Eliasza znajdziesz mnie na drodze krzyżowej ubranego na czarno . Zabierz z sobą książeczkę wojskową ( traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny ) czas już abyśmy pokazali się światu

    Niech ci BÓG Abrahama ,Izaaka i Jakuba błogosławi .
    twój brat w służbie Królowej Karmelu Eliasz

    PS z poczty @ NWO zrezygnuj

  • Jaga said

   Na tym filmiku zęby też lepiej nie wyglądają. Kiedyś to oglądałam, ale nie wiedziałam co myśleć…

   • MX said

    Wy się zajmujecie detalami zamiast zwrócić uwagę na kwestie zasadnicze! Przecież u tego człowieka widać różki! Czy Wy tego nie widzicie?! Pewnie nie zwróciliście także uwagi na jego ruchy! Ewidentnie z nich wynika, że ta postać ogonem kręci i na kopytach skacze! Jesteście zbyt mało czujni!

   • MX said

    Do Pana Doktora Piotra: Ja naprawdę się nie dziwię Pańskiej propozycji zastanowienia się nad całkowitym wyłączeniem możliwości komentowania. Niektórzy piszą tu takie ewidentne kretynizmy, które skutkują tym, że poważne z gruntu tematy są sprowadzane do komedii. W odbiorze powszechnym rzutuje to bardzo negatywnie na cały blog i na wszystkich autorów. Dyskredytuje to poważną tematykę. Do tego dojdzie, że przeciwnicy szczepień wrzuceni zostaną do jednego worka z niepoważnymi osobnikami, bredzącymi nieprzytomnie o diabłach, smokach i czarownicach. I komu ludzie uwierzą? Wyświechtanym na „picuś glancuś” tzw. „ekspertom” podkolorowanym medialnym blichtrem czy autorom tego bloga? Uwierzą paniom i panom z TV, ponieważ wystarczy tu poczytać niektóre komentarze, żeby po prostu parsknąć śmiechem i zastanowić się nad kondycją psychiczną niektórych tu piszących. Przepraszam, Panie Doktorze, za szczerość, ale są pewne granice nie tylko logiki, ale i dobrego smaku, których przekraczać się nie powinno-chociażby w celu zachowania wiarygodności. Pozdrawiam.

   • allseiingeye said

    Człowieku sam sobie ujmujesz, czytałeś główny wątek? Czytałeś artykuł? Jest poruszony wątek diabelskiej pro satanistycznej evil elity, post jest przykładem tego i jak najbardziej na temat, czytać nie umiesz, czy celowo się rzucasz????????????????????

   • Jaga said

    Mx
    czy Ty uważasz, że już nie można zażartować…wszystko na serio…zwarować mozna!!!

   • Jaga said

    @MX
    O zębach zażartowałam, ale jesli chodzi o szatańskie intencje elit to nie uważam za żart. Nie znam Twoich postów i nie znam Twojego zdania na różne tematy, widać jestes NOWY.
    Naskakujesz na mnie a wogole mnie „nie znasz”.

   • MX said

    @ Jaga

    Nie jestem taki nowy. Materiały tu dostępne śledzę już od kilku miesięcy. Poza tym nie naskakiwałem na Ciebie. Jeśli tak to odebrałaś-upraszam o wybaczenie. Naskakiwałem i naskakuję na robienie z tego bloga pośmiewiska! Zależy mi na jego rzetelności, bowiem wiele przedstawionych tu tematów, a zwłaszcza źródeł, jest godnych najwyższej uwagi. Oczywiście, mam swój stosunek i własne zdanie do niektórych twierdzeń. Z niektórymi-zwłaszcza jako prawnik-nie mogę się zgodzić, bowiem nie znajdują odzwierciedlenia w polskim prawodawstwie (np. tezy o przekazaniu podmiotowości prawnej państwa na rzecz WHO). Ale NIE ZMIENIA TO FAKTU, że ogólny sens działań P. Piotra i innych jest słuszny. Dlatego tak mi zależy na WIARYGODNOŚCI tego bloga! Niestety, tej wiarygodności nie sprzyjają niektóre komentarze rodem z domu wariatów.

    Ostatnie zdanie absolutnie nie odnosi się do Ciebie!

    Pozdrawiam.

   • Jaga said

    @MX
    Cieszę się, że sobie wyjaśniliśmy. Nie wierzę we wszystko co się tu pisze i też mam własne zdanie. Są tematy bardzo istotne, które trzeba szybko załatwiania ( Szczepionki ) jak i te które mogą poczekać, choć takich raczej niewiele, bo większośc się ze sobą łączy. Sa tematy dziwne w których nie biorę udziału jak i większośc np. Indygo czy jaszczury o których wiem niewiele, ale i takie dotyczące Biblii czy proroctw, które są dla mnie ważne.
    Nie staram się zaśmiecać bloga swoimi postami.

  • allseiingeye said

   Ok, a nie wpadliście na to, że może to być efekt działania jakiś narkotyków, np zażywanych podczas jakiś spotkań, nie należy również wykluczyć zmian na tle nowotworowym, czy wątrobowym, przyczyn może być wiele. Nie sądzę by były to jakieś soczewki, nie miałoby to sensu, chyba że Kwach zwariował (wątpliwe) i chce się upodobnić do jaszczurki… Hipoteza pod ten artykuł może być taka, z całą dozą prawdopodobieństwa, że Kwachu jak i inni Bushe, Clintony, Kisingery itd. wprost zaprzedali duszę za władzę, na jakiś obrządkach typu – bohemian grove. Stąd nominacje Kwacha na sekretarza europy, czy szefa nato. Wszystko, wszystkim, ale ten film jest wskazówką na zło naszej elity rządzącej. Pozdrawiam

   • mm said

    dla Ciebie napewno nastal juz czas kiedy trzeba sie wybrac do dobrego psychoterapeuty

   • allseiingeye said

    Wiesz gdzie żyjesz?

   • MX said

    Bardzo słuszna propozycja! Tak jak pisałem powyżej-są na tym blogu ludzie mądrzy. Ale są też osoby względem których można poczynić podejrzenia co do ich predyspozycji psychicznych.

   • Margherita said

    No i jesteście idealnymi kandydatami na wyborców „opiekuńczego rządu”. Głupie – nie czytaj.

    Każdy komentarz poprzedzony jest nickiem – zapamietaj sobie kogo lubisz, a kogo nie. I nie czytaj komentarzy, które Ci sie nie podobają.

  • allseiingeye said

   Filmik opublikowałem w poście, jestem użytkownikiem tak jak i ty, autorzy bloga nie mają z tym filmem nic wspólnego. Z filmu ktoś się może śmiać, ktoś może się bać, wolna wola.

  • Szaman said

   Ja jeszcze dodam ze to sie wszystko sprowadza do nowego ciemnogrodu. Młota na czarownice i stosów. Ubzduraliście sobie żę to jakiś znak charakterystyczny „szatana” i teraz będzeicie każdego kto ma takie oczy, prześladować niezależnie od tego kim jest. bo do tego to dąży.

   a nam mówią w szkołach że średniowiecze skończyło sie w 15 wieku naszej ery XD

   • allseiingeye said

    To że postrzegamy jakieś szczegóły nie oznacza że jesteśmy ciemnogród…. Interpretacja to jeszcze inna sprawa, ale o paleniu na stosie, heh nikt nie wspomniał., do głowy to mi jeszcze nie przyszło… heh

   • Margherita said

    Średniowiecze nawet w 10% nie było tak ciemne jak końcówka XVI i XVII w i pocz. XVIII To co opowiadają w szkołach nie jest prawdą. „Średniowieczna ciemnota” ograniczała się do upadku technologicznego – ludzie nie mieli wodociągów, odprowadzania ścieków, dobrych narzędzi (a takie cuda mieli w Rzymie;). Natomiast pod względem mentalności byli podobni do nas, a może nawet bardziej „nowocześni” i „wyzwoleni”. Np nikogo nie dziwiła płatnerka (rzemieślniczka wytwarzająca zbroję). Gdyby dzisiaj Twoja koleżanka powiedziała, że pracuje przy montażu Rosomaków zapewne zrobiłbyś „wielkie oczy”. Szacuje się, że nawet do 20% dzieci przychodziło na świat w nieformalnych związkach, określanych jako „małżeństwo pokątne”. Bardzo się myli kto sądzi, że ludzie w średniowieczu nie cieszyli się życiem. Owszem, szli na procesję, czynili pokutę, a jakże. A potem szli się bawić. Mieli teatry obwoźne, orkiestry, karczmy. Często podróżowali do pobliskich miejscowości. Do tego poziom oświaty przy słabych możliwościach kształcenia był niezły ok 70% chłopów (mężczyzn, kobiet ok 50%) potrafiło się podpisać i przeczytać jakiś prosty tekst. Piśmienni byli niemal wszyscy mieszczanie należący do cechów. Wszelkie poważniejsze umowy handlowe były spisywane! (i to ortograficznie;).

  • imieNNiczka said

   Dzisiaj/ środa/ o 16.15 INTERWENCJA o wpływie szczepionek na płodność

  • net23 said

   Chyba już dziś na serio należy zastanowić się czy można i w jaki sposób można zaradzić powszechnemu chipowaniu…
   http://www.globalnaswiadomosc.com/chipyniesateoria.htm

 2. NICC1 said

  MUSIMY ROBIC WSZYSTKO ABSOLUTNIE WSZYTSKO CO W NASZEJ MOCY, POKI JESZCZE MOZEMY, POKI MAMY TAK PRZEPOTEZNE NARZEDZIE JAKIM JEST INTERNET ZEBY USWIADAMIAC LUDZI O TYM CO DZIEJE SIE NAPRAWDE!! NIGDY NIE TRACCIE NADZIEI!! NAWET JAK WIEKSZOSC PATRZY SIE NA WAS JAK NA WARIATOW NIGDY NIE PRZESTAWAJCIE PROBOWAC!! TO NAJLEPSZE CO MOZEMY ZROBIC, TO WSPANIALA RZECZ, TO CZYSTE DOBRO…WALCZMY WSZYSCY RAZEM!! ONI BOJA SIE NAJBARDZIEJ ZWYKLYCH LUDZI, DLATEGO TRZEBA ZROBIC WSZYTSKO ZEBY CI ZWYKLI LUDZIE ZNALI PRAWDE I NIE BALI SIE!! UDA NAM SIE ALE TYLKO RAZEM!! NAJWAZNIEJSZE TO ZDEMASKOWAC GRUPE BILDERBERG!! DO WALKI!! DO ZWYCIESTWA!!! BOG JEST Z NAMI!

  • Piotr Bein said

   trzeba zaczac od przezwyciezenia wlasnego leku czy strachu — w tym Bog pomocny

  • Vebriq said

   Nicc1-zdaje się,że jesteś z Krakowa więc ci odpowiem,wczoraj o 18tej w Krakowie robiliśmy spotkanie dla grupy ludzi związanej z Cywilizacją Życia(stowarzyszenie w rejestracji)i oprócz mnie-mimo ogłoszenia na http://www.swinskasprawa.pl,tutaj w komentarzach,na facebooku i w rozsyłanych przeze mnie prywatnych mailach stawiła się jedna(1!) dziewczyna…to jest ludzie pośmiech,jesteście dobrzy tylko do pisania w internecie a kiedy trzeba naprawdę przyjść,zorganizować jakąś działalność to jest osób wszystkiego dwie!Wahałem się czy o tym napisać bo nieprzyjaciel też czyta ten blog a to obnaża słabość naszego ruchu,jestem jednak zbyt wk..żeby się przejmować już,jak tak dalej ma iść to..wy chyba zasługujecie na to,żeby was tak potraktowano jak to robią koncerny,jak bydło,mysz się rodzi choć stękały góry…jesteście nieźli w tym ogłaszaniu buntowniczych haseł tam i siam,ale nic nie robicie poza tym….OBUDŹCIE SIĘ!!!!!

   • NICC1 said

    Chcialem przyjsc z dziewczyna i kolega ale nie moglem znalesc na blogu info o godzinie spotkania…Moze nast razem jakos bardziej uwidocznijmy na blogu takie spotkania…

   • Vebriq said

    nie ma na co czekać,możemy się spotkać w dowolnej porze choćby nas było dwóch..pisać na cheswaw@gmail.com,zwłaszcza mile widziane pomysły na działanie bo samymi ulotkami zwojujemy za mało..szczególnie zależy mi na osobach wprowadzonych w sprawę,które chcą działać tzn.ci którzy byli na spotkaniu założycielskim Cywilizacji Życia,na spotkaniu 17.10 w pralni,na spotkaniu 26.10 z Jane B.-musimy się poskładać i działać.Wszyscy chętni,zwłaszcza z Krakowa-pisać na podanego maila i od razu podawać pomysły na akcje.

   • ALFA said


    TELEWIZJA MASOWA KONTROLA UMYSŁU (WARTO WIEDZIEĆ)
    DO CZEGO SIĘ STOSUJE MEDIA DO NIEŚWIADOMEGO MANIPULOWANIA SPOŁECZEŃSTWEM

 3. Manganian said

  Na onecie piszą, że Litwa ogłasza epidemię. Kilka dni temu pisali o Czechach. Ciekawe jak to się potoczy dalej. Nie mogę patrzeć jak nie którzy ludzie zgadzają się z tym co podają media i oficjalne władze oraz WHO. Dlaczego niektórzy sądzą, że ta grypa jest w tej chwili bardzo niebezpieczna? Zgony na poziomie 0,0xx…. nikły procent. Jak łatwo kierować ludzmi.
  Ciekawe info o żołnierzach. Można powiedzieć piz of szit amerykańscy piloci. Coś nie bardzo widzę akcje Marines. Co zrobią jak większość USA będzie się już szczepić? Odmówią dowódcą? Przestaną słuchać rozkazów?

  • Piotr Bein said

   media jak onet sluza ‚satanistom’ — nie czytajcie i nie propagujcie tu – szukajcie info gdzie indziej; skad negatywne opinie o wojsku usa? najlepsi aktywisci o pokoj i zmiane w usa to powracajacy z frontu zolnierze – znam paru z dzialalnosci przeciw broni uranowej

  • Jaga said

   http://wiadomosci.onet.pl/2084103,12,kanada_firma_farmaceutyczna_apeluje_o_wycofanie_groznych_szczepionek_na_ah1n1,item.html
   ======================
   od pb: jaki sens wklejania linkow bez komentarza? chcielibysmy stopniow zmieniac charakter dyskusji z podaduszek i plotkowania na dojrzalsze wpisy analityczne, syntetyczne itp. — prosze w tym pomagac dla wspolnego dobra – inaczej cofamy sie; poza tym to juz bylo u nas przetlumaczone z dwu zrodel kanadysjkich a nie szczekaczki satanisgtow – onetu; zamiescilem opieprz na ten temat wczoraj

   • Jaga said

    Zdażyło mi się pierwszy raz, ale w linku widać o co chodzi.
    Ma Pan jednak racje też mnie to denerwuje.

   • Atena7777 said

    Tylko ze do ludzi nie zwiazanych z tym blogiem lepiej docieraja takie informacje gdy podsunie sie im info z onetu, wp czy innych, kazdy chwyt jest dobry jezeli chodzi o cel………….

  • toms said

   Dziś dziennikarze podali INFO z TVN.INFO , że na Ukrainie syttuacja epidemiologiczna normalnienie , mało kto chodzi już w maseczkach , to pozytywne

   ja dzis byłem na dużym targowisku co odbwywa się w okolicy Krakowa , ok., 20 000 luda , nikt nie kaszle, nikogo w maseczkach nie widziałem.

 4. toms said

  Ciekawe co z śledztwem Prokuratury w Grudziądzu , w sprawie smierci tych bezdomnych zaszczepionych eksperymentalnie — śledztwo się toczyło na pewno , prawdopodobnie zostało umorzone gdyz wtedy żaden wpływowy dziennikarz nie interesował się w ogóle tematem grypy i szczepionek , teraz jest inaczej — może odgrzebią tą istotną przesłankę ludobójstwa QQQQ!!!!!

 5. toms said

  Post pana „Asca” z http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=697096

  „sluchajcie, jestem farmakologiem i musze tutaj dodac pare slow od siebie. strona http://www.grypa666…. to jest jakies oszolomstwo, wyssane z palca. Jesli chodzi o leki, to trzeba pamietac, ze to jest ZAWSZE pewna zaleznosc miedzy dzialaniem pozadanym (leczniczym) a dzialaniem ubocznym, czasem niepozadanym. I leki sa wprowadzane do uzycia wtedy, kiedy bilans kozysci przewyzsza szkody. Nawet aspisryna, lek, ktory ma najwyzsza sprzedaz na swiecie, ma dluga liste dzialan niepozadanych, min. uszkodzenia błony śluzowej żołądka, których konsekwencją są krwawienia z przewodu pokarmowego oraz wrzody żołądka. Czy to jest powod zeby ja wycofac? Absolutnie nie, bo to samo dzialanie ratuje zycie ludzia ze zwiekszona krzepliwoscia krwi, lub po prostu w podeszlym wieku chroniac przed zatorami pluc i mozgu, zawalem serca itp.
  Podobnie jest ze szczepionkami. Jako ciekawostke, moge powiedziec, ze wiekszosc lekow dziala objawowo, czyli znosi jedynie objawy choroby, ale z niej nie leczy. Wyjatkiem sa antybiotyki, ktore niszcza bakterie/grzyby i eliminuja chorobe. Co do wirusow, to jest o wiele bardziej skomplikowane i nie ma na nie zbyt wiele skutecznych lekow. Ale wspaniale dzialanie maja tutaj wlasnie szczepionki, poniewaz pozwalaja naszemu organizmowi „nauczyc sie” wirusa bez ryzyka rozwoju zakazenia. Taka pamiec wirusa pozostaje na cale zycie, nie dopuszczajac do ponownej infekcji. Sukcesem np. w tych dzialaniach byla eliminacja wirusa ospy prawdziwej, zainteresowanych odsylam do np. wikipedii, naprawde ciekawa historia. Zauwazcie, ze dzieki rozwojowi szczepionek wlasnie zwiekszyla sie przezywalnosc dzieci i dlugosc zycia. Osoby, ktore maja 30 laqt i wiecej pamietaja wiele chorob zakaznych z dziecinstwa, takiech jak swinka, rozyczka, odra… dzisiaj dzieci juz na nie prawie nie choruja wlasnie dzieki szczepionkom.
  Co do grypy to sprawa jest troche bardziej skomplikowana, poniewaz grypa bardzo szybko mutuje, stac praktycznie co sezon trzeba sie szczepic na nowa odmiane. Co do swinskiej grypy, byla juz ta odmiana w latach ’70-80 i co ciekawe wlasnie dlatego dzis choruja glownie osoby przed 30 rokiem zycia. A wracajac do szczepionek, nie przesadzalbym z ich szkodliwoscia, jak kazdy lek moze miec dzialania niepozadane, nawet powiklania, ale pamietajmy, ze na grype a wlasciwie na jej powiklania umiera rocznie kilka milionow osob. W takim przypadku ryzyko powiklan po leku jest wielokrotnie nizsze niz powiklan po grypie. A obecnie procedury kontrolne i badania kliniczne nie pozwalaja na wprowadzenie do obrotu leku, ktory bylby szkodliwy – w takim stopniu jak mozna przeczytac an niektorych stronach.
  I jeszcze jedno – uczulam na kierowanie sie ostroznoscia i zdrowym rozsadkiem w cytowaniu i wierzeniu w opinie z internetu. Zastanawialiscie sie kto to pisze? Moze jakis sfrustrowany 18-latek? czy jestescie przekonani, ze to co czytacie jest wiarygodne? W internecie mozna znalezc kazda szukana informacje, nie kazdy jednak potrafi odroznic prawdziwa informacje od wytworow czyjejs wyobrazni. Szczegolnie jesli jest w jakims temacie laikiem. Zycze zdrowia!

  • toms said

   Zachęcam do czytania innych postów tego pana asca , gdyz jako farmakolog informuje o eksperymentach podawania szczepionek w żywności , wynika że jest w ogóle entuzjastą szczepionek

   • ALFA said

    @Toms ja czytałem też wypowiedzi farmakologa, który opierał się na leczeniu witaminami i się z nim zgadzam ,a ty tu proponujesz leki ,które pomagają zlikwidować objawy i uszkadzają co innego,a nie wyleczyć ich przyczynę ,a może podasz co powoduje że ludzie chorują.Ludzie chorują od tego g…na co jedzą,jest brak witamin,aminokwasów,mikroelementów .
    Tak ta żywność jest wyjałowiona i lekami chcesz jeszcze doprawić(chemią)poczytaj co powoduje brak witamin naturalnych.Też zachęcam do czytania .

   • Magdalena said

    @ALFA
    Toms nie proponuje, tylko zwraca uwage na posty farmakologa. Ten „Asca” pisze o eksperymentalnym podawaniu szczepionek w jedzeniu. Tak jak np. lisom przeciwko wsciekliznie. Nie czytalam postow Asca, ale rzeczywiscie moze warto sie przyjrzec (jak sie akurat trafi). Juz teraz sklad zywnosci nie jest dokladnie podawany na opakowaniach.

   • toms said

    dokładnie o to mi chodziło , że różni farmakolodzy mają diabelskie pomysły !!!

    zwracam uwagę od kilku lat co , jem ale od marca 2009 roku zwracam już może przesadnie , gdyz farmakorpy trują żywnosć chemią

  • baria said

   Farmakolog powinien wiedzieć, że nigdy nie ma szczepionki z wirusem, który właśnie grasuje. Szczepionki opracowuje się na podstawię wirusa z minionego sezonu grypowego i nie ma możliwości, żeby szybko wyprodukować szczepionkę na nowego, zmutowanego ergo szczepi się starym, nieaktualnym wirusem.
   Przyznaj ,że albo jesteś handlowcem na usługach koncernów farmaceutycznych, albo byłeś nieukiem na studiach. Poczytaj wywiad z dr Tomem Jeffersonem, to słynny na świecie epidemiolog zajmujący się badaniem szczepionek lub zajrzyj na stronę naszego dr Hałata, poduczysz się. Wywiad z dr Jeffersonem – sierpniowy Der Spiegel.

  • Vebriq said

   mam uwierzyć,że wyprodukowanie 4 miliardów szczepionek jest dla mojego dobra?niepokoi już sama władza organizacji,które potrafią produkować cokolwiek w tej ilości.A potem wciskają to przymusowo,propagandowo i na wszelkie sposoby…
   a efekty uboczne na lata,długoterminowe?to wielki business,nie ufam żadnym kartelom,za duże pieniądze się na tym robi.Każdy monopolista ma tendencje do nie liczenia się z klientami i big pharma też,trzeba to rozbić tak czy owak.

  • Bukajs said

   @Toms i inni:
   A dlaczego Asca nie używa polskiej klawiatury?
   Propaganda i dezinformacja nakierowana na rozproszenie waszej uwagi i wzbudzenie wątpliwości. Działa prawda?! No to wątpcie dalej w to, po co tu przyszliście i idźcie się szczepić. Ten Asca to albo skorumpowana świnia, albo kretyn. A może Asca nie istnieje?

 6. zyta said

  Na temat czipow jeszcze (z poprzedniego art.) znalazlam:

  Frag.”Mikroczipy – kto przyjmie „znamię bestii”?
  Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo, powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.”
  http://www.eioba.pl/a109649/mikroczipy_kto_przyjmie_znamie_bestii

  Frag.
  „Ciekawostką jest jeszcze, dlaczego zdecydowano się wszczepiać bioczip na wierzchu prawej dłoni lub na czole. Otóż chodzi o źródło zasilania, rodzaj litowej baterii, samo ładującej się. I tak, dr Sanders opatentował miniaturowy akumulatorek, który ładuje się pod wpływem zmian temperatury ciała w czasie wysiłku fizycznego. I co ciekawe, dwa miejsca na ludzkim ciele, gdzie te zmiany temperatur są najwyższe to właśnie wierzch prawej dłoni oraz czoło na linii włosów. I jak tu nie wierzyć przepowiedniom. Z drugiej strony, przyszłość rodzaju ludzkiego, póki co maluje się w tak czarnych barwach, że większość utworów apokaliptycznych się sprawdza. Tym bardziej, że możni dzisiejszego świata mają swoiste poczucie humoru i na przykład super komputer w Belgii, zdolny zakatologować każdego człowieka na świecie, nazwali „BEAST” –Brussels Electronic Accounting Surveying Terminal. „BEAST” istnieje już od co najmniej 1975 roku i aż strach pomyśleć, jak od tamtego czasu został, na nasze nieszczęście, udoskonalony.”
  http://www.starwon.com.au/~korey/bestia.htm

  wg mnie 1.dojdzie do takiego czipowania, ale nie wszystkich,
  2.biblijne proroctwa ,jak dotad, zawsze sie spelnialy wiec to tez ma taka szanse
  3.napisane jest w Bibli, ze beda wrzody na ludziach z powodu „znamienia”, czytalam gdzies, ze bateria litowa moze ulec uszkodzeniu przez wzmozone promieniowanie kosmiczne a takowe niektorzy naukowcy zakladaja (2012r.?)”Kiedy przekroczymy ten galaktyczny rownik, zostaniemy zbombardowani przez wiecej promieni kosmicznych” mowi Nassim Haramein w 2 cz.dodatku do II serii (jest IV serie)
  Przekroczyć Horyzont Zdarzeń II (dodatek 2/2)

  • świnia said

   @ Zyta

   właśnie o to chodzi bardzo dobre

   Pozdrawiam

  • Kier said

   superkomputer w Luksemburgu
   oprócz „Bestii” istnieje inny jeszcze komputer, znacznie od niego większy, a mieści się on w „Monet Building”w Luksemburgu. Jest to superkomputer tak potężny, ze może wykonać wyznaczone
   sobie zadanie: pomieścić w sobie numery dla oznakowania wszystkich mieszkańców ziemi. Nikt nie ujdzie jego kontroli!
   Numer kierunkowy to wciąż numer 666. Rzecz uderzająca, że gdy się pod litery wyrazu „computer”
   podstawi wartości numeryczne alfabetu angielskiego (w postępie arytmetycznym), otrzymujemy taki oto wynik:
   C – 18
   O – 90
   M – 78
   P – 96
   U – 126
   T – 120
   E – 30
   R – 108
   ———-
   RAZEM 666

   analogicznie gdy chodzi o „znamię Bestii” („Mark of Beast”):
   M – 78
   A – 6
   R – 108
   K – 66
   O – 90
   F – 36
   B – 12
   E – 30
   A – 6
   S – 114
   T – 120
   —————
   RAZEM 666

   ==liczby porządkowe kolejnych liter alfabetu angielskiego pomnożone przez „6”
   i otrzymane wyniki podporządkowane odpowiednim literom tego alfabetu.
   ——————————————————————–
   „Przygotujcie się na Wielki Ucisk i na Erę Pokoju” John Leary s.60-61
   http://www.ppharka.hg.pl

  • eminem said

   @Zyta myślę, że co do określonych dat należy być bardzo bardzo ostrożnym, a w szczególności 2012, tutaj wyrocznią jest tylko Biblia. Co do pozostałych kwestii w zupełnością się z Tobą zgodzę… Powiem więcej jest coś na rzeczy skoro są budowane schrony… Dodam tylko, że oni kontrolują ekonomię, pieniądz, oraz jak możemy zauważyć nawet pogodę… lecz nie mają władzy nad kontrolą tego co dzieje się poza naszą planetą i tego się obawiają….. resztę zostawiam do przemyślenia…

  • Dociekliwy said

   Wszystko to brzmi pięknie, ale niby jak zweryfikować prawdziwość tych twierdzeń? Np. tych:

   „…w 1975 roku, dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie, który złożył oświadczenie że: „dr Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG, publicznie potwierdził istnienie w Brukseli, superkomputera o nazwie „Bestia”, zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować wszystkich mieszkańców Ziemi .”

   Jeżeli tak zaawansowana technologia rzekomo istniała już w latach 70-tych, to jak to możliwe że nie słyszał o tym nikt poza „dr Ducombe”, który to z kolei „oświadczył”, że jakis dr Eldman „publicznie potwierdził” istnienie tego superkomputera w Brukseli? Skoro jest to kolos zajmujący „trzy piętra gmachu” to niby gdzie sie ten gmach znajduje? Pod jakim adresem? Przeciez to nie są rzeczy których nie dałoby się zweryfikowac.

   „Ponadto wybitny kanadyjski uczony dr Patrick Fisher na zadane pytanie: „czy każda osoba ze świata uprzemysłowionego jest już zarejestrowana w ‚Bestii’ ?”, odpowiedział: „Tak, jest zakodowane nie tylko nazwisko danej osoby ,ale również to czym zajmowała się w ciągu swego życia, to znaczy praca , uzdolnienia, kierunek myślenia i wszystko co może być przedmiotem zainteresowania.”

   Jak to mozliwe, że na całym świecie, na przestrzeni ponad 30-tu lat, tylko jedna osoba zabrała w tej sprawie głos? Przeciez gdyby cos tak sensacyjnego miało miejsce to jest rzeczą niemożliwą żeby nikt (poza „dr Patrickiem Fisherem”…) nie miał na ten temat nic do powiedzenia. Nawet jesli sami twórcy nie byliby tym zainteresowani, to przeciez dziennikarze (szczególnie ci w miarę niezależni) juz dawno rozebraliby całe przedsięwzięcie na czynniki pierwsze. A tu nic, cisza. Przez tyle lat wszystko co na ten temat mamy to jednozdaniowy cytat z jakiegos „wybitnego uczonego”.

   „A gdzie najlepiej wszczepiać to urządzenie? Zgadnijcie. Biochip ma być zasilany elektrycznym biopolem człowieka, a okazało się, że najlepsze dla niego miejsce to dłoń albo czoło…”

   A skąd autor tekstu wziął taką informację? Niby w jaki sposób sie to „okazało”? Jakie testy naukowe to potwierdzają?

   Nie zrozum mnie źle, ja naprawdę nie chce sie czepiac, ale skoro takie sensacje moze sobie na poczekaniu wyprodukowac praktycznie każdy (nie musząc ich nawet udowodnic) to kto powazny traktowałby je serio?
   Dlatego dla mnie takie argumenty nie wnoszą do sprawy nic konkretnego.

   Dla tych co nie czytali przypomnę tylko, ze pytałem o opinie w następującej kwestii:

   Czy aby na pewno uzasadniona jest popularna ostatnio teoria, ze opisane w Apokalipsie „znamię bestii” to wszczepiany pod skórę microchip? Moje wątpliwości wzbudził fakt, ze póki co nie slyszy sie o wszczepianiu chipów w czoło, a wg Apokalipsy znamię bedzie mozna przyjąc albo na prawą rękę albo na czoło. Dlatego wyraziłem opinię, że byc moze nalezaloby traktowac to „znamie” w sposób bardziej dosłowny, a więc jako cos w rodzaju znacznika nanoszonego na skórę na zasadzie tatuażu, po to aby gołym okiem móc odróżnic zwolenników „bestii” (czyli antychrysta) od jego przeciwników – tym bardziej ze jest konkretnie powiedziane, iż znamie bedzie przedstawiało „imię” lub „liczbę imienia” bestii, co jeszcze mocniej sugerowałoby ze bedzie sie ono znajdowało NA skórze, a nie POD nią. I jak juz pisalem, tylko w takim przypadku uzasadnione staje się umieszczanie znamienia na czole, czego nie sposób powiedziec o wszczepianiu w czoło microchipa.

   Dlatego samo hasło że „okazało sie” iz najlepszym miejscem dla chipa jest „dłoń i czoło” po prostu mnie nie przekonuje. To taka próba przemycenia jednego elementu na bazie wiarygodnosci innego. Bo że dłoń to rozumiem, ale czoło? Trzeba by to jeszcze konkretnie uzasadnic – nie ogólnymi twierdzeniami, ze chodzi o róznice temperatur, tylko jakimis danymi naukowymi. Bo właśnie ten drobny szczegół powoduje, ze albo cała teoria upada, albo nabiera sensu. A skoro nikt jak do tej pory nie słyszał o wszczepianiu chipów w czoło, to cały pomysł pt. „znamie=chip” jest tak naprawdę mocno naciągany i wbrew pozorom nie może byc traktowany jako cos oczywistego. A przynajmniej na razie, bo nie jest powiedziane, ze będzie tak zawsze…

 7. toms said

  http://wiadomosci.onet.pl/2084035,11,nie_wygladalo_na_zagrozenie_zycia,item.html

  w Polsce na prawde -wiem to na swoim przykłądzie nie mieć wypadku ani nie chorowac nagle

  http://wiadomosci.onet.pl/2084035,11,nie_wygladalo_na_zagrozenie_zycia,item.html

  w przeciągu 2005-2009 , raz miałem nagłe bardzo powazne zachorowanie a drugi wypadek i stwierdzam ze największa katorga jest dostac sie do izby przyjęc i tam pobyt

  na oddziale robi sie juz normalniej

  a le najgorsi sa lekarze z pogotowia i lekarze z Izb Przyjęc !!!!

  • Brenda said

   Dokladnie! Raz bylam swiadkiem mimowolnym, gdy na izbie przyjec w kolejce stalo z piec osob i kazdy z chorych wobec swiadkow musial wyluszczyc co mu dolega. Kobieta przede mna nie miala wyjscia i musiala wszystkich „poinformowac” : poronilam. Rzygac sie chce na polska „opieke” medyczna!

   • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

    Jak to nie miała wyjścia?
    Miała oczywiste wyjście; Mogła przecież poprosić osobę indagującą na bok, na stroną – bardzo godnie, ze zniewalalającą uprzejmością – i tam udzielić informacji.

    Jeśli ktoś pozwala się traktować jak bydło na pastwisku, będą tak traktować. Jak to Mickiewicz napisał: „To szkieletów ludy”.

    Dadzą się niektórzy zaczipować, dadzą 😦 .

    Radośnie rycząc: „Muu!”

    Możemy ocalić przed zaczipowaniem tylko tych, którzy rokują nadzieję.

   • Brenda said

    Czyli kazdy powinien prosic na strone, bo stan zdrowia to kazdego prywatna sprawa.
    Szkoda, zes nie widzial tych… sorry za porownanie ryjow ze zwieszonymi, obrazonymi nosami , tych przyjmujacych. Tego nie da sie opisac jak traktowani sa pacjenci.

 8. Mery said

  Na blogach wloskich podali ze 15 listopada mial miejsce atak chemiczno-biologiczny na Austrie
  http://www.scienzamarcia.blogspot.com/2009/11/lattaco-chimico-biologico-sullaustria.html
  http://www.strakerenemy.blogspot.com/2009/11/lattaco-chimico-biologico-sullaustria.html
  http://www.francesco-word.blogspot.com/2009/11/lattaco-chimico-biologico-sullaustria.html

  • świnia said

   Z rodziną najlepiej

   Co mam teraz powiedzieć wam bracia ?
   Mam stanąć na wzgórzu najwyższym i krzyczeć
   Tak krzyczę niechaj Izrael brat nie walczy z Jakubem niechaj Jakub brat nie walczy z Ismaelem !!!
   Czy wszystkim już wam wmówili nienawiść ? czy brat podnosi rękę na brata czy w przymierze się z nim wplata ?

   PS . no tak to by się nie podobało ani capowi ani NWO

   • Piotr Bein said

    dokladnie, ‚satanisci’ od wiekow pracuja nad sklocaniem grup, zeby czasem nie zjednoczyle sie w Bogu; jak nie ma konfliktu, to go sztucznie stworza; zobacz jak mozna sklocic malzonkow pokazujac falszywe zdjecia jednemu z nich)

  • Obsertwator said

   Mery: strona wykasowana.

   masz moze jakis upload?

  • Piotr Bein said

   a austriackie — ze byly opryski w italii – pytanie czy histeria podobna jak tu na blogu, bez foto-dowodow (podobnie u burgermeister), czy rzeczywiscie atak

 9. Sand said

  [..]Na pojawienie się tych epidemii, jak np. czarna cholera, ludzie nie mieli wpływu.[…] A cóż do jasnej cholery to za choroba, ta „czarna cholera”?. Pomyłka w tłumaczeniu, czy celowe pisanie głupot, bo ludzie i tak „się nie znają”? Pewnie chodziło o czarną ospę… Ale moi drodzy, osoba, która pisze tak obszerny tekst, powinna wiedzieć o czym pisze. Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia w poszerzaniu świadomości obywateli. W związku z tzw. „epidemią” polecam też temat fluoryzowania wodociągów miejskich, bo to się ładnie dopasowuje do siebie.

  • Piotr Bein said

   czy w polsce fluoryzuja wode wodociagowa?

   • Sand said

    Czytałem jakiś czas na ten temat trochę artykułów w sieci. Było to około pół roku temu. Wzmianki o fluoryzacji wody w Polsce dotyczą tylko „części Wrocławia”. Wiadomości te pochodzą z opracowań powołujących się na rzekomo oficjalne źródła (niestety większość linków jest martwa – zapewne są dość stare) – czyli wiadomości z tzw. „drugiej ręki”.
    Oto na szybko znalezione przeze mnie informacje, chyba dość wiarygodne:

    http://www.frech.pl/fluor.html
    http://motyl.wordpress.com/2008/04/19/moje-zdrowie-fluor-szkodzi-zdrowiu/
    http://www.sciaga.pl/tekst/22368-23-zeby

    W Lublinie w najbliższych latach ma zostać uruchomiona jedna z niewielu w Europie fabryka puszek aluminiowych. Jednym z produktów ubocznych (odpadów) z tego zakładu będzie właśnie fluor…

   • zyta said

    Napisalm w tamtym roku mail z tym zapytaniem do Glownego Inspektora Sanitarnego w PL i odpisal, ze obecnie nie fluoryzuje sie wody w Polsce.
    Mozna ew. znow napisac i zapytac.

   • Margherita said

    Wydaje mi się, że nie. Chyba nie ma na to pieniedzy.

 10. A said

  http://www.insomnia.pl/Projekt_Camelot:_Przygotowania_do_2012-t591511.html

 11. Obsertwator said

  Panie i Panowie
  z wielką przykrością pragnę poinformować że niestety nasz świat zszedł na psy – i możliwe że świat idzie w rozwałkę.

  link do żródła: http://zbzukowski.bloog.pl/?ticaid=692a9

  http://www.rense.com/general88/mandi.htm
  ==================================
  Nie trzeba byc geniuszem,aby zrozumiec,ze chodzi o bio-czipsy wszczepiane pacjentom pod skore.
  Jezeli do tego dodamy fakt,ze tego rodzaju implanty potrafia pomiescic funkcje nie tylko informatyczna,ale moga byc wykorzystane do innych celow,takich jak: calodobowa kontrola polozenia geograficznego i lokalizacji dla poszczegolnych urzadzen (a wiec tym samym pacjenta,ktory ma wszczepiony implant),moga rowniez przy pomocy odpowiednio modulowanemu impulsowi elektromagnetycznemu,wywolywac i zmieniac( pozadane!) nastroje osoby,jaka ma ten implant,w koncu…Ostatnie doniesienia internetowe wskazuja,ze wojskowi maja mozliwosc wykorzystania tych implantow nawet do egzekucji danej osoby,lub spowodowania u niej trwalego kalectwa…To zachodzi pytanie: Czy wprowadzenie tej Ustawy oraz metod, bedzie sluzyc Zdrowiu Amerykanow?
  Warto rowniez dodac,ze wiekszosc Kongresmenow zgadza sie na tzw. Mandatory tego Systemu,co oznacza w praktyce,ze kazdy,kto bedzie chcial skorzystac z pomocy medycznej,bedzie musial sie wpierw „Zarejstrowac”,tyle ze ta „Rejestracja” bedzie dla niego oznaczac,wczesniejsza zgode, na wszczepienie do jego ciala bio-czipsa…
  Podejrzany jest rowniez pospiech we wprowadzeniu tej Ustawy…Dzisiaj wieczorem zadycydowane zostana losy Amerykanow i jesli Senat wyrazi zgode na ta Ustawe,to bedziemy swiadkami spelnienia sie proroctwa z ksiegi Apokalipsy…”Kazdy,maly i duzy,biedny i bogaty,wezma znak Bestii na swe ramie lub czolo”…
  NWO prowadzi ludzkosc w totalna niewole i bio-czipsy sa narzedziem do totalnego kontrolowania ludzkosci.
  Zadziwiajaca jest biernosc ludzi i chwilami mysle,ze wiekszosc zostala poddana jakiejs hipnozie…”Maja oczy,ale nie widza,maja uszy,ale nie slysza”…
  Ustawa Zdrowotna w USA jest sygnalem dla reszty swiata,ze oto dokonuje sie kolejny krok na drodze do stworzenia nowego Systemu Totalitarnego – Globalitaryzmu

  kązde słowo wklejone do postu należy do : http://zbzukowski.bloog.pl/?ticaid=692a9

  • A said

   NIe bardzo rozumiem, czyli że jeśli bedzie przyjeta ta ustawa to rozpocznie się czipowanie?
   Ten tekst jest zbyt niejasny aby wyciągnąć konstruktywne wnioski.

   • Obsertwator said

    Zasadniczo jest tak

    Dotyczy to tylko i wyłącznie zmian ustrojowych w USA.

    Ustawa przewiduje gromadzenie danych o pacjencie w sposob device klasy II lub klasy III (czyli BIO-chip)

    Jesli chcesz sie leczyć – to ci wszczepią czipa. Jesli nie chcesz miec czipa to sie nie leczysz.

    Zgodnie z apokalipsą – jest napisane janwnie: od czlowieka zalezy czy bedzie chcial przyjąć chipa czy nie.

    czyli ze w zastrzykach miałby być mikroczip – odpada.
    =======================
    od pb: jesli maja czipowac przez scypienia, to gdzie bylby czip, w igle?

   • Głos66 said

    Nic nie odpada. Przecież Iluminaci nie musza stosować się strikte do Apokalipsy św. Jana.
    Oni zrobią to po swojemu, choć w bardzo zbliżony sposób.
    =============
    od pb: correct! juz robia – google ‚wolfgang eggert petition’

   • Obsertwator said

    nie sądzę.

    Czlowiek musi mieć wybór.

    W apokalipisie jest napisane : wolny wybór. wiec czlwowiek musi wiedziec ze bedzie czipowany.

   • Głos66 said

    Do Obserwatora

    Ależ oczywiście, że będzie wiedział, przecież sam napisałeś o Nowej Ustawie Zdrowotnej USA (ona jest przecież oficjalna).

    Tylko człowiek będzie miał wybór:
    1) albo korzystać ze służby zdrowia – czyli czipować się,
    lub
    2) nie korzystać ze służby zdrowia – i nie czipować się

    To właśnie będzie wybór wolnej woli.

   • Obsertwator said

    Głos66 :

    luz piszesz to co i ja.
    Chodzi w poście mi o to : że nie będzie ukrywne ze czipy sa wszczepiane.
    tak jak tu niektorzy na blogu komentują.

    Bedzie wszsytko podane do wiadomości.

    bez zadnych sztuczek dotuyczacych ukrycia fakrtu szczepienia z mikroczipem.

   • Głos66 said

    Do Szamana

    Lecz nie wiemy dokładnie na jakich księgach bazują Iluminaci (Sataniści).

    Jedną z wielu jest Apokalipsa św. Jana.
    Inne również dokładnie, a może dokładniej przedstawiają tzw. „koniec czasów”.

    Reasumując – to co się teraz dzieje, zapisane było w różnych księgach, nawet kilka tysięcy lat temu. I nie potrzebne są żadne teorie spiskowe, bo to się dzieje „tu i teraz” , w naszej szarej rzeczywistości.

   • eminem said

    W tej kwestii ludzie będą mieli wybór…To się stanie za ich zgodą….. To co obecnie się dzieje jest operacją False Flag (Zresztą używaną nie pierwszy raz)i to się dzieje od 11 września 2001,… będę miał więcej czasu to napiszę na ten temat wraz ze źródłami…. Późnym wieczorem 23.11.2009 do wpisu „Co naprawdę dzieje się na Ukrainie” zamieściłem co to oznacza… niestety ktoś posprzątał……..

   • wedkarz1960 said

    to dlatego OBAMA krzyczał przed wyborami, każdy amerykanin będzie miał dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego,i tak będzie.

   • eminem said

    Rate This

    Inaczej Problem, reakcja, rozwiązanie… Stwarza się sztuczny problem, ludzie chcą od rządu rozwiązania, a oni to rozwiązanie dadzą…. O tych operacjach a było ich bardzo dużo zresztą udpokumentowanych można by pisać cały dzień… Opowiem może o 3 moim zdaniem najwarzniejszych. Pan z wąsikiem 70 lat temu przy pomocy pieniędzy bankierów podpalił z 27 na 28 lutego 1933 Raichstag. Oskarżono o zbrodnię komunistów i ich wytępiono, a idąc dalej w konsekwencji Hitler przejął władzę. 2 przykład WTC…. CIA MI6/MI5 Mossad dokonali ataków na WTC, oskarżyli o to Terrorystów, a w konsekwencji odbierają nam prawa wolności zresztą widać to gołym okiem (mają w tym jakiś cel) I najważniejsze… Do czego zmierzam PAn Alan Greenspan po zamachach na WTC obniżył stopę rezerwy obowiązkowej po serii obniżek do 1% tym samym pieniądz stał się tani… Po pewnym czasie i jest to również udokumentowane wycofali 500 miliardów dolarów z rynku było to w 2008 roku…i zaczeli podnosić stopę rezerwy do 5% tworząc kryzys… to co się obecnie dzieje jest dopiero począkiem tego co będzie się działo…. Dojdzie do tego że system finansowy legnie w grózach,a powiedzą nam że między innymi winna jest epidemia, że zarazki rozchodzą się przez pieniądze… a na sam koniec powiedzą nam że mają dla nas rozwiązanie chipa w łape…. Ktoś z was chce ?….

   • Nie z Tej Ziemi said

    Jak chcesz oddać odpowiedzialnośc za swoje zdrowie lekarzom to sie czipuj ,a jak nie to zdychaj. Ja mam inna alternatywę – poprostu wiedza jak dbać o organizm by nie chorować i nie nabijac kabzy lekarzom i Big Farmie. Proste nie. Do tego powrót do żródeł i zbieranie ziół. Wiedza to potęga.

 12. hjk said

  Firma farmaceutyczne GlaxoSmithKline zaalarmowała służbę zdrowia w Kanadzie, że 172 tys. szczepionek przeciw A/H1N1 wprowadzonych na rynek może stanowić zagrożenie dla życia – czytamy w Fox News.

  http://wiadomosci.onet.pl/2084103,12,kanada_firma_farmaceutyczna_apeluje_o_wycofanie_groznych_szczepionek_na_ah1n1,item.html

 13. Obsertwator said

  aha tak do wszsytkich:

  co sadzicie o nowym pomysle pupilka kretynka donka ? mam na mysli konstytucje
  kiedys mowilo sie Polska – 51 stan USA.

  po latach okazalo sie ze Polska juz nie jest krajem suwerennym i niepodległym patrz traktat.
  i dodatkowo bedziemy mieli jednego gunernatora ( kanclerza – zwał jak zwał)

  czyli UE rzadzi.

  popierajcie dalej takich ludzi.

  Po prostu zal mi was!!! PO-wców ( bo owce z was i niedlugo bedzie strzyzenie)
  ==================
  od pb: a mnie zal koltuna co wszystkich tu do jednego wora wrzuca; nawet jak rzadzic beda rozowi w blekitne kropki i turkusowe paski bedzie tak samo; przyczyniasz sie do mitu, ze kolory partyjne sa zbawieniem lub zguba – popatrz na historie wyborow i rzadow ‚demokratycznych’ od czasow bolka

  • Obsertwator said

   do PB: sam jestes koltun .

   w ogole nie zamierzam z toba polemizować bo niestety przebijesz mnie w doswiadczeniu w debilizminie.

  • Pelagia said

   dla mnie ta propozycja to skandal. NIe możemy sami wybrać prezydenta ?? Tusek ma nam podac na tacy – pewnie siebie nam da – to tak z miłosci do nas. wzruszające ;/ .Obserwujcie także działalność Trybunału Konstytucyjnego – kilku sedziów ma de facto większą władzę niz cały sejm i senat razem. Jak chcą, to moga obalić każdą ustawę. Wystarczy sprytny manewr. A zgodnie z konstytucją RP naczelna władzę sprawuje sejm a nie TK. Sejm teoretycznie my wybieramy (naprawde to głosowanie na posła oznacza głos na partie a nie na tego posła), TK nie wybieramy. Czyli należy ukrócic TK, może ich rozwiązać ?? Budżet by zaoszczedził

 14. Ironhide said

  Ten tekst odczytany w Radiu POLONIA 2000 bardzo mi się podoba. W końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu, czyli, że za tym wszystkim stoi szatan. Sama wygrana z firmami farmaceutycznymi albo elitami według mnie nic nie da, bo te wszystkie ich plany muszą się zrealizować prędzej czy później. Wszystko dokładnie opisane jest w Biblii. Według mnie na pierwszym miejscu każdy z nas powinien postawić Boga, a dopiero później przystąpić do walki. W innym wypadku jest to walka z wiatrakami. BTW Przeczytajcie Psalm 91, według mnie jest to Psalm na czasy ostateczne :). Pozdrawiam & GBY.
  =================
  od pb: chociaz ma pare bledow rzeczowych, teskt trafia w 10 odwolaniem do Boga

  • Monika said

   głupoty piszesz…

  • Kier said

   OBUDŹ SIĘ POLSKO …. dokonaj INTRONIZACJI
   > > Czas Nagli! to już Czas prawdy!
   > >
   > > czytaj przesłanie Pana Jezusa do S.B. Rozalii Celakówny
   > (Wyznania, cz.I,s. 263-264)
   > > czytaj Dzienniczek Św. Faustyny Dz. 1732
   > >>
   >
   > http://wirtualnapolonia.com/2008/10/24/jakub-lubelski-kolumbia-oddala-sie-pod-opieke-bogu/
   >
   > http://www.intronizacja.pl/
   >
   > http://www.rozalia.krakow.pl/

   >

   • eminem said

    @Kier była ogromna szansa dla Polski 12-15 maja 1926, niestety nie udało się…Intronizacja musi się dokonać jeśli mamy wygrać !!!!

  • Vebriq said

   Popieram zasadniczy sens tej wypowiedzi,ale w Biblii jest chyba nie „dokładnie” tylko „z grubsza,enigmatycznie i nie wprost”-i chyba słusznie bo jak ludzie z I wieku mieliby zrozumieć wprost teksty o nowinkach technologicznych jakie mamy teraz,Biblia pisze niejasno,ale to,co miało być powiedziane zostało powiedziane.

  • Jaga said

   Biblia się spełni tak jak wszystko, co się wypełniło dotychczas, bez względu na to czy ktoś się czegoś doszukuje czy nie. Nie zapomnacjie, że Biblia to Słowo Boże. Czy chip to znamię Bestii czy nie to się okaże. Ale, że w dniach ostatnich „Diabeł krąży jak lew ryczący, bo wie, że mało ma czasu” to fakt i nie trzeba się nic doszukiwać, i mieszał będzie mocno oj mocno.

 15. hjk said

  powtarzam:
  Uwaga, szykuje sie akcja!
  Chyba koncerny nagoniły na obchody Ogólnopolskiego Dnia Szczepień!!
  Na Lubelszczyźnie odbędzie się w Lublinie 28.11 w Urzedzie Woj. w godz. 9-13.
  Ulotkowicze! Okazaja do wreczania ulotek i ew. dla chetnych dociekliwych płyt.
  skan info:
  http://w120.wrzuta.pl/obraz/awzUnI9GGkn/dzienszcz

 16. parasol66 said

  gorączkowe zabiegi w sprawie wprowadzenia ustawowych możliwości blokowania dostepu do internetu w Polsce

  Rządowi bardzo śpieszno do cenzurowania sieci…
  http://republika.onet.pl/39534,26,1,51,fabryka.html

 17. VIVIEN said

  Tak! NAGROMADZILAM MASE ROZNYCH WIADOMOSCI ;KTORE MUSIALAM PRZELKNAC ! WSZYSTKIE KLAMSTWA …”akty zbrodni”- farmaceutow na naszych dzieciach / jak za starych czasow w KZ/ oczywiscie mam na mysli rowniez „wszystkie” szczepionki …i musze przyznac CIEZKO MI BYLO Z TYM BARDZO – TO UCZUCIE SIE POPRAWI / jesli ktos odczuwa to samo/W TEJ CHWILI ZYJE DNIEM DZISIEJSZYM…W SWIADOMOSCI ,ze moze sie w kazdej chwili wydarzyc ” TO COS” i mozemy sie nigdy nie zobaczyc i nie uslyszec a przeciez MYMY TYLU BLISKICH I PRZYJACIOL- BADZMY NIE TYLKO AGRESYWNI – PAMIETAJMY NASZYCH UCZUC NIKT NAM NIE ODBIERZE !!! BADZMY LEPSZYMI LUDZMI ! – jesli juz TU nazwaliscie rzeczy po imieniu …. I JAK WYZEJ CZYTALAM ” SPRAWKA SZATANA!”….ZGADZAM SIE Z TYM CALKOWICIE !!! ALE I ON MA STRACHA !!!! PRZED TA OSOBA – JEDYNA KTORA MOZE NAS WLASNIE OD JEGO DEMONICZNYCH MACHLOJEK WYBAWIC!… MOZE CZAS ABY SIE KAZDY ZAPYTAL CO JA ROBIE DLA BOGA??? CZY JEST MOIM PRZYJACIELEM? CZY TYLKO ZNAJOMYM?…. W BIBLI RZECZYWISCIE JEST ZAWARTA PRAWDA… i WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE BIBLIJNE SIE SPRAWDZILY I NAPEWNO SPRAWDZA – JEDNAK NIE SPEKULUJCIE … PONIEWAZ W CALEJ BIBLII NIKT NIE ZNAJDZIE DATY KONCA :::NIGDY A PISZE ,ZE O TYM NIE WIE NIKT TYLKO SAM BOG… co mowia MAJOWIE – nie interesuje mnie – wielu juz bylo takich co sie podszywaja …w imieniu szatana… POZYJEMY ZOBACZYMY! …W BIBLI JEDNAK SA ZNAKI – KIEDY TO NASTAPI- TAK WIEC NAPRAWDE PISZE ;ZE BEDA CIEZKIE CZASY – BEDZIEMY MDLEC ZE STRACHU PRZED TYM CO MA SIE JESZCZE WYDARZYC- A SCENARIUSZ … CHOCIAZBY ” MALOWIDLA NA SCIANACH LOTNISKA DENVER AIRPORT- rzeczywiscie jest POWALAJACY !!!! OCHYDNY!!! SUPER ZE JEST KTOS KTO BRONI LUDZI !!! CO MOWI LUB PRAGNIE POWIEDZIEC NAM PRAWDE …. NIE KALAJCIE SIE JEDNAK NICZYM NICZYSTYM W OCZACH BOGA !!! // UZDROWICIELE ?… napewno nie pochodzi ich moc od BOGA// PRZEPOWIEDNIE ?…. mozna dostac zawalu na sama mysl… CZYZBY MAE BYLI MADRZEJSI OD BOGA? …BIBLI JEST PODSTAWA CHRZESCIJANSTWA !!! ZACZNIJMY JA CZYTAC!… //dobra rada – dla poczatkujacych kobiet -zacznijcie od ksiegi SAMUELA// W BIBLII PISZE: …ZE BOG NIE POZWOLI NIKOMU ZNISZCZYC ZIEMI !!!

  • bingo said

   Wojna duchowa pozdrawiam http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/wielka_wojna_duchowa.htm

  • Jaga said

   @Vivien
   To prawda co piszesz, ale ludziom od tej wiedzy zaczyna się w głowie mieszać…do tej pory „żyłam nieśiadomie” i jedymym Autorytem jest dla mnie Pismo święte. Jednak ludziom za mało i szukają sobie „sportów ekstremalnych” w postaci coraz to nowych udziwnień: Jaszczury, reptialianie…i inne dziwy.

   BRAK WIARY WŚRÓD LUDZI…i jak tacy mają przetrwać?? Jak Bóg ma na to spokojnie patrzeć??

   Naczytają się cudzych fantazji z książek czy portali i myślą, że wiedzę posiedli…

   A diabeł się cieszy…

 18. Dociekliwa inaczej said

  Mizia …. – odezwij sie … Od kilku dni prawie nic nie piszesz, a szkoda…, bo miales dotychczas dobre wyczucie w dziejacych sie wydarzeniach i dzieki tobie wiele sie ludizom rozjasnilo…!

 19. mizia said

  „PO DŁUZSZEJ PRZERWIE I PRZEMYŚLENIACH MUSZE PUBLICZNIE ODWALIĆ SKRUCHE – PRZEPRASZAM TU CZYTAJACYCH I NASZ ŚWIATLY RZAD ZA TO ŻE WYMYSLAŁEM SOBIE FAKTY A NIE KORZYSTAŁEM Z PRZEKAZYWANYCH W MEDIACH INFORMACJI KTÓRE PRZECIE WYRAŻNIE MÓWIA ŻE W POLSCE JEST CHORYCH NA GRYPĘ OKOŁO 700 OSÓB A ZGONY WCALE NIE WYNIKAJA Z POWODU GRYPY TYLKO BYLI TO LUDZIE OGÓLNIE CHORZY I POPROSTU PRZYSZEDŁ NA NICH CZAS -tak jak na kazdego z nas- PONADTO OŚWIADCZENIA ŚWIATŁYCH PRZEDSTAWICIELI NASZEGO RZADU WYRAŻNIE WSKAZUJĄ ŻE ,TO ZE, W POLSCE MAMY TYLKO 700 BANALNYCH PRZYPADKÓW
  JEST ZASŁUGĄ NASZEGO RZADU I WSPANIAŁEGO PREMIERA BO PRZYRÓWNUJAC DO KRAJÓW OŚCIENNYCH GDZIE LUDZIE NIE SĄ ŻADZENI PRZEZ WSPANIAŁE RZADY – ILOŚĆ ZACHOROWAŃ TO SETKI TYSIECY A NAWET LOKALNIE OGŁASZANE SA STANY EPIDEMII.
  PS. REASUMUJAC TO ZE UNAS NIC SIE NIE DZIEJE TO ZASŁUGA PREMIERA I PODEJMOWANYCH PRZEZ NIEGO GENIALNYCH DECYZJI – A TACY PANIKAŻE JAK JA POWINNI ZA MOIM PRZYKŁADEM ODWALIĆ SAMOKRYTYKE I ZAMILKNAC W SWYCH KŁAMLIWYCH TEORIACH – CHYLE CZOŁA O WIELKI PREMIERZE – MYSLE ZE ZA OKOŁO 10 DNI ZWALCZY PAN TE RESZTKI BANALNYCH PRZYPADKÓW mini gripy A CAŁY NARÓD W NAGRODĘ ŻE POLSKA JEST WYSPĄ ZDROWIA ZA PAŃSKA PRZYCZYNĄ – obwoła pana w nagrodę jednogłośnie królem ” ……………..

  • Pelagia said

   toż tusek obiecał nam cuda – widać, że chłopina dotrzymuje słowa. naród bedzie wdzięczny, zbierajmy dowody na cuda, wyślemy do Watykanu, gdy nam zejdzie z tego świata w opinii świętości.

  • zyta said

   @mizia,
   no co ty, przejmujesz sie opiniami paru chlystkow, ktorzy ciogle tu grasuja na blogu.
   Prosze, nie tylko w swoim imieniu, wal prawde i swoje madre przemyslenia. Prawie nie ma co czytac, odkad sie obraziles i nie piszesz. To, ze czarno przedstawia sie nasza rzeczywistosc nie kazdy jest w stanie przyjac, wola sie ludzic, dopuki ich zaraza nie dopadnie. Taka natura ludzka.
   Pisz co w Polsce i na Ukrainie (bo tam sa nasze dawne rody, ktorych Polacy mieszkajacy w Polsce wyrzekli sie), Litwie i innych krajach. Brakuje Twojego dojrzalego rozsadku. Gdyby wiecej mialo taka wiedze i doswiadczenie jak ty, to moze zrzucilibysmy juz z siebie ta rzadzaca nami psiarnie.

   • mizia said

    NIKT SIE TU NA NIKOGO NIE OBRAZA CHWILOWO BYŁEM POZA ZASIEGIEM WYLAZŁEM Z SWOJEJ NORY ZEBY OSOBIŚCIE POJECHAĆ NA UKRAINĘ BO MAM Z TAMTĄD 2 GODZINY DROGI I BYŁEM I WIDZIAŁEM I ROZMAWIAŁEM I FOTKI ROBIŁEM I FILMIKI I TERAZ MUSZA TO OGARNĄĆ I USYSTEMATYZOWAĆ W ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOŚCI ,,,,,,, niebawem …

  • Zbyszek S said

   Z dedykacją dla Mizi

 20. ALFA said

  CIEKAWY ARTYKUŁ Z 2007 ROKU

  Wysłany: 16.03.2007, 23:16:44
  Podobna sytuacje mamy teraz. Ptasia grypa – Tamiflu i inne derywaty to czysta chemoterapia. Tamiflu, ma służyć jako hamulec neuramidazy. Hamuje w organizmie funkcje cukrów kwasu neuraminy, które to także odpowiedzialne są za powierzchniowe napięcie komórek.
  Jak możemy wyczytać z informacji dołączonej do tego medykamentu, wszelkie uboczne symptomy tego środka są prawie, ze takie same jak to ma miejsce przy rzeczywistej ciężkiej grypie, która to z lekarzem po siedmiu dniach a bez lekarza po tygodniu samoczynnie przechodzi. W przeciwieństwie do Aspiryny, Tamiflu zagęszcza krew i prowadzi do ciężkich duszności i w ten sposób możemy mieć złudzenie grypy.
  Po zażyciu Tamiflu, ciężkie symptomy grypy będą występowały szczególnie u ludzi starszy. Po ogłoszeniu pandemii grypy ludzie będą masowo, w tym samym czasie, przyjmować ten medykament. I wtedy to, rzeczywiście będziemy mieli do czynienia z epidemia Tamiflu, która to doprowadzi w wielu przypadkach do śmierci, co będzie naturalnie użyte jako dowód na niebezpieczeństwo, jakie niesie za sobą ptasia grypa.

  • Mery said

   @Alfa
   twoje komentarze czytam zawsze wszystkie (jako jedne z nielicznych).
   Twoje komentarze sa bardzo uzyteczne; wnosza duzo pozytecznych informacji.
   Tak trzymac.

 21. z.o said

  Vaccine news: it was announced this week that the swine flu vaccine will soon
  be offered to those under the age of 5. Young children are at higher risk than
  other age groups both of getting infected and of becoming seriously ill, so
  it’s a sensible decision. GPs will contact parents to offer the vaccine,
  beginning in early December. Encouragingly, several preliminary studies around
  the world show that the vaccine is effective and that there is no evidence of
  any safety concerns.

  As we predicted a few weeks ago, swine cases in the UK continue their gradual
  decline. But the pandemic is far from over, both here and in the rest of the
  world. We’ve been using flusurvey sites from around Europe to compare
  countries; follow this link for more details:

  http://www.flusurvey.org.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=307&Itemid=274

 22. ewka said

  Mizia jestes swietny. Bez Ciebie nudy ,nie ma co czytac ,brakuje Twojej rzetelnej oceny sytuacji.Jesli mozna Cie prosic to pisz,rozjasniasz co poniektorym w glowach.pozdrawiam

 23. Zerrkos said

  Szczepionki byly w obozach koncentracyjnych. Dzis juz ich nie potrzeba, globalizacja robi swoje.
  Znakowanie numerami byly w obozach koncentracyjnych. Dzis juz ich nie potrzeba, bo sa tanie chip, ktore mozna wszczepic. W koncu ludzie chca nowoczesnej techniki i nowoczesnych rozwiazan na skale 21 wieku.

 24. Ziomek said

  UWAGA!!

  Dzisiaj o 16.15 na Polsacie w programie INTERWENCJA będzie reportaz o szczepionkach i ich działaniu wywołujących niepłodnosc!!

 25. ewka said

  MIZIA WIELKIE DZIEKI I CZEKAMY Z NIECIERPLIWOSCIA NA TWOJE RELACJE

 26. net23 said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/chipyniesateoria.htm

 27. RACHUNEK SUMIENIA - Krzysztof z Łodzi said

  Rachunek Sumienia człowieka XXI wieku:

  Gdy kataklizmy ziemię poruszają, a atrament na niebie rozlewa się, gdy powodzie i grad plony niszczą a susza ogień rozpala, gdy samoloty się rozbijają, a ludzie na grypę umierają. Gdy bankructwo w oczy zagląda a wielki ucisk i wojna już w drzwiach stoją i trzy dni ciemności nadchodzą,

  Wy dzieci moje do synagogi, szatana chodzicie, w niedzielę i święta, zakupy robicie. Do wróżki chodzicie, horoskopy czytacie, a prawdziwego Boga w Trójcy Przenajświętszej odrzucacie. Pieniądz, komórka, telewizor i brzuch bożkiem waszym jest, oj grzech okropnie brudny jest. Pornografia, strzelanki, muzyka-techno, wulgaryzmy, papierosy, piwo i narkotyki młodzież piękną utopić chce.

  Życie człowieka, święte jest, a wy zabijać chcecie je. Nie macie prawa decydować, kto będzie żył a kogo zabić można. Invitro, aborcja i eutanazja ciężkim grzechem jest, śmiercią człowieka ręce i sumienie obciążacie swe.

  Wasze rozwody bezprawiem są, Bóg dalej męża i żonę widzi razem, jak jedno ciało rozdwojone jest i w grzechu męczy się. Na wzór Sodomy i Gomory już żyjecie, homoseksualizmu pragniecie. Święta Trzech Króli chcecie, a demoralizację na bilbordach tolerujecie.

  Pan Jezus w niebie widzieć was chce, a wy do piekła pchacie się. Jan Bosko, Faustyna i dzieci z Fatimy piekło widziały i dokładnie je opisały. Oj, Dzieci Boże szatan uśpił Was, czarną szmatę założył na głowę i na łańcuchu do piekła zaciągnąć chce.

  Aby znowu czystym i kochanym Dzieckiem Bożym być, do spowiedzi trzeba iść i świętymi Sakramentami żyć. Święta siostra Faustyna, święte słowa Pana Jezusa w dzienniczku spisała: w Bożym Miłosierdziu ukryj się, bo ostatnią deską ratunku jest. (…) Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

  Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie.
  Krzysztof z Łodzi
  krzysztof_z_lodzi2@poczta.onet.pl

 28. kasia said

  Nagralam przemowienie Lidi Brydak:

  • Sand said

   oglądałem całość konferencji prasowej w TVN24. Bardzo dobrze, że Ministerstwo podaje rzetelne informacje na tle świata i historii zachorowań na grypę. Powiedziano wyraźnie – bez paniki. Padły też słowa z ust pani Brydak (nie rozumiem dlaczego akurat to zostało wycięte), że sytuacja epidemii grypy powtarza się rokrocznie, tylko że w tym roku robi się z tego sprawę medialną – mówi się o tym przed kamerami.

 29. ALFA said

  Jak do tej pory, żaden lekarz nie wypił publicznie mieszanki standardowej składników jakie zawierają szczepionki.Mieszanka nie będzie zawierała wirusów,bakterii martwych i żywych.A takimi szczepionkami szczepią dzieci.WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ „MAMUSIE”CO OFERUJĄ TWOIM DZIECIOM W SZCZEPIONKACH.

  Lekarzom praktykujacym w USA, ktorzy rutynowo ordynuja szczepionki wieku dzieciecego, oraz dyrektorom firm farmaceutycznych na całym swiecie przedstawiono nastepujaca oferte. Jock Doubleday, dyrektor niedochodowej kalifornijskiej społki Natural Woman, Natural Man, Inc., zaoferowal 75 tys dolarow temu z nich, ktory publicznie wypije mieszanine standardowych skladnikow uzupelniajacych szczepionki w tej samej ilosci, w jakiej jest ona zalecana szescioletnim dzieciom. Mieszanina nie będzie zawierala wirusow ani bakterii, martwych ani zywych, jedynie standardowe skladniki w jej zwyczajowej formie i proporcjach.

  Mieszanka bedzie zawierala m. in. nastepujace skladniki:
  – thimerosal (pochodna rteci)
  – glikol etylenowy (srodek przeciwko zamarzaniu)
  – fenol (barwnik dezynfekujacy)
  – chlorek benzenu (srodek dezynfekujacy)
  – formaldehyd (srodek konserwujacy i dezynfekujacy)
  – aluminium

  Mieszanka ta zostanie przygotowana przez Jocka Doubledaya oraz szesciu specjalistow medycznych, trzech wyznaczonych przez Doubledaya i trzech przez osobe podejmujaca proba. Bedzie ona dostosowana do wagi ciala osoby podejmującej probę.
  Po raz pierwszy propozycja ogloszona byla 21/01/2001 oferujac 20 tys dolarow nagrody. Nie znalezli sie zainteresowani, dlatego 01/08/2006 propozycja została podwyzszona do 75 tys dolarow. Mimo to nie pomogło to naklonic nikogo do wypicia odpowiednika szczepionki. W resultacie Jock Doubleday oswiadczyl że od 1 czerwca 2007 roku nagroda bedzie wzrastac co miesiac okolejne 5 tys dolarow.

  I DO TEJ PORY NIE ZNALAZŁ SIĘ ŻADEN OCHOTNIK

 30. ARNOLD said

  http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091125/DEBICA/23251623
  ——————————————————–

 31. Mery said

  @Alfa
  pisalam wczesniej ze twoje komentarze sa jednymi z najcenniejszych na tym blogu.
  Tak trzymac, komplementy.

 32. ALFA said

  http://wolnemedia.net/?p=18238
  stop cenzurze internetu

 33. lekarka said

  Firma farmaceutyczna apeluje o wycofanie groźnych szczepionek na A/H1N1

  W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie trwają masowe szczepienia na nową odmianę grypy. Jednak władze tego drugiego kraju wycofały część szczepionek, bo wywoływały one niepokojące skutki. Światowa Organizacja Zdrowia mówi o „nietypowej liczbie reakcji alergicznych”.

  Rzecznik WHO Thomas Abraham informuje, że władze w Ottawie wycofały partię szczepionek koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline i prowadzą badania, by ustalić przyczyny uczuleń. Nie podano liczby przypadków alergii.

  Abraham podkreślił, że na obecnym etapie WHO nie zaleca zachowywania szczególnej uwagi wobec tych szczepionek i nie zmienia dotyczącej jej zaleceń. „Najpierw musimy zrozumieć, co się stało w Kanadzie” – oznajmił.(PAP)

  Fox News:

  Firma farmaceutyczne GlaxoSmithKline zaalarmowała służbę zdrowia w Kanadzie, że 172 tys. szczepionek przeciw A/H1N1 wprowadzonych na rynek może stanowić zagrożenie dla życia – czytamy w Fox News. Rzecznik GlaxoSmithKline, Gwenan White wydała oświadczenie informujące o tym, że jedna z partii szczepionek wyprodukowanych przez firmę może być niebezpieczna dla pacjentów. W oświadczeniu poinformowano, że „wadliwe” szczepionki mogą wywoływać reakcję alergiczną silniejszą niż zwykle, która może być groźna dla życia u wrażliwych na nią pacjentów. Partia zawierała 172 tys. szczepionek, jednak rzecznik odmówiła komentarza na temat tego ile osób zostało już zaszczepionych wadliwym lekiem. Firma zwróciła się do kanadyjskich służb o natychmiastowe zaprzestanie szczepień w Kanadzie, w której zostało już rozdzielone 7,8 mln szczepionek – czytamy w serwisie. (FoxNews)

 34. Bruno said

  Info z innych krajów.

  Za gazetą Slobodna Dalmacja z Chorwacji.
  Zmarło 11 osób
  Zachorowało od początku pandemii 25876 osób z tego w ostatnim tygodniu 13960 osób. 876 osób przechodziło tą grypę ciężko.
  Chorwacja liczy 4,5 mln. mieszkańców.
  Chorwaccy lekarze i immunolodzy ostrzegają że najgrożniejsza jet szczepionka na H1N1.Posłowie z parlamentu, znani politycy ,urzędnicy ministerstwa zdrowia, lekarze mówią że nie będą się szczepić ani swoich rodzin.Dziennikarze pisza że państwo kupuje szczepionkę której nie chcą najważniejsi ludzie w państwie.
  W gazecie piszą o Polsce że postąpiła słusznie nie kupując szczepionki.
  Nawet ci z ministerstwa zdrowia co na antenie TV apelują zeby się szczepić po zejściu z anteny w wywiadach dla dziennikarzy mówia że nie będa się szczepić.
  O wszystkim tym jawnie pisza w gazetach codziennych.

  Część tych artykułów tu translatorem przetłumaczona.
  Nalezy skopiować cały link i wkleić

  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.slobodnadalmacija.hr/Rezultatipretra%25C5%25BEivanja/tabid/37/Default.aspx%3FSearch%3Dh1n1&hl=pl&langpair=auto|pl&tbb=1&ie=UTF-8

  • Bruno said

   Na dzień 23 listopada w Turcj zmarło 112 osób oświadczyło Ministerstwo Zdrowia Turcji.

  • Bruno said

   Translatorem o mutacji w Chinach.

   Ryzyko nowych mutacji grypy ostrzegł chiński naukowiec.

   Chiny. zgodnie z oświadczeniami Nancy Zhong, dyrektor Instytutu chorób układu oddechowego w Guangdong z powodu możliwych mutacji nowych H1N1 grypy. Jak już wiadomo, wirus ptasiej grypy H5N1 jest już endemiczna w kraju, prowadząc do ryzyka przekroczenia dwóch wirusów, które mogą powodować śmiertelne mikrob dużej mocy i wysokiej zdolności przenoszenia pomiędzy ludźmi.
   Pan Zhong, powiedział w wywiadzie dla sieci telewizji Reutera, że „Chiny, jak wiadomo, różni się od innych krajów. Ciągu wirusa H5N1 istnieje już od jakiegoś czasu. Dlatego też, jeśli węzeł H1N1 i H5N1 byłoby katastrofalne.
   O wirusa H5N1, Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegł wczoraj, że pojawiła się wśród drobiu w Egipcie, Indonezji, Tajlandii i Wietnamie, grożąc ponownie ludzi.
   W ogłoszonej przez WHO, wirus może przejść scenicznej adaptacji inny wirus grypy i stworzyć zupełnie nowy szczep.
   Funkcje stwierdza: „Najbardziej oczywistym ryzykiem jest połączenie wirusa H5N1 pandemii (H1N1), tworząc wirus grypy jest tak śmiercionośne jak H5N1, jak i zaraźliwa jak H1N1”

  • Bruno said

   W Szkocji 43 ofiary grypy

   http://www.scotland.gov.uk/News/Releases/2009/11/25173415

  • Bruno said

   W Iranie w ciągu ostatnich 7 dni zmarło 40 osób na H1N1 co daje razem 140 ofiar śmiertelnych powiedział Mahmoud Soroush.
   „Łącznie 3672 osoby zostały do tej pory zarażone wirusem H1N1 w całym kraju,”

   http://www.payvand.com/news/09/nov/1269.html

   • toja said

    Zastanawiam się jak faktycznie wygląda ilość zgonów w stosunku do zachorowań. Wszystko jedno w jakim państwie. Wiadomo, że w Polsce ilość chorych jest dużo większa, część chorych kuruje się w domu samodzielnie, nawet jak trafisz do lekarza, to dopóki jesteś w stanie sam chodzić wracasz do domu z apapem lub w gorszym wypadku z antybiotykiem. Ilość oficjalna to tylko „podejrzane przypadki” ew. jakieś komplikacje i wtedy próbki idą na badania. Ilość zgonów to – jak rozumiem – osoby które zmarły na OIOM-ie z potwierdzonym wirusem? Ktoś mi to wyłuszczy?

 35. toja said

  Zgadzam się z kilkoma przedmówcami, ludzie świetnie kojarzący fakty, i mający coś do powiedzenia wybyli, albo siedzą cicho, za to można się do woli pomodlić, poczytać o Biblii, przepowiedniach, i innych równie celnych spostrzeżeniach w obecnej sytuacji (grypka i te sprawy ;)) Padnijmy na kolana, i módlmy się gorąco, to nas wyzwoli. Idżmy do spowiedzi, oczyścmy dusze, tak się zastanawiam tylko, czy iść do księdza, który wyśmiał „co łaska” przy zapowiedziach, czy do tego nawalonego, co z panienkami przyjechał jakąś wypasioną furą do warsztatu znajomego?;/ Wczoraj czy przedwczoraj z doskoku dowiedziałam się jeszcze, że nienormalni nauczyciele chcą się szczepić, no proszę, widocznie w moim mieście są mądrzejsi, bo rozmawiałam i żaden nie chce. Przyznam się szczerze, wcześniej dawałam linki znajomym, przestałam. Pewnie z pożytkiem, bo większość z nich niestety krzyżem nie leży w kościele, nie słucha Rydzyka i nie cytuje Biblii, więc nic nie warci są. ;/ Nawet Mizia wymiękł.

  Z wieści dotyczących grypy – tak przy okazji, może ktoś się zainteresuje – w Wawce ostatnie dyżury jakby spokojniejsze, ludzi NIEZNACZNIE mniej.Dzieci powoli wracają do szkół, choć moja właśnie poległa niestety. Dwa dni bez siły, poty, gorączka do 39, bół głowy, stawów, poniedziałek, otworzyła oczy, 😉 wczoraj wrócił apetyt, ale pojawiła się chrypa i ból gardła, po homeo, dziś już ok, został katar i lekkie odkasływanie.

 36. ewka said

  NO WLASNIE ,NUDY I BANIALUKI JEDYNA NADZIEJA ZE MIZIA NIEBAWEM POWROCI

 37. multan said

  Ostatnio chodzi mi po glowie, ze zarówno „pandemia” jak i przeciwdzialanie(szczepionki, a zwlaszcza grozba przymusu)sa celowym dzialaniem majacym inny cel niz nam sie zdaje.Stawiam flaszke, ze Mizia wróci ze stwierdzeniem, ze na Ukrainie sprawa wyglada podobnie jak u nas, czyli „pandemia tylko w mediach”.
  Mielismy juz grype swinska’76, ptasia, znowu swinska, zagrozenie szczepionkowe, w miedzy czasie „kraje wspierajace terroryzm”-jak Syria czy Irak,potem Al-Kaide i 9-11…
  Glowy nie poloze, ze to wszystko/czesc z tego jest realizacja jakiegos planu odludnienia planety terazi zaraz.
  Coraz bardziej sklaniam sie ku tezie, ze skoro pandemia i szczepienia daja jak na razie mizerne skutki ludobójcze, to maja prowadzic do innego celu. Mianowicie „zmeczyc” przeciwnika (ludzkosc) i oslabic czujnosc wiekszosci, aby prawdziwe zagrozenie spadlo od strony zupelnie niespodziewanej, jak grom z jasnego nieba.
  Pewnie pamietacie otrabiane wszem i wobec wyniki sondy, ze 80 iles procent doroslych Polaków nie rozumie nic z ogladanych serwisów informacyjnych. Dla mnie oznacza to, ze te 80% rozumuje w sposób z grubsza prawidlowy. Serwisy informacyjne maja to do siebie, ze operuja wybranymi faktami.Powiedzmy, ze slyszymy o podwyzkach cen paliw. Niemal nigdy nie slyszymy precyzyjnie kto jest za to odpowiedzialny, co bylo powodem, jakie beda skutki. A wiec rozumiec nie mamy, a jedynie przyjac do wiadomosci.Sa wyjatki, np.podatek Belki, ale rzadkie.
  I w tej sytuacji, której jestesmy obecnie swiadkami dzieje sie podobnie.Od bardzo bezkompromisowej postawy mediów powoli przechodza one w strone informacyjnego bagna. Ale temat trwa w ludzkiej swiadomosci i jestesmy z nim oswajani. Za dwa-trzy tygodnie dla wiekszosci bedzie równie obojetny jak „konflikt na Bliskim Wschodzie”. Ludobójcy byc moze pociagna z grubej rury dopiero wtedy, gdy temat spowszednieje zupelnie.
  Jest tez inna mozliwosc. Plan „pandemiczny” zupelnie nie wypalil, bo wcale nie byl obliczony na sukces. Moga nastapic kolejne, planowane blamaze. Dalej nic im nie grozi-kto ich zaciagnie przed sad i skaze, kiedy moga kupic niemal kazdego? Niebezpieczenstwo zostania pociagnietym do odpowiedzialnosci jest bliskie zeru. Co zyskuja? Zyskuja przede wszystkim opinie kompletnych nieudaczników w kwestii „depopulacji planety”. Ludzkosc zacznie ich lekcewazyc, zorganizowane ad hoc opozycyjne grupy zaczna sie rozlazic. Zapytajcie wojskowych i historyków do czego prowadzi zlekcewazenie przeciwnika, o którym na dobra sprawe niewiele sie wie.

 38. VIVIEN said

  SPRAWA ZE SZCZEPIONKAMI JEST BARDZO WAZNA ! ALE ZWROCCIE UWAGE;ZE ZAJELISCIE SIE WSZYSCY JEDNYM TEMATEM . JA TU WIDZE „COS GLEBIEJ”- WYRYWANIE WLADZY Z RAK POLAKOW !!! powiedzmy ,ze poradzimy sobie ze szczepienami przymusowymi i bedziemy w dalzym ciagu mogli przez pewien czas korzystac z dalszej WOLNEJ WOLI…. ale W DALSZYM CIAGU POLACY STAWIAJA NA EU !!!! LUDZIE NIE OGLADALISCIE TEGO???? CZYZBY BYLO TO ZBYT MALO WYMOWNE????- JELI EU BEDZIE RZADZIC JAKO JEDEMN RZAD – MOZECIE WSZYSCY ZE SWIOM ZDANIEM „UGRYZC SIE W NOS”-ZEBY NIE PISAC W D !!!CZESC 1/ http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc&feature=player_embedded CZESC2/http://www.youtube.com/watch?v=1IsQ7LQuybI&feature=related CZESC3/http://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g&feature=related CZESC4/http://www.youtube.com/watch?v=W1mkHaf1l40&feature=related….WIDZIALAM WCZESNIEJ REAKCJE TYLKO PARU OSOB NA TEN TEMAT!!!! KTOS STWIERDZIL:”HISTORIA LUBI SIE POWTARZAC !!! NIE POWTARZAC – LECZ DALSZY CIAG!!! – JEZELI POLACY TEGO NIE ZROZUMIEJA PLAMA PO POLSCE NIE ZOSTANIE NAWET NA MAPIE ! …. a ten ARTYKOL ZNALAZLAM DZIS: ” Rząd rozważa plan rezygnacji Polski
  z dostępu do morza
  Nowy
  rządowy projekt zakłada oddzielenie morskiego wybrzeża od reszty kraju.
  „Należy wreszcie skończyć z dawnym, anachronicznym porządkiem
  dotyczącym również przylegania Polski do Bałtyku”, powiedział minister
  infrastruktury Cezary Grabarczyk, albo minister skarbu Aleksander Grad.

  Ewentualne miejsce zaślubin Polski z powstałą połacią

  „Nie stać nas na utrzymywanie tej całej przestarzałej i niedochodowej
  przestrzeni związanej z eksploatacją morza. Racjonalnym posunięciem
  będzie całkowita likwidacja floty odkąd wiadomo, że rybołówstwo dzięki
  dotacjom przynosi tym większe zyski im mniej złowi się ryb. A skoro
  niepotrzebne nam ryby, to niepotrzebne są także statki i morze”,
  stwierdził minister.

  Rząd
  planuje ogłoszenie przetargów na inwestycje oddalające kraj od Bałtyku.
  Według ministra, dla zapewnienia opłacalności stworzenia specjalnej
  strefy buforowej najlepszym rozwiązaniem będzie nie zbudowanie w niej
  niczego. Firma, która wygra przetarg na realizację całkowitego
  niewykonania tego projektu otrzyma fundusze z budżetu Unii Europejskiej
  oraz ze specjalnych środków wygospodarowanych w tym celu przez rząd. „…. LUDZIE OD DAWIEN DAWNA WALCZYLO SIE O DOSTEP DO MORZA A TERAZ ZA PARE LADNYCH GROSZY Z EU / BO ZAPLACA / ROBI KTOS PLANY ? RZD ROBI – TAK PISZE ! MOZE JESTEM LAJEM ALE MYSLACYM !!! A W POLSKIM RZADZIE TO KTO SIEDZI ???? JAK SLYSZE O EU TO MI SIE FLAKI PRZEWRACAJA OD TEGO ZAKLAMANIA ! – UCZCIE SIE WSZYSCY NIEMIECKIEGO – BO ZANIM NAS ZASZCZEPIA NA GRYPE – A POTEM CZIPEM – BEDZIEMY BLAGAC „NIEMCA ” O KAWALEK CHLEBA …….HITLER CHCIAL SILA ! II WOJNA SWIATOWA NIE BYLABY MOZLIWA BEZ KONCERNOW FARMACEUTYCZNYCH – KTORZY DOSTARCZALI TRUJACE GAZY / „CHEMOTERAPIE”—- JAK KTO WOLI…- TERAZ W NASZYCH CZASACH RZAD EU WEZMIE CALA EUROPE POKOJOWO !!! BO SAMI SIE SPRZEDAJECIE !!! I DALEJ BEDA RZADZILY KONCERNY FARMACEUTYCZNE Z RZADEM EU /W ZMOWIE/ JAK Z ADI ! KOMU PODOBA SIE TAKI SCENARIUSZ ? NO CIEKAWA JESTEM CO NA TO MIZIA ??? SKORO MA MOC PRZEWIDYWANIA…..NIE SKUPIAJCIE WASZYCH MYSLI TYLKO NA JEDNYM – TO CHCIALAM POWIEDZIEC !!! TRZEBA PATRZEC GLEBIEJ ! A MOZE RZAD POLSKI JEST SLEPY I NIE WIE W CO SIE PAKUJA!!! USWIADOMCIE RZAD!!! KTO MA DOJSCIE DO GAZET ??? KTO Z MLODYCH DZIENNIKARZY CHCE SIE WYBIC ??? PODCHWYCCIE TEMAT A NAPEWNO BEDZIE AKTUALNY !!!! NIE TRZEBA BYC JASNOWIDZEM – TYLKO WYSTARCZY POWIAZAC FAKTY!!!! – LUDZIE OTWORZCIE OCZY SZERZEJ !!!!

  • VIVIEN said

   stan35 powiedział/a
   25 listopad 2009 @ 11:32 am

   3 Votes

   Quantcast

   W parlamencie Europejskim cichutko bez rozłosu uchwalono tzw. Pakiet Telekomunikacyjny, który wzbudził wiele kontrowersji i protestów internautów jeszcze przed czerwcowymi wyborami do PE. Wtedy to został zablokowany poprzez zgłoszoną poprawkę i postanowiono ,że PE powróci do niego po wyborach i tak się stało. Wg doniesień z PE uchwalony właśnie Pakiet idzie w kierunku pożądanym przez internautów, tj. sądowej drogi blokowania dostępu do sieci.Więcej tu:
   http://2009.salon24.pl/ …..przeoczylam twoj komentarz – a taki WAZNY !!! znowu cos EU ZATWIERDZILO PO CICHUTKU???… NO PROSZE – TAK JAK PISALAM DALEJ -RZADY EU SA PRZYGOTOWYWANE NIE DO DEMOKRACJI TYLKO DO DYKTATURY!!! TO NIE MY WYBIERAMY RZAD EU !!! NIE BADZCIE NAIWNI !

  • Pelagia said

   Vivien – niestety, ale to się dzieje już od dawna, nie dopiero po przyjęciu TL. Podstępnie, nie dotyka wszystkich od razu. Chociażby sprawa upadłości developerów – dzięki polskiemu prawu upadlosciowemu (czyli zgodnie z prawem !!!) klient kupujacy mieszkanie/dom od developera, nie ma żadnych praw – nawet jak zapłaci 100% wartości przy zakupie – jesli sąd ogłosi upadłość developera. Ile takich tragedii sie wydarzyło w Polsce od wielu lat ?? czasem tylko coś media wspomną.ludzie biorą kredyty, nie dostana aktu notarialnego, dopóki nie spłacą długów developera. A dostają za te swoje pieniądze tylko dziurę w ziemi, albo nawet i tego nie dostaną. ci co wzięli kredyty, muszą je i tak spłacić, bo bank dał kredyt klientowi a nie developerovi. To jest tylko jeden ze sposobów wykańczania Polaków. Przeciez gdyby polskie władze chciały naszego dobra, to dawno zmieniłyby to bandyckie prawo

  • CoZaSyf said

   Brak słow!Najgorsze,ze ludziska nie interesuja sie biezacą sytuacja.Nikogo nie obchodzi polityka.Biegaja po sklepach remontuja mieszkania i szykuja sie jak nie do swiat to do wczasow.OBŁED!!!A ja, no coz-nawiedzona!!!

  • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

   To co minister Grad Powiedział o potrzebie zrezygnowania przez Polskę z dostępu do morza, należy obowiązkowo odnotować. Podobnie powiedzonka innych polskich „mężów stanu” i sprzedawczyków. Niechaj nie będą mogli się ich wyprzeć.

   Sami się lokują pod pręgierzem opinii publicznej. Ułatwiają zadanie tym, którzy zechcą ich w swoim czasie podsumować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s