Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Dr Brzecka do bloga grypa666 oraz prognozy

Posted by grypa666 w dniu 18/11/2009

====================================================================================
Uwaga: Dostajemy więcej doniesień o nocnych samolotach śmigłowych – tym razem w okolicach Krakowa (Oświęcim). bardzo proszę wysyłac swoje spostrzeżenia na monitorpolski@yahoo.com lub wpisywć jako komentarze z nagłówkiem „SAMOLOTY/OPRYSKI”.  Proszę notować godzinę, kierunek lotu i ew. wysokość. Rozpylające bakterie samoloty latają raczej nisko.
===============================================================
26.11.2009 r. o godz. 17-tej w miejscowosci Witoszyn k. Kazimierza Dolnego bedzie spotkanie z drem inz. P. Beinem. Organizator dr. Jan Giza, Klub Optymalnych. Klub interesuje sie dieta dra Kwasniewskiego. Na spotkaniu konsumpcja miesnej diety w cenie 10 zl — chetni konsumpcji proszeni sa o zapowiedz na nr dra Gizy 691 024 500. Spotkanie nie bedzie jednak nt. diety.
Witoszyn lezy miedzy Kazimierzem Dolnym a Naleczowem. Na wschod od Celejowa skrecic i jechac 4 km do Witoszyna. Spotkanie w budynku starej szkoly, Witoszyn 87.

=====================================

Dr Brzecka do bloga grypa666
Jako  sekretarz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowia, długoletni pracownik Akademii Medycznej we Wrocławiu, Zakładu Medycyny Sądowej, Zakladu Toksykologii chcę przedstawić Państu moje spojrzenie na szczepienia. Mój doktorat, pierwszy z biochemii na Uniwersytecie Wrocławskim, dotyczył wytwarzania przeciwciał pod wpływem szczepień.
Uważam, że tylko w nielicznych przypadkach należy się szczepić, a do tych przypadków nie należy grypa. Szczepionki na nią zawierają związek rtęci thimerosal, który powoduje skutki uboczne dla organizmu. Poza tym nawet ulotka stwierdza brak badań odnośnie potencjału powodowania przez preparat raka, mutacji genetycznych i upośledzenia płodności.
Grypa zwykla czy też jakimś inna, zwana świńską, powoduje, że człowiek  powinien leczyć się w domu, odżywiać się właściwie, nie zakwaszając organizmu np.mięsem i innym ciężko strawnymi produktami, odsunąć alkohol i nadmiar soli. Już po trzech dniach używając domowych sposobów człowiek jest zdrowy. W moim otoczeniu wiele osób po zwykłej szczepionce długo chorowało.
Często przyczyną śmierci jest to, że człowiek chory, bojąc się o swoje zarobki czy zatrudnienie, idzie do pracy i chciałby aby to wszystko samo przeszło. I tak się zdarza, że umiera, a umarł by również szczepiąc się, bo szczepienie nie gwarantuje nikomu, że będzie zdrowy postępując wbrew zasadom bezpieczeństwa, natomiast często sama szczepionka jest gorsza od choroby.
Sama nie chorowałam na grypę ponad 30 lat zmieniając sposób odżywienia i ogólnie czuje się bardzo dobrze, czego innym życzę.
Dr Krystyna Brzecka, Wrocław 18.XI.2009

PROGNOZY, SCENARIUSZE, TEORIE SPISKOWE

18.11.2009 (06:33) http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/pani-minister-sie-myli-przybywa-ciezko-chorych,1398372
Lekarze rodzinni zrzeszeni w Federacji Porozumienie Zielonogórskie (FPZ) stwierdzają gwałtowny wzrost zachorowań na infekcje wirusowe – przeważająca część z nich to grypa – poinformowała w komunikacie doradca ds. mediów FPZ Adrianna Kilińska.  Jak poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia, od 1 września do 15 listopada na grypę sezonową oraz wywołaną wirusem A/H1N1 zachorowało w Polsce 107 tys. 250 osób. Minister zdrowia Ewa Kopacz przypomniała, że w analogicznym okresie ub. r. zachorowało 24 tys. 843 pacjentów. Dodała, że tak duży wzrost zachorowań świadczy o obecności nowego wirusa A/H1N1, który szybko się rozprzestrzenia. Uspokoiła jednak, że zgodnie z obserwacjami WHO u 80 proc. wszystkich zainfekowanych nowym wirusem choroba ma bardzo łagodny przebieg, a u 10 proc. pacjentów kończy się bezobjawowo lub bardzo skąpymi objawami, np. katarem.
Przybywa ciężko chorych
Według lekarzy zrzeszonych w Federacji, najczęstsze objawy występujące u ich pacjentów, to gwałtowny początek choroby, duże osłabienie, wysoka gorączka i trudności z oddychaniem.
– Niestety coraz większa grupa pacjentów to pacjenci bardzo ciężko chorujący – zupełnie wbrew zapewnieniom pani minister zdrowia, która twierdzi, że grypa ma łagodny przebieg – powiedziała prezes Federacji Porozumienie Zielonogórskie Bożena Janicka. Według Federacji, w związku z rozszerzającą się epidemią, a co za tym idzie, rosnącymi kolejkami w przychodniach, lekarze POZ nie mają możliwości w stu procentach zdiagnozować chorych na grypę sezonową – [odroznic] od tych chorych na grypę A/H1N1. O brak tzw. szybkich testów diagnostycznych oskarżają minister zdrowia, która jak twierdzi federacja, latem br. miała deklarować przekazanie takich testów lekarzom rodzinnym. […]
———————————————————————–
Komentarze z poprzednich dyskusji na blogu:
mizia
18.11.2009 o 12:19
KOLEJNY MOZLIWY SCENARIUSZ TO ZE MÓWIA ZE STAN ZDROWIA LECHA KACZYŃSKIEGO SIE POLEPSZA TO ZNACZY ŻE MÓWIA A NIE SIE…… bo co maja powiedzieć zeby paniki nie robić.
JEŚLI DOSZŁO BY DO TEGO ŻE KACZYŃSKI NIEDAJ BOZE JEDNAK + TO KTO GO ZASTAPI – ANO MARSZAŁEK SEJMU – KTO JEST MARSZAŁKIEM SEJMU – ANO KOMOROWSKI- A CZYJ JEST KOMOROWSKI- ANO TUSKOWY – I JAK BEDZIE W KRAJU WYGLADAŁA WŁADZA -ANO DYKTAT TUSKOWY DO ODWOŁANIA A JAK WYSTAPI JESZCZE DO TEGO BUNT LEKARZY ZWANY STRAJKIEM TO LUDZIE SIE WK.. I BEDĄ ZADYMY I WTEDY STAN WOJNY JEST NAJLEPSZY
1 WPROWADZENIA PORZADKU I -poklask wyborców
2 POWÓD UTRZYMYWANIA TEGO STANU IDEALNIE TŁUMACZACY TA DECYZJE-poklask wyborców
3 -WIELE RECZY MOGĄ SOBE ZAŁATWIĆ W CZASIE TRWANIA TEGO STANU – A WSZYSTKO TAJNE – BO WOJNA PRZECIE.
……………………………………………….
mizia 18.11.2009 o 11:41
OK. PISAŁEM O TRZECH MOŻLIWYCH SCENARIUSZACH NA PRZYSZŁE OKOŁO 10 DNI. NA JEDEN CI ODPOWIEM WPROST PRZYTACZAJĄC FAKTY NIEPODWAŻALNE -TO NIE MOJE OPINIE I STWIERDZENIA-W POLSCE POZIOM ZAKAŻEŃ ROZWIJA SIĘ W TEMPIE GEOMETRYCZNYM – spodziewana niespotykana fala zachorowań.
PAN BUKIEL ZDEKLAROWAŁ STRAJK OGÓLNOPOLSKI LEKARZY – SZPITALI. OTÓŻ JEST GOROWA ODPOWIEDŻ RZĄDU NA TEN PLAN BUKIELA – NIE ZADEN STAN WYJATKOWY BO TO NIE ZAPEWNIA ZMILITARYZOWANIA ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI – takie przepisy.
Bedzie w przypadku jakiegokolwiek zastrajkowania w czasie nadchodzącej fali zachorowań- WPROWADZONY STAN WOJENNY BO MOŻNA NA JEGO PODSTAWIE WSZYSTKICH KONOWAŁÓW POWOŁAĆ DO SŁUZBY WOJSKOWEJ I W JEJ RAMACH NAKAZAĆ WYKONYWANIE DOTYCHCZASOWYCH OBOWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W ZAMIAN ZA TALERZ GROCHÓWY – a jak sie komu nie spodoba to prokurator wojskowy i sankcje za niewykonanie rozkazu w warunkach WOJENNYCH – MOZE TO BYĆ NAWET STRYCZEK.
I JEŚLI MYŚLISZ ŻE W PRZYPADKU PRÓBY SPARALIŻOWANIA SŁ ZDROWIA W NADCHODZĄCYCH DNIACH ONI TEGO NIE ZROBIĄ TO JESTEŚ NAIWNYM DZIECKIEM PSEUDODEMOKRACJI – TAKIE PLANY SĄ ZAWSZE GOTOWE DO WDROŻENIA W KAZDYM PANSTWIE SWIATA – A JAK JUZ WPROWADZĄ Z TEGO POWODU ZAMORDYZM MILITARNY TO GO NIE ZDEJMA PRZEZ 2 LATA…
……………………………………………………….
mizia 18.11.2009 o 11:17
PS .CHCIAŁBYM RÓWNIEŻ ZAZNACZYĆ ŻE UKRAIŃCY MOZE I BIEDNI ALE IDIOTAMI NIE SĄ I DO SZPITALI KIEROWALI TYLKO PRZYPADKI CIEŻKIE KTÓRE MUSIAŁY BYĆ LECZONE W WARUNKACH SZPITALNYCH; WIECIE CO SIĘ STANIE JESLI EPIDEMIA CIEZKICH PRZYPADKÓW NASTAPI CHOĆBY W POŁOWIE SKALI UKRAIŃSKIEJ — HORROR I WIELE TRAGEDII OSOBISTYCH – JUŻ W TEJ CHWILI TRUDNO SIE DOSTAC DO PRZYCHODNI. STAWIAM NA TO ZE POLSKA TEGO NIE WYTRZYMA GOSPODARCZO – BUDZET TO WIELKA TAJEMNICA SWIECI PUSTKAMI I PRZESTAŃCIE PIERDZIELIĆ BO TO WSZYSTKO POZORY I LIPA O TEJ POTĘDZE POLSKI – TE SKU… RZADZĄCE CIESZA SIĘ ZE WAM WYSTARCZY JAKIEŚ TABELKI POKAZAĆ I CISZA BO IM WIERZYCIE
……………………………………………………………
mizia 18.11.2009 o 11:07
DRODZY PIEWCY POLSKIEJ WIELKOŚCI JESTEŚCIE W BŁEDZIE:
KWESTIA SZPITALI NIEWIEM CZY PAMIETACIE ILE BYŁO ZA TZW. KOMUNY SZPITALI W POLSCE A ILE JEST TERAZ; ZE SZPITALAMI ZROBIONO TO CO ZE SZKOŁAMI — LIKWIDACJA WIEKSZOŚCI.  NATOMIAST NA UKRAINIE POZOSTAŁE SZPITALE PO KOMUNIE NIE BYŁY TAK NA CHURA LIKWIDOWANE PRZEZ TO ONI MAJA WIEKSZA SIEĆ SZPITALI A TO PRZEKŁADA SIE NA WIEKSZA ILOŚĆ ŁOZEK – JAKOŚC TEJ MEDYCYNY RZECZYWIŚCIE TAKA SOBIE – ALE TERAZ DECYDUJACYM ZNACZENIAM BEDZIE ILOSC ŁOZEK I ILOSC LEKARZY MOGĄCYCH COKOLWIEK ZROBIĆ. CZY KTOŚ Z WAS SIE ZASTANAWIAŁ GDZIE LEŻĄ CI CHORZY W ILOŚCI OKOŁO 90 000 – CO WYKAZUJA OFICJALNE MEDIA UKRAIŃSKIE. ZNAJDŻCIE MI W POLSCE NA JUŻ TO ZNACZY W PRZECIAGU 7 DNI TAKA ILOŚC WOLNYCH ŁOZEK W SZPITALACH CZY WY TEGO NIEWIDZICIE ŻE POLSKA TO KRAJ MIAST WOJEWÓDZKICH NA POZIOMIE XX WIEKU, A RESZTA KRAJU CO STANOWI 70% – TO XIX WIEK ZARÓWNO W DOSTEPIE DO APTEK JAK I SŁ ZDROWIA JAK I Z DOSTEPEM DO SZKOLNICTWA – K.. JEDŻCIE DO MAŁYCH MIASTECZEK ZOBACZYCIE TA NEDZĘ I BEZRADNOSC.
PS. NA TAKIEJ UKRAINIE MAJA SZPITALE -IZBY CHORYCH I NAWET FELCZERÓW KTÓRZY MOGĄ NA JAKIŚ CZAS ZASTAPIĆ LEKARZA. U NAS NATOMIAST LUDZIE BEDĄ CHYBA W NAMIOTACH CHOSPITALIZOWANI TO PEWNE SPRAWDŻCIE SOBIE CO OZNACZA TERMIN ZE EPIDEMIA OSIĄGNEŁA EKSPANSJE NA POZIOMIE GEOMETRYCZNYM…
————————————————————-
grypa666 18.11.2009 o 11:59
“Postęp geometryczny” jest jak najbardziej właściwym określeniem w przypadku niehamowanej epidemii. Uważam, że szkoły powinny być JUŻ zamknięte – dzieci najbardziej roznoszą grype. Dobrze, że jest niegroźna, może ludzie widzą, że “nie taki diabeł straszny”. Dzieją się jednak niepokojące rzczy – z prywatnych źródeł wiem, że w Gorzowie dzieje się coś dziwnego. Ordynator bierze wakacje w momencie gdy w komie leży chory ksiadz?… Nie chce rozmawiać z ludźmi, którzy oferują konkretną pomoc? Zobaczymy jak to się rozwinie, miejmy nadzieję, że ksiądz jest w dobrych rękach, Módlmy się za niego!
————————————————————-
gustaf 17.11.2009
1.To co wyprawiają merdia, to w pale się nie mieści… W jednym zdaniu jest, że pandemia, ale jej nie ma, że lek, a w zasadzie to szczepionka i trzeba teraz, szybko brać szczepionkę bo trzeba leczyć. Że „Tamiflu” to szczepionka ?
Jak nazwać żonglerkę liczbami ??? A ciągle wychodzi „niecałe 300 osób „zarażonych… Kudy do PANDEMII ???
Teraz wzięli się za lekarzy…. lekarze—Są zaniepokojeni 🙂 ale nie szczepią się 🙂 cała służba zdrowia zaniepokojona , ba PRZERAŻONA !!!! a się NIE chce szczepić 🙂 Na sezonową, tą groźniejszą szczepi się 6 % służby zdrowia, bo nie chce. A może wie coś więcej , niż przeciętny pacjent ??? A NFZ od co najmniej miesiąca nie płaci już za nic szpitalom.
Diagnozowanie przy POmocy papierka 🙂 autentyczna wypowiedż: –Pozwala wykryć, czy mamy do czynienia z grypą a, czy b . Ale NIE daje pewności , czy mamy do czynienia z zakażeniem wirusowym !!!!  Żeby stwierdzić wirusa grypy aH1N1 trzeba 2 tygodni !!!, a nie papierka !!! Metoda diagnozowania na „czuja”, papierkami lakmusowymi 🙂 Autentyczny wywiad z TV : te testy mają wykryć, czy mamy do czynienia z grypą „a”, czy „b” , ale nie dają pewności, czy jest zakażenie wirusowe …. Jaja, nie? W tym kontekście dziwne takie rozstrzelenie „ognisk pandemii”. Tu jeden, tam drugi, a dookoła wszyscy zdrowi…
Pan Prezydent podpisując traktat lesbijski abdykował z dniem 01.12.09 na rzecz Unii. Więc np. 13.12.09 o godzinie 9.00 w tvn24 wystąpi dotychczasowy premier w stroju lekarskim i zaPOda :
— Dziś rano WHO ogłosiła stan Pandemii na terenie Unii .
— Jak długo wyciągnięta PO kasę renka, ma naPOtykać wystawiony Środkowy paletz ???
— Cała służba zdrowia ma obowiązek szczepić się na AH1N1v.(v- to nowy „wynalazek” dla POwiększenia ściemy)
— Konstytucja zawieszona na czas nieokreślony.
— Władza od tej POry przechodzi na rozkaz WHO w ręce Medycznej Rady Ocalenia Narodowego ( WRON)
— Lekarze , którzy się nie zaszczepią stracą pracę—a to już niezła kasa, a ci co się zaszczepią, a podskoczą to im się szybko „mikrofon” , albo „światło” wyłączy.
Za jakieś 5-6 lat zwoła się ” Graniaste Konsylium” aby przy lodach obalić mury (ew. odwrotnie) i wypalić fajkę POkoju. Za 20 lat , o ile „NIBIRU” nie przyleci okaże się , że WRON zostało POwołane nielegalnie ale to nic , kręcimy dalej
2. Rząd kupi szczepionkę, niech swoim ją wrazi  2009-11-17 22:34 Avatar
Policzmy, bo tu każdy kroi , jak kelner w remizie…. chorych z wirusem ok. 300 a to jest POdobno 22,8 %; wynika stąd ,że „grypnych” jest ok. 1320—na dziś. Pytanie: skąd raptem się wzięło te 41 000 ??? Inny bzdet statystyczny : wczoraj „oficjalnie było”: rok temu, w tym samym drugim tygodniu listopada było ok. 20 000 chorych na grypę, a dziś ta sama liczba skrócona do 3 600. Jak POrównać bzdet do bzdeta, to wyjdą słupki Tuska. Zmarły 4 na te same objawy, z czego 3 miało wirusa ???? Czy to wirus „pali płuca” ? A może inna dżuma?

Komentarzy 228 to “Dr Brzecka do bloga grypa666 oraz prognozy”

 1. Polak potrafi said

  Dla MIZI

  Olej te głupie teksty nie którzy nie wiele przeżyli i wierzą w sprawiedliwość, której ku… nie ma w tym kraju i długo nie będzie. Sądy to fikcja jak nie było 13 grudnia! Ale my Polacy nie wierzymy w krasnali i królewnę śnieżkę. Miło było czytać Twoje wpisy. Życzę wytrwałości w tym co robisz.

  Bóg z tobą.

  • grypa666 said

   od p.b.: i Bog z toba, polak potrafi — mocny utwor dzwiekowo, wizualnie i slownie

  • CoZaSyf said

   Mizia! Cenie Twoje spostrzezenia i odwage!Dla mnie jestes wiarygodny/a/!!!Popieram i zgadzam sie…z Twoją wizją przyszłości…

 2. zoltek said

  Śledzę Mizia Twoje wpisy od dłuższego czasu i muszę stwierdzić, że umiejętnie manipulujesz informacją.
  TAK TRZYMAJ!!!
  ==================================
  od p.b.: wpis jest obrazliwy dla mizi, ktory ma uczciwe motywy = prosze uzasadnic albo bananki

  • zoltek said

   Panie p.b. Proszę bardzo cytuję mizie:

   „mizia 18.11.2009 o 12:19
   KOLEJNY MOZLIWY SCENARIUSZ TO ZE MÓWIA ZE STAN ZDROWIA LECHA KACZYŃSKIEGO SIE POLEPSZA TO ZNACZY ŻE MÓWIA A NIE SIE…… bo co maja powiedzieć zeby paniki nie robić.
   JEŚLI DOSZŁO BY DO TEGO ŻE KACZYŃSKI NIEDAJ BOZE JEDNAK + TO KTO GO ZASTAPI – ANO MARSZAŁEK SEJMU – KTO JEST MARSZAŁKIEM SEJMU – ANO KOMOROWSKI- A CZYJ JEST KOMOROWSKI- ANO TUSKOWY – I JAK BEDZIE W KRAJU WYGLADAŁA WŁADZA -ANO DYKTAT TUSKOWY DO ODWOŁANIA A JAK WYSTAPI JESZCZE DO TEGO BUNT LEKARZY ZWANY STRAJKIEM TO LUDZIE SIE WK.. I BEDĄ ZADYMY I WTEDY STAN WOJNY JEST NAJLEPSZY
   1 WPROWADZENIA PORZADKU I -poklask wyborców
   2 POWÓD UTRZYMYWANIA TEGO STANU IDEALNIE TŁUMACZACY TA DECYZJE-poklask wyborców
   3 -WIELE RECZY MOGĄ SOBE ZAŁATWIĆ W CZASIE TRWANIA TEGO STANU – A WSZYSTKO TAJNE – BO WOJNA PRZECIE.”

   Choć jedno źródło, że ma powyższa informacja choćby ułamek zgodności z rzeczywistością. Chyba, że teraz liczy się już tylko rzeczywistość nie tyle przedstawiana co sugerowana, przez mizie. Jeśli mam otrzymać BAN za to, że nie podzielam świata sugerowanego przez mizie PROSZĘ BARDZO!!!

   • ARNOLD said

    1.12.2009 traktak lizbonski – konstytucja anulowana.

   • zoltek said

    A gdzie w traktacie lizbońskim jest zapis o tym, że konstytucje narodowe zostają anulowane? Nasza konstytucja jest nadrzędna względem jakiegokolwiek innego ustawodawstwa. Trzeba by pierwej zmienić Naszą Konstytucję. Na razie bez zmian w Konstytucji nawet Euro nie można w Polsce wprowadzić. Poza tym to my głosujemy na polityków, którzy zmieniają konstytucję. Jeśli wybierzecie Tuska na prezydenta wtedy zmiany w konstytucji stoją otworem. Ale póki jest sobie tylko premierem a przeciwnicy jego mają wystarczająco dużo głosów o konstytucję jestem absolutnie spokojny. No chyba, że się wszyscy zgadają. Wtedy zawsze można wyjść na ulicę i zmienić polityków. Nam Polakom od dawna to dobrze wychodzi więc się specjalnie nie martwię.

   • Piotr Bein said

    paragraf 48 traktatu, o ile sie nie myle pozwala na wprowadzenie dowolnych zmian i praw. To jest jakby mieli juz prawo do wszystkiego. Traktat anuluje konstytucje wszystkich krajow, co z tego ze jest to nielegalne jak bedzie to wprowadzone po trupach w zycie? Podobnie było z powołaniem FED w USA. Co z tego ze podatki w USA sa nielegalne jak i tak je sciągają?
    ===================================
    od p.b.: a ty skad sie wziales, sobowtorze? traktatu nie mam ani nie znam z paragrafow; podales takze moj e-adres, to jest przestepstwem; donosze adminowi

   • wts79 said

    W traktacie nie musi być nic takiego napisane ponieważ prawo międzynarodowe jest zawsze nadrzędne w stosunku do prawa krajowego. Aktualnie 3/4 prawa obowiązującego w Polsce (jak i w całej UE) jest tworzone w Brukseli. Dlatego tworząc każdą ustawę sprawdza się tzw. zgodność z prawem unijnym. My już jesteśmy pod obcym prawodawstwem od kilku lat więc traktat lizboński niewiele tu zmienia. Ja przeczytałem 1/3 traktatu – więcej nie dałem rady. Takiego burdelu przepisów powyjmowanych i powsadzanych w różnych miejscach to nigdy nie widziałem a czytałem sporo ustaw. Jest to celowe żeby nic nie było wiadome dopóki nie będzie potrzebne – innego uzasadnienia nie widzę. To jest nowy babilon…

   • zoltek said

    Zgadzam się Traktat jest specjalnie napisany niezrozumiale ale cytuje Artykuł 3 „W szczególności bezpieczeństwo narodowe pozostaje w zakresie wyłącznej odpowiedzialności każdego Państwa Członkowskiego.” I tylko od nas Polaków zależy czy będziemy tylko pisać po forach, blogach, czy jednak wyrazimy zdecydowany sprzeciw zabieraniu nam decyzyjności w sprawie tak oczywistej jak bezpieczeństwo narodowe.
    W artykule 48 niczego co pozwalało by dowolnie zmieniać naszą konstytucję nie widziałem, traktaty unijne owszem ale nie naszą konstytucję. Władza, zwłaszcza ta unijna już dawno zrozumiała, że żadnymi gwałtownymi zmianami niczego się nie wprowadzi, jeśli ma być NWO to będzie ono wchodzić bardzo powoli tak powoli, że tego nie zauważymy, chyba, że oprócz straszenia banami, będziemy jednak mieli także umiejętności zjednywania sobie zwolenników. Wtedy można poszerzać krąg osób „uświadomionych”. Jeśli o mnie chodzi to NWO nastanie z dniem wprowadzenia wspólnej waluty, nie wcześniej i nie później.

   • soband1 said

    podziwiam ze ktos dal rade przeczytac 1/3 tresci traktatu ja poddalem sie po ok 50 stronach!!takich ogolnikowych bredni jeszcze nie bylo!!wszystko wyjdzie w praniu jak ujrzymy prezydenta europy!!pozdrawiam!!

   • ALFA said


    Traktat Lizboński

   • ALFA said


    TTraktat LLizbońki

   • manix said

    Taka jest niestety smutna prawda witamy w EUdSSR

   • mizia said

    umiesz czytac ze zrozumieniem to zwruć uwagę na pierwsze 3 słowa”KOLEJNY MOZLIWY SCENARIUSZ „one nadaja sens dalszemu tekstowi – A CO DO TRAKTATU POCZYTAJ I ODPISZ CO O TYM SADZISZ ……….

   • zoltek said

    Czytałem bo sam mam co do traktatu bardzo dużo zastrzeżeń ale nigdzie nie znalazłem wpisu, że z dniem wejścia w życie traktatu, nasza konstytucja staje się nieważna. Z dniem, w którym politycy unieważnią i tak źle napisaną konstytucję, będziemy mogli powiedzieć i napisać, że nie ma Polski i nie ma Polaków, bo jakoś nie wierzę, że Polacy daliby sobie narzucić z zewnątrz konstytucję. Chyba mam jednak więcej wiary w Polaków niż Ty Mizia. Mizia dobrze wiesz, że byle rozgarnięta osoba mogłaby MOŻLIWYMI SCENARIUSZAMI zasypać to forum. Od Ciebie jednak jako najbardziej aktywnego użytkownika oczekuję czegoś więcej niż tworzenia kolejnych możliwych scenariuszy. Podawaj FAKTY + ICH ŹRÓDŁO a zyskasz bardzo dużo.

   • zyta said

    Rece opadaja…

   • mizia said

    czasy robienia czegokolwiek dla zysku MAM JUZ ZA SOBĄ I nie licze na nic . a jeśli bedę pisał o czymś to musi to być oparte na dowodach jeśli teraz nie piszę w kontekście pewników to nie znaczy ze takowych info niema ale -można byżec ze sytuacja jest tak płynna że niewiadomo co nastapi – BYĆ MOZE NASTĄPI NAGŁE WYGAŚNIĘCIE TEJ ZARAZY – TAK JAK SIE STAŁO Z HISZPANKĄ DO DZIŚ NIKT NIEWIE JAKIM CUDEM USTAŁO – A WTEDY JUŻ NAPOWAŻNIE PODCZAS SZCZYTU ZACHOROWALNOŚCI LICZONO SIE Z ZAGŁADĄ GATUNKU LUDZKIEGO – dowody poszperaj w info z netu i nie tylko.nawet w jednym filmie dokumentalnym jest to wprost powiedziane…..
    ==================================
    od p.b.: zarzuty kasowe padaly tu dosc czesto pod adresem redakcji bloga — potwierdzenie o malosci szkalujacych nas

   • mizia said

    do P.B pamietasz jak ja je stawiałem
    ====================================
    od p.b.: dawno to juz bylo na moja pamiec ale cos tam przez mgle pamietam — dobrze ze mamy archiwa i mnostwo mlodych z niewypalonymi oczyma do odszukania

   • zoltek said

    O jakich zarzutach kasowych mowa? Gdzie z mojego postu można to wyczytać? Jeśli piszę o zysku to od razu głodnemu kasa na myśli? Zyskać WIARYGODNOŚĆ, większą rzeszę czytelników, zwolenników. Jeśli MIZIA dalej będziesz zrażać ludzi o odrobinę bardziej sceptycznym podejściu to nigdy nie zyskasz zwolenników. A CI są niezbędni jeśli to forum ma się stać zarzewiem czegoś bardziej poważnego niż bardzo dużej ilości postów. Zajrzałem na ten blog bo pierwsze posty były naprawdę do rzeczy. Były przede wszystkim podane źródła informacji. Sam mogłem wejść i zweryfikować. Ale jeśli mam wierzyć na słowo, to przykro mi ale to taka sama informacja jak ta na Onecie czy Gazecie czy też innych portalach. Najważniejsze dla mnie to źródło informacji, nie ma go, to ja nie mam do takiej informacji zaufania.

   • Głos66 said

    Do Zoltek

    Powiedziałeś o Mizi prawdę, całą prawdę.
    Snuć „KOLEJNE MOŻLIWE SCENARIUSZE” , to każdy potrafi.

    A tak na marginesie do pana Piotra – czy blog należy do Piotra Beina, czy do Mizi ?

    Ponieważ na głównej stronie Piotr Bein przedstawiał fakty z kraju i ze świata poparte linkami.
    Natomiast Mizia na głównej stronie (niewiedzieć dlaczego na głównej) przedstawia kolejne scenariusze pochodzące z kąd ? Z nikąd ? z głowy Mizi ?

    Ten blog schodzi na psy i to wielkimi krokami, a może głośnymi „szczeknięciami”.

   • pustelnik said

    @Miza

    takie refleksje

    Jeżeli lekarz leczy rzetelnie pacjenta to podaje tabletkę na ból głowy ?
    Czy usuwa guza który powoduje ból głowy ?
    Czy mrówka która widzi że zalewa mrowisko tym ze informuje wszystkich że jest systematycznie zalewane

    ( i nie jest to para wodna jak twierdzi oficjalna mrówkowa prasa )

    spowoduje że mrowisko przestanie być zalewane ?

    Kiedy mrówki wpadną na to że to ich postępowanie powoduje zalewanie mrowiska ?
    Można umrzeć zdrowa lub nie zdrowo
    Można umrzeć w łasce lub nie w łasce
    Można zyskać wieniec zwycięstwa , palmę męczeństwa
    Można niczego nie zyskać i wszystko stracić
    I może być też tak że mrówki nigdy na to nie wpadną i właściciel mrowiska wyśle mrówkojada aby wykonał jego rozkaz

    Już czas abyś im to powiedział
    pozdrawiam

   • mizia said

    JESZCZE TROSZECZKĘ I …..

   • Magdalena said

    Mizia jest jest lepszy niz czwartkowe kobry.

   • pustelnik said

    takie refleksje
    przypomina mi się takie wydarzenie z rodzinnej miejscowości Ojca Pio
    wszystko pięknie w sadzie pachnie drzewa kwitną a tu nagle na wszystkich owocowych drzewach pojawiają się pasożyty ludzie rozmawiają między sobą , co robić ? no co robić ? ta zaraza wszystko zje i przyjdzie nam umrzeć z głodu . Poszli do Ojca Pio który właśnie siedział na łące pod drzewem . Ojcze wszystkie drzewa chore ratuj bo umrzemy z głodu , czy ja jestem BOGIEM ? no nie ale Ojciec ma u BOGA przecież znajomości . Ojciec Pio napełnił kadzielnicę i ruszyli w procesji dookoła całego sadu . W trakcie procesji jeden z rolników zauważył że pasożyty giną , został zganiony przez Ojca Pio aby się nie rozpraszał ale gorliwie się modlił . Po zakończeniu procesji zaraza ustała .
    Mamy XXI wiek
    Sutanna księdza kojarzy się z matrixsem
    Modlitwa różańcowa z babcią
    Niedziela z weekendem
    Święta z prezentami i wyżerką
    Diabeł z brodatym rogatym stworkiem
    Niebo z legendą
    Piekło ze strachami
    Zmiany w powietrzu ,drzewach , morzu ze spiskiem
    Naprawdę uwierzyliście że to z woli człowieka się dzieje ? że diabeł jako osobowe zło nie istnieje ?
    Możecie mnie nie słuchać ale posłuchajcie Henocha i Eliasza
    Posprzątajcie wasze serca
    Zwróćcie się do BOGA Abrahama , Izaaka i Jakuba który z miłości do nas dał swojego SYNA na okup za nasze grzechy . Macie dzieci czy umielibyście patrzeć jak wasz jedyny syn umiera w nieludzkich mękach za innych którzy raczej kary powinni otrzymać a nie miłosierdzie . Jest z nami DUCH ŚWIĘTY on poucza nas o wszystkim jak mamy postępować ale dajcie mu miejsce posprzątane w waszych sercach . Czy zapraszamy ważnych gości do piwnicy ? czy do najlepszego pokoju w naszym domu ?
    W piątek jest święto św. Rafała Kalinowskiego , wykorzystajcie ten dzień na sakrament pokuty i pamiętajcie tam gdzie grzech tam jeszcze bardziej rozlała się łaska.
    W sobotę święto ofiarowania Najświętszej Maryi Panny .
    W Niedziele święto JEZUSA CHRYSTUSA Króla wszechświata
    Wykorzystajcie te trzy dni od piątku do Niedzieli na przyjęcie komunii świętej po wcześniejszym sakramencie pokuty ( OJCIEC czeka szczególnie na tych którzy już od lat nie uczestniczą w życiu kościoła , mówię to wam przyjdźcie do OJCA który czeka na was a uciekajcie od diabła który cieszy się że zajmujecie się wszystkim tylko nie własną duszą a jemy właśnie na niej zależy . Módlcie się do św. Benedykta patrona Europy , Papież wie dlaczego wybrał takie imię .
    Bo może to już czas o którym mówił JEZUS CHRYSTUS że z drzewa figowego mamy się uczyć i jak dojrzeje to już ten czas , a dokładny czas i godzinę zna tylko BÓG OJCIEC
    Nie marnujcie proszę czasu na teorie grypowe , chmurowe , 2012 roku , jaszczurowe itp. To wszystko jest po to abyście mieli się czym zajmować i jak za dni Noego żenili się i za mąż wychodziły tak będzie na końcu czasu , czy chcecie być poza arką . Nie ma ceny jaką można by zapłacić za duszę ludzką to chyba wiecie , nadzy przyszliście na świat i nadzy odejdziecie . Nie ma powtórki życia chodź niektórzy sobie takie doktryny religijne wymyślili . Człowiek raz żyje a potem sąd.
    Pozdrawiam was z mojej pustelni i niech wam BÓG Abrahama , Izaaka i Jakuba błogosławi
    Jeżeli chodź jedna osoba mnie posłucha to było warto pisać i walczyć dla JEZUSA CHRYSTUSA

   • Mars said

    Drogi Pustelniku, dziękujemy, że zechciałeś nas poczęstować(a może nawet obrzygać) tak serdecznie swoją głęboką(?) refleksją , ale ludzie nie zmieniają się od brania komunii świętej co niedziele, ludzie nie zmieniają się od tak po prostu od modłów do świętych . Zarzucasz to,że niektórzy wymyślili sobie jakieś doktryny religijne(nawiązanie do reinkarnacji) a tymczasem sam prezentujesz nam bardzo sztampowe myślenie . Twój tekst można zinterpretować tak :
    „Nie myślcie za dużo, chodźcie do kościoła, bierzcie komunie, religia ma już dla Was gotowe odpowiedzi a reszta się jakoś ułoży bo Jezus Was kocha ” . Maasz rację w 50 % jeśli chodzi o Jezusa a co z resztą ???
    Mam pytanie skąd taka filozofia ?
    Bo tak się składa że ludzie na tej planecie już od wielu lat(wieków nawet) odmawiają różańce i „Zdrowaśki” a jednak świat topi się w coraz większym szambie , więc jak to wyjaśnisz ?Sam jestem wierzący więc szanuję to wszystko ale jest też druga strona medalu. Pamiętaj :
    MOŻESZ ZNAĆ CENĘ WSZYSTKIEGO A NIE ZNAĆ WARTOŚCI NICZEGO…

    właśnie…My potrzebujemy konkretnych działań, konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania a nie zasłaniania się tylko religią i poklepywania się po plecach na zasadzie „Don’t worry by happy”

    To nie tak…

   • pustelnik said

    Do Marsa
    Szanuje twoje zdanie , zastanawiam się czy jesteśmy aby po tej samej stronie. Jeżeli modlitwa nie działa na BOGA to nie ma już dla mnie ratunku . Nie mogę też zrozumieć jak to się wszystko od wyjścia z Egiptu Izraela stało że BÓG Mojżeszowi dawał się tyle razy przebłagać modlitwą . Człowiek ma jak wiesz wolna wolę więc właściwym się wydaje żebym ja robak twoją wolną wolę uszanował. Zauważ proszę że napisałem / mnie możecie nie słuchać ale posłuchajcie Henocha i Eliasza/ . Na koniec chciałem zapewnić cię o swojej modlitwie w intencji twojej nieśmiertelnej duszy . Pozdrawiam niech BÓG Abrahama , Izaaka i Jakuba ci błogosławi.

   • Mars said

    Drogi Pustelniku, ja również szanuję Twoje zdanie i sądzę że jesteśmy po tej samej stronie . Różnica polega na sposobie postrzegania pewnych rzeczy . Zgadzam się że modlitwa ma moc, ale w takiej sytuacji w jakiej teraz jesteśmy jako ludzkość, trzeba by zastosować wręcz zbiorową modlitwę na poziomie globalnym . Musielibyśmy mówić o zastosowaniu totalnej duchowości-która właśnie miałaby odmienić nasze losy . To jest realne tylko pod takimi warunkami, jakich w tej chwili tak naprawdę nie spełniamy . Jeżeli się dobrze przyjrzysz sytuacji to zauważysz, że szatańskie elity póki co lepiej radzą sobie z wprowadzaniem swoich sztuczek niż my z naszymi ofiarnymi mszami …Coś jest bardzo „nie tak” i w naszym interesie nie leży tylko sama modlitwa.Rzeczywistość sama to brutalnie pokazała . Faktem też jest, jeśli to też Miałeś na myśli(a sądze że tak) że jeśli modlitwy wogóle by nie było to posypie się ten grunt, fundament dla wielu wierzących . Super że stawiasz na modlitwę i Boga, ale nie ograniczaj się tylko do tego . Nie uciekaj duchowością tylko od tego co nas tu wszystkich materialnie dotyka-wiesz ktoś też tak to może odebrać 🙂
    A propos wyjścia z Egiptu i przebłagania Boga-to w Biblii brzmi pięknie natomiast spróbujmy to odnieść to teraźniejszości. Zło śmieje nam się w oczy a my teraz musimy żebrać o łaskę Pana Boga ?Rodzisz się na tej planecie i nie dość że to zło nas manipuluje, nie dość że płacisz codziennie haracz za to że możesz na tej planecie oddychać , to jeszcze teraz mamy żebrać o łaskę modłami ???Z jakiej racji ?Miłość, wolność, prawda to są dobra które nam się należą. Bóg dał nam to za darmo. Niech satanistyczne elity i pasożyty na których pracujemy , to oni niech się modlą o łaskę najbardziej! Bo skrzywdzili i nas i Boga. Wrobili nas po uszy w to wykorzystując nasze słabe punkty …Ale ciągle mamy szanse 🙂
    Dobranoc
    pozdrawiam

   • pustelnik said

    do Marsa

    no to mi kamień z serca spadł .
    Zrób bracie ile możesz nie zapominaj o duszach braci i siustr za których tak walczysz a ja cię wspomagam już przed pierwszą odpowiedzią swoją modlitwą .
    Tobie widać PAN wyznaczył inny oddział.
    Pozdrawiam i jeszcze raz przekazuje błogosławieństwo BOGA Abrahama , Izaaka i Jakuba .

   • Głos66 said

    Do Pustelnika

    Ale przecież „BÓG Abrahama , Izaaka i Jakuba” nie może nam błogosławić, ponieważ nie jest Bogiem chrześcijan.

    Sam papież Benedykt 16, zmienił prawdziwe imię boga z JAHWE na ADONY , i jest to fakt niepodważalny.

    Zresztą, ci którzy powołują się na boga Abrahama , Izaaka i Jakuba” do dnia dzisiejszego nie uznają Jezusa Chrystusa za swojego Boga.

    Dlatego nie rozumiem, po co przytaczasz teksty Starego Testamantu.

   • Vebriq said

    do Pustelnika:ja cię posłucham,miałem inne plany na dzisiaj(czwartek 19.11.2009)ale zmienię je i zacznę się przygotowywać do spowiedzi,może jeszcze dziś do niej pójdę lub w te dni..
    do Marsa:nic nie zrozumiałeś(moje wrażenie)
    do glos66:Bóg Abrahama,Izaaka,Jakuba jest także Bogiem Jezusa-gdzie ty tu widzisz nieciągłość?Teksty ST bardzo się różnią od NT,ale nie ma tego typu nieciągłości w stylu-powiedzmy-Marcjona-o jakiej wspominasz.To nie jest blog filozoficzny ani teologiczny więc nie wejdę tu w dyskusję,ale mnie korci ona…

   • mag said

    witajcie,czytam was bardzo duzo,sama nie naleze do zadnego kosciola,staram sie odrzucic wszelkie dogmaty,wyobrazenia boga,raju,piekla,szukam „perel”i madrosci zarownow slowachi czynachJezusa,Buddy,swietych,zwyklych zjadaczy chleba…itp.;od jakiegos czasu ten blog jest dla mnie codzienna lekturai dostajespora dawke informacji,aleniewiele to zmieniaw moim codziennym zapracowanym zyciu,pewnie z kilkomawyjatkami jest podobnie…rozglaszam wokolo,przygotowuje siebie i rodzine aby przetrwac fizycznie ale gdyby czas byl odejsc,nie mam strachu.czy oprocz niecheci do wiadomej sprawy szczepionek i spisku nwo cos nas laczy? pomyslalam ze moze modlitwa(czy medytacja)nas ktorzy to czytamycodziennie o tej samej godzinie doda nam sily i odwagi aby stawic czola zlu i glupocie ktore niestety panuja na tym „najpiekniejszym” ze swiatow? jesli wiara gory moze przenosic,a mysl i jej energiawplywa na rzeczywistosc to moze warto sprobowac? ja bede codziennie o 18:00 czasu polskiego zatrzymywac sie na 1 minute i wysylacjak najwiecej pozytywnej energiido tych ktorym jej brakuje,nie licze ze ktos sie dolaczy,gdyby jednak …bedzie milo:)

   • tajler said

    KOLEJNY MOZLIWY SCENARIUSZ TO ZE MÓWIA ZE STAN ZDROWIA LECHA KACZYŃSKIEGO SIE POLEPSZA TO ZNACZY ŻE MÓWIA A NIE SIE

    To już nie można po prostu zachorować? Zgodnie z taką tezą, to jak ktoś jest zdrowy, to powinni pisać, że właśnie kona?

    W pewnym stopniu podzielam zdanie Zolteka – Mizia od tygodnia, dwóch kreśli katastroficzne wizje na 10 dni do przodu, może by tak skonfrontować to co pisał 10 dni temu z tym co jest teraz? A, zapomniałem, skąd tu wziąć rzetelne dane, skoro wszystko jest zmanipulowane.

    Śledzę tą stronę od dłuższego czasu, jak dla mnie występuje tu kilka osób, które chcą na niej „zbić kapitał” (jakikolwiek, sława, poklask, uznanie, polityka)

    Posty Mizi jakoś do mnie nie trafiają, głównie z tego powodu, że nijak ich nie można zweryfikować (tajne źródła informacyjne Mizi).
    Jak mnie zbanujecie, to trudno, za dużo tutaj i tak nie pisałem…

   • mizia said

    JAK NAJBARDZIEJ MOJE STARE WPISY MOZNA ZWERYFIKOWAĆ TYLKO TROCHE POSIEDŻ I WYŁUSKAJ JE A POTEM popatrz na daty i godziny ich póblikacji i porównaj z mediami daty i godziny OFICJALNYCH PÓBLIKACJI .
    JA NIEMAM W TYM INTERESU ZEBY COKOLWIEK I KOMUKOLWIEK W TYM KRAJU UDOWADNIAC – /

   • grypa666 said

    od p.b.: tajler, konsumencie aspartamku, ‚scenariusz’ znaczy prawdopodobienstwo; ostrzezenie to samo jak do zoltka; scenariusze mizi opieraja sie na doswiadczeniu, informacjach niezaleznych (caly czas je tu pompujemy, np z ukrainy, a mizia ma jeszcze szersze i glebsze info, z tego co czytam po sajtach a tu nie ma czasu ani miejsca publikowac) i intuicji; jego scenariusze sprawdzaja sie (niestety); chyba nie oczekujesz zrodla z giewu o tym co uny chca ukryc? metoda mozliwych scenariuszy opartych na doswiadczeniu, intuicji i czastkowej info BEDZIE KONTYNUOWANA I MA POPARCIE REDAKTOROW BLOGA; zachecamy innych uzdolnionych do snucia scenariuszy na tych zasadach, np. zrobil to gustaf w artykule

   • tajler said

    @p.b.

    Panie Bein, nie mam 15 lat i nie musi nie Pan straszyć BANEM.
    Określeniem mnie ‚konsumentem aspartamku’ wpisuje się Pan idealnie w obraz polskiego ‚blogera’: obrażać/ubliżać drugiej osobie oraz używać idiotycznych zdrobnień na wszystko. ‚Aspartamek’ – genialne.

    Mnie Pan nie obraził, nie tak łatwo mnie obrazić 😛

    Mizia pisał, że wprowadzą stan wyjątkowy na Ukrainie, o ile mi wiadomo to nie wprowadzili… to tak na szybko co mi do głowy przyszło, jakby pokopać to by się znalazło więcej sensacji, które się nie sprawdziły.
    A skoro scenariusz to tylko prawdopodobna teoria to równie dobrze może Mizia zacząć pisać, że w ciągu 10 dni spadnie bomba na Lwów. Kontynujcie sobie co chcecie na stronie, tylko że wychodzi z tego potem:
    a) sianie paniki/strachu
    b) dezinformacja

    Pozdrawiam i życzę zdrowia (sam akurat jestem na lekkim przeziębieniu…)

   • grypa666 said

    p.b. do zoltek 18 listopad 2009 @ 7:23 pm e
    no i gdzie uzasadnienie? daje ci jeszcze tylko jedna szanse

   • Głos66 said

    Panie Piotrze, nie przyszło panu na myśl, że Mizia jest po to na tym blogu, aby wprowadzać zamieszanie wśród blogowiczów ?

    Bo jak zauważyłem, to teraz nic więcej tylko – Mzia, Mizia, Mizia i Mizia.
    Przez niewiarygodność Mizi, pan i pana blog stajecie się niewiarygodni.

    Może by dobrze było utrzymać tylko główną stronę, bez możliwości komentarzy ?
    Wówczas mógłby się pan wykazywać ze swoja wiedzą i profesjonalizmem.
    Nie było by wówczas całej kołomyji wokół Mizi, agentów i innych nie sprawdzonych wymyślanych TEORII.

    Panie Piotrze – zrobił pan dla Polski, ale także dla całego świata niesamowicie wspaniałą robotę – o tym się będzie mówić.

    Ale nie zgadzamy się z tym, aby traktowano nas na tym blogu, jak motłoch idący za WHO, Mizią, czy innymi, którzy tylko są po to, aby wprowadzać zamęt, a swoimi teoriami spiskowymi przykuwać uwagę do tego bloga.

   • Vebriq said

    Nie niszczyć komentarzy-potencjalnie mogą zawierać ważne informacje,dyskusja jest bardzo cenna,możliwość wymiany maili,ogłoszeń np moje o spotkaniu w Krakowie dnia 24,11.2009 godz.18 klub pralnia studencka 15(nowa lokalizacja klubu!) Kraków,tematyka informacyjno-organizacyjna w sprawach szczepień,dodatków do żywności,chemtrails,GMO itp.

  • GoA said

   Mizia – Twoje wpisy zniechęcają mnie do czytania tego bloga. Jasne Tusk chce otruć Kaczyńskiego i wsadzić na jego stanowisko Komorowskiego – jasne… Nie wiem czemu mają służyć te teorie – chyba temu, żeby nas znowu podzielić. Jak na razie widzę jedno – rząd Tuska nie kupuje szczepionek – PiS szczepionek się domaga. Tyle. Liczą się fakty a nie teorie. Fakty się zmienią pogadamy.

   • mizia said

    MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE „WIDZISZ PRZEDSTAWIENIE ALE NIE WIDZISZ JAK SIĘ ZECZY MAJA DO CAŁEGO PRZEDSTAWIENIA”
    PS. ZABARDZO CI POLITYKA PRZESŁANIA POLE WIDZENIA GWOLI SCISŁOSCI MAM W D.. WSZYSTKIE ELYTY Z OSTATNICH 20 LAT WIEC TWOJE ARGUMENTY SA NIE DO TEMATU…
    ==============================
    od p.b.: mizia, twoj tylek musi byc zatem objetosciowy ;<)

   • GoA said

    widzę fakty – pomysły na to co jest pod nimi mam różne tyle, że popierać będę tego kto póki co chroni mnie przed szczepionkami. Z pewnością nie będę ufać nikomu kto twierdzi, że szczepionki jak najszybciej powinny się w Polsce znaleźć. Ale jasne uwlmy ten rząd bo mamy różne podejrzenia i zróbmy ministrem zdrowia Piechę – będzie na pewno lepiej niż jest…

   • mizia said

    OBSESJE MASZ Z TĄ POLITYKA – A SZCZEPIONEK NIE KUPI ANI TA ANI NASTEPNY JAKBY WSZEDŁ BO ZWYCZAJNIE I ORDYNARNIE NIMA KASY W BUDŻECIE
    NAPRAWDE.

   • grypa666 said

    Szczepionki już są. Pisano o tym 3 miesiące temu.

   • toms said

    http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article485327/Kopacz_zaryzykowala_Efekty_w_marcu.html

    w artykule jest wywiad z Pewnym doktorkiem , który wypowiada sie lekko ironicznie lekko antypolsko

   • GoA said

    i chcesz powiedzieć, że Bank Światowy czy dowolne finansowe organizacje unijne nie wyasygnowałyby dowolnej kwoty jako pożyczkę dla polskiego rządu, żebyśmy tylko kupili ten cudowny produkt? Jeśli Europie zależy, żebyśmy te szczepionki mieli (z wszystkich powodów jakie wielokrotnie były na tym blogu wymieniane) to w podskokach by z pożyczką w zębach przybiegli, gdyby to faktycznie pieniądze były problemem.
    Tak w ogóle to omijam z daleka wszystko co ma na celu spowodować jeszcze większy strach. Strach moim zdaniem to jedyna rzecz, która może nas zniszczyć. Z przykrością muszę stwierdzić, że odnoszę wrażenie, że Twoje posty właśnie strach mają wywoływać.
    Tak na marginesie mam swoją teorię na temat strachu właśnie – taki odwrócony efekt placebo – jeśli odpowiednio dużą liczbę osób przekona się, że choroba z jaką się zmagają jest śmiertelna to część tych ludzi umrze – tylko dlatego, że uwierzy, że jest śmiertelnie chora (tak jak zdrowieją ludzie, którzy wierzą, że podaje im się lek – mimo, że dostają placebo). Tak więc dopóki nie widzę wokół siebie umierających (a nie widzę) nie będę biegać i mówić, że ludzie podobno mrą jak muchy (tym bardziej, że nawet jeśli to prawda to nic nie mogę na to poradzić. Nie chodzi mi o to, żeby nie mówić o faktach dlatego, że mogą być przerażające – fakty to fakty. Chodzi mi o to, żeby nie snuć teorii, które mają przerażać tylko dla intelektualnej rozrywki…

   • mizia said

    szczepionki w stosownym czasie zostana nam sprezentowane w ilości o jakiej nawet premier nie marzy ALE O TYM DECYDOWAĆ BEDA „ONI”

   • GoA said

    w takim razie jakakiekolwiek działanie jest pozbawione sensu – skoro ONI i tak o wszystkim zdecydują – to chcesz powiedzieć? Dyskredytujesz wszystko cokolwiek robi ktokolwiek bo i tak zdecydują ONI. Myślę, że taki pisanie jak Twoje ma na celu jedno – zniechęcić ludzi do jakiejkolwiek aktywności. Z pewnością powoduje też kompletne zniechęcenie do tego co publikowane jest na tym blogu. Jak ktoś już wcześniej napisał – jeśli mam opierać się na Twoich słowach niepopartych żadnymi faktami to równie dobrze mogę opierać się na tym co pisze onet. Tyle, że to co mnie interesuje to układanie sobie faktów zgodnie z moją intuicją i rozsądkiem. Wszyscy potrzebujemy faktów – wydawało mi się, że temu ma służyć ten blog – a nie pojawianiu się kolejnych „michników” chcących urabiać czytekników zgodnie z własnymi ideami.

 3. x!om said

  Pozwolilem sobie założyć live chat na komunikatorze palringo ” grypa666″ zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wyrażenia swoich poglądów i opini oto link do tego bardzo przydatnego komunikatora można używać razem z gg http://www.palringopolska.pl

 4. Aśka said

  chyba tel. do Lidii Brydak

 5. ALFA said

  @Mizia pisz pisz i jeszcze raz pisz bo dobrze piszesz a jak ktoś nie rozumie to już trudno

 6. uosiers said

  @mizia

  Proponuję sięgnąć do lektury pt. „Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej”. W kwestii stanu wojennego, to nierealne. Stan stan wojenny można wprowadzić tylko w momencie „zewnętrznego zagrożenia państwa, zbrojnej napaści na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub gdy z umowy międzynarodowej wynika zobowiązanie do wspólnej obrony przeciwko agresji” (Art. 229.).
  Idąc dalej, pozostaje do wyboru stan wyjątkowy i stan klęski żywiołowej (ten ostatni ni przypiął, ni przyłatał – nie pasuje). Stan wyjątkowy może trwać maksymalnie 150 dni. 90 + ewentualnie kolejne 60 dni (za zgodą Sejmu).

  Trochę spokoju i chłodnego spojrzenia. Sianie defetyzmu to przegięcie w tej trudnej sytuacji. Chcecie zmienić świat, to edukujcie ciemną masę, ale nie straszcie, bo to nie jest droga.

  Ponadto odnośnie ewentualnej sytuacji zamordyzmu w stanie wyjątkowym. Polacy zbyt krótko mają w pełni niepodległe państwo, żeby dać bandzie oszołomów (polityków czyhających na naszą wolność) zrobić co im się chce. W Rumunii podczas upadku komunizmu Nicolae Ceauşescu pokładał nadzieję w armii. Jak się skończyło każdy wie.

  Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu. Co nie oznacza, że mamy być nieostrożni i nie patrzeć decydentom na ręce.

  • zyta said

   Kazdemu wolno sie ludzic sprawiedliwoscia i wolnoscia. Oby tylko tacy nie obudzili sie z reka w nocniku.

   • uosiers said

    Na szczęście w pobliżu moich rąk nie ma nocnika. Polecam przeczytać sobie Konstytucję RP.
    Zyta, czy Ty uważasz Polaków za aż tak wielkich kretynów!!??

    To nie czasy kamienia łupanego.

   • zyta said

    pazywiom uwidim…

   • grypa666 said

    od p.b: KAMIEN LUPANY Z LEZKA W OKU WSPOMINAC BEDZIEM

   • uosiers said

    Aż tak źle nie będzie. Przypomnę tylko Wasze komentarze do innych artykułów: „Róbcie zapasy”.

    To nie jest ironia, żebym nie został źle odebrany.

  • mizia said

   TAKI POWÓD ŻEBY BYŁO ZGODNIE Z PRAWEM MOZNA SPROKUROWAĆ W 12 GODZIN PODAJAC JAKO POWÓD – NP. DANE WYWIADU I KONTRWYWIADU STWIERDZAJACE JEDNOZNACZNIE STAN ZAGROZENIA PAŃSTWA.
   A INFO DLA OBYWATELI:
   POWÓD WPROWADZENIA STANU WOJNY – UTAJNIONY ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA . – dokumentowi ndaje sie odpowiednią klauzulę a teczke opisuje np.B-50 i twoje wnuki moze się dowiedzą jak to było naprawdę.
   ZNAM TO Z AUTOPSJI JAK SIE TAKIE I INNE NUMERY NARODOWI WYCINA..

   • uosiers said

    To jest właśnie złamanie Konstytucji RP.

   • mizia said

    PS. NA PODSTAWIE WŁASNIE -DANYCH WYWIADOWCZYCH NAPADNIETO NA IRAK – I WPLATANO W TO PARE KRAJÓW – I CO I G… – DA SIE DA NOTO CICHO. ta a w polsce sie nie dA boto przecie „WZÓR PRAWOZĄDNOŚCI TA POLSkA DLA INNYCH NARODÓW”

   • grypa666 said

    od p.b.: po co siegac daleko – kto pamieta artykul rzepy sprzed kilku miesiecy, ze polska ma scypionki na h1n1 nawet 2 rodzaje – na pytanie redaktorow o ilosc dawek, producenta i miejsce magazynowania = tajemnica panstwowa — tak trzymac mizia!

   • igi said

    Do Mizia…

    Czy ty naprawde sadzisz ze czeka nas stan… ? Czy to mozliwe zeby ogloszono stan… z powodu paru zgonow na jakas tam chorobe?(przyjmujac oczywiscie ze kaczka ozdrowieje). Czy naprawde powinnismy spodziewac sie prawdziwej epidemi w naszym kraju w ciagu najblizszych paru dni?

    Nie odpisuj zagadkami jak to robisz do tej pory ,powiedz wprost… TAK lub NIE…

  • jedi_hamster said

   wystarczy nazwac epidemie ‚atakiem terrorystycznym’ i wymagane zewnetrzne zagrozenie jak znalazl…

   w sytuacji naprawde krytycznej, nie liczylbym na konstytucje. beda sie z niej rozliczac jak sie uspokoi. myslisz ze polacy by sie zbuntowali? jak rzad bedzie mial do wyboru, wprowadzic stan wojenny i zagonic lekarzy do roboty albo poczekac az schorowany tlum ich powywiesza, jak myslisz, co zrobia?

   nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji.
   w ogole.

   • mizia said

    brawo -BRAWO – 6 Z + ZA REALIZM I ZDROWY ROZSADEK.

   • GoA said

    nic nie rozumiem – przecież wielu z Was zakłada, że właśnie mamy do czynienia z atakiem terrorystycznym – chemitrails, szczepionki i takie tam. Gdyby rząd coś takiego głośno stwierdził (co nie wydaje mi się jednak zbyt prawdopodobne) to mielibyście to mu za złe? Najwyraźniej… Super – czyli obojętnie co zrobi – robi źle?
    ===============================
    od p.b.: bez jaj – donosilismy o wzmiankach w mendiach ze bio-atak zaraza przygotowuja al kaidowcy

   • mizia said

    LICZY SIE INTENCJA DZIAŁANIA – ROZUMIESZ

   • GoA said

    nie – liczy się działanie – nie intencja – w dodatku tylko podejrzewana intencja

   • Taka Tam... said

    tylko ze rzad jak i my za terrorystow uznajemy kogos zupelnie innego, a to roznica…

   • GoA said

    tak przynajmniej wielu z nas zakłada

  • grypa666 said

   od p.b.: na poczatku udowadniano nam ze nie moze byc wg polskiej konstytucji przymusu szczepien, a w tym samym czasie w ustawie o chorobach zakaznych kryl sie wlasnie taki zapis = jestescie specjalisty!

 7. Nie z tej Ziemi said

  W pracy jeżdże po różnych firmach i spotykam dużo polaczków ogłupionych telewizją tkzw niewolników systemu, którzy zaczynają się nakręcać medialną pademią:) Żal mi tych ludzi ale głupich nie sieją sami sie rodzą. Straszne być niewolnikiem systemu. Człowiek, który na to patrzy z góry albo z boku poprostu myśli sobie jak nisko można upaśc i mieć tak sprany móżdżek…
  Zaniedługo może byc tak, że Ci niewolnicy będą szczuli tych, którzy sie nie szczepią… To juz nie będzie ciekawe.

  • jenii said

   w pełni popieram twoje zdanie
   ps.u mojego syna w szkole chodziła pielęgniarka i pytała kto się szczepił na grypę sezonową:(

  • grypa666 said

   od p.b.: ze taki jest plan, widac z ‚konfliktu’ kopacz-rpo

   • jenii said

    wojna psychologiczna trwa, wczoraj ktoś apelował w telewizji do polaków przebywających za granicami kraju ażeby przed powrotem do kraju zaszczepili się. Czyli reasumując albo mamy taką wściekłą zarazę u nas, albo … Pamiętajmy że ludziska zaczną masowo zjeżdżać na święta

 8. Aśka said

  Prof. dr hab. Lidia B. Brydak, Kierownik Samodzielnej Pracowni – Krajowego Ośrodka ds. Grypy

  Telefon:
  022 54 21 274, 022 54 21 294

  Fax:
  022 54 21 313

  E-mail:
  nic@pzh.gov.pl; lbrydak@pzh.gov.pl

  Pokój:
  C 402

 9. ARNOLD said

  1.12.2009 traktat lizbonski – mozna anulowac konstytucje

  • andrzej said

   proste i zrozumiałe

  • uosiers said

   Proste i zrozumiałe???

   Traktat lizboński to kobyła, więc poproszę o cytat, w którym momencie jest mowa o anulowaniu konstytucji, bo szkoda mi teraz czasu na czytanie.

   • zyta said

    innym tez szkoda czasu dla ciebie, sam musisz sie douczyc

   • uosiers said

    Skoro piszesz to jako pewnik, to znasz źródło. Tak krzywy komentarz oznacza nie mniej, ni więcej jak brak argumentu.

 10. andrzej said

  Brak info o stanie zdrowia pana Prezydenta – tak na onecie jak i wp. Nikt się nie interesuje- żaden lekarz nie udzielił wywiadu, brak konferencji prasowej — chyba MIZIA na NOSA.

  • Taka Tam... said

   nie siej paniki, wp pisalo o kaczynskim conajmniej 2 razy dzisiaj:

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-Lech-Kaczynski-wyszedl-ze-szpitala,wid,11697988,wiadomosc.html

   • mizia said

    POWINNAS WIEDZIEĆ ZE INFORMACJE W KWESTII ZAGROŻENIA ZDROWIA LUB ŻYCIA GŁOWY PAŃSTWA NIE POWINIEN PRZEKAZYWAĆ ONET LUB INNA INTERIA ALBO „NIE” LUB „WYBIURCZA” – BO TO W NORMALNYM CYWILIZOWANYM SWIECIE NIE UCHODZI I NIE JEST W SWIETLE PRAWA WIARYGODNYM INFO — POWINIEN TAKA INFORMACJE ZŁOŻYĆ DLA MEDIÓW NAJLEPIEJ W FORMIE KONFERENCJI PRASOWEJ ODPOWIEDNI URZEDNIK KANCELARII PREZYDENTA R.P -i ta informacja wtedy przekazana za posrednictwem w/w tub i tubek MOŻE BYĆ PRZYJETA JAKO OFICJALNA I WIARYGODNA – A TAKOWEJ NIE BYŁO I W SWIETLE PRAWA NIE BYŁO ZADNEGO INFO O STANIE ZDROWIA PREZYDENTA.
    ps. jakies wywiadziki robione na schodach o duperelach a pomiedzy nimi bąkanie „NIE NIC MU NIE JEST” ODPADA.

   • Angie-Poland said

    Nawet jak jest „okay”, to zawsze może się „pogorszyć”, hę?…..A może sprawdzali reakcje narodu na wieść o hospitalizacji preza hmmm

   • Taka Tam... said

    wiem wiem, chcialam tylko zaznaczyc w odpowiedzi postowiczowi wyzej ze wp pisalo o kaczynskim i zeby nie bylo kolejnej teorii ze jest kompletna cisza w mainstreamie…

    a tak na dobra sprawe raczej sie nie dowiemy co z kaczynskim ktokolwiek by nie donosil, no chyba ze sami pojdziemy sprawdzic osobiscie.

   • mizia said

    PS. ZAUWAŻYŁEM ŻE WIEKSZOŚCI TRZEBA PISAĆ JAK ….. ODEZWĘ DO NARODU – zapomniałem wypadłem przez to pozucenie zajęcia z odpowiedniego tonu i techniki – moja wina zbyt dużo skrutów myślowych to wynika tylko z tego ze wysoko cenię inteligencję czytelnika
    ale niezadko jest odbierane jako niezrozumiałe ale ….

   • Brenda said

    O braku inteligencji lub jej nadmiarze trudno powiedziec, gdy rozmowcy rozumuja innym jezykiem. Poprostu ciezko wejsc w tok rozumowania czytelnikowi Misia Puchatka w rozumowanie czytelnika Myszki Miki. I juz nie wnikajmy o wyzszosc jednego nad drugim. Okazuje sie, ze Twoje informacje sa dla bardzo waskiego grona, nad czym ubolewam, a czasami mam wadpliwosci czy sa to poczynania uczciwe. Wybacz, ale takie sprawiasz wrazenie.

   • grypa666 said

    od p.b.: brenda, dla rozumiejacych mizie twe ataki sa nieuczciwe – wiec zostawmy to jako odmienna opinie – sa tu ich mrowia i rozdrabniajac sie nie pojdziemy do przodu – jak ci mizia nie lezy, omin

   • uosiers said

    @p.b.
    Nie uważasz, że to nieuczciwe i śmierdzi cenzurą, że Brenda ma omijać jak nie leży jej/jemu tekst Mizia? Skoro teksty innych nie leżą dla Mizia, to może też niech omija?
    ===============================
    od p.b.: nie moze tylko wprowadzam niniejszym przymus pod kara bananow

   • zyta said

    @uosiers i inni,
    zapamietajcie sobie, ze MIZIA jest cennym GOSCIEM u gospodarzy tego blogu i wara od niego!

   • Vebriq said

    Ludzie(do wszystkich!)wy się przestańcie wodzić za głowy a zamiast tego myślcie o działaniu,musimy maksymalnie wyzyskać moment gdy możemy oddziaływać w jakikolwiek sposób na społeczeństwo,czy drukujecie np.te formularze do podpisu przez lekarzy,że biorą odpowiedzialność za efekt szczepienia-trzeba to rozszerzyć póki można,musi być sposób dobrania się do skóry koncernom: utajniają skład leków,czy mamy pozwy przygotowane lub złożone o to,że utajniają skład,czy mamy jakąkolwiek agendę prawną przygotowaną do obsługi naszych roszczeń na wypadek sporu z koncernami-trzeba to robić w trybie pilnym,jeżeli tam jest prawnik lub prawniczka to niech się zgłosi na kontakt@swinskasprawa.pl,osoby z Krakowa są proszone o bycie na spotkaniu 24.11,które anonsowałem wyżej,wszyscy wierzący są proszeni o modlitwę w intencji ochrony ludzkości przed pseudo-pandemią,wirusem ,trującymi szczepionkami,wszyscy ,którzy mogą zdobyć szczepionkę z Czech są proszeni o zdobycie jej dla celu analizy,powinniśmy uruchomić biuro prawne dla koordynacji działań(pozwy,inicjatywa ustawodawcza,lobbing)i telefon zaufania dla ludzi z problemem powikłań poszczepiennych,sam nie potrafię zrobić żadnej z tych rzeczy a są pilne i nawet nie na dziś a na 4 miesiące temu,niech się zgłaszają ci ,którzy chcą nadać temu ruchowi sensowną dynamikę: cheswaw@gmail.com;kontakt@swinskasprawa.pl

  • zoltek said

   O prezydenta możesz być spokojny. Najdalej w przyszłym tygodniu będzie się pięknie uśmiechał w telewizji.

 11. wszechstronny said

  Uwaga mam smutne wieści 😦 Nie wiem czy nas pryskają bo nie widziałem ale właśńie nad moim domem przeleciał bardzo nisko samolot z napędem śmigłowym…. Serio pisze. Dodam że mieszkam w dużym mieście w Polsce. Trzeba urochomić lepszy sprzęt do obserwacji.

  • ynjgf said

   Pisz czy coś rozpylał a nie czy leciał ten samolot. To za mało info, ale faktycznie dziś widać było rano wmieszaną w chmury smugę chemtrails.

   Czy aby za kilka dni nie będzie w Polsce mała powtórka z Ukrainy.

  • tajler said

   Jak piszecie takie rzeczy, to dlaczego piszecie „w dużym mieście w Polsce”. Plis, podawajcie konkretne dane, dużych miast w Polsce jest dużo 🙂

   • Angie-Poland said

    Płock nie jest duży, ale widziałam dwie ciemne krechy-dziwne takie, ciemnoszare, granatowe prawie, po południu szerokie, rozmyte, ale nadal ciemne. Sprawdzajta, nie kłamię. A w zeszłym tygodniu zauważyłam kilka poziomych. Nie moja dzielnica, samolotów nie słyszałam, a jak pytam innych to odpowiadają pytaniem-a przypadkiem samoloty nie latają? itp. Peace.

   • Kosa said

    Witam wspólpłocczankę ;]

   • Kosa said

    A co do krech, nie bój. To z kominów petrochemii, też widzialem a na kominy mam śliczny widok z okna ;]

   • Angie-Poland said

    Jezusiku! Hej! Ja wiem jak wygląda syf z Petro! 😀 Ja to widziałam na Podolszycach, jadąc Wyszogrodzką popatrzyłam w kierunku Czwartaków, tuż nad bloczkiem dwie pięknisie. Mówisz, że Petro więc.. 😉

   • Kosa said

    wiesz, jak dobrze napalą to ten tłusty dym nad całym Płockiem się unosi 😉

   • Angie-Poland said

    Tworząc dwie równoległe smugi na przeciwnym końcu miasta? No proszę Cię. Od dłuższego czasu obserwuję niebo nad miastem i jestem przekonana, że to się różni od petrochemicznych dymów.

   • Kosa said

    Ba, ale wiesz ciemnych chemtrailsow to jeszcze nikt nie zaobserwowal, wiec albo masz palme pierwszenstwa, albo ja mam racje :]

  • Aśka said

   Bielsko, mimo ładnej prawie bezchmurnej pogody, było dzisiaj czyste (czyt. nie pryskali)

  • igi said

   I ja sie wtrace wreszcie bo cos mi tu nie gra. Codzien dziesiatki doniesien o jakichs tam samolotach ktore cos tam ponoc rozpylaja ,a zdjecia (nawet z komurki) ni widu ni slychu. Tylko mi nie mowcie ze wszyscy co widzieli owe samoloty zapomnieli raptem telefonow zabrac lub ich tel aparatow nie maja…
   Nie twierdze ze nikt niczym nie pryska ale to co sie dzieje momentami na tym blogu to wola o pomste do moderatora….
   DOWODY LUDZIE ,DOWODY!!!!

 12. Zbyszko said

  Jeżeli okazało by się że u zmarłego w Białymstoku wykryto dawno wymarły wirus hiszpanki to byłby to chyba niezły argument w rękach Pani Minister Ewy Kopacz

  • wedkarz1960 said

   WITAM .a kto by ci to powiedział, myslisz że oni nie wiedzą co to jest? dawno wiedzą tylko niechchcą siać paniki , wiesz co by się dział0 w polsce i w europie?jak by powiedzieli że to chiszpanka ?.ale przypuszczam że to wyjdzie najaw niedługo.
   =================================
   od p.b.: ci co czytaja wszystko w glownych artykulach tutaj, widza ze do tego wszystko zmierza

   • mizia said

    OSOBISCIE STAWIAM NA TO ZE SPRAWY ZACZNĄ SIE ROZKRĘCAĆ OD PIATKU A KULMINACJA BEDZIE W MEDIACH W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK – mam dziwne przeczucie ze żeczywiście ludzie dowiedzą sie co powoduje zwęglenie płuc u ofiar
    A WTEDY ……

   • Anna said

    a wtedy co..? odpowiedni stan?

   • mizia said

    A WTEDY TO BĘDZIE 3 SCENARIUSZ I WSZYSCY BEDĄ MIELI W POWAŻANIU JAKIELKOLWIEK STANY BY NIE OGŁASZANO – ludzie od wieków tak reagują n takie informacje

 13. CoZaSyf said

  Słyszałam dzis,ze w Częstochowie buntują sie ludziska /TRW/ p.szczepieniom.

 14. Zbyszko said

  Chyba jednak nie ulega wątpliwości że Pani Minister Ewa Kopacz postępuje właściwie w sprawie grypy. Potwierdza to wypowiedź kolejnego autorytetu w tej dziedzinie- Pani Dr Brzeckiej. Dziękujemy

  • Zbyszko said

   Myślę że dobrze by było by na blogu powstało forum autorytetów wspierających Panią Minister Ewę Kopacz
   ================================
   od p.b.: musielibysmy zamknac dyskusje i odplewic wiele poprzednich artykulow; inacej nikt szanuajcy sie nie pozwoli opublikowac swych listow poparcia; grypa666 juz zaczal porzadki usuwajac moj palec

 15. kasia said

  Znowu nagonka na Ewe Kopacz:

  ==============================
  od p.b.: bombowa minister!

  • agata said

   Olac RMF. Co to za dziennikarzyna ukrywa sie za tymi agresywnymi pytaniami. Kolejny presstytutek.

  • Zbyszko said

   Dlatgo oni tyle zrabiają by byli tacy jak są. Niektóre tzw gwiazdorskie kontrakty (miesięczne) to sumy na które zwykły śmiertelnik musi pracować ok 10 lat. Coś to dużo w tym Kraju płaci się za propagandę. A Pani Minister musi potem z tymi „gwiazdami” się użerać, walcząc także dla nich.

   • net23 said

    Presstytutki były i jeszcze długo bedą ponieważ to oni/one mają zadanie pranie ludzkich mózgów przez szerzenie propagandy strachu i dezinformacji oraz lobbowania rozwiązań narzuconych przez tzw. elity (w tym przypadku WHO, KE i koncerny farmaceutyczne)…

 16. vivien said

  .przesylam WAM – POLAKOM ten link – czesc 1) http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc&feature=player_embedded czesc 2) http://www.youtube.com/watch?v=1IsQ7LQuybI&feature=related 3) http://www.youtube.com/watch?v=-rGAyP5Tg5g&feature=related 4) http://www.youtube.com/watch?v=W1mkHaf1l40&feature=related – warto posluchac … kazdy powinien o tym wiedziec … WYSYLAM JESZCZE RAZ – OBEJRZYJCIE TO !!!! … to nasza HISTORIA ( KRWAWA) ZOBACZCIE CO WASZA UNIA EUROPEJSKA WAM PRZYGOTOWUJE !!! MYSLICIE ZE NAGLE Z WROGA ZROBIL SIE PRZYJACIEL ??? PAPATRZCIE – POSLUCHAJCIE CO RODOWITY DR.NIEMIEC MOWI O HISTORII I NASZEJ PRZYSZLOSCI ! NIE ZOSTANIE Z CZASEM ZADEN Z NAS ! ZOBACZCIE I DAJCIE JAKAS ODPOWIEDZ WRESZCIE!…MYDLA NAM OCZY BZDURNA GRYPA- SZTUCZNIE WYWOLUJA …OJ WIEDZA CO ROBIA! JAKA KONSTYTUCJA ?? W PANDEMI NIE MA ZNACZENIA ZADNA KONSTYTUCJA – TO SAMI SZWEDZI JUZ PRZYZNALI – A JAK BEDZIE JEDEN RZAD EUROPEJSKI( DYKTATURA – SKRUPULATNIE PRZYGOTOWANA)- MYSLICIE ,ZE BEDZIE KOGOS INTERESOWAC CO POLSKA ALBO POLACY BEDA MIELI DO POWIEDZENIA???? I WZBUDZONA CIEKAWOSC?… OBEJRZYJCIE POSLUCHAJCIE – A BEDZIECIE WIEDZIEC O CZYM MOWIE !!! UNIA EUROPEJSKA ROBI WSZYSTKICH W KONIA – MOWIAC PO POLSKU !!!!!!!( FACET ,KTORY WYMORDOWAL LUDZI 10 milionow W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH … po TRYBUNALE NORYMBERSKIM SKAZANY – USZEDL KARZE I SIEDZIAL NA STOLKU Z PIERWSZYM KANCLERZEM NIEMIEC KONRADEM ADENAUER … i mial wszystko pod soba – TO SKANDAL !!!! VETO VETO VETO / i tak nic nie mozemy zrobic- BIEDNA POLSKA -BIEDNI POLACY – BIEDNI JESTESMY I ZALOSNI W NASZEJ ROZPACZY ! BEZRADNI ???
  ======================================
  od p.b.:
  BERLIN/PARIS (Own report) – At the end of this past week, the
  establishment in Berlin was reviewing with great satisfaction a week
  that brought several victories for its partisan interpretation of
  history. According to observers, the German Chancellor’s participation
  in the commemoration ceremonies of the Armistice ending the First
  World War in Paris was „a priceless political act”. The transformation
  of the memory of the victory over the German aggressors into a
  memorial, leveling for the victims „on both sides” of the war, was
  accompanied by the type of criticism of the Versailles Treaty of 1919,
  that is usually heard mainly from German revisionists. Berlin’s
  celebration of a „Festival of the Germans” on Nov. 9, the day of the
  commemoration of the Nazi Pogrom Night in 1938, is an „affront to the
  Jewish victims,” one that would not have been fathomable just a few
  years earlier, is a statement that was met with applause. „Making
  policy with history is staking a claim on spiritual leadership” is the
  way the press summed up the fact that the German interpretation of
  history is being imposed on the other European nations. This Sunday,
  Berlin will close the current memorial week with the annual
  commemoration of the German soldiers killed in battle
  („Volkstrauertag” National Day of Mourning). As usual, also German war
  criminals will be honored at the ceremonies.
  more http://www.german-foreign-policy.com/en/fulltext/56298

  • wszechstronny said

   czysta propaganda! Twoje praktyki są znane już od starożytności a takie stwierdzenia jak Twoje juz nic nie zmienią Hitler na pączątku swojej kariery był uważany niemal za wzór cnót no i co z niego wyszło? UE nie bronie ale trzeba sobie powiedziec że UE nie rządzą ludzie tylko chore ustawy których nawet traktaty nie moga obalić tak było już od samego powstania tej organizacji i to sie nie zmieni. Polskie prawo też nie jest sprawiedliwe a przykładów myśle że nie musze przytaczać 😉
   =================================
   od p.b.: a chore ustawy planuja i przepychaja chore uny

  • uosiers said

   Jakoś nam przez 123 lata pod zaborami, nie zapomniało się jęz. polskiego, tradycji, historii itd. Piłsudski mimo słabości młodej II Rzeczypospolitej, popędził kota Rosjanom. AK – najlepiej zorganizowane państwo podziemne w historii świata. Partyzantkę mamy we krwi i walkę z wszelkiej maści ciemiężcą, bo odkąd Polska istnieje cały czas nam ktoś chciał wpier…ć.

   Jak nam ktoś numer wywinie, to będzie miał problem, bo jak się za mocno Polaka w..rwi, to nie ma przebacz.

   • wszechstronny said

    tak a propos to ruskie podobno ćwicza ewentualny atak na Polske 😉 i nie myśl sobie że NATO nam pomoże (patrz zachowanie Angoli i Francuzów podczas września 39r.).
    =======================================
    od p.b.: calkiem mozliwe, obama wycofal wszak swe patrioty spod slupska zeby mu ruskie nie zachachmecili

   • uosiers said

    To też fakt i tu się zgodzę odnośnie manewrów. Co do pomocy innych państw nam, to skoro są tacy, którzy tak mocno wierzą w siłę traktatu lizbońskiego, że mogą nam anulować konstytucję, to pomoc mamy zagwarantowaną w 100%.

    Ale to tylko spekulacje. Czas pokaże. Chcemy mieć pokój, to szykujmy się do wojny.

   • uosiers said

    Taaaa, a Kętrzyński to wódkę przemycał w trakcie powstania styczniowego…

    Zapytaj ludzi z okolic Kielc, Radomia jak silna była tam partyzantka w okresie II wś.

    To, że dostawaliśmy w dupę nie raz, jest faktem. Jak byśmy nie dostawali, to byśmy byli supermocarstwem.

    W kwestii państwa podziemnego zgoda, ale to przez Jałtę, gdzie nas jako naród sprzedano, żeby józia s. nie denerwować.

   • wszechstronny said

    no OK zwracam honor za wiedze historyczną, jednak nie mylmy pojęć państwo podziemne i partyzantka. Zmieniły sie realia, w chwili obecnej każdy atak na nasz kraj sprawi że w przeciągi tygodnia kapitulujemy (no chyba że F-16 sie zepsują to wtedy daje nam co najwyżej 3 dni)

   • Angie-Poland said

    Pierwsza ochotniczka do roboty w konspiracji!!! Dzwonię po MacGyver’a-ten to wie jak z ograniczonych zasobów (pomidor, nić dentystyczna i wykałaczka) stworzyć praktyczne cudeńka (mina przeciwpiechotna, spadochron):D
    ==============================
    od p.b.: w konspiracji czy spisku? – bo te dwa pojecia nagminnie sie miesza (ja tez w jednym z filmikow)

   • Margherita said

    Macie drugą konspiratorkę z Krakowa tym razem. Kwalifikacje: rozbiórki budynków metodami wybuchowymi, znajomość psychologii, niezłe rozpoznanie w terenach podkrakowskich, podstawy survivalu.

   • Angie-Poland said

    Panie Piotrze, ja nie wiem jak Pan, ale ja mówiąc o konspiracji mam na myśli działalność w podziemiach against NWO 😀

   • Aśka said

    to one działają!?

   • Aśka said

    pytanie o F16

   • fabularasa said

    wczoraj w Bydgoszczy cały dzień słyszałem silnik samolotu – wieczorem dopiero wychodziłem z domu i potwierdziło się tyle że niebo przykryte chmurami jedyne co było widać to migające światło tego samolotu – co oznacza że pułap nie był wysoki\\

    czy ktoś może potwierdzić bo już nie wiem czy mam urojenia

   • --- said

    To musiał mieć bardzo dużo paliwa ten samolot. A przy okazji, czy nie zostawiłeś włączonej kosiarki ?

   • Vebriq said

    W razie ataku na nasz kraj każde miasto trzeba będzie pacyfikować odrębnie-kolumna czołgów i jakieś masakry na placach to może dopiero wtedy byłby spokój-musieliby w wielu miejscach zrobić coś w stylu Poznania 1956,Polska to bardzo romantyczny naród,aby go uspokoić trzeba naprawdę dużej rzezi,jak młodzież by się ruszyła to byłaby masakra jak w Warszawie 1944,wojsko by mogło skapitulować,ale zawsze się znajdzie jakaś niedorżnięta resztówka w konspiracji,to nasza narodowa specjalność,po miastach byłoby od razu dużo trupów w tym i mój własny zapewne,i z 10-15 milionów ludzi poszłoby na tamten świat,po prostu polacy już tak mają…

   • Vebriq said

    cały czas kto nam chciał dokopać-i to coś mówi chyba o naszym charakterze,umiemy sobie produkować wrogów,tworzyć bezwartościowe sojusze(polscy dyplomaci powinni pisać podręczniki: jak tworzyć papierowe sojusze),dlaczego polacy są bardziej nie lubiani niż np Czesi czy Węgrzy?

  • CoZaSyf said

   Vivien! Manipulacja trwa latami,pokoleniami.Jestem po 50-ce i rok mam neta.Budzenie trwa od niedawna-i ludziskom trudno pogodzic sie z tym,ze zyją w Matrixie…Nie zniechęcaj sie ja wsrod rodziny i znajomych jestem podejrzewana o ‚chorobe psychiczna’.Niestety-nie chciałabym aby moje wyszło na wierzch,aby udowodnic,ze mam racje…

  • Wojtekk said

   Zgadzam się z Tobą.
   Historia lubi się powtarzać.
   Jeśli sądzicie że spec służby oraz elity krajów ościennych są nam przychylne to grubo się mylicie.
   Nie pamiętacie już działań i ulotek z przed 3 miesięcy w miastach przygranicznych „Polen nach hause?” , a Opolskie, a Dolnośląskie? To jak myślicie czy elity sobie o tym zapomnieli? Nie wspominając o Prusach Wschodnich. I nie mówię tu o większości obywateli niemieckich którzy są swoimi ludźmi, spokrewnieni jesteśmy z nimi może nawet i tak samo albo i więcej jak z Litwinami! Do XIII wieku do czasów zasranych Krzyżowców, Polacy i Germanie to współpracujące ze sobą i miłujące się narody. Niestety polityka KRK oraz Kaiserów, wpoiła im normy i zachowania które pokutują u nich do dziś (np:dryl i punktualność wojskowa Fryderyka). Nie besztam wyłącznie Niemców, bo nasze Polactwo też nie lepsze – jak widzę zafajdanych szlachciurów zaściankowych z sejmu powoduje u mnie wymioty, zresztą i nie tylko to.
   Wpojone zasady do ordnung u Niemców są silne i nie myślcie że w razie pomocy w ramach nato przyjdą do nas na odsiecz armią, jeśli oświecona-Merkel powie nein FUR Polen! Niestety ale takie jest życie, będą dbali o swoje tyłki zresztą nie tylko gdy spadnie na nich epidemia. A jakakolwiek pomoc będzie tylko wykalkulowaną grą elit.
   Polska to bufor dla zgniłego-zachodniego świata odcinającego się od barbarzyńskiego wschodu, ta granica i bufor zostały ustalone już dawno dawno. W razie ich gry zostaniemy rzuceni na pożarcie lwom. Nie pierwszy i nie ostatni raz!
   ==================================
   od p.b.:
   BERLIN/PARIS (Own report) – At the end of this past week, the
   establishment in Berlin was reviewing with great satisfaction a week
   that brought several victories for its partisan interpretation of
   history. According to observers, the German Chancellor’s participation
   in the commemoration ceremonies of the Armistice ending the First
   World War in Paris was „a priceless political act”. The transformation
   of the memory of the victory over the German aggressors into a
   memorial, leveling for the victims „on both sides” of the war, was
   accompanied by the type of criticism of the Versailles Treaty of 1919,
   that is usually heard mainly from German revisionists. Berlin’s
   celebration of a „Festival of the Germans” on Nov. 9, the day of the
   commemoration of the Nazi Pogrom Night in 1938, is an „affront to the
   Jewish victims,” one that would not have been fathomable just a few
   years earlier, is a statement that was met with applause. „Making
   policy with history is staking a claim on spiritual leadership” is the
   way the press summed up the fact that the German interpretation of
   history is being imposed on the other European nations. This Sunday,
   Berlin will close the current memorial week with the annual
   commemoration of the German soldiers killed in battle
   („Volkstrauertag” National Day of Mourning). As usual, also German war
   criminals will be honored at the ceremonies.
   more http://www.german-foreign-policy.com/en/fulltext/56298

   • wedkarz1960 said

    a nasi dzisiaj żądzący wlezli by im do d…… bez mydła.jak by nie było zawsze nas sprzedawano.w razie jakiejś zawieruchy TE NATA SRATA by nas olali totalnie.zostało by w polsce paru HUBALI i ludność, a reszta ŚMIETANKI i ich rodziny byłyby bezpieczne gdzieś daleko od kraju.

 17. Magda said

  Proszę posłuchać wywiadu z dziś dr Urszuli Krupy n/t grypy:
  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/11/2009.11.18.akt02.mp3" /]

 18. vivien said

  ….OGLADALAM POWYZEJ WYPOWIEDZ EWY KOPACZ!!! NIE DAJ POLAKOW ZABIJAC! BRAVO EWA!!! OBY TAK DALEJ!…w tym wywiadzie brakowalo lampy z mocnym swiatlem skierowanym w twarz EWY KOPACZ! 😦
  ============================================
  od p.b.: i mundurow ss na przesluchujacych przesluchiwana

 19. Angie-Poland said

  Yesssssssssssssssss!!!!!!
  Nareszcie to mam!!!! Jest odpowiedź!!!!!!!!

  Te znaczki-robale w sygnaturkach przypominają mi Transformersów! No kuurna, rozkminiałam ten temat przez długie tygodnie! 😀

  • Kosa said

   Nie bluźnij! 😀 Gdzie one Ci transformersow przypominają;p Ja sie moja droga na transformersach wychowałem, a te to co najwyżej przypominają skrzywione życiem, albo zmutowane pokemony :]

 20. fabularasa said

  kilka słów odnośnie traktatu

  to chyba jedyny polityk z którym się zgadzam jeśli chodzi o traktat lizboński temat przeludnienia czy globalnego ocieplenia… Mizia a co Twoje teczki mówią na jego temat

  • kujaw said

   Co za oszołomy dorwały się do władzy! Jezu, jak to wszystko odkręcić? Nie wierzę w Boga ani w Kościół, ale gdyby nagle ludzie stali się chociaż trochę normalni to jestem skory do nawrócenia. Z jednej strony otwiera mi się nóż w ręce, z drugiej płaczę. Co za paranoja!
   Proponuję wszystkim skombinować sobie koszulki i inne gadżety, na których będzie polska flaga z czarną wstążką, ja na pewno to zrobię i będę z siebie dumny. Większość naszych polityków nie różni się prawie niczym od zwyczajnej dziwki.

  • uosiers said

   Niestety JKM od wielu lat jest postrzegany za wariata w najlepszym wypadku, a nie każdy wie, że jemu zawdzięczamy lustrację. Tak samo UPR, której szefował cały czas była cenzurowana i marginalizowana. Niestety jakby doszedł do władzy, to jego ciągotki proamerykańskie i tak doprowadziłby nas do podobnej sytuacji. Chyba…

 21. Wojtekk said

  Za http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1861%3Apneumonic-plague-reported-in-eastern-poland&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

  Dżuma płucna we wschodniej Polsce , trzy osoby zmarły.
  Napływające informacje mówią o osobach zmarłych z powodu symptomów podobnych do dżumy płucnej na pogotowiu w Białymstoku.
  Przyjmujący Doktor zasygnalizował że zmarli pacjenci mieli objawy dżumy płucnej m.in. spalone płuca.
  Ofiary pochodzą z małych miejscowości wokół Białegostoku.
  Kilka nocy temu słychać było przelatujący na niskiej wysokości mały samolot.
  Podobne przypadki, zostały zasygnalizowane na Litwie w bliskim sąsiedztwie miejsca granicy z Białymstokiem.
  Obecność przypominających objawy dżumy płucnej w Polsce nastąpiły krótko po lotach lecących na niskim pułapie samolotów prowadzących niewyjaśnione misje podczas nocy w tych regionach podobnie jak to miało miejsce przy wypadkach dżumy płucnej na Ukrainie.
  Świadkowie mówili o nisko lecących samolotach prowadzących opryski aerozolowe przedtem zanim w kilka dni po tym zdarzeniu zdiagnozowano u zmarłych osób dżumę płucną.
  Rząd Ukrainy oraz WHO zadeklarowały iż wirus świńskiej grypy zmutował w bardziej niebezpieczny i zaimplementowały stan wyjątkowy (wojskowy) – martial law.
  ===================================
  od p.b.: jeden ze nieprofesjonalnych reportazy na TheFluCase; jako dowod podano e-poczte z polski o rzekomych 3 zgonach w rekach lekarza bialostockiego – pacjenci z czyms jak dzuma plucna; nie ma natomiast zadnej podkladki na opryski z samolotow na niskim pulapie; zwazywszy ze ten sajt „donosil” uprzednio z polski o podobnych opryskach, a nie udowodniono ich do dzis, nalezy brac ten nowy artykul sceptycznie; samoloty maja to do siebie ze lataja, a male na malych wysokosciach; gdyby wg blogow jak ten ryczenie krowy powoduje zaraze, wszyscy nagle zauwazyliby ze krowa zaryczala tam a tam

  • zyta said

   No i mamy to, o czym MIZIA nas uprzedzal.

   A niektorzy jeszcze nie wierza w NWO i to, ze trwa depolpulacja, ktora przybiera na sile.

  • toms said

   sprawa jest powazna – doniesienie-ale jak to zrobił im sekcje zwłok na pogotowiu , nalezałoby to wyjasnic?

  • grypa666 said

   To od nas…

   • toms said

    żródło : kryminalistyka.pl

    DŻUMA (PESTIS)
    Dżuma, ostra choroba zakaźna, charakteryzująca się zapaleniem naczyń chłonnych, posocznicą oraz krwotokami w skórze, tkance podskórnej i narządach. Jest wysoce śmiertelna. Często występują tzw. dymienice. Wywołuje ją pałeczka Yersina (kiedyś Pasteurella) pestis.

    Dżuma występuje w trzech postaciach:
    dymienicznej
    pierwotnie posocznicowej
    pierwotnie płucnej.

    Za ojczyznę dżumy uważa się obszar przygraniczny pomiędzy Indiami i Chinami w Himalajach.

    Dymienica w dymienicznej postaci dżumy – źródło: Hunter – „Medycyna Tropikalna”

    Rezerwuarem dżumy są szczury i inne gryzonie. Na człowieka przenosi ją pchła. Żerując na gryzoniu połyka wraz z jego krwią pałeczki dżumy. Te namnażają się obficie w przewodzie pokarmowym insekta. Kiedy pchla kłuje człowieka, zwraca część pokarmu z przełyku i żołądka. Wraz z nim do organizmu dostają się pałeczki dżumy.
    W dżumie dymienicznej węzły chłonne bliskie zakażonej okolicy stają się krwotoczne i obrzękłe, tworząc tzw. guz dymieniczny (bubo), często ulegający martwicy. Wielkość dymienic może dochodzić do rozmiarów kurzego jajka lub jabłka. W większości przypadków objawy pojawiają się nagle, na początku występuje wysoka temperatura (39-40 stopni), przyspieszone tętno i oddech. Charakterystyczny jest silny niepokój, mogą wystąpić nudności i wymioty oraz zaparcie, nadwrażliwość na światło, bóle nerek. Niekiedy na skórze pojawiają się rozległe czerwone plamy (petecie).
    Dżuma płucna rozpoczyna się kaszlem i dusznościami oraz wysokim skokiem temperatury. Plwocina chorego robi się krwawa. Nie leczona lub leczona niewłaściwie jest śmiertelna w 60/90%.
    W dżumie posocznicowej bardzo szybko rozwijają się objawy mózgowe, prowadzące do śpiączki. Pałeczki zajmują układ limfatyczny. Śmierć następuje w przeciągu 3 dni od początku choroby.

  • ash said

   witam
   Białystok na razie wolny od oprysków. Pryskali nas bardzo intensywnie na 100%(mam sporo zdjęc) cały wrzesień i do połowy października,teraz z uwagi na zachmurzenie trudno powiedziec jak jest, ale na pewno nie latają na niskim pułapie. O zgonach też nic nie słychac a jedyne przypadki świńskiej grypy o których wiadomo to 3 osoby chore były w sierpniu po wycieczce do uk i obecnie 1 osoba ,,prawdopodobnie” zarażona przebywa w szpitalu w stanie dobrym z nie potwierdzonym wirusem.Byłam wczoraj w przychodni i zastałam 2 osoby w poczekalni, w aptekach też pusto. To tyle na razie ze wschodu, jakby coś się działo to na pewno dam znac.

 22. fabularasa said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/polskamanipulacja2.htm

  • zyta said

   B.dobry artykul. Niestety coraz bardziej przychylam sie do tego czarnego scenariusza.
   Na cud raczej nie ma co liczyc.

 23. pytek said

  Tak sie zastanawialem nad paroma sprawami i doszedlem do wniosku,ze to wcale nie o grype tu chodzi, tylko o odwrocenie naszej uwagi od innych spraw.Szczepionki to tez temat zastepczy.Wezcie pod uwage ,ze ciagle nas sie czyms straszy.Nie dajcie sie wiec straszyc i nie wytwarzajcie w sobie negatywnych emocji.Przypomnijcie sobie wpis marduka.Byc moze ma to sens.

  • grypa666 said

   Widziałeś motto bloga? Kto tu pisze, że chodzi o grypę. Poczytaj sobie „zarzuty Jane Burgermeister w skrócie”. Tu chodzi o maksymalną szkodę dla nas przy maksymalnych zyskach dla nich.

   • pytek said

    Jak sie zawali system finansowy ,to tez bedzie maksymalna szkoda dla nas ,a dla tych innych maksymalny zysk.Ale jak ludziska sie zajma tematem grypy i szczepieniami to nie zauwaza czegos innego.

 24. Wojwit said

  Joseph Moshe w psychuszce
  Opublikował/a Marucha w dniu 2009-11-18 (środa)

  Joseph Moshe, agent Mosadu o podwójnym amerykańsko-izraelskim obywatelstwie, ekspert od problematyki wojen biologicznych, jest przetrzymywany w kalifornijskim szpitalu dla chorych psychicznie: Patton State Mental Hospital. Datę rozprawy, zapewne mającej zdecydować, czy jest on bardzo, czy jeszcze bardziej zwariowany, wyznaczono na dzień 25 stycznia 2010.

  Przypominamy, iż Joseph Moshe usiłował kilka miesięcy temu powiadomić opinię publiczną o planowanym ataku biologicznym na Ukrainę, polegającym na rozprzestrzenieniu zabójczych zarazków z ukraińskiego laboratorium firmy Baxter. Moshe zatelefonował w tym celu do popularnej audycji radiowej Dr True Ott. Jak wiemy, przepowiednie Moshe’go spełniły się co do joty. Sam Moshe został niemal natychmiast porwany (bo nie można tego przestępstwa nazwać “aresztowaniem”) przez agentów federalnych i policję z Los Angeles.

  Los jego był nieznany aż do teraz. Ostatnio odkryto, że w najlepszym sowieckim stylu Josepha Moshe umieszczono w szpitalu psychiatrycznym aby jego osoba zniknęła ze świata na dłuższy czas. Nie ma się co dziwić: neokony trzęsące dzisiejszymi Stanami Zjednoczonymi to z lekka przefarbowani żydowscy trockiści. Te same rodziny, te same chazarskie geny, ta sama łajdacka ideologia.

  Mieszkańców USA namawiam do pisania listów protestacyjnych do gubernatora Schwarzeneggera, do senatu Kalifornii, do prokuratora generalnego i gdzie jeszcze mogą. Tyle możemy przynajmniej zrobić dla agenta Mosadu, którego chyba jednak ruszyło sumienie.

  Oficjalne dane z Ukrainy na dziś wyglądają tak: 1 457 564 ciężko chorych, 83 026 w szpitalach, 328 zmarłych (liczba ta wydaje się poważnie zaniżona). Choroba ta przedostała się również do Rosji, na Białoruś, do Serbii i Bułgarii – a nawet stwierdzono jej obecność w Norwegii, Indiach i Kanadzie.

  Tymczasem kryminalna organizacja WHO (Światowa Organizacja Zdrowia “sponsorowana” przez koncerny farmaceutyczne) najbezczelniej w świecie twierdzi, iż zabójczy wirus szalejący na Ukrainie “nie wykazuje istotnych różnic w porównaniu z wirusem A/H1N1″, co stwierdzono na podstawie 34 próbek. Kto chce, niech wierzy.

  Przypominamy, iż WHO nie kiwnęła palcem w bucie, aby bodaj spróbować zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się ukraińskiej plagi po całym świecie. Ta sama WHO, która z niezwykłym pośpiechem ogłosiła wybuch “pandemii” świńskiej grypy, choć żadnej pandemii nie było (liczba zgonów na całym świecie przewyższa zaledwie 6250) – nie zrobiła absolutnie nic, aby wprowadzić kwarantannę dla Ukrainy.

  Ten wpis został dodany w 2009-11-18 (środa) @ 12:18:53 i znajduje się w kategorii Różne. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. możesz napisz odpowiedź, lub trackback z Twojej własnej witryny.
  ==============================
  od p.b.: juz mu tam dadza chazarscy jungowie i freudy odpowiednie scypionki na uspokojenie

  • Bruno said

   Moje oficjalne dane z Ministerstwa Zdrowia Ukrainy sa wyższe
   1502345 – chorych
   344- zmarłych
   85904- hospitalizowanych

  • grypa666 said

   To tylko potwierdza, że Izrael jest pod taką samą okupacją jak inne kraje. Moshe to nie jedyny przykład uczciwego pracownika Mossadu, jest ich znacznie więcej, ale o nich nie słychać – natomiast ich praca widoczna jest w aferach, które wychodzą na światło dzienne. Oczywiście jest też masa złych…

 25. Bruno said

  Epidemia w Polsce: obrzydliwej manipulacji ciąg dalszy

  Polska jest wzorcowym wręcz przykładem zastosowania technik marketingowych w przypadku aktualnej pandemii (sterowanie relacją pomiędzy podażą i popytem). Jest to rozgrywka mająca na celu ominięcie wciąż rosnącego sprzeciwu społecznego. Sprzeciwu coraz większej części społeczeństwa polskiego, zdającego sobie sprawę że sprawa szczepionek i szczepień, po prostu mocno śmierdzi

  Najpierw pani minister Kopacz wykreowała się na bohaterkę polskiej sceny politycznej, oświadczając iż nie zakupi nie sprawdzonych szczepionek. Pan Kochanowski wzmacnia ten efekt, strasząc że złoży doniesienie na Kopacz do prokuratury. Plan się częściowo udał. Niektórzy popadli w taką euforię, ze wręcz chcieli aby pani Kopacz kandydowała na prezydenta RP ! Była by to całkiem słuszna reakcja, gdyby pani Kopacz była szczera w swoich działaniach. Tak jednak nie było i właśnie to chcemy tez wykazać.
  całośc tutaj
  http://www.globalnaswiadomosc.com/polskamanipulacja2.htm
  =====================================
  od p.b.: czy WYKAZALI TO?

  • agata said

   A co wy tu tworzycie za teorie. Myslice, ze za odmowe zakupu szczepionke poglaszcza nas po glowce i dadza lizaka. Moznym tego swiata sie nie podskakuje, bo oni bardzo tego nie lubia. W nagrode posla (a moze juz zeslali ??),nam jakas zaraze abysmy nas troche przerzedziala, wywolala co nieco paniki, chaosu, strachu i gardlowania sie o szczepionki, ktore nas wybawia od smierci okrutnej.
   Tu nie chodzie o te cholerna szczepionka. Ona jest tylko jakims tam srodkiem do celu.

  • grypa666 said

   Nie, Kopacz dała im popalić. Dlaczego w innych krajach nie było takiej wpadki jak z Kopacz w Polsce? Ano dlatego, że u nas się głośno mówiło o zagrożeniach, nie tylko nasz blog, ale więcej źródeł (pamiętajmy, że jest ktoś taki jak prof. Majewska, był artykuł w NIE, później nawet tvn24 coś tam podawało). Poza tym pracuje coś takiego jak wywiad i nie zakładajmy, że oni pracują przeciw nam! W Polsce się po prostu to przelało i trafiło na uczciwą kobietę, która powiedziała – „ja się pod tym nie podpiszę”. A co wyszło z Kochanowskim, zdawałoby się porządnym chłopem?! Wyszło szydło z worka.

   • wedkarz1960 said

    dlatego moim zdaniem chyba wywiad zadziałał,bo faktycznie PANI MINISTER zmieniła zdanie o 180 stopni. na wiosne mówiła że szczepionki bendą w polsce.coś musiało się stac ze tak zmieniła zdanie.NA STO PROCENT ONI WIEDZĄ JUZ CO TO JEST w polsce i na ukrajnie i wiedzą że ta szczepionka jest do bani na to świństwo,i dlatego niechce brać tego na siebie. a bandytyzm farmaceutyczny wie doskonale co nawyprawiał.ciekawe jak to pani minister rozegra? oby z pozytkiem dla ludzi.

   • Magdalena said

    Nie ona karty rozdaje.

  • eteryczna ziemia said

   globalna swiadomosc ma totalna paranoje

 26. Wojwit said

  Za:http://konservat.cba.pl/arty/art0266.php

  17 listopad 2009
  Niemcy:Co 30 min.zgon z powodu grypy

  Dane te nie pochodzą bynajmniej z jakichś brukowych gazet szukających sensacji, by zwiększyć swój zysk, czy też z mało wiarodajnych źródeł bazujących na plotkach. Niestety są to fakty potwierdzone przez wielu specjalistów ale także rząd. Można być zwolennikiem lub przeciwnikiem spiskowej teorii dziejów, ale fakty i liczby po prostu trzeba zaakceptować.
  Jest jeszcze jedna rzecz wyróżniająca te dane, one powtarzają się co roku.
  Co roku w Niemczech umiera do 20 000 obywateli na „normalną” grypę bądź wynikłe z niej powikłania i naprawdę zastanawiające jest jedno, dlaczego rok temu nikogo nie zainteresowały te dane? Dlaczego rok temu nikt tak skrupulatnie nie liczył ofiar?

  A jak wyglądaj najnowsze dane na temat świńskiej grypy w Niemczech?
  Szacuje się że około 75 000 ludzi jest już zarażonych, liczba zgonów wynosi 21.Wiec matematycznie rzecz biorąc musiałoby ponad 90% obywateli Niemiec zachorować na świńska grypę, by liczba zgonów zbliżyła się do liczby 20 000, co raczej jest bardzo mało prawdopodobne.
  Kim są ofiary wirusa nowej grypy? Jeśli chodzi o przedział wiekowy to dotyczy wszystkich grup wiekowych, od dzieci do emerytów. Jedyna rzecz, która łączy te osoby, to fakt że wszyscy cierpieli już na inne ciężkie schorzenia.
  Od kilku tygodni przebiegają w Niemczech masowe szczepienia przeciwko A/H1N1, początkowo nie cieszyły się one dużą popularnością, jednak media przedstawiające coraz to nowe ofiary spowodowały że zainteresowanie szczepieniami nabrało impetu. Do dziś zarejestrowano 197 przypadków wystąpienia skutków ubocznych. Prokuratura w Turingi wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 66-letniego mężczyzny. Został on w piątek zaszczepiony a w poniedziałek znaleziony martwy w domu. Prokuratura bada czy istnieje związek pomiędzy śmiercią a szczepieniem 66-latka.

  Jeżeli jesteśmy przy liczbach to warto i te przetoczyć; szacuje się że przemysł farmaceutyczny na świecie osiągnie około 7 miliardów dolarów dochodu ze sprzedaży szczepionek na A/H1N1.
  Jak łatwo się domyśleć, także kryminaliści chcieliby trochę zarobić na świńskiej grypie i na strachu ludzi. Przed paroma laty hitem w sieci były podrabiane pigułki viagry, ale jako że podziemie jest elastyczne i potrafi się dostosować do zapotrzebowania na rynku, zmienili asortyment i teraz handlują sfałszowanymi szczepionkami przeciwko A/H1N1.
  Na jednej ze stron internetowych, agenci FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zabezpieczyli bazę danych z której wynika że dziennie sprzedawano fałszywe szczepionki i leki przeciwko wirusowi na kwotę 16 000 dolarów. Można przypuszczać że to tylko „czubek góry lodowej”

  I na koniec jeszcze jedna statystyka, co 80 sekund w Niemczech ktoś się dowiaduje że ma raka…
  Za Die Welt, rp-Online
  Dablju
  ===============================
  od p.b: brakuje jednego w tym potopie slow: zgony na ukrainie byly nie na grype tylko na ciezka chorobe pluc cos jak dzuma plucna; wg dra ott, scypionka jak pandemrix spowoduje rekombinacje zawartego w niej elementu ptasiej grypy z jakas grypa w srodowisku (np h1n1) tworzac wirusa-zabijake = to moze bedzie zgon co minute

  • andrzej said

   Sugestia p.b jest jak najbardziej na miejscu. Osobiście uważam że broń bakteriologiczną skonstruowano z kilku(3-lub więcej części(?) patogenu).
   Połączenie się ich razem daje czynnik zabójczy -tak więc można sterować epidemią.Patogen zabójczy (powodujący śmierć-czarne płuca) wydaje mi się ze jest nie-przenoszolny dalej. w ten sposób można sterować „EPIDEMIĄ”

 27. Jack said

  Może nie na temat tego wątku, ale dręczy mnie pytanie co z pozwem dr Piotra Beina “Dowody bioterroryzmu” oraz “Kryminalne oskarżenia”
  Gdzie został złożony? kto to widział? jakies papiery potwierdzjące toczącą się sprawę lub cokolwiek!
  Może Panie Piotrze sam się Pan wypowie na ten temat. Pozdrawiam
  ===============================
  od p.b: chyba skleroza mnie nawiedzila – przypomnij prosze gdzie i kiedy takie szkarady obiecalem

  • grypa666 said

   Pisaliśmy o tym – byliśmy z Piotrem w prokuraturze krakowskiej, skierowano nas do Grudziądza (w.s. bezdomnych). A co do dalszego biegu sprawy, EFEKTY CHYBBA WIDZICIE więc się nie czepiajcie mnie czy Piotra.

   • Jack said

    Jest jakiś zapis (treść)złożonego pozwu. Gdzie tego szukać?

   • toms said

    sprawa Grudziądza była pobieznie „puszczona” po mediach , ale nikt nieskojarzył tego teraz z Tych Mediów w kontekście Baxter/Broni biolog oraz epidemi na Ukrainie

   • Jack said

    Skoro wniosek został złożony to gdzie jest termin rozprawy? Taki dokument chyba ktoś posiada?

   • Aśka said

    ~Jack, od złożenia sprawy w prokuraturze do terminu rozprawy w Polsce droga jest bardzo odległa. Organa ścigania i wymiar sprawiedliwości to system, który działa baaardzo opieszale.

 28. Bruno said

  dług publiczny Polski
   PLN

  dlug_start();

 29. ramzesiko said

  PEWNA IFNORMACJA!!
  NAD DERBY (ANGLIA) COŚ ROZPYLAJA OD DWOCH GODZIN W POWIETRZU KRAZY KILKA SAMOLOTOW, KTORE LECA BARDZO WOLNO, WATPIE ZEBY TO BYLY JAKIES PASAZERSKIE CZY COS, PONIEWAZ AKTUALNIE NA PRAWDE STRASZNIE WIEJE, WIEC JEZELI COS TERAZ TAM ROZPYLAJA TO SZYBCIEJ SIE ROZPRZESTRZENI. NIE SA TO NA 100$ HELIKOPTERY, PASAZERSKIE, POLICYJNE/SZPITALNE…
  =========================================
  od p.b.: skad wiesz ze rozpylaja? robcie zdjecia!

 30. Bromba said

  Obejrzałam właśnie materiał z Panoramy TVP2 i dowiedziałam się o tłumach w aptekach.W dniu dzisiejszym poszukiwałam pewnego leku i w związku z tym osobiście odwiedziłam w godz 16-17.30 cztery apteki na terenie Warszawy( nie wiem jak jest w innych rejonach Polski),w dwóch z nich przede mną było po jednej osobie,w pozostałych dwóch pustka.Z ciekawości jadąc do domu przyglądałam się mijanym aptekom,w większości z nich zero ludzi.Czy możecie napisać jak wygląda to w innych rejonach?
  =============================
  od p.b.: zalezy, czy z prasy czy z obserwacji

  • zebkon said

   Na południu Polski tak samo

  • Aśka said

   też byłam dzisiaj w aptece … przede mną byłą 1 osoba … za mną – nikogo

   • wedkarz1960 said

    na zachodzie też pusto są cztery apteki ,byłem wczoraj 2 osoby

   • Filip said

    W pobliżu Warszawy też „nietłoczno”. Byłem zrobić zapas Aceroli… tej z Puritans…. dostałem JEDNO opakowanie, więcej już nie ma i nie będzie…. kolejny suplement „wyautowany” – szybko działają mendy jedne 😉

  • Truther said

   Wczoraj we Wrocławiu kupowalem w aptece zakraplacz do oczu, wieksza apteka, 2 kasy… przy kazdej byla przede mna jedna osoba.

  • Pelagia said

   w warszawskich aptekach pusto jak nigdy

 31. Wojtekk said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/polskamanipulacja2.htm

  Otwórzcie oczy – oni (włącznie z Kopacz!!!) stoją po tej samej stronie barykady.

 32. zebkon said

  AH1N1 ma każdy w sobie nie od dzisiaj i żyje. A to co rozpylają jest tylko drugą częścią (tak samo jak w kleju dwuskładnikowym)

 33. bebea said

  Wszystkim wrogom Polski i ZDROWIA Polakow
  pod rozwage ponizszy link….
  (zwlaszcza do przestudiowania: Ministrowi Obrony Narodowej, Ministrowi Zdrowia, rowniez BBN-owi oraz Prezydentowi i Premierowi RP)

  My NAROD mamy POTENCJAL – genetycznie!
  Pamietajcie wszyscy o tym.

  • uosiers said

   O tak to genialny przykład polskich genów.
   Smuci fakt, że obca nacja zrobiła o tym utwór muzyczny, a na lekcjach historii się pada co najwyżej nazwa Wizny.
   Polecam każdemu, kto będzie w okolicach Wizny, zobaczenie miejsca gdzie był bunkier obserwacyjny i co zostało z bunkru Raginisa.

   • Vebriq said

    Trzy dni dla Warszawy(7-10.09.1939),trzy dni dla Anglii i Francji aby mogli przesterować gospodarkę na tory wojenne,Churchill został premierem dopiero w czerwcu 1940 gdy waliło się wszystko,jadąc na pierwsze spotkanie gabinetu miał podobno łzy w oczach wiedząc o swoim zadaniu,czy warto było poświęcać 700 żołnierzy tego batalionu fortecznego z Wizny dla zyskania 3 dni?Zrobiłbym to samo w obronie mojej wolności,ale nie chciałbym żeby potem jakiś inny człowiek robił sobie z tego symbol i bełkotał o „chwale”-to osobisty wybór,raczej wolność i śmierć niż życie i niewola,nie ma to jednak związku z naszą sytuacją obecną.Polska broni zachodu,jest przedmurzem chrześcijaństwa,broni wolności i godności człowieka-to jest piękne i my też będziemy to na nasz sposób robić,ale jak?Czas biegnie a International Health Regulations nadal mają moc prawną w Polsce-gdzie środki aby je wypowiedzieć?W sejmie i rządzie,ale tam zasiadają ludzie,którzy nic nie rozumieją lub są po złej stronie,gdzie nasze środki nacisku?Wy którzy przywołujecie obronę Wizny,co wy robicie aby przygotować manifestacje uliczne,które są teraz pilnie potrzebne,musimy naciskać na zmianę woli politycznej,a to dużo mniej romantyczne niż mundury i karabiny…

 34. Mery said

  Dla wszystkich ktorzy chca w ekonomiczny sposob pozbyc sie czesciowo toksycznych substancji (np metale ciezkie ze szczepionek) czy odtruc organizm

  ZIELONA GLINKA
  Najstarszym srodkiem zaradczym czlowieka bylo prawdopodobnie przypadkowe wypicie wody deszczowej z ziemia.
  Odkolorywuje i odtluszcza, dlatego juz w starozytnym Rzymie plukano bielizne poscielowa i osobista w wodzie blotnej.Ma moc wchlaniania nieprzyjemnych zapachow dlatego dodawana jest do lekow i innych materii. Przemysl uzywa jej do dekoloracji olejow mineralnych i roslinnych, oraz do procesow przy produkcjach zawierajacych rope naftowa.
  Glinka moze byc uzywana zarowno „wewnatrz” jak i na „zewnatrz”. Zawiera mnostwo mineralow, przede wszystkim krzemionke (dwutlenek krzemu).
  Rowniez zwierzeta od zawsze uzywaja ziemi do „mycia” (np tarzajace sie psy)i w zapobieganiu problemow skornych.
  WEWNATRZ: ma zdolnosci wchlaniania zlych bakterii, ale nie przeszkadza rozwojowi dobrych. Bogactwo krzemu wskazuje ze nadaje sie do leczenia stwardnialych tetnic (miazdzyca), leczy gruzlice, roznego typu zwyrodnienia, anemie, astemie (brak sil). Wchlania toksyny i pomaga pozbyc sie ciezkich metali z organizmu. Stymuluje watrobe, zolc i nerki. Ma dobry wplyw na jelita, kwasnosc zoladka, zapalenie jelita grubego. Oczyszcza krew i caly organizm. Przywraca komorkom zdolnosc odzyskania witalnosci i sily. Umie stymulowac malo efektywne organy; reguluje gruczoly dokrewne, dziala na pasozyty. Wchlania gaz w jelitach, przeciwdziala tworzeniu sie kultur mikrobow; wchlania produkty uboczne zapalen i stymuluje do ich wyrzucenia z organizmu. Jest antytoksyczna. Podana podtrutym myszom pozwala dobrze zniesc trucizne.
  Glinka jadalna (zwana wentylowana) jest czysciejsza i drobniejsza od glinki do uzytku zewnetrznego.
  Sposob uzycia- lyzke glinki wsypac do szklanki, zostawic na co najmniej 3 godziny lub najlepiej cala noc. Pic to co zbierze sie u gory. Uwaga! Nigdy nie nalezy uzywac lyzek metalowych. Pic na czczo lub tez i po jedzeniu. Pic miesiac, potem przerwa 10dni, potem znowu pic miesiac. Stosowac 2-3 razy w roku.Glinka moze powodowac zaparcia dlatego nalezy w tym przypadku zazywac siemie lniane (1 lyzka w szklance wody zostawiona na noc) lub figi czy sliwki suszone (10 sztuk zostawione w wodzie na noc)
  UWAGA! RAZ ROZPOCZETA KURACJA NIE MOZE BYC SKONCZONA PRZED OSIAGNIECIEM WYNIKU, BO RAZ WPROWADZONA DO ORGANIZMU ROZPOCZYNA SERIE PROCESOW NASTEPUJACYCH PO SOBIE:
  OCZYSZCZANIE- USUNIECIE- PRZYWRACANIE WITALNOSCI, I ZATRZYMAC WCZESNIEJ TEN PROCES MOGLOBY BYC SZKODLIWE!
  Glinka moze byc stosowana do sterylizacji wody pitnej! Wystarczy odrobinka na litr. W przypadku EPIDEMII zaleca sie pic wode z glinka lub cytryny.
  ZEWNETRZNIE: Regeneruje naskorek i ropiejace rany. Pomaga zamykac sie ranom. Mozna stosowac w przypadku tradzika, schorzen skory (dermatozy), skrecen, zwichnien, stluczen i zlaman.
  Odpowiednia ilosc glinki wymieszac z zimna woda z lodowki, utworzyc jednolita paste, nalozyc na chore miejsce na przynajmniej 2 godziny. Zamocowac plachta z bawelny.
  zrodlo: http://www.mednat.org

 35. Margherita said

  SAMOLOTY/Opryski

  Dziś dokładnie o godz. 18.30 w Krakowie nad Pocztą Główną (dokładnie) przeleciał bardzo nisko samolot odrzutowy (chyba). Leciał bardzo nisko nie więcej niż 150-200 m nad ziemią. Kolor chyba ciemny, przednia cz. kadłuba była jasna, chyba nie biała, raczej szara. Kierunek z południa na północ.

  • wszechstronny said

   Koleżanko gdyby przeleciał samolot odrzutowy na wys 200 m to prawdopodobnie straciłabyś słuch a na pewno okna w domu 🙂

  • Vebriq said

   Margherita:skoro bywasz pod pocztą główną w Krakowie to zapraszam na spotkanie we wtorek-studencka 15,klub pralnia,godz.18,Kraków,organizujemy się.

 36. wts79 said

  W związku z obserwacjami samolotów – nie próbujcie sami stwierdzać że nagle pojawiły się jakieś samoloty bo to jest jedna z tych rzeczy na które nie zwraca się uwagi dopóki nie trzeba. Teraz nagle wszyscy zaczną oglądać się za samolotami, będzie coraz więcej doniesień ale to tak samo jak z grypą – chorowało zawsze dużo ludzi ale że zrobili panikę w mediach to wszyscy do lekarza poszli i mamy wzrost 🙂
  W sprawie samolotów zwróćcie się do specjalistów czyli do polski spotterów! Oni codziennie od lat obserwują niebo, znają każdy samolot, znają korytarze powietrzne i natężenie ruchu lotniczego więc powiedzą wam czy coś jest nie tak – a takie gadanie że tu samolot, tam samolot aaaaa rozpylają 😀 to o kant d. potłuc. Tu jest jedno z for spotterów: http://www.forum.spotter.pl/

  • wts79 said

   PS: Ja osobiście w samoloty rozpylające nie wierzę. Żeby zarazić jakąś populację wcale nie trzeba samolotów – można to zrobić milion razy taniej i milion razy ciszej 😀 Po co ktoś miał by angażować w to samoloty, lotniska, obsługę naziemną, pilotów, mechanizmy rozpylające jak można np. wlać jakieś gówno do wody miejskiej albo do jakiś napojów w fabryce? Te samoloty to delikatnie mówiąc słaba teoria.

   • jedi_hamster said

    bo samolotow nikt nie sprawdzi. w stanach chemtrails to norma od lat, widac stwierdzili ze skoro tam taka taktyka przechodzi bezproblemowo tzn ze jest bezpieczna. sam widzialem na wlasne oczy, samoloty smiglowe, rozpylajace jakies swinstwo nad bielskiem. wez tez pod uwage ze nie wszyscy sa na powietrzu, dodatkowo wiatr robi swoje – wynik operacji jest dosyc losowy. w przypadku zatrucia czegokolwiek typu zrodlo wody pitnej, byloby bardzo latwo dojsc do tego co i jak. a w przypadku samolotow, co – kazesz sanepidowi sprawdzac atmosfere?

 37. Wojwit said

  http://galeria.interia.pl/praca,w_id,868476,ref,1,Apokalipsa

 38. PY said

  SAMOLOTY/OPRYSKI – WARSZAWA!!!

  w momencie kiedy pisze tego maila od jakichs 20-25 minut slychac duzy samolot smiglowy nad Mokotowem na niskim pulapie. Krazy nad miastem, gdyz intensywnosc dzwieku zmienia sie w czasie.
  Mieszkam dosc blisko Okecia (moze ze 2km w prostej linii), jednak z mojego miejsca nie slychac nawet startujacych odrzutowcow!!!Natomiast od kilkunastu minut slychac duzy samolot smiglowy-kojarzy mi sie z bombowcem z filmow!Takze podaje info o ew. rozpylaniu nad Wawa: dnia 18.11.2009, godz. od ok. 11.30-11.55 i nadal lata, z tymze gdzies dalej…
  Zaznaczam, ze 1szy raz cos takiego latalo tak dlugo…

 39. grypa666 said

  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI DR BRZECKIEJ ZA POPARCIE DLA NAS! To jest bardzo ważne, że mamy poparcie w naszej sprawie takich zasłużonych specjalistów.

  • --- said

   Pani drBrzecka wcale was nie popiera. Podważa tylko wątpliwość skuteczności szczepień. Nie mówi nic o morderczych szczepionkach, czipach, rządzie światowym itp.

 40. hjk said

  Ale już bzdury media wypisują;
  z linku;
  http://wiadomosci.onet.pl/2080592,11,kolejni_chorzy_na_ah1n1_zamkniete_szkoly,item.html

  „U członków rodziny 31-letniego lekarza, u którego potwierdzono wirusa A/H1N1 i który od kilku dni leży w szpitalu w Kępnie na OIOM-ie, również wykryto tego wirusa. – Jednak członkowie rodziny przechodzą grypę znacznie lepiej niż lekarz. Przechodzą grypę A/H1N1 bezobjawowo – powiedział Wojewódzki Inspektor Sanitarny we Wrocławiu Jacek Klekocar.”

  taaa, bezobjawowo…to skąd wiadomo, ze przechodzą? jak się coś przechodzi, to chyba są jakieś objawy? taka chyba jest definicja choroby, ze powoduje ona dysfunkcje w postaci czy na skutek objawów? a może tylko są nosicielami.? a moze to wynik fałszywy pozytywny?
  w ten sposob to moze już przesliśmy wszystko; dzume, tyfus cholere, itd. tylko objawów nie mieliśmy…))

 41. hjk said

  46.Margherita powiedział/a
  ‚Macie drugą konspiratorkę z Krakowa tym razem. Kwalifikacje: rozbiórki budynków metodami wybuchowymi, znajomość psychologii, niezłe rozpoznanie w terenach podkrakowskich, podstawy survivalu’.

  )))
  my Polacy sie nie damy, najpierw okupacja, potem komunizm i stan wojenny na koniec, tu jest permamentny kryzys, który nauczył nas kombinowac i radzic sobie w trudach. gorzej będzie z owieczkami na zachodzie, bo tam od lat przyzwyczajeni do wygod i swobód, jak im to ktos zabierze to wszyscy zgłupieją i zrobią co władzuchna każe..

 42. aleksandra said

  W dunskiej tekst tv podano za gazeta „Inzynier”, ze gigant farmaceutyczny Pfizer oszukal w raportach na temat leku przeciw padaczce o nazwie GABAPENTIN.Okazalo sie , ze lek ten jest tylko na padaczke i nie zmniejsza bolow. Lek ten bardzo czesto byl przepisywany pacjentom z bolami reumatycznymi i chorym na fibromyalgie.
  Okropne, tym bardziej ze jest to lek bardzo drogi. To samo bylo z lekiem o nazwie CELEBRA, ten usmiercal pacjentow i na szczescie w Danii jest wycofany.
  Moze ta info jest nie na temat, ale byc moze w Polsce stosuje sie te leki, wiec warto wiedziec co sie kupuje.

  • Vebriq said

   Jeśli te leki są w Polsce to mamy temat na pozew: chorzy kontra Pfizer,musimy zaatakować koncerny zanim one zaatakują nas(moje zdanie)a to znaczy:zbierajcie wszystkie przypadki nierzetelności BigPharma i wysyłajcie je do mnie na: cheswaw@gmail.com,to jest amunicja dla nas,bo tamci nie lubią(jak każdy) być ciągani po sądach czy posterunkach do wyjaśniania,musimy zbierać takie informacje: w razie potrzeby zagrozimy im wysmażeniem dużych roszczeń: wy nam szczepionki tomy wam to-i płaćcie odszkodowania,musimy wyzyskać każdy,nawet mały środek nacisku i żaden nie jest obecnie bez znaczenia,prowadzimy wojnę(na razie zimną i propagandową,ale kto wie co będzie potem…)i stoimy w walce(na razie propagandowo-prawnej),wszelkie ich wpadki są naszą amunicją,nie marnujmy jej.

 43. niesmugom said

  Fajny kontrast – zacytowana opinia doktor Brzeckiej, a zaraz obok paranoiczny bełkot użytkownika Mizia. Po co go cytujecie, żeby poprawić ludziom humor? Ktoś bardziej trzeźwo myślący przeczyta koment Mizii o Kaczyńskim i już nigdy więcej się tutaj nie pojawi – a przecież celem bloga powinno być informowanie jak największej liczby osób.

 44. niesmugom said

  http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2009/11/01/hahaha1n1/

  Już nawet znani felietoniści piszą o pandemicznym cyrku. Można to uznać za sukces akcji informacyjnej i rozumu narodu.

 45. eeeeeeee said

  Czy można sobie gdzieś wykonać test na obecność przeciwciał na Ah1N1, chorowałem w tym roku , jak i w latach ubiegłych. Moze jestem odporny na nową grypę:)

 46. A said

  Cholera chyba zablokowali strone http://www.konservat.cba.pl/
  moze to tylko chwilowe…

 47. multan said

  @—
  Kpisz sobie z obaw Fabularasy? Juz w latach trzydziestych samoloty mogly pozostawac w powietrzu ponad 10 godzin(i to nie „wyczynówki” do lotów przez Atlantyk).Nawet zacofana Polska takie posiadala- zarówno pasazerskie, jak i wojskowe. Wspólczesne bezzalogowe potrafia wisiec w powietrzu ponad dobe.

 48. NICC1 said

  Wczoraj nad Krakowem w godzinach popoludniowych i nocnych lacznie okolo 10 malych smiglowych samolotow widzialem. 2 z nich nie lecialy w strone balic. Tylko prosze chociaz tych samolocikow nie laczcie z zachmurzeniem i ‚chemitralowymi smugami’. Bo teraz kazda taka smuge mozna sprawdzic przy pomocy tego swietnego radaru: http://radar-2.piopawlu.net/
  I niech nikt wiecej nie mowi ze np ‚nad krk sa tylko 2 korytarze powietrzne a smug widac duzo’. Smugi kondensacyjne jakie widzimy na niebie pochodza z samolotow przelatujacych w promieniu do ok 100km od pktu widzenia. A zeby samolot lecacy na roboczej wysokosci ok 11km zostawil taka smuge nad naszym miastem, musielibysmy ja widziec prawie idealnie pionowo nad glowa. Polecam ten radar, troche zmieni sie co niektorym obraz tego wszystkiego. ‚Chemitralowych smug’ teorii zwolennikiem nie jestem, ale malych smiglowych samolotow z roznymi dzumami plucnymi na pokladzie jak najbardziej:/ I coraz bardziej mnie martwi kazdy dzwiek nadlatujacego spalinowego samolotu:(

 49. stekBzdur said

  Stek bzdur. Szkoda czasu na czytanie, ludzie ratunku przed oszołomami… Co za bzdury o samolotach i opryskach, scenariusze o stanie wojennym, inwigilacji i wielkiej narodowej konspiracji. Śmiać się chce im dłużej się czyta.

  • Truther said

   Zamiast rzucac slowa na wiatr moze bys wyjasnil,co Cie tak smieszy…moze posmiejemy sie wspolnie?
   Wyjaśnij nam czym są chemtraile… bo czytajac tutorial powstawania chemtraili na stronie NASA, myślący człowiek dochodzi do wniosku, że teoria o powstawaniu „nieznikające/stałe smugi kondensacyjne” sie kupy nie trzyma.
   Oświeć nas i wytłumacz to zjawisko… tylko bez rzucania stekami bzdur.

 50. Truther said

  SAMOLOTY/OPRYSKI
  Dziś o 15 nad Wrocławiem widziałem tyle chemtraili, ile nigdy wcześniej… na niebie była dosłownie siatka! Zrobiłem 2 telefonem komórkowym zdjęcia w drodze na uczelnie, nie wyglądają przerażająco, na pewno nie to samo co na żywo, nie chcę tego znowu zobaczyć 😐


  zapewniam, ze to nie są normalne chmury… to ten chemtrailowy „puszek”;s

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s