Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

smugi chemiczne nad Polską 10.09.2009

Posted by grypa666 w dniu 10/09/2009

Mimo, że nie zajmujemy się dogłębniej smugami chemicznymi (ang. „chemtrails”) to dzisiejsza akcja na niebie nad polskimi miastami nie pozstała niezauważona chyba przez nikogo. Skąd bierze się tyle rozpylających samolotów? Najbardziej nasuwającym się przypuszczeniem jest, że  nad Polska w dniu dzisiejszym odbyła się „akcja” rozpylania (czego?!) samolotami z różnych krajów. Miłośnikom astronomii proponujemy uruchomienie teleskopów i zrobienie dokładnych zdjęć samolotów opryskujących. Proszę zauważyć, że „normalne” samoloty odrzutowe zazwyczaj zostawiają smugi, które giną po najwyżej kilkunastu minutach. Te natomiast potrafią się utrzymać cały dzień i sprawiają wrażenie chmur pierzastych. Kraków wieczorem pokryty był warstwą takich „chmur”. Jeśli chodzi o skład tych oprysków – bez dokładnych badań za pomocą balonu nie można wydać żadnej opinii. Amerykańskie badania wskazują na obecność związków baru, aluminium i dziwnych substancji organicznych – więcej szczegółów znajdzicie na specjalistycznych portalach. Oto killka fotek z Krakowa i Lublina:
chemtrails-2009.09.10

Komentarze 454 to “smugi chemiczne nad Polską 10.09.2009”

 1. hjk said

  dziwnie bolała mnie głowa, a zona slabo sie czula od rana…

 2. dziś ostro dawali – tak wygląda zachód słońca po całodniowym „dotlenianiu”:

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe40e409ecf69da0.html

  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/953f5faad05ab2a2.html

 3. GuruKraków said

  Panie doktorze!
  Sami sie w ten sposób pogrążamy! Odpuśćmy sobie chemistrale!

  Lotnictwo i meteorologia to rzeczy o których nie macie zielonego pojęcia.
  Lepiej zająć się sprawami przyziemnymi.

  Hjk dla przykładu – ja cały dzień czułem sie świetnie. Od rana na świerzym powietrzu, czułem się świetnie. Humor koło godziny 16 wyjątkowo dopisywał. Może w tych smugach był gaz rozweselający?

 4. koyot said

  pisalem juz o tym pare dni temu ale wlasciwie bez odzewu !!!! widac to codzienie na polskim niebie! szkoda czasu na polemike co to jest! cisza potwierdza ze nie jest to nic normalnego. polskie sluzby wojskowe i cywilne monitoruja polskie niebo 24 godziny na dobe– nic nie umknie ich uwagi…brak reakcji to tylko dowod na…..no wlasnie na co!!!!!?? teoria spiskowa czy cos w tym rodzaju!? od kwietnia mam osobiscie problemy z oczami..permanentna out-of-see,lzawienie,itp efekty…kiedy pan piotr zajmie nalezne mu miejsce i napisze cos w tym wzgledzie!!!? time going to out! osobiscie jestem gotow na..where is the point! – koyot

  • Rafik said

   Wydawało mi się, że ten blog zajmuje się szczepieniami i świńską grypą, a nie chemtrails

   • Bartłomiej said

    Nie widzisz związku?

   • zielony said

    Chemtrails osłabiają układ odpornościowy -poco zapytasz ? -Aby szybciej się grypa rozprzestrzeniała

  • Xagog said

   „kiedy pan piotr zajmie nalezne mu miejsce i napisze cos w tym wzgledzie!!!?”

   A co,P.Piotr jest Twoim rzecznikiem?Piszesz tak,jakby Ci się to należało.To nie blog o chemitrailach.

   • Bartłomiej said

    Smugi chemiczne i ich skład są bezpośrednio związane z planem szczepień i pandemii.

   • Rafik said

    Skąd wiesz co i jak jest powiązane? Masz dowody? Chemtrails MOŻE byc powiazane z pandemia, ale nie musi. Podejrzewam, że to nie ostatnia pandemia w najbliższym czasie.

   • Bartłomiej said

    Ciemny lud dalej nic nie rozumie… . Macie wszystko pod nosem, zacznijcie kojarzyć fakty zanim będzie dla wszystkich za późno.

  • Piotr Bein said

   kiedys dalem linki do filmikow yt z opinia naukowcow nt. zbadanej przez nich szczepionki dla usa oraz drugi nt. an alizy pojemnikow z bio-srodkami
   w tych ostatnich byly rozmaite zarazy, przeznaczone rzekomo dla zach. usa
   naukowcy ci spekulowali sposob rozpraszania: smugi chemiczne, pod kapslami napojow…
   uwazam, ze jesli smugi ropylaja substancje i srodki szkodliwe, sa jak najbardziej zwiazane z „pandemia” i szczepionkami — mozliwosc broni binarnej: jeden czlon w szczepionce, drugi w oprysku

 5. Czytałem kiedyś ten artykuł 🙂 – tak – widocznie od kilku lat poczuli sie zdesperowani – desperacji jednak zabrakło do poinformowania o tym społeczeństwa.

  Bardzo ciekawy artykuł znajduje się na Blogu Tomasza Urbasia:
  http://urbas.blog.onet.pl/Slonce,2,ID390897640,n

  Jak macie problemy ze snem to poczytajcie jego artykuły – bardzo akuratne – miło sie czyta.

 6. ONA said

  mnie też dziś głowa strasznie bolała a nad warszawą dziś totalna masakra…:/

 7. perdurabo said

  mnie, moją babcie i ciocię też głowa bolała. A może to po prostu ciśnienie? (staram się być obiektywny)

  • Bartłomiej said

   To nie ciśnienie, nie bądź naiwny. Cała ściółka leśna obumiera w lasach masowo. Rośliny hodowlane nie doświadczają tego bezpośrednio, bo są genetycznie zmodyfikowane do absorpcji dużej ilości substancji toksycznych. Nie widzicie związku miedzy GMO a tym co się dzieje i jak to wpływa na wasz stan zdrowia?

  • Wojwit said

   Ból głowy, osłabienie, senność mogą być wynikiem dużych (ew. szybko po sobie następujących) wahań ciśnienia atmosferycznego, tylko czy takie wahania miały miejsce w ostatnich kilku dniach? Symptomy te są doświadczane ostatnio z większym niż uważane za normalne nasileniem w różnych rejonach Polski (sądząc po zamieszczanych na tym blogu komentarzach). Przy przechodzeniu silnych frontów atmosferycznych nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, nikt nie zwracałby na to uwagi. Ale w okresie długotrwałej ładnej pogody? O grzybach już pisałem. Widziałem w tym roku tylko te z „książeczką” pod kapeluszem. Sęk w tym, że w zasadzie wszystkie grzyby z „gąbką” pod kapeluszem są jadalne (abstrahując od stwierdzenia, że wszystkie grzyby sa jadalne ale niektóre tylko jeden raz), a tamte z „ksiażeczką”, które są jadalne mają często bardzo podobnych do siebie trujących „przyszywanych braci”. Możliwe, że ściółka umiera. Pociągnie to za sobą fatalne konsekwencje dla całego łańcucha troficznego. Do tego, że grzyby mają wspaniałe walory smakowe nikogo nie trzeba przekonywać, ale chociażby w tradycyjnej medycynie chińskiej, zwiazanej głównie z kuchnią (profilaktyka przez dietetykę!) traktowane są bardzo poważnie. Jakże to „ładnie” sie łączy z „zaleceniami” Codexu i z bankami nasion. Pryskają z góry na wszystko. A gatunki „poprawione” to akumulują bez szkody dla siebie. To, co ktoś zasieje czy posadzi dla siebie, na własne potrzeby, też jest czy będzie „opryskane”bez pytania o zgodę. Nawet jeśli nie zmarnieje, może wydać gorsze plony, a z pewnoscią nie będzie już tak zdrowe dla człowieka, jak mogłoby być. Bo po coś to robią! Lata obserwacji i doświadczeń nauczyły mnie, że ilekroć „waadza” idzie nam na rękę sama z siebie, bez przymuszenia, to nic z tego dobrego dla nas, obywateli, nie wynika. Skutki bywają wręcz opłakane (vide „łatwe” kredyty dla rolników na początku „transformacji ustrojowej” -skutek: przejmowanie nieruchomości i ruchomości przez banki i co za tym idzie ruina polskiej wsi). A przecież rząd musi wiedzieć o tych opryskach. Niech nikt nie będzie tak naiwny by pomyśleć, że trzeba o tym napisać do prezydenta, premiera, marszałka Sejmu, zeby się dowiedzieli. Nawet jeśli tego sami nie firmują, to bezsprzecznie o tym wiedzą. A ile może naprawdę samodzielnie zdziałać rzadząca Polską w charakterze rodzimych władz grupa (w szerokim rozumieniu tego słowa), najlepiej pokazał przykład obwodnicy Augustowa przez Dolinę Rospudy. „Une” pokazali kto tu rządzi, choć ta obwodnica była budowana zgodnie z prawem. Skupmy sie na tym, co sami, bez oglądania się na rządzących możemy zdziałać. Oni nam nie pomogą!

 8. Rafik said

  Usuwanie komentarzy źle wpłynie na opinię na temat tego blogu. Jeżeli ma byc debata to musza byc obecne obydwie strony.

  • grypa666 said

   Boli? Zawsze chcesz być pierwszy z negatywnym wpisem. To coś znaczy. Czuwasz i czekasz. Takie czuwanie kosztuje.

   • Rafik said

    Co sugerujesz? Nie czuwam. Ale na takie teorie trzeba byc ostrożnym. Teorie spiskowe wymagają debaty. Zwłaszcza w innych środowiskach niż internet. Ale nie my kasujemy komentarze niezgodne z obecną „doktryną konspiracyjną” i każemu ludzion wierzyc w chemtrails, bez rzetelnych naukowych dowodów.
    Metoda naukowa polega na powtarzalności wyników, wielu badań, rzetelności, precyzji i obektywnym postrzeganiu rezultatów. Teoria to teoria, zanim stanie się faktem akceptowalnym przez społeczeństwo wymaga czasu.

   • anoth said

    tutaj sie zgadzam, chemtrail już dawno zostało obalone – oczywiscie paliwo lotnicze jest toksyczne ale to właśnie paliwo się rozszerza i tworzy smugi w powietrzu. Nie jest ono wiele bardziej toksyczne od spalin samochodów czy produktów naszych elektrowni cieplnych czy fabryk, a są one na niebie codziennie na calym swiecie – w koncu to paliwo lotnicze.

   • Xagog said

    Anoth,na chemitrailach się nie znam,ale jeśli mógłbyś podać linka do materiałów gdzie w naukowy sposób obalono że chemitraile to jakieś opryski,to byłbym wdzięczny.Nie krepuj się.I byłbym spokojniejszy.Nic nie sugeruję,ale ja też mogę napisać że coś tam obalono nie podając żadnych dodatkowych informacji.Albo chociaż wyjaśnij czym są.

   • kellrez said

    chemtrials to nie spisek chłystku.

   • anoth said

    prosze bardzo :

    http://www.greendevils.pl/technika_wojskowa/lotnictwo/smuga/smuga_kondensacyjna.html

    oraz cytat:

    Skład paliwa

    * methanol CH3OH, w którym zawartość wody jest mniejsza niż 0,05%
    * 18% KLOTZ – olej syntetyczny
    * 10% NITROMETCHAN
    * dodatki uszlachetniające
    * różne podtlenki

    Spala się bladoniebieskim płomieniem. Reakcję spalania metanolu przedstawia równanie:
    2 CH3OH + 3 O2 › 2 CO2 + 4 H2O

    Uwalniane przez metanol opary w niskich temperaturach wręcz zamierają w powietrzu, mają też tendencje to rozpychania swojej średnicy(zjawisko te możemy zaobserwować np. przy locie samolotu, jako że na znacznej wysokości temperatura jest niższa a powietrze gęste, pozostawiane przez samolot smugi są dobrze widoczne gołym okiem).

    Właściwości

    * Jest silną trucizną
    * Spala się bladoniebieskim płomieniem
    * Czysty metanol jest bezbarwny
    * Jest łatwo rozpuszczalny w wodzie (jego rozpuszczalność w wodzie jest niemal nieograniczona)
    * Picie lub wdychanie metanolu grozi śmiercią; 8-10 g metanolu powoduje ślepotę, większa ilość – śmierć

    Zastosowanie

    * używany jest jako rozpuszczalnik (rozpuszczają się w nim tłuszcze, żywice i pokosty)
    * stosowany w farmaceutyce
    * stosowany jako składnik paliwa dla samolotów
    * stosowany jako paliwo dla Monster Trucków
    * stosowany jako główny składnik paliwa do modelarskich silników żarowych
    * stosowany w produkcji materiałów wybuchowych np.C4
    * stosowany jako paliwo w silnikach spalinowych, np. używanych w motocyklach żużlowych
    * stosowany jako paliwo w ogniwach paliwowych DMFC
    * stosowany z ługami lub kwasami do otrzymywania estrów metylowych
    * Podstawowy surowiec do otrzymywania polioksymetylenu (politrioksan, poliformaldehyd, tarnoform).
    * Surowiec do otrzymywania MTBE
    * Surowiec do produkcji kwasu mrówkowego
    * Służy do produkcji formaliny
    * stosowany w przemyśle barwników
    * stosowany w przemyśle tworzyw sztucznych
    * stosowany w przemyśle włókien syntetycznych

   • Xagog said

    Dzięki Anoth,bynajmniej prezentujesz jakies materiały w przeciwieństwie do tych którzy tylko szydzą z czyichś obaw,a to się ceni.

   • JAGA said

    @Anoth

    To podaj jeszcze link dlaczego w trakcie lotu dopiero puszczaja silniki…na czym lecą wczesniej…bo laik jestem i nie rozumiem.

   • boryna102 said

    @Anoth
    A wiesz możne czy skład paliwa lotniczego zmienił się w ciągu ostatnich kilku lat?Jeszcze 6 lat temu ,jak mieszkałem w Polsce,
    codziennie prawie bylem na rybach.Spoglądałem w niebo rano,w nocy ,czy w południe żeby zobaczyć jaka będzie pogoda itd. Stad mogę przysiąc ze samoloty i owszem latały ale nigdy nie zostawiały takiego czegoś.Smuga kondensacyjna to smuga kondensacyjna,znika najdalej po kilku minutach, zupełnie.To „coś”unosi się nieraz całymi godzinami,rozszerzając się,stopniowo pokrywając cale niebo az po horyzont.Nie wiem kto,nie wiem dlaczego, ani nie wiem po co??Ale to nie jest normalne zjawisko. Pojawiło sie kilka lat temu.
    Najbardziej smuci fakt ze niebo w kratkę a „ecoterrorysci”cicho.Walczą z ociepleniem klimatu którego nie ma,Moze te opryski maja z tym coś wspólnego?Jest ciekawy artykuł na blogu Urbasia
    http://urbas.blog.onet.pl/Slonce,2,ID390897640,n
    Moze tymi opryskami próbują zbić temperaturę zeby ratować NY przed podniesieniem poziomu morza???
    Albo po prosty traktują nas jak insekty i wala pestycydy?

  • Adam said

   apel: ŻADNEJ DEBATY Z POŻYTECZNYMI IDIOTAMI, Z ĆWOKAMI, ZE SŁUGUSAMI NWO !!!

   Już byli tacy jedni, którzy debatowali w Polsce w 89r przy okragłym stole. Zero dyskusji z debilami i niewolnikami systemu. Takich się ignoruje. System ich zniszczy w swoim czasie. Bie można otworzyć komuś oczu na siłe. Niewolnik ma to do sioebie że ma mentalnośc niewolnika- choćbyście niewolnikowi milion razy tłumaczyli np. ze jest manipulowany i okłamywany- nie uwierzy.

   inny przykład: Każdy człowiek jest na innym stopniu rozwoju osobistego. Po co dyskutować ze zwierzakiem, i niewolnikiem systemu który isntieje tylko na poziomie fizyczności czyli jedzenia, s*ania, spania, ?

   TO MIEJSCE, TEN BLOG JEST MIEJSCEM DLA LUDZI WOLNYCH.

   NIEWOLNICY PRECZ DO SWOICH PANÓW!

   • Bartłomiej said

    Przeraża mnie ogrom waszej naiwności.

   • Anka said

    Musisz się leczyć. To nie wyrażenie mające obrazić, to fakt

   • krzysiek said

    twój podział przypomina „jelity” i sheeple bez kl.sredniej.
    mozna niektorych niewolnikow przeprogramowac tylko tzreba troche energii albo w czuly punkt uderzyc (np.matce malego dziecka powiedziec o skladzie szczepionki itp.)

   • Rafik said

    To troll, sposób pisania i IQ na poziomie tych z onetu. Gatunek człowieka pospolity jak dżdżownice

 9. TheEndi said

  Problem w tym, że skład smug, może mieć znaczenie przy ewentualnej pandemii i rozprzestrzenianiu się wirusa, który łącząc się z nim, wywoła zamierzony efekt. Jaki? Któż to wie… Miejcie oczy i umysły otwarte… Smugi, są rozpylane w ukrytym celu i na pewno nie jest to działanie na naszą korzyść. Maseczki w dłoń, choć nie wiem, czy będą pomocne. Opowiadajcie o tym rodzinie, znajomym, pokazujcie smugi i objaśniajcie, na czym polega problem. Do skutku…

 10. Rozwazny said

  tej nocy księżyc ma dziwny kolor odblasku :-/ ty do dowód na to że morderczy plan WHO wszedł już w życie ?? 😉

  Panie Piotrze czy czasem nie prowadzi Pan badań socjologicznych nad społecznym „owczym pędem” karmionym wykreowanym zagrożeniem ?? Bo to co tutaj wypisujecie jest tak denne i bez sensu że aż śmieszne 🙂
  Będę głosował na ten projekt , jako blog roku . Dobra lektura, kryminał i teorie spiskowe jako reality show na ludzie 🙂 dobry nowatorski pomysł 🙂

  • TheEndi said

   Głosuj, propaguj i nieś wieść o tym blogu. Niech więcej ludzi dowie się o alternatywnej rzeczywistości. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że swoimi prześmiewczymi komentarzami, przyczyniasz się do ujawniania prawdy, bo w znacznym stopniu kontrastują one z przedstawianymi na blogu opiniami i ich poziomem merytorycznym. Posiądź najpierw wiedzę, którą mają jego twórcy,a potem spróbuj podważać ich teorie, ale najpierw idź na rynek i kup jaja i intuicję…

  • Witki opadają.. – jakie teorie spiskowe. Chyba pomyliłeś pigułki od Morfeusza

   • Adam said

    Rozważny sp**rdalaj stąd. IDŹ SIĘ ZASZCZEP I ZACHIPUJ. MAM NADZIEJE ŻE TO ZROBISZ. A JUTRO RANO DO SKLEPU PO ŚWIEŻA DAWKĘ ASPARTAMU I GMO.

   • Anka said

    Proponuję zbanować „kolegę” Adama. Dyszy nienawiścią, przez co stawia blog w dużo gorszym świetle i zniechęca wielu ludzi do zagłębiania się w tematykę.

   • Bromba said

    Adam ma rację! I moje pełne poparcie.

   • krzysiek said

    widac że adam sie nie pier***i z frajerami

   • Rafik said

    Wam trzem brakuje kultury. Tylko anka ma tu głowę.

   • pyrek said

    Ktoś kto kłamie mi żywo w oczy nie zasługuje na mój szacunek… a jedynie na to by mu coś zrobić ;]
    Adam prawidłowo.

  • GuruKraków said

   Rozważny ma racje!
   Zajmijmy sie tymi debilnymi szczepionkami, a nie dodatkowo nubiru i końcem świata w 2012.
   Osoba która wejdzie na tego bloga uzna nas za sekte przez te chemtrails.

   • zielony said

    Zauważ, że kwestie związane z rokiem 2012 oraz wszelkie zabobony w które wierzy rozważny(niepoważny) ten blog nie podejmuje. Zerknij na ten materiał filmowy. Jak twórcy reklamy próbują ostrzec ludzi.

    Kwestia Chemtrailsów poruszana jest na tym blogu dlatego, że chemiczne smugi działają na nasz układ odpornościowy osłabiając go.

   • frasobliwy said

    @zielony, na tym blogu jest link na globalną swiadomość, a tam 2012 jak byk. 🙂 Pytałem się czy to nie przesada, na co Bein wyzwał mnie od agentów. Jest też link do Davida Icke lansującego tezę o jaszczurach rządzących ludźmi (nie, nie jest to język ezopowy. to jaszczury jak z horrroru).

    A teraz spójrz jak wygląda na grypa666 wpis o chemtrailsach. Zero logicznych przesłanek, zero dowodów, kilka zdjęć bez żadnego uzasadnienia. Nie ma nazwisk badaczy, nie ma nazw złych firm, złych ludzi, żadnych punktów zaczepienia. Mimo, że te rzekome opryski to byłaby największa tajna operacja w ziejach ludzkości. Porównaj sobie dociekania chemtrailsowców z dociekaniami tych 9-11. Niebo a ziemia. To jest wpis na poziomie gimnazjalisty, a buduje się wokół niego sekciarska grupa histeryczek wiążacych z porannymi opryskami katar swoich dzieci.

    Jeśli z takim aparatem poznawczym i poziomem warsztatowym oni zajmują się grypą, to ja już sobie tego bloga daruję. Z resztą już mi dawali argumenty za srebrem kolidalnym w postaci artykułu ze sklepu internetowego handlującego tym srebrem. Zastanwiałem się czy kpią czy też naprawdę nie rozumieją jak się poruszać w swiecie informacji.

    I nie. Nie jest rolą sceptyków obalić taką tezę jak chemtrails. Żeby obalać tezę trzeba mieć podlegajace falsyfikacji argumenty przeciwnika. Argument „ta chmura dziwnie wygląda” nie nadaje się do dyskusji.

   • zielony said

    @frasobliwy Wiesz nie przypominam sobie aby na tym blogu był poruszany temat Dawida Icke i jakiś tam jaszczurów. Jeśli został zamieszczony link do jego strony to tylko dlatego iż on również mówi o niebezpiecznych szczepionkach… Natomiast jakiego jest wyznania w czym chodzi to mnie to zupełnie nie interesuje. Idąc twoim tokiem myślenia doszlibyśmy do konkluzji, że Dawid Icke np. kupił sobie futro z norek i zaraz odezwali by się obrońcy praw zwierząt z pretensjami dlaczego zamieszczamy link do jego strony… Myślę że tą kwestię należy rozpatrywać w zupełnie innym kierunku

    Odnośnie Chemtrails, mieszkam w Warszawie i to co się wczoraj działo na niebie nazwałby uprawą nieba. Zapewne osoba publikująca ten artykuł dostała dużo informacji o tego typu zjawiskach i zamieściła te informacje. Zresztą bardzo dobrze bo to sprowokowało dyskusję na ten temat, a przecież o to właśnie chodzi, aby dyskutować i wymieniać się wiadomościami.

    Jeśli chodzi o dociekania wejdź sobie na zagraniczne strony to zobaczysz dociekania. A w Polsce no cóż na razie temat dla mediów nie istnieje, ale dobrze że przynajmniej na tym blogu został poruszony

    Sceptycznie podchodzisz do tego bloga, a jest to jedna z niewielu stron napisana po Polsku, która prezentuje informacje na bieżąco. Jeśli nie chcesz to nie czytaj ot co.

    Nikt nie broni Ci używać Tamiflu zamiast srebra koloidalnego. To jest tylko i wyłącznie twój wybór, jeśli Ci pomoże to fajnie 🙂

    Kiedyś Chemtrailsy oglądałem na filmach youtube troszkę poczytałem i tyle, myślałem sobie ale w USA mają prze@#$e. Pewnego ranka jak zwykle wychodzę na autobus czekam 15 min i na błękitnym czystym niebie leci sobie samolot zostawiając ślad. Po południu była już mgła. Na zdrowy chłopski rozum na ch#@j oni latają przecież to są ogromne koszta zastanawiałeś się kiedyś nad tym ?

   • Bromba said

    http://video.google.pl/videosearch?q=chemtrails%2Bdiscovery%20chanel&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wv#

   • frasobliwy said

    Tamilflu to trucizna nakręcająca dochody farmacji, w najlepszym razie kosztowne nic. Srebro koloidalne w najlepszym razie ma siłe rażenia czosnku – pozytyw, ale więksości infekcji nie zwalczy. Może jedynie wspomóc twoj układ odpornościowy, najlepiej sprawdza się w profilaktyce, gdy zakażenia nie są rozległe. W czosnek wierze, ale nie jako panaceum. Popełniasz błąd zgadując co ja sobą reprezentuję, np. że jeśli powątpiewam w chemtrailsy, to już jestem za GMO, szczepieniami i całym komplecikiem NWO. Bzdura.

    Co do Davida Icke, to bardzo dziwne, że nie widzisz różnicy między noszeniem futra a propagowaniem jawnie szalonych tez o podboju ziemi przez Reptilionów. Reptilioni dyskredytują Icke na polu badawaczo-poznawczym. Skoro Icke wchodzi w jawne bzdury, to nic co powie o szczepionkach nie może być pewne, bo pochodzi z tego samego zaburzonego, szalonego umysłu. Jesli osoba walcząca ze czepieniai zamiast autorytetów z medycyny wybiera Icke, to tylko pogrąża temat, dajac przeciwnikom propagandoweą amunicję i zrażając na maxa ludzi wykształconych. Kapujesz?

    Ruch antyszczepionkowy łatwo zdeskredytować przez usadzanie go okolicach w Davida Icke, roku 2012, chmetrailsów i księżycowych baz jakie już tu się wymskneły. Nie wiem tylko czy panowie z grypy666 robią to celowo czy z totalnego niewyrobienia intelektualnego.

    Co do chmetrailsów, to jedyny argument jaki masz to „widziałem”. A skąd INTERPRETACJA – cała otoczka o zaplanowanym truciu – to już dopowiedziana, niesprawdzona teoria i spekulacje sięgajace coraz dalej. Np. przypisanie rozpryskom funkcji osłabienia odporności jako przed-etap do szczepień. Z drzewa kombinacji miliona wytłumaczeń paranoik idzie w ściśle określonym kierunku. Idzie z przerażającą pewnością. Jak to paranoik.

    Z resztą kim ty jesteś by odróżnić smugi kondesacyjne od rzekomego rozprysku? Więksozśc wypowiadających się tu osób zaczeła patrzeć w niebo dopiero po przeczytaniu teorii o truciu z samolotów. To jak z bólem gardła. Dopiero jak boli zaglądamy w lustro z latareczką i zastanawiamy się „czy ta gulka już tu była”?

    Ludzie, opanujcie się. Używajcie czasem rozumu. Odsiewajcie spekulacje od faktów.

  • zielony said

   @Rozwazny powinno być raczej niepoważny. Stopień głupot jakie tu wypisujesz jest odwrotnie proporcjonalny do twojej inteligencji…Mam wrażenie że twoje poczęcie jest jedną wielką teorią spiskową… Jeśli nie widzisz chemtrailsów to albo jesteś głupcem albo ślepcem. Jeśli uważasz że ten blog jest bez sensu to po co tu wchodzisz po co go czytasz aby dezinformować ludzi.

   • Obsertwator said

    Powiem tak nie jestem akurat w tym temacie po niczyjej stronie, ale merytorycznie stawaiłbym na..Frasobliwego.
    a Ty Zielony ( nie krytykuję cię, nie atakuję cię ani nic Ci nie zarzucam) poducz sie prowadzenia rzeczowej konwersacji.

    nie tylko nie udowodniles ze Frasobliwy nie ma racji, to w wyniku braku argumentów, sięgnołeś do broni jaką mają ludzie o niskim IQ: Obrazy drugiej osoby.

    Oj panie i panowie: nie potraficie polemizować to nie polemizujcie

   • zielony said

    @Obsertwator Zanim się wypowiesz zobacz jaki jest aktualny wątek . Wątek dotyczy „rozważnego” lub jak kto woli „44” natomiast moja konwersacja z Frasobliwym jest troszkę wyżej…

    Pozdrawiam i miłego weekendu 🙂

   • Obsertwator said

    Racja:

    Przepraszam i o wybaczenie proszę:)

   • Karki89 said

    Obserwatorze właśnie dlatego nie polemizuję z ludźmi bo nie potrafię, więc nie wkraczam na wojenne ścieżki z nikim 🙂 Poprostu jak ktoś nie chce wierzyć to nieuwierzy i tyle, byle zbytnio nie truł a dawał sensowne argumenty, tyle ode mnie 🙂

 11. Sceptyk said

  Witam wszystkich.
  Z zaciekawieniem czytam tego bloga. Nie mam pełnego przekonania do Waszej teorii, ale i nie jestem zupełnie sceptyczny. To pozwala mi się wciąż zastanawiać nad innymi opcjami.
  Mam nową koncepcję na temat aktualnej sytuacji, przeczytajcie.
  Sprawa sztucznego wywoływania pandemii jest faktycznie wysoce zastanawiająca. Przychodzi mi do głowy alternatywna możliwość, która by wyjaśniała całą tą konspirację ze szczepionkami. Wiadomo, że nie ma nic gorszego niż panika. Jest ona często gorsza od tego, co wywołało tą panikę. Tutaj przyszedł mi do głowy pomysł, myślę, że bardziej prawdopodobny od tajnego planu NWO mającego na celu przetrzebienie populacji. Może rządy wiedzą o zakrojonym na szeroką skalę planie terrorystycznym, który ma dopiero rozpocząć pandemię wirusa na świecie. Takie plany na pewno terroryści mają i tylko czekają na stosowną okazję, tego możemy być pewni. Sztuczne podwyższanie stopnia epidemii aż do poziomu pandemii (bez rozsądnych argumentów) było potrzebne, aby móc rozprowadzić szczepionki bez powstawania paniki. Wyobraźcie sobie co by spowodowała ogólnoświatowa panika. Wyczyszczone sklepy, fortyfikowanie domów, puste apteki, bezwartościowe waluty, ogólnie totalna katastrofa gorsza od samej pandemii. Rządy i WHO musiałyby działać w pełnej konspiracji, aby uniknąć paniki. Myślę, że jest to warte rozważenia. Co o tym myślicie?

  • Rozwazny said

   sugerujesz że dr Piotr Bein przez zachęcanie i namowy do nieszczepienia się jest terrorystą ? 😉

   • Sceptyk said

    Dobre :). Pan Bein na pewno terrorystą nie jest, ale nikt nie wie po której stronie można niechcący stać. Powiedz jednak kolego Rozważny, nie zastanawia Cię wprowadzenie pandemii bez faktycznych przesłanek i produkowanie szczepionek w tak ogromnych ilościach? W plan NWO nie wierzę, ale coś jest nie w porządku. Z Twoich wypowiedzi na tym forum wnioskuję, że jesteś całkowicie spokojny i nie widzisz w tym niczego nienormalnego. Ja nie musiałem czytać tego bloga żeby wcześniej zaniepokoić się nienormalną sytuacją.

   • Rozwazny said

    Ja nie neguje tego że firmy farmaceutyczne celowo wzniecają panikę słynną już pandemią grypy. Tutaj nie chodzi o tajne plany holokaustu ludzkości, tylko chodzi o czystą dużą kasę. Bo jeżeli nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniądze 🙂 Państwa obawiając się epidemii i masowych zachorowań, masowo składają zamówienia na szczepionki, podpisując kontrakty na dostawę. Państwa magazynują zakupione szczepionki w oczekiwaniu na fale zachorowań . Zachorowania jeżeli będą, to w takich ilościach jak co roku. Ale firmy farmaceutyczne to już nie interesuje, kasiorke skasowali, szczepionki w dużych ilościach opchnęli, a towar sprzedany na kontrakcie nie podlega zwrotowi 🙂 Czysty biznes , tak samo jak z SARS , epidemii nie było a ktoś na tym zgarnął nie małe sumki 🙂

    Jedyne co mnie nie pokoi i myślę że odpowiednie organa państwowe zainteresują się właścicielem tego bloga i Panem Piotrem Beinem. To wprowadzanie ludzi w błąd , poprzez sianie bezpodstawnych opinii i oskarżeń oraz kreowanie kłamliwych teorii. Bo jeżeli wybuchła by epidemia grypy, to przez wywody w/w Panów dużo ludzi którzy uwierzyli w te brednie , nie ufało by lekarzom i lekom. Co mogło by doprowadzić do uszczerbku zdrowia bądź śmierci przez powikłania. Najbardziej by ucierpiały dzieci , którymi Ci Panowie zresztą sprawnie się posługują(pewnie bez zgody rodziców- nawiązując do zdjęcia zamieszczonego na tym blogu).

    W ten sposób Panowie staracie po cienkiej linie. I jeżeli nie macie dowodów potwierdzających wasze teorie , to zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności, przez działanie na szkodę Państwa i obywateli.

   • Xagog said

    Jak mnie słabią takie dyskusje kiedy jest za 5 dwunasta.Cholera jasna,jakie ma znaczenie czy chodzi o depopulację czy o kasę w tym momencie?!Istotne jest,że ktoś próbuje doprowadzić do tego,aby tu i ówdzie powprowadzano stany wyjątkowe i szczepiono ludzi na siłę!I co za różnica w chwili obecnej z jakiego powodu?!Jak ktoś będzie was chciał zabić albo okaleczyć,to też będziecie stać i zastanawiać się dlaczego,czy coś z tym zrobicie?

   • Rozwazny said

    najlepiej to zwolnij się z pracy ,zrób zapasy, zamknij się w domu lub lepiej zaszyj w jaskini w górach bądź lesie i czekaj na waszą zagładę. Jak w twoim przekonaniu jest ona prawdziwa to nie masz nic do stracenia i nie masz innego wyjścia.

   • Oczy Szeroko Zamknięte said

    Wszystkim podwazającym teorie spiskowe, łącznie z paranoją szczepień, proponuję przeprowadzic głebokie badania, przeczytać tonę książek, dokumentów i artykułow, potem przesiać i zweryfikować z rzeczywistością, następnie wypowiadać sie na tym blogu. Ręczę, że nie będziecie mieli ochoty na wyśmiewanie tych, którzy wiedzą wiecej.

    Ukryta prawda jest wielowarstwowa, a to jedna z nich. Czy to nam czegos nie przypomina?

    To nie tylko szczepionki to cala nasza kontrolowana rzeczywistosc.

    Frankfurt School – „cicha” rewolucja kulturalna i jeje cele.

    1. Prowokowanie sytuacji sprzyjajacych do oskarżania o rasizm

    2. Nieustanne zmiany w celu wywołania chaosu i zamieszania

    3.Nauczanie dzieci o seksie i homoseksualizmie

    4. Podważanie autorytetu szkół i nauczycieli

    5. Emigracja na ogromna skale w celu zniszczenia tożsamości

    6. Promocja nadmiernego spożywania alkoholu

    7.Opustoszenie kosciołów

    8. Niegodny zaufania system prawny ze skłonnoscia do faworyzowania przestepców

    9. Uzależnienie od państwa i zasiłków

    10.Kontrola i obniżanie jakości mediów

    11. Zachęcanie do rozbijania rodziny

    Dogłebna analiza tematu jest tutaj, fakty, daty, nazwiska, niestety po angielsku.

    http://catholicinsight.com/online/features/article_882.shtml

   • zielony said

    @rozważny(niepoważny) piszesz „sugerujesz że dr Piotr Bein przez zachęcanie i namowy do nieszczepienia się jest terrorystą” Przychodzisz na ten blog, wypisujesz co wypisujesz na to nie mam wpływu. Możesz wierzyć w UFO i wszelkie Teorie Spiskowe o jakich wypisujesz. Ale nie będę patrzył i czytał jak obrażasz jednego z twórców tego bloga dr Piotra Beina.

   • aśka said

    rozwazny nie prowokuj!

   • Grashka said

    Rozważny 09.09.2009 dała link posłuchaj sobie to jest ciekawe mam nadzieję że zmienisz zdanie

   • Grashka said

    dla Rozważnego żebyś nie szukał

   • Grashka said

    POSŁUCHAJCIE TO WSZYSCY MOŻE OCZY WAM SIĘ OTWORZĄ

   • marek said

    Ciekawe zdjęcia, ciekawa rozmowa. http://www.youtube.com/watch?v=byVXgneA3fA&feature=related

  • Xagog said

   Co o tym myślimy?Stwórz bloga i gromadź tam materiały które na to wskazują.Wtedy,po zapoznaniu się z materiałami jakie zgromadzisz,powiem Ci co myślę.

  • Rafik said

   Oczy Szeroko Zamknięte – Nauczanie seksu jest pożyteczne. Ja jestem za, ponieważ może się przyczynic do zmniejszenia liczby ciąż wśród ludzi w moim wieku(Jestem w liceum). Trzeba edukowac na temat nowych metod antykoncepcji, problemów nastolatków itp. To ważne. I nie jakaś rewolucja kulturalna. Ważna jest tolerancja, a więc trzeba nauczac na temat komoseksualistów. Czegos nie wiem to sie boisz, jak się boisz to nienawidzisz, stąd się bierze nietolerancja – z niewiedzy.
   Puste kościoły w Irlandii np. są wyrazem wielkiego buntu społecznego wobec księży molestujących dzieci – jak się dowiedzialem irlandczycy są wierzący, ale do kościoła nie pojda. W innych krajach jest to skutek popularyzacji ateizmu, agnostycyzmu i zdystansowania się do instytucji KK.
   Nie słyszałem tez żeby w TV było coś co zachęcało do spożywania alkoholu. Reklama to za mało, dzieciak nie pije bo mu pokaża flaszke w telewizji.

   Jak widzisz więc te zjawiska nie są skutkiem jakiegoś spiku eliciarzy. Na przyszłosc zalecam dystans….

   Pozdrawiam

   • pyrek said

    Opóźnienie inicjacji (jak to było w normalniejszych czasach) a nie „uczenie seksu” jest sposobem na zmniejszenie patologi w postaci m.in. niechcianych ciąży.
    Homoseksualizm to jest choroba, nie boje się takich ludzi, uważam że mają zaburzenia emocjonalne i w miarę możliwości należy im pomagać.
    Jaka jest liczba molestujących księży w Irlandii? Czy naprawdę taka duża żeby ludzie zrazili się do większości księży i przestali chodzić do kościoła. Braku praktykowania religii doszukiwał bym się prędzej w lenistwie ludzi i braku wzorców przemawiających za tym.
    Co do spożywania alkoholu przez młodych to raczej powód jest w tym że rodzice za mało interesują się swoimi dziećmi. Bezstresowe wychowanie i dzieciaki robią co chcą, no i również niedobór poprawnych wzorców.
    Nie pozdrawiam ;]

  • gwdz90 said

   Rafik i pyrek to o czym piszecie jest naprawdę takie ważne?walczymy po jednej i tej samej stronie.przed nami zapowiadają się ciężkie czasy.cała ludzkość będzie musiała temu sprostać.a czym więcej ludzi będzie razem tym większe szanse na wygraną.

 12. Agent70 said

  Witam, również zauważyłem dzisiaj wzmożona aktywność chemicznych smug, sądziłem że tylko lokalnie nad Rybnikiem (Śląsk), jednak nie…

  • Zapluty KrzelRekacji said

   Obserwuje chemiczne smugi. Mieszkam w Warszawie. Dzisiaj zanotowałem co najmniej 20 aktywnych lotów(tzn zaobserwowałem rozpylanie przez samoloty miedzy 8.30 -20.00) !!! Cokolwiek to jest – dzisiaj – dali czadu nad Warszawą!

  • Xagog said

   Nad Raciborzem też było ich dziś pełno.Przy czym podkreślam po raz kolejny,że nie wiem praktycznie nic na temat chemitraili,żeby nie było że szukam na siłę spisków.Po prostu w odróżnieniu od spalin,co wynika z moich obserwacji,nie znikają tak szybko.

  • Adam said

   Zapluty ja tez wawa umowmy sie na akcje ulotkowania!

   • gwdz90 said

    piszę teraz do wszystkich co są z LBN.zajmijmy sie ulotkami.jeśli któś ma jakiś pomysł niech od razu pisze.czas zacząć działać.na terenie lublina póki jeszcze nie jest za późno.

 13. allseiingeye said

  Od rana nad Częstochową oprysk przez cały dzień, jeszcze takiego nie widziałem nawet w niemczech, gdzie pryskają cały czas. Jutro wrzucę film….

 14. Rozwazny said

  po waszych opiniach jestem pewien , że filmy i książki kryminalne powinny być dozwolone po pozytywnej opinii psychologa 😉

  • Atena7777 said

   Kolego, moze idz tak nawdychaj sie tego swiezego powietrza, zrob komplet szczepien, rozkoszuj sie smacznym GMO a za jakis czas napisz ksiazke „Moj dramat…….” a my bedziemy mieli z tego swietna tragikomedie, wiec moze tobie bedzie wtedy potrzebny jakis specjalista………… moze do tego czasu koncerny farm. wynajda jakas szczepionke na glupote, bedzie swietna okazja wyprobowac!

   • Rozwazny said

    ja mam nadzieje że nie wymyśla szczepionki na głupotę, bo kto wtedy tworzyłby takie blogi jak ten i nie było by „badaczy” teorii spiskowych. Czyli ogólnie było by mniej śmiesznie , a śmiech to zdrowie więc taki ludzie są potrzebni nam , tym mniej „myślącym”. Dlatego bez Was bilibyśmy mniej zdrowi 😉

   • Bromba said

    Ja również mam taką nadzieję,że nie wymyślą takiej szczepionki.Co my myślący ludzie zrobilibyśmy bez takich kilku kretynów jak ty,gdzie wówczas byłby nasza determinacja by walczyć z ignorancją i bezmyślnością? Proponuję mimo wszystko obejrzeć nakręcony przez Discovery Chanel (w czasie gdy o chemtrails zrobiło się już zbyt głosno)film dokumentalny dostępny na google video,gdzie wyjaśnia się czemu niby mają one służyć oraz skład w postaci związków siarki,aluminium i baru.Proponuje też dowiedzieć się jaki wpływ mają te toksyczne związki na organizm.W wyniku potężnych oprysków przeprowadzanych przez większą część sierpnia i teraz września najbardziej na ich trujące działanie narażone są najmniejsze dzieci,mające w najmniejszym stopniu rozwinięty zarówno układ odpornościowy jak i oddechowy,nerwowy,krążenia itd.Pisałam o tym w komentarzach wcześniejszych,więc nie będę się już powtarzać.

   • Bomba mógłbyś jednak jeszcze raz napisać? Spróbuje poszukać ale jakbyś mógł to napisz – jak wpływają na małe dzieci. Ja gdzieś pisałem w komentarzach że w mojej okolicy cały sierpień -dzień w dzień powstawały chemtrails (przekształcające sie w mgiełkę utrzymującą sie całe dnie) We wrześniu jakby troche mniej ale wczoraj np ostro pryskali.
    A pytam bo mam małego chrześniaka – dużo chłopak spaceruje. Ale to chyba nie ma znaczenia bo powietrze i tak wejdzie do domu.

   • pyrek said

    Przebywając w domu mniej się tego wchłonie niż na dworze, zwłaszcza włókien polimerowych (nośników patogenów) gdyż nie są aż takie małe.

  • Xagog said

   lol,jak zwykle szyderstwa i wyśmiewanie zamiast argumentów.A w to że Twój rząd Cię kocha i dba o Ciebie też wierzysz?

  • Bromba said

   A czy wiesz,że każdy psychiatra powie ci,że tylko wariat ciągle powtarza,że jest najnormalniejszy???

  • Adam said

   rozważny spier*alaj stąd palancie

   • Anka said

    Z uporem maniaka powtarzam: zbanować tę osobę (Adama)! Jest żałosny i groźny w swej nienawiści do ludzi. Jako rzekomy zwolennik bloga, podważa do niego zaufanie!

   • pyrek said

    Ciebie Anka trzeba zbanować podważasz moje zaufanie do bloga!

   • Anka said

    Taki sam oszołom. Adminie, gratulacje z posiadania takich niedojrzałych „zwolenników”

   • gwdz90 said

    Aniu daj sobie spokój.adam dobrze mówi.tak jak powiedziałem walczymy o jedną i tą samą sprawe.

  • krzysiek said

   Rozwazny – a buehehehe

  • zielony said

   @rozważny (niepoważny) kto Ci płaci za pisanie takich bredni ?

   • hipis said

    Nie dyskutujemy z nimi wogóle ,ignorujmy ich jak oni cała sprawę.Róbmy swoje nie zważajmy na nich bo oni tylko czekają żeby nas prowokować i wychodzą tu zgrzyty.Prawda zawsze wyjdzie na wierzch ,ja niewiem że można mieć aż tak zamknięty umysł,ich sprawa . A my robimy swoje dalej i niedajcie sie im sprowokować

  • jerzy said

   Rozważny, przejdź od dyskutowania do czynu. Weź się zaszczep. Szczepionki (płatne) na grypę A/H1N1 są już dostępne, są o tym informacje na stronach firm – producentów w Polsce. I opowiesz na forum o reakcji swojego organizmu. Twoje wpisy będą wtedy bardziej konkretne 🙂

   • pyrek said

    A może by tak nawet zrobić zrzutkę dla rozważnego na szczepionkę, może bardzo chce ale nie ma funduszy heh

  • Zapsa said

   nie rozumiem po co reagujecie na zaczepki,zamiast zajac sie powazniejszymi rzeczami.strata czasu i energii..

  • gwdz90 said

   do Rozwaznego: żyj dalej w nieświadomości tylko żebyś nie miał po ten do nikogo pretensji ze nie byłeś poinformowany.bo przez takich jak ty ten świat pierdolnie(przepraszam za wyrażenie),i jesli masz gadać pierdoły to nie komentuj i żyj tak jak żyłeś dalej!!!pozdrawiam ludzi którzy walczą o ludzkość!!!

 15. Atena7777 said

  W Niemczech tez to rozpylaja, przedwczoraj byla sliczna pogoda, 30 stopni, sliczne blekitne niebo, zero chmurki, moj wzrok zadnej nie dostrzegl, a tu takie biale grube krechy na niebie, wygladaly jakby byly narysowane od linijki. Stalam i obserwowalam co sie bedzie z nimi dzialo, a ze chodze z dzieckiem na spacerki i sie nudze to mam teraz nastepne hobby – patrzenie w niebo. Zrobilam nawet zdjecia, pewnie ludzie mysleli co za wariatka, robi zdjecia jakims chmurom………….
  Te dziwne smugi dlugo byly na tym samym miejscu, dopiero po paru godzinach zaczely zmieniac polozenia, co zwykly laik uzna, ze to sa zwykle chmury. Do tego zauwazylam nawet dwa samoloty ktore lecialy prawie jeden za drugim zostawiajac za soba te charakterystyczne slady.
  Co jeszcze ciekawe i warte zainteresowania. Mieszkam w miescie portowym, gdzie jest wiecej mostow niz w Wenecji, czyli ogolnie mowiac duzo kanalow, mokro a komarow w ogole!!! Tu spokojnie mozna sobie chodzic wieczorami bez atakow tych krwiopijcow, wiec o czyms to swiadczy!!! Kiedys byl tez program w TV i wypowiadali sie pszczelarze, ze takie opryski wybijaja im pszczoly. Moze by tak zawiadomic jakies organizacje zwiazane z ochrona srodowiska i ekologow………….

  • jerzy said

   Kiedyś na jakimś forum była dyskusja co to są te „chemtrails” i jakiś głos tam był, żeby wpisać w Google hasło GEOENGINEERING, samo to słowo lub ewentualnie razem z „chemtrails”, że jakoby się to wiąże z zapobieganiem zmianie klimatu, ale zastrzegam się, że nie jest to moje zdanie i uważam, że te smugi, czymkolwiek by nie były, są dziełem szaleńców i kryminalistów (mam nadzieję, że dożyjemy, iż międzynarodowy trybunał zmusi ich do wytłumaczenia się z tego), podobnie jak „pandemia” i szczepienia preparatami bez atestów. Jestem za akcją jednoczesnego kierowania pytań do rzeczników rządu, lotnictwa itp, tak, aby nie mogło nie być odpowiedzi, przerwać tę zmowę milczenia wokól tematu.

  • pyrek said

   W dużych zbiornikach komary się nie wylęgają bo są tam żyjątka które zjadają larwy komarów 😉 Jak na razie komary odporne są na opryski, gorzej jest m.in. z ptakami, szczurami czy drzewami.

 16. PantaRei said

  Ja mam taka uwage – ten czlowiek czy grupa ludzi, ktorzy celowo zanieczyszczaja atmosfere chemikaliami, przeciez tez oddychaja tym samym powietrzem. Jak sie chronia? Kim sa? Czy aby wiec na pewno chemtrials sa rozpraszane z premedytacja?

  • Hekate said

   To mnie właśnie też interesuje. Sprawa z świńską grypą to igranie z ogniem, ale może i faktycznie mają na nią lek, ale zatruwanie powierza, którym wszyscy oddychamy… To już chyba przesada… Szkodzili by samym sobie, a także swoim rodzinom. Co do takich spraw, mam spore wątpliwości. Dlatego proponuję skupić się jednak na myśli przewodniej autora tego blogu – świńskiej grypie.

   • Limonka said

    No wlasnie, ktokolwiek za tym stoi, nie moze przestac oddychac! Wiec nie za bardzo ma to sens. Ogladalam filmy na youtubie, z ktorych wynika, ze rozpylanie pewnych substancji ma wplyw na pogode i moze wywolywac jej zmiany z katastrofami wlacznie.

  • Xagog said

   Dlatego się nie wypowiadam na temat chemtraili,bo nie wiem co to.Widzę je,wiem że są,dziwi mnie że nie znikają i to tyle.

  • Comer said

   Chemtraile mogą być aktywatorem grypy w szczepionkach albo być rozpylane w celu zapobieżenia hiperaktywnosci słońca o której pisze Patrick Geryl, nigdy nie wiadomo. Ale to ze wojsko lotnicze udaje głupie gdy mówi się o chemtrailach jest moim zdaniem wystarczającym dowodem na złowrogosc tego zjawiska.

  • pyrek said

   Ci ludzie którzy za tym stoją tu nie mieszkają, jak również nie są to samoloty naszego wojska bo my ich nie mamy. Ludzie np. zajmujących się kontrolą lotów siedzą cicho z obawy o swoje życie. Politycy podobnie chodź oni mogą mieć jakieś mniejsze wersje dział orgonowych do ochrony.

 17. Serun said

  Hmm… Nie powiem to zastanawiajace, ja rowniez dzisiaj zauwazylem dziwne smugi nad Gdynią…

 18. Comer said

  Widać dokładnie ze parę osób celowo zmówiło się na tym blogu aby siać dezinformacje. Dalej podtrzymuje żeby kasować takie posty… To nie sielanka, szczepionki to śmiertelne zagrożenie i należy o tym informować ludzi nie pozwalając sobie na takie beznadziejne przepychanki… Skoro na onecie usuwają nasze posty o szkodliwości szczepień itp. to i my możemy trzymać się naszych reguł i zapobiegać dezinformacji!!!

  • Comer said

   Widać ze rozważny wysyła wyjątkowo dużo perfidnie prześmiewczych postów na temat grypy etc., nie zareagował na usuniecie jego wcześniejszych postów wiec nie ulega wątpliwości ze to dezinformator, celowa nagonka na blog. Chyba nie prowadzimy tu dysputy czy szczepionka jest szkodliwa czy nie, tylko trzymamy się tezy o jej szkodliwości…

  • zielony said

   Masz rację, ale nie dość że wysyła prześmiewcze posty to mam wrażenie że podszywa się pod kilku użytkowników sprawiając wrażenie iż jeden zgadza się z drugim mam tu na myśli „rozważny” i „44” w poprzednim wątku… Warto byłoby sprawdzić czy te posty zostały wysłane z tego samego ip

  • jerzy said

   Ja też uważam, że te osoby są prowokatorami, mają zlecenia, by tu dezinformować i zamącać. To, że im się odpowiada dodaje im zachęty. Przestać reagować na ich posty, a jeśli im się nie znudzi, to prośba do moderatora o ich usuwanie.

  • gwdz90 said

   Comer zgadzam się z tobą.takich ludzi trzeba usuwać.szkoda słuchać i czytać pierdół.

 19. astromaria said

  Zaczęłam gromadzić dokumentację w postaci zdjęć tego świństwa. Dziś trochę się zagapiłam i zrobiłam zdjęcia, kiedy się to już rozpływało, ale i tak wygląda to paskudnie i zdecydowanie nienormalnie. Codziennie obserwuję niebo nad swoim osiedlem, gdyby to były samoloty rejsowe lub transportowe, to niebo wyglądałoby tak codziennie, a nie tylko raz na kilka tygodni. To jest najlepszy dowód na to, że coś złego się za tym kryje.

 20. Comer said

  Zobaczcie to i przyłączcie się do akcji! http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8982

 21. krzysiek said

  ostatnio takie uwieczniłem
  http://img38.imageshack.us/i/may062009ksiazpoland.jpg/

 22. Rosomak said

 23. wilczak said

  Jedna rzecz mnie zastanawia w temacie „smug”. Skoro tych samolotów „pryskających” jest tak wiele, gdzieś muszą startować i lądować. Jeżeli to są loty rejsowe, to muszą mieć coś „doczepione” co by było widoczne. Czy ktoś kiedykolwiek widział lub zrobił zdjęcie takiego samolotu na ziemi?

  Przecież one nie biorą się znikąd. Wydaje mi się, prościej by było wyśledzić taki samolot na ziemi niż badać co on tam rozpyla.

  Przecież porządną lornetką albo teleskopem można odczytać numery na takim samolocie, który leci.

  Pzdr!

  • pyrek said

   Jak to wygląda w samolotach pasażerskich
   http://lchx.wordpress.com/category/chemtrails/
   A co do tych wojskowych to są specjalnie skonstruowane tak by jak najmniej paliwa zużywać i dzięki temu maja duży zasięg. Jak ktoś już się wypowiadał, często mają kształty zbliżone do szybowców i latają niezbyt szybko. Mogą polatać sobie nad krajem a następnie powrócić do bazy NATO.

   • wilczak said

    Wróciłem do tego topika, ponieważ mnie odesłano abym tu szukał info o smugach.
    Z całym szacunkiem, ale ten artykuł w linku może być w 100% zmyślony.
    Taką historię może napisać wiele osób…

   • Jaga said

    @Wilczak zmyslac mozna wszystko tylko po co…
    Na youtube jest kilka fajnych filmow o chemtrails i smugach kondensacyjnaych.Miedzy nimi jest spora roznica.

    Podwazyc mozna wszystko nawet to co naukowe,bo zawsze znajdzie sie ktos kto nie uwierzy.My tutaj staramy sie zwracac uwage na wiele spraw zwiazanych z NWO.

    Warto abys Ty czy inne nowe osoby zapoznaly sie z filmami na youtube czy forami o takiej tematyce.
    Gdybym sama nie znalazla tego forum,czy innych to pewnie gdyby mi ktos mowil moglabym nie uwierzyc,ale jest jedna kwestia WSZYSTKO SIE ZE SOBA LACZY.

    Wszystko co dotyczy NWO lacznie z kodeksem ,chpami,chemtrails,wirtulana grypa…itd.

    Gdyby tak nie bylo to chyba nikt z nas na tym forum nie uwierzylby gdyby nia mial podobnych spostrzezen.

 24. dethar said

  I wszystko jasne. Nawet na Clintona i Cartera się przymierzał. I pewnie Kennedy’ego też zabił.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7023839,Zdjecia_islamskiego_terrorysty_ujawniono_w_internecie.html

  A co do meritum – nad Jastrzebiem Zdrojem przedwczoraj tez się to działo. Nie miałem pojęcia co to jest,
  ale zwróciło to moją uwagę (zdecydowanie więcej smug, niż kiedykolwiek). Tyle samolotów w jedno popołudnie…?
  Coś się święci? Staram się z dystansem podchodzić do tego, bo przecież to może być zbieg okoliczności
  … ale zastanawiające :|.

 25. m said

  produktem spalania paliwa samolotowego jest w dużym procencie woda, która uwidacznia się w postaci tych smug.krople wody albo kryształki lodu, coś jak mgła. to, że są tak długo widoczne, to warunki tam w górze, niska temperatura i mniejsza ruchliwość masy powietrza. wyjrzyjcie za okno, spójrzcie na liście drzew, powietrze stoi.chemiczne smugi, macie racje, spaliny podobne do tych samochodowych- idzie przywyknąć.

  • Bromba said

   Nie zgodzę się z tym,te samoloty latają w określonym porządku,zostawiając przecinające się „X”-y lub kratki-widać ,że tak mają latać by się te niby smugi przecinały w kilku co najmniej miejscach.Nie jest to przypadek,potem tworzą się z nich normalnie wyglądające chmury,niebo się zachmurza.To co obserwuję ,to wzrost zachorowań wśród dorosłych i dzieci objawiających się temperaturą,silnym bólem głowy,uczuciem ogólnego osłabienia i zmęczenia,objawy żołądkowo-jelitowe-„zbieranie” na wymioty,biegunka.Bardzo możliwe ,że ma to związek z tymi opryskami.Jeśli przyjąć za prawdę,że jednak są to związki siarki,baru czy aluminium to: Aluminium -w postaci stałej metal nieszkodliwy,szkodliwe działanie w postaci pyłu,pary lub dymu;wdychany z powietrzem dostaje się do płuc i po dłuższym okresie glin może wywołać aluminiozę;może wywołać kaszel,duszności ból w klatce piersiowej,zapalenie gardła,krtani,tchawicy i oskrzeli,dychawicę oskrzelową,osłabienie serca i ogólne,brak apetytu i złe samopoczucie,pył aluminiowy drażni gałkę oczna i spojówki,może wywołać zapalenie rogówki(miejscowe)oraz uszkodzenie głębokich warstw oka itd.
   Bar – jego rozpuszczalne związki są wybitnie trujące,wywołuje już po godzinie ból głowy,wymioty,silne bóle żołądkowo-jelitowe i kurcze mięśni;zaburzenie akcji serca.W silnych zatruciach może dojść do porażenia układu oddechowego i zgonu.Często dochodzi do porażenia ośrodkowego układu nerwowego,osłabienia koordynacji ruchowej,ruchu,widzenia,wzmożenie reakcji psychicznych np histerii,gniewu itp;tętno staje się niemiarowe,wzrasta ciśnienie krwi itd

 26. gosc said

  w łodzi tez wczoraj przez caly dzien było bardzo duzo smug, ktore dlugo sie utrzymywaly, ale nie sadze zeby to bylo cos dziwnego, bo od dawna widuje takie smugi od samolotow na niebie…fakt bylo ich wczoraj bardzo duzo, ale bardzo duzo ludzi dzisiaj lata samolotami…wydaje mi sie tez, ze nie mozemy ulegac paranoi, bo niedlugo wszyscy bedziemy chodzic i patrzec w niebo na te smugi tylko i wezma nas w koncu i pozamykaja w szpitalach ;)…a wiecie tez ze jest cos takiego jak sila sugetsii, wiec jak sobie wmówicie, ze czujecie sie zle bo jakies smugi zobaczyliscie, to tak bedzie…wyluzujmy i nie dopatrujmy sie wszedzie spiskow, bo zwariujemy, a tez nikt nas w koncu nie bedzie traktowal powaznie jak bedziemy wszedzie widziec teorie spiskowe…pozdrawiam

  • jacekss said

   fakt 10 września nad Katowicami to samo, wczesniej 2 dni spokój super pogoda, jak leciał samolot to zostawiał smugę na maks 15 min za to 10ego latały jak szalone. Minęly z 2-3 godz i co na niebie.. mgiełka, słońce prześwitywało.. słabiej. Na wieczór zrobiły sie z tego chmurki pierzaste niby normalne. No i co.. od razu powiedziałem znajomemu że jutro nie będzie ładnej pogody i tak jest 🙂 Zbieg okoliczności?
   Oj nie stawiałbym na to że dużo ludzi lata, stąd taki ruch na niebie.. dla mnie to trochę podejrzane. Akurat w ten dzień, obserwuje to od paru mies i wiem że nie jest to regularne zjawisko, więc nie można tłumaczyc tego lataniem ludzi tu i tam. Samoloty rejsowe latają cyklicznie. Pewnie że na siłę nie ma co szukać sensacji bo my nie dziennikarze, jednak dziwne że oni – żądni sensacji jakoś milczą, zarówno w sprawie smug, Codex A, szczepionek itp ?!

  • Comer said

   Gdyby smugi nie byly niczym nadzwyczajnym, celowo rozpylanym, to media, rzad i wojsko nie unikalo by tego tematu… A jesli smuga utrzymuje sie dluzej niz kilka-kilkanascie minut to juz nie jest normalna smuga…

 27. Bruno said

  Poczytajcie sobie tu troche rozjaśnia jakie instalacje ma samolot i jak to wszystko jest nadzorowane

  http://lchx.wordpress.com/2009/06/06/wyposazenie/

  • frasobliwy said

   To jest tylko wpis na jakimś blogu. Koleś mógł to zmyślić. W dobie Internetu i paranoicy mogą prowadzić blogi. Zastanwileś się przez chwilę nad tym? Chyba nie, bo podajesz jako fakt.

 28. dethar said

  Powoli zaczynam się zastanawiać co jest manipulacją, a co nie jest. Co jest prawdą, a co próbą przedstawienia
  faktów w pewnym świetle w taki sposób, aby pozwolić umysłom uzupełnić niedopowiedziane słowa, a pokazane
  obrazki podłożyć nieświadomym (w końcu nikt nie wie wszystkiego) tak, aby myśleli, że to, co widzą, jest tym,
  o czym się mówi.

  Czy to aby nie jest sprytna manipulacja jakiejś sekty?

  PS. Ja niczego nie podważam. Po prostu myślę i zastanawiam się kto i jaki ma cel. Nie ma co przyjmować za pewnik
  czegoś, czego się nie widziało na własne oczy i stwierdziło że to, co widzimy, jest tym, czym jest przez innych określane.
  To, że ktoś coś powie, nie znaczy że tak jest – jakiekolwiek poważanie by miał – to tylko człowiek – a każdy
  popełnia błędy. Nie mniej, to na co zwraca się tu uwagę jest godne uwagi i będę to miał na uwadze w najbliższym czasie.

 29. Pol-Pot said

  Ciekawe kiedy zaczniecie pisać o tym że Tusk jest gadem hehe. Rozmywacie temat szczepień i tyle… A to co jest tutaj opisywane na blogu dyskredytuje całą sprawę.

  • marek said

   Też tak sądzę. Zostawcie ten temat!!! Ciężko bo ciężko ale jest wytłumaczalny. Kilka filmików na YT i jedno badanie w USA (może prawdziwe, może nie) nie może być powodem do wiązania szczepień z chmurami na niebie. Mielibyśmy podstawy tak sądzić jakby kilka niezależnych instytutów zbadało tą sprawę. Czy jest chociaż jeden? I nawet nie piszcie mi że się boją, że są zastraszani. Może tylko nie wiedzą ale bardziej prawdopodobne już dawno tą sprawę przebadali.

 30. ma ska said

  Witam po dłuższej przerwie,
  zmieniłem na jakiś czas otoczenie – z dużego miasta (Kraków) na małą miejscowość.
  Przez 5 dni niebo było idealne. W nocy zauważyłem podejrzane samoloty, które leciały
  równolegle i mijały się blisko siebie.
  Od środy zaczęła się masakra nad tą małą miejscowością, z uwagi na przyjazd
  ważnych osobistości.
  Na pewno są to 2 samoloty, które robią nam taki prezent.
  Rożnie latają, ale dublowanie kursu po 1 minucie, to standard, bo nawet
  ciężko jest zauważyć ten drugi samolot co leci już w rozprysku z pierwszego.
  Ktoś musi się przyznać co robią nad naszymi głowami… bo przekonałem się,
  że nie da się od tego uciec, żyjąc w jakiś skupiskach ludzi.
  Ktoś się pytał, że to może służyć czemuś innemu. Może np.:
  – trucie nas – osłabienie odporności,
  – kamuflaż nieba – dla szpiegowskich satek (ponoć i tak widzą przez chmury),
  albo żebyśmy to właśnie my nie widzieli wzmożonej aktywności ufo.
  – przewodnictwo dla systemu haarp, lub innych sygnałów,
  – specjalnie ocieplenie klimatu i nakładanie na nas coraz to durniejszych podatków.
  – …

  Nie mniej jednak, nie jest to nic dobrego dla człowieka, bo już dawno powiedzieliby
  nam jak o nas dbają. Więc się nie dowiemy…

  3majcie się ciepło.

  • alexy33 said

   no właśnie tak sobie myślałem po co to robią, dopuszczałem nawet myśl że w dobrych celach ale… jeśli robią to po to żeby np ziemia się tak nie nagrzewała (jako przeciwdziałanie efektowi tzw cieplarnianemu), tylko to raczej jest to ślepy strzał 🙂 Raz że para wodna (chmury) to główny sprawca efektu cieplarnianego, dwa robią to w dzień (przed południem) niby racyja ograniczają ilość ciepła docierającego za dnia na pow ziemi, za to w nocy pozostające chumrki dają efekt odwrotny 🙂 i noce są cieplejsze, czy to wychodzi na plus dla tzw globalnego ocieplenia? wątpliwe. Reasumując ich działanie nie zmierza do likwidacji ocieplenia, a czy nas trują nie wiem. Inne wyjaśnienie może być takie że widzą coś wiecej na temat np pola magnetycznego ziemi (jego osłabienia), dziur ozonowych i promieniowania kosmicznego które możliwe że w większych dawkach dociera do ziemi.. takie chmurki mogłyby ewentualnie chronić nad przed tym, a może przed burzami magnetycznymi na słońcu – ponoć maks aktywności ma być 2012-2013 ?!

  • Libertariator said

   Zazwyczaj gdy władza robi coś dobrego to chwali się swoimi osiągnięciami na lewo i prawo, dlatego też wnioskuję, że fenomen chemtrails jeżeli faktycznie jest umyślnym działaniem to napewno nie na naszą korzyść.

 31. memoria said

  Na wsi w powiecie janowsko-lubelskim wczoraj 10.09. było wielkie rozpylanie, po długiej przerwie. Ostatnie większe rozpylanie trwało jakieś 3 dni, bodajże między 19 a 21 sierpniem. Oczywiście zdarza się, że rozpylają każdego dnia, jeżeli tylko jest dobra pogoda, aczkolwiek częstokroć nic nie pylą i bezchmurne niebo jest czyste. Jest tam trasa przelotowa i odrzutowce czy awionetki wydają charakterystyczne dźwięki. Natomiast samoloty z chemtrails nie wydają żadnych dźwięków. Chemtrails rozpylane są przy pięknej, słonecznej pogodzie – albo jest bezchmurne niebo, albo niebo z małą ilością obłoczków. Po rozpyleniu na niebie tworzą się po jakimś czasie chmury i dziwnym trafem z całkowicie bezchmurnego nieba tworzy się zachmurzenie. Chemtrails są rozpylane przez charakterystyczne białe samoloty, latające na takiej wysokości, że jeżeli latają centralnie nad nami, widać ich kształt i to, że ciągną się za nimi 4 smugi, które momentalnie ściśniają się, tworząc jedną. Zauważyłem, że jeden z takich samolotów lecąc nic nie rozpylał, natomiast inne pyliły. Samoloty leciały głównie z zachodu na wschód, tamten leciał odwrotnie. Zapewne rozpylił wszystko i poleciał wracać. Tak więc chemtrails są zjawiskiem, które nie omija żadnego kilometra kwadratowego Polski.

  • allseiingeye said

   Wgląda na to że jest zorganizowana akcja na terenie całego kraju, tylko w wyznaczone dni, duże miasta za to niemal codziennie :/

 32. Marcin said

  Dzisiaj od rana opryskują Łódź…

 33. allseiingeye said

  Trzeba być totalnym ignorantem, żeby pomijać ten problem :/

 34. Taki Sobie Mały Spamcio said

  Nad Łodzią latają codziennie.Łatwo to zauważyć, gdyż wcześniej,pomimo relatywnej bliskości lotniska im. Reymonta nad tą częścią miasta,gdzie mieszkam przelatywało coś od wielkiego dzwonu.
  Smugi nad Łodzią, 10 września br.:

  Jakakolwiek rozmowa z moją rodziną na ten temat to klapa, otrzymuję odpowiedzi,że smugi na niebie to pozostałość po akurat przelatujących samolotach naddźwiękowych.Trzech filmików z udziałem p.Beina nawet nie chcieli obejrzeć do połowy nawet, argumentując, że to co było w w nich było „za ciężkie do słuchania”.

  • jacekss said

   no to nad Łodzią nie wyglądało to tak źle jak nad Katowicami wczoraj 😐
   a wczoraj mówiłem koledze że w piątek pogody dobrej nie będzie 🙂 i tak jest póki co

 35. kellrez said

  Gdzie wy tu teorie spiskową widzicie?
  Macie info o chemtrials na onet.pl ale widocznie wam mało.

  Jakby powiedzieli by w wiadomościach, to było o cóż to za zło.. a tak to ble ble ble ble.. jestes pierdolniety.. czytasz bajki i takie tam..

  ja jak wysłałem kumplowi link na gg to mu nie doszedł z filmikiem piotra beina.. a na liscie mnie ma.. a wyskoczylo mu ze musi mnie do listy dodac..
  wiec link nalezy skracac!!

 36. Taki Sobie Mały Spamcio said

  Oto krótka satyra autorstwa J.Zielarza, opublikowana w dzisiejszym wydaniu „Expressu Ilustrowango” w sekcji „Pasztet po Łódzku”:

  „PRZYMUSOWE SZCZEPIENIE

  -Kto tam puka?
  -Proszę otworzyć!Trójka grypowa, my w sprawie szczepienia.
  -Proszę wejść,ale jestem zaskoczyni wizytą państwa…
  -Nazywam się Patrycja Śliska, jestem lekarzem.Ten potężny mężczyzna to sanitariusz,Stefan Cios,a ten drugi to posterunkowy Robert Pałka.A oto nasze zezwolenie na zaszczepenie pana przeciwko swińskiej grypie.
  -Przepraszam bardzo, jakie szczepienie?
  -Czy pan do internetu nie zagląda?Chyba słyszał pan o wykupieniu przez NFZ aż 30 milionów szczepionek przeciwko świńskiej grypie.Proszę usiąść i podwinąć rękawy!
  -Nie zamierzam się szczepić.
  -To nas nie interesuje.Szczepienie jest obowiązkiem każdego Polaka.Stąd nasza obecność.proszę nie utrudniać!
  -Co to znaczy utrudniać?!Jesteście państwo bezczelni!Proszę wyjść z mojego domu!
  -Panie Stefan, zakładamy pacjentowi kaftan!Panie Zielarz,muszę pana uprzedzić o odpowiedzialności karnej za stawianie oporu trójce grypowej.Jeśli dalej będzie się pan tak miotał, posterunkowy Pałka użyje gazu!
  -Ludzie,ratunku! Chcą mi coś wstrzyknąć, pomocy!
  -Panie Stefanie, niech pan mocno trzyma pacjenta.Już mam gotową strzykawkę.Zaraz będzie iniekcja.O!Chwileczkę!Jeszcze raz, bo nie trafiłam.Już po bólu panie Zielarz.Było się tak awanturować?Przecież robimy to dla pańskiego dobra.Chcemy, aby pan był zdrowy.Aha, to jest rachunek.Należy się 250 zł.150 zł za szczepionkę i 100 zł za wizytę… „

  • Krzysztof z Łodzi said

   cd:

   – Ja i tak nie zapłacę niczego nie zmawiałem
   * To przyjdzie komornik i Pana zlicytuje, drogo będzie to Pana kosztować
   – A ja i tak nic nie zapłacę, bo kto wie czy przeżyję to wasze szczepienie, a zresztą tak i tak wszyscy zbankrutują, nieważne w jakiej kolejności zbankrutujemy, ale kiedy się to stanie.

 37. dethar said

  http://fakty.interia.pl/news/epidemia-wybuchnie-jesienia,1366447/5ae3966dd7b7f7bf05aabe4e983b692c

 38. JAGA said

  Uważam ,że mowienie o chemtrails w tym temacie nie jest zle.
  Wiele osob z ktorymi rozmawiam widzi te dziwne slady po samolotach,ale się tym nie zajmują .
  Ten kto wchodzi na tego bloga powoli zapozna sie z innymi tematami.
  Blog nie musi byc monotematyczny i poruszać sprawy tylko szczepionek co niektore osoby sugerują.
  Zretsza jeżeli ktos nie jest ignorantem to widzi wiele,może nie chce widziec,bo tak wygodniej i bezpieczniej.Nawet jak chemtrails nie jest poruszony w glownym temacie to i tak jest wiele na ten temat.Przynajmniej nikt nie będzie pytal co to chemtrails.Wejdzie na temat i po prostu poczyta.

  • Xagog said

   Złe nie jest.Złe jest popadanie w paranoję i mówienie że nas czymś pryskają bez podawania konkretnych argumentów,faktów związanych ze składem paliwa i tym jak zachowują się silniki i spaliny.Trzeba dyskutować,a nie tylko wrzeszczeć że nas pryskają,bo to nic nie wnosi.I to nie ma nic wspólnego z ignorancją z mojej strony.Po prostu tyle lat siedzę w tym wszystkim co ma związek z NWO,że nauczyłem się weryfikować każdą informację i analizować ją,bo uwierzyć można we wszystko,a w coś co można poznać,zmierzyć i zbadać nie ma sensu wierzyć,trzeba wiedzieć.Akurat na chemitrailach się nie znam,nie wiem praktycznie nic na ten temat,bo nie ma takiej opcji żeby człowiek wiedział wszystko,nie miałem czasu się temu przyjrzeć.Ale to nie znaczy że kiedy ktoś mi powie że nas pryskają to uwierzę mu na słowo i będę to powtarzał dookoła bo NIE WIEM.Możliwe że pryskają,wiele rzeczy jest możliwych,choć wydają się nie prawdopodobne,ale trzeźwo myśleć trzeba.Tematem blogu miała być grypa i szczepienia,tak?I teraz wiele ludzi które wejdą tutaj i zobaczą temat chemitraili,który sugeruje że ktoś truje całą populacje ziemi jakimiś opryskami,od razu stąd wyjdzie.A nie o to chyba chodzi?Tracicie na tym,tak jak być może tracą osoby które nie potraktują tego poważnie.

   • Bromba said

    Temat pandemii i grypy może być ściśle związany z opryskami,które mają uderzyć w twój układ odpornościowy,oddechowy,nerwowy,krążenia-jak myślisz jak zareaguje nawet na niegroźną chorobę twój organizm po takim działaniu?

   • frasobliwy said

    Bromba.

    „nie może”, a „musi”. Tak wynika z waszych nawiedzonych wypowiedzi. Temat grypy może być związany z milionem innych potenmcjalnych tematów, a do ich wiązania trzeba RACJONALNYCH PRZESŁANEK.

    Zobacz jak się staczasz w otchłań paranoi, nawet nie zdając sobie sprawy z tego.

    1) widzisz smugę – Z wielu molziwych wytłumaczen zakłądasz, że to pryskanie.

    2) pryskanie – zakładasz, że trucie.

    3) trucie – zakładasz, że mające na celu osłąbić odporność przed fazą szczepień.

    Na żadnym etapie nie podajesz uzasadnienia. Tak podany chemtrails nie jest nawet teorią spiskową, jest zwykłą paranoją.

   • JAGA said

    @Frasobliwy
    Czasem jedynym dowodem na cos jest samopoczucie ludzi.
    Dam przyklad…teraz na szkolach,szpitalach etc .instaluje sie anteny telefoni komorkowej itd.Kiedy rozmawiasz z operatorem parametry są w normie a promieniowanie nieszkodliwe.
    Mowi sie ,że to szkodzi …ale jak udowodnisz…nie wygrasz z firmą,wiem cos na ten temat…ale…ludzie zaczeli jakos tak czesciej chorowac na serce na raka itd….ale dalej nic nie udowodnisz…promieniowania nie widac…moge wyciagac wnioski tylko po tym,ze ludzie duzo czeciej chorują.

    Przemysl co piszesz

   • Bromba said

    Frasobliwy,ja to obserwuję już od ponad miesiąca,w każdy pogodny dzień,to nie jest zwykły ślad,są one ułożone w określonym porządku-zawsze(!), muszą się łączyć przecinając by potem wytworzyła się i powstala chmura,I nie mów mi ,że to normalne ,bo w okolicy lotniska mieszkam od ponad 2 lat i nigdy wcześniej tak nie było! To co dzieje się w takim natężeniu od kilku dni,jak piszą ludzie nad terenem całej Polski jest co najmniej zastanawiające;tym bardziej,że zaledwie w ciągu kilku dni większość dzieci,które znam nagle zapadła na zespół chorobowy o podobnych objawach.Dorosli również i uważam (ale to tylko moje zdanie),że nie jest to przypadek. Jeśli chodzi o trucie-po tych opryskach ja osobiście często nagle dostaję kataru i zaczynam kaszleć,często boli mnie też głowa.Moi znajomi sami byli zszokowani po pierwsze tym co zobaczyli,po drugie podobnymi objawami organizmów,niektórzy mają słonawy posmak,szczypanie ust itd-sami dzwonią do mnie z róznych stron np Wawy.Myślę,że ta reakcja zależy od indywidualnej odporności organizmu. A fakty? Jakie mam ci podać fakty? Zrobić sabotaż i wyjąć zbiornik z zawartością,następnie przeprowadzić badania ?

 39. tmsz said

  Polecam tekst na angielskiej Wikii. Paliwo do samolotów wojskowych ma znaczenie strategiczne. Jego rodzaj i jakość ma wpływ na wiele czynników jak zdolności bojowe samolotu oraz koszty eksploatacji. Jest wiele rodzajów paliwa lotniczego. Są to zarówno mieszanki popularne przeznaczenia ogólnego jak i wysokospecjalizowane, wlewane do baków tylko do wykonania konkretnej misji. Interesujące może być poznanie odpowiedzi na kilka pytań. Czy wojsko zna skład stosowane przez nie paliwa? Dokładnie wszystkich substancji, który wchodzą w jego skład. Czy jest informowane przez producenta gdy następują ‚niewielkie’ zmiany jego komponentów. Czy samo prowadzi takie analizy? Może polega całkowicie na zaufaniu do producenta ( tajnych laboratoriów Chevrona)? W przypadku prywatnych przewoźników odpowiedź jest oczywista. Nie wiedzą i ich to nie obchodzi dopóki samoloty latają. Gdzie produkuje się paliwa stosowane przez wojsko i linie lotnicze?
  Czy umowa, która zawarliśmy na eksloatację F-16 i innych miśliwców nakłada jakieś ograniczenia gdzie mamy zaopatrywać się w paliwo? Czy wlanie innego paliwa nie wiąże się z jakimiś sankcjami jak utrata gwarancji?

 40. krzysiek said

  drugi link ponownie http://yfrog.com/53sept022009wroclawpolandj
  pozdr.

 41. Magda said

  Ja tylko tak dla przypomnienia,

  DZIŚ 11.09.2009 r.-mija właśnie 8 lat,od momentu,gdy coś się skończyło i coś zaczęło.

 42. seba said

  wywiad z ta pania jane burgermeister

 43. aśka said

  Przypominam, że na dzień dzisiejszy planowany był przez Peter Vereecke (byłego Burmistrza miasta Evergem w Belgii) pochód protestacyjny przeciwko Chemtrails.

  Jak ktoś znajdzie jakieś materiały z tego protestu, to proszę tutaj wkleić.

 44. Obsertwator said

  Heloooooooooo

  Powiedzcie mi , oprócz zrobienia fotek „smug”, i setki komentarzy dotyczących chemtrails…
  Czy coś ktoś z was zrobił w tej sprawie? Oprócz pisania komentów i robienia fotek?

  • Krzysztof z Łodzi said

   Polecam,
   zbierać materiały, polecam wiatrak od komputera, przykryć czysta husteczką, włączyć zasilanie niech się kręci i zasysa powietrze 2-3 godziny po pryskaniu, po przelotach samolotów. Zbieranie zanieczyszczeń powtórzyć kilka razy dziennie i w nocy. Jednym słowem zebrać dowody i poinformować odpowiednie służby w kraju.

   Potem dołączyć zdjęcia, i zanieść do SANEPIDU, równolegle zgłościć na najbliższy posterunek policji, zaineresować Epidemiologa krajowego.

   K

   • frasobliwy said

    2,3 godziny po pryskaniu?

    Jedna baba źle się czuje zaraz po pryskaniu, ten tu proponuje 3 godziny po łapać powietrze….Zakładając juz nawet te opryski, to łapać powinienieś oprysk sprzed paru dni np. znad Niemiec.

    Ten blog to swoiste ZOO.

   • magnus said

    Tak,istne zoo,w którym ty nad wyraz aktywnie uczestniczysz,próbując przeprowadzić tu swego rodzaju jakąś manipulację?? Zastanawia mnie to,ponieważ kiedy mi nie odpowiada inny punkt widzenia wyrażam swoje zdanie i już,a nie piszę 15 kolejnych postów,w dodatku bez sensu.

   • Brenda said

    Jaja sobie robisz? A moze surowe jajko pod krzeslem cos pokaze? Mnie nie smieszy ten temat.

 45. aśka said

  Bardzo proszę o streszczenie tej rozmowy (brak znajomości angielskiego 😦

 46. Obsertwator said

  Witam
  wczoraj ktos na forum się pytał w jaki sposób będziemy się kontaktować gdyby odłoczyli nam internet, komórki by padły.

  Oto wyjście:
  link: http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/jest-szybszy-niz-internet,1366442
  Poniżej wklejam tersc:
  Pewna południowoafrykańska firma przyczepiła 4-gigabajtową kartę pamięci do nogi gołębia pocztowego imieniem Winston. Gołębia wypuszczono z zadaniem dostarczenia informacji do miejsca odległego niemal o 100 kilometrów. Jednocześnie te same dane wysłano łączem ADSL, dostarczanym przez największego krajowego operatora telekomunikacyjnego firmę Telkom.

  Winston dotarł do celu po 68 minutach. Kolejną godzinę zajął transfer danych z karty pamięci do komputera. W czasie tych 2 godzin i 8 minut za pomocą sieci przesłano zaledwie 4 proc. danych.

  Pomysł przeprowadzenia eksperymentu zrodził się po tym, jak pracownicy firmy Unlimited IT skarżyli się na słabe łącza. Winston pozwolił im udowodnić, że stara jak świat metoda sprawuje się lepiej od nowoczesnych technologii.

  Jak łatwo policzyć prędkość przenoszenia danych przez Winstona wyniosła niemal 8 Mb/s (ok. 4 Mb/s licząc wraz z transferem z karty na komputer). Warto tutaj zauważyć, że z łatwością można ją zwiększyć np. do 64 Mb/s przyczepiając zwierzęciu 32-gigabajtową kartę pamięci.

  • Krzysztof z Łodzi said

   TAK, TAK

   świat aby przetrwał musi dać duży krok do tyłu, inaczej przestanie istnieć.

   I tak się satanie, tak się stanie.

   Za czasów Noego było podobnie, wszyscy jedli i pili, bawili się i przyszedł potop i wszystko pochłonął. Nikt nie chciał słuchać nawiedzonego Noego, nawiedzonego Duchem Świetym.

   Czas jest bliski, ludzkość stoi na skraju przepaści.
   Czas się wypełnia, jak Noe wysyłał gołębicę aby przyniosła wieści o świecie, tak my będziemy na nowo odkrywać, co przetrwało po epidemi, trzęsieniach ziemi, po bankructwie, po kataklizmach, po wojnie nuklearnej, po trzech dniach ciemności.

   Kto przeżyje to zobaczy.

   K

  • frasobliwy said

   Ale ten gołąb ma kiepskiego pinga ha ha

   • kellrez said

    Gorzej jak ONZ zestrzeli gołębia..

   • Anka said

    Po co kpicie z tego? To dowód na to, że można wyżej, lepiej, dalej, może nie „naturalnymi” metodami, ale mieszanymi.

 47. Krzysztof z Łodzi said

  Gdy kataklizmy ziemię poruszają, a atrament na niebie rozlewa się, gdy powodzie i grad plony niszczą a susza ogień rozpala, gdy samoloty się rozbijają, a ludzie na grypę umierają, gdy wielki ucisk i wojna już w drzwiach stoją i trzy dni ciemności nadchodzą,

  Wy dzieci moje do synagogi, szatana chodzicie, w niedzielę i święta, zakupy robicie. Do wróżki chodzicie, horoskopy czytacie, a prawdziwego Boga w Trójcy Przenajświętszej odrzucacie. Pieniądz, komórka, telewizor i brzuch bożkiem waszym jest, oj grzech okropnie brudny jest. Pornografia, strzelanki, muzyka-techno, wulgaryzmy, papierosy, piwo i narkotyki młodzież piękną utopić chce.

  Życie człowieka, święte jest, a wy zabijać chcecie je. Nie macie prawa decydować, kto będzie żył a kogo zabić można. Aborcja i eutanazja ciężkim grzechem jest, śmiercią człowieka ręce i sumienie obciążacie swe.

  Wasze rozwody bezprawiem są, Bóg dalej męża i żonę widzi razem, jak jedno ciało rozdwojone jest i w grzechu męczy się. Na wzór Sodomy i Gomory już żyjecie, homoseksualizmu pragniecie. Święta Trzech Króli chcecie, a demoralizację na bilbordach tolerujecie.

  Pan Jezus w niebie widzieć was chce, a wy do piekła pchacie się. Jan Bosko, Faustyna i dzieci z Fatimy piekło widziały i dokładnie je opisały. Oj, Dzieci Boże szatan uśpił Was, czarną szmatę założył na głowę i na łańcuchu do piekła zaciągnąć chce.

  Aby znowu czystym i kochanym Dzieckiem Bożym być, do spowiedzi trzeba iść i świętymi Sakramentami żyć. Święta siostra Faustyna, święte słowa Pana Jezusa w dzienniczku spisała, w Bożym Miłosierdziu ukryj się, bo ostatnią deską ratunku jest.

  . Krzysztof z Łodzi

 48. Dominik said

  Wczoraj nad Krakowem latały sporo, była ładna pogoda, niebieskie niebo (nie licząc smug).
  Dzisiaj pogoda jest zepsuta, szare niebo, jedynie gdzieniegdzie widać coś bardziej niebieskiego.

  Niestety taki sam efekt obserwowałem często, szczególnie tam gdzie było sporo chemtraili. Obojętnie czy była to centralna PL, północ czy południe.

  Z ciekawości dodam, że w okolicach bodajże Mydlników( okolice Krakowa, ul. Godlewskiego, równolegle do Balickiej, czas: w okolicy południa), przy stacji kolejowej, stał 10 tego września (czyli wtedy gdy były intensywne opryski Krakowa) szereg co najmniej kilkunastu wagonów, w większości zbiorników z paliwem/naftą (a na pewno oznaczonych jako łatwopalne),ze znaczkami Orlenu oraz Lotu (petrolot). Wśród nich były także nieoznakowane wagony. Ponieważ jest to lokalizacja blisko lotniska Balice, zatem łącząc fakty mogę podejrzewać, że wzmożony ruch w powietrzu mógł być właśnie prowadzony stamtąd. Choć to tylko moje przypuszczenia, ale wysyłam informację jako fakt warty odnotowania i dalszego zbadania. Z ciekawości dodam, że lokomotywy obsługujące ten skład wyglądały te, które nie są w posiadaniu PKP tylko zewnętrznych firm (zobaczcie zresztą na zdjęciach).

  Dodam, iż stały na bocznym torze. Bezpośrednio za składem jest zwrotnica, od której odchodzi tor bezpośrednio pod lotnisko. Kto nie wierzy niech sprawdzi (okolice na mapie)

  Zdjęcia są dostępne tutaj:
  1) lokomotywa przed składem
  2) poczatek skladu, zdj 1, poczatek skladu, zdj 2 (lokomotywa miała podłączony 1 wagon z paliwem, pozostałe były odłączone i stały dalej)
  3) zdjęcia wagonów zdj.1, zdj. 2
  4) zbliżenie na wagon z paliwem
  5) zbliżenie na wagon nieoznakowany
  6) zbliżenie na wagon nieoznakowany (inny)

  Bywam czasem w tych okolicach, ale tylu wagonów tego typu jeszcze tam nie widziałem, zatem chwyciłem za aparat i zrobiłem fotki. Może ktoś z okolicy zauważył jakiś inny ruch w okolicy lotniska, bądź ma dodatkowe informacje w tej sprawie?

 49. baria said

  Smugi są faktem, ale póki nie znamy składu chemicznego to możemy sobie gdybać. Nad Trójmiastem latają regularnie w X i w kratkę, jak tylko jest pogoda. Ponieważ w Gdańsku jest lotnisko cywilne z dość dużym natężeniem ruchu, a w Gdyni lotnisko wojskowe, łatwo zaobserwować różnicę w smugach samolotów. Dopiero od niedawna zwracam na to uwagę, ale czy to chemtraile są odpowiedzialne za złe samopoczucie wielu osób, łzawienie oczu, gdy nic nie pyli, zapchane nosy, krwawienie z nosa itp. niby błahe objawy, tego w 100% nie wiemy.

  • Fresh said

   Nie widziałam oprysków nad Gdynią od 2 tygodni ..

   • Krakowianka said

    Pewnie dlatego, że Was już skropili… Dlatego teraz nasilenie jest od Warszawy w dół, Kraków, Katowice. Wczoraj wszyscy w pracy narzekali na ciśnienie i ból głowy, chyba halny idzie mówili. Kto wie, kto wie.

   • baria said

    Wczoraj były nad Gdynią i w poprzednie dni również.Dziś deszczowo, więc nic nie widać.Od czasu, gdy wiem o chemtrailach co dzień patrzę w niebo i zwykle, gdy wychodzę z psem do lasu (Trójmiejski Park Krajobrazowy) około 7 rano już są, grube, kłębiaste i b.powoli rozłażące się smugi.

 50. Waldek1984 said

  Dwa najlepsze filmy dokumentalne na temat smug chemicznych:

  Aerosol Crimes (aka Chemtrails)
  http://wp.me/pz15C-pr

  Nie Rozmawiaj o Pogodzie
  http://wp.me/pz15C-vV

 51. zygzak112 said

  1 września 2009 r. – w czasie gdy wszystkie dzieci idą do szkoły niebo pocięte było jak tort 😦

 52. Bruno said

  Prognoza Saxo Banku na 2009 rok z dnia 17 grudnia 2009 roku

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dziesiec-fatalistycznych-prognoz-Saxo-Banku-na-2009-r-1880133.html

 53. Bruno said

  Tutaj pełna prognoza w pdf

  http://pl.saxobank.com/PL/about-us/news/Documents/Oulook_2009_PO_web.pdf

 54. Lucius said

  Witam

  Wczoraj rozmawiałem z teściową o szczepionkach, ona jest pielęgniarką w jednym z ośrodków na południu polski. Powiedziała że mają już szczepionki od 3 tygodni. I to nie dla garstki ludzi, tylko dla wszystkich ze swojego rejonu, ponoć reszta przychodni i szpitali też ma przygotowanie zapasy i czekają na „odgórny” sygnał do masowych szczepień . Szczepienia mają być wydawane na karty ewidencyjne (tak jak podczas wyborów) , będzie wiadomo kto się poddał szczepionce a kto nie.
  Zastanawia mnie to , w jaki sposób będą przeprowadzane sankcje dla tych ludzi którzy odmówili przymusowych szczepień ?

  • JAGA said

   Mowiles jej o szkodliwosci szczepionek? Pytales czy sie zaszczepi??

  • JAGA said

   Ja pytalam u siebie w osrodku ,ale nie wiedzieli nic o szczepionkach.
   Przeciez nawet p.Kopacz dopiero chciala zamowic…cos mi nie pasuje co mowisz.

   • Lucius said

    wiem że dziwne , ale powtarzam to co mi powiedziała. Ponoć to są szczepionki na zwykłą grypę, ale zdziwiło ją to że w takich ilościach. Na razie szczepią dzieci i osoby które chcą dostać taką szczepionkę, ponoć strasznie dużo ludzi się szczepi i pyta o taką możliwość. Dlatego myślę że jeżeli uruchomią szczepienia na „nową grypę” to większość społeczeństwa się dobrowolnie jej podda. Wracając do tego czy sama będzie się szczepić to powiedziała że nie, bo nigdy się nie szczepiła. Ja to samo nigdy się nie szczepiłem i nigdy , naprawdę nigdy nie byłem chory na grypę 🙂 Może mam jakąś wyjątkową odporność 😉

    Wiecie co mnie jeszcze ciekawi. Babcia mówiła że w czasie II wojny światowej Niemcy przymusowo szczepili dzieci w szkołach, nie wie czy też tak było w innych szkołach, ale w jej Niemcy szczepili wszystkie klasy. Jej klasa tylko nie dostała szczepionki, ponieważ pielęgniarka coś podejrzewała i zamiast wstrzyknąć to co Niemcy kazali, podawała sole fizjologiczne. Babcia mówi że możliwe, że tak długo żyje (grubo ponad 80 lat) tylko dlatego że nie dostała Niemieckiej szczepionki. Ponoć ci co ją dostali, w późniejszym czasie ciężko chorowali i umierali w większości na raka.
    Jeżeli wasi dziadkowie też o tym słyszeli to piszcie!!

   • JAGA said

    TO moze niech wyciagnie ulotke,przeslij jej sklad ,podaj nazwe firmy.Albo najlepiej skseruj ulotke do szczepionki.Zobaczymy co to jest.

   • zyta said

    Wy ciagle sie ludzicie, ze ktos tam z rzadu prawde mowi i dobrze dla nas chce, albo ktos nie z rodziny powie prawde w przychodni zwyklemu pytajacemu.
    Moja babcia tez mowila o tych szczepionkach . Jej corka zmarla niedlugo po zaszczepieniu ta szczepionka(w wieku 12 lat).

    Myle, ze jednak tych, ktorzy naprawde sa uswiadomieni i nie poddadza sie zastraszaniu, ominie szczepienie.

 55. obserwator said

  Może zainteresuje was fakt 10 „przykazań” przygotowanych w USA ok 30 lat temu, które prawdopodobnie tez sa wyznacznikiem fundamentów dla nowego Światowego porządku.Do dziś nic nie wiadomo na temat celu oraz samych fundatorów tajemniczego obeliska.
  Czy mamy do czynienia ze slowami „nowego mesjasza”, który che przeobrazić ziemię!?
  Można potraktowac to jak ciekawostkę niemniej nalezy brac pod uwagę równiez i to co jest zapisane na tych kamieniach.Być może stoimy w przededniu próby zrealizowania „pierwszego z owych przykazań”????

  1. Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą.
  2. Zarządzajcie mądrze reprodukcją — wzmacniając sprawność i zróżnicowanie.
  3. Zjednoczcie ludzkość nowym, żywym językiem.
  4. Obchodźcie się ze swą pasją, wiarą, tradycją i całością rzeczy ze spokojem rozumu.
  5. Chrońcie ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.
  6. Pozwólcie rządzić się każdemu narodowi rozwiązując zewnętrzne kłótnie w sądzie międzynarodowym.
  7. Unikajcie niepotrzebnych praw i bezużytecznych urzędników.
  8. Równoważcie prawa jednostki z obowiązkami wobec społeczeństwa.
  9. Ceńcie prawdę, piękno, miłość, poszukiwanie harmonii z Nieskończonością.
  10. Nie bądźcie rakiem na Ziemi — pozostawcie miejsce dla natury, pozostawcie miejsce dla natury.

  więcej na polskim linku tu
  http://psr.racjonalista.pl/kk.php/s,5414

  pozdrawiam
  Jans

  • JAGA said

   Czy Obserwator i Obsertwator to ta sama osoba??Nik sie lekko rozni,ale latwo o przeoczenie.
   A co do racjonalistow to maja specyficzne podejscie do wielu spraw,niw ufalabym temu co pisza,jednakze z tego co akurat zacytowales może byc wiele prawdy.

   • Libertariator said

    Ja czytałem o tym w wielu innych miejscach, było także w filmie „Endgame : Blueprint for Global Enslavement” więc to raczej nie wymysł racjonalisty.

 56. Dominik said

  Widzę, że mój poprzedni post niestety się nie pojawił, zatem krótko streszczam:

  Wczoraj (10 sierpnia) w godzinach południowych zaobserwowałem w okolicy Mydlników (ok. Krakowa, ok. ulicy Godlewskiego, równoległej do Balickiej) szereg wagonów kolejowych (co najmniej kilkanaście), w większości wyglądających na zbiorniki z paliwem, najprawd. nafta lotnicza (oznaczone znaczkami orlenu i lot-u) oraz część wagonów bez oznaczeń. Przypominam, że w tym dniu opryski w Krakowie były szczególnie częste (dziś pogoda jest zepsuta, szaro i brzydko, zwykle po dużej ilości oprysków obserwuję takie zachowanie pogody).

  Wagony stały na bocznym torze, niedaleko zwrotnicy, od której odchodzi tor bezpośrednio na lotnisko Balice. Lokomotywy w tych okolicach (jedna z podlączonym wagonem z paliwem) nie były oznaczone jako typowe PKP, tylko prywatne jednej z prywatnych firm spedycyjnych. Moje podejrzenie jest takie – być może w niektórych z nich znajdowały się substancje, używane do chemtrails, a co najmniej paliwo do nich.

  Przesyłam zdjęcia:

  [1] lokomotywa przed składem, początek składu, początek składu, zdj. 2
  [2] wagony, zdj.1, wagony, zdj. 2
  [3] wagon z paliwem, wagon nieoznakowany, wagon nieoznakowany inny

  Ktoś zauważył może zwiększony ruch w okolicach tego lotniska?

 57. Comer said

  Trzeba utworzyć duże grupy regionalne, żeby w razie przymusowych szczepień stawić opór… Jako jednostki gówno możemy, nie unikniemy szczepień. Założę się ze na to forum wchodzi wystarczająco dużo ludzi z każdego regionu gdyby wszyscy podali swoje miasto i połączyli się za posrednictwem gg>>>>

 58. Bartłomiej said

  NIE przymusowym szczepieniom na GRYPE A/H1N1 – LIST OTWARTY

  Do:
  MINISTERSTWO ZDROWIA
  Ministerstwo Zdrowia, ul. Miodowa 15,
  00-952 Warszawa

  http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4264

 59. Dominik said

  Widzę, że mój poprzedni post niestety się nie pojawił, zatem krótko streszczam:

  Wczoraj (10 sierpnia) w godzinach południowych zaobserwowałem w okolicy Mydlników (ok. Krakowa, ok. ulicy Godlewskiego, równoległej do Balickiej) szereg wagonów kolejowych (co najmniej kilkanaście), w większości wyglądających na zbiorniki z paliwem, najprawd. nafta lotnicza (oznaczone znaczkami orlenu i lot-u) oraz część wagonów bez oznaczeń. Przypominam, że w tym dniu opryski w Krakowie były szczególnie częste (dziś pogoda jest zepsuta, szaro i brzydko, zwykle po dużej ilości oprysków obserwuję takie zachowanie pogody).

  Wagony stały na bocznym torze, niedaleko zwrotnicy, od której odchodzi tor bezpośrednio na lotnisko Balice. Lokomotywy w tych okolicach (jedna z podlączonym wagonem z paliwem) nie były oznaczone jako typowe PKP, tylko prywatne jednej z prywatnych firm spedycyjnych. Moje podejrzenie jest takie – być może w niektórych z nich znajdowały się substancje, używane do chemtrails, a co najmniej paliwo do nich.

  Ktoś zauważył może zwiększony ruch w okolicach tego lotniska?

  Próbowałem załączyć zdjęcia poprzez imageshack, niestety komentarz nie przeszedł

  • Dominik said

   [1] lokomotywa przed składem, początek składu, początek składu, zdj. 2

  • Dominik said

   [2] wagony, zdj.1, wagony, zdj. 2

  • Dominik said

   [3] zbliżenia wagonów: wagon z paliwem, wagon nieoznakowany, wagon nieoznakowany inny

   (widać zbyt dużo linków blokuje posta)

   • anna said

    Na wagonie znajduje się pomarańczowa tabliczka z cyferkami. Górne oznaczają rodzaj zagrożenia, a dolne oznaczają co to za substancja.

    Wg strony fireman.prv.pl:

    Pierwsza cyfra numeru rozpoznawczego rodzaju niebezpieczeństwa określa zasadniczą właściwość niebezpieczną materiału, rodzaj niebezpiecznego materiału, przy czym:
    3 – materiał ciekły zapalny
    Znaczenie oznaczeń cyfrowych drugiej i trzeciej cyfry numeru:
    0 – brak dodatkowego zagrożenia (zagrożenie jest dostatecznie scharakteryzowane pierwszą cyfrą)

   • anna said

    http://produkty.totalpolska.pl/bhp/JET%20A-1.pdf

    Jak wynika z powyższej karty charakterystyki, jest to paliwo do silników turboodrzutowych

   • Dominik said

    No zgadza się, wyszperałem w necie: UN 1863 = paliwo lotnicze do silników turbinowych

   • A-Ż said

    ale to jeszcze nie dowód, ze to takie paliwo , a nie co innego tam , i z nieba.

   • anna said

    Drogi/a A-Ż

    Moim zdaniem w tych cysternach nie ma związków, które rozpylane są w powietrzu. A to dlatego, że:
    – jak nie raz wspominano, rozpylają nam nad głowami m.in: bar i aluminium, czy tam tlenek glinu, są to ciała stałe, przy czym tlenek glinu i aluminium są nierozpuszczalne w wodzie, a chyba ciał stałych, nawet sproszkowanych nie przewozi się w cysternach. Chyba, że weźmiemy pod uwagę zawiesinę, tylko że to bez sensu bo osad opadnie na dno z czasem i może być problem z opróżnianiem zbiornika.
    – wątpię że cysterna pełne środka, o którym nikt nie powinien wiedzieć, stałaby na widoku, bez nadzoru i koledze ot tak udałoby się zrobić zdjęcia.
    – jeśli już to według mnie rozpylane substancje transportowane są w inny sposób i napewno nikt nie zostawia ich bez nadzoru, aby ktoś się czasem nimi nie zainteresował

    Może orłem z chemii nie jestem, ale staram się myśleć logicznie.

 60. karol said

  panie doktorze jestem z lublina z koleszkami zajmujemy się tym tematem jest to straszne co się dzieje i co mam się stać prosze pisać na mojego e-mail

 61. karol said

  grypa666 to jest straszne oni cął nas zabić to się nazywa ludobujstwo

 62. […] tego, że najlepiej jakbyś już teraz poszedł i się zaszczepił. Czytająć wczorajszy wpis na https://grypa666.wordpress.com/2009/09/10/smugi-chemiczne-nad-polska-10-09-2009/, w ulotce szczególnie warto zwrócić na stronę trzecią i punkcie dotyczącym Twojej […]

 63. Adam said

  ten cały ich system musi upaść, rozpiździ się. Upadnie. Miejmy o tym przekonanie. Trzeba im to przyznać, że świetnie im to wyszło: ogłupianie ludzi, przywiązywanie ich do dóbr materialnych, system kredytowo- finansowy wiążący człowiekna na 30 i więcej lat, sprawia że jeśli człowiek choć trochę się wylamie z tego systemu- straci wszystko oparte na kredytach co jest w jego mniemaniu sensem i sukcesem życia, czyli: dom, samochód, tv, luksusową prostytutkę(niestety niektóre kobiety przypominają swoim zachowaniem luksusowe prostytutki a nie żony). Oni robią to teraz po cichu. Te 2 fakty: ukryte dzialanie i przywiązanie ludzi do koryta powodują że zwykli ludzie się jeszcze nie obudzą. Obudzą się wtedy gdy będziemy mieć wszyscy pętle na szyji. Może wtedy uda się nam ją zrzucić.

  ps. tą całą hołotę- prostaków- niewolników systemu- ludzi którym mówie o co w tym chodzi, a oni nie chcą słuchać, olewają to- mam głęboko gdzieś. Robiłem co mogłem- uświadamiałem. Jednak gdy przydjzei co do czego,to oni zginą- ja przetrwam. my przetrwamy. Bądźcie tego pewni.

  • Anka said

   Po raz kolejny proszę o zbanowanie tego „kolesia”! Jest zły do głębi i moczy sprawę!. Chyba nie chcemy mieć na pokładzie (choć nie jestem wolna od wątpliwości, co pewnie widać w komentarzach) takich „osobników”?

   • Anka said

    Obywatel „Adam” jest prawdopodobnie ofiarą systemu, o którym pisze. Wziął kredyty, przeliczył się, dziś zwala winę na „system”. Sorry, współczujemy, ale TUTAJ chodzi o coś innego. Ponownie wnoszę o zbanowanie „kolegi”.

   • Adam said

    anka a ja wnopszę o zbanowanie Ciebie! JEstem na tym blogu od co najmniej miesiąca! To że mnie nie lubisdz nie upowaznia Cie do tego zeby mnie banować. A ja wnoszę o zbanowanie Ciebie. I tak możęmy sobie wnosić.

    KRedytów żadnych nie wziąłem a ofiarą systemu nie jestem;) opisuje tylko prawidłowości jakie systemem rządzą.

    ANKA NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU. SAMA SIE ZBANUJ. I DAJ MI SPOKÓJ KOBIETO. CZYTASZ TEGO BLOGA OD PARU DNI UDZIELASZ SIE MOZE OD 2 DNI I MASZ CZELNOŚĆ MNIE BANOWAĆ- ŻENADA.
    koniec.

   • Adam said

    a jakim prawem śmiesz twierdzić że jestem zły? znasz mnie? NIE. TO SIE O MNIE NIE WYPOWIADAJ. BO JA O TOBIE ZACZNĘ.

    „nie sądźcie abyście nie byli sądzeni”

    a jeśli ktoś tu moczy sprawę- to tylko Ty- usiłując wyłączyć z działalności aktywnego członka tego ruchu- czyli mnie.

   • Anka said

    To co, że jesteś od miesiąca? To NIC nie znaczy! A, że jesteś „zły” to wnioskuję wyłącznie z Twych wypowiedzi na blogu. Dopuszczam możliwość, że miałeś złe dni, bo dziewczyna Cię na przykład rzuciła i się wyżywasz. Jeśli tak, to ochłoń i wyluzuj z wypowiedziami, które sprowadzają dyskusję do szczeniackiej pyskówki, przez co ewidentnie szkodzą.

  • gwdz90 said

   Adam równy z ciebie gość.pozdrawiam

 64. gogetitstyle said

  http://feelyourstyle.wordpress.com/2009/09/11/ulotka-o-szczepieniach/ ulotka z polskiej przychodni mówiąca o grypie i szczepieniach.

 65. Jogibabu said

  Jesli negujecie istnienie chemtraili w naszym rozumieniu,to wyjasnijcie czemu te samoloty tworza kola,kraty i trojkaty.Poczytajcie tez przepisy lotnicze laskawe niedowiarki i dowiedzcie sie z nich w jakiej odleglosci od siebie moga przelatywac samoloty i jak wyglada wedlug nich tworzenie na niebie krzyzy czyli przecinanie sie ich tras.Po za tym takie latanie kosztuje.Powiedzcie jaki sens ma latanie paru godzin nad miastem tego samego samolotu,ktory nawraca i sam jeden tworzy w/w wzory.Obserwowalem to wiele razy bo interesuje sie tematem od bardzo dawna.
  Pozdrawiam serdecznie

 66. Jogibabu said

  Oto film ,ktory zwali was z nog.Jest nakrecony przez pilotow cywilnych przelatujacych kolo samolotu wojskowego.Zgadnijcie jakiego kraju?

  • frasobliwy said

   Czyli mamy dowód, ze duży samolot może zwalić masę cieczy. Hispzanskiego nie znam. 🙂

   A teraz poproszę uzasadnić, że robią to często i nad naszymi głowami, ciecz jest trucizną, trucizna ma osłabiać odporność.

   • Jogibabu said

    Jesli jestes slepy i zamkniety calkowicie na wiedze to nie ma sensu Ci nic tlumaczyc.Jakiego chcesz dowodu?Popatrz w niebo i liznij troche wiedzy bo masz zerowa z tego co widze.Mam ci przynioesc chemtraila na tacy?Nawet wtedy bys powiedzial ze to mgla.

    Pozdrawiam serdecznie

   • Comer said

    Jakie to słodkie ze niektórzy maja takie zaufanie do kochającego i uczciwego rządu 😉 Przecież oni nigdy by nas nie skrzywdzili, dbają o nas jak skurwysyn.

  • Hekate said

   Hm, no dobrze… Ale nad naszymi głowami możemy zauważyć długie pasma tych „chemikaliów”, a jak widzimy na filmiku, jakaś substancja znajdująca się w osobnym pojemniku została rozpylona w ciągu kilku sekund. Z innych filmów i zdjęć można wywnioskować, że smugi chemiczne wydobywają się z silników, gdyż tworzą często równoległe linie. Wnioskuje również, że rozpylanie zachodzi w sposób mniej intensywny, niż w zaprezentowanym przez Jogibabu filmie – to co na nim widzimy, przypomina bardziej… akcję gaszenia pożaru nad jakimś terenem (to tylko takie luźne skojarzenie).

   • Anka said

    Zgadzam się w 100 procentach! ten filmik dowodzi tylko tego, że z samolotu zostały uwolnione wielkie ilości, najprawdopodobniej wody, w krótkim okresie czasu

 67. Jogibabu said

  Ale przeciez to tylko teorie spiskowe prawda?

 68. JAGA said

  U nas przez dwa dni bardzo pryskali.Dzieci w szkole u corki nagle sie rozchorowaly na katar i lzawienie oczu.Nie wiem jaki tez zwiazek ma sen,ale corka mowi,ze ma problem ze snem w nocy podobnie jej wiele osob jej w klasie.

  wlasnie wrocilam ze spaceru z psem,na ogol chodzą dzieci .Na listkach koniczyny jest szary nalot,nie ma ich na trawie,babce ,pokrzywie na niczym wiecej tylko na listach koniczyny.
  Powąchalam i ma to zapach pleśni czy grzyba.Nie wiem jaki ma związek z opryskiem,może nigdy wczesniej tego nie zauwazylam,ale moze sprawdzcie u siebie po opryskach czy zauwazacie taki bialo-szary nalot.

  • pyxon said

   Ja widziałem wczoraj ten nalot na listkach malutkich drzewek w lesie,sam jestem tym zdziwony-wybralem sie na grzyby których wcale nie ma po opryskach juz pare miesiecy:(

   • JAGA said

    A moze ktos z was ma mozliwosc zbadac co jest na roslinkach.Zerwę i niech leża.
    Moze w atki sposob dowiemy sie co na nich jest…

 69. Jogibabu said

  W przypadku japonskiego filmu – link nr 1- gdyby chodzilo o paliwo lotnicze to te samoloty nagle zaczely by leciec na paliwie (nie robiac tego wczesniej)i rownie nagle podczas lotu przestaly by z niego korzystac a to jest ogromnie ciekawe bo do tej pory mi sie wydawalo ze silnik spala paliwo od startu az do wylaczenia.Byc morze to tez tylko teoria.

 70. Jogibabu said

  Jaga o tym nalocie mozesz dowiedziec sie wiecej chocby z filmu: nie rozmawiaj o pogodzie na yt.Dokladnie nie pamietam ale jakas 5 czy 6 czesc.

  Pozdrawiam serdecznie.

 71. Lola said

  Witam!!

  Nie zastanowiło was że ostatnio coraz częściej słyszymy o wypadkach samolotów? W Krakowie na Air Show, w Radomiu, w Rosji…. Od jakiegoś czasu nader częso się to zdarza. Nie wiem ale może ma to jakieś związek z tym co rozpylają……

  • JAGA said

   Moze już nie mieszczą sie na naszym niebie.Smutne to wszystko.

   • Lola said

    Ja raczej myślę, że tlenek glinu czy bar które zawarte są w tych chemtrails w dużych ilościach mogą wywoływać jakieś chwilowe zaburzenia postrzegania u pilotów co może byc przyczyną tych wypadków. Te małe samoloty latają na mniejszych wysokościach. Przecież ci piloci na Air Show to byli ludzie z ogromnym doświadczeniem – nie raz kilkudziesięcioletnim.

 72. Justek said

  Do niedowiarków!!!

 73. gogetitstyle said

  Jeśli ktoś ma pomysł na przerobienie tych ulotek to proszę o kontakt.

  ez1337@gmail.com

 74. Anita said

  Probowalam wrzucic na ogolnodostepnym forum GW-sluzba zdrowia link do tego forum ,ale mi odrzuca jako spam,nawet jak wpisalam tylko grypa666.Moze komus innemu sie to uda.Jest to forum gdzie wchodza rozni ludzie ,w tym lekarze.

 75. Obsertwator said

  DO twórców bloga oraz do użytkowników :
  proszę o pisanie tytułów pełnych np.dr inż a nie same dr.
  Nie prowadzcie manipulacji ludzmi i niezdrową reklamą osób,
  albo ktoś ma dr albo dr inż. a to różnica.

  W polsce się przyjeło że podanie samego dr oznacza doktora nauk medycznych lub faramutycznych.

  Pozdrawaim

  • mgr inż. dethar said

   A tytułu Dr nie można otrzymać na uniwersytecie?

   Politechnika:
   – inż.
   – mgr inż.
   – dr inż

   Uniwersytet:
   – lic
   – mgr
   – dr

   Czy to nie jest tak? Doktor, to tytuł naukowy. To, że lekarz ma tytuł doktora, oznacza że ma konkretną specjalność,
   w odróżnieniu od lekarza nauk medycznych. Chyba, że się mylę.

   mgr inż. dethar

  • mariokosmos said

   Panie Obsertwatorze – jak Panu idzie pisanie pracy?
   …chyba kiepściutko – sądząc po ilości wpisów spędzasz tu całe długie godziny. Przy okazji się powtarzając i wręcz spamując nic nie wnoszącymi (w większości) komentami.

   W Polsce się tak wcale nie przyjęło, to Ty tak przyjmujesz.
   Każdy może przeczytać CV i basta.
   Ile razy będziesz powtarzał te swoje „mądrości”?
   Myślisz, że ile osób Cie posłucha i będzie Twych „rad” przestrzegać?

   Zrób sobie wakacje i przystopuj swą aktywność bo tracisz tu czas, jak kumasz co się dzieje, to działaj a nie przesiaduj pisząc komentarze… chyba, że inny masz cel?!
   Pozdrawiam

 76. bebea said

  Dokładnie tak jak napisał Jogibabu – samoloty nie mogą się krzyżować, zwłaszcza nad dzielnicą mieszkaniową Krakowa ://
  tutaj zdjęcie zrobione 31.08.2009 – zaraz po tym manewrze
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25e272a747437735.html

  a tutaj zamykanie „trójkąta”
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4fd6bfd7cc28428.html

  inne „ciekawostki” (wybaczcie ten sarkazm, ale jak to nazwać..?)
  sporo zdjęć tych smug każdy z nas zrobił, więc postanowiłam dać takie inne trochę przykłady”

  zdjęcie dwóch samolotów, praktycznie prawie na tej samej wysokości: jeden zostawia smugę, drugi nie (i tutaj też można właścicie mówić o bardzo niebezpiecznie bliskim locie obu maszyn)
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f1b3f82c90e4bd.html

  samoloty lecące po jednej smudze, trochę gorsza jakość bo robione komórką, ale widać „prowadzącego” oraz dwóch za nim:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809d185aa8c55b6e.html
  zbliżenie:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3c00ba621d0ce4.html

  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

  a tutaj bardziej „zwykłe” z wczoraj, dla popracia artykułu:
  świt (zwykłe chmury i już smugi chemitralowe):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21cdfc1b760a73de.html
  bezpośrednio nad moim domem ok 3 po południu:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/355d700836989f44.html

  więcej na fotosiku
  Pozdrawiam

 77. Atena7777 said

  Sluchajcie! Mam taka teorie „spiskowa”, ze moze oni to robia dla „naszego dobra” bo moze mysla, ze jak spryskaja to wybija wirusa w powietrzu i zapobiegna pandemii ha,ha,ha!!!
  Nie bierzcie tego powaznie bo i ja w to nie wierze, ale pofantazjowac mozna……………..

  • Anka said

   A może jest w tym ziarno prawdy? Po pewnych „badaniach” przypuszczam, że nie, ale jak ty możesz o tym wyrokować „z powietrza”? Atena7777 jesteś kompletnie niewiarygodna.

 78. Szaman said

  pizdziet !
  może ktoś wie czy nad Rzeszowem też takie chemślady były ?

 79. kepułg said

  Wszyscy prędko biegnijcie do doktora po pigułki. Zastrzyków Wam nie proponuję z wiadomych względów.

 80. wiktor said

  Faktycznie, to co się zdarzyło nad Polską 10 września to była „rzeźnia”…
  Jeśli ktoś śledzi spryskiwanie, to z pewnością zauważa pewną prawidłowość:
  -mianowicie latają: co 7-8 dni, wiatr jest słaby, niebo raczej bezchmurne;
  po nalotach gdy spadnie deszcz wygląda to jakby ktoś wylał płyn na ulicę i robi się piana

  będziecie mogli to zaobserwować już jutro bądź pojutrze gdy opad będzie intensywniejszy….
  (z pewnością wytłumaczą to tym, że pylą trawy lub jakieś inne rośliny) – róbcie fotki!!!

  • wiktor said

   aha… gdy będziecie patrzeć na horyzont to wszystko jest jakby za mgłą
   (wytłumaczą to tym, że jest pogoda i kurz się unosi itp.)

  • Comer said

   W Częstochowie właśnie spadł deszcz. Na ulicach można obserwować ogromne ilości piany…

 81. kellrez said

  Ja teraz osobiście przestaje wierzyć w tego bloga oraz w to co się tutaj znajduję..
  Trza odkręcić info od znajomych. Jou.

  Ja mieszkam na wsi daleko od dużych miast i smug nie ma ;]

  ps. sory za bledy, nie powinno zaczynać się zdania od „JA” . . .

  • kellrez said

   Przeanalizowałem cały blog.. i stwierdziłem że sie nie trzyma to wszystko kupy.. i nic wielkiego nie będzie zobaczycie..

 82. Karol said

  ….dość ciekawe..

 83. sigh said

  Ech… ludzie, trochę dystansu i wyobraźni. Tak sobie czytam te komentarze i w pewnym momencie ręce opadają. Nie zrozumcie mnie źle, bo nie staję ani po jednej, ani po drugiej stronie. Z prostego względu – nie wiem co jest prawdą – WY WSZYSCY też nie wiecie. Czemu? Cóż… przedstawiane argumenty ZA i PRZECIW – nieważne czy tu, czy na jakiejkolwiek innej stronie – mogą być wiarygodne. Nie oszukujmy się, przy odrobinie czasu, chęci i umiejętności można podważyć każdą „teorię spiskową” – tak samo jak jej kontr argumenty. Zataczamy koła – i nic więcej.

  Pójdźmy o krok dalej, dla ugruntowania tego o czym piszę – szczepionki. Sprawa jest jak najbardziej „śliska”, ta cała nagonka, medialna panika wobec zwykłej grypy… która zawsze się mutowała, co roku chorują miliony i jakoś żyjemy. Wielkie „halo” poleżeć parę dni w łóżku. Całe zjawisko mocno przereklamowane. Nie mam zamiaru w to wnikać… bo nie o tym miałem. Niemniej jednak – szczepionki wchodzą w obieg – mija miesiąc, dwa… rok – nic się nie dzieje. I co? Z jednej strony – krótka piłka, nie ma spisku, bo nie ma podstaw żeby tak myśleć – teoria upadła – żyjemy dalej. Jasne, ale stając po „drugiej stronie” z łatwością można wysunąć stwierdzenia typu – „ich plan zawiódł”, „to dopiero początek większego planu”, „przestraszyli się rosnącej świadomości i wycofali – ale spróbują ponownie!”, itd. itp. etc.

  Odwracając sytuację – szczepionka wchodzi w obieg, ludzie zaczynają chorować – czy to na świńską grypę, czy jakiekolwiek inne powikłania. Po raz kolejny – z jednej strony krótka piłka – „mieliśmy rację!”. I kontr argumenty: „szczepionka była nieskuteczne – starali się walczyć z pandemią, ale nie wyszło”, „wirus zmutował”, „oczywiste jest to, że każda szczepionka jaka kiedykolwiek powstała ma skutki uboczne – na swój sposób są wszystkie szkodliwe”.

  I co? I nic! Nikt niczego nikomu nie udowodni. Niby jak? Media kłamią (co swoją drogą, jest, było i pewnie zawsze będzie prawdą – żadna teoria spiskowa, zwykły fakt – nagrajcie wiadomości z trzech różnych programów jednego dnia i sami wyciągnijcie wnioski, przeczytajcie parę książek o manipulacji opinią publiczną), ludzie skłaniający się w stronę teorii spiskowych – wariaci i lunatycy, ludzie podważający je – agenci i ignoranci. I co? Może dodamy do tego jeszcze podstawową zasadę „dziel i rządź” – więc możemy iść dalej… podczepić ustawy rządowe, zerknąć na fakty historyczne (ale ale… w każdym kraju książki do historii są pisane inaczej! kolejny fakt, nie teoria) i to co się dzieje obecnie na świecie – można pisać w nieskończoność i tak samo długo można się temu sprzeciwiać. Krążymy w kółko moi drodzy.

  Ale tak czy inaczej gdzieś bym postawił kropkę, rozgraniczył pewne sprawy. Bo jak widzę podczepianie pod wszystko 2012, UFO i inne bajki – to jakakolwiek, nawet podlegająca mocnej polemice, prawda – traci całą wiarygodność. Z rokiem 2012 związany jest tylko jeden FAKT NAUKOWY – prawdopodobne maksimum słoneczne, podkreślam – prawdopodobne, bo sami nie wiedzą jak to wszystko do końca się odbywa. I tak, jest to możliwe że część transformatorów padnie – ale tak samo możliwe jest, że nie stanie się absolutnie nic. Widzę natomiast… że część osób poszła o krok za daleko w swoich „badaniach” i do całego zagadnienia podczepiają masę absurdu i teorii tworzonych przez ludzi paradujących w aluminiowych czapkach po ulicy. Halo? Wróćmy na ziemię…

  Wszystkie te tematy są bardzo… chwytliwe. Co ma też swoje uwarunkowania i przyczyny. Każdy czasami lubi pobawić się w małego detektywa, odkryć drugie dno, nową rzeczywistość. Zobaczyć „prawdę”, być jednym z wielu „świadomych” – stać się chociaż na chwilę bohaterem filmu czy książki (bo tak to wszystko wygląda…). No właśnie… czemu? Co tu dużo gadać… na dobrą sprawę, mało kto jest na tym świecie w pełni szczęśliwy, praca/szkoła/nuda… monotonia, pogoń za kasą, której zawsze brakuje – nieważna ile by się jej miało. Świat w którym żyjemy generalnie nie jest dla większości pięknym i przyjaznym miejscem – więc szukamy czegoś „innego”. A jak można to znaleźć? Cóż, są różne sposoby. Jednym z nich jest nakierowanie całej swej frustracji w stronę wielkiego „zła” – z którym można walczyć, powstać i coś zmienić! A no właśnie… jeśli takie zło istnieje, to znaczy że jest powodem całego naszego „nieszczęścia” – jeśli z nim wygramy, będzie inaczej – będzie lepiej, więc jest o co walczyć, prawda? Proste mechanizmy… jedno napędza drugie. A prawda jest taka… że zacząć trzeba od siebie.

  Raz jeszcze – ja NIE WIEM – jak to naprawdę wszystko wygląda. NWO – może jest, może nie ma – kto wie? I błagam, nie odsyłajcie mnie do żadnej lektury – bo swoje wiem, swoje widziałem i właśnie dlatego mogę snuć swoje własne wnioski, zamiast wierzyć komuś „na słowo”. I jedno i drugie MOŻE być wiarygodne, ja swoje miejsce widzę gdzieś po środku. Pożyjemy… zobaczymy – co ma być to będzie – czas pokaże.

  Tak czy inaczej, nieważne jak by było – ile w tym wszystkim prawdy, co jest wyssane z palca. Liczy się to, że jednak niektórym zależy – mają dobre intencje. Czy jest z czym walczyć? Jasne… zawsze było i będzie, bo pomimo tego wszystkiego na świecie jest pełno s*******ństwa. Czy TA konkretna walka toczy się z wiatrakami? Po raz kolejny, tego nie wiem. I nie mam zamiaru nikomu mówić w co wierzyć i do niczego przekonywać. Każdy ma swój rozum, jesteśmy w stanie wnioski wyciągać samemu – względem własnych przekonań – a nie dlatego, że ktoś tak nam mówi.

  Pozdrawiam i życzę odrobiny dystansu bo wszystko to, o czym piszecie – może z rzeczywistością nie mieć nic wspólnego, ale… kto wie może też być odwrotnie…

  • Piotr said

   Ateński twórca prawa Solon określił przestępcą każdego kto unika polemiki.
   Wszystkie instytucje rządowe itp unikają polemiki w sprawie chemicznych chmur i innych określanych „spiskowymi” Jeśli to takie proste to powinni wyjaśnić sprawę i zamknąć temat.
   Polemiki unikał również nietykalny Balcerowicz i inni klakierzy. Do czego to doprowadzi zobaczycie w przyszłości. Był taki gościu ,który pisał na onecie pod nickiem Antymaterialny. Ostrzegał, prosił, wszystko na nic. Jak groch o ścianę. Powiedział, że powróci dopiero przed ostateczną depresją.

 84. Jogibabu said

  Nie rozumiem jak mozna to widziec i jednoczesnie sie zastanawiac czy to istnieje.

  Stwierdzenie pozyjemy zobaczymy jest oczywiscie prawdziwe tylko ze to moze byc ostatnie co zobaczymy.

  • jerzy said

   A czy to tak trudno zrozumieć? Oficjalna, globalistyczna prasa i seriale TV tak piorą ludziom mózg, że jego właściciel sam pójdzie na rzeź, radośnie rycząc i wywijając ogonem z wdzięczności. Patrząc na smugi chemiczne powie: „OK, to takie nowe paliwo lotnicze”. Nie zapominajcie, że to co się obecnie na świecie dzieje, jest to III Wojna Światowa, która zaczęła się w 2001 roku, September the 11th, 8 lat temu. (To nic, że jej centrum walk zbrojnych nie znajduje się obecnie w Polsce.) Wtedy co poniektóry na tym Forum może przestanie być taki rozkoszny.

 85. Jogibabu said

  http://wiadomosci.onet.pl/2039706,135,item.html

 86. wazai said

  Frasobliwy- z Twoich wypowiedzi słyszę że CI nie dobrze na tym blogu więc po co tu tyle siedzisz.Odpowiedż nasuwa mi się tylko jedna TY lubisz jak Ci nie dobrze. Gdyby matka wiedziała co z ciebie wyrośnie to by cię własną pępowiną……

 87. Bromba said

  Tak, wielu ludzi mówi „pożyjemy ,zobaczymy”,albo ” i co z tego „? NIC.Ci ludzie mówią w ten sposób :jeśli będzie ciężko chorować moje dziecko-trudno,taki przecież jest świat,a nawet gdyby ktos z moich bliskich ciężko chorował czy nawet umarł- trudno,tak po prostu jest,nic na to nie poradzę itd.Nie rozumiem jak w tej sytuacji można składać broń,przechodzić obojętnie i nic po prostu nie robić? Nie życzę nikomu źle,ale chciałabym zobaczyć ten „dystans” w sytuacji krytycznej,zagrożenia zdrowia czy życia najbliższych.

  • sigh said

   Jeśli nie rozumiesz o czym piszę, to przykro mi – ale inaczej wytłumaczyć nie potrafię. Ja na nikogo nie napadam, nikomu niczego nie zarzucam – nie mówię, że robi coś źle. Zamiast wyrywkowo cytować – zrozum meritum tego, co miałem do powiedzenia. Chcesz na mnie napadać? Wmawiając bezpodstawną znieczulicę? Właśnie o tym dystansie była mowa – którego Tobie najwyraźniej brakuje, jeśli nie szanujesz tego, że ktoś ma odmienne zdanie – i reagujesz agresją.

   Tak – pożyjemy, zobaczymy – bo inne opcje NIE ISTNIEJĄ – dopiero gdy cała sytuacja się rozwiąże, będzie można snuć dalej idące wnioski – czy Ci się to podoba, czy nie. Do tego czasu nie masz ŻADNEJ pewności – można jedynie spekulować.

   I uwierz mi, w sytuacji jawnego zagrożenia – stał bym pierwszy w obronie swoich bliskich, więc łaskawie mnie nie obrażaj. Bo ja tego nie robię.

   A swoją drogą, co takiego właściwie robisz? Jeśli zarzucasz bezczynność.

   • Bromba said

    Cóż, uderz w stół ,a odezwą się nożyce…czy gdziekolwiek w swoim poprzednim wpisie cię zaatakowałam? Napisałam,że wielu ludzi tak mówi i co to dla mnie osobiście oznacza.A agresją jak widać reagujesz ty,ponieważ w mojej wypowiedzi nie ma nawet cienia agresji.A gdy ta sytuacja się rozwiąże nie będzie już czego snuć,niestety.I następna różnica między nami-ja mam tę pewność.W ogóle mój post nie jest nawet odpowiedzią na twój,jeśli chcesz się pokojowo wyżyć to poszukaj innej ofiary 🙂

 88. xxxxx said

  W Białymstoku słońce świecące zachodzące i opady deszczu….anomalie?…wczoraj M A S A oprysków nie wieżę, że to się dzieje…:( Nikt nie che mi uwierzyć za każdym razem zostaję wyśmiany nawet moja żona ehhhhhh… Czas jakby szybciej odliczał nasz…..:(

 89. wiktor said

  Dla myślących!
  Przychodzę z pracy siadam przy kompie i sprawdzam co się dzieje… 🙂
  ale…. gdy czytam komentarze – zamęt
  chwila, chwila…. kto sieje to zwątpienie??????????

  wystarczyło trochę „pośledzić” dających negatywy i okazuje się, że to te same osoby!!!
  Pewnie w pracy nie mają co robić, albo pracują siedząc na stronie http://www.grypa666

  przykład? proszę:
  rozważny –
  44 –
  frasobliwy –

  gdyby ktoś miałby trochę czasu pośledzić historię tych gości i ich wypowiedzi byłoby całkiem ciekawie :)))

 90. JAGA said

  Ktoś pisal,ze po opryskach pada deszcz …no i pada.Z tego co widzę dzis też nie odpuscili,lataja w chmurach.

  • James said

   Gdy skondensowana para (chmura) się skrapla to powstaje deszcz 😉

   • JAGA said

    James
    Niebo przedwczoraj bylo czysciutkie,wieczorem zaczely latac samoloty zosatwiajce smugi,wczoraj niebo jeszce bylo czyste,ale od rana znowu zaczeli latac.Nie robie zdjec ale bylo ich ze 20 albo lepiej.Nie mieszkam w miejscowosci gdzie samolot to codziennosc.
    Wieczoram ze smug powoli zaczely sie robic chmury ,az zaslonily cale niebo.Byly do dzis ,ale popoludniem zaczelo przez te chmury przedzierac sie slonce,ale nie zdolalo.Potem polal deszcz.
    To nie byly chmury ,ktore sa jak zwykle.One powstaly ze smug.Zyje juz troche na swiecie i umiem co nieco odrozniac.
    Wiem James z czego powstaje deszcz.

 91. pyxon said

  zrobiłem skromny filmik z fotek które robilem ostatnio bo nie wiem gdzie je przeslac

 92. mariusz said

  Witam. Wczoraj rzeczywiście ilość samolotów rozrzucając smugi była bardzo duża. Zaobserwowałem kratownice i nie tylko. Miałem tez problemy z żołądkiem i bóle głowy. Np. dzisiaj widzę, że jest spokój z porównaniem z tym co było wczoraj. jedynie w stronę Łodzi zaobserwowałem 4 samoloty i smugi.
  fakt od rana nie obserwowałem. Sam fakt, że dzisiaj jest spokój daje coś do myślenia no i to że jeżeli były smugi to znikały krótkim czasie, ale tez nie wszystkie te od strony Łodzi chyba dłużej się utrzymywały ale nie zwróciłem dokładnej uwagi. Dokładnie nie jestem pewien ale widziałem dwa samoloty obok siebie lecące i podwójna smugę z lornetki obserwowałem-wczoraj, trochę pod słońce było ale ogólnie takie ciemno czerwone było. Jeszcze odnośnie mediów dzisiaj pytaniu na śniadanie był jakiś hipnotyzer całości nie widziałem. Ale przez chwile miałem migotanie na ekranie. kiedy zaczął hipnotyzować a najciekawsze miało dopiero być przerwali mu prezenterzy tak jakby dostali informacje, że wystarczy zauważyliście? wyglądało to tak jakby hipnotyzer poczuł się źle z tego powodu.

  • Piotr said

   „A jeśliby tak (…) jakiś demon (…) rzekł ci: „Wyobraź sobie i na
   myśl swą przywiedź taką sytuację: gdzie jedne rozrywki, pomimo swej
   szkodliwości i szpetności potężnej, wieloma dowodami uczonymi
   dowiedzionej, powszechne są i moralnie tolerowane, podczas gdy inne,
   bardziej niewinne i większą możliwość zarazem dające, zabronionymi są i
   od czci wszelakiej odsądza się je, i kary są przewidziane dla
   przekraczających ono zabronienie – większe dużo niźli owe za inne, nieskończenie szpetniejsze zbrodnie – a ty ono zakłamanie widzieć będziesz i obserwować bezsilnie,
   od niemocy swojej bolejąc.” (…) – czy nie padłbyś na ziemię, zgrzytając
   zębami swymi, i nie przekląłbyś demona, który by tak mówił? Tedy pomnij, człowiecze, i do umysłu swego myśl ową, szpetną acz jak śmierć prawdziwą, przyjmij, iż sytuacja owa dzieje się równie i dzisia, i równie nie jesteś ni o włos mały mocen jej odmienić.”

 93. reno said

  Paranoja, jak do tej pory sledzilem wszystko co dzialo sie na tym blogu i respektowalem informacje jakie sa tu zamieszczane. Powysylalem linki do wszystkich znajomych na nk, wklejalem w komentarzach na onecie(sam tak znalazlem ten blog) bo pewne rzeczy na prawde mnie mocno zaniepokoily. Ale jak czytam cos takiego to coraz bardziej zaczyna mi to ‚pachniec’ zwyczajnym gniotem…Po 1sze: gdyby chcieli nas zatrowac jakims syfem z samolotow to za cholere nie byliby na tyle glupi zeby robic to w tak niedyskretny sposob…Po 2gie jak widze zdjecia samolotow, z ktorych wylatuja spaliny (Z SILNIKOW) to nie wiem czy sie smiac czy plakac…Po 3cie polecam lekture o zjawisku zwanym smugą kondensacyjną chocby na glupiej wikipedii…(macie tu tez zdj z 1944roku… http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Fighter_plane_contrails_in_the_sky.jpg )
  Tez bylem wczoraj i jestem teraz w Krakowie i NIE boli mnie glowa, NIE mam uczucia suchosci w nosie, ani ja ani moja dziewczyna, znajomi….NIC sie nie dzieje…Hehe i jeszcze tekst autora, ze ‚potrafia sie utrzymywac caly dzien'(technicznie niewykonalne) dobre, zachecam do lektury podrecznikow z fizyki czy geografii ze szkoly podstawowej… Heh takie cos baaadzo mocno podwaza wiarygodnosc WSZELKICH informacji jakie sie tu pojawily…Mysle, ze to zdecydowany nadmiar myslenia o grypach i kospiracjach…Macie racje mozna od tego zwariowac…
  ps: po 4rte jezeli pan Bein jest powaznym czlowiekiem posiadajacym powazne informacje niech zacznie robic powazne rzeczy w powaznych miejscach.

  • James said

   Zgadzam się

  • Comer said

   Głupota ludzka nie zna granic! Reno, umiesz myśleć? Jak to „po cholerę mieli by to robić w tak niedyskretny sposób”, a znasz DYKRETNY sposob na rozpylanie czegoś w atmosferze? Jestem przekonany ze te smugi to albo aktywator szkodliwości szczepionek o czym mówił ktoś we Wroclawiu, albo ma to służyć technologi HARRP. Wiemy co to jest smuga kondensacyjna, i czasami rzeczywiście niektórzy porzesadzaja, ale oprócz smug kondensacyjnych obserwuje się tez smugi innej natury, smugi CHEMICZNE, które rozpraszają sie w powietrzu po jakiejs dobie dopiero. Wykryto w tych smugach grzyba i metale (bar, glin czy coś takiego). Cholera, zdołowałeś Mnie swoja głupotą… Dla Mnie Problem szczepionek, chemtrailow i codexu nie podlega dyskusji co do ich prawdziwości i szkodliwości…

   • reno said

    Ty mnie dolujesz swoja glupota zalosny czlowieczku. Wyglad smugi kondensacyjnej zalezy od bardzo wielu czynnikow i to oczywiste ze nie kazda bedzie wygladala tak samo. A nawet gdyby to byly smugi chemiczne to nie utrzymywaly by sie dobe bo istnieje cos takiego jak wiatr palancie. Hehe aktywator szkodliwosci szczepionek:D Czyli juz nie ma zabojczego komba 3 wirosow niszczacego istnienia ludzkie tak jak te zwierzatka z czeskich laobratoriow sprzed roku? Cos sie wam gryza te teorie…Proponuje zejsc na ziemie bo schizofrenia a nie szczepionki czekaja na was tuz za rogiem…

   • reno said

    A czemu niby mialoby nie byc bardziej DYSKRETNEGO sposobu niz posostawiamie CHMUR za soba kmiocie? Np cos niewidocznego….Ehh masakra….

   • A-Ż said

    już nie potrzebują aż takiej Dyskrecji (albo i nie ma mają czasu na takie detale) będzie trzeba to i otwartsza wojna będzie Reno, jak nie zacznie się z tym walczyć, a nie siedzieć jak barany na rzeź

   • wiekier said

    Hehe przeciez jak twierdzicie to plany knute przez dziesieciolecia…Wiec czemu mieliby sie tak nagle zaczac spieszyc…Juz samo to ze tu i teraz o tym gadacie swiadczyloby o wielkiej niedoskonalosci ich planu…Skoro prosty (‚otwartsza’;) polaczek nawet o tym wie, musieliby bardzo niepowaznie podchodzic do swoich bardzo powaznych planow:) Heh ‚jak nie zacznie się z tym walczyć, a nie siedzieć jak barany na rzeź’…to co, zamierzasz zaczac strzelac z procy do samolotow pasazerskich?

   • olo said

    DO COMER:
    ‚Jestem przekonany ze te smugi to albo aktywator szkodliwości szczepionek o czym mówił ktoś we Wroclawiu’- hahahahahha, sam sobie zaprzeczasz juz na starcie….Czy gdyby takie cos mialo rzeczywiscie miejsce to czy nie rozpoczeliby tej wielkiej akcji sprajowania juz po zaaplikowaniu szczepionek?? Heh no ale nie pogadasz, bo przeciez ty ‚umiesz myslec’:D:D

   • A-Ż said

    Wiekier, ty myślisz, że Amerykanie mają tylko proce? , a Chińczycy to się nie Zemszczą na winnych gdyby od „grypy” im z pół miliarda ludzi zabito, czy ziemie pozalewało ? Mają z 10 milionów agentów co się „elitą” zachodu zajmują. (patrz B. Fulford np. )

  • Justek said

   Ale coś jednak jest na rzeczy skoro mówi się o tym nawet na niemieckim RTL. Oto link do krótkiego, aczkolwiek siejącego wątpliwości reportażu z tego kanału.

  • Radek said

   najlepsze są stwierdzenia: he he,,,technicznie nie wykonalne. Potem ktoś pisze: Przeczytajcie na wikipedii. Normalnie z kim ja tu mam do czynienia??? Sami inżynierowie obalający ewidentne nie naturalne zjawisko. Człowieku obudź się!!! Mieszkam w mieście nad którym co jakiś czas przelatuje motolotnia. Wczoraj przeleciało conajmniej 30 samolotów w ciągu 30-40 minut!!!! Zrobiły wielką kratownicę na niebie, która utrzymywała się od godziny 12-tej prawie do zmroku!!!! Dawaj maila to prześlę fotki!!!Niech nikt już nie pisze, że to normalne!!! Bo wychodzi na to, że moje szkoły, moje doświadczenie zawodowe to wszystko do dupy. Wychodzi, że to ja jestem nienormalny..ech

   • wiekier said

    Tak ‚technicznie niewykonalne’ bo istnieje cos takiego jak ciagly ruch i przemieszczanie mas powietrza…To, ze powstala taka kratwonica (chmury) swiadczy o tym, ze byly dogodne do tego warunki atmosferyczne…Smuga kondensacyjna to chmura i wcale nie musi znikac po kilku sekundach czy minutach…Po prostu jestes zeschizowany i zaczales zwracac na to uwage bo ‚poczytales na necie’…A pozatym czym sie przejmujesz, przeciez skoro ta ‚kratownica’ wisiala to wisiala a nie opadala:p Chyba, ze zaraz mi powiesz ze opadala 12 godzin…? Im bardziej bezchmurne niebo tym wiecej takich ‚tajemniczych smug’, zauwazyles taka zaleznosc? A dlatego, ze maja mniej ‚przeszkod’ zeby spokojnie sobie opasc do pewnej wysokosci, i tam rozplynac, badz(jak to mialo miejsce w krk 10.09) polaczyc z innymi charakterystycznymi dla danej wysokosci chmurami…Hehe ‚co jakis czas motolotnia’…znasz mapy tuneli powietrznych wszytskich linii lotniczych, samolotow ktore, na wys 11km ciezko czasem zauwazyc? Liczysz je??:D Gratuluje umiejetnosci dobrego gospodarowania czasem…

  • jerzy said

   Wybacz, Reno. Nie chciałbym, aby to wyszło ironicznie. Ale Ty jesteś trochę jak ten człowiek, na którego plują, a on się ociera i mówi „To nic, to tylko deszcz pada” 😉

  • Hej, James, Reno, all the imbecyle

   http://www.cfr.org/project/1364/geoengineering.html
   czyli “Geoengineering: Workshop on Unilateral Planetary Scale Geoengineering” organizowany przez “Council on Foreign Relations”

   Doczytajcie albo spie*****jcie

   • olo said

    Doczytajcie albo spie*****jcie – na tyle cie stac palancie? Kazdy ma prawo do wlasnego zdania jakiekolwiek by ono nie bylo, a ty masz prawo sie z nim nie zgodzic. Hehe takiej wolnosci slowa bys chcial? O taka ‚walczysz’? Ty jestes manipulatorem i siewca zlej propagandy i niepotwierdzonych informacji…..w necie pelno takiego scierwa….jak ty…

    PROSZE NIE USOWAC PO RAZ KOLEJNY TEGO KOMENTARZA. CENZUROWANIE WYPOWIEDZI JEST PODSTAWOWYM ELEMENTEM MANIPULACYJNYM W MEDIACH!!! GDZIE WOLNOSC SLOWA O KTORA TAK (buehehehehehhehe) ‚WALCZYCIE’?

 94. multan said

  Sigh to koljny manipulator!
  1 Lansuje poglad, ze nie warto patrzec na rece decydentom.
  2 Uznaje przeciwstawianie sie zlu za bezsensowna walke z wiatrakami
  3 Pisze o „przypuszczalnym” , jedynym „fakcie naukowym”,(nie zwiazanym z tresciami tego bloga którego ewentualne zaistnienie jest jednym z oficjalnie lansowanych „wyjasnien” dotyczacych oprysków nad wiekszymi aglomeracjami).
  4 Uwaza, ze zwalczanie zla nalezy zaczac od siebie.Rozwijajac ten watek-mozna sie domyslic,ze trzeba pracowac nad soba i (w domysle)TYLKO ZE SOBA(jasne,jednostki latwiej zamiesc pod dywan niz grupy).Zaczac od siebie to znaczy nie zaczac od najwiekszego zla.Najpierw stac sie swietym,a potem brac sie za krzyzowanie planów ludobójcom?
  Dawac nastepnego, ten tu nie jest zbyt sprytny1

  • sigh said

   I teraz moi drodzy – oceńcie sami. Kto tu jest tym „złym”. Wystarczy popatrzeń na ton i cel wypowiedzi. Do której, nie wiem właściwie po co, ale się odwołam.

   Już w pierwszej linijce wypowiedzi mnie obrażasz – ale ok…
   1. Czytanie ze zrozumieniem jest umiejętnością której można się nauczyć, to nic trudnego. Szczerze? Nie chce mi się nawet tłumaczyć – bo mam świadomość, że na pewno czytają to ludzie, którzy widzą subtelną różnicę i znają znaczenia słowa nadinterpretacja.
   2. Właściwie, dokładnie to samo co napisałem wyżej. Ale ok… oceńcie sami „Czy TA konkretna walka toczy się z wiatrakami? Po raz kolejny, tego nie wiem. I nie mam zamiaru nikomu mówić w co wierzyć i do niczego przekonywać.” – bo to napisałem. W sumie można do nadinterpretacji dodać jeszcze jedno trudne słowo – generalizacja.
   3. Przeczytaj punkt 1. i 2. Przeczytałeś? Witam ponownie – nie mogę wyjść z podziwu, jak tworzysz te konotacje – które nie mają żadnego związku z tym co napisałem. Przykre… ale nic to.
   4. W sumie tak, zacząć od siebie – żeby np. bezpodstawnie nie napadać na ludzi bez wcześniejszej analizy tego co mieli do powiedzenia – to by się zgadzało. I tak właściwie, to cały ten „punkt” mógłby stanowić definicję/przykład wyżej wspomnianej nadinterpretacji – bo robisz to doskonale.

   Nie bardzo rozumiem jaki związek z tematem ma „spryt”. Ale przynajmniej wiem czym jest szacunek – przynajmniej na tyle, aby dokładnie przeczytać co napisałeś.

   Pozdrawiam

 95. reno said

  Aha, i powstawanie i utrzymywanie sie smug kondensacyjnych na niebie zalezy TYLKO i wylacznie od (sprzyjajacych powstawaniu smug czy tez nie) warunkow w atmoswerze…Nie moze wiec byc to zjawiskiem ‚cyklicznym’ zalezacym od ilosci rejsow…

 96. James said

  Ludzie, czy wy kiedykolwiek lecieliście samolotem? Czy wiecie z czego sie składa? Widzieliście jak go sie tankuje? Śmiać mi sie z was chce. To przed każdym startem oprócz paliwa powinni ładować tam kilka ton chemii. I co na każdym lotnisku ma być taka stacja z chemią? HAHAHA
  Proponuje wrócić się do 2 klasy liceum i poczytać nieco o atmosferze. To co wy pokazujecie na tych filmikach i fotkach to NAJZWYCZAJNIEJSZE chmury pierzaste, pierzasto-kłębiaste lub pierzaste warstwowe. Przestańcie siać panike. Porozmawiajcie z byle meteorologiem – rozwieje wasze teorie niczym wiatr.
  Ten blog sie robi naprawdę dziwny. Jeżeli chodzi o grypę i niebezpieczne szczepionki to jestem jak najbardziej z wami. Jednak sami sobie strzelacie w kolanko waszymi opryskami, GMO, NWO, szarakami, jaszczurami, Nibiru, 2012 i całą resztą bzdur. I wy chcecie rozmawiać z kimś normalnym.
  Czy wy myślicie, że mozna tak wymordować nieświadome miliardy ludzi? II Wojna Światowa była wielką masakrą a wy mówicie o miliardach. Stuknijcie sie. Takie zło to by chyba sam szatan musiał sprawić, nie człowiek. A zwykły żołnierz, policjant i lekarz to nie jest diabeł wcielony i nie będzie was chciał mordować. Pozdrawiam

  • allseiingeye said

   Słuchaj James, nie masz pojęcia o czym mówisz, ludzie szukają wiadomości, a ty widzę że nawet nie jesteś na pierwszym etapie. Smuga kondensacyjna wytważa się z różnicy temperatur między spalinami a otoczeniem, na wysokościach 5tys m – wyżej. Wytrącone kryształki lodu, nie utrzymują się w powietrzu jednak więcej jak od 5s do 5min w zależności od warunków atmosferycznych i wysokości. To co jest na zdjęciach, i co możemy obserwować nad większymi miastami w Europie, to nie są smugi kondensacyjne. W Częstochowie, gdzie mieszkam, nie ma korytarza lotniczego, zachaczają dwa korytarze, ale nie przechodzą przezz centrum miasta, samoloty u nas to rzadkość. Wczoraj nad miastem mieliśmy szachownice…. z Chemicznych opryskó areozolowych….

   • James said

    ojejku, żyjemy w czasach zagłady. Kwas sie leje z nieba. A wy biedaczki wszyscy chorzy jesteście. A ja mieszkam w dużym mieście akurat z portem lotniczym i jakoś jestem zdrowy, cała moja rodzina także. Nikomu nic nie jest i do lekarza chodzimy raz na dwa lata jak mamy katar w styczniu.

   • Bromba said

    Nie rozumiem czegoś,wchodzicie tu w jakim celu? Nie zgadzacie się z tym o czym piszemy to udajcie się gdzie indziej,tam wam przyklasną i zauważą jacy jesteście „mądrzy”.

  • Mateo said

   Biedny człowieku!!! Człowieku o mentalnosci niewolnika takich jak ty to ja spotykam dziesiątki w codziennym życiu i żal mi Was naprawde… Już niedługo wasze zderzenie z rzeczywistością będzie bardzo bolesne… To że ty biedny człowieku nie dostrzegasz tego co sie dzieje na świecie to nie znaczy że wszyscy mamy chodzić z klapami na oczach…
   Uważasz, że coś jest niemożliwe bo ty tego nie pojmujesz??
   Dokształć sie troche i otwórz swój skostniały umysł może wtedy przejrzysz na oczy. Uważasz, że problem GMO jest śmieszny, że chemitrails są śmieszne, że Ufo, NWO itd to smieszne zagadnienia?? Sam jestes śmieszny i żałosny bo nie masz o tym wiedzy i pojęcia albo jesteś dezinformatorem…
   Żyj dalej w swoim Matrixie Panie James i inni podobni!!!!

   • reno said

    To najlepiej nic juz nie rob, nie pracuj, zapomnij o codziennym zyciu i sam sie wkop do piachu, bo pzreciez GRYPA, SZCZEPIONKI, CHEMIA Z NIEBA, chca CIE zabic!!!!! smierc!!!!nie ma ucieczki!!

  • Grashka said

   James poczekamy pożyjemy to nie od razu truje ale powoli rak rozwija się też powoli i długo a jak się rozwinie to dopiero boli a czasami już za póżno zastanów się albo jesteś z tych co nas trują

  • ToJa said

   Technologia tworzenia „chemtrails” oficjalnie potwierdzona !

   http://www.globalnaswiadomosc.com/timechemtrailsholdren.htm

   i wszystko jasne

   tylko że ten cały efekt cieplarniany to jeden wielki pic!
   Jeszcze niedawno debatowali nad zagrożeniami wynikającymi z globalnego oziębiania się klimatu. Szybko zmienili zdanie. Efekt cieplarniany bardziej im się kalkuluje.

  • James, Reno, i inne mutanty i imbecyle (specjaliści z koziej d… — chciałbym tu przeprosić wszystkie kozy jeśli poczuły się obrażone tym porównaniem)

   http://www.cfr.org/project/1364/geoengineering.html
   czyli “Geoengineering: Workshop on Unilateral Planetary Scale Geoengineering” organizowany przez “Council on Foreign Relations”

   Doczytajcie albo spie*****jcie

   • olo said

    Doczytajcie albo spie*****jcie – na tyle cie stac palancie? Kazdy ma prawo do wlasnego zdania jakiekolwiek by ono nie bylo, a ty masz prawo sie z nim nie zgodzic. Hehe takiej wolnosci slowa bys chcial? O taka ‚walczysz’? Ty jestes manipulatorem i siewca zlej propagandy i niepotwierdzonych informacji…..w necie pelno takiego scierwa….jak ty…

 97. Powinniście wszyscy zobaczyć ten film, rozjaśni się niektórym sceptykom... said

 98. mariusz said

  no bo w porcie lotniczym to startują samoloty, a nie rozpylają gazy a druga sprawa może nie z twojego portu startują. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że jeżeli coś robią to tak żebyśmy się nie dowiedzieli. Druga sprawa wyśmiewać coś co nie jest do końca naturalne świadczy o tym że zamykasz się na odpowiedź. Otwierasz się na manipulacje. Najlepiej szukać odpowiedzi ale nie wprowadzać sobie do podświadomości, że to jest ok, już lepiej powiedzieć możliwe. mam nadzieje, że zglebiłeś temat na jakiej zasadzie cały proces się może odbywać

 99. Bebea said

  Kilka razy już wstawiałam ten post tutaj, ale nie przeszło.
  Spróbuję jeszcze raz. Ciekawe zdjęcia, popatrzecie:

  „Dokładnie tak jak napisał powyżej Jogibabu – samoloty nie mogą się krzyżować, zwłaszcza nad dzielnicą mieszkaniową Krakowa ://
  tutaj zdjęcie zrobione 31.08.2009 – zaraz po tym manewrze
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25e272a747437735.html

  a tutaj zamykanie „trójkąta”
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4fd6bfd7cc28428.html

  inne „ciekawostki” (wybaczcie ten sarkazm, ale jak to nazwać..?)
  sporo zdjęć tych smug każdy z nas zrobił, więc postanowiłam dać takie inne trochę przykłady”

  zdjęcie dwóch samolotów, praktycznie prawie na tej samej wysokości: jeden zostawia smugę, drugi nie (i tutaj też można właścicie mówić o bardzo niebezpiecznie bliskim locie obu maszyn)
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f1b3f82c90e4bd.html

  samoloty lecące po jednej smudze, trochę gorsza jakość bo robione komórką, ale widać „prowadzącego” oraz dwóch za nim:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809d185aa8c55b6e.html
  zbliżenie:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3c00ba621d0ce4.html

  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

  a tutaj bardziej „zwykłe” z wczoraj, dla popracia artykułu:
  świt (zwykłe chmury i już smugi chemitralowe):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21cdfc1b760a73de.html
  bezpośrednio nad moim domem ok 3 po południu:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/355d700836989f44.html

  więcej na fotosiku
  Pozdrawiam”

 100. Grashka said

  Tak czytam te wszystkie wypowiedzi tylko smugi i smugi was trują a za chwilę polecicie do marketów i kupicie zdrową żywność zastanówcie się , przecież wszędzie i wszystkim nas trują teraz Unia proponuje warzywa i owoce zamiast chipsów w szkole i znowu trują nasze dzieci modyfikowanymi warzywami i owocami,też tak myślę musimy się wziąć za zakłady mięsne takie niby zdrowe wędliny bez konserwantów płacimy np: 37 zł za szynkę i to ma być bez konserwantów czy oni mają nas za głupków przestańmy to kupować i trzeba patrzeć na ich wygląd to widać gołym okiem , mięso ile ma wody i konserwantów dawniej jak się coś robiło z mięsa to nie było tyle wody , też nie wiemy co nam wciskają czas najwyższy żebyśmy zaczęli bojkotować my tracimy zdrowie a oni zarabiają nas. CZAS POBUDKI MOI DRODZY JAK NIE BĘDZIEMY WALCZYĆ TO NAS WYKOŃCZĄ JAK NIE SMUGAMI TO ŻYWNOŚCIĄ

  • marek said

   Zgadza się wystarczy spojrzeć na szynkę. Widać (proszę się nie śmiać) smugi, zagęszczona woda. Jak takie coś zamrozicie, a później odmrozicie to pół szklanki z kilograma pokrojonej szyneczki odzyskacie pół szklanki wody. Żeby była to tylko woda… Całe szczęście że jestem chory na orthoreksję. To nowy wymysł zabójczego kartelu farmaceutycznego. Orthoreksja to tłumacząc na mój prosty język czytanie ulotek z zywnoscią, unikanie aspartamu, gluteminianu sodu i spożywanie dużej ilości warzyw.

 101. aśka said

  Chemtrail nad:\
  Przemyślem

  Warszawą
  Legnicą

  Gnieznem

  Mysłowicach

  Gdańskiem

  Lublinem

  gdzieś w Polsce


  _________
  skład chemiczny

 102. bies.. said

  ….no coz,myslalem ze polacy sa bardziej rozsadni i wezma wszystko co najlepsze z tego BURDELU demokratyczno-kapitalistycznego,ale jak zwykle wybrali to najgorsze SWINSTWO i to pod kazdym wzgledem.Przykre lecz prawdziwe.

 103. WetMind said

  UWAGA, WAŻNE!!!!!!!!

  Witam po mojej dłuższej nieobecności w komentarzach. Jeżeli nadal ktoś uważa, że Jane Burgermeister NIE ISTNIEJE, że jest fikcyjną postaci i inne takie głupie zarzuty, to proszę obejrzeć świeżutki wywiad twórcy genialnej strony Project Camelot (która tak jak My walczy o prawdę na świecie) z wyżej wymienioną panią.

  No i co niedowiarki? Fikcyjna postać? Kolejny niepodważalny fakt, że jednak COŚ jest na rzeczy w sprawie szczepionek.

  • WetMind said

   Proponuję wstawić ten film jako oddzielny news, dla ludzi nieprzekonanych w autentyczność pani Jane Burgermeister. Da się to załatwić grypa666?

  • Comer said

   Wiekszosc tu nie zna angielskiego przeciez….

   • WetMind said

    Nie rozumiem sceptycznego podejścia, nie czytałem powyższych komentarzy, więc być może coś mnie ominęło, Comerze. Stwierdzenie, że większość aktywnych osób na tym blogu nie zna angielskiego – uważam, że jest to grubą przesadą, każdy różni się w poziomie zaawansowania, ale powyższy wywiad jest prowadzony dosyć prostym językiem, w którym padają dość znane wyrazy dla osób od czasu do czasu czytających zagraniczne newsy na temat szczepionek.

    Mimo wszystko polecam chociażby przyjrzenie się, z jaką pasją i elegancją odpowiada pani Jane na pytania Billa Ryana z Project Camelot.

 104. Comer said

  Czy słowa Kennediego nie pobudzają nikogo do myślenia tym bardziej ze został zamordowany??

  Czy zeznania tej kobiety nikogo nie wzruszają? Nadal uważacie ze nikt niczego złego nie planuje??

  Czy umiecie myslec? Czy totalnie ufacie rządowi?
  Nie widzicie statystyk ze Usa są skazane na bankructwo?
  Czy film „spowiedź agenta” nie budzi w nikim oburzenia?

  Czy u nikogo nie wzbudza podejrzeń ze ponad 100 osób spotyka się co roku nie informując mediów, tzw. Grupa Bilderberg?

  Co jeszcze trzeba pokazać niektórym ignorantom żeby zobaczyli co się świeci?

 105. James said

  Za 20 lat będziecie śmiali się z własnej głupoty spiskowcy 😉

  • Comer said

   Za parę miesięcy, lat, o ile będziesz żywy, będziesz żałował ze byleś taki naiwny bo wierzyłeś tylko oficjalnym media, a wyśmiewałeś niezależne dochodzenia… Brak mi slow do ludzi którzy wyśmiewają „teorie spiskowe” (Chociaż samo słowo „Teorie spiskowe” rzeczywiście ma charakter prześmiewczy…). Nie rozumiem jak można wierzyć ze wszystko jest w porządku na podstawie niektórych informacji i jeszcze „spać”, tracę wiarę w ludzi…

  • Bromba said

   Mylisz się 🙂 ,za 20lat,tak samo jak dziś będziemy się zastanawiać skąd brały się tak ogłupione przez oficjalny „jedynie właściwy” nurt ograniczone egzemplarze jak ty? I jak to było możliwe,że nic do nich nie docierało? Tak jak w dzisiejszych czasach zastanawiamy się jak to się stało,że zamiast się bronić ,zbuntować czy podjąć konstruktywne działanie,miliony Żydów szło jak potulne baranki do komór gazowych,jechało do obozów zagłady-myśląc,że nic złego się nie stanie;albo jak niektórzy,że jadą do sanatoriów itd.Wyobraź sobie,że robiono z nich nawet różne przedmioty użytkowe m.in.mydło,dr Mengele zawsze w nienagannie białym kitlu przeprowadzał na nich potworne eksperymenty medyczne.Skutki ,których odczuwali jeśli przeżyli przez całe życie (patrz wspierający ich dr Rath i jego Fundacja).Zapewne nie śniło im się nawet,że zbrodniarze wykonujący je na nich, szybciutko zaczną znów pracę dla czołowych koncernów farmaceutycznych amerykańskich,niemieckich, angielskich zajmując czołowe stanowiska,a jednak.

  • James, a ja Ci gwarantuje że Ciebie i Tobie podobnych imbecyli i pokrewnych wybryków natury tu za rok już nie będzie i wszyscy odetchniemy z ulgą..

   http://www.cfr.org/project/1364/geoengineering.html
   czyli “Geoengineering: Workshop on Unilateral Planetary Scale Geoengineering” organizowany przez “Council on Foreign Relations”

   Doczytajcie albo spie*****jcie

   • Jose said

    http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html

    “Policy Implications of Greenhouse Warming: Mitigation, Adaptation, and the Science Bases” where the conclusion by the U.S. National Center for Atmospheric Research is that the most effective global warming method of mitigation (corrective) is the spraying of reflective aerosol compounds into the atmosphere utilizing commercial, military and private aircraft.

   • olo said

    Doczytajcie albo spie*****jcie – na tyle cie stac palancie? Kazdy ma prawo do wlasnego zdania jakiekolwiek by ono nie bylo, a ty masz prawo sie z nim nie zgodzic. Hehe takiej wolnosci slowa bys chcial? O taka ‚walczysz’? Tak traktujesz ludzi, ktorzy maja INNE zdanie niz ty? Ty jestes manipulatorem i siewca zlej propagandy i niepotwierdzonych informacji…..w necie pelno takiego scierwa….jak ty…

 106. borsuk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2041621,11,item.html
  rzecznik praw obywatelskich na temat ludobojstwa

 107. sigh said

  Cóż… miałem nadzieję, że może się tu wywiązać normalna dyskusja, jednak poziom frustracji jaki pokazujecie – i zabawa w „palenie czarownic” – ech… to nie dla mnie. Zaraz się tu co niektórzy pozagryzacie – i po co? Jaka by prawda nie była – i tak w interesie wszystkich jest wspólne dobro. Bo wszystkim nam na dobrą sprawę i tak zależy na tym samym. Widzę jednak, że wyższym priorytetem jest tu skakanie sobie do gardeł – niż autentycznie działanie w słusznej sprawie. Podejście niektórych zakrawa o fanatyzm – który nawet w słusznej sprawie się nie sprawdzi. Ale taka jest już chyba nasza mentalność… nie? Walczyć między sobą, w kontraście do problemu.

  Pozdrawiam i miłego wieczoru, wyłączam się z rozmowy.

 108. Bożena said

  Tak się zastanawiam od paru godzin dlaczego nie przechodzi tutaj mój komentarz? (bebea)
  Chciałam podzielić się z Wami ciekawymi zdjęciami, ale niestey nie udało się…
  Pozdr. B.

 109. James said

  Tu nie chodzi o to, że jestem „zaślepiony”, „zmanipulowany” itp. Nie przypomina wam to czegoś? Wtajemniczeni to tylko w sektach i w rodzinie Radia Maryja. My wewnątrz wszyscy prawi a na zewnątrz sami masoni 😉
  Większość teorii spiskowych znam i co z tego. Jeśli myślicie, że da sie zamordować tak wielką liczbę ludzi w tak krótkim czasie to z kolei wy jesteście naiwni.
  Póki co czekam na dalsze informacje na temat szczepionek a Jaszczury, które przylecą na Nibiru i podbiją świat w imie czegoś to wkładam między bajki o czerwonym kapturku. Miłego Wieczoru

  • Comer said

   Pokaz mi choć jeden cytat z tego forum o nibiru i replitanach… Nie znajdziesz takiego, wiec czemu tak pieprzysz?

  • Bromba said

   Przestań człeku bredzić i wkładać w nasze usta rzeczy,o których tu nie było mowy!! Wprost przeciwnie ,gdy pojawiał się temat o którym piszesz wyrażaliśmy swoje negatywne zdanie na temat tej manipulacji. Jesteś jednym z manipulatorów,którzy mają za zadanie nas ośmieszyć właśnie.Skoro uważasz,że jesteśmy tak naiwni to po co w ogóle tu wchodzisz i podejmujesz dyskusje?? A co do wymordowania tak dużej liczby ludzi w tak krótkim czasie,to jak najbardziej jest to możliwe-za pomocą m.in. broni biologiczno-chemicznej.Ale przecież ona wg ciebie nie istnieje,ponieważ nie możesz jej zobaczyć 🙂

 110. jiri said

  Skąd wiecie ze to są smugi chemiczne?

  • Comer said

   Smuga chemiczna rozprasza sie po kilku inutach gora, zanika tuz za samolotem. Smugi chemiczne o ktorych mowa pozostaja w atmosferze przynajmniej dobe rozrastajac sie. Ponadto wykryto chemiczny sklad tych smug m.in. bar i grzyb.

   • Radek said

    Jak przytaczał Antymaterialny słowa wielkich myślicieli:

    „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone, Wielkie są utrzymywane w tajemnicy dzięki niedowierzaniu opinii publicznej”
    „Są zawsze trzy etapy ujawniania prawdy. Każda prawda przechodzi przez trzy etapy. Najpierw jest wyszydzana, potem gwałtownie zwalczana, a w końcu zostaje uznana za oczywistą.”

   • Magda said

    Bardzo istotny argument.

  • aśka said

   J. F. Kennedy talks about secret devils,(Masons& Illuminati)

 111. Grashka said

  http://otworz-oczy.org/index.php/codex-alimentarius-audycja-trzeci-program-polskiego-radia/#comments

  • Radek said

   OCZYWIŚCIE TEN Z PRZODU TO SZYBOWIEC BEZ SILNIKÓW:):):) JESTEM PEWIEN, ŻE ZNAJDĄ SIĘ TACY KTÓRZY TAK NAPISZĄ:):)

 112. Jose said

  http://www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html

  „Policy Implications of Greenhouse Warming: Mitigation, Adaptation, and the Science Bases” where the conclusion by the U.S. National Center for Atmospheric Research is that the most effective global warming method of mitigation (corrective) is the spraying of reflective aerosol compounds into the atmosphere utilizing commercial, military and private aircraft.

 113. multan said

  Tak sie sklada,ze mój kolega ze szkolnej lawy sluzyl na pocz. lat 90-tych na najwiekszym lotnisku wojskowym w Polsce.Nie uznaje chemtraili za normalne zjawisko.
  Chcialem podzielic sie jeszcze uwaga na temat obchodów rocznicy zawalenia wiez WTC.Uderzylo mnie jak niewiele zdjec ukazanych w panstwowych i „komercyjnych” mediach pokazywalo zgromadzonych tam ludzi.Wszystkie ujecia z bliska. Za to Al-kaida,terror,terroryzm,samobójczy zamach i wojna zostaly odmienione przez wszystkie mozliwe przypadki.W TVN doszli w rozwijaniu tych bredni az do „wojny cywilizacji”, „ataku islamu” itp.
  Jesli chodzi o problem „otwierania oczu” ludziom chcialbym zwrócic uwage na potencjal mechanizmu plotki. Rozmawianie z sasiadami,ludzmi ledwo nam znanymi, a nawet z nieznajomymi moze przynosic konkretne efekty( o ile nie zbombardujemy ich masa informacji od razu,dajac sie jednak ciagnac za jezyk w wypadku zainteresowania).Mozna w kolejce do urzedu,w sklepie, autobusie,pociagu,taksówce,u fryzjera…Mozna np. w rozmowie o pogodzie wskazac, ze czlowiek juz ja ujarzmil,pokazac chemtraile, objasnic itd. Po kilku próbach mozna sobie usprawnic sposób dzialania. Warto rozmawiac! 🙂 Nigdy nie wiadomo,na jaki grunt padnie informacja.Pamietajmy o Gandhim, który pól zycia chodzil od chaty do chaty i przekonywal o swoich racjach.Mamy to szczescie, ze Polacy maja duze sklonnosci do konspiracji,kombinatorstwa i buntu.Trzeba to takze brac w rachube.

  Autorom bloga i licznym dyskutantom dziekuje, bo przekonali mnie do ruszenia tylka we wlasnej sprawie.Wszystkim zas zycze zdrowia i powodzenia

 114. Bożenna said

  Tak więc wklejam jeszcze raz swój komentarz (już próbowałam wcześniej jako Bozena, bebea)
  ciekawe zdjęcia

  Dokładnie tak jak napisał powyżej Jogibabu – samoloty nie mogą się krzyżować, zwłaszcza nad dzielnicą mieszkaniową Krakowa ://
  tutaj zdjęcie zrobione 31.08.2009 – zaraz po tym manewrze
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25e272a747437735.html

  a tutaj zamykanie „trójkąta”
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4fd6bfd7cc28428.html

  inne „ciekawostki” (wybaczcie ten sarkazm, ale jak to nazwać..?)
  sporo zdjęć tych smug każdy z nas zrobił, więc postanowiłam dać takie inne trochę przykłady”

  zdjęcie dwóch samolotów, praktycznie prawie na tej samej wysokości: jeden zostawia smugę, drugi nie (i tutaj też można właścicie mówić o bardzo niebezpiecznie bliskim locie obu maszyn)
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f1b3f82c90e4bd.html

  samoloty lecące po jednej smudze, trochę gorsza jakość bo robione komórką, ale widać „prowadzącego” oraz dwóch za nim:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809d185aa8c55b6e.html
  zbliżenie:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3c00ba621d0ce4.html

  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

  a tutaj bardziej „zwykłe” z wczoraj, dla popracia artykułu:
  świt (zwykłe chmury i już smugi chemitralowe):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21cdfc1b760a73de.html
  bezpośrednio nad moim domem ok 3 po południu:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/355d700836989f44.html

  więcej na fotosiku po otwarciu zdjęc,
  pozdrawiam Pana Piotra !!! Dzięki za wspaniałą robotę.

 115. Bożenna said

  Ilość komentarzy w tym temacie blogu świadczy o tym, że naprawdę jesteśmy zbulwersowani tą sprawą.

 116. Bożenna said

  Ok, może moje posty były zbyt długie, więc skracam, daję po kolei:

  Dokładnie tak jak napisał powyżej Jogibabu – samoloty nie mogą się krzyżować, zwłaszcza nad dzielnicą mieszkaniową Krakowa ://
  tutaj zdjęcie zrobione 31.08.2009 – zaraz po tym manewrze
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25e272a747437735.html

 117. Bożenna said

  Cz. 2

  inne „ciekawostki” (wybaczcie ten sarkazm, ale jak to nazwać..?)
  sporo zdjęć tych smug każdy z nas zrobił, więc postanowiłam dać takie inne trochę przykłady”

  zdjęcie dwóch samolotów, praktycznie prawie na tej samej wysokości: jeden zostawia smugę, drugi nie (i tutaj też można właścicie mówić o bardzo niebezpiecznie bliskim locie obu maszyn)
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f1b3f82c90e4bd.html

  samoloty lecące po jednej smudze, trochę gorsza jakość bo robione komórką, ale widać „prowadzącego” oraz dwóch za nim:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809d185aa8c55b6e.html
  zbliżenie:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3c00ba621d0ce4.html

 118. Bożenna said

  cz. 3

  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

  a tutaj bardziej „zwykłe” z wczoraj, dla popracia artykułu:
  świt (zwykłe chmury i już smugi chemitralowe):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21cdfc1b760a73de.html
  bezpośrednio nad moim domem ok 3 po południu:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/355d700836989f44.html

  więcej na fotosiku
  Pozdrawiam

 119. Bozenna said

  cz. 3

  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

  więcej na fotosiku

  Pozdrawiam serdecznie P. Piotra !

  • Magda said

   Ale co z tym zrobić?
   Wiem od pilota wojskowego,że nie wolno im ćwiczyć w terenie zabudowanym,wiem także od tej osoby,że rozpylane jest m.in. coś to do zakłóceń radiologicznych,ale wolno im to robić tylko zimą i nie w terenie zabudowanym.

   Sanepid-nie jest zainteresowany
   wojewódzki inspektorat środowiska-nie słyszał,nie widział,próbek nie pobierze
   policja-zdziwiona
   Czyli KTO ma się tym zająć?

   Może prokuratura wojskowa?
   W sumie jak latają nad pastwiskami i płoszą zwierzęta ,to wojsko płaci za straty.

 120. aśka said

  Czy te nowe chmury nie są wynikiem grzebania w atmosferze? Trudno mi uwierzyć w to, że w XXI wieku odkryto nowe chmury.

  http://www.gadu-gadu.pl/5348307987951511188/asperatus–nowy-rodzaj-chmur

  2009.06.18 51 Komentarze 33 osoby polecają asperatuschmuryciekawostki
  Asperatus – nowy rodzaj chmur
  Źródło: bbc.co.uk

  Prawdopodobnie odkryto nowy rodzaj chmur. To bardzo ekscytująca informacja, bo jeśli specjalistom z Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego uda się dodać ich nazwę do oficjalnego Międzynarodowego Atlasu Chmur, będzie to pierwszy nowy rodzaj chmur od roku 1951.

  Gavin Pretor-Pinney, założyciel Towarzystwa Oceny Chmur, który – podobno – jako pierwszy stwierdził, że jest to nieznany dotąd rodzaj chmur, mówi, że kiedy zauważył je na zdjęciach, nie potrafił zaklasyfikować do żadnego ze znanych rodzajów.

  To trochę jak patrzeć na powierzchnię nieco wzburzonego morza od spodu – powiedział Pretor-Pinney.

  „Nowym” chmurom zaproponowano nadać nazwę asperatus (łac. chropowaty, wburzony, nierówny). Ciekawe jest to, że chmury wyglądają na burzowe, ciężkie, ale zwykle szybko się rozpływają.

  Niestety, żadne źródło nie podaje przyczyny powstawania takich chmur. Ciekawe, czy to faktycznie nowe zjawisko, czy też grube niedopatrzenie ze strony meteorologów, którzy „przeoczyli” ten rodzaj chmur, nie uwzględniając go w Międzynarodowym Atlasie Chmur?

  Autor: Anna Błońska, http://www.kopalniawiedzy.pl
  foto http://files.gadu-gadu.pl/d29d387307237af5b7d29c8bfcc3e1140f3c54c4.jpg  http://fotoforum.gazeta.pl/k/asperatus.html
  Dziwnów_chmury nad Dziwnąhttp://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ih/eb/ttkj/pWqVSOP2Zhz3GjZ1lB.jpg

  Dziwnów_9.07.2008


  Dziwnów


 121. aśka said

  Nowy rodzaj chmur odkrytych w XXI wieku!? To już zakrawa na kpiny! Manipulują w atmosferze, a później wmawiają nam, że odkryli nowe chmury. A my mamy nad tym przejść do porządku dziennego, po tym jak obserwujemy nad naszymi głowami chemtraile.

  http://www.gadu-gadu.pl/5348307987951511188/asperatus–nowy-rodzaj-chmur
  2009.06.18 51 Komentarze 33 osoby polecają asperatuschmuryciekawostki
  Asperatus – nowy rodzaj chmur
  Źródło: bbc.co.uk

  Prawdopodobnie odkryto nowy rodzaj chmur. To bardzo ekscytująca informacja, bo jeśli specjalistom z Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego uda się dodać ich nazwę do oficjalnego Międzynarodowego Atlasu Chmur, będzie to pierwszy nowy rodzaj chmur od roku 1951.

  Gavin Pretor-Pinney, założyciel Towarzystwa Oceny Chmur, który – podobno – jako pierwszy stwierdził, że jest to nieznany dotąd rodzaj chmur, mówi, że kiedy zauważył je na zdjęciach, nie potrafił zaklasyfikować do żadnego ze znanych rodzajów.

  To trochę jak patrzeć na powierzchnię nieco wzburzonego morza od spodu – powiedział Pretor-Pinney.

  „Nowym” chmurom zaproponowano nadać nazwę asperatus (łac. chropowaty, wburzony, nierówny). Ciekawe jest to, że chmury wyglądają na burzowe, ciężkie, ale zwykle szybko się rozpływają.

  Niestety, żadne źródło nie podaje przyczyny powstawania takich chmur. Ciekawe, czy to faktycznie nowe zjawisko, czy też grube niedopatrzenie ze strony meteorologów, którzy „przeoczyli” ten rodzaj chmur, nie uwzględniając go w Międzynarodowym Atlasie Chmur?

  Autor: Anna Błońska, http://www.kopalniawiedzy.pl
  foto http://files.gadu-gadu.pl/d29d387307237af5b7d29c8bfcc3e1140f3c54c4.jpg  http://fotoforum.gazeta.pl/k/asperatus.html
  Dziwnów_chmury nad Dziwnąhttp://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ih/eb/ttkj/pWqVSOP2Zhz3GjZ1lB.jpg

  Dziwnów_9.07.2008


  Dziwnów


 122. Ogarnijcie się ludzie. to nie są żadne chemikalia tylko tzw smugi kondensacyjne które powstają na dużych wysokościach na skutek sprężania gazów przez silniki turbośmigłowcowe / turbośmigłowe.

  Takich bzdur jak tutaj nie widziałem nigdzie indziej, opanujcie swoją żądze teorii spiskowych i zacznijcie myśleć logicznie.

  „Smuga kondensacyjna (ang. contrail) to zbudowana z kryształków lodu chmura cirrocumulus (dokładnie Cirrocumulus fractus), powstająca najczęściej za samolotem odrzutowym lecącym w górnej troposferze i dolnej stratosferze, najczęściej na wysokości między 8 a 15 km nad ziemią. Może też wystąpić za samolotem o napędzie śmigłowym, jeśli tylko zaistnieją ku temu odpowiednie warunki.

  jest to definicja smugi kondensacyjnej z wikipedii, dodam tylko że
  nie jest ona możliwa do wytworzenia przez samoloty śmigłowcowe typu ATR czy mniejsze typu Cessna (napęd śmigłowy) bo ich silniki nie sprężają powietrza wiec to jest małe przeoczenie na wiki

  moj mail :
  marian_zacharski747@o2.pl

  • James said

   Prawda. A to co tu wyżej dali link:

   To nic innego jak samoloty lecące na dopalaczach. Dopalacz to urządzenie wtryskujące dodatkową porcje paliwa za główną komorą spalania i daje większą moc. Można go włączyć i wyłączyć w razie potrzeb. Radzę na prawdę wsiąść w samolot i sie przelecieć. Zamówcie miejsca na tyłach i ogarnijcie co sie dzieje 😉

  • grypa666 said

   Widać, że się w ogóle nie orientujesz w tym czym są chemtrails, w odróżnieniu od contrails. W USA były robione analizy chemiczne z próbek pobranych z balonów na duzych wysokościach – wyniki są dostępne, można je łatwo znaleźć, choć nie wiem czy po polsku. Druga rzecz to korytarze powietrzne – te smugi w wielu przypadkach nie pokrywają się w żaden sposób z korytarzami. Po trzecie, są relacje świadków (te zawsze można podważyć, choć są nawet zdjęcia). Po czwarte – jak sądzisz, jeśli ktoś miałby plan selektywnego zniszczenia ludności świata to co by wykorzystał?

  • Hej, Pilot Pixie,

   „myślcie logicznie” .. imbecyle nawołujące do myślenia logicznego.. to mi dopiero..

   http://www.cfr.org/project/1364/geoengineering.html
   czyli “Geoengineering: Workshop on Unilateral Planetary Scale Geoengineering” organizowany przez “Council on Foreign Relations”

   Doczytajcie albo spie*****jcie

 123. aśka said

  Wyszperałam coś takiego w necie

  Za pare tygodni powstaje ruch obrony swiata, przylacz sie do nas i
  „walcz” z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
  KOdeksem zywnosciowym, jezeli chcesz wstapic lub pomóc naszemu
  stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
  pseudonim i opowiedz cos o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach
  zawodowych. Nasz nr to 7194505

 124. Boźenna said

  cz. 2 (rowniez odpowiedz na post powyzej co do powstawania smug na „określonych” – ha ha – wysokościach

  zdjęcie dwóch samolotów, praktycznie prawie na tej samej wysokości: jeden zostawia smugę, drugi nie (i tutaj też można właścicie mówić o bardzo niebezpiecznie bliskim locie obu maszyn, na ogół niedozwolonych, poza pokazami lotniczymi)
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f1b3f82c90e4bd.html

  • on_23cm said

   Dalmierzem sprawdzałaś ich wysokości?
   A odległości między nimi to kilkaset metrów, kilkaset razy więcej niż na pokazach lotniczych

   • multan said

    Nawet jesli te kilkaset metrów, o których piszesz, dotyczyloby pulapu,a nie odleglosci, to ewentualna róznica temperatur i wilgotnosci nie spowodowalaby tego,ze jeden samolot puszcza gruba i trwala smuge, a drugi NIC.Gdyby byla to smuga kondensacyjna,to drugi powinien tez ja miec za soba.I jesli róznica pulapów bylaby istotna,to najwyzej stworzyloby pewne róznice w intensywnosci i/lub trwalosci sladów spalin. W powiekszeniu jednak widac wyraznie,ze samoloty maja taka sama wielkosc i ksztalt.Zaryzykowalbym nawet twierdzenie,ze sa tego samego typu.

  • akabej said

   Jakbym miał robić opryski żeby truć ludzi to robiłbym je nad miastami na niskiej wysokości, tak by jak najszybciej na nie spadły. Nie przeszkadza wam w Waszych teoriach spiskowych to, że chemitraile są na dużych wysokościach i jak sami co poniektórzy zauważyli są robione tak by jak najdłużej utrzymać się w powietrzu? Czy wasze spiskowe teorie nie pozwalają wam racjonalnie do tego podejść i musicie wszędzie widzieć powiązanie z grypą? Myślicie, że firmy farmaceutyczne płacą większości populacji, żeby oszukiwać was, nielicznych?

 125. aśka said

  wklejam to już 3 raz bo nie chciało wcześniej przejść

  http://www.gadu-gadu.pl/5348307987951511188/asperatus–nowy-rodzaj-chmur

  2009.06.18

  Prawdopodobnie odkryto nowy rodzaj chmur. To bardzo ekscytująca informacja, bo jeśli specjalistom z Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego uda się dodać ich nazwę do oficjalnego Międzynarodowego Atlasu Chmur, będzie to pierwszy nowy rodzaj chmur od roku 1951.

  Gavin Pretor-Pinney, założyciel Towarzystwa Oceny Chmur, który – podobno – jako pierwszy stwierdził, że jest to nieznany dotąd rodzaj chmur, mówi, że kiedy zauważył je na zdjęciach, nie potrafił zaklasyfikować do żadnego ze znanych rodzajów.

  To trochę jak patrzeć na powierzchnię nieco wzburzonego morza od spodu – powiedział Pretor-Pinney.

  „Nowym” chmurom zaproponowano nadać nazwę asperatus (łac. chropowaty, wburzony, nierówny). Ciekawe jest to, że chmury wyglądają na burzowe, ciężkie, ale zwykle szybko się rozpływają.

  Niestety, żadne źródło nie podaje przyczyny powstawania takich chmur. Ciekawe, czy to faktycznie nowe zjawisko, czy też grube niedopatrzenie ze strony meteorologów, którzy „przeoczyli” ten rodzaj chmur, nie uwzględniając go w Międzynarodowym Atlasie Chmur?

  Autor: Anna Błońska, http://www.kopalniawiedzy.pl
  foto http://files.gadu-gadu.pl/d29d387307237af5b7d29c8bfcc3e1140f3c54c4.jpg  http://fotoforum.gazeta.pl/k/asperatus.html
  Dziwnów_chmury nad Dziwnąhttp://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ih/eb/ttkj/pWqVSOP2Zhz3GjZ1lB.jpg

  Dziwnów_9.07.2008


  Dziwnów


 126. Krzysztof z Łodzi said

  W czasie II wojny światowej, w obozach koncetracyjnych

  ludzie też szli ślepo – ufali – że to tylko prysznic, myśleli, że idą pod prysznic wymyć się.

  A na dachu siedział Niemiec w masce przeciwgazowej z CYKLONEM w ręku.
  Jak już wszyscy zostali zamknięci, niemiec otwierał CYKLON i zabijał tych co „niewierzyli, że to możliwe”

  Dziś tak nie zrobią, choć bardzo by chcieli.
  Wojna trwa dalej, systematycznie małymi dawkami, ostatnio bardzo częstymi, osłabiają nasz układ odpornościowy, aby jesienią ludzie starsi, słabsi, niedożywieni, łatwiej złapali infekcję.

  Jednym słowem potrzebują dać ludziom pretekst – dowód, że mają się zaszczepić.

  Jeśli ktoś nie wierzy, to ja pytam skąd oni wiedzą, że jesienią-zimą będzie wybuch epidemi ?

  Po co oni zebrali tyle szczepionek ?

  USA – 200 milionów
  Francja 90 milionów
  Grecja, Belgia, i tak dalej.

  Znacie Maksymiliana Kolbego ?

  On przetrzymał 2 tygodnie w celi śmierci, szwaby byli wścielki.
  Zaszpilowali go zastrzykiem z fenolu prosto w serce.
  W akcie zgonu widnieje: Zgon z powodu niewydolności serca.

  Zauważcie podobieństwo, że oni tylko byli numerem. (dzisiaj czekają chipy)
  Zauważcie siatki z drutu kolczastego. (dzisiaj sieć satelitów śledzące chipy)
  Zauważcie wszystkim sterowali, jedzeniem, ubiorem, katorżniczą pracą. (dzisiaj dyrektywy eurobiurokratów)

  Znacie tą historię ?

  Historia lubi się powtarzać, lucyfer powtarza swój plan, za każdym razem na większą skalę.
  TAK, TAK, lucyfer, bo to jemu masoneria oddaje kult, to oni świadomie mu służą, a on ich wspomaga.

  Najpierw poznaj wroga, potem podejmuj walkę.
  Ale jak z nim walczyć ? To jest pytanie do pracy domowej.
  Jak nie wiesz to pytaj, odpowiedź jest prosta.

  Czy nie widzicie o co dziś idzie WOJNA ?

  Przecież wszystko układa się w jedną całość.
  Trzeba być głuchym i ślepym żeby tego nie rozumieć.
  Ale zawsze znajdą się tacy co patrzą a nie widzą, słuchają a nie słyszą ?

  A SPYTAM jeszcze o FAJERWERKI w Sylwestra,
  wiecie ile spalacie sami wtedy chemii toksycznej, ciężkich metali
  baru, kobaltu, … każdy pierwiastek przy spalaniu daje inny kolor.

  Czemu to ma służyć, trujecie się sami i jeszcze się z tego cieszycie, PARANOJA !!!
  Następna okazja do samozniszczenia to Wszystkich Świętych, w tych niepozornych ZNICZACH, lampkach jest pełno toksycznych odpadów, przywożonych tirami z Niemiec do Polski. Gdzieś śmieci i odpady trzeba wywieźć, bo przeszkadzają.

  To WAM NIE PRZESZKADZA ?

  Zamiast nad grobem pomodlić się o zbawienie duszy zmarłego, to zapalacie ZNICZA – KOPCIUCHA i uważanie że jest OK ?

  Tymi opryskami na niebie załatwiają dwie sprawy:
  – pozbywają się toksyn i metali ciężkich,
  – realizują demoniczny plan zniszczenia ludzi i świata.

  Niejeden z Was tu jest katolikiem, proszę upadnijcie na kolana i zmówcie za nich Ojcze Nasz,
  (odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcą)
  Wezwijcie Ducha Świętego, posłuchajcie co on ma Wam do powiedzenia ?

  Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie !!!

  P.S. Jadę jutro na pielgrzymkę z nocnym czuwaniem, już teraz ofiaruję wszystkie trudy pielgrzymkowe za Was i za nich też.
  Za wierzących i niewierzących.

  Do zmartwychwstania niepotrzeba wiary, wszyscy zmartwychwstaniemy na Sąd Ostateczny.

  • James said

   „Historia lubi się powtarzać, lucyfer powtarza swój plan, za każdym razem na większą skalę.
   TAK, TAK, lucyfer, bo to jemu masoneria oddaje kult, to oni świadomie mu służą, a on ich wspomaga.”

   I gdzie jest Bóg? Znowu będzie patrzył jak podczas II WŚ? Zaraz powiesz, że mamy wolny wybór będąc zatruwanym…
   Cóż, rzeczywiście długo już nie było globalnej rozpierduchy.

   • JAGA said

    James
    Gdzie jest Bog -pytasz.A Biblie czytasz??O wojnie Bozej slyszales…poczytaj ks.Objawienia .

    Uczniowie pytali Jezusa Mat 24:3-44″powiedz nam kiedy to sie stanie? Co bedzie znakiem twojego przyjscia(obecnosci) a Jezus co odpowiedzial:uslyszycie wiesci wojenne,narod przeciw narodowi,trzesienia ziemi,zarazy,milosc wiekszosci oziebnie,powstanie wielu falszywych prorokow etc.

    Czy myslisz,ze bog pozwoli bez konca niszczyc ziemie ktorą stworzyl dla ludzi.Nie.

    Niewiem czy ktos z was zwrocil uwage na to,ze poslaniec jadący na koniu wiozący wiadomosc do iluminatow o calkowitym przejeciu wladzy nad swiatem-zostal zabity przez pioruna.
    Iluminaci nie zdolali zapanowac nad siwatem mimo,ze w duzej mierze rzadza.

    To prawda ,ze zalozycielem iluminatow byl okultysta i po polaczeniu trzech zakonow on do ich zalozen jakim byla wladza nad swiatem,pieniadze,talent dolozyl wiedze tajemną.Nawet dzien zalozenia 1 maja,to jest jakies swieto satanistyczne.

    Brzmi to jak bajka ,podobnie zreszta jak chemtrelis,NWO,i cala reszta.
    Jesli jednak ktos naprawe ma zaufanie do Stworcy,wie ,ze nie kazdy zamysl czlowieka się uda.W jakiej częsci tak,ale napewno Bog nie pozwoli zniszczyc wszystkich ludzi i ziemi.

    Biblia mowi,ze 24;21″nadejdzie wielki ucisk jakiego nie bylo od poczatku stworzenia swiata az dotąd i juz nigdy wiecej nie będzie”.

    Mowi tez o tym,ze niewiele osob to zauwazy,ze bedzie jak za dni Noego jedni bedą pili a inni wydawali za maz,tak jak bylo za dni Noego tak bedzie i przy koncu swiata.Ludzie nie zwrocą uwagi na to,ze koniec się zbliza…az przyszedl potop i zmiotl ich wszyskich.

    Zło czlowieka juz wtedy bylo ogromne,a wiemy jak jest teraz,wiec nie moze Bog bez konca na to zlo patrzec…

    Ktos powie od dawna to jest …zapewne tak,ale na taką skale to nawet najstarsi ludzie nie pamietaja.

 127. aśka said

  W XXI wieku odkryli nowy rodzaj chmur!? Najpierw rozpylają chemię w powietrzu, tworząc chmury, powodując zachmurzenie nawet w pogodny dzień, a później „odkrywają” nowe chmury.

  http://www.gadu-gadu.pl/5348307987951511188/asperatus–nowy-rodzaj-chmur
  2009.06.18 51 Komentarze 33 osoby polecają asperatuschmuryciekawostki
  Asperatus – nowy rodzaj chmur
  Źródło: bbc.co.uk

  Prawdopodobnie odkryto nowy rodzaj chmur. To bardzo ekscytująca informacja, bo jeśli specjalistom z Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego uda się dodać ich nazwę do oficjalnego Międzynarodowego Atlasu Chmur, będzie to pierwszy nowy rodzaj chmur od roku 1951.

  Gavin Pretor-Pinney, założyciel Towarzystwa Oceny Chmur, który – podobno – jako pierwszy stwierdził, że jest to nieznany dotąd rodzaj chmur, mówi, że kiedy zauważył je na zdjęciach, nie potrafił zaklasyfikować do żadnego ze znanych rodzajów.

  To trochę jak patrzeć na powierzchnię nieco wzburzonego morza od spodu – powiedział Pretor-Pinney.

  „Nowym” chmurom zaproponowano nadać nazwę asperatus (łac. chropowaty, wburzony, nierówny). Ciekawe jest to, że chmury wyglądają na burzowe, ciężkie, ale zwykle szybko się rozpływają.

  Niestety, żadne źródło nie podaje przyczyny powstawania takich chmur. Ciekawe, czy to faktycznie nowe zjawisko, czy też grube niedopatrzenie ze strony meteorologów, którzy „przeoczyli” ten rodzaj chmur, nie uwzględniając go w Międzynarodowym Atlasie Chmur?

  Autor: Anna Błońska, http://www.kopalniawiedzy.pl

 128. Dominik said

  Prawda może leżeć pośrodku. Jeśli wg kogoś chemtrails same w sobie są naturalnym efektem spowodowanym krystalizacją spalin w powietrzu i ten ktoś w to wierzy to ma do tego prawo…. Jeśli ktoś wierzy że każdy przelot to chemtrails i szkodliwe związki..też ma prawo w to wierzyć.

  Zwróćcie uwagę, że nie na wszystko można znaleźć jasny i prosty dowód. Zanim dotrzemy do dowodu zwykle mija jakiś czas i do tego momentu same badania i obserwacje opierają się np. na przypuszczeniach i domysłach. A jeśli w międzyczasie pojawią się jeszcze fałszywe tropy to odkrycie prawy nie jest wcale takie łatwe.

  Może warto pokusić się o lokalne testy opadów? Wziąść jakieś waciki, tudzież kupione w sklepie chemicznym paski lakmusowe, włożyć do słoików, porozkładać na dachach w różne dni (szczególnie wtedy gdy pryskają) a potem oddać do analizy lub spróbować np. pod amatorskim mikroskopem zobaczyć takie próbki i porównać.

  Dla mnie to żaden argument, że nie ma szkodliwych związków, bo ktoś nie kicha lub nie kaszle po przelocie. Każdy ma inny organizm i układ odpornościowy. Jednego weźmie od razu, drugi dopiero po kilku latach zacznie reagować. Oczywiście byłbym ostrożny z porównywaniem każdego kataru do efektu po-chemtrailsowego, ale nie można się nastawiać od razu, że problem nie występuje i bagatelizować.

  Ktoś kto nie czuje się na siłach, aby „działać”, może spróbować w ten sposób. Szczególnie jeśli ktoś jest jasno przekonany, że to tylko „pogoda”, to czemu dokładnie tego nie zweryfikować? Na pewno jest to lepsze i doroślejsze od bezpodstawnej krytyki i wyśmiewania, co zwykle czynią ludzie ograniczeni lub sfrustrowani.

  Poza tym, traktując o tym, że wedle praw fizyki opad nie może utrzymywać się na wysokościach, pomyślcie sobie o poziomie technicznym np. 10-20 lat temu. Wyobraźcie sobie was 20 lat wcześniej, ówczesną technikę i przywołajcie obraz komórki, mp3, komputera. Zapewniam, że większość z was nie podejrzewałaby jak technika może wyskoczyć naprzód. A żyjecie w 2009 i nie wiecie co jeszcze jest możliwe i jak daleko zaszedł postęp. Poza tym wystarczy przywołać kwestię historii i manipulacji przy podręcznikach przez kolejne ekipy, układające program nauczania. Inaczej wyglądał podręcznik historii w czasach PRL a inaczej teraz. I niech nikt nie wmawia o podstawach opisywanych w takich podręcznikach. Owszem, można się na tym oprzeć, ale to nie wyrocznia! Po to mamy umysły, aby dociekać i szukać prawdy, a nie po to aby wykuć kolejny podręcznik na pamięć, albo opierać się na „autorytetach” serwowanych przez tv, bo tak jest wygodnie.

  Popieram osoby twierdzące, że złe jest popadanie w paranoję i skrajności. Ale ja w poście o chemtrailsach skrajności nie widzę, lecz zwrócenie uwagi czytelników bloga na kwestię oprysków i jako przykład zdjęcia z różnych miast.

  Widzę natomiast, że osoby wprowadzające bezpodstawną krytykę i wyśmiewanie traktują większość jako osoby, które już w skrajność popadły. Czyli na dobry początek na podstawie paru zdań i wiedzy wyniesionej z liceum/studiów/pseudo-autorytetów, szufladkują osoby i już wyrabiają sobie zdanie na całość tematu i „jadą” po pozostałych czytelnikach. Świat nie jest zero-jedynkowy, niestety, są poziomy szarości, ale jak widać dla niektórych to tylko nic nie znaczące słowa.

  Fajnie natomiast, że niektórzy z użytkowników nie dają się podpuścić i trzymają klasę. Fajnie, że czytelnicy podsyłają własne spostrzeżenia i filmiki. Być może dla niektórych są one nieistotne, albo śmieszne, ale lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu 🙂

  Apelowałbym o zapisywanie filmików na dysk (nie tylko url/adresy) i uwag, i jakąś organizację tego wszystkiego (wg miast, materiałów źródłowych…itd), bo jest tego coraz więcej i zapewne będzie, szczególnie iż sprawy nie mają się różowo, a z internetem też różnie bywa.

 129. Boźenna said

  Cz. 3
  samoloty lecące po jednej smudze, trochę gorsza jakość bo robione komórką, ale widać „prowadzącego” oraz dwóch za nim:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809d185aa8c55b6e.html
  zbliżenie:
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3c00ba621d0ce4.html

 130. Boźenna said

  cz. 4
  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

 131. Boożena said

  cięzko się przebić z komentarzem, ale próbuję dalej (ja bebea)

  cz. 4
  zdjęcia zrobione w nocy, ok 2 nad ranem i bardzo dziwne ułożenie chmur, równoległe, to „coś” zajmowało całe niebo (trochę nieostre, bo przy długiej ekspozycji i robione prawie z ręki):
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91feaa727cda602f.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f6867b7768f6d53.html

 132. James said

  I jeszcze jeden Epic Fail na samym początku w samym artykule: „Miłośnikom astronomii proponujemy uruchomienie teleskopów i zrobienie dokładnych zdjęć samolotów opryskujących”
  Nie używa się teleskopu w dzień i jest to niewskazane/niebezpieczne !!!!

 133. gogetitstyle said

  Ponawiam pytanie: czy ktoś ma pomysł na przerobienie tych ulotek? Zamiast tylko debatować może w końcu coś zrobimy?

  ez1337@gmail.com

  • aśka said

   Też chciałabym, abyśmy opracowali porządną ulotkę informacyjną. Materiał jest bardzo obszerny i trudno go ująć w taki sposób, aby osoby niezapoznane z tematem mogły się szybko z nim zapoznać. A kiedy taka ulotka zostanie przez nas opracowana, proponuję zamieścić ją w oddzielnym temacie zatytułowanym np. „Ulotki do rozpowszechniania”

 134. Mery said

  A Polacy znowu sto lat za Murzynami… Podczas gdy w innych krajach wielu zastanawia sie, co z tym fantem zrobic, my dalej zastanawiamy sie (patrzac na to!) „istnieje czy nie istnieje?”

  Wedlug oficjalnych danych NASA, aby smugi kondensacyjne utrzymywaly sie, musza one zaistniec na wysokosci powyzej 8 km i przy WILGOTNOSCI POWIETRZA 95%!!!
  Sprobujcie zmierzyc wilgotnosc powietrza, zapewniam ze beda smugi nawet przy bardzo malej.

  Do przeciwnikow „teorii spiskowych”- widac, ze zostaliscie zaszczepieni- nie potraficie nawet dostrzec niebezpieczenstwa- szczepienia na zawsze uszkadzaja gruczol szyszynkowy, tam gdzie znajduje sie nasz „szosty zmysl”. To dlatego zaszczepione dzieci maja ciagle problemy z uszkami… Zwierzeta potrafia wyczuc nadchodzace niebezpieczenstwo; my ludzie juz nie, nie posiadamy intuicji.
  Ale to przeciez dla Was kolejna „teoria spiskowa”…

  To opowiem Wam o jeszcze czarniejszej teorii- czy wiecie ze na tak zwana „biala smierc” (pojecie wymyslone pod koniec lat czterdziestych kiedy wprowadzono szczepienia na masowa skale) umiera we Wloszech co roku 2000 dzieci? Dziwnym trafem, nawet nie 24 godziny od wziecia szczepionki.
  No ale niestety wiekszosc rodzicow nie wierzy w jakies tam „teorie” o szkodliwosci, tylko daja sie przekonac ze to jakas „fatalnosc losu”.

  I na pewno nie jestem jedna z rozhisteryzowanych mam ktore wiaza katar dziecka ze smugami (jak to ktos ladnie wczesniej mamom zarzucil). Chcecie, to czekajcie na wasze „naukowe” wyjasnienia.
  Szkoda, ze takich wyjasnien nie udziela sie rodzicom ktorych dzieci zmarly.

  • Wojwit said

   Moje maluszki właśnie teraz (parę dni temu starszy a dwa dni temu młodszy)zachorowały się na anginę połączoną z silnym, suchym krtaniowym kaszlem. A ja z kolei dziesiątego, przy ładnej pogodzie, byłem „nie do życia”. Przypadek?

  • JAGA said

   @Mery
   Czy moglabys podzielic sie informacją jak to sie dzieje,że szczepienia uszkadzaja gruczol szyszynowy.Nic o tym nie wiedzialam.

   Nawet corce wczoraj mowie…”co z twoja inuicja,nie masz instynktu samozachowawczego” bo sprawa dotyczyla jakies blahostki.Nie pamietam w tej chwili,ale stwierdzialam,ze ja w jej wieku umialam cos przewidywac a moje dzieci maja z tym problem.
   To by potwierdzalo to co mowisz,ale nigdy o tym nie slyszalam.Zreszta od niedawna sie tym tematem zainteresowalam.

 135. Libertariator said

  Raz w historii już była taka szczepionka na grypę …

 136. allseiingeye said

  **************************************************************************************************

  Do wszystkich osiłków co negują istnienie fenomenu CHEMITRAILS!

  Smugi chemiczne są faktem, osatatnio Obama przyznał się do schładzania w ten sposób atmosfery ziemskiej, zastanawia tylko dlaczego „skażone cząstki są wystrzeliwane w atmosfere”, dlaczego „skażone”?

  http://wiadomosci.onet.pl/1949628,16,item.html

  Osiołki zarzucają bystrym, inteligentnym i spostrzegawczym ludziom, tym którzy zauważyli że coś nie gra, bajkopisarstwo, urojenia, paranoje, a sami żyją iluzjami i nie dopuszczają faktów które mogą zobaczyć gołym okiem. Dlaczego tak jest? A no ze strachu!

  • allseiingeye said

   W mainstreemowych mediach jest więcej przecieków, wystarczy poszperać w temacie a dowody same się znajdują:

   Materiały z Niemieckiej TV, to chyba wystarczy!

   Proszę, niech ktoś jeszcze zaprzeczy smugom chemicznym!

 137. Anita said

  Troche ostatnio podrozowalam i zaczelam sie przygladac niebu.Te smugi byly obecne w Szwecji ,szczegolnie byly widoczne rano,ale tylko po tej stronie nieba gdzie wschodzilo slonce i zwiazku z tym wydawalao sie ,ze jest ono jakby za mgla.Pozostala czesc nieba byla czysta(niebieska).Natomiast nie zaobserwowalam tego na Wybrzezu w Hiszpanii,ale bylam tam niezbyt dlugo.

 138. Marian said

  Potwierdzam. W Lublinie 10 września od godziny 8.00 do 18.30 prowadziłem obserwację nieba i potwierdzam informację o rozpylaniu syfu przez samoloty. Dziesiątki samolotów, niebo popołudniu było jakby za mgłą… mało błękitu. Próbowałem porozmawiać ze znajomymi o tym zjawisku ale nikt poza wyjatkami nie był zainteresowany tym problemem. Naród ogłupiony jest mass mediami i nie widzi problemu w rozpylaniu syfu. Ba jesli jakaś informacja, zjawisko nie zostanie powiedziane w szklanym pudle to oni w to nie wierzą. Sa urobieni, ogłupieni,oddani ideoologii tv. Cóż, pozostaje walka o tych którzy mają watpliwości. Pozdr

 139. Anita said

  Mam pytanie czy wam tez sie tak zdaza ,ze strona z komentarzami samoczynnie przesuwa sie z gory na dol?Czasami musze czekac dosc dlugo,zeby sie ustabilizowala i zeby sie dalo czytac i pisac.

  • allseiingeye said

   Tak się dzieje bo ładuje stronkę z netu na komputer któa ma dużo informacji… Pozdrawiam

 140. aśka said

  cHEMTRAILE NA MAPACH METEOROLOGICZNYCH

  Chemtrail Proof – German Military Exposed. – DO TŁUMACZENIA Z NIEMIECKIEGO

 141. aśka said

  wYPOWIEDŹ EPIDEMIOLOGA

  New World Order and the Chemtrails Connection

 142. aśka said

  Zobaczcie jakie zdjęcie zamieszczono przy artykule o bieżącej pogodzie !
  http://wiadomosci.onet.pl/2041790,11,item.html

  adres fotografii http://m.onet.pl/_m/5f333e24192880bba369dbbcd7390385,5,1.jpg

 143. gruben5 said

  Czy krosty na napletku to też rządowy spisek??

 144. akabej said

  Jakbym miał robić opryski żeby truć ludzi to robiłbym je nad miastami na niskiej wysokości, tak by jak najszybciej na nie spadły. Nie przeszkadza wam w Waszych teoriach spiskowych to, że chemitraile są na dużych wysokościach i jak sami co poniektórzy zauważyli są robione tak by jak najdłużej utrzymać się w powietrzu? Czy wasze spiskowe teorie nie pozwalają wam racjonalnie do tego podejść i musicie wszędzie widzieć powiązanie z grypą? Myślicie, że firmy farmaceutyczne płacą większości populacji, żeby oszukiwać was, nielicznych?
  Odpowiedz

  • multan said

   Jakby opryski robili na mniejszej wysokosci, to chemtraile spadalyby zageszczone na ziemie. Wszyscy zorientowaliby sie od razu. A po pewnym czasie bez wytlumaczenia tego „zjawiska” rosyjskie „strielki” (reczna rakieta p-lot)stalyby sie najwiekszym hitem eksportowym Strefy Kaliningradzkiej. 🙂 Pierdoly wypisujesz,nawet sie nie zastanowisz.

   • Karol said

    Nie chciałbym wam zabawy i waszego hobby psuć, ale równie dobrze te gazy mogliby z butli na ziemi rozpszeszczeniać. Może nie wiecie, ale istnieją przyrządy pomiarowe które mogą sprawdzić skład powietrza z dokładniej niż byłoby odczuwalne w jakikolwiek sposób dla człowieka. Oni zostawiają te ślady na niebie i chcą żeby tam jak najdłużej zostały i nie ma to nic związanego z grypą. Proponowałbym poczytać o dziurze ozonowej i promieniowaniu UV. Pytanie czy ten blog ma upubliczniać alternatywne informacje o grypie, czy ma być miejscem dla fanów teorii spiskowych?

    Proponuje co poniektórym to przemyśleć

 145. iWCoTuWierzyc? said

  A teraz wytlumaczcie prosze to:

  pozdrawiam

 146. Patrzac na niektore komentarze, widze ze arogantow w Polsce nie brakuje, jak i takich co po prostu nie podnosza glowy do gory. Problem jest w tym ze bardzo mlodzi ludzie NIE PAMIETAJA tak naprawde jak wyglada prawdziwe niebieskie, czyste niebo. Bez chemikalii i bez sladow „geoinzynierii”.

  Mieszkam na poludniu Berlina (Niemcy) i to co sie dzieje tutaj na niebie to jest po prostu masakra. Od ostatnich 3 – 4 lat problem sie nasila i nasze obserwacje potwierdzaja wszystkie cechy celowych opryskow. Od pol roku staram sie robic dokumentacje kto ciekaw, niech zaglada i porownuje do polskich: http://picasaweb.google.pl/chemtrails.schoenefeld/ChemtrailsSchonefeldGermany

  Szczegolnie interesujace jest np
  – ze chemtrails „rozwijaja” sie w charakterystyczne formacje (tzw sadzenie chmur)
  – bardzo czesto przykrywaja cale niebo sina, nieprzejrzysta zawiesina. Patrzenie w niebo ze wzgledu na odbijanie swiatla jest niemozliwe -bola natychmiast oczy
  – czasem chemtrails mienia sie kolorami teczy (chodzi prawdopodobnie o zalamywanie sie swiatla w chemikaliach
  – maszyny sa NIEOZNACZONE i maja kilka dysz (?!), nie wiem jak to mozliwe.

  Ciekawostka: mamy znajomego inzyniera ktory pracuje w fabryce silnikow lotniczych Rolls-Royce w Ludwigsfelde k. Berlina. On kreci glowa i mowi zaniepokojony ze to jest NIEMOZLIWE zeby np silnik lotniczy pozostawial cos w tym stylu. W fabryce nie chce sie pytac bo sie boi o robote.

  Reszte historii znacie zapewne sami.

  Pozdrowienia z Niemiec, trzymajcie sie i glowa do gory (doslownie).

  P.

 147. Patrzac na niektore komentarze, widze ze arogantow w Polsce nie brakuje, jak i takich co po prostu nie podnosza glowy do gory. Problem jest w tym ze bardzo mlodzi ludzie NIE PAMIETAJA tak naprawde jak wyglada prawdziwe niebieskie, czyste niebo. Bez chemikalii i bez sladow „geoinzynierii”.

  Mieszkam na poludniu Berlina (Niemcy) i to co sie dzieje tutaj na niebie to jest po prostu masakra. Od ostatnich 3 – 4 lat problem sie nasila i nasze obserwacje potwierdzaja wszystkie cechy celowych opryskow. Od pol roku staram sie robic dokumentacje kto ciekaw, niech zaglada i porownuje do polskich: http://picasaweb.google.pl/chemtrails.schoenefeld/ChemtrailsSchonefeldGermany

  Szczegolnie interesujace jest np
  – ze chemtrails „rozwijaja” sie w charakterystyczne formacje (tzw sadzenie chmur)
  – bardzo czesto przykrywaja cale niebo sina, nieprzejrzysta zawiesina. Patrzenie w niebo ze wzgledu na odbijanie swiatla jest niemozliwe -bola natychmiast oczy
  – czasem chemtrails mienia sie kolorami teczy (chodzi prawdopodobnie o zalamywanie sie swiatla w chemikaliach
  – maszyny sa NIEOZNACZONE i maja kilka dysz (?!), nie wiem jak to mozliwe.

  Ciekawostka: mamy znajomego inzyniera ktory pracuje w fabryce silnikow lotniczych Rolls-Royce w Ludwigsfelde k. Berlina. On kreci glowa i mowi zaniepokojony ze to jest NIEMOZLIWE zeby np silnik lotniczy pozostawial cos w tym stylu. Ze jest to konstrukcyjnie niemozliwe. W fabryce nie chce sie pytac bo sie boi o robote.

  Reszte historii znacie zapewne sami.

  Pozdrowienia, trzymajcie sie i glowa do gory (doslownie).

  P.

  • bebea said

   Świetne zdjęcia kolego. Doprawdy dają do myślenia.
   Jedne z ciekawszych moim zdaniem to to:
   http://picasaweb.google.pl/chemtrails.schoenefeld/ChemtrailsSchonefeldGermany#5376232442389744002

   Ogólnie, i do wszystkich ! Przyjrzyjcie się energii ORGONU oraz jego wzbudzonych (oranur) oraz wrecz smiertelnych odmian (DOR).
   To własnie widzimy na niebie powyżej nas.
   Prace nad orgonem prowadził Wilherm Reich (umarł w więzieniu za swoje badania, tak się sądzi), później jego prace kontynuowali następni badacze m.in. James DeMeo, ktory wydał książkę.
   Ludzie na całym świecie budują działa orgonowe, kupują lub produkują tzw. „orgonity”.
   Sprawdździe to!

   Pozdrawiam

 148. grudziadz said

  tez zrobiłem zdjecia tej akcji w grudziadzu tego „dotleniania nieba ” mam tez inne zdjecia z samolotami kto chce to jemu przesle bleble84@poczta.fm

 149. pyrek said

  Dla tych którzy twierdzą że to sprawa paliwa bądź różnych warunków pogodowych.

  • endrju said

   Na 1szym filmiku doskonale widac ze SMUGA KONDENSACYJNA

  • anek said

   Na 1szym filmiku doskonale widac, ze SMUGA KONDENSACYJNA powstaje dopiero w pewnej odległości po wyrzuceniu z silnikow jak na najzwyklejsza w swiecie smuge przystalo. Gdyby to był jakis syf, mialby jednolity kolor już od samiutkiego samolotu…Widac pozatym, ze smuga zanika stopniowo – ten samolot wlecial w strefe o innej wilgotności.
   Kolejna rzecz: te smugi z filmikow maja jak widac ograniczona długość za samolotem (film1 – 1:00), co także przekresla już na starcie wasza wspaniala definicje sremitralis,ze normalna smuga kon zanika zaraz za samolotem a sralis niż znika…
   Ostatnia rzecz: zal i smutek…Po porstu ogarnia mnie najzwyklejszy smutek rodacy jak widze co robicie sobie z mozgow. Jak cholernie można się nakręcić i wmawiac sobie i innym takie bzdury i twierdzic przy tym jednoczesnie, ze akurat jest się ‘tym madrym’, co nie wierzy mediom i wszedzie widzi konspiracje…smutno, smutno, smutno….
   PROSZĘ NIE USOWAC TEGO KOMENTARZA PO RAZ KOLEJNY. CENZUROWANIE INFORMACJI JEST PODSTAWOWYM ELEMENTEM MANIPULACJI W MEDIACH.

  • pyrek said

   Czy my te same filmiki oglądaliśmy? 🙂
   Każdego zapraszam aby sam przeanalizował ten materiał i wyciągnął własne wnioski.
   Ale widać że to bardzo niewygodny temat ;]

   • oko said

    Przeciez Anek napisal dokladnie – film pierwszy 1:00min…masz jeszcze jakies pytania, przeciez widac dokladnie ze zanika ta smuga;p

 150. wazai said

  Wydaje mi się że gdyby to było dla naszego dobra któraś z frakcji politycznych przypisałaby sobie zadbanie o nasze DOBRO.Nie trzeba być filozofem. Nie wiemy dokładnie co to jest.Skoro to trwa tyle czasu i nikt się do tego nie przyznał TO NIE JEST NORMALNE!TO NIE JEST DLA NASZEGO DOBRA to nie żadna teoria spiskowa tylko łopatologiczne myślenie!Zwykłe MYŚLENIE.Zawsze najciemniej jest pod latarnią.

 151. pyxon said

  wydaje mi sie ze po ogloszeniu pandemi czestotliwosc opryskiwania zwiekszyla sie kilkakrotnie,podobno jest w tym jakis grzyb który atakuje organizm,ja mialem wczoraj straszne dreszcze i goraczke,ból stawów(objawy grypy?) i wystarczyl kubek rosołku z wkrojonym czosnkiem i jak ręką odjął,podobno czosnek niszczy ten grzyb,nie jestem pewien.

  • JAGA said

   Z tym gzybem to moze byc cos na rzeczy.Pisalam o tym nalocie na koniczynie pod domem.Miala zapach plesni.

 152. Ludzie, w kwestii ‚chemtrails’ nie ma co skakac sobie do oczu..W niemieckiej telewizji (ZDF – zweites deutsches Fernsehen) pokazali szczegolowy reportaz opisujacy nawet sklad tego gówna, ktore rozpylaja. Jest to polaczenie siarki i karozyny (nie wiem co to karozyna malo informacji o tym na necie) i w wyniku ich spalania ma powstawac dwutlenek siarki (stad pewnie szczypanie w gardle) – jak ogolnie wiadomo zwiazek trujacy. Oficjalne uzasadnienie to schlodzenie klimatu na Ziemi – powstajacy pyl ma zatrzymywac ‚nadmiernie’ grzanie Slońca.
  Rowniez w RTL (Radio Television Luxembourg) w wiadomosciach byl krotki reportaz o ‚chemtrails’ na niemieckim niebie. Wyraznie zostalo powiedziane, ze Bundeswehr’a przyznaje, iz rozpylaja nad Niemcami pewne zwiazki chemiczne, ale, ze nie sa one szkodliwe (tu nie powiedzieli dokladnie co, tylko pracownik z jakiegos instytutu badania pogody twierdzil, ze sa to czasteczki plastiku i metali).

  Dla niedowiarków znających niemiecki podaje linki
  ZDF

  RTL wiadomosci

  Teraz zamiast sie klocic, raczej myslcie co trzeba jesc zeby zniwelowac dzialanie tego gówna w ludzkim organizmie.

  Pozdrawiam wszystkich.

  SystemGegner

  • multan said

   Zgadzam sie calkowicie.Dyskusja niepotrebnie schodzi na tematy „Czy to istnieje” „Skad wiadomo,ze to szkodzi”, zamiast „Jak to powstrzymac”.

 153. agaciora said

  Witam – dzisiaj nad Łęczycą (k Łodzi) znowu pryskają. Mam fotki tylko nie wiem jak je wkleić… to samo działo się to u mnie 11 września. Makabra. Siedzimy w domu i się nie wynurzamy. Zgadzam się z poprzednikami i może ktoś ma pomysły jak chociaż niektóre z tych trucizn neutralizować? Gdzieś wyczytałam, że do przegotowanej chłodnej wody wkropić 3 krople wody utlenionej. A i koniecznie oddychać nosem nie ustami.

 154. „Chmury słuchają się gwiazd”

  PRAWDA PRAWDA i jeszcze raz PRAWDA 😉

  Z tego też właśnie powodu mogą być tworzone sztuczne chmury.

 155. zygmunt said

 156. jedzcie/pijcie olej lniany (np. do salaty zamiast oliwy z oliwek),
  ma silne wlaściwości odtruwające.
  Pozdrawiam,
  SG

 157. aśka said

  http://waldek1984.wordpress.com/2009/09/15/nasa-bedzie-tworzyc-sztuczne-chmury/
  NASA będzie tworzyć sztuczne chmury
  15 wrzesień 2009

  W dniu dzisiejszym NASA przeprowadzi eksperyment polegający na utworzeniu sztucznych chmur przy pomocy cząsteczek zawartych w spalinach rakiety projektu CARE.

  Źródło: http://www.nasa.gov

 158. wrzosek said

  Mam blisko 2 tysiące zdjęć oraz filmów tej zbrodni , pisałem do wielu ludzi oraz instytucji , lecz wszyscy milczą . Milczenie to stara sprawdzona ,zwłaszcza przez kler ,taktyka „reagowania” . Odkąd żydzi Polskę wpakowali do nato-światowego wojska, dzieje się ta zbrodnia p-ko nam nad naszą ziemią.To m.in. ma na celu zmianę klimatu poprzez grzebanie w atmosferze i stratosferze ,planeta juz otoczona jest metalicznym parasolem po to, by przy użyciu systemu HAARP wywoływać dowolne zjawiska atmosferyczne w dowolnym miejscu na ziemi , trzęsienia ziemi w wybranych miejscach o zaplanowanej sile , itd. itd. , by programować umysły wg ich szatańskiego programu, a oczywiście też rozpylanie różnego trującego g…. , sztucznych śmiertelnych wirusów , wirusów świńskiej grypy wytworzonych nanotechnologią , plastikowych żyjących robaków -nitek na ciele ludzkim , co w Ameryce jest juz znane od kilku lat , różnych metali , chemii …
  W każdym razie nie może być to nic dobrego , bo w innym wypadku ich trąby już głośno by to rozgłosiły !!!!!!!
  Jak powiedział naczelny rabin Izraela w czasie II wojny , gdy żydostwo w Polsce prosiło go o pomoc : „jedna krowa w Izraelu jest więcej warta , niż całe żydostwo Europy” , więc i teraz pospolite żydki- przechrzty ,też razem z nami otrzymują te same ich żydowskie „dary z nieba” …..

  • Andzia said

   Dzisiaj w okolicach Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Węgrowa była masakra!!! Dlaczego nikt na wyższych stołkach się tym nie zainteresuje?????

 159. Gwdz90 said

  Andziu bo że tak powiem oni mają nas w dupie,myślisz ze oni się nami przejmują?realizują skrupulatnie plany.

 160. groza said

  Dzisiaj-18.09.2009/piątek-nad Szczecinem pojawily sie „opryski” w znacznym natezeniu.Miej wiecej od godziny 7 rano do godziny 18.00 wykonywano szerego lotow i poorano niebo smugami.Rzadko sie krzyzowaly, natomiast cale niebo bylo pokryte poteznymi wstegami we wszystkich kierunkach.Odkad zagladam na Blog i patrze na niebo pod katem chemtrails nad Szczecinem tak szeroko zakrojonej akcji nie widzialem.Mniej wiecej miesiac temu byl jeden dzien,gdzie skromnie pojawilo sie kilka smug, tworzac jedna krzyzowke.Do dzisiaj raczej sie tego na szczecinskim niebie nie ogladalo.Szkoda,ze nie mialem przy sobie aparatu,gdyz szlaczki wygladaly wyjatkowo imponujaco wraz z charakterystycznym rozmyciem/rozproszeniem.Zauwazyliscie,ze te „oporyski” wykonuje sie w dni bardzo sloneczne i bezchmurne?Raczej nie w dni szare ,zimne o zachmurzonym niebie.Tak z ciekawosci-gdzie mozna oficjalnie pytac o takie loty ?

 161. groza said

  Szczecin-19.09.09-kolejny dzien zmasowanych chemtrails.

 162. mira said

  w Toruniu również były dwie smugi dość szerokie aby nie budziły zainteresowania,wrę pomyślałam od razu że czegoś takiego jeszcze nie widziałam, wiadomo samolot zostawia cienkie smugi, owe smugi b.długo utrzymywały się na niebie.!!! dlaczego organizacje pozarządowe proekologiczne nie interweniowały i nie wymogły odpowiedzi np. u P.Prezydenta, … Pojedyncze głosy nigdy nie wzbudzają zainteresowania, … proszę o zainteresowanie się…, wręcz proszę o takie zobowiązanie tych org. wobec nas wszystkich.

 163. allseiingeye said

  „Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005r.(po akcesji polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004r.).Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe
  (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych => powoduje białaczke!!!). Zrzutów dokonuje sie między innymi w USA i w EU w dużych miastach.
  W normalnych chmurach widać bruzdy a CHEMTRAILS są SZARE i GŁADKIE!!!
  Po zrzucie 700 ton trucizny z wysokości 20000m(20km) przez nieoznakowane samoloty bezzałogowe.
  Dotej pory zrzucano już:
  Aluminium(Al – powoduje Altzheimera!!!),
  grzyby( w szczególniści MUCOR!!! – perfidny grzyb który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych może powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią),
  rtęć,
  ołów,
  niemetale,
  drożdze(ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprawadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia),
  pleśnie,
  związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach(jak kapsułki leków)aby
  mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku.
  Np: w 2007r. w Warszawie we Wrześniu deszcz padał nieprzerwanie przez tydzień, a krople deszczu miały smród grzyba(ten zapach zwala z nóg!!!

  Obecnie zrzuca się:
  MANGAN – ponieważ świetnie łączy się z wodą (Nadmiar moze również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz poglebiac chorobe Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nieznam
  Iterb(YB) – powoduje zaburzenia metabolizmu,(Utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach.Dodawany jest do stopów glinu).
  i jeszcze drugi pierwiastek na litere I (niepamiętam).

  Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin(związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!

  Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach.Smugi kondensacyjne mają różny wygląd w zależności od składu chemicznego.Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych parti atmosfery.

  Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60cm głębokości.
  Skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje(parowanie z liści)trafia do atmosfery.
  Gdzie kumuluja się w szczególności do wysokości 3 metrów!!!
  Pamiętajcie,że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej
  patrz: CZŁOWIEK.Prawdopodobnie muszą istnieć jakieś aktywatory, które mogły by aktywować cały proces eliminacji w odpowiednim czasie.(do 2 tygodni max).

  Skład chemtrails nad polską został podany zgodnie ze stanem FAKTYCZNYM!!!.Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach bo nie mają ścian komórkowych więc możecie sami to sprawdzić!!!

  CHEMTRAILS powodują brak opadów(suche deszcze -w europie zaczęło się od Szwajcarii w 2002r.), odbijają promienie słońca co prowadzi do obniżenia temperatury, w konsekwencji do spadku plonów.
  Może zauważyliście,że właśnie teraz mamy dość ciepłe warunki pogodowe.Wiele drzew powariowało i zaczęło kwitnąć w GRUDNIU!!!Na węgrzech jest fizyk który pracował dla NASA ale zrezygnował z pracy tam ponieważ wszystkie modele NASA zakładają że atmosfera ziemska jest nieskończona!!!
  Choć juz na wysokości 100km jest umowna granica przestrzeni kosmicznej.Sam dokonał symulacji zjawisk zachodzących w ziemskiej atmosferze z uwzgłednieniem ograniczoności
  naszej atmosfery.Sprawdzał on swoje wyniki na danych historycznych!!! Z badań wynika,że nawet małe odchylenia temperatury na plus w krótkim czasie
  mogą powodować NIEPROPORCJONALNY spadek temperatury w znacznie dłuższym czasie!!!

  Niechce straszyć ale stanowczo odradzam: picia mleka UHT,jedzenia grzybów,soli,
  cukru(w szczególności Aspartamu),
  oraz roślin GMO (potencjalnie mała zmiana może się bardzo szybko rozprzestrzeniać w środowisku naturalnym wypierając oryginalne geny)!!!

  Czy nikogo z Was naprawdę nie interesuje: Czemu Wojskowa Akademia Techniczna zbudowała urządzenie do laserowego pomiaru zanieczeszczeń atmosfery?

  Myślicie ,że to wszystko są bzdury?
  Prawdą jest że nie którzy chcą sprawdzić jak daleko mogą się posunąć i tylko Od NAS zależy czy NATO wyrażamy aprobate!!!

  proponuje zapisać ten tekst do pliku .txt i powielać dalej.
  A KTO DALEJ NIEDOWIDZI NIECH LEPIEJ SIĘGNIE PO OKULARY!!!
  ….
  Siemka!
  To że nie ma nowych postów w tym temacie, nieznaczy że
  temat wysechł na popiół jak Argentyna(90% zbiorów uschło).
  Ciekawe kiedy Ci Panowie od Majora w górę,
  staną przed niezawisłym sądem pod zarzutami:
  – łamanie praw człowieka
  – łamanie wielu konwencji o zakazie użycia broni chemicznej
  – zdradę Ojczyzny
  – umyślne sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego
  – uczestnictwo w związku zbrojnym o charakterze mafijnym
  – zdradę stanu(przestępstwo popełnione przez osobę sprawującą
  władzę polegające na działaniu na szkodę państwa)
  …sypią coraz mocniej.W dzień całe niebo jest białe.Po dłuższym
  czasie tworzą się szare chmury.
  W nocy są to brudno szare chmury czasem z odcieniem białego
  lub z odcieniem mocno różowym.To zależy od miejsca obserwacji i oświetlenia.
  Subiektywne odczucie to:
  – smród spalonych opon
  – opad kropli kilku krotnie mniejszych niż najdrobniejsza mżawka
  (jest to typowa oznaka użycia chemikaliów).
  Wcześniej(1 rok) zdarzało mi się kilkakrotnie trafić na chlor w powietrzu
  oraz zapach zgniłych jaj(H2S).
  ————————————————-
  A teraz troszkę historii:
  W noc sylwestrową 2004/05 robili zrzuty na Kraków związkami pierścieniowymi.
  Pózniej wzieli na cel Trójmiasto. A trzecie w kolejności było miasto Wrocław.
  Po związkach pierścieniowych zaczeli zrzucać
  Mangan
  Iterb(YB)
  Terb(Tb)
  Od pewnego czasu przestawili się na:
  siarka(prawie darmowa bo zalega na całym świecie na ogromnych hałdach).
  Siarka jest niezbędna do życia. Wchodzi w skład dwóch aminokwasów kodowanych
  – metioniny i cysteiny oraz wielu innych biologicznie ważnych związków
  np. witamin. Siarka w postaci pyłu działa drażniąco na błony śluzowe oczu
  i górnych dróg oddechowych. Nie powoduje ona silnych zatruć.
  Większość związków siarki jest toksyczna.
  Siarka koloidalna wstrzyknięta podskórnie wywołuje silne bóle mięśni
  i podwyższenie temperatury ciała do 39°C.
  siarczan rtęci

  Zarodniki CLOSTRIDIUM powodujące Zgorzel Gazową
  ————————————————–
  Z encyklopedii:

  Zgorzel, martwica, rozkład martwych tkanek w żywym organizmie wywołany
  przez bakterie gnilne, które wtargnęły przez uszkodzoną błonę śluzową lub skórę.

  Zgorzel gazowa (szelestnica, gangrena) jest najcięższym i najniebezpieczniejszym
  zakażenie przyrannym wywołanym przez zarazki beztlenowe z rodzaju Clostridium,
  których siedliskiem jest ziemia. Jeden z gatunków
  Clostridium perfringens (Welchii) wytwarza w zakażonych tkankach metabolity gazowe,
  co dało początek nazwie schorzenia. Prowadzi do martwicy i
  gnicia głównie mięśni, czemu towarzyszy silny ból, znaczny obrzęk,
  gromadzenie się dużej ilości posokowatego płynu i gazu w tkance podskórnej.
  Silna ektotoksyna, tworzona przez zarazki, jest przyczyną ciężkiego
  ogólnego zatrucia. Leczenie: antybiotyki z równoczesnym szerokim nacięciem
  zmienionych tkanek, niekiedy odjęcie kończyny.

  siarczan(VI)manganu(II)tetrahydrat

  Jest ciałem stałym o barwie różowej. Jest rozpuszczalny w wodzie.
  Podczas ogrzewania traci wodę krystalizacyjną.

  Pyły siarczanu(VI) manganu(II) działają drażniąco na drogi oddechowe i oczy.
  Po jego spożyciu pojawia się pieczenie w gardle, wymioty i biegunka.
  W ciężkich przypadkach zdarza się uszkodzenie wątroby, nerek, układu nerwowego i jąder.
  Podczas kontaktu ze skórą może nastąpić poparzenie chemiczne.
  ————————————————————————–

  Jak mozna wyłowić w sieci:
  W tajemnicy przed opinią publiczną kontynuuje swoją światowa premierę
  US-amerykański projekt ochrony klimatu.Zamiast ograniczeń emisji gazów,
  jak zakładał projekt z Kyoto, tworzona ma być przy pomocy
  rozpylonych w atmosferze na wysokości 6000m tlenków aluminium i soli baru
  warstwa odprowadzająca
  – na skutek zachodzących w niej skomplikowanych procesów przemiany
  – z jednej strony promieniowanie cieplne odbite od ziemi w przestrzeń kosmiczną,
  z drugiej strony załamujaca i odbijająca jak lustro padające światło słoneczne.
  Skomplikowane symulacje komputerowe
  przeprowadzone w Lawrence Livermore National Laboratory miały wykazać,
  że rezultatem może być ograniczenie nagrzewania się Ziemi do 85%, co
  pozwoliłoby nawet na podwojenie emisji dwutlenku węgla w nastepnych 50-ciu latach…
  Wynalazek bazuje na tzw. „Welsbach” – patencie z 1991r., przedstawiony w maju 2000r. na
  International Panel on Climat Change(ICPPC)zrzeszającym setki naukowców z całego
  świata pod patronatem UNO, spotkał sie z pozytywnym przyjęciem. Jedyny problem
  stanowi „estetyka”, chodzi o mocne wybielenie nieba po intensywnym rozpyleniu,
  na którym słońce pojawia się jako biała kula otoczona tęczową koroną w mlecznej zawiesinie.
  Oficjalnie projekt nosi nazwę „The Shield” i wszedł w życie w 1995r. Jego skutki są
  nieobliczalne, „nawet dla naukowców biorących w nim udział” (www.raum-und-zeit.de).
  Międzynarodowa kontrola podlega UNO, realizowana jest przez specjalny oddział
  Światowej Organizacji Zdrowia(WHO), który koordynuje odpowiednie działania między NATO
  i cywilnymi przedsiębiorstwami lotniczymi. WHO ocenia liczbę ofiar projektu na ok.
  2 miliardy w ciągu następnych 50-ciu lat, względnie 40 milionów rocznie, głównie przez
  przedwczesną śmierć ludzi starych i ludzi chorych lub uczulonych na schorzenia dróg
  oddechowych.Inne żródła, np. US Center for Desease Control (CDC)
  mówi o 3-4 miliardach ofiar w przeciągu 50 lat lub odpowiednio 60-80 milionów rocznie.
  Do typowych objawów po rozpyleniu należą:
  – spontaniczne krwawienie z nosa(po intensywniejszym oddziaływaniu… jeżdzie na rowerze?),
  – duszności
  – bóle głowy
  – zachwianie równowagi
  – chroniczne zmęczenie
  Dochodziło również do epidemii grypy, występowania astmy, zapaleń tkanki łacznej
  jak również utraty pamięci krótkookresowej. Eksperci są zdania że przy odpowiednim
  nasyceniu „chronionego”obszaru skuteczność tarczy może trwać nawet rok.
  Wprowadzenie aluminium do stratosfery może doprowadzić do eksplozyjnego namnożenia
  się występujących tam nanobakterii – wykryte i zbadane w latach 60-tych przez
  dr. Roberta Folk, żerujące na aluminium, oddziaływanie na organizm ludzki nieznane.
  Ich opad na Ziemię może być nieobliczalny w skutkach i prowadzić do dalszych ofiar.
  W związku z tym, że projekt oficjalnie nie istnieje, nie jest to problem. Również i to,
  że aluminium uważane jest za jedną z głównych przyczyn alzheimera. Rozprowadzenie pyłów
  metali w atmosferze jest zabronione wieloma konwencjami…Główne testy projekt przeszedł
  nad rozległymi obszarami USA, od pewnego czasu samoloty z aluminium i barem zaczęły
  latać również nad Europą. Mimo licznych stron internetowych z relacjami świadków brak
  jest nadal oficjalnego potwierdzenia projektu, z wyjątkiem rzadkich wypowiedzi polityków.

  Problem ignorowany jest przez duże media prasowe, na oficjalne zapytania do
  dyrekcji lotnisk lub lotniskowych biur ochrony środowiska zdaje się istnieć
  ogólny schemat odpowiedzi:
  Negowanie chemtrail. Jeżeli pytający nie ustępuje…
  Wyrażanie wątpliwości co do przedstawionych argumentów, ośmieszanie wypowiedzi świadków…
  Przyznanie wprawdzie istnienia chemtrails ale bagatelizowanie ich znaczenia…
  Wskazywanie na manewry wojskowe o nieznanym znaczeniu…
  Odmawianie jakiejkolwiek dalszej odpowiedzi z powołaniem na „bezpieczeństwo narodowe”.

  „Chemtrails are real”, powiedział w czerwcu 2003r. Dennis Kucinich, demokratyczny kandydat na prezydenta USA na publicznym wystąpieniu w sprawie chemtrails w kalifornijskim Santa Cruz. Kucinich żądał wstrzymania wszystkich projektów wojskowych w atmosferze, do których zaliczane się również
  sztuczne chmury. Po rozpyleniu widać na niebie liczne krzyżujące się smugi kondensacyjne,
  które po paru godzinach rozmazują się w białe zawiesiny i ich ślady widoczne są nawet
  po parunastu godzinach, natomiast niebo traci swój niebieski kolor.
  Rozpylanie przeciwdziała zasadniczo opadą atmosferycznym i prowadzi do suchej, chłodnej
  pogody pod mglistym niebem lub suchych burz z licznymi wyładowaniami atmosferycznymi…
  W ub.r. szczególną aktywność lotnictwa pokrywającego rasterowo niebo i występujące licznie
  po tych zabiegach suche burze obserwowano w północno-zachodniej Szwajcarii. Mimo tego, że
  całe niebo nad Bazyleją ubiegłym latem było nienaturalnie zmienione, nie zaiteresowało
  to żadnego z głównych mediów informacyjnych.

  Podsumowująć życzę Wam miłego inhalowania się tymi Utleniaczami!
  Do zgonnie! HeHeHe!

  źródło:
  http://davidicke.pl/forum/chemtrails-smugi-chemiczne-t113.html

 164. 58ALFA said

  W dniu dzisiejszym tj. 19 września od godz. 8:00 do godz. 15:30 nad północnym wschodzie Polski z miejscowości Mrągowo, Kętrzyn, Korsze można było podziwiać lecące korytarzem powietrznym ze wschodu na zachód i w stronę przeciwną samoloty odrzutowe malujące na niebie ciągłe smugi kondensacyjne, które utrzymywały się na nim nawet do ośmiu godzin. Smugi te z upływem czasu były coraz grubsze. O godz. 15:25 w rejonie miejscowości Korsze zaobserwowano jednocześnie pięć mijających się samolotów ciągnących smugi. Trzy z nich lecące na zachód w kierunku Gdańska, natomiast dwa leciały w przeciwną stronę. Intensywność lotów była wyjątkowo duża. Zauważono też kilka szerokich smug ciągnących się z południa na północ. Niebo wczesnym rankiem było bardzo czyste, lecz po południu zmatowione przez rozpływające się smugi. Po godz.16-tej przelatujące samoloty miały już krótkie gasnące smugi. Wcześniej w tym rejonie nie zanotowano podobnego zjawiska. Ten korytarz powietrzny prawdopodobnie jest kontrolowany przez Rosjan, gdyż będąc swego czasu w kontroli loków na Warszawskim Okęciu nie widziałem, aby północny korytarz powietrzny był przez nich obsługiwany. Dysponuję dokumentacją fotograficzną.

  • ola said

   w 2009 nie miałam pojęcia o smugach nad Kętrzynem mimo że zapewne były rozpylane intensywnie.Dzisiaj jest załamana tym zjawiskiem ,nie rozumiem ,jak mogłam wcześniej nie zauważyć i jak do dzisiaj nie widzi ich większość mieszkańców Kętrzyna.Bezsilność dołuje ,szczerze mówiąc dzisiaj chyba wolałabym nic o tym nie wiedzieć ,nie widzieć i wierzyć że to zwykłae smugi kondensacyjne. Byłoby łatwiej żyć a wpływu na to i tak nie mam żadnego. Jak próbuję o tym mówić ,albo wychodzę na oszołoma albo sieję niepokój.Efektów innych nie ma. Jak w niewoli

 165. groza said

  19.09.2009 – Nad Szczecinem niezle dokazywali.Caly dzien typowe chemtrails(najpierw smugi,nastepnie rozplywajace sie, dlugo utrzymujace w powietrzu).Zrobili kilka krzyzy( w tym samym czasie)na niebie nad miastem.Czasami dwa samoloty szly rownolegle obok siebie wydalajac skondensowane wiazki.Chyba latali stosownie do ustawienia slonca, gdyz mialem wrazenie ,ze smugi robia bezposrednio przed sloncem i w ciagu dnia ich aktywnosc takze biegla od wschodu do zachodu.Generalnie poszatkowali niebo nad miastem.Odnioslem takze wrazenie ,ze patrzac na slonce przez te rozproszone smugi ,slonce jakby bardziej oslepia.To najwieksza intesywnosc „opryskow” od miesiaca.Takze nikogo z moich znajomych to nie interesuje.Moze gdyby gowno spadalo im na glowy jakos by zareagowali,ale wtedy i tak podejma zbiorowo jedynie sluszna droga podawana przez TV i rzad.

 166. Gwdz90 said

  dziś nad Lublinem spokój żadnych oprysków,dziś mieli „przerwę”.co jeszcze bardziej nie pokoi…

 167. Gwdz90 said

  Za parę tygodni powstaje ruch obrony świata, przyłącz sie do nas i „walcz” z nami przeciwko Traktatom,GMO, mikrochipom,
  Kodeksem żywnościowym, jeżeli chcesz wstąpić lub pomóc? naszemu stowarzyszeniu.napisz do nas na gadu gadu, podaj swój
  pseudonim i opowiedz coś o sobie, zainteresowaniach, predyspozycjach zawodowych. Nasz nr to 7194505.

 168. Artur said

  Ja też to dziś widziałem zrobiłem parę fotek i wie że samoloty nie zostawiają tak długo smugi i nie robi się niebo od tego popielate,i tak nie mają nad ewolucją wpływu ,niema
  co z tym walczyć ani się lękać i tak nic nie wskórają nie ważne jak by chcieli pogrążyć nas w chaosie,uświadamianie a nie walka bo jesteśmy jednością.

 169. zawadzki said

  Ostatnimi czasy widzę to codziennie. I nikt mi nie powie, że to nowy rodzaj paliwa albo atmosfera. Samoloty pasażerskie nie latają tak często i w dodatku po tak dziwnych trasach. Obserwuje niebo od dwóch tygodni. Zauważa to coraz więcej ludzi. Masowy ruch jest potrzebny. Kto wie co za cholerstwo wisi nad nami.
  PS. Ostatnio obserwowałem niebo od 3 rano księżyc był za dziwna chmurą nienaturalna była na pewno, samoloty zaczęły latać i rozpylać coś od około 4:30. Nad Gloucestershire.

 170. ola said

  sprawdzam

 171. ola said

  samoloty na Mazurach rozpylają intensywnie.Początkowo pisałam na blogach ,ostrzegałam ale zauważyłam że wiekszość blogów jest chyba manipulowana .Częto wpisy konczyły cze na 20o9r nagle i to na wielu blogach o smugach.Ludzie czują się bezsilni i odpuszczają ,godzą się z losem bo pogodzonemu łatwiej żyć. Co jest niesamowite ,że ludzie super wykształceni ,słysząc info o smugach,kiwali głowami pobłażliwie,z delikatną drwiną,ślepi i głusi na to co się dzieje.
  Jak jest gwiażdzista noc to można zauważyć przesuwające się poziomo gwiazdy.Dzisiaj w ciągu 15 minut zauważyłam 4 takie pojazdy.Myslę że to musza być odrzutowce rozpylające chemię.Nic innego nie wchodzi w rachubę bo nad nami pasażerskie nie latają ,a juz na peno nie z taka intensywnościa jak nad jakimś lotniskiem.
  Nie wiem co robić dalej ,dlaczego nokt z rządu nie reaguje?

 172. Sweden said

  Dzisaj nad Miastem Koło (gdzie meiszkem ) w szkole o ty mrozmawialismy na fizyce I zobaczylismy za oknem smugi chemczne wiec sie zapytalismy co one powoduja a fizyk nam powiedzial ze szkoda zdrowiu i 5% ludzi moze umrzec w europi czyli jakies 10milinow ! wiec to jest koszmar to jest wogole legalne czy cos? interesuje sie przyroda i Ekologia !!!!! jestem przeciw temu programowi …

 173. hedoni said

  obserwuje niebo od blisko 2 lat. zrobiłam kilkaset zdjęć i nikt mi nie powie,ze to co sie dzieje nad naszymi głowami to zwykle smugi kondensacyjne -wynik spalania paliwa.z dnia na dzień widzę jak intensywność oprysków stale się zwiększa.jeszcze dwa lata temu widziałam kilka,kilkanaście smug dziennie teraz około setki na dzień to rutyna. rzadko widać samolot który nie zostawia smugi ,choć zdarzają się takie-pewnie na potwierdzenie ,że nie wszystkie rozpylają nam na głowę tony chemii.ludzie po prostu zapomnieli jak wygląda niebo bez tego gówna w pasy.wszystkie wiadomości oficjalne jakie dostępne są w internecie nie trzymają się żadnej logiki.tworzenie sztucznych chmur nie ma sensu kiedy na niebie są prawdziwe,nie ma sensu tworzyć chmur które to niby maja odbijać światło słoneczne w nocy a to jest nagminne.z moich spost6rzezen wynika,że największa intensywność oprysków ma miejsce wtedy kiedy zanosi się na deszcz.logika podpowiada ze cala ta chemia ląduje z deszczem na ziemie.nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych ale nic innego nie przychodzi mi do głowy niż świadoma degradacja naszych ekosystemów.szczególnie że dzieje się to bez żadnych oficjalnych komunikatów ze strony polityków.pisałam już do paru instytucji,i kilku znanych stacji telewizyjnych załączając masę zdjęć i filmów,wszędzie zmowa milczenia.kto decyduje za cale masy ludzi?elity finansowe?bez względu na to czy decydujący o tym procederze ludzie są przestępcami czy bohaterami należy ich rozliczyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s