Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Zbrodnie mafii dintoryjno-rządowej Polin na dzieciach polskich

Posted by grypa666 w dniu 01/01/2018

PILNY APEL OD MEGO PRZYJACIELA, ANDRZEJA SZUBERTA

W dniu 2018-01-05 16:27:05 użytkownik Andrzej Szubert <as.poliszynel@gmail.com> napisał:
Proszę Państwa, mam pytanie a raczej prośbę.
 
10 stycznia o godz. 9:00 we Wrocławiu ma odbyć się proces karny przeciwko mnie.
 
Z różnych powodów nie będę na procesie osobiście, nie mam także i nie szukam obrońcy.
 
Procesem ogromnie martwią się moja żona i córka, choć i one są przeciwne mojemu wyjazdowi na proces. Obawiają się, że mógłbym nie wrócić do domu. I to ze względu na nie szukam kogoś, kto mógłby wziąć udział w tej farsie jako widz-obserwator, by nas powiadomić o jej wyniku.
 
Na wszelki wypadek podaję adres dintojry.
 
VII wydział karny
sala 142

Życzliwy do A. Szuberta 2018-01-08 17:14 GMT+01:00: Witam serdecznie! Na blogu grypa666 zobaczyłem ten mejl. Chciałem po prostu napisać jaki fajny i treściwy jest blog opolczyk. Dziękuję Ci że jest i życzę zdrowia i weny do pisania. Pozdrawiam

†††

Z tej okazji prawosławnej składam bywalcom moich blogów, przyjaciołom, współracownikom i sympatykom jak najlepsze życzenia. – PB

 

E. Zinkiewicz: Drogi Piotrze, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Tobie i Twojej Rodzinie, wszystkiego najlepszego. Z poważaniem – EZ
PB: Serdeczne dzięki, ale to nie moje urodziny 🙂

†††

Składanka Noworoczna — życzenia, plany, polactfo bawi się

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… W ubr. wasze datki poszły na parę akcji i wsparcie patriotów o minimalnych środkach na życie… W przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

Jeśli z jakichś względów nie chcesz dać bezpośrednio innym patriotom, możesz zrzucić się na moje konto z zaznaczeniem dla kogo, jakiej grupy, czy na jaki ogólny cel. Może dołożę wtedy od siebie, wg oceny celowości, zasadności i priorytetów na podst.:

 • dotychczasowej działalności i prospektów danej osoby czy grupy w stos. do znaczenia dla Polskiej Racji Stanu
 • zdolności własnego generowania dochodów
 • rozwoju ww. działalności potencjalnego dar-biorcy
 • zagrożenia jego/jej/ich pracy infiltracją i agenturyzacją (info od Razwiedki666).

Od lat, datków nie traktuję jako zwrotu choćby podstawowych kosztów własnych. Są osoby/grupy skuteczniejsze w oddziaływaniu na naród i te chcę wspierać.

 • 31.12.2017 Fundacja im. Dobrego Pasterza 1000 zł
 • 30.12.2017  eMisjaTV 592.75 zł 
 • 10.10.2017 Andrzej Szubert 4000 zł (honoraria 2014-2017)
 • 30.5.2017 wPrawo.pl 2000 zł 
 • 15.2.2017 Nowa Polska 2000 zł 

Spis treści

ALARMY, ALERTY, AKCJE

Ludzie Roku 2017

Przeżyjmy to jeszcze raz wpis po wpisie

Komedia autentycznie polska — nigdzie indziej!

Nasze

Bieżączki

Zdrowie

Mus znać

Zbrodnia uzależniania biedoty od rządu

Zbrodnie mafii dintoryjno-rządowej Polin na dzieciach polskich

†††

Genialny silnik Polaka z Kanady, Kazimierza Hołubowicza — el-auta i wodorniki Moraw-icka wysiadają w przedbiegach, zużycie paliwa (może być palne byle co) 0,5 L/100 km, minimum spalin!!!

TURBO-ALARM Adolf Kudliński do rodaków-lemingów: Agonia Polski

ALARM/AKCJA Przyjdź na zebranie KneSSejmu Uprawy GMO w Polsce to koniec dobrej żywności i wolności

ALARM Gotowią nas pod obowiązkowe igły: To już prawdziwa epidemia. W Polsce lawinowo przybywa zarażonych tym wirusem

ALERT Jacka Międlara: Cenzura jak w stanie wojennym. Gdzie jest PiS? Ostatni film na YouTube?!

ALERT 

ALARM Nowe szczepionki trwale zmienią DNA

HIPER-ALARM AWARIA W ELEKTROWNI ATOMOWEJ NA UKRAINIE

Do czasu wyjaśnienia należy:

 • Odizolować od środowiska zewnętrzengo (patrz alarmy w marcu 2011 po Fukuszimie na Grypa666): ciężarne, małe dzieci oraz dziewczyny i kobiety w wieku rozpłodowym
 • Mierzyć geigerami poziom promieniowania radioaktywnego i publikować 
 • Podać wici o powyższym do swoich info-kanałów.

SUPER-ALARM Rzeczpospolita CZWORGA NARODÓW

ALARM Już od ponad 1,5 roku rozmodlony okupant bezprawnie więzi Dra Mateusza Piskorskiego

 †††

Ludzie Roku 2017 wg Grypy666

(na oliwkowo zaznaczam prześlizgniętych z 2016 r.)

 1. Niezłomny Roku: Andrzej Szubert, Tadeusz Rutkowski, Dana Durnford
 2. Obcy Mąż Stanu: Władimir Putin i Baszar Assad, Hugo Chavez
 3. Polski/ska Mąż/Żona Stanu: żaden/na
 4. Naczelni Lekarze: Prof. Maria Majewska i Dr. Jerzy Jaśkowski, Dr Hubert Czerniak 
 5. Polak-Działacz Roku: Dr Mateusz Piskorski, Justyna Socha, Paweł Bednarz, Jerzy Zięba
 6. Orator Narodowy: Mizia (Jack Caleib)
 7. Vloger Roku: Piotr Korczarowski, Uszi
 8. „Prowincjonalny” Narodowy Dziennikarz: Maciej Maciak (CW24 Włocławek) z Czcigodnymi Panami Mentorami 🙂
 9. Historyk Roku: Radosław Patlewicz
 10. Buchalter Polaków: Józef Kamycki
 11. Pośmiewisko Polaków: Antek Macierewicz/Singer, chrabja JZ Potocki  
 12. Mister Obłuda Polin: Andrzej Duda
 13. Mister Hipokryzja Polin: Marian Kowalski & Paweł Chojecki (feralny numer nieprzypadkowy)
 14. Nieznośny 🙂 Pytek Roku: Pyta.pl

†††††††††††††††††††††††

Przeżyjmy to jeszcze raz — 2017 wpis po wpisie na Grypa666

Jak zmieścić cały rok w pigułkę — strawną, zrozumiałą, przejrzystą… wolną od chaosu insynuowanego przez niektórych (bez konstruktywnej sugestii naprawy!).

Wpisy 2017 były bardziej bałaganiarskie, gdyż wysiadły mi, wskutek przestarzałego kompa, niektóre funkcje edytorskie na Grypa666, a blog PiotrBein (mój magazynek na dyskusje, własne artykuły, zbiory tematyczne itp. dłuższe materiały) nie działał poza re-blogowaniem. Zawiadamiałem o tym co jakiś czas, tutaj dodatkowo przepraszam. 

WordPress wykonuje roczne auto-podsumowanie, wyłaniając najczęstsze tematy i  najbardziej czytane materiały — ale tylko na PiotrBein, gdzie przeważnie mam jeden artykuł na raz, zamiast półek uginających się od materiału na Grypa666.

Próbuję więc dla bloga Grypa666 to, czego WordPress nie zdołał. Dla edytorskiej ekonomii i przejrzystości, kontynuuję schemat wypracowany w ub. latach:

 • W każdym wpisie setki tytułów w kilku działach, parę do kilku wpisów zbiorczych na miesiąc, tysiące tytułów na rok.
 • Własne artykuły, komenty dot. zamieszczanych materiałów, dyskusje mejlowe o publicznej wartości.
 • Identyfikacja alarmów 3 stopni ważności dla podstawowych zagrożeń narodu: (1) bio-integralność — wojny i pełzający genocyd: radiacja, GMO, „medycyna”, nachoćctfo… (2) wolność — zniewalanie ekonomiczno-finansowe, marxizm kulturowy, pranie mózgów, transhumanizm…
 • Dziesiątki ilustracji, setki-tysiące komentów, kilkanaście konfliktów osobowych z racji różnic światopoglądowych, netykietowych i moralnych.
 • Nakład pracy własnej: od paru do kilkunastu godzin na dobę, z przerwami na wakacje, hobby i większe prace domowe… parę tys. godzin redaktorskich i autorskich na rok.
 • Dziesiątki współpracowników, od osobiście znanych mi „redakcyjnych” o wyrobionej marce publicystycznej, po sporadycznych nadsyłaczy linków i komentów.

Podziękowania Współpracownikom Wszelkich Maści — z pamięci, na pewno było więcej

 

Streszczanie roku ułatwia proces wykonywany na bieżąco w każdym wpisie — windowanie najważniejszcyh info do góry: alarmy, akcje, bulwersacje… Do tego dodaję tu i tam grafikę typową dla tematyki, bieżące trendy, ważniejsze komenty… nic ścisłego, bardziej na wyczucie.

Wyłania się obraz na pewno subiektywny autorsko, ale odzwierciedlający walkę niejednego blogera i współpracowników wobec rzeczywistości, w próbie użyteczności Polskiej Racji Stanu. Z jakim skutkiem, oceniajcie sami na podst. wpływu na wasz światopogląd i zapał patriotyczny.

W retrospekcji, Marzec – Czerwiec były najtrudniejsze, potem końcówka roku, z powodu nawałnicy tematów synchronicznie z konfliktami osobistymi i atakami agentury. 

[…]

Marzec 2017

Poznajemy zajadlego syjo-chrześcijanina Pence’a, wicka USraela. Preziem jest zięć Trampka, bankster i rabin lubawiczerów, Jared Kushner. Zwierciadłem u nas jest duo „chrześcijanian” Kowalski (przyszły wicek Polin?) i syjo-protestant Chojecki… obaj wreszcie definiują się jako izraelo-lubcy.  Wkrótce okaże się, kogo mają na rabina. Z tejże branży odurniaczy Polaków, Gadowski sugeruje moskiewskie sterowanie nachoćtfa. 
Zjeżdżają do nas kucharki Między-Mordzia: Komitet Żydów Amerykańskich. Pod koniec roku dowiemy się od Moraw-icka, że w tymże celu pichcą we W-szawie Goldman Sachs i JP Morgan. Wspólplemieńcy ww. zatrzymują w Londynie na lotnisku Jacka Międlara. Sprawiedliwych współplemieńców ww. Grypa666 publikuje dla patriotów, którzy niebawem będą mieli użytek na takie info 🙂
Do zmory Fuku dolącza milion worów 1-tonowych z zeskrobkami radioaktywanymi z tysięcy miejsc w Japonii… w Pacyfiku miliony ton radioaktywnej wody z Fuku.  Na przypomnienie, awari ulega reaktor w Norwegii, zajawka merdialna za późno, by się chronić. 
Polska witryna Vismaya-Maitreya 10-latką (Vismaya współredaktor Grypy666). Ranking  daleko w przodzie przed Narodowymi Gawędziarzami Michalkiewiczem i Braunem. Zaś „Branża” neo-ubeckich adwersarzy Grypy666 zaczyna się sypać, Robeet Brzoza grozi pozwem zbiorowym od ożydzaczy buhaha
Grypa niezmiennie przypomina Polakom, ile żydłactfo winne jest nam odszkodowań. Spragniony uznania pod marginalnym RozpiętymNaKrzyżu, Józek Bizoń odkrywa to, co Grypa666  mu od lat mówi dostając w zamian ożydzanie: nie ma już Polski, jest Polin. 
Ż-suszpy wlazły do sterówki bloga Międlara, gdzie zamieszczam info użyteczne do jego samo-obrony. Przy okazji edukuję Jacka o katodebilnym „kondonminium rosyjsko-niemieckim”. On nierozumie, że w Anglii nastąpił na odcisk KoszerNostra a nie „gangom arabskim” od żywego towaru. Ż-szczury kręcą się też przy moim blogu: komenty, skrzynka kontaktowa,  próby włamania do sterówki. E-poczta do/od Międlarem niepewna, sojusznicy w Polin dupą nie ruszą by pomóc zweryfikować. Thanx a lot!
Pozbawiony dochodu Międlar robi za autora na Papug.pl, gdzie w zepsole jest …neo-ubek Robert Brzoza, a bożkiem — Mamon. Zbeszczeszczenie stanu kapłańskiego, jeśli jeszcze Międlar go ma.  Z motywów jak na Papug.pl, powstaje Polski Instytut Żydłackich Wartości.  Katodebile na forum Papug.pl zmasakrowali prawdę, jaką im zaserwowaliśmy z Szubertem. 
W kraju nabiera obrotów naparzanka z „naszym” państwem-w-państwie: dintojrą. Rej wodzi Andrzej Dziąba z NowąPolską. Grypa666 włącza się medialnie i darczyńczo. Zaś do betonu prokuratorsko-sędziowskiego — mejlowo. 

Czytaj dalej na blogu PiotrBein…

†††††††††††††††††††††

Komedia autentycznie polska — nigdzie indziej!

:))) Pucz wojskowy w Polin: gen. Grudniewski obalił Singera/Macierewicza dla “Bardzo Dobrej Zmiany”

🙂 Flota szczelecka Polin stacjonować będzie na Mierzeji Wiślanej

Rozprawa doktorska Miziaka WPŁYW INTERNETU NA POPRAWĘ ESTETYKI SZALETÓW I WYCHODKÓW

††††††††††††††††††††††

Nasze

Tak nas żydłactfo kopie w dupę… czy „prawicowy” PiS czy „lewackie” PO, wszystko jest DNO

Andrzej Dziąba zapisał się do Pralni

Użyteczny goj banksterii rotszyldowskiej, inż. Witold Zglenicki

PiS – syjonistyczna partia

BOLESNE PRZEBUDZENIE NAIWNYCH HUMANISTÓW W EUROPIE KSIĄŻĄT LEWANTU…

Genialny silnik Polaka z Kanady, Kazimierza Hołubowicza — el-auta i wodorniki Moraw-icka wysiadają w przedbiegach, zużycie paliwa (może być palne byle co) 0,5 L/100 km, minimum spalin!!!

Ferma solarna 10 MW pod Jelenią Gorą w kształcie jelenia

O czym rozmawiał Jonny Daniels z totalną opozycją?

SKANDAL Wieści z Ukrainy ważne dla POLSKI I WĘGIER

Łgarstwa lubelskiej grupy przestępczej IćPotPront

SZOK! Hrabia Potocki wpłaca 25.000.000 zadatku. Czy wywalczy reparacje od Niemców?

PRAWDZIWE OBLICZE FRANCUZÓW GDY STANĄ OKO W OKO Z IMIGRANTEM bezcenne !

Do czego służy w Polsce okupantowi żydo-katolicyzm…

Ambroży Mejer: Niepokoje w Iranie – a o co chodzi

[dyskusja] USraelska ustawka 447 dla żydłackich Holo-oszustów m.in. w Polin

Bohater Ukrainy: dżihadyści Syrii to nasi sojusznicy

VIDEO: Banderszczochy maszerują na cześć Bandery

Panie Mossakowski, PROSIMY O OPAMIĘTANIE!!!

AWARIA W ELEKTROWNI ATOMOWEJ NA UKRAINIE

Cuda Moraw-icka dla swoich za nasze piniondze: Przekop przez Mierzeję

SKANDALICZNA KOLENDA !! SABOTAŻ GŁUPOTA CZY CHA..STWO

Ustawa 447 Senatu USA. Sprawa odszkodowań dla grupy Żydowskiej…

Banksterskie cuda Moraw-icka dla bydła roboczego Polin, a Polacy mają wynalazki że Zachód wysiada

18popis4Nie zapominajmy o Mateuszu Piskorskim, więźniu sumienia bandyckich władz Judeopolonii…

Żydłactfo winne jest Polakom dziesiątki BILIONÓW ojro za straty z okresu II wś. i po

Dlaczego wielki kościół katolicki tak strasznie boi się małej grupki pogan?

Z elektronicznej poczty – przykład odmóżdżenia krystowiercy …

Polska nowe prawo ! 30 zł opłaty dziennej za wjazd do centrum każdego Polskiego miasta !!! co dzień płać 30 zł !!

Grzegorz Braun u boku Pana Nikta — Razwiedka666 będzie się pilnie przyglądać

Płemieły Polin a Goldman Sachs, HSBC itp. ż-banksteria City of London

††††††††††††††††††††

Bieżączki

Józef Kamycki: Zanim rzyt podsunie ci bitcoina

PB:  Największym pod wzgl. obrotów przemytnikiem niewolników i niewolnic, ofiar na narządy i samych narządów — jest ISIS, w tym gangi „islamskie” w UE. CIA współpracuje z Koszer Nostra, największym w świecie bossem wszystkich mafii ww. handlu. CIA to ż-agencja wywiadowczo-wywrotowa na cały świat, kierowana przez to samo żydłactfo, które otacza „nacjonalistę” Trampka, tego samego co zaraz po pokonaniu ISIS w Syrii i okolicach przez Rosję z sojusznikami Iranem i Syrią, ukradł Putinowi kredyt za  manto dla ISIS.

Nasrallah: Assad niegotów wybaczyć Hamasowi  zdrady w wojnie w Syrii

Iran; Protesty potępiają agenturalne prowokacje

PB: Żydłactfo od lat ma śpiochów i aktywne komórki wywrotowo-terrorystyczne w Iranie.

Iran wini Saudyjską Arabię za przemoc w protestach

Plemienne rejony Pakistanu miejscem powstaĶ dżihadystów

ISIS wypowiada wojnę Hamasowi ale nie Izraelowi

Korea Płn. oznajmia że jest mocarstwem atomowym, wzywa do lepszych stosunków z Koreą Płd.

Saakaszwili nagli do zajęcia Donbasu

Obcy zrobili broń z twittera w ‚irańskich protestach’

VIDEO Szokujące warunki ycia w Jemenie wskutek agresji saudyjskiej

Kto przejął Nową Zelandię

Putin woduje projekt krypto-rubel

††††††††††††††††††††

Zdrowie

HO’OPONOPONO – HAWAJSKI SPOSÓB WYBACZANIA

Niespełniony Plan – Cały Film [LEKTOR PL]

Japonia wleje do Pacyfiku milion ton skażonej wody z Fukuszimy — koniec rybołówstwa

Wojna Słowiańszczyzny z żydowskimi wymysłami — legendy polskie

Ks. Prof. Dr Guz: O Osobie Ducha Świętego

Stanisław Olszewski: Moc słów w zdrowieniu

†††††††††††††††††††††††

Mus znać

Izraelski projekt Argentyna

Amerykański analityk strategii politycznej: nacjonalista Bannon kontra żydo-globalista Trampek

Oficjalne: UFO istnieje, często widziane nad siłowniami atomowymi

†††††††††

Zbrodnia uzależniania „biedoty” od rządu

Redaktor Maciej Maciak w akcji dla Polaków: 11 osób zameldowanych na 24m2!!! Rodzina „zniknęła” z listy oczekujących na mieszkanie…

PB: Taki potencjał ludzki wtłoczony w syf :(( Kamienice nie dla nich, nawet nie zaszczurzone podwóreczko!!! Skurwysyńscy władcy typu prezydęt Włocławka — oby wam i waszym przyszło tak żyć.

Szokujące śródmieście Los Angeles

PB: Wczoraj znalazłem lepszy filmik, dziś już „wycofany” z JewTube. Autor wyjaśnił szwindel: rządy i grupy charytatywne  (pranie mafijnej mamony?) pompują miliardy w „potrzebujących”, którzy otrzymują maleńką część. System jest tak ustawiony, by „biedni” (wielu free-loaders, tj. dojarze systemu) nie usamodzielnili się.  Podobnie jak w Europie Zach. i Kanadzie: nachoćtfo służy tworzeniu wrogiej tubylcom klasy dojarzy, którzy po wsze czasy głosować będą na żont.  W Polin podobnie z Ukraińcami.

Wygląda to na globalny żydłacki projekt niszczenia pozostałości po spójnych tradycyjnych społeczeństwach. W Kanadzie, muślimski darmozjad dostaje więcej niż minimalna emerytura Kanadyjca, który musiał na nią zapracować. Np. mają ciapaci darmowego dentystę i lekarstwa, podczas gdy dla nas nie ma miejsca w kolejce. Przed kilku dniami dzwoniłem do ośrodka, który kieruje niskodochodowych seniorów do darmowego dentysty. Kiedyś no problem, teraz brak miejsca w kolejce do kolejki!

Zrobić karierę z bezdomności

Robert (68 lat) pracowal całe życie na bezdomność w USA

Hotel Walmart

†††††††††††††††

Zbrodnie mafii dintoryjno-rządowej Polin na dzieciach polskich

[dyskusja] Dziecięcy bohaterowie

Jedna odpowiedź to “Zbrodnie mafii dintoryjno-rządowej Polin na dzieciach polskich”

 1. […] Dzięki Pani Anno,  Poniżej, nieznani dziecięcy bohaterowie, w samej Polsce są ich dziesiątki tysięcy, w USraelu chyba już […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s