Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

O co walczy Polski Patriota Pan Piotr Rybak + Co popiera „hrabia” Potocki: cadyk Aaron Israel Paz chce zamienić nam reparacje od Niemiec na ścinanie głów

Posted by grypa666 w dniu 19/11/2017

Spis treści

Alarmy Alerty Akcje

Co popiera hrabia (?) JZ Potocki: cadyk chabad-lubawiczerów Aaron Israel Paz chce zamienić nam reparacje od Niemiec na ścinanie głów

Spisek hrabia (?) Potocki – cadyk Paz

Absurdalne uwięzienie Piotra Rybaka, haniebna reakcja jewro(p)osłów i DudyObłudy

Bieżączki poważne

Nasze

Zdrowie

Przestępcze objawy katodebilizmu

SUPER-ALARM Kontrola umysłu — szczepionki i 5G

HIPER-ALARM GMO robi postępy w Sejmie

Działacze oddolnego ruchu przeciw GMO i restrykcjom na żywność zdrową alarmują mejlem:
Witam, nagłaśniajcie  poniższe  lub podobne informacje, dopisujcie komentarze
do artykułów bo w interniecie wrze od info nt. tej wczorajszej komisji…tylko, że nagłaśniają nie to co trzeba… ale można to wykorzystać do edukacji ludzi.
Pozdr, Jadwiga Łopata i Julian Rose
Skandaliczne traktowanie strony społecznej podczas posiedzenia podkomisji ds. GMO. Uczestnicy posiedzenia (nie tylko przedstawiciele strony społecznej, ALE TAKŻE POSŁOWIE OPOZYCJI) dostali tekst poprawek (13 stron) na 5 minut przed posiedzeniem.
Mimo, iż nikt nie był w stanie się zapoznać z tak obszernym materiałem, głosowania się odbyły. Strona społeczna opuściła salę, bowiem nikt nie słuchał jej postulatów:   https://youtu.be/ByLHUgB4k8k
Skandaliczna ignorancja posłów podczas posiedzenia Komisji ws. GMO:

Takie zachowania trudno skomentować, zostawiamy to Wam.

HIPER – ALARM dla Polski: Poziom radiacji nad Rosją 1000 razy wyższy od normalnego… podejrzane wytłumaczenie

Do czasu wyjaśnienia, zalecam chronić dzieci, kobiety (ciężarne i nie) w wieku rozrodczym, osoby starsze i słabe immunologicznie — poprzez odizolowanie w mieszkaniu/domu. Szczegóły — patrz alarmy w marcu 2011 na Grypa666 po katastrofie w Fukuszimie.  Na branie jodu jest za późno, niewiadomo nawet czy jod jest w skażeniu. Nadmiarem jodu możecie uszkodzić sobie tarczycę. — PB

Właśnie zmierzyłem geigerem poziom radiacji na zewnątrz. Jest w normie, także w kałuży. Ale z ruchami atmosfery „rosyjskie” skażenie dotarłoby tu za parę do kilka tygodni.

Podawajcie wyniki oddolnych pomiarów w Polsce i krajach pobytu Polonii. Mierzcie z podniesioną płytką ołowiową, żeby złapać beta.

PB: Czemu podejrzane:

 • Ż-Zachód ma zaawansowany globalny system nadzoru nuklearnego. Może z łatwością ustalić źródło pochodzenia radiacji i zagrożenie dla zdrowia. Nic jednak nie podano na podst. danych z tego systemu.
 • W zw. z paroma domniemanymi zagrożeniami/opadami radioaktywnymi w Europie, było w ostatnich mies. sugestie emisji z Europy Wsch., przy kompletnym zatuszowaniu oddolnych pomiarów geigerem. Zero oficjalnych informacji wskazujących na konkretne źródło, poziom radiacji i izotopowy skłąd emisji, poza wzmianką, że chodzi o nieszkodliwy poziom izotopu rutenu używanego do celów medycznych.
 • Jedynymi znanymi mi pomiarami geigerem były wtedy moje własne, wykonane z samolotów W-wa – Franfurt i Frankfurt – Vancouver (lot nad Grenlandią). Samolot z W-wy był napromieniowany na poziomie wyższym rzędu kilka razy ponad promieniowaniem na obu lotniskach. Patrz ALARM Radioaktywne samoloty liniowe?
 • W ostatnim czasie nasiliły się pogróżki fałszywych flag, zamachów itd. „na Putina”. Toteż należy rozważyć możliwość sabotażu lub fałszywej flagi, np. rozproszenie izotopu rutenu z samolotów. 
 • Zakład atomowy w Rosji (Majak) odrzuca oskarżenie, że byłby źródłem emisji
  https://www.theguardian.com/world/2017/nov/21/russia-radioactivity-986-times-norm-nuclear-accident-claim Podejrzane jest, że Greenpeace złożył wniosek o śledztwo wskazując na obiekty atomowe, ale już nie np. na fałszywą flagę przez rozproszenie z samolotu. Wniosek powinien był brzmieć: ustalić źródło emisji. Sieć monitoringu zachodniego może to dość łatwo wykonać. Czemu Greenpeaxce występuje w głównej roli policjanta atomowego, a nie IAEA (główna globalna agenda prywatnego lobby atomowego), które bodajże już w l. 1950-ych odebrało WHO wszystkie kompetencje w zw. z zagrożeniem nuklearnym.
 • Zainteresowanie Majakiem przez ż-suszpy celem hasbary mogło zacząć się od filmu podobno dokumentalnego z „ukrytej kamery”, reżyserii Samiry Goetschel. https://en.wikipedia.org/wiki/City_40_%28film%29  Czy wzmoże się teraz promocja tego filmu w gównym ścieku? Gdyby rzeczywiście mieszkańcy nie byli ochotnikami zwabionymi do zakładów Majaka i Ozjorska ponad-przeciętnymi  warunkami życia (podobnie jak atomiści w ZSRR), to służby Rosji dla utrzymania haniebnej tajemnicy nie dopuściłyby do infiltracji obiektu przez nieautoryzowanych filmowców.
 • cdn.

PB: Skażenie radioaktywne podróżuje w atmosferze zachód -wschód bezustannie. Za  parę – kilka tyg. przyjdzie do Polski od zachodu, spuszczając się na dół z deszczem itp. …i tak w kółko. Mega studium rosyjsko-ukrainsko-białoruskie stwierdziło, że tylko przez 1-sze 20 lat po Czarnobylu i tylko w Europie, liczba dodatkowych zgonów na raka wyniosła 1 mln. Potem ile? A rak to nie jedyny skutek promienowania. Toteż nie dziwi mnie wniosek dla Am. Płn.

Fuku było kilka razy gorsze niż Czarnobyl: 3 reaktory stopione, później pierdyknął basen nr 4 z kilkoma zużytymi ładunkami (zawierają pluton) i jednym nowiutkim odstawionym do basenu na czas remontu reaktora. Toteż szacuję globalnie ok. 10 mln dodatkowych zgonow na raka do 2021.

Zachorowaniom tarczycy w Polsce po Czarnobylu zawiniło przedawkowanie jodku i lugoli, patrz Dr. J. Jaśkowski.

Mark Lech Jaworski: Całe szczęście dla Polski, że na północnej półkuli prawie wszystkie wiatry są zachodnie. Wprawdzie po Czarnobylu, który jest na wschód od Polski ilość operacji tarczycy w Krakowie zwiększyła się kilkadziesiąt razy, przez kilka lat.

Jeden naukowiec ukraińskiego pochodzenia studiował śmiertelność w Ameryce, ze wszyskich powodów i obliczył, że po Czarnobylu miliony ludzi w Ameryce północnej umarło o kilka do kilkunastu lat wcześniej niż poprzednio.

††††††††††††††††††††††

Co popiera hrabia (?) JZ Potocki: cadyk chabad-lubawiczerów Aaron Israel Paz chce zamienić nam reparacje od Niemiec na ścinanie głów

Piotr Bein 23.11.2017

Podsumowanie: Banksteria obciążyłaby Niemców lichwiarską pożyczką na odszkodowania wojenne niby dla Polaków, lecz odebrałaby  należności w zamian za ludobójcze „technologie amerykańskie” i za wdrażanie talmudycznych 7 Praw Noego, adminstrowanych przez globalny Sanhedryn.
Na mocy tych przekrętnych i podstępnie wprowadzanych „praw”, zatwierdzonych w 2007 r. przez wspólną komisję watykańsko-rabiniczną, katolików należy ścinać jako bałwochwalców Jezusa Chrystusa. Pozostałe prawa też wyłącznie dla gojów, kara też przez ścięcie, też wystarczy jeden świadek żydowski.

Wprowadzenie

W kampanii agitacji wyborczej rzekomego prezydenta II RP na uchodźstwie, JZ Potockiego, wyszedł giga-geszeft Paz – Potocki, dot. wniosku do prezydenta USA o pomoc w odzyskaniu odszkodowań wojennych dla Polski od Niemiec. W tej machinacji, USA miałoby przekazać Polsce, w zamian za niesprecyzowaną część należności od Niemiec, niesprecyzowane technologie oraz  tajemnicze prawo USA, które miałoby wzbogacić nas cywilizacyjnie.

Niepotwierdzony prezydent II RP mianowany przez masona na podst. nielegalnej konstytucji sanacyjnej, Potocki własnym podpisem potwierdził pośrednictwo Paza na rzecz dobra publicznego ws, odszkodowań:

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/14/wielka-sciema-z-chrabja-potockim-i-wielka-lechia-nikodemowicza/

W dokumencie między:

 • firmówką Banku Rezerw Polski w skrzynce pocztowej 🙂 firmy hochsztaplera Pazika z afery wekslowej PKP, po której zmienił nazwisko na Aaron Israel Paz,
 • a na dole, firmówką innej szemranej jaczejki Paza, Europejski Uniwersytet Techologii – Fundacja, już bez skrzynki pocztowej, ale z bankiem podobno chińskim…

czytamy:

Konwersja [odszkodowań wojennych od Niemiec] powinna się oprzeć o nowatorski system ekwiwalentnego pokrycia kosztów transferu do Polski technologii amerykańskich oraz kosztów wdrażania amerykańskich cywilizacyjnych osiągnięć konstruowania należycie rozumianego społeczeństwa demokratycznego.

Prawne procedury w/wym. konwencji dla kształtowania nowej architektury społęcznej chcemy oprzeć o system wartości wynikających z wspólnej Uchwały Kongresu USA Prawo 102-14  Marzec 20. 1991 r. [wytłuszczenia PB]

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/19/ciag-dalszy-wielkiej-sciemy-z-chrabja-potockim-i-nikodemowiczem-oraz-matactwa-w-zwiazku-z-nia-czeslawa-bialczynskiego/

 

Pomijając brak zgody narodu na geszeft zamiany, wiadomo co spodziewać się po „amerykańskich” technologiach: GMO, szczepionki i leki „medycyny” rockefellerowskiej, szmelc obronny, zabójcze elektrownie atomowe, amerykański gaz skroplony „katarski” z Rosji, węgiel z Donbasu jaki mamy u siebie…

Natomiast nikt nie mówi o transferze tajemniczego systemu wartości. Wypełniam lukę, siedzę w temacie od lat. Jakież to amerykańskie osiągnięcia cywilizacyjne do udoskonalenia demokracji Polaków  obejmuje Prawo 102 -14? Muszą one być znaczne, skoro na równi z technologiami z USA, warte są zapłaty w miliardach przyznanych nam — w ostatniej kolejności na świecie — reparacji wojennych, no nie?

Tajemnicę dla wtajemniczonych odtajnia najdrobniejszy druk na dole dokumentu, opatrzony w kolorową gwiazdkę dawida (symbol 7 Praw Noego): Associated by Noahide Nations – Eastern European Center, tj. Stowarzyszenie z Narodami Noahidowymi – Ośrodek dla Europy Wschodniej. Użyto nieprawidłowo w angielskim by zamiast with — tłumaczenie  dla oszczędności w Chinach? LOL

pazWsch.-europejska jaczejka Noahidów jest na pejsbóku z wizerunkiem Aarona Israela Paza. Pod tęczą zboczeńców i Noahidów czytamy m.in. o inicjatywie noahidowej: zmienić oświetlenie pałacu im. Stalina na …tęczowe. Logo pisma do zarządu pałacu podaje adres pocztowy taki sam jak Bank Rezerw Polin.

Chyba jedynym trzeźwym Polakiem okazał się Jerzy Ulicki-Rek. Nie otrzymał jednak  odpowiedzi od Potockiego na noahidowe pytanie. Nie zamieścił też swego wyjaśnienia.

https://grypa666.files.wordpress.com/2017/11/dbbff-palace.jpg

7 Praw Noego

Prawo 102-14 świadczy o tym, że jako podstawę porządku społecznego rząd USA lansuje Siedem Praw Noego, a nie Biblię, którą Trump wyciera sobie gębę na pokaz odurnionym gojom.  Prawa Noego, wg Encyclopedia Americana, to talmudyczne określenie 7 biblijnych praw danych Adamowi i Noemu przed objawieniem 10 przykazań Mojżeszowi na Górze Synaj, stąd wiążących dla całej ludzkości.

Dalej czytamy w 102 -14, że na 7 Prawach Noego rzekomo opiera się rozwój od zarania cywilizacji, w tym narodu amerykańskiego. Bez zasad etycznych i wartości Noego, gmachowi cywilizacji grozi poważne niebezpieczeństwo powrotu do chaosu – straszy Prawo 102 -14. Amerykanie muszą przekazać te wartości z [ich] znakomitej przeszłości na przyszłe pokolenia, podobnie jak ruch lubawiczerów sprzyja [tym wartościom] oraz krzewi je na całym świecie.

Sekta lubawiczerów praktycznie kontroluje większość sekt judaizmu z Brooklynu i poprzez Domy Lubawiczerów zakładane na całym świecie. To osobny długi rozdział, więc patrz materiały źródłowe na dole. Lubawiczerowie mają przemożny wpływ na administrację USA, politykę globalną i politykę wewn. w Izraelu i na Zachodzie.

Sześć praw Noego zabrania: bałwochwalstwa; bluźnierstwa przeciw Bogu; cudzołóstwa, kazirodztwa, homoseksualizmu i gwałtu; morderstwa; kradzieży; jedzenia żywcem i in. okrucieństw w stos. do zwierząt. Siódme prawo Noego nakazuje ustanowić sądy i sprawiedliwy porządek społeczny, żeby pilnowały przestrzegania praw Noego i tworzyły nowe.

Pozornie Prawa Noego mają sens moralny. Bałwochwalstwo jest jednak pojęciem zależnym od wyznania: np. dla katolika pogańskie posągi są bałwanami, a dla słowianowiercy — świętością. Podobnie jest z pozostałymi nakazami noahidowymi: Talmud nakazuje zabijać i okradać chrześcijan oraz przyzwala gwałt na dzieciach. Jeden standard prawny dla gojów, inny dla Żydów.

Talmud babiloński: Goja skazuje się na śmierć decyzją jednego sędziego [bez ławy przysięgłych] na podstawie zeznań tylko jednego świadka, nawet gdyby nie dostał odpowiedniego ostrzeżenia przed popełnieniem przestępstwa. Idzie na śmierć na podstawie zeznań mężczyzny i decyzją mężczyzny a nie kobiety. Mężczyzna, który zeznał lub skazał go może nawet być krewnym.

Natomiast Żyda można skazać na śmierć tylko, jeśli został odpowiednio ostrzeżony przed popełnieniem przestępstwa. Wyrok śmierci może wydać tylko 23 sędziów, na podstawie zeznań dwóch męskich świadków, którzy nie są zdyskwalifikowani z powodu pokrewieństwa. Talmud dodaje: Ale żadna z tych reguł nie dotyczy goja (Sanhedrin 57b, wydanie Steinsaltza tom 18 s. 110).

Hasło Noahide Laws w Encyclopaedia Judaica: złamanie któregokolwiek z 7 praw poddaje noachida karze śmierci przez obcięcie głowy (Sanhedryn 57a). Noachid to nie-Żyd poddany prawom Noego. Judeocentrycy mogą ściąć głowę każdemu chrześcijaninowi na podstawie prawa Noego o bałwochwalstwie. Księga Awoda Zora 9:4 w Miszne Tora Majmonidesa, (żydowski mędrzec, żył w l. 1135 – 1204): Chrześcijanie to bałwochwalcy, niedziela ich świętem. Maachalot Assurot 11:7: Chrześcijanie to czciciele Awoda Zora [bałwochwalstwa]. Hilchot Melachim 11: goj, który czci fałszywych bogów, zasługuje [na karę śmierci], jeśli czci ich w zdefiniowany sposób. Goj jest stracony za każdy rodzaj obcej czci, która wg żydowskiego sądu kwalifikuje czcicieli na ścięcie głowy.

Krótko mówiąc, wszyscy chrześcijanie zasługują na śmierć. Muzułmanie podobnie nie mają szans. Jeśli nie przyjmą 7 Praw, narażają się na wojnę żydowską, a jeśli przyjmą, wtedy jakikolwiek świadek może zeznać, że np. znęcają się nad zwierzętami …i śmierć przez ścięcie.

Encyclopedia Americana twierdzi mimo tego, że od wieków badacze biblijni widzą w Prawach Noego ogniwo między judaizmem a chrześcijaństwem, uniwersalne normy etycznego postępowania, podstawową koncepcję prawa międzynarodowego lub gwarancję podstawowych praw człowieka. Zaś Don Bell Reports donosi z żydowskich źródeł, że Żyd przestrzegający Torę jest wyjęty spod praw Noego, czyli ten substytut Dziesięciu Przykazań jest dla gojów. Talmudyczna interpretacja praw Noego dopuszcza różne formy kazirodztwa (Enziklopediya Talmudit notka 1 s. 351-352). Encyclopedia Judaica (s. 1192): złamanie któregokolwiek z siedmiu praw Noego jest karalne ścięciem głowy wg Sanhedrin 57a. Ścinanie głów chrześcijan przepowiada Objawienie Św. Jana 20:4 …i widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże.

Prawo Noego nt. sądownictwa zezwala skazać na ścięcie głowy na podst. zeznań jednego świadka. Talmud kłóci się tu z prawem żydowskim opartym na mojżeszowej Księdze Powtórzonego Prawa (17:6): nie można skazać na śmierć na podstawie zeznań jednego świadka. To jest pierwszorzędny dowód na przemyt fałszu pod pozorem podobieństwa do Dziesięciu Przykazań. Jeśli radykalny Żyd fałszywie oskarżyłby goja o złamanie któregokolwiek prawa Noego, jego zeznania wystarczyłyby za podstawę wyroku ścięcia. Talmudyczne prawo dla gojów nie zakłada niewinności do czasu udowodnienia winy.

Watykan popiera przyjęcie przez świat 7 Praw Noego!

Spotkanie komitetu watykańsko-żydowskiego w Jerozolimie (11-13.3. 2007 ) uznało (Zenit.org 20.3 2007): Żydowska tradycja podkreśla Przymierze Noego (patrz Księga Rodzaju 9: 9-12) jako zawierające powszechny kod moralny, który zobowiązuje całą ludzkość. Ideę tą odzwierciedla Pismo Święte w Księdze Dziejów 15: 28-29. Cały dokument.

Tyle o żydowskiej doktrynie. O chrześcijańskiej ani słowa! Prawosławny Brat Nathanael Kapner, przechrzta z judaizmu: Nie tylko Watykan „wybacza“ Żydom winę za ukrzyżowanie Jezusa Mesjasza, to jeszcze papież Benedykt uznaje ich przywództwo nazywając ich Wybranym Narodem Boga, a Prawa Noego tradycją żydowską. Kto więc będzie ostatecznym autorytetem moralnym od tzw. Praw Noego? Nie kto inny niż Żydzi. Antychrześcijańscy Żydzi!

W powyższym dokumencie wspólny komitet Watykanu i Naczelnego Rabinatu Izraela apeluje do katolików, by przyjęli  sfabrykowane przez neo-faryzeuszy Prawa Noego, bezpodstawnie i heretycko sugerując, że mają one podstawę biblijną w Dziejach Apostolskich. Większego szaleństwa religijnego chyba nie ma; jedno z Praw Noego przewiduje karę śmierci przez ścięcie dla chrześcijan za bałwochwalstwo Jezusa Chrystusa!

Rabin lubawiczerów Yitzhak Ginsburg (Maariv 6.10.2004): Naszym obowiązkiem jest zmuszenie ludzkości do przyjęcia 7 praw Noego, a jeśli nie, to zostaną zabici. Ich witryna potwierdza karę śmierci za złamanie któregokolwiek z 7 Praw: Poza kilkoma wyjątkami, wyrok jest […] przez ścięcie szablą, najmniej bolesną spośród 4 metod egzekucji przestępców (patrz Hilchos Melachim 9:14). (Cztery metody egzekucji: w Torze: Skilah – ukamieniowanie; Srifah – spalenie; Hereg – ścięcie głowy; Henek – uduszenie.) Licznych formalności proceduralnych niezbędnych, kiedy oskarżonym jest Izraelczyk, nie trzeba przestrzegać w przypadku noachida; można go skazć na podstawie zeznania jednego świadka, nawet krewnego, lecz nie kobiety. Nie jest wymagane ostrzeżenie przestępcy przez świadka [przed dokonaniem przestępstwa] i jeden sędzia może wydać wyrok (Sanhedrin 57a, b; Hilchos Melachim 9:14).

Judaiści święcie wierzą w 7 Praw Noego. Inny rabin lubawiczerów, Shea Harlig przemówił (18.3.2007) do Kongresu USA, że ten zbiera się, by wypełnić jedno z siedmiu Praw Noego — tylko oni wiedzą, o które prawo chodzi.

Przemawiając (22.5.2004) do rabina Rzymu (my upamiętniamy 800-tą rocznicę śmierci Majmonidesa), Jan Paweł II zaakceptował antychrześcijaństwo myśliciela i przypisał mu pobożne życzenie o lepsze stosunki między Żydami a chrześcijanami. Nie ma tego w pismach Majmonidesa – oburzył się bloger „Maurice Pinay”. Jan Paweł II przytoczył urywek z księgi Hilchot Melachim XI w Miszne Tora Majmonidesa. Kontekst reprezentuje Mosziacha – podżegacza wojny i tępiciela gojów, który naprowadzi cały świat na wspólne czczenie Pana. Wg Hilchot Melachim, Chrystus nie jest Mesjaszem, bo nie żyje, a chrześcijaństwo i islam mają jedynie pomóc w przyjściu wieku mesjańskiego, kiedy bałwochwalcy (chrześcijanie w definicji Majmonidesa) będą musieli porzucić swą wiarę na korzyść Praw Noego, pod groźbą ścięcia głowy.

Trzy lata później (26.5.2007) okazało się, że Hans Kung, bliski przyjaciel i doradca następcy Jana Pawła II, jest członkiem organizacji noachidów (promotorów 7 Praw Noego), wyróżnionym za służbę masonom. Kung ma poparcie papieża dla swej pracy pt. Deklaracja Ku Globalnej Etyce. Etyce, którą mają poprzeć różne religie, wyznania i bezwyznaniowi (Canadian Catholic News 20.3.2007). Ewangelia nie jest już uniwersalną etyką.

Rabin Chaim Brovender stwierdził (Jerusalem Post 21.8.2007), że katolicyzm jest bałwochwalczy, a buddyzm nie. „Maurice Pinay” przypomniał (16.10.2007), że podczas pogrzebu kardynała Lustigera rabini konserwatywni i ortodoksyjni nie weszli do katedry, jakby pamiętni nakazu kary śmierci za takie bałwochwalstwo. Nawet muzułmanie nie są bałwochwalcami, wg Majmonidesa (Responsa 448), chociaż pod żydowskim panowaniem muszą poddać się, jak chrześcijanie, prawom Noego. „Maurice Pinay”: Mam nadzieję, że to rzuca nieco światła na potworne wyrażenia „tradycja judeochrześcijańska” i „starsi bracia w wierze” oraz na pomyloną przesłankę, że „Izrael” jest bastionem przeciw upadkowi cywilizacji chrześcijańskiej.

Podczas gdy usuwa się symbole chrześcijańskie i demokracje głoszą rozdział religii od państwa, Senat USA uhonorował (26.3.1991) urodziny naczelnego rabina lubawiczerów, Menachema Mendela Schneersona (1902 – 1994), tytułowanego z uwielbieniem Rebbe. Jako pierwsza osoba religijna, otrzymał pośmiertnie Złoty Medal Kongresu za przyczynek do “globalnej moralności”. Przemówienie Rebbe w 1983 r. zobowiązuje każdego Żyda, by wszystkie narody świata przestrzegały 7 Praw Noego. […] Rządy państw sterują statkiem, Żyd wytycza kurs.

Talmud i Prawa Noego są rabiniczną korupcją Tory, ale prawo publiczne USA nr 102-14 uznaje Rebbe i 7 Praw Noego jako podstawę moralną ludzkości. Schneerson nauczał: Żydzi są dumą stworzenia, goje są szumowiną, ale mają służyć Wybranym. Żydzi są Kapłanami, zaś prawa Noego (noahidowe) są religią dla szeregowych. Masoni nazwali siebie Noahidami i włączyli takież przepisy do swej  konstytucji z 1723 r.

Instytut Kodu Noego  http://www.noahide.org opublikował artykuł z 1983 r. pt. Rebbe mówi o Noachidach: Każdy Żyd ma obowiązek zapewnić, by wszyscy ludzie na świecie przestrzegali 7 Praw Noego […] Nie-Żyd prowadzi się zgodnie z 7 Prawami, bo są one przykazaniami Boga przekazanymi przez Mojżesza. Zapewnia to, że interesowności nigdy nie pozwoli się wypaczyć Boskich kryteriów postępowania.

Rabin Estulin napisał o rewolucji Rebbe w 2001 r., która dała Bushowi-juniorowi możliwość dokończenia tego, co zaczął jego ojciec: zwalczanie zła na świecie, jako początek i przedsmak spełnienia proroctw mesjańskich, tak jak zorganizował to Rebbe Schneerson. Po 11 IX, chasydzi widzą, że USA jest pchane w kierunku wypełnienia ich historycznej roli nauczania  [Praw Noego] w świecie.

Sanhedryn wskrzeszony

Talmudyści chcą narzucić światu prawa Noego poprzez Sanhedryn. W październiku 2004 r. po 1600-letniej przerwie uroczyście wskrzeszono starożytny Sanhedryn, najwyższy trybunał w Izraelu (IsraelNN.com 20.1.2005). Rok później poznaliśmy pierwsze jego prace (IsraelNN.com 7.11.2005): rozszerzanie zakresu kompetencji i akceptacja starożytnego znaczenia trybunału jako najwyższego autorytetu prawnego i przywódcy społecznego Żydów, bez względu na kraj zamieszkania. Sąd tradycyjnie składa się z 71 rabinów (po jednym na każde państwo diaspory i jeden na Izrael).

Rabin Nachman Kahane, przemawiał nt. roli Sanhedrynu wobec wydarzeń światowych. Jak echo reakcji Lobby Izraela w rządzie USA, skarżył się na tolerowanie przez ONZ dążeń Iranu do zniszczenia Izraela. Nawet bez tego, komentarze pod artykułem IsraelNN wskazują na problemy z tym trybunałem założonym na podstawie reguł Majmonidesa i halachy, wielowiekowego tworu rabinów w konflikcie z Torą. W Sanhedrynie brakuje gedolim, najbardziej czczonych rabinów-przywódców, którzy najczęściej są dyrektorami jesziw, a mogą być też rabinami chasydzkimi rozstrzygającymi o halasze i autorami literatury rabinicznej (http://wapedia.mobi/en/Gadol). Dla wiernych Torze, gedolim są rabini, którzy potępiają zabieranie ziem Palestyńczyków (http://www.jewsnotzionists.org/rabbismain.htm) i rację bytu państwa Żydów przed przyjściem Mesjasza, jako niezgodne z Pięcioksiągiem. Nie wygląda na to, że są w Sanhedrynie.

Wcześniej, IsraelNN doniósł (25.9.2005), że Sanhedryn wciąż usiłuje zdobyć szerokie poparcie i uzasadnienie w świecie Tory […] wiodący przywódcy duchowi sefardyjczyków i aszkenazyjczyków, rabini Owadia Josef i Szalom Eljasziw, nie poparli inicjatywy założenia nowego Sanhedrynu […] nazwiska większości założycieli zatajono, żeby nie zrezygnowali pod wpływem presji zewnętrznej. Następnie 71 rabinów wybrało spośród siebie siedmiu do kontaktów z publiką i uznanymi przywódcami duchowymi Izraela.

Czytelnicy IsraelNN kwestionują skład (Co najmniej 65 z 71 członków boi się ujawnić nazwiska – czy potrzebujemy Sanhedryn tchórzów? …Steinsaltz i Kahane synonimami jedności?), samozwaństwo (W 2003 r. ci przegrańcy rozesłali na Izrael 52 tys. petycji, a wróciło tylko kilka …poparcie przez Gedolim?), uczciwość („Tora“ znaczy Talmud) i legalność Sanhedrynu (Rebbe Schneerson był przeciw odnowie Sanhedrynu).  Napuszoność neguje nagłówki (trudno być Pokornym, kiedy większość rabinów w Sanhedrynie wierzy w swą absolutną Świętość i Doskonałość), a tupet zaszedł za daleko (Może do tego zbudują Świątynię, namaszczą Mesjasza […] Ta cała rzecz zupełnie mnie odrzuca). Steinsaltz nie jest tak szlachetny jak podaje prasa (zawsze był skrajny w dziedzinie Tory, więc owszem nadaje się). Fanatycy są podekscytowani: Sanhedryn wkrótce zawładnie światem [który] będzie działał zgodnie z Prawem Tory, a Izrael – z 10 przykazaniami i 613 nakazami boskiego prawa […] Narody zastosują 7 Praw Noego. Jedni przyklaskują ustalaniu przez Sanhedryn miejsca Świątyni, gdzie zasiadał w starożytności (najwyższy czas, żeby przeszła w żydowskie posiadanie), a inni widzą potencjalny konflikt z muzułmanami, gospodarzami terenu.

Dyskutanci zachwycają się (Niech Najświętszy pobłogosławi to wspaniałe zgromadzenie Żydów przestrzegających Torę, z rabinem Evenem Israelem na czele i nie-Żydami jak Dr. Jones. Niechaj rośnie ich moc!! Nadchodzą bardzo dobre dni. To ciało to symbol Światła, Dobra i Nadziei), jak i obawiają o powtórkę żydowskiej niedoli spowodowanej przez rabinów (nie gratulujcie sobie za chwytanie nagłówków w prasie […] kosztem halachy. Przestańcie grać na nadziejach prostych ale skołowanych Żydów – wasze fiasko może spowodować głęboką szkodę). Są wśród komentatorów faktografowie (osoby zaangażowane w [witrynie wymienionej jako praca rabina Levanoni] odcięli się zupełnie od najnowszego rozwoju [Sanhedrynu]), pragmatycy (możemy pożegnać się z autokratycznymi Dynastiami Rabinów), religijnie trzeźwi (Rabin M.M. Schneerson nie żyje. Pogódźcie się z tym. Zostawcie go. Idźcie do przodu), sarkastyczni mesjaniści (Potrzebujemy teraz Króla Żydów z nasienia Dawida. Inaczej po co nowy Sanhedryn?) jak i antysyjoniści (wygląda to na następny Kongres Żydowski, wszyscy wymienieni rabini są syjonistami).

Materiały źródłowe: Wybrańcy Boga  oraz  Judaizacja katolicyzmu: 7 Praw Noego

Więcej:

††††††††††††

Spisek hrabia (?) Potocki – cadyk Paz

Radosław Patlewicz prześwietlił Potockiego… oraz Sokolnickiego 

PB: Min. 22:40 Autor zlał Potockiego z Drem Kękusiem. Czy daltego, że Porozmawiajmy.pl zmontowała wywiady z oboma

Skąd się wziął prezydent Jan Zbigniew hrabia Potocki – Aleksander Berdowicz

PB: Pogadanka rażąco apologetyczna wzgl. znanego hohsztaplera Paza (vel Pazika). Wychodzi więc na krycie Potockiego, grubymi nićmi w mej opinii. Broniąc przyjęcia od Paza „gubernatorstwa” sprawy odszkodowań wojennych przez Potockiego, prezenter podaje metaforę: zaprasza cię do obserwacji swoich poczynań znany zbrodniarz masowy np. Hitler…

Jak najbardziej sprawdzić! Np. co poza aferą wexlową PKP ma za uszami Paz. Sprawdzić jakiej ideologii jest wyznawcą, w jakich instytucjach działa, strategicznych wzgl. Polskiej Racji Stanu.

Paz wychodzi jeszcze gorzej niż hochsztapler Pazik. Jest cadykiem (żyjący święty) lubawiczerów, sekty talmudycznej kontrolującej większość sekt judaizmu i nawet świeckich syjonistów. Lubawiczerowie mają przemożny wpływ na politykę USA i wielu państw zachodnich. Sa praktycznie V kolumną globalną, Domy Lubawiczerów powstają jak grzyby po deszczu wokól globu — od Vancouver, przez Indie i Niemcy, po Kraków i jakie jeszcze miasta w Polin — posprawdzajcie.
Na Kresach byli lubawiczerowie przed II wś. sektą jahwe-bojnych żydów przeciwnych tworzeniu Izraela itp. bankstersko-syjonistycznym zapędom. Dlatego ci ostatni spowodowali zagładę tych pierwszych w Szoa. Powojenni lubawiczerowie to pozoranci, śmiertelni wrogowie potomków przedwojennych z Kresów. Mówią o tym rabini Neturei Karta (inni antysyjonistyczni judaiści) na spotkaniu z Ahmadinedżadem kilka lat temu.

Paz jest też szefem Noahidzkich Nacji – Europa Wsch. Co to jest, opisałem w tytułowym artykule. Tęcza na pałacu Stalina, nawet Golgota PL to pikuś w porównaniu z 7 Prawami Noego, które zetną głowy gojom przeciwnym przyjęciu żydłackiej podstawy „cywilizacyjnej” w ich własnym kraju.

Prezenter mówi o tym, jak nieszkodliwi są Żydzi i że trza odróżnić Żydów od szkodników żydowskich, np. terminologią. Nic tu nie wnosi poza maskirowką; żydłactfo jest najpotężniejszą, najbardziej niebezpieczną grupą globalnie. Do nich należy prawie cała gospodarka globalna, kreacja pionindza z powietrza, propaganda, szczepionki i medycyna rockefellerowska, żarcie z Monsanto… Instytucje międzynarodowe: ONZ, NATO, WHO… Inne ludobójcze i strategiczne przemysły: największe zbrojeniówki świata, przemysł atomowy, energetyka i jej surowce…

Prezenter zaleca rozpoznać przeciwnika (min. 8:20) ale nie dał dobrego przykładu swoją oceną cadyka, hrabii i ich pomagiera ćparza. Miał zabłysnąć erudycją, a zrobił z siebie tubę hasbarną — opłacony jak ten ćparz, w solidarności plemiennej, czy z użytecznej durnoty?

“Hrabia ” Jaś Zbigniew Potocki skończony POLITYCZNIE on i jego zespół czyli MITOMAN, NARKOMAN I AFERAŁ!

“HRABIJA” POTOCKI ATAKUJE zamiast udzielić prostych odpowiedzi na 12 pytań

“Hrabija” Potocki info personalne i powiązania BIG PHARMA politycy P.O , SLD !

Wielka ściema z chrabją Potockim i wielką Lechią Nikodemowicza…

Niejaki hrabia. adept Jan Zbigniew Potocki

PB: Potocki wziął artykuł Trzcińskiej pomyłkowo jako mój i „wygnał” mnie z Ojczyzny :))) nazywając wrogiem Polaków. Można się pomylić… odpisałem uprzejmie, że to pomyłka i zapytałem co mu daje prawo rozporządzać miejscem mego zamieszkania (patrz wpis sprzed ok. tygodnia). Z braku reakcji ponowiłem żądanie, do dziś nie ma odpowiedzi. Tak traktują nas obecny i poprzedni prezydenci — jak zmieniłby krajobraz Potocki?

Imć: 1/ ORDER UŚMIECHU PRZYZNAWANY DZIECIOM
2/3/4/ Kawalerowie i Damy ORDERU ORŁA BIAŁEGO
5/ Soros ORDER ZASŁUGI RP III kl z GWIAIZDĄ
6/7 Prezydent Lech Wałęsa i ks. Jankowski odznaczeni przez chorego psychicznie człowieka. Juliusz Nowina-Sokolnicki samozwańczego prezydenta RP na uchodźctwie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Juliusz_Nowina-Sokolnicki

Jest to pseudo ORDER ŚWIETEGO STANISŁAWA, zlikwidowany przez II RP w 1918 roku z powodu jego zhańbienia przez zaborców. Juliusz Sokolnicki wydał własny „dekret” 9 czerwca 1979, przywracający Order św. Stanisława, i sprzedawał go za około 500 do 1000 $. Zapewne tak nabył go Ks. Jankowski i Wałęsa.

Na następcę swojego, pośmiertnie wyznaczył hochsztaplera Jana Zbigniewa Potockiego, uznawanego za kolejnego samozwańca. Jan Zbigniew Potocki nie jest wymieniany w genealogii arystokratycznego rodu Potockich. Figuruje tam 22 Janów, ale żaden z nich nie miał na drugie Zbigniew i nie urodził się w 1955. Najbliższy rocznikiem jest Jan Franciszek Stanisław Potocki urodzony w 1953.

Jedynym, prawdziwym, ostatnim prezydentem RP na uchodźctwie był P. Ryszard Kaczorowski. Rząd Juliusza Sokolnickiego, Zbigniewa Potockiego to mistyfikacja, parada oszustów, fałszywych rycerzy świątyni, masonów, prywatnych medali i bractw, fałszywych generałów i ministrów. W Polsce współtworzą ruch monarchistyczny, usiłując płynąć na falach ruchów historyczno- patriotycznych i narodowych. Są za Rządem wolnym od żydostwa i elementów obcych, mimo że sami mają wątpliwe korzenie narodowe.

Wracając do symboliki masońskiej w artykule, nie ma tam w odznaczeniach i medalach żadnych symboli masońskich. Za pomocą wyłącznie, symboliki krzyża maltańskiego, można by za masonów uznać wszystkich bohaterów virtuti militari; harcerzy noszący krzyż harcerski, kilka milionów Niemców odznaczonych krzyżem żelaznym i wielu innych.

[…] Pisałem nie tak dawno o Janie Zbigniewie Potockim oszuście – podającym się za hrabiego i prezydenta. Materiał mój powstał po tym, jak „hrabia i prezydent” oraz jego brat Stanisław Leszczyński – działając w zmowie z Tomaszem Rutkowskim z podwarszawskich Ząbek chcieli przejąć organizowany przeze mnie „Marsz Przeciwko Bezprawiu”, w dniu 20 kwietnia 2017 roku, w Warszawie.
Takie bandyckie działanie już wskazuje na to, że mamy do czynienia z oszustem, zaś metody działania są typowe dla MASONÓW i SYJONISTÓW. Moim zdaniem człowiek ten jest masonem i przez nich jest podstawiony, aby Polacy uwierzyli w kolejną bajkę. Dlaczego tak sądzę? 1. Brak jakiegokolwiek prześladowania, 2. Nagłe objawienie się prezydentem, 3. Pojawienie się z nikąd.

Dzięki dalszemu badaniu owej persony – Jana Zbigniewa Potockiego przez dziennikarzy śledczych z Dziennikarskie Biuro Śledcze i inne osoby, wychodzą na jaw kolejne informacje z nim związane. W kolejnej informacji zaprezentuję wszystkim artykuł z Codziennik 24 pt. Rzekomy prezydent Potocki na wychodźstwie mianowany przez masona ?

http://www.infoekspres-polska.96.lt/2017/11/01/piotr-moskwa-kim-naprawde-jest-jan-zbigniew-potocki-czyli-sprawa-hochsztaplera-wraca-jak-bumerang/

Garść pytań do Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego

††††††††††††††††††

Absurdalne uwięzienie Piotra Rybaka, haniebna reakcja jewro(p)osłów i DudyObłudy

 

PB: Dzięki [Józefie Bizoń], analizuję jak inne materiały nadesłane, ale po co ad hominem, Józku? Tak! jako „żyd” zorganizowałem wam wszystek szajs, ostatnio Aarona Paza i Potockiego, papieży zdrajców chrześcijaństwa…

Początek filmiku: oprawa graficzna, mundury historyczne, hasła o niczym nie świadczą… Trzeba wiedzieć, co jest w umysłach i duszach uczestników… We Wrocławiu niektórzy pojęcia nie mieli co to Polska Walcząca czy „1944” na ich ubiorze, przyszli bo wszyscy szli, bo tak wypada i to jest wg nich patriotyzm… „Chcemy Boga” każdy rozmówca Marcina Roli w W-wie po swojemu interpretował, nie koniecznie tak, jak mohery z Ks. Małkowskim na Różańcu pod KneSSejmem: dzięki Bogurodzicy za PiS, modlitwa o nawrócenie Rosji buhaha sami się najpierw nawróćcie z judeokatolicyzmu!

Od min. 3:00 „Pod sztandarami Boga” — Chrześcijanin śpi nawet pod tym. Ostentacja razi, następnie wielki posąg jezusa na tronie na szczycie Sanhedrynu Polin — Noahide Nation Wsch. Europa… A co dla słowianowiercy, Polaka nie-chrześcijanina na MN? Oni widzą wiarę w Boga Polaków przepoczwarzoną na katodebilizm i hipnozę niewolników… inkwizycję nad Szubertami broniącymi własnej wiary — z prawa naturalnego, na które powołuje się mówca.

Min. 4:00 mówca apeluje o pracę nad sobą, o zmianę sumienia każdego: przestańmy kłamać, kraść… <poniżać, ożydzać — kolego katoliku Bizoń LOL>

Min. 5:00 Prawie 100 lat temu odzyskaliśmy niepodległość — Nowa strategia Kalksztajna z Pizduckim ma dobre rokowania buhaha

Min. 6 Największa manifa w Europie :))) Po masakrze w Barcelonie 1.10.2017 (1 mln Katalończyków),  wyszło 3 mln na ulice, tj. ok. 30% narodu. Przeciw nachoćcom było pi razy drzwi tyle samo Niemców, nie raz do roku w paru miastach. We Francji przeciw żydłackiej władzy prostestowało jednocześnie kilka – kilkanaście mln Francuzów w całym kraju, zaraz potem trza było kilku fałszywych flag, by wprowadzić stan wyjątkowy i stopniowo wygasić narodowy BUNT. Do jasnej przestańcie z tą wyjątkowością!!!  robicie z siebie pośmiewisko.

Min. 6:15 i min. 9:15 cieszmy się że jesteśmy wolni

Tyle wytrzymałem, resztę streści Józek, zabrał mi czas na durnoty ad hominem.

Wniosek: ten sam co z relacji Roli w innej części tłumu: Chcecie Boga? voila! — wasze ulice. [patrz wpis poprzedni] Czyżby Kalksztajn pozwoził PiSraelitów do W-wy? MN Wrocław był znacznie lepszy, nawet była zadyma suszpowa, zorganizowana przez Beina i Podleckiego LOL

W retrospekcji, czy mówca na MN W-wa to profesjonalny manipulant masowy? Mówił o Bogu, o pracy nad sobą ale nie o żydłackiej okupacji ani zniewoleniu. Czy przegapiłem odkłamanie Niepodległość 1918? buhaha

Pisze pan piękny MN W-wa. Hollyłódzko piękny… Nie było przemocy, przed którą ostrzegałem za blogerami z lepszą razwiedką 🙂 nie było  dzięki dowodzeniu z Podleckim, które odesłało batalion banderowców na rozruchy w Barcelonie LOL Upadlina: 300 banderszczochów do zdławienia suwerenności Katalonii
Spokój był w W-wie, bo tak chciał prezes, bo tak jak na pszemowem Trampka we Wszawie, spędzili PiSraelitów darmowymi busami z podobno całego Polin. We Wrocławiu trza było sprowokować Rybaka i Międlara… i nie dało się kontrolować „kiboli”. Rybak wstrzymał marsz widząc żydłackich zboczenćow „Antify” i wezwał policję. „Rozwałkę” dla kamer i owsików w parlamencie jewżopy prawdopodobnie wykonała druga grupa specjalna żydłactfa. Rybak puścił marsz dopiero gdy sie uspokoiło.
Wykonał robotę znakomitą, Marek Podlecki nagrał osobistą relację Rybaka.
Nie wiem czy z powodu oburzenia widzów, ale znikł z netu filmik z hasbarnejTV (nie pamiętam nazwy) trąbiący  jak to na MN W-wa spokojnie było. Nie znikł zaś filmik z orędzia prezesa k. trumien Salmana i śp. brata na Wawelu, jak to zamiast miesiączek smoleńskich dla katodebili, będzie teraz Pizducki i Niepodległość od 1918 aż do dziś z małą przerwą na PRL.
Na MN W-wa było pięknie — dla Kalksztajna & Co. Tłumy odurnionych merdialną propagandą niewolników, zadowolonych z niewoli i zło-bytu…  omamione impotencją haseł religijno-patriotycznych, żeby goje czasem własnych pomysłów nie mieli — aj waj! pomysłów takich jak we Wrocławiu.
Międlar odzyskuje prowadzenie RN katolików? Rybak mu pomaga. Sikam z radości widząc współpracę patriotów. Skoro Kowalski u Chujeckiego narzeka, to tamci coś dobrze robią buhaha
To ucieszy pana i in. onano-ożydzaczy i -poniżaczy. Toteż nie ma potrzeby na noce bezsenne, mejle byłyby bardziej przemyślane, mniej powtórzeń i powodów do rzygania w rozdzielniku. Mecenas odpowiedział po rozeznaniu pańskiego fioła: max. uznanie przez sąd 10 tys. zł. Koszty na radcę i jego podróże do sądu okręgowego mniej więcej tyleż. Obliczyłem 😛 i nie chcę dopłacać do pana świrstfa…
Skarga na dzielnicowym posterunku RCMP, rozeznanko, rozpatrzenie przez sąd i szlaban spada… ani centa kosztów dla mnie kanadyjskiego podatnika — jeszcze poważne w jakimś stopniu państwo buhaha Zapraszam za szlaban.
Zostaje nam stara strategia podjazdowa skrinami :)) Jesteśmy dożywotnio skazani na siebie: modlę się o wykorkowanie …spoko, własne! żeby pan mógł wylać wszystkie pomyje na śp. Beina bez jego celnej 😛 riposty LOL
Józef Bizoń: Marek Padlecki sam mówi na filmie z Kękusiem, w którym wzywa Kukiza do pomocy Rybakowi, że był świadomy tego co z tego może wyniknąć. Więc nic się nie przemyciło, jakby.to chciał Bein. Teraz Kukiz ma pomóc mówi znawca Kękuś? Ciekawe jak. Kpi czy o drogę pyta?
Bein i spółka najskuteczniejsi? W czym? Kto was tak namaścił?
Bein spyta Marka Podleckiego kto mu ustawił linię obrony, gdy on był w tarapatach, gdy tym jego procesem karnym chciano otworzyć drogę (poprzez stworzenie precedensu) do ścigania ludzi za ich wypowiedzi w USA.
Panie Bein i spółka. Czy to wy zorganizowaliście ten przepiękny Marsz Niepodległości 2017 w Warszawie? Przecież przed tym marszem Pan straszył prowokacjami zniechęcając ludzi do udziału w tym marszu.
No to proszę teraz obejrzeć ten film z tego marszu „O czym milczą media. Poznaj prawdę o Marszu Niepodległości 2017”

PB: Faktem jest, że Marek Podlecki bardzo dobrze wie, czym pachnie dopuszczanie niecenzuralnych dla żydłactfa słów… tak jak Świroń i Ska wiedzą, czym pachnie ożydzanie buhaha teraz przez szlaban LOL więc szukam drogi krajowej :))) Np. podczas wspólnego redagowania Grypy666 w 2009, niedopuścił żadnego z moich słów na żydłactfo, bo obawiał się o los kampanii Grypa666, który zależał od bloga Grypa666. Po objęciu bloga pod koniec 2009, puściłem wodze, zmieniłem motto bloga jak widać na winecie.

Z tylu niekoszernych słów, co Marek ma w swoich filmikach, jedno mogło się przemycić, a to nie powód do kolejnej nikczemności, zjebie Josele. Rybak tak obficie używa celnych epitetów, że nie trza ciągać w szambo Podleckiego, np. filmiki z mordodarcia na procesach międlara, nakręcone nie rpzez Podleckiego, pod nosem samej dintojrii, zapewne utrwalone na kamerach wewnętrznych i zewnętrznych.
O ile wiem o niekoszernych słowach, w uzasadnieniu dintojrii uwięzienia Rybaka jest tylko użycie „Żydówa” w stos. do żony DudyObłódy. Żydłactfo popełnia na nas znacznie większe zbrodnie, rzuca na cały świat potwarzami co raz (faszyści, naziści…), a mimo pozostaje bezkarne… istnieje w prawie proporcjonalność kary do przestępstwa i nieważność decyzji sądowej, jeśli sędzia jest w konflikcie interesu — to wszystko leży u podstaw skandalu dintojryjnego z Piotrem Rybakiem, jeśli zrozumiałem dotychczas zebrane podkładki.
 Atak ad personam Bizonia na najskuteczniejszych patriotów znów mówi sam za siebie: skończony użyteczny idiota, regularny świr albo neo-ubek… U Bizonia Podlecki jest namierzony na laurkach terapeutycznych od dawna z in. osobami podczas gdy Bizoń jest wespół z nami  ofiarą neo-ubeckiego porno Szkodnicy & hasbara. Stawiam zatem na diagnozę środkową.

Dr Zbigniew Kękuś: Panie Kukiz, pan musi pomóc Piotrowi Rybakowi

Piotr Rybak za kratami, Jan T. Gross z medalami. Który z nich naprawdę stanowi „śmiertelne zagrożenie” dla wizerunku Polski na świecie?

Walerian Dąbrowski: Panie Wrzesiński – sądząc po liczbie 53  określajacej Pana wiek powinien Pan zdawać sobie sprawę z tego, że używając j. polskiego  posuwa sie Pan do iścier retoryki Chazarów. Nie staję w obronie p. P. Rybaka, uważając go za podstawianego nam Polakom kolejnego Bolka ale wypraszam sobie takie naciaganie jak zniewazanie Prezydenta Polski. Pan Rybak nie jechał po stanowisku a tylko po figurancie wciśniętym nam Polakom człowieka całkowicie skompromitowanego antypolską i antynarodową działalnością. Dopisując jego działalność już na stanowisku po objęciu władzy można określić ją jednym słowem, jest KARYGODNA.

Poseł Zdzisław Jankowski: Piotr Rybak nawołuję wszystkich ludzi do protestu przeciwko ugodowcom, sługom kapitału, tchórzom, nawołuje do walki uwielbionych wodzów a dzisiaj zdrajców. Piszę to z wielką odpowiedzialnością, bo go dobrze znam. Za poglądy jego w prawdziwym państwie do więzienia się nie wsadza. Podobnie zrobili to z Mateuszem Piskorskim i go trzymają w  wiezieniu drugi rok . Wstyd i hańba wymiaru sprawiedliwości. Rozdziobią nas kruki i wrony – potwór demokracji. 

PB: Panie Grzegorzu, W zazdrości o rosnącą famę Rybaka przypomina Pan M. Kowalskiego, tego od Chojeckiego :))) Rybak miał zapalić kukłę z napisem Soros, ż-służby wywinęły podstęp bez napisu, o ile wiem. Podstępem było również puszczenie go z nadzoru elektronicznego na MN Wrocław, tylko że Rybak pilnował się i nic nie zrobił, co dintojra mogłaby wykorzystać przeciw niemu. Toteż wymyśliła zarzuty w uzasadnieniu wyroku więzienia. Cieszy mnie, że Rybak ma w końcu dobrych doradców — czy Pan jest wśród nich?

Każdy działa tak, jak mu sumienie i rozum dyktują — Pan będzie ustawiał 60 mln Polaków po kątach? Nietykalność cielesna: na atak fizyczny odpowiadam takoże, moje prawo naturalne. Nie wiem o którym przypadku Pan pisze, ale Jabłonowski był w takiej sytuacji co najmniej raz, drugi raz o ile wiem — strzelił bezpiecznie smarka w ucho za nikczemną potwarz — też popieram.

Jeśli Pan zazdrości tamtym famy, to Pana problem i pisanina nie pomoże. Co Pan zamierza zrobić by podnieść swe notowania publiczne? Publika zaczyna ziewać…

Bohater narodowy […] ma program, jasny scenariusz i merytoryczne, przedmiotowe przygotowanieNaród decyduje intuicyjnie, kogo wybiera swym bohaterem. Wg tych kryteriów, daleko Panu do miana.

Podanych intryg nie skomentuję, bo nie znam. Fakt ambicji partyjnych Rybaka dobrze o nim świadczy w połączeniu ze szczerością. Odrzucili go różni m.in. za „ogładę” i „poziom merytoryczny”, a w tym nie widzę wielkiej różnicy w stos. do Pana.

„Kibole” i młodzież Polski B w ogóle, to pokaźna część elektoratu. O jego ‚zagospodarowanie” zabiegają kneSSejmowe szabas goje. Międlar z Rybakiem strategicznie prawidłowo postawili na ten elektorat.

Grzegorz Niedźwiecki: Piotr Rybak, to wichrzyciel, nieprofesjonalny egoista, a nie niezłomny bohater narodowy. Bohater narodowy, to nie ten, co robi za clowna, szopki, pali ksenofobicznie kukły, czy narusza nietykalność cielesną (inny szaleniec), tylko ten, co ma program, jasny scenariusz i merytoryczne, przedmiotowe przygotowanie.

Piotr Rybak szuka tanimi metodami sposobu do zaistnienia. Najpierw nie uwił gniazdka u Kukiza, bo myślał, że będzie ważniejszy od Morawieckiego i jak nie ugrał swojego, to zjechał Kukiza na czym pozostało. Potem próbował przytulić się do Samoobrony Ruchu Społecznego Sławomira Izdebskiego, ale szef dał mu „kopa”, bo budowlaniec to nie rolnik.

Nie ugrał w Oburzonych, nie stworzył formalnego stowarzyszenia, a chciał montować federację. Jak przytulili się do niego wspólnicy, to zamiast być empatycznym, solidarnym, koleżeńskim, to uciekał od „wspólników” na zjeździe Kukiza w Lubiniu, żeby samemu dostać się w kuluary do Kukiza z kwiatami. Kukiz olał „bohatera narodowego”, co widzi tylko własny czubek nosa.

Kolejnym manewrem, było przytulenie się Rybaka do Marcina Bustowskiego, następcy Mariana Zagórnego w Związku Zawodowym Rolników Indywidualnych. Myślał, że jak puści Rotę na pogrzebie trybuna, to będzie „patriotą”. To raz, że niepoważne było, dwa, że też nie właściwe miejsce i wyspecjalizowana profesja. Marcin pożegnał też „bohatera narodowego” Piotra Rybaka.

Teraz pozostali mu narodowcy (nieskupieni) i kibole (bo kibic to ma w nosie zadymy, interesuje się sportem, a nie polityką).

Piotr Rybak, aspołeczny człowiek, dostaje to, co kupił. Jak się zreformuje, dokształci i uspołeczni, to będzie człowiekiem. Na pewno nie bohaterem narodowym.

Edward Maciejczyk: 🙄Zadziwia mnie bezmyślność desperatów którzy decydują się na krytykę Polskich Bohaterów Narodowych🙏 Piotr Rybak zrozumiał że „dlalog” ze szczurami zagnieżdźonymi w Polskim domu już dawno stracił sens i przeszedł w fazę czynu.

Oszczędzę sobie czasu na kopanie trupa ale argumenty masz Pan groteskowe 😋 Intuicyjnie wyczuwacie  że nadchodzi cała armia Piotrów Rybaków bo Polacy się obudzili. Sanhedryn nas nie powstrzyma wsadzaniem do więzienia za głoszenie prawdy i obronę Polskiej Racji Stanu.
Zdrowy rozsądek nakazuje stanąć po stronie Ojczyzny Suwerennej bo nadchodzi era oddzielania ziarna od plew

PB: Panie/pani fwrzesniewski53. Polak podpisuje korespondencję swoim nazwiskiem lub inicjałami, jeśli jest już znany w e-gronie. Zamieszczę jako przykład szajby w drugą stronę, podejrzanie śmierdzącej hasbarą. Skórvielu (którą skórę noszisz?) jesteś klakierem mafijnej dintojrii, państwa w państwie?! Sędzia, który wydał wyrok na Rybaka (po raz drugi) jest anty-polski, pro-żydłacki.

Uzasadnienie sądu do uwięzienia Rybaka, wykonanego tym razem, nie zawiera nic konkretnego zgodnego z prawem. Uwięzienie Rybaka jest zatem absurdem podobnym do uwięzienia Dra Mateusza Piskorskiego, hańbą dla reżimu okupanckiego PiSraelitów i prezydenta Dudy. Ktokolwiek przyklaskuje tym praktykom, wyraża tym samym skrajną durnotę (jeśli jest Polakiem) lub plemienną wrogość dla Polskiej Racji Stanu.

Jak się tera czuje „rdzennie polski” fwrzesniewski? buhaha paszoł won do swoich! — pb

PS: Przymiotniki od nazw własnych w języku polskim piszemy z małej litery: amerykański, polski, żydowski, eskimoski, chazarski, izraelski.

On Saturday, November 18, 2017 11:01 PM, fwrzesniewski53 <fwrzesniewski53@gmail.com> wrote:

I bardzo dobrze , że poszedł siedzieć.  Takich ludzi należy zamknąćw zakładzie dla psychicznie chorych.  To drugi Hitler . Słyszałem jego wypodwiedzin i to mi wystarczy. Obrażanie Prezydenta jest naganne. Można się nie zgadzać ale nie po chamsku obrażać.  To jest typowy rasista . Czy on jest Polakiem ? Mam wątpliwości.  Polak tak się nie zachowuje. Nawet nazwisko nie jest czysto Polskie

Irracjonalny wniosek o więzienie dla Piotra Rybaka! Poszedł siedzieć za… „grzech” i „kompleksy”

Wrocław – Marsz Wielkiej Polski Niepodległej

PB: Ściervomedia i PiSraelici wygładzili 11 XI nagłaśniając jedynie przebieg we W-szawie. Merdialne reportaże podkreślały przebieg bez zakłoceń, wystąpił na ten temat specjalnie wódz policji. Próbka opinii w narodzie z Wrocławia pokazuje podobnie jak próbka Marcina Roli z MN w stolicy (poprzedni wpis): niska świadomość, wyprane mózgi, zwłaszcza młodzi… np. myślą że jest wolność i rząd pro-polski, edukacja historyczna oparta na prawdzie.

Chciałbym wiedzieć, jak skandujący i współuczestnicy marszu rozumieją Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

Zamiast powiedzieć, które „wyznanie” nasyła wahabickich islamistów na jewżopę, Jeyda Fransen gra pod hasbarny hejt goja chrześcijańskiego do muzułmańskiego. Tak samo ignorancka jak większość Polaków, Jeyda mówi o odzyskaniu niepodległości. To była ustawka  przez banksterię dla burzenia monarchii, imperiów na drodze do NWO, a ruchy narodowo-wyzwoleńcze banksteria wykorzystała tak samo jak je teraz rozwala w strategii odnaradawiania tychże narodów.  Złudna niepodległość trwała niedługo, do pojawienia się Piłsudskiego/Salmana, super-agenta wrogów Polski, zdrajcy interesu narodowego przez tych samych, których sanacyjną, nielegalną tradycję chciałby kontynuować hrabia (?) Jan Zbigniew Potocki.

Hymn Polaków… niektórzy młodsi wiekiem nie wiedzą, że stoi się na baczność?

Podsumowanie Sary Kosteckiej na końcu ww. filmiku — dobre.

 

Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi Dudy

††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Kraje BRICS rozważają wymianę handlową w złocie

USrael przeszkadza w dostawie pomocy humanitarnej Rosji dla syryjskiego obozu uchodźców

Bombowce Rosji walą w pozycje ISIS we wsch. Syrii

Paryż: Libijczycy protestują przeciw niewolnictwu w ich kraju

PB: Za Kadafiego, Libia płynęła mlekiem i miodem. Dlatego żydłactfo musiało ją zniszczyć.

Kulisy sojuszu Moskwa – Ankara: wg Erdogana, Putin podziela obawy Turcji o Kurdach w Syrii

3000-4000 ISISowców w Afganistanie

VIDEO Putin chwali zbrojeniówkę Rosji… broń wypróbowana i ulepszona dzięki wojnie w Syrii

Prezydenci Rosji i Sudanu dyskutują współpracę w rozwoju atomowym, broni i zbożu

PB: Co dziś człowiek potrzebuje do przeżycia :((

Przewrót w Ługańskiej Republice Ludowej

VIDEO Rosja testuje nowy pocisk do zastosowań w przestrzeni kosmicznej

Moskwa: 98% terytorium Syrii wyzwolone

Bliski Wschód: niewypalił plan zięcia Trampka, żydłaka Kushnera — ż-„Arabia” Saudyjska i Izrael kontra Iran, Liban-Hetzbollah

Putin: „przygotować gospodarkę Rosji do mobilizacji”

Putin wzywa wojska Rosji do zwiększenia gotowości mobilizacyjnej 

Ukraiński reporter: USA sprzedało Ukrainie śmiercionośną broń

Moskwa: Obecność  USA w Syrii to okupacja

Liban: wojska gotowe odeprzeć atak Izraela

Putin, Assad: „Wojna prawie zakończona” 

Komisja rządu USA: nie znaleziono dowodów na konszachty Trumpa z Rosją

Ławrow: Rosja, Iran Turcja zgodne o wszystkich kluczowych kwestiach w Syrii

Snajperzy Majdanu: płacił szef bezpieki Gruzji, opozycja dała rozkaz strzelać dla wywołania chaosu

Izrael zapewnia Arabię Saudyjską o swej dedykacji interesom saudyjskim

Żona Prosieńki prała forsę przeznaczoną dla ubogich dzieci

Donbas: Ukraina pogwałciła zawieszenie ognia 38 razy w ciągu 1 dnia

Ukraina przekaże USA wiedzę „jak walczyć z Rosjanami”

USA odmawia potępienia ostrzału terrorystycznego ambasady Rosji w Syrii

Serbia nie wykona sankcji przeciw Rosji 

Reżim Szwecji zakazał, a syryjski kościół w Szwecji pokaże film serbski o okrucieństwach albańskich

Rosja odrzuca absurdalne posądzenie o wsparcie talibów

Sankcje nie dotyczą niemieckiego giganta Wintershall: sfinansuje Rurociąg Płn. II

Izrael wydali DZIESIĄTKI TYS. uchodźców! Jeśli będą stawiali opór, to …

PB: O ile wiem, Izrael nie wpuszcza nie-Żydów. Granice Izraela są najszczelniejszymi w świecie. Raczej niemożliwe, żeby wtargnęli uchodćy nie-żydowscy, więc chodziłoby o żydowskich murzynów… Rasistowski Izrael jest dla białych Żydów, aszkenazyjskich. Sefardyjczycy byli od początku powstanie Izraela prześladowani tam (np. ludobójstwo na Sefardyjczykach w Izraelu przez Aszkenazistów naświetlaniem głów zabójczym promieniowaniem rzekomo w celu walki z chorobą). Znam takie osoby, re-emigrowali do Kanady na lepszy los.

†††††††††††††††††††††

Nasze

Szwecja: Policja „bezsilna”  wobec ciapatych nachoćców, ale ma helikoptery, pały na Białych

PB: Nie cieszcie się, że lepiej w Polin. Identycznie, tylko że ciapatych mniej. Ditto nt. banderszczochów, czeczenców — pełna osłona przez żydłacki okupancki system! W Kanadzie, RCMP było „bezsilne” gdy zaatakował mnie zjeb muślimski You fucking Eastern European immigrant!

Jacek Międlar: MANIPULACJA STRACHEM

PB: Brawo! Jacek Międlar dojrzewa jako publicysta i materiał na przywódcę. Dobry temat, ale nihil novi. Żydłactfo manipuluje żydostwem globalnie, od dawnych czasów talmudycznego rabinicznego terroru owieczkami żydowskimi. Współczesne metody żydłackie wywodzą się z tamtych czasów. Np. hormon oksytocyna, odpowiedzialny m.in. za odruchy agresywno-obronne wynikające ze strachu wobec zagrożenia plemiennego, zbadano dopiero w ostatnich latach. Rabini terroru znają ten tajnik od tysięcy lat. Jaką inną wiedzę mają bez mikroskopu? Na pewno o debilitującym wpływie obrzezania na psychikę, o wpędzaniu ofiary w stan podległości. Czy to tłumaczyłoby żydłacką solidarność plemienną? Dlatego np. w porodówkach Kanady obrzezuje się noworodki bez w pełni świadomej zgody matki. Moja żona uniknęła tego tylko dlatego, że ostrzegła ją bardziej doświadczona koleżanka. U muzułmanów obrzezywanie tłumaczyłoby ślepe posłuszeństwo fanatyzmowi religijnemu — manipulacji przez imamów i ż-służby.

Pyta.pl posumował historię MN

PB: Obecnie, manipulacje Marszem Niepodległości są mniej brutalne fizycznie, bardziej mentalne. Sądząc z wywiadów, w  br. wyselekcjonowali „tłum” pro-PiSraelski, podobnie jak na pszemuvienie Trampka. Histerie żydłactfa politykiersko-merdialne były również po poprzednich MN. Zobaczymy co wyniknie tym razem. Nie sądzę, żeby coś przełomowego. Waadza PiSraelska zmaga się z kryzysem zaufania, np. rezygnacja z katodebilnych miesiączek smoleńskich, przesiadka Kalksztajna na konia Pizduckiego, schodzenie żydłąckiego trio Frasyniuk/Szechter/Bolek Kone do „podziemia” cierpętników ustępu i demonkracji… Polacy widzą, że „lepsza” zmiana byłaby z tej samej żydomasońskiej stajni.

https://i.pinimg.com/736x/66/f6/3d/66f63d810436cefe0409924cc0793e21.jpg

Kanadyjski gówny nurt przyłącza do jewżopy przeciw Polskiej Racji Stanu

Lech Marek Jaworski (dziennikarz, Vancouver): To jeszcze nic w porównaniu z tym co nadało CBC za pieniądze wszystkich kanadyjskich obywateli. Aż się prosi o notę dyplomatyczną do rządu Kanady. Niech sprawdza wiarygodność kanadyjskich reporterów telewizyjnych czy nie biorą łapówek od wrogów Polski. Film na CBC o Polsce to jest skandal

https://i1.wp.com/m.neon24.pl/47552ce4a456b58cd242d8b11a800b8b,0,0.jpgZapomniany Generał Władysław Jabłonowski 1769 „saved the people of Warsaw (?)” naprawdę nigdy o nim nie słyszałem, ale ustawianie kukły przed Uniwersytetem Warszawskim tylko ośmiesza tę osobę. watch.cbc.ca-interrupt-this-program/season-3/episode-6/38e815a-00d2e35ac1b Występuje tam jakiś Jerzy Bohdan Szumczyk pseudonim „artysta”.

Cezary: Teraz juz my wszyscy Polacy jestesmy „faszystami”. To nie zart. Jawnie nastawiaja inne narody przeciwko Polakom i Polsce. Kanadyjskie „niezalezne” publiczne media juz kilka razy uzyly sformulowanie „polskie obozy zaglady” co zmuszalo do interwencji przedstawicielstwa rzadu RP.

Polacy blokują ukraińskie tiry na granicy

To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu

††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

materia czy Duch?

Bóg jest Duchem…
esencją, o której nic nie wiemy
mimo tylu filozoficzno-naukowych treści na ten temat…
jest tą esencją, w której znajduje się cała energia…
wszelka moc, wszelka twórczość,
wszelka mądrość, wszelka sprawiedliwość,
wszelka dobroć, wszelka miłość…
ale ma także swoje tajemnice…

i nie każ sobie udowadniać, że jest Bóg…
ponieważ dowody zaprzeczają wierze
a kiedy brak ci tej wiary
nie możesz podejść bliżej do Boga
i do Jego tajemnic…

nie słuchaj też głosu tłumu,
który ciągle skanduje imiona Boga…
im większy tłumu zgiełk
tym świadczy to o jego narastającym szaleństwie…

i musisz już wiedzieć…
Bóg aby przemówić do człowieka
nie musi znikąd przychodzić…
schodzić z obłoków…
i ty nie musisz iść na spotkanie z Nim do złoconej świątyni…
i nie musisz szykować dla Niego ofiarnej uczty…

Bóg nie lubi wielkiego zamętu
i pojawia się w sercu uczciwego człowieka,
człowieka, który ma serce czyste jak łza…
utkane z czystego światła,
gdzie panuje miłość i wolność…

ale wycofuje się tam, gdzie umysł rozproszony…
kiedy wypchany po brzegi bzdurami,
gdzie granice mądrości zostały zepchnięte na margines
i ciężko zagnieździć się miłości…

Bóg jest również wspaniałym poetą
ale nie szasta swoimi słowami przez wszystkich ludzi,
swoje dzieła oddaje w ręce nielicznych…
bo wie, że ci zrobią z nich dobry użytek.

I pytasz mnie,
dlaczego tego Wielkiego Ducha,
Potężną Energię nazywam Bogiem…
bo to jest odpowiednie słowo, które oddaje wszystko…
jest niezniszczalne, nie wychodzi z mody
i mówi prawdę o życiu…

i jakże inaczej mogę wyrazić swoją myśl do osób,
które nie są jeszcze zdolne do transcendentalnego myślenia,
jeszcze zamykają wszystko w materialnej formie…
człowiek, który nie rozpoznaje Boga
przypisuje sobie nadprzyrodzone moce…

Namaste
23 Nov. 2017, Vancouver

WIESŁAWA

Jak_naturalnie_radzić sobie_z_astmą

Jak rozmawiają drzewa

Czy_można_usunąć_czakry_za_pomocą_skalpela

Książka Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!

Autora strona oraz blog,

PB: Wywalam info 13.12.2017 po zapoznaniu się ze światopoglądem autora i jego blogiem. Nie wierzę, aby osoba bez daru rozpoznawania Prawdy mogła coś mądrego napisać w ww. kniżce… To tak jak pieszczenie noworodka przekazać robotowi.

Ż-farmacja właśnie zmieniła definicję wysokiego ciśnienia krwi, sprzedaż „leku” Statin  wystrzeli jak rakieta

PB: Mało zgonów i powikłań było od Statinu? Podobnie wywinęło żydłactfo z „norma” cholesterolu. Goje duraki religioznie unikali tłuszczów zwierzęcych, żółtek, masła, śmietany… wtranżalali szkodliwą dla zdrowia margarynę (smar do ubotów II wś.), unikali tłuszczów —  niezbędnych dla pracy mózgu…

†††††††††††††††††††††††††††††

Przestępcze objawy katodebilizmu

Andrzej Szubert: Ślęża, posąg Świętowita, Ryszard Staszak i farsa sulistrowickiego ślectfa – rekapitulacja…

Przypadek Józef Bizoń c.d.

Vismaya: Z niczym co pisze [ad personam] Jose Bizoń się nie zgadzam… i niech  se daruje te wieszanie mnie na swojej stronie, na którą w ogóle nie zaglądam, bo po co, nawet tam nie można się bronić. Powiesił wstrętny oszczerczy paszkwil  pod obrazkiem Matki Bożej jak osrane gacie na swoim płocie  i taki dumny z siebie… ale to twoja wizytówka — jaki pan taki kram.

Mnie wolno być – kim chcę i kościół katolicki, tym bardziej Bizoń nie ma prawa mi cokolwiek przykazywać ani nakazywać, nie włoży mnie w swoje dyby — to cię  Józko najbardziej boli – nie masz nade mną żadnej władzy tak jak i twój kościół. Możesz się tylko ze wściekłości w zadek podrapać. A teraz maszeruj ze swoim materiałem dowodowym do sądu, że Vismaya ma Kundalini i czakry i nie chce słuchać ani Bizonia ani jego kościoła.
PB: Nie łżyj Józefie Bizoń, tytułowe oszczerwstwo nie wynika nawet z pokazanego świrowego kolażu. Traktuję wyznania równo, zgodnie z prawem.
On Saturday, November 25, 2017 12:42 AM, Józef Bizoń <boguchwala@go2.pl> wrote:
UWAGA!
Według dr Piotra Beina (grypa666)
katolicy to gorszy sort uduchowienia
w stosunku do Vismay propagującej
New Age na stronie vismaya-maitreya.
 
Proszę przeczytać zamieszczone tu komentarze ze strony monitor-polski.pl
WIĘCEJ
JB

[dyskusja] Osoba Jana Pawła II i Jego czyn

Vismaya 27.11.2011: 

Nałogowy kłamczuch Bizoń i całe towarzystwo, które mu przytakuje   idzie u mnie w spam …. z takimi ludźmi nie ma dyskusji …
nigdy nie dyskutowałam o książce Osoba i czyn i nie zamierzam … z prostego powodu – nie czytałam jej …. i też już nie zamierzam jej czytać … bo Bizoń doprowadził do tego, że jak o niej słyszę to zbiera mi się na wymioty ….

Vismaya: A Vismaya do dzisiaj  Osoba i czyn nie przeczytała i nie zabrała głosu w dyskusji na ten temat, chociaż tyle za to po głowie dostała. Już jej nie przeczytam, ponieważ tak skutecznie obrzydził mi ją Józef Bizoń, zrobił krecią robotę ale JPII.

JB otworzył mi też do końca oczy na religię katolicką, uświadomiłam sobie, że z tak zakłamanymi i pełnymi nienawiści katolikami nie chcę siadać w tych samych ławach i wspólnie z nimi się modlić ich zakłamanymi modlitwami. Józko mi uświadomił, że brak katolikom Miłosierdzia Bożego i nie są zdolni do wybaczania. Tak, że Józko jest bardzo przydatny … w budzeniu świadomości i zmiany kierunku jazdy.
Mój gliniany garnek, w który mnie wsadziła religia katolicka potłukł do końca …i dziś jestem wolna od tego kieratu…. za co Józkowi Bizoniowi bardzo dziękuję.

Już czas aby Jose się ode mnie odkleił. Moje uszy są zbyt wrażliwe na jego oszczerczy skowyt. Już wiele lat temu zmieniałam E-maila aby z bizoniami nie mieć nic wspólnego, po tej jego poprzedniej inwazji, a ten znowu tu siedzi i znowu skowyczy, bo myśli, że Vismaya to taka głupia baba z parafii Boguchwała i jak Józko nogą tupnie to ta się go przelęknie  i od razu z nim  pod krzyżem klęknie i będzie mu przytakiwać. Vismaya ma swoje zdanie, mój ” miły” 🐂 także swoją literaturę i wolną wolę, czyta to co ona chce a nie to co Józko jej zleci jako lekturę obowiązkową. Mówię tu wszystkim jose-podobnym z klubu Krętacza i Matacza, wara ode mnie, bo brzydzę się wami.

Kurcze co się na tym świecie dzieje, idioci szaleją. Andrzeja pozwali za Ślęzę, mnie za Kundalini.  Rozumie jeszcze z tą Ślęzą , a nuż im Andrzej chce ją uprowadzić i przywłaszczyć na własne potrzeby. Ale moja Kundalini to moja osobista rzecz i pływa we mnie jak moja krew w żyłach. Szurniętemu Józkowi moja osobista energia narobiła odcisków w jego ciasnej łepetynie, niech się zgłosi do niejakiej Romy u Monitora, to go wyegzorcyzmuje — towarzystwo w sam raz do niego, a nie porywa się na coś czego kompletnie nie rozumie.

Kiedy te chłopskie filozofy przegrywają na słowa to lecą do sądu i drą się w niebogłosy, że im się krzywda dzieje. Co za durny świat i za jakie grzechy przyszło mi żyć z takimi durniami na tym globie.
Józef Bizoń: Zaś ilość pobrań w PDF każdego z wydań „Osoba i czyn” znacznie przekroczyła nakłady oryginału wynoszący 5 000 + 250 egzemplarzy. Przed zamieszczeniem w PDF „Osoba i czyn” z 1969 r. w biblitece KUL-u był tylko jeden egzemplarz, mocno zniszczony i praktycznie niedostępny. Teraz studenci, a i nie tylko oni, mają te książki za darmo w każdej chwili dostępne po linkiem https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/
Roman Kafel (do dra m. Głogoczowskiego, próbującego odgrzać zmyłę z przypisaniem JP II nie jego tez): Panie Marku..oryginalnym jezykiem  Osoba i czyn byl i jest polski….nie angielski. Te cytowane przez pana tezy sa dzielem tlomoka nie Autora… Odgrzewa  pan stare danie, w postaci strawionej… i poprostu smierdzi.  Text pierwszego wydania z 1969 roku zostal poszukany i dzieki uprzejmosci pana Jozefa wisi do dzis na jego stronie..wystarczy sprawdzic. Czemu miala sluzyc tak koronkowo zaplanowana prowokacja zdecydowanie anty papieska..tez wiadomo. Osobom, ktore swiadomie daly sie uzyc..hanba!  Madrzy przyjma dowody, bo  przedewszystkim przeczytaja original. Glupi… niech robia co uwazaja za stosowne:-))))

Vismaya: „Drogi” Józefie, mój rajd rozpoczęłam dużo wcześniej, dziwnym zbiegiem okoliczności też to był 13 październik ale roku 2000, kiedy to po raz pierwszy …  przeżyłam  śmierć kliniczną … kiedy to byłam ratowana w jednym z vancouverskich szpitali … i była jeszcze następna śmierć kliniczna – 14 paż. 2000 ..  i też mnie odratowali,chociaż nie znaleźli przyczyny …. a ja czułam wyraźnie jak ktoś mi to życie zabiera … i ktoś inny wpycha we mnie na powrót siłę życia,  jak widać kudłaty już szalał zanim jeszcze narodziła się Vismaya ….a teraz „słodki” Józefie w ciebie wlazł i szaleje dalej …

a wszystkie te wydarzenia miały miejsce po moim cudownym śnie z Bogiem kiedy obsypał cały świat złotem i powiedział do mnie … bierz to złoto, które jest bezcenne i wkładaj tam, gdzie ludzi boli ….. i wsypał do mojej ręki złote kulki …. i zamknął moją dłoń.

Jak by mnie wówczas nie odratowali „zacny” Józef nawet by nie wiedział, że taka osoba żyła na tym świecie i nie musiał by dzisiaj  skruszyć tyle kopii aby mnie unicestwić…. i pewnie ma jeszcze zamówionych kilka u kudłatego kowala na zapas  …. bo to pewnikiem nie koniec jego krucjaty pod hasłem – Vismaya. Szaleje już 5 lat …. nawet prokurator Kisiel z całą swoją familią, który też tak szalał kiedy słyszał moje imię już dawno po drodze wysiadł.

Niestety, „zacny” Józefie,  Bóg miał inne plany, ożywił mnie… i dał do ręki, to co dał … i wysłał w świat do ludzi … czy Józkowi się to podoba czy nie … i sorry Józefie … z zażaleniami w sprawie Vismayi zgłoś się do gabinetu Pana Boga. Może rozpatrzy sprawę po twojej myśli …. ?!  Ale raczej Vismayi włos z głowy nie spadnie …. ani tym co stają w jej obronie. — Wiesława – Vismaya, czyli amazing woman ….  🙂 bo niestety, w tym co robię zdumiewam samą siebie.

PB (po długiej „debacie” mejlowej na temat): Bez żadnych oporów twierdzę apjać, że Józef Bizoń przyczynił się wzorowo, wiodąco, do dyskusji merytorycznej „Osoba i czyn” u Maruchy. Ale w oceanie tematów, kwestii i problemów istotnych dla rozwiązania dylematu zniewolenia Polaków, wyjaśnienie wrednego przypisania JP II tez z tendencyjnej interpretacji, nie ma praktycznego znaczenia, jest tylko jednym z tysięcy dowodów na to, że żydłactfo manipuluje katololikami, tak jak manipuluje wyznawcami wszystkich religii/światopoglądów, w tym judaizm, buddyzm, ateiści, New Age-owcy.

Bein NIE brał udziału w dyskusji głównej, co widać na forum; wszedłem tam jako obserwator, zacząłem bronić siebie i in. osoby, gdy zaczęto poniżać ad hominem. Zwykle tak reaguję, od małego. Nic na to nie poradzę, tak nie poradzą Bizoń, Pokora, Tadeusz Kisiel na swe patologie umysłowo-duchowe.

Następnie nie ingerując w dyskusję główną, konsekwentnie naciskałem na admina, by wywalił, zgodnie z prawem, ofensywne komenty… Katodebilni hipokryci debatują ku prawdzie o JP II, na którą mają taki wpływ jak komar na mamuta, a jednocześnie dopuszczają nikczemności poniżania i łgania w żywe oczy!!!

Podobnie postąpiłem ws. artykułu Marka S u Maruchy i debaty pod nią, szkalującej wimaginowane trio Bein-Szubert-Vismaya, strategiczne 🙂 przeciw Siłom Dobra zespolonym w PANowcu drze Macieju Pokorze i recydywiście św. Józefie z Boguchwały.  Takoż zrobiłem w ubr. u Maruchy, gdy zwieziono na mnie i sojuszników fury ożydzania, poniżeń i niezasłużonego gnoju.

Podobnie wiele razy na MonitorPolski, gdzie ww. Siły Dobra (plus paru in. Dobroczyńców Ludzkości) podobnie fajdały pod firanki Podleckiemu. On był jedynym adminem, który w końcu stosował się do obowiązującego prawa, choć z oporem i nazbyt późno w zbyt wielu przypadkach.

Ditto na przeważającej większości dyskusji mejlowych — sami wiecie, ich uczestnicy i obserwatorzy.

Natomiast Bizoń sqrvił się — jak wiele razy przedtem — w poniżaniu jako wątku „bocznym”. Wątek ten sprowokowało i eskalowało pod Osoba i czyn u Maruchy kilku dyskutantów i zawodowych prowokatorów, także Bizoń. Udowodniłem to nie do zbicia w zestawieniu linków do komentów, co każdy zweryfikuje co do następstwa czasowego i kompletności. Za podobne ekcesy forumowe, Bizoń najpierw wyleciał z redakcji Grypa666 w 2012, gdy rozpoznałem jego patologię po kilku mies. współpracy, a następnie przepędzili go forumowicze z MonitiorPolski. Popatrz na jego załączane tu skriny z „dyskusji” z jego udziałem, łapki w dół dla niego, a w górę — przy komentach osób, które Bizoń atakuje.

Ostracyzacja z forów blogowych tłumaczyłaby udział Bizonia w dyskusjach mejlowych?

Teraz Bizoń pokazuje się jako bohater, który uratował reputację JP II wbrew zakrojonemu na szeroką skalę: multi-blogowemu spiskowi przeciw ratownikom JP II… Spiskowi wykonanemu przez profesjonalnych propagandystów, krętaczy, cwaniaków typu Bein LOL

Po raz kolejny Bizoń pokazał się jako patologiczny łgarz, z urojeniami, paranoją, jakąś maniakalną reakcją prześladowczą w formie absurdalnych ataków na wrogów wyimaginowanych… Próby obrony własnej i obrony prawdy przez tych ostatnich utwierdzają Bizonia w przekonaniu, że jest atakowany tak jak jego guvnopravda katodebilna, którą rozumie jako mandat do nawracania miliardów ludzi na świecie :)))

Dalsze diagnozy zostawiam specjalistom.

Zbiory jego świrowych skrinów uzupełniają, zgodnie z ww. objawami, zbiory kolaży graficznych na jego blogu SursumCorda w zakładce „Podlecki i inni”. Ale skoro psycho- i socjopaci maskują swe patologie… przypuszczam, że mamy do czynienia  z szatańskim opętaniem. Zalecam konsultację u egzorcysty, jako że na demonach nie znam się.

Opętanie tłumaczyłoby gwałtowne, drgawkowe reakcje Bizonia na samą nazwę własną Vismaya, której działalności, witrynie i osobie przypisuje diabelskie New Age, marxizm,, neo-marxizm … podobnie jak Grypie666 i Beinowi.

Józef Bizoń: Dyskusja nt. „Osoba i czyn” oraz związanych z tym tez wziętych z kosmosu toczona była pod dwoma wiodącymi artykułami zamieszczonymi u Maruchy.

 1. „Osoba i czyn” https://marucha.wordpress.com/2012/10/21/osoba-i-czyn/
 2. Powrót do bardzo rzeczowej merytorycznej dyskusji nad „Osoba i czyn”, ale już bez udziału Beina,  nastąpił, bo sprawa nie została definitywnie wyjaśniona, a wręcz była próba jej zagmatwania, pod artykułem „Papież Jan Paweł II a judaizm” https://marucha.wordpress.com/2012/10/26/papiez-jan-pawel-ii-a-judaizm/ W dyskusji tej bierze udział również i Marucha.

Zwieńczenie dyskusji nastąpiło poprzez opublikowanie skanów z oryginalnych wydań w języku polskim „Osoba i czyn” z roku 1969 (wyd. I) i z roku 1985 (wyd. II) i wejście do tych wydań mamy TU: https://jozefbizon.wordpress.com/2013/06/25/osoba-i-czyn-karol-wojtyla-1985-wydanie-ii/

 

 

 

 

Komentarze 4 to “O co walczy Polski Patriota Pan Piotr Rybak + Co popiera „hrabia” Potocki: cadyk Aaron Israel Paz chce zamienić nam reparacje od Niemiec na ścinanie głów”

 1. […] Co popiera hrabia (?) JZ Potocki: cadyk chabad-lubawiczerów Aaron Israel Paz chce zamienić nam rep… […]

 2. […] Absurdalne uwięzienie Piotra Rybaka, haniebna reakcja jewro(p)osłów i DudyObłudy […]

 3. […] O co walczy Polski Patriota Pan Piotr Rybak + Co popiera „hrabia” Potocki: cadyk Aaron Israel Pa… […]

 4. Armagedon said

  Tego pazia to w psychiatryku powinni umieścić z królem i prezydentem, dawno większych kretynów nie widziałem .Aż strach pomyśleć jacy ludzie są naiwni że wierzą w ich brednie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s