Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

:))) BOMBA! Grypa666 przybiła chrabjem Potockiego do ściany

Posted by grypa666 w dniu 13/11/2017

UWAGA zakłócenie normalnego trybu pracy blogowej — patrz top poprzedniego wpisu

Doszły nowe dziwoty, np. niewiadomo skąd wstawianie śmieci podczas edytowania. Suszpowy szczur Potockiego w kokpicie bloga opłacanego przez Czarną Moc? buhaha

Spis treści

Czarny humor Czarnej Mocy :))

Bomby Alarmy Alerty Akcje

ALERT Rosja ostrzega przed terrorem w okresie świątecznym globalnie

BOMBA Medialny Ochroniarz Chrabji Potockiego, you tuber GuvnoPravdaDlaPolactfa  ma ćpuńską fuchę

Potocki międli przyciśnięty do ściany

Info-wojna z sitwą Potockiego trwa

ALERT dla władz Polski: Ukraina wysypiskiem odpadów nuklearnych z USA

Do Rolników i do Konsumentów produktów ich pracy

ALARM dla działaczy: Służby z banderowcami urządzą ci wypadek drogowy

BOMBA w serii od Mizi!!! Hrabia J.Z. Potocki — info personalne, powiązania z Wielką Farmacją, PO i SLD… Paz kręci podobne lody na Białorusi

BOMBA!!! Pazik wywala z roboty Potockiego i Medialnego Ochroniarza  :)))

:))) BOMBA! Grypa666 przybiła do ściany chrabjem Potockiego i hohsztaplera Pazika

HIPER-ALARM Ziobro i PiSraelici ochujeli — Koniec rolnika: 3 lata i przepadek mienia za zabicie świni

Chłopi za widły!!! i zacząć wyrzucać gnój!!!

Jan „hrabia” Potocki JAK ELIMINOWAĆ TAKICH LUDZI Z POLITYKI! 

Katodebilizm a katolicyzm

Nasze

Bieżączki poważne

Upadlina, Rosja

Syria, Bliski Wschód

††††††††††††††††††

Czarny humor Czarnej Mocy

:))) Kalksztajn gotów objąć urząd płemieła, Morawiecki niezdał egzaminu na to

BUHAHA Wizja Polski za parę lat — humoreska dla durnego polactfa i katodebili… nie mylić z objawieniami

Piotr Bein 15.11.2017

Potocki od 2 lat będzie już grał w golfa na 100-hektarowym poletku wydzielonym z 10 tys. hektarowej ranczy Trampka.

Dojcze bank wystąpi o zwrot nieprawnie zabranych Niemcom reparacji  przez hohsztaplerów Paz i Potocki. Polacy znów zabulą biliony za żydłacki „geszeft”, podczas gdy polactfo radować się będzie Nartami z Gwiazdami (Duda z Justynką) oraz 1000+, a katodebile będą wznosić mamuci tron Chrystusa na szczycie ogromnego kompleksu Sanhedryn Polin we Wszawie, o czym poniżej.

Ostateczną i nieodwołalną decyzją trybunału w Strrassburgu zaczyna się tym razem jawne, chronione przez wojska UE stacjonujące w Polin, przejmowanie Ziem Odzyskanych przez Niemców z glejtami na swe utracone posiadłości …

Przed tymże trybunałem leży pozew zbiorowy obywateli Ukrainy o zwrot posiadłości w Polin i odszkodowania za śmierć rodziny z rąk polskich przed, podczas i po II wś. … Wg pogłosek, do odszkodowań/odebrania posiadłości szykują się spadkobiercy obywateli mniejszości II RP wywiezionych przez Stalina z terenów obecnej RP do republik Ukraina, Białoruś i innych w ZSRR…

Na tejże fali roszczeniowej w Śr.-Wsch. Europie, spadkobiercy obywateli II RP pochodzenia białoruskiego. łemkowskiego, rusińskiego i ukraińskiego poszkodowanych w Akcji Wisla, pozywają o zwrot swej własności  i zadośćuczynienie cierpieniom.

Najporządniej zachowują się uprawnieni do wszelkich odszkodowań Żydzi — nie wnoszą żadnych roszczeń… Związek Mniejszości Żydowskiej w Polin (6 mln czlonków, płacących składki, podatnicy Fiskusa Polin) wydał na ten temat wiążące prawnie oświadczenie.

Pod znakiem zapytania wisi pozew zbiorowy patriotów niemieckich o to, że potomkowie dzieci polskich wywiezionych na wakacje z zamojsczyzny, zakłócają w RFN harmonię współżycia z wyznawcami religii pokoju. Polski faszysta złożył mianowicie rzekome dowody, że syryjscy uchodźcy nie byliby z Syrii.

Ustają roboty ziemne i zbrojenie terenu — na Pomorzu, Warmii i Mazurach, w zielonogórskiem i wrocławskiem — pod mega-projekty koleji magnetycznej na Jedwabnym Szlaku Polin, który wobec niemożności dokończenia w świetle prawa międzynarodowego i zajmowania posiadłości odzyskiwanych przez Niemców, pójdzie trasą Bułgaria – Albania i dalej do Włoch i Portugalii… Kontarhent chiński tych robót, przydługa nazwa Szanghaj  Rotszyld Silk Road Europe Construction Corporation, pozywa Wszawę o bilionowe odszkodowania za zerwany kontrakt 20-letni.

Ale na szczęście jeden projekt budowany zamiast reparacji  od Niemców, nie zostaje anulowany: na miejscu wyburzonego w zamachu terroru islamskiego pałacu kultury i nauki im. Stalina — kompleks Sanhedryn Polin, tej samej wysokości z uwagi na unijne przepisy architektoniczne, ale z pełnym przekrojem podstawy aż po szczyt, na który gotowy jest już ogromy tron z Chrystusem królem Polin…

Polscy Żydzi w Izraelu ufundowali platynowy tron i złotą rzeźbę Pana naszego Jezusa Chrystusa, zrzucą się też parę bln zł na dokończenie w terminie naszego Sanhedrynu… W ten sposób mimo niewybaczalnej winy narodowej hiper-przekrętu z reparacjami potockimi, Polacy będą jednak mogli wspiąć się na noahidowy poziom cywilizacji. Podziemia b. placu pałacu kultury obejmą teren pod Dworcem Centralnym i kilkoma przyległymi kwartałami miejskimi — połączone z Lotniskiem Szopena i krajowym systemem autostrad i koleji — umieszczono w  głębokich wykopach, co widać ze zdjęć amatorskich dronów zanim powstała made in Izrael tarcza przeciw-dronowa nad Wszawą z uwagi na ruskie, banderowskie i czeczeńskie zagrożenie terrorem atomowym.

Wobec odprowadzenia przez Paza złota– majątku narodowego wybranego z sejfów Buchholza w NBP we Wszawie– do banku Paza w Pekinie, emerytury Polaków ulegają pełzającej z roku na rok redukcji podczas gdy składki ZUS rosną. Rząd nie widzi problemu z balansem budżetowym z tego popwodu: wpływy z jednego wyrównują ubytki z drugiego.

Żeby sprostać refundacjom do Niemiec, zatwierdzonym przez sądy w USraelu i okolicach, rząd i Sejm suwerennej II RP bis wyda ustawkę 6660111 o bratniej obecności 400 tys. funcjonariuszy mosadu, bezrobotnych po kampanii w Syrii przeciw agresorowi rosyjskiemu.

Wchodzi obdarzona wielką nadzieją całego narodu, rewolucyjna technologia USA z poprzedniego dilu Paza: nano-GMO w 1-ym na świecie kraju… Polscy rolnicy prześcigają się być wyróżnionym zasiewami próbnymi za dotację unijną 2000+ od hektara.

Zaś rdzennie polskie pielęgniarki i lekarze wdrażają technologię z laboratoriów Rockefellera: domaciczna szczepionka przeciw ok. 100  strasznym chorobom pandemicznym. Za jedyne 100 zł (refundacja z Bruxeli) można rozszerzyć decyzją małżonka ( w tym transgenderycznego) opcję szczepień do 150 chorób… Przed punktami szczepień w hiper-marketach i dzielnicowych biedronkach i lewiatanach, ustawiają się kilometrowe kolejki. Widziano nawet parę smagły Polak z mułem… Sanepid werbuje więcej personelu administracyjnego (niestety zabrakło do pracy Polaków, trza sprowadzić polskojęzycznych uchodźców z Syrii), żeby sprostać liczbie wniosków o refundacje unijne.

W przygotowaniu także wdrożdeniowym tylko w Polsce, rewelacyjna technologia: do-jajowe zabezpieczenie na całe życie dziewczynek do lat 15 techiką (jeszcze nie ma polskiej nazwy) mikro-nano-szczepionkową.

Ww. trybunał strassburski zasądził ze wzgl. humanitarnych: nie odbierać Polakom zbawiennych technologii wyłudzonych w ramach reparacji — równowartość przejdzie w długoterminową pożyczkę państwową z Banku Rezerw Morgan&Rotszyld w Pekinie.

B. prezydent Polski, Hrabia Potocki wynegocjował z korporacjami w USA, Niemczech i Chinach, że budowa 4 elektrowni atomowych w Polsce pójdzie biegiem ustalonym przez niego w 2017. W zamian, Polska zobowiąże się po wsze czasy na deponowanie zupełnie nieszkodliwych materiałów resztkowych z bezpiecznego zimnego wygaszania reaktorów i rozbiórki konstrukcji obiektów energetycznych w USA, Australii i Europie Zach. Negocjacje komplikuje Japonia, która jako rzekomo nieprawnie odrzucony oferent jednej siłowni w strefie sejsmicznej na Śląsku, domaga się prawa do deponowania w Polsce zupełnie już neutralnych zeskrobków gleb i nawierzchni drogowych, pokryć dachów itp. w Japonii. Być może Pan Potocki zgodzi się na 100 – letni import do Polski owoców morza z Japonii jako rekompensatę dla narodu japońskiego od narodu polskiego.

W duchu humanitaryzmu i solidarności z Polakami, amerykańskie korporacje zrzekły się zapłaty za sprowadzone już do Polskii zapasy 10-letnie produktu technologii Roundup… Specjalna komisja z udziałem naszym amerykańskich przyjaciół pracuje nad sprawiedliwym podziałem tego pożytecznego specyfiku w postaci suplementów spożywczych i wzbogacaczy wody we wszystkich wodociągach miejskich kraju.

W zamian za zwolnienie Polski od zapłaty za Roundup korporacji Monsanto Ojropa, Niemcy przeniosą bazę Bundeswehry z Wolnego Miasta Hanzeatyckiego Stettin do powstających Freie Festung Breslau und Freie Festung Kattowitz; w obu miastach stacjonować będą brygady połączone banderowsko niemieckie do obrony Polski przed Rosją  na przesmyku cieszyńskim. B. minister obrony jest ukontentowany, choć zwraca uwagę na zmniejszenie roli obronnej wojsk USA w Polsce i proponuje nowe kontygenty od naszych amerykańskich przyjaciół.

Nowy polski prezydent na wychodku prawnie mianowany przez prezydenta Potockiego pod koniec jego 3-miesięcznej kadencji we Wszawie, zmuszony będzie autoryzować wydanie złota polskiego II RP składowanego bezpiecznie w CITY OF LONDON, też do sejfów Pazika w Pekinie, odziału ww. banku Morgan&Rotszyld, już bez skrzynki pocztowej ale za to w najwyższym wieżowcu stolicy Chin.

Steinbach z Żydami poszkodowanymi przez Polaków (cały świat wie, że to oni najechali na III Rzeszę i popełnili Holokaust na sobie i 100 mln in. ludzi w tym 666 mln Żydów) składają w haskiej Dintojri ds. Odszkodowań, pozew o zwrot do hajmatu ziem rdzennie niemieckich od Wisły po Odrę plus Warmia i Mazury. Burgermeister Wolnego Drajstadu Danzig-Gedanien-Zopotten poparł tę inicjatywę, a burgermajstry wolnych miast hanzeatyckich Kolberg, Swinemunde, Stettiin oraz Wolnych Twierdz Breslau, Kattowitz i Gliwitz finalizuja podobne dokumenty.

NATO dostaje nakaz z tegoż Strassburga: przenieść się z rdzennie niemieckich ziem na przesmyk suwalski, przedmiot aktualnego sporu Polen-Lituanien.

Zaś rdzenni Polacy pochodzenia ukraińskiego w obłasti przemysko-lubelsko-krakowskiej składają pozew zbiorowy o odszkodowania dla 2 mln Ukraińców zamordowanych przez Polaków podczas II wś. Autonomiczna Republika Śląsk popiera to w imieniu społeczności międzynarodowej, przygotowując podobne roszczenia od swoich obywateli za krzywdy podczas i po II wś. kiedy byli prześladowani przez polskich faszystów Podziemia i polski komunistyczny reżim powojenny.

Na szczęście pojawia się zbawiciel: piastowski graf von Duppensztajński, w prostej linii potomek nadwornego doracy chrztu Mieszka I, namaszczony przez Asyryjski Katolicki Koptyjski Kościól Luterański. Tamten z kolei przodek, to w prostej linii (patrz hebrajskojęzyczna wersja ST) potomek polskojęzycznych Adama i Ewy… Nasz zbawiciel przedstawia elegancko wydrukowany z kompa rodowód aż do Adama I Ewy, wraz z nagraniam tej pierwszej w świecie mowy ludzkiej, z tłumaczeniem na łacinę przez ówczesnych oo. jezuitów… Przedstawia również jedyną na świecie kopię dokumentu (oryginał zniszczyli żidy tuż przed ujawnieniem się „Zbawiiciela”)  świadczącego wg wiodących sędziów i prokuratorów w Polsce, że ma prawo  jako jedyny prawomocny przedstawiciel narodu polskiego, do roszczeń o zwrot ziem lechickich od Lizbony po Włladywostok. Wiodące kancelarie na Brooklynie potwierdzają, że Pan Graf Zbawiciel dochodzi tegoż zwrotu ziem poprzez ich kancelarie i sądy w Tel Awiwie (zanim zostanie ukończony Kompleks Sanhedryn Polin we Wszawe) oraz Nju Jorku, Londynie i Pekinie.

Wybiury za kilka miesięcy, sondaże wskazują na dobrze ponad 50% poparcie zbawiennej kandydatury… wg Grafa von Duppensztajńskiego.

†††††††††††††††††

ALERT Rosja ostrzega przed terrorem w okresie świątecznym globalnie

BOMBA Medialny Ochroniarz Chrabji Potockiego, you tuber GuvnoPravdaDlaPolactfa ma ćpuńską fuchę

https://miziaforum.wordpress.com/2017/11/17/hrabija-potocki-atakuje-zamiast-udzielic-prostych-odpowiedzi-na-12-pytan/#comment-332598

https://miziaforum.wordpress.com/2017/11/17/hrabija-potocki-atakuje-zamiast-udzielic-prostych-odpowiedzi-na-12-pytan/#comment-332606

PB: Zgaduję: lokalizacja pod Londynem, zaopatrzeniowiec SzPana Chrabji LOL

Potocki międli przyciśnięty do ściany

PB:  Potocki potwierdza, że podpisał poparcie starań Paza o reparacje wojenne dla Polaków, niech więc nadzoruje jego poczynania w tej sprawie narodowej Polaków. Skoro puszcza luzem znanego hohsztaplera ws. tak wielkiej, nie nadaje się na naszego prezydenta.

Gdzie wydrukowany program polityczny, panie Potocki? Ględzić każdy potrafi, jak wszyscy poprzedni kandydaci na prezydenta RP. Punkty ględziarskie nie są rewelacją ani programem politycznym. Skoroś pan podpisał glejt Aaronowi Paz, to nadzoruj pan każdy krok hohsztaplera — takiego niedbalca nie potrzebujem na prezydenta.

Nawet jeśliś pan podpisał en blanco, to teraz już pan wie (dzięki Jackowi Cwelebowi buhaha) i weź pan odpowiedzialność, odetnij się i pozwij Paza za nadużycie graniczące ze zdradą narodową — jesteś pan patriotą polskim czy żydłackim?

Jacku Caleib, coś ty tam zagroził śmiercią SzPanu Chrabji Potockiemu LOL On nawet już nie słucha Cweleba 🙂 [pojęcie ukute przez GuvnoPravdęDlaPolactfa], ale Chrabja wie, co Cweleb powiedział i co knuje ten TW Bielik [Caleib czytane nazad, wg GuvnoPravdy]… znaczy płk. służb PRL buhaha A co jutro wymyślą? LOL

Info-wojna z sitwą Potockiego trwa Jan Zbigniew Hrabia Potocki – moja historia

Tylko wytresowani w ślepym posłuchu dla hierarchii, dadzą się zwieść na bocznicę pochodzenia Potockiego. Nieistotny jest jego rodowód; pokazał swymi czynami, że nie działa dla Polskiej Racji Stanu, jakkolwiek by próbował przykryć to słowotokiem i rodowodem.
NIE kwestia hrabiowstwa JZ Potockiego jest centralna, tylko to, co już zrobił i z kim:
– Przekrętne starania o reparacje wojenne od Niemiec z Aaaronem Israelam Pazem, hochsztaplerem afery wekslowej PKP, do dziś bezkarnym (wtedy nazwisko Pazik).
– Żenujący brak przejrzystości. JZHR Potocki zabiega o reparacje bez uprzedniej konsultacji z narodem, bez powiadomienia o szczegółach spadkobierców Polaków poszkodowanych w II wś.
– Potocki wykorzystuje marchewkę reparacji do wsparcia swej kandydatury na prezydenta Polaków oraz do promocji swej partii „II RP”. Poza populistycznymi frazesami, nie przedkłada Narodowi szczegółowego programu politycznego .
– Winnymi szkodom wojennym są banksteria i syjoniści okresu II wś. To oni wymanewrowali naród niemiecki do wojny i ludobójstwa. Roszczenia powinny być adresowane do Wall Street, City of London i światowych organizacji syjonistycznych (prawni następcy tamtych winowajców), a nie tylko i wyłącznie do narodu niemieckiego.
– Bez zgody spadkobierców Warszawiaków poszkodowanych w II wś., Potocki promuje schemat dyspozycji  należnościami reparacyjnymi za Warszawę.
– Bez zgody narodu polskiego, należności spadkobiercom poszkodowanych Polaków miałyby być zamienione na jakieś technologie z USA. Stamtąd pochodzą technologie ludobójcze: leki i szczepionki (Potockiego działalność biznesowa w Polsce obejmuje te produkty), GMO, techniki mikrofalowe w tym masowa kontrola umysłów i inwigilacja, e-żniwa danych dla socjo-inżynierii (wybory Trumpa, Brexit, Majdan, fale nachodźców), chemoślady i HAARP… Z USA już mamy szmelc w postaci myśliwców. Czy w ramach tej zamiany na technologie, zapłacimy za amerykańskie wyrzutnie przeciw Rosji? 
– Inicjatywa reparacyjna Paza i Potockiego zwraca się do prezydenta USA, który jest narzędziem banksterii i globalnych syjonistów. Ws. „reparacji” dla Polaków pokierują nim jak uczynili we własnym interesie po objęciu prezydentury przez Trumpa, na co jest obfita dokumentacja, m.in. na moich blogach.
– Co najgorsze, część należności reparacyjnych mieliby dostać Polacy w postaci wdrażania talmudycznych Praw Noahidowych — wymienionych jako ustawa USA w dokumencie Paza do Trumpa! Blogerzy i publicyści polscy pojęcia nie mają co to jest. Zatwierdzone przez Watykan jako podstawa moralności, jedno z praw noahidowych wymaga ścinania głowy na gilotynie bławochwalcom, za jakich Talmud uważa chrześcijan:
 
Więcej tu:
– Potocki powołuje się na sztaby prawne w USA, ale nie wymienia nazw kancelarii ani nazwisk mecenasów rzekomo pracujących na rzecz Polaków.
– Potocki ogólnikowo i populistycznie potępia „Żyda”, ale układa się z żydowskim hohsztaplerem Aaaronem Israelem Paz ws. narodowej Polaków. bez wskazania na żywioł równie niebezpieczny dla Polskiej Racji Stanu — miliony rdzennie polskich szabas gojów i użytecznych idiotów, którzy zastąpiliby próżnię po czystkach „odżydzających” (nie wiadomo jaką metodą) obiecywanych przez Potockiego.
– Podstawą do rozpoczęcia skutecznych i trwałych reform systemowych Ojczyzny jest wystąpienie ze „struktur atlantyckich”. Potocki nie ma żadnego planu, programu jak to zrobić. Nawet gdyby to przedstawił Narodowi, byłby to plan utopijny. Żydomasoni mają taką władzę, że byłoby to niemożliwe, mogłoby się zakończyć krwawą tragedią narodową w przypadku rozwiązania siłowego — a na to już naszego wyniszczonego narodu nie stać biologicznie. 
– Przy niepełnej informacji nt. reparacji wojennych, obficie „objawia” Potocki tematy ogólnie znane od lat. Nie proponuje metod systemowej zmiany w Polsce. To jest populizm i pustosłowie, znane z poprzednich kandydatur na stanowiska publiczne, które miały reprezentować Polskiego Suwerena, a nie reprezentowały i nadal nie reprezentują.
– Podstawa obecnej prezydentury Potockiego na uchodźstwie jest nielegalna z punktu Polskiej Racji Stanu: O konstytucji kwietniowej, o sanacji i jej rzekomych zasługach dla II RP… Zastąpienie władzy nielegalnej (uzurpowanej na podst. nielegalnej konstytucji Kwaśniewskiego) nową władzą nielegalną, choćby nawet tylko na 3 miesiące jak zapewnia Potocki, nie rozwiąże dylematu ustrojowego Polaków.
Wszystkie ww. zarzuty są udokumentowane (w tym korespondencja z podpisem Potockiego) i uzasadnione treścią jego publicznych oświadczeń. Podsumowania i komentarze merytoryczne są m.in. na moim blogu Grypa666. Nie chodzi o sporne przypadki, niedpowiedzenia, czy błędy interpretacyjne, tylko o konsekwenty obraz całej afery.
Wszystko inne to szum maskirowki. Zwracam uwagę publiczności na dodatkowe zwodzenie prowokacjami od internautów mejlowych, blogerów i you tuberów, w oczywisty sposób „ochroniarzy” Potockiego.
Co do filmiku w linku, jest manipulacyjny. Autor poniża krytyków Potockiego. Z drugiej strony, po pochwaleniu Potockiego na podst. własnych kontaktów, ujmuje z tego w zw. z potraktowaniem działączki sejmikowej przez Potockiego.
Na plusa: autor ostrzega przed siłami stojącymi za każdym politykiem. Jak autor je zwie, to kwestia jego przekonań, jeśli jest uczciwy a nie najęty propagandysta.
Fakt masowego pytania przez użytkowników o kierunek ws. afery Potockiego (np. w bieżącym filmiku, u Uszi i u Jacka Caleiba) świadczy, że Polacy nie potrafią sami myśleć ani szukać i weryfikować informacji.
W normalnym społeczeństwie byłoby już multum analiz krytycznych, tymczasem mamy zgiełk ożydzanie, „wyrzucanie” z kraju i nalepki  zdrajcą  od użytecznych idiotów, agenciur i samego dystyngowanego Potockiego w białych rękawiczkach, z orderami na klapie. 

ALERT dla władz Polski: Ukraina wysypiskiem odpadów nuklearnych z USA

PB: Kiedy ach kiedy wreszcie w Polin? Zagrożenia z Ukrainy:

 1. przykład dla zdradzieckich pazernych władz wszawskich i samorządowych,
 2. pomysł na źródła „cennych” odpadów z całej jewżopy
 3. dodatkowe opady radioaktywne na Polskę.

Akcja dla Rolników i Konsumentów produktów ich pracy

Szanowni Rolnicy, Szanowni Konsumenci
KORPORACJE, RZĄDY, ŚWIATOWE INSTYTUCJE SYSTEMATYCZNIE I CELOWO NISZCZĄ ROLNIKÓW bo kto ma w ręku żywność ten rządzi światem.
Pora abyśmy się poczuli gospodarzami własnej ziemi. KONIECZNY JEST WSPÓLNY OPÓR.
Koniecznie ale to koniecznie(!) przyjedźcie do Sejmu na posiedzenia komisji w sprawie projektu ustawy o GMO(*).
UWAGA! Jeśli pozwolimy na to aby w Polsce były uprawy GMO to będzie to oznaczało wielkie(!) zwycięstwo korporacji. Dlatego musimy „stanąć murem” za poprawkami których celem jest całkowity zakaz upraw GMO w Polsce.
Dzisiaj Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jarosław Sachajko, przekazał nam informacje o terminach posiedzeń:
21.11 o godz. 17:00 posiedzenie nadzwyczajnej podkomisji w sprawie GMO
22.11 o godz. 12:00 POSIEDZENIE KOMISJI w sprawie GMO
i jeszcze 22.11 w godz. 10:30 – 12:00 komisja rozpatrująca dezyderaty (jednym z tematów jest sprzedaż w sklepach)
UWAGA! Najważniejsze jest POSIEDZENIE KOMISJI w sprawie GMO 22 listopada o godz. 12:00. Na posiedzenia komisji 22 listopada zgłaszacie się SAMI do: Sekretariat Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi” krrw@sejm.gov.pl z kopią do biuro@icppc.pl,
W razie problemów dzwońcie do Przewodniczącego Komisji Rolnictwa – Jarosław Sachajko: 609 858 811
Na posiedzenie podkomisji 21 listopada też zgłaszacie się SAMI do:
Sekretariat Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi” krrw@sejm.gov.pl, Przewodniczący Podkomisji Jan Duda Jan.Duda@sejm.pl z kopią do biuro@icppc.pl,
INFORMACJE DODATKOWE PONIŻEJ.
(*) Chodzi o projekt ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424), który zawiera zapisy otwierające Polskę na uprawy GMO:
„…Dopuszcza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prowadzenie uprawy GMO (!!!) wyłącznie na gruntach rolnych w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze, zwanej dalej strefą prowadzenia uprawy GMO…”
Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html
Z pozdrowieniami,
Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
INFORMACJE DODATKOWE:
Opinia prawna z Biura Analiz Sejmowych(*) w sprawie poprawek do rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) wyraźnie pokazuje, że rządowa propozycja tej ustawy jest zła, zawiera wiele furtek, a nawet wrota, które pozwalają na prowadzenie upraw GMO w Polsce. Nie takiego rozwiązania oczekujemy od rządu PiS, partii, której członkowie od lat obiecywali, że po dojściu do władzy natychmiast wprowadzą całkowity zakaz GMO (nie tylko upraw, ale też innego stosowania GMO).
Jesteśmy ogromnie rozczarowani tym, że to właśnie rząd PiS manipuluje i oszukuje nas, w tym swoich wyborców, twierdząc, że wprowadza zakaz upraw GMO, gdy tymczasem wszystko opiera się na domniemaniu: że Minister…, że Rada Ministrów…, że Polska MOŻE/MOGŁABY wydać… – cytując z wyżej wspomnianej opinii prawnej:
..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz stosowania materiału siewnego określonych odmian…
..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz obrotu materiałem siewnym określonych odmian…
..Polska mogłaby zgłosić w odniesieniu do nich (w sytuacji pojawienia się nowych GMO, które mogłyby być uprawiane) kolejne zastrzeżenie…
Przecież rozporządzenie ministra to akt niższej rangi niż ustawa. Co więcej, rozporządzenie można zmienić z dnia na dzień. NIE UFAMY TAKIM ROZWIĄZANIOM.
POPIERAMY więc poprawki zgłoszone przez posła Jarosława Sachajkę – Kukiz’15, przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Poprawki te:
1. Spełniają oczekiwania zdecydowanej większości Polaków, którzy w podobnie jak mieszkańcy innych krajów nie chcą upraw GMO.
2. Przyczyniają się do realizacji wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE.
3. Wprowadzają całkowity i jednoznaczny zakaz upraw GMO nie pozostawiając żadnych furtek i niepewności.
W związku z powyższym DOMAGAMY SIĘ przyjęcia poprawek do projektu ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) zgłoszonych przez posła Jarosława Sachajkę – Kukiz’15, przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
W ustawie, która ma na celu niedopuszczenie do upraw GMO, nie wolno umożliwiać ustanawiania stref wskazanych do uprawy GMO. Żaden z krajów członkowskich UE nie wprowadza w swoim ustawodawstwie możliwości tworzenia takich stref.
Aby zrealizować oczekiwania większości społeczeństwa polskiego – wyborców – i obietnice przedwyborcze PiS, trzeba wprowadzić w Polsce zakaz upraw GMO. Musi on być całkowity, jednoznaczny i zawarty w ustawie.
(*)Opinie: merytoryczna i prawna z Biura Analiz Sejmowych w sprawie poprawek do powyższej ustawy zgłoszonych przez posła Jarosława Sachajkę – Kukiz’15, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa: http://www.icppc.pl/antygmo/2017/11/opinie
Projekt ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/69E80A08C65303A4C12580EC006B8088/%24File/1424.pdf
Szczegółowe stanowisko i uzasadnienie naszych prawników (skrót) tutaj: http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2017/05/stanowiskokancelarii.pdf
DODATKOWE propozycje naszych poprawek z uzasadnieniem tutaj: http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2017/05/poprawki.pdf

http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

ALARM dla działaczy: Służby z banderowcami urządzą ci wypadek drogowy… Wg Razwiedki666 to samo robią w Polin

BOMBA w serii od Mizi!!! Hrabia J.Z. Potocki — info personalne, powiązania z Wielką Farmacją, PO i SLD… Paz kręci podobne lody na Białorusi [co zasugerowałem Mizi parę dni temu]

BOMBA!!! Pazik wywala z roboty Potockiego i  Medialnego ochroniarza  :)))

Piotr Bein, 13.11.2017

Medialny ochroniarz (Mo) JZHR Potockiego powinien wylecieć z roboty w aucie 🙂 dokąd podobno go żona wywaliła za gadanie głupot przy stole kuchennym. Na miejscu Paza i Potockiego, wymówiłbym takiemu umowę o pracę. Albo zabrałbym auto suszpowe. Oto czemu…

Mo pokazuje wizytówkę Potockiego, zasłaniając numer telefonu na dole. Uzyskawszy połączenie odwraca komórkę do kamery, pokazując numer telefonu buhaha. Zaraz zadzwonię z przekleństwami LOL równie bezczelnie jak chrabjego „wywalenie” Beina z jego Ojczyzny, Polski.

Mo ostrzega w stopce: KAZDY KTO BEDZIE W WULGARNY I BEZCZELNY SPOSOB DZWONIL DO PANA POTOCKIEGO BEDZIE ZGLOSZONY DO ODPOWIEDNICH SLUZB. PROSZE SIE GLEBOKO ZASTANOWIC ZANIM WYKONA KTOS TELEFON DO PANA POTOCKIEGO. — Jakie suszpy byłyby „odpowiednie”? Sprawa tyczy próby hiper-przekrętu żydłackiego na milion milionów, wmieszany plemiennik Paz, niewiadomy ale z powiązaniami masońskimi Potocki …no i Duda, nie będziemy się czepiać pochodzenia, bo po czynach już go poznaliśmy… Suszpy hebrajskojęzyczne typu jak nękały Międlara, potem Międlara z Rybakiem na lotnisku brytyjskim. Innych nie wysyła się ws. ż-banksterii i KoszerNostra, a Paz ma przeszłość jak kombinacja obu buhaha Ciekawe, co przesyła jego firma transportu medycznego…

Zaś na miejscu prowadzącego, wywaliłbym Potockiego zaraz po Mo. Na pytanie o Paza, sypie się jak sztubak: ujawnia, że wie o paru tożsamościach Paza. To czemiu nie wie o aferze wekslowej PKP tego mega-hohsztaplera? Nie wie o szemranym (adres P.O. Box) Banku Rezerw Polin pana Paza, o banku Paza w Chinach, swym pośrednictwie w zamianie restytucji dla Polski na „technologie” z USraela i 7 Praw Noego, w tym ścinanie głów chrześcijanom!? Jeśli taki durny, to sorka, nie nadajesz się na prezydenta Polaków… Tak samo jak „nie wiedziałeś” czym śmierdzi PiS pod wodzą prezesa z kotem.

Potocki „nie pamięta” o jaką sumę roszczeń chodzi: milion czy miliard LOL Chodzi o znacznie więcej — patrz na dole poprzedniego wpisu  :))) Prezydent Hrabia Potocki porządkuje Polin, wywala z kraju zdradziecką Grypę666 W obfitych wytąpieniach mami pan Polaków ogromną mamoną, jak żydomasoneria przed akcesją Polski do jewrosojuza, a tu zapomniał pan buhaha

Jeśli należności za restytucje nie należą się rządowi III RP (minuta 3:20) to i nie należą się rządowi II RP, ustanowionemu poprzez przewrót i usankcjonowanemu nielegalną konstytucją sanacyjną z 1935 r. O konstytucji kwietniowej, o sanacji i jej rzekomych zasługach dla II RP…

Min. 4:30 Mamona nie może iść do banku polskiego, bo oni je ukradną. — Potocki nie wie, jak ukradli należności dla Żydów organizacje syjonistyczne uzurpujące ich reprezentację? Nie wie, ile i jak nakradł Paz? Jeśli wie, że sądy sprawdzą bank zanim nakażą spłacanie restytucji, to jego pośrednictwo stratą czasu… chyba że to jakaś dintojra mafijna wykona.

Min 4:35 należności wpłyną do fundacji… banku szwajcarskiego II RP. Czemu nie na konta prawnych następców??? Po co mi qrca vodna „technologia” USraelska czy 7 Praw Noego, od których prawosławny stracę życie, żonę katoliczkę, dzieci i wnuki chrześcijańskie!!!

Potocki mówi pusto o tabunach prawników rzekomo pracujących nad projektem roszczeń polskich. Kto ich qźva upoważnił! Jestem potomkiem poszkodowanych Warszawiaków i nic mi o tym nie wiadomo! Podaj pan nazwy firm i nazwiska mecenasów.

Równie pusto mówi Potocki o swym pochodzeniu: ze srebrnej flanki Potockich. Konkretnie: nazwiska, miejscowości, czasy, co zrobili dla Polski. Pustosłowiem nic nie zweryfikujemy. Pod publiczkę jazda na żydów też panu nie pomoże, bo bratasz się pan w tym przedsięwzięciu z żydłackim chłamem: Paz i Trampek, kundel żydłactfa, narzędzie wyrachowanego oszustwa na łatwowierności i patriotyzmie Amerykanów. Trampek już nam przekazał „technologie” żydłackie, bulimy znacznie więcej niż za gaz bezpośrednio z Rosji: Amerykański „katarski” gaz skroplony okazał się rosyjskim!

Min. 5:35 Wg Potockiego, egzekucję przydzielonych reparacji wojennych może tylko wykonać  komisja pod prezydentem Warszawy, reprezentującym rząd II RP. Czy Potocki nie będzie prezydentem Polski tylko jej stolicy? Podgotowka do osadzenia hohsztaplerów w głównych miastach Polski w wyborach samorządowych?

Min. 7:30 Organizacje przeciwstawiły się Potockiemu i „jego” inicjatywie w skrytce pocztowej  Paza. Które mianowicie grupy? Chyba nie chodzi o marginalne Mizie i Grypy? Jo, jesteźva opłacani przez moc czarną buhaha Potocki boi się sprecyzować, żeby jakiegoś mu kanału nie zamknęli 😉 Panie Potocki zamykają blogi i kanały li tylko za „antysemityzm” tj. antyżydłacyzm. Wymieniasz pan parę razy żet jadąc na niesprecyzowane żydostwo (klasyczny antysemityzm, godny pierdla), za co przysparzasz se ho ho jaką aurem patry-jotycznom…

Min. 15:40 Potocki powołuję się na jakichś członków dintojri w Polin, państwa w państwie, których żadna szopka kalksztajnowo-dudowa nie ruszy. Poprosimy o nazwiska tych osób — a nuż są uczciwe w tej mafii żydłackiej.

Pod polactwo również, Potocki najeżdża na ż/Żydów lecz broń Boże na miliony szabas gojów, dzięki którym żydłactfo może tyle szkód robić naszemu narodowi. Kto by antagonizował rzesze wyborcze dla partii „II RP”… W Potockim polactfo szabas-gnojne i duracko użyteczne  żydłactfu znajduje wszystko co wymarzyli sobie: dla tych u władzy promesa mamuciej mamony i przekrętów a la Pazik, zaś dla użytecznych kłamliwa marchewka skończenia ich nędzy, przepędzenia nieruchalnego żydłactfa (a jak, gdy o niebo sprawniejsi od Polaków Katalończycy dostali pałami po głowach?) i zapanowania Polaków w niepodległej ojczyźnie. Niepodległość zburzyli pana protoplaści sanacyjni, beznadzieję pogłębi pana namiestnik na W-szawę, gdy ludzie zobaczą piniondze z dojczlandi … w chińskim banku Pazika, a dla nich — „nowe” technologie GMO, ż-farmacji i „obrony” przed agresją Rosji, a co najgorsze, sanhedryny zamiast szariatu w polskich miastach.

Podobny przekręt wykonało żydłactfo na narodzie amerykańskim, zebrawszy ze żniw e-danych profilu oczekiwań patriotycznych, celem manipulacji wyborami Trampka. Ciekaw jestem, kto zaprojektował pana kampanię pijarowsko-geszefciarską.

Natomiast my marginalni jesteśmy właśnie antyżydłaccy, anty-polaccy… każdy łatwo sprawdzi — nie wydurniaj się pan prymitywną hasbarą. Reklamujesz pan tajemnicze tajemnice w zanadrzu (znalazł się Maciarewicz/Singer LOL), ale nie podajesz nic, czego by od dawien dawna nie było na naszym niezależnym necie. Ponadto, gdybyśmy machiavellili, to pan poda kto kiedy gdzie i ile nam zapłacił w jakiej walucie czy wexlach PKP buhaha Za takie prymitywne pomówienia niewinny Dr Piskorski siedzi — a propos co zrobił pan dla jego uwolnienia? Wszak dla podrychtowania popularności przywlókł się pan na proces Międlara.

O samoreklamie mowa: przykleił się Pan też do Zięby, NiezależnejTV, WRealu24, TVNarodowej i Olszańskiego. Nie wiem, które z tych osób są agenturalne czy kolaborują, które tak wynędzniałe, że nie potrafiły odmówić zapłaty za usługę i teraz stoją z łapą w nocniku, a które są użytecznie durne za frajer. Ziębie pofajdał pan reputację jak trza. Tego nie wybaczę, bo jest on wśród najczęściej czytanych na moich blogach od lat.

Na koniec impreza PR w Starym Oleśnie 11-12.11 br. Mówi pan Potocki do Mo w aucie, że przyszły tam tłumy z całego kraju „chcemy Potockiego” LOL Skoro były takie tłumy, jaki kamerzysta nie pokazałby? Impreza zorganizowana przez gospodarza wyraźnie zachwyconego panem. To przekreśla autentyczność, na pewno nie ludowy mityng – przesłuchanie petenta do reprezentacji narodu, za poradą Mizi (Jack Caleib) z 9.11 br. bo narodowcom trza kilku tygodni, żeby zwołać tłumy na imprezę patriotyczną. Ale dzięki za pokazanie sponsorów medialnych na początku filmiku. Zrzucimy się im na konta, za szerzenie prawdy buhaha

Nie zapewniaj pan, że nic z tego nie masz, że uprawiasz altruizm poświęcając rodzinne klejnoty — skąd one? Ględzić to pan możesz przy kawie z arystokratami. Polacy wymagają twardych faktów, jednoznacznych odpowiedzi na pytania.

HIPER-ALARM Ziobro i PiSraelici ochujeli — Koniec rolnika: 3 lata i przepadek mienia za zabicie świni

Chłopi za widły!!! i zacząć wyrzucać gnój!!!

:))) BOMBA! Grypa666 przybiła do ściany chrabjem Potockiego i hohsztaplera Pazika

Piotr Bein w feralny, dla Potockiego, 13.11. 2017

Bloger Uszi pokazał tekst listu Aarona Israela Paza do prez. USA, Trumpa. Szkoda, że you tuber Jack Caleib (bloger Mizia) z miejsca go nie opublikował — starsi i mądrzejsi 🙂 wnet doszlibyliby, co jest grane. Sedno niedopowiedzeń rozstrzyga o żydłackiej naturze przekrętu, w jaki się zaanagażował Potocki w charakterze medialno-pośredniczym, z rzekomym rdzennie polskim katolickim  i prezydenckim autorytetem.

Z tego powodu wywalam Mizię z tytułu wpisu i wstawiam swój nick 😛 Guciu, na przyszłość bierz sojuszników poważniej, OK?

Przekręt technologie USA za reparacje znaczy USrael zbierze z drugiego-trzeciego pokolenia Niemców kolejny haracz za to, że ich przodkowie dali się żydłactfu — banksterii i syjonistom — wciągnąć w ludobójstwo II wś. Znamy ten handel żydłacki zżydłaconego Trampka:  BUHAHA Polin wydymane — Amerykański „katarski” gaz skroplony okazał się rosyjskim!  Techologiami do dziś z sutą nawiązką za żydłackie zbrodnie hitlerowskie płacą Niemcy Izraelowi… np. w postaci super-cichych ubotów na broń atomową o zasięgu na cały świat (poza 5 tys. km2 w centrum Azji). Czy dla nas byłoby to w geszefcie Potockiego i Paza wyposażenie USraelskich wyrzutni atomowych skierowanych na Rosję z Polin, z baz dowodzonych przez faszyngtońskich szaleńców?

A jakiż to geszeft za reparacje od Ukrainy wywinie nam toważyho Paz – Potocki? Jan Potocki – Zwrot Polskiego majątku od Ukrainy!

Zbrojeniówka na ż-Zachodzie, prawdopodobnie też w Rosji,  Chinach i zapewne na Upadlinie, jest w łapach żydłactfa. Podobnie wszelkie inne ludobójcze „technologie”: GMO, opakowania i dodatki do żywności i wody, HAARP i chemoślady, siłownie atomowe, szczepionki, onkologia i cała medycyna rockefellerowska i ż-farmacja.  CETA zapewnia nasze uzależnienie od tych  „technologii”. Geszeft Paz/Potockiego z USraelem wdroży toto w Polin.

Przypomnę też sprzed kilku lat: 147 korporacji ponadnarodowych steruje globalną gospodarką. Teraz więcej… a nimi — Wall Street i City of London.

Ale tego żydłactfu za mało. Druga kategoria zamiast gotówki reparacyjnej do rąk potomków ofiar syjohitleryzmu: 7 Praw Noego (Noahidowych). Tu leży pies pogrzebany, nie w technologiach, które i tak już mamy lub są zaklepane dla Polin i gojowskiej jewżopy. Prawo Noego stanowi o ścinaniu (głowa leci na gilotynie) bałwochwalców. Dla talmudycznej „religii” chrześcijanie są bałwochwalcami, z jakiegoś powodu gorszymi od gojów islamu (stąd nachoćcy na nas, potem ich kolej na likwidację).

Bloger Uszi mędli o tym pojęcia nie mając, zaglądając do ż-cenzurowanej Wiki buhaha. Nawet skłonny byłby przyjąć 7 Praw Noego dla narodu – ratunku!!! Czy nie ma ani jednego polskiego blogera  do qrvy nędzy…

Piszę o tym od lat, zbierając od polactfa wzruszenie ramionami, a od katolactfa i żydo-suszp — poniżanie, ożydzanie, opluwanie, potwarze…Teraz czytajcie, debile… i płaczcie nad swą durnotą, proście Boga o zmiłowanie, bo żydłactfo przede wszystkim dobiera się do dupy wam, Polakom i katolikom. Jeśli to was nie ruszy, to zasługujecie na ścięcie, nie za „bałwochwalstwo”, tylko za swą skrajną głupotę:

Judaizacja katolicyzmu: 7 Praw Noego

Żydowska rozgrywka finałowa

…Męczy mnie powtarzanie tej ohydy… jak groch o ścianę rodakom. Możesz przeczesać całą Grypę za pomocą wyszukiwarki wewn. lub klikając kategorie lubawiczerowie i 7 Praw Noego w chmurce na dole lewego marginesu. Szukaj wyszukiwarką tekstową z hasłami „talmud”, „rasi”, „nienawi”, „lubawicz”, „Praw Noego”  w następujących opracowaniach:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Wybrańcy Boga

W imię Boga

Panie Potocki, chamsko i idiotycznie (nie mój był paszkwil) „wywalił” mnie pan z mojej Ojczyzny.  Nie miałeś pan honoru ani odwagi odpisać ni przeprosić. Pośrednia pogróżka jest poważna, bo aspirujesz pan do prezydentury pod sanacyjną konstytucją. Po dorwaniu się do władzy mógłbyś pan kazać mnie zamordować, jak za sanacji bywało, albo wrzucić do pierdla jak za PiSraelitów. Kieruję sprawę do radcy prawnego.

Spieprzaj pan do swoich, nie do Londynu nawet, bo i tak sięgnie tam furia Polaków, tylko gdzieś na madagaskar. Wybuduj se pan willę  za resztę „spadku”… tylko zapomnij o Polakach i Polsce — grzecznie proszę acz stanowczo pliiiiz!

Andrzej Szubert: Pod filmem umieściłem komentarz:

Jacek, z tym „krulem” i „wielką Lechią” to taka sama żydowska zmyła jak z chrabją Potockim. Mamy w Polsce istny żydowski teatr absurdu. Wymysły świrów turbo-lechitów o imperium Lechii też demaskowałem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/25/czy-istniala-starozytna-slowianska-lechia-lub-polonorum-imperium/

Oni żerują na kompleksach Polaków i chcą rozbudzić w Polakach pragnienie budowy „wielkiej Lechii” – tyle że jak teraz widzimy, pod kuratelą Aarona Izraela Paza i jego żydowskiego banku. Ale reżyserzy tego spektaklu sami nie wiedzą, która koncepcja na wyciągnięcie kasy od Niemców wygra –  sanacyjnej Judeopolonii z prezydętem chrabją Potockim, czy „wielkiej Lechii” z „krulem”. Zresztą oni zawsze tworzą dwie rywalizujące koncepcje, aby Polaków rozbić i podzielić. Tak jak to robią ich kibuce POsrael i PiSrael – skłócają i dzielą Polaków na wrogie sobie obozy. Tu dodam że II RP za sanacji była de facto Judeopolonią. Widać to wyraźnie po tym, że Polski do obrony przed nadciągającą żydo-banksterską II wojną św. sanacja nie szykowała, natomiast w tym czasie szkoliła żydowskie bojówki w Polsce oraz wspierała żydowkie bojówki w Palestynie finansowo i militarnie. A zebrane od Polaków na obronę kraju złoto i srebro wywiozła żydo-sanacja za granicę.

Martwi mnie to, że jeśli do spisku wciągnięta jest agentka Bilderbergów i Izraela Merkel i pieniądze wypłaci (obojętne czy „krulowi” Lechii czy prezydętowi chrabjemu), kasę wezmą rządzący USraelem żydo-banksterzy i za nią zrobią z Polski całkowity folwark usraela  i militarny okop przeciwko Rosji. A z Polaków mięso armatnie żydowskiej wojny z Putinem. Gorsze jest to, że wtedy na zawsze przepadną dla Polski roszczenia wobec Niemiec za okupację, bo Niemcy powiedzą – my już wam zapłacili. I tak Polaków kolejny raz żydowska agentura wpuści w kanał.

Andrzej Szubert: Napisałem komentarz pod filmem: Jacek – dobiłeś chrabjego Potockiego. Ja do tej sanacyjnej gnidy udającej prezydęta i nawołującej do uznania nielegalnej sanacyjnej konstytucji za jedyną legalną ani sekundy nie miałem zaufania: https://opolczykpl.wordpress.com/2017/10/08/o-konstytucji-kwietniowej-o-sanacji-i-jej-rzekomych-zaslugach-dla-ii-rp/
Masz u mnie dodatkowy duży plus za ksywę dla Olszańskiego vel Jabłonowskiego – uliczny drzyj-morda. Pasuje jak ulał. On jest rzeczywiście ulicznym drzyj-mordą…
https://www.youtube.com/watch?v=8YrYPNiRSEE&lc=UgwSQqIb0z6T4W7lZ0h4AaABAg

PB do Potockiego i Zigmanowej: Pijawka z krwiodajcą „współżyją” dzięki dwu rdzennie polskim grupom:

 1. Miliony cwaniackich cynicznych wyrachowanych szabas-gojów „słowiańskich” bez ducha. To oni  na rzecz zjudaizowanego geszefciarstfa i sobkostfa, zatracili słowiańskie poczucie wspólnoty i troski o współplemieńca rodaka. Zwalanie na żydłactfo, tej rdzennie polskiej winy nie wybieli, jest de facto strategią w dojarskiej kolaboracji obu krwiopijców: żydłactfa i ich szabas gojów.
 2. Dalsze miliony użytecznych debili, w tym wyznawców bozi zapodawanej przez geszefciarzy w sutannach. Tacy pożyteczni durnie z otwartą gębą wysłuchują „katolickch” geszeficiarzy Potockich, kłaniają się uszustowi chrabjowskiemu — uzasadnienie epitetów: patrz poprzedni artykuł z 4. bm. na końcu wpisu https://wp.me/pzHyp-6OI

Wkrótce analiza świeżych banialuków od chrabjego i jego przydupasa z auta… lepsze niż  brak odpowiedzi JZHR Potockiego na potwarz wobec mnie.

Panie Potocki, manipulacja pod „żydów” w pańskich populistycznych wystąpieniach jest dowodem, do której grupy Pan należy — na pewno nie do użytecznych duraków rdzennie polskich. Wyłączam możliwość przynależności Pana do żydłactfa… wobec skutków Pana działalności żadnej różnicy to nie robi, chroni jedynie moją żopę od pozwu o antysemityzm.

Nieprzypadkiem Polacy są jednym z najdurniejszych narodów jewżopy i jednym z najuboższych w stos. do swych zasobów naturalnych i ludzkich. Chyba największe obok Rosji straty w grupie inteligencji, największe w Europie straty procentowe ludności w obu wojnach światowych, jedyny naród nieskompensowany reparacjami wojennymi za obie wojny, jedyny tak wybity, a za to przemianowany na sprawcę żydłackich zbrodni, na sobie i nawet na Żydach, tak samo ofiarach banksterii i syjonistów w Szoa!

Akurat odwrotnie poroporcjonalnie do wolumenu modlitw, patrz np. ten katodebilizm poniżej…

Otylia Zigman do JZHR Potockiego: PROSZĘ SOBIE ODPOWIEDZIEĆ, JAK MOGĄ WSPÓŁŻYĆ DWA NARODY W JEDNYM KRAJU?, Z KTÓRYCH, JEDEN CIĘŻKO PRACUJE ZA MARNE WYNAGRODZENIE, A TEN DRUGI, ZAWSZE KOMBINUJE, OSZUKUJE, ZAKŁAMUJE, PODSTĘPNIE MANIPULUJE I UPRAWIA ZŁODZIEJSKIE BIZNESY KOSZTEM NARODU UCZCIWIE PRACUJĄCEGO,  W JEGO WŁASNYM KRAJU-POLSCE??? POMIMO, ŻE JEST TO ŻYCZENIE OBECNEGO PREZYDENTA, ŚWIADOMI POLACY, DŁUŻEJ NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA TAKĄ PONIEWIERKĘ!!! TOLERANCJĘ MOŻNA STOSOWAĆ WOBEC LUDZI PRAWYCH, ŻYJĄCYCH UCZCIWIE I GODNIE.  POLACY SŁOWIANIE REPREZENTUJĄ CZŁOWIEKA CYWILIZOWANEGO, UCZCIWEGO I W SWOJEJ DOBROCI SERCA AŻ NAIWNEGO. DLATEGO WŁAŚNIE NIE MOGĄ DŁUŻEJ DZIELIĆ SWOJEJ OJCZYZNY  Z KIMŚ O INNEJ CYWILIZACJI I KULTURZE;  EWENTUALNIE UCZCIWEGO A NIE  PASOŻYTUJĄCEGO  I  TO  BEZKARNIE!  STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE ŻYCZYMY SOBIE WIĘCEJ NARZUCANIA NAM OBCYCH I ZDEGENEROWANYCH SYSTEMÓW W SZTUCZNIE TWORZONYM CHAOSIE, TO CO DOŚWIADCZAMY OBECNIE!

Hrabia von Bein-Dupenstein: teraz wiadomo z kim Potocki obgaduje reparacje wojenne w korelacji z uzasadnionym lobbingiem parlamentarnym buhaha spotyka się na kawę w gronach  arystokracji qrca vodna buhaha

AKCJA Jan „hrabia” Potocki JAK ELIMINOWAĆ TAKICH LUDZI Z POLITYKI! 

PB: O cześć wam panowie, magnaci… książeta, hrabiowie, prałaci za kraj nasz krwią bratnią zbryzgany :)))

††††††††††††††††

Katolicyzm a katodebilizm

Oszołomski program polityczny — spadkobiercy cywilizacji łacińskiej

PB: Skomentowałem w jednym z wpisów poprzednich… Ręce odpadają, nie będę odgrzebywał. Polacy szans nie mają pielęgnując tę szajbę — na spotkanie islamistom wypranym przez żydo-wahabizm z kolei buhaha

Andrzej Szubert: Kolejny żydokatolicki bełkot!!! Proponuję jako fundament naszych działań, oparcie się na cywilizacji łacińskiej, której jesteśmy spadkobiercami a która najlepiej ze wszystkich istniejących cywilizacji na świecie, służy człowiekowi jako istocie cielesno-duchowej oraz jego dobru. Cywilizacja łacińska oparta jest ona na prawdzie, dobru, pięknie, wolności i miłości.

Skurwysyńska, bandycka, zbrodnicza cywilizacja łacińska czyli turbo-żydo-katolicyzm ma być fundamentem Polski ??? Przecież ślepy widzi, że to kolejny klon wielkiej katolickiej Polski, przybitej do rzymskiej szubienicy odprysku watykańskiego. Kurwa, jakim ślepcem, durniem, ignorantem lub cynicznym kłamcą trzeba być, aby zbrodniczy terror, zamordyzm, ucisk, wyzysk i skrajną niesprawiedliwość społeczną panujące przez wieki u łacinników nazywać cywilizacją opartą na prawdzie, dobru, pięknie, wolności i miłości.
Tylko żydo-katolicy mogą wygadywać takie brednie i kłamstwa.

Krzysztof Karoń zmaga się z durnotą Marcina Roli i jego widzów

PB: „Lewicą” i „prawicą” globalnie na ż-Zachodzie steruje żydłactfo. Rola zaczyna kumać, Karoń poświęci tematowi specjalną prelekcję :))) Jeden z 1-ych blogów, Grypa pochwaliła pracę edukacyjną Pana Karonia parę lat temu. Dziś zaczynają wypływać mankamenty. Karoń ma monopol na temat — niefortunne to, także w wielu in. tematach. Publicyści stają się guru, podczas gdy naród za chudy pod sufitem, za leniwy, by dołączyć się jako głos konstruktywnie krytyczny, rozbudowujący bazę wiedzy i mądrości Polaków niezależnych od hasbary. Obawiam się mamy to w przypadku Karonia; zbyt pewien siebie czuje się on przed kamerą, wlepiając słuchaczowi bzdety. Nie celowo, bo nie ma złych zamiarów, tylko z deficytu intelektualnego. Karoń ma tendencję brać to co przeczyta za wyrocznię. Np. poczytał o roli polskich emigrantów w postępie w USA, wysnuł z tego wniosek że anty-marxistowsko, pozytywnie dla postępów ludzkości decydującą role odegrali KATOLICY buhaha USA to tygiel z tycią mniejszością polską, od początku historii USA. Prawosławni Rosjanie, Ukraińcy i Serbowie, protestanccy Niemcy, gurujący Hindusi, taoistyczni czy jacy Chińczycy, Japończycy — wszyscy oni przyczynli się do budowy wielkości USA i Am. Płn. w ogóle (niespodziewanka dla niektórych Polaków! — w tym Kanada).

Drugą fiksacją Karonia, tytuł filmiku, jest prekariat.  To nie jakaś neo-marxistowska klasa pchająca się na śmieciowe studia z wygodnictwa i żadne ofiary umów śmieciowych, tylko na siłę tworzona w żydłąckich think tankach „klasa” do przeprowadzenia kolejnej globalnej rejewoljucji dla żydłactfa. Karoń histeryzuje. Poza dojnikami występującymi w każdym systemie i epoce, większość ludzi dąży do żucia sensownego, pomimo zubopżenia i ograniczania możliwości rozwoju ludzkiego. taka jest anty-siła, która zawsze istniała, dzięki Bogu! Ludzie dostosowują się: uprawiają coraz więcej własnej żywności, filtrują wodę, sprawdzają  niebo na chemoślady, znajdują sposoby unikania żydomedycyny i scypionek wbrew biuroqrevskiemu przymusowi…

Pod mostem i w kubłach na śmiecie lądują najsłabsi, najbardziej zdesperowani. Większość nadal ma dobrze w głowach i potrafi sobie radzić, nie dać się zwariować, zniżyć lot i oczekiwania — w większości materialistyczne, zjudaizowane, więc jaka strata i dla kogo! Wyuczone śmiecie umysłowe szybko pryskają wobec (nadal) przewagi świadomościowej netu nad ściervem guvnego nurtu. Od czau do czasu z okazji doniosłych wydarzeń, pytam na wyrywki ludzi na ulicy — dostrzegają fałsz i manipluacje. Panie Karoń, więcej empiryzmu, mniej polegać na mondrościach z drugiej ręki. Wyuczone śmieciowe zawody w mig można zamienić na bardziej użyteczne i mniej szkodliwe społecznie.

Ciągła samo-edukacja, dywersyfikacja  własnej wiedzy to naturalny proces człowieka normalnego. W swej karierze zawodowej po zdobyciu doktoratu technicznego przekształcałem się samouk nie raz z inżyniera budowlańca lądowego — na planistę, budowlańca okrętowego konstrukcji arktycznych (pionierskie rozwiązania w dobie eksploatacji zasobów ropy i gazu Arktyki), eko-ekonomistę, szefa technicznego sporego zespołu badawczo-rozwojowego w nowej dziedzinie oceny i selekcji projektów rządowych (mieliśmy osiągnięcia na skalę światową)… Okazje te stwarzały warunki systemowe, dziś trzeba ich szukać samemu i bliżej siebie, więc i Boga.

Jeśli strategia neo-marxistowska ma kształtować jakąś klasę, to na pewno służalczych żydłactfu szabas-gojów. Temu ma służyć zubażanie społeczne, coraz szybszy wyścig szczurów jak najdalej od Boga, folgowanie korupcji i próby demoralizacji masowej. Ale to co najwyżej połowa społeczeństwa, reszta pozostaje zdrowa — stąd ludobójcze ustawki. Ludzie chcą Boga nie tylko w Polin i nie tylko na MN. To jest intymna relacja, u naprawdę wierzących zachodząca nawet podczas snu.

Prekariat miał zapewnić przydupasom żydłactfa mięcho wyborcze, Widocznie projekt niewypalił, skoro na całym ż-Zachodzie nagnali po to nachoćców. Ci zaś traktują socjal jako kieszonkowe; mają źródła prawdziwej mamony, w większości diabelskie (handel narkotykami, żywym towarem, najemnictwo w bandyckich ż-wojnach). Kiedy znajdzie się bogatszy rozdawacz, opuszczą jewrosojuz.

Karoń wciska jak nawiedzony nawiedzonym katodebilom: praktycznie wszystkie… te programy, które wznoszą hasło tzw. sprawiedliwości społecznej, wywodzą się z chrześcijaństwa (min. 48).  Nieprawda, sprawiedliwość społeczna bez hierachii istniała w erze przed-chrystusowej, np. u Słowian. Chrześcijaństwo, wbrew Słowu, zostało zaprzęgnięte do wytworzenia i panowania warstw niesprawiedliwości społecznej i kościół kolaboruje w utrzymaniu tego stanu.

Karoń w końcu zaczyna wypowiadać żydłactfo czy jaki tam termin na to ukuje. W przydługich debatach ze mną, odżegnywał się: nie ma sensu wskazywać na reżyserów, autorów, winowajców neo-marxizmu, najważniejszy jest mechanizm, bo inni podchwycą, gdy przejmą system. Na to się nie zanosi Panie Karoń, przy ogłupianiu i kołowaniu widzów, w czym niestety Pan zaczyna brać udział.

Prezes Kalksztajn: pamięć [historyczna] konsoliduje wspólnotę, a wspólnotę potrzebujemy

PB: Sekta smoleńska i miesiączki niezdały egzaminu? Desperacja utrzymania władzy tak wielka, że PiSraelici muszą łgać także o historii piłdsudskiej… Bez tego nie zdołamy wpisać się w historię świata buhaha Ta szajba wpisze nas na śmietnik i pośmiewisko świata. Każdy może dziś zweryfikować fakty, np:

11 listopada – nie moje, nie słowiańskie to „święto”…

O konstytucji kwietniowej, o sanacji i jej rzekomych zasługach dla II RP…

[dyskusja] Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską

Piłsudski vel Selman — żyd litewski, agent austriacko-pruski

Prawda o Piłsudskim bodzie popisdzielców

Piłsudski sprowokował atak bolszewicki, uciekł z frontu, dokonał zamachu stanu na władze RP

Prawda o Piłsudskim

Na cenzurowanym – prasa opozycji lat 30. XX wieku na przykładzie „Zielonego Sztandaru”

Piłsudski, Rozbiory i Niepodległość: Wojna o Prawdę

Różaniec k. KneSSejmu 11 XI: katolicy podziękowali Bogurodzicy za „zwycięstwo PiSu”. Chcą „polecenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryji”. Ks. Małkowski ostrzegł przed „imperialną Rosją”

PB: Odnotowałem we wpisie poprzednim: załgany Różaniec nie znajdzie posłuchu u Boga. Rosjanie prawosławni czczą Chrystusa i Bogurodzicę bez debilnych załganych pokazów politycznych. W Polin jest parę cudownych Ikon Bogurodzicy, w Rosji tuziny.

Dla tych co wierzą, różaniec, modlitwy, jak najbardziej ale nie załgane, bójcie się Boga!

Błazny katodebilno-scyropolskie Pasowanie na Kontradmirała Korsarskiej Floty Sławomira Ziembińskiego przez gen. Grudniewskiego z PDS

W br. wyglądało to poważniej, ale co robi kamrat Olszański wśród błaznów – agenciura czy frajer? https://www.youtube.com/watch?v=OROXy93-6mM

MN 2017 wRealu24.pl — Chcecie Boga? — wasze ulice…

Rola ani rozmówcy nie znają prawdziwego podłoża rocznicy. W okresie I wś. ruchy narodowo-wyzwoleńcze wykorzystało żydłactfo do rozbicia monarchii, imperiów stojących na ich drodze do globalnej władzy. Obecnie, w jewroraju uważanym za wolność, banksteria rozbija z kolei państwa narodowe, coby im nie przyszła idea wolności — wszystko zgodnie z planem NWO. Patrzcie jak wystraszyli się suwerenności Katalończyków: pały i krew, aresztowania, rozpizdrzenie legalnego referendum (jak w Donbasie!), sfałszowanie wyników, zadymy sorosowskie udające opozycję — aby tylko zapobiec oddzieleniu się od krwiopijczej Hiszpanii, tj. żydo-masonerii w Madrycie.

Rola parokrotnie wciska, że MN to największa impreza patriotyczna na świecie. Musiałoby zjawić się co najmniej 10 mln Polaków, żeby pobić 3 mln frekwencję na protestach po referendum katalońskim. A gdzie 3 mln w Waszyngtonie w okresie bandyckiego ataku US-NATO na Bagdad w 2003! Gdzie milionowe manify w świecie islamu przeciw syjonistom! Tak się nakręca wyjątkowość i mesjanizm Polakom. Rola jest wspólnikiem w tej zbrodni mentalnej — w masowej manipulacji Polakami.

Paru rozmowców podkreśla ten mesjanizm, myślą że Polacy są (dzięki wierze) lepsi od zachodniaków. Pytam:  — a rozmywanie polskości ciapatymi wprowadzanymi po kryjomu, miliony Ukraińców, potencjał terrorystyczny banderowców, coraz więcej ż-wahabickich meczetów za ż-saudyjską mamonę? Oślepli rodacy? W Polin jest więcej mosiadziaków na głowę niż na ż-Zachodzie. To oni stoją za fałszywymi flagami terroru na całym świecie.

†††††††††††††††††††††††††††††

Nasze

Żydłacki patriota Macierewicz zafundował nam patrioty za 10,5 bln $

PB: Trump dotrzymuje słowa, że będzia nas bronić (przed kim czym?)… za nasze piniondze buhaha Takie geszefty promuje hrabia (?) Potocki w zamian za odebranie nam reparacji od Niemiec? Największe w świecie kontrakty (np. ż-„Arabia” Saudyjska), na patrioty o wiele mniej kosztują. Patrioty jako przyszłościowa broń to niesmaczy, cholernie drogi żart, upychanie USraelskiego szmelcu frajerom. Rosja już ma hiper-dźwiękowe pociski, na które żaden ż-patriota zachodni nie ma rady. Zanim zoczą je na radarze, dostaną w durny łeb. Z ż-patriotyzmu, w-szawskie durnie zakupiły szmelc z USraelskiej zbrojeniówki zamiast tańszych i lepszych ruskich S-400. Indie nabyły 5 systemów S-400 za 5 mld $, Saudi Arabia chciała w 2009 r. kupić 12 systemów S-400 za 2 mld $, ale dla psa Rosja miała wtedy S-300. Rosja umieściła 2 systemy S-400 w czasie wojny w Syrii i spokój. Piejcie katodebile z zachwytu nad Macierewiczem…

Polityka z 2009: Jak Jan hrabia Potocki postanowił oddać prezydenturę

Jan Hrabia Potocki — kim jest?

Otylia Zigman: Niedorzeczy Pań nawijasz zupełnie. Gadanie i obiecywanie, to niczym jest! To tylko puszczone powietrze w eter, ani tez nic nie kosztuje. Panie Edziu! Nie ma dzisiaj żadnego normalnego prawa według, którego nie Niemcy a żyd rządzący w Niemczech, miałby wypłacić komukolwiek oprócz żydów, jakiekolwiek pieniądze!! Jeśli chodzi o Polaków, którzy są pod eksterminacją i nie wolno ich wzbogacać żadnym sposobem, dla nich nigdy zbrodniarze wszechczasów, co rządzą światem nie pozwolą wypłacacić takiej, ani nijakiej sumy pieniędzy, czy Pan tej prawdy nie zna??? To jest globalizm, system w którym żydy budują królestwo żydowskie!! Nikt więcej się nie liczy wogóle!

Zbrodniarze przemeblowują świat a szczególnie bliski wschód, gdzie jak najprędzej chcą zacząć rozbudowę Wielkiego Izraela!! Dlatego przepędzają Arabów z okolicznych krajów do Europy, pomagają im w tej deportacji i teraz widać, że się spieszą. Zbrodniarze boją się ąrabów, bo kiedy zbombardują im tą świątynię w Jerozolimie, to wszyscy arabowie tam żyjący, wydusili by ich własnymi rękoma! Ten cały zgnojony Izrael zamieniliby w rzekę krwi, rozumie
teraz Pan o co to chodzi obecnie? Podejrzewam nawet, że większośc tych pasożytów chcą przenieść do Polski na ten czas! Dlatego tak uśmiercają nas.
A na wschodnio-połudnowej Polsce zaczynają rozbudowę Judeopoloni już. I jak słyszę kogoś kto dokonuje uczucia nienawiści do tych kolorowych niczemu niewinnych ludzi, którym zniszczyli ludożercy ich życie, pozbawiając ich ojczyzn, przez wojny straszliwe i wymordowanie ich w dziesiątkach milionów, a my wiemy o paru milionach tylko w Iraku. Ci co potęgują nienawiść do tych wędrujących są mi podejrzani! O to właśnie chodzi ludożercom aby ludzie wymordowali się sami! Tak jak to zrobili w Sudanie, gdzie brat brata mordował i w okresie 3-ch lat wymordowali się wzajemnie w ilości 5-ciu milionów. […]

PB:
Wsadzi se Pan Edzio rabina we własną żopę — zachowujesz się jak żydłak, a uczciwym imputujesz. Paszoł won do świronia… znaczy Bizonia, lubiejecie obaj katodebili, acz z innych pobudek LOL Taki jak ty gębę otworzy słuchając hipnozy potockiej — i leżycie do góry brzuszkiem. Dałeś się nabrać na Trampka żydłackiego kundla, też naobiecywał wydrenować bagno… Podejrzewam że ta sama firma meta-analizy danych do socjo-inżynierii, co wspomogła wybiury USA, Brexit, Majdan i fale nachoćcze, była zaangażowana ze „spadku” Potockiego LOL w robienie nas w bambuko Bankiem Rezerw Polin, skrytka pocztowa…

Potocki nic nie powiedział, co byśmy nie wałkowali na necie od lat. Te „rewelacje” 🙂 wg opłacanych przez niego merdiów „alternatywnych” to taka sama zagrywka durnym Edziom, co ściśle tajne :))) rewelacje macierewiczowsko za pazuchą chrabjego buhaha
To jest klasyczna zmyła ż-suszpowa od zlotu syjusiów w 1899 r.: chuzia na Żydów dla celów żydłackich. Ani słowa u Potockiego o milionach szabas-gojów, których unym trza na wybiury i posłuch hasbarze. Przyjrzyj się Edziu jeszcze raz materiałom i analizom, bo pierdolisz. Zadzwoń do SzPana Chrabjego… Bo znów wyjdziesz na użytecznegoi żydłactfu idiotę… a będę bezlitosny :)))
1. Paz to mega-hohsztapler, jego afera wexlowa PKP to pikuś w porównaniu z reparacjami wojennymi dla Polaków na dziesiątki BILIONÓW ojro.
2. Jego Bank Rezerw Polin to jaczejka w pawilonach wszawskich obok kebabu i magla dzielnicowego,
3. Nieraz żydłactfo poprzez globalne organizacje syjonistyczne nielegalnie występujące w imieniu poszkodowanych w Szoa Żydów, oszmaniły ich za zgodą dintojri zagranicznych stemplujących odszkodowania: wielokrotnie za to samo od Niemiec i Szwajcarii, od USA… tak samo musi być (tym bardziej!) w bieżącym przypadku Polin.
4. NIE MA MOWY O ŻADNYCH piniondzach dla prawnych recipientów odszkodowań, wszystko ma iść do USraela za USraelskie „technologie” i „wdrażanie 7 Praw Noego”, które nas wreszcie wyniosą na cywilizowanych ludzi buhaha
5. Potocki przyznał podpisanie poparcia/wstawiennictwa czy co tam w geszefcie, zamianę mamony na „technologie” USraelskie. Nie wspomniał w filmikach  (jeśli się mylę SzPanie Chrabjo, proszę o linki) o 7 Prawach Noego z USraela, druga postać zamiany mamony na usługi niezwykle cenne do uśmiercania narodu polskiego.  A to jest najgorszy punkt w tym geszefcie! Do qrvy nency poczytaj o prawach noahidowych, wolę szariat!
6. Ja pierdziu taki  żydłacko-chrabjowski geszeft. Jestem potomkiem poszkodowanych. Po Warszawie, należy mi się odszkodowanie za kompletnie umeblowane eleganckie mieszkanie mej śp. Matki w śródmieściu — dzieła sztuki, fortepiano markowe, zbiory książek, kryształy, porcelana miśnieńska. Zaś w Wilnie gdzie był wtedy mój przyszły ojciec — mniejsze mieszkanie, równie cywilizowane. Nie wiem jak twoi, ale moi rodzice byli nie tyle z chrabiuf stępionych mentalnie endogamią, tylko z polskich elit inteligenckich.
7. Jak ci już Szubert jak milicjantowi wytumaczył, konstytucja sanacyjna jest tak nielegalna jak sztolcmanowa. Obaj prezydęci to uzurpatorzy… Kiedyś „Niemcy” koszerni wykorzystają to, zażądają zwrotu bilionów reparacji na tej podstawie. Polacy zabulą powtórnie — taki zwyczaj u koczowników.

Prawa Noahidowe i „technologie” ludobójstwa Słowian, w tym broń przeciw Rosji z żydłackich korporacji USraelskich  wsadźcie se z chrabjom (nie wiem tylko czy dennym kretynem czy hohsztaplerem jak Paz)…

Nie po to ślęczymy po nocach za frajer, wypracowania dla durnych rodaków piszemy, żeby nas nękali i poniżali — serio mówię. Mam mecenasa i zacznę składać skargi.
Jeszcze raz gitarę zawrócisz ignoracją, to Laski666 do Szikaga wyślę, by Cię sexualnie zamęczyły… katodebilki Justynki oczywiście, skoro Cię tak podniecają LOL

Edward Maciejczyk: Przesłuchałem gruntownie nagrania Potockiego i myślę że jest to człowiek na dzisiaj, ponieważ wali otwartym tekstem i nie onanizuje się oklepanymi  frazesami tylko strzela Żyda między oczy. Wszystkie wasze kontrargumenty są psu w dupę wsadzić bo nie znajduję w nim niczego złego poza watykańską pępowiną którą można przeciąć.

Naturalnie brakuje Potockiemu fachowców i odpowiedniej ekipy promocyjnej, bo kabotynów z otoczenia można wymienić jednego dnia.
Sam Potocki moim zdaniem ma właściwe parcie na żydowską barykadę i przy odrobinie szczęścia może zrobić niezłą rozpierduchę w Judenlandzie.(Polin)
Wiem że Panu jako koszernemu rabemu to się nie spodoba, ale Polacy czekali na Potockiego co wiem z rozmów przeprowadzanych codziennie w terenie.
Dzisiaj faceta można złapać za jaja, podpiąć pod czipa i z odległości obserwować jeśli nie ma nic do ukrycia to może spać spokojnie. Można wymagać konsekwencji w działaniu a w przypadku zdrady Stanu poprostu odstrzelić. Intuicyjnie czuję że Potocki objawił się w samą porę i należy to wykorzystać dla dobra Polski Suwerennej, zwłaszcza że gdy Polacy dostaną kasę to sami pozamiatają Ojczyznę z koczującego parcha. Sami trzymacie swoje gówniane pieniądze w żydowskich bankach to nie udajcie nietoperzy że o tym nie wiecie😇.

Ścierwomedia globalne skrzywiły obraz MN 2017

Węgry: USA tworzy sieć mediów poza kontrolą rządu

††††††††††††††††††††††

Rosja, Upadlina

Rosja i Chiny przeprowadzą drugie z kolei wspólne ćwiczenia komputerowe wojsk rakietowych

Ukraina wysypiskiem odpadów nuklearnych z USA

Amerykanie zszokowani tempem rozwoju Moskwy

PB: Stolica zwykle doznaje największych anomali i wpływów z zewnątrz. Krzywe wieżowce nie kojarzą mi się dobrze. W poważnym państwie, rpzwój jest rownomierny na całym terytoerium, patrz np. Dania. A jak jest na prowincji Rosji, jak się zwykłym ludziom układa?

Oko za oko: Duma nakazuje obcym mediom rejestracji jako obcy agenci

Ukraina: Polityk przyznaje wsparcie dla terrorystów na rosyjskim Kaukazie

Rosja sprzedaje więcej zboża niż USA

Ruska agencja kosmiczna utworzy na Antarktyce system ściągania danych satelitarnych

VIDEO Moskwa: obława FSB na komórkę 69 terrorystów

Amerykanie inwestują w zakłady lotnicze Charków, zarobią kokosy

PB: Żydłaki zrobią kokosy, a Polacy zapłacą za węgiel, socjal, emerytury, broń dla braci Ukraińców.

B. minister obrony Ukrainy podziwia armie obu republik Donbasu

Armia Ukrainy celuje w dzieci w drodze do szkoły a OBWE milczy

Waszyngton: „Rosja tak niecelna w oskarżeniu USA o pomoc ISIS jak jej kampania nalotów”

PB: Nie ma lepszego negatywnego komplementu! Faszyngton musi być wściekły do czerwoności buhaha

USA wprowadzi na Ukrainę 20 tys. wojsk pod przykrywką ONZ niosących pokój?

Moskwa: dowody na wsparcie ISIS przez USA

Noworosja: siły Ukrainy łamią zawieszenie ognia na kilku frontach

Dowódca armii Jarosza: Po wyczyszczeniu Donbasu, rozwiążemy kwestię Krymu”

B. minister obrony Ukrainy: odbicie Donbasu znaczyłoby zrównanie go z ziemią

††††††††††††††††††††

Syria, Bliski Wschód

Syria: w ub. tyg. lotnictwo Rosji obróciło w proch ponad  1250 obiektów terrorystów

Syria: 6 strategicznych bombowców Rosji celuje w  ISIS k. Abu Kamal

Waszyngton: ISIS opuścił 95% terytorium Iraku i Syrii

Obrazy z dewastacji Rakki, b. stolicy ISIS, po bitwach z kurdyjskimi siłami

USrael zasłania się prawem z wojny w Afganistanie w 2001 r. uzasadniając swą obecność wojskową w Syrii

Ławrow: siły Iranu i Hezbollah mile widziane w Syrii

Izrael odrzuca układ pokojowy Rosji i USA w Syrii

Waszyngton: „Rosja tak niecelna w oskarżeniu USA o pomoc ISIS jak jej kampania nalotów”

PB: Nie ma lepszego negatywnego komplementu! Faszyngton musi być wściekły do czerwoności buhaha

Moskwa: dowody na wsparcie ISIS przez USA

†††††††††††††††††††††††

Michał Jarzyński: Dzisiaj na blogu bruska obchodzimy święto – 777 dzień sprzątania świata…777 to więcej niż 666, a 7 w numerologii to szczęśliwa cyfra, zwłaszcza że trzykrotnie powtórzona.

Zapomniałbym: z okazji tego święta składam dla bruska życzenia dalszej wytrwałości i pomyślności w niesieniu pod polskie strzechy kagańca oświaty /wieszcz Juliusz Słowacki/ oraz szczęścia w życiu osobistym ,a nam wszystkim tutaj komentującym /czytającym/ życzę jasności i precyzji myśli.

Siły Izraela i Arabii Saudyjskiej skonfrontują Iran

PB: Good luck, żydłacy! Czy po to było przemeblowanie w ż-„Arabii” Saudyjskiej?

Putin: tylko statki Rosji będą mogły pływać Północną Drogą Morską

Generał Pentagonu: USA traci przewagę militarną na korzyść Rosji i Chin

Waszyngton: Rosja zagrożeniem od Bałtyku po M. Czarne

PB: Brzmi jak mobilizacja do Trój-mordzia: USrael, oliparchat jewropejski i ukraiński

Putin: stosunki z Turcją kompletnie naprawione po incydencie w Syrii

VIDEO Faza militarna destabilizacji Zimbabwe?

PB: Będzie nowa fala ciapatych dla jewżopy?

Afront żydłakowi Macronowi od ż-„Arabii” Saudyjskiej

Corbett: wywiad nt. chucp „zmian” na Bliskim Wsch.

Corbett: petro-juan wspina się

Corbett: co trza wiedzieć o czystkach saudyjskich

Komentarzy 13 to “:))) BOMBA! Grypa666 przybiła chrabjem Potockiego do ściany”

 1. mgrabas said

  Duda, czy Potocki?

  POLIN czy II RP?

  Opublikowany 4 lis 2017

  • grypa666 said

   Polin było już w II RP, Piłsudski to żydłacki agent Selman

   • mgrabas said

    dla Niemców i dla całego powojennego świata nie istnieje żadna III RP
    natomiast dla Niemców II RP istnieje i Niemcy formalnie są z nią nadal w stanie wojny

   • mgrabas said

    Niemcy nie uznają III RP za suwerenne państwo, którego flagę należałoby wywiesić na maszt podczas wizyty „głowy III RP” w Niemczech

   • mgrabas said

    „(…) nawet w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP z pełną powagą sugeruje się, że Polskę na nieformalnym szczycie UE na Malcie może reprezentować kanclerz Niemiec Angela Merkel… (…)”

    http://www.obalamyglupote.pl/2015/11/obed-wiadomosci-tvp-sugeruja-ze-polske.html

   • grypa666 said

    to upraszcza ż-banksterii zarządzanie Polin: może być Merkel skupi również zarządzanie całym MiędzyMordziem… wszak niewypadałoby robić tego Nietenjahujowi

   • mgrabas said

    istnienie „III RP” to kłamstwo, za pomocą którego można zadłużać Polaków i odmawiać odszkodowań za II Wojnę Światową, dlatego tylko powrót do istniejącego w międzynarodowych dokumentach stanu prawnego, w który Polska istnieje (jako II RP) odcina Polaków od: 1. zadłużenia zaciągniętego przez nielegalną „III RP”, 2. bezprawnych urzędów i władz III RP, 3.wszystkich aktów „prawnych” „III RP” włącznie z „kontytucją III RP”, „ustawami”, „przystąpieniem Polski do UE” itd.

   • grypa666 said

    to trza roztząsnąć w profesjonalnym gronie patriotycznych mecenasów prawa międzynarodowego, ostrych co najmniej jak prawni kombinatorzy żydłactfa

  • grypa666 said

   ani jedno ani drugie, oba byty nie dla naszej racji stanu

 2. […] o Żydach i Fiskusie, jak widać w wątku, pochodzi z mej humoreski BUHAHA Wizja Polski za parę lat — humoreska dla durnego polactfa i katodebili… nie myli… Jak wygłodzona sabaka, Bizoń byle ściervo pożre, żeby mnie dyskredytować. Przeceniłem jego […]

 3. […] Mgrabas 15/11/2017 @ 07:45 e Niemcy nie uznają III RP za suwerenne państwo, którego flagę należałoby wywiesić na maszt podczas wizyty „głowy III RP” w Niemczech […]

 4. […] — to jest zagrożenie bezpieczeństwa narodowego!!!).   A pan generał się  wygłupia z klaunami i umysłowo upośledzonym admirałem (fakt potwierdzony przez jednego z nich),  kosztem powagi […]

 5. […] :))) BOMBA! Grypa666 przybiła chrabjem Potockiego do ściany […]

Sorry, the comment form is closed at this time.