Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Parlament Katalonii ogłosił suwerenną Republikę Katalonii, żydłactfo rżnie w gacie

Posted by grypa666 w dniu 29/10/2017

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji i wsparcie patriotów o minimalnych środkach na życie… W przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

Spis treści

ALARMY i ALERTY

 • Zbiorczy HIPER-ALARM ludobójczy
 • ALERT Nielegalny prezydent kwestionuje nielegalnego prezydenta

Zdrowie

Nasze

Syria, Bliski Wschód

Bieżączki poważne

Mus znać

Parlament Katalonii ogłosił suwerenną Republikę Katalonii

 

†††

ZBIORCZY HIPER-ALARM ludobójczy

Konwencja ONZ ws. zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa

Artykuł II

c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,

e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Raphael Johnson: KOSZER-NOSTRA

Polski rząd kontynuuje „pracę” PO nad fundowaniem emerytur Ukraińcom…

Otylia Zigman: Rodowici Polacy mają prawo oskarżać rządzących za dyskryminację Narodu Polskiego, ponieważ dla nas oprócz stałego i ciągłego, wychodzenia nowych krzywdzących ustaw i zarządzen, nic dobrego się nie dzieje. Polacy celowo są zubażani, nie dotyczy to tych resortowych, którzy oczywiście żyją sobie jak pączki w maśle w naszej Ojczyżnie. A więc parę lat temu kiedy rządzili platformiarze, uprowadzone zostało z ZUS-u 170 mld zł, były to pieniądze Polaków uskładane na emerytury. Słychać, że to nie tylko ten jeden raz dopuścili się tego przestępstwa!  Od początku 2016 r. dopłacają jakimś niewiadomym, nieznanym żydom, po 100 euro do ich emerytur, tj. dla 50 tys. osób. Teraz ogłosili swoją decyzję wypłat emerytur dla Ukraińców! Ta decyzja wygląda wręcz na prowokację!!! Polacy i nie tylko, gdyż także i wszystkie inne przybłędy w Polsce, otrzymały 500+ na dzieci, co wypłacane jest z lichwiarskich banków, obciążając Polaków na pokolenia. To co do tej pory napisałam, jest to kropla w morzu przestępstw wobec Polaków Słowian, przez wszystkich rządzących, nie wyłączjąc PiSu!  Muszę jeszcze opisać co zrobili  Lech Kaczyński z Georgem  Bushem juniorem bardzo krzywdzącego wobec Polaków. Podpisali ustawę, że Polacy, którzy mają wypracowane dwie emerytury, jedną w Polsce i drugą w Ameryce, nie mogą otrzymywać dwóch, a tylko jedną!  I tak, tą polską trzeba zgłosić do Urzędu Social Security, gdzie jakimiś kombinacjami łączą te emerytury, iż suma po połączeniu jest prawie taka sama do wypłacania, jak jedna z tych dwóch emerytur.  W związku z czym wielu rodaków zrezygnowało z polskiej i ja też.     

Co jest w tym bezprawiu charakterystycznego, że to manipulanctwo dotyczy tylko Polaków, każdy inny naród ma wypłacane dwie emerytury. Jest to klasyczna dyskryminacja narodu Polsko słowiańskiego, tym bardziej teraz można zdecydowanie, to PiS-owi zarzucić!  Jakim prawem obdarowują obce społeczności, czy narody, niewypracowanymi emeryturami, a dla nas nie ma, pomimo zapłaconych składek przez lata pracy!!? A więc już rozumiemy kim są wszyscy do tej pory rządzący Polską, jak również wszyscy ich popierający i na na tych wrogów głosujący! Polska jest Ojczyzną Narodu Polskiego a nie żadnych koczowników, którzy zawsze jak historia niesie przemieszczają się z kraju do kraju, jak szarańcza ogołocą cały kraj i idą do następnego. To jest przyczyna główna i jedyna dlaczego nie lubią żyć, mieszkać w swoich własnych ojczyznach, bo to kąkol i zakała tego świata! 

Bio-broń może zabić 90% ludności świata w krótkim czasie

https://pl.sputniknews.com/swiat/201711016611475-Sputnik-bron-biologiczna-Rosja/

Otylia Zigman: Parokrotnie już w historii, nie mając jeszcze dzisiejszej technologi, wrzucali zarazy chorobotwórcze narodom do studni w Europie. Tą prawdę trzymaną w sekrecie musimy poznać jak wiele innych, które zaczynają wypływać jak oliwa. Ogromne zamieszki w całej Europie były spowodowane plagą czarnej śmierci, za co żydzi zostali oskarżeni; przyznając się do zatrucia studni aby pozabijać chrześcijan. Zamieszki i wypędzanie „unych” ze wszystkich krajów Europy nasiliły się od 1348 roku. Wszyscy „une”z całej Europy uciekały tylko do Polski!  A plaga czarnej śmierci zabrała 1/3 populacji Europy na drugi świat, w okresie tylko trzech lat! To było, aż 25 mln ludzi! Znajdziesz to: Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat! Dlaczego? Póżniej, kiedy osadzili się w Państwie Palestyńczków w 1948 r., robili to samo!  Palestyńczycy wtedy w wielkich cierpieniach wymierali na dur brzuszny.

Teraz  „unych” plan jest wprowadzać się z do Polski z całego świata. Dlatego mamy eksterminację Polaków. Już zaczęli rozbudowę ściany wschodnio-południowej Polski. Syjoniści robią kompletną przebudowę, remont świata, pod ich wizję, wspaniałego świata
dla siebie, pod kątem budowy królestwa żydowskiego!  Zupełnie nie licząc się z nami Polakami, Słowianami, gojami żadnymi. Już w Polsce żyje kilka milonów pokolenia poresortowych, to jest ten stały „unych” elektorat. Zawsze głosują na tych, na których
dostali rozkaz odgórny. Taka jest rzeczywistość Polaków na dzień dzisiejszy i to zależy tylko od nas, czy się poddajemy, czy z „unymi” robimy porządek, taki, jak kiedyś zrobiła cała Europa, wszystkie kraje, nawet Litwa zrobiła krótki proces, tak, i Czechy i Rosja, wszyscy!
Tylko Polacy zostali uśpieni w Kościele na tyle, iż pomimo mordów, okradania nas, strasznym pasożytnictwie, żyd nigdy nie przeszkadzał. Polak nadstawia ciągle drugi policzek, z modlitwą na ustach… Biedny ten nasz naród,  rozbite rodziny i osierocone dzieci… Wykradane przez żydów do handlu za granicę, przez wiele długich lat, robili to bezkarnie. A prezio Dóda nazywa „unych” narodem??? Że Polska jest krajem DWÓCH NARODÓW??? Ani jeden Polak temu nie zaprzeczył!? Czy w Polsce są tam jeszcze Polacy???

Nano-dodatki w szczepionkach

Ewa Pawela zestawia bardzo niepokojące fakty dot. szczepionek, a właściwie ich dodatkowej zawartości w postaci groźnych nanocząsteczek pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. Są one niebiodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy przybliżając nas do masowej depopulacji.
Inny, ważny poruszony temat to wprowadzenie technologii 5G, która spowoduje jeszcze większe zagęszczenie anten nadawczych (mniej więcej co 10 domów), i jeszcze większy smog elektromagnetyczny.

Żydłactfo Polin i szabas goje biorą udział w MAKABRZE KoszerNostra: Przyzwolenie na zabijanie dzieci zapomnianych

Sprzeciw się podstępowi KoszerNostra! Zgłoś mafijnemu Poltransplantowi, że nie pozwalasz na usunięcie swych organów na przeszczepy. Ostrzegaj rodzinę i znajomych…

Logikę i etykę postawili bandyci podstępnie na głowie: jeśli nie zgłosisz uprzednio sprzeciwu, to przed śmiercią mogą ci wyciąć organy na handel mafijny…

 • Jak forsują „śmierć mózgu” żeby wycinać organy ludziom możliwym do uratowania
 • Ostrzegał o tym ostatnio Aleksander Jabłonowski
 • Otylia Zigman: To było 10 lat temu, kiedy motocyklista uderzył w mojego znajomego samochód to wgniótł mu drzwi a koło od motocykla było zrujnowane. Była noc i las w Polsce. Rysio mój bliski znajomy, dużo nie myśląc zadzwonił po pogotowie, na które czekając rozmawiali 2 godziny. Nikomu nic się właściwie nie stało, Pogotowie zabrało chłopca 22-u letniego do szpitala na przebadanie a Rysio odjechał w swoją stronę.
  Na drugi dzień Rysio dzwoni do tego szpitala i pyta się o pacjenta, otrzymuje szokującą odpowiedz, że ten chłopak zmarł. Zaraz też dzwonił po znajomych i do mnie pytając się jak to rozumieć, ponieważ ten chłopak był zdrowy i cały, przecież nie mógł umrzeć? Dalej mówił z wielką rozsterką, że taki sam wypadek opowiadał mu ten chłopak w nocy, że jego brat miał wypadek motocyklowy i w szpitalu zmarł. Rysio mówił do mnie, że nie wyobraża sobie teraz tej matki, biednej kobiety, która miała tylko tych dwóch synów a teraz została sama, jak ona to przeżyje? Ja pamiętam, kiedy w Polsce uśmiercali dużo Polaków nawet w karetkach pogotowia, przez pewien okres czasu, aż sprawa wyszła na światło dzienne, ciekawe czy wtedy również nie robili szwindlu na organach, ja jestem pewna że tak. Jeżeli starszy człowiek potrzebuje przeszczep organu, to nie jest to etyczne aby poświęcać na to młode życie!  Starszy, bo głównie tacy potrzebują przeszczep, niech schodzi z tego świata, jeśli nie potrafił zadbać o swoje zdrowie. Niech zjeżdża nogami do przodu, już nic po nim!  Nie wolno nam tolerować takich rzeczy absolutnie, na litość Swarożca, czy my jesteśmy jeszcze ludzmi? Dostają organy przedewszystkim bestie z górnej półki i też bestie z poniższych półek, głównie dlatego
  że mają czym zapłacić i we łbach im się już powywracało od samego dobrobytu i przepychu, proszę Waćpana.
  Kiedy to pisałam parę godzin temu, to po piewsze, co napisałam to mi znikało a po drugie, długo nie pozwalała zbrodnicza agentura mi tego wysłać!  Dopiero kiedy zadzwoniłam do AT&T -mój internet, popuścili, już znów zaczynają!

Dane GUS nt. zgonów — EKSTERMINACJA POLAKÓW!

…Lekarze przegrywają walkę z nowotworami oraz chorobami układu krążenia, oraz chorobami płuc. W tych rubrykach odnotowano wzrost śmiertelności na każdy tysiąc mieszkańców.- Te kategorie chorób to najdroższe procedury medyczne, najdroższe leki. Tymczasem przy niskich nakładach na służbę zdrowia każe się marnie opłacanym lekarzom leczyć ludzi jak najtaniej.

PB: To sciema. System „zdrowia” żydłactfo tak zorganizowało dla gojów: Medycyna rockefellerowska — udawać leczenie, żeby nabić kabzę ż-medycyny i ż-farmacji, przy gwarantowanej śmierci pacjenta. Podobnie w Kanadzie: cięcia płac i liczby personelu, ale procedury rockefellerowskie takie jak radio- i chemio- „terapia” oraz zakup trucizn przez szpitale pozostają z grubsza nietknięte.

Nie bój nic, co szpital w Polin miał wydać na ż-medycynę to wydał i żydłacka sitwa odnotowała w buchalterii. Zgony będą uny zwalać na gojów, np. na niedofinansowany personel. Niskie jego płace wynikają m.in. z rozdziału budżetu zdrowia przede wszystkim do kabzy żydłackiej „medycyny” i „farmacji”.

Polacy są współwinni, znów przez brak świadomości:

– ślepa wiara w „medycynę” żydłacką szpitalno-apteczną — vide dramatyczne apele o zrzutki na cudowne leki qrevsko drogie…

– niejeden z was zna reakcje własnej rodziny na próby oświecenia

– sama służba zdrowia kolaboruje w żydłackiej zmyłce: (a) bierze udział w ludobójstwie rockefellerowskim, (b) sciemnia, że zawiniły niskie jej płace, a nie ustawka systemu pod zabijanie gojów przy napychaniu żydłackiiej sakiewki na maxa.

Jak widać kurdupel nie spieszy się z ukróceniem ludobójczego procederu na Polakach. Za to mamona jest na zabawki i misie dla Macierewicza/Singera i propagandę wojny faszyngtońskich żydłaków. To nie pierwsza ludobójcza ustawka systemu Polin…

Jasne jak Słońce: albo my żydłactfo z przydupasami wytępimy, albo oni nas!

Depopulacja poprzez opakowania żywności

Większość produktów spożywczych i wód, rockefellerowsko pakują nam w plastyk i tetrapak. Fundacja Rockefellera spędziła długie lata na badania, co byłoby najgorsze dla gojów. Suchym produktom jak hiszpańska szynka górska, sery twarde, kabanosy takie opakowania ujdą, zagrożenie dla zdrowia nie jest duże. Natomiast jogurty, wody zwykłe i gazowane, sery miękkie, wilgotne szynki i ryby nie powinny stykać się z plastykiem, jeśli dbasz o zdrowie swoje i swoich.

Spaprana woda — żydłackie narzędzie depopulacji

W-szawska walcowana zabija zdrowy handel

PB: Ludobójstwo jest dwojakie, oba przejawy wg tego zapisu Konwencji ws. Ludobójstwa: rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego…

 • bezpośrednio dla handlarzy
 • pośrednio dla narodu, pozbawianego w ten sposób źródła zdrowej żywności, na korzyść żydożarcia z ż-korporacji.

ALERT Nielegalny prezydent Potocki kwestionuje nielegalnego prezydenta Dudę

PB: Potocki rości prezydenturę na podst. nielegalnej konstytucji sanacyjnej.

††††††††††††††††††††

Zdrowie

Poszczepienna zapaść społeczeństw

Naczelna Izba Lekarska domaga się łamania prawa, zapisów Konstytucji, Karty Praw Pacjenta oraz Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ

Prof. Maria Dorota Majewska: Groźne zanieczyszczenia w szczepionkach

Kobiety potrzebują więcej snu niż mężczyźni

Walory leczniczo-spożywcze nawłoci

Nawłoć przyciąga zapylacze — oglądanie terapeutyczne dla ducha

Zalety dyni

Jak uniknąć niebezpiecznych fal i gdzie jest największe zagrożenie?

†††††††††††††††††††††

Nasze

https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/11/oni-wc582ac59bnie-idc485-na-wojnc499.jpg?w=771

Pierwszy Sygnalista 3 RP dr Zbigniew Kękuś donosi o możliwej korupcji lobby żydowskiego https://www.youtube.com/watch?v=carZ4LapgcU

Krzysztof Chudek — polityczny oszołom czy rozsądny człowiek

Andrzej Szubert: Odwagi Chudekowi nie brakuje. Za to rozsądku. Jego metoda, byle robiona rozsądniej i mądrzej, byłaby dobra, ale gdyby tak robiły tysiące. W sondzie wyraźnie przegiął pałę. Osiągnął jedynie niepotrzebnie kolejny proces o obrazę óżendu prezydęta. Tyle, że jak tak będzie robił na kolejnej rozprawie, to go inny sendzia odeśle na badania psychiatryczne, gdzie dostanie zielone papiery i ostatecznie w kaftanie bezpieczeństwa wyląduje w zamkniętym psychiatryku. I tam, go przerobią „lekami” na pokorniutkie zombie.

Zły natomiast jestem na tych, co mu namieszali w głowie – na Cichockiego, samozwańczego pszywutce narodó, na pieprznięte rozsyłające coraz bardziej niepoważne bumagi Łowiczanki i lekarkę Baśkę płaskomózgową, która kolportuje idiotyzmy i jakieś brednie o „prawie morskim” i że każdy z nas jest własnością kogoś tam, oraz że wszystkie instytucje, także sądy, zarejestrowane są rzekomo w usraelu jako „firmy”, co następnie kolportowały Łowiczanki. I dlatego Chudek mówił, aby sond nie przysyłam mu żadnych ofert handlowych i że nie jest sendziego własnością. Jeśli w te brednie uwierzył, na zielone papiery, mimo odwagi, w sumie zasługuje. Ciekawi mnie czy pszywutca narodó Cichocki też stawia okupantowi czynny i bierny opór, do czego w dekretach nawoływał. Bo jakoś o tym nie słyszę.

Za dużo bredni cichocko-łowickich niestety Chudek się naczytał i w sondzie zamiast na suwerena, wyszedł na odważnego, ale niepoważnego oszołoma. Ciekawi mnie, czy skończy w więzieniu czy w psychiatryku…

100 więźniów politycznych na 100-lecie niepodległości

Wchodzi nowy podatek! Rząd chce wykończyć polskich farmerów?

Jedwabne geszefty 10 lipca 2001 r. Zdrajcy Polski: Kwaśniewski i Kaczyński oraz Tusk i Komorowski

Otylia Zigman: ŻYDZI MAJĄ SWOJE WŁASNE KRAJE: IZRAEL I BIROBIDŻAN I TAM JEST ICH MIEJSCE. ŻYJĄ W OBCYCH NIE WŁASNYCH, GDYŻ JEST TO ICH FILOZOFIA NA NIEUCZCIWE ŻYCIE. CZY POLACY WIEDZĄ CHOĆBY TO DLA PRZYKŁADU, ŻE W ADMINISRACJI POLSKIEJ PRACUJE 50% OSÓB ZA DUŻO? PARĘ LAT TEMU ODEBRANE ZOSTAŁO TYSIĄCE ETATÓW LEKARZOM, PO TO, ABY DAĆ ZATRUDNIENIE POKOLENIU ZESŁAŃCÓW Z ROSJI-ŻYDÓW CHAZARSKICH. W 1946 r. TO BYŁO 350.000, DO BUDOWY KOMUNIZMU W POWOJENNEJ POLSCE. DLATEGO DLA LEKARZY BRAKUJE ETATÓW, PRZEZ CO UPRAWIANA  JEST EKSTERMINACJA POLAKÓW!

TEGO TYPU PODOBNYCH PRZYPADKÓW Z WIELKĄ SZKODĄ DLA NAS SĄ TYSIĄCE, O KTÓRYCH POLACY W OGÓLE NIE MAJĄ PRAWA WIEDZIEĆ! TO JEST OBCA SPOŁECZNOŚĆ, W OGÓLE NIE ASYMILUJĄCA SIĘ Z NAMI SŁOWIANAMI. ONI TWORZĄ GRUPĘ WSPÓLNĄ Z PARLAMENTARZYSTAMI, Z PO, PiSu I POZOSTAŁYCH PARTII. DLATEGO POLACY NIE MAJĄ ŻADNEJ ORIENTACJI NA TEN TEMAT.
ALE JEST TO WIELKI PASOŻYT NARODU POLSKIEGO, + BANKSTERZY WYSSAJĄCY POLSKĄ KREW Z BANKÓW I NIE TYLKO!!! POLACY, PRAWOWICI WŁAŚCICIELE POLSKI OBECNIE SĄ W OGROMNYM ZAGROŻENIU, NADSZEDŁ MOMENT ABY NIEZWŁOCZNIE POSTANOWIĆ O METODACH OBRONY WŁASNEJ I CAŁEGO NARODU! MUSIMY ZDAWAĆ SOBIE SPRAWĘ, ŻE POZOSTAWIENI JESTEŚMY, SAMI SOBIE BEZ ŻADNEJ OBRONY, BEZ ŻADNEGO POPARCIA, ANI NAWET KOŚCIOŁA, DO KTÓREGO ZAKRADŁ SIĘ RÓWNIEŻ TEN SAM OKUPANT, A WIĘC NIE MAMY ŻADNEGO WSPARCIA!

Koszerny smród to nie żart, to sprawa polityczna

Rzekomy prezydent Potocki na wychodźstwie mianowany przez masona?

Prof. Rafał Broda: Żydzi i Polacy – po prostu nie pasujemy do siebie

PB: Szanowne antysemity, ja do tego się nie przyłączę 🙂 Pytanie do kogo pasuje Prof. Broda… w 2009 olał Podleckiego i mnie, gdy zabiegaliśmy o dojście do katolikomediów ws. bio-broni świńska grypa.

Andrzej Szubert: Żydzi nie pasują nie tylko do Polaków. Tak naprawdę nie pasują do nikogo. Pomijam Żydów zasymilowanych jak Słonimski (Oprócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić).

Zamieszczam garść cytatów ze świetnego opracowania tematyki żydowskiej pt. Osobliwość żydowska autorstwa Zbigniewa Dylewskiego, także z cz. 2:

Są także dysponentami ogromnych pieniędzy począwszy od Rothschildów „Królów Żydów”, którzy byli najbogatszą rodziną XIX wieku („W czasach króla Dawida wszyscy Żydzi mieli jednego króla, za to teraz wszyscy królowie [żeby pożyczać pieniądze] mają jednego Żyda”) zauważył zmarły młodo pisarz niemieckiego romantyzmu Wilhelm Hauff (1802-1827) czyniąc aluzję do Rothschildów. Powyższe dotyczyło nawet papieża: Grzegorz XVI (1765-1846) w dowód wdzięczności za subwencje udekorował barona Karla Mayera von Rothschilda (1788-1855) Orderem Zbawiciela. „Pieniądz jest bogiem naszych czasów, a Rothschild jest jego prorokiem” – twierdził sławny poeta niemiecki pochodzenia żydowskiego Heinrich Heine (1797-1856). [Hehehe – herszt Watykanu odznaczył Rothschilda Orderem Zbawiciela – zbawiającego gojów z rozumu]
Gdyby nienawiść i wstręt okazywał tylko jeden naród, byłoby to zrozumiałe. Jednakże Żydzi na tę nienawiść narażani byli zawsze i od wszystkich narodów, wśród których żyli. Ponieważ wrogowie Żydów należeli do najróżniejszych narodów, narody te żyły w krajach bardzo od siebie odległych, wyznawały religie inne, miały inną kulturę i inne prawa, przeto przyczyny antysemityzmu tkwią w Żydach a nie w narodach, wśród których żyją
Podstawową przyczyną powszechnej niechęci do Żydów była silna obecność w ich życiu zasad judaizmu, stałe izolowanie się od ludności miejscowej i wypływające z judaizmu zdecydowane uprzywilejowanie Żyda w relacji do nie-Żyda (goja).
Prawo żydowskie pozwalało Żydowi robić interesy z nie-Żydami na odmiennych podstawach, niż z bratem Żydem.
Czy pewien jesteś, że poza Ameryką żyje „podlejszy sort” naukowców? A jednak obraz kreowany przez media (i te naukowe, wysoko specjalistyczne, popularne, informacyjne, i te „śmieciowe”) nie pozostawia nam żadnych złudzeń – cała mądrość ludzkości przychodzi z Ameryki, a Żydzi są jej mózgiem.

Edward Maciejczyk: Dobra synteza do której można tylko dodać teorię Putina a mianowicie: Jesteś Żydem ale pracujesz dla dobra Federacji Rosyjskiej to jesteś Rosjaninem.

Jesteś Rosjaninem ale pracujesz dla Israela, to jesteś zdrajcą Stanu.

Znów wariacka inicjatywa patry-jotyczna

PB: Niektórzy inicjatorzy… zostawili rozpapraną sprawę GMO, której przewodzili od ponad 20 lat w Polsce i międzynarodowo. Czy tak będzie z tą nową inicjatywą? Oszołomka Garland, w kaftan z nią! Kolejna inicjatywa na wariata. Na nic więcej uny nie pozwolą. Na początek wielki mętlik duchowo-umysłowy:

 • Brak rzetelnego stwierdzenia warunków wyjściowych — to nie w Polakach tkwi sedno podziału, tylko w żydłackim globalnym otoczeniu. Polska durnota pomaga, ale nie zostanie przezwyciężona dopóki kontrolę nad zbiorowymym myśleniem trzymają uny.
 • Pokićkała się duchowość z materializmem. Pierszym tematem w KneSSejmie miałaby być duchowość, a mamią rodaków 1 mln zł na łebka, wartość domniemanych bogactw naturalnych, w tym zabójcze łupki.
 • Za wzorzec dają skompromitowanego prosorka Korab-Karpowicza, masona i debila politycznego, ożydzacza z marszuPromowanie jego cuchnie agenturą. Już pomagał rozwalić co najmniej jedne wybiury:
 •  Za drugi autorytet dają szowinistę Konecznego i jego cywilizację łacińską, która leży u podstaw klęski narodowej nie tylko Polaków. To że „cywilizacja” żydłacka tak łatwo owinęła Europejczyków dookoła palca i wpędziła w poniżające zniewolenie, dowodzi ogromnej słabości cywilizacji łacińskiej… Reszta to brednie dla katodebili.
Porównaj kazus Katalończyków:
– tradycja rzeczywiście wolnościowa od wieków, w kontraście do polskiej wiecznie manipulowanej przez wroga, z pomocą polskich szabas gojów i zdrajców
– jedność świadomości, bardzo wysokiej, przy której polska świadomość to żarcik
– bardzo silna solidarność, jedność plemienna i poczucie społecznej sprawiedliwości
– już istniejąca autonomia wewnątrz jewrosojuznej Hiszpanii, własna policja i służby, bardzo silna zróżnicowana gospodarka…
A i tak żydłactfo robi z nimi co chce — od brutalnego bicia staruszek po groteskowe „rozwiązanie” legalnej reprezentacji Suwerena, fałszowanie i niszczenie wyników referendum, sorosowskie „zdywersyfikowane” kontr-manify, lawina ściervomedialnego łgarstwa…

Teraz to: Na szczególną uwagę zasługują działania Panów Stanisława Michalkiewicza,  Konrada Daniela oraz Witolda Gadowskiego, którzy od wielu już lat działają prężnie na politycznym polu informacyjnym w dobrej wierze dla Polski i dla Polaków.

Super-agent wpływu hasbarnego Michalkiewicz dźwiga największą odpowiedzialność za rozpowszechnienie katolacko-żydłackiej rusofobii. Z czego wziął się m.in. kaczyzm, sekta smoleńska, okupacja Polin przez bandyckie wojska USraela, stałe już zagrożenie odwetem ruskim na bazach w Polin. Nie raz zdemaskowaliśmy na moim blogu tego masona z klubu Goldberga (JKM), np.

🙂 Wreszcie dowód na razwiedkę!!! Agenci wpływu Michalkiewicz i Braun kontra agenci GRU/KGB, gen. Bein i gen. Szubert

Żydowska triada Braun – Michalkiewicz – JKM

Braun i Michalkiewicz w Radio Wnet

Gadowski to też agenturalna dziennikurva, np. ostatnie krytyki z mego bloga:

ALERT Ignorant(?) dezinformator Gadowski o bieżączkach

[min. 4:24] Gadowski dalej od rzeczy gada: Trump otworzył polskie okno

Do kategorii agentów wpływu należy polecany przez Garlandową, dr Jacek Bartosiak.
Garlandowa zupełnie odlatuje też ws. działań… wierzy np. w moc internetu, który kontroluje żydłactfo i za naciśnięciem guzika zniszczy inicjatywę zagrażającą żydłackiej dominacji nad mózgami gojów. Już to mamy: na pobojowisku netowym zostają agenturalne miernoty: Marcin Rola, Kowalski&Chojecki, Gadowski… reszta odpada, blokowana, wyrugowana w wyszukiwarkach i pozbawiana zarobku z monetyzacji.

Inkwizycja wrocławska w farsie ślectfa sulistrowickiego wzięła się do galopu…

Coraz więcej doniesień o przestępstwach popełnianych przez Ukraińców

Polscy politycy rozkochiwali nas w prezydencie Juszczence a on

Tak politycy „fachowcy” gospodarują

Poznajmy Pana Jamala – co porabia nowy obywatel Europy?

†††††††††††††††††††††

Syria, Bliski Wschód

Wobec klęski ich dżihadystów w Syrii i Iraku, Izrael z USraelem szykują się na wojnę z Hetzbollah w Libanie

Moskwa: odmowa sił USA pomocy rannym uchodźcom w Al-Tanf to zbrodnia wojenna

Siły Izraela będą interweniować przeciw dżihadystom po ich ataku na miasto Druzów w Syrii

Ostatnia twierdza ISIS w Iraku w pełni wyzwolona

Sojusznicy ISIS, lotnictwo Izraela nadal atakuje Homs i Damaszek

Syria: Wyzwolenie Deir Ez Zour z dżihadystów druzgocącym ciosem dla ISIS i koalicji USraela

Syria: dżihadyści odrzucają nadchodzące negocjacje w Soczi

PB: Kilka więcej kalibrów i nalotów dywanowych lebiedziami i zmiękną :)))

Robiąc kardynalne błędy w geografii, USrael flaki se wypruwa, by pozorować, że wyzwala Syrię spod ISIS

Moskwa: „Prace międzynarodowej komisji ws. ataku chemicznego w Syrii to skandal”

Syryjczycy wdzięczni Ormianom

Żydzi nie umieją walczyć w terenie. Potrafią nasyłać drony i z powietrza mordować cywilów

Moskwa: koniec ISIS w Syrii za parę miesięcy

Ruski ubot i 6 strategicznych bombowców z Rosji z pomocą Su-30 stacjonujących w Syrii wykańczają żydłackich dżihadystów

Senator Rosji: dziesiątki tys. terrorystów w Syrii dostaje szkolenie i wsparcie… tylko lotnictwo Rosji i Armia Syrii zwalczają ich rzeczywiście

Rosja przejęła zajętą przez Kurdów bazę wojskową w płn. Syrii

Dokument NSA: książę saudyjski rozkazał ataki na pałac prezydenta Syrii i lotnisko Damaszek

PB: Izrael nie ma z tym nic wspólnego buhaha

Siły Iraku wyzwolą w ciągu tygodnia ostatnie w kraju gniazdo ISIS

PB: USraelici z sojusznikami już przesiedli się na konia kurdyjskiego.

Rząd Regionalny Kurdystanu uległ Bagdadowi: negocjajcje zamiast niepodległości, wyniki referendum zamrożone, wojska federalne Iraku interweniują

REWELACJA Kto sponsorował terrorystów w Syrii

PB: Wiadomo od dawna, kto… Rewelacją jest, że przyznaje się jedna z żydłackich stron poparcia dla terroryzmu, Katar. W jakim celu?

 1. Maskirowka, w parze  z saudyjską zapowiedzią eliminacji ż-wahabizmu?
 2. Uwiarygadnianie zmyłki, że Trump wynegocjował na lepsze z „Arabami”?
 3. Odwrócenie uwagi od tego, że po neutralizacji ISIS i kolegów przez sojusz Syria-Rosja-Iran, żydłactfo użyje Kurdów do rozwałki w regionie?

†††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

https://i.imgur.com/gDtfDh6.jpg

Dług Ukrainy rośnie prawie pół mld $/mies., wynosi już 77 mld $

Prezydent Czech atakuje ‚hipokrytyczne’ stanowisko UE ws. sankcji na Rosję

Malując Moskwę agresorem, Waszyngton cichcem gromadzi jednostki specjalne u granic Rosji

Prezydent Kazachstanu chwali Rothschild Company

Doniecka Republika Ludowa domaga się włączenia do Rosji

Wenezuela zwiększa płacę minimalną o 30%

Wojna żydłacko-oliparchata w Kijowie: Prosieńko przed ultimatum puczu i zastąpienia go Sakaszwilim… tak czy siak żydłacka inwazja banderowska na Donbas

FF Las Vegas i mnóstwo innych ż-zmyłek zdemaskowane

Ławrow na żydłacką propozycję Volkera: Gdy tylko „siły pokojowe” najadą na Donbas, Poroszenko nie kiwnie palcem

Kolaż w Economist wzbudza zazdrość dyplomaty Ukrainy — w 10 lat z popychadła w potęgę światową

Roztrąbione aresztowanie Manaforta — chodzi o Rosję czy Ukrainę?

Nieudana próba dywersji przez żydłacki „brytyjski” MI6 w redakcji i think-tanku Fort-Russ w Belgradzie

Rosja nie chce od Wenezueli spłaty długu 1 mld $ za 2017

Siły Ukrainy uciekają z frontu w Donbasie z powodu braku żywności, i odmowy uczestnictwa w żydłackiej „Operacji Antyterrorystycznej”

Po katastrofie MH17 nad Donbasem, linie lotnicze unikają przelotów nad Ukrainą, zyski trazytowe spadły o 80%

PB: Tak to oliparchy „obliczyły” sobie strzał w stopę buhaha

FF Nowy Jork

PB: Uzbek przemówił Allachu Akbar buhaha Był niegdyś w Uzbekistanie język arabski środkowej Azji, ale zanikł. Saga żydłackich cudów FF w toku :)))

„Normalka” po żydłackich fałszywych flagach: para ocalała z FF Las Vegas ginie w dziwacznym wypadku samochodowym

Glasgow: gangi islamistów gwałcą dzieci

PB: Gwałt na naszej cywilizacji zaplanowany przez żydłactfo, przyzwalany przez ich przydupaśne żonty przy poprawnej obojętności gojów. Być może „gangi” podlegają Koszer Nostra.

Ogromne straty poza-wojenne w armii Ukrainy

PB: Dezercja, celowe zaniedbanie wojska przez oliparchat, czy zatuszowane egzekucje?

Przewrót w Mołdawii — wojna w regionie?

500+ w Donieckiej Republice Ludowej: 555 domów odbudowane spośród 1100 budynków (w tym 29 mieszkaniowców) zniszczonych w ostrzale przez ukrów

1001 Wynalazków — globalna wystawa szowinizmu i szajby islamskiej

PB: Dla debili muślimskich nie trza nawet takiej wystawki objazdowej, uwierzą w każde guvno pompowane im do komórek, aby tylko wywyższało ichnią religię pokoju

††††††††††††††††††††

Mus znać

[Min. 16:50] You tube napomina użytkowników — zawoalowane groźby śmierci itp.

Tłumaczenie: Społeczność you tube wyraziła obawy o Twe zdrowie. Troszczymy się o Ciebie! Zachęcamy Cię skorzystać z następujących zasobów. (1) W USA dzwoń na 1-800-273-8255. Wyszkoleni doradcy są państwowymi specjalistami zapobiegania samobójstwom,  dostępnymi 24/7 z zachowaniem tajemnicy. (2) Linia Kryzysowa, darmowe wsparcie dla osób z problemami emocjonalnymi, 24/7. (3) Selfinjury.com — dla osób chcących się uszkodzić […] Zasoby poza USA…

Zaczęli straszyć Europę – Koreą Północną! W jakim celu?

Oświęcim i Brzezinka – Spółka ” Maja ” i ” supermarket ” / Polska i Izrael – Polacy i Żydzi

Edward Maciejczyk: Za ten film dostałem wyrok śmierci od koczujących w Polsce Hazarów. W rocznicę emisji filmu Policja i Straż Pożarna i Miejska, zorganizowali dla mnie mini bankiet w restauracji Skorpion w Oświęcimiu w ramach podziękowania za interwencję ws. parchatej hucpy na terenie Polski. Podczas tego bankietu jeden z moich ochroniarzy (pochodzenia ukraińskiego) wsypał mi trującą substancję do herbaty, widział to inny ochroniarz i doszło do konfrontacji. Resztę opiszę w filmie który właśnie realizuję.

Ten film realizowałem na polecenie kilku Senatorów i Kongresmenów z USA pod kierunkiem przyjaciela Edwarda Moskala, Dana Rostenkowskiego w celu pokazania w Departamencie Stanu USA, że Oświęcim to nie jest „żydowski cmantarz”  tylko 50-tysięczne miasto które ma prawo do sklepu i kina. Całą wojnę rozpętał żydowski kundel na smyczy Stolcmana który napisał artykuł o tzw. „supermarkecie” ( to ten chuj który pokazuje mi środklowy palec na tym filmie.
Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze żyją z okazji święta zmarłych😇
Po tym filmie Moskal napisał oficjalny list (KPA) do Stolcmana z pytaniem czy on wie coś na temat mosradu terroryzującego Polskę. Kancelaria Stolcmana odpisał że mosrad przebywa legalnie w Polsce bo „uczy polską policję walki z terroryzmem. Oficjalnie na terenie Polski przebywało wówczas ok. 2,5 tysiąca Żydów, którzy mieli prawo do noszenia broni.
Na preszentacji tego listu była ścisła grupa współpracowników Moskala, z których tylko mecenas J.Bułat i ja byliśmy tym faktem zbulwersowani. Reszta tzn. Kutshynsky, Wierzewski, Musielak i 3 osoby które jeszcze żyją, chwalili Stolcmana za słuszną decyzję i ojcowską troskę o Polaków.
Stolcman zainstalował mosrad na stałe w Polsce, dając niektórym polskie obywatelstwo i możliwość pracy w służbach porządkowych. Efektem są wysrane przez mosrad kundle takie jak ten z mojego kolejnego filmu, który jako „polski policjant” katuje mojego kolegę z Wrocławia w centrum W-wy w biały dzień pod osłoną „polskiej” policji.
[do Józefa Bizonia] Tyle na razie i niech żadna z koszernych qrew parchatych nie odważa się na krytykę mojej skromnej osoby nie znając mojego dorobku w obronie Polskiej Racji Stanu. Nie zasłaniaj się świętem zmarłych szczurze azjatycki i nie udawaj „świętego”, śniady kundlu.

„5G” i związek z geo-inżynierią

Dr David Duke: Syjonistyczna matryca władzy

PB: Syjonistyczna matryca, kompleks władzy judeocentrycznej, judeosataniści, azjatyckie gnomy, parchate koczowniki, syjonistyczna pandemia, żydłactfo — tyle synonimów co  bulu w dópie od ścierva ludzkości…

David Icke w Vancouver obala globalny żydłacki mit Antifa kontra Alternatywna Prawica

Antifa, radykalny islam, terror islamski, „lewactfo” — wszystko sterowane przez służby

Żyjemy w niewidzialnym więzieniu

„Nikt” – film Andrzeja Kępińskiego

Edward Maciejczyk: Znalazłem Perełkę !!! Trochę za mało wątków żydowskich ale w zasadzie wyczerpano w nim temat Historii Polski manipulowanej ręcznie przez syjonistyczną pandemię. Należy produkować jak najwięcej takich Dzieł Sztuki, które pomimo że nie odwrócą historii, otwierają oczy na kundlizm i przyszłą współpracę z obcymi.

Zawsze wiedziałem że Anders to syjonistyczny kundel który poszedł na Południe żeby budować Israel zamiast walczyć o Polskę. Dezerterzy z Armi Andersa wymordowali Palestyńczyków i zainstalowali Nowotwór w Azji. Sikorski wysłał expedycję karną ale gen. Lee kazał ją odwołać a Sikorskiego zamordować, wówczas żydowski kundel Anders dobił Polskich Patriotów pod Monte Cassino a resztę kundli i mieszańców, zainstalował na Zachodzie.
Robiłem film dokumentalny dla amerykańskiej telewizji z okazji 50 rocznicy Bitwy pod Monte Cassino. Film leży nie doczekał się premiery ponieważ cenzor zatrzymał środki na realizację ze względu na krytykę Andersa i Aliantów.
Polecam kolejny film o żydowskim kundlu Andersie. Brawo Panie Kempiński, proszę przyjąć słowa mojego uznania za miód na duszę Polaków z krwi i kości. Pomimo że w obu filmach występują azjatyckie Gnomy, Pański film jest Dziełem sztuki.

††††††††††††††††††††††††

Parlament Katalonii ogłosił suwerenną Republikę Katalonii, żydłactfo rżnie w gacie

 

Map showing countries wanting independence Kto jeszcze w Europie, o zgrozo! chce autonomii, niepodległości… O ile wiemy, Polin jest zniewolone w jewrozojuzie, czyli Polacy nie chcą suwerenności? Podobnie np. z narodami zalanymi nachoćcami wbrew swej woli… Przeważająca większość jeśli nie wszystkie narody pokazane na biało są w żydłackich strukturach „atlantyckich” wbrew swej woli. Za to na ściervomedialnej mapie nie zabrakło separatyzmu RAŚ ani rewizjonizmu wściekłego żydłactfa (Krym).

PB: Madryt od początku poszedł na konfrontację (brutalna ingerencja osiłków). „Rozwiązanie” sądowe zaogni sytuację, zamiast rozwiązania politycznego, W takim razie poniższy nagłówek o banderszczochach nie jest dziwolągiem: osiłki oliparchatu kijowskiego posłużą za pięść globalistów, podobnie jak po II wś. w tajnej armii NATO, Gladio.

PB: Ponadto, z nielegalnymi secesjami republik b. Jugosławii i podziałem na   państewka-wasle,  żydactfo nie miało problemu, a tu takie aj waj!

PB: Ściervomedialna Al Dżazirka po raz kolejny pokazuje, komu służy – globalnej klice coraz bardziej przesraszonego żydłactfa. Porównaj z obiektywnym raportowaniem przez Brytyjczyka znającego temat Katalonii (tytuł poniżej).

Tamże [FOTKI] jak to garstka faszystowskich, nacjonalistycznych, egoistycznych separatystów i oszustów podrobiła referendum, pobiła siły porządku i wymanipulowała katalońską deklarację niepodległości buhaha

PB: Czy W-szawa ma już wskazówki od Putina :)) jakie stanowisko zająć?

 

Linguistic map Southwestern Europe.gif

Ziemie Basków i Katalończyków przez wieki,  bufor przeciw nawale muślimskiej

Zasięg jęz. katalońskiego: płd.-wsch. kąt Francji, Andorra, hiszpańska Katalonia, wsch. część Aragonii, Walencja, Baleary

 

Jedna odpowiedź to “Parlament Katalonii ogłosił suwerenną Republikę Katalonii, żydłactfo rżnie w gacie”

 1. […] Parlament Katalonii ogłosił suwerenną Republikę Katalonii, żydłactfo rżnie w gacie […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s