Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ

Posted by grypa666 w dniu 25/08/2017

Przy urodzeniu Krzysia byly komplikacje z pepowina owinieta dookola szyji. Bozena miala carskie ciecie. Ja odebralem noworodka z rak poloznej –powiedzial mi Andrzej po pogrzebie. Podczas ostatniej drogi z Krzysiem, wreczono urne Andrzejowi, dla Bozeny byl to ciezar zbyt duzy mimo znosnej wagi.      .

Andrzej Szubert: Przemijanie i wieczność…

………………………………………………………………………………………………………
Andrzej Szubert stracił syna… Kondolencje można składać tu.

Ból

Zmarł mój syn

Umierał cały we krwi na moich rękach

Karetka przyjechała szybko ale na pomoc było za późno

Zmarł krótko po przewiezieniu go do szpitala

Krzysiu…

………………………………………………………………………………………..

Vismaya |

BIAŁY KWIAT MAGNOLI

Często w naszym życiu dzieją się rzeczy,
których żadną siłą zatrzymać nie możemy ….

i schowaj głęboko swoje wyrzuty sumienia,
że byłeś tak blisko … a zarazem tak daleko
aby zmienić ten okrutny los …

i wiem,
że te moje słowa nie uciszą twoich piorunów rozpaczy,
nie zahamują twojej fontanny łez ..
twoje serce pękło na pół
i twoje życie zmieniło się w jednej chwili …

coś w tobie zostało złamane …
i nie możesz tego naprawić …
nie możesz zapomnieć
i musisz żyć z tą wielką dziurą w sercu …

i wielu ci mówi:
czas leczy wszystkie rany
ale nikt nie może doradzić
co w tej chwili powinieneś zrobić …?

I ja na to pytanie ci nie odpowiem …
ale wiem,
że nie możesz zbyt długo bez serca żyć …
musisz w smutku iść dalej przed siebie
ale zamknij drzwi rozpaczy,
nie pozwól jej zamieszkać w twoim domu …

i gorzka to świadomość,
że ktoś tak ważny dla ciebie opuścił ten świat…
za wcześnie dla niego na tą podróż …
trudno uwierzyć, że jego misja dobiegła tu końca ….

i na nic zdadzą się moje słowa,
że wrócił do swojego Prawdziwego Domu …
ale mówi mi to ten biały kwiat magnolii,
który wykwitł ostatniej nocy przed moim oknem
niczym telegram z Nieba …
wczoraj jeszcze go tu nie było
i nie jest to jego pora kwitnienia ….

ostatniej nocy kiedy usłyszałam twój krzyk rozpaczy
zapaliłam białą świecę, rozświetlałam Krzysiowi drogę w ciemności …
nie jesteście sami, chociaż to strasznie trudne zadanie … być dzisiaj z Wami…
z całą Waszą rodziną, której dom się zawalił i trudno go naprawić ….
i gorzka to lekcja miłosierdzia, ale taka jest cena za naszą miłość.

Andrzeju, przyjmij wyrazy mojego współczucia dla całej Waszej trójki z powodu Waszej wielkiej straty,

Wiesława

Dziękuję

opolczyk [Andrzej Szubert]

 

borejkoblog | 31/08/2017 o 22:44

Panie Andrzeju składam wyrazy współczucia z powodu śmierci syna. Pomógł mi pan ogarnąć światopogląd przez ostatni rok, od kiedy śledzę pana bloga, dlatego też jestem poruszony taką wieścią. Niektórzy tu się mogą dziwić co to za koleś tu pisze i skąd się wziął, a ja przeczytawszy wszystkie teksty na blogu razem z komentarzami nieco was poznałem. Taką najważniejszą rzeczą w której się umocniłem dzięki panu jest to, że pogaństwo to przede wszystkim duch, a nie ciało. Najbardziej poruszyło mnie jak opisywał pan, że siedząc przy ognisku, próbując wejść w kontakt z naszym słowiańskim Swarożycem pojawiły się uczucia i myśli, że „ciała przeminą, planety, gwiazdy i galaktyki, ale duch jest wieczny”. W dziwny sposób ta śmierć zbiegła się z tym, że zaczęliśmy poruszać temat, że ciało to nie wszystko. To pokazuje, że nasze dusze są nieograniczone czasem i mogą odpowiadać na coś co w materialnej rzeczywistości objawi się za jakiś czas. Życzę panu, by tak jak wtedy kiedy siedział pan przy ognisku, słysząc że wszystko przemija tylko duch trwa wiecznie, tak teraz zamiast pogrążać się w smutku, przekuł pan smutek w zwycięstwo przy pomocy młota naszego niebiańskiego kowala Swarożyca i hartując swoje serca w Jego ogniu, był spokojnym i szczęśliwym mimo okoliczności.

Marek Marfiak | 01/09/2017 o 00:01 Jestem jednym z tysięcy co im Pan Andrzej otworzył oczy
Wyrazy współczucia . Nie umiem więcej nic napisać
…………………………………
Spis treści
Akcje, alarmy i alerty
Mus znać
Bieżączki poważne
Syria, Irak, Iran, Afganistan
Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

†††

AKCJE, ALARMY i ALERTY — patrz także wpisy poprzednie

SUPER-ALARM [Wypowiedzi islamistów] Islamiści będą gwałcić nasze kobiety – płodząc islamistów, przerobią Europę na kalifat

APEL Waleriana Dąbrowskiego: Narodowa solidarność a nie Solidurność!

PB: Czy z tegoż powodu nie przeprasza Pan za ożydzanie rodaków z marszu? :)) Szkoda, że nie rozpowszechnił Pan swej sylwetki i poglądów podczas kampanii wybiurczej — więcej osób znałoby dziś Pana.

Jeszcze raz dziekuję za ten filmik, najlepsze znane mi dotąd wystąpienie Polaka przeciw dzieleniu nas przez żydłactfo… zrobię z tego następny wpis na Grypa666.

Obcojęzycznych podobnych jest więcej, równie dobre, np.:

– w USA Luke Rudkowski (WeAreChange),  PatrioticNurse i SaneProgressive 

– Kanadyjcy James Corbett (mieszka w Japonii) i Stefan Molyneux

– Brytyjczyk David Icke…

Następnym etapem budowy globalnej solidarności będzie podniesienie świadomości, że żaden naród w pojedynkę nie pokona żydłactfa. Niech Polacy wybiją se z głów swój mesjanizm – żydłackie narzędzie manipulacji religiozno-patryjotycznej. Nowy zryw solidarnościowy Polaków podobnie uny osiodłają jak skorumpowali Solidarność. Moim zdaniemn należy równolegle łączyć się z ruchami narodowo-wyzwoleńczymi w in. krajach, czego próbował Jacek Międlar, aż mu przyciął skrzydła żydowski oddział służb brytyjskich. 

Walerian Dąbrowski: Nie dziekuję, aby nie zapeszać.

PB: Brawo Panie Walerianie!

ALERT Jacek Międlar u Piotra Rybaka przed pójściem do więzienia (?)

ALERT Mańka i Rola: Czy Polska jest państwem DEMOKRATYCZNYM

PB: Nie jest i nie będzie dopóki nie obalimy władzy okupanta i nie runie globalny mocodawca: żydobanksteria itd. żydłactfo. Uny osiodłają każdy system „demokratyczny” i inny, patrz świat islamu podporządkowany żydłactfu: Egipt, kraje Zatoki Perskiej, Turcja…

Mańka żongluje trickami „demokracji”: system partyjny, JOWy… Nic nie zagra na rzecz Suwerena jak długo istnieje globalna władza żydłacka. Mańka podaje, że kraje z JOW należą do najbogatszych… a USA i W. Brytania, to główna ostoja ż-banksterii w polityce i wojnach. Wniosek: JOW nie gwarantuje suwerenności Suwerena. Ani bogactwa: w ostatnich latach Amerykanie drastycznie zubożeli, od łożenia na ż-wojny, rabunku gospodarki przez banksterię i przeniesienia przemysłu do Chin i Meksyku wg planu banksterskiej globalizacji. Suweren amerykański nic nie miał w tym do gadania. A jak miał, to zmanipulowany i odurniony. Nie inaczej niż w Polin…

ALARM Zaczadzony naród — Starcia słowne u bram Stoczni Gdańskiej

Sebastian Nadolski: 31 sierpnia. Media i władze świętowały.. Nie wspominały, że to komuna, informacja (WSI) i ich zagraniczni władcy dogadali się ze swymi bolkami (nie jednym bolkiem) ponad głowami 40 mln Polaków i 10 mln członków Solidarności. A potem nastał czas bezprzykładnego rabunku i zniewolenia Polaków z pomocą lewandowskich, kiszczaków, balcerowiczów, krauzów, żaków, kopaczów, waltzów, tusków, pawlaków.. Nastąpiła katastrofa gospodarcza, demograficzna, emigracyjna z której ciągle nie możemy się podnieść. Czemu „dobra zmiana” tak jednostronnie maluje i polituruje rzeczywistość zniewolenia i upadku Polski…(?)

PB: W USraelu też przed laty zaczynało się od potyczek słownych na ulicach, strony oddzielone kordonem policji. Marcin Rola przekazuje żałosny obraz umysłów Polaków: wdają się w kłótnie o pierduły, bez wyrażenia podstawowej tragedii, nie tylko Polaków, ale wszystkich narodów „zachodnich” w jarzmie żydłackim (także wielu narodów świata islamu):

nikt nie zdaje sobie sprawy, że obie „strony” są sterowane przez żydłactfo i ono panuje nad sytuacją polityczną i wynikającymi „debatami”.

Co nam zostało po Gdańskim Sierpniu: „ogień wolności” w zniewolonym okupowanym państwie, pomnik Solidarnościowcom, kłamstwa o nich w Muzeum Solidarności jak i w wypowiedzi ministra, którą podłapał Red. Rola. Zaś za bramą — cmentarz jak nazywa ruinę stoczni Ewa Stankiewicz w wywiadzie dla Roli; własność oliparchy „ukraińskiego”, który z asystą „dobrej zmiany” pisuaruf wysiudał wykluwającą się polską inicjatywę: budowa statków.

Pocieszam się tylko tym: na ustawiony spęd przyszli jedynie niedoinformowani frajerzy i ci u żłobu.

ALERT REWELACJA Mity o umiarkowanym powstańcu kurdyjskim: Kurdowie współwinni zagłady Ormian, Assyryjczyków i Greków… prześladują chrześcijan i pozwalają ISIS mordować ich… nigdy nie mieli państwa, a rozwalają społeczeństwa w których żyją… zabierają dla siebie historię miejscowych ludów… rasizm wzgl. Arabów i Syryjczyków… mit marxistowskich lewackich „bojowników o wolność” na Zachodzie… sponsorowani przez Zachód, terrorem i siłą opróżniają dla siebie ziemie innych ludów… koń trojański Wielkiego Izraela

PB: To nie przypadek, że dyżurny Noam Chomsky zawsze trąbił pozytywnie o Kurdach.

SUPER-ALARM Program 500 plus to powód do wstydu. Przerażające, że popiera go większość Polaków

…W wyniku braku znajomości danych, braku świadomości poniesionych kosztów, braku znajomości ekonomii, a przede wszystkim funkcjonowania w warunkach niepełnej informacji – m.in. dlatego, że politycy nie mówią prawdy, gdy im jest to nie na rękę – ludzie podejmują absurdalne decyzje, nie patrząc na ich konsekwencje.

…Rozdając 500 zł kosztem powiększania ogromnego długu publicznego, okradamy przyszłe pokolenia. Te dzieciaki, gdy dorosną i odziedziczą zadłużony kraj, pokażą w przyszłości dziadkom środkowy palec i   wyemigrują.

…Rząd, rozpuszczając i wyręczając obywateli niczym źle rozumujący rodzic, wyświadcza im niedźwiedzią przysługę. Będą chcieli coraz więcej kosztem przyszłości.

PB: Zgoda, oprócz tego, że Polska powinna przyjmować imigrantów, by zaradzić zniżce demograficznej. Za granicą, miliony Polaków w wieku rozrodczym czekają na lepsze warunki życia w Polsce dla Polaków; w takich warunkach wystrzeli również dzietność krajan. Miglance dopiero problem wprowadzą: przy jeszcze większym dojeniu na socjal, wyeliminowanie naszej kultury, cywilizacji i pierwiastka biologicznego (co na to lewaccy promotorzy bio-różnorodności w przyrodzie?!). Nie zgadzam się też z: Koszta, jakie poniesiemy w wyniku 500+, opóźnią naszą drogę do dołączenia do bogatych krajów UE. To jest mentalność zjudaizowanego „ekonomisty”. Celem narodowym nie jest wzbogacać się kosztem ważniejszych, tradycyjnych wartości narodowych, rodzinnych, moralnych… One pozostają trzonem, któremu ma służyć ekonomia i dobrobyt materialny.

ALERT Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

PB: Zacny szef Polskiej Organizacji Turystycznej, Marek Olszewski powinien był pozwać i odpowiedzieć na dymisję np. tak: Zagłada Żydów i żydów w Szoa to dzieło ich wspołplemieńców: żydobanksterii, globalnych syjonistów, syjo-hitlerowców… Niech mają muzea i pomniki w Izraelu, na Wall Street i w City of London, by przyciągać „turystów” tj. żydłacką V kolumnę wychowywaną w nienawiści do Polaków m.in. wycieczkami do miejsc pamięci ofiar żydłactfa w Polsce, ofiar bezczelnie i wrednie zwalanych na Polaków.

ALERT Polska popycha stosunki polsko-rosyjskie ku czerwonej linii

ALERT rockefellerowski: Oszustwa medyczne — Długowieczność, dlaczego żyjemy krócej niż w czasach antycznych

ALARM dla Polaków: Co muślimy mówią między sobą w Austrii

PB: Najciekawsze: na Zachodzie są bardziej radykalni i żądają więcej niż było im wolno w kraju pochodzenia — wynik prania mózgów żydłackim wahabizmem.

ALERT Użyteczny czubek Ciemnej Strony Mocy

PB: Sanjaya w spiczastym kapeluszu wierzy w płaską ziemię, więc co się dziwić… Porównajmy lucifer w łacińskiej wersji Biblii, 2 Piotra 1:19, z następującymi :

Wiki:

 • Lucifer (Fosforos, Lucyfer) – w mitologii greckiej bóg i uosobienie Gwiazdy Porannej (planety Wenus)
 • Lucifer – Gwiazda Poranna w chrześcijaństwie, symbol Chrystusa oraz Marii.

Blog Douglasa Beaumont: Słowo łacińskie lucifer pochodzi od lux (światło) i ferre (nieść). Pierwotnie nazywano tak planetę Wenus (Gwiazda Poranna). Z Biblii Hebrajskiej, heileil (użyte tylko w Izajasza 14:12)  w znaczeniu „gwiazda dzienna, syn poranka” przetłumaczono pierwotnie w katolickiej, łacińskiej wersji Biblii jako lucifer.

Sanjaya pisze w stopce: Na podstawie art. 54 Konstytucji RP – 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Niech spróbuje dziś bluźnić Mahometowi albo Allachowi w Niemczech czy Kanadzie BUHAHA Może bluźnić chrześcijaństwu tylko dlatego, że żydłactfo stworzyło na to warunki. A ten użyteczny dureń nurza się w tym jak „róbta co chceta” modziesz Woodstock.

SUPER-ALARM dla Polaków: Polski pastor w Kanadzie: ochrona nachoćcuf-islamistów a prześladowania chrześcijan, sodoma i gomora

PB: Prawda wymieszana z dezinfo… Np. kraje islamu (definicja nieścisła i statystyki wykrzywione na korzyść islamu, religii państwowej) tolerujące inne wyznania: Syria, Liban, Iran, Irak, Indonezja, Bośnia i Hercegowina, Kazachstan, Kirgistan, Egipt, Albania, Etiopia… Zmagania między sektami islamu i z in. wyznawcami rozjątrzyło żydłactfo „wojnami z terrorem” po 11 IX. Przedtem miał terroryzm sekciarski niższe natężenie, np. poprzez Bractwo Muzułmańskie w Egipcie, też sterowane przez mosad itp. żydosuszpy. W b. Jugosławii jako polu doświadczalnym — sekciarstwo jako broń żydłactfo stosuje od l. 1980-tych. Przedtem było w tych krajach w miarę spokojnie.
Pastor nadaje żydłacką wersję: wszyscy muzułmanie potencjalnie radykalni. Bredzi, że Kanadyjczycy ulegli ideologii neo-marxistowkiej do tego stopnia, że:
(1) Przyzwalają na deptanie chrześcijaństwa (nie mają nic do gadania wobec prowokacji żydłackich, tak jak Polacy nic nie zrobią przeciw Klątwom, a Europejczycy przeciw nachoćcom) i JUDAIZMU (nic takiego, prawo na „antysemitów” jest za surowe, muślimy ich tu strategicznie nie tykają, a Kanadyjcy są wytresowani i zastraszeni na poprawność polityczną).
(2) Akceptują zboczenia. Przyzwalać z przekonań to co innego niż olewać propagandę i chucpy/manipulacje.
Poddanie się społeczeństwa jest tylko w ściervomediach i wyobraźni „lewackich” (tj. żydłackich) socjopatów jak Trudeau.  Nie widzę tego, a też tu mieszkam. Czy dlatego wpuścili pastora na agenturalną TV Republika? Czy wobec tego plotka o konwersji Trudeau na islam (który odłam?) jest wiarygodna?

🙂 Olszański i Poręba znów razem

PB: Brawo Panowie! Potrzebujemy Was obu. Pan Olszański zamącił o ruchwakach w USraelu: patrioci bronią pomników i historii, które żydłactfo próbuje wymazać w ustawionych „starciach”. Ten etap dopiero nadejdzie w Polin. Zatem dobrze jest śledzić co się dzieje w „bardziej zaawansowanych” krajach i wysnuwać wnioski dla Polaków, co robię od lat — czytaj Grypę666. Pan Poręba pogubił się w terminologii siłowni nuklearnych i projektowania na trzęsienia ziemi. Na Ukrainie nie ma takich trzęsień jak w Japonii, ani tsunami, a Japończycy to wiedzą jak projektować. „Trzęsienie” i tsunami były w granicach dopuszczalnych dla obiektu, Fukuszimę zniszczył żydłacki e-wirus Stuxnet. To samo mogą uny zrobić z dowolną siłownią A na świecie i najlepszy projekt gnjotsa nie łamiotsa tego nie uniknie; są nowe jeszcze skuteczniejsze wersje Stuxneta.

ALARM Pilne!! PROŚBA DO TV NARODOWEJ i A. JABŁONOWSKIEGO vel Olszańskiego

ALERT Mizia: premier SZYDŁO, prezydęt MACRON I GWAŁT NA POLCE W ITALII

PB: Może chodzi o to z Szydło, że wobec kompromitacji pisuaruf i prezia przy rosnącym niezadowoleniu narodu, jest to próba ratowania reputacji? Nazwać chwieja po imieniu to obowiązek każdego uczciwego, płemieł czy nie. Jeśli wynagradzamy i chwalimy za normalne wykonywanie obowiązków, to już niedobrze jest. 
Państwo poważne wysłałoby, po uspokojeniu sprawy we Włoszech, spec-oddział  po cywilnemu, a ten poobcinałby jaja ciapatym bandytom, hersztom łby i dodał świńskiej krwi. Skończyłby się „terror islamski” w jewropie. Podobnie specnaz załatwił rozbój muślimski wśród dyplomatów rosyjskich na Bliskim Wsch.

Sebastian Nadolski w poruszającym tekście do nas wszystkich

TOTALITARNE PAŃSTWO – POLIN – CZYŻ NIE…(???)
Szanowny Kochany Panie Andrzeju – Andrzej Rogoyski [nie wiadomo o kogo chodzi, kontakt z Nadolskim utrudniony — pb] – obecne Państwo Polin „dobrej zmiany” jest dużo bardziej totalitarne niż PRL po 1956. Polak w tym państwie nie ma żadnych praw. Dla Polaków tych co nie zostali wygnani na emigracje Ziobro, Jaki, Błaszczak, Wójcik, Duda szykują „ulice”, a już naszykowali obozy przymusowej pracy w więzieniach, niewolnicze opaski i aresztowania dla tych co nie płacą alimentów ( często z biedy i braku pracy), child alerty i listy gończe dla tych co próbują bronić swoje dzieci przed przemocą, więzienia za miłość do dziecka (vide: Sebastian Nadolski), psychiatryzacje -internacje ( za religijność i miłość do dzieci – vide: Daniel Bąk, Daniel Kublik). Są też więźniowie polityczni – vide: Mateusz Piskorski, mordy polityczne vide: poseł Rafał Wójcikowski. Kary 25 lat za wyłudzenia VAT, które to pieniądze idą na kupno trujących szczepionek i emerytury dla obywateli obcego państwa z rejonu Morza Martwego, czy zakup złomu militarnego dla naszej „niepokonanej” armii, a nic realnie nie dają zwykłemu Polakowi. Teraz Policja Polin bezkarnie bije, torturuje, strzela, używa broni, okrada z czego chce i nie ponosi za to odpowiedzialności. Zreformowana prokuratura i sąd skazują za spalenie jakiejś kukły Sorosa, a po wolności dalej chodzą zamachowcy, oszuści, zbrodniarze spod Smoleńska i złodzieje: Tuski, Waltze, Sawickie, Nowaki, Chlebowskie, itd…Prokuratura, Sąd, Ministerstwo Sprawiedliwości oszukują, fałszują, tuszują przestępstwa…Łamane są bezkarnie prawa dzieci, prawa człowieka. Niby nie ma oficjalnie zawodowych cenzorów – ale za to jaka cenzura w mediach i embargo na prawde….Ludzie sa zastraszeni – szczególnie Ci w urzędach i spółkach państwowych – boja się mówić prawde, wychylać (i nie można się temu dziwić)- lepiej niech oni już nie robią żadnych swoich „dobrych zmian”…niech nie robią żadnych zmian…Szanowny Panie Mecenasie.

AKCJA — ŻADNEGO GMO!

Każdy kto chce mieć dostęp do dobrej żywności, każdy kto chce być wolny powinien być w Sejmie 11 i 12 września! Koniecznie przeczytaj – BARDZO WAŻNE DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.
Szanowni Państwo, Kontynuujemy działania, których celem jest łatwiejszy dostęp do dobrej żywności oraz wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.
UWAGA! Zarezerwuj czas i zgłoś udział w posiedzeniach komisji sejmowych:
11 września godz. 12.00 – posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO i tego samego dnia o godz. 17:00 – posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO.
12 września godz. 11:00 – posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności przez rolników.Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie tego u nas pod adresem biuro@icppc.pl oraz podanie kontaktu telefonicznego. Szczegóły posiedzeń i procedurę zgłaszania udziału w sejmowych posiedzeniach podamy w kolejnym e-mailu.
 
UWAGA! Aby spowodować skuteczną, bezwarunkową zmianę konieczna jest szeroka współpraca rolników i konsumentów. Wymaga to dalszej edukacji społeczeństwa nt. alternatywnych rozwiązań. W związku z tym Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla i Sir Julian Rose, będą przemierzali Polskę(tym razem woj. pomorskie i wschodnie), głosząc wykłady oraz prowadząc warsztaty w ramach kampanii „Nasza ziemia, nasza żywność, nasze zdrowie – BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA”. Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu spotkań w drugiej połowie września i w październiku/listopadzie.
 
 
Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny.
 
Z poważaniem, Jadwiga Łopata i Julian Rose
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl

Aleksander Jabłonowski – Rząd to kurvvy, jesteśmy rebeliantami…

Jerzy Zięba odparł na zarzuty, obiecał sprostowanie swej wypowiedzi — patrz SUPER-ALARM Jerzy Zięba zmylony co do konstytucji 1935 r.

SUPER-ALARM Ratujmy Redutę Ordona przed najazdem „arabskim”

PB: Brawo Wojciechu Olszański, współorganizatorzy i uczestnicy!

ALERT Aresztowanie Mateusza Piskorskiego przeprowadzono na bezpośrednie polecenie CIA?

…Wiem, że przez cały czas jest głodny. Źle tam karmią. Paczki z jedzeniem są zabronione. Matka i ojciec tylko raz widzieli się z synem, bo sami są bardzo chorzy i mieszkają daleko od Warszawy. Pisze do bliskich listy, które docierają po miesiącu. W jednym z nich stwierdził, że w więzieniu można wszystko przetrwać, ale najtrudniejsza jest samotność i brak wiedzy o tym, co się dzieje.

Bojkotujcie Starbucksa! Ta firma wspiera kampanię na rzecz zboczeń…

Sukces biznesowy Polaków: Spółdzielnia „Świetlik-Reaktywacja” – Twój partner w biznesie

PB: Gratulacje dla Pana Tomasza Chodnikiewicza i zespołu! Z filmiku wyglądają wasze osiągnięcia imponująco.

††††††††††††††††††††††††††

Mus znać

GENEZA I FUNDATORZY ZSRR – w odniesieniu do współczesnych wydarzeń

PB: Zgadza się! Pożyteczny format, Panie Bartoszu: powiązanie udokumentowanej historii z wydarzeniami współczesnymi. Dobra robota! Prosimy o następne wieczorynki w tym stylu.

USA wplątało się w bajzel na Bliskim Wsch. w miejsce W. Brytanii

PB: Czyli żydłactfo wymieniło konia brytyjskiego na „amerykańskiego”. W min. 2:40 Arthur Thompson, późniejszy gość IćPotPront podczas wizyty Trampka we W-szawie, mówi krótko, skąd komunizm wziął się w Rosji: z pomocą rządu Niemiec i osób z Ameryki i Anglii. To pięść w oko sekcie Chojeckiego & Kowalskiego, która tak wierzy, że wszystko zło pochodzi z Rosji, że przekręciła w tłumaczeniu prelekcji Thompsona w Lublinie Wszyskie grupy terroru islamskiego wspiera USA na wspiera Rosja!  Co się dziwić, Thompson mówi jako reprezentant Imperium Dobra (patrioci za prawdą w USA), a Ch&K — Imperium Zła buhaha, tj. żydoneokonów w Faszyngtonie i globalnej żydłackiej hasbary.

Krypty Królów Słowiańskich na Łysej Górze

Oszustwa medyczne cz. 1 – Długowieczność, dlaczego żyjemy krócej niż w czasach antycznych

Kto to są neo-konserwatyści

PB: Najlepszy kawał: prezenterem jest były gość sekty Chojeckiego i Kowalskiego podczas wizytu Trampka w Polin.  Jego wypowiedź nt. terroryzmu za wszelkimi islamskimi grupami terrou stoi USA, sekta zniekształciła …stoi Rosja.  W bieżącym filmiku prezenter wykłada, jak to USraelem rządzą neokonserwatyści, w istocie tzw. w Polin komuchy i lewacy, żeby nie zabrzmieć „antysemicko” :)) Oszukują naród głosząc niby konserwatywne slogany, ale głosując za decyzjami i prawami „lewackimi” w tym wojny agresywne, zamordyzm wewnętrzny, wszystko ku NWO. Tyle to maczania łap „Rosji” w faszyngtonie… Porównaj rzeczowość i wyważony ton Amerykanina z histerią w sekciarskim IćPotPront — yntylykt lubliński przytłacza :)) Co ten facet tam robił z wizytą? — rzucił perły między wieprze…

Dziadek wykopał studnię? Wnuczek zapłaci za wodę…

Charlottsville itd. nawalanki uliczne sterowane przez żydłactfo

PB: Zasada dziel i rządź. Tak WSZYĆKO robią popisdzielcze ż-żonty, globalnie, na zlecenie żydomasonerii, tj. zawiadowców planów żydłackich w żontach „narodowych”. Niby skrajni Biali prawicowcy, Antifa (bojówki agenturalne ż-suszp podobnie jak w dojczlandii, tajna armia NATO itp.) i lewica (komuniści) — wszyscy sterowani przez żydłactfo… Najmowani aktorzy kryzysowi, profesjonalni opłacani „demonstranci”, zasłużeni dla żydłactfa „działacze społeczni” na czele. Mówi o tym na filmiku autorytatywny Amerykanin (sfałszowany w tłumaczeniu u Chojeckiego z okazji wizyty Trampka w Polin, gdy sekta „nie panjała”, że terroryzm islamski to nie Kreml tylko faszyngton). Prezenter podkreśla, że przed Charlottesville, wszelkie „zmagania ideologiczne” na ulicach i w guvnym ścieku USraela (Biali supremacjoniści, Black Lives Matter, zboczeńcy, nachoćcy…) wyreżyserowano wg identycznego scenariusza, Dodam: to samo z wybiurami Trampka, na Majdanie i CIAmajdanie… Także „Klątwa” i prowokacyjnie antypolskie filmy… W krajach chrześcijańskich jest dość użytecznych idiotów po obu stronach każdej tam „religii”, żeby się dać wciągnąć we wzajemne mordobicie. Nasłanie przez żydłactfo nachoćcuf na Zachód to samo: nie mamy wyboru, musimy się nawalać z muślimami, bo się nam do łóżka wepchali. Łatwiejsze to niż powywieszać żydłactfo i ono o tym doskonale wie. Pułapka bez wyjścia typowo żydłacka: jak się bronisz – źle, jak nie — to jeszcze gorzej. Tak mieliśmy w 1939, napadnięci przez syjo-hitlerowców i żydo-sowietów.
Na in. filmiku (zgubiłem link), Czarny amerykański patriota mówi co widział przed ruchawkami w Charlottesville: wiele identycznych autobusów zaparkowało przy miejscu starć, wysypali się osobnicy w jednakowych koszulkach BLM (BlackLivesMatter) i KKK (Klu Klux Klan).

Luke Rudkowski (WeAreChange): Kim jest zięć Trampka żydłak Jared Kushner i co „negocjuje” z Netanjahu

Pamięci Bitwy pod Sarnową Górą 1920

„Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czyli wypaczanie Pisma Św.

††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Rozwalona przez żydłactfo Wenezuela: nadeszła pierwsza partia pszenicy z Rosji pod 10-letnią umową

Co najmniej 50 tys. potencjalnych terrorystów wewnątrz UE, nie można przewidzieć ani zapobiec aktom terroru

Koordynator UE ds. antyterrroryzmu: w W. Brytanii mieszka 25 tys. terrorystów

PB: A kto ich wpuścił i czemu nie wy..oli na zbity pysk? Wysłać na front, Rosja zrobi co trza.

Rosja potępia polską rusofobię

Lider SPD, Martin Schulz: Krym należy do Rosji

Prowokacje NATO i Kijowa wobec manewrów Rosji z Białorusią

PB: Tylko ż-NATO wolno ćwiczyć wojsko.

Kukiz wściekle atakuje PiS: „potrafiliście tak skłócić Naród, że sowieckie służby lepiej by tego nie zrobiły”

PB: A co, PiS to święta krowa? PiS głębiej skłócił naród, który był już skłócony (wyborcze hasła PiSu, żeby się nie dzielić), bo żydłacka taktyka skłócania gojów jest ciągła, pozostając ponad popisdzielną sekwencję waac „partyjnych”. Agenturalny żulik Kukiz na Majdanie wziął udział w żydłackiej grze skłócania Ukraińców. Dzięki tamtym „wartościom”, obecnie naród polski jest skłócony co do przyjmowania naszych braci słowiańskich ujajanych przez oliparchat kijowski i globalne żydłactfo. Dzięki żulikom jak Kukiz podskakującym na Majdanie z banderszczochami, a teraz w sterówce Polin, mamy na karku we własnym kraju to żydłackie ścierwo mordercze.

Czy ż-sowieci skłócali? Nie byli w stanie. Skłócać można ogłupiwszy, zaś po II wś. świadomość Polaków była b. wysoka, tylko usta zasznurowane. Dziś natomiast mamy miliony durnych rodaków, którzy połkną brednie żulika bez zastanowienia, bo im gra na strunie ustawionej przez hasbarę: sowieci to nie żydłactfo.

Portal wPrawo.pl przegiął info-pałę

PB: Autor Jacek Matysiak mieszkający w USA powinien wiedzieć, a jednak pokazuje, jak żydłactfo odurniło nawet ponoć światłego Polaka.

administracją Białego Domu rządzi “junta” czyli generałowie i familijni demokraci, do których zalicza się prezydencką córkę Ivankę i jej męża (Jared Kushner, który jest ortodoksyjnym Żydem), w czołówce są jeszcze faceci od Goldman Sachs. 

Zawsze rządziło „państwo-w-państwie”… taka natura żontuf „zachodnich”, że rządzi żydłactfo poprzez marionetki jak Trump. Już podczas kampanii (i wcześniej, gdyby autor obserwował), Trampek otoczony był żydłactfem. Wszystko jest na Grypa666…

Każdy z tych bliskich Trumpowi zaufanych ludzi… Nie stali się zaufani z dnia na dzień, przekreślając obietnice wyborcze klauna Trampka. To jest toważyho z jednego klubu, a wybiury prezydęckie — zaplanowaną naprzód ustawką (jak w Polin). Wbrew pozorom, Soros należy do tejże grupy. Walkę „patriotów” z „opozycją” ustawiło żydłactfo i steruje po obu stronach, jak zawsze w historii. Żydłactfo zawsze stwarza i wykorzystuje jakąś „dialektykę” wśród gojów: lud kontra arystokracja w rewolucji „francuskiej”, proletariat kontra burżuazja w bolszewickiej… ideologiczne nonsensy ne-marxizmu (gender, multi-kulti…) kontra tradycyjne wartości społeczeństwa. Obecna „dialektyka” za pomocą polityki tożsamości (rasowej, religijnej, narodowej, moralnej…) pichci konflikty gojów na ulicach, odciągając  ich uwagę od sedna — żydłacka absolutna władza.

Przydałby się Jackowi Międlarowi naczelny redaktor znający się na rzeczy. Czy będziemy polegać na dezinformatorach, ignorantach, a może agenciurach?

Zabił uzbrojonych bandytów, którzy wdarli się do jego domu. Zobaczcie, jaki wyrok usłyszał w sądzie

Ks. Prof. Guz wśród Polonii USA… Czy Chrystus królem Polski i kto najwyższym suwerenem, także w Polsce?

PB: Żeby Chrystus był suwerenem w rozumieniu wszystkich ludzi świata, musieliby oni wszyscy zgodzić się co do tego, a na to się nie zanosi. Zatem do czasu osiągnięcia wyższej świadomości, narody powinny pozostać na swoich ziemiach, ze swoimi wyznaniami i światopoglądami. Ludzkość nie dojrzała do tego, by zgodzić się co do Wspólnego Stwórcy, dlatego żydomasoneria próbuje narzucić  oszukańczy NWO: Jedna Religia, Jeden Bank, Jeden Pan — żydłactfo.

Pomimo ciężkich sankcji, Wenezuela oferuje pomoc Taxasowi z powodu huraganu

Jewroparlament rozpatrzy neo-faszyzację Ukrainy

Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

PB: Zacny szef Polskiej Organizacji Turystycznej, Marek Olszewski powinien był pozwać i odpowiedzieć na dymisję: Zagłada Żydów i żydów w Szoa to dzieło ich wspołplemieńców: żydobanksterii, globalnych syjonistów, syjo-hitlerowców… Niech mają muzea i pomniki w Izraelu, na Wall Street i w City of London, by przyciągać „turystów” tj. żydłacką V kolumnę wychowywaną w nienawiści do Polaków m.in. wycieczkami do miejsc pamięci ofiar żydłactfa w Polsce, ofiar bezczelnie i wrednie zwalanych na Polaków.

Jakuboski76: Pierdolec Lewacki w Europie Czyli Zagłada Białej Populacji

Na rocznicę sierpnia 1980

Polska popycha stosunki polsko-rosyjskie ku czerwonej linii

[jak nachoćcy sprowadzone przez nieodpowiedzialnych politykieruf?] Niedźwiedzie na płd. Polski wchodzą nocą do miast

PB: Misie mogły przyjść np. z Karpat na Ukrainie, gdzie ostatnio wycięto sporo lasów, zmieniając środowisko naturalne.

W rejonach lasów w Kanadzie misie są regułą w: obozach drwali i kopalnich (kucharze karmią je jak maskotki), na przedmieściach, bazach wojskowych, osadach, kempingach itp. Reguła: nie zostawiać śmieci otwartych, nie karmić. Służby leśne usypiają  kudłatych „darmozjadów” i odstawiają w dzicz. Niedźwiedzi nie zabija się, chyba że wściekły. Lata temu znajdowano w Brytyjskiej Kolumbii zabite niedźwiedzie, pozbawione części anatomicznych; mafia zabijała te miłe zwierzaki na afrodyzjaki do Chin. Nie raz byłem blisko niedźwiedzi w dziczy kanadyjskiej, na kempingach i nic się nie stało. Są ciekawskie i żarłoczne. Kiedyś powiesiłem torbę z jedzeniem na gałęzi, niedźwiedź  zeżarł wszystko, nawet mydło, bo drzewo było suche; przewrócił je w nocy i opróżnił torbę. Czasem misie mogą być niebezpieczne: w tymże czasie parę w namiocie zaatakował misio na łące przy stacji kolejowej w G. Skalistych, gdzie rozbili namiot. Ledwo uszli z życiem, z namiotu strzępy. Prawdopodobnie rozjuszyła misia woń kosmetyków itp.

Kiedyś nocując w namiocie w dziczy, usłyszeliśmy w nocy jeden lekki stuk w aluminium. Rano znaleźliśmy naszą menażkę, wyczyszczoną do dna z resztek kolacji. Misio stał nieopodal za drzewem i przyglądał się.  Spakowaliśmy się i odpłynęliśmy kajakiem, machając mu na pożegnanie. One wyczuwają agresję, a przyjaznych nie ruszą. Samice z małymi są bojowe; należy ustępować im z drogi.

To nie dotyczy niedźwiedzi grizzly, b. niebezpiecznych, ale z reguły nie schodzą one z gór w pobliże ludzi.

Moskwa: Destablizacja Wenezueli sankcjami przez USA nie przeszkodzi dobrym stosunkom Rosja – Wenezuela

Inspirowane przez Faszyngton i Tel Awiw, Indie oziębiają stosunki z Pakistanem i Chinami?

Białoruś udowadnia, że jest solidnym sąsiadem Polski

Maciej Poręba: W USA rządzi wojsko a Rosja się okopuje i czeka na błąd przeciwnika

Wojsko Polskie na paradzie w Kijowie! A tam…

Nawet nie wiedzieliśmy, że Mercedes negocjował z Czechami…

Szpiedzy ż-CIA zebrali dane biometryczne 1 mld Hindusów

Gospodarka Rosji korzysta na sankcjach USraela wobec Korei Płn.

Junta kijowska stosuje zakazaną amunicję w Donbasie

Trumpa zmuszono podpisać sankcje na Rosję

Kijów: zniszczono anty-ruski pomnik

Rzymskie kościoły chronione przez wojsko. Czy to jeszcze Europa?

Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Ż-organizacje Polin chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia międzywojennego?

Bunt starego milicjanta, czyli kolejna próba uderzenia w postawy patriotyczne, kibiców i rząd

†††††††††††††††††††††††††

Syria, Irak, Iran, Afganistan

REWELACJA Rosja zamknęła niebo Syrii dla Izraela i sojuszu USA

Syria: „Rebelianci” produkcji ż-CIA obrócili się przeciw wojskom USA

REWELACJA Wspierani przez Turcję „rebelianci” i siły USA strzelają do siebie w płn. Syrii

600 ISISowców z rodzinami na lodzie w Syrii środkowej

B. ambasadoir USA w Syrii: Assad zwyciężył

Starcie sił kurdyjskich z assyryjskimi (chrześcijanie) w płn. Syrii

PB: Nic szczególnego dla tych dziwek żydłactfa, patrz poniższa rewelacja.

REWELACJA Mity o umiarkowanym powstańcu kurdyjskim: Kurdowie współwinni zagłady Ormian, Assyryjczyków i Greków… prześladują chrześcijan… pozwalają ISIS mordować Assyryjczyków… nigdy nie mieli państwa, a rozwalają społeczeństwa w których żyją… zabierają dla siebie historię Arabów, Assyryjczyków, Ormian… rasizm wzgl. Arabów i Syryjczyków… mit marxistowskich lewackich „bojowników o wolność” na Zachodzie… sponsorowani przez Zachód, terrorem i siłą opróżniają dla siebie ziemie innych ludów… koń trojański Wielkiego Izraela

PB: To nie przypadek, że dyżurny żydłacki Noam Chomsky zawsze trąbił pozytywnie o Kurdach.

Jordania wspiera Syrię

Irak i Jordania otwierają jedyne przejście graniczne na przekór terrorystom

Brat Nataniel Kapner: Afgańskie szaleństwo Trampka

:)) Merkel płacze na wieść, że Assad zostaje przy władzy

Ze wsparciem lotnictwa Rosji, armia Syrii zlikwidowała ponad 800 ISISowców w Rakka

ISIS ledwo zipie w prowincji Hama

Deir Ez Zour: Armia Syrii i miejscowi zabili dużą liczbę ISISowców

Po raz drugi w tygodniu USA ratuje ISISowców drogą powietrzną

Połączony rosyjsko-syryjski system obrony p-lot

Irak: 500 ofiar ISIS odkopano w masowych mogiłach k. Mosulu

Syria: siły Rosji zniszczyły 2 bazy broni chemicznej na terytorium okupowanym przez terrorystów

Media izraelskie: Izrael przegrał w Syrii

Netanjahu bredzi o Iranie podczas wizyty w Moskwie, Putin olewa go

Brat Nataniel Kapner: Trump kontynuuje żydłacką wojnę  w Afganistanie, wciąga Pakistan

Syria: 78 tys. km2 kraju wyzwolone od terrorystów, kluczowa rola Rosji

Lotnictwo Rosji wykonało 90 tys. nalotów na terrorystów od czasu zaangażowania wojskowego w Syrii

Siły Syrii i Hezbollah w natarciu

W ub. tyg. koalicja USraela zabiła 170 cywilów w Rakka w rękach ISIS

Taliban: „Zamienimy Afganistan w cmentarz USA”

Afganistan: produkcja dragów kwitnie pod okupacją NATO

Assad: Rosja i Iran przyjaciółmi Syrii, Turcja niewiarygodna

Syria: lotnictwo Rosji rozgromiło konwój 200 ISISowców

Syria: Przyszła kryska na matryska — 7 członków notorycznych Białych Hełmów zabitych

Syria: duże straty ISIS w ofensywie armii syryjskiej, likwidacja własnych wojowników ISIS za ucieczki z frontu

Rząd Syrii: Broń chemiczna z USA, Izraela i W. Brytanii dla dżihadystów

JPEG - 51.9 kb
Kurdyjskie Powszechne Jednostki Ochrony (YPG) walczą dla ISIS, wspierane przez USA i Izrael. Brytyjczyk  (po lewej) ścigany w W. Brytanii za terroryzm  na Bliskim Wsch. Bojówka trzyma flagę ISIS, na ścianie napis o związku Kurdowie – USA – Izrael.

JPEG - 47.7 kbKurdyjscy konwertyci na chrześcijaństwo uciekają z Iranu przed islamskimi prześladowaniami

Czemu niektórzy Kurdowie dołączają do ISIS

Pro-kurdyjska hasbara (BBC)

Kurdowie, waszyngtońska broń masowej destabilizacji Bliskiego Wsch.

Kurdyjskie połączenie: Izrael, ISIS i próby destabilizacji Iranu przez USA

†††††††††††††††

Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ

Zaleszczyki leżą na płd. krańcu Parku „Dniestrowski Kanion”, przed II wś. przy granicy Polska – Rumunia
…Swoją relację opieram przede wszystkim na obiektywnych publikacjach L. Moczulskiego, K. Liszewskiego, I. Łojka i innych oraz na wspomnieniach w ł a s n y c h. Urodziłem się i wychowałem w Zaleszczykach i jako uczeń II klasy licealnej (rok przed maturą) byłem świadkiem tamtych dni. Określenie szosy zaleszczyckiej w negatywnym znaczeniu, a używane tak często w minionym okresie, zawsze raniło moje uczucia patriotyczne, zwłaszcza gdy wyrażało kłamstwo i oszczerstwo.
…s. 205 (min. Beck): Tego dnia około 3 po południu podjęto oficjalną decyzję, by Ministerstwo Spraw Zagranicznych i korpus dyplomatyczny ewakuowały się z Krzemieńca do Zaleszczyk, odległych ok. 250 km…
…na 15 kilometrów przed Zaleszczykami, oddzielała się droga na Horodenkę i Kołomyję, czyli szosa kołomyjska, a dalej w kierunku Kosowa i Kut. To o n a b y ł a ś w i a d k i e m wydarzeń, jakie przypisuje się Zaleszczykom!
JÓZEF JUZWA, ur. 1922 w Zaleszczykach. Nauka w gimnazjum w Czortkowie, potem (po otwarciu) w Zaleszczykach, tamże matura za okupacji sowieckiej. W 1939 w kospiracyjnej Akcji w Obronie Narodu, udział w pomocy uciekinierom do Rumunii. Wysiedlony z rodziną do Czerwonogrodu, pracował fizycznie, potem, po zajęciu Zaleszczyk przez Węgrów, jako organista; podobnie u św. Marii Magdaleny we Lwowie, gdy w 1942 podjął naukę w tamt. Istytucie Medycznym. Od 1942 w AK, kolportował prasę podziemną do Zaleszczyk. Po 1945 r. w Krakowie podjął studia muzykologiczne na UJ, potem na medycynie. Po ciężkim wypadku i przerwie w studiach kontynuował je w Śląskiej AM. Jako lekarz osiadł w Bytomiu, pracował w szpitalu klinicznym, potem w górniczej służbie zdrowia. Zasłużony w akcjach ratowniczych pod ziemią, odznaczony. Doktorat med. 1968, obecnie na emeryturze. Przez całe życie grywał na organach w niedziele, w tym dla ks. Popiełuszki. W 1980 r. organizował „Solidarność” w bytomskim szpitalu. Zainspirował spotkania zaleszczykowian. Autor wielu publikacji m.in. na temat swojej małej ojczyzny.
PB: Bukowina, piękne okolice… Niezdawałem sobie sprawy na jak naładowanym historią miejscu jestem, pedałując przez Zaleszczyki na trasie Czerniowce – Tarnopol kilka lat  temu w drodze ze Św. Góry Atos (Grecja) przez Bułgarię, Rumunię, Mołdawię, Ukrainę, Słowację, Austrię, Włochy, Francję i Hiszpanię do Portugalii i z powrotem przez Szwajcarię i Bawarię do Polski. Ewakuacja rządu RP po inwazji ż-sowieckiej 17.9 1939 r. miała miejsce nie przez Zaleszczyki, tylko dalej na płd.-zachód, szosą kołomyjską do Kut i Rumunii.

Komentarze 3 to “Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ”

 1. mgrabas said

  http://citizengo.org/pl/mary-wagner-skazana-podpisz-list-do-msz

  • mgrabas said

   Polscy obrońcy życia gorąco proszą o pilne przesyłanie listów (e-maili) do sędziego w Toronto, który 12 września br. ma ogłosić wyrok w sprawie Mary Wagner.

   Matka Mary prosi o świadectwa dotyczące jej córki, które zostaną przekazane sędziemu przed rozprawą w dniu 12 września br. Wysyłając je możemy pokazać kanadyjskiemu sędziemu, że ludzi podobnie myślących jak Mary Wagner są na całym świecie tysiące.

   „Na rozprawie w dniu 15 sierpnia Sędzia poprosił Mary, aby przedłożyła listy od jej przyjaciół wyrażające opinie o jej osobie oraz przekonaniu o niesprawiedliwości wobec nienarodzonych, które inspirują ją do działania” – napisała w swoim apelu do Polaków Jane Wagner, matka Mary – „Jest to wyjątkowa okoliczność, aby przedstawić Sądowi rzeczywistość zbrodni aborcji. Proszę każdego, kto zna i kocha Mary, aby napisał krótki list do Sędziego, jak najszybciej, aby dotarł przed 12 września. Proszę też o podzielenie się tą wiadomością z każdym, kto według Was mógłby swoimi przemyśleniami wpłynąć na postawę sędziego (spróbować przekonać go)”.

   15 sierpnia br. sąd w Toronto uznał Mary Wagner winną m.in. naruszenia działalności legalnego w Kanadzie biznesu aborcyjnego. Jednocześnie sędzia oznajmił, że zasądzoną Mary Wagner karę ogłosi 12 września br. Jednak zaznaczył również, że chciałby zapoznać się z opiniami jej znajomych. Stąd wielki apel abyśmy wszyscy, którym na sercu leży wolność Mary wsparli ją naszymi świadectwami. Wielu z nas spotkało ją osobiście i ma niezatarte wspomnienie tej niezwykłej osoby, która pragnie ratować każde poczęte dziecko. Nie zawiedźmy jej!

   Pisane do sądu świadectwa o tym, kim jest dla nas Mary Wagner nie powinny przekraczać jednej strony. List (e-mail) należy kierować do sędziego: Honorable Justice Eric (Rick) N. Libman. Aby korespondencja dotarła na czas, czyli przed najbliższą rozprawą, prosimy o przesyłania listów e-mailem. Należy wysłać je do sędziego i do wiadomości prokuratorowi oraz organizacji pro-life na adresy:

   Do sędziego: ericrick.libman@ocj-cjo.ca
   Do wiadomości prokuratora: craig.power@ontario.ca
   Do wiadomości ruchu pro-life: clc@campaignlifecoalition.com

   Uwaga! Można wysyłać listy (e-maile) w języku polskim.

   W liście (e-mailu) warto podkreślać m.in. takie cechy Mary jak: gruntowna wiedza (naukowa) o początku życia ludzkiego, szacunek dla życia, umiłowanie prawdy i wierność prawdzie, wierność wyznawanym zasadom, wierność prawom Bożym, wielka pokora i skromność, miłość do ludzi bez jakichkolwiek uprzedzeń czy ograniczeń (nawet wobec swoich prześladowców), bezgraniczna miłość i oddanie sprawie ratowania życia dzieci poczętych.

   Mary jest sądzona za to, że wchodzi do ośrodków aborcyjnych i wręcza kobietom róże, prosząc aby nie zabijały swoich dzieci. W świetle kanadyjskiego prawa jest to przestępstwo (naruszanie swobody prowadzenia działalności gospodarczej!). Ostatnie aresztowanie Jej miało miejsce 12 grudnia zeszłego roku. W areszcie spędziła 6 miesięcy. 9 czerwca br. wyszła na wolność, po tym jak sędzia zgodził się, aby odpowiadała z tzw. wolnej stopy. Prokurator żąda dla niej 18 miesięcy więzienia.

   Mary broni ludzkiego życia, bo poczęte dziecko jest człowiekiem. Kanadyjskie prawo stanowione nie uznaje tej prawdy wobec nienarodzonych przez cały okres życia prenatalnego!

   Brońmy Mary Wagner, aby nie musiała spędzać kolejnych 12 miesięcy w więzieniu!

   Proszę o jak najszersze rozpropagowanie tej informacji.

   dr inż. Antoni Zięba
   prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

   Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka
   organizacja pożytku publicznego KRS 0000140437
   ul. Krowoderska 24/1, 31-142 Kraków

   biuro: ul. Krowoderska 24/6, 31-142 Kraków
   tel./fax (12) 421-08-43

   http://www.pro-life.pl
   e-mail: biuro@pro-life.pl

 2. […] Niecały rok temu: […]

Sorry, the comment form is closed at this time.