Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Jerzy Zięba: jak przywrócić władzę Narodowi Polskiemu… Konstytucja 1935 r. obowiązuje, władze mamy nielegalne i Niemcy nie wypłacą odszkodowań

Posted by grypa666 w dniu 16/08/2017

Spis treści

Akcje, alarmy i alerty… Jerzy Zięba do Polaków

Mus znać

Odważ się być mądrym

Jacek Międlar: tego nie ma w nurcie guvnego ścieku

Nachoćcy

Bieżączki poważne

 

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

†††

AKCJE, ALARMY i ALERTY — patrz także wpisy poprzednie

Sukces biznesowy Polaków: Spółdzielnia „Świetlik-Reaktywacja” – Twój partner w biznesie

PB: Gratulacje dla Pana Tomasza Chodnikiewicza i zespołu! Z filmiku wyglądają wasze osiągnięcia imponująco.

SUPER-ALARM Ratujmy Redutę Ordona przed żydłactfem „arabskim”

PB: Brawo Wojciechu Olszański, współorganizatorzy i uczestnicy!

ALERT Aresztowanie Mateusza Piskorskiego przeprowadzono na bezpośrednie polecenie CIA?

…Wiem, że przez cały czas jest głodny. Źle tam karmią. Paczki z jedzeniem są zabronione. Matka i ojciec tylko raz widzieli się z synem, bo sami są bardzo chorzy i mieszkają daleko od Warszawy. Pisze do bliskich listy, które docierają po miesiącu. W jednym z nich stwierdził, że w więzieniu można wszystko przetrwać, ale najtrudniejsza jest samotność i brak wiedzy o tym, co się dzieje.

SUPER-ALARM Lokaj żydłactfa „wuc dżihadystów” papiusz Franc: Przyjmować, chronić i promować uchodźców

PB: Wg Międlara, Franc zaparł się wiary — kto powiedział, że on wierzył w Chrystusa? Franc to żydłacki krętacz. Międlar przytacza z nowego orędzia papieskiego: W pierwszych latach swego pontyfikatu wielokrotnie wyrażałem szczególny niepokój z powodu smutnej sytuacji wielu imigrantów i uchodźców, uciekających od wojny i prześladowań, klęsk żywiołowych i ubóstwa. Namiestnik Chrystusa na Ziemi powinien  nawoływać do skończenia z żydobanksterią, reżyserem „wojen z terrorem islamskim”, które generują islamską nienawiść do Zachodu jak i rzesze chętnych do nachoćtfa, sterowanego przez tychże żydłaków. Panie papiusz, w smutnej sytuacji jest kilka mld ludzi na świecie… Przyjmiesz ich pan do swego pałacu?

Petycja ws. Mary Wagner. Uratujmy ją przed więzieniem!

Jerzy Zięba odparł na zarzuty — patrz poniżej SUPER-ALARM Jerzy Zięba zmylony co do konstytucji 1935 r.

ALARM Dwudziestu oskarżonym Polakom, którzy w roku 2016 zakłócali ukraiński marsz w Przemyślu, sąd wymierzył kary ograniczenia wolności

Wyrok nie jest prawomocny.  Jak poinformowała prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, w wyroku nakazowym z 2 sierpnia 2017 r. sąd wymierzył oskarżonym kary od 4 do 10 miesięcy ograniczenia wolności.

Wobec części z nich polega ona na potrąceniu 20 proc. wynagrodzenia za pracę w stosunku miesięcznym na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wobec pozostałych – na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym.

Komentarz: Żadnego Ukraińca nie skazano nawet tego który krzyczał, ze „Polska umrzeć musi”.

ALERT Ignorant(?) dezinformator Gadowski o bieżączkach

Min. 5:30 Wg Gadowskiego, wszyscy wyznawcy islamu są radykałami, tj. sunnitami (min. 5:40). Wśród 1,8 mln muzułmanów świata jest 75 – 90% sunnitów. Np. w Iraku sunnici stanowią 51% muzułmanów, szyici 42% a reszta nie identyfikuje się z tymi sektami. Wg ż-CIA, motoru „wojen z terrorem islamskim” dane dla Iraku:  60 – 65% muzułmanów sunnitami, 32 – 37% szyitami. Irak obecnie walczy z najazdami żydłackimi łapami najemnych wahabitów itp. bandziorów i boryka się z żydłackim jątrzeniem sekciarskim od wewnątrz. W Iranie zaś, wg CIA 90- 95% muzułmanów uważa się za szyitów. Iran nie napada na żadne kraje od setek lat, a ma podobne jak Irak jątrzenie sekciarskie od wewnątrz, dzięki obcym żydosuszpom. Panie Gadowski, mniej pitolić za hasbarą, więcej uczyć się ze żródeł niezależnych.

Min. 13:07 arabski terroryzm. Bzdeta do kwadratu:

 1. Arabowie stanowią ok. 20% muzułmanów.
 2. Terroryzm „islamski” jest żydłacki, a radykalizacja i wahabizm wykorzystany w niej, to produkty czysto żydłackie: Saudyjska „Arabia”, USrael, Izrael, Turcja… utworzenie, wsparcie, szkolenie, zbrojenie… zalew Zachodu nachoćcami muślimskimi… 

Gadowski poleca wesprzeć Polaka organizującego pomoc chrześcijanom w Iraku. Chwali mu się, ale czy panowie znają realia, np. żydłackie manipulacje faktami, żeby goje wspierały żydłacką stronę konfliktu w Iraku?

Min. 18:08 Mafijny gang wewn. dintojri krakowskiej… Próba PiSu reformy sądowniczej wg Gadowskiego to topór spadający na spróchniały pień. Rewelacja :)) Gdzie był Kalksztajn z PiSuarami, jak dintojra uwięziła niewinnego Dra Piskorskiego, który siedzi już za nic drugi rok…

Niezadowolenie narodu osiągnęło zenit, Kalksztajn próbuje przywrócić twarz pisuarom przed wyborami lokalnymi. Stąd udawanie chęci reform dintojri, „besztanie” kumpla plemiennego, Prosieńki, za neo-banderyzm (min. 25:00) i dyletanckie uwertury do odszkodowań od Niemiec za II wś. Kalksztajn pomógł neo-banderyzmowi występując w Kijowie podczas rewolucji pomarańczowej i na Majdanie.

Min. 25:30 Ukraińcy to naród, który wyłonił się gdzieś tam, z narodu Rzeczpospolitej Polskiej, z ludów które zamieszkiwały RP. Plemię zwane „Ukraińcami” rozpędziło Chazarię, dało początek Rusi Moskiewskiej. Miało potem nieszczęście wejść w skład RP. W XX w. jego dążenia do własnej państwowości wykorzystało żydłactfo tworząc banderyzm przeciw nam i Rosjanom.

Dla kogo robi Gadowski, ignorancki szowinista? Świadomie czy nie, na pewno dla żydłactfa, więc i dla PiS. Gdyby PO nie miało aury pro-kremlowskiej, bezmyślny rusofob Gadowski robiłby dla nich, bo też sterowani przez żydłactfo. Wypełnia zadanie stawiane użytecznym durniom i szabas gojom: hejt do wszystkich „Arabów” i Ukraińców, okraszony bezmózgową rusofobią.

Walerian Dąbrowski: Nie tracę czasu na p Gadowskiego i jemu podobnych.

PB: Słusznie, panie Walerku, ale jest masa narodu, która mu zawierzyła… Gadowski jest super-agentem wpływu, a takim nie popuszczam :)) O muzułmanach od lat pieprzy 3 po 3, pozujac na znawcę — na podst. pompowanej mu hasbary. A realka jest np. taka: Judeocentrics Behind Balkan Interventionism    Judeocentrycy i masowe zbrodnie    Masowe oszustwo o masowej przemocy

Pamiętacie jak Gadowski zachwycał się wizytą Trampka w Polin? Stosunek do Trampka to test na durniów i agentów żydłactfa i USraela. Przypominam z ówczesnego wpisu:

Gadowski dalej od rzeczy gada: Trump otworzył polskie okno

TV Republika i Gadowski

ALERT Trump kontynuuje żydłacką wojnę  w Afganistanie — Czy Singer wyśle polskie wojsko wg umowy z USraelem „Wy u nas bezpiecznie, my za was na całym świecie”

SUPER-ALARM Kiedy w Polin? Relacja Polki z Paryża

PB: Identyczne masowe wykrzywienie mentalności na korzyść neo-marxizmu (kulturowego) nastąpiło w ostatnich latach w Kanadzie.

Młoda Polka nieco niedoinformowana. Francuzi dobrze wiedzą, co żydłactfo wyprawia. Z tego powodu były ogólnokrajowe rozruchy we Francji ok. czasu zamachów w Paryżu. Ściervomedia nawijały, że walczą związki zawodowe o prawa pracownicze, a media niezależne — że Francuzi mają dość systemu żydłackiego. „Zbiegło się” czystym przypadkiem oczywiście, że po fałszywej fladze w Nicei, żont przywrócił Francuzom stan wyjątkowy, żeby nadal trzymać lud w ryzach, a nie chronić go przed pojebanymi muślimami.

ALERT — ż-suszpy Polin mogą robić podobne: FBI nakryte na reżyserii fałszywej flagi „prawicowej”, frajer schizofrenik niezdolny do samodzielnego życia

AKCJA — ŻADNEGO GMO!

Każdy kto chce mieć dostęp do dobrej żywności, każdy kto chce być wolny powinien być w Sejmie 11 i 12 września! Koniecznie przeczytaj – BARDZO WAŻNE DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.

Szanowni Państwo, Kontynuujemy działania, których celem jest łatwiejszy dostęp do dobrej żywności oraz wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.
UWAGA! Zapraszamy do udziału w posiedzeniach komisji sejmowych:
11 września godz. 12.00 – posiedzenie nadzwyczajnej PODKOMISJI w sprawie GMO, tego samego dnia o godz. 17:00 – posiedzenie KOMISJI w sprawie GMO.
12 września godz. 11:00 – posiedzenie komisji w sprawie sprzedaży żywności przez rolników.
A więc PEŁNA MOBILIZACJA. Rezerwujcie te dni (11 i 12 września) bo tylko razem możemy wywalczyć dobre przepisy. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie tego u nas oraz podanie kontaktu telefonicznego. Szczegóły posiedzeń i procedurę zgłaszania udziału w sejmowych posiedzeniach podamy w kolejnym e-mailu.
UWAGA! Aby spowodować skuteczną, bezwarunkową zmianę konieczna jest szeroka współpraca rolników i konsumentów. Wymaga to dalszej edukacji społeczeństwa nt. alternatywnych rozwiązań. W związku z tym Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla i Sir Julian Rose, będą przemierzali Polskę(tym razem woj. pomorskie i wschodnie), głosząc wykłady oraz prowadząc warsztaty w ramach kampanii „Nasza ziemia, nasza żywność, nasze zdrowie – BEZPOŚREDNIO OD ROLNIKA”. Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu spotkań w drugiej połowie września i w październiku/listopadzie.
Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny.
Z poważaniem, Jadwiga Łopata i Julian Rose
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl

ALERT Dziwy na wPrawo.pl

 1. Pod aktualnym wpisem umieściłem tam koment (patrz „Bieżączki poważne” poniżej); wszedł natychmiast bez adnotacji typu oczekuje na zatwierdzenie. Gdy kilka minut później chciałem dodać link, mojego komentu już nie było.
 2. Parę tyg. temu poprosiłem o potwierdzenie otrzymania datku 2 tys. zł — bez odpowiedzi do dziś.

Czyżby znowu portal Jacka Międlara opanowała agentura?

SUPER-ALARM Jerzy Zięba zmylony co do konstytucji 1935 r. Z uwagi na swój autorytet narodowy, bezwiednie wyrządza znaczną szkodę dezinformacyjną

PB: Panie Jurku, Spadł na mnie obowiązek moderowania dyskusji, więc pozwolę sobie podziękować Panu. Wg mego rozeznania od ok. 2010 r. w polskim środowisku patriotycznym, jest Pan oponentem wybijającym się kulturą w dyskusji z Andrzejem Szubertem: PIERWSZYM oponentem bez ożydzania go, poniżania ani wytykania „pogaństwa” tego słowianowiercy. Życzę udanych wykładów. Czekamy na zapowiedziany filmik prostujący.

Z szacunkiem — Piotr Bein
PB: Bardzo mnie prężenie muskułow z obu stron barykady „raduje”. Żydłactfo musi wiedzieć o supremacji wojskowej Rosji (i Chin), a utrzymuje lud w niewiedzy — po co? Jest pewne zwycięstwa: goje powybijają się, a uny wyjdą po trupach na swoje, jak zwykle.
Roman Kafel: Pan ma rację – Andrzeju [Szubert]! Pełną rację! Polska jest wmontowana w system Dintojry….a Polacy nie mają żadnego wpływu na swój los. Przedwojenny system sanacji to też byla Dintojra i załatwił ją Hitler – jak Dintojre. [***wyjaśnienie na końcu – pb] Podobnie skutki likwidacji Dintojry obecnej, będą miały tylko bardzo negatywy wpływ na naród, na jego ogromne straty. Polacy nie mają żadnej wpływowej organizacji reprezentującej ich interesy na tyle znaczącej, żeby mieć zdolność reprezentatywną w razie jakiej niezwykłej wolty, czy wydarzeń światowych.
Nie mają Polacy żadnej zdolności samoobrony swoich ludzi… jak się który pojawi walą grubą pałą i wyrzucają na śmietnik, a ich sąsiedzi udają, że ich nie widzą…wcale… Co jest najlepszym przykładem totalnego bezładu organizacyjnego. Bez organizacji – nie ma NIC!
To ma skutek taki, że coraz mniej kandydatów na podnoszenie głowy..i pomysly..szczególnie organizujące pomysły.
Pseudo demokracja, pseudo wolność, zamienią naród w smrodliwą maź…dygocącą ze strachu…i expozycje nawiedzonych…którzy tą maź rozprowadzają w najgłębsze szczeliny..i smarują nią każdą kanapkę…
*** Cała dyplomacja przed samą wojną…polsko hiterowska…polowania wizyty, prezentacje…kręcenie lodów i odskoczenie do silniejszego partnera, żeby tego wykutać..i nóż w zęby i nóż w plecy. A kto zapłacił??? Dintojra zatłoczyla Zaleszczycką Szosę….a tu krew lała się potokami….Zobacz co robią dziś ..identycznie to samo…Defilady…żałosne…patyczane wojsko…
Oglądam codzienie dzienniki rosyjskie…z przyjemnością -robione dla ludzi, bez zadęć i  wygłupów, bez szkalowania  kogokolwiek,,,i pokazują swoje zabawki…i sierść mi staje na karku…
Kiedyś przyszedl do mnie kolega  byly wysoki oficer Navy [marynarki wojennej USA – pb]… i patrzy i gada: to ty rozumiesz co oni gadają??? tak…usiadł i gapi się..pyta mogę pooglądać?? Po to jest! Po godzinie powiada…Jakby ludzie mogli to widzieć..wpadliby w panikę i większość by się ofajtała nie dolatując do wychodka.  My o Rosji nie wiemy …NIC!!! Teraz od czasu do czasu wpada..o tej samej godzinie…i oglądamy:-)))Niech Wszystkie Orkiestry Przeciwrakietowe uzrżną…walca :-))))
Jerzy Zięba: Przed chwilą to otrzymałem, ale… jeszcze dzisiaj musze skończyć prezentację dotyczącą szkodliwości szczepionek, wyjeżdżam do Warszawy, gdzie będę miał na ten temat wykład, następnie natychmiast wyjeżdżam do Kalisz, na kolejny wykład, potem muszę być w Zakopanem, następnie wracam do Rzeszowa… nie jestem politykiem i nie chcę nim być. Moje priorytety leżą zupełnie gdzie indziej. Jeśli znajdę chwilkę czasu, wtedy ustosunkuję się filmowo, bo mi łatwej… Jak widać są ludzie, którzy są mądrzejsi ode  mnie w sprawach politycznych i… bardzo dobrze!!! Ja tylko „zarzuciłem” kilka tematów, bo nie mogę patrzeć na to rozdarcie pomiędzy Polakami!!!  

PB (po wymianie Szubert – Zięba pełnej powtórzeń): Wracajmy do merytoryki. Pan Szubert będzie łaskaw wysłuchać po 25-ej minucie, a Pan Zięba — odpowiedzieć na zarzuty, wskazując punkty czasowe i wyrażając swe zastrzeżenia do wzorców z in. czasów i krajów. Mój odbiór:

 • Min. 25 do 32:30 Skorumpowany system partyjny Polin kontra wzorzec szwajcarski.
Jerzy Zięba: Posłowie prawdziwi patrioci powinni ewolucyjnie wprowadzić model szwajcarski w Polsce.
PB: Czemu szwajcarski a nie np. duński czy norweski? Szwajcaria jest dowodem, że żydłactfo osiodła nawet najlepszy system demokratyczny, w kraju uważanym za wzorcowy. Nie ma zatem gwarancji, że wprowadzony przez polskich patriotów jak najlepszy w zamiarach system nie zostanie przechwycony i wykrzywiony — jeśli nie przez żydłactfo, to przez szabas gojów, głupców i cwaniaków.
 • Min. 32:30 do 41:30 Eksperyment z e-demokracją w gminie Sobótka (dygresja: wybory sędziów w USA).
PB: Poczekajmy do zakończenia testów, następnie prototyp w gminie, propagacja na województwo i cały kraj, w końcu udział Suwerena w czasie rzeczywistym na wszystkich szczeblach władzy, w tym sądowniczej. System polega na technikach pod kontrolą żydłacką (społ-sieci, internet, telefonia komórkowa). Od lat o podobnym systemie przebąkują dysydenci w innych  narodach, a wdrożeń nie widać… Żydłactfo zadba, by nie wyszło. Wdrożenia elektroniczne w wybiurach w USraelu skończyły się skandalami e-manipulacji. Wybiury Trampka to dowód supremacji technicznej i manipulacyjnej unych, z użyciem społ-sieci itd. Uważam, że Suweren może to pokonać jedynie wysoką świadomością, a z tym jest tragicznie w Polin.
 • Min. 41:30 do 45 Finansowy model Hong Kongu.
PB: Odpisy biznesowe od podatku są regułą na Zachodzie i w Polin.  Do sukcesu materialnego potrzeba więcej, np. wymienione przez Ziębę minimalne podatki, ograniczona biurokracja i bezkorupcyjna kontrola finansowa — a czy takie da się narzucić zjudaizowanym Słowianom? Czy celem życia jest materializm, czy wysoka duchowość, którą materializm zabija? Potrzeba równowagi. Odduchowienie Polaków jest w dużej mierze przyczyną ich klęski narodowej. Zaś Hong Kong był i jest globalnym symbolem nieuczciwości biznesowej; podróbki, tandeta, źródło  fałszywych dokumentów, kopiowanie własności intelektualnej z pogwałceniem praw autorskich.
 • Min. 45 do 50 Wywiady z Janem Hrabią Potockim. Słowa, ton i język ciała przekazują jednoznacznie: Jerzy Zięba wierzy w legalność i nadrzędność konstytucji sanacyjnej i prezydentury Potockiego.
PB: To jest takiż śmieć co „konstytucja” Sztolcmana i prezydęci wybierani poprzez manipulacje masowe i fałszowanie wyników wyborów. W sytuacji pisuarskich przymiarek do rewizji konstytucyjnej, zachwyty nad sanacyjnym śmieciem grożą tragiczną w skutkach zmyłką.
Obawiam się, że Pana Ziębę prowadzą żydosuszpy, a on o tym pojęcia nie ma. Panie Jurku, proszę przypomnieć sobie spotkania, korespondencje, rozmowy telefoniczne  w ostatnich czasach: z kim (w tym Hrabia Potocki) i o czym. Kiedy Pan Zięba ograniczał się ds. bio-zagrożenia narodowego, miał poważanie, prestiż i posłuch (jego filmiki nt. zdrowia są na moich blogach na topie popularności, a mam dziesiątki. tys. wpisów). Obecnie włącza on dzwonki alarmowe u narodowców.
 • Od min. 50 Reparacje za II wś. 
Do uprzedniego komentu na temat, dodam: Jeśli odrzucimy sanacyjną konstytucję ws. prezydentury, to nie możemy jednocześnie na jej podst. dochodzić odszkodowań wojennych. Z prawa naturalnego, „Niemcy” winni są nam odszkodowań bez wzgl. na to, w jakim aktualnie położeniu polityczno-konstytucyjnym bylibyśmy. Sprawiedliwy trybynał zadbałby, żeby środki trafiły do poszkodowanych i ich następców, a nie jak w przypadku Przemysłu Holokaust do skorumpowanych, uzurpatorskich reprezentantów Żydów. 
 • Pod koniec Pan Zięba wymienia potencjał Polaków na podst. spotkań z patriotami, zasobów naturalnych Polski itp.
Większość narodów ma podobny potencjał (i żydłactfo łechta ich podobnie). W przypadku Polaków zadanie mają uny ułatwione: zbyt wielu użytecznych bezmyślnych idiotów i cynicznych szabas gojów popsuje to, co zdolni rodacy osiągną. Toteż nie byłbym tak optymistyczny. Wróg tkwi wewnątrz narodu — w postaci siebie samego. Do cna, do poziomu komórki mówiąc biologicznie. Inaczej nie dałby się zwieść na durne potyczki i podziały, o których ubolewa Pan Zięba. Może od tego zacząć uświadamianie narodowe? Wtedy śmieciowe konstytucje nie miałyby racji bytu i bez filmików naród wiedziałby kto jest kto i co jest co.
PB: Panie Jurku, bardzo dziękujemy za odpowiedź. Obiekcje wyrosły u odbiorców. Zakładamy, że są typowe także u innych narodowców. Stąd nasza troska… Filmik Pana ma duży odbiór i może być źle zrozumiany przez zbyt wielu, pociągając narodowców na fałszywe barykady. Bardzo prosimy nagrać filmik wyjaśniający. Jest Pan jednym z niewielu prawdziwych i odważnych rzeczników Polskiej Racji Stanu i nie może być żadnych dwuznaczników. Z wielkim szacunkiem — Piotr Bein
Jerzy Zięba: Panie Piotrze, Toż to totalny brak zrozumienia tego co mówiłem: odpowiem innym filmikiem, bo teraz jestem bardzo zajęty, ale…

1.
Zięba nie przedstawił na tym filmie ani jednego dobrego pomysłu na Polskę, a tym bardziej nie powiedział, jak jego pomysły można by wprowadzić w życie. Przecież wyraźnie to powiedziałem !!!

2. Nigdy nie twierdziłem, że konstytucja 1935 jest idealna czy nawet dobra. (wg. mnie nie, nie jest), zadałem tylko pytanie, o kreślenie czy rzeczywiście nadal obowiązuje. Jeśli tak to rodzi to potężne dla Polaków konsekwencje. Prosiłem o wyjaśnienia tego.

3. Wyraźnie powiedziałem, że system szwajcarski nie jest idealny, ale z tego co widzę do tej pory – najlepiej się sprawdza. Również wyraźnie powiedziałem, że korzystając z ich kilkusetletnich doświadczeń należy wziąć to, co jest najlepsze na tym polegać powinna nasza narodowa mądrość.

Rzeczywiście mają chyba 12 partii, ale proszę zauważyć jak bardzo są one rozproszone. Szwajcaria, nie jest podzielona na 2 obozy. O to mi właśnie chodziło. w filmiku powiedziałem o ugrupowaniach jakie istnieją w ich parlamencie, mając na myśli to, co Pan nazywa partiami.

Jakkolwiek by na to nie patrzeć, biorąc pod uwagę to, że wyraźnie mówię bierzmy co najlepsze, ale nie koniecznie kopiujmy, to jest to model funkcjonowania państwa, które ma się całkiem dobrze. Możemy Szwajcarię zawiele krytykować ja też to robię. Każdy jednak z nas chciałby żeby, życie w Polsce było co najmniej takie jak w Szwajcarii. Zaadoptujemy dobre rzeczy, odrzućmy złe.

Otrzymuje 500 a czasami 1000 emaili tygodniowo, nie mam czasu nawet przeczytać nagłówków.
Nie sądzę abym „bezwiednie wyrządzał znaczną szkodę dezinformacyjną”..

Jedno dla mnie jest pewne : Nie może być tak jak do tej pory. Filmiku zadaję pytania, chcę uzyskać podpowiedzi dotyczące tego politycznego galimatiasu. Informuje o istnieniu takiego galimatiasu, a to nie jest dezinformacja.

Pzdr,
JZ Jerzy Zięba Autor http://ukryteterapie.pl/http://www.polacydlapolakow.pl/https://www.facebook.com/ukryteterapie

PB do Jerzy Zięba 17.8.2017 (formularz kontaktowy nie kontaktuje, błąd 403; wysłane także na <autor (at) ukryteterapie.pl>): Witam. W zw. z Pana świeżym filmem na you tube, wywiązała się dyskusja. Podnosi ona kwestię jakości konstytucji z 1935 r. wzgl. obecnych celów narodowych. Bardzo proszę zapoznać się z argumentami i przemyśleć swą wypowiedź. Chronologia komentów: najnowsze u góry. Pozdrawiam serdecznie, Piotr Bein, bloger Grypa666 i niezależny badacz ludobójstwa

Walerian Dąbrowski: Nie wnoszę żadnej nawet najmniejszej uwagi do spostrzerzeń pana Andrzeja Szuberta. Właśnie z tych samych powodów wywołałem sprawę niekonsekwentnego apelu pana Zięby grożącego nam uwiedzeniem rozbitego i zdezorientowanego Społeczeństwa, aby czasem nie przyklasnęło i nie wybrało nam ponownie po raz kolejny typowego Bolka.

Andrzej Szubert: O tym, czym była konstytucja kwietniowa, w miarę obiektywni pisze, o dziwo, nawet na stronie okupacyjnego „polskiego” radia.  I rzeczywiście była pisana ona – o czym już mówiłem wcześniej, pod Litwaka Selmana vel Piłsudskiego. Który wprawdzie prezydętem sanacyjnej Polski nie był, ale ówczesny prezydęt (Mościcki) był za jego życia jego marionetką. I gdyby Ziutkowi podskoczył, przestałby być prezydętem. Za pośrednictwem Mościckiego ukryty za jego plecami Selman miał być po prostu dyktatorem.

W konstytucji szło o wzięcie za pysk społeczeństwa i opozycji, o podporządkowanie kraju sanacji i rządzącej nią i państwem dyktatorsko „marszałkowi”. Odpowiadał on wg owej konstytucji – o czym też już wspomniałem – wyłącznie przed „bogiem i historią” – czyli przed nikim, A zwłaszcza nie przed narodem/społeczeństwem. Ono zostało ubezwłasnowolnione. Bo co by dało nawet zwycięstwo opozycyjnych partii w wyborach, skoro Ziut za pośrednictwem prezydęta mógł każdy sejm w dowolnym momencie rozwiązać. Bo konstytucja dawała mu takie prawo.

Tu jeszcze dwie dygresje…

1. Jak wiemy Jerzy Zięba jest rzecznikiem władzy suwerena czyli narodu (choć jest to demagogia, bo naród jako taki zawsze będzie rozdzierany sprzecznymi prądami i nigdy nie będzie chciał tego samego). Wg niego wszyscy politycy (knessejmowcy, żont i prezydęt) to urządnicy państwowi mający słuchać suwerena. To jak może on zachwalać konstytucję sanacyjną, która ubezwłasnowalniała suwerena oddając niekontrolowaną  także przez naród władzę Litwakowi Ziutowi. Przecież to jest poplątanie z poplątaniem. Zięba chce rządów suwerena – narodu – i chce sanacyjnej konstytucji, która naród politycznie ubezwłasnowalnia i wydaje w łapska „naczelnika państwa” (obecnie Kalksteina w miejsce Selmana/Piłsudskiego).

2. Obecnie polityka Judenlandu mocno przypomina politykę z czasów sanacji, a pozycja Kalksteina i metody sprawowania przez niego władzy są kalką sanacji i Selmana. Kalkstein oficjalnie nie sprawuje żadnego państwowego urzędu, ale oczywistym jest dla każdego, że pisraelscy knessejmowcy, Szydło i Dóda Obłuda to jego popychadła. I że to on rządzi PiSraelem, żondem i Belwederem.
I dokładnie tak samo było za sanacji. Tyle że wtedy inny przybłęda rządził krajem.
A na koniec – jeśli PiSrael i Dóda Obłuda gadają o nowej konstytucji, to idę o zakład, że będzie ona kopią tej kwietniowej Selmana vel Piłsudskiego.

Andrzej Szubert: Pani Otylio, rzecz w tym, że Zięba tym razem nie wykreował nic mądrego dla ratowania Polski i Polaków. Posuwa bezmyślne dryndymały, pustosłowie i demagogię. Tym jego wystąpieniem przypominał mi bardziej żulika Kukiza, który podobnym pustosłowiem i demagogią zaskarbił sobie poparcie 20 % rozczarowanych POPiSem w farsie wyborów prezydęckich. I poprowadził ich na manowce, bo jego ruch to wydmuszka okupanta.

Nie zarzucam Ziębie, że jest agentem i że jak inni (Kukiz, Rybak, Olszański, Międlar) świadomie prowadzi Polaków na manowce. Ale jego pustosłowia i demagogii nie mogę nie skrytykować. Demaskowałem szkodliwe pomysły tamtych, demaskuję i demagogię Zięby. Pod fałszywymi hasłami niczego dobrego się nie zbuduje.

Zięba nie przedstawił na tym filmie ani jednego dobrego pomysłu na Polskę, a tym bardziej nie powiedział, jak jego pomysły można by wprowadzić w życie. Owszem, ma rację, że to partyjniactwo rozwala demokrację. Ale likwidacja partii przy ogłupieniu społeczeństwa nic nie da. A wręcz przeciwnie. Niech Pani sobie wyobrazi sejm i 460 wybranych demokratycznie posłów niepartyjnych. Każdy miałby inne pomysły, inny program i inną wizję Polski. Do skończenia świata nie stworzyliby większości rządowej a tym bardziej programu naprawy Polski. Bo każdy chciałby robić to inaczej. A w ewentualnych referendach ogłupiona większość Polaków głosowałaby za pomysłami głupców (np. w sprawie JOW-ów) a nie za mądrymi pomysłami. Zresztą nie da się rządzić prawie 40 milionowym państwem samymi tylko referendami. To jest też demagodia. Referenda są dobre – ale lokalne, co najwyżej regionalne, bo te łatwiej i szybciej jest zorganizować i przeprowadzić. Ale do tego konieczna jest totalna zmiana systemu politycznego Polski oddająca maksimum władzy strukturom lokalnym, a pozbawienie jej instancji centralnych. Chodzi o to, aby żaden organ centralny (sejm, rząd ministerstwo) nie miały prawa narzucać lokalnym społecznościom czegokolwiek bez ich zgody – np.ustaw o np. obowiązkowych szczepieniach, GMO, bandyckim „prawie górniczym” czy stacjonowania tam obcych bandyckich wojsk.

Ja napisałem program naprawy Polski. I jest to program dobry a nawet (pochwalę sam siebie) mądry. Nikt dotąd merytorycznie i rzeczowo nie wykazał, że jest to program zły i głupi. Ale nie mamy obecnie szans na jego realizację. Nie mamy możliwości dotarcia z nim do milionów Polaków, a tym bardziej do przekonania milionów głupich Polaków, że tak Polska powinna wyglądać. I to jest nasz największy problem – dotarcie z dobrym programem do świadomości milionów Polaków. Ze złym programem jest to łatwiejsze. Bo złe programy poprze i rozkolportuje agentura okupanta i użyteczni idioci.

A jeszcze większym problemem jest nauczenie Polaków logicznie myśleć. I tego póki co nie przeskoczymy. Natomiast demagogią i pustosłowiem Polski nie odbudujemy. Jedynie kolejny raz Polacy znajdą się na manowcach.

Otylia Zigman: A MOŻE BYŚMY TAK SAMI COŚ MĄDREGO WYKREOWALI DLA RATOWANIA POLSKI I POLAKÓW? WIECZNA REGÓŁA STROFOWANIA KAŻDEGO PODEJMUJĄCEGO JAKĄŚ INICJATYWĘ, NIE BARDZO JEST PRZEKONYWUJĄCA, LEPSZA  BYŁABY CHĘĆ SZCZEREJ POMOCY W CELU WYZWALANIA POLSKI.

Walerian Dąbrowski: Napisałem, że nie podważam nominacji pana Potockiego przez pana Sokolnickiego co nie oznacza abym traktował ich jako ciągłość administracyjną Polski, czego domagają sie nasi „starsi bracia w wierze” wraz z Konstytucją Kwietniową z 1935, którą zryłem jak pani Kopacz lotnisko w Smoleńsku na 1,5 metra.

Można dodać jeszcze wiele dowodów sojuszniczej przyjaźni. Wystawienie zlecenia na zamordowanie polskiego Premiera Gen. Wł. Sikorskiego wraz z utajnieniem po wsze czasy z jednoczesnym fałszowaniem wyników autopsji. Płacenie przez sanacyjny Rząd złotem za samoloty broniące Brytyjskiego nieba a nieopacznie pilotowane przez Polaków opatrzone znakami BRAF z małą szachowniczką na dowód obciążenia finansowego za używanie tego znaku. Rozliczenia kosztów Polskiej Marynarki Wojennej operującej na Morzu Północnym, Śródziemnym i na Atlantyku. Koszty operacyjne za Tobruk, Narwik jak i za Monte Casino. No cóż, mimo sprzeciwu za setki litrów krwi pod Arnhem no i za brak pomocy Powstaniu Warszawskiemu wywołanemu za opłatą dokonaną przelewem przez niejakiego Emisarjusza założyciela Grupy Bilderberg. Lista zasług tej współpracy jest długa a efektywnie chyba większa od odłamowej sekty Związku Patriotów Polskich z utopioną „w ubornoj” przywódczynią działająca na kierunku wschodnim do 04. Cze. 1989 roku a po tej dacie znowu na kierunku Zachodnim. Niech Pan nie wysila się aby mnie zdyskredytować panie Andrzeju. Nie da rady poniewaz ja cały czas stawiam znak równości pomiędzy braterską współpracą Moskwy za czasów panowania ZSRR i Londynem od zarania po dni doczesne.

Andrzej Szubert: Panie Walerek — sanacja była nielegalna i antypolska! Do władzy doszła nielegalnie. Katastrofalnie zaniedbała przygotowania do wojny znając plany żydo-zachodu pchające III Rzeszę na ZSRR. Tzw żont emigracyjny – popłuczyny sanacyjne, dezerterzy, którzy spieprzyli z Polski zostawiając Polaków w łapskach okupanta – także był więc w sumie nielegalny. Największą zbrodnią tego żondu było ślepe trwanie przy zachodnich „sojusznikach”, którzy zdradzili Polskę przed wojną (zbrojąc Hitlera, odmawiając pomocy zbrojeniowej Polsce i pchając Hitlera po trupie Polski na ZSRR). Nawet jedyna jaśniejsza postać tego londyńskiego żałosnego sanacyjnego żondu emigracyjnego – Sikorski – jako doradcę i zaufanego człowieka wybrał sobie agenta banksterów – Józefa Retingera, późniejszego założyciela Grupy Bilderberg i współzałożyciela jewrounii.

I o ile funcjonowanie tego antypolskiego sanacyjnego nielegalnego i żałosnego żondu londyńskiego podczas wojny można by jeszcze jako tako poważnie traktować (bo innych władz „polskich” nie było), przy uznaniu go za nielegalny bo będący kontynuatorem nielegalnej sanacji, o tyle utrzymywanie tego „żondu” po uznaniu przez zachód władz PRL za legalne przedstawicielstwo Polski, to już zwykła farsa, groteska, kabaret i żałosna hucpa. Nie uznawani nawet przez żydo-banksterski zachód, przez sojusznikuf utrzymują fikcję kontynuacji nielegalnych sanacyjnych władz. Tworzą żondy, mianują premieruf, ministruf, prezydętuf. Wydają ustawy, żondzą, ale wszystko to robione jest kabaretowo bez najmniejszych wpływów na sytuację w Polsce. Ten kabaret zaczął się już we wrześniu 39 i trwa do dzisiaj.
I Pan akceptuje ten żałosny sanycyjny kabaret bez zastrzeżeń ???!!! Bo dla mnie Potocki to idiota, oszołom, karykatura i kabotyn. I ma takie prawo do uważania się za prezydenta Polski jak ja mam prawo do uważania się za cesarza chińskiego i papieża. I oczywiście że mam prawo do uważania się za cesarza chiskiego i za papierza. Tylko, że każdy myślący człowiek słysząc to postukć musi się znacząco palcem w czoło. I dlatego gdy słuchałem kawałek Potockiego, stuknąłem się palcem w czoło i idiotę hehehe prezydęta Potockiego wyłączyłem. I nie mam zamiaru więcej słuchać tych sanacyjnogennych idiotyzmów. A Pan je akceptuje.

Skurwysyńscy „sojusznicy” zachodni zdradzili Polskę przed wojną pchając zbrojoną przez nich III Rzeszę po trupie Polski na ZSRR, zdradzili Polskę we wrześniu 39 i zdradzili Polskę w Teheranie i Jałcie. A mimo to żałosny sanacyjny emigracyjny, kabaretowy żont na óhoćctwie nadal był prozachodni. I jest taki chyba, o ile jeszcze nadal wegetuje, do dzisiaj.

Walerian Dąbrowski: Zważcie Państwo na dwa konkrety w odezwie pana dr Zięby popierającej domniemanego Prezydenta Polski pana Potockiego. Pan dr Zięba, który zdobył nasze serca i zaufanie stając się osobą publiczną nie podaje swojego adresu poczty elektronicznej no i na dodatek nie przypuszczam aby tak profesjonalnie zrobił sam ten materiał, a więc musiał go autoryzować. Tak ważny dla Polski oraz Narodu materiał jest pozbawiony możliwości komentowania. Bingo, niby jesteśmy suwerenem ale jednak za nawiasem wydarzeń. Wspomniał też pan dr Zięba, że niedawno odwiedził Stany Zjednoczone a mnie martwi czy ta wizyta nie wpłynęła na tego wybitnego humanistę, aby wyraźnie wykazał poparcie pana Potockiego.

Co do nominacji pana Potockiego dokonanej przez pana Sokolnickiego nie wnoszę żadnych zastrzeżeń, zapewne sam rzeczony posiada dokument potwierdzający nominację na to stanowisko. Mnie frapuje jednak kilka niezrozumiałych zachowań pana Potockiego, z którym wymieniłem kilka swoich myśli, nie otrzymawswzy żadnej odpowiedzi. Pierwasza niepokojąca myśl to pozostawanie w ukryciu przez tyle lat. Następna to całkowity brak reakcji pana Prezydenta Potockiego na demontaż Polski jako Państwa wraz z demontażem Gospodarki Narodowej. Na dodatek pan Prezydent nigdy nie podał kontaktu ze swoim biurem bądź li tylko ze swoją Osobą.
Jeżeli chodzi o siedzibę Polskiego Rządu w Anglii sprawdźcie Państwo kto jest właścicielem tej posiadłości ale zastrzegam, że grozi to wytrzestrzem oczu o ile nie oślepieniem. Co do samej archaicznej Konstytucji kwietniowej z 1935 roku wypowiadałem się  kilkakrotnie jako o Akcie Prawnym całkowicie na obecne czasy nieprzydatnym jak i antynarodowym. Mój głos nie jest odosobniony.
Ja uważam, że konstytucję napiszemy sobie sami po odzyskaniu niepodległości i przejęciu władzy z rąk okupantów. Tak jak to zrobili Islandczycy. Obecna zaś uznana przez tzw międzynarodowy konglomerat zwany ONZ będzie bardzo przydatna w odzyskaniu chociaż części Majątku Narodowego utraconego przez machinacje niejakiego pana Balcerowicza i jego pomagierów.

Andrzej Szubert: Jedynym rzeczywiście propolskim posunięciem sanacji była delegalizacja w 1938 r. żydowskiej loży B’nai B’rith. Było to możliwe tylko dzięki temu, że żydofilski Litwak Selman już nie żył. Cała reszta „aktów prawnych” sanacji to antypolska makulatura, którą nie ma sensu zajmować się. A tym bardziej tzw. „konstytucją” pisaną pod „wodza” Selmana, który wg tej „konstytucji” odpowiadał wyłącznie przed „bogiem i historią”. Ale i tak gówno to dało, bo konstytucję uchwalili w kwietniu, a w maju Selman poszedł do żydowskiego nieba.

Najgorsze nieszczęście, gdy „edukowaniem” Polaków zajmują się ignoranci, dyletanci i głupcy nie mający pojęcia o historii.
PB: To trzeba powiedzieć Ziębie i Potockiemu… robią to z niewiedzy? Czy ktoś wie, co konstytucja 1935 stanowi o banku centralnym?
Walerian Dąbrowski: Mają nas za szmondaków, wciskając sanację na powrót. Doprawdę żałosne i to jeszcze sugerując wolność referendalną.

Andrzej Szubert: Widzę, że komuś z konstytucją 1935 na mózg padło!!! Bandycka sanacja rządziła II RP nielegalnie. Do władzy doszła nielegalnie w wyniku krwawego nieudolnego puczu! Jedną z pierwszych decyzji żydofilskiego sanacyjnego „żondu” z października 1926 była ta: Rząd oświadcza , że zgodnie z rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r. zrzekł się prawa emisji biletów bankowych i że nie będzie ich więcej emitował. Bank Polski będzie jedyna instytucja emisyjna. Na mocy obecnego statusu Bank Polski jako spółka akcyjna jest całkowicie niezależny od rządu. Rząd nie jest upoważniony do uzyskiwania zaliczek od banku, do emisji biletów na pożyczki dla rządu z wyjątkiem tych, które się mieszczą wyraźnie w granicach obecnie dozwolonych przez Status Banku.

Jak widzimy sanacyjny żont Litwaka Selmana wel Piłsudskiego sam zrzekł się na rzecz akurat sprywatyzowanego żydowskiego banku „polskiego” prawa emisji pieniądza. Więcej o bandyckiej antypolskiej sanacji pisałem tu. Co za durnie kolportują już od lat brednie o legalności żydofilskiej sanacyjnej konstytucji 1935 ?

SUPER-ALARM Jerzy Zięba prawi bez pojęcia o Szwajcarii jakoby wzorze dla suwerenności Polaków

Andrzej Szubert: Dopiero dzisiaj przesłuchałem pierwsze 25 minut wystąpienia Jerzego Zięby. Niestety nie ma on pojęcia o rzeczywistości w Szwajcarii. Wcale nie jest to oaza dobrobytu, demokracji i wolności. Mimo, że nie jest jewrobarakiem ani wasalem bandyckiego NATO.

1. Szwajcaria jest jak cały żydo-zachód demokraturą parlamentarną. Zamieszczam (po niemiecku) listę szwajcarskich partii politycznych w obecnym ichnim knesecie, skłócających naród jak wszędzie indziej:

2. A teraz zamożność Szwajcarii… Dług państwowy (oficjalny – 3-4 razy zaniżony). Zadłużenia oficjalne na łebka (łącznie z niemowlakami i emerytami) ponad 28 tys. jewro. Jeszcze gorzej wygląda sprawa zadłużenia rodzin, (gospodarstw domowych). Na grafice pod tym linkiem Szwajcaria ma pierwsze miejsce na świecie – zadłużenie prywatnych gospodarstw domowych sięga 128 % PKB. A to oznacza prawie 80 tys. franków szwajcarskich na łebka.

Wprawdzie statystycznie rzecz biorąc Szwajcarzy, mimo ogromnego zadłużenia, nadal są najbogatszym społeczeństwem na świecie i posiadają statystycznie więcej oszczędności niż długów. W rzeczywistości sprawa wygląda tak – niewielki margines najbogatszych ma ogromne oszczędności na kontach i niewiele długów. Wielokrotnie więcej jest jednak tych, którzy długów mają znacznie więcej niż oszczędności. A narasta liczba tych, którzy mają tylko długi i żadnych oszczędności. Bandycki system bankowy działa niezawodnie i w Szwajcarii (o tym za chwilę). Szwajcaria jest wręcz podręcznikowym przykładem społeczeństwa „dualnego” – garstka bogaczy i narastające rzesze coraz bardziej biednych zwykłych pożeraczy szwajcarskiego sera.

3. Wolność i demokracja Szwajcarii. W och jak wolnej i demokratycznej Szwajcarii w tajemnicy przed społeczeństwem istniał odprysk tajnych armii NATO o nazwie P-26 i to choć Szwajcaria wasalem NATO nie była. Od lat w Szwajcarii organizowana jest z oddolnej inicjatywy konferencja antycenzuralna (sama nazwa jest wiele wyjaśniająca). Wielu prelegentów opowiada o panującej w szwajcarskich mediach głównego ścieku cenzurze.

Tutaj np. jest prelekcja nauczyciela historii pozbawionego w roku 1993 prawa wykonywania zawodu. Powód – napisał książkę, w której zastanawiał się, dlaczego można na zachodzie podważać każdy fakt historyczny, za wyjątkiem oficjalnej wersji „holokaustu”. W prelekcji opowiada on m.in o tym, jak przedstawiciele żydowskiej mniejszości w Szwajcarii wymusili na szwajcarskich wiodących marionetkach politycznych wprowadzenie do kodeksu karnego paragrafu o „antyrasizmie”, w rzeczywistości o zwalczaniu „antysemityzmu”.

A tu wystąpienie dra historii Daniele Gansera. Gdy zaczął na podstawie odtajnionych dokumentów CIA i Pentagono badanie usraelskich operacji fałszywych flag, usunięto go z kilku szwajcarskich uniwersytetów. Zarzut – wyznawca „teorii spiskowych”.

4. Referenda. Oczywiście wiem, że w Szwajcarii urządzane są referenda. Ale tylko w sprawach drugo- i trzeciorzędnych. Najciekawszy rodzynek szwajcarskiej wolności i demokracji w związku z zablokowanym referendum zachowałem na koniec. Sprawę znam, bo obserwowałem ją na bieżąco. W roku 2015 grupa inicjatywna wręczyła kancelarii rządu Szwajcarskiego wniosek o referendum w sprawie zmiany systemu bankowego. Chodziło o odebranie prywatnym bankom prawa kreacji szwajcarskiego franka. Wniosek o referendum w tej sprawie podpisało ponad sto dziesięć tysięcy Szwajcarów. Już wcześniej na grupę inicjatywną mendia szwajcarskie urządzily wściekłą nagonkę (wiadomo w czyich są łapskach).  Inicjatywę potępiali naturalnie bankowcy, „ekonomiści”, profesorowie uniwersyteccy i polityczne marionetki. Najwyższa instancja wykonawcza Szwajcarii – kolegialny Bundesrat – zdecydowanie przeciwstawiła się pomysłowi tego referendum. Bundesrat zalecił szwajcarskiemu knessetowi niedopuszczenie do referendum. Głosowanie w tymże knessecie na temat ewentualnego referendum w tej sprawie nadal się nie odbyło. Referendum do dzisiaj naturalnie też się nie odbyło.

I tak wygląda zamożność, wolność i demokracja po szwajcarsku. Szkoda mi dra Zięby. Są sprawy, na których się zna i o których mówi dobrze. Niepotrzebnie wypowiada się w sprawach, o których nie ma pojęcia.

 

PB: Nie mam i nie chcę mieć skypa, komórki ani tableta. Żydłactfo jest w stanie manipulować wszelką informacją (na podst. której m.in. głosujesz). Czynią  to na wszystkich etapach info-propagacji, wszelkimi metodami (masowo, wybiurczo wg środowisk, agenturyzacja grup, agenci wpływu świadomi i nie, przesłania podprogowe, mikrofalowanie, wspomaganie chemiczne dodatkami do żywności, wody pitnej i napojów…). Nieustannie te metody doskonalą, dodają nowe, coraz straszniejsze w skutkach dla ludzkości. Bezczelnie fałszują głosowania ludu — manualnie jak i elektronicznie. A jeśli wybiury wymkną się im spod kontroli, to powtórzą je, z pożądanym sobie wynikiem. 

 
Ze żniw danych, uny sporządzają automatyczne profile psychologiczne dla każdego użytkownika netu. Wprowadzają na tej podst. algorytmy kontrolujące rodzaj i przepływ info! Zatem przez kompa i społ-sieci pompują info dobrane KAŻDEMU INDYWIDUALNIE!!!

W następnym stadium „rozwoju ludzkości” będziemy podłączeni do „chmury”, z której bezpośrednio odbierać będziemy nadawane przez unych sygnały.
Henryku, żydłactfo nie przepuści okazji manipulacji kanałami, które entuzjastycznie polecasz od lat. Po to uny dają gojom te „możliwości techniczne”, żeby utrzymywać nad nimi władzę.
Co najwyżej, mamy okienko czasowe, by szybko wypracować kontr-metody plemiennego porozumiewania się. Od lat twierdzę, że metoda jest: wspólna, masowa wysoka świadomość… ale realizacji nie widać, bo na każdy nasz raczkujący posuw, uny robią milowy skok. Do tego nie brak szkodliwych zjebów misyjnych jak Józek Bizoń. To dzięki m.in. jego szajsowej tfurczości oszczerczej, służbom udało się odizolować Jacka Międlara od mego mentorstwa, które kilka mies. temu szło całkiem nieźle. 

Uny przyspieszają swą manipulację; obecnie goje skoczą sobie do gardeł o byle co. Nie tylko w Polin, lecz na całym ż-Zachodzie, w świecie islamu… chyba wszędzie już, gdzie mogłaby wykluć się skuteczna dysydencja antyżydłacka.

Henryk Swół: Demokracja bezpośrednia referendalna jest możliwa i łatwa i niezwykle tania bo komórką lub tabletem albo komputerem można wykonać głosowanie – zatem będzie bez komisji i lokali wyborczych i bez urn, i  rzetelne  gdyby na bazie pesel  oprzeć!  […]

SUPER-ALARM Sprawa odszkodowań od „Niemiec” na fałszywym tropie

PB: Odszkodowań wojennych żądajmy od następców syjo-hitlerowców, żydo-sowietów i żydobanderszczochów, tj. współczesnego żydłactfa (Wall Street, City of London, Izrael, rabinat syjonistyczny lubawiczerów, światowe organizacje Żydów-syjonistów…). Bo to ówczesne żydłactfo wymanipulowało Niemców, Rosjan i Ukraińcow do udziału w ludobójczej wojnie, w której Polacy tak ucierpieli z planu żydłackiego… np. Holokaust to przede wszystkim zagłada Słowian: Rosjanie, Polacy, Serbowie… Nasze straty przyćmiewają te w Szoa, oszustnie i przekrętnie roztrąbiane przez Przemysł Holokaustu i żydłactfo w ogóle, tj. sprawców zagłady swych współplemieńców w Szoa.

A co z odszkodowaniami dla Polaków za straty w I wś., z planu tegoż żydłactfa?

Andrzej Szubert: Dokąd Polska i Niemcy są pod żydowską, żydo-banksterską okupacją, o jakichkolwiek odszkodowaniach nie ma sensu gadać. Bo wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle. Ewentualne odszkodowania otrzyma żydowski okupant a nie Polacy, a ponadto zagrożone będą Ziemie Zachodnie odzyskane po wojnie przez Polskę. Przypominam tłukom, którzy o tym zapomnieli lub nie wiedzą – Niemcy zachodnie uzależniały negocjacje z władzami PRL o odszkodowaniach dla Polski za okupację włączeniem do nich negocjacji o odszkodowaniach dla Niemców za ich „ziemie utracone na wschodzie”. Niemcy byłyby gotowe zrezygnować z tych odszkodowań, jeśliby „utracone” ziemie odzyskali. Chcecie je utracić za odszkodowania od Niemiec, które skasuje żydowski okupant?

Odszkodowań domagajmy się i od Szwecji. Każdy znający historię wie, że zniszczenia i straty z okresu potopu szwedzkiego jakie poniosła Rzeczypospolita, były porównywalne, a być może i większe niż straty z II wojny światowej. Od ukraińców za powstania kozackie też możemy się domagać odszkodowań. I od zaborców za zabory. Tylko że takimi żądaniami Polski nie odbudujemy.

Z tymi odszkodowaniami, to także zawracanie ludziom głowy i odwracanie ich uwagi od problemu nr 1 – okupacji Polski przez żydowską agenturę. Jeśli się spod tej okupacji wyzwolimy, jeśli zlikwidujemy bandycki system bankowy i odkręcimy bandycką złodziejską „prywatyzację”, nie będziemy potrzebowali żadnych odszkodowań – będziemy bogatym normalnym krajem.

W tym miejscu zaznaczam – także uważam, że Polsce należą się od Niemiec odszkodowania za okupację. O nich jednak możemy dyskutować dopiero wtedy gdy i Polska będzie wolna i gdy i Niemcy będą wolne. I gdy znajdziemy silnego gwaranta nienaruszalności granicy zachodniej na Odrze i Nysie. Bo Niemcy ich „utraconych” ziem tak łatwo i szybko nie odpuszczą. Ale póki co to temat zastępczy oraz skłócanie Polaków i Niemców metodą divide et impera. Jest to sterowane z rezydencji banksterów – skłócać należy podbite zniewolone narody. Aby razem się nie skumały i nie wystąpiły wspólnie przeciwko władcom żydo-zachodu.

SUPER-ALARM Ziobro „bezradny” na żydłackie wsadzanie Polaków do psychuszki

Odpowiedź z biura Ziobro ws. Daniela Bąka i podobnych neo-ubeckich skandali mafii dintoryjnej. Urywek zagadkowy:

[Minister Sprawiedliwości] Sprawując nadzór zewnętrzny nad sądami powszechnymi dokonuje analizy i oceny prawidłowości oraz skuteczności wykonywania przez prezesów sądów czynności nadzorczych. Wykonując powyższe uprawnienia Minister nie może wpływać na działalność orzeczniczą sądów i nie jest uprawniony do oceny wydawanych przez sądy rozstrzygnięć.  […]

PB: Jeśli w Państwie Suwerena rządzi obca wroga mu grupa, to Suweren ma nie tylko prawo ale i obowiązek grupę tę usunąć i zastąpić autentyczną Swoją reprezentacją.  Władza igra z ogniem — po to ustawka 1066? Obce wojska już działają (skrycie) na szkodę Narodu Polskiego.

Andrzej Wiącek: Proszę zwrócić uwagę, że dotyczy to KAŻDEJ SPRAWY, czyli Grupa 3mająca władzę to… Komisja Wyborcza którą sędziowie tworzą i robią co chcą i jak chcą BO SĄ BEZKARNI …

PB: To jeśli prezes sądu sknoci nadzór, a sąd drugiej instancji w mafii dintoryjnej nie skoryguje tego, to MS nie może nic zaradzić?

Apel Sebastiana Nadolskiego

APEL o WSZELAKĄ pomoc (również o rozpowszechnianie tego typu informacji) dla Daniela Bąka, który niezgodnie z art 2, art 7, art 30, 31, 32, 39, 40, art 42 i 177 Konstytucji w związku z art 8 i 37 Konstytucji został pozbawiony wolności i osadzony w psychiatryku na obserwacji, tak jak już nieżyjący Krystian Brol.
Można również pisać w tej kwestii pod adres:
Zakład Karny
08-110 Siedlce, ul.Piłsudskiego 47, zk_siedlce@sw.gov.pl   Tel. (25) 785-13-00 Fax (25) 785-13-30.

lub do naszych przedstawicieli z różnych władz na ich e-adresy.
Jak widać jest to kolejne bezprawne działanie sędziów nękających tym razem katolików, ludzi spokojnych oraz uczciwych, bo skur..synów oraz prawdziwych przestępców zawsze się bali i dlatego wyroki na nich są zazwyczaj w zawieszeniu lub zdecydowanie łagodniejsze.
Wniosek z powyższego nasuwa się sam, że nie możesz być grzeczny bo mafia togowa Cię zniszczy a Twój majątek w taki, czy inny sposób sobie przywłaszczy. TO ICH METODA NA PANOWANIE NAD NAMI.
Aby zapobiec panującemu bezprawiu musimy zacząć się organizować i bronić wzajemnie w każdy możliwy sposób, przed przestępcami togowymi, którzy sami się wybrali, sami o wszystkim i wszystkich decydują i zazwyczaj nigdy nie ponosząc z tego tytułu żadnej odpowiedzialności oraz kary.
PAMIĘTAJ!!! , że dzisiaj Daniel potrzebuje Twojej pomocy, a jutro możesz Ty jej potrzebować od Daniela i innych pokrzywdzonych w ten sposób, więc nie lekceważ tej sprawy i zrób wszystko, by pomóc tak jak potrafisz i możesz. Z góry dziękuję w imieniu Daniela Bąka.

ALARM Parzenie się on-line, nieodpowiedzialny sex a super-zarazki odporne na leki

ALARM Bail In — bandyckie prawo, zalegalizowany rabunek twoich oszczędności

Jak uchronić się przed bail in…

Zamów u mnie wysłanie informacji jak się chronić przed bail-in. Po wpłacie datku z dopiskiem „bailin” na moje konto, wyślę pakiet informacyjny.

ALERT Wredne draństwo na patriotycznym ponoć necie

Piotr Bein do redakcji portalu USOPAŁ

Wyparcie się odpowiedzialności w nagłówku bloga USOPAŁ nie zwalnia was od niej. Zamieściliście durny i oszczerczy tekst Bizonia, więc albo:

1. znajdziecie się na liście wspólników kolportacji oszczerstw, jeśli chcecie pozwu
2. wycofacie ten materiał z odpowiednią notką
3. zamieścicie moje opracowanie oparte na faktach.

Józef Bizoń nie miał nawet odwagi przysłać mi linka ani powiadomić o publikacji swego szajsu.
Wszystkie moje krytyki jego działalności wysyłam mu niezwłocznie — linki do artów i kopie mejli.

Uskuteczniacie nieodpowiedzialne draństwo: nie znacie faktów, publikujecie jednostronne wyssane z palce opinie na masowe rozprzestrzenianie w necie.

na razie bez poważania

dr inż. Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com

dw. Dr Zbigniew Kękuś, Redaktor Marek Podlecki, Józef Bizoń, blog Grypa666 i sieci koleżeńskie

Edward Maciejczyk: Tzw. USOPAŁ wywalam regularnie, bez czytania do SPAM a ta swołocz cięgle się pojawia.

PB: Gdzieś od czasu procesu Kobylańskiemu za „antysemityzm”, zauważyłem wzrost agenturyzacji USOPAŁu. Skandal z agneturalnym Zawiszą  czy Winnickim (czy obydwoma) na zjeżdzie w Urugwaju,  mniej zaangażowania patriotycznego, ostatnio pochwalne arty dla pisuaruf i dla Dudy uzurpującego prezydenturę.

Wiesława z Dąbrowskich (redaktor witryny vismaya-mayitreya.pl): Widzę, że znowu wybuchła wojna z Jose Bizoniem… ale czy warto na takiego ludka strzępić sobie język? Cóż jest wart człowiek, który tworzy takie paszkwile? To co zrobił z mojej strony głównej uświadomiło mi, że mam do czynienia z osobą ciężko chorą na umyśle … bo nikt o zdrowych i boskich zmysłach (bo za takiego się uważa) by tego nie wymyślił … tylko diabelski pomiot jest do tego zdolny.

Chory na umyśle, w dodatku łgarz do potęgi entej…  to okrutne narzędzie do zabijania ludzi … co jak widać  czyni to ile się da i każdego dnia … i co sprawia mu wielką przyjemność … większą niż Ojcze nasz … przebacz nam nasze winy … jako i my przebaczamy … to puste słowa płynące z jego oszczerczego jęzora, a w jego ręku widzę tylko kosę i cepy … którymi by wymierzał swoją sprawiedliwość swoim domniemanym wrogom …. polska wolnoamerykanka prosto z pod Karpacia, skąd to do Polski przylazło?
Abym nigdy więcej nie spotkała na swojej drodze życia takiego drugiego drania.

PB: Wiesiu, to nie wojna z Bizoniem, tylko pukanie do rozumu ludziom Kobylańskiego, jeśli Pan Prezes chce zachować twarz i uniknąć pozwu. To nie nędznicy jak Bizoń, Wiechowski, Brzoza, AlexJones.pl, WolnaPolska itd… Gra jest warta świeczki, grosza na cele patriotyczne coraz więcej potrzeba.

†††††††††††††††††††††††††

Mus znać

Pakt Ribbentrop-Mołotow

„Ewolucja” kurczaków na przestrzeni ostatnich 50 lat…

W 1920 zaatakowali nas Rosjanie prowadzeni przez Żydów

Pamięci pomordowanych i zamęczonych na Wschodzie

REWELACJA: Marynarka wojenna USA wstrzymuje swe działania na całym świecie po kolejnej kolizji — ruska broń elektroniczna?

Thierry Meyssan: Militarny projekt USraela dla świata

Niedawna nawałnica i ofiary wskutek „badań” HAARP?

Złamana Ameryka — Czarny pastor przyznaje: Biali prześladowani

[PAMIĘTAJ] M. Kowalski Judasz Jacka Międlara za srebrniki Chojeckiego

PB: Nawet po tej oczywistej dla każdego (a dodatkowo dla myślących — agenturalnej) zdradzie, Międlar wyrażał się dobrze o M. Kowalskim. Korekta: Międlara nie zatrzymały na lotnisku brytyjskim służby Izraela, tylko ŻYDOWSKI WYDZIAŁ służb brytyjskich! Oficjalnie i otwarcie żydowskie służby, policja istnieją np. w USA, rzekomo dla ochrony Żydów przed… Nie raz były zajawki w gównym nurcie o potrzebie policji żydowskiej dla ochrony Żydów w W. Brytanii.

Żaden cud nad Wisłą – wynik wysiłku umysłów, współpracy i talentu Polaków

Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem — Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Poświadczony opis wydarzeń w Jedwabnem – zeznania zebrane w 1943 r.

Nowy świadek ws. mordu w Jedwabnem widziała, jak Niemcy pędzili ludzi

Jak przetłumaczyć prawicy czym jest wolność, a nie dać się lewicy

Przygniatająca, wciąż rosnąca dominacja lewaków (neo-marxistów) w akademii i in. instytucjach

PB: Zdaje się, że Molyneux i jego gość, autor książki o nazistowkim tle obecnego lewactfa, pokićkali definicję faszyzmu: Nacjonaliści i faszyści. Skoro autor znalazł wymówkę w obronie Trampka, to może i pomylić pojęcia.

Stefan Molyneux: Co zapowiada o prawicy lewica, sama wykona

Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego – zapobiegliwość gen. Sosnkowskiego ocaliła Polaków przed klęską?

Ministerstwo Spraw Wojskowych nie miało zatem wyjścia. Od tego zależał los bitwy, a za nią całej Rzeczpospolitej i Europy. Żydzi pogodzić się z nią nie mogli. Rozdmuchano ją do rangi ogólnoświatowego skandalu, natomiast sam obóz w Jabłonnie przedstawiano jako rodzaj „obozu koncentracyjnego, w którym miano rzekomo znęcać się nad Żydami.

Andrzej Szubert: Jest jeszcze inne wytłumaczenie. Wiki podaje w stratach po stronie polskiej w bitwie pod Warszawą m.in. 10 tysięcy zaginionych. Ciekawe, jak pod Warszawą bez śladu zaginęło 10 tys. polskich żołnierzy? A może nie byli to Polacy i nie zaginęli, tylko zdezerterowali w zamęcie bitwy (jak Selman/Piłsudski przed nią). Po czym zmienili adresy, nazwiska (może wrócili nawet do żydowskich nazwisk) i nie przyznawali się, że byli pod Warszawą żołnierzami dezerterami.

Andrzej Kudlicki: Bitwa Warszawska bez udziału żołnierzy pochodzenia żydowskiego… [Text artu bez linka, portal nie zezwala na re-publikację, opublikowałem w formie zlinkowanego tytułu i urywka — pb].

†††††††††††††††††††††††††

ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM

Trybunał Narodowy; Nr KRS 0000686478, BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001, sekretariat@trybunal-narodowy.pl

PREZES Trybunału Narodowego z siedzibą w Jeleniej Górze, Grzegorz Niedźwiecki

DOBRO Trybunał Narodowy:

 • ·        Dobro wspólne
 • ·        Wolność
 • ·        Solidarność
 • ·        Spokój
 • ·        Naród jest jeden
 • ·        Przywrócenie państwa obywatelom
 • ·        Godne warunki pracy i życia
 • ·        Powszechna służba zdrowia
 • ·        Prawo zwyczajowe
 • ·        Domniemanie niewinności
 • ·        Prawo do obrony
 • ·        Przedmiot prawa w szkole
 • ·        Równość wobec prawa
 • ·        Sprawiedliwość
 • ·        Władza należy do narodu
 • ·        Odwoływalność funkcjonariusza
 • ·        Jednomandatowe okręgi wyborcze
 • ·        Demokracja bezpośrednia
 • ·        Referendum
 • ·        Odpowiedzialność
 • ·        Kontrola społeczna i nadzór
 • ·        Brak dyskryminacji
 • ·        Ławy przysięgłych i sąd kolegialny
 • ·        Wybór większości
 • ·        Obrona praw człowieka
 • ·        Repolonizacja

ZŁO Partie polityczne:

 • ·        Interes prywatny
 • ·        Niewolnictwo
 • ·        Podział
 • ·        Walka
 • ·        Przeciwnik to wróg
 • ·        Walka o koryto
 • ·        Marchewka na kiju
 • ·        Kto zapłaci, ten dostanie
 • ·        Prawo dyktatora
 • ·        Domniemanie winy, egzekucje
 • ·        Manipulacje procesowe
 • ·        Dowolność orzeczeń
 • ·        Immunitety, swoboda, korupcja
 • ·        Wyroki bez przyczyny, sfingowane procesy
 • ·        Władza należy do polityków
 • ·        Bezpieka wszystko może
 • ·        Ordynacja partyjna
 • ·        Dyktatura
 • ·        Priorytety i profity
 • ·        Nietykalność
 • ·        Święte krowy
 • ·        Decyzje uznaniowe
 • ·        Państwo w państwie
 • ·        Układ zamknięty
 • ·        Funkcje i organizacje polityczne
 • ·        Kolaboracja

†††††††††††††††††††

Jacek Międlar: tego nie ma w nurcie guvnego ścieku

21.8.2017 Więzienie za prawdę o islamie, lewacki fundamentalizm, żydzi gorszego sortu

17.8.2017 Upada mit Jedwabnego, aborcyjne oszustwo, islam rządzi się na Wyspach

16.8.2017 Falliczny karabin Środy, zamach Sorosa, barany Petru i… Wniebowzięcie

PB: Soros (i żydłactfo w ogóle) nie tyle zwalcza Kalksztajna i Orbana, co ich potrzebuje do utrzymywania „dialektyki” celem jątrzenia gojom (słynne problem – reakcja – rozwiązanie Davida Icke), żeby się naparzali między sobą i nie dobrali do gardeł żydłactfu. Podobnie Soros pozornie mącił i mąci Trampkowi, żydłackiemu pajacowi. Frajerzy (hasbarnicy?) jak Benjamin Fullford, Alex Jones i rzesze entuzjastów Trumpa, super-agenta banksterii, syjusiów i ż-korporacji, postrzegają to jako  walkę wyimaginowanej „dobrej frakcji” z Imperium Zła – obie od tego samego czorta w realce. Jacek Międlar ma jeszcze sporo do zrozumienia…

14.8.2017 Dom uchodźców zamiast kościoła, faworyzacja islamskich pedofilów…

†††††††††††††††††††††

Nachoćcy

Australia też wpuściła imigrantów… choć niektórzy z nich „idą dalej”…

3000 dżihadystów wraca z wojny do Europy

Szok! Niemcy obezwładnieni strachem przez gości A. Merkel

Wildstein:  terroryzm to jest wierzchołek góry lodowej. Problem z islamem jest głębszy

PB: Wildstein nie wie czy sciemnia? Narzeka na wokabularz poprawny politycznie — kłodę w debacie ku rozwiązaniu kwestii nachoćcuf i terroryzmu. Sam jest nad-poprawny, jak na rzecznika racji narodu polskiego. Przemilcza najważniejsze:

 • Żydłactfo prowadzi wojny produkujące uchodźców oraz nienawiść muzułmanów do Zachodu.
 • Żydłactfo radykalizuje muzułmanow żydłacką odmianą islamu, wahabizmem i jego pochodnymi.
 • Żydłactfo Izraela, „zachodnie”  i „islamskie” (krypto-żydłackie państwa Zatoki Perskiej i Turcja) wspierają: ISIS, radykalizację muzułmanów, budowę meczetów na Zachodzie,  nachoćstfo…
 • Fałszywymi flagami sterują żydo-suszpy jak mosad, CIA i ich krajowe delegatury i odpryski.
 • To nie jest starcie cywilizacji, tylko wyreżyserowany konflikt w wojnie przeciw cywilizacjom: zachodniej i islamskiej. Dowód: do czasu wystąpienia syjonizmu na scenę globalną pod skrzydłami żydo-banksterii, muzułmanie, chrześcijanie i Żydzi żyli w zgodzie na Ziemi Św., na Kresach itd.

Krótka pogadanka z Niemiec

PB: Po reportażu o zmianach społecznych islamizacji we Franfurcie, facio podążył na Woodstock. Czy raportował stamtąd równie krytycznie?

Niemcy: Arab Niemca napomina że jest w dzielnicy arabskiej!

Zżydłacona „niemiecka lewica” oburzona: Bułgaria chce powstrzymać napływ imigrantów — wyspecjalizowane wojsko, kamery, drony, ostra broń

Zalew Hiszpanii miglancami, Włochy uszczelniają granice

Najpierw zwabili do Szwecji, teraz odsyłają do Afganistanu

PB: Szanowny Panie Redaktorze Macieju i Zacni Mentorzy Jego: pobożne życzenie z Trumpem. Jednym z 1-ych jego zdradzieckich ruchów wzgl. obietnic wyborczych był zakaz wjazdu dla muzułmanów, tylko że z krajów, gdzie USrael prowadzi „wojnę z terrorem”, tj. bierze udział w ludobójstwie, przeważnie muzułmanów, rękoma bandyckich zradykalizowanych muzułmanów dowodzonych przez ludzi z izraelskich służb i wojsk. Zakaz dotknął przede wszystkim porządnych muzłmanów z pozwoleniami na pracę, rodzinami w USA. Mieli oni pozałatwiane dokumenty i pozwolenia wjazdu i pobytu w USA, bilety lotnicze.

Natomiast bandytów islamizmu USrael Trampka nadal wspiera. Oni mogli i mogą przybywać do USraela przez Turcję, „Arabię” Saudyjską i inne kraje islamu po stronie żydłackiej, a ż-suszpy na pewno nie zaprzestały importu bandytów wahabickich samolotami CIA na brudną robotę rozwałkową Ameryki. McCain i żydłacka ferajna na pewno nie zaczęła „sterować” Trumnpem, tylko z jego pełną świadomością i kolaboracją zorganizowała mu wybory „przeciw” Clintonowej, a lud połknął tę manipulację. Proszę zajrzeć na mój blog, pełno tam dowodów na powyższe.

 †††††††††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

800 tys. zł publicznych pieniędzy na koncert na cześć Najświętszej Panny – Maryi Królowej Polski

PB: Witam Ojca Tadeusza, Dzięki za koment, z którym się zgadzam: groszowa suma od podatnika, który ma takę potrzebę. Tylko że waadze spożytkują to na manipulacje narodem, że niby PiS jest pro-katolicki, służąc żydłackiemu okupantowi. Wynikiem skłócania przez władze jest pierwotny koment, na który odparłem podobnie jak Wy, Ojcze Tadeuszu.

Z niechcianą pocztą najlepiej poradzić sobie ignorując, wrzucając do spamu, Niestety mejlowanie jest tak skonstruowane, że można podpiąć się pod przysłany list i rozesłać od siebie, nie mając pojęcia kto jest kto na liście rozsyłkowej ani jakie ma preferencje odbiorcze. Z chwilą upublicznienia swego e-adresu, jest się ofiarą tego.

Z Bogiem, Piotr Bein (prawosławny)

Ks. Tadeusz Izakowicz-Zaleski: Jasna Góra jest wartością nie tylko religijną, ale i narodową. Dzięki niej w polskości przetrwało wiele pokoleń, tak w czasie zaborów i wojen, jak i  komunistycznego „raju na ziemi”. Ta kwota to zaledwie parę groszy na osobę. Błogosławione niedzieli i miłego weekendu. Pozdrawiam

PS. Proszę mnie wykreślić z tej listy.

PB: Jak jest mamona na „Klątwę” i festiwale żydowskie, to czemu nie na to? Wszak więcej podatników wierzy w Bogurodzicę.

Otylia Zigman: MOŻNA SIĘ ZAŁAMAĆ…

Turcja: Nowa fala czystek przez Erdogana

Szóste morderstwo rosyjskiego dyplomaty

Chalezow: WTC wyburzone bombami atomowymi

PB: Pan Redaktor Maciej i jego Zacny Mentor Pan Sławomir komentują z dużym opóźnieniem; historia była na topie kilka lat temu. Wieże WTC mogły być skonstruowane do przyszłego wyburzenia bombą atomową, ale wtedy nie znano mini-bomb ani np. broni ukierunkowanej energii (ang. DEW). Każdą z wież WTC łatwo wyburzyć mini-atomówkami podłożonymi u podstaw rdzenia szkieletu stalowego. Mini-atomówka topi stal jak masło, wieża zapada się zaczynając od rdzenia, tak jak widać na nagraniach z 11 IX. Przed zawaleniem się wież były wstrząsy podziemne widoczne ruchem kamer i odczute przez świadków, a sejsmografy lokalne zanotowały 2 – 3 w skali Richtera z epicentrum pod WTC.  Czy to charakteryzuje bombę A, czy mini-atomówki? Nie wiadomo, czy radiacja, wykryta po katastrofie przez ĘPA, ma sygnaturę bomby atomowej czy mini-atomówki. Nowe bomby nuklearne różnią się od tych zrzuconych w Japonii: mniej energii idzie na gamma i beta, najwięcej jest alfa.

Ponadto Chalezow twierdzi, że nie było kontrolowanego wyburzenia z użyciem nano-termitu… więc skąd wybuchy piętro po piętrze, wyrzucanie elementów konstrukcji na boki pod kątem 45 st. i odkryte w pyle i gruzach ślady nano-termitu i jego produktów spalania?

Na DEW wskazują dziwne zjawiska towarzyszące: „wyparowanie” zwłok ludzkich (jak w zamachu na klub na wyspie Bali, Indonezja) i butów ratowników, wyparowanie lakieru i części odlewanych (klamki, bloki silników) w autach w okolicy, niespalenie się papierów biurowych (rozsianych za to po okolicy), pył z betonu zamiast grud wszelkiej wielkości.

Czy podziemne jamy po eksplozjach bomb A nie przeszkodziłyby w budowie nowych wież na miejscu katastrofy?

Azjaci łamią kolejne tabu, po którym spadnie na nich hejt i… dobrobyt

Jak pomaszerują Podhalańczycy przy dźwiękach banderowskiego hymnu?

PB: Odwalcie się od PiSu 🙂 To nie ich pomysł, tylko żydłactfa sterującego nimi. PO zrobiłoby to samo, bo taki jest żydłacki plan dla folwarku Polin. Narracja typu Pani Otylii „pogłębia podziały” — DOKŁADNIE JAK ZAPROJEKTOWAŁO NAM ŻYDŁACTFO.

Otylia Zigman: CZY TA WIADOMOŚĆ OBIEGŁA JUŻ CAŁĄ POLSKĘ? KTO WYBIERAŁ DO RZĄDU W POLSCE PRZEDSTAWICIELI GLORYFIKUJĄCYCH BANDEROWCÓW? DLACZEGO GŁOSUJĄCA OSOBA ŻYJĄCA W POLSCE NIE SPRAWDZIŁA NA KOGO ODDAJE GŁOS? KAŻDY GŁOSUJĄCY NA PARTIĘ PIS JEST DZISIAJ WINNY I ODPOWIEDZIALNY ZA SYTUACJĘ I WSZYSTKIE NIESZCZĘCIA, JAKIMI DZISIAJ TRAKTOWANI SĄ POLACY W KRAJU I NA ŚWIECIE.

Nawet małpy w klatce się tak nie zachowują…

Brat Nataniel Kapner: Czemu Izrael nie powinien istnieć

Grecki minister odmówił udziału w konferencji w Gruzji, która zrównuje hitleryzm z komunizmem

Putin wini KK za skrzywianie historii Rosji

:)) Kijów liczy straty z utratą Krymu, a Moskwa unieważniła Krymianom zobowiązania wobec pożyczek ukraińskich

Reporterka RebelMedia na oszczerstwa od lewactfa po relacji z  Charlottesville

PB: Cenię Faith Goldy za świetne raporty z wydarzeń przeinaczanych/przemilczanych przez ściervomedia, np. prawdziwe oblicze nachoćcuf i ich protekcja przez żonty i suszpy „Zachodu”, lewackie ustawki żontu lokaja żydłactfa, Justina Trudeau, a ostatnio jedna z nielicznych obiektywnych relacji z Charlottesville. To dzięki Rebel Media wiemy, że nie jest cacy z nachoćcami muślimskimi w Kanadzie i mają protekcję służb! Np. policja wpisuje bykom „dziecko” w dokumenty, a ci idą do podstawówki i dowalają się do 13-letnich dziewic…

Kwestionowanie polit-poprawnej rzeczywistości przez RebelMedia jest niczym nowym i dziw, że te kanadyjskie media przetrwały. Może dlatego, że właścicielem jest żydowski syjonista (entuzjastycznie popierał kandydaturę Trumpa). Toteż po Charlottesville podejrzany jest dla mnie wściekły atak na RebelMedia przez guvny nurt i politykieruf w Kanadzie i W. Brytanii, gdzie wybuchł skandal po konflikcie właściciela z parą jego reporterów.

Może chodzi o to, że brytyjscy reporterzy RebelMedia wpadli na trop handlu żywym towarem przez Koszer Nostra w W. Brytanii, na co nieopatrznie nastąpił Jacek Międlar i dostał z tego powodu „specjalny nadzór” żydowskiego wydziału brytyjskiej straży granicznej na lotnisku?

Nakręcili film pornograficzny w kościele. Holenderska prokuratura umorzyła sprawę

Niemcy: dziennikarz skazany na 6 miesięcy więzienia za artykuł o współpracy muzułmanów z hitlerowcami

PB: Żydłactfo w akcji… Uskuteczniało to (i zagładę współplemieńców w Szoa) rękoma Niemców i in. nacji, a teraz tuszuje i wpoczwarza prawdę, knebluje i więzi prawdomówców, a podstawia frajerów jak Polaków za swoje zbrodnie. Współpraca żydłactfa z islamem to nie ewenement. Obecnie exploatują wahabizm i radykalne odpryski do „wojny z terrorem”, tworzenia zbrojnych ramion typu Al Kaida i ISIS w wojnie przeciw gojom,  no i do szerzenia nienawiści  i destabilizacji społeczeństw Zachodu poprzez fałszywe flagi islamistycznych ataków terroru i fali nachoćczych.

O zbrodniczej współpracy syjo-hitlerowców (i żydłactfa w ogóle) z islamem piszę tu:

NATO na Bałkanach

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Masowe oszustwo o masowej przemocy

Operation Danish Cartoons

Jabłonowski – Zamach w Barcelonie… czy to normalność

PB: Z tym „bohaterskim” zastrzeleniem islamisty przez policję to nie tak hopla, Panie Olszański. Rutyną fałszywych flag jest  likwidacja frajera, żeby nie wydało się, że został zwerbowany/zmanipulowany/sterowany/wykorzystany przez żydo-suszpy.

Brat Nataniel Kapner: Żydłactfo prze na konflikt z Koreą Płn., lokaj Trampek posłusznie potakuje

Nowy sąsiad Polski w miejsce Ukrainy?

Projekt państwa „Ukraina” sprzed 150 lat, wdrażany w rozmaitych wersjach w XX w., dobiegł swego logicznwgo końca, doprowadzając do rozpadu kraku, wojny domowej i śmierci dzies. tys. osób, w tym dzieci, kobiety i starcy. Proces ten jest nieodwracalny. […] ideologia „ukrainizmu” okazała się nieprzyjazna ludziom, wymieszana z ksenofobią (rusofobia, antysemityzm, polonofobia) i neo-nazizmem (ideologia narodowej wyłączności i wyższości)

Mapy ani nazwy nowego tworu nie ma, Republika Ługańska (przy wsch. granicy) nie popiera propozycji. Stolicą miałby być Donieck, a Kijów miastem prowincjonalnym.

Flaga dla nowego tworu, wzorowana na sztandarze hetmana Bohdana Chmielnickiego. Na szczęście zwolennicy nowego państwa z Donieckiej Republiki usunęli znamiona wierności Rzeczypospolitej.

W-szawa: Kalksztajn spotkał się ze swoimi — nieprawdopodobnie miłe spotkanie, pełne wzajemnego zrozumienia

USrael buduje bazę marynarki wojennej na Ukrainie — co na to Rosja?

Moskwa do Waszyngtonu: łapy precz od Wenezueli

Jak USrael „zabezpiecza” Europę przed Rosją

To straszne! ALE MAM W DU..IE TO CO STAŁO SIĘ W BARCELONIE

Żydzi i nie-żydzi czyli Powstanie w Gettcie Warszawskim

Jabłonowski: Kara śmierci jest słuszna

Relacja Polki w Barcelonie: Hiszpanie nie mieli świadomości ogromnego zagrożenia zamachem

PB: Nie mieli, bo jeszcze nie zrozumieli: (1) fałszywe flagi „islamistyczne” reżyseruje żydłactfo, (2) nachoćctfo realizuje toże żydłactfo. Od czasu masakry fałszywej flagi mosiadowej w Nicei, mosad preferuje auta i ciężarówki, w tym zdalnie sterowany tir z Polski na ryneczku świątecznym w Berlinie. Masakra autem po tłumie (wszystko jedno czy Antify czy nie, ale ludzi) w Charlottesville to samo: mogła być wykonana poprzez system sterowania zdalnego, instalowanego od ok. 2008 r. we wszystkich autach produkowanych na Zachodzie i bodajże japońskich.

Przy obecnej umieralności, Ukraińcy wymarliby za 100 lat

Ukraina: CIA szkoli sabotażystów na misje na Krymie i w Donbasie

Doradca Putina: Małorosja i Noworosja na Ukrainie powinny powrócić do Rosji

Katastrofalne skutki: Rosja ostrzega USA by nie zaatakowało Korei Płn.

Putin: Papież Franciszek nie jest człowiekiem Boga, promuje agendę lewicowego rządu światowego, chce polityki jednego dziecka  w Europie, jednego światowego banku i religii…

Niemiecki sołtys zablokował przejście graniczne! bo POLACY TO ZŁO…EJE?!

:)))) Die Welt oskarża UE o stosowanie podwójnych standardów wobec Polski i Węgier

Młodzież Wszechpolska pozwie Obywateli RP za „polskie Hitlerjugend”

PB: To też z żydłackiego planu „polityki tożsamościowej”, jak w Charlottesville, Virginia, przedtem w przepychankach w Polin między „faszystami”/”nacjonalistami” a jewropejsatymi ustępowcami 🙂

W Smoleńsku nikt nie zginął!

PB: Wszystko jedno gdzie skończyli życie wg planu żydłackiego skłócania Polaków w popisdzielstfie. Kolportowanie tego dokłada się do planu (tak jak kalksztajnowe miesionczkowanie), odwraca uwagę od bieżączek poważnych i realizacji zagłady narodu polskiego.

Andrzej Szubert: W Smoleńsku zginęła w operacji fałszywej flagi z rąk CIA agentura okupanta. Cel – szczucie na Rosję.  Idiotów nadal zajmujących się Smoleńskiem odsyłam do sekty Singera i na miesiączki organizowane przez PiSrael. Wymysły agentów wpływu i użytecznych idiotów, że w Smoleńsku nikt nie zginął, mają jeden cel – zawracać głowy Polaków smoleńskimi pierdołami.

Jedna odpowiedź to “Jerzy Zięba: jak przywrócić władzę Narodowi Polskiemu… Konstytucja 1935 r. obowiązuje, władze mamy nielegalne i Niemcy nie wypłacą odszkodowań”

 1. […] . . Na tę szajbę dał się nabrać nawet Jerzy Zięba, propagator metod naturalnego leczenia. https://grypa666.wordpress.com/2017/08/16/jerzy-zieba-jak-przywrocic-wladze-narodowi-polskiemu-konst&#8230; . Uwiarygadnianiem niepoważnego chrabjego Potockiego zajął się też zawodowy aktor, pupilek […]

Sorry, the comment form is closed at this time.