Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Uzurpatorski prezydencie Duda, dintojra traktuje Polaków jak Talmud przykazał: jak bydło

Posted by grypa666 w dniu 10/08/2017

Spis treści

ALARMY i ALERTY

Cześć i chwała Romanowi Dmowskiemu

Rola Piłsudskiego w „cudzie nad Wisłą”

Mus znać

Bieżączki poważne

Miglance

Katolik Ambroży Mejer: DNO i kilometr mułu w watykańskim SZAMBIE!

Co sądzę o proroctwach

Uzurpatorski prezydencie Duda, dintojra traktuje Polaków jak Talmud przykazał: jak bydło

†††

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNEDzięki za zaufanie w selekcji celów… Ostatnio wasze datki poszły na parę akcji, w przygotowaniu dalsze. Dzięki darczyńcom i organizatorom!

†††

ALARMY i ALERTY — patrz także wpis poprzedni


HIPER-ALARM Kanada:  1-szy w świecie gatunek zwierzęcy GMO w sprzedaży — łosoś

PB: Pikante detale z CBC Radio:

 1. Raporty z badań wpływu na zdrowie człowieka wyłącznie z korporacji i utajnione, a mimo to produkt zatwierdzony przez żont ottawski!
 2. Produkt nieoznaczony GMO, by „nie wprowadzać konsumenta w niepokój” BUHAHA
 3. Zanim oficjalnie ogłoszono sprzedaż, łosoś GMO był kilka mies. w sklepach i w daniach restauracyjnych… Konsumenci oburzeni, że wprowadzono ich w błąd.
 4. 80% Kanadyjców żąda oznaczania produktów GMO.
 5. 1-szą partię 4 t łososia GMO, którą bezwiednie skonsumowali już Kanadyjcy, wyprodukowała i wepchnęła na rynek Kanady firma USraelska z hodowli w Panamie, czyli produkcja w kraju o niskich standardach, żeby wepchać do kraju o wyższych standardach!
 6. Ta   firma buduje już w Kanadzie zakłady hodowli łososia GMO .
 7. Lobbysta ż-żarcia GMO, prosorek z USraela zapewnia o bezpieczeństwie… na podst. badań rozrodczości łososia GMO! Ani słowa o wymykaniu się łososia hodowlanego i krzyżowaniu z dzikim łososiem! Ani o skutkach GMO na zdrowie człowieka! Entuzjastycznie zapowiada zwierzęta GMO dla gojów: mleko z krów GMO, świnie, kury…

Oto NWO właśnie… Ww. firma połamie se zęby; wobec braku oznaczania GMO, Kanadyjcy przestaną kupować nawet radioaktywnego (po Fuku) dzikiego łososia. Przy okazji zakupów stoję przy półkach z łososiem i trąbię o tym, teraz dodam o GMO. Ale pozostaje możliwość produkcji GMÓvna w Kanadzie i zmyłkowego marketingu globalnie jako „kanadyjskiego” łososia, który miał dotąd reputację lepszą niż „atlantycki”.

ALARM Jacek Międlar: Wymiar (nie)sprawiedliwości na usługach polonofobów!

WKRÓTCE SZCZEGÓŁY – Weź udział w patriotycznej konferencji:

Bo podatki trzeba przemyślećPo to, między innymi, konfederaci spotkają się na Podhalu (Nowy Targ i Zakopane) 11 i 12 września.

Jak dyskutować z adwersarzem bez ulegania skłócaniu — Redaktor Marek Podlecki i Dr Zbigniew Kękuś dają przykład

SUPER-ALARM Polakom ku przestrodze: Krwawe rozruchy w Charlottesville, Virginia

PB: Sytuacja podobna do tej w Donbasie parę lat temu, gdy oliparchy kijowskie napuściły neo-banderowców na Donbasiaków. Bracia Koch (węgiel, ropa, papier…) znacznie powiększyli fortunę ojca, który wzbogacił się na kontraktach dla hitlerowców i Stalina. O Sorosie nie muszę pisać. Sytuacja identyczna jak w obecnych przepychankach w Polin: goje „lewaccy” kontra „prawica” narodowa w przepychankach we W-szawce, obie strony sterowane przez żydłactfo.

Fundamentalne pytania:

 1. Na jakiej podstawie gubernator Virginii wprowadził stan wyjątkowy? — zmyłkowa wiadomość od agentury Sorosa, poparta starym nagraniem krwawych rozruchów?
 2. Kto zawołał Antifę (bez pozwolenia na kontr-manifestację) i następnie rozkazał usunąć się Gwardii Narodowej i policji, dając wolną rękę Antifie??

ALERT Nieudana agenturalna próba rozwałki grupy patriotów-specjalistów od gospodarki i finansów

Drogi Panie Piotrze I Wszyscy Sprzymierzeńcy Moi. Po próbie rozwałki naszej konfederacji przez agenturę musiałem dojść do siebie. Jednak miałem sporo osób, które w krytycznych momentach mnie wsparły tym “Józek nie poddawaj się”. Dlatego za ważne działanie uznali promocję tej broszurki którą dołączam:
Dusza duszy nie zawsze dość szczegółowo popatrzy w oczy. Tak było i tym razem. I tak:
– Rozwiązaliśmy fudację KoRReUs i pożegnaliśmy wszystkich warszawskich doktorków. Na dwa lata zablokowali rozwój konfederacji a w końcu zaczęli ją rozwalać.
– Wynieśliśmy się z Warszawy
– Ponownie (aby mieć osobowość prawną, pieczątkę i konto bankowe) założyliśmy stowarzyszenie zwykłe z siedzibą w Lublinie. Strona w budowie.
– Zaczynają wracać starzy konfederaci, których zraziło działanie dr. Kisila.
 
Tak jak wspomniała Pani Otylia podczas przygotowywania naszych spotkań na Podhalu  kąpię swoją lechicką duszę w święconej wodzie. Proszę mi zatem to wybaczyć, bo dalej staram się być przytomny.
Dołączam wstępną wersję agendy spotkania i proszę o nie rozpowszechnianie jej. Osoby “z górnej półki”  które zapraszamy życzą sobie osłony politycznej Prezydenta Dudy. Ryszard wystąpił o patronat. Sądzę, że w najbliższych dniach sytuacja się wyklaruje. Dla mnie – pomimo osobistej znajomości z prof. Janem Dudą – będzie to też kolejny dyskomfort do przełknięcia. Chyba wiecie po co to robię. Treści, które propagujemy “warte są mszy”.
 
Proszę to papieskie “nie lękajcie się” potraktować dosadniej czyli “nie lękajcie się żyda”.
 
Jak zapewniają organizatorzy stowarzyszenia, powstało ono po to aby promować model koncepcji ustrojowej naszkicowany w dołączonej broszurce. Dobrze zatem by było aby ją upublicznić. Czy jesteśmy we właściwym czasie – tego nie wiem, ale trzeba siać. Pozdrawiam Was serdecznie. — Józef Kamycki
Zdzisław Jankowski: Panie Józefie Kamycki! Kaczyński z trybuny sejmowej nie dawno powiedział. My jesteśmy panami! Tylko nie powiedział, kto to jesteśmy my! Chociaż ja wiem kto to jest on! My Polacy, dla niego jesteśmy niewolnikami! Niewolnik nie może mieć swojej własności, nie może mieć armii, banków, broni, swojego polskiego rządu itp. Dlaczego?  Dlatego, jak Pan napisał, jest wszystko na sprzedaż…

ALARM Dr Jaśkowski za to stracił prawo wykonywania zawodu?

ALARM Bail In — bandyckie prawo, zalegalizowany rabunek twoich oszczędności

Głosowanie sejmowe nr 30 w dniu 20 maja 2016 r. ws. przyjęcia nowej ustawy o BFG:

klub / koło sejmowe liczba członków głosowało za przeciw wstrzymało się nie głosowało
PiS 233 221 221 12
PO 138 128 11 117 10
Kukiz’15 36 30 9 4 17 6
.Nowoczesna 29 25 25 4
PSL 16 14 13 1 2
niezrzeszeni 4 4 3 1
WiS 3 3 3

Kryzys finansowy z roku 2008 to jednak tylko ciche preludium przed nieuchronnie zbliżającym się bezprecedensowym załamaniem systemu światowych finansów. To załamanie jest nieuniknione, ponieważ współczesny (ukształtowany w ciągu ostatnich trzystu lat) model funkcjonowania bankowości jest w swojej istocie globalną piramidą finansową, która musi runąć. […] Przymusowe wdrażanie mechanizmu Bail In we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej jest niczym innym, jak przygotowywaniem do zalegalizowanej, rozłożonej na lata mega-grabieży. […] jaki charakter ma Unia Europejska, która z jednej strony rzekomo troszczy się o polską demokrację i Trybunał Konstytucyjny, a z drugiej zmusza do wprowadzania sprzecznych z fundamentalnymi prawami człowieka, niekonstytucyjnych przepisów pod groźbą kary?

[…] Cypryjski eksperyment z konfiskatą depozytów pokazał, że z europejskimi narodami można zrobić już wszystko. Na wszelki wypadek przygotowane są już ustawy pozwalające na legalne użycie siły przeciwko społeczeństwu w przypadku jakiegokolwiek buntu.

Jak uchronić się przed bail in…

Kto jeszcze nie wie,  może zamówić u mnie wysłanie informacji jak się chronić przed bail-in. Po wpłacie datku z dopiskiem „bailin” na moje konto, wyślę pakiet informacyjny.

 

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Cześć i chwała Romanowi Dmowskiemu

Marcin Skalski-Truskolaski

Wojciech Olszański i Damian Bieńko

Jaki naprawdę był Roman Dmowski

W 153. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych Polaków jego niezwykłą historię opowiada doktor Krzysztof Kawęcki.

Polscy patrioci w dużej mierze poznali już mowy polityczne Romana Dmowskiego. Czytali jego książki, zachwycali się przemówieniami. Rozumieją jak wielki wkład miał ten człowiek w budowę odrodzonej Ojczyzny. Jednak życie prywatne założyciela Narodowej Demokracji dla wielu jest nadal zagadką. Jaki naprawdę był Roman Dmowski? Czym zajmował się w dzieciństwie? Jak się uczył? Ilu miał przyjaciół? Co myślał o swoich przeciwnikach politycznych? Jaki był jego stosunek do kobiet? Iloma językami władał? Dokąd podróżował? To pytania, które w pierwszej chwili mogą wydawać się nieistotne, lecz po głębszej analizie okażą się kluczowe dla lepszego zrozumienia tej niesamowitej postaci.

Działacze liberalnej lewicy starają się przedstawić Dmowskiego jako ksenofoba, faszystę i politycznego „dinozaura”, jednak nie mogą być dalej od prawdy! Roman Dmowski znał szereg języków obcych, którymi biegle posługiwał się podczas swych podróży. A zwiedził niemal cały świat! Był człowiekiem nowoczesnym, a nawet wyprzedził swoją epokę. Doskonale znał Europę. Bywał też w obu Amerykach i na Dalekim Wschodzie. Każdy wyjazd potrafił przekuć w wiedzę i cenne kontakty. Będąc w USA otrzymał doktorat honoris causa na Uniwersytecie Cambridge, ale wybitni profesorowie i artyści odwiedzali Dmowskiego także w Polsce. Przyjaciele widzieli w nim człowieka o wielkiej wyobraźni i żelaznej woli, słynącego z poczucia humoru i ciętego języka.

†††††††††††††††††††††††††††

Rola Piłsudskiego w „cudzie nad Wisłą”

skompletował Ambroży Mejer

100. rocznica powstania Komitetu Narodowego Polskiego

15 sierpnia 2017 – oficjalnie obecnie obchodzimy Święto Wojska Polskiego kojarzone z Bitwą Warszawską 1920 r. Nie wspomina się jednak w tym zgiełku propagandy, że właśnie tego dnia dziś przypada 100. rocznica utworzenia Komitetu Narodowego Polskiego powstałego w Lozannie 1917 r. Od 1918 r. Komitetowi podlegała Błękitna Armia i jej dowódca gen. Józef Haller. Do najaktywniejszych członków założycieli KNP należeli – poza prezesem Romanem DmowskimIgnacy J. Paderewski, hr. Maurycy Zamoyski, Erazm Piltz, Władysław Sobański, Konstanty Skirmunt, Marian Seyda, Jan M. Rozwadowski oraz wielu innych działaczy, głównie z obozu narodowo-demokratycznego.

Celem Komitetu było odzyskanie przez Polskę niepodległości, dzięki pokonaniu Niemiec i ich sojuszników, poprzez zaś – działalność dyplomatyczna i wojskowa. Dzięki właśnie temu organowi patriotów za sprawą intensywnej, ofiarnej pracy ich działaczy doprowadzono do międzynarodowego usankcjonowania postanowień Traktatu Wersalskiego z wolną Polską, naszą Ojczyzną, co miało miejsce w dniu 28 czerwca 1919 r. Warto o tym wiedzieć – patrz więcej w załączniku. A dzisiaj 15 sierpnia propaganda głosi, że Józef Piłsudski zwyciężył w Bitwie Warszawskiej niemal na pierwszej linii frontu, a faktycznie nie był tam nigdzie obecny. Tylko w obecnym liberalnym ustroju po hucpie 1989 r. wielkiego „przełomu” niepodległości możliwe są takie kłamstwa, gdy o tym czasie „wskrzesiciela” naszej Ojczyzny nie było nawet w Warszawie. Zwróć uwagę, jak nas z tupetem bezwstydnie okłamują, ile w tej propagandzie jest przekrętów, przeinaczeń, które łamią naszą przyrodzoną godność bycia na prawdzie. A jakie są fakty? – gdzie jest prawda. „Cud nad Wisłą” – o tym jest milczenie.

Stan Bitwy Warszawskiej

W przededniu rozstrzygającej bitwy, w atmosferze niepewności i załamania, 12 sierpnia, Piłsudski wręczył premierowi Witosowi sporządzony na piśmie akt swego zrzeczenia się godności zarówno Naczelnika Państwa, jak i Naczelnego Wodza, po czym wyjechał z Warszawy. Witos schował dokument do sejfu i nie zdecydował się , aby w krytycznym dla państwa momencie upublicznić decyzję Piłsudskiego. Marszałka zabrakło zatem w atakowanej przez bolszewików stolicy w kluczowych dniach najbardziej zaciekłych walk. Co zatem zrobił Piłsudski, który jak wiemy ze wspomnień jego najbliższych współpracowników był załamany i przygnębiony odwrotem i klęskami polskich wojsk? Z pamiętników jego żony Aleksandry wiemy, że prosto z zagrożonej stolicy pojechał do niej i do córek, które wcześniej ewakuował pod Kraków. Następnie dotarł do Puław by stanąć na czele części wojsk, przeznaczonej do ataku z południa. W tym czasie, pomiędzy 12 a 16 sierpnia, gdy ważył się los Polski działaniami wszystkich polskich armii na  frontach dowodził szef sztabu, generał Tadeusz Rozwadowski. I to on w pierwszym rzędzie, jako doświadczony i profesjonalny wojskowy – był autorem planów bitwy warszawskiej, które zaakceptował Piłsudski. To również gen. Rozwadowski dowodził samą bitwą z centrum dowodzenia w stolicy kraju, w tym koordynował działania 5 armii generała Sikorskiego na północ od Warszawy. 

Fragment listu dymisji Józefa Piłsudskiego: Przed swym wyjazdem na front, rozważywszy wszystkie okoliczności nasze wewnętrzne i zewnętrzne, przyszedłem do przekonania, że obowiązkiem moim wobec Ojczyzny jest zostawić w ręku Pana, Panie Prezydencie, moją dymisję ze stanowiska Naczelnika Państwa i Naczelnego Wodza Wojsk Polskich.” Pełen tekst aktu złożenia dymisji Piłsudskiego

Pozostawał problem Józefa Piłsudskiego, który był równocześnie Naczelnikiem Państwa, czyli prezydentem, i Wodzem Naczelnym. Przywódcy Ententy uważali, że takie łączenie stanowisk jest szkodliwe i najchętniej odsunęliby Piłsudskiego od dowodzenia.

Trzeciego dnia pobytu w Warszawie gen. Weygand pisał do marszałka Focha: „W dzień mego przyjazdu, po złożeniu po południu wizyt miejscowym władzom, zawezwano mnie do Belwederu, gdzie odbyłem rozmowę z marszałkiem Piłsudskim, która przeciągnęła się od dziesiątej wieczór do piętnaście po pierwszej w nocy. Przez trzy godziny Marszałek mówił o sobie, o swych zwycięstwach, o trudnościach wojskowych, o pomocy, którą można by mu przynieść. Nie zrobił na mnie ani na chwilę wrażenia przywódcy, którego ojczyzna jest w niebezpieczeństwie i który zdecydowany jest rozkazywać, narzucać swą wolę, wymagać. Narzeka na sojuszników, na łączność, na tyły; uważa, że jedynie interwencja wojsk alianckich zapewnić może zbawienie. Nie dowodzi on jednak w sensie, w jakim nauczył mnie Pan nadawać znaczenie temu słowu; brak tu jest stanowczych rozkazów, kontroli, dyscypliny”.
Piłsudski zapytał Weyganda w czasie tej rozmowy, ile przywiózł dywizji, a gdy usłyszał, że przysłanie wojsk alianckich do Polski nie wchodzi w rachubę, nie ukrywał niezadowolenia. Wysłuchał rad gen. Weyganda, aby się okopywać i tworzyć linię obrony, ale nie zamierzał się do nich zastosować. Obaj rozmówcy zrobili więc na sobie raczej marne wrażenie. …./…./ 
Więcej jest na rzetelnych stronach linków.

Generał Weygand 21 sierpnia 1920 r., żegnając się z Warszawą, pisze tak: „To zwycięstwo, które jest powodem wielkiego święta w Warszawie, jest zwycięstwem polskim. Operacje wojskowe zostały wykonane przez generałów polskich podług polskiego planu operacyjnego. To bohaterski naród polski sam siebie uratował”. W tych dniach na czele narodu stał prezydent rządu obrony narodowej Wincenty Witos z pełnią całej władzy wynikającą z pisma dymisyjnego Józefa Piłsudskiego. /…/

O roli Piłsudskiego  – prześlij komuś ten link i zrobisz mu frajdę.

†††††††††††††††††††††††††††

MUS ZNAĆ

[2015 Corbett Report] Info-manipulacja w NWO

[Corbett Report] Mechanizm zniewalania i kontr-mechanizm dla nas: Wyuczona bezsilność, wyuczony optymizm

[2012 CorbettReport] Krótka historia fałsztwych njusów (fake news)

[2012 CorbettReport] Zbrodniczy Google udaje, że cenzurę netu narzucają rządy

Filary państwowości naszej

Globalna władza chazarska: banksteria, lubawiczery…

PB: Obyś miał rację!

Andrzej Szubert: Piotrek, historia pokazała, że żadne imperium nie jest wieczne, a byle przypadek może rozwalić najlepsze imperialne plany. Znam mentalność światowego żydostwa, jego szowinizm, rasizm, żądzę panowania nad światem. I jego przebiegłość i talent manipulowania gojami. Ale takie np. papiestwo u schyłku średniowiecza było dokładnie takie samo – żądne władzy nad całym światem, pełne nienawiści do wszystkich niekatolików i przekonane o swej wyjątkowości potędze i wszechmocy. I akurat wtedy, gdy konkwistadorzy rozbijali imperia Inków i Azteków i zwozili do Europy ogromne skarby, z których spora część lądowała w Watykanie, a papieże dzielili Amerykę południową i środkową na strefy wpływów hiszpańskich i portugalskich, i gdy w ślad za konkwistadorami a niekiedy z przodu przed nimi szli jezuici i inne psy papieskie, aby Indianom narzucać papieski, katolicki NWO, wtedy wydawało się, że potęga papieska, potęga Watykanu jest nie do złamania na całą wieczność. I gdy w tym samym czasie  w Witemberdze szeregowy niemiecki mnich przybijał w 1517 roku jego 95 tez do drzwi kościoła nikomu nawet do głowy by nie przyszło, że to początek końca potęgi papiestwa. Bo w jaki sposób mógłby zwykły szeregowy mnich zaszkodzić potężnemu papieżowi, przed którym na kolana padają monarchowie. A jednak niewiele lat później cała północna Europa wyrwała się spod władzy papieskiej.

Imperium banksterów musi upaść jak upadło papiestwo, jak upadł Rzym, imperium Mongołów i wszystkie inne imperia. Zawali się pod wpływem niewypłacalnego bankructwa. Wprawdzie było to w planach banksterów – ogromny kryzys i załamanie światowej gospodarki, ale miało to nastąpić w sytuacji, gdy już mieliby podbity cały świat. Przypadek jednak sprawił, że gdy 11 września 2001 operacją faszywej flagi zaczęli ostatni etap podboju świata (III żydowską wojnę światową), na Kremlu marionetkę Jelcyna zastąpił Putin. Wytypowany zresztą przez żydowskiego oligarchę Buieriezowskiego. I gdyby Putin był popychadłem jak Jelcyn byłoby już po ptokach. Rosję rozbiliby wg planów na kilka więszych i mniejszych kawałków i Chiny byłyby wtedy wzięte w dwa ognie – od strony morza przez lotniskowce i od północy przez postrosyjską, żydo-banksterską Mandżurię.

Putin marionetką nie okazał się, wszelkie próby odsunięcia go od władzy spełzły na niczym, a Rosja z bankruta stała się na nowo potężnym supermocarstwem.

Sprawę Chin widzę całkiem inaczej. Chińczycy są narodem ambitnym i dumnym z własnej historii. Nazywają swój kraj państwem środka – uważają bowiem Chiny za środek wszechświata. Ich historia zna wzloty i upadki. Europa w wiekach XVI, XVII i XVIII robila „wynalazki” znane w Chinach niekiedy już od ponad 2 tysięcy lat. Potem Chiny stanęły w miejscu, dały się nawet technicznie i cywilizacyjnie wyprzedzić a nawet zwasalizować Anglii (wojny opiumowe). Najechane później częściowo przez Japończyków, wyzwolone przez Mao, po kilkudziesięciu latach siermiężnego komunizmu postanowiły stać się pierwszą potęgą przemysłową świata. I tylko dlatego wpuściły do siebie usraelski kapitał. Gdyby nie chcieli , nie wpuściliby usraelitów! Ale postanowili pobić gospodarczo usrael jego własną „bronią”. i rzeczywiście – obecnie są pierwszą gospodarką na świecie. Otwarcie się Chin na żydo-kapitalizm, przy państowej kontroli kluczowych gałęzi gospodarki miało keszcze jeden pozytywny skutek – studenciakom którzy protestowali na placu Niebiańskiego Spokoju sfrustrowani sytuacją wewnętrzną otwarto drzwi ekonomiczne do zaspakajania własnych ambicji. Wielu z nich dzisiaj należy do warstwy średniej, są menadżerami lub kręcą własny biznes. Zamiast robić rewolucję robią miliony. Tak się kanalizuje aktywne jednostki.

Bandyci parokrotnie próbowali w Chinać wywołać kolorowe jewrolucje – sam o tym wiesz. No i te wielokrotne próby z kilku ostatnich lat załamania „chińskiej” giełdy. Chiny musiały parokrotnie na kilka dni giełdę zamknąć. Ale dzięki kontroli państowej części sektora bankowego gospodarka Chin nie załamała się, jak to miało miejsce w usraelu w 1929 roku, gdzie najpierw był krach giełdy a potem wielki kryzys. Chiny te ataki na giełdę odparły. Ale to jeszcze bardziej pchnęło je w stronę Rosji.

Sojusz Rosji i Chin to gwóźdź do trumny żydo-banksteryzmu. Bo nawet gdyby banksterzy teraz zdecydowali się na wywołanie światowego załamania gospodarki, Rosja to przetrwa! Ma dość ropy i gazu, a żywnościowo też jest już niezależna od żydo-zachodu.

I mają banksterzy problem – jeśli padnie gospodarka żydo-zachodu, a ona padnie nawet wbrew ich woli, gdyż jest tak skonstruowana że runąć musi z powodu niewypłacalnych długów, Rosja dla milionów stanie się wzorcem i symbolem, jak należy organizować gospodarkę. Załamanie się gospodarki żydo-zachodu wywoła ogromne protesty i zadymy. Nie byłoby to dla bandytów problemem, gdyby tak było na całym świecie. Ale z Rosji może do różnych krajów pójść pomoc w podniesieniu się z upadku i zerwania sią z łańcucha żydo-banksterii.
I to będzie ich koniec. Padną jak padło papiestwo, które dzisiaj politycznie jest zerem.

PB: Historia pokazała, że mimo doraźnych pozorów, fakty w końcu okazują się na korzyść żydłactfa. Wojny toczą się przede wszystkim  o świadomość, a w tym żydłactfo wyprzedza ludzkość o lata świetlne. Oto garść przykładów, czemu twe argumenty nie trzymają się kupy.

Wychodzę z założenia, że żydłactfo nie zrezygnuje ze swych planów NWO, bo są one w chorych mózgach wyryte religijno-ideologicznie, w rasizmie-szowinizmie nieporównywalnym do czegokolwiek znanego w ludzkości. Największe masowe zbrodnie i ludobójstwo współczesne „zawdzięczamy” tej grupie. Historia wykazała, że jaka by nie była sytuacja systemowa, żydłactfo jak oliwa na wierzch wypływa. Najnowsze przykłady: wybory i polityka w USraelu i Polin — lud myśli, że wybiera swoich i jest lepiej, podczas gdy u władzy pozostają lokaje żydłactfa i jest gorzej (klaun Trampek, „weto” Dudy…).

Uważany przez zbyt wielu za sukces czysto chiński, rozwój Chin zaplanowali i wdrożyli banksterzy, począwszy od oświadczenia wszem i wobec ok. l. 1980-ych, że tera qrva globalizm. Ma się on nadzwyczaj dobrze, a zaczął się od przenosin produkcji  zachodnich ż-korporacji z ż-Zachodu do Chin, przy astronomicznych nakładach banksterskich na „rozwój” Chin, tj. judaizację i materializm kosztem kultury i ducha chińskiego. Widzę to w „imigrantach”-milionerach chińskich w Kanadzie… Jak myślisz, kto jest u władzy w Chinach — sprzedajni zjudaizowani materialiści, czy lud wierny swym tradycjom?

Przenosiny z USA do Chin były wstępem do zaplanowanego zatopienia galery USrael. Podobnie Jedwabny Szlak posłuży całkowitemu podporządkowaniu gospodarek, handlu i zaopatrzenia Europy  w ż-korporacyjną tandetę i trucizny — etap wtórny wzgl. banksterskiego panowania nad finansami. To jest atak „od wschodu” (spoko koneczne pojeby, nic to nie ma wspólnego z „bizantyzmem”). Zaś „od zachodu” macie już CETA, uwertury do MiędzymoŻa i „bezpieczeństwo” energetyczne gwarantowane buhaha przez USrael.

Dolar miał być makulaturą wg planu banksterskiego, z przesiadaniem się na konia pekińskiego. Chazary za cwane, żeby nie przewidzieć reakcyjnych unii walutowych. Widzę je raczej jako dowody na realizację planu niż kłody w jego realizacji.

Dwu- i wielostronne układy w in. domenach — podobnie. Przed II wś. RP miała układ-sojusz z ż-Zachodem — i co? Padażdjom, uwidim… BRICS jest podejrzany wobec członkostwa Indii (w b. dobrych układach z Izraelem, miejscowi lubawicze odegrali kluczową rolę  w masakrach fałszywej flagi w Bombaju kilka lat temu) i Płd. Afryki, (ż-laboratorium genocydu na Białych przez  brudasów).

Nie chodzi o bank centralny Chin, tylko o istniejące już tam od paru-kilku lat filie Wall Street i City of London.  To plus przetorowanie City of London na zarządzanie globalne juanem, walutą już globalną rezerwową, świadczy o rzeczywistych zamiarach i celach Brexitu.

Wspólne manewry wojskowe nic nie znaczą; konstelacje wojskowe i sojusze mogą się zmienić z dnia na dzień, tak jak grom z jasnego nieba spadły sankcje na Rosję po niby przyjacielskim spotkaniu Trampek – Putin. Chiny są obecne wojskowo w Syrii od czasu interwencji rosyjskiej — pomagają Rosji, szpiegują dla banksterii, czy co?

Wymień kategorie realizacji NWO i które się sypią, bo ja tego nie widzę. Junker itp. to doraźna polityka jak ww. manewry wojskowe, być może maskirowka, jak Trampek kontra „państwo w państwie” USrael, czy Duda kontra prezes z kotem. Dopiero jak padną Wall Street, FED i City of London bez zmyłkowej alternatywy, a jewrounia zacznie rozpadać się z powrotem na państwa narodowe z autentycznej woli ludu-suwerena i ludową reprezentacją w rządach, miliony nachoćcuf pójdą won na zbity pysk skąd je żydłactfio nasłało, zaczną się przymusowe szczepienia sanepizd w dupę przez lud, znikną chemoślady, banksterskie bogactfo pójdzie na czyszczenie Fuku i Czarnobyla, dintojra pójdzie przed trybunały ludowe, a GMO i woda z fluorem będą serwowane w pierdlu żydłactfu i ich szabas gojom, to wtedy zaczniemy mówić o waleniu się planu NWO.

Zaczniemy, bo parę pokoleń potrwa oduczyć ludziofcuf naciskać guziki w komórkach i myśleć normalnie, niezjudaizowanie.

Andrzej Szubert: Piotrek – skąd wytrzasnąłeś, że Rotszyldziaki „siodłają” Chiny? Oni po prostu widzą że:

– flagowa galera usrael powoli tonie,
– dolar z powodu odejścia Rosji i Chin we wzajemnych rozliczeniach na juana staje się makulaturą,
– projekt jewrounii załamał się m.in. na nacjonalizmach, których nie potrafili zwalczyć i które nagonką na uchodźców sami rozbudzili,

– Rosja i Chiny zawiązały stały i trwały sojusz polityczny, gospodarczy i militarny wobec którego bandycki zachód jest niczym, bo zdycha pod ciężarem długów,

– usrael skonfliktowany jest ostro z Rosją i Chinami,

I wobec powyższego, widząc że finansowo i gospodarczo zachód tonie i zdycha Rotszyldziaki po prostu chcą załapać się na chińskiego juana. Bo w nim widzą przyszłość. I stąd zrobili brexit, gdyż będąc jewrobarakiem nie mieli swobody ruchów. Nie jestem zbyt dobrze zorientowany w bankowości chińskiej, ale znając zdecydowanie chińskich komunistów zakładam, że trzymają bank centralny ostro za pysk, tak jak Putin trzyma – hehehe – „rotszyldowski” Bank Rosji i rządzi nim dekretami i za pośrednictwem Nabuliny.

Nie zapominaj – gdy Trampek był w Warszawie na Bałtyku trwały wspólne morskie manewry wojskowe rosyjsko-chińskie.

Bandycki żydo-banksterski projekt NWO powoli się sypie. Ostatnio nawet jewrounia, wierny wasal polityczny i militarny usraela zaprotestowała wobec nowych sankcji usraela przeciwko Rosji jakie uchwalił usraelski knesset/kongres. Juncker oświadczył, że jewrounia nie poprze ich, jeśli szkodzić będą jewrounijnej gospodarce. Bo oni wreszcie zrozumieli, że na tych sankcjach żydo-zachód stracił, Rosja za to wyszła wzmocniona.

Na szczycie piramidy NWO nasila się rozłam – Rockefellery nadal chcą iść w kowbojskim stylu militarnie całą naprzód, choć ich galera flagowa (usrael) nabiera wody i powoli tonie. Rotszyldziaki, inteligenci w przeciwieństwie do usraelskich tępaków kowbojów, zmienili kurs i opuszczając strefę dolca i jewro chcą się podpiąć pod chińskiego smoka i jego juana. Oni kierują się głową a nie coltem i bicepsami. Ale robią to tylko po to, aby nie utonąć z dolarem i jewro, gdy żydo-zachód padnie na pysk. Chin nie osiodłają. Chińczycy to też dobrzy szachiści. A ich kultura o tysiące lat starsza jest od nadjordańskiej antykultury.

PB: Pani Otylko, Dziś miałem czas zajrzeć do Wiadomości w świetle proroctw. – Page 25. Wprowadza Pani niesamowity mętlik w serię mniej więcej spójnych rozsyłek swoich. „Wiadomości…” to dyskusyja… oszołomów, którzy doszukują się potwierdzenia proroctw biblijnych w bieżączkach. Poza nielicznymi zdaniami rozsądku (np. że nikt nie jest w stanie prorokować), dominuje niebywała głupota i ignorancja jeśli nie propagandyzowanie przez naszych wrogów. Np. thewordwatcher pisze takie bzdury:

chazarska mafia stopniowo i stanowczo przegrywa swoją władzę nad światem i znając nieco fakty nie myślę, że Rothschildowie kiedykolwiek powrócą do utraconej w wielkim już stopniu władzyZna fakty BUHAHA Rotszyldziaki konsolidują władzę, zacieśniają kontrolę nad Chinami, Brexit jest ich i dla nich w procesie osiodływania Chin, zrobili na szaro Amerykanów w wybiurach: ich Trampek syfilis albo Clintonowa rzerzączka, zalali cywilizację ż-Zachodu nachodźcami na jej zgubę… Władza ż-banksterii i ż-korporacji umacnia się, syjonizm coraz bardziej się panoszy. Ludzkość coraz mniej skuteczna przeciw ich spiskowi ludobójczemu poprzez  GMO, chemizację, radiację, „medycynę” rockefellerowską, niedługo transhumanizm… Żarcie coraz gorsze i metody zabijania pomału po cichu coraz liczniejsze i zaawansowane. Narody coraz durniejsze, resztki władzy ludów znikają na naszych oczach. Nie widzę ŻADNEJ wyrwy w planie NWO sprzed ponad 200 lat.
artykuł Benjamina Fulforda z Japonii, który przez ostatnie kilka miesięcy podawał bardzo wiarygodne informacje o stałym traceniu władzy przez chazarską mafię, czyli Rothschild, Rockefeller, Kissinger, Brzezinski i kilku innych Oszołom wymienia kroplę w morzu z wierchuszki i niższego poziomu globalnej władzy chazarskiej. Pajac Fulford nie raz się podobnie wygłupił …i jest coraz gorzej, zamiast jego „przepowiedni”.
Trumpa, który zdecydowanie walczy z Chazarstwem na całegoJak cholera! 🙂 Cynik, aktor Trampek to kukła żydłactfa do sześcianu! Blog Grypa666 przelewa się od info na ten temat, w tym duracki zachwyt polactfa Trampkiem.
kwestia olbrzymich ilosci złota, o których pisałem kilkanaście miesięcy temu. Tym razem tzw. Stowarzyszenie Białego Smoka ponownie obiecuje zapłatę wszystkich długów i ratowanie w ten sposób całej ziemi.Żydłactfo nie wypuści z łap złota, prędzej podrobi je zubożonym uranem… tak jak nie odda władzy. Nawet gdyby, to złoto przechwyci rzesza szabas-gojów, aktualnie umożliwiająca chazarskie panoszenie. W przypadku obalenia władzy bankstersko-chazarskiej, nie potrzeba oddawać im żadnych długów, bo są lipne.
Trumpa wizyta w Arabii Saudyjskiej, Izraelu i Watykanie odniosła spore sukcesy. — Owszem, dla żydłactfa… Trampek wypełnia globalną politykę syjonistyczą (W. Izrael) poprzez super-agenta syjonistów, swego zięcia Kushnera itp. doratcuf oraz „chrześcijan” syjonistycznych (nad którymi pieją z zachwytu Kowalski & Chujecki). Wizyta zacieśniła konszachty wojenno-grabieżcze: wspólna wojna w Jemenie, nowa strategia wojny hybrydowej  wobec klęski ISIS w Syrii i Iraku, przejmowanie infrastruktury USraela przez „Arabów” saudyjskich… Po „wizycie” jakoś mason Franz nie spuścił z tonu z nachoćcami ani NWO 🙂
Katar znany ze sponsorowania wszelkich ruchów terrorystycznych Islamu został zdecydowanie potępiony przez większość krajów arabskich, z Arabią Saudyjską włącznie. W sponsorowaniu terroryzmu islamistów przoduje żydo-Arabia Saudyjska, gdzie również narodziła się żydłacka wersja islamu, wahabizm — najbardziej skrajna i zboczona. Arabia Saudyjska szkoli imamów wahabickich oraz wojowników ISIS wyższego szczebla u siebie, wspiera ich poza swym krajem, zbroi ISIS itp. grupy terrou, zakłada sieci tysięcy meczetów wahabickich na ż-Zachodzie (z odpowiednimi umożliwieniami od spolegliwych tam żontuf).
Katarowi dostało się, bo zaczął zmawiać się z szyickim Iranem przeciw Saudom i ż-Arabii z większością sunnicką. Gaz skroplony miał przychodzić do Świnoujścia z Kataru, a tu okazuje się, że po wizycie żydałckiego Trampka we W-szawie będziemy dostawać gaz od ż-korporacji w USraelu.
Polska najwyraźniej także odsuwa się od Chazarskiej Mafii — Taa, jak widać z „anulowania” ustawek o scypieniach, GMO, 1066 itd., uników z wywaleniem dintojri na zbity pysk, chymnuf pochwalnych na Trampka, udziału W-szawki we wściekłej nagonce na Rosję i Putina, chołubienia banderowcom i oliparchatowi kijowskiemu…
Niemcy, dotychczasowy wasal Watykanu — Niemcy są w łapskach żydłactfa od czasów Bismarcka jeśli nie wcześniej. Żydłacka obecność jest tam tak silna, że zrobili Niemców kozłami ofiarnymi obu wojen światowych i Holokaustu, w tym bratobójcze Szoa.
 
NWO staje się złym snem ale pojawi się nowy koszmar – mesjasz Chabadu i wojna na Bliskim Wschodzie o Izrael. — WTF! Mesjasz żydłacki, Izrael pępkiem świata — wszystko zaplanowane setki lat temu przez rotszyldziakuf w ramach wdrażania NWO.
Bez odpowiednich komentów kolportuje Pani bzdety wyssane z durnego/agenciurskiego palucha, produkt yntylektuf zmylonych gojów/hasbarników. Obarcza Pani  innych prostowaniem tego, czym się Pani aktualnie podexcytuje. Proszę mnie z tego wyłączyć.

Kiedy robi Pani u mnie wtręty, proszę je oddzielać od mojego textu. To jest chuligaństwo, podobnie jak opublikowanie komentu Szuberta bez mojego, do którego on się odniósł.

Otylia Zigman: Tylko do was, tj. kilku osób to wysłałam po informacje. To dziękuję bardzo, że Pan odpisuje, gdyż ja znam Lubawiczów rządzących na Ukrainie, a to są bandziory! Oni powiązani są z banderowcami no i rządzącymi Polską! Co to ma znaczyć? Taki rząd powinien być przepędzony z Polski!  Bandziory teraz rządzą Polakami?

PB: Lubawiczerowie – przed II wś. sekta ortodoksyjna, przeciwna syjonizmowi tj, państwu żydowskiemu w Palestynie, toteż wymordowana przez syjo podczas II wś. Po wojnie rotszyldziaki i ich syjo ukradli nazwę dla zmyłki i ustanowili  syjonistyczny rabinat lunbawiczerów, który roztoczył kontrolę nad wszystkimi sektami judaizmu na świecie i ma znaczny wpływ bezpośredni na politykę w niektórych państwach (USrael, Ukraina…). Banksteria potrzebuje „lubawiczerów” i vice versa. Toteż umiejscowiłem ich razem w globalnej wierchuszce kompleksu jot.

Trump jak poprzedni prezydęci USraela jest kukłą na ich usługi, nie ma absoultnie żadnej władzy, co widać np. po obecności zięcia, Kushnera, super-agenta rotszyldziaków i syjusiów przy nim w większości działań i przemów prezydęckich. Na inauguracji Trampka, 1-szą przemowę przed kapłanami in. wyznań wygłosił rabin. Większą władzę rzeczywistą ma wicek, chrześcijański syjonista Pence, neokońscy członkowie administracji…
Epizod z tomahawkami Trampka na Syrię był marginalny, szkody minimalne przy uprzednim ostrzeżeniu. Znacznie gorsza jest cicha ekspansja wojskowa ż-NATO i USraela pod granice Rosji i Chin (obecny epizod z Koreą Płn.).

„Żydowska nacja” rządzi całym Zachodem, „arabią” regionu Zatoki Perskiej… Pani wysiłki w Polin dla Polaków na nic, bez podważenia żydłackiej władzy globalnie. Czy w końcu Pani kapuje? [Tak Panie Piotrze rozumiem i uważam, że zbyt wiele jest tego zagrożenia abyśmy mogli wpłynąć na los tego świata, szczególnie we dwoję. – oz]  Największym zagrożeniem jest zagorożenie biologiczne (żarcie GMO, radiacja, scypionki, „medycyna” rockefellerowska, chemizacja, nachoćctfo, transgenderyzm, a w końcu transhumanizm tj. koniec ludzkości naturalnej jak Bóg stworzył. Liczba ofiar gojowskich z takich cichych genocydów znacznie przekracza ilość ofiar cywilnych z żydowojen dynamicznych. Już niedługo wyniesie dziesiątki mln rocznie.

Na „polskie obozy zagłady” już nic Pani nie wskóra. Opinia światowa już „wie”. Potrzeba kontr-wysiłku porównywalnego do nakładów na oszkalowanie Polaków. Nawet gdyby rząd prawdziwie polski zaczął coś poważnego robić w tym, to nie włada globalnymi ścierwomediami, więc może żydłactfu nakukać.

Otylia Zigman: Wiadomości w świetle proroctw. – Page 25. Kto wie, zna różnicę pomiędzy rządzącymi Rothschild’ami a Lubavitch’ami. Także, to znaczy pomiędzy Trumpem? Czy ktoś może opisać jaka to będzie różnica? Ponieważ ja odnoszę wrażenie, że żadna a jeśli będzie to na nie-korzyść dla Goim. Zapewne dalej będą budować Wielki Izrael i mordować niewinnych ludzi, Trump juz pokazał co potrafi zbombardowaniem ważnego obiektu w Syrii. A co wyprawiają rządzący Lubavitch’owie na Ukrainie to wzywa o pomstę do nieba!  Zgraja prawdziwych bandytów i kanali. Jeśli ktoś ma więcej wiedzy i pozytywniejszej, to bardzo proszę opublikować. Polacy powinni być szczególnie zainteresowani bieżącą polityką światową, ze  względu na wmieszanie Polski w ten nieszczęsny proceder, przez żydowską nację rządzącą Polską.

†††††††††††††††††††††††

Bieżączki poważne

Magdalena Żuk: Zatrzymania w Bogatyni

PB: Kozły ofiarne… czy prokuratura na tropie handlarzy żywym towarem? Śledź najnowsze i najlepsze niezależne komenty na Wykopie, np. ten.

Rosja obezwładniła w Syrii USraelskie tomahawki nową bronią elektroniczną

Prezydent na Święto Wojska Polskiego o suwerenności i obronności Polski

PB: Naród suwerenny nie potrzebuje okupacji przez obce wojska i moce. Co do Bitwy Warszawskiej, patrz Rola Piłsudskiego powyżej.

Jacek Międlar: Starcia w Charlottesville, czyli rasizm i czarni niewolnicy w rękach Sorosa i lewactwa

PB: Niezłe wytłumaczenie „wydarzeń” merdialnych wokół „polityki tożsamości”. Ale w Charlottesville nie doszło do starć między Białymi a Czarnymi, co podkreśla perfidię ścierwomedialnej manipulacji, część planu sorosowskiej żydłackiej całości… Nawet w urywku pokazanym przez Międlara nie występują Czarni.  W tym przypadku Soros sprowokował „starcia” między Białymi narodowcami a agenturalną Antifą, przeważająco Białą. Patrz raporty obecnych tam niezależnych dziennikarzy, w alarmie na górze wpisu.

Jabłonowski – Arabia Saudyjska i Bliski Wschód

Czy dlatego politycy zadłużyli Polskę aby sprzedać obcym wodociągi?

Konflikt w Korei skrajnie realny! Kto i po co go prowokuje

Jacek Międlar: Pastorku Chojecki! Maryja to Matka Boga, a nie „jakaś baba”

🙂 TV Republika: Jak powiew świeżego powietrza, „dyletancki” Mistrz Karoń prostuje Gawędziarza Michalkiewicza i Agenta Wpływu Dra Brzeskiego

Michalkiewicz: Unia Europejska to po prostu inna nazwa IV Rzeszy… Zgadza się, tylko że w nie-Gawędziarskim sensie: III Rzesza również była tworem żydłackim dla interesów żydłackich — II wś. w realizacji planu NWO, mordowanie Słowian oraz Żydów niechętnych syjonizmi, profity z wojny i odbudowy, export Żydów europejskich do Palestyny, preludium do utworzenia Izraela i Przemysłu Holokaustu…

Dojczlandia jako państwo Niemców: żadna Rzesza nie była i nie będzie państwem Niemców tylko żydłactfa, tj. dla ich korzyści. Jedynie Karoń wyszedł w tej kwestii bez  bełkotu… podobnie z „państwami” Francuzów, Polaków… Żydłactfo ma talent zaprzęgać najgorsze cechy exploatowanego narodu do realizacji swoich celów. Ma także poprzez hasbarę możliwość tłumienia lub uwydatniania tychże cech zależnie co im pasuje w danej sytuacji.

🙂 „Expert służb specjalnych ż-CIA” Dr Brzeski: Jeśli będziemy mieli gaz skroplony, to będziemy mieli możliwość zasilić całe międzymorze

PB: Bezpieczny i tani gaz ruski po sąsiedzku niedobry? Można było użyć klina dostaw USraelskich na wynegocjowanie niskich cen z Gazpromu. Świnoujścia nie anektują Niemcy, więc będzie kanał dostaw z żydo-„Arabii” i USraela w razie szantażu przez Rosję  (nieprawdopodobne, kto chciaby ryzyka w handlu z grubo ponad 100 mln mieszkańców!).  Kto nam każe zasilać region? Węgry podpisały już umowę z Gazpromem.  Chodzi o płacenie haraczu ż-korporacji braci Koch (USrael) itp. Czemu dla rozwoju regionu nie kazać Jędryskowi pomóc szczelinować łupki upadlińskie, oszczędzić Polakom szkód na zdrowiu i środowisku?

Jeżeli dojdzie do stworzenia wspólnej przestrzeni od Lizbony po Władywostok, to dla USA oznacza to wypchnięcie ich z Europy. — Wręcz przeciwnie, jeśli doszłoby do tego, to tylko za przyzwoleniem i dla korzyści żydłactfa, więc nie bój nic. Raczej pozycja USraela i żydłactfa w jewropie wzmocniłaby się (tak jak z MiędzymoŻem). Po to Trampek pofatygował się do Polin — chyba oczywiste Drze Brzeski…

MusiszToWiedzieć: Przydupasy USraelskich neokonów, fani Macierewicza pochwalają wojnę totalną!

PB: O neokonach dodałem do tytułu, bo mój ulubiony włocławski redaktor ani jego zacni goście-mentorzy mogą nie znać żydłackiego tła IćPotPront — neokońskiego  i syjonistyczno-„chrześcijańskiego” (o czym nie raz trąbiłem na Grypa666).

🙂 Kękuś i Podlecki próbują edukować Rybaka o żydłactfwie w Polin

PB: Jakaś epidemia wśród narodowców? Nadal wierzą w PiS i w Kalksztajna… także Międlar (poniżej) i Prof. RJ Nowak.

Jacek Międlar: „miesiączka” żydokomunistki Holland, antysemita Lis

Wybory Mr Gay Europe 2018 w Polin

Szwecja chce deportować chrześcijankę, która porzuciła islam. W Iranie grozi jej śmierć

1-sze w USA wszczepo-czipy dla pracowników + Represje netu w Chinach

PB: NIe widać różnicy między Chinami podobno innymi od ż-Zachodu, nadzieją na oswobodzenie od NWO.

Woodstock to bród, gó#no i malaria

Matka Polka: Jak państwo traktuje Polaków

Zamordowanym w Halach Mirowskich

Alfabet Jerzego R. Nowaka: „W” – Prof. Bogusław Wolniewicz

Łgarstwa żydo-neokonów o Korei Płn.

Po „apokaliptycznej” zapowiedzi Trumpa, Korea Płn. rozważa atak balistyczny na Guam

Jabłonowski – Kim Ir Sen, Kim Dzong Un i Korea Północna

BUHAHA Wykład Ks. Prof. Guza oburzył „zielonych” lewaków i władze KUL

Dr Zbigniew Kękuś: Kaczyński pozbawia mnie pierwszeństwa w dochodzeniu roszczeń od Niemiec

Adopcje zagraniczne wstrzymane? P. Bednarz dopiął swego?

†††††††††††††††††††††††††††††

Miglance

Nielegalni imigranci złapani na lotnisku w Polsce

Gadowski o zagadkowej śmierci polskich dziewczyn

Nastoletnie Czeszki i ich czarne dzieci

Imigrant w pracy, a Włoch po pracy. Ubogacanie kulturowe w pociągu 😉

„LATAJĄCE MACZETY 2” – czyli ubogacanie W. Brytanii w toku…

††††††††††††††††††††††††††

Katolik Ambroży Majer: DNO i kilometr mułu w watykańskim SZAMBIE!

Przesyłam w zaufaniu, bo nie dla każdego te informacje nadawają się do wglądu strawienia jako „godne” w poprawności dla zapoznania. Przewracają one nagłaśniany w propagandowy porządek poprawności w dążeniu do globalnego NWO – Satanistycznego „raju” na bazie skrywanego programu tekstu talmudu. Do tego ich celu sprzęgnięte są wszelkiego rodzaju instytucje publiczne do rangi autorytetu w tym i KK, którego próba naruszenia wiarygodności traktowane jest w propagandzie za objaw zamachu na nie wzruszoną świętość, jako nie skazitelnie rzetelna rzecz poza wszelką krytyką publicznego ich postępowania. Opanowana jest do tego trendu całkowicie niemal każda dziedzina oddziaływania na psychikę człowieka poza jednym wyjątkiem, jego sumienia, a w tym jego determinacja dążenia do prawdy i zachowania własnej godności posiadania rozumu w samodzielności swojego myślenia. Tu jest największy problem – nie każdy człowiek ma do tego odwagę i talent rozróżniania nagłaśnianego fałszu zła od dobra. Chcę tu zwrócić uwagę na zakres niebywałej treści dołączonych załączników – dla nie jednych jest to bomba uderzeniowa w fundament samoświadomości, podstawy publicznej „wiary”. Są one miejscami obszerne i fizycznie pojemnościowo trudne do – połknięcia – wchłonięcia naraz tych informacji w treści, ale proszę z nich korzystać adekwatnie do nagłaśnianych wydarzeń zbliżających się w ich obchodach podnoszone w propagandzie stosownie do potrzeby chwili czasu. Np. zbliża się teraz na 15 sierpnia święto Wojska Polskiego, nie jest trudno skojarzyć, że jest ono związane z wydarzeniami roku 1920 – proszę wybrać publikacje nr 8 – wiele się w nich wyjaśni. Proszę wybierać te ważne problemy według zainteresowania przedmiotem w przełomie ich rangi znaczenia. Oczywiście są one nie standardowe w poprawności, wymagają one zaparcia się presji sprzeciwu podnoszenia ich w otoczeniu. A czyż Jezus Chrystus nie wzywa do tego zaparcia się siebie samego, do bycia w siebie samym jako znaku sprzeciwu wobec publicznej nikczemności. Podobnie jak On sam, Jego krytyka publicznego zła jako zorganizowanego klanu zła ówczesnych kapłanów Faryzeuszy, których dzisiaj objawia się w talmudycznym klanie Judaizmu pogardzanego w nich Chrześcijaństwa i wszelkiego rozwoju dobra na bazie uczciwości dekalogu. Czyż nie na tym polega Jego naśladowanie? – spróbuj do Niego się porównać, czy Ty możesz mieć taką odwagę jak On sam to uczynił? – na pewno nie na pokaz. A jednak pierwsi Chrześcijanie spróbowali Go naśladować i zostali zamęczeni do krwi i śmierci na której Chrześcijaństwo rozrosło się do rozmiarów Kościoła Powszechnego. A czy jest to możliwe dziś?

Jezus Chrystus mocniej ich potraktował i radykalniej, kliknij i poznaj  – na tym polega Jego naśladowanie na prawdzie, bez wymuszanej stadnej poprawności. Proszę jak chcesz i możesz doczytaj je do końca, bo w końcówce jest meritum ukoronowania jego treści. Bez wiedzy każdy pogląd jest aprioryczny z zasady zawsze mało wiarygodny – inaczej bełkot, swojskie widzimisię bez pokrycia co jest na faktach i zasadach postępowania. 

UWAGA, CICHA LKWIDACJA Polski na 2014 – 2016 rok 

Plany Izraela względem Polski, czyli Żydolandia w Polsce 

Osoby, które sprzedały Polskę

KTO i JAK wpędził Masonerię do Polski 

Dla wspomnień PRL posłuchaj Niemena

Są ciekawe Blogi, na jednym z nich jest ponad 200 000 otwarć (wejść) w 1 miesiącu:
http://www.wicipolskie.org/;ht tp://www. klubinteligencjipolskiej.pl/ http://inteligencjapolska.org; http://www.ojczyzna.org/;http ://wolna-polska.pl/wiadomosci/ aleppo-gaza-roznica-2016-10http://www.ojczyzna.pl/http: //www.monitor-polski.pl/; https://pl.sputniknews.com/; www.katolickie.media.pl; http://www.cido.pl/;  http:// meissner.bloog.pl/?ticaid= 68e39; http://www.prawica.net/; http://www.endecja.pl/http:/ /www.mysl-polska.pl/; Jest ich o wiele więcej.

Czy ktoś dziś może publicznie się sprzeciwić wobec tej imprezy – kliknij i zobacz: Przystanek Woodstock to ołtarz ofiarny dla Lucyfera! Czyli jak sataniści niszczą polską młodzież!

—————————— —
Od: Jerzy Poleszczuk
Data: 13 sierpnia 2017 09:44
Temat: DNO i kilometr mułu w watykańskim SZAMBIE! (15)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!

FRANCISZEK (FAŁSZYWY PROROK) POGRATULOWAŁ PARZE HOMOSEKSUALNEJ CHRZTU ADOPTOWANYCH DZIECI

KONIEC ŚWIATA? DNO i kilometr mułu w watykanskim SZAMBIE! (J.P.)

(całość w załączniku nr.-1)

PAPIEŻ wysłał list do homoseksualnej pary. Mężczyźni zupełnie się tego nie spodziewali

Franciszek postanowił wysłać list z gratulacjami dla homoseksualnej pary z Brazylii. Papież pogratulował im decyzji o chrzcie trojga adoptowanych dzieci i życzył dużo szczęścia.

     53-letni Toni Reis i 59-letni David Harrad są parą od 27 lat. Swój związek sformalizowali sześć lat temu, gdy brazylijski sąd uznał prawnie związki homoseksulane i przyznał im m.in. prawo do zawarcia małżeństwa i adopcji dzieci.

       Mężczyźni adoptowali trójkę dzieci, ale mieli duże problemy z ochrzczeniem ich. Jak podaje portal deon.pl, po czterech odmowach zwrócili się bezpośrednio do arcybiskupa Kurytyby, José Antonio Peruzzo, który wyraził zgodę. Szczęśliwy Toni Reis w kwietniu tego roku napisał list do papieża, w którym opisał całą sytuację. Po kilku miesiącach przyszła odpowiedź z Watykanu. Franciszek przesłał list z gratulacjami i własnoręcznym podpisem.

Papa deseja felicidades a casal gay que batizou filhos na Igreja
O Papa Francisco desejou felicidades para a família do líder do grupo Dignidade – que representa a comunidade LGBT, Toni Reis. O casal, formado por Toni e David Harrad adotou três crianças que foram batizadas na Igreja Católica, a Catedral de Curitiba, em abril deste ano.  Após o batizado de Jéssica, Felipe e Alyson,
Toni Reis enviou uma carta ao Papa comunicando o batizado das três crianças. “Nós tivemos o evento e isso nos fez muito feliz com a benção da igreja para as crianças, era desejo delas serem batizadas. Como fomos visitar Roma, mandamos uma carta agradecendo a Igreja Católica por ter nos recebido e nos aceitado, já que nós, homossexuais, fomos historicamente queimados pela santa inquisição”, afirmou.

Jéssica, Alyson, Toni, Filipe (na frente de Toni) e David na Catedral Basílica de Curitiba | Arquivo Pessoal
Ao voltar de viagem, a família encontrou a carta assinada pelo assessor do vaticano, Monsenhor Paolo Borgia, com a foto e assinatura do Papa Francisco.

Jestem bardzo szczęśliwy. Teraz mogę już umrzeć spokojny” – powiedział Reis, który opublikował zdjęcie listu z Watykanu na swoim profilu na Facebooku.

KILKANAŚCIE KOMENTARZY

Katolik 57 min. Temu Coś niedobrze z tym papieżem, nasz św Paweł II w Niebie widzi co się dzieje. Boże pomóż.to jest porażka nie papież

M1012 3h temu Papież Franciszek najwidoczniej wie to czego inni nie wiedzą .. I dlatego jako niepodważalny autorytet kościoła postępuje TAK A NIE INACZEJ …- do czego ma prawo … W dziejach historii kościoła papieżem … 

Może nie rozumiem …. 3h temu Chore To JEST CHORE !cokolwiek napiszecie !!! Z jednej strony cieszyć sie ze biedne dzieci znalazły rodzine ale ..No właśnie to ale ….

Aga 3h temu Adoptowali dziewczynki ? Bo nie doczytałam! Czy samych chlopcow?

Jarek 4h temu żyjemy w naprawdę trudnych czasach… kogo słuchać ? Komu wierzyć ? Jakim wzorcem się kierować ? … naprawdę trudne czasy..

RYBA 4h temu  A co z prawem dzieci do normalnego dzieciństwa??? Gdzie Rzecznik Praw Obywatelskich ????? NIECH SIE BIERZE DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof- Michal 4 Mysle, ze jest to sprytny chwyt aby wzbodzic watpliwosci co do Papieza. Sw. Pawel jasno wyrazil sie o homoseksualizmie. Sklonnosci nie sa grzechem ale realizacja tych sklonosci to dopiero grzech godny napietnowania. …  sodomia pochwalona. aby na pewno papież?

Rem5h temu Papież moze mieć mocne podejrzenie, ze Chrystus być gejem. Bo jaki mężczyzna  prowadza się z 12 facetami. Stad Franciszkowe decyzje. Ten papiez to chyba na słońcu byl za dlugoa u Włochów takie upały i Franiowi olej sie zagotował, dlatego tak bredzi!

Uhhhhhhhhh wczoraj (23:16) Nie wierzę ,że to jest prawda ! Jeżeli tak to modlę się za pobłądzenie Franciszka bo jako człowiek jest przecież grzeszny !
Jeżeli to prawda , ma szansę wyspowiadać się i jeżeli wyrazili skruchę będzie …
 

Marek wczoraj (23:14) ale zesmy sie doczekali papierza! robia dzieciom krzywde tacy nie powinni adoptowac dzieci, bo one sie ich kiedys zapytaja: a gdzie nasza mama! ciekawe co im wtedy odpowiedza! ale jajca!

Jestem hetero wczoraj (23:10) Brawo, Franciszku kochany! Przywracasz mi wiarę w ludzi 🙂

Weechvrf wczoraj (23:10) ja chyba śnię ,to diabeł wcielony co niszczy kościół. Nawet lucyfeR się brzydzi tymi LGBT, kiedyś w egzorcyzmie wybąkał ” ludzie jak świnie tarzają się w błocie”

Polak wczoraj (22:52) Tym samym zaakceptował związki homoseksualne Swoją drogą ciekawe jaki jest jego osobisty emocionalny stosunek do tych związków ?

XRAF wczoraj (22:04)Dno i 100 kilometrów mułu! Boże miej nas w opiece! Diabeł rządzi Watykanem!

Itd…itp…

Franciszek stawia włoską aborcjonistkę na równi z założycielami wspólnoty europejskiej

W środowiskach katolickich na świecie trwa burza wokół wypowiedzi Franciszka dla dziennika „Corriere della Serra”. Tym razem jego słowa dotyczyły Emmy Bonino. Franciszek nazwał ją jednym z „zapomnianych bohaterów” narodu włoskiego i zestawił w jednym szeregu z takimi postaciami, jak założyciele wspólnoty europejskiej: Konrad Adenauer i Robert Schuman. Kim jest 68-letnia kobieta, o której z taką estymą wyraża się Franciszek?

     Jeżeli z legalizacją aborcji we Włoszech kojarzone jest jakieś nazwisko, to właśnie Emmy Bonino. Ta literaturoznawczyni z Piemontu w wieku 27 lat dokonała nielegalnej aborcji. Już wówczas zaangażowana była w działalność ruchu radykalnego głoszącego hasła libertyńskie i antyklerykalne. W 1975 roku założyła organizację o nazwie CISA (Centrum Informacyjne ds. Sterylizacji i Aborcji), którego głównym zadaniem było doprowadzenie do legalizacji aborcji we Włoszech (doszło do tego w 1978 roku).

Bonino nie tylko organizowała kampanie społeczne promujące ten proceder, lecz także osobiście zabijała dzieci nienarodzone. Chwaliła się, że jest odpowiedzialna za 10141 dokonanych potajemnie aborcji. Sama upubliczniła zdjęcie przedstawiające ją podczas jednego z takich zabiegów, jak domowym sposobem, z pomocą specjalnie skonstruowanego urządzenia z pompką rowerową, dokonuje aborcji.

Chwali się, że DOKONAŁA TYSIĘCY ABORCJI I NIENAWIDZI KOŚCIOŁA.

Przemawiała we włoskiej parafii 2017-08-08

Proboszcz parafii San Defendente w Cossato we włoskim Piemoncie zaprosił do kościoła… prominentną włoską i europejską działaczkę proaborcyjną, która chwali się, że osobiście przeprowadziła tysiące aborcji.

      Do kościoła policja nie wpuściła… obrońców życia. Emma Bonino mówiła o imigrantach

Emma Bonino to była europejska komisarz ds. zdrowia oraz była włoska minister spraw zagranicznych, wieloletnia deputowana do parlamentu Włoch i Parlamentu Europejskiego. W ostatnich latach angażuje się przede wszystkim na rzecz popierania masowej imigracji, ale w przeszłości wykonała olbrzymią pracę dla legalizacji procederu mordowania nienarodzonych. Od kilkunastu lat należy do ugrupowania Włoscy Radykałowie, skrajnie libertyńskiej i antyklerykalnej partii wywodzącej się z Włoskiej Partii Liberalnej mającej jeszcze przedwojenne korzenie.

      Gdy aborcja była we Włoszech jeszcze nielegalna, Bonino opublikowała zdjęcia ukazujące ją w trakcie przeprowadzania procedury mordowania dziecka. W latach 70. założyła Centrum Informacji o Sterylizacji i Aborcji. Kobieta twierdzi dziś, że podczas swojej pracy w klinice aborcyjnej zabiła 10 tys. dzieci. Od lat agresywnie walczy z Kościołem katolickim – za pontyfikatu św. Jana Pawła II wznosiła publicznie okrzyki „Przecz z Wojtyłą!”, a za pontyfikatu Benedykta XVI występowała w Watykanie z transparentem „No Taliban, No Vatican”.

      Bonino to zarazem dobra znajoma żydowsko-amerykańskiego finansisty urodzonego na Węgrzech, Georga Sorosa. W 2011 roku polityk podpisała jego apel wzywający do utworzenia wspólnego państwa europejskiego; cztery lata później odebrała z jego rąk nagrodę Freda Cuny’ego.

      Światem katolickim w maju 2015 roku wstrząsnęła wiadomość o telefonie, jaki wykonał do Bonino sam… papież Franciszek. Ojciec Święty miał rozmawiać z aborcjonistką, by zachęcać ją do kontynuowania jej dzieła na rzecz przyjmowania uchodźców w Europie. Później w jednym z wywiadów prasowych papież wychwalał ją za jej dokonania na tym polu.

      26. lipca na zaproszenie proboszcza kościoła San Defendente w Cosseto w diecezji Bellia (Piemont) Bonino opowiadała o swojej wizji polityki imigracyjnej. Przekonywała, że „nie ma alternatywy” dla przyjmowania afrykańskich przybyszów, bo skoro w Europie nie rodzą się dzieci, to jest „racjonalne”, by przyjąć do siebie „nadmiar” ludności z innych kontynentów. – Taki jest los Europy – powiedziała Bonino.

       Przed jej występem pobożni katolicy zorganizowali protest w biurze prasowym kurii diecezjalnej. Jednak nie odniósł skutku.

W trakcie samej obecności Bonino w kościele, przed świątynią zgromadzili się obrońcy życia. Nie zostali wpuszczeni do środka, a policja spisała ich dane osobowe. Wewnątrz znalazł się tylko jeden pro-lifer, Leandro Aletti; zapytał, jak można zabiegać o kulturę „otwarcia” na migrantów, podczas gdy nie akceptuje się nawet swoich własnych dzieci. Został wybuczany przez zgromadzonych, a Bonino nazwała jego pytanie dziecięcą polemiką. Tłumaczyła, że jest za wolnością jednostki, której nikt nie może mówić, co ma robić. Otrzymała duże brawa.

      – W takich przypadkach modlitwa i adoracja eucharystyczna jest najlepszą bronią – powiedział później Giovanni Ceroni, przewodniczący Ruchu na rzecz Życia z Bielli. – W naszej modlitwie myśleliśmy o Bonino i innych ideologicznie zaślepionych osobach, ale także o kapłanie, który marnuje tyle cennej energii, by denerwować ludzi i siać zamęt. Modliliśmy się o nawrócenie ich wszystkich do Jezusa Chrystusa i Jego prawdziwego Kościoła – dodał. (całość w załączniku nr 1)

      Źródło: Katholisches.info

1 KONIEC ŚWIATA, czyli szambo w Watykanie

†††††††††††††††††††††††††††

Co sądzę o proroctwach

Piotr Bein (prawosławny), w Święto Wniebowstąpienia Bogurodzicy 2017

Po to Bóg dał mi rozum, abym go używał, zamiast z wyłączonym myśleniem pochłaniać niewiadomo jakie przepowiednie.

Zamiast kolportować pobożnożyczeniowe dyrdymały, niech katolicy zastanowią się, co zrobić własnymi rękoma i mózgam,  z modlitwą na wsparcie zamiarów.Kolportaż „proroctw” pomija ten przekaz, skłaniając religioznych do czekania na cuda. Bóg to nie lokaj na zawołanie… trzeba działać, modląc się o Pomoc Wszechmogącą, gdzie nie wyrabiamy.

Św. Ojciec Pio

Trudno wierzyć tym proroctwom, skoro na siłę KK go promuje: Widoczna twarz zmarłego jest w rzeczywistości silikonową maską, która została zamówiona w firmie produkującej m.in. figury dla londyńskiego Muzeum Figur Woskowych.

Skoro nie ciało i nie żywot na Ziemi ma ostateczne znaczenie, tylko dusza nieśmiertelna, czemu ciągle grać na lęku człowieka przed śmiercią cielesną? Dla mnie jest to oczywista manipulacja.

W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych.Powolne wybijanie gojów jest obecnie problemem największym w walce Dobra ze Złem. Od II wś. zginęło wskutek wojen USraela, żydo-zbrodni ekologicznych (atom, chemizacja), „medycyny” Rockefellera , celowego głodu itd. co najmniej tyleż osób, co podczas obu wś.

W USraelu co rok „medycyna” uśmierca 250 tys. osób wskutek „błędu lekarskiego”. Nie wlicza się w to rzecz jasna rockefellerowskiej onkologii ani zabijania „właściwie” przepisanymi „lekami”. Tylko „wojny z terrorem” żydłackim w krajach islamu od 2001 r. pochłonęły 10 do 20 mln samych cywilów, przeważnie muzułmanów, a końca nie widać.

Skażenie nuklearne — dobrze ponad 60 mln samych ofiar raka. Fukuszima pochłonie ok. 10 mln ofiar śmiertlenych tylko w 1-ych 20 latach na samego raka. Potem coraz więcej co rok, wskutek akumulacji radiacji w otoczeniu (gleba, powietrze, woda oraz rośliny i zwierzęta jadalne) i ekspozycji nowego życia, kobiet w wieku rozpłodowym, przy stale rosnącej liczbie globalnej ludności.

Nie sądzę, żeby Duch Święty dawał natchnienie w tak stronniczy sposób, zamiast ostrzegać o ciągle realizowanym zagrożeniu poprzez powolne, systematyczne wybijanie.  

Ponadto, największą stratą dla ludzkości nie jest ubytek biologiczny wskutek wojen, który można nadrobić  rozrodczością (np. w PRL(, tylko zamierzona erozja świadomości, masowej kontroli mózgów i w końcu de-humanizacji także ciała w tzw. transhumanizmie (części ciała jak mają roboty), w końcu wyeliminowanie człowieka jako dzieła Boga.

Siostra Łucja z Fatimy

W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa. — Nie widać tego z żydłackich zagrywek wokół talmudycznego, dintoryjnego mafijnego systemu niesprawiedliwości w Polin.

Ks. Luciano Guerra

Polskę czeka czas katakumb […] atak ten tylko umocni Kościół i oczyści go. 

Katakumby są, myślący katolicy schodzą do podziemia, opuszczają wspólnotę katolicką, np. przechodzą na prawosławie… wpadają w szpony agenturalnych „alternatywnych” kościołów, np. samnozwańczego „pastora” Chojeckiego, de facto agenta faszyngtońskich „chrześcijan” syjonistycznych na Polin.

Do wizji Guerry bardzo daleko, chyba że Duch Święty zadziała przez jedną noc na cały zbór katolicki. KK coraz bardziej skorumpowany i słabszy… Krypto-żydłacy u władzy wycierają se gęby religioznymi frazesami (kandydat Duda wygłosił mowę wybiurczą z ambony!), występują w agenturalnych mediach „katolickich” podobno rozdzielonych od państwa i wspierają je z publicznej kasy, a Papież i hierarchowie krajowi milczą.

Postępowi rzeczywiście natchnieni Dobrem kapłani są prześladowani, kneblowani i szykanowani (Ks. Profesor Guz, Ks. Dr Natanek…). Wierni coraz bardziej ogłupieni, co widać np. z pobożnożyczeniowych rozsyłek…

Więc jak miałoby nastąpić umocnienie i oczyszczenie Kościoła?

Matka Boża Bolesna do Mikołaja Sikatki

z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. […] Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony. Kluczowe jeśli. Nie zanosi się, patrz powyżej.

Kardynał Stefan Wyszyński

W Ojczyźnie naszej dopełnia się szczególne misterium — Dopełnia się ono wszędzie na świecie, Polska nie jest żadnym wyjątkiem — zapytajcie inne narody chrześcijańskie :)))

O. Andrzej Klimuszko

Przez Europę przejdzie fala wojen i kataklizmów, tylko nad Polską nie widzę krwi i zniszczeń Wojen dynamicznych jeszcze nie ma w Polin, za to kraj przoduje w jewropie w dintoryjnym bezprawiu i lizaniu dup ż-korporacjom i ż-banksterii: golenie pożyczkobiorców, umowy śmieciowe… bezdomność, ludobójcze obowiązkowe scypionki… handel dziećmi na organy, do burdeli i na rytuały satanistyczne… ustawka 1066, GMO i CETA.  Zamiast milionów nachoćcuf islamistycznych są miliony wrażych nam neo-banderowców i Ukraińcow oraz wrogie gniazda Czeczenów i inwazja wahabicka poprzez meczety i wsparcie z ż-„Arabii” Saudyjskiej. Żydłackie podchody pod Rosję grożą Polakom kontr-atakiem na cele wojskowe USraela na terytorium Polin (Putin ostrzegł, a on słowa dotrzymuje). Cały Zachód będzie bezpieczny, tylko nie Polska.

Jeśli chodzi o kataklizmy np. atomowe z siłowni A, to Europa Zach. demobilizuje je, a w Polin durnie i zdradzieckie (p)osły chcą tym uszczęśliwiać Polaków. 

Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie […] Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak  słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.Napuszony szowinizm... Na razie Polacy umykają z Ojczyzny, gdy tylko mogą. Tak są zapatrzeni na ż-Zachód, że taki Gadowski bredzi w transie o klaunie żydłackim Trampku, bo ten wziął pod pic nasz naród, z przepisu od wieków wypróbowanego, pióra ludobójczego faszyngtońskiego żydłactfa. Obcokrajowcy na razie przybywają zdegustowani polityką tychże żydłackich mocodawców u siebie, bo nie znają kulisów życia w Polin, ani polskiego charakteru.

gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości. — Od czasu tej wypowiedzi (1939 r.) minęło 78 lat. Ks. Prof. Guz wygląda coraz bardziej nieszczęśliwy od presji politycznej poprawności nań (Fundacja w jego intencji w Albercie, Kanada, wygląda coraz atrakcyjniej?), a Ks. Dr Natanek ani myśli o opuszczeniu swej „pustelni”  w Grzechyni.

Bł. Bronisław Markiewicz

Najwyżej zaś Pan Bóg was wyniesie, kiedy dacie światu wielkiego papieża. — Daliśmy …i zaczęło się z jewrounią, ż-NATO, papieżami NWO… teraz delegatura faszyntońskich neokonów we W-szawce.

Bóg żąda od was nie walki, jaką staczali najlepsi przodkowie wasi na polach bitew w chwilach stanowczych, ale bojowania cichego, pokornego i znojnego na każdy dzień, szczególnie przeciw nieprzyjaciołom waszych dusz; żąda od was walki w duchu Chrystusowym i w duchu Jego świętych. On chce od was, abyście każdy na swoim stanowisku wiedli przede wszystkim na każdy dzień b ó j  b e z k r w a w y. — Owszem, ale najlepsi przodkowie oddawali życie i płacili kalectwem za wolność starszych i mądrzejszych, rzadko polską. Bój bezkrwawy nie daje jednak wyników, bo nie ma wojowników i/lub żydłactfo skutecznie wywodzi ich na kartofliska, zanim pojawi się potencjalny przywódca.

Św. Malachiasz (1128 r.)

Polska, powstając majestatycznie jak feniks z popiołów, mężnie zrzuci pęta niewoli i stanie się jednym z mocarstw w Europie.

Dzięki diabłu 🙂 proroctwa nie wymagają określenia czasu wypełnienia przepowiedni.

Matka Najświętsza do Giulio Mancinelliego (1608 r.):

Dlaczego nie nazywasz mnie Królową Polski? Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością do Mnie płoną jego synowie […]  więc wstawiaj się do Mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj Mnie nieustannie, a Ja będę ci zawsze, tak jak teraz, miłosierną.

Jezuita Mancinelli (krypto-żyd „sefardyjski”?) prawdopodobnie był masonem, więc agentem ich na Polskę i in. kraje Europy Wsch. (Bośnia, Dalmacja, Mołdawia). Miał za zadanie sterować Polakami dla celów żydłackich? Toteż brałby ich pod pic, jak obecnie żydłackie politykiery, w tym Trampek i Macierewicz/Singer.

Franciszkanin Lodovic Rocca (1849 r.)

Żródła podają go za franciszkanina z klasztoru na Górze Synaj, Jedynym klasztorem w tamtych czasach w okolicy był prawosławny Monastyr Św. Katarzyny pod Górą Synaj, gdzie nie wpuszczonoby franciszkaniana, chyba że przeszedłby na prawosławie. Nie ma w Watykanie potwierdzenia jego przepowiedni o polskim papieżu: Najwyżej zaś Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego Papieża. Nie ma tam śladu, że taki franciszkanin istniał! Zadziwiająca jest precyzja proroctw dot. obu wojen światowych i ataku atomowego na Japonię, jednak ok. połowa proroctw Rocca to banialuki. np.:

Po potopie germańskim jedynie Anglia ostanie się by nieść kaganek starej kultury poprzez kraje Europy. — Taa, Anglia, kolebka rotszyldziaków, gdzie planowali przenosiny do Ameryki (USA) tak jak teraz przesiadają się na Chiny. Sojusznik USraelskiego żydłactfa, wierny poprzez obie wś., po obecne „wojny z terrorem islamskim”.

Wielka Rosja rozpadnie się na małe państewka. — Federacja Rosyjska nie jest taka mała. Ma się rozpaść? Padażdjom, uwidim :)))

Po wojnach z gruzów i popiołów powstanie Polska. — Zgadza się, PRL był sukcesem rozwoju gospodarczego i narodowego, choć pod jarzmem sowieckim. Lepszym dla maluczkich niż obecny barak jewrounijny…

Nie minie lat pięćdziesiąt. Polska będzie miała swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi Słowian, o wielkim umyśle i duchu; a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. — Widocznie ta 50-ka jeszcze nie minęła buhaha choć książąt rodu Piastów już mamy — Kalksztajny :))

Wszyscy wrócą do porządku i spokoju. — Gdzie? Ani w Polin ani gdziekolwiek od paru wieków, tj, momentu sprecyzowania ż-planu NWO.

Poza krajowe posiadłości, kolonie od wielu się oderwą.  Jedynie czarny ląd zostanie podzielony między Polskę a Anglie. — Imperialista Rocco na Św. Górze Synaj (Egipt, Afryka) buhaha

Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. — „Racja”! Cała niemal Solidarność przed-solidurnościowa, na której zbudowano kłamstwo jewropejsate.

Pod hegemonią Polski, Słowianie połączą się i utworzą własne, wschodnie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina. — Hegemonia nad in. narodami to nie zbożna rzecz! Agent możnych tamtych czasów, czyżby znał ż-masońskie plany MiędzymoŻa? Jak państwo słowiańskie, wg Rocca od Adriatyku po M. Czarne (a obecne rozsyłki katolików piszą nawet katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy), pominęłoby prawosławnych: Bułgarów, Serbów, Ukraińców i co z nie-słowiańskimi: Węgrami, Rumunami i Mołdawianami (prawosławni), islamskimi Albańczykami i bośniackimi Serbami zislamizowanymi?

Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Prawosławny Krzyż, nie dodał franciszkanin :))

Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. — Chyba biega o jakąś III czy IV wś. :))

Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. — Czekamy :))) 

Wielki mąż Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie. — Trampek?

Irlandia i Szkocja… Zawojują Anglię i ją zniszczą. — Na razie było na odwrót. Ale czekamy – może po Brexicie? W City of London? :))

Stygmatyczka Teresa Neumann (1878 – 1962)

Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już nic złego nie stanie  — Czemu nie ochroniła nas przed syjo-hitlerowską, ż-sowiecką czy ż-banderowską zagładą?

W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy. — Jawohl… 1066, scypionki, rozbój dintoryjny, Dr Piskorski w ciupie za nic… a cały świat pluje na nas w dziesiątkach języków za „polskie obozy śmierci” i Jedwabne, podczas gdy pozostajemy chyba jedynym frajerem, który nie dostał (bilionowych) odszkodowań za II wś. — od następców syjohitlerowskich Niemiec, żydosowieckiego CCCP ani ż-banderszczochów.

Nowoczesne pogaństwo, opętane jakby kultem demona, odrzuciło wszelkie idee moralne, wymazało pojęcie człowieczeństwa. — Każde pokolenie myśli, że to dla nich nadeszły najgorsze w dziejach czasy.

Siostra Teresa ma jednak rację co do chrześcijańskiego zaangażowania: Wynik tej rozgrywki pomiędzy państwem Bożym a państwem szatana nie nastręcza wątpliwości. Kościół ma zapewnione zwycięstwo: Bramy piekielne go nie przemogą. Chodzi tylko o to, by każdy człowiek rzucił na szalę tego zwycięstwa zasługę swego moralnego czynu. Od nas zależy, by godzinę triumfu przyspieszyć. Każdy z nas w tym boju ma wyznaczone stanowisko. Kto na swoim posterunku nie daje z siebie wszystkiego, jest zdrajcą sprawy Bożej i naraża na niebezpieczeństwo innych. Kto zaś z tej walki z wygodnictwa się usuwa, jest dezerterem z szeregów oficerskich Chrystusa…

†††††††††††††††††††††††††

Uzurpatorski prezydencie Duda, dintojra traktuje Polaków jak Talmud przykazał: jak bydło

Apel Sebastiana Nadolskiego ws. Daniela Bąka

APEL o WSZELAKĄ pomoc (również o rozpowszechnianie tego typu informacji) dla Daniela Bąka, który niezgodnie z art 2, art 7, art 30, 31, 32, 39, 40, art 42 i 177 Konstytucji w związku z art 8 i 37 Konstytucji został pozbawiony wolności i osadzony w psychiatryku na obserwacji, tak jak już nieżyjący Krystian Brol.

Można również pisać w tej kwestii pod adres:
Zakład Karny
08-110 Siedlce, ul.Piłsudskiego 47, zk_siedlce@sw.gov.pl   Tel. (25) 785-13-00 Fax (25) 785-13-30.

lub do naszych przedstawicieli z różnych władz na ich e-adresy.
Jak widać jest to kolejne bezprawne działanie sędziów nękających tym razem katolików, ludzi spokojnych oraz uczciwych, bo skur..synów oraz prawdziwych przestępców zawsze się bali i dlatego wyroki na nich są zazwyczaj w zawieszeniu lub zdecydowanie łagodniejsze.
Wniosek z powyższego nasuwa się sam, że nie możesz być grzeczny bo mafia togowa Cię zniszczy a Twój majątek w taki, czy inny sposób sobie przywłaszczy. TO ICH METODA NA PANOWANIE NAD NAMI.
Aby zapobiec panującemu bezprawiu musimy zacząć się organizować i bronić wzajemnie w każdy możliwy sposób, przed przestępcami togowymi, którzy sami się wybrali, sami o wszystkim i wszystkich decydują i zazwyczaj nigdy nie ponosząc z tego tytułu żadnej odpowiedzialności oraz kary.

 

Jedna odpowiedź to “Uzurpatorski prezydencie Duda, dintojra traktuje Polaków jak Talmud przykazał: jak bydło”

 1. Maria Thun said

  Zapraszam na Marsz Niepodległości w dniu 11 Listopada do Katowic.
  W imię Wolnej i Niepodległej Polski wolnej od żydowskiej okupacji!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s