Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Zdechł „Wielki Polak” buhaha BrzezinSSky, niech go piekło pochłonie!

Posted by grypa666 w dniu 28/05/2017

Wolę takich Żydów w Polsce

PB: Olszański z Porębą przeszkadzają w arcyciekawej osobistej opowieści Bolesława Szanicera. Trza ich wywalić, zostawić tylko jego, to i filmik się skróci z 3-godz. maratonu. MUS ZNAĆ!!!

Takich Żydów Polakom nie potrzeba!

https://www.youtube.com/watch?v=LevoeaPkNG4

PB: Witam, Czy to Eli Bartłomiej Zolkos z Żydowskiej Ligi Obrony? Niejasne, co komentujesz — art główny czy koment i który z nich? Proszę, odnieś się do tej krytyki. Niestety bezpośredni kontakt mejlowy zniszczyli mosiadziaki w niedawnym ataku na mój blog: musiałem zamknąć skrzynkę kontaktową na Grypa666. Jeśli chcesz przysłać mi mejla, poproś Mizię o mój e-adres.

pozdrawiam — Piotr Bein, Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

PB:  Betar to ekstremiści, wyszkoleni przez filosemickie Polin Piłsudskiego do pacyfikacji Ziemi Świętej…
pracowali dla rotszyldowskiego planu zachachmęcenia Palestyny dla chazarów, następnie W. Izraela itd. w ramach NWO; pewnikiem agenda rotszyldowska, skrajnie syjonistyczna… nic dobrego dla nas nie wróży… skoro mają już swój Izrael, co robią w Polin jako skrajnie rasistowska grupa terroru?

rabin Kahane to żydłacki terrrorysta supremacjonista, chciał Palestyny exclusiv dla syjonistów a nie państwa wspólnego… zresztą co mają chazary do Ziemi Świętej?

host telewizorni podkłada się pod agitkę Żyda zamiast zakwestionować ww. i więcej.

MARSZ ŻYCIA 2017 LUBLIN

Pilne! Ukraina POLSKA SZKOŁA PODPALONA

Andrzej Dziąba prosi o wkład w sformułowanie poniższego:

Ruch Społeczny
„NOWA POLSKA”
18 – 430 Wizna ul. Czarnieckiego 151
E-mail: rs.nowapolska@gmail.com, tel; 514 699 182
——————————————————————————————————-
Wizna, 1 czerwca 2017 r.
 
DEKLARACJA IDEOWA
 
Zwracamy się do ludzi dobrej woli, którzy nie akceptują patologicznego
funkcjonowania instytucji publicznych w Polsce i pragną to zmienić. Takim
przykładem są liczne organy władzy ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej,
instytucje finansowe oraz media. Ich pochodzenie oraz bieżące funkcjonowanie
sprawia, że służą sobie, niejasnym powiązaniom, koteriom i rażą niekompetencją,
arogancją i korupcja.
Mamy wiele powodów i przykładów, aby tak stanowczo twierdzić i nie zgadzać
się, aby instytucje publiczne finansowane z naszych podatków, służyły kłamcom,
oszustom, złodziejom i zdrajcom narodu oraz państwa polskiego.
Protestujmy przeciwko publicznemu łajdactwu realizowanemu przez
konstytucyjne organy RP oraz inne instytucje. Piszmy do tych instytucji,
informujmy o oszukiwanych obywatelach naszego kraju, egzekwujmy od nich
należne nam prawa, pomagajmy sobie wzajemnie, organizujmy się w grupy
robocze oraz interwencyjne, protestujmy w sposób jawny i legalny przeciwko
nadużywaniu uprawnień i nie dopełnianiu obowiązków przez funkcjonariuszy
publicznych, organizujmy się w legalne grupy i formacje do powołania partii
politycznej włącznie.
Każdy Polak, któremu zależy, aby Polska stała się krajem uczciwym i
praworządnym, powinien okazywać życzliwość, wzajemną pomoc, co powinno
zaowocować społecznym zorganizowaniem niezbędnym i koniecznym dla
dokonania potrzebnych zmian w życiu społecznym, ekonomicznym i
politycznym.
Z poważaniem — Andrzej Dziąba

ALERT „Wyruch Narodowy” tzw. MW i ONR skandalicznie potraktowali Wojciecha Olszańskiego pod Teatrem Powszechnym

PB: Polacy nie mają szans na zwycięstwo z żydłactfem w info-wojnie przeciw Narodowi, wszystko jedno czy ten „incydent” wynikł z użytecznej durnoty czy z agenciurstfa. Przestroga dla Ks. Jacka Międlara, jak ż-suszpy potrafią wymanipulować przywódców i szeregowych narodowców. Zauważcie odzywkę od tych parch narodowych nt. Olszańskiego: Patrzcie na ten chazarski nos.

SUPER-ALARM Ośrodek dla imigrantów pod Warszawą

SUPER-ALARM Ks. Jacek Międlar: Purpuraci sprowadzają do Polski uchodźców!

PB: Popieram medialnie, wspieram datkiem. Zachęcam Czytelników do podobnego.

:))) Kto stworzył ISIS?– pastor syjonistów chrześcijańskich Chojecki kontra prezio USraela Trump

Film o Mateuszu Pikorskim — Więzień polityczny PiS

Minęło siedem lat od śmierci dr. Dariusza Ratajczaka

PB: Oszacowanie przez Niego liczby ofiar Szoa z rąk „hitlerowskich”  zgadza się z ocenami niezależnych badaczy ludobójstwa wśród których się obracam: parę do kilku mln, dużo mniej niż 6 mln… brak danych na dokładne określenie liczby.

„Wiedźma” Wiesława z Dąbrowskich (Vismaya): ile to jeszcze trzeba zedrzeć pazurów na klawiaturze

Piotr, przeglądając Twój blog i inne, widzę ile ludzi na necie  psioczy na PiS … i jakie jest moje wielkie zdziwienie kiedy słucham hymny pochwalne na temat tych samych  od osób, którzy podpisują się za PiS obiema rękami i nogami, od wizytorsów z Polski, jacy ostatnio odwiedzają Kanadę. Ja jeszcze nie słyszałam tyle pochwał pod adresem żadnego polskiego rządu od chwili zakończenia IIWŚ… i osobiście ubolewam nad ich ślepotą, uprano im doskonale mózgi … nie widzą, co obecny rząd tak naprawde wyrabia, w jakie ubrał się piórka, nie widzą szkodliwości szczepień i nie tylko… że niszczone są ich dzieci, wnuki …. wręcz przeciwnie, ślepo wierzą, że obecny rząd czyni to w imieniu dobra narodu, polskiej rodziny, dziecka … i ważniejsze jest to, że rodzina dostaje na dziecko +500 niż jego zdrowie … to już jest tragedia ogłupionych ludzi, dla których ważniejsze są pieniądze niż zdrowie własnych dzieci … drugie co dla nich ważne, to co powie ksiądz na kazaniu … i to jest święte i nienaruszalne … i jakim autorytetem cieszy się Pani B.Szydło – a największą jej zasługą, że jej syn został wyświęcony na księdza …. i martwi mnie jak mocno został podzielony polski naród …. nie masz w nim jedności, nawet w rodzinach dokonano podziałów …

i tak myślę sobie, ile to jeszcze trzeba zedrzeć pazurów na klawiaturze aby naród  pojął, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi ….i życzę tym ludziom, którzy podjęli się tej ciężkiej charówy – podnoszenia świadomości innych,  dużo cierpliwości i zdrowia …

PB: Wiesiu, wszak Napisano: wielu nie będzie dane przejrzeć.

HIPER-ALARM Wojciech Olszański: do broni!

W Europie panuje zaraza głupoty brońmy się przed uchodźcami
i ukraińcami. Polska dla Polaków to nasz kraj i musimy go bronić.
Dał nam przykład Król Sobieski jak zwyciężać mamy

Mizia: WCZORAJ SIĘ KILKA OSÓB OBURZAŁO NA SŁOWNICTWO URZYTE W WYPOWIEDZI PRZEZ JABŁONOWSKIEGO; MACIE SZCZEŚCIE ŻE JA MAM KANAŁ ZABLOKOWANY BO TO CO POWIEDZIAŁ JABŁONOWSKI O TYCH KURW SYNACH I CÓRKACH TO MAŁE MIKI .. CO JA BYM POWIEDZIAŁ

PB: Tak nam dopomóż Bóg…

AntiFalse:  JAK WALCZYĆ O SWOICH I JAK SIĘ BRONIĆ – CZYLI – Opór rosyjskiego niedźwiedzia.
Była jednak jedna nacja, której terroryści nie tknęli. A raczej – tknęli raz, a później nie ważyli się dotknąć. 30 września 1985 roku terroryści Hezbollahu porwali w Bejrucie czterech sowieckich dyplomatów. Kilka dni później ciało jednego z nich, Arkadego Katkowa, zostało znalezione na ulicy posiekane kulami. W zamian za zwolnienie pozostałych terroryści zażądali, by władze ZSRR wywarły nacisk na Syrię, by wycofała swoje wojska z północnego Libanu. Radziecki ambasador nie zamierzał bawić się w negocjacje. Wysłał szyfrogram do Moskwy i po kilku dniach w Bejrucie zjawiło się kilku niepozornych mężczyzn w towarzystwie paru komandosów Specnazu po cywilnemu. Agenci KGB przy współpracy z Syryjczykami namierzyli rodzinę szefa grupy odpowiedzialnej za uwięzienie dyplomatów, porwali jego brata i oddali go w ręce specnazowców. Ci wykastrowali delikwenta, wyłupili mu oczy, a następnie obcięli głowę. Wycięte j.ą.dra umieścili w pustych oczodołach, a do ust wsadzili pe.ni.ss..a .Tak spreparowaną głowę zapakowali w kartonowe pudełko, wsadzili do środka kartkę z napisem „Chcemy naszych ludzi z powrotem” i postarali się, by makabryczna przesyłka dotarła tam, gdzie trzeba. Dyplomaci zostali natychmiast uwolnieni. Przez następne 20 lat nikt na Bliskim Wschodzie nie śmiał nawet krzywo spojrzeć na Rosjanina. Brutalna odpowiedź KGB spotkała się z uznaniem zachodnich mediów, zwłaszcza amerykańskich, które pisały „Sowieci przemówili terrorystom do rozumu jedynym językiem jaki ci bandyci rozumieją – językiem przemocy i okrucieństwa”. Bo muzułmańscy bandyci rozumieją tylko i wyłącznie jeden język. I im bardziej ten język siły i przemocy jest bezwzględny i szokujący tym bardziej to do nich dociera. A europejskie lewactwo jak widzimy walczy z nimi kredkami….I to jest nasz problem – w następnych w wyborach wybierzemy albo kredki albo świat w którym nasze dzieci będą miały w miarę spokojne życie.

może to jest właściwy sposób na ochronę następnych ofiar w stylu Magdy Żuk ???

UWOLNIĆ Dra Mateusza Piskorskiego!!!

29.5.2017
biuro.podawcze@pk.gov.pl, bm@ms.gov.pl
Dzięki za powiadomienie, że mój mejl poszedł do szuflady. Narodu nie interesują wasze biuroqrevskie gierki, oczekuje SPRAWIEDLIWOŚCI dla zorganizowanej grupy przestępczej zwanej „wymiar sprawiedliwości RP”. — Piotr Bein

 

PB do tychże: Andrzej, to jest właściwe podejście na tych sukinsynów zwanych wymiar sprawiedliwości Polin. U mnie podobnie: Piskorski, Dziąba, pozamiatane w ścierwomediach morderstwo Madgaleny Żuk ruszyły naród, ludziska wyczekują od ministra Ziobro pociąnięć z jajami… Jak nie, to będzie nieciekawie.

Andrzej Szubert (do e-grona i ministra Ziobro):  Sprawa bezprawnego, bandyckiego wręcz uwięzienia Mateusza Piskorskiego i haniebne traktowanie go w więzieniu leży mi mocno na sercu. Niemniej, choć rozumiem inspiracje Romana Fudymy, do marionetek okupanta nie piszę w tej sprawie, gdyż uważam, że nie przyniesie to żadnego skutku. Chcę niniejszym tylko poinformować znajomych, że przeciągające się  bandyckie więzienie Mateusza Piskorskiego spotyka się  z rosnącym zainteresowaniem społecznym. Tylko 27 maja b.r (przedwczoraj) na moim blogu miałem 8 657 wkliknięć na tekst. Wczoraj już mniej – „tylko”  połowę tej ilości – 4 475. Ale i ta frekwencja cieszy przy przeciętnej dziennie wynoszącej ok 1000.  Zaglądano także na inne teksty związane z Mateuszem Piskorskim.  I choć usłużne media okupanta przemilczają sprawę bandyckiego więzienia Mateusza Piskorskiego ten bandytyzm okupana przyciąga uwagę coraz większej ilości Polaków. Służą temu i takie niszowe blogi jak mój. Co mnie cieszy, bo wiem, że robię, co należy…

……….
Panie Ministrze Ziobro,
Dołączam się w pełni do żądania Pana Andrzeja Dziąby, Prezesa Ruchu Społecznego „Nowa Polska”.
Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, bloger Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
 Minister Sprawiedliwości
Prokurator Generalny
Zbigniew Ziobro
Uprzejmie przesyłam pismo Pana Romana Fudymy, z którym ja osobiście oraz nasza organizacja w pełni się utożsamiamy i solidaryzujemy z bezprawnie więzionym dr Mateuszem Piskorskim. Żądamy jego natychmiastowego uwolnienia. Proszę o wyznaczenie terminu spotkania z Panem przedstawicieli naszej oraz innych organizacji społecznych w celu omówienia sposobu rozwiązania tej wstydliwej dla naszego kraju sprawy.
Z poważaniem. — Ruch Społeczny „NOWA POLSKA„, PREZES mgr inż. Andrzej Dziąba  

Od: Antiglobalist Fudyma
Data: 27 maja 2017 03:42
Temat: SV: CD. Piskorskiego
Do: Andrzej Dziąba
[…]

DO PROKURATURY KRAJOWEJ ORAZ MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI ZBIGNiEWA ZIOBRY

biuro podawcze@pk.gov.pli  ul. Rakowiecka 26/30, 02-258 Warszawa

W ZWIAZKU Z MEDIALNYMI DONIESIENIAMI DOTYCZACYMI TRAGICZNYCH LOSOW ORAZ HANIEBNEGO TRAKTOWANIA POLAKOW I POLEK, PROSZE O NATYCHMIASTOWE UWOLNIENIE NIESKAZANEGO, A OD PONAD ROKU TORTUROWANEGO I PONIZANEGO PRZEZ POLSKIE WLADZE POZBAWIONEGO BEZPRAWNIE WOLNOSCI – PANA DOKTORA MATEUSZA PISKORSKIEGO.

Twierdzenie, że stosunki społczne determinują treść świadomości człowieka w niej świadomość moralną, jest paradygmatem psychologiczego myślenia, a nie marksistowskim komunałem. 

Prezydent Trump wszem i wobec głosi ostatnio, że należy zlikwidować podstawy istnienia Państwa Islamskiego. Czyżby przywodca USA zaczął rozumieć, iż tkwią one w państwowym terroryźmie wolnych od ponoszenia odpowiedzialności zachodnich i quasi-zachodnich państw?  W końcu obłudne hasła wolności słowa i praw człowieka, na które te wszechmogące tzw. wolne kraje wszędzie sie w realizowaniu swojej faszystowskiej ideologii i barbarzynskiej polityki powołują, zostaly juz dawno zweryfikowane milionami kompromitujących je przykładów. W Polsce nalezy do nich haniebny nie-przypadek pobitego zakutego w kajdanki, dr. MATEUSZA PISKORSKIEGO..

Ten często spotykany rodzaj poszanowania i przestrzegania wolności oraz praw człowieka, niejednokrotnie kończy się – co widzimy nie tylko u nas, ale i w  Szwecji oraz w innych zachodnich krajach –  śmercią niewinnych ludzi.

Dlaczego zatem o bezprawnych aresztowaniach, przetrzymywaniach w więzieniach bogu ducha winnych obywateli itp. bandyckich poczynaniaich demokratycznej władzy, milczą zarówno ”wolni”, wszelkiej maści politycy, jak i z racji swojego zawodu mający informować społeczeństwo o dziejących się w nim patologiach, dziennikarze?!   

To, co z naszym Narodem i Państwem dzieje sią odkąd obywatelom odebrane zostały warunki gwarantujące tworzenie się normalnego społeczeństwa (chodzi o potępiany socjalizm) i prawidłowy moralny rozwój człowieka, tj.od kiedy otoczenie społeczne, jego struktury ograniczone zostały, wręcz pozbawione swojej socjolologiczno- psychologicznej funkcji, (od zarania dziejów bylo i jest nią umożliwianie konstytuowanie się u członków wspólnoty reguł współżycia społecznego – analizie uniwersalności tego zjawiska poświecił dużą cząść swojej pracy klinicznej i naukowej  J. Piget), jest ogromną i wstrząsającą tragedią. Ale i jest to empirycznym (popatrzmy ile dzisiaj w Polsce GRZECHU/przestępczości), niezaprzeczalnym faktem potwierdzającym odnoszące się do genezy oraz rozwoju moralnościi człowieka tezy przedstawiane w doktrynach Bleulera, Durkheima, Obuchowskiego, Piageta, Szewczuka czy w przemyśleniach i wypowiedziach Konfucjusza, Chrystusa, Einsteina itp.

Siła działania dogmatu jest wprost proporcjonalna do ignorancji podmiotu. Logika jest moralnością myślenia, a moralność logiką działania. Bez moralności żyć się więc nie da.

Apeluje ponownie o natychmiastowe zwolnienie z aresztu śledczego naszego bohatera, autentycznego polskiego patrioty i prawego, godnego do naśladowania CZLOWIEKA – PANA DR MATEUSZA PISKORSKIEGO.

Z poszanowaniem i nadzieją na lepszą PolskęRoman Fudyma, bliski kolega Stanisława Pyjasa, studenta walczącego w okresie socjalizmu o WOLNOSC ORAZ PRAWO DO POSIADANIA I WYRAZANIA WLASNYCH POGLADOW, traktowanego wówczas przez władze podobnie, jak dzisiaj traktują one dr. M. Piskorskiego. Co dała nam zatem śmierć S.Pyjasa? W bezmyśilności, dehumanizacji społeczeństwa i uprzedmiatawianiu człowieka posuwamy się nieprzerwanie do przodu; w wyborze wartości, bronieniu wlasnej integralności i w zdobywaniu, osiaganiu moralności autonomicznej – w zastraszającym tempie cofamy się do tyłu.

W znacznej większości spraw myślę, że ma Pan, niestety, rację; mnie też dręczy niepokój, gdy się tym rzeczom przyglądam. (Zdanie z listu przesłanego do mnie przez profesora L. Kołakowskiego.) 

Szwecja 2017,05, 27

Sörgårdsvägen 71,  184 35 Åkersberga

††††††††††††††††††††

Zdrowie

Dr Jerzy Jaśkowski – Zaszczepieni – Andrew Wakefield

Sanjaya: Szczepionki powodują autyzm, padaczkę, choroby psychiczne

Coca Cola diabelska trucizna wywołuje choroby i uśmierca

NATURALNE LECZENIE RAKA KOŚCI

†††††††††††††††††††††††††††

17maska żyda-duda22Odnośnie prezydęta żydopospolitej

Prof. JR Nowak o prezydęcie Dudzie

Rezydent Polin. Andrzej Juda – OBOWIĄZKI MAM ŻYDOWSKIE

Obiecanki-cacanki a durnemu narodowi gojów radość

16obiecanki wyborcze-duda-uj

13dudazdrajca-1

12 ustawa macierewicza-dupa1

1dudda.jpg-michajło

2teśćz zonko-duda

3 jestem polakiem-ale obowiązki ma żydowskie-duda4

2teśćz zonko-duda

†††††††††††††††††††††††

Odnośnie Polin

18popis4

Ks. Jacek Międlar: celibat w KK, kapłaństwo poza KK nie wyklucza małżeństwa

PB: Z okazji Jego majówki na Ślęży z wilczurem i znajomą, radziłem, by Ks. Jacek przeszedł na prawosławie i założył rodzinę. Opcją jest też kościół greko-katolicki, który Ks. Jacek wymienia na filmiku.

W. Brytania:  wyrok na „polskich” handlarzy niewolników!

Ściervomedia urabiają publikę ws. Magdaleny Żuk

PB: Czemu Ziobro nie objął patronatem sprawy Dra Mateusza Piskorskiergo, nielegalnie więzionergo już ponad rok! Czemu im wolno mowić przed zakonczeniem śledztwa, a innym nie?!!! Publicznie (!) preferują wersję organów ścigania (jak tak „współpracują” to są agenciurami???!!!), znanych doskonale z obecności zorganizowanej grupy przestępczej, jaka m.in. porywa, więzi, katuje Dra Piskorskiego, fałszywymi oskarżeniami zabiera dzieci, majątki, mieszkania, wolność, spokój, pracę tysiącom Polaków!!!

Czemu Bartosz (wódz podziemnego fb?) kasuje dociekliwe wątki, może to tamci mają rację? Niedziwota, że tamci uciekają na własne pod-śledztwa. To nic zdrożnego ani szkodliwego, czemu Bartosz ma pretensje? przecie sam tak zaczął swą grupę! Bartosz ma 70 tys. internautów, zbuntowane odpryski (większe prawdopodobieństwo zjebów?) co najmniej 30 tys…. Plus bywalcy bez zabierania głosu –10 razy więcej? to jest milion aktywnie zainteresowanych, ok. drugie tyle na Wykopie, plus pomniejsze fora jak Mizi, w sumie do kilku mln Polaków — co z tym fantem zrobi żont?

Niepodoba mi się umedialnianie. Jeśli Bartosz robi swoje, przekazuje wyniki organom ścigania, po co nagłaśniać medialnie? Bywalcy Wykopu, podziemnego fb itd. wiedzą, a reszta to lemingi. Niestety publiczne śledztwo netowe ma to do siebie, że znajdą się pojeby, trolle i coś zaboli Rodzinę — niech nie czyta! A policja jest od tego, żeby lać hejterów po łbach…

Andrzej Szubert: Zlot bilderberg i XIII tzw. “Sobór Słowiański”…

Pilne! Ukraina POLSKA SZKOŁA PODPALONA

USraelski pułkownik o Wojsku Polskim: Narkomani i gangsterzy!

Operacja Międzymorze? Pentagon pracuje nad wzmocnieniem wywiadu na Bałkanach i w Europie Wsch.

Jakby ktoś nie wiedział skąd rzeź wołyńska – Macierewicz wyjaśni…

Odezwa Cichockiego do Polaków [kolportaż siostry łowi(e)ckie]

PB: Taa… odezwa od pszywutcy samozwańca, zjeba Cichockiego, kolportowana przez Dyżurne Kretynki: Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia. Kolportuje też płaskogłowy Piotr Trznadel, poważny wyznawca …Płaskiej Ziemi BUHAHA

Konspiracja i rewolucja rozwijają się swym tempem, oddolnie, trwale, niezniszczalnie… paszli won pszywutcy i pszydópasy!

Cichocki terroryzuje/szantażuje LOL w swym gniocie: wszystkie osoby spod znaku kanarka małego – kochający niewolę i śpiewający jak im okupant zagra powinny uświadomić sobie ryzyko uznania ich za wrogów Polski kolaborujących z okupantemCichocki uważaj, żebyś w pierdol niedostał od razwiedki (nasłanej przez Putina rzecz jasna LOL).

Poprzez mafijny układ,  LOT miał trafić w niemieckie ręce

Leszek Żebrowski klepie temat zastępczy

Otylia Zigman: Bo widzi Pan rzecz polega na tym, że to są tematy zastępcze, zamiast mówić o prawdzie, jak ona wygląda w polskiej i światowej polityce dzisiaj, tacy wynajęci szmaciarze zajmują głowy mało myślącego ludu i owszem głoszą prawdę ale nieaktualną, która już nic nie wnosi na poprawę, czyli zmianę sytuacji w beznadziei zyjącego narodu. Wszystko po to ąby nie łapać złodziei na gorącym uczynku, aby mogli podczas niewiedzy umęczonego, biednego ludu grabić go i niszczyć do końca. Okupant zorganizował w Polsce, oprócz swoich polsko-języcznych oficjalnych mediów, ogromną ilość, dobrze opłacanych agentów krążących po całej Polsce, a to w celu kradzieży Naszej Ojczyzny Polaków-POLSKI. Dlatego, tacy szmaciarze powinni być rozpoznawani a nie są, do tego te media które ich reklamują pochodzą z tego samego żródła. I tak powoli staczamy się ku nieuchronnej przepaści!!!

Krzysztof Kornatowicz: Czyżby nie było zbrodniarzy komunistycznych ze wschodu ?!

Andrzej Szubert: Pani Otylio – kocham Panią!!! Naprawdę!!! Wyjęła mi to Pani z serca: obrzydł mi jak kocie gówno […] To jest jeden ztych wynajętych szmaciarzy Aż się uśmiałem – ale ma Pani świętą rację i tego szmaciarza doskonale Pani rozpracowała!!! Brawo – za to kocham Panią!!!

Otylia Zigman: L. Zebrowski obrzydł mi jak kocie gówno. Od 30-stu lat, w Polsce rządzą ci sami zbrodniarze, 
ci sami komuniści tylko z zachodu a on ciągle pieprzy o tych ze wschodu. Nie mam więcej cierpliwości słuchać jego bełkotu o wschodnich zbrodniarzach. Dawno powinien przestawić się na politykę aktuaną, a nie tyle lat nawijać o zbrodniach komunistycznych w kółko macieju!  I tak każdego roku odwiedza Chicago i uprawia swoją propagandę. Słuchając go ostatnim razem w radiu, tak się wnerwiłam, że pomyślałam sobie, że to musi być najbardziej
  zakonspirowany agent w Polsce!
Dla zorientowanego jest oczywiste dla kogo on pracuje i w jakim celu ogłupia durnych Polaków. Oby nigdy nie dowiedzieli się kto jest tym prawdziwym wrogiem narodu polskiego. Panie Krzysztofie, nie wiem co on tłumaczy w tym filmie tutaj ale słuchała nie będę, mając straszną do niego awersję!  Nigdy nie mógłby przyjeżdżać do USA gdyby nie prowadził obcej, pokrętnej polityki, to jest pewne na 100%!  A kiedy wykłady prowadzi pod dyktando syjonistów, wtedy może jechać i zarabiać na swoich książkach do woli, gdzie chce i jak chce. To jest jeden z
tych wynajętych szmaciarzy, Pan wybaczy ale nie jestem wstanie tego człowieka słuchać.

Krzysztof Kornatowicz: link

[ok. min 7:40] Ks. Międlar: system blokuje prawych księży jak Ks. Prof. Dr Guz

Kto oszukuje Polaków? Jak działa obca agentura?

PB: wypielić = wypier_lić :))

mówią o Kowalskim: oszust, ogłupia Polaków, podburza emocje i ludzi… niepodaje rozwiązań…
racja, Kowalski podaje fałszywy cel (Rosja) i zagania na singerowską neokońską faszyngtońską fałszywą barykadę (wojna z Rosją)
Kowalski znajduje Rosję pod każdym kamieniem. a nie żydłactfo, które on wręcz zachwala — Trampek, USrael, ż-wojny, bezwzględny kapitalizm(on pieje nad USA (jakby niewiedział, że już ok. 1/3 Amerykanów żyje w ubóstwie), Izrael, mosad…

Sanjaya z gościem podziwiają Cichockiego… moim zdaniem idą na manowce, Cichocki może być podstawiony tak jak Niemcom podstawili Hitlera, by rzucili się na żydowskie masy, podczas gdy ż-banksteria i ściervo syjoniści wykreowali i wspierali Hitlera, a III Rzesza wspierała syjonizm i emigrację do Palestyny…
pierwszymi ofiarami e-szwadronów Cichockiego zostali… przedni patrioci Bein i Szubert BUHAHA debile cichockie zrozumieć do dziś nie mogą, że:

– żydłactfo Polin jest bezpieczne, co najwyżej zwieje specjalnym tutkiem

– próżnię władzy obejmą szabas goje (liczą miliony osób w Polin, siła gorsza od żydłactfa; w samej biurokracji rządowej jest prawie pół mln razy rodziny, pociotki i kolesie = 5-10 mln, a gdzie samorządy, protegowane spółki i firmy…)

– globalna hydra żydłacka jest w Polin jedną małą macką, obalenie władzy w Polin pociągnie globalną interwencję: NATO, CIA,1066, mosad, HAARP, mikrofalowa broń masowej kontrolo mózgów…

– bez przygotowania świadomości i duszy WIĘKSZOŚCI Polaków (parę pokoleń?), bez gruntu ościennego (sojusze, podpięcie się pod globalną autentyczną anty-żydłacką rewolucję…) guvno cichockie wyjdzie z tego samozwańczego reprezentowania narodu

w międzyczasie, cichockie użyteczne duraki przynoszę szkodę Polakom globalnie (Polacy to antysemici: nawołują do opaskowywania Żydów)… RCMP poważnie wzięło mą skargę na ożydzający stalking m.in. od cichockich durni, zobaczywszy traktat Cichockiego… wszyscy ożydzacze dostali szlaban, Kanada dba o spokój i bezpieczeństwo swych obywateli..

tylko z 1-ej osobistej ręki: RCMP z bezpieką uziemiły neo-ustaszy po ataku na moją cerkiew serbską, pilnują neo-banderowców, ekstermistów pakistańskich, mafie narodowe… interweniowali gdy agresywny muślim zaatakował mnie.

Instrukcja Katarzyny II – Jak zniszczyć Polskę Czyli jak podstępnie zaborcy działają do dziś

††††††††††††††††††††††††

Manchester — FF, bezczelna zmyła, PsyOp?

David Icke łączy Manchester w obraz totalny NWO

Kto skorzystał i komu służy ISIS

PB: Vloger doszedł po nitce: ISIS, Izrael, syjoniści… i koniec.

Kilka najsmakowitszych kęsków

Ariana Grande Anschlag

Naciągane nagranie z zewnątrz

99.9% zmyła po koncercie pupilki iluminatów, satanistki Ariany Grande

Królowa odwiedza aktorów kryzysowych

Ścierwomedia podają lipne zdjęcia ofiar, nakryte na oszustwie,winią społ-sieciarzy że chcieli przyciągnąć uwagę

Farsa Manchester cz.1

Farsa Manchester cz.2

Udawany terroryzm ku NWO [min. 1:00 nagranie próby w 2016 w Manchester]

Chyba w to nie wierzysz… [na 20 tys. ludzi z kamerkami, filmowanie występów — czemu nie ma nagrań, fotek wybuchu i po: zakrwawione ofiary itd.]

Rodzice „zabitej” nieuronili ani jednej łzy w 2 przedstawieniach

„Brakujące” dzieci

Beznadziejni aktorzy kryzysowi

†††††††††††††††††††††††††††††

Zdechł „Wielki Polak” buhaha BrzezinSSky, niech go piekło pochłonie!

PB:  Brzezinsky to jeden z bardzo wielu wykonawców NWO, jego zejście do wiecznego piekła nic niezmieni: nie po to rotszyldziaki konsekwentnie realizują plan NWO, żeby jedna wykopyrtka zmieniła cokolwiek; ilu potomków mają same rotszyldziaki! a gdzie warburgi, schiffy, goldmany, sachsy…to jest wierchuszka, Zbig parę poziomów poniżej szeregowy wykonawca :)))
spotkania „towŻyskie” 🙂 bilderbergów składają się z 3 grup, wg hierarchii:
1. za zamkniętymi drzwiami zawiadowcy rotszyldziaki, rockefellery itp. — to się zmienia jak nekrologi
2. pośredniki-wykonawcy typu BrzezinSSky, KiSSinger, SSoroSS… — hiper-agenci CIA
3. zaproszeni specjaliści w tematach aktualnie majstrowanych za zamkniętym drzwiami

chcesz wiedzieć, kto zastąpił Zbiga, patrz poziom 2 w następnej bibce bilderberguf

onegdaj zdechł iluminat Pierre Trudeau zarządca Kanady, tera rządzi — i to w jakim tempie ku NWO!!! — jego synalek tęczowy multi-kulti genederowy Justin

na miejsce Brzezinssky’ego czeka kolejka, parchy też się rozmnażają

w wyczerpującej :))) liście zasług tego grande skurwywsyna pominąłeś m.in.

– jego rusofobia wpisuje się w odwieczną chazarską nienawiść do wymiataczy stepów: Ruskich Kijowskich, od których pochodzą Ruscy Moskiewscy; w faszyngtonie nuklearną rusofobię żre na śniadanie faszyntgońska neotrockistowska banda neokońska (Chojecki z Kowalskim robią dla nich poprzez Singera/Macierewicza)

– architekt masowej kontroli umysłów Polaków via religionizm: ten hiper-agent CIA powiódł za nos Polaków do Solidurności… Lejba Kone z Matką Boską w klapie, wpływ na JP2

– 10 IV też śmierdzi tym żydziskiem: masowa manipulacja katodedbilami, sierotami kalksztajnowymi (Kaczyński był wg sondaży przed 10 IV na najniższej pozycji w życiu, nagle awansował na Wawel buhaha); Singer/Macierewicz do dziś jedzie na brzezinskiej rusofobii-histerii katodebilnej, nie przypadkiem nadaje z radia co niemaryja

– w odróżnieniu od clintoniwskich-buszowskich ż-wojen dynamicznych, autor koncepcji wojen hybrydowych z wykorzystaniem bandyckich najemników

– poza Al Kaidą (i ISIS?), twórca terroryzmu czeczeńskiego, broni hybrydowej przeciw Rosji znienawidzonej przez Chazara Zbiga

Brzezinssky’ego gełostrategia poniosła sromotną klęskę …od Putina dostał szachmata LOL Syria była pktem zwrotnym, przyspieszyła pleśnienie sukinsyna Zbiga, wymusiła totalną zmianę polityki USraela i żydłactfa w ogóle… jeszcze niedoczekało się to należytej analizy i podsumowania, może na FortRuss w jęz. angielskim

Carter wcielał plany żydoCIA, taka dola KAŻDEGO prezia USraela, ale za to skopał syjusiów po swej kadencji: nazwał okupację Palestyny aparthajdem

„Analizując potęgę Chin” — nie taka potęga jeśli 80% to bidota… potęga dzięki mamonie żydłackiej banksterii, obawiam się przygotowanie nowego konia globalnego na przesiadkę z USraela; juan już banksterską „walutą rezerwową”, City of London w Pekinie po Brexicie, banki „chińskie” na Wall Street

Komentarze 2 to “Zdechł „Wielki Polak” buhaha BrzezinSSky, niech go piekło pochłonie!”

  1. […] „Wyruch Narodowy” tzw. MW i ONR skandalicznie potraktowali Wojciecha Olszańskiego pod Teatrem […]

  2. […] „Wyruch Narodowy” tzw. MW i ONR skandalicznie potraktowali Wojciecha Olszańskiego pod Teatrem […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s