Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Morderstwo Magdaleny Żuk w Egipcie

Posted by grypa666 w dniu 21/05/2017

UWOLNIĆ Dra Mateusza Piskorskiego!!!

Panie Ministrze Ziobro,
Dołączam się w pełni do żądania Pana Andrzeja Dziąby, Prezesa Ruchu Społecznego „Nowa Polska”.
Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, bloger Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

Minister Sprawiedliwości

Prokurator Generalny
Zbigniew Ziobro
Uprzejmie przesyłam pismo Pana Romana Fudymy, z którym ja osobiście oraz nasza organizacja w pełni się utożsamiamy i solidaryzujemy z bezprawnie więzionym dr Mateuszem Piskorskim. Żądamy jego natychmiastowego uwolnienia. Proszę o wyznaczenie terminu spotkania z Panem przedstawicieli naszej oraz innych organizacji społecznych w celu omówienia sposobu rozwiązania tej wstydliwej dla naszego kraju sprawy.
Z poważaniem. — Ruch Społeczny „NOWA POLSKA„, PREZES mgr inż. Andrzej Dziąba  

Od: Antiglobalist Fudyma
Data: 27 maja 2017 03:42
Temat: SV: CD. Piskorskiego
Do: Andrzej Dziąba
[…]

DO PROKURATURY KRAJOWEJ ORAZ MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI ZBIGNiEWA ZIOBRY

biuro podawcze@pk.gov.pli  ul. Rakowiecka 26/30, 02-258 Warszawa

W ZWIAZKU Z MEDIALNYMI DONIESIENIAMI DOTYCZACYMI TRAGICZNYCH LOSOW ORAZ HANIEBNEGO TRAKTOWANIA POLAKOW I POLEK, PROSZE O NATYCHMIASTOWE UWOLNIENIE NIESKAZANEGO, A OD PONAD ROKU TORTUROWANEGO I PONIZANEGO PRZEZ POLSKIE WLADZE POZBAWIONEGO BEZPRAWNIE WOLNOSCI – PANA DOKTORA MATEUSZA PISKORSKIEGO.

Twierdzenie, że stosunki społczne determinują treść świadomości człowieka w niej świadomość moralną, jest paradygmatem psychologiczego myślenia, a nie marksistowskim komunałem. 

Prezydent Trump wszem i wobec głosi ostatnio, że należy zlikwidować podstawy istnienia Państwa Islamskiego. Czyżby przywodca USA zaczął rozumieć, iż tkwią one w państwowym terroryźmie wolnych od ponoszenia odpowiedzialności zachodnich i quasi-zachodnich państw?  W końcu obłudne hasła wolności słowa i praw człowieka, na które te wszechmogące tzw. wolne kraje wszędzie sie w realizowaniu swojej faszystowskiej ideologii i barbarzynskiej polityki powołują, zostaly juz dawno zweryfikowane milionami kompromitujących je przykładów. W Polsce nalezy do nich haniebny nie-przypadek pobitego zakutego w kajdanki, dr. MATEUSZA PISKORSKIEGO..

Ten często spotykany rodzaj poszanowania i przestrzegania wolności oraz praw człowieka, niejednokrotnie kończy się – co widzimy nie tylko u nas, ale i w  Szwecji oraz w innych zachodnich krajach –  śmercią niewinnych ludzi.

Dlaczego zatem o bezprawnych aresztowaniach, przetrzymywaniach w więzieniach bogu ducha winnych obywateli itp. bandyckich poczynaniaich demokratycznej władzy, milczą zarówno ”wolni”, wszelkiej maści politycy, jak i z racji swojego zawodu mający informować społeczeństwo o dziejących się w nim patologiach, dziennikarze?!   

To, co z naszym Narodem i Państwem dzieje sią odkąd obywatelom odebrane zostały warunki gwarantujące tworzenie się normalnego społeczeństwa (chodzi o potępiany socjalizm) i prawidłowy moralny rozwój człowieka, tj.od kiedy otoczenie społeczne, jego struktury ograniczone zostały, wręcz pozbawione swojej socjolologiczno- psychologicznej funkcji, (od zarania dziejów bylo i jest nią umożliwianie konstytuowanie się u członków wspólnoty reguł współżycia społecznego – analizie uniwersalności tego zjawiska poświecił dużą cząść swojej pracy klinicznej i naukowej  J. Piget), jest ogromną i wstrząsającą tragedią. Ale i jest to empirycznym (popatrzmy ile dzisiaj w Polsce GRZECHU/przestępczości), niezaprzeczalnym faktem potwierdzającym odnoszące się do genezy oraz rozwoju moralnościi człowieka tezy przedstawiane w doktrynach Bleulera, Durkheima, Obuchowskiego, Piageta, Szewczuka czy w przemyśleniach i wypowiedziach Konfucjusza, Chrystusa, Einsteina itp.

Siła działania dogmatu jest wprost proporcjonalna do ignorancji podmiotu. Logika jest moralnością myślenia, a moralność logiką działania. Bez moralności żyć się więc nie da.

Apeluje ponownie o natychmiastowe zwolnienie z aresztu śledczego naszeego bohatera, autentycznego polskiego patrioty i prawego, godnego do naśladowania CZLOWIEKA – PANA DR MATEUSZA PISKORSKIEGO.

Z poszanowaniem i nadzieją na lepszą PolskęRoman Fudyma, bliski kolega Stanisława Pyjasa, studenta walczącego w okresie socjalizmu o WOLNOSC ORAZ PRAWO DO POSIADANIA I WYRAZANIA WLASNYCH POGLADOW, traktowanego wówczas przez władze podobnie, jak dzisiaj traktują one dr. M. Piskorskiego. Co dała nam zatem śmierć S.Pyjasa? W bezmyśilności, dehumanizacji społeczeństwa i uprzedmiatawianiu człowieka posuwamy się nieprzerwanie do przodu; w wyborze wartości, bronieniu wlasnej integralności i w zdobywaniu, osiaganiu moralności autonomicznej – w zastraszającym tempie cofamy się do tyłu.

W znacznej większości spraw myślę, że ma Pan, niestety, rację; mnie też dręczy niepokój, gdy się tym rzeczom przyglądam. (Zdanie z listu przesłanego do mnie przez profesora L. Kołakowskiego.) 

Szwecja 2017,05, 27

Sörgårdsvägen 71,  184 35 Åkersberga

ALARM WAT o tajnych broniach kontroli umysłu

Od kilku lat Polacy i mieszkańcy Europy uskarżają się na „dziwne” poparzenia, przerywania snu, zaburzenia psychiczne czy inne choroby ustępujące poza stałym miejscem zamieszkania. Organa ścigania i sądy odmawiają śledztwa.

Janusz Zagórski rozmawia z Ewą Pawelą i Witoldem Hake omawiając najnowszą konferencję na WAT o broni energii skierowanej. Mowa w niej nie tylko o broniach przeciw sprzętowi ale broniach elektromagnetycznych czy infradźwiękowych przeciw ludziom także w warunkach pokojowych np celem „opanowania agresywnych jednostek”. Nad tą tajną bronią pracują m.in WAT, Politechnika Wrocławska i Warszawska , Instytuty Wojskowe oraz RADWAR. Zachodzi pytanie na kim przeprowadza się w Polsce nielegalne doświadczenia nierzadko kończące się chorobami lub zgonem o których mówił już – przepraszając Amerykanów – prezydent Clinton. Może to być broń przeciw każdej „niewygodnej” osobie. Ten temat jest skwapliwie w Polsce przemilczany nawet przez tzw media niezależne.

Jerzy Zięba: K jak komórki

Nataniel Kapner: Gotów na lepsze czasy

Jan Taratajcio zakłada ruch społeczny „WON”

Imienniczka Grypy666, świnka Piotruś uratowana z transportu do ubojni

Człowiek, przeciw terrorowi państwa i licencjonowanym – zorganizowanym grupom przestępczym

Do : Andrzej Duda, Zbigniew Ziobro, Jarosław KaczyńskiSee More

ALARM Przyszła Matko, USG powoduje…

Prenatalne badania USG SĄ ODPOWIEDZIALNE za wady genetyczne, żółtaczkę, choroby nowotworowe wieku dziecięcego np. białaczkę, chłoniaki, nowotwory mózgu, zapalenia błon płodowych, zaburzenia osobowości, powodujące kilkakrotnie większą częstotliwość samobójstw, choroby i wady oczu, choroby skórne, alergie.

 

AKCJA StopNOP: Protest przeciw przymusowi szczepień

3.6.2017 godz. 12:00. Uczestnicy spotkają się w W-wie pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia ul. Miodowej 15, skąd marsz wyruszy na Pl. Zamkowy.

ALERT Pikio.pl to ścierwomedia

PB: Pikio.pl wydał na siebie wyrok w opinii Polaków, własnym postępowaniem… To jest śmierć ich reputacji… Na zawsze, bo Polacy niezapominają tak łatwo jak polactfo. Łamigłówka: gdzie jest Pikio.pl w hierarchii?

††††††††††

Morderstwo Magdaleny Żuk w Egipcie

Grypa666 PROPONUJE: Domagajmy się — ciało śp. Madgaleny Żuk na Wawel… Walczyła z wrogami Cywilizacji Życia samotnie, niezłomnie do końca

Solidaryzuję się z Szanowną Rodziną i Bliskimi śp. Magdaleny Żuk w tej tragedii, składam szczere kondolencje…

Przepraszam  za ewentualne sprawianie bólu — nie jest zamierzone. Netowe śledztwo niestety wiąże się z takimi przykrościami. Śledztwa oficjalne też rozważają hipotezy nieprzyjemne dla rodziny i przyjaciół gwoli odkrycia prawdy, tyle że bez przedwczesnego publikowania.  Inaczej na necie nie da się, intencje internautów-ochotników są w większości czyste: znalezienie prawdy w tej szokującej, skandalicznej tragedii o wielu doniosłych wymiarach. – pb

Więcej — patrz wpis poprzedni…

Popis dr Plich po powrocie z misji w Egipcie

PB: Detektyw powoływała się na swoją rozmowę z rezydentem biura podróży, która miała trwać ponad 2 godziny. Dowody od podejrzanego w sprawie! Jakaś niezależna weryfikacja? Przecie to kpina w żywe oczy, na trumnie śp. Magdaleny Żuk! Nam niewolno tego robić, a skwadracone biuro ma spec-przywilej?

A to FuckPoLin właśnie…

Druga katastrofa Pikio.pl

Pikio.pl to ścierwomedia

PB: SzyderczyHalasVlog: sraczkowa grafomania, CowShedRecords: śmierdzi satanizmem; pasują wszyscy, od pikio po kumpla wojewuckiego, do tego. Im nic nie będzie… jak bekną, to szabas goje poniżej ich poziomu.

Mizia: Znalazłem ciekawą informację, że jednym z głownych redaktorów pikio.pl i chyba nawet współwłaściciel, jest właściciel tej witryny, której z kolei właścicielem jest Karel Goldbaum, ma swój kanał na yt.  Dodatkowo mimo, że jest bardzo niszowym artystą i ma stosunkowo mały kanał na yt, często zapraszany jest na mainstremowe eventy, gdzie nawet więksi ytberzy nie są zapraszani. Nawet, w którymś ze swoich filmów chwalił się znajomością z Kubą Wojewódzkim.

PB: Pikio.pl wydał na siebie wyrok w opinii Polaków, własnym postępowaniem… To jest śmierć ich reputacji… Na zawsze, bo Polacy niezapominają tak łatwo jak polactfo. Łamigłówka: gdzie jest Pikio.pl w hierarchii?

Info-wojna dopiero zaczyna się ws. Magdaleny…

PB: Prof. Wolniewicz o Korwin-Mikke z zespołu Sommera

PB: Odcisk palców agenturalnego tuszowania sprawy, „zwariowania” śp. Magdaleny na siłę. Od terapii DDA do wariatkowa daleka droga… W Egipcie zachowuje się całkiem prawidłowo i recjonalnie jak na horrendalny terror wokół niej, żadnej pomocy od nikogusieńko! Ścierwomedia uwypukliły fotkę zaszprycowanej pod drzwiami,  dziwne zachowanie… Natomiast z materiałów z Nią, które widziałem (w tym ostatnia rozmowa z Markusem), sprawia wrażenie asertywnej, dobrze dopasowanej społecznie, a to raczej nie natura traumatyka DDA.

Ściervomedia niepodadzą oczywiście kto rozpił Polaków… koczujący karczmarze dawali gratis kielicha dzieciom idącym do szkoły… Jeśli wchodzicie na fora pod tymi ściervozajawkami, przypominajcie kto rozpił Polaków. Podobnie chcieli wrobić od terapii DDA do wariatkowa daleka droga…

DDA wcale nie musi być dla dzieci alkoholików i pacjenci wybierają subiektywnie modelowe wzorce ról DDA, niekoniecznie odpowiadające stanowi faktycznemu. Tu moja żona przypomina, że po jakimś brainwashing żydłackim bez naszej wiedzy w kościele w Vancouver, nasza córka miała do nas pretensje do garbatego. Podobnie później z synem młodszym od córki o 5 lat!
Jak może poważny sąd przyjąć taki „dowód”!!! Jak śmią ściervomedia podawać go jako taki! Czytajcie z Wiki: Z przeprowadzanych badań profili osobowości wynika, że osoby wybierają profil DDA jako kategorię opisu mojego ja, niezależne od historii rodziny i został wybrany przez 71% DDA oraz 63% nie-DDA wszystkich badanych osób

Większość osób — z dysfukcyjnej rodziny czy nie — podkłada się pod katalog DDA!!! To mi qrva śmierdzi jak program wymyślony przez żonkę rabina, typu Barbara Specter, do rozwalania gojów!!!!! Niedziwota że dintojra pospiesznie poleciała po to i ściervomedia rozgłaszają, gdy podważyliśmy opcję wariatki (walczącej zupełnie racjonalnie o swe życie z bandą oprychów mafijnych). Kluczowe wątpliwości:
1. Magdalenia była najstarszą czy najmłodszą w rodzeństwie? Inna osobowość i psychika dla każdej roli w wyniku traumy. O ile e-„poznałem” Magdalenę — najmłodsza. Oczko w głowie Sz. Pana Ojca Madgaleny — płacze w wywiadzie z Rutkowskim pokazując plakat: powiększone zdjęcie Magdaleny, słowiańskiej dziewczynki z wiankiem na głowie. Najstarsza: ta najgłośniej broniąca Jej dobrego imienia.

2. Czy są utrwalone opisy zachowań Magdaleny w Polsce, świadczące o skłonności do problemu ze zdrowiem umysłowym, przypisywanego Jej w zw. z rzekomym samobójstwem.

3. Bumagę z poradni psychologicznej może dintojra podrobić albo napisać na kolanie… „ściśle tajne” — nie takie rzeczy robi żydłacka mafia dintoryjna tysiącom Polaków, obecnie pod impotentem Ziobro…

Qrva jak dintojra orzeknie „samobójstwo psycholki” będzie rewolta narodowa!!! Ziobro nie tylko dostanie obrażeń Magdaleno-podobnych ale i straci w końcu nie wiem skąd nadaną reputację u polactfa. To nie pogróżka karalna, panie Ziobro, to przestroga. Olał pan sprawy niewinnych Polaków, od Dra Kękusia, poprzez Andrzejów Dziąba, po Dra Piskorskiego!! Dość qrva panowania żydłactfa nad naszym ŻYCIEM!!! W naszym kraju!!!

Więcej ze ściervomediów Sommera

1. Niezadowolenie Egipcjan
2. Czy Magda Żuk została zamordowana? [SONDAŻ] — Szpiegowanie, by ustawiać opinię publiczną?
-brak liczby uczestników itp. naukowych podstaw sondażu, np. kto czyta Wolność24 gdzie się ukazał sondaż
-na Miziaforum i Grypa666 NIKT niewierzy w samobójstwo.
– na Wykopie 200%, a na podziemnym fb (najlepsze analizy, przedni specjaliści) — 1000 % buhaha (patrz następny punkt)

3. Założyciel facebookowej grupy „Sprawa śmierci Magdaleny Żuk” przesłuchany przez policję. Ujawnił jej uzyskane prywatnie informacje
– policja ma wejście na jawny fb, musi co chodzi o podziemny fb: wszelkie informacje, które dostałem od facebookowiczów w prywatnych rozmowach

DZIEJE SIĘ! Nie mogą wyłapać i zakneblować 70 tys. anonimowych fb-owców… z podziemnego do jawnego fb to chyba naciśnięcie guzika… Ziobro się nie wymknie ani mafijne dintoryjne państwo w państwie…

Ze stopki redakcyjnej „Wolności opluwania 24/7”, Michalkiewicz i Ozjasz Goldberg (JK-M) w zespole!
Redaktor naczelny: Tomasz Sommer. Zastępca redaktora naczelnego: Marek Skalski. Redaktorzy prowadzący: Andrzej Fedorowicz, Adam Wojtasiewicz. Zespół: Andrzej Paulukiewicz, Jan Bodakowski, Wojciech Tomaszewski, Adam Pokorski, Paweł Rakowski. Współpraca: Bogdan Dobosz, Wojciech Grzelak, Robert Lijka, Natalia Dueholm, Marek A. Koprowski, Marian Miszalski, Stanisław Michalkiewicz, Janusz Korwin-Mikke, Maciej Sołdan, Krzysztof M. Mazur, Tomasz Mysłek, Rafał Pazio, Jan Piński, Maciej Madelski, Sławomir Suchodolski, Mirosław Winiarczyk. Dyrektor kreatywny: Radosław Watras.
Portal jest własnością firmy 5S Media Sp. z o.o.
Sponsorem honorariów autorskich jest Fundacja Najwyższy CZAS!
Kontakt: redakcja@wolnosc24.pl

Michalkiewicz, ogolić ci łeb i jaja za kolaborację!!!
JK-M: won do swoich!

http://www.krs-online.com.pl/fundacja-najwyzszy-czas-krs-769023.html
Watras Radosław Michał Członek Zarządu
Skalski Marek Członek Zarządu
Sołdan Maciej Kajetan Członek Zarządu
Sommer Tomasz Krzysztof Prezes Zarządu

Tomasz Krzysztof Sommer  dziennikarz i wydawca, redaktor naczelny i współwłaściciel tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy CZAS!”. […] doktorat z socjologii na podstawie rozprawy doktorskiej pt. Sposoby usprawiedliwiania podatków w świetle ideologii praw człowieka. Jego promotorem była prof. Jadwiga Staniszkis, a recenzentami prof. Aniela Dylus i prof. Marcin Król. […] W 1995 związał się z Oficyną Konserwatystów i Liberałów Janusza Korwin-Mikkego. Zaczął pisać dla tygodników „Najwyższy CZAS!”, „Najwyższy CZAS!-Bis” i „Lux”. Od 1996. był redaktorem naczelnym pisma „Lux”, które jednak w połowie tego roku przestało być wydawane. Od 1996 podjął stałą pracę w tygodniku „Najwyższy CZAS!”, pełniąc w nim funkcję zastępcy redaktora naczelnego (w latach 1996–1999 oraz 2004–2007) i redaktora naczelnego (1999–2003 oraz od 2007). Równocześnie w latach 1996–2002 był reporterem działu zagranicznego w „Super Expressie”. W 2002 założył spółkę 3S Media Sp. z o.o. […] Oprócz działalności dziennikarskiej Tomasz Sommer był organizatorem międzynarodowych tzw. konferencji eurosceptycznych […] Od 2005 jest wiceprezesem Instytutu Globalizacji wolnorynkowego think-tanku  […] W 2010 związał się z Wolnością i Praworządnością. Był pełnomocnikiem wyborczym Ruchu Wyborców Janusza Korwin-Mikke […] do Sejmu z pierwszego miejsca na liście Kongresu Nowej Prawicy […]. W lutym 2014 został rzecznikiem prasowym tej partii[8]. Zasiadał także w jej zarządzie […]  partią KORWiN, został rzecznikiem jej sztabu […] Research Fellow w Institute of World Politics w Waszyngtonie […] Operacja antypolska NKWD 1937-1938. Geneza i przebieg ludobójstwa popełnionego na Polakach w Związku Sowieckim (monografia), 3SMedia, Warszawa 2014

Skandaliczna Maja Plich u Naczelnej Skandalistki…

…doszlusował świeżo ufryzowany Rutkowski

PB: Wysłuchalem 1-ej części w skandalistach:

1. Gdybym nieznał nagrania katowni w korytarzu itp. „tajemnic” przed ludziofcami, Maja brzmi przekonywująco. Czy biuro Rutkowskiego analizowało to nagranie?
Teległupawka na poziomie neandertalskim (sorka neandertale), Naczelna Skandalistka powinna była być 20. bm. już na tyle i przodzie przygotowana, by zadawać skandalicznie sondujące pytania, albo pytać pod dyktando ze słuchawek.

2. Maja insynuuje, kładzie nacisk na drinka w samolocie (wg niej, Magdalena kupiła alkohol na lotnisku polskim), ale nie ma definitywnego potwierdzenia zalania Magdaleny alkoholem… Maja powołuje się na swą znajomość psychologii i obserwacje polskich wycieczkowiczów podczas Maji lotu do Egiptu… znaczy leciało stado Magdalen?

3. Maja niekomentuje możliwości piguły w drinku powitalnym w hotelu. Jeśli rezydent był parę godzin z grupą podczas transferu autobusem z lotniska, to mógł namierzyć Magdalenę, podchmieloną czy nie, na specjalne „powitanie”, bo była bez swego mężczyzny — znak dla muślima, że jest do zużycia. To rzecz jasna zakłada brak uprzedniego powiązania Markus – rezydent.

4. Dziwne zachowanie Magdaleny przez następne dni, to na pewno nie wynik samego picia alkoholu, co najwyżej synergii alkoholu z pigułką w drinku, a może już wtedy — szprycowania gdy spała lub była nieświadoma. Niejedzenie mogło wynikać ze świadomości/podejrzenia, że dodają Jej czegoś do picia i jedzenia.

5. Żadnej dokumentacji dowodowej na tezę o samobójstwie: zdjęcie podłoża pod rzekomym oknem… analiza wiarygodności epikryzy… porównanie epikryzy z nagraniami monitoringu…

6. Żadnych przesłuchań rzekomych świadków rzekomego wyskoczenia oknem i historii poprzedzającej, osób które podniosły Magdalenę spod okna, ratowały, stabilizowały, wiozły do Hurgady i tam próbowały Ją ratować podobno lepszymi środkami.

7. Żadnej próby uzyskania nagrań monitoringów? Myślę, że za 100, najwyżej 1000 dolców w każdym miejscu, Maja dostałaby kopie nagrań… W sumie kilkaset do kilku tys. dolców, Ojciec Magdaleny zapłaciłby gwoli poznania prawdy, a jak nie, to zrzucilibyśmy się. Ryzyko przeszkody ze strony służb egipskich w wyprawach po nagrania.

8. „Metodologia” biura Rutkowskiego: pojechać z biurem podróży (zniżka i expresowe załatwienie w zamian za odpowiedni wniosek śledczy?), rozejrzeć się dyskretnie (hotel i policja przeszkadzałyby w śledztwie innym niż na samobójstwo, na pewno miejscowy system był już pod „specjalnym nadzorem” na takich jak Maja, Sisi ma sieć szpiegów wszędzie)… po wykupionym turnusie wrócić do kraju z „żelaznym” wnioskiem, bez zahaczenia o Hurgadę–bo po co, skoro „samobójstwo” było przedtem.

Z języka ciała Maji i jej reakcji na raport Lamparta, nie mam przekonania że jest pokorna wobec prawdy. Skoczyła na raport Lamparta, sama mając słabe dowody. Bije z niej raczej ego, przesadna pewność siebie i „przebić się za wszelką cenę” agentki-lwicy.

Tu u Mizi mamy lepsze wyniki buhaha, bez licencji, fanfar ani latania na kanikuły do Egiptu, podczas gdy Mizia gździ się z Cizią w limuzynie za monetyzacji mamonę LOL.
Mój wniosek: Rutkowski miał misję do wykonania dla umoczonych, których odkrył (?) Lampart. Ale to też do bani, bo zostawia w spokoju stronę egipską — czyli moja hipoteza stoi na razie:
https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/13/pilne-nagranie-a-v-moment-smierci-magdaleny-zuk-uchwycony-kamera-monitoringu/#comment-310340
https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/20/pikio-pl-usuwa-dowody-na-swoja-podla-dzialalnosc-pseudo-dziennikarska-skierowana-przeciwko-magdalenie-zuk/#comment-311181
https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/20/pikio-pl-usuwa-dowody-na-swoja-podla-dzialalnosc-pseudo-dziennikarska-skierowana-przeciwko-magdalenie-zuk/#comment-311179
…aż będą wyniki badań zwłok.

Słowem, jak na psycholog, agentkę, absolwentkę szkoły wywiadu itd. to wykonanie misji przez Maję do bani, a Rutkowski błazen i nieprofesjonalny skoro badziewne przyjął wyniki od prawej ręki lewej dupy.

AntiFalse: prawo przypadku

Śmierć Karoliny Kaczorowskiej, Magdaleny Żuk czy Iwony Wieczorek nigdy nie zostaną wyjaśnione. Dziewczyny wpadły w szpony podobnych środowisk. To niestety półświatek biznesmenów, polityków czy prawników bardzo często powiązanych z pracownikami organów ścigania czy wymiaru sprawiedliwości. Osoby te prowadząc wspólne interesy zbierają na siebie nawzajem również niewygodne dowody w postaci jakiś dokumentów, nagranych rozmów o nielegalnych transakcjach czy kompromitujących sex taśmach. Dlatego gdy media podejmują niewygodny dla nich temat, wszyscy się mobilizują by prawda nie wyszła na jaw. Wiedzą bowiem doskonale, że jak jeden pójdzie na dno, to pociągnie za sobą pozostałych.
Śledztwo ws. śmierci Magdy prowadzi m.in. ta sama prokurator, która nadzorowała sprawę śmierci Karoliny. Przypadek? Obie dziewczyny otaczało to samo towarzystwo mimo to prokuratorzy nie widzą powodów dla powiązania tych dwóch spraw. Przypadek? Zwróćcie uwagę, że Karolina i Magda „popełniły samobójstwa” z dala od domów. Przypadek? Dlaczego Karolina nie mogła się naćpać we Wrocławiu i tam się powiesić? Dziewczyna organizuje wyjazd z powodu swoich urodzin i odbiera sobie życie? Taki sobie prezent sprawiła? Dlaczego Magda nie doznała załamania nerwowego we Wrocławiu, gdzie podobno bardzo dużo pracowała, tylko akurat w Egipcie, gdzie miała odpocząć?

Ponadto prokuratura nie łączy włamania do mieszkania Karoliny z jej śmiercią! Rozumiecie to?! Po 24 godz. od śmierci ktoś wchodzi do mieszkania Karoliny wynosi kosmetyki, ubrania, cenną biżuterię i ponad 400 tys.zł w gotówce ale według prokuratury nie ma podstaw do łączenia jednego z drugim. Z Karoliny zrobiono narkomankę a z Magdy wariatkę. Nie dajcie sobie wciskać kitu. Karolina i Magda za dużo wiedziały, robiły się zbyt niewygodne i dlatego musiały zginąć.
Przykład ośmiornicy z Gdańska. Krystian W. z Wejherowa na Pomorzu i w Elblągu nagrywał jak gwałci nastolatki a następnie szantażując ujawnieniem nagrań zmuszał do prostytucji. Współpracował on z Maciejem T. właścicielem kilku lokali w Sopocie w tym Zatoki Sztuki. Orgie z tymi dziewczynami organizowali bogaci biznesmeni, prokuratorzy, prawnicy, sędziowie a nawet ludzie z telewizji. Napisano o tym książkę pt. „Zatoka Świń”. Proceder ten trwał ponad 10 lat a skrzywdzonych może być nawet ponad 100 dziewczyn. Jak to możliwe ktoś zapyta. Ano możliwe, ponieważ prokuratorzy tylko jeden raz oskarżyli „Krystka” o gwałt, a pozostałe sprawy regularnie umarzali. W marcu 2015r. zgwałcona 14 letnia Anaid rzuciła się pod pociąg. Mimo to Krystian W. dalej cieszył się wolnością. Dopiero gdy jej mama dotarła do innych skrzywdzonych nastolatek a następnie poinformowała media to w listopadzie 2015r., pół roku po śmierci Anaid, łaskawie aresztowano Krystiana W. Jego nazwisko widnieje w aktach sprawy Iwony Wieczorek. Iwona była ładną nastolatką, a takie krzywdził „Krystek”, ale prokuratura oczywiście nie łączy obu spraw. Przypadek? Śledztwo wobec Krystiana W. prowadzi ta sama prokurator co prowadziła sprawę Iwony Wieczorek. Przypadek? Nastolatki są zastraszane a grób Anaid został zdewastowany. Krystiana W. bronią najlepsi adwokaci w Gdańsku. Przy każdej podejrzanej sprawie pojawia się K.Rutkowski i nic nie osiąga. Przypadek?

Jak bardzo prawdopodobna wydaje się wersja ze Magda poleciała do Egiptu robiąc za „zakładnika” w jakiejś sprawie ??? Chlopaczki w Polsce kręcili interesy z Arabami, dla arabów bylo to nie pewne i zarządali zakładnika. Magdzie powiedzieli ze interes jest na 100% pewny, wszystko dopięte a ona tam robi za zakładniczke pewnego interesu = praktycznie zrobi sobie urlop za darmo (albo wyświadczy przysługe np. temu kogo kocha ???). Na miejscu „cos sie odj…….” i się dziewczyna tubylcy zajęli…. Koledzy z Polski może nie planowali tego ze coś się jej stanie, ale nie mogą mówic o jakie interesy chodziło bo sie cała szajka wysypie, dlatego te durne tłumaczenia. Zona Słowika opowiadała ze robiła za zakładniczke w Kolumbi przy przemycie narkotyków, tylko ze jej się nigdy nic nie stało…

PB: dobre podsumowanie i dodatkowe podobne sprawy…wcale nieróżne od nie-sexualnych spraw mafii dintoryjnej przeciw niewinnym Polakom — w obu typach spraw kryją mafię… ilu sendziuf i prokoruratoruf korzysta z tych nieszczęsnych dziewczyn? ws. nie-sexualnych, są benficjentami niesprawiedliwych wyroków, np. dola od ubezpiecznika, który niewypłacił należności za ubezpieczone straty biznesu… tego są dziesiątki tys. przypadków, kolaboracja z komornikami, zabieranie mieszkań, dzieci na handel na organy, satanistyczne rytuały, pedofilię…

Odpowiedź na pytanie Przypadek?…  Jeśli naród nie wyjdzie milionami pod sądy i prokuratury i nieoświeci mafiozów, to się nieskończy, żaden Ziobro nic niewskóra, oni owijają go wokół małego palca

†††††††††††††††††

Odnośnie Polin

Roman Kafel: Ukraina tak! Banderowcy ..nigdy!

Neobanderowcy jacy nadaja ton  zyciu politycznemu Ukrainy i coraz mocnniej spychaja ja w przepasc, odznaczaja sie niebywala odpornoscia na realia i racjonalne argumenty. Nalezy sobie jasno uzmyslowic , jak i na podstawie czego , skad wyrobili sobie odpornosc na lajanki, nie liczenie sie z nikim i niczym, samowystarczalnosc ideologiczna oczywiscie mitologiczna( zamiast sluchac czyich mitow zmyslamy se sami swoje), i odpornosc psychiczna doprowadzona do calkowitego zbydlecenia.
Ich struktura ideologiczna jest prosta: Czlowiek to bydle, a my Ukraincy jestesmy tylko najlepszymi bydlakami.
Typowe cechy patologicznego bandytyzmu. Chrzescijanie maja Caritas za  cnote. Oni- Nienawisc do wszystkiego co nie jest ich. Dokladnie – jak cala czesc tzw polskiego establishmentu intlektualnego i politycznego tzw neosarmacji. Nie mozna zaprzeczyc  rzeczywistosci , wielu o tym wie , ale nie chce czy wstydzi się , czy  nie chce sie przyznac do oczywistosci. Ze ta bydlaca moralnosc i etyke stworzyla cywilizacja quasi lacinska…. w wydaniu Sarmackim ziluminatyzowanym….
Zrobila to przez ochrzczenie Franka Jakobowicza i przyjecie na lono Kosciola Potwornej Sekty..o obrzydliwej doktrynie… Odkupienia przez Grzech! Przez to przyjeto do herbow szlacheckich i dopuszczono do pomieszania krwi, jaka bezposrednio była przyczyna Upadku Przeczypospolitej Szlacheckiej i zaraz po tym szlachty jako klasy politycznej, ekonomicznej i jako klasy spolecznej. Ci neoszlachcice neofici zastapili klase szlachty w Polsce i przyjeli jej i status, i majatek, i probuja do dziś uzurpowac swoja pozycje- jako leglanie im nalezna.
Dlatego tak wielu jest poplecznikow banderyzmu wsrod tzw neosarmatow parchatow, ktorzy nota bene dorwali sie ……tera kurwa oni…i nikt im tu nie bedzie ..p,,,l….glodnych kawalkow!!!! Bo to są ich naturalni sojusznicy w pezpardonowej walce o  frankistowski prymat nad Slowianami i w dalekosieznych planach budowy K’Hazarii Magna.
Zarowno sarmatyzm- jak i neosarmatyzm- tak samo, jak  siczowszczyzna  i neokozaczyna -czyli Banderiwszczyna to nieodrodne braciszki….Shabataismu- Antynomizmu…..w czystej postaci z poprzestawianymi prycypiami:-)))) lustrzanym odbiciem moralnosci i instrumentalnym uzyciem oszustwa, oraz podwojny kod moralno etyczny… .Stad ten dziwny wydawaloby sie paradoxalny sojusz….:-)))))  Ktory de facto ani nie jest dziwny, ani paradoxalny ,ale ma właśnie jak najbardzie realne uzasadnienie we wspolnocie ideologicznej.
Jednote Slowianska- MIR slowianski..rozwalilo to – co nazywamy cywilizacja lacinska zupelne blednie i falszywie -bo tak naprawdę tym co tego dokonalo , tym co kryje sie pod nazwa „cywilizacji lacinskiej” jest…….Ultramontanizm….. Misja Cyryla i Methodego odbudowala MIR Slowianski Chrzescijanski i przeksztalcila go w Chrzescijanska Jednote Slowian…..to bylo nie do zniesienia dla Germanskich Spadkobiercow Rzymu…nazywajacych sie i nazywanych Ultramontes.  Bo Cywilizacja rzymsko-lacinska…w wielowiekowej symbiozie i zgodnym wspolzyciu ,sojuszu z Slavia i greckim Bizancjum…stanowilo zagrozenie dla Ultramontes….
Odebranie pretextu do politycznej i militarnej inwazji Slowianszczyzny pod pozorem misji religijnej -przestalo miec podstawy….przywrocic je mogla tylko nowa misja..Walki ze Schizma. I zmontowana Wielka schizme….Ltramontes dotarli do Rusi.
Kiedy Moskwa poprosila Wladyslawa na Tron….zapalily sie wszystkie lampki Ultramontes…..i w ciagu zaledwie stulecia zmajstrowali bajstruczka…Unie…ktora wydala nazizm mitologiczny w wydaniu Cerkiewnym i stala się narodowotworczym pradem Ukrainy….separatyzmu ukrainskiego konczac na doktrynie  Donceva….innych….I wykaca od tego czasu miot za miotem…..tego wscieklego potworka…z zebami , rogami…i WIDLAMI…
Problem mitologizacji ideologii i moralnosc dopuszczajca operacje myslowe rozgrzeszajace najwieksze zbrodnie w imie wyzszych celow…..
To nie wymysl Ukraincow…ale to myslenie odbywalo sie rownolegle ewoluujac w tzw darwinizm polityczny od wielu stuleci. Zauwazyl to Sienkiewicz w opisie – Modlitwy Longina Podbipiety….z Ogniem i Mieczem… Czlowiek- ludzie sa zdolni do najwiekszej zbrodni- jakiej nie dopuszczaj sie zwierzeta…pod wplywem ideologii w jaka wierza i wyznaja! Czasami tak idiotyczna, ze porwnanie z bydleciem jest obelga dla bydlat!
Ale  satanistyczna postac przybrala ta  doktryna w 1666 roku..kiedy Zwi Shabatai oglosil się Mesjaszem..ktorego nastepca oglosil się Jakob Frank Dobrudzki szlifujac i doskonalac doktryne… Polecam doskonala ksiazke na temat.. 1666- Redemption throug Sin  – Robert Sepehr.
Antynomizm- ziluminatyzowany sarmacki frankizm ma wlasne zasady. O ci-  wlasnie te dzikusy to nie sa ludzie, ale bydleta…dzikie zwierzeta..bestie…niebezpieczne…..a skoro nie sa ludzmi nie maja ludzkich uczuc…I poswiecenie nozy i widel przez unickiego ksiedza..rozgrzesza ciemnych prostakow. I przystepuja do rzezi – Ot -jak uboj…. jak prosieta, bydlo ,,drob…bo te ne ludyna…to Lachy…Moskale..etc… To samo robili Rycerze N M Panny….poganie – Slowianie to nie ludzie….Angielscy kolonizatorzy….inni… hitlerowcy….i do dzis neocony i ….cale plejady nasladowcow…
Pan Wiatrowicz…nie glupi i dobrze wyksztalcony facet…z jasna uczciwa i szczera slowianska geba….i zaprzedana diablu dusza… Ilu takich pukalo do domow sasiadow na Wolyniu i na Podolu….taki dobry chlopak- chlopak o uczciwej gebie zapukal i do domu naszej rodziny….chlopak, ktory wychowal sie w tym domu jadl i spal…ktoremu ufali wszyscy, jak swojemu, lubili i wierzyli – bo uwazali go za swojego…..wolajac – Wujku…..spicie????
Wsciekle bestie o twarzach ministrantow….nie chca pojednania… Oni nie chca sie jednac..oni chca sie tylko porozumiec.
A teraz powiem wam dlaczego???? dobrze posluchajcie i przekazcie swoim dzieciom:
Przebaczenie to sprawa pomiedzy pokrzywdzonym i Bogiem…
O tym , – ze przebaczasz i puszczasz w niepamiec- mowisz tylko Bogu….i nie musisz o tym powiadamiac twojego krzywdziciela. To niesamowita sprawa, oczyszczajaca dusze i swiadomosc Czlowieka.
Przebaczenie to tylko twoja sprawa…i tylko miedzy toba, a Bogiem…rezygnujesz z pomsty i nie chowasz urazy.
Wybaczenie, to zapomnienie i powiadomienie krzywdziciela ,ze mu zapomniales i ze nie zywisz urazy , ale tylko na  prosbe i z inicjatywy krzywdziciela. Wybaczenie jest reakcja pozytywna na prosbe o przebaczenie….
Pojednanie mozliwe jest wtedy i tylko wtedy , kiedy na wybaczenie odpowiada krzywdziciel szczera skrucha, wyznaniem win, checi naprawy i szczera uczciwa obietnica ,ze nigdy wiecej….przed toba i przed Bogiem!
Czy wszyscy Ukraincy sa banderowcami???? Nie…. i nigdy w przewazajacej większości nimi nie byli!!!
O tym swiadcza proporcje przynaleznosci do organizacji wyznajacych ideologie banderowskie…
Matecznikiem Banderyzmu jest Galicja Wschodnia- Halyczyna…tam gdzie ta ideologia okrzepla i przyjela ramy organizacyjne pod opieka Austriackich sluzb i oslona Uniackiej Cerkwii Katolickiej. Im dalej na Wschod tym lepsi ludzie….i o tym nie wolno nam Polakom nigdy zapominac!!!!!! I nie utozsamiac kazdego Ukrainca z Banderowcami…
Kazemu kto moze polecam rozne dzis liczne pamietniki starych Banderowcow….wielu z rodzin popow unickich wychowanych w tzw. uniackim katolicyzmie, bedacym wschodnim rytem sarmatyzmu…na odwyrtke….Szczegolnie mrozace krew w zylach sa wynurzenia tych , ktorzy mieli od poczatku do konca swiadomosc ,ze wybor ich drogi to droga do Piekla. Oni wiedzieli, ze beda mordowac, ze beda popelniac grzechy o pomste do Nieba wolajace..ich dyskusje z wlasnymi sumieniami..opisy porad duchownych Ojcow poboznych…. i wybor….
Ich Wilna i Samostijna Ukraina….postawiona ponad Bogiem, Ponad zbawieniem wlasnej Duszy… Samo narzuca się spostrzezenie ,  ze Unia i Kosciol Unicki to jakis dziwny ryt???? ze produkuje takich swietych??? Kropionych i kadzonych przez rzesze uniackich ksiezy????
Popatrzcie na kult tych herojow….dzis ci co ich czcza, doskonale wiedza- ze ich czesc jest oddawana im za to- ze oni nie tylko poswiecili dla Ukrainy Banderowskiej swoje zycia….ale dla Tej Ukrainy poswiecili i Zycie Wieczne….i wybrali swiadomie z milosci do tego Mitu Pieklo…i nadal dla tego Mitu w Piekle Cierpia…. pomyslcie o tym- kiedy patrzycie na te tlumy mlodych banderowcow we Lwowie z zapalonymi pochodniami… wolajacycmi :
Bandera, Szuchewycz Heroji Narodu… Oni wojowali za naszu Svobodu!!
Te zapalone pochodnie i maski na pyskach z cala Haloweenowa stymbolika to pochody ku czci ……..Piekla!!!!
To nie tylko cywilizacja lacinska za prawo uwaza normy etyczne..ale wiele cywilizacji… Prawo tworza wszystkie cywilizacje poprzez zabezpieczenie szczegolnie waznych norm etycznych, sankcja…za ich lamanie. Wtedy ethica staje sie prawem,
Tak bylo w Politeii Slowianskiej…prosze taki znany fragmencik z Krzyzakow.. Danusia okrywa zawistka glowe skazanca wolajac ,,Moj ci on jest!!!! i zamieszanie…tak…. taki jest nasz obyczaj….Jej ci jest~! Prycha posel,.,poganski kraj poganski obyczaj…kanonik i prawnik powiada….OBYCZAJE LUDU sa JEGO Prawem!!!!
ze twierdze ,ze wszystkie cywilizacje sa rowne?????
Cywilizacje roznia sie od siebie.. tak jak ludzie. Jeden lubi pierogi inny zupe z loju foki….. de gustibus non est dispuandum….a na bezposrednie pytanie sam Pan Nasz odpowiedzial jasno wyraznie i prostymi slowami:
Regnum meum non est de hoc mundo…..
Cywilizacje – sa rozne…..nie sa jednakowe i Bogu dzieki. Cywilizacje nie maja Dekalogu i nie dopuszczaja sie zbrodni….Ludzie….TAK! w kazdej jednej cywilizacji. Slowa swoje Pan Jezus skierowal do WSZYSTKICH ludzi….

Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według uczynku jego (Obj. 22:12). Dla bezbożnego “zapłatą” jest żołd grzechu: Śmierć i wieczne potępienie. Dla wierzących jest obiecana nagroda. Znamy przecież Tego, Który powiedział: Pomsta należy do Mnie, Ja odpłacę (odnosi się to do niewierzących) oraz: Pan sądzić będzie lud swój (odnosi się do Izraelitów – czyli Jego ludu) (Hebr. 10:30)..:

Ty zaś czemu osądzasz brata swego? Albo i ty, czemu pogardzasz swoim bratem? Wszak wszyscy staniemy przed tronem Bożym … Tak więc każdy z nas za samego siebie zda sprawę Bogu (Rzym. 14:10-12).

Roman Kafel,  Dallas Texas Maj 2017

:))) Bóg kozojebców odebrał rozum niemieckim politykom !! inaczej się tego nie da wytłumaczyć

PB: Da się :)) żydłacki bożek mamon…

Ks. Jacek Międlar kawa na ławę: nachoćcy, islamizm, terroryzm i „nasze” jelity

Kretyn do sześcianu, pro-syjonista Cejrowski nawija dla żydłactfa

PB: Na początku, Cejruś przeżegnał się „szczęść boże”–tylko który boże? TVP Polonia to stacja „religijna”, jak radio coniemaryja z Singerem/Macierewiczem w imię boga żydłackiego nadającego jad na Rosję dla swych faszyngtońskich neokońskich bossów. Ło matko, TVPP  tysz pod polonijnych katodebili!
Nocnikarz hasbarnej teległupawki  ustawia wywiad: wizyta Trumpa na Bliskim Wsch. i w Europie wydarzeniem historycznym i przełomowym… Mówi tak  niebyle kto — Newt Gingrich, jeden z najważniejszych republikańskich polityków.

BUHAHA …Gingrich to żydłak obojga paszportów,  ż-neokon, przedni hejter arabo- i islamofob, napędzacz gojów do wojen z islamem, żydzisko pozer katolicki na katodebili,hochsztapler, rozwodnik (3 małżeństwa). Ścisłe powiązania z sektą lubawiczerów, mózgiem rabinicznym syjonizmu (nazwa od ortodoksyjnych żydów na Kresach Polskich, wymordowanych podczas II wś. za opór syjonizmowi).

Jerozolima stolicą Izraela? Tak chciałby Trampek, a ONZ zupełnie przeciwnie: nie ma żadnych dowodów historycznych na korzenie obecnych Izraelitów koczowniczych (Chazary)na Ziemi Palestyńskiej. Wg wykopalisk itp. badań historycznych Ściana Placzu nie jest tym czym maluje ją żydłactfo. „Dowody” biblijne na żydoskość (wyłączną, wg debila Cejrowskiego!) Ziemi Świętej nie znalazły potwierdzenia w archeologii — piszą sami historycy izraelscy jak Szlomo Sand.

Trump lokaj żydłactfa, nieprzemakalnie otoczony agentami ż-banksterii, Izraela i ż-korporacji, przydupas zięcia– super-agenta mosiadu, Jerry Kushnera. Trampek kroku niepostawi bez swej Ivanki. za nią ciągnie żydzisko Kushner :((( Ona zapłakała tatę  do kryminalnego bombardowania Syrii tomahawkami na wyssany z palca pretekst „broń chemiczna Assada” (de facto saudyjska na terenie okupowanym przez ISIS) , toważyszy mu w podróży po religiach żydłackich:

 • Saudi „Arabia” krypto-żydłacka ojczyzna ż-wahabizmu do radykalizacji islamu, zasadniczy globalny ośrodek wsparcia ISIS, główny aktor wojen USraela „z terrorem”, fundator inwazji miglanckiej na jewrosojuz i meczetów wahabickich tamże.
 • Izrael (koment zbyteczny… nawet jeśli Trump jest chrześcijaninem to syjonistycznym, jeśli nie kryptożydłakiem frankistą „chrzecijańskim”).
 • Watykan (koment zbyteczny).

Cejrowski próbuje kryć Trampka i konglomerat Cywilizacji Śmierci:

 • Trampek ani entourage nie założyli kurtuazyjnie chust na wizytę u Saudów. To dotyczy tylko gojów, a nie swoich ani równych. Czy kto widział, żeby Nietenjahuj zakładał co na łeb poza mycką?
 • Trampek zażądał od”Arabów”skończyć z terroryzmem jak 11IX, tu mata broń USraelską przeciw terroyzmowi na Bliskim Wsch…. jutro chcę widzieć wyniki… Głównym celem Iran oczywiście. Po to Nietenjahuj był pierwszym „gościem” (de facto zwierzchnik) u zainaugurowanego Trampak, a rabin otwierał modlitwy inauguracyjne… tylko brakowło żeby na Purim, załgane żydłackie święto tryumfu via  „zemsta” plemienna  LOL  (załgana księga Estery w Starym Testamencie dla gojów).
 • Host zauważa konflikt idei: z jednej strony niby napominanie Saudów o terroryzmie z ich udziałem,zdrugiej sprzedaż im broni USA. Cejrowski, z uśmieszkiem szelmowskim: majstersztyk dyplomscji Trumpa. BUHAA USrael, Izrael, Saudowie,T urcja, W.Brytania…  mocarstwa konglomeratu globalnej władzy żydłackiej, sprzężone w wojnach „z terrorem” dla ż-banksterii.

Cejruś dopatrzył się w zebrania krajów arabskich/muzułmańskich u Saudów! Saudyjska to „Arabia” z nazwy, niezjudaizowane kraje islamu niewzięłyby udziału. Przedstawiciel „Palestyńczyków” zapewne reprezentował mosad.  Poza tym, jak można jeszcze wierzyć w autentyczność Trampka!!!

Cejruś bzdeczy jak syjoniści przykazali, że Palestyńczycy to nie naród itd. Czy ktoś prześwietlił kiedyś tego błazna syjonistów do odurniania Polaków?

Do tego ta gnida pluje na Rosję jak Singer przykazał.

Dr Rodriguez z Fundacji Keshe potwierdza 100% leczenie raka piersi gansami

Aleksander Jabłonowski: NIE dla masona Bonaparte w hymnie Polski

Jan Taratajcio zakłada ruch społeczny „WON”

:))) Neo-ubek na Miziaforum poleca doskonały :))  art nt. ukraiński

PB: Zobaczmy co zachwyca ż-ubecję…

źródło w braku wiedzy o podstawowych wartościach kultury ukraińskiej — Wołyń i obecnie to nie Ukraińcy tylko tamtejsze żydłactfo (Chazary pochodzą z tamtych terenow), zżydłacona ich część i użyteczne ukraiństfo (spotkałem kilku na kanikułach w Egipcie w ubr. — strach pogadać! — wszystko wina Putina).

nieprzyjmowanie do wiadomości wiedzy już naukowo ustalonejTakiej jaką podaje ałtor LOL

w połączeniu z silną ideologizacją relacji polsko-ukraińskich w duchu prometejskim (antyrosyjskim) Pod batutą super-agenta faszyngtońskich ż-neokonów, Singera/Macierewicza.

skutkuje infantylizacją podejścia Polaków do naszych południowo-wschodnich sąsiadów i trudną do zaakceptowania pobłażliwością oraz ustępliwością Polacy podchodzą, tj. przeganiają OK, ale na więcej zżydłacony żont niepozwoli, bo popsułoby plan NWO dla Polin i MiędzymoŻa. PobłaŻliwoźdź i óstempliwoźdź zrozumiała LOL

Początki polskiej obecności na ziemiach Rusi południowo-zachodniej były dla nas bardzo obiecujące Dla żydłactfa jak najbardziej: odbijanie swych ziem chazarskich. Dla Polskiej Racji Stanu jak najbardziej nie; Ukraińcy też potrzebują swej ojczyzny na własnej ziemi a nie okupowanej w ramach łojczyzny łojczyzn (jakiś ówczesny jewrosojuz?)

Misja Kościoła rzymskokatolickiego przynosiła liczne konwersje wśród miejscowej szlachty i możnowładztwa. Językiem urzędowym, a wkrótce także domowym ruskiej szlachty stawał się język polski. Na wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej powstawały dzieła budownictwa łacińskiego – kościoły, kolegiaty i pałace. — Ukraińska kultura to kultura ruska, Ruś Moskiewska wywodzi się z Kijowskiej. Czyli polonizacja (jak podobałaby się wam rusyfikacja, germanizacja, islamizacja Polaków?), skundlenie z prawosławia na zjudaizowany katolicyzm (KK oderwał się od prawosławia wbrew bajdurom katodebili na odwyrtkę).

Równolegle jednak wyrastał nad Dniestrem i Dnieprem na podłożu rodzimej kultury sprzeciw wobec wpływów cywilizacji łacińskiej, którego Królestwo Polskie nie potrafiło spacyfikować. — Czyli podbój religijny. Czemu KK miałby zapanować, przecie Ukraińcy nie gęsi, własną wiarę mieli prawosławną.

Swój ostatni akord znalazło ono w ludobójstwie na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-44. — Gówno prawda. Wołyń to masowy mord przez ż-ukraiństfo. Ukraińcy przeciwni temu ludobójstwu, zginęli z Polakami.

przez polskiego historiozofa Feliksa Konecznego — Historiozjeba może. Koneczny to ewidentny szowinista łacinniczy — czy taki może opracowywać naukowo o in. „cywlizacjach”? Żydłactfo poprzez „prace” Huntingtona wzorowane na Konecznym, zaprzęgło jego „typologię” do teorii zderzenia cywilizacji począwszy globalnie od zmyłkowej „wojny z terrorem”.

Polacy przestali zaprzątać sobie głowę kwestiami tożsamości południowo-wschodnich sąsiadów. — Bo od początku mieli „własny” interes żydłacki na głowie?

Z kolei po powstaniu styczniowym ukraińskość zaczęto uważać za ruch dla Polski korzystny, przeciwmoskiewski, który można wykorzystać do walki ze wspólnym wrogiem – Rosją.
Kto zaczął uważać? Powstania organizowali nam na wykwawienie starsi i mądrzejsi, rękoma jak zwykle „ruskich pruskich” … Ci sami rabotają nad zmyłą rozbijającą Słowian, tj. nad „wspólnym wrogiem ruskim”. Braun nazywa ich Brytyjczycy (już wtedy rządzili Brytanią) a Michalkiewicz jakąś tam razwiedką, oczywiście bez nazwania po imieniu.

źródłem generującym konflikt z Polakami […] czynniki plemienno-kulturowe zakorzenione w świadomości ukraińskiej.” itd. o turańskiej rzekomo naturze Ukraińców.

Koneczne toto w połączeniu z żydzizmem „ukraińskim” wywołuje wesołóść niezdebilonego czytelnika na emanacją tej samej cywilizacji turańskiej BUHAHA Nieco więcej prawdy następuje: Od początku bowiem wpływy Bizancjum były ograniczane przez wpływy cywilizacji żydowskiej, będące spadkiem po istniejącym do X w. na wschodniej Ukrainie państwie zjudazizowanego plemienia Chazarów[7].

nośnikiem podstawowych wartości cywilizacji nie jest tam państwo, lecz plemię, bowiem decyzje dotyczące urządzeń życia zbiorowego zapadają na plemiennym wiecu lub radzie (Sicz zaporoska, Majdan kijowski). — Wyprane przez żydłackich pszywutcuf na podiach pod ikonami, postrzelone przez snajperów z ż-CIA, plemiona ukraińskie tak się banaradziły, że „wybrały” sqrvysyńską juntę kijowskiego oliparchatu.

Alegoria ukraińskiego nacjonalizmu – na górze prawdopodobnie sokół symbolizujący ukraińskiego „ducha odwiecznej walki”; w planie głównym bojownik UPA z karabinem w aureoli świętości – ubóstwienie siły i destrukcji; wieniec laurowy symbolizujący zapewne zwycięstwo nacji ukraińskiej; flagi i szarfa w kolorze państwowym oraz OUN-UPA i hasłem „Chwała bohaterom”; wreszcie u dołu czaszki ofiar terroru ukraińskiego nacjonalizmu jako symbol władztwa wykonywanego metodą zastraszania ludności i fizycznej eliminacji wrogów — Trizub ma wg znawców Chazarii inne znaczenie. OUN-UPA to formacje żydoukraińskie sponsorowane przez dokumentnie zażydłaconą u góry syjonistyczną III Rzeszę, ze skundlonym narodem — do nienawiści ż-nakazanej!

Nacjonalizm ukraiński oparty jest na kulcie siły, a terror jako narzędzie sprawowania władzy, swoisty wyznacznik suwerenności terytorialnej, stał się nieodłącznym jego atrybutem. — To jest od wieków talmudyczny terror rabiniczny w różnych kamuflażach w czasach nowożytniejszych.

Dlaczego zatem rządy rosyjskie uspokajają Ukrainę, a polskie – jątrzą „ducha odwiecznej walki”, tj. wyzwalają w Ukraińcach bunt i opór? Wydaje się, że… — Proste: Polska jest w Cywilizacji Śmierci (Piłsudski, NATO, UE), a Rosja w Cywilizacji Życia.

sprowadził piekło na żyjących z nimi zgodnie od pokoleń polskich sąsiadów. — Kto komu się władował na czyje ziemie?

Ukraina będzie naprawdę wolna i suwerenna dopiero wówczas, gdy zostanie uwolniona od mniejszości narodowych – w szczególności od Polaków i Żydów — A nie? A jak myślą radykalni narodowcy polscy?

Zgodnie bowiem z kanonami ukraińskiego nacjonalizmu wszystko co służy sprawie ukraińskiej jest dobre (makiawelizm). — Mentalność talmudyczna.

Dlaczego zatem przegraliśmy z Ukraińcami bitwę o Wołyń w latach II wojny światowej? —  Nie z Ukraińcami tylko z chazarią. Czy Wołyń to nasze ziemie, rdzennie polskie?

Letuwini i Rusini są nam zaciekłymi wrogami i że na to nie pomogą żadne dowody przyjaźni z naszej strony. Oni nienawidzą w nas cywilizację łacińską. — Tak jak Polacy nienawidzą prawosławia, że aż muszą „nawracać”. Litewskie i ruskie ziemie są nasze?

Ukraińcy, którzy zostali po wojnie przesiedleni z obecnej południowo-wschodniej Polski do USRR planują masowo wystąpić o odszkodowania za utracony majątek. — I słusznie, tylko że nie do Polski pretensje a do następcow żydosowietów, co przesiedlali do siebie, więc WallStreet, City of London, Izrael, światowe organizacje syjonistów…

naszą rozbrajającą w swojej naiwności ustępliwość wobec tego plemienia — Nie nasza tylko żydłaków, oni rządzą z obu stron Buga.

Czy nie odczuwamy dumy narodowej stojąc na murach najpotężniejszej twierdzy Rzeczypospolitej w Kamieńcu Podolskim? — Taką samą jak stojąc na wieży Eiffela. Miasto po raz 1-szy wymienia historia w 1062, na Rusi Kijowskiej. Zniszczone 1241 przez hordy mongolskie. Aneksja 1352 przez Kazimierza III.

O czym myślimy, gdy spoglądamy z Góry Królowej Bomy na Liceum Krzemienieckie, gdzie wzrastał wieszcz narodu Juliusz Słowacki? — Że wieszcz wzrastał na zaanektowanych ziemiach.

Czy nie skrywamy w głębi duszy pragnienia, by polski sztandar znowu załopotał nad Lwowem, a Mazurek Dąbrowskiego zabrzmiał na defiladzie zwycięstwa na Cmentarzu Orląt? — Broń Boże! chyba że prosicie się o Wołyń 2.0.

Zapewne chcielibyśmy ponownie wkroczyć na drogę wytyczoną przez naszych antenatów, która przez pokolenia wiodła na Kresy i doprowadziła naszą Ojczyznę do potęgi i wielkości. —  Spiedalaj żydłacki podżegaczu!

Naprawdę nie musimy z tego zrezygnować tylko dlatego, że przegraliśmy z Ukraińcami w 1943 r. jedną z bitew. Wyciągnijmy lepiej z błędów przeszłości wnioski, ale konstruktywne, a nie kapitulanckie. —  Czy kto ma jeszcze wątpliwości? Spierdalaj agent ptovocateur Lechix, asterix dla polactfa

Wywiad ze Świadkiem: W. Brytania Zastraszona Poprawnością Polityczną

Patryjotyzm, pszywutcy i dary boże dla polactfa

PB: Panie Krasnopolski, miejsce zbrodni jest na całym świecie, żydłactfo panuje nad globem, zgodnie z planem NWO, do realizacji  którego coraz bliżej. Dziś nieważne kto ma jakie urodzenie czy kref, tylko czy i jak walczy z tym draństfem. Pani Otylia jest skuteczniejsza zza granicy –wnioskuję po jej pobycie półrocznym w Polin.

Żaden naród w pojedynkę niepokona żydłactfa. Możecie co najwyżej opracować strategie dopasowania się do wyników innych narodów na tym polu, bo z tego co widzę, Polacy mają coraz mniejszą szansę na odegranie jakiejś roli decydującej, a jeszcze mniej — roli prometejskiej.
Ponadto tradycyjne struktury jak waszą grupę, uny przećwiczyli; w końcu osiodłają i obrócą na swój cel. Natomiast guzik zrobią, gdy podniesiecie świadomość Polaków i utworzy się struktura oddolna, bez przywódców — niezniszczalna, powszechna, ogromna.
Świadomość nie ruszy na wyżyny bez naprawy duchowości Polaków (za czym automatem idzie moralność), a na tym polu macie wiele do zrobienia począwszy od osobników wśród was, kumpli czy nie kumpli. Pana dywagacje nt. Polonii, napełnione hasłami wpojonymi przez agenturę, są tego przykładem.
W zglobalizowanym świecie, narody rozproszone globalnie czerpią największe korzyści: Żydzi, Chińczycy, Hindusi… Czemu Pan wbrew empiryzmowi chciałby przekreślić ten fakt? Ponadto, ich sukces polega na zgraniu narodowym, a z tym u Polaków krucho i Pan na pewno do tego się nie przyczynia.
Rób Pan co uważasz za słuszne w Polin na miejscu. Z zagranicy zrobiliśmy nie mniej niż rodacy w kraju. Wypraszamy sobie prostackie poniżanie i wynoszenie się ponad nas. Pokazuje Pan, że nienadaje się na przywódcę Polaków.
Jak śmie Pan tak pisać do Pani Otylii, z uogólnieniem na Polonię!
Co do zalecanej przez Pana Wesołowskiego literatury podobno patriotycznej, rzuca ona światło na stan Pana duszy i umysłu: Wahadło Miłosierdzia – dar Chrystusa dla Polaków opisane już wcześniej oraz najnowszy doskonały przyrząd oczyszczająco-programujący o właściwościach uzdrawiających – Wahadło Dar Boga Ojca  Publikację Woda Krzyż i Apokalipsa oraz wahadła można nabyć kontaktując się z nami.

W prawosławiu wiemy, że dary Boga są darmowe, a co do stanu umysłu — jest Pan na poziomie katodebili tu na emigracji, przewyżaszających durnotą odpowiedników w kraju. Więc po co się wywyższać? 

Zbigniew Wesolowski: Witam serdecznie Panie Edwardzie, w kontekście oczywiście pozytywnym; w załączeniu przedstawiam link: „Oszukać Umysł: Przystosowanie” – film dokumentalny. Lektor PL

…. wcześniej poprosiłem o zwrócenie uwagi na literaturę zgromadzoną przez polaka patriotę Zbyszka Kozłowskiego

…. ile osób skorzystało ze zgromadzonej literatury ? Czy reakcja była słuszna ?

Liczy się skuteczność działania (…) Polakiem się trzeba urodzić …  Panie Edwardzie; dziękuje za piękny i pożyteczny komentarz. Pozdrawiam Pani Otylio, pozdrawiam wszystkich zgromadzonych w obszarze e-mail. — Zbigniew A. Wesołowski,
II Kongres ŚWIATOWEGO RUCHU POLAKÓW i POLONII, oraz KRAJOWEGO RUCHU POLAKÓW; współpracując z Husarią – Polonia na Świecie USA/NY i (KOR) Komitet Obrony Rządu, pond to Polska i Świat (fb), itp. stanową źródło rozwoju potencjału ludzkiego duchowego       i fizycznego w Pospolitym Ruszeniu Polaków. […]

Zbigniew A. Wesołowski, p.o. Przewodniczący Światowego Ruchu Polaków i Polonii
w Pospolitym Ruszeniu Polaków, Komitet Organizacyjny (Grupa Inicjatywna) tel.
+48 721-900-471, skype ID: vestonskype, poloniaforumpl@gmail.com

Edward Maciejczyk: Liczy się skuteczność działania a np. w moim przypadku na terenie tzw. Polski równa się ona ZERO bo jestem ścigany listami gończymi za publicystykę Narodową przez żydowską szumowinę zasiadającą w tzw. wymiarze sprawiedliwości.

Działając na Zachodzie mamy możliwość wpływania na odkrywanie prawdy historycznej.
Nie jesteśmy tu z własnego wyboru, albowiem żydobolszewicka sitwa zesłała nas na banicję w czasie gdy koszerne „elity” dzieliły Polskę razem z Syjonistami.
Losu Banity się nie wybiera, to najgorszy los jaki może człowieka spotkać poza więzieniem i śmiercią.
Nie podcierajcie sobie nami koszernych dup i nie udawajcie „narodowców” bo kiedyś za to zapłacicie.
Szczur który przychodzi na świat w kurniku, nigdy nie będzie kogutem. Zapamiętajcie że szczura widać słychać i czuć, nie potrzeba nawet testu DNA. Polakiem się trzeba urodzić.

Otylia Zigman:Gdybym miała wnętrze egoisty, to nie poświęcałabym tak wiele czasu na kontakt z Rodakami. Rzecz jest w tym właśnie, że polski naród wyszedł na toleracji obcych, jak „zabłocki na mydle”. Jeżeli chodzi o usadzenie mojej „pupy” w wygodnym miejscu, to może niektórzy tak mają, ale moją pasją nie jest dbać tylko o siebie, a właśnie bezustannie dzielić się z potrzebującymi. W tym przypadku najbliższymi, tj. moimi rodakami, którzy również ubolewają nad naszym nieszczęśliwym narodowym losem. Na to co tutaj piszę, mam zyjących świadków i to wielu, którym pomogłam, pomagam i puki siły mi starczą będę wspomagać finansowo i wogóle.

Właśnie dlatego jeszcze tutaj jestem, gdyż z tąd mam większą możliwość finansową. Przez połowę mojego zycia, pracując tutaj blisko 24 godż. na dobę miała bym pokażny majątek gdyby nie bezustanne wspomaganie biednych, patryjotów walczących o wolną Polskę i prawych Polaków, uświadamiających Naród, gdzie prawda a gdzie kłamstwo!  Napewno nie popierałam ani nie będę, żadnych partii rządzących, ponieważ wszystkie zrobiły blokadę dla Polaków rodowitych, obsadziły miejsca  w sejmie swoimi, nazywając się Polakami. A więcej to jeszcze dodam, że gdyby nie obcy w polskim Rządzie, to Polska byłaby wolną Ojczyzną dla Narodu Polskiego, jak jeszcze do dzisiaj jest Białoruś, Rosja, Kuba, Wenezuela, Korea Połnocna, jeszcze nie dobita Syria, Iran, i kilka innych, których dochód narodowy wypracowany przez naród spożytkowany jest przez ten dany naród. A my Polacy na kogo pracujemy, hm? Co?
No i co Panowie mają w tym względzie do powiedzenia? No proszę, co??? I w takiej sytuacji mam popierać PiS, który jest antypolski?  Przecież, rozum nie odmawia mi posłuszeństwa, jeszcze rozumuję racjonalnie i jestem z krwi i kości słowiańską Polką, a nie tylko z nazwy i obywatelstwa. Jak widać mamy różne interesy, gdy w jednym kraju żyją dwa obce narody, ktoś musi ustąpic, gość albo gospodaż, Oczywiście, że gość!
Marek Krasnopolski do Otylii Zigman: Szanowna Pani ! Wyglada na to,że jest Pani jasnowidzem … Pani nawet „widzi” jaka krew komu płynie w zyłach. Szkoda, że jest Pani tak krókowzroczna lub tylko DALTONISTA, który dalej usiłuje jatrzyc schowany za „WIELKĄ WODA ” to stamtad ida DERYKTYWY jak rozp.  SŁOWIAN za sprawą KK … To własnkie Polakom uświadomił Kongres PRAWNIKÓW w Katowicach gdzie słowo HIPOKRYZJA jest zbyt słabą Wykładnią STANU dla zachowań ZDEMORALIZOWANEJ dziczy magistrów, doktorów i profsowrów PRAWA … trzymajacych w rekach wydruki „Konstytucji” z której PO  REWOLCIE 1989 roku stworzyli rolkę papieru toaletowego zas faktycznych POLAKÓW albo już usmiercili albo zdeptali … zas dla Pani jest to tylko pozywka …. Pani jest po PROSTU dezerterem …. trzeba miec odwagę i byc tu w Polsce … na pierwszej linii  jak sie ma CIEPŁO w DUPĘ i ma co żryc … to można prawic trele morele i doradzac … Wracaj Pani tu na miejsce ZBRODNI … i   Pokaż MATERIALNIE co potrafisz … Czyny …. Czyny …. CZYNY …. NIE pouczanie i mowa trawa … Pozdrawiam. KM/marek777/ KRP Krajowy Ruch Polaków powstał z inicjatywy GI w składzie : inż. Zb. Wesołowski * K. STYRNA .* E. Golec* M.Krasnopolski * zadnych KUMPLI . Adam JAGŁA sam sie wyalienował – był „wysterowany” z poza granic POLSKI. Identyfikacji dokinało GI. MOżna . Można   Więc Pani bajki o zyłach pozostaja w bajce o Otylii.

USA i UK: nielegalne miasta-sanktuaria dla nielegalnych nachoćcuf [wnioski dla Polin]

PB: Gdy Europa jęczała od fal miglanckich, InfoWars nagłaśniał fakt, że nielegalnych muślimów i ciapatych od granicy państwowej do miast-sanktuariów w USA przewoziły …służby USA! Pewnikiem byli w tłumie uchoćcuf bandyci lub kandydaci na takich, rezerwuar wykonawców mosiadowych fałszywych flag do terroryzowania i destabilizacji USA oraz nienawiści do całego islamu.

Dochodzenia w Kongresie ustaliły wcześniej, że bandyci z grup terroru na całym świecie, zasłużywszy się żydo-CIA w wojnach, przewrotach, rewolucjach itd. przylatywali eskortowani przez CIA i byli osiedlani w USA pod specjalną ochroną, z wypasionym pakietem świadczeń.

W Polin będzie/jest podobnie; coraz więcej dziedzin w jurysdykcji samorządów odseparowuje się od władzy w-szawskiej. Szabas goje samorządowe i ich biuroqrvy zrobią wszystko dla mamony i protektoratu przez żydłactfo sorosowskie. Wojewody, burmiszcze, sołtysy będą prześcigać się o lokalizację „ośrodków dla uchoćcuf” u siebie — wiadomo czemu.

Toteż niepodniecajcie się, gdy Duda-obłuda obali ustawkę np. wciskającą muślimów… W międzyczasie samorządy dostaną specjalne uprawnienia. Trump napyszczył się o położeniu kresu miastom-sanktuariom itp. zaproszeniom dla ciapatych, ale nic niezrobił. To była sciema żydłacka jak wszystkie jego obietnice wybiurcze, frajerzy którzy mu uwierzyliście.

KK Polin SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW, DECYZJA JUŻ ZAPADŁA!!

PB: W wojnach bałkańskich, watykański Caritas przemycał dla US-NATO broń bandytom: na pewno popierdolcom albańskim (w rejestrze USA organizacja terroru) i prawdopodobnie radykalnej części muzułmańskich Bośniaków Izetbegowicia. Toteż mnie niedziwi kolejny objaw współpracy Watykanu z diabłem. Podobie robi „humanitarna”organizacja Lekarze bez Granic (szpiegostwo dla US-NATO).

Manchester, ogniwo w planie żydłackim NWO — wnioski dla Polaków

PB: Jak mają się bronić, Miziaku? A czy Polacy bronią się skutecznie przed żydłacką okupacją, zniewalaniem i obezwładnianiem? cherlawe próby (Międlar, Kękuś, Rybak) z mety opluwają ożydzacze, durnie użytecze polactfo i agenciury neo-ubecji… masz podane u siebie na tacy i popierasz!!! Zastańow się, co robisz, Mizia… bardzo serio się zastanów…

Nawet Amerykanów jeszcze rok temu dumnych ze swej broni cywilnej i ton amunicji, zrobili dokumentnie w bambuko z zalewem ciapatymi i wybiurem lokaja żydłactfa, Trampka. Oprychy z Boka Haram i ISIS przewozi ż-CIA do miasteczek USraela… Podobnie w Kanadzie: ćwierć mln nachoćcuf na rok, niby bez przechodzenia zielonej granicy ale wiemy, że suszpy ładują nam oprychów (np. 20-latkom wpisują „dziecko” w papiery, żeby dostał bandyta więcej zapomogi)… Zalali Ontario i prowincje na preriach (najlepsze miejsca zostawili dla chińskiego zalewu milionerami)… Mamy raporty skandalicznego muślimskiego zachowania (np. Langley w Brytyjskiej Kolumbii, Halifax)… Nie wszyscy są dranie (spotkałem i przekazałem zabawki fajnej rodzince z Syrii, sekta niepamiętam nazwy b. umiarkowana), ale ilu trza do armii rozpierdzielającej system Białego — 10 do 100 tys. w 30-milionowej Kanadzie? Tylu uzbrojonych oprychów, wielu z pozostałych poprze plemiennie muślimskich kandydzioruf w wybiurach na wszystkich szczeblach.

Jednocześnie ściervomedia i zżydłacone politykiery w Kanadzie narzucają polityczną poprawność: ustawka zabraniająca mówić o muzułmanach (ale srać na Białych i chrześcijan no problem), fałszywa flaga i Psy-Op w „meczecie” w Ottawie… słowem, model „szwedzki” żydowicy Barbary Specter, żonki rabina. Podobnie Soros szachuje Europę nachodźcami… Takoż było na koniec ż-wojen bałkańskich: swoich najemnych oprychów z Al Kaidy, ż-suszpy cichcem porozmieszczały w Niemczech i USraelu… teraz wciskają nam miliony muślimów otwarcie.

To jest etap „mobilizacji” do wojny dynamicznej w ramach hybrydowej III wś. Ok. 100 lat temu żydłactfo „przewidziało” II wś. i zdefiniowało III wś. jako wojnę islam-chrześcijaństwo: goje załatwią żydłackie cele drąc się między sobą. Obserwujemy globalnie:
1. przerzut „siły najemnej” do świata gojów Białych i chrześcijańskich
2. wszelkimi sposobami poparcie dla swjołoczy napływowej kosztem Białych
3. obezwładnianie, od-jajywanie Białych
4. rozwścieczanie Białych i wzmacnianie wzajemnej nienawiści muślimsko-ciapatymi gwałtami, fałszywymi flagami itd. przy kompletnym przyzwoleniu zżydłaconych waac.

Na koniec ww., uny „cudem” uzbroją Białych, pozwolą na powstanie struktur oporu Białych… i zaplanowana wojna zbrojna na ż-cele gotowa.

Żenada — polactfo (?) sra na najaktywniejszych patriotów

PB: KnUR1, W i Nieustraszona odważnie BUHAHA opublikują swe fotki i wyniki badań krfi na haplogrupę a1H1 — Razwiedka666 was podsumuje LOL LOL LOL

W: Nieustraszona po czym ich poznacie po nosie i czerwonym krawacie 🙂 Miedlar to chazar , Rybak to chazar Podlecki jest naiwny… W Polsce nikt nie walczy przeciw zydom ,,,,to jest teatrzyk dla frajerow… Wiekszosc Polakow kocha Zydow i owija sie flaga Izraela , oraz USA.. A Ci co naprawde walcza przeciw zydom nie ukazuja sie w main streamie… Byli by idiotami by sie demaskowac…  Chyba ze to jest taki Podlecki czy Gawronski emeryt to wtedy takich zydzi nie beda juz gonic..

PB: nieprzypadkowo twój nick to 666 wg kabały buhaha ciekawe czy nieusraszona pisze to z głupoty czy suszpowo,
ciekawe czy odważyła się podać personalia publicznie, w narodowej sprawie, zasypuje tu forum durnotami, kiedy zacznie zbierać datki? Podlecki NIE kasuje tego co trza na czas, toteż paru zjebów z jego forum dostało szlaban od RCMP w Kanadzie… o idiotach jak nieusraszona palce bolą stukać; spoko, Grypa666 i Razwiedka666 czuwają nad „szaleńcami” jak ty

Nieustraszona: Nieprzypadkowo ta banda ściemniaczy ma w tle żydowskie gwiazdy ! Ten kto nie ma oczu do patrzenia będzie je używał do płaczu. Dr Kękuś (ciekawe czy jego temat rzekomego doktoratu jest opublikowany) zasypywał mojego maila (skąd wziął adres ?) poszedł na żebry i wtryniał mi masowo rzekome pisma sądowe z drukarni krakowskiej. Pan Podlecki kasował moje wpisy o „prawie”, żeby tylko ludziska nie zauważyli jak są zrobieni w konia. O innych „patriotach” idiotach nie chce mi się już pisać.  Jeśli szaleństwo przybrało olbrzymią miarę to nikt tego nie zauważa. Bertold Brecht

PB: kolejna robota patriotyczna obsrana przez Duractfo Polackie…  z całym szcunem :))) Pachnący Durnotą Smarkaty Grafomański Chuju :))) pierniczysz paranormalnie, cecha nie tylko Podleckiego a każdego co najmniej raz w życiu…  czy to u Grypa666: Polecam linki: Miziaforum’s Blog Stanisław Michalkiewicz […] twój nick tam łączy, polecasz Tajlandię i Michalkiewicza, a Miziaforum to twe alibi dla frajerów hihihi

Marek próbuje jak może pomóc 3 Polakom zaszczutym przez mafię dintoryjną, Ks. Międlar wg mnie śmiertelnie zagrożony za wdepnięcie na odcisk KoszerNostra… dla kogo ty Kretynie robisz??? i taki Zasraniec będzie dyktował jak myśleć i z kim fanować!!! żeby nie „spiskowa” podejrzliwość Podleckiego, chodziłbyś dziś zombie zaszczepiony w dupę bio-bronią pn. H1N1

Marek ma tendencje do odlatywania w „egzotyczne” tematy ale to nie zbrodnia i mądry pomija to na MonitorPolski… to masz u wielu działaczy/publikatorów, żeby sąd mógł zobaczyć — nu prawda, siepnięty… dlatego „paranormalnie” robił Nexus, Dawid Icke… Info nurt i Wir dla których pracowałem w Kanadzie rozpatrywał tę opcję, gdyby uny zaczęli nam przykręcać śrubę. Marek miał sprawę w USraelu od żydłactfa za „antysemityzm”, mówi o tym w filmiku, opowiadał mi osobiśce detale nie raz… również o tropach jakie ma na KoszerNostra… wtedy pracowaliśmy razem na Grypa666 przeciw H1N1, z powodu toczącej się sprawy nie mógł zamieszczać nic na sruli, mnie cenzurował i rozumiałem czemu…jak tylko zostawił mi blog na własność, z miejsca przekierowałem nt. żet

Marek zrobił więcej dobrego niż „egzotycznego” dla Polskiej Racji Stanu — tera qrva dawaj sfą cefałkę pliz buhaha i nazwisko, imię, miejsce zamieszkania LOL kopie bumag do dintojrii w obronie Dra Piskorskiegoo i tys. niewinnych Polaków… zdjecia z manif jakie zorganizowales, filmików jakie nagrałeeś dla wspólnej sprawy… co do haha w nawiasie, Guvno Wiesz o mikrofalowaniu przez ż-suszpy…jak się podszkolisz (mnóstwo materiału na moich blogach), to pogadamy… na mnie była próba zamachu w Krakowie, Marka rozpracowują techniką na miejscu… wspólpracownik Grypa666 w USA przeszedł podobne za publikację fotek z okupacji Palestyny — nie mam co do tego wątliwości zbadawszy materiał nadeslany przez niego

ditto o chemośladach, scypionkach, depopulacji, kontroli umysłów — masz kopalnia obiektywnego materiału na moich blogach; co do MMS itp.: jak tylko Marek zbłądzi, piszę mu na forum i/lub mejlem, mobilizuję znajomych specjalistów, żeby my wybili z głowy… a ty qrva opluwasz za plecami — wpisz mu się na forum, zbierz zasłużone łajno na Zakuty Łeb; za te Kretyńskie Komenty pewnikiem awansujesz do Jego spisu mosiadzakuf LOL LOL LOL jestem miłościwszy, zakatalogowałem cię do DIUI — Dennie Ignoranckich Użytecznych Idiotów… Razwiedka666 obserwuje cię od teraz full time :)) wg zasady IIUPS innocent idiot, until proven shrill hihihihi

zgoda co do Międlara, toteż interweniuję jak mogę, bo On jest zmylany przez suszpy i jeszcze się niekapnął… „wyrok” wydam jak stwierdzę fakty na 100%, a ty CPPS Chwieju Pusty Pod Sufitem opluwasz nie mając pojęcia o wyobrażeniu… od czasu chucpy z Międlatem w UK, wchodzilem Mu na forum z użyteczną info dla samoobrony przed mafią, nigdy niewykasował, widać było że mu leży… od czasu ataku mosiadowego odkrętka o 180 st., napuścili Go na mnie i niekontaktuje… ty zamiast ryć (full report na Grypa666) węszysz qrva „spiski” gdzie są prawdziwe gierki z patriotami przez ż-suszpy!
pochlebne wyrażanie się Międlara o Kowalskim podczas gdy ten „nie zna” Go, to dla mnie dowód, że Go suszpy robią w bambuko, podejrzewam że siedzą nie tylko na jego blogu ale i na mejlach; sprawa bardziej śmierdzi niż powiązanie z agenturą Singera/macierewicza IdźPodPrąd, wmieszani są: agenci neo-ubecji Robert Brzoza i WolnaPolska, portal Papug.pl

zappery Chamie Zbuntowany są oficjalną metodą leczniczą w Rosji od lat, skuteczniejszą niż trucizny z żydofarmacji …pochwała dla Taratajcio, że sklecił polski model! jak tylko to zrobił, nagonka suszp nań, w tym Użyteczni Debile jak ty… gówno wiesz a się ciskasz — paszoł won Śletczy Od 7 Boleści! [ŚO7B]

KnUR1: Słuchaj Stary Kutasie Fanboju Podleckiego. Jednemu pierdolą się zjawiska paranormalne z rzeczywistością, opowiada o rozmowach z duchami, kilkakrotnie już polowano na jego życie, np. w taki sposób, że masoni czy jacyś tam montowali mu na klatce schodowej jakieś generatory fal „jakiś” co zakłócały jego rytm życia, ale we śnie się połapał i zlokalizował owe urządzenie (hahahaha), spryskiwanie nieba jest dla niego oczywiste jak depopulacja ludzkości i kontrola umysłów, o szczepionkach nie wspomnę, przy okazji reklamuje środek chemiczny jak MMS (MSM i DMSO), który nawet nie jest suplementem, a jest sprzedawany na podobnej zasadzie jak dopalacze, tzn. produkt kolekcjonerski. Więcej o tym gościu mi się nie chce pisać – to jest wersja lajt. Także każdy, kto pojawia się w jego towarzystwie jest co najmniej podejrzany, a tym bardziej kiedy to robi od lat (Kękuś). A teraz pojawił się KSIĄDZ Miedlarek, który kilka dni temu na swoim YOUTUBE kanale reklamuje w najlepsze SEKCIARSKĄ telewizję dwóch idiotów co się zwie IDŹ POD PRĄD, zapominając o tym, że był tam sam niedawno jebany przez tych pojebów. Więc co sie dziwić jak jednego z drugim chcą przymknąć w pierdlu, albo podleczyć w psychiatryku  Ja bym sam posadził chętnie Podleckiego za to choćby co wygaduje publicznie o cudownym środku uzdrawiającym MMS. Za to, że nawołuje ludzi, często bardzo krytycznie chorych, powołując się na swoje osobiste nieskazitelne doświadczenia z tą chemia, zapominając o tym, że gorączka i inne dolegliwości po spożyciu tego wywołane są przez zatrucie organizmu i niewydolność organów czasami kończącymi się zgonem nawet przy zalecanych dawkach. I jeszcze bym mu dojebał parę lat za reklamowanie tego nunczako, które też leczy wszystko – wystarczy tylko jedną końcówkę wsadzić w dupę i drugą do dzioba – więc stul pysk. I niby kiedy jak reklamowałem Michalkiewicza, niezależnie od mojego zdania na jego temat. Zresztą nie ważne, chuj mnie obchodzi co masz do napisania – także stąd moja opinia.

PB: a skąd KnUR1’a stać na opluwanie bez okrucha dowodów? kto ty qrva jesteś tchórzu anonimusie, polecający super-agenta wpływu żydłackiego, Michalkiewicza? być suspendowanym ze zżydłaconego KK to zaszczyt; jak byś zarobił normalnie jak Dr Kękuś nawet przez rok, to niegniłbyś na forach od g¨vna z óst tfyh; klawiaturowy gnojku co zrobiłeś dla kampanii anty-H1N1, której niebyłoby bez Marka Podleckiego; pierdzistołku śmierdzący żydłacką prowokacją: masz lepszy pomysł na manifę, przeciw zalewaniu jewrosojuza muślimami, niż spalenie kukły Sorosa (być może ż-suszpy wpuściły Rybaka w maliny podstawiając żyda bez facjaty zamiast zamówionego Sorosa); szczerze, rzygać mi się chce na takich zasrańców rodakuf — wykonujecie toczka w toczkę żydłacki plan dziel i rządź… Mizia, nie masz bata na sukinsynów?
…………………….
całość i linki wtopione na: http://wp.me/pzHyp-6ye
pod: Jacek Międlar, Piotr Rybak, Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki o żydowskiej okupacji Polski
[chronologia: najświeższe u góry] PB: Wygląda mi to na żydłacką pogróżkę, dlatego próbuję nawiązać bezpośredni kontakt z Jackiem Międlarem. Jego zagrożenie może wzrastać z wiadomych przyczyn. […]

KnUR1: Hahahha :55555 Znów pan Podlecki – ciekawe czy pije EMS czy tam inne gówno; zapytaj go czy z tym Ratajczakami sprzedają te nunczaka; https://www.youtube.com/watch?v=b_UINNHxnj0

Moje pytanie jest. Oni wszyscy wyjebani z roboty są – inni drzyjmordy równiez – i z czego oni zyja ???? (ja chyba nie normalny jestem, bo mnie na takie teatry nie stac). Jednego z banku wyjebali i targaja po psychicznych 😛 drugiego z kościoła; trzeci od prawej jakis upadły bizmesmen; no i czwary NUNCZAKO z USA – … i kogo to interesuje ?? …. Wiec sie pytam tych panów – skąd Panów stać na takie życie przy kawie ?

Sprzedali polskie banki za 2 mld $$ w których było 66 mld $$. Polacy, nic się nie stało…

Aleksander Jabłonowski żadnych więcej powstań i nie naszych wojen

Ukraińcy w policji Polin

POGAŃSKIE RYTUAŁY OCZYSZCZANIA

Bogusław Wolniewicz 2017: PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY?

PB: Prof. Wolniewicz strzela w 10… partie zawiodły Polską Rację Stanu, RN nieefektywny, „środowisko” i idee JK-M, piłka nożna multi-kulti, rzymski katolik niewierzący, ateiści wstecznikami …tu mi zamarzło odtwarzanie.

https://uderzwfalsz.files.wordpress.com/2015/08/wphhfhgbvcbf.jpg

Głoszenie tez przez Korwin-Mikkego i Grzegorza Brauna, masońskich agentów i zawodowych zadymiarzy, zakończyło się katastrofą

Wolnościowe postulaty obniżenia podatków, własności itd. nie mają żadnego znaczenia i są niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty.

Shema Israel = Chrystus wynocha

Ten krótki film pokazuje nam Stanisława Dziwisza – w osobie kardynała i biskupa Krakowa — który ustępuje z tronu i w ogóle ucieka ze sceny po to, aby nie obrażać żydów osobą kapłana katolickiego, widokiem krzyża na piersi czy stuły. Powodem tej obrazy jest niezręczność występowania takich symboli w chwili, kiedy żyd śpiewa lub słucha Shema Israel. Dla Dziwisza i całej obecnej hierarchii jest oczywiste to, że symbolika judaizmu ma nadrzędność nad symboliką katolicyzmu, a co za tym idzie, to żydzi mają swe prawa jako pierwsze.

0.09 — Dziwisz wzywa do odśpiewania Shema Israel (powtórnie, bo jeden raz nie wystarczy).
0.29 – Dziwisz zdejmuje stułę (1) jako symbol godności kapłańskiej i siada z powrotem.
0.43 – ksiądz – po prawej ręce Dziwisza — otrzymuje sygnały od dr h.c. KUL Kiko mówiące, że Dziwisz ma wyjść całkowicie, następuje pewna chwilowa konsternacja i Dziwisz pokornie wychodzi.
1.02 – drugi ksiądz po lewej ręce nie bardzo wie, co on sam ma ze sobą zrobić, ale wkrótce i on wychodzi.
1.18 – wszystko jest już koszerne i następuje śpiew Shema Israel.
3.34 – po zakończeniu śpiewu ksiądz z asysty Dziwisza wraca na swoje miejsce.
3.40 – Dziwisz pozdrawia wszystkich słowem Shalom — zebrani odpowiadaj chórem: Shalom.
Miejscem tego wszystkiego jest „katolicka polska ziemia” anno Domini 2013.

†††††††††††††††††††

Aktualności poważne

Do czego prowadzi wymuszone multi-kulti

Japończycy przyjęli na próbę 27 imigrantów i okazało się, że…

Nataniel Kapner szokuje: Mit narodu wybranego

Wall Street posłało Kushnera i Trumpa do Saudów „arabskich”

https://i0.wp.com/www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/Images%20%28601-700%29/638_Martina-01.jpg

 

[2015] ISIS zaprezentowało mapę swego imperium

…chce przejąć władzę do 2020 roku

PB: Orobpa nieco się rozszerzyła od tamtego czasu.

 

 

Holandia: Pięcioosobowa „rodzina” 3  homo i 2 lezbije oczekują dziecka z in vitro… w majestacie „prawa”

Holenderski sąd podjął trudną do uwierzenia decyzję o przyznaniu praw rodzicielskich pięcioosobowej „rodzinie”, w skład której wchodzą dwa połączone związki homoseksualne – jeden złożony z trzech mężczyzn, drugi z dwóch kobiet. – Pięciu rodziców z równymi prawami i odpowiedzialnością, podzielonymi pomiędzy dwa gospodarstwa domowe – takie są warunki porozumienia, które wszyscy podpisaliśmy i uwierzytelniliśmy – komentuje jeden z homoseksualistów.

Homoseksualny pięciokąt cieszący się prawami związku partnerskiego tworzą mężczyźni Jaco i Sjoerd, do których dołączył Australijczyk Sean oraz dwie lesbijki, Daantje i Dewi, z których jedna została zapłodniona metodą in vitro.

Podobny model „rodziny” został określony w anglojęzycznych mediach jako „multi-parenting”.

 

Komentarzy 6 do “Morderstwo Magdaleny Żuk w Egipcie”

 1. M. Kubala said

  Ale pierdoły, byle tylko uzyskać rozgłos. Toś się Piotrze Bein popisał.
  Takiego szamba pseudoinformacji świat nie widział. Możesz chłopie predystynować do bloga nr 1 wśród idiotyzmów.

 2. […] Morderstwo Magdaleny Żuk w Egipcie […]

 3. […] Morderstwo Magdaleny Żuk w Egipcie […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: