Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Ot jaki żont i biuroqrvy mamy w Rzydopospolitej

Posted by grypa666 w dniu 12/04/2017

BUHAHA Obłudnik pastor Chojecki o sobie : jeśli kto nieszanuje twych poglądów, jest chamem [godz. 1:09] 

Horror GMO nad Polską — Jerzy Zięba protestuje w KneSSejmie

Marsz przeciwko bezprawiu

Andrzej Dziąba: Organizowany przez Piotra Moskwę „Marsz przeciwko bezprawiu” zgromadził ok 20. osób. Piotr Moskwa zamówił u Piotra Rybaka samochód z nagłośnieniem, ale nie wpłacił 1.000 zł na ten cel. W związku z tym Piotr Rybak nie udostępnił samochodu i wycofał swoich ludzi z marszu. Takie oto sa te marsze.

Andrzej Szubert: A czy liczył Pan na coś innego? Na 20 tysięcy demonstrantów? Bez wsparcia okupanta?

Andrzej Dziąba: Mnie to wcale nie interesowało. To tak jakby wziąć udział w powstaniu listopadowym, styczniowym lub warszawskim.

SZOK na Wielkanoc

Wiesława (Vismaya): […] moi bracia Polacy z emigracji nasłali jakiś czas temu na mnie policję … z powodu:  zaopiekowałam się kobietą po wylewie, którą polskie milionerki, kiedy ta się wysłużyła wywaliły na ulicę – aby im nie zdechła w ich domu (dosłowny cytat jednej z tych pań o znanym nazwisku w Van) … a ta wiedźma, czarownica, demonica i ludobójca wg  polskiej przedniej  inkwizycji w kraju i za granicą wzięła pod swój dach ze wszystkimi konsekwencjami tą nieszczęsną bo została  bez jedzenia i picia w dniu kiedy w Van, szalała śnieżyca… i właśnie za to mało co nie wylądowałam w kiciu…🙁 dziś pomoc bliźniemu zwana jest nękaniem, dręczeniem, jakbyś Piotr jeszcze tego nie wiedział   🤔….co niektórym doszczętnie wyprało już mózgi …. na szczęście nawet policja miała trochę więcej zdrowego rozsądku niż nasze „patriotki i dobre chrześcijanki” z wankuwerskiej emigracji .. tylko narobiły dobrego smrodu, nawet mi robili zdjęcia, filmiki jak wychodziłam z domu  z chorą na emergency, pilnowali każdego mojego kroku, oczywiście był pościg za naszym samochodem (…prawda, że aż wierzyć się nie chce!!!) … 

ale chciał nie chciał same z tym smrodem zostały, wszystkie ich kompromitujące mnie materiały poszły się kiwać… lecz niestety,  te panie pozostawiły po sobie gorzki smak niczym piołun …  a takie to uczciwe i pobożne kobiety, kupiłbyś je na pniu … …. 🤔
chociaż od policji i lekarzy dostałam pochwałę ….po tygodniu ślady po wylewie były już lekko widoczne, chora szybko pod moim dachem odzyskiwała zdrowie…. jest już w Polsce … Polscy lekarze nie znaleźli już na swoich badaniach śladów po wylewie, ściągali wyniki badan robione w Kanadzie do porównania ….i też byli zaskoczeni …. ale nie obyło się bez opieki szpitalnej, była wycieńczona przez długą głodówkę,…. za  ten czas kiedy była u mnie, mimo moich najszczerszych chęci i zabiegów nie udało mi się przywrócić jej poprzedniej wagi.
 Ot jak widzisz Piotr – samo życie między nami Polakami …. opisałam też ten przypadek Andrzejowi Szubertowi … i jak wysłałam rachunek za emergency na ok. 5000$ pod adres, gdzie straciła zdrowie, oczywiście jej nie ubezpieczyli, to była by już wielka rozpusta dla takiej, która dostawała tam za pracę 800$ czasami za 16 godzin dziennie i rzadko kiedy miała wychodne … Andrzej też ‚kocha” takie towarzycho spod takiego „miłosiernego” krzyża.
A ta historia pokazuje również, aby Polacy marzący o szybkim zarobku za granicą baczyli bardziej u kogo się zatrudniają … i aby spisywali umowy o pracę … bo na gębę tak się to może skończyć!
A najśmieszniejsze w tym jest, że ci co chcieli się tak łatwo pozbyć kłopotu, odbili mi ją z powrotem policyjnie, ponieważ po dokładnych badaniach na emergency jej stanu zdrowia i tego mojego dręczenia, z zaświadczeniem lekarskim, że ma się całkiem nieźle,  że jej życiu już nic nie zagraża, wysłałam ją tam, gdzie powinni się nią zająć, z rachunkiem na ok. 5000$ i  tym razem moją obietnicą codziennej kontroli ale już w towarzystwie socjal worker i policją, czy ma zapewnioną dobrą  opiekę do chwili jej powrotu do zdrowia …. 
i zrobiła się cisza w eterze, do tej pory nie było już żadnego telefonu w tej sprawie od tych „wspaniałych” opiekunek…  i straszenia wiedźmy Wiesi …
PB: podaj nazwisko/ka do puiblikacji

Vismaya: To nie w moim stylu … chociaż mi mocno zaszły za pazury ….. jedna z nich jest dentystką, już na emeryturze. Raczej niech się trzymają z daleka ode mnie … co prawda nie mam ich milionów…  ale i bez nich sobie poradzę w walce o sprawiedliwość, prawdę…. i poskromienie bezlitosnego zachowania.

PB: czy policja pozwała? to zbrodnia

Vismaya: No właśnie … pan policjant podziękował mi za to co ja zrobiłam, tak samo lekarz i konsul polski, z którym też rozmawiałam, wszyscy orzekli, że mało już takich ludzi  …  i policja  już mnie więcej nie nachodziła chociaż kapusie jeszcze do nich dzwonili …i nagrywali mi pogróżki na maszynę… to był istny cyrk co ci ludzie wyprawiali, a tylko dlatego, że to oni bali się konsekwencji za to co zrobili, toteż znaleźli sobie chłopca do bicia i myśleli, że mnie wrobią ….teraz to żałuję, że ja tych pogróżek nie dałam policji, do dziś ich mam nagrane.. na wszelki wypadek,  już słyszę, że wycofują się rakiem – oni nie dzwonili na policję,  telefony same kablują … a to przecie policja powiedziała mi kto to zrobił z imienia i nazwiska.

Zmartwychwstanie Chrystusowe, zwane też Zmartwychwstaniem Pańskim lub Paschą Chrystusową jest największym świętem chrześcijańskim, „Świętem świąt i uroczystością nad uroczystościami”.

Chrześcijańskim Braciom i Siostrom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta nad Świętami

†††

Podarunek na Wielkanoc… Druga od paru tyg. wizyta czapli na mojej sadzawce

†††

ALERT Mafia dintoryjna kontra Andrzej Dziąba: posiedzenie Sądu Rejonowego w Będzinie 27. bm

On Sunday, April 23, 2017 4:59 AM, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:

Moi Drodzy! Gdyby pojawiły się jakieś problemy w kontaktach ze mną, proszę komunikować się z następującymi osobami:

1. Adwokat Mariusz Augustynowicz – numer telefonu 511 711 770, e-mail; augustynowicz.m@gmail.com;
2. Ryszard Śmiech – numer telefonu 600 160 216, e-mail: rs.nowapolska.piotrkow.tryb@gmail.com;
3. Wiesław Krzewski – numer telefonu 517 539 994, 724 180 553.
Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
Panie Prokuratorze Generalny Ziobro
Zamieszczam apel o zrzutkę na Andrzeja Dziąbę, bo państwo niepotrafi wywiązać się ze zobowiązań wobec Niego.
Jak pisałem niedawno w liście otwartym w Jego obronie — system jest do cna zgniły. Obywatel ma Wam przytaczać przepisy?!!! To nie państwo tylko ópadły tfur.
Piotr Bein
Grypa666wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

APEL o ZRZUTKĘ na Andrzeja Dziąbę, zaszczutego przez zżydłacony system niesprawiedliwości Polin

„Dzięki” pozycji, w jaką wepchnęła go dintoryjno-biuroqrevska mafia Polin, Andrzej ma większe wydatki codzienne (konieczność podróży i noclegów) i ponadto potrzebuje mecenasów.

Proszę o kontakt bezpośrednio do Niego: Andrzej Dziąba rs.nowapolska@gmail.com

Konto osobiste Andrzej Dziąba 42 – 500 Będzin ul. Cynkowa 13 m. 2 A: 09 1020 2498 0000 8502 0574 9595.

SKANDAL 12.4.2017 Andrzej Dziąba ścigany bezprawnie w majestacie mafijnego talmudycznego prawa!!!!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro

Uprzejmie informuję, że rozpoczął się trzeci miesiąc oczekiwania na zwrot kosztów podróży. Szczegóły znajdują się poniżej w treści wiadomości oraz w załączniku. Oskarżać mnie potrafiono szybko i sprawnie nie rzadko z naruszeniem prawa jak chociażby w sprawie pomówienia przez prokuratora Jana Jarosa z Częstochowy (załącznik: opis tej sprawy), ale zwrócić koszty podróż to już trudniej. 
 
Co z wnioskiem o kasację w sprawie VI K 145/09 Sądu rejonowego w Radomsku IV Ka 389/10 Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz ściganiem przestępców, którzy doprowadzili do oskarżenia, skazania, a następnie prób wykonania tego łajdackiego wyroku?
 
Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Od: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
Data: 12 marca 2017 13:31
Temat: Re: W sprawie zwrotu kosztów podróży w postępowaniu sygn. PR Ko 1462.2016
Do: bm <bm@ms.gov.pl>, skargi <skargi@ms.gov.pl>

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

Uprzejmie proszę o spowodowanie, aby zwrócono mi koszty dojazdu na przesłuchanie w charakterze świadka do Prokuratury Rejonowej Kielce – Zachód w Kielcach. Od ponad miesiąca nie zmogę się doczekać zwrotu pomimo złożonego pisma (załącznik), uprawnienia wynikającego z art. 618a – 618e kpk (informacja poniżej) oraz interwencji w Prokuraturze Okręgowej w Kielcach, Regionalnej w Krakowie i Krajowej w Warszawie.
Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

Art. 618a. Zwrot kosztów podróży świadka Dz.U.2016.0.1749 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks postępowania karnego

+++++++++++++++++++++++++++

Urząd Skarbowy w Wieluniu, 98 – 300 Wieluń, Krakowskie Przedmieście 34

W odpowiedzi na pismo przekazane na adres poczty elektronicznej biuro@ideaconsulting.pl informujące mnie o tym, że złożone przez mojego mocodawcę pełnomocnictwo dla mnie w formie papierowej nie wywiera skutków prawnych, gdyż w momencie złożenia nie wystąpiły problemy techniczne uprzejmie informuję, że takie problemy miał  mój mocodawca Wiesław Krzewski, aby zarejestrować się na Portalu Podatkowym. Ani mojego mocodawcę, ani mnie nie interesuje gówniany przepis Ordynacji Podatkowej, który to określa i utrudnia, a Waszym psim obowiązkiem jest jego pełnomocnictwo przyjąć i dokonać wpisu do Centralnego Rejestru Pełnomocnictw Ogólnych.
Wasze talmudyczne prawo utrudnia życie Polakom, nie pozwala nam normalnie żyć i pracować. Nie zamierzamy tego dłużej tolerować.
Z poważaniem. — Ruch Społeczny „NOWA POLSKAPREZES mgr inż. Andrzej Dziąba 
 
Do wiadomości:
1. Urząd Skarbowy w Łomży;
2. Minister Finansów Mateusz Morawiecki;
3. Opinia Publiczna.
†††

†††††††††††††††††††††††††

APEL DO PATRIOTÓW Wzrasta zagrożenie moich blogów przez ż-suszpy. Najbardziej niewygodne żydłactfu są moje opracowania naukowe — proszę Rodaków kopiować poszczególne artykuły, także po angielsku… przechowywać bezpiecznie i propagować z głową.

†††

Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem – uaktualnienia we wpisie poprzednim

†††††††††††††††††††

Mus znać

Ron Paul: rezygnacja Rosji i Chin z dolara grozi USA krachem finansowym

Ks. Prof. Dr Tadeusz Guz: Negacja Mszy Św. w ideologii Hegla, Marksa i Engelsa

Dwu porządnych Żydów rozmawia o Zbrodni Palestyńskiej

Galen Winsor: wielka zmyła nuklearna

PB: Od plutonu w kieszeni nikt nie umrze. Pluton emituje cząstki alfa, które nieprzenikną przez skórę.
Natomiast mikro-pyłek plutonu pobrany do wewnątrz organizmu jest dla komórki, w której się ulokuje,jak bomba atomowa dla miasta: śmierć i zniszczenie.
Łatwo możesz przetestować na sobie: wdechnąć pyłu z plutonu. Jeśli nie umrzesz od toksyczności plutonu, zejdziesz na raka.  Ten sam pluton w explozji bomby atomowej rozpada się na rozmaite izotopy, emitujące gamma, beta i alfa. Dwa pierwsze niszczą komórki działając z zewnątrz, zaś pył z wszelkich izotopów pobrany do organizmu działa w bezpośrednim kontakcie na komórkę.

Podobnie możesz przetestować życie przy elektrowni A… nie życzę nikomu, zwłaszcza z małymi dziećmi.
Przy elektrowni po katastrofie — w Fuku dostaniesz za darmo fermę — zgłoś się, opowiedz nam za 5 lat jak zdrówko.
Bez wyjeżdzania za granicę, załatw z sołtysem składowanie odpadów nukleranych w swej miejscowości…
Pokaż jakaś Nieustraszona buhaha

kto szuka, to znajdzie — na necie jest wszystko, nie ma natomiast mądrości do przeszczepienia sobie.

Nieustraszona 19 kwietnia 2017 at 10:06: Od dzieciństwa byłam przerażona przez oglądanie grzybów atomowych w telawizji, bo nie pojmowałam kto i po co to robi.  Później był Czernobyl i Fukuszima wraz z całą masą straszenia o skutkach promieniowania jądrowego i utylizacji odpadów promieniotwórczych wraz z obrzydzaniem elektrowni atomowych.

Jednak, kto szuka, to znajdzie ! Wczoraj natrafiłam na poniższy artykuł przedstawiający człowieka, który przeciwstawił się oficjalnej pseudonauce traktującej o promieniotwórczości czyli też istnieniu bomb atomowych będącymi głównymi straszakami w mackach „polityków” czyli mafii nielegalnych „nie- rządów” współpracujących ze sobą i udających przed publiką w mendiach, że się zwalczają.

Ten człowiek Galen Winsor pracował z plutonem w służbie państwowej i cieszył się doskonałym zdrowiem ! Jeździł po Stanach z wykładami i demaskował kłamstwa „nauki” w dziedzinie promieniotwórczości czym naraził się „władzy”. Tytuł artykułu : „Nuklearne oszustwoWładza państwowa toleruje niektóre sprawy, ale jeśli ją poddać ośmieszeniu, to natychmiast kończy się każda zabawa – obojętnie czy w Moskwie albo w Waszyngtonie. […]  Tak więc można a nawet trzeba wyrzucić z siebie wszelkie złudne bzdury, antynaukowe kłamstwa i iluzje, którymi nas już zbyt długo karmiła mafijna propaganda z telawizją na czele.

Czy wiesz, gdzie jest twój stary komp?

Geniusz Tesli kontra żydłactfo: sfałszowana elepstryka dla gojów

Wyznania Jana Pomianowskiego, ofiary „Mind Control”

PB: Gang stalking na wysokim poziomie technicznym, bez zniszczenia człowieka, bo (1) b. silna osobowość
(2) ma coś co uny potrzebują: genialny umysł?

Typowe ciąganie przez psychiatryk — synergia oddziaływań mind-control z psycho-dragami, głębsze wciąganie w mind-control. Ktoś doświadczony w gang stalkingu i mind control powinien być z nim… Jeśli to przypadek choroby umysłowej, osoba towarzysząca byłaby w stanie rozeznać. W gang stalkingu chodzi o wyalienowanie nacelowanej osoby ze środowiska, by łatwiej manipulować. Niech Bóg ma Pomianowskiego w opiece…

Krzysztof Winiarski smaży dupę Macierewiczowi/Singerowi

Ruska e-broń łatwo neutralizuje samoloty i okręty USraela

Jak hasbara lasuje ci mózg

https://i2.wp.com/www.proroctwa.com/images/piramida.jpg

PB: Debilna grafika!  Czemu Watykan prawie u szczytu, a nic o islamie, judaizmie… WSZYSTKIE religie wierchuszka manipuluje, włącznie z judaizmem na użytek mas współplemiennych… masoneria i syjonizm podlegają banksterii…   Abstrahując od jaszczurów D. Icke ponad szczytem piramidy, moim zdaniem powinno być od góry:
1. Banksteria z jej chorą ideologią-religią talmudycznego supremacjonizmu
2. Korporacje (banksteria kontroluje 150 korporacji, które kontrolują 80% gospodarki globalnie (dane kilka lat temu,teraz jest gorzej) http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/12/147-transnationals-run-the-world-economy/
3. CFR, bilderbergi itp.
4. Służby banksterii np. CIA, MI6… i podległe np. BND w dojczlandii, neo-ubecja w Polin…
5. Religie świata oraz ścierwomedia
6. Instytucje międzynarodowe takie jak ONZ, NATO, WHO, IAEA…
7. We władzach państwowych: krypto, spadochroniarze itp. oraz szabas goje
8. Szabas goje pomniejsi (urzędy państwowe itp.)
9. Użyteczni idioci tj. ludziofce
10. Uczciwi i mądrzy goje — panują nad nimi ludziofce m.in. w głosowaniach, opinii publicznej, konsumenckich upodobaniach, które wyznaczają kulturę, profil żywnościowy  (np. niedostępność żywności innej niż GMO w Am. Płn, obojętność na skażenie z Fuku) i profil konsumencki w ogóle (np. pęd do określonego statusu, wycieczek zagranicznych, „nowinki” choćby szkodliwe dla zdrowia i środowiska…)

Proszę o korekty, to b. ważne, byśmy zdali sobie sprawę z hierarchii. Wtedy łatwiej się poruszać, np. ruch narodowy kompletnie ignoruje stratyfikację dołów, co banksteria wykorzystuje do podziałów.

Niemcy: multilkulti to ZAGŁADA narodów

Syryjski biskup katolicki: Żeby nie Putin i armia Syrii nie byłoby nas, Syryjczycy nie emigrują z Syrii mimo męczeństwa

Syria celem banksterii dla ropy i gazu, W. Izraela, dziel-i-rządź w regionie

††††††††††††††††††††

Wojaczki „Trumpa”

Generał USA: E-broń Rosji może obezwładnić systemy na pociskach, samolotach i okrętach

Ścierwomedia milczą!!! Koalicja USA zbombardowała magazyn broni chemicznej Al Kaidy (Daesh) w Deir ez-Zor

„Komik Putina” dla Chojeckiego & Kowalskiego i ich sponsora, Singera

Mądrze i z humorem o sytuacji wokół Korei Płn.

Nataniel Kapner: Trump pływa w ż-bagnie

Armia Chin zawsze była obecna przy granicy Korei Płn.  żaden wyjątek

Krytycy mieli rację o wicku Pense

John Pilger o wojnie nuklearnej i Rosji

Kilka poważnych błędów w raporcie CIA o chemio-ataku „Assada”

Amerykanie zawiedzeni Trumpem

:)))) Teoria spiskowa chemio-broni „Assada”

Czemu ż-zachód obawia się niezależnego dochodzenia ws. chemio-broni „Assada”

Najświeższy wywiad Assada nt. fałszywki „broń chemiczna” i wojny w Syrii

Anty-syjonista żydowski: Za Trumpa decydują jastrzębie wojny. Chiny zaatakują czy obronią Koreę Płn. zanim ta przeprowadzi próbę nuklearną??

Chemio-broń „Assada”: poprzednio użyta przez extremistów na Kurdach w Aleppo

[Odwrócenie uwagi i pozory, że USrael zwalcza islamistów] Pentagon zrzucił ogromną bombę paliwowo-powietrzną na tunele ISIS w Afganistanie

Prasówka Tillersona z Ławrowem (pełna wersja)

Szwedzcy naukowcy udowodnili, że Białe Chełmy manipulują w Syrii

Afront dla Dżinpiga od Trumpa + Koniec Dali Lama?

Geografia ataku USA na lotniczą bazę Syrii

Atak chemiczny w Syrii to zmyłka!

Alex Jones : Musimy zatrzymać Trumpa i globalistów w Syrii!

InfoWars: Syrian Girl o ataku chemicznym

B. ambasador brytyjski: Assad nie stoi za atakiem chemicznym

Analityk syryjski już 4.4.2017: atak gazowy fałszywą flagą USraela

†††††††††††††††††††††

Aktualności poważne

Pyongyang parades new ICBMs & submarine-based missiles in founding leader’s honor (PHOTOS, VIDEO)

Nowoczesna broń i fajne laski na paradzie w Pjongpjang

Pociski zdolne przenosić głowice nuklearne, na wyposażeniu ubotów Korei Płn. Skąd Pjongpjang ma mamonę na te zabawki? Żydłactfo nienawidzi reżimy, które mogłyby im zagrozić np. odwetem atomowym. Korea Płn. nie ma planów agresji, o ile wiemy. Próby tego skończyłyby się obróceniem Korei Płn. w popiół. Izrael ma jeszcze nowocześniejszą broń i więcej bomb A, a żydłactfu to nieprzeszkadza.

Dwie białuchy zdechły w ubr. w akwarium w Vancouver od nieznanej toksyny

PB: Pięć mies. badań. za 100 tys. $ i niewiadomo… Zbadać pożywienie białuch na radiację!  Owoce morzą są wśród najbardziej koncentrujących radiację z Fukuszimy.  U ludzi, epidemia śmierci na raka zaczyna się ok. 5 lat po napromieniowaniu. Białuchy stale jadły owoce morza, większość z Pacyfiku. Kanada ma gorszą normę radiacyjną niż Japonia, więc są tu w sprzedaży ryby itd. odrzucone z rynku japońskiego.

Terroryści zabijają cywili wracających do Aleppo, media udają głupa

Berlin: wielkanocna manifa anty-NATO

PB: Czemu nie we W-szawie?

Rząd Uzbekistanu: Podejrzany w ataku sztokholmskim jest  ISIS-owcem

Rząd Syrii: Poważny problem dla UE kiedy 5 tys. ISIS-wców wróci do domu

Po nalotach miłości i demokracji, w Libii kwitnie handel niewolnikami

Płemieł Kanady wypełnia plan globalistów

†††††††††††††††††

Odnośnie Polin

Dyrektywa unijna, która ma wykończyć polskie rolnictwo

Bomba A dla Polin

Plan zamachu stanu rozwija się a służby Antoniego Macierewicza śpią?

PROŻYDOWSKIE PRZEGIĘCIE PREZYDENTA DUDY….. MIĘCZAKA

EiT: Jakiego kurwa wyście prezydenta wybrali ? oddaje Polskę Żydom za darmo. A nie mowilem przed wyborami ze to podstawiona ukrainsko – zydowska bladz. Wasz patriotyzm matoly w stosunku do Polski mozna o kant dupy potluc.

Nie tylko prezydenta nawet rzadu nie potraficie wybrac wy patriotyczne matoly – uczcie sie od Putina jak zwyciezac nada. Te wasze po solidarnosciowe rzady beda truc Polakow jak stonke ziemniaczana.

http://sekrety-zdrowia.org/rosja-wprowadzila-calkowity-zakaz-gmo/

Ks. Jacek Międlar: Na rocznicę urodzin Mazowieckiego/Dikmana

Echa debilka Jarka Kefirka

PB: @ ~paweł Jesteś prowokator/intrygant. Wystaczyło podać linka do Kefira, po własnej weryfikacji zdementować parę wyssanych z palca „faktów” zanim prosiłeś o dogłębniejszy komentarz.

Jesteś klasyczny antysemita. Podnieciła cię fotka „sruli” z mego własnego bloga (historię nazwy zna każdy Polak, ktoremu bliska walka z żydłackim draństwem scypiomnkowym). Gdybyś miał za grosz rozumu, odszukałbyś pra-publikację tej „zhakowanej” fotki-psotki. „Zapewnienia” se w dupę wepchaj. Gdybym był Żydem, siedziałbyś w pierdlu z Kefirem itp. użytecznymi idiotami i przydupasami neo-ubecji:
https://grypa666.wordpress.com/2017/03/30/papug-pl-zainwestowal-w-ks-miedlara-gnide-neo-ubecji-i-naganiacza-hasbary/
https://grypa666.wordpress.com/2016/02/10/sprawa-roberta-brzozy-wydanie-specjalne/
https://piotrbein.wordpress.com/2013/11/23/stanislaw-staszewski-szkodniki-hasbara/
https://piotrbein.wordpress.com/2013/11/02/jerzy-ulicki-rek-z-powrotem-w-pralni-the-rebel-wywalony-z-polecanych/

Panie Białas, chronisz se pan de kosztem osób trzecich, w tym pana niezłomny przyjaciel Szubert. U mnie NIE zarobiłeś pan na takie miano.

Społeczność “międzynarodowa” słyszała tylko o powstaniu w getcie warszawskim

Kto podjudza polskich rusofobów

Polactfo zbezcześciło słowiański zwyczaj topienia marzanny

PB: Szajba odbija… „Klątwa” skrzyżowana z kupą szmat na patyku Rybaka. Wyraz bezsilności. Z takimi happeningami, polactfo rzuci się na czystki etniczne ożydzonych Beinów i Szubertów, a żydłactfu jak zwykle włos ze łba nie spadnie.

Krzysiek Woźniak o kłamstwach w ścierwomediach

PB: Woźniak myśli, że rotszyldziaki należą do iluminatów :))) a oni utworzyli iluminatów jako  armię wykonawczą NWO! Rola wierzy w i podziwia Izrael, nielegalny ludobójczy skrajnie rasistowski twór syjonistyczny w Palestynie! Wniosek: obaj są  niedorobieni informacyjnie frajerzy, albo/i wRealu24.pl to agenturalne media”alternatywne”.

Click on this image to access COAT's report on Didogate

Minister SZ Kanady kontynuuje żydobanderyzm hitlerowski — pluje na Rosję Putina i Syrię Assada

PB: Thanks, Richard, The topic is extremely important for us Poles. Sanctioned by the occupying „Polish” regime in Warsaw, neo-Banderism is threatenning the security of my nation. It is a tool in the globalist destabilization of Slavs in Ukraine and the region. A flood of Ukrainian refugees, abundantly laced with neo-Banderites is the equivalent of Soror’s flooding of Europe with „Syrian” refugees and the deluge of Chinese millionaires and Islamists into Canada.

I pass on to a few compatriots asking for a wide distribution and announce on my blog. Cheers — Piotr Bein

Komentarze 2 to “Ot jaki żont i biuroqrvy mamy w Rzydopospolitej”

  1. Merhed Ariakhian said

    My obserwować ten blog, my mieć nosa do antysemita Bein Piotr.
    My wyciagać konsekwencja wobec Bein Piotr. Być rozprawa, Bein być skazana na 5 lat bezwarunkowa wiezienie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s