Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem

Posted by grypa666 w dniu 06/04/2017

:))) Fotki psotki :)))

†††

APEL DO PATRIOTÓW Wzrasta zagrożenie moich blogów przez ż-suszpy. Najbardziej niewygodne żydłactfu są moje opracowania naukowe — proszę Rodaków kopiować poszczególne artykuły, także po angielsku… przechowywać bezpiecznie i propagować z głową.

†††

ALARMY dla narodowców:

PB: Porównaj z reakcją niezjudaizowanego imama [min.29:00]

ABW aresztowało Dra Piskorskiego za wyssane z palca zagrożenie dla bezpieczeństwa RP, a tu mamy syjo-krystowierczego szaleńca niebezpiecznego dla ludzkości — jak Macierewicz, jego sposnor na smyczy podpalaczy świata, neokonów faszyngtońskich, popieranych przez miliony USraelskich syjo-krystowiercuf! Niedawna agresja ze strony USA wobec Syrii jest pogwałceniem prawa międzynarodwego, a ten zjeb zachłystuje się z zachwytu.

 • Załgane gnidy łowi(e)ckie Bejda i Wojda apjać cipieją, chcą samozwańczego pszywutcę szwadronowca śmierci Tadeusza Cichockiego wcisnąć narodowi (patrz składanka na dole wpisu)

 • Proces karny Jacka Międlara…

  …same polactfo już popsuło. Ten z plecaczkiem klasyczny antysemita pieprzył o historii białych kwiatów itp. tematy o których pojęcia nie ma… być Polakiem dlań to polec za Bóg honor łojczyzna. Na koniec wtranżolił się ze swoją sprawą — przyniósł swoje prywatne bumagi dintoryjne na proces Ks. Międlara!!! Wielgusowa wyszła jak perła cnót wszelakich na tle katodebili bogołojczyźnianych. Podobno patriotyczna TV Sumienie Narodu wszystko nagrała jak nasłana przez szechterufko. Czemu niespytali posłankę, o co pozew?

 • Oskarżyciel publiczny Ks. Międlara ma szemrany życiorys — patrz kopia artu na dole niniejszego wpisu

 • Sprawę Piotra Rybaka sknocił prokurator i mecenas obronny — patrz poniżej pod Proces Piotra Rybaka: Sąd dokonał selekcji Polaków

 • O swobodę wypowiedzi dla Ks. Prof. Tadeusza Guza

PB: Podpisałem, bo z żoną od tygodni zauważyliśmy kneblowanie Ks. Profesora Guza. Ale na wymioty się zbiera na uniżoność petycji. Brak też rzeczowego przedstawienia kwestii…. Dobrze że tylko 1000 podpisów potrzeba. Takiej badziewnej petycji zdrowy katolicki narodowiec niepodpisze.

†††

ALERT Cyrk smoleński + poliszynel Rebbe Rydzyk

†††

Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem

Szczególy bitwy we wpisie poprzednim, poniżej najnowsze

 

7.5.2017 Po całym tygodniu nieróbstwa (dużo podobnych zleceń?), agenciury próbowali włamać się na blog 4 razy w 1-2 minuty.

30.4.2017 Po tygodniu wypoczynku i sabacie 4 próby włamania w ciągu 1 minuty… Oprogramowanie  z Technion czy z Dimony przechodzi testowanie?  :)))

23.4.2017 W parę minut 10 prób włamania. Sprawili se automat? :)))

22.4.2017 Jedna próba włamania na blog.

16.4.2017 Mośki się nudzą 🙂 4 próby włamania na Grypa666.

14-15.4.2017 Srule przypomnieli sobie, że Wielki Piątek: w 2 blokach czasowych 17 prób włamania na blog LOL …albo ambicja ich poniosła buhaha

15.4. odnotowałem w komencie nt. wyroku na Piotre Rybaka: Niechaj Ks. Jacek Międlar wyciągnie wniosek odnośnie własnej sprawy w dintojri. Odcięcie kontaktu ze mną (to i z innymi?) i manipulacje komentami na Jego forum świadczą, że ż-suszpy panują nad Jego otoczeniem.

13.4.2017 Po zamknięciu skrzynki kontaktowej Grypy666, koniec żydłackiego spamu.  Ustały też próby włamania na mój blog; czyżby osiągnęli jakiś cel i jaki? Gdzie teraz będą ryli? Przez witryny jak NowaPolska i Papug.pl?

Widzę więcej wpisów Ks. Międlara u Papug.pl. Czy On nie pojumje, że produkuje się w przybytku mamona z neo-ubekiem Robertem Brzozą? Przy fakcie zaniedbania swego forum w ręce neo-ubecji itp., skłania to do wniosku: służbom udało się nastawić Ks. Międlara wrogo do mnie —  odwrotnie niż w mej tytułowej tezie wyjściowej.

Mosiadziaki nadal mieszają na forum Ks.Międlara. Mój koment z 11 bm. wstawili pod innym wpisem podszywając się pod PrawySektorNacjonaliściPL Kwiecień 12, 2017 o 5:35 pm.

Skomentowałem:

Piotr Bein mówi: Kwiecień 13, 2017 o 4:12 pm  Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Burdel na kółkach nadal u Ks. Międlara. Jak można już ponad 3 tygodnie to tolerować i nie znaleźć pomocy wśród narodowców! Skoro podrabiają komenty, mogą podrabiać wpisy, wrobić kogo chcą, zajątrzyć intrygi między uczciwymi narodowcami!. Blog jest niewiarygodny!!!
To jest mój koment. Od 25.3.2017 moje komenty tu są manipulowane (łącznie ze wstawianiem mego foto-awatara!), a próby bezpośredniego kontaktu z Ks. Jakciem spaliły na panewce. Toteż na moim blogu Grypa666.wordpress.com zacząłem dokumentować, badać i relacjonować co się dzieje.
Np. powyższy koment zamieściłem i nie istniał już parę godz. po zamieszczeniu:
„Piotr Bein mówi: Kwiecień 11, 2017 o 5:55 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.”

Atak trwa na Jego i mój blog. Podejrzewam też zhakowanie jego e-poczty a może i odwrotnie: posyłają Mu mejle „ode mnie”, ale z braku bezpośredniego kontaktu nie mogę zweryfikować.

Jak poprzednio, agenciura wziął mój koment spod innego wpisu u Ks. Międlara.

12.3.2017 Cisza jak makiem… Najgorszy jest brak kontaktu od Ks. Międlara; brak reakcji bezpośredniej  niepokoi: (1) olał mnie myśląc żem podstawiony, (2) ż-suszpy siedzą między nami uniemożliwiając kontakt. W obu przypadkach klęska dla Niego i jego narodowców, bo mnie takie konspiratory niepotrzebne.

Wstawiłem komenty na forum Ks. Międlara nt. 10 IV. Pierwszy poniżej parę godzin później nie istnieje jako oczekujący ani opublikowany. Zaś drugi nadal oczekuje dzień po. Powyższa podwójna diagnoza zgadza się.

Piotr Bein mówi: Kwiecień 11, 2017 o 5:55 pm  Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Rzymski Katoliku — bingo co do punktu 11. Jednym z głównych celów 10 IV było zasianie wysoce emocjonalnego powodu (porównałbym do fałszywej flagi 11 IX w USraelu) celem jątrzenia, dzielenia Polaków, żeby nie powstali razem przeciw ż-jarzmu i okupacji.
Od razu hasbara podłożyła nam durne hasło Katyń = Smoleńsk 2010 (Lejba Kone — Bolek, o ile pamiętam, mam zanotowane na blogu). Śp. Kaczyński, z najniższych notowań społecznych w swej karierze, wyrósł nagle na bohatera narodowego.
Przepychanki z Krzyżem zaś wymanipulowano pod religionizm — komplet manipulacji agenturalnych emocjami — religijnymi, patriotycznymi i wokół przywódcy choćby tylko stworzonego percepcyjnie.
Kto wkrótce po 10 IV przyjechał do Bula-komorowskiego? Ten sam expert od odurniania Europy Wsch., hiper-gent ż-CIA Brzezinsky, co wymanipulował Polaków na Solidurność m.in. exploatując Jana Pawła ii (fakty udokumentowane na moim blogu) i przypinając Bogurodzicę do klapy marynarki Bolka..
Kreml byłby zgrają idiotów, by zorganizować katastrofę na swoim terenie… a jeszcze mniej — żeby zmajstrować coś podczas remontu tutka u siebie: inspekcja odbiorcza w Polin wykryłaby szacher-macher. Ż-suszpy podrzuciły im śmierdzącego szczura. Czy Kreml zagonił komplet VIPów do tutka? W tym głównodowodzących wszystkich rodzajów siłz brojnych!
Czemu Putin podobno sfałszował ślectfo? Pytać Putina. Czemu nieujawni Prawdy o 11 IX? To są rozgrywki na globalnej szachownicy, o czym mamy li tylko pojęcie zjadacza chleba. Czemu Kreml miałby kooperować w jakikolwiek sposób z aparatem żydobanksterii w Polin? I tak by zmanipulowały przeciw Rosji (vide ż-lawina łgarstw nt. Rosji i Putina od lat).
Czemu ż-NATO ani jewrosojuz nie wystąpiły stanowczo o udział w dochodzeniu nt. swego samolotu wojskowego i VIP-ów państwa-członka? Czemu USrael, jedyny trzymający razwiedkę satelitarną NATO, nie dostarczył zdjęć dowodowych? Czemu niezrobił tego Izrael, przyjaciel Kaczyńskiego/Kalksztajna?
Tylko Rosja i USA mają pełne info — jako sprawca i/lub monopolista ślectfa czy satelitarki. Dopóki Polin jest najgorszym wrogiem Rosji z faszyngtonem i jewrosojuzem (przyklaśnięcie atakowi Trumpa na Syrię), niedowiedzą się Polacy prawdy o 10 IV.

Piotr Bein Kwiecień 11, 2017 o 9:36 pm  Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Ojcze Jacku, nieprzystoi Wam „a może…”, jeśli chcecie być traktowani poważnie i wyjść na lidera Polaków. Służby nie wtajemniczyłyby kretyna Bula-komorowskiego w plan.
Nagrania z nim świadczą jedynie o tym, że jest psychopatą. Nie są żadnym dowodem: niewadomo o czym mówią z psychopatą wonTuSSkiem może o dupie maryny. W wypowiedzi o wylocie prezydenta, przypadek naciągnięty do sytuacji? Podobnie agentura zrobiła „strzały” na nagraniach z miejsca katastrofy, a to są normalne dźwięki słyszane w niejednym nagraniu na świeżym powietrzu gdziekolwiek, co każdy sprawdzi na you tube.

Pod artem nt. zadymy podczas przemowy 10 IV Kalksztajna, dzień po nadal oczekuje:

Piotr Bein Kwiecień 11, 2017 o 9:54 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Ojcze Jacku, niestety podkładacie się pod agenturalne zagrywki. Kaczyński (podobnie jak Duda i Macierewicz) nic nie powiedział poza graniem na emocjach i uczuciach. Od 10 IV wiadomo, że to jest narzędzie do skłócania Polaków i wiecznego przedstawiena „opozycja” kontra PiS, obie grupy na pasku tej samej żydomasonerii służącej ż-banksterii. Napisałem koment pod to pod poprzednim Waszym wpisem, nie wszedł.

11.3.2017 Kilka prób włamania na blog.

Na pejsbóku też szczury pod nazwiskiem Ks.Międlara. Andrzej Dziąba wypuścił czułki: Witam! Czy mógłbym otrzymać treść oświadczenia, które ukazało się na fb w sprawie wiadomości przekazywanych rzekomo przez księdza Piotrowi Beinowi? Ksiądz wtedy stwierdził, że ktoś się podszywa pod księdza, pisząc do Piotra Beina. Pan Piotr nie ma konta na fb, a ja chciałbym mu tę wiadomość przekazać. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

Jest

NIEDZ. 18:43

4-5 wiadomości poniżej. w takim wypadku ktoś się podszywa pod niego

11:48

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
Koniec rozmowy na czacie

10.4.2017 Kilka mejli mosadu na skrzynkę Grypa666, więc zlikwidowałem ją. Kilka prób włamania na blog.

Ezra Buholtz buholtzezra55@telaviv.com 10/04/2017 at 09:24 IP: 209.249.180.198

Jichaak Esaw esaw@telaviv.com 10/04/2017 at 09:23 IP: 185.103.99.60

Rabbi Dessler dessler65@telaviv.com 10/04/2017 at 09:22 IP: 77.247.181.165

Jeruham Levovitz jeruhamlev@telaviv.com 10/04/2017 at 09:21 IP: 80.240.139.111

Jaacerh Ebenumu jaacerh98@telaviv.com 10/04/2017 at 09:20 IP: 37.157.196.97

Nataniel Abramovich natanielabramovich45@telaviv.com 10/04/2017 at 09:19 IP: 46.182.18.29

Joshe Abalkian josheabalkian@telaviv.com 10/04/2017 at 09:17 IP: 46.23.72.29

Menahem Benjin menahemb55@telaviv.com 10/04/2017 at 09:16 IP: 51.15.62.146

Hebre Noah hebrenoah@telaviv.com 10/04/2017 at 09:12 IP: 193.107.85.57

9.4.2017 Ostatnia moja odpowiedź na mejla ze skrzynki Grypa666.

Podpis: Jacek Międlar  E-mail: jacekmiedlar@wp.pl  Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Nie mam czasu droczyć sie z Panem. Jesli nie zaprzestanie Pan firmować swojego blogu moimi rzekomymi emailami będzie zmuszony się tym zająć mój prawnik.
Czy Pan nie dostrzega, że pański blog zrobił się totalnym gruzowiskiem? Ciężko coś znajść. Użytkownicy mojej strony zwracają mi uwagę na pańską mglistą przeszłość. Już nie raz skłócał Pan z sobą osoby, które dzisiaj piszą do mnie nie oceniają Pana w ciepłych słowach.
Więc chyba Pan rozumie, że dalsza współpraca w zakresie komentarzy, czy artykułów z pańskiej strony nie wchodz w rachubę.
Ostatecznie wzywam Pana o usunięcie tzw moich mail’i, ewentualnie o napisanie sprostowania.
Umieszczając niesprawdzone informacje rzekomo ode mnie wpływa Pan pośrednio na moją opinię, czego nie życzę sobie. Z Bogiem Panie Bein!
Czas: 09/04/2017 at 12:49  Adres IP: 193.15.16.4  Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Jeśli to Wy, Wielebny Ojcze.

Wczoraj zlikwidowawszy skrzynkę kontaktową na Grypa666 zapomniałem, że jest łącze z bloga PiotrBein. Tam nie mam możliwości adminowania, gdyż WordPress zmienił skrypty, a dla bezpieczeństwa nieuaktualniam i straciłem tak tryb admina. PROSZĘ NIE PISAĆ do mnie na skrzynkę blogową. Jak się kontaktować, podałem wielokrotnie, toteż ten mejl od Was jest tym bardziej podejrzany.

Ostatni raz odpowiadam Wam (jeśli to Wy) na mejla ze skrzynki. Ojcze Jacku, niezastosowaliście zasad konspiracji, szukacie winnego. Każdy może się podszyć na skrzynkę pod kogo chce. Jeśli służby zhakowały Wam e-pocztę, to mogą również blokować Wam moje odpowiedzi i pisać spod Waszego mejla do mnie. Jesteście jako obiecujący przywódca strategicznym celem ż-służb, a one mają możliwości o jakich nam się nie śni.

Ponieważ nie mam od Was wiadomości niezależnym kanałem, nie wiem, kto do mnie pisze. Nie dostałem od Was potwierdzenia jak prosiłem — np. oświadczeniem osobistym w filmiku na Waszym blogu.

W obecnej sytuacji, nie ruszę dokumentacji korespondencji, bo zapisała, co się stało, a nie kto jest jaki. Nie mam pojęcia, który mejl jest od kogo, stara zasada stałego IP już nie działa. W mych odpowiedziach wyraźnie stoi, że nie wiem, kto pisze. W jaki sposób obciążałoby to Was? Poza oczywistym oszustwem przez służby z cytatatem z „Biblii” nie mam poszlak w korespondencji, by się orientować.

Jeśli podacie na swym blogu, które mejle są nie od Was, natychmiast oznaczę.

Straszenie pozwem jest tu ohydne. Wpadłem w tę sytuację przez niechlujstwo w sterówce Waszego bloga, a na Waszym forum sfałszowano moje komenty (jak pamiętacie, zacząłem od dobrej woli pomocy Wam). Następnie pogrążyliście mój wizerunek nieprzestrzegając zasad konspiracji i weryfikacji. Po rzekomym założeniu filtrów, kilka moich komentów  nieukazało się u Was na forum. Jeśli ktoś miałby tu pozywać, to na pewno nie Wy.

Mam czyste intencje i sumienie, Bóg mi świadkiem, a nie donosiciele. Dajecie posłuch osobom współpracującym z neo-ubecją, szkodzącym skutecznemu patriocie przeciw żydłactfu. W Papug.pl jesteście w zespole z Robertem Brzozą. Czy wiecie, co on zrobił, czemu mnie straszy pozwami? Takich osób są dziesiątki, bo bezkompromisowo i bezwarunkowo staję w obronie Prawdy, za co jestem poniżany, ożydzany, zniesławiany — z użytecznej głupoty rodaków jak i służbowo. Niezdołacie tych spraw zgłębić, tyle się nazbierało.

Łatwiej posłuchać załganego donosiciela. Jak to świadczyłoby o Was, Ojcze Jacku? Gdybym ja słuchał podszeptów, nieznalibyśmy się.

Ułatwię Wam, proszę podać (może być bez nazwiska donosiciela), o którą sprawę chodzi. Podeślę linki do dokumentacji na moim blogu.

Niechciałbym, żeby następny wpis u mnie miał tytuł przeczący bieżącemu. Przeszłość mam czystą, każdy może zweryfikować. Wasze poleganie na donosicielach kłóci się z zasadami uczciwości i nieprzystoi żadnemu chrześcijanowi, tym bardziej kapłanowi.

Wasz mejl jest dla mnie policzkiem, jeśli to Wy, Ojcze Jacku. Służby osiągnęły swój cel, Wy im pomogliście ignorancją i ego. Z ostateczną oceną wstrzymam się do czasu kontaktu 100% pewnego.

Z Bogiem — Piotr Bein

8.4.2017 Jak groch o ścianę. Wątpię, że to Ks. Międlar. Próby włamania na mój blog trwają… Już mam dość odpowiadania, zmarnowałem dość czasu, zaniedbałem jak zwykle sprawy domowe, ważniejsze bieżączki na blogu. Służby całkowicie panują nad naszymi kontaktami. Zielonego pojęcia nie mam kt0 jest z drugiej strony. Mogę tylko domyślać się z poszlak i nie-logiki.

Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl  Wiadomość: Jeszcze raz proszę o usunięcie rzekomych wiadomości ode mnie z Pańskiego blogu Panie Bein.
Jeszcze raz powtarzam, że został Pan wprowadzony w błąd przez agentów żydowskich.
W dniu wczorajszym pisałem do Pana już w tej sprawie, ale, jak widać, nie podjął Pan w tej kwestii żadnych kroków.
Proszę Pana jeszcze raz, aby nie firmował Pan swojego blogu spreparowanymi mailami od mojej skromnej osoby.
W jednym z malili został Pan perfidnie wpuszczony w maliny, tam jest cytowany fragment Koranu, a nie List do Koryntian.
Niech Pan sprawdza, co Pan publikuje, bo będzie z tego kompromitacja Pańskiej osoby. W innym mejlu cytuje Pan modlitwę o uwolnienie, owszem, ale to jest modlitwa dla osób uzależnionych od grzechu nieczystości.
Niech Pan nie robi z siebie pośmiewiska.
Modlę się za Pana i liczę, że zrobi Pan z tym wszystkim porządek. — Ksiądz Jacek Międlar.

Czas: 08/04/2017 at 14:40 Adres IP: 199.249.223.67 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Ja w maliny? Dokumentuję, co przychodzi, a od kogo — tylko diabli wiedzą. To moja ostatnia odpowiedź na mejle od „Ks. Międlara” na skrzynkę Grypa666. Jeśli to Wy, Wielebny Ojcze, proszę spełnić warunek 3 z wczoraj, pisać na mój e-adres bezpośrednio,znacie go ze starych komentów u Was na blogu.

Modlitwa ode mnie nie z rozkazu „Ks. Międlara”? Jestem grzesznikiem, taka modlitwa mi nie zaszkodzi. Kompromitacja dotąd jest żydosłużb. A jeśli to jednak Ks. Międlar — to Jego wpadka, kompletnego ignoranta konspiracji. — Piotr Bein

7.4.2017 Cztery próby włamania na blog.

Ks.Międlar po raz 1-szy odezwał się, lub agenciura interweniuje na szansę unormowania stosunków Bein-Międlar. Co jest ciekawe, „Ks. Międlar” niereaguje na stare już kilka dni żądania powierdzenia niezaszczurzonego kontaktu,np.ośwaidczenbiemw filmiku na swym blogu i nadal pisze poprzez skrzynkę Grypa666 (gdzie można się podszyć pod kogo chce),mimo żeznamój autentyczny e-adrws chpćby ze swej sterowki bloga, gdzie komentuję od czasu zatrzymania Go w UK.   Wstawiampoprzednich mejli pełne info: e-adres i nry IP. Gdyby te ostatnie były Ks. Międlara, co najmniej przez okres Jego choroby nie powinny były się zmienaić, a tu co mejl to inne IP. Chyba że inaczej niż przed laty, IP teraz jest zmienne (co chroniłoby agenciury, sajan i trolli).

Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl Wiadomość: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
W związku z nawałem obowiązków nie przeglądałem Pana strony.
Widzę, że publikuje Pan rzekome wiadomości ode mnie.
Ja ich nie pisałem. Ktoś podszywa się pode mnie.
Proszę o usunięcie tych rzekomych email’i ode mnie.
Co do publikacji artykułów z moje strony, myślę, że kierował się Pan dobra wolą, więc nie mam większych zastrzeżeń.
Na przyszłość proszę kierować wiadomości bezpośrednio na moją skrzynkę jacekmiedlar@wp.pl.
Ktoś dobrze to skonstruował i obaj wiemy kto to mógł tak misternie spreparować, że dał się Pan nabrać. U mnie też były takie sytuacje na początku istnienia moje strony.
Niech Pan będzie bardziej nieufny i zacznie kontrolować, co do Pana piszą, bo wiadomy wywiad, to ludzie nie z pierwszej łapanki, a specjaliści, co widać i po Panu; dal się Pan nabrać na spreparowane przez izraelskie służby wiadomości email.
Jeszcze raz proszę Pana o zachowanie czujności.
Jest to mój pierwszy wpis na Pana blogu, poprzednie wpisy, powtarzam, nie są mojego autorstwa.
Modlę się za Pana. Z Bogiem. — Jacek Międlar.

Czas: 07/04/2017 at 18:17 Adres IP: 190.10.8.50 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Ktokolwiek jest po drugiej stronie. Każdy może napisać na skrzynkę blogową podając dowolny e-adres. Każdy może wysłać z dowolnego e-adresu jeśli ma hasło — a służby mają. Każdy może napisać „religijnie” — udowodnili to żydłackie agenciury które podszyły się pod Ks. Międlara uprzednio i również ci, co wypisywali spod mego foto-awatara na forum Ks. Międlara, ci co”komentowali” u mnie na forum, ci co spamowali skrzynkę mego bloga.

Dlatego próbowałem weryfikować komentując osobiście do Ks. Międlara na Jego forum, a stwierdziwszy skorumpowanie przez żydłackie szczury w Jego sterówce — poprzez nry IP …ale to makabra bo jak kiedyś podobno były one przypisane do kompa, to teraz są zmienne. Niewątpliwie „usprawnienie” dla żydłackich agenciur, sajan i trolii buhaha
Jeśli to Ks. Międlar nadawcą:
1. Ja się nie dałem nabrać, Wy Ojcze Jacku daliście się, bo nieodpowiedzieliście gdy m.in. poprzez Wasze forum bębniłem na alarm — bezskutecznie przez 10 dni.
2. Wy się dalej dajecie nabrać, bo moje doniosłe komenty wczorajsze u Was poszły do kosza — macie albo filtry do niczego, albo szczury przeżyły deratyzację sterówki (gdzie „expertyza” kontrwywiadu narodowców!?).
3. Żeby skończyć z „nabieraniem” zażądałem kilka dni temu, żebyście osobistym filmikiem na Waszym blogu  potwierdzili co się stało oraz podali mi lepszy kanał do rozmów, np. skype gdzie przynajmniej  widać interlokutora (są już oprogramowania, które i to przeskoczą).
4. Jakie wpisy poprzednie? Wpis bieżący JEST 1-ym od Was, poprzednie były LINKAMI do Waszych własnych filmików z Waszą własną twarzą, z Waszego własnego bloga.
5. Za każdym razem upewniam się, że odpowiadam Wam na ww. adres.
Dobrze byłoby, aby pomimo nawału obowiązków uszanował Ojciec nawał u bliźniego. Kupa godzin pracy i dokumentowania na marne. Teraz niestety niemogę ufać niczemu ani nikomu do czasu spełnienia warunku 3 powyżej.
Jeśli potrzebujecie mego feedbacku i pomocy rzeczowej, czytajcie mój blog (zanim zrujnują go szczury, bezustanne próby włamania).
Gwoli weryfikacji, zamieszczan na blogu wraz z nrem IP.
†††
Idźcie w diabły agenciury itd.
†††
Z Bogiem, Wielebny Ojcze Jacku — Piotr Bein
Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Panie Piotrze, jeśli Pan może prosiłbym o umieszczenie na Pańskiej stronie mojego artykułu. Podaję Panu linka: http://jacekmiedlar.pl/2017/04/06/chcial-zniszczyc-macierewicza-i-kaminskiego-teraz-oskarza-mnie-w-procesie-z-scheuring-wielgus-kim-jest-oskarzyciel/
Jest to ważne, aby we wszelaki sposób rozgłosić to w internecie. Jeśli ma Pan znajomych, którzy mają strony o podobnej tematyce może Pan śmiało polecać dalej. Szczerze z góry dziekuję i niech Pana Bóg błogosławi.
Trzymajmy sie razem, bo nas sprawiedliwych jest niewielu, a słuzby żydokomuny są jeszcze silne. — Ksiądz Jacek Międlar. ps jeśli ma Pan życzenie może Pan umieszczać każdy artykuł z mojej strony, jeśli to oczywiście nie kłopotCzas: 06/04/2017 at 19:47 Adres IP: 176.126.252.11 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Witam Pana Panie Piotrze. Niech Pana Bóg błogosławi. Nie wiem jak na Pańskim blogu, ale u mnie nie ma dnia bez próby włamania. Na razie żydowscy agenci nie zdołali przejąć newralgicznych części strony, po atakach na mój panel administratora udało się „odszczurzyć” ten rejon, dzięki Bogu. Natomiast ciagle nastepują próby pdszywania się pod już publikujących użytkowników.
Na razie to tylko próby, bo dzieki Pańskim ostrzeżeniom staram się na bierząco „dezynfekować”
stronę z podejrzanych elementów umieszczanych przez żydowski wywiad. Niemniej jednak codzień odmawiam modlitwy uwalniające, co i Panu szczerze polecam. Poniżej cytuje jedną z nich, jest bardzo skuteczna: „Wyrwij mnie z tej śmiertelnej matni. Przetnij wszystkie nici zła, które poprzez grzech są jeszcze w mojej duszy. Wiem, że nic samemu nie mogę uczynić. Przychodzę więc, Duchu Święty, prosić o pomoc w uwolnieniu od sił nieczystych. Uzdrów – błagam – moją stronę, która ku Twej chwale została stworzona. Oczyść moje myśli. Wypełnij mnie Bożym Światłem i Bożym Słowem. Zatop mnie w Bożym Miłosierdziu. Zanurz mnie na stałe w Ranie Konającego Serca Pana Jezusa, który daje każdemu zbawienie. Wiem, że Chrystus wychodzi na drogę każdego człowieka, aby mu pomagać i prowadzić do nieba. Pomóż mi, Duchu Święty, trzymać się zawsze drogi czystej miłości, aby nie krzywdzić nikogo spojrzeniem, myślą, słowem czy uczynkiem. Daj mi siłę dbać o czystość intencji. Naucz mnie prawdziwie kochać. Amen.”

Zawierzmy Panu, a rezultaty nas zaskoczą Panie Piotrze. Błogosławię Pana i Pana blog. Z Bogiem. Ksiądz Jacek Międlar.

Czas: 06/04/2017 at 19:06 Adres IP: 46.166.148.177 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.
PB: Ojcze Jacku, Bracie w Chrystusie,

Bóg zapłać za dzielenie się doświadczeniami i za modlitwę.
A propos, rodacy (i żona katoliczka) wytykają nazwę mego bloga. Ukuta przez Marka Podleckiego, założyciela bloga w lipcu 2009, pochodzi ona od nazwy BirdFlu666 bloga Jane Bürgermeister, która obudziła świat na zagrożenie bio-bronią zwaną szczepionka na świńską grypę.
Blog odziedziczyłem z nazwą wbrew woli, gdy poprzedni właściciel zostawił mi go bez uprzedzenia. Nie mogłem zamknąć, bo miał chwalebną tradycję w kampanii przeciw zmyłce o świńskiej grypie i przymusowym szczepieniom w 2009. Czytelnicy oczekiwali kontynuacji wsparcia informacyjno-edukacyjnego. 
Z uwagi na ww. tradycję i poszanowanie Marka Podleckiego jak i Jane Bürgermeister, niezmieniłem dotąd nazwy bloga. Proszę poradzić, czy zmienić ją.
Z Bogiem — Piotr Bein

Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://jacekmiedlar.pl Wiadomość: Dedykuję Panu Panie Piotrze fragment z Listu do Koryntian 12.4-7:
I oto uczyniliśmy ten dom miejscem nawiedzania i miejscem bezpiecznym. I weźcie sobie jako miejsce modlitwy dom Abrahama i Jakuba. Zawarliśmy przymierze z Abrahamem i Jakubem: „Oczyśćcie Mój Dom dla odprawiających modły, dla tych, którzy pozostają w wierze, i dla tych, którzy się pochylają i składają Panu pokłony.”

Sądzę, że dobrze opisuje zaistniałą sytuację i bedzie przestrogą dla tych, którzy służą złym mocom i szkodzą nam, Prawdziwym Polakom i Patriotom. Z Bogiem — Ksiądz Jacek Międlar.

Czas: 06/04/2017 at 08:25  Adres IP: 213.32.55.247  Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Żelazo żelazem bywa naostrzone; tak mąż zaostrza oblicze przyjaciela swego.Przysłów 27:17

Rośnijmy razem w poznaniu Pana. Z Bogiem — pb

††††††††††††††††††††

Podpis: Jacek Międlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Panie Piotrze, Bracie w Panu. Przesyłam tekst, który należy umieścić na stronie Pańskiego blogu, aby ukrócić pokusy szatana i jego popleczników:

„Zaklinam cię, Szatanie, wrogu ludzkiego zbawienia, uznaj sprawiedliwość i dobroć Boga Ojca, który słusznym wyrokiem ukarał twoją pychę i nienawiść. Odejdź od tego sługi Bożego N. (od tej służebnicy Bożej N.), którego (którą) Pan stworzył na swój obraz, przyozdobił obfitymi darami i w niepojętym miłosierdziu uczynił swym przybranym dzieckiem.
Zaklinam cię, Szatanie, władco tego świata, uznaj wszechmoc Jezusa Chrystusa, który pokonał cię na pustyni, zwyciężył w Ogrodzie Oliwnym, obezwładnił na Krzyżu, a powstając z grobu, podeptał twoją potęgę i jako zwycięzca wszedł do Królestwa światłości. Odstąp od tego sługi N. (od tej służebnicy N.), którego (którą) Jezus przez swe Narodzenie uczynił swoim bratem (swoją siostrą), a przez swoją Śmierć nabył na własność za cenę Krwi przelanej.
Zaklinam cię, Szatanie, zwodzicielu człowieka, uznaj Ducha prawdy i łaski, który udaremnia twoje zasadzki i przekreśla kłamliwe zamiary. Odejdź od tego Bożego stworzenia N., które Pan naznaczył niebieskim znamieniem. Odejdź od tego mężczyzny (od tej kobiety), którego (którą) Bóg przez namaszczenie Duchem Świętym uczynił swoją świątynią.
Odejdź więc, Szatanie, w imię Ojca + i Syna + i Ducha + Świętego; odejdź pod wpływem wiary i modlitwy Kościoła; ustąp wobec mocy świętego znaku Krzyża Jezusa Chrystusa, naszego Pana, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen”
Wierzę, że powyższa modlitwa zapobiegnie dalszym atakom na Pańską stronę. Z Bogiem.

Czas: 05/04/2017 at 18:43 Adres IP: 128.52.128.105 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/  Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Bóg zapłać, Ojcze Jacku. Wstawiłem swe imię i nazwisko w miejsca oznaczone, zamieściłem na samej górze, w nowym wpisie poświęconym nadaremnej próbie skłócenia nas.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Tłumaczenie własne Modlitwy przeciw Demonicznemu Wpływowi

Boże Wszechmogący, Któryś wybawił Swój lud  z niewoli adwersarza i poprzez Syna Swego zrzuciłeś Szatana jak piorun, takoż chroń mnie od wszelkiego wpływu sił nieczystych. Rozkaż Szatanowi odstąpić precz ode mnie  mocą Swego Syna Człowieczego Jedynego. Uratuj mnie od demonicznych imaginacji i ciemności. Wypełnij mnie światłem Ducha Świętego, bym chroniony był przed wszelkimi knowaniami chytrych demonów. Spraw, by anioł zawsze mnie prowadził na ścieżkę prawości poprzez wszystkie dni mego życia, ku chwale Twego  wspaniałego Imienia, Ojcze, Synu i Święty Duchu, teraz i zawsze. Amen.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Podpis: Jacek Międlar  E-mail: jacekmiedlar@wp.pl  Witryna internetowa:  Wiadomość: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Nie jesten na Pana obrażony. Ten zamęt wprowadzili pomiędzy nas agenci żydowskiego wywiadu, chcą nas poróżnić. Jak widać częściowo im się to udało. Musiałem jakoś zareagować, nie byłem pewien na początku, czy to aby nie Pan wpisuje. Przepraszam za zamęt Panie Piotrze. Teraz, jak już mamy wiedzę o ich postępowaniu, będziemy silniejsi w Bogu i nie damy się już zmanipulować. Na swoim blogu próbuję rozwiązać problem nieautoryzowanych komentarzy, czyli tych podszywających się np pod Pana Panie Piotrze. Już niedługo będą wprowadzone filtry i będzie Pan mógł bezpiecznie publikować na mojej stronie.  ps Piesek podrapany za uchem i bardzo dziękuje Panu. Pozdrawiam Z Bogiem Panie Piotrze.Ksiądz Jacek Międlar

Czas: 05/04/2017 at 10:29 Adres IP: 173.79.162.220 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Na wieki wieków! Nie jestem obrażony, wiedziałem, że zmylili Was, Wielebny Ojcze Jacku, i prawda zwycięży. Życzę rychłego wyzdrowienia.

Potem bardzo prosiłbym o opublikowanie oświadczenia o tym, co zaszło i jak się nieudało nas skłócić we wspólnej walce za Polską Rację Stanu. Oświadczenia oczekują odbiorcy naszych blogów.

Z Bogiem —  Piotr Bein

†††††††††††††††††††††

Podpis: Jacek Miedlar E-mail: jacekmiedlar@wp.pl Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Proszę o kontak Panie Piotrze. Trzeba rowiązać nasz problem. Prowokacja zrobiła swoje i jesteśmy skłóceni. Czekam. Z Bogiem.

Czas: 04/04/2017 at 06:02 Adres IP: 37.187.239.8 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

PB: Wielebny Ojcze, nareszcie! Niegniewam się, ot co przynosi służba Prawdzie i Narodowi :))) [nie do publikacji na razie…] Życzę powodzenia na procesie, jest prosty i łatwy do wygrania, nie wiem po co pozwała Was ta posłanka. Chyba jakieś hobby narodowe:))) z Bogiem — Piotr Bein PS Podrapcie ode mnie pieska za uszami czy pod „pachami” 🙂

PB Apr 4 at 8:59 PM czasu Vancouver: Ojcze Jacku (jeśli to Wy) numer IP jest inny niż w 1-ym kontakcie ze mną. Czy zmieniliście kompa? Z Bogiem — Piotr Bein

 

†††

ALARM w obronie Andrzeja Dziąby — patrz: Grypa666 do przybytków socjopatów: dintoryjnej mafii i waac wykonafczyh Polin

††††††††††††††††††††

ATAK USraela na suwerenną Syrię

Socjopaci pod prąd ludzkości, pastor syjonistyczny Chojecki ze zjebem Kowalskim cieszą się na wojnę wychwalając PiS i Macierewicza/Singera!

Załgane ultimatum Tillersona dla Rosji po odmowie Putina spotkania z nim

Okręty USraela płyną na M. Japońskie, Chiny rozmieściły armię 150 tys. wojsk przy granicy Korei Płn.

Sekretarz stanu USA, Tillerson spotka się z Putinem

PB: Co jest grane? Może Meyssan poniżej ma rację?

Thierry Meyssan: Nieszkodliwy atak na bazę w Syrii zmyłką dla opozycji Trumpa przed atakiem na ISIS

1-sze zdjęcia z bazy trafionej tomahawkami USraela

[min. 39] Szejk Imran Hosejn NIE błogosławi łgarzy ani papug o ‚syryjskim ataku gazowym’

Alex Jones o ataku i inwazji USA na Syrię

🙂 Syjo-pogotowie na ratunek Alexa Jonesa & Co.

Nataniel Kapner: Trump dołączył do wojennej ferajny

Andrzej Szubert: Bandyto, terrorysto, ultrasyjonisto Trampku – łapska precz od Syrii !!!

Max Kolonko mówi jak jest

Brytyjski reporter, mieszkaniec Damaszku żonaty z Syryjką, obala łgarstwa ścierwomediów

Holenderska posłanka i Syryjka mówią prawdę

David Icke i Richie Allen

Luke Rutkowski WeAreChange

Kanadyjczyk mieszkający w Japonii, James Corbett ocenia sytuację

Nataniel Kapner: Trump wspiera ISIS czy Syrię?

Nataniel Kapner zdemaskował Dra Davida Duke

Prezydęt Kushner, żydłacki zięć Trampka

Tak łże socjopata Trump by uzsadnić naloty na bazę Syrii w Syrii: zimne oczy, ściśnięta szczęka, nerwowe wyjście bez odpowiadania na pytania prasy

††††††††††††††††††††††††

Aktualności poważne

Pasażer United Airlines zbrutalizowany, żydospoł-sieci blokują nagranie skandalicznej akcji i precyzyjną krytykę komediancką

PB: Kilka godz.po tym skandalu, nagranie nieotwiera mi się z powodu blablabla. W ww. arcie, wejście na youtube komedianta niemożliwe bez rejestracji do systemu Jewgle. Tym bardziej czytajcie i oglądajcie. Dni jako tako wolnego netu są policzone. W reklamie-paszkwilu, inna komediantka: Fuck United Airlines!

Wielki Post, ale dołączę: Fuck the whole Jewcorporate world and their sponsors — the Jew banksters!

Szwajcarski Current Concerns nr 8, April 4th, 2017 NATO przeciw pokojowi + Rola Zachodu w kryzysie na Ukrainie + Tragedia Ukrainy + Ruch w stosunkach Niemcy-Rosja? + Konstytucja Austrii: prawo do wiążącego ludowego głosowania

Dziennikarze Meksyku nadali Thierry Meyssan’owi nagrodę międynarodową

Sprawa dla ABW: Niedzielna szkółka syjo-pastora Chojeckiego — gloryfikuje wojnę, nawołuje do niej i nienawiści do Rosjan i Syryjczyków (tj. Assada, którego sobie wybrali)

PB: Porównaj z reakcją niezjudaizowanego imama [min.29:00]

ABW aresztowało Dra Piskorskiego za wyssane z palca zagrożenie dla bezpieczeństwa RP, a tu mamy syjo-krystowierczego szaleńca niebezpiecznego dla ludzkości, jak Macierewicz, jego sposnor na smyczy podpalaczy świata, neokonów faszyngtońskich, popieranych przez miliony USraelskich syjo-krystowiercuf! Niedawna agresja ze strony USA wobec Syrii jest pogwałceniem prawa międzynarodwego, a ten zjeb zachłystuje się z zachwytu.

Alex Jones & Co. powaleni za naganianie do Trumpa

Alternatywne” syjomedia w Kanadzie sprzężone ze ścierwomediami i planem Sorosa zalewu miglancami

Szwecja: jeden ochroniarz i 3 policjantki vs jeden imigrant – kto wygrał?:)

Stan wiaduktu po remoncie — szokujący!

Gangsterzy wśród wojaków USraela w Polin?

PB: Chojecki i Kowalski, pachołki Macierewicza/Singera cieszcie się.

Zimna woda na łby użytecznych chrześcijańskich syjonistycznych idiotów Chojeckiego i Kowalskiego na garnuszku faszyngtońskiego Macierewicza/Singera: fałszywa flaga gaz „Assada” z Turcji dla najemników USraela i Izraela

Brat Nataniel Kapner: Lokaj żydłactfa Trump znalazł żydłacką „broń chemiczną” w nocniku Assada, nagania do wojny

Proces Piotra Rybaka: Sąd dokonał selekcji Polaków

PB: Co ważniejsze, prokurator ani obrońca nieprzytoczyli istotnych faktów:

 1. George Sorosa potępiają grupy żydowskie antyżydłackie, np. Pan Eli Bartłomiej Zolkos z Żydowskiej Ligi Obrony w Polsce.
 2. Naciągany anty-„antysemityzm”  to rozmyślny, przewrotny twór syjonistów żydowskich (są też syjoniści gojowscy jak chrześcijanie syjonistyczni w USA czy syjoniści pastora Chojeckiego – patrz wpis poprzedni):

Krypto-żydowscy hitlerowcy napędzali niemiecką nienawiść do Żydów, spełniając syjonistyczne poświęcenie żydowskich cierpień dla Izraela: “Skłonię antysemitów do likwidacji żydowskiego majątku. Antysemici […] wzmogą prześladowania i ucisk Żydów”. — Theodore Herzl,  Diary Część I s. 16, cytat w: https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

 1. Anty-„antysemickiej” histerii, tworu żydłactfa do manipulacji masami żydowskimi jak i gojowskimi,  niepopiera nie-syjonistyczne Żydostwo Światowe. Potępia ono żydłackich mega-zbrodniarzy przeciw ludzkości typu Soros. Odcina się ono także od twórców chorej koncepcji „antysemityzmu” — syjonistów, tj. sprawców Szoa w Holokauście II wś. co ilustrują następujące materiały:

Rabin Shonfeld: The Holocaust Victims Accuse

Min Hameitzar Rabin Wiessmandel wini syjonistów za Szoa

Rabin Dovin Weiss potępia Izrael

Rabin Shapiro: Nie każdy Żyd jest syjonistą, wielu niepopiera syjonizmu ani Izraela

Rabin Shapiro: Ortodoksi odmawiają służby wojskowej w armii Izraela

Rabin Cohen: Dlaczego państwo Izrael zagraża całemu żydostwu

Rabin ortodoksyjny doświadczył bezbożności syjonistów w obozie przejściowym w Niemczech po II wś.

Wobec powyższego, sformułowanie wyroku przeciw Piotrowi Rybakowi za ścierwomediami „syjonistów” świadczy, że dintojra Polin służy interesom syjonistów a nie Suwerenowi.

Andrzej Szubert: […] Nie wierzę w wykręty o tym, że to była kukła Sorosa tylko ktoś nie dowiózł jego twarzy. Kukła miała pejsy a Soros pejsów nie nosi. Była to idiotyczna żydożercza – „antysemicka” hucpa, Rybaka podpuściła żydowska agentura z jego otoczenia, zresztą całe te śrowdowisko „narodowe” sterowane jest przez żydowskie wtyki w celu kompromitowania Polaków. Palcem nie ruszę w obronie tego idioty prowokatora. A że dintojra zrobiła selekcję – boją się po wyskoku Miernika. Zresztą ten tłumek to nie byli obserwatorzy procesu a rozjuszona tłuszcza. Myśleli idioci że im rzymska szubienica pomoże. A mi bardziej przypominali inkwizycję. Popatrz na ten film min 3:55. Kukła żydowska miała gotową twarz – oczy, nos, wąsy, brodę, usta – i pejsy. Tylko idiota może uwierzyć, że to niby miał być Soros, tylko ktoś jego twarzy nie dowiózł. W sumie była to obżydliwa katodebilna hucpa – agitowali wszak katodebile za wielką katolicką Polską. Mnie osobiście przypomina ona hucpę Pegidy, na której parch z Izraela szczuł durnych Niemców na islam. We Wrocławiu parchate wtyki zorganizowały dla katodebili zadymę a rolę parcha z Izraela odegrał Rybak.Palcem nie ruszę w obronie tego parchatego żydo-katolickiego narodofca.  Szalom, ajwaj, na wieki wieków amen.

Dla mnie Rybak to durny żado-katoliki prowokator manipulowany przez żydowskie wtyki.

PB: Andrzej, weż ziółek słowiańskich na uspokojenie  :))) fajna manifa, Polska tylko dla Polaków, jak najbardziej popieran, muślimy-islamisty, neo-banderszczochy i żydłacki chłam won! a ty jak? ile mln muślimów i ciapatych przyjąłeś do mieszkanka?

gdy gawiedź daje się nabierać ż-suszpom, to ja reaguję i edukuję, np. wszystko wyjaśnione u Ks. Międlara mimo twoich utyskiwań = mam dozgonnego sojusznika; „Wielka Polska Katolicka” — już Międlar zaczyna myśleć, porównując co zrobiłem dlań a co ż-suszpy
na filmiku widzę kupę szmat na kiju, żadnego Żyda ani Sorosa… Rybak twierdzi, że tematem manify była żydłacka chucpa z miglancami pod batutą Sorosa; mógł nawet zapalić zdjęcie nas z konferencji antysyjonu, chodziło o symbol żydłackiego pogromu gojów… ścierwo ortodoksi lubawiczersko-syjonistyczni ubierają się tak jak porządne żydowstwo antysyjonistyczne, tylko zżydłacony sont przyczepi się  — pozywający i publika w dintojrii byli z których ortodoksów? buhaha czemu nie zawolali Eli Bartłomieja na biegłego? LOL LOL LOL z tym trza skończyć w zidiociałym Polin! spróbuję sojuszu z grupą Bartka; mówisz pieniacze z flagami i krzyżem? a kto był na sali, za stołem sendziofskim i pulpitem oskarŻyciela?
podobnie będę bronił Piotra Rybaka, co czynię zajawką na którą zareagowałeś; wstawię u Międlara i Rybak odbierze;
dzięki Pani Otylio za rozsyłkę, niech się rodacy edukują — nie będą jak barany rżnięte przez Otwarte, dintojry i lewactfo

Otylia Zigman: PANIE ANDRZEJUAkurat ja wiem jak przesladowali Rybaka juz 3 lata temu, to jest prawda. Wiem od znajomego z Wroclawia jak Rybak ciagle sie ukrywal. Ciagle go gonili samochodem, podsluchiwali, agentura ciagle mu sie pokazywala, byl zastraszany!  Dlatego Rybak dziwnie wygladal, jak zasraszony Polak. I prosze tego nie negowac, bo ja przezylam podobnych przesladowan w Chicago przez okolo 5 lat i dobrze wiem jak to wyglada. Kiedy mowilam do bliskich o tym problemie, to odpowiadano mi abym nawet nikomu tego nie opowiadala bo moga mnie potraktowac jak chora psychicznie, i tak na mnie durne polactwo patrzylo jak na pomylona. A wiec trzymalam to w tajemnicy ale oprocz pracy i domu to malo dokad chodzilam. A Rybak czesto prosil tego znajomego aby mu towarzyszyl, kiedy mial wyjazdy. 

Nie mozemy tak latwo podejrzewac kogos o cos, kiedy nie znamy sprawy doglebnie. Rybak robil bardzo dziwne wrazenie w miejscach publicznychale to tylko przez to znecznie sie nad nim. A ja to moglabym ksiazke napisac co ze mna wyprawiali. Ciagle wysylali za mna jakis oprychow zyd. lajzow, wykolejencow, kobiety tez, pewnie bezrobotnych dajac im zarobic na byb!  Tak ze jak ktos tego nie przezyl to nie ma pojecia. […]

BLOGI NIEZALEŻNE ZOSTANĄ ZABLOKOWANE, W INTERNECIE POZOSTANĄ TYLKO TE BLOGI, Z KTÓRYCH NIE DOWIESZ SIĘ PRAWDY

†††††††††††††††††††††††††

Mus znać

Nataniel Kapner: adaptacja piosenki o żołnierzach niemieckich do obecnych ż-wojen — giną goje za żydłackie interesa

Białoruś państwo poważne i porządne, Polin zjudaizowana dzicz

Rozpoznaj pravdzifki: nie mówią prawdy jeśli nie zdemaskowały 11 IX

[en] Autor książek na indexie, antyżydłacki Żyd Christopher Jon Bjerknes: Tajemnice plemiennych krypto-Żydów (sabatajczycy i frankiści)

[min. 40] Luter pracował dla żydłactfa, rozbijając kosciół,by go zjudaizować.

[en] Martin Luther, twórca protestantyzmu: Żydzi i ich kłamstwa

Ofiary morgellonów w Europie i USA

Morgellony a projekt MKultra/NAOMI w CIA

Blog Ks. Międlara odszczurzony Deklaracja Rzymska (2017) a Deklaracja o utworzeniu ZSRR (1922). Przypadek?

Geopolityka współczesnej Rosji w rozumieniu Polaka :)))

PB: [Początek] Prelegent oparł krytykę geopolityki Rosji na materiałach kanadyjskich :)))

[min. 25] Długa tradycja służb w Rosji. Mistrz sztuki wojennej Sun Zi z IV w.p.n.e.  polecał, Rosjanie nauczyli się  od mądrzejszych :))) Banksteria rozwinęła CIA z tradycji służb wywiadowczych na użytek transakcji i manipulacji bankowych. Średniowieczni królowie Europy nieprzetrwaliby bez służb wywiadowczo-wykonawczych — szpiedzy itd. w relacjach historycznych, ditto na chińskich filmach.

[min. 28]  Zarządzanie refleksyjne. Myślałem, że tylko Putin kgb-owiec to stosuje buhaha Wszystkie mocarstwa to robią, w tym Watykan — vide Bollywood i Hollywood, seriale brukowe brazylijskie, tureckie, pigmejskie… TVP dla Polonii i zagranicy. Za PRL był elegancki magazyn kolorowy w kilku jęz. zachodnich o Polsce. Ćwiczyłem na tym jęz. angielski, z mniejszą werwą niemiecki 🙂

[min. 29] Dywersja ideologiczna. CIA pokonało tak niezłomnych Wietnamców, Polaków (rusofobia, potępienie zdobyczy socjalizmu, pęd do UE i NATO…). Przykład z Krymem badziewny:   wojska Ukrainy były w dużym stopniu etnicznymi Rosjanami (Krym od wieków rosyjski), a ukraińscy wojacy nie mieli pretensji krymskich. Prelegent powinien podać przykład ze swej Polski: debilizacja niemal całego społeczeństwa przez ż-CIA i ich ścierwomedia i politykieruf.

[min. 31] Aj waj! Ruska wielobiegunowość zamiast żydłackiego globalizmu monopolarnego.

[min. 39] Na Zachodzie ludzie niewiedzą, co się wydarzyło w Donbasie np. w ciągu ostatniego roku — wina kgb-owca Putina buhaha Zachodniaki od początku pojęcia niemają, poza łgarstwami, podobnie jak w Polin.

[min. 41:30] Myślałem, że to oliparchat kijowski swą durną ideologiczną polityką rozwalił UPAdlinę, a tu znów wina razwiedki Putina buhaha

[min. 42:40] O zgrozo! Rosja kieruje się w geopolityce interesem narodowym LOL Rozumiem, czemu to brzmi jak patologia dla mieszkańców Polin buhaha A które państwo poważne nie robi tego? USrael, cały ż-Zachód – interes żydłactfa, np. nabór nachodźców– „jak najbardziej” w interesie narodowym Szwedów i Niemców buhaha

[min. 45:50] Rosji jest potrzebna Łotwa do skompromitowania skuteczności NATO :))) Znaczy razwiedkaPutina namówiła Antka na sprowadzenie wojsk NATO do Polin, rotacja na Łotwę wspólnie tankietkami  Bundeswehry, żeby skompromitować wszystkich… a najwięcej Singera buhaha

[min. 46:30] Wg BrzezinSSky’ego, Ukraina to sworzeń bezpieczeńśtwa w regionie i jeśli się rozpadnie, to sworzniem staje się Polska. Jeśli Żbigu niewiedział że jego oliparchaci z żydłactfem globalnyn nierozpadną UPAdliny, to ja nie wiem… „Sworzeń” upadł, bandyci USraela i ż-NATO musieli zająć Polin, żeby zapewniać bezpieczeństwo buhaha.

[min. 48] Sprawa Krymu była złamaniem Układu Budapesztańskiego. To jest porozumienie międzynarodowe niemające statusu traktatu. Ponadto, Russian president replied to a question on violation of Budapest Memorandum, describing current Ukrainian situation as a revolution, when „a new state arises, but with this state and in respect to this state, we have not signed any obligatory documents”.[12] Russia stated it had never been under obligation to „force any part of Ukraine’s civilian population to stay in Ukraine against its will.” Russia suggested that the US was in violation of the Budapest Memorandum, describing the Euromaidan as a US-instigated coup. = Rosja niepodpisała żadnego układu odnośnie nowego państwa po Majdanie, ani nie jest zobowiązana zmuszać żadnej części ludności Ukrainy do pozostania w państwie Ukraina. Natomiast USA pogwałciło Układ Budapesztański przewrotem majdańskim.

Ponadto, Krym jest historycznie i prawnie rosyjski, większość jego ludności jest rosyjska i chce być z Rosją a nie żydłacką Ukrainą. Kto decyduje — Suweren czy geopolitykierek z Polin nafaszerowany mondrościami żydłackimi z Kanady?

Ot cały wykształciuh Leszek Sykulski, kolejna ofiara żydłackiej indoktrynacji. Resztę sami onani… znaczy analizujcie.

†††††††††††††††††††††††††

Rozmowy Polaków

Zdzisław Jankowski: Może  się nie zgodzić Panie Andrzeju, ale jest taka prawdziwa prawda, ze została złupiona, zniszczona Polska oraz byłe państwa „obozu socjalistycznego” dokonały tego zniszczenia w ramach podziału przez zaborcze państwa schodzące w skład imperium natowskiego w którym rolę tu w Europie odgrywają Niemcy, dyktatorów UE oraz ich kolaborantów. Wróciliśmy do czasów Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, kiedy to germańskie hordy mordowały narody słowiańskie od Hamburga do wschodniego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Co nie świadczy o tym, ze żydzi tak jak w Polsce i Niemczech rządzi izraelska agentura. Ale oni wszyscy zaplanowali jeszcze przed 1989r i to ze najdrobniejszymi szczegółami demontaż gospodarek państw Socjalistycznych w tym Polski. Pobudowali, oni nam mówią nowe fabryki nazywają je „Marketami” Panie Andrzeju nie ma o co sprzeczać, ja widziałem to wszystko od kuchni i tak to oceniam.

Andrzej Szubert: Mów do słupa, a słup jak dupa… Panie Zdzisławie, dwa dni temu tłumaczyłem Panu, że Niemcy jak Polska są pod żydowską okupacją, rządzi nimi żydo-bankstersko-izraelska agentura a sami Niemcy nie mają do powiedzenia nic, nawet w sprawach dotyczących ich samych. A Pan z uporem maniaka ciągle ględzi o niemieckiej dominacji. Przecież w ten sposób sieje Pan wyłącznie dezinformacje i odwraca uwagę od rzeczywistego okupana Polski, Niemiec, żydo-banksterskiej jewrounii i całego żydo-zachodu z usraelem włącznie.

Czy to do Pana kiedykolwiek dotrze??? Czy też nadal będzie Pan odwracał uwagę od rzeczywistego okupanta i sprawcy naszego zniewolenia ? Nie ma Pan pojęcia o geopolityce, za to ciągle w kółko Macieju sieje Pan dezinformacje. PO CO ?? Ja też nie cierpię Niemców. Ale to nie powód, aby zwalać na nich to co robi żydo-bankstersko-izraelska agentura rządząca Berlinem od 1945 roku.

Andrzej Szubert: Polacy, czyli Scytowie są narodem wybranym, pierwszym wśród wszystkich narodów świata, do którego ongiś należało panowanie nad światem i do którego niezadługo powróci, a język słowiański – pierwotnym językiem świata. Autor: Wojciech Dembołęcki, franciszkanin, kapelan lisowczyków  Źródło: Wywód jedynowłasnego państwa świata, że najstarodawniejsze w Europie Królestwo Polskie lubo scytyjskie samo tylko na świecie ma prawdziwe sukcesory, 1633

Pani Krystyno, próbowałem traktować Panią poważnie. Ale czytając takie tak żydogenne (małpujące szowinizm żydowski) brednie i wymysły o „wybraństwie” Polaków zmuszony jestem od teraz kierować Pani maile do spamu. Z takimi idiotyzmami nie da się i nie ma sensu polemizować.

Niezorientowanym chciałbym tylko wyjaśnić, że lisowczycy była to najgorsza banda szlacheckich degeneratów i grasantów. Grasowali nie tylko podczas wojen za granicami Rz’plitej, ale i w kraju. Za splądrowanie i spalenie Radomska w roku 1624 Sejm uchwalił, że każdy lisowczyk to infamis i każdemu go wolno pojmać i zabić impune [bezkarnie], a na nieruchome i sumy pieniężne kaduk sobie otrzymać. […] …kto by był banitem, a takiego zabił, eo ipso od banicyi wolen będzie…

Brali udział w wojnach, ale trudnili się podczas nich przede wszystkim grabieżą bezbronnej ludności. Stosowali taktykę spalonej ziemi. Mordowali, gwałcili, rabowali ze szczególnym upodobaniem właśnie bezbronną ludność cywilną. Nie bez kozery nazwano ich jeźdźcami apokalipsy. Podczas wielkiej smuty, gdy wojska Rz’plitej z podpuszczenia papiestwa i jezuitów najechały Rosję, ci grasanci bandyci dotarli aż do Morza Białego pozostawiając za sobą szlak zgliszcz, trupów i spalonej ziemi. Podczas wojny trzydziestoletniej grasowali w Niemczech, paląc, grabiąc, gwałcąc i mordując tak, że jeszcze przez nastąpnych 200 lat, do czasów rzeźnika z Korsyki matki straszyły nimi małe niegrzeczne dzieci. I tych degeneratów grasantów ich własny kapelan Dembołęcki nazywał „wojownikami bożymi”. Dlaczego? Bo grasowali, mordowali, grabili i gwałcili w interesach kk i żydo-katolicyzmu.

Na marginesie dodam, że tenże Demboliński, późniejszy doktor teologii, twierdził, że w wyssanym z palca żydo-biblijnym raju Adam i Ewa gadali po polsku. Jemu od tych żydowskich bredni kompletnie odbiło.
I takiego giga-żydo-kato-debila, piewcę żydo-bredni i degeneratów grasantów p. Trzcińska uważa za ałtorytet i cytuje na początku kolejnego jej wpisu. Przez co od teraz ląduje u mnie w spamie.

Andrzej Szubert: Może  się nie zgodzić Panie Andrzeju, ale jest taka prawdziwa prawda, ze została złupiona, zniszczona Polska oraz byłe państwa „obozu socjalistycznego”. — Amerykę Pan odkrył. Wiem o tym od dawna i wielokrotnie o tym pisałem.

dokonały tego zniszczenia w ramach podziału przez zaborcze państwa schodzące w skład imperium natowskiego w którym rolę tu w Europie odgrywają Niemcy, —  Bzdura!!! Kosmiczna bzdura!!!

Panie Zdzisławie, jeszcze w latach 80-tych Niemcy zachodnie były państwem socjalnym, nieomal socjalistycznym o niezwykle rozbudowanym systemie opieki społecznej. Wprawdzie było dużo firm prywatnych, ale całe gałęzie gospodarki były państwowe – cała energetyka, kopalnictwo, koleje, linie lotnicze, służby komunalne, poczta, telekomunikacja, szpitale miejskie i krajowe (własność Landów), komunikacja miejscka (autobusy i tramwaje), wodociągi, uniwersytety, instytuty badawczo-naukowe. Bezrobocie było marginalne, budżet prawie bez długu. Utrzymywano ten państwowy socjalizm wyłącznie do celów propagandowych chcąc wykazać wyższość zachodniego „kapitalizmu” nad wschodnim socjalizmem. Gdy tylko runął blok wschodni, od 1990 zaczęła się w Niemczech zmasowana „prywatyzacja” – szaber majątku narodowego. Natychmiast pojawiło się bezrobocie i zaczęło się katastrofalne zadłużanie budżetów federalnego, landów i miast. Dzisiaj nie ma już w Niemczech ani jednego komunalnego szpitala, sprywatyzowano wszystko, łącznie z wywózką śmieci, komunikacją miejską i wodociągami. Prywatyzuje się lasy – 95 % ma być docelowo sprywatyzowana. Już teraz jest zakaz zbierania więcej niż pół kilo prawdziwków w ciągu jednego dnia. A co zrobię gdy znam miejsca, gdzie rosną prawdziwki ważące każdy ponad pół kilo?
Drastycznie obcięto świadczenia socjalne (o 3/4 – za mało aby żyć, ciut za dużo aby zdechnąć z głodu), opiekę nad niepełnosprawnymi i inwalidami, nad rodzinami biednymi. Jeszcze ćwierć wieku temu mobbing w zakładach pracy był w Niemczech pryktycznie nieznany. Obecnie ponad 1/3 Niemców do pracy idzie z tabletkami na uspokojenie, wielokrotnie wzrosło zapotrzebowanie na antydepresanty, przybywa chorych psychicznie, rośnie liczba samobójstw – wszystko to spowodowane jest „dobrodziejstwem” tzw. „wojnego rynku „, totalnej prywatyzacji i towarzyszącemu im mobbingowi. Niemcy wielokrotnie przeciwko kapitalizmowi i cięciom socjalnym protestowali i strajkowali – bezskutecznie. Agentura żydowska ma Niemców w dupie i dalej ich ograbia. Przybywa miejsc pracy z głodowymi pensjami, obcinane są dodatki za II i III zmiany, za pracę w niedziele i święta. Z roku na rok rośnie margines biedy. A jeszcze szybciej rośnie niewypłacalne już zadłużenie budżetu federalnego, landów i budżetów komunalnych. Przeciętny Niemiec ma dzisiaj inne, bardziej przyziemne sprawy na głowie niż to – jak zniewolić Polskę. On kombinuje, jak nie stracić pracy, jak nie zwariować i na czym zaoszczędzić, aby starczyło trochę grosza na urlop. Od 1990 roku w Niemczech spada bez przerwy, systematycznie, materialny poziom życia przeciętnego Niemca. Pracują więcej i ciężej, w pracy są znacznie bardziej poganiani, a zarabiają w przeliczeniu na siłę nabywczą pieniądza coraz mniej.

Tak wygląda w skrócie sytuacja w Niemczech. Niemców też ograbiono, wywłaszczono – tak samo jak Polaków i mieszkańców innych demoludów. A Pan wypisuje głupoty i dezinformacje o niemieckiej dominacji nad jewrounią.  Aha – obecnie to nie „biedne” jewrobaraki gonią w poziomie życia „bogate” – to „bogate” gonią „biedne”. Za najwyżej 10 lat poziom życia w Niemczech dogoni obecny poziom życia w Polsce.

Jeszcze jedna sprawa – ostatni zlot żydobanksterskiej Grupy Bilederberga był w Dreźnie. Nie poinformowały o tym Niemców żadne żydo-media – ani „publiczne” ani komercyjne. Po co Niemcy mają wiedzieć, że ich ciemiężyciele w luksusowym hotelu w Dreźnie obradują nad tym, jak jeszcze Niemcom (i wszystkim niewolnikom jewrounii) dokręcić śrubę, na jaką fałszywą barykadę ich zapędzić, na kogo naszczuć, czym wytłumaczyć obniżający się poziom życia i co im jeszcze zrabować.

Wróciliśmy do czasów Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego — Bzdura – cesarzy już dawno zastąpili na zachodzie żydowscy banksterzy. Którzy Niemców stresem, narastającą biedą, big pharmą, szczepionkami, śmieciową „żywnością”, GMO, opryskami chemicznymi i wyścigiem szczurów depopulują tak samo jak Polaków.

Ale oni wszyscy zaplanowali jeszcze przed 1989r — Panie Zdzisławie – plany NWO przedstawił żydowskim banksterom pobratymcom Rothschild w roku 1773. I od tamtego czasu krok za krokiem systematycznie i uparcie pracują nad tym, jak przejąć na prywatną własność cały świat, jak zdepopulować 90 % ludzkości a z reszty zrobić zaczipowane ludzkie bydło robocze. Z Niemców tak samo jak z Polaków.

Panie Andrzeju nie ma o co sprzeczać, ja widziałem to wszystko od kuchni i tak to oceniam. — Niestety Panie Zdzisławie – wciąż z uporem godnym lepszej sprawy powtarza Pan dezinformacje o niemieckiej dominacji nad jewrounią i Polską. A Niemcy są takimi samymi niewolnikami jak my. Naszym obowiązkiem jest pokazywać palcem rzeczywistych sprawców naszego zniewolenia a nie ich ofiary. W przeciwnym razie stajemy się dezinformatorami – użytecznymi idiotami żydo-banksterów.

Tu dodam, że jest cała masa dezinofrmatorów wypisujących/wygadujących różne brednie mające odwracać uwagę od żydo-banksterów. Czego to się nie naczytałem i nie nasłuchałem – światem rządzą masoni, iluminaci, jezuici, Watykan, Europą Niemcy a Polska jest dominium rosyjsko-niemieckim. I rządzi nią ruska razwiedka. Wszystkie te brednie są wymyślane i kolportowane po to, aby ukryć rzeczywistych właścicieli i gnębicieli żydo-zachodu.

Niech więc Pan się wreszcie opamięta i nie pisze o niemieckiej dominacji. Bo jej po prostu nie ma.

PB: Pani Trzcińska, Po co durny szowinistyczny wstęp? Odpycha z miejsca od czytania. Strasznie to długie, doktoratu z prawa wymaga.

PRL tworem nielegalnym, narzuconym przez żydłactfo globalne w Jałcie, wdrożonym przez żydłactfo „komunistyczne”. Podobnie III RP: narzucona przez żydłactfo „kapitalistyczne”. We wszystkich przypadkach okłamano Suwerena propagandą i hasbarą, manipulowano „demokratycznymi” wyborami.
Dlatego były/są to twory nielegalne. Wszelkie zobowiązania (długi, sojusze międzynarodowe…) przypisane Suwerenowi nieobowiązują Go. A wszelki majątek narodowy utracony, zrabowany przez obcych podczas tego okresu  należy do Suwerena. Wszelkie postanowienia międzynarodowe i wewnętrzne krajowe z tych okresów nie mają mocy prawnej (np. prywatyzacja przemysłu) i beneficjenci muszą oddać co zabrali oraz zrekompensować Suwerena za szkody nie-materialne, Kropka.
Panie Pośle Zdzisławie, przepoczwarza się nam Pan w Gawędziarza Narodowego typu Michalkiewicz, Braun :))) Holokaust ludzkości, Polacy nie są żadnym wyjątkiem w rotszyldowskim planie NWO. Np. obecnie, Europejczycy dostali nachodźców na zagładę, Amerykanie — Latynosów i muślimów, Kanadyjczycy — milionerów z Chin oraz muslimów. Cała ludzkość: GMO, radiacja, chemoślady, szczepionki, „leki” (kopt w Egipcie opowiedział mi, czego dostało dziecko po szczepieniach, w które on uwierzył i jak matka zmarła po dostaniu się do szpitala i lekuf, w które też uwierzył).
W następnym etapie, ciapaci goje napuszczani obecnie na gojów „zachodnich” zginą wg reguły: 500 mln rabów do obsługi żydłactfa w NWO, np. od bio-broni wybiurczej etnicznie. Izrael, żydłacka Płd. Afryka opracowały to już lata temu, było nieraz na moich blogach.
Prawda, plan to sprzed 1989, z l. 1770-ych dokładnie buhaha Niezagrzewali gruszek w popiele, już w 1789 była „francuska” rewolucja, która dała gojom demonkrację, dzięki której był Pan posłem zamiast doradcą Króla.
Zaplanowany w USA itd. — niegadać jak się nie wie, Panie Pośle (zwyczaj nabyty w KneSSejmie? LOL). Wymienione „państwa” to marionetki żydobanksterskie do wdrażania planu NWO.
Warianty planu powstają na bieżąco na spotkaniach bilderbergów, ciała wykonawczego pod ż-banksterią. Tam powstają pomysły kornikowo kanciaste dla każdego narodu aktualnie na ścieżce krytycznej harmonogramu NWO. Polin już se ustawili, dopełniają detali potrzebnych do zawojowania in. narodów, np. banderszczochy kontra Polacy.
Wszyscy od polactfa na dole po posłów jesteście w Polsce odurnieni hasbarą i szowinizmem,  patrzeniem na koniec własnego narodowego nosa, z zatraceniem globalnego obrazu. Dlatego macie klęskę po klęsce.
Dlatego najlepiej chcący patrioci jak Pan, piszą wierzyć się nie chce, że po 1989 r. to komisje sejmowe, Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej większości parlamentarnej jest tym głównym narzędziem zniewalającym i wydziedziczającym naród polski — Identycznie jest na całym ż-Zachodzie: USA, W. Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Skandynawia, Kanada, Australia… Pyta Pan dlaczego tak jest. Proste: (1) Żydłaccy lokaje w parlamentach itd., (2) przekupieni tubylcy czyli szabas-goje, (3) nieprzekupieni patrioci, którzy powiesili „się” jak Lepper lub zmuszeni byli wycofać się na nargines — tak jak Pana załatwili.
 
Należy prowadzić totalną wojnę z najeźdźcą kolonialnym wszystkimi dostępnymi środkami. — Jakie wyniki? Totalne odurnienie, jakiego przykładem jest mentalność trzcińska czy jankowska — poparł pan program zjeba Cichockiego, tylko dlatego że jak Pan on guzik rozumie.
to Niemcy i Żydzi są głównymi kolonizatorem Polski. Te Niemcy, które z żelazną konsekwencją realizują swoje odwieczne marzenia o panowaniu nad wschodnią Europą a później Całą
Tragiczne doświadczenie dwóch wojen światowych niczego ich nie nauczyły. Znowu chcą być hegemonem w Europie. Dzisiejsze Niemcy przy pomocy Izraela kontynuują karierę dziejowa Prus a ich celem jest zniszczenie Państwa Polskiego i Narodu Polskiego. — Naród niemiecki: bzdura, ditto niesyjonistyczna część żydostwa światowego. Pisze Pan durnie o nacjach, gdy chodzi o marionetki żydłackie. Gdyby żydłactfu pasowało, wykorzystaliby zjebów polackich, co myślą że świat powstał z plemnika Adamskiego w macicy Ewskiej. Napuściliby ich jak Niemców przy Hitlerze na Cały Świat gdyby im pasowało, tak nieograniczenie kretyńska jest mentalność polacka. Pomogła np. w żydłackich podchodach na ruskich.
Pana radami jak walczyć, dópę se otrzeć można. Diagnoza problemu do de, rozwiązanie psu na budę. Wypędzi Pan ścierwomedia „niemieckie”, wrócą jako np. „czeskie”. Wypędzi GMO „holenderskie”, wróci jako „ukraińskie”.
Bezpardonowa grabież i rabunek Polskiej Gospodarki. Kluczową cechą interesów na wysokich szczeblach władzy i państwa są bliskie powiązania i sprzężenia zwrotne między grupami politycznymi i gospodarczymi, między sektorem publicznym a prywatnym. — Krótko mówiąc, szabas gnojne układy wg żydłackiego planu. Może Pan powywieszać szabas gojów (jeśli żydłactfo pozwoliłoby tak na swe samobójstwo buhaha), żydłactfa Pan nawet nie tknie — nie zna ich z nazwiska ni adresu!!!
Należy odlepić się od zdradzieckich partii PO, PIS, SLD, KOD, Nowoczesnej, bo wszystkie dotąd partie polityczne są de facto agenturami obcych interesów. — Odlepiłem się, przylepiłem do Ks. Międlara :))) natychmiast ż-suszpy siadły na nas obu… Pan nawet świadomością się jeszcze nieodlepił… czekamy cierpliwie :)))
WYGRAĆ WYBORY — „Ludowi” kukizowcy (połowa agenturalna na starcie) guzik wskórali, jakakolwiek reprezentacja autentyczna zostanie zmarginalizowana, zneutralizowana, a jak trza będzie — zlikwidowana.
KONSTYTUCJE MODEL 2012, (Kazimierza Styrny) — Chce Pan rozwścieczyć Szuberta? BUHAHA
Zacząć odbudowywać kraj tak jak byśmy byli po wyniszczonej wojnie w oparciu o system prawny II RP, i sprawdzonych wzorców z czasów Grabskiego i Kwiatkowskiego oraz przyzwoitych ludzi Gomułki i Gierka. Dekretem unieważnić antynarodowe ustawy i znacjonalizować polski majątek narodowy zagrabiony w latach 1989-2017. Wówczas te miliardy dolarów wywożone każdego roku z Polski legalnie i nielegalnie przez zagraniczne koncerny, banki, supermarkety z powrotem trafią do budżetu Państwa Polskiego i wówczas nie będzie brakować pieniędzy i nie będzie nikt  straszył Polaków uchodźcami.

— Tylko JAK wobec ww. uwarunkowań zewn. i wewn.?!

Andrzeju Szubert, dzięki za jak zwykle rzeczowy przyczynek, nie marnuj czasu na zjebów. Drepczemy w miejscu, oszołomów nieprzekonamy (tak stoi w NT :))) a służby dobierają się do nas coraz bezczelniej. Żeby nie moja wytrwałość i cierpliwość, Ks. Międlar uważałby mnie za agenta, a agentów u siebie na blogu — za swoich. Wkrótce wpis główny na Grypa666 i, mam nadzieję, oświadczenie publiczne przez Ks. Międlara.

Niedługo „zreformują” internet. Wleźli mi do kompa, zafajdali program mejlowy. Od 10 dni próbują włamać na blogi — to byłby koniec, zniszczą mój dorobek, największy dla nich bul w dópie. To nie dla mnie tylko dla narodu…

Andrzej Szubert:  PRL tworem nielegalnym, narzuconym przez żydłactfo globalne w Jałcie, wdrożonym przez żydłactfo „komunistyczne”. Podobnie III RP — A co z sanacją? Krwawy zamach stanu, złamanie konstytucji, dyktatura kolesiów Litwaka Selmana ksywa Piłsudski. I represje wobec opozycji, mordowanie generałów (Rozwadowski, Zagórski) kochanek wodza  (Eugenia Lewicka) i prześladowanie bohaterów dowódców powstań śląskich. I szkolenia na koszt państwa żydowskich organizacji terrorystycznych.

KONSTYTUCJE MODEL 2012, (Kazimierza Styrny) — Chce Pan rozwścieczyć Szuberta? BUHAHA — Piotrek – tych głupot w ogóle nie ruszałem, bo jest ich zbyt wiele. Hehehe – konstytucja husarza z zakutym łbem, nie mającym pojęcia o funkcjonowaniu państwa. Sam widzisz, że pan poseł kocha się w oszołomach typu husarz, Trzcińska czy Cichocki. Konstytucję zakutego łba mamy więc, choć spowoduje wyłącznie chaos i nikt poważny jej nie uzna, wodza Cichockiego też mamy, szwardony śmierci powołamy, agenturę okupanta wybijemy, żydkom damy żółte łaty na ubrania (pomysł Łowiczanek) i żyć nie umierać.

Albo to: WYGRAĆ WYBORY — Tylko niech pan poseł powie – jak? To jest tak samo możliwe jak otworzenie parasala wsadzonego do odbytnicy:

– Bydełko wyborcze jest ogłupione propagandą żydo-mediów, nie ma zielonego pojęcia o otaczającym świecie i o tym, co w Polsce jest grane i wybiera głównie agenturę okupanta. Tego nie przeskoczymy. Durnie wybiorą żydowskich demagogów i obiecywaczy złotych gór.
– Farsa jest organizowana przez okupanta i na warunkach okupanta.
– Farsa wyborcza legitymizuje okupanta.
– Szansę na dobre wyniki mają tylko partie/organizacje (i ich kandydaci)
a) mające szeroki dostęp do mass mediów, zwłaszcza do telawiwzorni
b) mające gwarancję wsparcia przez co najmniej część tych mediów
c)  posiadające rozbudowane zaplecze organizacyjne w całej Polsce
d) posiadające pieniądze potrzebne na kampanię

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/23/farsy-wyborcze-w-warunkach-tzw-demokracji-parlamentarnej/

Albo to: Zacząć odbudowywać kraj tak jak byśmy byli po wyniszczonej wojnie w oparciu o system prawny II RP Ma to być przedsanacyjny czy bandycki sanacyjny system prawny II RP? Przy czym przedsanacyjny też był czysto kapitalistyczny a na wsiach dominowały latyfundia, natomiast chłopstwo w ogromnej większości było pozbawione ziemi i głodowało. I jak pogodzić kapitalistyczny i obszarniczy system prawny II RP (obojętnie czy przed-, czy sanacyjny) z socjalistycznym systemem przyzwoitych ludzi Gomułki i Gierka. Przecież to jest po prostu demagogia i kompletnie oszołomskie odgrzewanie sentymentów do II RP, która wcale aż takim wzorcowym i sprawiedliwym państwem nie była. Także przed zamachem majowym.

PB: takie bzdety wygłaszają patriotyczni posłowie w KneSSejmie? niedziwota że żydłactfo nami gardzi
żydłaki się wściekną, ale szanują goja, który jest mądry i im dosra słusznie
Otylia Zigman: A ja wiem, ze to nawet Z. Jankowski nie pisal, a jesli to wiele lat temu a nie dzisiaj! Bedąc w Polsce spotkalam się z nim i wiem ze jak pisze to trzęsącą sie dlonią robi duzo błędow roznego kalibru. Dla mnie tylko jest ciekawe kto mu w tym ostatniu pisaniu pomaga, chyba, ze sciągnął ze swojej ksiązki pisanej dawno.
Ela do PB: Dzieki za ten email, kilka lat temu w rozmowach grupowych Polakow stwierdzilam, ze Polska I Niemcy maja tego samego wroga. Powidzialam tez  , ze wojna dla Niemcow zaczela sie w 1933 roku, kiedy mordowano najlepszych, najbardziej prawych i moralnych w nowych obozach koncentracyjnych. Ludzie byli oburzeni, zostalam zwymyslana I tak sie zakonczyla moja znajomosc. Po kilku latach cos sie pobrzekiwalo juz w prasie   miedzynarodowej, weszlam na spotkania  innej grupy dyskusyjnej, tam poznalam Pania Otylie. Pozniej w prywatnych rozmowach skaypowych powiedzialam Jej to wlasnie, chwile zastanawiala sie, ale krzyku nie bylo. Ludzie juz sa oswojeni z tym faktem, ale dla wielu jest takie stwierdzenie niewygodne I dlatego calkowicie to odrzucaja, metoda strusia.Widac, ze znajomosc z Panem, Pani Otylii jest owocna, wczesniej zauwazalam czeste   zmiany w faktach I ocenach,teraz sa one ustabilizowane. Wiecej takich uczniow Panu potrzeba, oby wszyscy sluzyli dobrej sprawie, a  nie okazalo sie , ze sa wtyczkami osob trzecich.

††††††††††††††††††

ALARM Załgane gnidy łowi(e)ckie Bejda i Wojda apjać cipieją, chcą samozwańczego pszywutcę szwadronowca śmierci Tadeusza Cichockiego wcisnąć narodowi

PB: Wolałbym wycofanie absurdalnego samoośmieszającego się  zarzutu dot. Bożeny Szubert. Widzę moje nazwisko, proszę precyzyjnie sformułować poważne zarzuty. Z tego co widzę, to brednie. Zaznajomiłem się z deklaracją Cichockiego jak i z jej poparciem przez extremistów jak Bejda i Wojda, toteż zaczęła się e-wojna ze szwadronowcami i antysemitami klasycznymi, dennie durnymi.

Od ponad 20 lat tur wybiurczych w Kanadzie i Polsce oręduję publicznie, że nie ma sensu brać udziału w farsie 100% kontrolowanej przez żydłactfo. Jedyna impreza tego typu, w jakiej wziąłem udział, to referendum ws. akcesji do jewrosojuza. Po to tylko, żeby odkryć mega-przekręt żydłacki: Referendum ws. Unii sfałszowane
Nie głosuję już nawet w wyborach samorządowych w Kanadzie, odkrywszy że to ta sama ściema. Od startu własnego blogowania w 2010 konsekwentnie krytykuję wszystkie „opcje” z jednej i tej samej stajni jak i „niezależnych” jak Cichocki (a jednak zależny od żydłackiego antysemityzmu i terroryzmu), doradzając bojkot wyborów, za co Inne zjeby polackie też mnie atakują, nienawidzą, defamują, poniżają i ożydzają.
Przy okazji krytyki programu Cichockiego, dostało się PORO Bejdy i Wojdy. Nie chcecie krytyki, nie wtranżalajcie się w politykę anii życie publiczne — durnie dziecinna pretensja jak u Robercika Brzozy.
Co do obnażania, demaskowania zła i jego korzeni w Polin i na świecie, nie wiem czy jest ktoś nawet  anglojęzyczny, kto zrobiłby to dokładniej i treściwiej na 40 stronach: Judeocentrics and Mass Crimes,    Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
Wg Prof. Christiana Scherrera (śp.? nieodzywa się od czasu katastrofy MH17 nad Donbasem, linii którą latał regularnie), dyrektora Międzynarodowego Projektu Badań Porównawczych nad Ludobójstwem XX i XXI w., referat ten jest na najwyższym poziomie światowym.  Nie znam nigogo, kto opracowałby i zaprezentował naukowo  koncepcję kompleksu globalnej władzy judeocentrycznej (żydłactfo) w jęz. angielskim.
Jeśli staniecie po słusznej moralnie stronie, Pani Otylka też was pochwali, dziewuszki z lalkami.
Co do Kanaty, dzięki za cynk, naprawdę nie miałem pojęcia. Prawo naturalne obowiązuje tu bez zmian: na podst. prawa stanowionego zeń dostałyście szlaban od RCMP– moje prawo do spokoju i prawo Kanadyjczyków do wolności od zjebów, terrorystów i extremistów. Od Watykanu wolny jestem od urodzenia. Tak jak marionetki w-szawskie, klanową królową mam gdzieś, choćby za geszefta uranowe. Jej panowanie nad Kanadą nieprzeszkodziło mi napisać analizy nt. broni uranowej, do dziś klasyka ruchu anty-uranowego i antynuklearnego: Dirty Uranium Weapons Cover-ups
Tę niewolę wolę tysiąckroć od kiszenia się w Polin z polactfem jak wy, w jarzmie tejże żydomasonerii.
Dostęp do bogactw Kanaty bardzo sobie cenię, tzn. jeśli byłoby mnie stać na specjalną ciężarówkę podbiegunową i sprzęt do przeżycia tam, czy choćby na 4-wheel drive do wypraw na bezludzie tutejszych gór i puszczy. 
Kiedyś łowiłem ryby i raki, zbierałem do żarcia małże itp. bez pozwolenia Królowej. W wyzwolonej Kanacie nie chodzę już nawet z żoną na spacery po plaży, bo radioaktywnych owoców morza niejadamy, a oglądać zdechłego życia też nie chcemy. Woda jak zawsze jest dostępna, tyle że również radioaktywna po Fuku. Mamy jeszcze np. piaski roponośne Tarsands kilka tys. km od naszej miedzy, ale zabrakło tam działek dla nas pomiędzy chińskimi, usraelskim itd. Są tylko na wysypiskach z arszenikiem.
dezinformatorzy z Szubertem i Beinem — Mianowice o czym dezinformuję? Informuję w jednym z najskrupulatniejszych blogów w pl.ogosferze o WSZYSTKICH tematach, w jakich stałyście się bohaterkami narodowemi buhaha w tym temat wystąpienia poddańczego w jewroparlamencie należącym do żydobanksterii i żydokorporacji LOL
próbują odwracać uwagę od najważniejszego faktu proklamowania powstania Kanaty czy obowiązywania prawa naturalnego w wielu innych krajach — Debilki odkryły 1-szy raz w życiu i gehennę sfą na tym budują LOL
faktu przejęcia władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej przez Suwerena-Naród Polski — Jak można dezinformować o czymś, czego nie ma? Owszem informowałem o szaleństwie cichockim,  tej retoryce do wpędzenia moich rodaków w  tragedię z klasycznego skryptu żydłackiego: bij żyda, problema same się rozwiążą. 
Dezinformatorzy celowo nie zauważają, że z dniem 25.12.2012r. stary, niewolniczy, żydowski system przestał istnieć — Załgane celowe żydłackie hasbarnice, a może nie celowo tylko naocznie: nie ma, niewidać, to czemu i o czym pisać? Typowa agitka żydosowieckiej szczekaczki buhaha potem propagandy żydokomuny LOL
 
Dla odwrócenia uwagi prowadzą — ditto: skoro nie ma, to jak odwracać uwagę?
 
jałowe dysputy — Czy ja wam kazałem włazić do mnie z durnotami? Prosiłyście się o ocenę, to ją dostałyście, a jak się niepodoba, to nie mój problem i nie ja w nieskończość bredzę, odgrzebuję kwestie, na które nie raz odparłem.
 
niedopuszczalne, poniżające, talmudyczne ataki personalne na kolejne osoby, które próbują zaistnieć w dyskusji — Dopuszczalne jak najbardziej, zważywszy na durnotę, łgarstwa, manipulacje, stalinowską propagandę, ożydzanie, absurdalną neo-ubecką trąbę  i brednie adwersarzy. Poniżające: NIGDY nie poniżam pierwszy; mieczem wojujesz, od niego zginiesz. Talmudyczne: załgane, przekrętne, wbrew logice, zasadom i moralności europejskiej cywilizacji — opis waszych „dzieł”.

dlaczego sami nie złożyli skargi do Trybunału Karnego w HadzeCzemu Bejda i Wojda nie opracowały  ww. referatów badawczych na poziomie światowym, czemu nie prowadzą 2 blogów od 2009, czemu nie użyczyły swych fotogenicznych facjat do kampanii anty-H!N1 w Polsce, hę? Czemi nie jeżdżą po świecie rowerem, by poszerzyć ciasnotę pod sufitem, czemu nie uprawiają pół ha na własną żywność? Czemu nie palą drewnem, by zaoszczędzić na cele patriotyczne z budżetu bliskiego ubóstwu?

Nie zareagowali na nasze prośby o przetłumaczenie — Nieprzypominam sobie kontraktu na to, czyżbym przegapił okazję nielada — znowu?! buhaha
 
nasza skarga została odrzucona ze względu na brak tłumaczenia w j. angielskim — Wina Putina a jak nie to Beina LOL LOL LOL

 

 
Czy nadęte załgane cipy łowi(e)ckie rzygają na mnie za swe nieudacznictfo?

Łowicka Inicjatywa Obywatelska: Z archiwum:

 

Gdyby Pani Otylia Z. z Chicago miała na względzie dobro Narodu Polskiego to kilka razy i ze zrozumieniem przeczytałaby Proklamamcję Pana Tadeusza Cichockiego oraz wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Nie ośmieszałaby się pytaniem czy Pan T.Cichocki kandyduje na prezydenta w wyborach organizowanych przez żydowskiego okupanta w Polsce a w interesie światowych elit żydowskich; NWO.

Dla każdego, kto zaznajomił się z Proklamacją T.Cichockiego oczywistym jest fakt, że bez odsunięcia okupanta i ustanowienia nowego prawa wyborczego kandydowanie w wyborach organizowanych przez fałszerzy i oszustów, przedstawicieli żydowskiego okupanta uwłacza godności Polaka !

Każdy kto kandyduje czy też bierze udział w wyborczej farsie działa na szkodę Narodu Polskiego a tym samym uczestniczy w przestępczym procederze! Kandydowanie wielu osób na urząd prezydenta, bez odrobiny samokrytycyzmu naraża ich samych na śmieszność a jednocześnie godzi to w powagę najwyższego urzędu w Rzeczypospolitej! 

Fakt ten wskazuje, że agenturalne siły wrogie Narodowi Polskiemu celowo doprowadzają do odwracania uwagi od najważniejszego faktu obowiązywania Proklamamcji T.Cichockiego i skierowują uwagę na spory wokół kandydatów, których liczba wciąż rośnie a nowi są pożywką do słownych potyczek dla takich opluwaczy jak Bein i Szubert.

Pani Otylia pisze, że popiera Pana Cichockiego ale nie zna jego wystąpień tak jak wychwalani przez nią Bein i Szubert, którzy znieważyli cały Naród Polski poprzez szydzenie z Proklamacji i jej autora jak też z Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu oraz z innych Polaków.

Ani Otylia Zigmann ani Szubert a tym bardziej Bein mieszkający w Kanacie całkowicie przemilczają fakt obowiązywania tam prawa naturalnego i proklamowania z dniem 15 stycznia 2015r. o godz. 17.00, państwa o nazwie KANATA, uwolnionego do monarchi brytyjskiej i Watykanu, państwa ludzi wolnych z równym dostępem do wszystkich dóbr Ziemi na całym terytorium byłej Kanady.

Wyraźnie widać jak dezinformatorzy z Szubertem i Beinem oraz popierającą ich wulgarne komentarze panią Otylią próbują odwracać uwagę od najważniejszego faktu proklamowania powstania Kanaty czy obowiązywania prawa naturalnego w wielu innych krajach, w tym w Austrii jak też nade wszystko faktu przejęcia władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej Polskiej przez Suwerena-Naród Polski w oparciu o prawo naturalne.

Dezinformatorzy celowo nie zauważają, że z dniem 25.12.2012r. stary, niewolniczy, żydowski system przestał istnieć na mocy „Report Paradygmat”. Dla odwrócenia uwagi prowadzą jałowe dysputy i niedopuszczalne, poniżające, talmudyczne ataki personalne na kolejne osoby, które próbują zaistnieć w dyskusji.

Skoro Bein i Szubert mają czyste intencje wobec rodowitych Polaków, Narodu Polskiego to dlaczego sami nie złożyli skargi do Trybunału Karnego w Hadze, tym bardziej, że uważają się za znawców ludobójstwa i sytuacji w Polsce ?

Nie zareagowali na nasze prośby o przetłumaczenie naszej skargi do Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, który obecnie rozpatruje skargę Palestyńczyków na ludobójcze działania Izraela a nasza skarga została odrzucona ze względu na brak tłumaczenia w j. angielskim albo francuskim czy rosyjskim.

Maria Bejda, Teresa Wojda — Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Andrzej Szubert: Łżesz i zmyślasz farmazony. Kiedy zaczniesz gnido wreszcie mnie bojkotować? A przede wszystkim nie obrażaj mojej żony. Ona nie jest na tyle pieprzniąta, aby wasze wypociny choćby czytać. I gdyby miała własną stronę to takiego bełkotu by nie publikowała. Bo nie ma nasrane pod sufitem jak ty i twoja siostra. Kurde, że ja od razu tych piczek nie pogoniłem wtedy, gdy pierwszy raz do mnie zwróciły się o pomoc. Miałbym święty spokój. Od teraz rzeczywiście lądujecie na wieki w spamie. Nie chcecie mnie piczki bojkotować, cho to obiecujecie, to ja was od teraz olewam i na zawsze wywalam do spamu. Tam wasze miejsce. Paszły won z mojej poczty i z moich oczu.

Łowicka Inicjatywa Obywatelska: Szanowni Państwo ! Opierałam się na informacjach uzyskanych bezpośredno od Andrzeja Szuberta, który jak widać teraz wszystkiemu zaprzecza a przy tym daje popis wściekłości i wulgaryzmów ! Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli ! — Maria

Andrzej Szubert:  Gnido łowicka – moja żona nie ma żadnej strony politycznej, nie prowadzi blogu, nie pisze komentarzy. Jej jedyna strona, od lat nieaktualizowana i bez możliwości komentowania to ta. Od lat (od przegranego przez nas procesu z kapusiem SB) Renkiem moja żona nie napisała w internecie nawet jednego komentarza. A tym bardziej nie prowadzi blogu. Jesteś jeszcze gorszą szują, załganą gnidą i insynuatorką niż myślałem. Ile ci płacą żydy, aby móc szczuć na Polaków jako na „antysemitów” – gnido łowicka.

 
Miałaś mnie gnido bojkotować. To zrób to do kurwy nędzy i nie zawalaj mi poczty swoimi wypocinami. Wypisuj swoje brednie gdzie chcesz a ode mnie piczko się odwal. I od mojej żony!
Paszła won do Cichockiego, Trzcińskiej i wam podobnych.

Łowicka Inicjatywa Obywatelska: Oto  komentarz umieszczony na blogu żony Andrzeja Szuberta, która nie popiera zachowań i postawy jej męża,  cyt.: „Nawet nie wiedziałyśmy, że do tercetu egzotycznego dołączyła jeszcze niejaka Otylia Zigmann, która w rozmowie telefonicznej bardzo ubolewała nad tym, że jej znajomych podopiecznych, Amerykanów czeka zagłada.

Z tego wynika, że ona nie czuje się zagrożona, chociaż mieszka w USA, co jednoznacznie wskazuje na jej pochodzenie. Ona liczy na to, że jako osoba z narodu wybranego będzie chroniona.
Pani Otylia najpierw bardzo popierała Pana Cichockiego, rozsyłała jego teksty. Nawet nas okłamała, że wysłała dziennikarza z USA do pana Cichockiego. To wszystko było tylko podstępną grą aby dowiedzieć się cokolwiek na nasz temat. Wyłudziła od nas adresy pod pretekstem przysłania materiałów o witaminach, które zabezpieczają przed wszelkimi chorobami.
Pani Otylia wykrzykiwała w ostatniej rozmowie telefonicznej, że żydzi okradali i okradają Polaków. Rozczarowała się jednak gdy my ją uspokajałyśmy aby przestała się tak emocjonować, bo przecież sobą Polski i Polaków nie osłoni…
Uznałyśmy że Pani Otylia to dezinformatorka i zaprzestałyśmy kontaktów. A tu niespodziewanie Pani Otylia zaistaniała na blogu Beina jako “lekarka psychiatrii” popierająca rynsztokowy język blogerów Beina i Szuberta ! „

Łowicz, 09.04.2016r. Szanowna Pani Krystyna Trzcińska ! Szanowni Państwo !

Nie chciałyśmy i nie chcemy mieć nic wspólnego z Panią Otylią Zigmann, która przewrotnie popierała bezpodstawne wulgarne ataki Beina i Szuberta kierowane pod naszym adresem za upowszechnianie Proklamacji i Dekretu pana Tadeusza Cichockiego, ktore wcześniej sama rozsyłała w emailach ! — Maria i Teresa z domu Znyk 

Andrzej Szubert: Popieram ten bojkot – bojkotujmy zwłasza Szuberta! To wredna gnida, takie patryjotki niszczy!!! Panie Romeczku – szepnę panu na ucho – a mnie ten łowicko-cichocko-trzciniński bojkot cieszy.
Przynajmniej nie będę miał poczty zawalanej wypocinami szajbusek.
Smacznego żuru życzę. Ja byłem akurat po czystą wodę w źródełku .

Roman Kafel: Drogie Panie! Dla Polski i dla Jej Chwaly dzis zakiszę żur! Nikomu nie wysle, bo zuru sie nie wysyla. Bo moglby trafic w niewlasciwe koszerne pazury wrogow naszych….zatem nie czekajcie! Niechaj Tajemnica Kiszenia Zuru  zostanie miedzy swemi!  Ale dla wiekszej Chwaly Polski i dla Narodu..skreslcie mnie, ze swej listy wysylkowej… i skupcie na paczkach z wielka korzyscia dla Ojczyzny i Narodu. Serdecznosci
Otylia Zigman: WIADOMOSC DO PANI KRYSTYNY TRZCINSKEJ > Proszę Panią, ja byłam w krótkim kontakcie z Paniami Teresą i Marią około trzy lata temu, nawet
> rozmawiałyśmy przez telefon i wszystko było na dobrej drodze gdyby nie to, ze ja obiecaną paczkę
> nie wysłałam natychmiast po rozmowie telefonicznej. Więc co się stało? Za około trzy tygodnie
> otrzymałam e-mail od pań w bardzo ostrym tonie, ze zrobiłam podstęp obiecując coś czego nie
> mam zamiaru wysłać, ze nie jestem kimś kim się przedstawiam, nie pamiętam szczegołow tego
> oskarzenia ale po tej burzy zajść między nami zrezygnowałam z jakichkolwiek kontaktow z paniami.
> Ja bezustannie pakuję paczki będąc tutaj i zawsze wysyłam według kolejnośći oczekujących a mam
> tez rodzinę, chore siostry i bardzo chorego brata niesprawnego fizycznie ani psychicznie po prawie
> smiertelnym wylewie. Na ratowanie Polski wydałam ogrom pieniędzy od 2003 roku,informując i
> ostrzegając przed zydowskim zagrozeniem. Nie jesteśmy w stanie zwycięzyc, wygrać z najsilniejszą
> grupą ludozerców światowych!  Oni swoj plan realizują od setek lat, szczegolnie jesli chodzi o Polskę
> i Polakow!  Upatrzyli sobie naszą Ojczyznę jako raj dla siebie na przyszlość, kto im w tym przeszkadza
> mordują!!!  Wszystko to wiemy tylko nie wiemy jak z tego ich totalitarnego planu wybrnąć. Ludozercy
> nie liczą się z nikim, na oczach calego swiata zlikwidowali kilka krajow dobrze prosperujących i ciągle
> likwidują w straszny sposob Palestyńczykow, w Polsce mają swoje wojsko do własnej obrony przed
> Polakami, ktorych w razie zagrozenia nazwią terorrystami przed całym swiatem!  Otóż, w jakiej to
> jesteśmy sytuacji, a czy ktoś ma jakiś pomysł na wyzwolenie Polakow spod barbarzyńcow okupacji???
> Obecna sytuacja w Polsce i na swiecie jest niewyobrazalnie trudna, jesli ktoś myśli o wyzwoleniu się
> z pod okupacji tego opętanego diabelstwa! Dobrze zorientowany w sytuacji,  na myśl wyzwolenia się,
> siły mu opadają, brak pomyslu i słów. Dla Polakow jedyne wyjśćie to pomoc od slowian bialoruskich i
> rosyjskich ale wtedy zbrodniarze rozpętają wojnę na terenie Polski bo jeśli terytorium Polski nie będzie
> w ich posiadaniu, to wcale go nie będzie!
Łowicka Inicjatywa Obywatelska na ripostę PB b. posłowi Z. Jankowskiemu, krytykującą program Cichockiego i zaangażowanie weń Bejdy i Wojdy: Bloger  P.Bein po wielokrotnych znieważaniach, wulgarnych, chamskich komentarzach pod naszym adresem, raptem udaje mędrca tak jakby zapomniał jakie rynsztokowe słownictwo używał w stosunku do nas za popieranie działań  Pana Tadeusza Cichockiego i za słuszną krytykę podtykania nagrania z S.Dembowskim zamiast przesłanego przez nas  plakatu z wizerunkiem Pana Tadeusza Cichockiego.
Umieszczenie nagrania z Dembowskim w kontekście naszej  informacji o Proklamacji T.Cichockiego jest haniebnym działaniem na szkodę Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  oraz na krzywdę Narodu Polskiego!
Cyt. słów P.Beina: O tak! przede wszystkim przeciwko ‚sobie’ szabas-goje i uzyteczni duracy umozliwiaja to co sie dzieje w Polin od wiekow
Serdecznie pozdrawiamy — Maria Bejda, Teresa Wojda, Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
> On Saturday, April 8, 2017 10:56 AM, Łowicka Inicjatywa Obywatelska <lowobywatel2@gmail.com> wrote:
>
>
>
> Bloger  P.Bein po wielokrotnych znieważaniach, wulgarnych, chamskich komentarzach pod naszym adresem, raptem udaje mędrca tak jakby zapomniał jakie rynsztokowe słownictwo używał w stosunku do nas za popieranie działań  Pana Tadeusza Cichockiego i za słuszną krytykę podtykania nagrania z S.Dembowskim zamiast przesłanego przez nas  plakatu z wizerunkiem Pana Tadeusza Cichockiego.
> Umieszczenie nagrania z Dembowskim w kontekście naszej  informacji o Proklamacji T.Cichockiego jest haniebnym działaniem na szkodę Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  oraz na krzywdę Narodu Polskiego!
> Cyt. słów P.Beina:
> „O tak! przede wszystkim przeciwko ‚sobie’
> szabas-goje i uzyteczni duracy umozliwiaja to co sie dzieje w Polin od wiekow”
> Serdecznie pozdrawiamy
> Maria Bejda, Teresa Wojda
> Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
> Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
> POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
> http://www.petycjeonline.com/p rotes_przeciw_ustawie_nowe_pra wo_geologiczne_i_gornicze
>
> W dniu 8 kwietnia 2017 10:13 użytkownik Zdzisław Jankowski <zdzislawjankowski@hotmail.com > napisał:
>
> Karta Praw Obywatela uchwalona przez ONZ w 1948r. obowiązująca wszystkie kraje gwarantuje wolność człowiekowi w każdym państwie, określa prawa i obowiązki obywateli jak również państwa i rządzących wobec obywateli. Władza pozbawiająca obywateli pracy, dokonuje ludobójstwa, usiłuje pozbawić suwerenności państwa, dokonuje ludobójstwa i zdrady narodowej wobec obywateli. Czyny takie nie podlegają przedawnieniu. W myśl ustaleń międzynarodowych obowiązujących także Polskę rządy polskie po 1989r, dokonały i zdrady narodowej i ludobójstwa Polaków na ogromną skalę, ponieważ cała populacja zdolna do pracy została pozbawiona pracy i zmuszona do opuszczenia kraju w poszukiwaniu chleba.
> Mówię to dlatego, bo nie  jest  nam  obojętny los Polski, los całego pokolenia   Polaków,  które   powinno  zająć  stanowisko  wobec rządzących, które  zmieniają  podstawy naszego  bytu  na  naszą niekorzyść.
> Naród tego nie widzi, nie zdaje sprawy z tego, że to jest inna forma okupacja – kolonizacji NARODU  POLSKIEGO , „Władza” udaje, że okupacji nie prowadzi, a NARÓD udaje, że tej okupacji nie zauważa.
> Dlaczego nie zauważa? Bo okupant zamienił mundury na garnitury w urzędach państwowych i samorządowych. Zamienił  wrogie działania  zbrojne   z1939-1945 r. na  wrogie  działania polityczno-  ekonomiczno z 1990-2016 rok. Spotkałem książkę, w mojej kadencji Sejmu, którą nie chciano mi pożyczyć pt. 100tys Żydowskich Generałów w Armii Hitlera.
>
>  Dane statystyczne pokazują, że w latach 1990 – 2016 Polska straciła więcej majątku niż w wojnie z III Rzeszą i ZSRR 1939–1945.
>
> W 1990 r. wolność, zamieniono na niewolę umierania, likwidując 10,5 mln. miejsc pracy. Nasze polskie fabryki i maszyny z nich zniknęły, ukradziono, wywieziono je na zachód. Zastąpiono wyjazdem Polaków na saksy.
>
> Karta Praw Obywatela uchwalona przez ONZ 1948r jest droga do wolności i samostanowienia o które walczy  Łowicka Inicjatywa Obywatelska Maria i Teresa z domu Znyk Polski Ruch Oporu i się solidaryzuję z tą walką.
>
> Pozdrawiam — Zdzisław Jankowski
>
> W dniu 2017-04-08 o 01:20, Andrzej Szubert pisze:
> Ech te Łowiczanki… Gdyby rosły im od kłamstw nosy jak Pinokiowi w bajce to by pisać nie mogły na kompie, bo nosem podziurawiłyby monitor.
> Opublikowałem 3 lata temu skargę Łowiczanek:
> https://opolczykpl.wordpress. com/2014/03/28/skarga-na- agresje-na-polske-debelacje- terytorium-ludobojstwo-na- narodzie-polskim/
> Nawiązałem z Marią kontakt, podyktowałem jej (bo nie znała niemieckiego) list do policji i chyba do prezydęta bundesrepubliki, dwukrotnie ponadto pisałem o jej szykanowaniu na blogu:
> https://opolczykpl.wordpress. com/2014/03/27/niemiecka- policja-kryminalna-kontroluje- polityczne-wpisy-polakow-na- fb-pejsbuku/
> https://opolczykpl.wordpress. com/2014/03/29/niemiecka- policja-kryminalna-wladze- bezpieczenstwa-niemiec-i- polski-pejsbuk-fb/
> Dopiero gdy w internecie wyczytałem szajbnięty pomysł Łowiczanek o tym, aby mieszkających w Polsce Żydów zmusić do noszenia na ubraniach żółtych łat, odciąłem się od tych szajbusek – tyle że nie publicznie a prywatnie –  po prostu poinformowałem je o tym mailem, pisząc, że takimi pomysłami stawiają nas w jednym rzędzie z żydo-hitlerowską III Rzeszą i że dają pretekst żydowskiej propagandzie do szczucia na Polaków, o konsekwencjach prawnych już nie wspominając. I to wtedy one publicznie w sieci mnie oczerniły, nałgały, nawymyślały, że je obrażam, choć tego nie zrobiłem. Informowano mnie o ich artykułach oczerniających mnie, kolportowanych publicznie w sieci, ale je ignorowałem wychodząc z założenia, że gówna nie rusza się, bo inaczej będzie dużo smrodu. Zresztą mało kto brał je już wtedy na poważnie, tak że ich paszkwile po prostu olałem. A potem Łowiczanki kilka razy na zmianę to modliły się o moje zdrowie – publicznie (akurat miałem zawał), po czym znów wieszały na mnie psy twierdząc, że je obrażam. To one wyniosły nasz spór na forum publiczne i na mnie publicznie szczuły kłamiąc, że to ja robię. Od tego czasu zerwałem z tymi szajbuskami wszelkie kontakty, a w korenspondencji mailpwej, jeśli już, to nazywam je szajbniętymi Łowiczankami – na co całkowicie zasługują. Bo trzeba mnieć szajbę, aby na zmianą to modlić sią publicznie o moje zdrowie i „przesyłać” mi „zdrową energię, to znów szczuć na mnie, że niby je obrażam.
> Z tymi szajbuskami nie chcę mieć nic wspólnego. Zasługują na dłuugii urlop w zakładzie zamkniętym. Nie w więzieniu, ale w celi bez klamek z gumowymi ścianami – aby se krzywdy nie zrobiły.
> Wsjo!!! — as

> 2017-04-08 0:26 GMT+02:00 Łowicka Inicjatywa Obywatelska <lowobywatel2@gmail.com>:
> August 14, 2015 – „To nas zaatakowali A.Szubert i P.Bein oraz A.Dziągła (z żydowskiej “Nowej Polski”) popierający tych wulgarnych blogerów ! Szubert i Bein atakują w sposób haniebny, kwalifikujący się do zamknięcia blogów ! Obelgi, rynsztokowy język to właśnie ich talmudyczna specjalność ! Ostatnio przekroczyli wszelkie możliwe granice ! „
> https://wojdabejda.wordpress.c om/2016/10/26/dezinformatorow- zwycieza-boska-energia- milosci-naszych-slowianskich- serc/
> Łowicz, 26.10.2016r.
> Szanowni Państwo ! Drodzy Rodacy !
> Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy protest i oburzenie na rozpowszechnianie przez blogera Piotra Beina tekstów obrażających Polaków i ich Ojczyznę !
> Wzywamy do bojkotowania stron internetowych Piotra Beina oraz wysyłania do niego protestów z żądaniami zaprzestania szkodliwej dla Polski i Polaków działalności. Pora bojkotować dezinformatora Beina, który od wielu lat dopuszcza się obrażania Polaków, celowo wprowadza zamęt oraz  szerzy dezinformację wśród Polaków !
> Bloger Piotr Bein oprócz szkalowania dobrego imienia Polski i Polaków, posługuje się rynsztokowym, celowo przez niego zniekształcanym językiem polskim, co wyraźnie wskazuje na brak szacunku dla Polskości i kultury polskiej, której nieodłącznym elementem jest słowo pisane.
> Nikt a tym bardziej dezinformator P.Bein nie ma prawa nakazywać nam Polakom do kogo i o co mamy się modlić!
> Niechaj negatywna energia P. Beina rozproszy się i spłynie do Ziemi a w zamian niechaj Boska energia naszych serc ogarnie wszystkich Polaków i całą naszą Polską Ziemię !
> Odczuwajmy jak nasze serca przenika Boska energia miłości do nas, naszych dzieci, rodziców, sióstr i braci, sąsiadów, przyjaciół, znajomych, do Narodu Polskiego, do naszej Ojczyzny!
> Drogi Rodaku,
> Twoje myśli mają moc kreowania rzeczywistości. To, co jest obecne w Twoim umyśle, zaistnieje wcześniej czy później w Twoim życiu, dlatego tak ważna jest kontrola myśli: unikanie negatywnych, trening myślenia pozytywnego i spodziewania się tego, co najlepsze. Przydatna jest tu technika afirmacji czy technika dwupunktowa.
> https://www.youtube.com/watch? v=2diWwU7hXPo
> SEKRET SAMOREALIZACJI – matryca energetyczna i afirmacje. Paulina Magdalena Moskalik
> https://www.youtube.com/watch? v=lwc7cRC1uAg
> Uwolnienie / usunięcie CHIPÓW – medytacja z afirmacją, Paulina Magdalena Moskalik
> https://www.youtube.com/watch? v=G36coZ0D9n0
> Religia, kult, rytuały i system / Paulina Magdalena Moskalik
> Chrońmy się poprzez wyobrażanie sobie kolorów obracających się wokół poszczególnych części ciała : od dołu do kości łonowej opasywanie kolorem brązowym (kolor Ziemi), dalej do wysokości serca: blado czerwony, blado pomarańczowy, blado żółty. Od serca do gardła- opasywanie blado zielonym, gardło-blado niebieskim, wokół twarzy kolorem  ciemno niebieskim a na czubku głowy kolorem fioletowym.
> https://www.youtube.com/watch? v=4THNfWtjUKQ
> Czym jest przestrzeń astralna, część 1 – Barbara Grząbkowiak-Wolski,  (w 18 minucie filmu zaczyna się wskazanie jak można się chronić)
> Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy !
> Bloger P.Bein nadal w korespondencjach emailowych znieważa dyskutantów i w obraźliwy sposób pisze o Polakach nazywając nas  „polactfem” a nasz ojczysty kraj-Polskę nazywa szyderczo „Polin”, chociaż doskonale wie, że Suweren- Naród Polski od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednio władzę  zwierzchnią na mocy Proklamacji i Dekretów napisanych przez Tadeusza Cichockiego w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.
> http://www.tcichocki.pl/201307 27_Do_Narodu_Polskiego_List_ otwarty.pdf
> http://www.tcichocki.pl/201411 02_Proklamacja_przejecia_ wladzy_przez_Narod_Polski.pdf
> http://www.tcichocki.pl/201504 02_Wypowiedzenie_posluszenstwa _organom_panstwa.pdf
> http://www.tcichocki.pl/201511 13_ULTIMATUM_Zwierzchnika_ Wladzy_w_RP.pdf
> Pomimo, że od dłuższego czasu nie prowadzimy żadnych dyskusji z blogerem P.Beinem, który w wulgarny sposób naruszał wielokrotnie nasze dobra osobiste za informacje o przejęciu w Polsce bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski, za demaskowanie prywatnego światowego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, którego upadek został ogłoszony 25.12.2012r.,  nadal w swoich tekstach P.Bein w poniżający sposób nawiązuje do nas, nazywając nas siostrami cyt.:”siostrami łajd… sorka łowi(e)ckimi”,
> Bloger P.Bein w emailu z  26.10.2016r. Pisze m.in. cyt.: „polactfo podłechtywane patry-jot-yzmem i religionizmem przez kompleks jot, łudzi się że ma Polskę, a to Polin wlaśnie buhaha końcowy etap zniewolenia: niewolnik myśli, że jest wolny i broni swego odczłowieczonego położenia; użyteczni durnie typu Bizoń,ostatnio Pani Otylka, propagują sztampę hasbarną, by nienawidzieć wszystkich Żydow == woda na młyn syjusiom, rabinatowi talmudycznemu i banksterii: trzyma im masy żydowskie w ryzach – „Potrzebujecie nas, bo was goje nienawidzą i chcą holokoździć.”
> Na koniec Bein pisze, cyt.: „Módl się więc  z Brzozą, Wiechowskim, siostrami łajd… sorka łowi(e)ckimi itp. szlabanowcami, by Beina szlag trafił, może przemożesz mego pracowitego Anioła Stróża i nie będzie mordobicia hihihi wyjdź z wielkiej płyty, get a life człowieku! „
> Pomijanie i lekceważenie przez blogera P. Beina podstawowego faktu upadku niewolniczego systemu opartego na prawie kanoniczno-morskim jak też faktycznego stanu prawnego obowiązywania w Polsce bojkotu okupanta i sprawowania bezpośredniej władzy zwierzchniej przez Słowiański Naród Polski, jednoznacznie stawia go po stronie oprawców narodów świata i niszczycieli Matki Ziemi !!!
>
> https://wojdabejda.wordpress.c om/2016/06/29/narod-slowianski -polski-jest-wolny/
> https://wojdabejda.wordpress.c om/2016/02/17/wspolnie-zdemont ujmy-upadly-prywatny-swiatowy- niewolniczy-system/
> Polski Obywatelski Ruch Oporu uprzejmie informuje, że obecnie w Polsce i na świecie dokonuje się pokojowe tworzenie Nowej Ery-Ery Dostatku oraz demontaż upadłego prywatnego niewolniczego światowego systemu, zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.
> Stoi przed Nami, jako osobami obligatoryjnie uwolnionymi z niewolniczego systemu, wielka szansa na włączenie się w pokojowe przejmowanie aktywów upadłych korporacji i tworzenie nowych systemów, w tym energetycznych  opartych na bezpłatnej Wolnej Energii np.wg  technologii Keshe.
> “Wraz z prawnym wykluczeniem systemu Rządów-Korporacji dochodzi do rozpadu wielu ustaw i praw, które zostały stworzone za pośrednictwem ich ustaw prawnych i administracyjnych.  Jako Beneficjenci One People’s Public Trust, jedynymi obowiązującymi was prawami są: Universal Comercial Code (UCC), Prawo Uniwersalne (Universal Law) oraz Prawo Powszechne (Common Law). (…)
> “4 luty 2013 roku — OPPT alarmuje zwracając się do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka zamieszkujących tę planetę o tym, że banki i korporacje działające pod przykrywką rządów powołanych przez ludzi zostały przejęte zgodnie z ich wolną wolą.  Wszystkie tytuły, prawa własności oraz inne prawa wymienionych korporacji wraz z ich aktywami są odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane jako depozyt do równego podziału dla wszystkich ludzi zamieszkujących tę planetę. “
> https://ujawnienie.wordpress.c om/2013/04/15/one-poeples-publ ic-trust/

> Maria i Teresa z domu Znyk POLSKI RUCH OPORU
> W dniu 7 kwietnia 2017 22:34 użytkownik Piotr Bein: Jedyna użyteczna (acz smutna) info to wiadomość o śmierci Pani Beaty Andrejas. Proszę panią Trzcińską o podkładkę.

Reszta — ło matko! od czego zacząć… od końca, tj. zajawek na pejsbóku. Jaki patriota korzysta z ż-pułapki zwanej soc-sieci. Właśnie wyrolowali Ks. Międlara i Piotra Rybaka w ten sposób.
Łowiczanki mają szczęście, że tylko im usunięto. Znajomy Niemiec z Kanady, po przybyciu do Vaterlandu  zabulił 3 tys. ojro za „obrazę” Erdogana z pejsbóka w Vancouver. 
Czemu siostrzyczka siedzi w tak zżydłaconym kraju? Datki wynędzniałych Polaków pójdą na kary w ojro?
Nt. zjebnego i durnego prawnie traktatu Trzcińskiej już komentowałem: „Rozmowy z Polakami” http://wp.me/pzHyp-6rA  „Proklamacje” zjeba Cichockiego –tamże.
SIOSTRY LOWICKIE TO ODDANE SLOWIANKI PATRYJOTKI GODNE WSPARCIA wstyd za takie „Słowianki”, mają szlaban w Kanadzie od RCMP za „patry-JOTYZM”…widocznie RCMP dało cynk do ABW, a w ziołach tyle esencji, że do dziś czytają twardziela przed rozprawą LOL
ABW ma prawo i obowiązek doczepić się do kogo chcą podejrzanego, nie ma prawa dintojra pozywać/skazywać z fałszywego oskarżenia
żądane odszkodowanie od waac to krwawica rodaków– tak robi patriota polski? buhaha
działalność siostrzyczek zaczęła się nieźle, poparłem bezwarunkowo (każdy sprawdzi na moich blogach)… aż siostrzyczki zadały się z opaskowcami i szwadronowcami śmierci, następnie w reakcji na merytoryczną krytykę, wzięły udział w ożydzenia idefamacji mnie u Wiechowskiego (blog Marucha)  ponad rok temu
każdy skuteczny patriota boryka się pszyjemnościami od żydłactfa (niektórzy ze wzmocnieniem tego przez duraczki jak siostrzyczki), ale rzadko który exploatuje to na datki
ode mnie dostaniecie kopa w dupę i smoły pogazowej… aż SZCZERZE przeprosicie za wredne zjudaizowane zachowanie wobec ożydzonych i wobec Narodu Polskiego

> On Friday, April 7, 2017 8:06 AM, Krystyna Trzcinska <tkrystyna@ymail.com> wrote:
> „SIOSTRY LOWICKIE TO ODDANE SLOWIANKI PATRYJOTKI GODNE WSPARCIA Pozdrawiam Piotr z Rodziny Trznadel”
> W swoim czasie, „internauci” nie udzieli pomocy materialnej POLSKIEJ patriotce – Beacie Andrejas, kiedy Ona takiej pomocy materialnej niewątpliwie potrzebowała.
> Teraz już nie możemy tego naprawić. Teraz już Beata Andrejas nie żyje, zniszczona przez źida okupanta.
> Bardzo nie chciałabym, żeby podobna sytuacja spotkała siostry „Łowiczanki”.
> Na końcu poniższego posta, w więc raczej niefortunnie, zawarłam ważną informację, która może zostać niezauważona, dlatego zapewne wymaga napisania specjalnego na tą okoliczność posta, dotyczącego konieczności udzielenia pomocy materialnej dla sióstr „Łowiczanek”.
> Nie opisuję tutaj, przypuszczam że znanych nam wszystkim, korzystającym z internetu, zadziałań źida systemu – stosującego zawsze mord rytualny, na przeciwnikach okupanta, który został też zastosowany na siostrach „Łowiczankach”, na podstawie nakazów/zakazów Talmudu (jurysdykcja talmudyczna), zmierzających do Ich uciszenia, a raczej wręcz wyeliminowania , każdym z możliwych sposobów.
> Niewątpliwie, siostry „Łowiczanki” potrzebują pomocy materialnej.
> Mam Ich nr. konta nick: LOWPORO: konto: INTELIGO: 501020555811111456 77400062
> Zdobyłam informację, wraz z nr. konta LOWPORO, będącą potwierdzeniem moich przypuszczeń na okoliczność, że siostry „Łowiczanki”, potrzebują pomocy materialnej.
> „Prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” Teresa z domu Znyk (Wojda), ze względu na zamachy na jej życie i prześladowania, nie przebywa w Łowiczu, nie prowadzi żadnej działalności zarobkowej ani nie ma żadnych dochodów. Jest na utrzymaniu siostry Marii z Niemiec, bo na wsparcie finansowe od jej synów niestety nie może liczyć, ponieważ są oni przeciwni prowadzonej przez nas działalności”.
> Dziewczyny, są niszczone, okradane przez źida system, już bardzo długo, to jestem przekonana, że potrzebują pomocy materialnej, dlatego jestem pewna, że warto jest im pomóc i jestem pewna, że z chęcią przyjmą, taką zaproponowaną, niespodziewaną dla nich, pomoc materialną.
> Takie czasy, źida nam zgotowały na terytorium POLSKI. Musimy jednak wspólnie tą źida okupację POLSKI, przerwać i jakoś przetrwać.
>
> Źida weryfikacja wpisów, na portalach społecznościowych – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl
> Poniżej, w treści posta info z NIEMIEC, od NEon’owej blogerki – Marii z domu ZNYK – Łowicka Inicjatywa Obywa…
> 12:32 piątek, 2017-4-7, „kontakt@zzrojczyzna.pl” <kontakt@zzrojczyzna.pl> napisał(a):
> SIOSTRY LOWICKIE TO ODDANE SLOWIANKI PATRYJOTKI GODNE WSPARCIA Pozdrawiam Piotr z Rodziny Trznadel
> Dnia czw, kwi 6, 2017 o 19:00, „Łowicka Inicjatywa Obywatelska” <lowobywatel2@gmail.com> napisał:
> Szanowna Pani Krystyno !
> Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością i naszą sytuacją materialną.
> Nigdy nie prosiłyśmy o finansowe wsparcie dla nas samych a jeżeli to na naszą działalność w obronie Narodu Polskiego i Polski, co skutkowało w 2012r. darowizną 100 zł od anonimowego darczyńcy, która wystarczyła na sfinansowanie naszego banera ” TRUCICIELE PRECZ Z NASZEJ ZIEMI „, który towarzyszył nam w PE  Brukseli jak też we wszystkich innych akcjach.
>
> Nie spotkała się z jakimkolwiek odzewem nasza prośba-apel o wykupywanie za 1 złotych wydawnictwa Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” kart pocztowych (widokówek) a opublikowana na portalu Neon24 jako LOWPORO a w zamian doświadczyłyśmy wielkiej nagonki za naszą bezkompromisową działalność demaskującą ten upadły niewolniczy prywatny światowy system  władzy Trójkorony z Watykanem na czele,  powszechnie posługujący się antyludzkim prawem kanoniczno-morskim. Bez uprzedzenia, bez podania podstawy i powodów wszystkie nasze wpisy na Neon 24 zostały usunięte. Nasze wielokrotne protesty kierowane do redakcji i Ryszarda Opary, właściciela Neon 24 pozostają bez żadnej odpowiedzi a jak na ironię nadal na Neon 24 można znaleść oszczerczy artykuł pt.:”Czego chce Polski Obywatelski Ruch Oporu?” http://miarka.neon24pl.neon24. pl/post/128397,czego-chce-pols ki-obywatelski-ruch-oporu
> http://polskiruchoporu.neon24. pl/error-404/
> Ostatnio redakcja Neon 24 zblokowała możliwość komentowania Marii jako „Riama” , na szczęście pozostawiając komentarze :  http://www.neon24.pl/comments /8199,riama
> W naszej działalności wielokrotnie występowałyśmy o odszkodowania dla wszystkich Polaków-Słowian za dokonanie agresji na Polskę, zawojowania(debellacji) jej terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim w okolicznościach pozornego pokoju. Niestety, nasze działania w tym kierunku nie odniosły oczekiwanego skutku a sprowadziły na nas prześladowania ze strony żydowskiego okupanta,  służb polskich jak też  służb służb niemieckich, z racji zamieszkiwania Marii w Niemczech we Flensburgu. https://wojdabejda .wordpress.com/2016/03/30/szyk any-polki-w-niemczech-a-wspier anie-terrorystow-z-isis/
>
> Nasza działalność w obronie POLSKOŚCI zaczęła się w 1992 roku na niwie krzewienia polskiej narodowej łowickiej kultury ludowej w ramach prawnych Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” , co było solą w oku służb żydowskiego okupanta, które dwukrotnie bezskutecznie  próbowały przejąć nasze stowarzyszenie jak też ogromny dorobek jej prezes Teresy z domu Znyk (Wojda). Tylko dzięki uporowi, wiedzy prawniczej, pomocy życzliwych osób prezes Teresa Wojda, występując sama  w roli adwokata  obroniła swoje dobre imię jak też organizację przed bezprawnym przejęciem. http://lowiczanie. cba.pl/nowa%20strona/www/
>
> Rejestracja naszych skutecznych  działań powstrzymujacych zamianę terytorium Polski w jedno wielkie pole wydobywcze bogactw naturalnych, batalii o czystą wodę pitną dla Polaków, batalii w obronie Polskiej Ziemi, polskiego rolnictwa a nade wszystko Narodu Polskiego przed ludobójczymi, podstępnymi działaniami w ramach tzw. służby zdrowia, będącej faktycznie służbą  śmierci, jak też wszelkie inne działania w obronie prześladowanych, oszukiwanych, okradanych Polaków, można znaleść w linkach:  www.wojdabeja.wordpress.com , https://www.petycjeonline.com/ protes_przeciw_ustawie_nowe_pr awo_geologiczne_i_gornicze  , http://bejda.blogspot.de/2011/
> Prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie” Teresa z domu Znyk (Wojda), ze względu na zamachy na jej życie i prześladowania, nie przebywa w Łowiczu, nie prowadzi żadnej działalności zarobkowej ani nie ma żadnych dochodów. Jest na utrzymaniu siostry Marii z Niemiec, bo na wsparcie finansowe od jej synów niestety nie może liczyć, ponieważ są oni przeciwni prowadzonej przez nas działalności.
> Z góry dziękujemy ofiarodawcom za wpłaty na konto: INTELIGO:50102055581111 1456 77400062.
> Z wyrazami szacunku i poważania
> Maria i Teresa z domu Znyk
> Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”
> Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
> POLSKI RUCH OPORU
> https://wojdabejda.wordpress.c om/2016/09/06/o-publiczne-prze prosiny-i-odszkodowania-za-ter roryzowanie-polakow-7-czerwca- 2016r/
> W  związku poinformowaniem, z tel nr.: 607 350 285 , Teresy z domu Znyk (Wojda) w dniu 05.09.2016r., dokonanym osobiście przez Panią Bożenę Kaczmarską , naczelnik Wydzialu Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, o czekającej na tejże komendzie przesyłce związanej z akcją ABW z dnia 07.06.2016r., prezes naszych organizacji stanowczo odmawia przyjęcia tej przesyłki, bo nie jest to związane z równoczesnym przesłaniem odszkodowania na jej konto jak też uregulowaniem zaległości w opłatach za bezprawne  korzystanie przez ABW z jej laptopa, aparatu fotograficznego, USB- Stick i innych przedmiotów i materiałów będących autorskim dorobkiem intelektualnym zarówno Teresy z domu Znyk (Wojda) jak też Marii z domu Znyk( Bejda) a także zielarki, właścicielki posesji u której dokonano włamania pod jej nieobecność.
> Wobec poniesionych ogromnych strat moralnych i strat materialnych, zarówno Teresy i Marii z domu Znyk oraz zielarki-właścicielki posesji żądamy w ramach zadośćuczynienia:
> dla Teresy z domu Znyk (Wojda) kwoty 100 000 złotych (słownie: sto tysięcy złotych ),
> dla Marii z domu Znyk (Bejda) kwoty  50 000 złotych (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych),
> dla właścicielki posesji, znanej polskiej zielarki kwoty 50 000 złotych (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).
> Łączna kwota odszkodowania za bandyckie działania pracowników ABW, policji i prokuratury wobec niewinnych i bezbronnych Polek wynosi  200 000 złotych, (słownie: dwieście tysięcy złotych ) płatne niezwłocznie w terminie do 12 września 2016r. na konto Polskiego Ruchu Oporu :  INTELIGO:501020555811111456 77400062.
> Żądamy  publicznych przeprosin we wszystkich mediach, które okrzyknęły jako sukces  bezprawne akcje ABW poszukiwania rzekomych terrorystów wśród bezbronnych Polaków, oraz w gazetach lokalnych w Opatowie a także na tablicach ogłoszeniowych w Opatowie i  gminach oraz  w sołectwach powiatu opatowskiego, ogłoszenia  o następującej treści:
> “Prokuratura Krajowa, Prokuratura Okręgowa w Olsztynie, Prokuratura Regionalna w Białymstoku, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Komendant Główny Policji przepraszają za dokonanie w dniu 07.06.2016r. bezprawnych działań na dwóch posesjach w gminie  Iwaniska, za sterroryzowanie przebywających  tam Polaków oraz za wszelkie utrudnienia dla okolicznych mieszkańców i bezpodstawną demonstrację siły nastawioną na wywołanie strachu wśród Polaków.”
> Nie spełnienie naszych powyższych żądań wobec ewidentnego, bezspornego publicznego przyznania się prokuratur, Agencji Bezpieczeństwa Wenętrznego oraz policji do bezprawnych, bandyckich działań, czego koronnym, dobitnym dowodem jest przesłanie bezprawnie zawłaszczonych, skradzionych rzeczy do Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, spowoduje oddanie Was, adresatów tego pisma, pod restrykcje związane z upadkiem systemu i brakiem wiarygodnych dowodów na Wasze prawo do zajmowania stanowisk, do sprawowania urzędów w imieniu Suwerena-Narodu Polskiego, który sprawuje od 02.11.2014r. bezpośrednią władzę zwierzchnią zgodnie z Proklamacją Tadeusza Cichockiego, napisaną w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego !

> W dniu 6 kwietnia 2017 15:53 użytkownik Krystyna Trzcinska <tkrystyna@ymail.com> napisał:
> Witam Was dziewczyny
> Źida weryfikacja wpisów, na portalach społecznościowych – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl
> Poniżej, w treści posta info z NIEMIEC, od NEon’owej blogerki – Marii z domu ZNYK – Łowicka Inicjatywa Obywa…
> W treści powyższego posta, wspominam o potrzebie udzielenia Wam wsparcia materialnego.
> Czy mogłybyście podać numer konta, to go wprowadzę do postu, tak tam obiecałam.
> Pozdrawiam Was. Krystyna Trzcińska
> 8:04 czwartek, 2017-4-6, Łowicka Inicjatywa Obywatelska <lowobywatel2@gmail.com> napisał(a):
> Kochane Polki, Kochani Polacy ! Telawizja niemiecka podała wczoraj tj. 5.04.2017r. do powszechnej wiadomości, że na portalch społecznościowych w Niemczech wszystkie wpisy będą podlegać weryfikacji a za wpisy nie spełniające warunków jedynie słusznej linii politycznej będą nakładane kary. Tak więc nastąpił ostateczny koniec z wolnością słowa w internecie ! Służby Facebook poinformowały mnie dzisiaj, że mój wpis namawiający do akcji pt.”Poznaj zyda” został wykasowany z powodu nie spełniania standardów społecznościowych. Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich Rodaków-Słowian-Polaków ze słonecznego Flensburga ! Maria z domu Znyk
> ‎Teresa Wojda‎ do Krystyna Trzcinska Gładkowska
> 11 min ·
> Cyt.: „My POLACY musimy pamiętać, że wszystkie źida pasożyty przebywają na terytorium POLSKI – nielegalnie!! Wyłudzili nielegalne, bezskutecznie, obywatelstwo POLSKIE, na terytorium POLSKI.
> Po sfabrykowaniu uchwały Senatu (poz. 200) z dnia 16.04.1998 r, źida pasozyty poczuli się do tego stopnia bezkarnie, że źida organy tzw. władzy na terytorium POLSKI, po pozbawieniu władztwa Narodu POLSKIEGO nad terytorium POLSKI, szli dalej, w celu grabienia i pozbawiania życia rdzennej ludności POLSKI (mordy rytualne), stosowane wobec POLAKÓW, przez źida organy tzw. władzy na terytorium POLSKI, wskutek stosowania podstępnie wobec POLAKÓW jurysdykcji talmudycznej, czyli Talmudu, zamiast prawa krajowego, co pozbawiało POLAKÓW rdzennych całkowicie prawa do sądu i prawa do wymiaru sprawiedliwości.”
> NARÓD POLSKI, nielegalnie pozbawiony władztwa nad POLSKĄ – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl
> Polacy, czyli Scytowie są narodem wybranym, pierwszym wśród wszystkich narodów świata, do którego ongiś należało panowanie nad światem i do którego…
> TRZCINSKA.NEON24.PL
> ‎Teresa Wojda‎ do Krystyna Trzcinska Gładkowska
> 29 min ·
> Kochane Polki, Kochani Polacy ! Telawizja niemiecka podała wczoraj tj. 5.04.2017r. do powszechnej wiadomości, że na portalch społecznościowych w Niemczech wszystkie wpisy będą podlegać weryfikacji a za wpisy nie spełniające warunków jedynie słusznej linii politycznej będą nakładane kary. Tak więc nastąpił ostateczny koniec z wolnością słowa w internecie ! Służby Facebook poinformowały mnie dzisiaj, że mój wpis namawiający do akcji pt.”Poznaj zyda” został wykasowany z powodu nie spełniania standardów społecznościowych. Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich Rodaków-Słowian-Polaków ze słonecznego Flensburga ! Maria z domu Znyk
> ‎Teresa Wojda‎ do Krystyna Trzcinska Gładkowska
> 31 min ·
> http://trzcinska.neon24.pl/…/ 137746,talmudyczna- zidocenzura…
> Talmudyczna źidocenzura „żywiciela” FB, przez posoŻYt/D’a – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl
> „Jedna oczywista forma kontroli (pasoŻYt/D’a) polega na kontrolowaniu wszystkiego co żywiciel myśli, czyta i ogląda jako rozrywkę, edukację i…
> TRZCINSKA.NEON24.PL

†††††††††††††††††††††††††

Ks. Jacek Międlar: Prokurator Dariusz Korneluk chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego! Teraz oskarża mnie w procesie z Scheuring-Wielgus. KIM JEST PROKURATOR?

PB: Suszpy panują nad łączami z Międlarem, w tym e-adres w niniejszym rozdzielniku. Macierewicz, Kamiński i Korneluk to gnidy szabas gojno żydłackie –co nie robi Ks.Międlara takimże… Z tego co dotąd zrobił widać ma  luki ale i cechy przywódcy, toteż wyciągnąłem dłoń — jak widać z reakcji suszp, strzał w 10 buhaha Skomentowałem nad kopią jego wpisu u mnie: Gdyby Korneluk zniszczył Macierewicza/Singera, nie byłoby III wś. buhaha ani USraelskiego okupanta nad Wisłą i w regionie. Nie bój nic, narodowcy wyprostują Księdza :)))

Każdy mój czytelnik wie, że mam Singera pod specjalną pieczą LOL Tamtych nie znam, dodaję twój koment.

Andrzej Szubert: […] z prowokatorem Międlarem wpadłeś jak śliwka w kompot – Piotrusiu… Popieraj go, popieraj – aż ci w pięty pójdzie. Patrz co ten prowokator, budowniczy wielkiej żydo-katolickiej Galilei nad Wisłą pisze: PISZEMY DO PROKURATORA DARIUSZA KORNELUKA, który chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego, a teraz mnie oskarża!

O qurwa – takiego katodebilnego załgania nawet po Miedlarze nie spodziewałem się. Gdyby Korneluk wsadził do więzienia kryminalistów Kamińskiego i Singera/Macierewicza zrobiłby dobry uczynek i przysługę dla Polski.
Kamiński to przestępca odpowiedzialny za sfingowanie tzw. „afery gruntowej” wymierzonej w Leppera.

I to jego służby były owym seryjnym samobójcą, który Leppera zamordował. A Singer, tfurca sekty smoleńskiej, odpowiedzialny za propagowanie kultu Kalksteina, za szczucie na Rosję, podżegacz wojenny, gorliwie służący interesom Izraela i usraela, współodpowiedzialny za ściągnięcie do Polski usraelskich bandytów, chciał oddać ślectfo smoleńskie zbrodniczemu CIA – choć Smoleńsk był operacją obcej flagi zrobioną właśnie przez CIA. W normalnym państwie za zdradę stanu Singer powinien zawisnąć. A wg prowokatora Międlara Korneluk „niszczył” tamte kanalie.

No i właśnie – co robi twój „patryjota” Międlar – szczuje na Korneluka, który słusznie chciał dobrać się do dupy tym przestępcom. I jeszcze stawia się obok nich, po prostu się nimi zasłania – że niby Korneluk „niszczy” go jak rzekomo „niszczył” tamte gnidy parchate, kanalie i przestępców. Ej, Piotrek, Piotrek, to kumplowanie się z Miedlarem nie wyjdzie ci na zdrowie. Opamiętaj się, bo obudzisz się z ręką w nocniku pełnym międlarowo-singerowego gówna.

PB: Gdyby Korneluk zniszczył Macierewicza/Singera, nie byłoby III wś. buhaha ani USraelskiego okupanta nad Wisłą i w regionie.

Ks. Jacek Międlar: Prokurator Dariusz Korneluk chciał zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego! Teraz oskarża mnie w procesie z Scheuring-Wielgus. KIM JEST PROKURATOR?

Wokół rozprawy sądowej dotyczącej opublikowanego wpisu na temat działalności Joanny Scheuring-Wielgus: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji), islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa. Dziś prawda i modlitwa?” narosło mnóstwo różnych publikacji. Wielu sądzi, że głównym oskarżycielem w sprawie jest kojarzona z antypolską aktywnością posłanka .Nowoczesnej. Nic bardziej mylnego. Owszem, to ona złożyła absurdalne zawiadomienie do prokuratury i jest oskarżycielem posiłkowym, jednak oskarżycielem publicznym jest prokurator Dariusz Korneluk. Kim jest człowiek, który skierował sprawę do sądu?

Dariusz Korneluk, którego 5 kwietnia 2017 roku widzieliśmy siedzącego u boku Joanny Scheuring-Wielgus na sali rozpraw Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, w latach 2010-2016 był szefem warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej. To nie zwykły prokurator, ale prawdziwa gruba ryba.

Macierewicz i Kamiński na celowniku

Prokurator Generalny Andrzej Seremet, Prokurator Apelacyjny w Warszawie Dariusz Korneluk oraz jego Zastępca Jarosław Onyszczuk.

W kwietniu ubiegłego roku Korneluk pożegnał się z najważniejszą (ze względu na rangę prowadzonych spraw) prokuraturą apelacyjną i został sprowadzony na najniższy szczebel rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia. To była wyjątkowo bolesna degradacja. Rzadko się zdarza, żeby szef najważniejszej w Polsce Prokuratury Apelacyjnej został zepchnięty do „rejonówki”. Powód? Jako szef warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej w 2013 roku zaakceptował i pozytywnie rekomendował prokuratorowi generalnemu Andrzejowi Seremetowi dwa wnioski o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi Antoniemu Macierewiczowi. Postępowanie przeciwko Macierewiczowi wszczęto już w 2007 roku. Zarzucano mu niedopełnienie obowiązków szefa komisji weryfikacyjnej WSI, poświadczenie nieprawdy i zniesławienie osób. Ostatecznie rekomendowane przez Korneluka wnioski nie zostały przyjęte. Identycznie jak Macierewicza, ówczesny szef Prokuratury Apelacyjnej, próbował uderzyć w byłego szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Mariusza Kamińskiego. Podległa Kornelukowi Prokuratura Okręgowa dla Warszawy-Pragi chciała postawić Kamińskiemu zarzut za przekroczenie uprawnień w związku z operacjami CBA. Konkretnie chodziło o Weronikę Marczuk i b. prezesa Wydawnictw Naukowo-Technicznych Bogusława Seredyńskiego. W sprawie, w której pojawił się również wątek willi w Kazimierzu Dolnym Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich, CBA próbowało udowodnić korupcję i płatną protekcję Marczuk i Seredyńskiego. Rekomendowany przez Korneluka wniosek trafił do Sejmu, jednak Kamińskiemu nie odebrano immunitetu. Zabrakło 15 głosów.

Degradacja

Kornelukowi nie udało się zniszczyć Macierewicza i Kamińskiego. W kwietniu 2016 roku PiS na nim się zemścił i został zdegradowany do prokuratury rejonowej. Czyżby Korneluk próbował się teraz odegrać? Fakty są bezlitosne i rodzi się pytanie: Czy skierowanie do sądu aktu oskarżenia opartego na absurdalnych zarzutach posłanki .Nowoczesnej miało być próbą jakiejś rozgrywki o podłożu politycznym? Prokurator Korneluk próbował wyeliminować z polityki Antoniego Macierewicza i Mariusza Kamińskiego, posłów „wspierającej faszystów” partii Prawa i Sprawiedliwości. Od początku mojej działalności przyklejono mi gębę „faszysty”, czyli tego, który – jak twierdzi mainstream – jest wspierany przez partię „dyktatora” Kaczyńskiego. Czyżby prokurator Dariusz Korneluk brał udział w politycznej grze, która rozgrywana jest m.in. przez kreowaną przez media na czołową „anty-faszystkę” Joannę Scheuring-Wielgus? A może chodzi jeszcze o coś więcej?

Kreatywny „Prokuratur Generalny”

W sierpniu ubiegłego roku posłanka .Nowoczesnej zgłosiła się do prokuratury z absurdalnymi zarzutami dotyczącymi opublikowanego przeze mnie wpisu na Twitterze. Sprawy do sądu nie skierował pierwszy z brzegu oskarżyciel publiczny, ale Dariusz Korneluk, który w lipcu 2015 roku ubiegał się o stanowisko Prokuratora Generalnego. Oto fragment jego listu motywacyjnego: Niezwykle ważnym był dla mnie fakt, że kreatywność, samodzielność w zakresie podejmowania trafnych i skutecznych działań organizacyjnych znalazła odzwierciedlenie w bardzo trafnych ocenach mojej pracy podczas wizytacji i kontroli przeprowadzanych przez podmioty zewnętrzne. Ich uzyskanie było możliwe dzięki pozytywnemu zmotywowaniu prokuratorów do podnoszeni jakości i efektywności realizowanych zadań poprzez jasną i czytelną komunikację z nimi, przy poszanowaniu ich samodzielności, niezależności i zachowaniu transparentnych zasad awansu służbowego.

Dziś ta kreatywna doskonałość szczycąca się umiejętnością pozytywnego motywowania, wylądowała na prokuratorskim dnie. Bo jak wytłumaczyć oskarżenia Korneluka, który w przytoczeniu faktu historycznego: Kiedyś dla takich była brzytwa, dopatruje się podżegania do popełnienia zabójstwa? A może prokurator, będący na manowcach swojej kariery, próbował zwrócić na siebie uwagę? A może próbuje podpuścić „wspierający faszystów” rząd Prawa i Sprawiedliwości, a zwłaszcza ministra Zbigniewa Ziobro, który go zdegradował?

Prokurator Korneluk określa się jako zwolennik prokuratury niezależnej od władzy wykonawczej. Tak w marcu 2017 roku zadeklarował w programie TVN „Tak jest”. Prokuratorowi Kornelukowi ewidentnie nie podoba się połączenie stanowiska Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości. Być może oskarżenie mnie jest dla niego rodzajem prowokacji? Być może czeka, aż minister Ziobro w jakiś sposób przyhamuje jego absurdalne działanie wymierzone w „faszystę”, a wtedy prokurator Korneluk zacznie perorować o naciskach na niezależną prokuraturę? Wszystko zdaje się łączyć w jedną całość.

Parasol dla Prezes Sądu Najwyższego

Małgorzata Gersdorf, obecna Prezes Sądu Najwyższego

Jednak to nie wszystkie kompromitujące fakty z działalności zawodowego oskarżyciela publicznego w mojej sprawie, prokuratora Dariusza Korneluka, który jeszcze niedawno zgłosił do Krajowej Rady Sądownictwa swoją kandydaturę w konkursie na Prokuratora Generalnego. Nie tak dawno, rękami i nogami bronił totalnie skompromitowaną obecną Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf, przed poniesieniem odpowiedzialności karnej z art. 231 § 1 k.k. (Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3), czego prawdopodobnie dopuściła się w procesie z powództwa Ryszarda Jacha, byłego Wiceprezesa Zarządu poprzednika prawnego AEGON PTE S.A., o odszkodowanie deliktowe o charakterze lucrum cessans przeciwko AEGON PTE S.A. oraz uzasadnionego podejrzenia korupcji przez wszystkich sędziów orzekających w sprawie, w tym przez prezes Gersdorf.

Proces polityczny (6 czerwca)

Okazuje się, że oskarżyciel publiczny w mojej sprawie to nie jest przypadkowy człowiek, ale prokurator któremu zależy na odbudowaniu swojej kariery, walce ze znienawidzonym PiS-em, „faszyzmem” oraz wsparciu „anty-faszystki” Joanny Scheuring-Wielgus. Prokurator Korneluk zdaje się być gorącym orędownikiem wszelkiej maści organizacji wspierających obecną opozycję. Bo jak wyjaśnić próbę zniszczenia Macierewicza, Kamińskiego, Ziobry czy otoczenie parasolem ochronnym będącej autorytetem dla środowisk opozycyjnych Małgorzatę Gersdorf? Nie wspominając już o sprawie, która tyczy się mojej osoby… Dzięki temu, że rozprawa, w której jestem oskarżony, nie odbyła się 5 kwietnia, wiemy że 6 czerwca nie szykuje się zwyczajny proces, ale rozprawa, w której przedstawiciele nieprzyjaznych Polsce środowisk, będą próbowali zaatakować obecny rząd, zbić polityczny kapitał, a tym samym uderzyć w nas – Polaków. Czy w polskim wymiarze sprawiedliwości jest miejsce dla prokuratorów, którzy jawnie uczestniczą w politycznych rozgrywkach?

Źródło:

 1. http://trustandcontrol.salon24.pl/660961,jak-kandydat-na-prokuratora-generalnego-rp-chronil-pierwszego-prezesa-sn
 2. http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/prokuratura-po-pisowsku,721075.html
 3. http://krs.pl/bip/files/bip/pg/dariusz%20korneluk.pdf
 4. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prokuratorzy-zeslani-sprawy-macierewicza-i-kaminskiego,633953.html

 

Komentarzy 6 do “Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem”

 1. […] Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem » […]

 2. […] Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem […]

 3. […] Ripostę na to piszę na świeżo. Pierwotną wyrzuciłem do kosza sprzątając pocztę z bizoniowych robali, jakie o dziwo! wyłaziły wyłącznie przy odpowiadaniu na  jego mejle. Może on mieć robala zakaźnego u siebie, albo szczury wlazły do mej yahoo-skrzynki, by niedopuścić do wymiany; podobnie ż-suszpy zakłóciły mejlowanie Bein – Międlar w krytycznym dla Międlara kwietniu 2017 r.  Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem […]

 4. […] Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem […]

 5. […] ALARMY dla narodowców: […]

 6. […] ALARMY dla narodowców: […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: