Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna orgia mosiadziakuf u Grypy666

Posted by grypa666 w dniu 31/03/2017

BÓL i SZOK Skandal multi kulti na X Katyńskim Marszu Cieni w Warszawie

Zbigniew Juźków: Witam Panie Piotrze, Wczoraj w Warszawie miał miejsce X Katyński Marsz Cieni upamiętniający Polaków pomordowanych w Katyniu, Starobielsku, Miednoje, Charkowie i Bykowni pod Kijowem.

Bardzo dobrze, że odbywają się takie wydarzenia, które zwłaszcza młodym pokoleniom przypominają o tych dramatycznych okresach w historii Polski. Nie obyło się bez zgrzytu – uczestnicy Marszu zmuszeni byli przechodzić obok hałaśliwych uczestników zabawy, czczących hinduskie święto (co nawiązując do nazwy Marszu, nomen omen położyło się lekkim cieniem na tegorocznych obchodach). Brakowało jednego – wyartykułowania kim byli zlecający mordy na Polakach oraz z jakiego narodu wywodzili się oprawcy na miejscach kaźni.
Trzy dni przed katastrofą smoleńską – 7 kwietnia 2010 roku, przy Pomniku Katyńskim w Warszawie, który obecnie jest przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej, niżej podpisany wraz z rzeźbiarzem Bartłomiejem Kurzeją, zrealizowaliśmy dwa filmy na temat tych mordów. Mieliśmy wybrać jeden z tych filmów do opublikowania, ale ostatecznie zostały wgrane na youtube obie wersje. Oto adresy tych filmów:
PB:t Inaczej być nie mogło, IPN też skundlony, służy żydłackiemu okupantowi.  Na miejscu Putina też nie ujawniłbym z archiwów, mogliby wymanipulować przeciw Rosji. Kreml dał dowody na niewinność w MH17, ż-Zachód podtarł se dupy, nadaje jak przedtem, zaostrzył za Trumpa ataki na Rosję i Putina do szczytu absurdu. Ruskie mają dowody na 11 XI, a nie ujawniają. Podobnie z 10 IV.

†††

Bieżączki itd. — patrz wpis poprzedni

†††

Grypa666 do przybytków socjopatów: dintoryjnej mafii i waac wykonafczyh Polin

Mój mejl dotyczy sprawy Pana Andrzeja Dziąby, przykładnego Obywatela i Społecznika. Ma charakter nagłaśniającej propagandy, ale białej, w kontraście do obrzydłych społeczeństwu oficjalnych wersji.. Takich spraw są tysiące w, podobno, państwie prawa i sprawiedliwości — przynajmniej tak Naród oszukano w wyborach.
Jeśli nie ma pisma zwalniającego z fałszywego oskarżenia i wyroku, proszę nie odpowiadać, bo waszych bumag nierozumiem, na mecenasów mnie nie stać, by mi toto tłumaczyli, gdy czytelnicy bezskutecznie próbują nagłośnić krzywdy, jakie im popełniacie w majestacie „prawa”. Normalny człowiek rozumie prawo naturalne i wg niego postępuje. To co się porobiło w „prawie” Słowian to makabra zrozumiała tylko dla ekskluzywnie uczonych w piśmie prawnym. Strugi pism towarzyszące sprawom takim jak Andrzeja Dziąby, nie mają sensu, odbijają piłeczkę ping-pongową po przybytkach przestępczej mafii zwanej wymiarem sprawiedliwości, przedłużają sprawy w nieskończony absurd…
A poszkodowani traktowani jak talmudyczne bydło, pozostają w szantażu dintojri — terroryzowani, prześladowani, tracąc rodziny, źródło dochodu i więzi towarzyskie, na zawsze zniechęcając się do Państwa, które istnieje po to, by służyć potrzebom Suwerena, a  nie nękać Go, gnębić i doprowadzać na skraj ludzkiej rozpaczy i bezradności… Jest jasne dla społeczeństwa po drugiej stronie barykady mafia i sankcjonujący ją rząd kontra Suweren: dintojra w Polsce służy socjopatom. Oby winni, wraz z umożliwiającymi proceder władzami wykonawczymi, dostali zasłużone kary stokroć gorsze od tego, co wyrządzają niewinnym Obywatelom!
Drobny, zaledwie jeden z wielu detali, dot. wykonania załganego wyroku na Andrzeju Dziąbie przez Sąd Rejonowy w Będzinie: skutki ewentualnego postanowienia o przymusowym doprowadzeniu Go przez Policję obejmują możliwość zatrzymania gdziekolwiek, np. podczas kontroli drogowej. Poinformował mnie, że nie ma Go w bazie poszukiwanych Komendy Głównej Policji, ale nie oznacza to, że nie mógłby być poszukiwany, zatrzymany i doprowadzony. 
Sytuacja osiąga absurd: Andrzej Dziąba nie może dostać informacji z sądu na ten temat, ale może być zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Toż to jakiś dogłębnie chory stalinowski terror nad obywatelami nienawidzianymi przez zbrodniczą grupę wewnątrz aparatu sprawiedliwości (sic).
Co na to Komenda Główna Policji — broni praw Suwerena czy stoi z mafią wewnątrz przegniłego na wylot systemu, wyłapując Obywateli wg mafijnego widzi-im-się?
Rząd niekwapi się wykonać niezbędnej reformy, Suwerenowi pozostaje usunąć ze stanowisk — miejmy nadzieję, bez przelewu krwi — członków zbrodniczych grup wewnątrz aparatu niesprawiedliwości.
Od zdrowego jeszcze segmentu systemu sprawiedliwości w RP zależy, jak szybko i pokojowo to się stanie. W każdym wypadku Suweren oczekuje niezwłocznego osądzenia ww. socjopatów przez trybunały ludowe z udziałem poszkodowanych Polaków, oraz jak najsurowszych wyroków.
Niechaj normalna frakcja aparatu sprawiedliwości RP pokaże, po której stronie barykady stoi. Polacy oczekują niezwłocznego umorzenia wszystkich nielegalnych, mafijnych procesów przeciw Andrzejowi Dziąbie, Mateuszowi Piskorskiemu i tysiącom podobnych przypadków.
Piotr Bein PhD PEng (emeritus)
niezależny badacz ludobójstwa
Andrzej Dziąba: Uprzejmie dziękuję dr Piotrowi Beinowi za ofiarną i bezinteresowną pomoc, jakiej mi udziela w walce z systemowym bezprawiem i niesprawiedliwością. Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

:)))) ALARM Dintojra Będzin trzęsie portkami po wizycie Ryszarda Śmiech

Ryszard Śmiech <rs.nowapolska.piotrkow.tryb@ gmail.com>
Data: 30 marca 2017 19:44  Temat: Fwd: SR Będzin odpowiedź Do: administracja@bedzin.sr.gov.pl

Dzień dobry! Żądam natychmiastowego udzielenia odpowiedzi Panu Andrzejowi Dziąba na jego pismo z 22 marca 2017 r. w przedmiocie podjętych postanowień w ramach wykonania wyroku Sądu Rejonowego w Radomsku sygn. akt VI K 145/09. Osobiście uzyskałem odpowiedź w tej sprawie podczas mojej obecności w sądzie 24 marca 2017 r. Teraz oczekuję odpowiedzi na piśmie. Jeśli to nie nastąpi, ściągnę do Będzina media i powiadomię organy ścigania. 

Ryszard Śmiech.   

Od: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> Data: 28 marca 2017 17:43 Temat: Re: SR Będzin odpowiedźDo: Administracja SR Będzin <administracja@bedzin.sr.gov.p l>

Prezes Sądu Rejonowego w Będzinie, SSR Ewa Gradowska

Uprzejmie informuje, że odpowiedź, jakiej mi udzielono w piśmie z 23 marca 2017 r. na moje pismo z 22 marca 2017 r. (w załączniku), nie jest wyczerpująca. Nie otrzymałem odpowiedzi na tę część pisma, które cytuję: „W szczególności proszę o konkretne i wyczerpujące informacje n.t. wydanego postanowienia o przymusowym doprowadzeniu mnie do Zakładu Karnego w Wojkowicach w celu odbycia kary 180 dni pozbawienia wolności oraz czy w ślad za tym jestem poszukiwany przez Policję, czy wydano w związku z tym list gończy?” Warunkiem udzielenia mi pełnej odpowiedzi było potwierdzenie adresu internetowego  podanego do korespondencji ze mną (rs.nowapolska@gmail.com) jako wiarygodnego dla przekazania mi informacji (załącznik – pismo z 23.03.17 r. zawierające ten zapis). Ten warunek został spełniony 24 marca 2017 r. przez męża zaufania Ryszarda Śmiecha, który złożył w Sądzie oryginał mojego pisma z 22 marca 2017 r. i uzyskał na to potwierdzenie oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej. 
W związku z powyższymi okolicznościami proszę o udzielenie pełnej informacji. Z poważaniem. Andrzej Dziąba.  

Więcej o wojnie Dziąba – dintojra patrz wpis poprzedni

†††

Czytaj uaktualniane Rozmowy Grypy666 z Polakami i Ks. Międlarem

AKCJA Przyjdź na sprawę Ks. Jacka Międlara

PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja

 1.4.2017 Wczoraj przyszedł od Ks.Międlara (?) @wp.pl mejl obarczający mnie za sfałszowane przez mosiadziaków w jego sterówce, „moje” komenty na jego blogu. Moja riposta i rozmowa jaka się wywiązała — patrz pod „Rozmowa z Ks. Międlarem”.

Osiągnęli co chcieli (zakładam, że to nie jest „mejl” od nich): Ks. Międlar „suspendował” mnie na swym blogu :)))

Zapobiegli współpracy, wzbudzili nieufność itd. Międlara do skutecznego Polaka.

Teraz, po kilkudziesięciu próbach włamania mi się do sterówki i tyleż spamu żydłackiego na skrzynkę Grypa666,  zostawiają pieczątki na forum Grypa666. Podaję ich e-adresy i nry IP dla Razwiedki666, także pod ich defekacją na moim forum Grypa666.

stepanychvald@mail.ru 85.248.227.163

izaakrosenblum@telaviv.com 144.217.241.147

ivanovichylya@mail.ru 109.163.234.4

ebenyzerleikh@gmail.com 176.10.104.240

eclesyasta54@gmail.com 137.74.167.96

wsza mosiadowa podszywa się pod Ks. Jacka jacekmiedlar@gmail.com 192.42.116.16

Udzielałem się tam na forum. 25 bm. wpisali pod moim nazwiskiem, bez mego-foto awatara, dwa wszawe komenty. Ostrzegłem Ks. Jacka.

Ostrzeżenie to, widoczne tylko dla mnie i admina bloga Ks. Międlara, mosiadziaki/neo-ubeki przechwycili i przysłali mi w szyderczych okolicznościach poprzez skrzynkę kontaktową Grypa666, którą spamują zastraszaniem i szmelcem od paru dni. W tym czasie wykonali kilkanaście prób włamania się do sterówki mego bloga — widzę z auto-komunikatów z WordPressa.

Na forum Ks. Międlara pojawiają się co dzień nowe „moje” komenty, z foto-awatarem prawidłowym (każdy jest w stanie użyć na awatara mego zdjęcia, dostępnego na necie lub u mnie). Tzn. włamali się do sterówki i wstawiają u Ks. Międlara co chcą, np. reprodukowali urywki z poniższego alarmu, ze wstępem swoim.

Ks. Międlar jest w e-niebezpieczeństwie: mogą np. przekręcać sens jego tekstów, by pozwać… Żadnej debacie tam niemożna już ufać, mogą manipulować dowolnie, wstawiać co chcą. Wstawili „mój” koment pochwalny Talmudu — nigdy tego nie zrobiłbym, a jeśli tak, to z obnażeniem łgarstwa i odpowiednim potępieniem. Przedtem pojawiali się od czasu do czasu, łatwiutko rozpoznawalni. Teraz wleźli do sterówki bloga.

Nie mam możliwości kontaktu z Wielebnym Ojcem Jackiem. Proszę Go ostrzec i pomóc zdezynfekować sterówkę.

Hasło wejściowe musiało być za słabe. Miałem niegdyś „włamania” i szkody popełnione na moim blogu WordPressa, ale od współpracowników, którym zawierzyłem hasło (Łukasz z Brzegu, Bronek Hotała z Lublina).

Orgia fuszerki, partactwa, amatorszczyzny, chałtury mośkowej

Niektóre komenty upozorowali na moje lub zmienili moje podczas statusu czeka na zatwierdzenie (co mogą manualnie dopisać we własnej podróbce, tak jak dorabiają mój foto-awatar).

Czy ktoś zna tego, jedynego chyba nie-mosiadziaka w bieżącym ataku:

Zenon zenobiusz87@gmail.com Objawy choroby psychicznej. Totalny chaos i bezsens. Po prostu cyrk. A co na to lekarze? Czas: 27/03/2017 at 10:18 IP: 212.47.253.223

PB: Witam, pański mejl jest w bloku ataku mosiadowego na ten blog i blog Ks. Międlara, zakładam, że czystym przypadkiem. Zgadzam się.  Mosiadziaki nie wyglądają mi na zdrowych psychicznie, do tego jacyś ułomni umysłowo. Niestety, nie mogę im polecić lekarzy (takie e-adresy niekontaktują) ani nie wiem co myśleliby o takich pacjentach. A pan jak myśli?

Wprowadzili treści pozywalne za antysemityzm… Pod wpisem nt. ataku lewaków na autobus antygenderowy:

Piotr Bein mówi: Marzec 25, 2017 o 5:46 pm  Nic dodać, nic ująć. Te wszy są wszędzie.

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:48 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Durny agenciuro, paszoł won! Fuszerka jak trza:

1. To nie mój awartar tchórzu patentowy.
2. Nie mój język — nie jadę na Żydów antysemicko, tylko żydłackie służby, sajanie polskojęzyczni i trolle mosiadowe to robią.
3. To nie język modlitwy prawosławnej, zakuty neo-ubecki łbie talmudyczny.
4. „Nic dodać, nic ująć. Te wszy są wszędzie.” Typowa jednowierszówka gnid trollowych Cywilizacji Śmierci.
Moję każde słowo 😛 ma więcej treści niż ten zwrot z pakietu przygotowanego w Tel Awiwie.

Oba IP podaję do RCMP w Kanadzie, gdzie mam specjalną ochronę po waszych neo-ubeckich hucpach w „Branży” Roberta Brzozy.

[Durny zaiste! Wsadził tu dubla z poniżej, o czym świadczy punkt 4 zacytowany stamtąd oraz mowa o modlitwie, która figuruje dopiero 3 kwadranse później. To tak jak ze swastykami na synagogach — policja łapie sprawcę-srula buhaha  Albo z WTC 7 w BBC: widać na nagraniu z tyłu  gęby gadającej „na żywo” o zawaleniu się bydynku hihihi Spartaczyli 11 IX, spartaczyli bieżące zadanie. Ktoś mówił o  wysokim IQ u sruli?! buhahahahaha]

Piotr Bein mówi: Marzec 25, 2017 o 6:31 pm Módlmy się bracia i siostry w Panu! Żydzi sami się zadławią swoim podłym jadem!

[Tak moi prawosławni się nie modlą, nie znam obrządku w wersji polskiej, w Kanadzie mam serbski czasem angielski, zaś w parafii w Polsce mój batiuszka odprawia w starocerkiewnosłowiańskim — ledwie kapuję. Jestem za stary, by wkuwać z kniżki po polsku. Nie mój styl ani słownictwo w drugim zdaniu, używam żydłactfo. -PB]
Talmudysta za sprawy chrześcijan bierze się  BUHAHA  Mają e-zabawki z dimony, a że dla demonów robią, to gówno wyjdzie. To ma być prowokacja pod pozew o antysemityzm? LOL  Od kilkunastu lat nie mogą mnie złapać za antysemityzm, a teraz chcieliby sqrviele  koczownicze, następcy ubijców swoich współplemieńców! Wszelki pozew odrzuci sąd na podst. li tylko tego kazusu. Zapisane w e-archiwarniach, możecie stuxnety puszczać, samoubijać się w holokozdach po 666 mln, a dowód zostawiliśta na wieczność. Zostaje tylko mnie ubić — zapraszam :)))) †††

piotr bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:51 am Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Durny agenciuro, paszoł won! Fuszerka jak trza:
1. To nie mój awartar tchórzu patentowy.
2. Nie mój język — nie jadę na Żydów antysemicko, tylko żydłackie służby, sajanie polskojęzyczni i trolle mosiadowe to robią.
3. To nie język modlitwy prawosławnej, zakuty neo-ubecki łbie talmudyczny.
4. „Nic dodać, nic ująć. Te wszy są wszędzie.” Typowa jednowierszówka gnid trollowych Cywilizacji Śmierci.
Moję każde słowo 😛 ma więcej treści niż ten zwrot z pakietu przygotowanego w Tel Awiwie.

Oba IP podaję do RCMP w Kanadzie, gdzie mam specjalną ochronę po waszych neo-ubeckich hucpach w „Branży” Roberta Brzozy.

[Mój koment we właściwym miejscu. – PB]

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:46 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Jak mają obserwować, gdy na starcie są zwiedzeni przez przemączałyh urzytecznyh i sóper-agentuf fpływó, nawijających o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym… Dostałeś od Boga mózg, żeby samodzielnie myśleć:
– ruskie sobie nad Wisłę USraelickie czołgi sprowadziły? wyrzutnie przeciw sobie budują w Polin?
– moskale Macierewicza krypto-żydłaka Singera na stołek wsadziły we Wszawie, by im do Kaliningradu się wtranżolił?
– kremlowcy rurę przez Polin zamknęły, żeby wydać ruble na drugą pod Bałtykiem?
– putinowcy szczują z Wszawy na Białoruś, najlepszego po tej stronie sojusznika ich?
– kacapy wysyłają swoich z Wszawy na Majdan, wspierają hojnie z Polin zbrojenia oliparchatu kijowskiego, który morduje etnicznych Rosjan w Donbasie, na Krym się wygraża?

Puknij się w czachę, tylko nie za mocno, bo echo mnie w Kanadzie dojdzie buhaha

[Mój koment zhakowany z dyskusji pod innym wpisem u Ks. Międlara, co dokumentuje kącik „Pomorowy hómor potyliczny” w dolnej połowie bieżącego wpisu na Grypa666

:))))))))))))))))))

Normalny: Jak Polacy byli pod zaborami to interesowało ich funkcjonowanie zaborców. Tak samo interesowało naszych przodków funkcjonowanie niemieckich hitlerowców za czasów wojny czy rosyjskich oraz żydowskich oprawców za bolszewickiego okupanta. To dlaczego miałoby Polaków nie interesować funkcjonowanie ciemiezycieli z kondominium niemiecko_rosyjskiego pod żydowskim zarządem powierniczym ? Powinien to być temat nr 1, ale jest w wyniku działań dywersantow na różnych płaszczyznach celowo przemilczany. Należy bacznie obserwować jakie agentury ten istotny temat zamiataja pod dywan.

PB: Jak mają obserwować, gdy na starcie są zwiedzeni przez przemączałyh urzytecznyh i sóper-agentuf fpływó, nawijających o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym… Dostałeś od Boga mózg, żeby samodzielnie myśleć:
– ruskie sobie nad Wisłę USraelickie czołgi sprowadziły? wyrzutnie przeciw sobie budują w Polin?
– moskale Macierewicza krypto-żydłaka Singera na stołek wsadziły we Wszawie, by im do Kaliningradu się wtranżolił?
– kremlowcy rurę przez Polin zamknęły, żeby wydać ruble na drugą pod Bałtykiem?
– putinowcy szczują z Wszawy na Białoruś, najlepszego po tej stronie sojusznika ich?
– kacapy wysyłają swoich z Wszawy na Majdan, wspierają hojnie z Polin zbrojenia oliparchatu kijowskiego, który morduje etnicznych Rosjan w Donbasie, na Krym się wygraża?

Puknij się w czachę, tylko nie za mocno, bo echo mnie w Kanadzie dojdzie buhaha   ]

piotr bein mówi: Marzec 25, 2017 o 7:32 pm Koment do wpisu poprzedniego (komentowanie nieaktywowane) […] [To mój koment.]

piotr bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:20 am Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Wielebny Ojcze, nie do publikacji
Majstują nam w mejlach i na blogach służby, zwęszyli „współdziałanie”.
Komenty z moim nazwiskiem, lecz pozbawione foto-awatara nie są moje, to nie mój język.
Proszę porównać IP moje i prowokatora/ów.

Wkrótce po 1-ym komencie moim na Ojca forum, przyszło do mnie następujące poprzez skrzynkę kontaktową mego bloga: E-mail: jacekmiedlar@wp.pl  Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl Wiadomość: Oni poszli za tym, co opowiadali szatani
o królestwie Salomona […] Czas: 04/03/2017 at 19:12 Adres IP: 62.212.73.141
Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

Dzisiaj zaś przyszło to: E-mail: jacekmiedlar@gmail.com Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl Wiadomość: Praktykowanie Cnót jest integralnym składnikiem treningu Konfucjańskiego […] Adres IP: 93.115.95.201 Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress. com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

Czy to są e-adresy i wysyłki od Was, Ojcze Jacku?

Dzisiaj był pracowity dzień dla służb nad moim blogiem, proszę zobaczyć raporcik na samej górze tu:http://wp.me/pzHyp-6pW

Proszę nie pisać na mój e-adres, bo mogliby podrobić co chcą, tylko dać krótki jawny koment tutaj, adresowany do mnie imiennie. z Bogiem — Piotr Bein

[To też jest mój koment.]

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:33 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Piotr Bein Multibank Account number […]

[Na pewno nie mój koment. Podałbym linka, skąd to sukinsyny wyciągęli na Grypa666. Po co miałbym prosić tu o datki, skoro u siebie mam apel o zrzutkę na konnto Ks. Międlara. Z logiką qźva u sruli na bakier — genetyczny feler rockefeller? Wywaliłbym takiego mosiadziaka czy sajana z roboty. Ktoś słono przepłaca za to partactwo.]

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:39 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Całe żydostwo na świecie stanowi jedną ścisłą spójnię, przeciwstawiającą się wszystkim
narodom i wszystkim wyznaniom. […] Chrześcijanie posiadają Biblię i uważają ją za natchnioną. Musi tedy żydostwo mieć coś więcej, coś zawierającego objawienie Boże w formie daleko pełniejszej i donioślejszej, aniżeli Biblia. Taką właśnie rolę ma spełniać Talmud.

[Tak załganego ścierwa nienapisałbym, a jak cytat to podałbym linka :))) Na pewno nie wstukałbym manualnie cytatu przez 6 minut od poprzedniego komentu. Zaraz się zdenerwuję na tak szczeniackie dziadostwo :))) Niedziwota, że Einstein musiał ukraść gojom „swą” teorię LOL]

Piotr Beinmówi: Marzec 26, 2017 o 8:51 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

zydoskie służby pracują buhahahaha
26.3.2017 Po sabacie ciężej pracują :))) Przez pół godzinki było 9 prób włamania na mój blog, śfienta trujca przysłała 6 mejlii […]

[Kopia fragmentu raporciku poniżej, ale zdradza podróbę ichni „wstęp”. Pisałbym prawidłowo żydowskie a nie żydoskie, zakute łby srulowe! Ale w tym kontekście użyłbym żydłackie, suszpowe pierdoły ofiary pękniętych kondonów i zubożonego uranu z wojenek Izraela u sąsiadów — patrz Piotr Bein, Dirty Uranium Weapons Cover-ups w: Christian Scherrer (editor) „Iraq: Silent Death. The Use of Horrific Uranium Weapons” Moers : Institute for Research on Ethnicity and Conflict Resolution 2009, ISBN 978-3-932446-33-7]

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 8:53 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Majstują nam w mejlach i na blogach służby, zwęszyli „współdziałanie”.
Komenty z moim nazwiskiem, lecz pozbawione foto-awatara nie są moje, to nie mój język.
Proszę porównać IP moje i prowokatora/ów.

Wkrótce po 1-ym komencie moim na Ojca forum, przyszło do mnie następujące poprzez skrzynkę kontaktową mego bloga: E-mail: [email protected] Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl Wiadomość: Oni poszli za tym […]

[Hihihi podróbę zdradza brak prośby o niepublikowanie oraz usunięcie e-adresu jakoby należącego do Ks. Międlara. Jeśli Ks. Jacek wszedłby do sterówki, to po usunięciu tu swego e-adresu co najmniej parę poprzednich komentów miałoby już status zatwierdzonych. Ponadto, jak zdołałbym przygotować tak długi koment przez 2 minuty od poprzedniego? No nie mogę, totalne kaleki mózgowe!]

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 9:11 pm Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Trwa atak miszczoskiego mosadu na mój blog. Uważaj Wielebny Ojcze i tutaj.

[Srulowe pacynki sztubackie, my prawosławni nie mówimy Uważaj Wielebny Ojcze, co byłoby zaprzeczeniem wielebności, tylko Uważajcie Wielebny Ojcze. Chłopcy mosiadziaki (sajanie?) odreagowali na kpiarski ton mego alarmu? — nieudolność wprost miszczoska…

No chyba że mam sklerozę. Proszę Ks. Jacka ustalić na podst. IP, przeproszę toważyszuf mosiadowych, postawię gwarantowaną koszerną moyishewitzkę na Purim :))) opowiem jak żydobanksteria was w bambuko robi :((( chłopcy suszpofcy ]

+++++++
Koment „mój” pod wcześniejszym wpisem. Nie wstawiłbym go 2 dni po komencie na pewno moim na tenże temat, do tego bez linku. O podróbce świadczyłby także stempel czasu zaledwie 2 minuty przed powyższym komentem Marzec 26, 2017 o 7:48 pm, na którego przygotowanie potrzebowałbym 5-10 minut.

Piotr Bein mówi: Marzec 26, 2017 o 7:36 pm  Twój komentarz czeka na zatwierdzenie.

Mafia dintoryjna nie reprezentuje Polskiego Narodu i Państwa, tylko okupacyjną władzę żydłacką w Polsce. Mafia ta nie kieruje się nadrzędnym prawem naturalnym, obowiązującym w naszej cywilizacji, ani wypływającymi zeń Konstytucją i Prawem Polskim, tylko zasadami talmudycznymi: supremacjonizm żydłacki kosztem gojów, traktowanych jak bydło. Po odzyskaniu przez Polskę suwerenności, członkowie mafii oraz członkowie rządu odpowiedzialni za brak konsekwencji, będą ścigani i karani należycie.

http://pons.blox.pl/resource/chazarskacierpliwoscanioly.jpg

ALARM Żydłactfo NIELUBIEJE NINIEJSZEGO WPISU

BUHAHAHAHAHAHAHA

Wynędzniały pół-ślepy kulawy dziad, z blogami popiskującym na kompleks „ukrytej” (dla wszystkich oczywistej) władzy żydłackiej w Polin i globalnie, stanowi przy oglądalności raptem do kilkuset odsłon na dobę takie zagrożenie dla ich lokajów we W-szawie, że mozolą się przy kompach, wysilają nad zredagowaniem czosnkowych popierdywań.

Ludzie, żądajcie zwrotu podatków, toż to nieudolność wprost miszczoska!

BUHAHAHAHAHAHAHA

Szanowna e-ochrono MBanku

Od paru dni trwa atak mosadu i ich służb w Polsce, na mój blog i na mnie poprzez inne blogi. Atak ma charakter zastraszający, poniżający i defamacyjny. Podsumowanie na górze tutaj: http://wp.me/pzHyp-6pW

Dziś dostałem poniższe poprzez skrzynkę kontaktową na moim blogu, być może spróbują zhakować me konto w MBanku. Od wczoraj, próbowali e-włamać się na mój blog, dostałem kilkanaście zawiadomień automatycznych od serwera, WordPress.com.

Proszę wzmocnić ochronę, na razie nieprzewiduję transakcji z mej strony.

Pozdrawiam — Piotr Bein, Kanada

On Sunday, March 26, 2017 12:32 PM, Piotr Bein <donotreply@wordpress.com> wrote:
Podpis: Piotr Bein E-mail: piotrbein[małpa]yahoo.com [piszący na skrzynkę blogową może wstawić dowolny e-adres] Witryna internetowa:    Wiadomość: Piotr Bein Multibank Account number BIC (SWIFT): BREXPLPWMUL […]
Czas: 26/03/2017 at 19:32 Adres IP: 72.52.75.27

4.4.2017 Zamknąłem komentowanie na Grypa666, ujawniwszy agenturalne e-adresy i numery IP. Parę prób włamania na Grypę666 ok. 8:30 czasu Vancouver.

3.4.2017 Napisał do mnie Ks. Międlar na skrzynkę Grypa666, z adresu @wpl.pl jak przedtem. Zakładam, że to od Niego. Zorientował się, że nas skłócili prowokacjami i trzeba unormować dialogiem. Odpisałem wyszczególniając zagrożenia i czekam na odpowiedź: Wielebny Ojcze, nareszcie! Niegniewam się, ot co przynosi służba Prawdzie i Narodowi :))) [nie do publikacji na razie…] Życzę powodzenia na procesie, jest prosty i łatwy do wygrania, nie wiem po co pozwała Was ta posłanka. Chyba jakieś hobby narodowe:))) z Bogierm — Piotr Bein PS Podrapcie ode mnie pieska za uszami czy pod „pachami” 🙂

Podpis: Jacek Miedlar
E-mail: –––@wp.pl
Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Proszę o kontak Panie Piotrze. Trzeba rowiązać nasz problem. Prowokacja zrobiła swoje i jesteśmy skłóceni. Czekam. Z Bogiem.
Czas: 04/04/2017 at 06:02 Adres IP: ––– Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.
Na skrzynkę Grypa666 Shavel Rossdetz evelhi@mail.tv 195.154.215.89 ʎᴉxᴉᗡ dixiy@ovg.xc 87.236.194.113
2.4.2017 Wczoraj wyłapałem dane agenciur z komentów na moim forum Grypa666 pod kilkoma ostatnimi wpisami. Wczoraj groził mi pozwami zbiorowymi załgana gnida neo-ubecka Robert Brzoza, napomykając o redakcjach, z którymi on współpracuje — patrz Rozmowy z Polakami.

Dziś tylko 2 próby włamania na mój blog, ok. godz. 2. rano czasu Vancouver, czyli pora dzienna w Polin, Izraelu, podobnie do poprzednich prób włamań. Zebździli się na forum Grypy666:

jenna98@yahoo.com 153.127.199.124 i psyhopiotr@yahoo.com 109.163.234.7

1.4.2017 Nie dali za wygraną, 8 prób włamania. Nasłali robala na mój program poczty jewhoo. Zeżarł funkcje edytorskie, mam teraz niemal bezużyteczną aplikację email. Ale mają sukces: fałszywkami na forum bloga Ks. Międlara odurnili go i dał mi u siebie „suspensę” :)))

Nafajdali na forum Grypa666:

stepanychvald@mail.ru 85.248.227.163

izaakrosenblum@telaviv.com 144.217.241.147

ivanovichylya@mail.ru 109.163.234.4

ebenyzerleikh@gmail.com 176.10.104.240

eclesyasta54@gmail.com 137.74.167.96

wsza mosiadowa podszywa się pod Ks. Jacka jacekmiedlar@gmail.com 192.42.116.16

31.3.2017 Dają mi znać, jak zwykle pośrednio –zawartość „spamu” na skrzynkę Grypa666 — że zabolał ich mój art o Papug.pl, w którym wspommiałem o Mamonie jako bożku zespolu i wytknąłem neo-ubecką agenturalność Roberta Brzozy.

Blog Ks. Międlara nadal zaszczurzony.

Status Papug.pl niewiadomy na tym etapie: nie mam dowodu na agenturalność, ale mogli im wleźć szczury do sterówki jak u Ks. Międlara. Od forum Papug.pl jestem odcięty od paru dni, mimo że przedtem gładko wstawiałem komenty bolesne dla katolickich forumowiczów.

30.3.2017 Tylko 2 próby włamania na Grypa666.

29.3.2017 Myliłem się… albo rozochociłem ich 😛 … a może wczoraj było Purim? Próby 24 włamań… mejlingowe flaki z olejem ratują Karolek Marx z Fryckiem Engelsem i lucyferian sex :))).

К.Маркс, Ф.Энгельс engelsmarks@mail.ru История всех до сих пор существовавших обществ была историей борьбы классов. To każdy rozumie, reszta mejla w tłumaczeniu na polski: Żydzi staną się swoim mesjaszem. On zdominuje świat przez rozkład pozostałych ras, przez zlikwidowanie granic, unicestwienie monarchii i przez ustanowienie republiki światowej, w której Żydzi będą nadawać przywilej obywatelstwa.

W Nowym Porządku Świata dzieci Izraela będą przywódcami bez żadnego sprzeciwu. Rządy różnych narodów tworzące światową republikę, bez problemów wpadną w ręce Żydów. Wtedy okaże się możliwe by przywódcy żydowscy zlikwidowali własność prywatną i wszędzie będą wykorzystywać bogactwa narodów.

Tak więc spełni się obietnica Talmudu, w której jest powiedziane, że kiedy nadejdzie czas mesjanizmu, Żydzi będą mieli w swoich rękach cały świat.Baruch Levy, list do Karola Marksa, La Revue de Paris 1.6.1928

Anton Szandor LaVey luciferusrex@hell.com IP: 87.118.122.50 Satanizm nakłania do każdej formy ekspresji seksualnej, jaką uznasz za najlepszą [reszta ocenzurowana :(((()

Flaki z olejem (czy gęsi pipek w oleju czonkowym) od:

Muhammad an Rasul IllahaillaAllah@mekkihash.su 91.219.237.229

Eva Salzberg evasalzberg@telaviv.com 185.117.215.9 To właśnie jest zasługą twórców Talmudu i wszystkich tych, którzy przestrzegali zawartych w nim praw:  wielu ludzi demaskując żydowski rasizm powołuje się na Talmud. Robią to zwłaszcza młodsi bracia w żydowskiej wierze, w Polsce oczywiście fundamentaliści katoliccy. Większość z nich nawet nie ma pojęcia o tym, że korzenie żydowskiego rasizmu i szowinizmu a także ciągotki do ograbiania nie-żydów tkwią nie w Talmudzie, a w żydowskiej biblii Tanach – krystowierczym Starym Testamencie.

Albin Kachowitz trinio666@gmail.com 93.115.95.202 Po upadku Jerozolimy Żydzi zostali powtórnie pozbawieni zostali przewodnictwa kapłanów, możliwości składania kału [powinno być „kahału”?] do
symbolu jedności narodu, jakim od wieków była Świątynia

Menahem Burgerhern awial76@telaviv.com 217.182.68.186

28.3.2017 Burza żydłackiej wściekłości przechodzi. W ciągu 24 minut „aż” 2 mejle na skrzynkę, żadnych prób włamania. Połamali wytrychy LOL MBank otrzymał moje ostrzeżenie. 

Sam świenty szaweł z kwiecistego drzewa przysłał piękną polszczyzną swój wiersz, mnie dziadowi!

ɥɹǝƃu∀ angerh101@mail.ru Error 404 IP: 89.34.237.192 — chciał powiedzieć, że jest ofiarą pękniętego kondona?

Szaweł Blumenbaum shavel76@yahoo.com IP: 185.11.180.67

Niedobre, nieczułe dziecię!
Ziemskie matki twej zasługi,
Prośby jej na tamtym świecie
Strzegły długo wiek twój młody
Od pokusy i przygody:
Jako róża, anioł sadów,
We dnie kwitnie, w noc jej wonie
Bronią senne dziecka skronie
Od zarazy i owadów.

Znaczy anioł stróż mój zażegnał rozpętaną buŻę?

Zaś z ADL (mosiadowa Anty Defamacyjna Liga, nie wiem czy oddział we W-szawie w przedpokojach dódy-obłódy i klaksztajna czy co…) przyszła w transliteracji z hebr. pochwała za gonienie sukinsynów:

Arnakhyanus ebookhartz@mail.tz IP: 167.114.230.104
Micama! goho Pe-IAD! zodir com-selahe azodien
[…] Zodacare! V aunigilaji! od im-ua-mar pugo pelapeli Ananael Qo-a-an.

Czytać z prawa na lewo, od dołu do góry. Tłumaczenie: Analny nasz naczelnik zrywa myckę, Mistrzu! […]  Pedofilski nasz ADL jest w piekłowzięty. Wspaniała robota!

27.3.2017 Po wczorajszym huraganie, dwa szkwały (12 minut i 27 minut) z podmuchem pomiędzy (Zenio), zakończone 3 godz. później, po konsultacji z Nietenjahujem, wszechmobilizacją na Grypę666. Spodziewamsię inwazji z „Branży” Roberta Brzozy i Mirka Wiechowskiego pod wodzą Tomka von VolnaPlusqva

Nadal się mozolą, mniej prób włamania (słownie: jedna). Unieśli się ambicją: zamiast mamucich pierdnięć (blanki na kilka stron), więcej info o sobie dla odmiany:  porno talmudyczne, ZOAfilia, tłumaczenie mego referatu na hebrajski… Więcej z serwerów w ir (Izrael), bo w ru Putin im zajrzał buhaha Razwiedka666 skutkuje w RCMP LOL

wreck666@mail.ru IP: 62.210.246.163 [nieopatrzna kopia fragmentu kodu Stuxneta z Dimony]

memory@mail.ru IP: 46.165.230.5 [Podpierdnięcie — po czosnku? — pusta wiadomość.]

rhackru@mail.ru IP: 94.242.246.24 [propozycja nowego hasła na mój blog buhaha]

zenobiusz87@gmail.com Objawy choroby psychicznej. Totalny chaos i bezsens. Po prostu cyrk. A co na to lekarze? IP: 212.47.253.223 [Mam nadzieję, że zraportują jutro po wizycie u specjalisty leczącego Nietenjahuja.]

izchackb@telaviv.com The Oral Sex Law is a legal commentary on the Torah […] [Wiem, czytałem, stosuję — dzięki!]

jmoritz@telaviv.com Jewish groups offered, free of charge, varied sex sevices, including OTS [Oral Talmud Sex] and KAF [Kaballah Ass Fucking] to David Friedman as U.S. ambassador to Israel. IP: 87.118.116.90 [O qrca, przechodzę na judaizm syjonistyczny!!!]

arielsch65@telaviv.com The [niecenzuralne nawet na Grypa666], which means “goat fucking” in Hebrew, is a written guide to the Passover sex orgies, which commemorates the Israelites’ Exodus from their goat bordellos in Egypt. The Haggadah includes various prayers, blessings, rituals, fables, songs and information for how the orgies with goats should be performed. IP: 87.118.116.12 [Biedne kozy… tłumaczyłoby to potomstwo plemienne takie jak Nietenjahuj, KiSSinger, diabelskiej pamięci Rock-a-feller, rotszyldziaki, BrzezinSSky, kalksztajny, singery, szechtery, sztolcmany, sznepfy, gasipsy itd.]

myotha@telaviv.com  https://www.jewishpedophilly.org Jewish Federation’s Center for Jewish Pedophilia Learning is to support and facilitate a culturally vibrant Jewish community [reszta niecenzuralna] IP: 199.249.223.68

hane65@mail.ir […] לשם חובה חוץ ממנחת חוטא ומנחת קנאות

IP: 178.20.55.18 [Czyta się toto i pisze na klawiaturze z prawa na lewo — stąd lewe zarobki, lewe papiery, lewak, lewactfo, a u zjudaizownych zboczeńców homcio, pedał. Tłumaczenie z hebr.: Niebezpieczny goj o nas, mosiad zasiadł przy kompach, mobilizacja sajanów w pl, ru i ir, stan gotowości neoubecji.pl]. Trzeba przyznać, że są dobrze zorganizowani buhaha]

26.3.2017 Po sabacie ciężka praca :)))

 • Przez 2 godz. 37 min. (z przerwą na gęsi pipek w zalewie czosnkowej?) zdołali dokonać zaledwie jednej próby włamania na Grypa666, za to mnoży się żydosranie do skrzynki bloga:

8 mejli (ż-pierdzenie, tj. pusta wiadomość) od grypa666@gmail.com IP: 80.240.139.111 , 89.144.12.15,  62.210.69.79, 151.80.238.152, 65.19.167.132, 62.210.129.246, 216.218.222.11, 78.109.23.1

5 mejli o różnej treści, w tym ż-porno pedofilne i starcze (jak wlezą mi do kompa, to ześlą na gułąg w dimonie za to „porno” LOL):

thomasdetorquemada@mail.ir 144.217.99.46

piotrbein@yahoo.com 72.52.75.27

mariazelazko@gmail.com 163.172.67.180

smile@mail.ru 51.15.62.146

notreply@globalmbank.com 46.29.248.238

Widać na co se srule Jewgla i Jewhoo gojom utworzyły buhaha

 • Wcześniej, przez pół godzinki było 9 prób włamania na blog, śfienta trujca przysłała 6 mejli:

Bóg hesus@wp.pl IP: 89.34.237.157

Jezus Chrystus joshue666@mail.ru IP: 85.248.227.165

Jezus Chrystus vasalhell@mail.ru IP: 62.210.110.181

Bóg godalles@mail.ru IP: 149.202.238.204

Vladimir Putin vladputin@mail.ru IP: 192.42.116.16

Mosche Rosenkrantz mossad@israel.ir IP: 91.121.77.37

Niektóre w hebrajskim czy cuś, transliteracja łacińska…wyczerpały się szablony z podręcznika mosiadowego buhaha. Ten ostatni mosiek srul pisze We watching you! Spasiba za powiadomienie, „nie wiedziałem” buhaha od 1999 LOL LOL LOL Musicie znaleźć lepszego „czeczeńca” od tamtego w Krakowie kwiecień 2009… nasi rozpracowali, rozbroili bez problemu, obejrzeli moje przystojne zdjęcie 😛 z jego kieszeni.

Idę prać gacie… się zesrałem ze srachu przed dennymi mosiadziakami LOL LOL LOL Paszli won kapustę kisić z macierewiczem/singerem — prostej roboty bez fuszerki wykonać nieumieta BUHAHAHAHA

Dostałem 25 bm. w ciągu pół godziny żydłackie napomnienia na Wielki Post:

 • 7 auto-zawiadomień z WordPress o próbach włamania na blog
 • 4 mejle od:
 1. sam Jezus Chrystus :)))) hesus@gmail.com IP: 66.155.4.213 Wściekłe psy należy unicestwiać […] GDYBY LUDZIE MUSIELI ODPOWIADAĆ ZA KONSEKWENCJE SWOICH CZYNÓW, DWA RAZY ZASTANOWILIBY SIĘ, ZANIM COŚ ZROBILI!
 2. Izaak izaak@telaviv.com IP: 185.120.147.171 […] Musi tedy żydostwo mieć coś więcej, coś zawierającego objawienie Boże w formie daleko pełniejszej i donioślejszej, aniżeli Biblia. Taką właśnie rolę ma spełniać Talmud.
 3. Duch Świety ghost@gmail.com IP: 109.163.234.2 Statut Kościoła Latającego Potwora Spaghetti […]
 4. Bóg Wszechmogący godeden@yahoo.com IP: 77.37.218.145 Piotrze Bein. Niestety nie jesteś opoką, a wrzodem na mej świętej dupie. Sam nie wierzę w to, że stworzyłem takiego idiotę. I jeszcze ta semicka broda mój synu. Zgól to coś, bo wszy roznosisz mój niedorobiony synu….fe!

Musi co jaki Purim u nich, że tyle prezentów LOL Fuszerka — zatrudniają sztubaków? Ciekaw żem tylko, z której ż-jaczejki, jakim zadałem extra bulu w de ostatnio:

 1. koszerny przedpokój sekretariatuf dódy-obłódy, kalksztajna
 2. rozmaite speluny mafijnej części dintojrii Polin
 3. pancerbunkier ministra wojny, singera
 4. neo-ubecka jama „Branży” Roberta Brzozy (blog RobertBrzoza) i Mirka Wiechowskiego (blog Marucha)
 5. oddział VolnaPlusqva neo-ubecji Polin.

A może wszystko jedno, wszak połączone toto globalną e-ż-siecią… Uwaga: tropienie wg IP zwodne, mają sposób zwalenia winy na Putina (wyszło w niedawnych „rewelacjach” ż-WikiLeaks), mogą „zgłaszać” fałszywe dane do portali zajmujących się IP.

†††††††††††††††††††††††††

Oto jak neo-ubecja robi was w konia w innych departamentach

Andrzej Szubert: Pani Krystyno, Widzę, że robi się Pani coraz bardziej niepoważna. Wkleja Pani do tekstu grafiki kompletnie niepoważne. Mam na myśli grafikę „Polaku (rdzenny) poznaj Żyda”. Jest to grafika sporządzona przez jakiegoś fundamentalistycznego krystowiercę, wyznawcę żyda Joszue, żydowskiego Jahwe i żydowskiej biblii. Grafika nawołuje do obrony przed „żydowską zarazą”. A przecież krystowierstwo to nic innego jak żydowska zaraza. I kult żydów (Joszue, Miriam, „apostołowie” i inni) i żydzizmu, w tym żydo-biblii.

Sama Pani publikowała teksty demaskujące szkodliwość i żydowskość krystowierstwa-żydowierstwa. To po co publikuje Pani na poważne grafiki tworzone przez czcicieli żydowskich idoli i żydowskich bredni „objawionych”? Przecież to są schizofrenicy – jednych Żydów zwalczają, a do innych na kolanach się modlą. Niech zaczną od demaskowania oszustwa z żydowskim krystowierstwem. I niech przestaną czcić żydowskich idoli. Wtedy rozjaśni się im w łepetynach i nie będą dawać się więcej Żydom oszukiwać i na żydowskie oszustwa nabierać.

Kolportuje Pani idiotyczne krystowiercze grafiki odmóżdżonych krystowierców szczujących na jednych Żydów a na kolanach modlących się do innych Żydów. Czy nie widzi Pani, że to jest po prostu idiotyczne???

2017-04-01 22:51 GMT+02:00 Krystyna Trzcinska <tkrystyna@ymail.com>: Zakonspirowana Rewolucja w POLSCE – od dnia 31.05.2017 r – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl

Andrzej Szubert: Po kolei…

1. Tasiemcowej bumagi Trzcińskiej nie czytałem jak tylko zobaczyłem w niej „dekrety” oszołoma Cichockiego. Szkoda czasu.
2. Oszołom Cichocki, samozwańczy „pszywudca” Narodu, ma jeden problem – 99, 999% narodu nawet o nim nie słyszało i nie wie, że ma takiego pszywudcę. I nie czytało jego dekretów. A nawet spośród tych co go czytali nikt ich nie wciela w życie, bo są po prostu oszołomskie – nie do zrealizowania w obecnych warunkach i przy takim stopniu odurnienia milionów Polaków.
3. Sprawa „wyższego wykształcenia” – profesor Dakowski (fizyk teoretyk) – z czym się zresztą całkowicie zgadzam (bo znam to z autopsji) – wielokrotnie otwarcie powtarzał, że ilość idiotów wśród profesorów jest wyższa od średniej krajowej. Sam dał tego dowód, gdy po Smoleńsku szukając na siłę „dymiącego nagana” mnie i Piotrka okrzyczał „ruskimi śpiochami”. Bo nie chcieliśmy szczuć razem z nim na prezydenta Rosji. W obozie internowanych w Nysie siedziałem razem z ludźmi z wrocławskich uczelni – mieliśmy jak psów adiunktów, docentów, doktorów, nawet profesorów ze wszystkich wyższych uczelni Wrocławia. Oglądałem ich na okrągło od rana do nocy przez pół roku i wyzbyłem się wszelkich kompleksów wobec owych „óczonych” – w wielu sprawach byli po prostu głupi i naiwni. Oficjalna edukacja nie uczy a indoktrynuje i nakłada klapki na oczy.

4. Sprawa PiSraelitów.PiSrael to antypolska żydowska szajkaagentura Izraela… agentura bandyckiego usraela…   i żydo-banksterów… Na dodatek z kryminalistami w randze ministrów.

Nie dziwię się, że profesor Korab-Karpowicz popiera PiSrael – profesor Dakowski słusznie stwierdził wszak, że ilość idiotów wśród profesorów jest wyższa od średniej krajowej.

Dodam jeszcze, że profesor Korab-Karpowicz powinien być zadowolony z tego, że uważam go tylko za idiotę. W przeciwnym wypadku musiałbym uznać go żydowskim agentem, służącym żydowskim interesom jak reklamowani przezeń PiSraelici.

2017-04-02 17:47 GMT+02:00 Piotr Bein:

Ignorancki prosorek Korab-Ka popiera popisdzielcuf… a to nie „my”.
Oddał kandydziurskie głosy Ozjaszowi Goldbergowi (Korwin-Mikke), durnemu jak but pajacowi udającemu lojalność Polakom, a grzejącemu dupę od dziesiątek lat w żydo-atrapach demonkracji. Od początku lizał dupę „Amerykanom” — jakie wojska okupują dziś byłą Polskę?
Wybory „wolne” jak zniewolenie Polaków buhaha
Wybierają popisdzielcuf od kilku kadencji: skrajnie odurnieni i szabas goje korzystający z układu jak prosorek Korab-Ka.
Wykształcenie Cichockiego nie ma tu nic… Andrzej Szubert po zawodówce rozkłada prosorka Korab-Kę na łopatki w KAŻDEJ debacie.
Po raz 1-szy zgadzam się z ożydzaczem Korab-Ką… Cichocki z przydupasami łowi(e)ckimi itp.  to zjeby nawołujące do nienawiści, mordowania i terroryzmu (szwadrony śmierci, opaski ramienne tylko dla Żydów…).
Mają za to szlaban od RCMP w Kanadzie, policja NAJPIERW czytała, co napisał Cichocki, a nie ożydzanie przez ferajnę jego entuzjastów i dała WSZYSTKIM szlaban.
To działa tak, prosorku, skoro sami nie doszliśta po tylu fakultetach:
1. użytecznie durni jak pan ożydzają,
2. jeszcze durniejsze zjeby typu Trzcińska, Bizoń, łowi(e)ckie i brzozowe wiechcie onanizują się „znalezionym” „żydem”,
3. Cichocki rzuca okrzyk wojenny, podaje metodę.
4. polacka gawiedź rzuca się w pierwszej kolejności na nie tych co trza, takich jak Bein i Szubert.
Czy prosorek to zrozumiał?
Panie Pośle Zdzisławie, pora odpocząć, totalna wpadka Pana reputacji, niech Pana niezdziwi wizyta ABW.

On Sunday, April 2, 2017 6:09 AM, Zdzisław Jankowski: Nie będę odpowiadał na błahe sprawy, bo to szkoda czasu. Nie piszę o swojej sprawie, tylko bronie swoim akcentem pana Tadeusza Cichockiego. Takich by było ich jak najwięcej.

W dniu 2017-04-02 o 14:23, Andrzej Dziąba: Panie Zdzisławie! W odrębny mejlu stwierdził Pan, że jest tak zajęty, iż nie miał możliwości napisać coś w mojej obronie. Ma Pan jednak czas, aby opisywać swoje doświadczenia z przeszłości. To hipokryzja! Ja niestety nie mam czasu i ochoty, aby to czytać. mimo, że Pana rozumiem  i współczuję, to jednak uznaję te wywody za przejawy megalomanii. To nie służy temu , co mogłoby mieć istotny wpływ na rozwiązanie bieżących problemów.

W dniu 2 kwietnia 2017 13:51 użytkownik Zdzisław Jankowski: W mojej kadencji Sejmu miało ponad 70% posłów wyższe wykształcenie, ale jak sprzedawały majątek narodowy bez zahamowania. To dla mnie takie wykształcenie jest zerem. Samoobrona miała najniższe wykształcenie w IV kad, dwóch posłów miała po siedmiu klasach, czterech miało wykształcenie wyższe,  ale najbardziej broniła wyprzedawanych zakładów i krytykowała patologię tamtego rządu.

W dniu 2017-04-02 o 12:25, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz: Poparcie dla PiSu. Popieramy PiS. Namawiania do rewolucji w Polsce służą tylko innym grupom rewolucyjnym typu Nowoczesna i KOD. Pan Tadeusz Cichocki nie ma wyższego wykształcenia, a wypowiada się jak autorytet. Jego opinie są błędne i szkodliwe. Mamy w Polsce legalną władzę, a że niektórym osobom się nie podoba, to niech poczekają na następne wolne wybory aby ją zmienić.

Przyszła Polska w odpowiedzi na Zakonspirowana Rewolucja

Zakonspirowana Rewolucja w POLSCE – od dnia 31.05.2017 r – Krystyna Trzcińska – NEon24.pl

Komentarze 24 do “PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna orgia mosiadziakuf u Grypy666”

 1. grypa666 said

  Każdy widzi, że to sranie od mosiadziaków. Wściekli, że po kilkudziesięciu próbach włamania do sterówki,pozostają w szambo w Tel Awiwie czy gdzie tam.

 2. grypa666 said

  psyhopiotr@yahoo.com 109.163.234.7

 3. grypa666 said

  jenna98@yahoo.com 153.127.199.124

 4. grypa666 said

  jenna98@yahoo.com 153.127.199.124

 5. grypa666 said

  domainregistrar@mexicocity.mx 92.222.84.136

  Satan to Mexico travelled to find out about himself? LOL LOL LOL

 6. Isidore Rasmussenn said

  4.4.2017 Zamknąłem komentowanie na Grypa666, ujawniwszy agenturalne e-adresy i numery IP. Parę prób włamania na Grypę666 ok. 8:30 czasu Vancouver.

  Das ist falsch:-)))

 7. […] PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna or… […]

 8. […] PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna or… […]

 9. […] PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja […]

 10. […] Grypa666 do przybytków socjopatów: dintoryjnej mafii i waac wykonafczyh Polin […]

 11. […] Grypa666 do przybytków socjopatów: dintoryjnej mafii i waac wykonafczyh Polin […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: