Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Papug.pl zainwestował w: Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary

Posted by grypa666 w dniu 30/03/2017

:)))) ALARM Dintojra Będzin trzęsie portkami po wizycie Ryszarda Śmiech

Ryszard Śmiech <rs.nowapolska.piotrkow.tryb@ gmail.com>
Data: 30 marca 2017 19:44  Temat: Fwd: SR Będzin odpowiedź Do: administracja@bedzin.sr.gov.pl

Dzień dobry! Żądam natychmiastowego udzielenia odpowiedzi Panu Andrzejowi Dziąba na jego pismo z 22 marca 2017 r. w przedmiocie podjętych postanowień w ramach wykonania wyroku Sądu Rejonowego w Radomsku sygn. akt VI K 145/09. Osobiście uzyskałem odpowiedź w tej sprawie podczas mojej obecności w sądzie 24 marca 2017 r. Teraz oczekuję odpowiedzi na piśmie. Jeśli to nie nastąpi, ściągnę do Będzina media i powiadomię organy ścigania. 

Ryszard Śmiech.   

Od: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> Data: 28 marca 2017 17:43 Temat: Re: SR Będzin odpowiedźDo: Administracja SR Będzin <administracja@bedzin.sr.gov.p l>

Prezes Sądu Rejonowego w Będzinie, SSR Ewa Gradowska

Uprzejmie informuje, że odpowiedź, jakiej mi udzielono w piśmie z 23 marca 2017 r. na moje pismo z 22 marca 2017 r. (w załączniku), nie jest wyczerpująca. Nie otrzymałem odpowiedzi na tę część pisma, które cytuję: „W szczególności proszę o konkretne i wyczerpujące informacje n.t. wydanego postanowienia o przymusowym doprowadzeniu mnie do Zakładu Karnego w Wojkowicach w celu odbycia kary 180 dni pozbawienia wolności oraz czy w ślad za tym jestem poszukiwany przez Policję, czy wydano w związku z tym list gończy?” Warunkiem udzielenia mi pełnej odpowiedzi było potwierdzenie adresu internetowego  podanego do korespondencji ze mną (rs.nowapolska@gmail.com) jako wiarygodnego dla przekazania mi informacji (załącznik – pismo z 23.03.17 r. zawierające ten zapis). Ten warunek został spełniony 24 marca 2017 r. przez męża zaufania Ryszarda Śmiecha, który złożył w Sądzie oryginał mojego pisma z 22 marca 2017 r. i uzyskał na to potwierdzenie oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej. 
W związku z powyższymi okolicznościami proszę o udzielenie pełnej informacji. Z poważaniem. Andrzej Dziąba.  

Więcej o wojnie Dziąba – dintojra patrz wpis poprzedni

AKCJA Przyjdź na sprawę Ks. Jacka Międlara

 • 31.3.2017 Mosiadziaki/neo-ubeki dają mi znać, jak zwykle pośrednio (zawartość „spamu” na skrzynkę Grypa666), że zabolał ich mój art o Papug.pl, w którym wspommiałem o Mamonie jako bożku zespolu i wytknąłem neo-ubecką agenturalność Roberta Brzozy oraz nadużywanie kapłańskiego stanu Ks. Międlara.  Blog Ks. Międlara nadal zaszczurzony.Status Papug.pl niewiadomy na tym etapie: nie mam dowodu na agenturalność, ale mogli im wleźć szczury do sterówki jak u Ks. Międlara. Od forum Papug.pl jestem odcięty od paru dni, mimo że przedtem gładko wstawiałem komenty bolesne dla katolickich forumowiczów.
 • PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja

 • UWAGA Portal Papug.pl blokuje mi wejście na forum, gdzie pod artykułem Ks. Międlara komentowałem bez przeszkód jeszcze parę dni temu. Feler techniczny czy neo-ubecka agentura na Papug.pl? Mosiadzaki i neo-ubecja atakują mój blog od kilku dni. 30.3.2017  wysłałem do Papug.pl:

ile kosztowałaby mnie Państwa usługa obrony przed zniesławieniem i mobbingiem, przeciw kilkunastu osobom w Polsce jak i Polakach rozsianych po świecie

niektóre z nich są w agenturze neo-becji — czy mimo wszystko podjęlibyście się zadania? niechciałbym, abyście ucierpieli z tego powodu –patrz przykład bieżący dot. mego patriotycznego bloga Grypa666 [tu podałem błędny link, właściwy jest teraz wtopiony]

rozważam możliwość pozwów „taśmociągiem”, gdyż osoby te wzięly udział w e-mobbingu, obliczonym na miliony odsłon; czy obecność jednego z nich (Robert Brzoza) w Waszym zespole byłaby konflktem interesu dla Państwa?

chciałbym również znać przybliżone koszta sprawy, oraz szanse ich odzyskania w wyniku wyroków jak i uzyskania odszkodowań

proszę o rychłą odpowiedź, gdyż mój radca w Kanadzie nalega na wodowanie taśmociągu, jego specjalności obok mobbingu i defamacji (w którch zakładam także Państwo specjalizują się) pozdrawiam — Piotr Bein

 

ALERT Yntylygyntnyh rodakuf to tylko równo puchnąć… :)))

Ilustracje nie należą do mego referatu, Jak KIP tak chce, napisze własny referat na własnym poziomie buhaha Ostrzegłem ich dzisiaj mejlem, żądając usunięcia mej pracy.

Użyteczni idioci, którzy to kolportują bez weryfikacji podróbki z oryginałem: mosiad może użyć przeciw mnie, właśnie atakują mój blog i wpisy/komenty u innych w obronie Ks. Międlara.

Z rodakami pracować, to lepiej kamienie tłuc…

†††

Rozmowa z Ks. Międlarem

Podpis: Jacek Międlar  E-mail: __[małpa] wp.pl Wiadomość: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Nie jesten na Pana obrażony. Ten zamęt wprowadzili pomiędzy nas agenci żydowskiego wywiadu, chcą nas poróżnić. Jak widać częściowo im się to udało. Musiałem jakoś zareagować, nie byłem pewien na początku, czy to aby nie Pan wpisuje. Przepraszam za zamęt Panie Piotrze. Teraz, jak już mamy wiedzę o ich postępowaniu, będziemy silniejsi w Bogu i nie damy się już zmanipulować. Na swoim blogu próbuję rozwiązać problem nieautoryzowanych komentarzy, czyli tych podszywających się np pod Pana Panie Piotrze. Już niedługo będą wprowadzone filtry i będzie Pan mógł bezpiecznie publikować na mojej stronie.
ps Piesek podrapany za uchem i bardzo dziękuje Panu.
Pozdrawiam: Z Bogiem Panie Piotrze. — Ksiądz Jacek Międlar
Czas: 05/04/2017 at 10:29 Adres IP: [inny niż oba poprzednie]

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Podpis: Jacek Miedlar E-mail: –––[małpa] wp.pl Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl
Wiadomość: Proszę o kontak Panie Piotrze. Trzeba rowiązać nasz problem. Prowokacja zrobiła swoje i jesteśmy skłóceni. Czekam. Z Bogiem.
Czas: 04/04/2017 at 06:02 Adres IP: [inny niż w poprzednim mejlu od Niego] Adres URL formularza kontaktowego: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/ Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.
PB: W odpisałem, że nie gniewam się, takie życie patriotów. Podałem najważniejsze obecne zagrożenia osobiste i dla ruchu. Życzyłem powodzenia w dintojrii. W PS prosiłem o podrapanie pieska ode mnie 🙂 W osobnym mejlu zauważyłem, że numer IP jest inny niż poprzednio. W e-rozmowie w małym gronie z Ks. Międlarem zasygnalizowałem potrzebę opublikowania przez Niego, że zaszło nieporozumienie z powodu kreciej roboty służb i przydałoby się oficjalne oświadczenie od Niego, żeby nie było wątliwości.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ks. Międlar kazanie 1.4.2017 o przyjaźni

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jacek Międlar z adresu jacekmiedlar małpa wp.pl na skrzynkę Grypa666
Witryna internetowa: http://www.jacekmiedlar.pl  Wiadomość: Papug pl zainwestował w Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary.
Bardzo szybko zmienia Pan zdanie Panie Bein. Łatwo Panu oceniać z Kanady, nie żyje Pan w tej rzeczywistości.
Modlę się za Pana, bo pańskie wypowiedzi oprócz chaosu, wnoszą na mój blog zamęt i zgorszenie.
Proszę już nie publikować u mnie, pańskie posty będą usuwane. Z Bogiem.  Czas: 31/03/2017 at 14:43 Adres IP: 171.25.193.77

PB: Jeśli to Wy, Wielebny Ojcze Jacku.., To bardzo boli, co piszecie i jak mnie oceniacie. Od początku niezmieniłem motywu, sensu ani celu, bo w mym sercu to samo co od 1-go komentu u Was na forum. Nie wchodzę w byle jaką sprawę. Jesteście mi Ojcem choć moglibyście być synem. W UK chodzi o więcej niż Ojciec wnioskuje oficjalnie. Jesteście śmiertelnie zagrożeni, jeśli będziecie kontynuować ws. gangów „islamistów” — chodzi o koszer nostra. Ci ostatni są ostatnim i eksluzywnym ogniwem w łańcuchu dystrybucji „towaru”, a może i obsadzają te  „gangi”. O „islamskich” imamach z mosadu wiecie, zakładam. Ilu zaufanych doradców z ruchu narodowego podało podobnie Ojcu?

Nigdy nie potwierdziliście kanałem niezależnym, czy dostawałem niezrozumiałe, niebezpośrednie mejle od Was spod paru e-adresów, czy też były to neo-ubeckie prowokacje.
Udokumentowałem manipulacje neo-beckie „moimi” komentami u Was na forum. Bajzel i mętlik zrobili agenci, którzy zhakowali wejście do sterówki bloga Waszego. Czy czytaliście, Ojcze Jacku? A jeśli tak, to co Wam niepasuje w mej analizie?
Czy czytaliście mój tekst nt. Papug.pl i zrozumieliście tytuł? Chyba nie zakładacie, że Międlar w tytule jest gnidą neoubecką (Robert Brzoza) i naganiaczem (Cezary Graf)? Bo inaczej za nic zrozumieć nie mogę Ojca reakcji. A jeszcze mniej: czemu Ojcze weszliście do jaczejki Mamona Papug.pl?!
Ws. Papug.pl bronię Ojca i braci katolików (tak jak od 1-go komentu u Was na blogu)  przed prowokacją. Mam w tym doświadczenie. Wiem jak dziś działają służby.
Ponieważ nie mogę już być niczego pewien, nie wiem co czytacie ani kto Wam „doradza”, dla pełnego obrazu dla Was, Ojcze, wklejam poniżej pełną dokumentację tego, co się wydarzyło z „moimi” komentami u Was na forum. Macie zhakowany blog i nic na to nieporadzę. Musicie zapytać speca, jak wyczyścić, albo przenieść się na nowy blog z hasłem nie do zhakowania. Tamto zhakowali bardzo łatwo. Napisałem u siebie, co należy zrobić i już tam niewchodzę, bo dostaję od mosadu spam na skrzynkę mego bloga Grypa666, z subtelnym podtekstem zastraszającym, pokazującym, że to oni panują nad sytuacją w Waszych sprawach, Ojcze. I jeśli to Wy pod e-adresem, to jest stwierdzenie w trybie oznajmiającym, niestety, a nie przypuszczającym.
Mnie już ręce opadają, to jest ostatnia próba dotarcia do Was. Wzruszyliście ramionami na ofertę pomocy od Andrzeja Dziąby ws. wielgusowej, też w sytuacji szczucia przez dintojrę i neo-ubecję.  Osoby w cc. zaświadczą Ojcu o moim charakterze, skoro nie zdołaliście zrobić rozpoznania. Wstawiam naszą rozmowę na blog, dla dokumentacji — sprawa za poważna by machnąć ręką. Z Bogiem — Piotr Bein [wklejka — dokumentacja fałszowania na zhakowanym blogu Ks. Międlara + podsumowanie rozrób neo-ubecji w 3-kącie blogów Ks. Międlar – Grypa666 – Papug.pl]
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Anna Raźny: Czwarty raz proszę o skreślenie mnie z listy Pańskich adresatów.

Piotr Bein: Szanowna Pani Profesor [Anna Raźny]: kolejny raz — nie mam żadnej listy, yahoo automatem wpisuje e-adres na wywołane nazwisko czy nicka. Wywołałem Panią, bo jest Pani ważna dla Polskiej Racji Stanu i uważam Panią za tych najlepszych wśród katolików. Sprawa Ks. Międlara jest b. doniosła dla interesu narodowego — czy chce Pani żeby żydosłużby wygrały zmylając każdego? Proszę skontaktować się jeśli ma Pani możność, z Ks. Międlarem i powiedzieć mu prawdę o mnie. Widzi Pani nie wybieram, może Pani mieć pretensje za list do Putina i obnażenie posła Wrzodaka — ale taki jestem: sama prawda.

Romku [Kafel], proszę napisz do Pani Profesor, toż to co służby powyrabiały z nami, w głowie się niemieści!

Panie Pośle Wrzodak, proszę się wstawić u Ks. Międlara, on został totalnie skołowany, ma agentów w sterówce bloga, robią co chcą, wyrolują znowu ruch narodowy… Ostatecznie to nie ja Panu ukradłem własność intelektualną. Ma Pan dług wobec mnie i Andrzeja Szuberta.

Wstawiam na blog. Albo ja tu wariat albo…

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Andrzej Szubert: Patrz Piotrek – jacy kablarze są u Międlara. „Pogromca” straszy mnie więzieniem i po chamsku obraża:  Pan Szubert:A mimo to zwyrodniały Jahwe kazał ich tępić jak dzikie zwierzęta. Takiego psychopaty i zbrodniarza nie ma wśród Słowiańskich bogów. Nie było też ani jednego boga u Słowian straszącego wyznawców takimi karami i „dopustami” jak żydowski biblijny okrutnik Jahwe”

Tym samym zaliczył Pan wyczerpująco art. 196 kk. ma pan też dwa wyjścia: a) obwiesić się wystruganymi z kaczana kukurydzy i kartofla bożkami słowiańskimi i modlić się do nich waląc czołem w wyschnięte krowie łajno w miejscu publicznym;
b) Czekać na skutki zawiadomienia prokuratury o dzisiejszym pana „wyskoku”.
W wariancie (a) ma pan szanse na kontynuowanie swojej misji w szpitalu psychiatrycznym (pacjenci mogą się okazać wdzięcznymi neofitami).
W wariancie (b) zaś poherbatnikuje pan sobie, przekonując kolegów spod celi, że jeśli papieru toaletowego ulepią albo z kartofla wystrugają któregoś z pańskich bożków, to drzwi celi same się otworzą i kraty w celach odpadną ze ścian, zaś klawisze dostaną sraczki, którą przerwać będzie mogła tylko 7-dniowa libacja pod przewodnictwem Prokuratora Generalnego. A gdy nazwałem go kablem i gumowym uchem napisał: Bo tu są inni, którzy to zamierzają uczynić i ja tylko o tym poinformowałem pana. Ale dobrze, że pokazał pan, na co go stać.

Wokół Międlara skupiona jest sekta żydo-katolickich donosicieli i gumowych uszów. Judaszowe plemię, nadjordańscy kablarze, synajscy kapusie. Aleś sojusznika sobie wybrał…

PB: [Sorka za brak polskiej czcionki. Utracil/em ja/ nagle, tak jak serce dla Ks. Mie/dlara… Pamietasz Andrzej, jak katodebile insynuowali brak czcionki polskiej  jako dowut ze Bein koczowniczy wruk narodu?

O qrca! wlasnie utracilem kopiuj-wklejaj. Przylezli mi ze sterowki Ks. Mie/dlara? Albo to nie on @wp.pl tylko neo-ubek puszczajacy ba/ki niewygodnym dla zydobanksterii. Robi sie ciekawie… Czy dostaliscie podobne u siebie?
Qrca naste/pne: utracil/em zdolnos/c/ formatowania. Co po tym — samobo/jstwo „sie/”? :)))   ]Zawsze na takim forum jest „prowadzacy”: katodebilna pszyzwoitka, agent skundlonego Watykanu lub gnida neo-ubecka — na jedno wychodzi. Kalka parafijnej zaleznosci bezmozgowcow od „pasterza”.  Odpisz mu, z/eby se paragrafa w dupe papugi wetkal/. Przy okazji pozdro/w ode mnie katolaczke od przyros/nie/tych dup: „Bein pozdrawia: Zostan/ w pokoju siostro w Chrystusie… z dupa/ przyros/nie/ta/ do kanapy buhaha””Pogromcy” to niestety tragedia katolicka narzucona narodowi… Na szczęście katodebili jest mniejszość wśród mniejszości katolickiej w Polin (25% narodu praktykuje, bierze sakrament co niedziela?). Mojej żony katoliczki nienazwałbym katodebilką, katolaczką ani katolicznicką (choć czasem mnie psycho-katuje :))) Tez/ stracil/a serce dla Ks. Mie/dlara…Macie Ojcze coraz bardziej mamucie zadanie narodowe… Chcialem pomo/c, nie tylko ja na liscie, teraz be/dzie trudniej. Dzie/kuje/ za modlitwe/ — wolę ludzi sprawiedliwych, co najpierw się do Boga o rozum swój pomodlą. Dokładnie dlatego, że niemieszkamy w Polin, mamy lepsze o tamtejszym burdelu pojęcie. Koczownicze służby zaszczepily Polakom nienawisc tubylca-Polonus, a Ojciec się podkłada. Bywalem w Polin do 6 miesiecy na rok, zanim straciłem serca dla rodaków przez ich podłość, hipokryzję, ożydzanie mnie i okradanie (najlepszy szkolny przyjaciel nie zwrócił sporej pożyczki, wypiął sie, zignorowal, zostawil bez środkow jakie mialy byc na emeryture i pomoc dzieciom, wnukom). W Kanadzie spędzam większosc czasu śledząc wydarzenia w Polsce i globalne, jakie wpływają na wszystkie narody.  Kto tu ignorant, Ojcze Jacku? Pomódlcie się o Łaskę pokorności…
Gdy zasygnalizowałem załganego neo-ubeka, naciągacza do Mamona i przestępcę wg prawa kanadyjskiego, Roberta Brzozę w zespole Papug.pl, „Pogromca” skomentował: „Czy Pan Brzoza potwierdza zarzuty?”. Odparłem: „Czy „ławnik” Pogromca zapoznał się z zarzutami przed wołaniem oskarżonego? Pogadamy za tydzień, zakładając jesteś bystry i szybko czytasz.” Treść przybliżona, bo mnie zablokowali i nie mam ochoty wchodzić do jamy chamów katolicznickich u Mamona.
Ks. Międlar nie steruje celowo katodebilami. Oni są produktem wielowiekowego procesu manipulacji i prania mózgów Słowianom przez wrogów narodu. Wczoraj u Chojeckiego, pastora chrześcijan syjonistycznych sekta Polin, dowiedzieliśmy się, że Ks. Międlar powyrzucał z pejsbóka wszawe komenty na Olszan/skiego. Ska/d wiedzial, czy one od rusofobicznych katodebili, w-szawskich sajan, mosiadziakow w Tel Awiwie czy neoubeckich agenciur z jego sterowki?

Dygresja: Ojcze Jacku Narodowcze, czemu korzystacie z parszywych żydłackich „soc-sieci”? Tam wymanipulują MILIONY Polaków — vide Wiosna „Arabska”, majdany, zalew miglancki jewrosojuza… Skoro niepotrafiliście zapanować nad sterówką bloga, jak zapanujecie nad zmyłkami pejsbókowymi? Bóg niepomaga tym, co sami sobie pomóc nie chcą.

Wsjech djewuszek nie peierej..sz no paprobować nada, Andrzeju — takie przykazanie w chrześcijaństwie. Czasowo straciłem serce dla Ojca Jacka. Domagam się od Ks. Międlara  wyczyszczenia swego forum ze ścierwa mosiadowo-neoubeckiego pod moją facjatą (kato-zjeby typu sw. Josele z Boguchwaly zrobia z tego dowut na „zydzim” Beina, w ramach zajec w Tworkach). Następnie domagam sie publicznych przeprosin za oszczerstwo, które upubliczniłem. Serce moje pozostanie dlań martwe, aż kapłan Międlar wyrwie się z jamy Mamona na Papug.pl… zmieni retoryki, bym sie czul Polakiem we wlasnej Ojczynie, a nie przybłęda na łasce katodebili w Polin.
To też na blog idzie.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Wiesława-Vismaya: Meczą mnie już wszystkie te dyskusje na necie … i cóż z tego …. pitu, pitu od rana do nocy a świat i tak po równi pochyłej się stacza coraz mocniej ….

A Polaków jak nie załatwią ich wrogowie, to się wykończą sami miedzy sobą … własną głupotą, dziś jedni czekają na zbawienie przez Jezusa Chrystusa, który ma zawitać do nich zaraz po wielkiej nocy … a inni oczekują drugiego przyjścia Peruna … bo i takie czytam brednie ….
i czas najwyższy wiedzieć, każdy system może operować na tyle na ile pozwoli mu głupota ludzi ….  i tu nie trzeba udowodniać, wystarczy otworzyć net i poczytać te wszystkie bzdury jakie ludzie produkują … i oczywiście każdy uważa się za mędrca ….
to Polak Polakowi wbija najczęściej nóż w plecy, a później aj, waj, cwaj, żyd mnie okaleczył….to nie żyd tylko twoja własna głupota! Żyd tylko to wykorzystuje!
Zawsze powtarzam, Panie Boże broń mnie przed moimi przyjaciółmi, przed wrogami sama się obronię ….
dlaczego tak mówię: bo własne Polacy-moi rodacy, bracia po kądzieli wbili mi tych noży w plecy najwięcej!
Ale ja mam nad nimi jedną wielką przewagę: NIE SPRZEDAŁAM ŻADNEGO  CZŁOWIEKA … nie znajdzie nikt mojego nazwiska w aktach szpicli tak samo jak członków mojej rodziny … można nawet szukać do 7-go pokolenia … i życzę  tym co mnie obrażają, od żydów, hazbar i ludobójców wyzywają powodzenia! Mnie z wami na tej liście NIE MA!
Pozdrawiam myślących i mądrych …
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Józef Bizoń: No tak. Jak ktoś nie podda się pod sterowniczą kuratelę wielce zasłużonego Piotra Beina, który ma misję – jak to sam onegdaj stwierdził, to mu uszyjem gębę – i rozpowszechnim na cały świat, że jest neo-ubecją, mosadziakiem itp. (do wyboru), albo że został mimi (neo-ubecją, mosadziakiem itp) otoczony) i w ten sposób zrobim gościowi smród eliminujący go z oddziaływania na szersze kręgi społeczeństwa – tak jak to ma teraz miejsce w wkonaniu Beina z ks. Międlarem, to taki specyficzny rodzaj nagonki na ks. Międlara,
który cyklicznie będzie się powtarzał, bo misja. Wielce troskliwy panie Bein! Pan się odwal od ks. Międzlara!

PB: Taki analityczny, taki składankowy, taki skrupulatny… Wskaż, nikczemniku, która dokumentacja ci nieleży.

Możesz zwertfikować na blogu Ks. Międlara wszystkie podróbki „komentów”, które stoją bez oczekuje na zatwierdzenie (widoczne tylko dla „nadawcy”wg e-adresu i dla admina). Masz tu okazję wykazać się swą ekspertyzą informatyka, obnażacza załganych agenturalnych „żydów” na misji. Jeśli udowodnisz me oszustwo czy manipulkę w mym zestawieniu agenturalnego matactwa komentami u Ks. Międlara, rezygnuję z pracy dla Polskiej Racji Stanu, odetchnieszod prześladowcy, o zniesiene szlabanu wniesiesz do Ambasady Kanady.  Wstawiam na blog.

†††††††††††††††††††††††

Rozmowy z Polonią

PB: Vancouver Canada Grypa666.wordpress.com PiotrBein.wordpress.com

Ms. Ambassador Polska, lovely CV = życiorys. I share with my readers under „Rozmowy z Polonią” here.

As to liveability, I know Poland from the other, less glossy side: the apparent wealth is not for the majority– see my blog, if you can wade through Polish. — Buźka

On Monday, April 3, 2017 5:25 PM, Barbara Nowak:

I speak a little Polish. I’d love to learn though. What town do you live in and what country please?  I can sing and dance in Polish and that took a lot of soul searching to find and recognize my Polish identity. In the USA, we were taught to put Europe behind us and forget it for the most part. Coming from a family of 15, there was no chance of ever having the money to go back.

Here’s a video of me singing in Las Vegas of all places. I literally boosted up the image of Poland and my new found Polish Pride about 1999 when I lived in a skyscraper downtown Chicago Magnificent Mile. I was in a Polish Constitution Parade, on Lake Michigan street. I was amazed there were four Polish men on horses. They had costumes on for the Knights of Columbus. As they led the parade, they had a huge banner across . . . “Polish Pride!” I was shocked but happy. I finally found my heritage, history, ancestry, and pride instead of shame. (too many dumb Polak jokes, but Mama would teach me, Barbara, “You are smart and you are intelligent.” I never knew why she would remind of that until I realize this defamation on us for over 120 years!
I impersonate or give tributes to 258 characters and sew and design the costumes, hats, headpieces, props, myself. A Hobby I picked up at a college Chicago.
This song is by Lil’ Wally Jagellio the Polka King of the world. 1968, first man to be elected in Polka Hall of fame. He gave me letter saying I could use him for a reference any time. He was angry though because when it was the Polish people’s turn to become popular in Music they passed us by for Motown. He wrote 3000 songs and one for the Polish Pope he performed at Vatican and for the Chicago White Sox.
This particular polka is 11 minutes long. I knew Chicago would love it but was surprised Las Vegas loved it also. I designed the flowered headpiece and skirt and hoop skirt to go with it. I bought a new accordion for a prop. I don’t play but Brother Eddie played the accordion, harmonica, guitar, and cut a CD besides being an English teacher and writing plays. I also performed this song in a play here in Missouri, USA. Lil Wally wrote it in 3 languages: English, Polish, French. When I first began to concentrate on Polish singing and dancing on karaoke stages, Poland was the poorest economy I was told in Europe. Now 18 years later, I read Poland is the most industrious of all of Europe! Also below is a video one of my 52 nieces and nephews made. He works at American Embassy Gdynia, straight A student, and was promoted to Principal. He’s going for his PhD. Even with the highest grades, no one would hire him. There’s a lot of that going around. Reminds me of the Katyn massacre murdering the brightest, smartest, most spiritual, even 1/2 of the officers of the army so Poland couldn’t resist. Communists (Jew-led) commit the crime, but blamed the Germans. If you like I could buy you a copy and send it to you. I have sent out many to show the suffering of the Polish people. A female Polish author once wrote to kill off the best of the men of a ethnicity is genocide. “Gene-ocide.” Our Genes.
The youtube below mine was made by nephew. Gdynia, paid him $800 and he will do a second. You can see his picture at 46 seconds. Barbara Ann Kopaczewski. (In my 1,000 year study of Poland I discovered those ending with “ski” at the end are royalty.) Please share with your friend if you like it.
 On Monday, April 3, 2017 3:01 PM, Piotr Bein:

7.       Foreigners can invest in this country, but it must be an amount at least equal to 40,000 times the daily minimum wage.

correction: …at least 1 million times 1 thousand DIVIDED by the minimum hourly wage 
pb

†††††††††††††††††††††††

Rozmowy z Polakami

Andrzej Szubert: […] Bezmyślne i ślepe żydożerstwo („antysemityzm”) w wykonaniu nie tylko Cichockiego, Łowiczanek, p. Trzcińskiej, ale wielu innych durnych publicystów jest szkodliwe z różnych powodów. Dodam w tym miejscu, że wściekłe żydożerstwo i nawoływania do wypędzenia z katolickich krajów Żydów (także z Polski) przez fundamentalistów katolickich (także polskojęzycznych) tak naprawdę jest konfliktem o podłożu prestiżowym. Jak wiemy ortodoksyjni żydzi nadal tylko siebie uważają za jedyny na świecie „naród wybrany”. Wścieka to fundamentalistów katolickich, którzy z kolei tylko siebie uważają za „nowy naród wybrany”. I dlatego chcą wypędzić (albo „nawrócić”) ż/Żydów, aby pozbyć się rywali do miana „narodu wybranego”. O to przede wszystkim chodzi w wściekłej antyżydowskiej nagonce fundamentalistów katolickich.

Wściekłe żydożerstwo szkodliwe jest nie tylko dlatego, że daje potężnym żydo-mediom „argument” na rzekomy polski biologiczny „antysemityzm” i skutkuje wściekłą nagonką na Polaków. Której niszowe blogi jak nasze nie są w stanie skutecznie przeciwdziałać.

Wściekłe żydożerstwo jeszcze bardziej szkodliwe jest z innego powodu. Zwalając winę za wszystkie klęski i niepowodzena w naszej historii i współczesności na Żydów uwalniamy się od konieczności uderzenia się we własne piersi. Bo nie jest tak, że jesteśmy narodem wspaniałym, wielkim, i gdyby tylko nie te wredne żydy, bylibyśmy mocarstwem. Mamy ogrom narodowych wad, odziedziczonych i po szlachcie (warcholstwo, prywata), i po chłopach (byle jaka praca na nie swojej ziemi). Szlacheckie warcholstwo widać było w II RP, gdy w latach 1919 -1926 było aż 14 premierów, a kolejne rządy szybciej upadały niż powstawały. Za sanacji rządy byłu już trwalsze, ale tylko dlatego, że sanacja była faszystowska i dyktatorska. A jednym z pierwszych dekretów żydo-sanacji było zrzeczenie się przez sanacyjny rząd wyłącznego prawa do kreacji i emisji pieniądza na rzecz akurat sprywatyzowanego (oddanego żydowskim banksterom) NBP.

Chłopskie nieróbstwo na nieswoim widać zaś było w czasach PRL – kto z nas nie pamięta hasła: „czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy”. Wszyscy wtedy narzekali na buble i towary o niskiej jakości w sklepach. A kto je produkował? Kto robił te buble? Ci co narzekali – Polacy. Brakoróbstwo, niedbałość, bumelanctwo, zero poszanowania dla majątku państwowego (przecież to nie moje) i ciągłe narzekanie na władze, że tego czy tamtego nie ma w sklepach – to było wtedy powszechne. PRL byłaby o wiele bogatsza, gdyby wszyscy na państwowych posadach pracowali rzetelnie. Tylko komu chciało się rzetelnie i wydajnie robię „na komunę”? Choć byli i tacy – ale nie stanowili większości.

To, że Polska jest w katastrofalnej sytuacji zawdzięczamy przede wszystkim własnej głupocie. Manipulowali nami kto jak chciał – kościół, jezuici, żydowskie przechrzty wśród szlachty i kleru, żydo-sanacja, żydo-RWE, żydo-opozycja, Popiełuszki, Bolki, Michniki. I to Polacy wybierali po transformacji Bolków, Stolzmanów, Tusków, Kalksteinów, Buluw i Dódów. I to Polacy większościowo byli przeciwko PRL – jedynym polskim państwie troszczącym się jako tako o byt i bezpieczeństwo socjalne szarego robola.

Mamy wiele do zrobienia przede wszystkim z samymi sobą. Jeśli chcemy, aby Polska powstała kiedykolwiek z upadku, musimy najpierw rzetelnie przeanalizować przyczyny tego upadku (w pierwszej kolejności własne wady), a następnie rzetelnie pracować nad ich usunięciem. Bez organicznej pracy nad naszymi wadami nie osiągniemy nic i nigdy. Gdyby nagle dzisiaj za sprawą czarodziejskiej różdżki zniknął żydowski okupant i cały zachodni żydo-banksteryzm, Polska pogrążyłaby się w chaosie. Mielibyśmy tysiące partyjek i rónych organizacji, a jeszcze więcej samozwańczych wodzów – i każdy chciałby wszystko robić inaczej i po swojemu.

Nad tym należy pracować… Ale jeśli będziemy wszelką winę zwałać na Żydów, to nawet gdy pojawi się korzystny moment w historii i tak go zmarnujemy. Tak jak zmarnowali Polacy 1918 rok i odzyskanie niepodległości. I jak zmarnowali PRL. Chyba Słowacki, o ile dobrze pamiętam, napisał, że jesteśmy wspaniałym narodem i fatalnym społeczeństwem. Jako naród potrafimy bohatersko walczyć na straconych barykadach i oddawać życie za kraj. Ale gdy ucichną wojenne werble i armaty, gdy trzeba solidnie i rzetelnie pracować DLA KRAJU, jako społeczeństwo nagle stajemy się bandą warchołów zajętych sejmikowaniem i prywatą (mentalność szlachecka), nierobów i kombinatorów (mentalność chłopa pańszczyźnianego) lub pasożytów żerujących na państwie (mentalność kleru).

Nad tym należy pracować… A nie tylko szczuć na Żyda…

PB: Panie Zdzisławie [b. pośle Jankowski, który popiera program polityczny Cichockiego], Policja RCMP nie daje szlabanu za błahostki. Gdyby Trzcińska była w gronie ożydzaczy i zjebów szwadronowych nieco ponad rok temu u Maruchy, miałaby takiż szlaban. RCMP nie spuściło szlabanów z powodów „etnicznych”. Wywaliło mnie z posterunku, bo na pytanie czy jestem ż/Żydem, odpowiedziałem przecząco. Gdy puknęli się znacząco na me próby zrelacjonowania, musiałem przetłumaczyć próbkę ekstremistycznych tekstów Cichockiego. E-wódz Tadeusz Cichocki — na dywanik!
Próbkę poczytali, podali do tłumacza własnego  przed abrabotką u speców od ekstremizmu (temat czuły w wielonarodowej Kanadzie), terroryzmu (jełopy ożydzili mnie w czasie fałszywych flag Hebdo we Francji) i e-zbrodni (e-mobbing obliczony na miliony odsłon). Trzecia wizyta na posterunku to wręczenie numeru sprawy, tzn. dostała biegu wykonawczego w systemie wymiaru sprawiedliwości, oraz polecenie założenia kamer (czego im robić niewolno na prywatnej posesji). Obiecali wzmocnić patrole w dzielnicy. Skojarzyli z atakami fizycznymi na moją posesję i na moją serbską parafię w Vancouver — neo-ustasze i/lub neo-banderowcy.

Najgorsza ze zbrodni jest zdrada Narodu i współpraca z wrogiem — Trzcińska i podobni właśnie to robią, podkładając się pod agenturalny „antysemityzm”.

Polacy muszą wiedzieć, ze prezydenci, premierzy i większość posłów,  wywodzący się z żydowskich nacji — Posłowie itp. elity muszą wiedzieć:
1. Żydłactfo z powodzeniem zinfiltrowało gojowskie społeczeństwa Europy bodajże od XVII w. bez ww. wymienionych odpowiedników u władzy. Mogli wtedy, potrafią i dziś.
2. Nie tylko wywodzący się z ww. nacji.
3. Poseł Zdzisław Jankowski ma 55% szansy na haplogrupę chazarską we krwi. Czy dlatego nie jest pan w KneSSejmie?
 
Ludzie, pitolicie tu, wymączacie siem na marginalne temata. Który napisał do żydłackiej jamy dintojry Polin w obronie Andrzeja Dziąby, hę?
W bambuko was ludziofcuf robią ż-suszpy — patrz przypadek Ks. Międlara: wleźli mu do sterówki bloga, mętlik i zgorszenie zrobili podrabiając komenty jako „moje”, a Ks. Międlar przekonany, że to ja go nagle zdradziłem.  Wstąpiłem na jego blog po zatrzymaniu go przez ż-suszpy UK, by pomóc. Tak to zrozumiał, bo zgorzkniały przysłał mi mejla, że się nagle odwróciłem o 180 st. — patrz Rozmowa z Ks. Międlarem. Tysiące narodowców za Ks. Międlarem, od 25 marca br. niezauważyły, ani nie pomogły Ks. Międlarowi usunąć problemu!!!
 
Jak wy chcecie cokolwiek tworzyć, skoro pojęcia nie macie o przeciwniku? GroŻenie kciukiem w bucie  musi co bawi ż-suszpy. Powyłapują was z łóżek i zakiblują jak Dra Piskorskiego. Na razie jesteście co najwyżej przyczyną tarzania się ich ze śmiechu.

Szans niewidzę, nawet gdybyście powyłapywali żydłactwo i zamknęli miliony szabas gojów, którzy z miejsca zajęliby wytworzoną próżnię władzy. Żydłacka władza emanuje globalnie z instytucji gojów. Jakakolwiek rebelia w Polin spotka się z b. zdecydowaną ż-reakcją z zewnątrz. Putin nie daje rady, a wy dacie!? Ponad 300 mln Amerykanów zrobili w konia z Trumpem, a wam rady nie dadzą?

Pani Trzcińska [która płodzi klasycznie antysemickie agitki, onanizuje się programami Cichockiego jak Łowi(e)ckie Siostrzyczki], stawia pani Andrzeja Szuberta w pozycji chwalebnej dla zwierzęcej antysemitki. Nieuratują pani odnośniki naukowe ani „uzasadnienia” grafiką a la Józek Bizoń. Cytaty wyciągane z podtekstu zaprowadzą w łapy dintojri. Ulicki-Rek przekiblował parę lat w Australii, pani go zapyta za co.
Nie zdoła pani Szubertowi ująć niesmaku i oburzenia, jakie podziela co do idiotycznych nagonek na żyda, w jakich bierze pani udział coraz bliżej kryminału. A może odwrotnie, potrzebują panią żydłackie suszpy i hasbara, żeby pielęgnować  klasyczny antysemityzm, postawić polactfo na fałszywej barykadzie ze strzałką „Beinowie, Szubertowie, Zigmanowe…”.  Czy skojarzy pani, gdy zaostrzy się globalna nagonka na „Polaków-antysemitów”? Wpycha pani unym dowody… do którego pokolenia będzieta kref badać? Aż 55 % Polaków ma haplogrupę chazarską we krwi. Taka szansa, że pani jest pochodzenia chazarskiego. Czy szwadrony Cichockiego odwiedzą panią z probówką? Zabiją 55% Polaków? Pewnikiem gawiedź polacka, do jakiej trafiają cichockie i trzcińskie charyzmatyki, rzuci się w „sanacji odżydzającej” na takich:
Jest pani qrvą neo-ubecji, podpina się pod famę Szuberta, a on takie dziwki ma w najgłębszym zakątku dupy.
Najbardziej RCMP zainteresował Cichocki; takie teksty jak u pani, ani grzeją ani ziębią ich, bo Żydzi z powodzeniem pozywają tu …i po ptokach. Mnie powinni byli naście razy pozwać, a nie mają za co. Piszę o  zbrodniach ŻYDŁACTFA, w wielu dziedzinach, tyle że nie antysemicko. Od dawna mam poparcie swego gojowskiego antyżydłacyzmu u porządnych Żydów: Jon Christopher Bjerknes, Nataniel Kapner, Kaeren Parker, Henry Makow, Norman Finkelstein… Gdy żydłactfo pozwie mnie, a kurwa Trzcińska klaskać będzie, oni się wstawią za mną.
Prawo anty-antysemickie w Polin to pestka w porównaniu z kanadyjskim. Gdybym tak durnie się wychylił jak klub cichocki, kiblowałbym kilka lat. Obojętne mi już, że pani i podobni do ciupy dobijacie się. Jako Polak niepozwolę, byście szkodzili całemu narodowi polskiemu. Uczuliłem panią niecały rok temu, robię to ponownie, bo nie jej wina, że Bóg rozumu pożałował. Do Pani Krystyny Trzcińskiej, Der Stürmer, filia W-szawa, Polin
Co do kuldury wyrazu. Pani pisze kulduralnie, lecz obraża inteligencję. Protestuję! buhaha
Sprawa bardzo poważna, wstawiam na blog.
Prosorze Korab-Ka[rpowicz, który potępił program Cichockiego, ale domaga się przywództwa przez wykształconych], proszę podać wykształciuhuf w obecnych waadzah, którzy dbaliby o Polską Rację Stanu.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kulturzentrum/tejkowski.jpgOn Monday, April 3, 2017 7:41 AM, S.Kosiewski <skosiewski@gmail.com> wrote:

PB: skurwiel Tejkowski okradł Panią  Otylię Zigman z Chicago na 50 tys. $ — pan Kosiewski opisze to draństwo?

Andrzej Szubert: Tejkowskiego i Kosiewskiego spuszczam od razu do kanalizacji nie zaglądając na ich wypociny. Tobie radzę to samo.

PB: Tejkosia mam w najgłebszych zakamarkach dupy od czasu okradzenia Otylki — to zjudaizowana gnida „słowiańska”. Kosiewski porusza wiele słusznych spraw, tylko format przekazu ma badziewny, oczopląsu ludzie dostają, spuszczają do klozetu zanim dokończą 1-szy tytuł.

Andrzej Szubert: Ja już chyba ze dwa lata temu pisałem p. Otylli, że Tejkowskiemu należy wytoczyć proces. Tyle, że musi tym zająć się ktoś na miejscu, w Polsce i z pomocą prawnika/adwokata. To jest jedyna droga aby złodziejaszek pieniądze oddał. Sam naciskałem go wielokrotnie, ale nie odpowiadał. Od wtedy jego propagandowe bumagi spuszczam do ścieków.

A co się tyczy Kosiewskiego – linki do niego podrzucano mi już 4-5 lat temu. Po przesłuchaniu jego 2-3 felietonów i jego zacząłem spuszczać do ścieków. Zaślepiony antykomuch, cały okres PRL i wszystkie nawet te dobre dokonania Gomułki czy Gierka potępia w czambuł propagując fundamentalistyczny katolicyzm. Dla niego Polska musi być albo katolicka, przybita do rzymskiej szubienicy, albo żadna. To typowy przypadek  bogo-ojczyźniano pseudopatriotycznego fundamentalisty, który patriotyzm myli z katolicyzmem.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

rafal said WIRTUALNA POLSKA TO HITLEROWSKI PORTAL KTÓRY BLOKUJE KONTA POLAKOM ! ! ! ! ! ! ! !

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

LM said Kto to jest Pan Robert Brzoza? Nie znam. Kto to jest Pan Piotr, autor tego blogu-portalu? Nie znam. O co chodzi w tym konflkcie, w którym dominuje slang więzienny?

W ramach poprawek do Konstytucji USA(wordpress.com jest w USA)wolność słowa jest bardzo ważna.Bardzo dobrze. Z kolei publiczne,trywialne „reakcje” nawet w google,w wordpress.com,są odrzucane w regulaminie wordpress.com,google,facebook.

Przeczytałem, przez przypadek i jestem zaskoczony,pozytwynie,wpisami na tym blogu,na tej stronie.Będę polecać ale nie rozumiem,reakcji właścicieli w/w wpisie o konflikcie prawnym.Przecież żadna z w/w stron,autorów,w tym również autor tego blogu nie protetsują przeciw Apartheidowi w Polsce,od 1989 do dzisiaj.

Czy los Polski,państwa nie interesuje?Przecież następne pokolenie w Polsce,jest traktowane jak murzyni w ex-RPA.

Co się dzieje na „niezależnych portalach” bez dotacji, poza Polską? Dlaczego media w Polsce z dotacjami ,milczą na temat apartheidu w Polsce? Pozdrawiam.Marek Lipski.

PB:  Nie zna Pan i niepozna, jeśli nie poczyta w podanych linkach,. Niestety nie ma lekko, trza się narobić żeby zrozumieć nawet takie badziewie.
A co gadać o „Aparheidzie”! Toż to główny temat moich obu blogów,od 2010!!!
Językwięzienny: a jaki ma być u recydywistów? :)))

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

globaluss33 said KAPLANI NAJWYZSI ze starego i nowego testamentu!! doszli do wniosku! ze nie da sie tak szybko i latwo zredukowac medialnie oglopione bydlo podatkowe wedlug starych metod tj wojny czy rewolucje!!,….postanowili ze beda nas redukowac na sprawdzony sposob jaki dokonali na Indianach w obu amerykach!!. Wowczas misjonarze i inni filantropi i darczyncy wzglednie organizacje pozarzadowe:) „milujacy poko”j 🙂 itp rozdawali alkochol ,koce spiwory skarzone holera tyfusem i syfilisem mordowanie bizonow miljonami w okresie ich wedrowek . Obecnie ….rozsypuja z samolotow miljony!! ton metali ciarzkich i przeoznych trujacych chemikalji …a robia to …nocami ! plus ..wdrazaja obowiazkowe wstrzyknieca niemowleta az …10 szczepionek w pierwszym roku zycia!.Nastepnie likwidacja ujec wody zrodlanej i ich globalna „prywatyzacja”,,,,, ani Hitler ani Stalin nie mieli odwagi tak masowo i bezwzglednie usmiercac potomstwo slowianskie!. No ale!!! z mas medjow!!! globalnych wiemy na szczescie 🙂 ze ten globalny holokaust bialej rasy jest dzielem Putina,Iranu ,Korei polnocnej ,Chinczykow i soltysa z jedwabnego:)

PB: :)) podoba mi się twój język i blog, koment wstawiam u siebie

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

PB: gratuluję Robercikowi :))) to było do przewidzenia, ADL Polin za chude w uszach albo swego nie rusza… w kazdym razie „wiarygodnosci” se nadales u polactfa durnego, wychodzisz czysty jak gnida wyszorowana dziegciem   :)))

Szubert przegral powazniejsze sprawy bo to twoja neo-ubecja  rzadzi w dintojri
Beina zabili ale ucikł czeczencowi :))) no to mu antyzydlackie referata gotowe do publikacji zniszczyli…

Andrzej Dziaba ukrywa sie w Puszczy Bialorus… znaczy bialowiejskiej, scigany ale „nie” scigany za 17 spraw zalganych jak ty
wiec z czego radosc tfa?
sprawa banalna, setki blogerow pisza o Judeopolonii, np. Bein nascie razy, wsadzil to tysz w referata naukowe w jezykach obu narodow i poszly w swiat… i co?  tylko uzyteczne durnie i gnidy neo-ubeckie brzozowo-wiechciowe nabraly sie na agit-porno Staszewskiego, syna zydoubeckiego stalinowskiego propagandysty
sie tak nieciesz, bo moj mecenas jeszcze zadnej sprawy nieprzegral buhaha uwielbia tasmociagi branzowo-srodowiskowe… nie bedziesz mial kiedy ani na czym powiadomic o „wygranej” LOL

dzieki za linka, do mosiadowej neo-ubecji nie wchodze, dzis przyslali mi mejlem robala co mi pożera edytora poczty jewhoo — z wscieklosci ze nie dali rady wlamac sie na moj blog, totez zostali na blogu Ks. Miedlara gdzie w twoim zalganym stylu pofalszowali moje komenty odurniajac Ksiedza az do ‚suspendy’ Beina na forum bloga Miedlara

ale czelnosc masz, przesraszylem sie srasznie, ze „bezpodstawnie szkalowalem” buhaha
jolopie „polski”, szkalowanie z definicji jest bezpodstawne, myslalem ze wiesz buhaha
masz pacanie wykaz gnid sobie podobnych na Pralnia — jeszczes niewidzial? „cierpliwosci” to ci do konca zycia wystarczy… zauwazył Bizoń za późno: Bein pamie/tliwy LOL
pozdrovka dla kolesiów mamońskich u papug.pl no i dla srodowiska rzecz jasna LOL LOL LOL
zapomniałem… czy widziałeś jak fama tfa i tfoich błyskawicznie się niesie, dościgłeś Międlara :))) Górski obiecał uwzględnić w uchu prezesa buhaha PS czy to nieciekawe, że samodzielny mejl bez gnidowego połączenia wolny jest od robalowych problemów, dziś zaszczepionych mi na jewhoo?

Robert Brzoza: Witam. Panie Bein i Panie Szubert: Wiem, że Pan Bein wypisuje po redakcjach tam gdzie publikuję, oszczercze teksty na mój temat. Bardzo proszę tego zaniechać. Wygrałem pierwsze starcie z Otwartą Rzeczpospolitą, która szykanuje mnie za artykuł o Judeopolonii. Na stronie umieściłem w dziale „Procesy z robertbrzoza.pl” aktualne sprawy sądowe. W tym artykule są ostanie popisy obu panów, którzy szkaluję nie tylko mnie ale wiele portali. Na dole artykułu umieściłem wypowiedzi obu panów. Panie Bein i Szubert, Bardzo proszę nie szkalować mojej osoby. Cierpliwość ma swoje granice…  Bardzo proszę wszystkie osoby, które szkalowali, obrażali i wyzywali panowie Bein i Szubert o zgłaszanie się do mnie z dokumentacją. Dokumentem jest otrzymana wiadomość email. Serdecznie Pozdrawiam — Robert Brzoza

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! Porażające i przerażające. Na razie przeczytałem pobieżnie, ale zrobię to gruntownie. Gratuluję Panu za udział w opracowaniu. Pozdrawiam.

PB: Jest Pan b. miły :))) Toż to wisi po polsku od ok. 2010 u mnie na blogu, b. nieliczni patryjoci raczyli prawidłowo reprodukować na swoich platformach. Za to ożydzania i podpinań pod neo-ubeckie akcje mam zadość — kompletni polaccy idioci. Musiałem tłumaczenie końmi wyciągać od woluntariuszy przez parę lat! – tyle co mi zabrało zbadać sprawę i napisać oryginał w angielskim!!!

„Udział” mówi Pan LOL Najpierw Prof. Scherrera (dyrektor International Comparative Genocide Research Project na U. Hiroszima) za kudły ciągnąłem, by przekonał się do włączenia tematu w swej monumentalnej monografii nt. ludobójstwa XX i XXI w. Prawdopodobnie mosad ubił go w katastrofie MH17 nad Donbasem; latał regularnie Amsterdam- Kuala Lumpur, gdzie miał niezażydłacone wydawnictwo i ludzi do trybunałów ludowych itp. na żydłactfo.
…Następnie za kutasy Polaków końmi ciągnąć, by dołączyli do opracowania, w temacie którego byłem b. słaby. Żadne prosory Nowaki, Koraby-Karpowicze się nie zgłosiły (bo robota za frajer?). Tylko Dr Pągowski z Kanady, zamerykanzowany Polonus Jan Peczkis  i Polonus Wojciech Właźliński, który od paru lat zrobił mnie „żydem” nie wiem czemu.
Ch_j wam w d_pę, „rodacy”. Nie macie już Polski i nie dacie rady Jej wskrzesić, kurewskim lenistwem i denną durnotą przegapiliście wszystkie ostatnie okazje, dobiliście najlepszych. Teraz macie mosiadziaków i neo-ubecję, nawet w mózgu Ks. Międlara. Ja już nie będę się za was produkował — nie te lata, oczy wypalone kompem.
Co do opracowania, nie jest moje  w wersji z Klubu Yntylygentuf Polskich. Ci użyteczni kretyni powstawiali grafikę, za którą teraz beknę (nawoływanie do nienawiści… dowód: interpretacje przez inteligenckie buhaha elity polskie), mosiadziaki siedzą mi na karku na Grypa666, blogu Ks.Międlara i Papug.pl
jeszcze raz; ch_j wam w d_pę, idę do wdzięczniejszego zajęcia: beton kuć w piwnicy, którą mi Bóg podtopił za zadawanie się z rodakami :)))
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Edward Maciejczyk: Nadeszła pora na jezdę Słowiańskim T-90😎

Inwestować należy jedynie w modzież ze Słowiańskimi Korzeniami, przywracając Polski Raj sprzed Krzyżackiej Inwazji. Na kolanach nikt daleko nie zajdzie a Azjatycki Gnom nie może okupować Europy w nieskończoność.

Polska musi wyjść ze Średniowiecza i dojżeć do Słowiańszczyzny.opartej na władzy Ojcowskiej.
Europa to Biały, Słowiański Kontynent który pedały w czarnych sukienkach przy pomocy żydowskich bajek wytrzepanych z parchatych kutasów, zamieniają w multikulti szambo od czasu inwazji sekciarzy Imperium Rzymskiego.
Pogłębiajcie wiedzę stare pryki i dewotki w drodze do Lucyfera Jahwe bo po śmierci zamiast żydowskiego „raju” zobaczycie środkowy palec Żyda. Dojdźicie do tego co Polska Młodzież już dawno odkryła i wdraża w nową historię Europy wracającą do korzeni Białej Cywilizacji. Przekazujcie pieniądze na rekonstrukcję Słowiańszczyzny i odbudowę Polskiego Ducha Narodowego. Nie upajajcie młodych Polaków żydowskimi truciznami wytrzepanymi z koszernych kutasów, tylko pozwólcie na Suwerenność. Składajcie ofiary na odbudowę Białej Cywilizacji a nie na budowlę watykańskich „owczarni” hodujących „Dzieci Diabła” i ” Plemię Żmijowe”. Azjatyckie sekciarstwo musi z Polski się wynieść zanim zajmiecie miejsce Palestyny.
Teraz pora na edukację😇
Uwaga , materiały tego typu są regularnie usuwane przez Syjonistów i powracają z nową nazwą, zatem jak te znikną, szukajcie ich wpisując podobne hasła, albo odwiedzając uczciwe strony Polskich Narodowców gdzie nie włazi się w dupę okupantowi.tylko demaskuje wiedzą antropologiczną. Żyd – persona non grata która musi trafić do słownika wulgaryzmu, szczególnie jak udaje „świętego”💩

https://youtu.be/FuUcnOy1T58

PB: Panie Edku, u mnie zawiśnie materiał antropologiczny i zoologiczny aż mnie zatłuką czy zhakują i zniszczą bloga Grypa666 — l. pojedyncza, bo blog PiotrBein z racji nieświeżości ustawień już się do tego nienadaje; polscy podobno sojusznicy obiecali …i olali pomoc w przywróceniu funkcjonalności rzeczonego bloga — kolejny pszykład na fspółpracę polską; toteż powtarzam: nie ma szans na wskrzeszenie Polski, Bóg nie pomaga takim, co se sami nie chcą pomóc.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jan Saski: Panie Piotrze. Niestety ma Pan wiele racji w ocenie Polakow w kraju. To samo zreszta mozna powiedzec o Polakach w USA. Skacza sobie do oczu, zamiast wspolpracowac, tak jak to robia Zydzi, Latynosi, Ukraincy, itd. W niektorych organizacjach polonijnych siedza jeszcze agenci przyslani przed wielu laty przez sluzby specjalne. Polecam Panu artykuly pod tymi linkami:

Osobiscie podziwiam Panska odwage i determinacje. Zrobil Pan bardzo duzo dla uswiadomienia Polakow. Poniewaz ujawnil Pan tak wiele niewygodnych dla wiadomego lobby informacji jest Pan tak zaciekle zwalczany i przemilczany. Nawet tutaj w Nowym Jorku spotkalem sie z zarzutami, ze jest Pan Zydem, wiec jest Pan niewiarygodny Zreszta gdyby nawet tak bylo, to przeciez mielismy wielu Zydow polskich patriotow w naszej historii. Przeciez tylko amerykanski Zyd prof. Finkelstein odwazyl sie ujawnic rzeczywiste motywy dzialanosci lobby “religii Holocaustu.” Zaden znaczacy Amerykanin lub Polak tego nie zrobil.

PB: Dzięki Panie Janie, jeśli miałby Pan wejście do Klubu Yntylygencji Polskiej, proszę ich zbesztać, dopilnować własno nożnie, że usuną mój tekst umajony swoją grafiką. Wysłalem im parę pouczeń różnymi ścieżkami, żadnej reakcji.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Marian: Szanowny Panie, Jeśli to jest prawda o PAPUG-u to proszę zawiadomić administratora portalu i podać argumenty, aby PAPUG-a zablokował, chyba, ze to PAPUG administruje ta stroną portalu. Proponuję opisać bez emocji fakty działania szkodliwego PAPUG-a i podać skutki tych działań oraz ostatnie imie i nazwisko PAPUGA. Łączę pozdrowienia Panie Piotrze.

PB: Pan wybaczy nie mam czasu indywidualnie tłumaczyć milionom Polaków, wszystko jest na blogu we właściwym czasie

do kolportacji materiałów patriotycznych nienadaje się Pan: niezauważył, że  Klub Inteligencji Polskiej spaprał mój referat badawczy wstawiając grafikę –jak się poleca tekst, to idzie się do pra-linka i takiego podaje dalej
nazwiska właściciela ani admina nie ma na Papug.pl, napisałem im kilka razy do pytania@papug.pl
blokada przyszła wkrótce po 1-ym zapytaniu czy jako radcy pomogliby mi w pozwie taśmowym, m.in. na Roberta Brzozę członka ich zespołu
reaguje Pan też typowo nieprawidłowo: blokada, zhakowanie czy co tam nie świadczą o powierzchownych nazwach i osobach (najnowszy „przeciek” WikiLeks”: ż-suszpy podrabiają własne hakowanie jakoby wyszło od innych np. Putina, przekonałem się o tej metodzie w ostatnim ataku na mnie na blogu Ks. Międlara: wstawiali mu „moje” komenty nawet z moim autentycznym foto-awatarem
jak admin pojęcia nie ma o flakach bloga, to nie ma szans; neo-ubecja ma sposoby majstrowania że nikt się nie kapnie, natomiast ich ofiary skoczą se do oczu; z milczenia Ks. Międlara mimo moich próśb o kontakt może znaczyć, że tak właśnie go zmylili; jeśli siedzą w sterówce Papug.pl, zrobią co chcą podobnie
jeśli rodacy tacy durni to ja dziękuję, już mi braknie wypalonych oczu i czasu żeby każdego z osobna uświadamiać

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Henryk: Przy takiej mundrosci polaczkiewiczow i polaczkiewiczenek jest dokladnie zero szansy……… lone najmundrzejsze som,  nawet dupiszcza nie ruszo aby dac glos. Lone so najmundrzejsze na swiecie i swiat powinien im uslugiwac. Wywalenie przyjaznych braci w wierze krzyzowcow zajelo 600 lat+,   a starsi w wierze siedza od 1264 i bardzo dobrze sie majo, bo razem z USbojs majo plany duzo wieksze…….. tym razem historyja sie nie powtorzy  Usbojsow bedzie wiecej i wiecej >>>>  i to bedzie SUPER BIZNES DLA  POLACZKOW: ::: dac im zrec, wyprac gacie etc .. a wszystko za pozyczone pieniadze od starszych braci w wierze z mahatana , co legalnie robio pinidze z prozni… a kazo se oddawac  rzeczywiste….. Tez ide do bejsmenta zrobic cos pozytecznego

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Husarz: TO CO? WYGRAMY WOJNĘ Z LICHWIARZAMI??? ZAGŁOSUJECIE W REFERENDUM??? INNEJ DROGI NIE MA.

PB: [Husarz od lat e-nagabuje do udziału w jego forum poprzez skypa. Kilka razy podziękowałem mu wyjaśniając przyczyny.] Ja „głosujꔿe niewygramy, proszę za mnie wstawić. Polactfu tego nie trza, wolą niewolę z teległupawkami,  a Polacy za chudzi w uszach wobec żydłactfa.

††††††††††††††††††††

Mus znać

Młody polityk chorwacki przykładem dla świata: cała prawda o żydłackim systemie — globalnie

Kaczyński i jego bliski kuzyn pułkownik Świątkowski… od mordowania „wyklętych”

Prof. Anna Raźny: rosyjski imperializm

Przyjmowanie obcych wojsk i broni jądrowej na terytorium Polski wystawia ją na pierwsze uderzenie tą bronią !!!

„Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim”Pamietnik_I_Konferencji_Zydoznawczej_1921-okladka

[1921]  Bolszewizm a żydzi — 1. KONFERENCJA ŻYDOZNAWCZA (Warszawa, grudzień 1921)

PB:  władza ta nie długo runie, choćby dlatego, że nie są oni zdolni do wytworzenia trwałego panństwa. A kiedy potęga ta runie, wtedy świat cały przekona się…

Władza ta runęła, świat przekonał się że jest zażydłacony do szpiku, zniewolony nawet w umysłach.

††††††††††††††††††††††††††

Aktualności poważne

BOMBA! Ogłuszająca cisza w ścierwomediach: „Ruskie” hakowanie USraelowi wyłazi z żydłackich odbytuf!

Poręba i Olszański: UPAdlina chce konfliktu z Polakami

Powszechna dominacja języka wojny i nienawiści od TVTrwam i Radia Maryja do TVPiS

PiS otwiera drogę dla GMO

Polsce grozi gigantyczna katastrofa ekologiczna. Prezydent podpisał wyrok

Zamach w Londynie – na to nikt nie zwrócił uwagi…!

Aleksander Jabłonowski Maciej Poręba – Wojna to nic dobrego

W Radio Maryja: Prof. Włodzimierz Osadczy trzeźwo o stosunkach Polin-Upadlina —  o „Trzeciej Sile Faszyngtońskiej” Macierewicza/Singera

PB: Prof. Osadczy pójdzie kiblować z Mateuszem Piskorskim?

Ukraina: Rządzą nami „żydłaki” – mówi Sawczenko

PB: Teraz jasne czemu Putin wypuścił Sawczenkową z ciupy.. Kiedy Duda, Kaczyński, Szydło, Macierewicz, Waszczykowski tak przyznają o sobie i Polin?

†††††††††††††††††††††††††††

Rozrywka dla polactfa

Edward Maciejczyk: Pani Otylio. Nie odważę się na ocenę tego materiału ponieważ mój Duch podpowiada że Wojsko Polskie jako takie po Drugiej Wojnie Światowej nigdy nie istniało i w tym kontekście dyskusja na temat żydowskich prostytutek jest bezprzedmiotowa.

Pierwszy burdel zwany WP był kierowany przez bolszewickich Litwaków z kartoflanymi nosami którzy czapkowali rabinowi Marksowi i Żydowi Leninowi, na smyczy żydobolszewików.
Drugi burdel bezczelnie nazywany Wojskiem Polskim kierowany jest przez Hazarów z haczykowatymi nosami okupującymi USA którzy rzucili żołnierzy na kolana przed Azjatyckimi bałwanami wytrzepanymi z koszernych kutasów i oddali pod jurysdykcję amerykańskich Syjonistów cały Polski Naród.
Oba te niby różne podmioty nigdy nie były Polskie bo służyły i nadal służą parchatej pandemii zalewającej Europę kolorowymi koczownikami i pedałami.
Sytuacja jest patowa bo w zasadzie doszliśmy do Game Over i należy rozpocząć nową grę od wyzerowania licznika z wymianą wszystkich prostytutek biorących udział w grze zwanej „demokracja”.
Posłużę się najbliższym nam przykładem pułkownika Makowieckiego który po transformacji systemowej wskoczył na krzyż i tym samym stał się bezurzyteczny dla Polskiej Racji Stanu, ponieważ służy nie Polsce tylko azjatyckim sekciarzom rodem z Israela.
Właściwa droga do Suwerennej Ojczyzny została już wskazana przez Żukowowców ( Słowiańska Elita Rosji ) którzy wszystkie prostytutki ze starego i nowego burdelu , zapędzili do pracy dla dobra Federacji Rosyjskiej.
Najpierw należy Polskę wyrwać ze średniowiecza i podnieść z kolan, następnie wszystko co mamy należy poświęcić na edukację młodych Polaków ze Słowiańskim Duchem, bo w przeciwnym razie nowe „elity” będą czapkować Allachowi.
W dniu 1 kwietnia 2017 08:36 użytkownik Otylia Zigman: –On Fri, 3/31/17, Leszek Makowski <lesmakowski44@gmail.com>: Subject: Fw: kim są generałowie, których  Rząd powinien pozbyć się
Zawsze rzeczowa Red. Dorota Kania rozmawia z Dr. Lechem Kowalskim – ekspertem ds. peerelowskich – topik: kim są ci rzekomo pokrzywdzeni generałowie, których obecny Rząd powinien pozbyć się… jak najszybciej… K.S. 28.03.2017: kim są gen. nawołujący do buntu w Polsce? Nie daj się mataczyć i ogłupiać mainstreamowemu rynsztokowi medialnemu – więc: oglądaj: TV REPUBLIKA, i słuchaj: RADIO WNET
PB: Nieznam stanowiska generałów, ale mi tu cuchnie na mile:
– Leszek Makowski, bezbłędny rozprowadzacz szajsu pisowskiego.
– TV Republika „alternatywna” dla durnego polactfa.
– Nocnikara ujawnia na końcu wywiadu, co ją boli: wykształcenie generałów u ruskich.
– Doktorek śletczy zachwyca się nad ryjem Antka: młodzi oficerowie uwielbiają go…  jasne, zżydłacone absolwenty ż-NATOwskich uczelni sztuki wojennej gdzieś mają Polską Rację Stanu, tak jak Antek, nienawidzą wiarusów prlowskich, którzy bez noktowizora rozpoznają obcy element.
– Generał na stołku dyrektora uczelni NATO w Rzymie…  korzystał z tego co mu NATO singera przynależniło. A co miał pod mostem spać i kąpać się z goścmi generalskimi i ich odżywionymi żonami w sadzawce pod Rzymem? W Vancouver mnóstwo ludzi ma baseny przy domu. Tysiące ojro na trunki? Byle co mają chlać? Wycieczka do monopolu kosztuje mnie 50 C$: trochę piwa najtańszego ruskiego i czeskiego, parę butelek wina z Chile… Niech Antek polskiego bimbru podeśle do Rzymu za frajer. Jak by jego adiutant tam był na stołku, to apanaże OK? A jakie ma ryj singera? Rower na dojazd na poligon?

– WSIowa przeszłość generałów –myślałem że Antek dokumentnie wyczyścił, przecie za to ma chwałę. Czy nie o to chodzi: ostatki patriotyczne generalicji kazali faszyngtończycy wywalić, żeby im jaki durny pomysł nienaszedł np. obniżyć pułap mostów, wyrzutkę atomówek o 180 stopni obrócić.

PodΣumowanie: tandeta hasbarna pod durackie polactfo, zawistne bo zubożone przez tychŻe. Takoż podjudzili:)  Serbów na Miloszewicia, świat na Husajna i Kadafiego… Próbowali z Assadem… i przyleciały bombiożki od Putina, panie Antek. Zleć pan Pietrzakowi pieśń o tym BUHAHA

Pietrzak [min. 7:17] na zamówienie faszyngtońskiego Antka u równie załganych Chojeckiego i Kowalskiego

PB: Załgany ryj Singera warknął na Putina po fałszywej fladze w Łucku,  dennie prymitywnej w porównaniu nawet z Londynem ostatnio. Już nie reżysery, tylko zamówniki tego prymitywu, debile jak Singer pośmiewisko Narodu —  wierzą w takie nawijanie.

Pietrzak, nestor  wentylowego prl-owskiego kabaretyzmu służbowego, w nowych czasach równie wiernie i lojalnie  pieje na zamówienie waszczykowsko-singerowskie: na ruskich. Rosja Putinowska to nie żydosowieci, a jednak neandertal kabaretowy tak se ułożył na zamówienie. Autentyczna pomoc humanitarna Rosji Syryjczykom zrujnowanym USraelsko-żydosaudyjskimi bombami i żydłackim ISIS, to u Pietrzaka inwazja jak ż-sowiecka na RP w 1939! Choroba nieuleczalna, bo hasbarna, wzmocniona brzękiem singerowskiej sakwy. Gdyby Putin dał więcej tej qrvie polackiej, piałaby o bombach USraela… szpitalach Izraela dla ISIS.

Nie brak innych gorliwych lokajów  do szczękania pod brzęk — oby tylko na ruskich! Wychwalają swego Singera w każdym programie… nawet za broń atomową i wojenny zapał! Niebyłoby „datku” co miesiąc — 15 badyli dla Kowalskiego za bełkot przez godzinkę „Idź pod prąd”. Tyleż dla „pastora” syjonistów chrześcijańskich Chojeckiego — patrz poniżej.

Załgani Kowalski & Chojecki definiują się: chrześcijanie na rzecz syjonistycznego wypierdka ludzkości w okupowanej Palesytynie

PB: Żona odciąga od poważnej roboty: Musisz to usłyszeć! Myślę, kazanie Ks. Prof. Guza? Suspensa Beina u Ks. Międlara? :))) A to Chojecki  się definiuje: pro-izraelski pastor, tj. syjonistyczny. Co wyjaśnia miłość do Singera, jego wojny  i atomówek. Skrajnie ignorancki buc dumny, że jest z szajsowego gatunku „chrześcijan”. Przekonwertowany na prawosławie żyd amerykański Nataniel Kapner kpi: kochają Izrael i żydłactfo ponad USA i chrześcijanami na podst. kompletnej bzdety biblijnej.

Z watą w gębie Chujecki mówi o Żydach biblijnych… Nie ma takiego pojęcia w ST ani NT, każdy zweryfikuje w starych wersjach sprzed syjonizacji Biblii. Dziś wymienia [godz. 1:13] czołowych kaznodzieji żydłackich dla durnych gojów chrześcijańskich — Billa Graham i jego syna Franklina (wolnomularz). Wicekprezio USraela — z tejże parafii. Stąd admiracja Trumpa i wicka w przybytku hasbary chojecko-kowalskiej, duo-kundla syjonistów, żydobanksterii i żydokorporacji.

Ponadto, załgana gnida żydobanksterii, Kowalski poniża Olszańskiego za reklamę sprawy sądowej Ks. Międlara. Insynuuje motyw zbierania punktów politycznych. Zazdrości tłusty nieudacznik na garnuszku pośmiewiska narodu, Antka, że nie jest gwiazdą polityczną… żeby chociaż publicystyczną. A sam spaprał se kampanię wybiurczą na prezia Polin, oddając zebrane głosy na kandydziora na kandydziora. podobnemu sobie krypto, lokajowi żydłactfa.

To ci dópiero narodofcy!!! Ręce odpadają… od klawiatury, wynosić to ścierwo na śmietnik narodowy.

Agenturalny Witold Gadowski: Rosjanie są w stanie kierować rzeszą uchodźców

PB: Nawet gdyby, to przecie żonty jewrokołchozu przywożą przez morze, wpuszczają, rozgaszczają, a nie Putin. Gadowski na żołdzie Macierewicza/Singera? Jak Chojecki i Kowalski?

BUHAHA Bajka Singera/Macierewicza i faszyngtońskich bossów: Putin zaatakował konsulat RP w oliparchcie upadlińskim buhaha

†††††††††††††††††††††††††

Portal Papug.pl nadużył Ks. Międlara — neo-ubecka agentura działa, po zhakowaniu bloga Międlara i ataku na Grypa666?

 • 31.3.2017 Mosiadziaki/neo-ubeki dają mi znać, jak zwykle pośrednio (zawartość „spamu” na skrzynkę Grypa666), że zabolał ich mój art o Papug.pl, w którym wspommiałem o Mamonie jako bożku zespolu i wytknąłem neo-ubecką agenturalność Roberta Brzozy oraz nadużywanie kapłańskiego stanu Ks. Międlara.  Blog Ks. Międlara nadal zaszczurzony. Status Papug.pl niewiadomy na tym etapie: nie mam dowodu na agenturalność, ale mogli im wleźć szczury do sterówki jak u Ks. Międlara. Od forum Papug.pl jestem odcięty od paru dni, mimo że przedtem gładko wstawiałem komenty bolesne dla katolickich forumowiczów.
 • UWAGA Portal Papug.pl blokuje mi wejście na forum, gdzie pod artykułem Ks. Międlara komentowałem bez przeszkód jeszcze parę dni temu. Feler techniczny czy neo-ubecka agentura na Papug.pl? Mosiadzaki i neo-ubecja atakują mój blog od kilku dni. 30.3.2017 wysłałem do Papug.pl:

ile kosztowałaby mnie Państwa usługa obrony przed zniesławieniem i mobbingiem, przeciw kilkunastu osobom w Polsce jak i Polakach rozsianych po świecie

niektóre z nich są w agenturze neo-becji — czy mimo wszystko podjęlibyście się zadania? niechciałbym, abyście ucierpieli z tego powodu –patrz przykład bieżący dot. mego patriotycznego bloga Grypa666 [tu podałem błędny link, właściwy jest teraz wtopiony]

rozważam możliwość pozwów „taśmociągiem”, gdyż osoby te wzięly udział w e-mobbingu, obliczonym na miliony odsłon; czy obecność jednego z nich (Robert Brzoza) w Waszym zespole byłaby konflktem interesu dla Państwa?

chciałbym również znać przybliżone koszta sprawy, oraz szanse ich odzyskania w wyniku wyroków jak i uzyskania odszkodowań

proszę o rychłą odpowiedź, gdyż mój radca w Kanadzie nalega na wodowanie taśmociągu, jego specjalności obok mobbingu i defamacji (w którch zakładam także Państwo specjalizują się) pozdrawiam — Piotr Bein

 Jak Ks. Międlar znalazł się w tym towarzystwie?

Piotr Bein 29.3.2017

Admin Papug.pl <pytania@papug.pl>

Szanowny Panie/Pani

Bywałem na forum pod artykułem Ks. Jacka Międlara z 26 bm. Mam spostrzeżenia niepokojące z punktu interesu społecznego, cywilizacji i losu Polski.

Odnoszę wrażenie mikrokosmosu  „przeobrażonej” mej Ojczyzny na Waszym portalu.  Zjudaizowani i skundleni w wyniku reform żydobanksterskich rękoma lokajów, Sachsa i Bucholtza/Balcerowicza, szabas goje wysługują się interesom żydobanksterii  i żydokorporacji, przekonani o swym patriotyzmie. Świadczą usługi dla klienta, odzwierciedlenie eksploatacji narodu przez okupancki żont.

Eksperci geopolityki co niewiedzą czemu. Doradcy po stażu w DeLoitte 🙂 Znawcy Biblii… zacytuje z Biblii sekciarz, a rodacy gęby otwierają… oszczercę, łgarza i naciągacza na śmierć bronić będą. Zwołają fury łajna na „żyda”-krytyka, w obronie Boga katolików i  racji narodowej, o której pojęcia niemają.

Wasza firma, każdy to zauważy, nagania  naiwnych klientów na inwestycje itd., a Ks. Międlar figuruje w zespole. Wytrawny inwestor nie skorzystałby z usług Waszej firmy doradczej. Wnioskuję, że wasi klienci to niedoświadczeni, naiwni Polacy o umiarkowanym dochodzie. Jeśli macie dowody przeczące mym wnioskom, proszę podesłać — także odnośnie pozostałych działów.

Nie mam podstaw do oceny działów prawa i podatków Papug.pl. Z listy pod prawnymi usługami widzę szereg pożytecznych społecznie tematów. Tylko czy stać na radcę i dintojrę bezdomnego, pozbawionego pracy, chorego, starca?

Zaś występowanie u Was Ks. Jacka Międlara odstręcza narodowców o zdrowych chrześcijańskich przekonaniach, z racji konfliktu „interesu” kapłana w środowisku Mamona, a specyficznie do Jego ww. artykułu — z racji  nieprzemyślanej treści dot. doniosłego tematu  łączenia Polaków w skuteczny ruch narodowy (patrz szereg komentów krytycznych na forum).

Robert Brzoza

Macie w zespole Roberta Brzozę, świadomego współpracownika służb neo-ubeckich, łgarza, manipulatora, naciągacza, ożydzacza, oszczercę i prowokatora.

Zainicjował on i eskalował hejterską, defamacyjną i ożydzającą kampanię poprzez grupę sprzyjających jemu blogów i portali. Kampania z jego inicjatywy celowo miała charakter masowy. Wzięło w niej udział szereg portali i blogów o dużej oglądalności, np. Marucha (ponad 50 mln odsłon), AlexJones.pl, RobertBrzoza, PolskaWalcząca, SursumCorda i wiele innych.

Sprawa miała karalne na całym Zachodzie, ekstremistyczne/terrorystyczne powiązania w osobach, które  wzięły udział w  ożydzającym hejcie i defamacji dot. mej osoby. Kampania zaczęła się na forum Maruchy debatą nt. biznesu Brzozy. Pokonany w merytorycznej krytyce, popełnił on załgany artykuł hejerski, który rozesłał do „Branży”, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odwetu.

Zbadawszy sprawę na moją prośbę, policja RCMP w Kanadzie, której jestem obywatelem, założyła jemu i ww. osobom zakaz wjazdu do Kanady.

W swym artykule, Brzoza zamieścił hejterski ożydzający załgany filmik propagandowy wymierzony w kilku skutecznych patriotów polskich, w tym ja. Filmik ten wykonała agentura neo-ubecji, która tropi mnie od czasu co najmniej wystąpienia z prelekcją pt. Kompleks Władzy Judeocentrycznej a sprawa Słowian w Krakowie w kwietniu 2009 r. Wg Marka Podleckiego (obecnie właściciel bloga MonitorPolski), organizatora prelekcji, w jej dzień, miejscowa policja zatrzymała  uzbrojonego „Czeczeńca” z moim zdjęciem w kieszeni.

Ww. neo-ubecki filmik kolportuje WolnaPolska. WolnaPolska  i jej poprzednik StopSyjonizmowi, oba blogi pod adminem Tomkiem, wielokrotnie weszły w konflikty ze mną z powodu nieprzestrzegania praw autorskich i copyright oraz różnicy zdań nt. Rosji i Żydów, tematy figurujące w zw.z mą osobą w fałszywce-filmiku neo-ubeckim .

Brzoza miał ponad rok czasu, by zbadać charakter ww. filmiku i skorygować swój załgany tekst defamacyjno-ożydzający. Nie zrobił tego, a na ponowioną niedawno skargę odpowiedział jak wtedy: groźby pozwu, tym razem zbiorowego i eskalacja kampanii nagłaśniającej wyłącznie jego punkt widzenia, tym razem poprzez „Środowisko”.

Cezary Graf

Przeanalizowałem tekst pana Grafa Przyszłość USA, Chin, Rosji i UE w 8 punktach. Wynik zamieściłem pod Prognozy młodo-kapitalistów na Papug.pl.

Pan Graf miałby być specjalistą u Was od nieruchomości: Kompleksowa pomoc przy zakupie i wynajmie. Prawo nieruchomości. Oraz od inwestycji: Konkretne wskazówki. Pomnażanie kapitału. Wysokie stopy zwrotu.

Można mieć arbitralną opinię ws. przyszłości, lecz doradztwo nie może polegać na wróżeniu z fusów odnośnie faktów znanych w momencie redagowania.  Graf uaktualnia swój tekst z czerwca 2016:

Aktualizacja 9 listopada 2016: Zachęcam do śledzenia pozostałych 6 punktów. Punkty IV i VIII podobnie jak punkty I i II zaowocują oszałamiającymi okazjami inwestycyjnymi.

W listopadzie doskonale znana była koligacja Trumpa z żydobanksterią, żydokorporacjami i syjonistami. Działania Trumpa do dziś nie potwierdziły jego obietnic wyborczych, tylko służalczość żydłackim interesom. Wobec niefachowości ocen w artykule, zapowiedzi wokół „inwestowania” na portalu poświęconemu poradnictwu m.in. inwestycyjnemu są nieprofesjonalne. Dalej, bez wzgl. na „prognozy”, trendy w „inwestycjach” ustawia żydobanksteria, na pewno nie dw. grup jak Wasza, a jeszcze pewniej — nie dla korzyści gojów. Na koniec: podtrzymywanie beczelnej hasbary dot. polityków jest wręcz współpracą z wrogiem nr 1 narodu polskiego i ludzkości.

Pracujecie de facto dla ż-banksterii, w tym działka hasbary dla gojów:

 • zmylanie publiki co do kandyziorów takich jak Trump – co jeszcze załgaliście na swych stronach?
 • szabas gojne korzyści własne z żydobankstersko-żydokorporacyjnego systemu
 • naganianie naiwnych bogołojczyźnianych owieczek do tego „biznesu”.

W niedawnej dyskusji z Brzozą, Roman Kafel podsumował proceder „inwestowania”:

[…] sprzedawanie ludziom tzw „kursow inwestycyjnych” to zlodziejstwo i naciaganie. Mamienie, ze Money make money…. jest naganne spolecznie i ludzie zajmujacy sie tym procederem zdolnosci honorowej nie maja.

[…] Ten prosty trick oszustow sprzedajacych maść na bogactwo dziala tak samo jak iluzja. Wszystko …co ma jakakolwek wartosc powstaje tylko i wylacznie w procesach PRACY!!! W procesach spekulacji nie powstaje NIC poza abstrakcja. Iluzja…ktora sluzy odwroceniu uwagi, oszukaniu, oglupianiu okradanych z tego co maja… Przyslowie stare slowianskie zamienil stryjek siekerke na kijek..swiadczy ze swiadomosc tego byla… Filmik jaki zalaczylem potwierdza ..a historia udowadnia, ze jest tak a nie inaczej…

Zaś Andrzej Szubert stwierdził:

[…] taka jest właśnie mentalność żydowska, mentalność Żyda – Money make money. Cały żydowski system bankowy i ograbianie przez nich świata bazuje na tym systemie. Zapędzanie ludzi do spekulacji to wyrabianie u nich żydowskiej szkodliwej aspołecznej postawy i mentalności. 

Bierzecie udział w wykorzystywaniu klientów dla interesu żydobanksterii i żydokorporacji (ok. 150 korporacji kontroluje ok. 80% gospodarki globalnie, a kontrolę nad nimi trzyma żydobanksteria).

Mam wrażenie, że fotka pana Grafa podsumowuje jego profesjonalność i proceder na Papug.pl: młody niedoświadczony, w geście niepewności i zakłamania (palce rąk przy ustach). Jesteście pasożytami na Polakach. Spekulantom z których jeszcze krajów doradzacie?

Cała załoga bierze w tym udział i/lub nagania do waszego mamońskigo procederu, produkując się jako autorzy. W tym niestety Jacek Międlar, kapłan podobno narodowców.

Ks. Jacek Międlar

Przy okazji sanacji osób i szabas gojnej mentalności w zespole, zdejmijcie swe diabelstwo z Ks. Międlara. W mej opinii prawosławnego Polaka, narodowiec Wielebny Ks. Jacek Międlar nie powinien występować na portalu Papug.pl, który ma charakter handlowy. Nie ma nic zdrożnego w handlu i komercji. Pod warunkiem, że odbywają się zgodnie z prawem naturalnym. Tu zaś na odległość śmierdzi prawami Mamona i Diabła.

Zważywszy na przestępczość, nikczemny załgany charakter i nieprofesjonalność Roberta Brzozy oraz nieprofesjonalność  Cezarego Grafa, firmowanie się Papug.pl pod osobą Ks. Międlara jest nadużyciem Jego statusu osoby duchownej. Osoba taka ma Boży nakaz wyboru Jezusa Chrystusa bez Mamona w tle. Czytelnik kojarzy tu  b. niesmacznie: kolizja z zasadami chrześcijaństwa dla kapłanów jak i owieczek — waszych klientów.

Życzę Wam sukcesu i jak najszybszego awansu do gabinetów City of London i Wall Street, gdzie jest właściwe miejsce dla zwolenników Cywilizacji Śmierci.

Pozdrawiam

Piotr Bein PhD PEng (emeritus)

Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

Komentarzy 13 to “Papug.pl zainwestował w: Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary”

 1. grypa666 said

  tym się zesrał izaakrosenblum@telaviv.com 144.217.241.147

 2. grypa666 said

  Evalanghte@gmail.com 31.16.247.65
  Gifted Eva’s self-portrait?
  Wasting talent for Mossad.
  Come work for Razviedka666, Putin pays very well, good sex w. Slav boys…

 3. grypa666 said

  mutterhoover@yahoo.com 88.198.125.96

 4. […] Papug.pl zainwestował w: Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary […]

 5. […] Portal Papug.pl nadużył Ks. Międlara — neo-ubecka agentura działa, po zhakowaniu bloga Międla… […]

 6. […] Portal Papug.pl nadużył Ks. Międlara — neo-ubecka agentura działa, po zhakowaniu bloga Międla… […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s