Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Żydłactfo winne jest Polakom BILIONY ojro za straty z okresu II wś. i po

Posted by grypa666 w dniu 19/03/2017

AKCJA Polak w Polsce gospodarzem!

Jeżeli ważne są dla Ciebie takie tematy jak NIEZALEŻNA I SILNA POLSKA, masz dość unijnego dyktatu, lewackiej propagandy i skorumpowanych sądów, jesteś sceptyczny wobec CETA i oczekujesz upamiętnienia ludobójstwa Polaków na Wołyniu, a także interesują Cię inne sprawy ważne dla naszej Ojczyzny i dla Polaków, przyjdź 25 marca 2017 o godz. 14.00  na manifestację pod Pomnik AK przy ul. Wiejskiej w Warszawie (przed Sejmem RP). Przynieście flagi i banery. Organizatorem manifestacji są Zjednoczeni dla Polski. Nie bądź bierny, zjednoczeni możemy osiągnąć wszystko!!! Aleksander Jabłonowski również zaprasza na manifestację.

ALERT DLA PAZERNYCH UŻYTECZNYCH IDIOTÓW

ALARM Wskutek prowokacji żydobanderszczocha „z Polski”, Rosjanie nazwali Polaków prostytutkami i bydłem!

PB: Usłyszałem tego żydłaka, gdy żona oglądała filmik z nim. Z miejsca rozpoznałem, że łże, nie tylko o Rosji, ale i o islamie. I wystawiłem żonie stosowną diagnozę. Miałem nosa, poniżsi kometujący potwierdzają pod wpisem na Neon24.

Jazmig: Maciejczuk jest banderowcem. Współpracował z nazistowskim batalionem Ajdar, potem pożarli się o forsę, więc udawał polskiego patriotę, a teraz z Rosji opluwa Rosjan i pisze kłamstwa. W Rosji są 4 główne religie: prawosławie, islam, buddyzm i szamanizm. Jak z tego wynika, muzułmanie mają prawo do modlitw itp. Jednakże nie ma w Rosji prawa szariatu i Putin zapowiedział, że nigdy się na to nie zgodzi. Dlatego nie ma nic dziwnego w masowych modłach muzułmanów w ich wielkie święta, jest to w Rosji zupełnie normalne zjawisko. Facet, który uważa siebie za znawcę Rosji powinien o tym wiedzieć.

Rzeczpospolita: Szkoda, że nikt nie zastanawia się nad banalnym faktem; jak to sie dzieje, że do programów w rosysjkiej telewizji zaprasza się rusfobów z Polski, Maciejczuka, Korejbę, Dzięciołowskiego – brakuje tylko Radziwinowicza z gadzinówki Michnika – ?  Otóż nie wszystkie kanały rosyjskiej telewizji znajdują się w rosysjkich rękach, a nawet i one mają różne zarządy, w większości zdominowane przez element żydowski. To ten element zainteresowany jest kreowaniem niechęci Rosjan do Polaków, co łatwo osiągnąć wykorzystując kreatury pokroju Maciejczuka i pozostałych.  Powszechne żydowskie media w Polsce realizują proces odwrotny, budują nienawiść Polaków do Rosji. Ten proces trwa już 400 lat i służy temu samemu celowi – sterują nim te same w zasadzie siły.
Lorenco: Masz rację; lecz to zależy jaką stację nawiedzą rusofoby. To raz – wczoraj w „60 minut” był Dzięciołowski, pieprzył jak zwykle, Le Pan nazwał faszystką i pomimo, że Polska domaga się deportacji 98 letniego banderowskiego mordercy z USA, stwierdził, że owszem to przestępca, jednak to już staruszek i trzeba dać mu spokój. Marsze byłych SS- manów nazwał niepoprawne, jednak Litwa doznała wielu krzywd ze strony Rosji i teraz odreagowuje!
I co było zaskoczeniem? Program połączył się z Polakiem, który jest w grupie działaczy odbudowujących pomniki i cmentarze żołnierzy radzieckich. Mówił on, że pomniki pamięci pomordowanych przez Ukraińców Polaków, niszczą Ukraińcy a nie jakaś siła trzecia (Rosjanie).
Jest to odwet za to, że Polacy niszczą pomniki stawiane na terenie Polski, ku chwale UPA, OUN, SS Gailzien. Dzięcioła o mało szlag nie trafił, było to widać z jego miny – tak przynajmniej ja to odczytałem.
Tu jeszcze muszę dodać najważniejsze: w tych programach brał udział Mateusz Piskorski.
Był bardzo wyważonym komentatorem, zwolennikiem przyjaźni Polski z Rosją oraz wolności Noworosji. Jak wiemy, Mateusz Piskorski siedzi w areszcie i końca nie widać, bez konkretnych zarzutów, ot tak. Wydaje mi się zatem, że rosyjskie stacje nie zaproszą normalnych ludzi z Polski aby nie narażać ich na więzienie. Zapraszają takich jacy godzą się na udział w programie. Tu muszę zaznaczyć, że w programach biorą udział przedstawiciele różnych państw z UE i z USA a także z Ukrainy. Najbardziej zacietrzewieni są Ukraińcy i Polacy – rączka w rączkę, nawet stoją koło siebie.

ALERT  Robert Brzoza nadaje frajerom lipę w pakietach

PB: Handlarz pakietami „inwestycji” ż-banksterskich dla durnych gojów itp. info dostępnej na necie za darmo, Brzoza pakuje w kwadraciki hasbarną lipę w pakietach… znaczy w paczkach :))

Jako Wiadomości Ukrywane w Głównych Mediach, geszefciarz Brzoza zamieścił m.in. tekst nt. konfrontacji myśliwców Izraela przez Syrię. CNN, USA Today, Independent, Guardian, Jerusalem Post, Haaretz, ABC News, Al Dżazira, Times of Israel, Telegraph … zaliczamy do gównego nurtu. Także wp.pl, „geostrategu” Brzoza buhaha

Podobnie z artami nt. kształtu nosa, ścierwomedialnych plotek z meldunku Anielci u Trampka zamiast prognoz relacji USrael-dojczlandia, oba „państwa” pod ścisłą kontrolą żydłacką.

Chcąc pokazać, jaki on profesjonalny doradca — od inwestycji po religię, zapycha tak kwadraty pod reklamami własnych e-książek nt. medyczne. Każdy sprawdzi, że artykuły składające się na te e-bóki (kompletne i zweryfikowane przez specjalistów niezależnych?) są dostępne za frajer na necie. Cena za np. e-bóka nt. szczepień (17 artów, 52 stron) wynosi 27 zł. Jeśli ktoś ma kompa, by znaleźć bloga i e-bóki Brzozy, wyszuka sobie za darmo komplety info na tenże temat na necie.

Ponad rok temu, konflikt z Brzozą zaczął się właśnie z powodu naciągania nieświadomych Polaków przez niego. Za zdemaskowanie geszefciarza, Bein i Szubert zostali ożydzeni neo-ubecko — patrz wpis poniżej.

††††††††††††††††††††

„Branża” załganej gnidy neo-ubeckiej, Roberta Brzozy, zaczyna się sypać?

PB: Nie dam Panu spokoju, na pewno nie z przyczyn „narodowościowych”. W każdym przypadku należy mi się sprawiedliwość. Nieobrażam Polaków, tylko obnażam draństwo polactfa. Ojczyzny niezmieniłem od urodzenia: choć mieszkam za granicą, moje serce bije niezmiennie dla Polski — ponad 20 lat bezinteresownej pracy dla Polskiej Racji Stanu, z osiągnięciami na poziomie światowym, nieudaną próbą zamachu za to, przy pokaźnych stratach osobistych, finansowych i zawodowych… — dałem linka, Pan nieraczył rzucić okiem…

Moje podstawowe prawa zostały pogwałcone w załganym ożydzającym hejterskim e-stalkingu z Pana udziałem. Uzewnętrznianie Pana uczuć szowinistycznych jest nie na miejscu i stanowczo wypraszam sobie! Emocjonalizm kłóci się z funkcją admina, niosącą społeczną odpowiedzialność, co można przetestować w sądzie.
Emotikony zmieniają sens słów, na które Pan zareagował z miejsca, w odróżnieniu od tekstu Roberta Brzozy, pozbawionego podobnych ograniczeń, ale pełnego  wzmacniaczy hejtu. Manipulator Brzoza we WSZYSTKICH jego tematach, które przeanalizowałem, pisze rozmyślnie pod emocje polackie. Takie kwiatki wychwytuje admin zanim opublikuje. Skoro Pan niezdołał, jest Pan nieprofesjonalny, a to niezwalnia z odpowiedzialności prawnej.
 
Mycka jest w polskim słownictwie od dawna, a Pański sens „etniczny” jest marginalny:
Jeśli podobnie reaguje Pan na mycki hierarchów kościelnych, Albańczyków, Arabów, muzułmanów także nie-arabskich… na mycki chrześcijańskich chłopców w okupowanej Palestynie, czy choćby na czapki narciarskie, to nie dla Pana adminować. To że każdy może zadziałać na necie, adminować i mieć opinię, nie znaczy, że ma moralne prawo wpływać na masową opinię. „Prawo” to dał Panu diabelski okupant (z którym podobno Pan walczy), nazywając to demokracją, wolnością słowa…
Szalom jest poprawnie po polsku napisane. Ja Panu nie każę brać emocjonalnie, niepatrząc na mój emotikon. Oba słowa: humorystyczne odreagowanie przez poważnie poszkodowanego Beina. Pana pseudo-patriotyczne reakcje są mi  obojętne. Wolałbym, żeby nie robił mi Pan łaski ze strachu przed pozwem od „Żyda”.
Pana obecna reakcja tłumaczyłaby fakt przyjmowania do publikacji materiałów nielegalnych: kiedy pasują do Pana „uczuć patriotycznych”, to nadają się. Ma Pan głębszą odpowiedzialność, do przetestowania pozwami przeciw adminom, którzy wzięli udział w e-stalkingu zainicjonowanym przez  Brzozę.
Nie było moją intencją naruszyć Pana uczuć patriotycznych ani wyzwalać tym emocji. Napisałem przyjazny mejl dziękczynny. Jeśli Pan nalega, nie mam problemu go wycofać, ale wraz z całą korespondencją. Pod warunkiem, że Pan przywróci szmatę Brzozy u siebie, bo wydaje się, że usunął Pan z pobudek przeciwnych cywilizowanym zasadom. Nic karalnego nie zrobiłem, w odróżnieniu od adminów, którzy opublikowali artykuł Brzozy w masowym e-stalkingu. Naruszanie uczuć nie jest przestępstwem. Niewiemy, czy, jak ani czym możemy wywołać je u kogo. Uczucia to nie prawda ani mądrość, a prawo naturalne ani stanowione nie opiera się na nich.
Nie prowadzi Pan witryny dla niezaspokojonych dam, PRAWO a nie uczucia ma motywować decyzję admina PRZED publikacją. Sądy niezwalniają od odpowiedzialności, gdy system portalu pozwala na przestępcze publikacje. Inaczej byłoby to zalegalizowane narzędzie przestępcze. Zwalnianie siebie z odpowiedzialności na portalach tego typu nie ma mocy prawnej; jest dawane dla większej oglądalności przy minimalizacji kosztów, od czego zależy zysk netto danej platformy (pogwałcenie praw drugiego człowieka celem zysku —  talmudyczny legalizm). Mnie nie obchodzi, że robot Pana witryny dopuszcza przestępczy materiał skierowany przeciw mnie… albo że nie ma Pan czasu, zdolności czy ochoty zbadać materiał przed publikacją. Nie mam nawet powinności z Panem o tym dyskutować, tylko pozwać i czekać na odszkodowanie. Takie kursa bierze się przed objęciem funkcji. Tym razem nie wyślę Panu rachunku za darmowe korepetycje :)))
Drugi aspekt uczuć: Gdybyśmy usuwali materiały, bo naruszają uczucia neo-banderowców, neo-ustaszy, neo-hitlerowców, islamistów, żydobanksterii, szkodliwych krypto-żydów, polactfa czy syjonistów, to ci dopiero byłby ruch obywatelski!
Narodowość jest tu nieistotna, kierowanie sią nią zamiast merytoryką narusza podstawowe prawa człowieka. Przynależność narodową oceniamy wg lojalności wzgl. narodowej racji stanu. Biologicznie zaś ma statystyczny Polak 55% szansy posiadania haplogrupy chazarskiej, tak jak niewybierał Pan sobie kształtu nosa, rodziców, ojczyzny, ani nazwiska i imienia.
Pozostawię Pana wątpliwość „etniczną” bez odpowiedzi, tak jak ożydzaczom mej osoby. Jeśli nie jest Pan w stanie oceniać merytorycznie miast „uczuciowo”, to czemu na moją interwencję usunął Pan przestępczy materiał Brzozy? Mógłbym przecie być żydłakiem, który w ten sposób próbuje usuwać czystą prawdę o sobie. Usunął Pan w obawie przed pozwem? Przecie uważa się Pan za patriotę polskiego, a taki nieustępuje upewniwszy się o prawdziwości materiału.
Pan odreagował na Polin. Skoro nierozumie do końca, to czemu podejrzewa zamiar obrazy przeze mnie? Polski już dawno nie ma, rządzi okupant. To nie Polska Polaków, tylko polactfa („dzięki” m.in. nim Polska zginęła), a w takich kategoriach Pana nie umieszczałem. Ale wygląda, że Pan się koniecznie do niej pcha. Walczymy już nie o Polskę, a o Jej przywrócenie z popiołów Polin. Skundlony: http://sjp.pwn.pl/doroszewski/skundli%C4%87%20si%C4%99
Jeśli ma Pan inny pogląd na ten detal, to ma Pana problem… Nie Pan jest poszkodowany wg prawa Kanady i RP. A jeśli naruszyłem coś Panu poza odciskiem w bucie szowinisty, to jaki problem pozwać?
 
Kończę na tym, żeby za wiele nie powiedzieć — Już Pan powiedział. Radzę na przyszłość stawiać pytania, zanim ulegnie Pan emocjom i rozpalony nada mejla.
Nieodpowiedział Pan na prośbę o notkę na Pana portalu z datą bieżącą — co Pan usunął i dlaczego. Ale na Boga! — nie z powodu „uczuciowego”! Popełniono kilka domniemanych poważych przestępstw i dlatego. Kropka. Jeśli niezgadza się Pan, pozostawia mi i pozostałym poszkodowanym tylko opcję pozwu. Łaski Pan nie zrobił, a aluzje „narodowościowe” zachowa swemu prywatnemu gronu; afiszowanie się  poprowadzi do pierdla… zwłaszcza wobec ostrzeżenia o popełnieniu przestępstw hejtu i stalkingu.
Nawet po usunięciu przez adminów, e-archiwialnie wpis pokazują. Czy zwróci się Pan do nich WSZYSTKICH? Niezgodzą się, bo taki ich cel, popierany przez organy ścigania.
Ponadto centrale trollowe, gorliwi sajanie, agencje jak neo-ubecja (z której wiele oryginałów wychodzi) mają e-zbiory prywatne kopii do bezkarnego propagowania. Czy widzi Pan teraz ogromną odpowiedzialność swej funkcji admina? Jeśli niedostanie Pan kary ciupy za współudział, nie ma Pan przerwy z życiorysie admina, ja zaś mam zafajdany życiorys dożywotnio i poza. Za 20 lat dajmy na to moje wnuki napiszą niecenzuralnie na żydłactfo, ono odszuka Beina w archiwalniach — voila! krypto-żydłak, wróg narodu i ludzkości… Wnuki pytałem, czy pozwaliby za uszkodzenie ich dóbr osobistych, pozostałą rodzinę, przyjaciół i współpracowników też. Mecenas (doświadczony w podobnych taśmociągach i nowatorskich pozwach) jest zachwycony gęsią, która mu złote jaja zniesie. Sugeruję więcej pokory, Panie Jakubie, zanim się vqrvię :)))
Dostał Pan z mej dobrej woli i przychylności (szybko topniejącej) zadość materiałów, by wyjść ze swego dylematu. Pana cyrk, Pana małpy.
Zamieszczam u siebie gwoli edukacji narodowej.

Jakub Biela, admin RuchObywatelski:

On Thursday, March 23, 2017 1:46 AM,  <info@ruch-obywatelski.com> wrote:

Szanowny Panie

Artykuł ze strony zdjąłem, ponieważ faktycznie mógł czyjeś uczucia urażać, a nie chcę aby to robił, natomiast proszę oszczędzić mi tekstów w stylu mycki czy szalom
To są nie polskie i obce mi słowa i nie mam zamiaru ich czytać/wymawiać i gdziekolwiek widzieć.
Dla Polaka te słowa są obce !
Poza tym nie bardzo rozumiem tekstu: “…  wyjątkowa w obecnym skundlonym moralnie i obyczajowo Polin  …”
Czy Pan chce obrazić takim stwierdzeniem Polaków?
Nie wiem jakiej jest Pan narodowości, mogę się jedynie domyślać po nazwisku i tych tekstach, że jest Pan żydem.
a jeśli tak jest, proszę dać mi spokój.
Nie mam zamiaru wchodzić w jakiekolwiek kontakty  z osobami, które nie są Polakami i w ten sposób na moją ojczyznę plują.
Nie pozwolę na to.
Nie chcę wchodzić również w genealogię tego skundlenia o której Pan napisał, bo dobrze wiem czyja to sprawka
Ludzi – obywateli Polski – proszę w to nie mieszać.
Nie jest ich winą, że mają od wielu lat rządy takie a nie inne.
Kończę na tym, żeby za wiele nie powiedzieć, bo nie lubię się kłócić ale nie pozwolę na obrażanie Polaków i mojej ojczyzny.
PB: Panie Jakubie, myckę :)) zdejmuję przed Panem… Kopiuję do osób i adminów, którzy wzięli udział w ożydzaniu i/lub defamacyjnym e-stalkingu. Plus niezwykle podła Sprawdzaczka z MonitorPolski Marka Podleckiego [Marek będzie łaskaw przekazać temu ożydliwemu babsku.]
Jest Pan przyzwoitym Człowiekiem. Niewinię adminów, zwłaszcza przy układach portali jak Pański. Niemiałem czasu zająć się „czyszczeniem” sieci z tej defamacji przez cały rok. Oto dlaczego… zapraszam do zabawy, jeśli wstąpiłby Pan do Vancouveru, Kanada:

[pl/en] RRRailways się podkuwa: warsztat w piwnicy na zimę / Basement workshop

Reakcja Pana jest godna pochwały, wyjątkowa w obecnym skundlonym moralnie i obyczajowo Polin. Zamieszczę na blogu, by wyjąć RuchObywatelski spod piętna.
Jeśli niesprawiłoby to kłopotu, bardzo proszę o zamieszczenie notatki u Pana z datą bieżącą: co usunięto i dlaczego. Jeszcze raz WIELKIE Dzięki. Rodacy jak Pan utrzymują we mnie wolę walki o Polską Rację Stanu. Z szacunkiem, szalom! :))) — Piotr Bein
On Wednesday, March 22, 2017 12:56 AM, „info@ruch-obywatelski.com” <info@ruch-obywatelski.com> wrote:

Dzień dobry. Wszystkie artykuły, które są na naszym serwisie są przysyłane albo do nas przez ludzi albo wstawiane przez ludzi samodzielnie.

Jeśli ten artykuł narusza czyjeś dobra osobiste, zostanie natychmiast usunięty, a Pana serdecznie za to przepraszam.
Ja jako właściciel serwisu daję jedynie platformę do publikacji i nie mogę odpowiadać za treści użytkowników, jednak mam możliwość ich usuwania.
Mogę też obiecać, że lepiej się przyjrzę publikowanym przez użytkowników artykułom w przyszłości, jednak nie zawsze jestem w stanie ocenić artykuł, tak jak w tym przypadku.
EDIT: w tym momencie artykułu już nie ma, został przeze mnie usunięty. Z poważaniem — Jakub Biela
PB: Witam. Chodzi o ten wpis, pozdrawiam — Piotr Bein

On Wednesday, March 22, 2017 12:02 AM, „info@ruch-obywatelski.com” <info@ruch-obywatelski.com> wrote:

Dzień dobry. Nie bardzo rozumiem, proszę o wyjaśnienie problemu. Podał Pan stronę, która nie należy do nas. Z poważaniem — Jakub Biela

From: Piotr Bein Sent: Wednesday, March 22, 2017 7:06 AM To: info@ruch-obywatelski.com Subject: defamacja Jesteście państwo od tej chwili stroną w konflikcie z prawem kanadyjskim i polskim — patrz „Piotr Bein do Admina alex.jones.pl ws. neo-ubeckiej szmaty Roberta Brzozy”.  Oczekuję na propozycje zadośćuczynienia zanim pozwę. — Piotr Bein

Piotr Bein do Admina alex.jones.pl ws. neo-ubeckiej szmaty Roberta Brzozy

Roman Kafel: Ma pan racje…panie Andrzeju… Ten prosty trick oszustow sprzedajacych masc na bogactwo dziala tak samo jak iluzja. Wszystko …co ma jakakolwek wartosc powstaje tylko i wylacznie w procesach PRACY!!! W procesach spekulacji nie powstaje NIC poza abstrakcja. Iluzja…ktora sluzy odwroceniu uwagi, oszukaniu, oglupianiu okradanych z tego co maja… Przyslowie stare slowianskie zamienil stryjek siekerke na kijek..swiadczy ze swiadomosc tego byla… Filmik jaki zalaczylem potwierdza ..a historia udowadnia, ze jest tak a nie inaczej… Nie tak dawno uratowalem dorobek kolegi, ktory pracowal przez 25 lat dla GM… tam byl zwyczaj oszczedzania w akcjach GM i placono im za godziny nadliczbowe akcjami GM… wsrod robotnikow nalezalo do dobrgo tonu posiadac min 10 tys akcji…ktore w apogeum kosztowaly 80 $… I takich na montowni mieli kilku… On nie mial tyle..ale mial dosc duzo…kiedy mu powiedzialem  ze przed emerytura powinien sie zabezpieczyc i wyzbyc tego smiecia…zwierzyl sie kolegom..ktorzy przyprowadzili mu specjaliste od inwestycji ze ZW.ZAW, ktory wytlumaczyl mu ze GM stocks  are better than gold:-)))) Jasiek jednak posluchal mnie i kupil zloto za $640 uncje…jego akcje kupili koledzy robiac tlok w szatni :-)))smiejac z sie ze stupid Pollack.. za 4 miesiace GM padlo…akcje siegnely dna…kilku szczesliwych posiadaczy 1o tys akcji pojechalo na zawaly… Dostatnie emerytury skladane latami na starosc..rozplynely sie jak dym sztukmistrzy…. Znow zrobilo sie tloczno w szatni tym razem juz nie stupid Pollack ale Wizer John zostal zasypany pytaniami..John how did you know f..ck about  that???
I co??? I nic..GM jak stalo tak stoi , nawet produkcji nie przerwali….ale nie maja juz obligacji:-))))) Poddano ich tylko wykupowi przez rząd US i przeorganzopwano.. i wydrukowano nowe akcje…probuje przywrocic sie stary zwyczqaj oszczedzania w nowych akcjach GM:-))))))
To prawdziwa historia… Scam [oszustwo] nastawiony jest na okres jednego pokolenia…po to tylko zeby ludzie nie pamietali tych samych trickow iluzjonistow… A teraz niech pan sprawdzi //ilu ludzi uwierzy panu w czysta prawde??:-)_)_)_  Dlatego sprzedawcy snake oil maja sie zupelnie dobrze ,..ba strasza sądem:-)))

Andrzej Szubert: Panie Romku, pełna zgoda! Dodam jeszcze – taka jest właśnie mentalność żydowska, mentalność Żyda – Money make money. Cały żydowski system bankowy i ograbianie przez nich świata bazuje na tym systemie. Zapędzanie ludzi do spekulacji to wyrabianie u nich żydowskiej szkodliwej aspołecznej postawy i mentalności. Stąd, ponieważ zasypywano mnie mailami nt Brzozy z pytaniem, co myślę o jego „działalności” i pomysłach „spekulacyjnych” zdemaskowałem go jako nieudolną miniaturkę Sorosa. A ta gnida postawiła mnie obok OR (choć sam ma mentalność żydowską rodem z OR) i insynuował mi UB-ckie metody, które sam stosuje. I cały czas łże i odwraca kota ogonem, a złapany za pejsa ryczy, że to nie jego pejs.

PB: Dzięki ci Romku, to samo mówią moi mecenasi w Kanadzie i Polsce… Czyżbyście kończyli tę samą uczelnię? :)))

Brzoza znów nieprzyjmuje krytyki, zbiera się do e-stalkingu i grozi dintojrą. Adresuje do mnie gotowca z wymiany z Szubertem: Przypomnę, że pan setki razy klnął na mnie i obrażał bezpodstawnie. To pan wszedł na moje podwórko i nie wiem dlaczego wyklnął mnie za moją pracę zawodową. Co pana obchodzi jak ja zarabiam? Szprzedawałem kurs inwestycyjny, a pan wyrzucił z siebie całe błoto, używając najgorszych polskich słów. Do pana przyłączył się pan Bein. Tych najgorszych słów, jakie od was usłyszałem, to nigdy mi się nie przytrafiło. Do dzisiaj sprzedaję ten kurs inwestycyjny i zarabiam na tej wiedzy inwestycyjnej.

Każdy zweryfikuje, że nie kląłem na Brzozę i nie wykląłem go (forma klnąć jest błędna) i nie setki razy.  Więc przeciwnie, wytrwała dyskusja z trudnym adwersarzem oznacza dobrą wolę i wiarę w efekt — przekonać Brzozę o moralnej kruchości jego biznesów i informacji, ochronić publikę przed jego usługami. Robię podobne jako bloger wzgl. rekinów i szprotek. Czemu Brzoza chciałby być wyjątkiem?

Jaki cierpiętnik… Ile setek tysięcy milionów osób nabrał Brzoza na neo-ubeckie porno firmując je pod swym załganym skomleniem, by przedstawić się jako dzielny bojownik o Polskę prześladowany przez „żydów”, Beina i Szuberta, najgorszych wrogów Polaków.

Tych najgorszych słów, jakie od was usłyszałem, to nigdy mi się nie przytrafiło.– Usłyszał pan prawdę. A że po raz 1-szy w życiu, to nie nasz problem.

zarabiam na tej wiedzy inwestycyjnej — To jest dowód na etyczność działalności? Jak sam pan wiesz i ochoczo wykorzystałeś w odwecie za prawdę o sobie, my „tracimy” na wytykaniu prawdy nie takim szprotom jak Robert Brzoza.

Wygarnąłem, niezależnie od Szuberta, co myślę o działalności Brzozy. Nie wolno? Parę razy napisałem, że dobrze życzę temu rodakowi z rodziną. Posłałem mu też wskazówki, czemu go nie przyjęli do poważnych miejsc pracy. Uczciwa robota nie hańbi. Ale nie kosztem nieświadomych i to dla żydobanksterskich interesów!

Powtórzyłem Brzozie prawdę o jego biznesie kilka a NIE SETKI razy, gdy „dyskusja” przedłużała się: wziął krytykę swej działalności za atak ad hominem, zaczął z braku rzeczowego kontr-argumentu poniżać i grozić dintojrą i „Branżą”.

Użyłeś załganego podłego poniżenia, zbierzesz żniwo pozwu z kilku paragrafów… Nam się niespieszy: im dłuższy okres defamacji i e-stalkingu, tym sroższy wymiar kary. Skoro „masz” rację, pozwij i niezaśmiecaj eteru!

Nie żartuj, nie przyznamy ci racji wymuszonymi przeprosinami. Na załganą nikczemnie publikację szeroko na necie ze wsparciem „Branży” i sponsoringiem neo-ubeckim, jedynie pozew jest dochodzeniem sprawiedliwości. Sam doprowadziłeś do tego, wspólnicy zgłoszą się do ciebie szybciej niż po parszywą szmatę neo-ubecką. Jeśli potrzebujesz więcej podobnych sobie hejterów, znajdziesz tu.

Dyżurny neo-ubecji w „Branży”, gnidowa VolnaPluskva  zagrzewała do boju nadgorliwymi komentami i  fpisami „prowadzącego”. Znaleźli się też użyteczni durnie jak Wiechowski z Maruchy, Łukasz z alexjones.pl, MyBudowlańcy, GazetaChicago, RuchObywatelski, NWOnews.plTrybeus zaś wyniuchał najgorszy szajs od Wiechowskiego i VolnejPlusqvy, dodał do swego plugawego komentu na czele szmaty Brzozy. Mecenas znajdzie „specjalny nadzór” dlań buhaha

Zawiadomiłem ich: Jesteście państwo od tej chwili stroną w konflikcie z prawem kanadyjskim i polskim — patrz „Piotr Bein do Admina alex.jones.pl ws. neo-ubeckiej szmaty Roberta Brzozy” https://grypa666.wordpress.com/2017/03/19/zydlactfo-winne-jest-polakom-biliony-ojro-za-straty-z-okresu-ii-ws-i-po/  Oczekuję na propozycje zadośćuczynienia zanim pozwę.

Marucha wie od ponad roku. Ponadto są publikacje bez możliwości kontaktu z redakcją (okoliczność obciążająca pozwanego):

Robię listę i wysyłam zawiadomienia, rewers „pracy” „Branży” ponad rok temu LOL. Jest sporo re-blogowania z takich jak WolnaPolska i AlexJones.pl, na kórych spoczywa tym większa odpowiedzialność, w drugiej kolejności po inicjatorze kampanii defamacyjno-hejterskiej, Robercie Brzozie.

Roman Kafel: I beg your pardon.. nie chce sie wcinac,pomiedzy…. ale sprzedawanie ludziom tzw”kursow inwestycyjnych” to zlodziejstwo i naciaganie. Mamienie, ze Money make money…. jest naganne spolecznie i ludzie zajmujacy sie tym procederem zdolnosci honorowej nie maja.
Prosze ….dziecinnie prosta matematyka zrozumiala dla ucznia 4 klasy…nie sprzedaje, nie namawiam, ot okazuje, zeby sie ludzie uczyli za darmo …..omijac oszustow. A propos.. ostrzeganie ludzi uczciwych i naiwnych przed oszustami i naciagaczami, nie bylo nie jest i nie bedzie czynem nagannym a tym bardziej karalnym…bo cnota karze nie podlega.
Nawet w Polsce …choc nie jestem pewien :-))))

PB: Panie Brzoza, serdeczności se pan wsadź… Na uspokojenie wziąć, więcej „Branży” zgromadzić, „środowisko” zmobilizować buhaha Tomek gnida VolnejPlusqvy pomoże LOL LOL LOL „Setki razy” panu odparłem merytorycznie na gnidowe insynuacje, zmyślanie i ad hominem. Pobożne życzenie wyklęcia z pańskiego neo-ubeckiego i użytecznie durnego „środowiska”: niezmiennie od lat frekwencja na moich blogch kilkaset odsłon na dobę, mimo usilnych starań neo-ubecji. Wiem, to zero w porównaniu z miliardowym zasięgiem neo-ubeckich gnid, ale tu liczymy jakość a nie ilość, a ta niestety to druzgocąca przewaga użytecznych idiotów i szabas-gojów, czego najlepszym dowodem jest Pan z równie polackimi „Branżą” i „Środowiskiem”.

Widzi Pan, mogę być chamem w białych rękawiczkach — uczę się od moich Polackich Adwersarzy buhaha Obiecujesz pan „ostatni list” od roku… Absolutnie, nie układam się z gnojkami!!! Czekam na pozew buhaha pozdrawiam niezwykle gorąco :)))

Robert Brzoza: Witam. Proszę mnie nie obrażać. Poniesie pan za to konsekwencje. To jest mój ostatni list w tej sprawie. Nie będę więcej dyskutował z człowiekiem nieodpowiedzialnym i siejącymi tylko nienawiść, przekleństwa i destrukcje. Współczuje… Z tego względu, że pisze pan do większego forum wklejam to co napisałem p. Szubertowi: Przypomnę, że pan setki razy klnął na mnie i obrażał bezpodstawnie. To pan wszedł na moje podwórko i nie wiem dlaczego wyklnął mnie za moją pracę zawodową. Co pana obchodzi jak ja zarabiam? Szprzedawałem kurs inwestycyjny, a pan wyrzucił z siebie całe błoto, używając najgorszych polskich słów. Do pana przyłączył się pan Bein. Tych najgorszych słów, jakie od was usłyszałem, to nigdy mi się nie przytrafiło. Do dzisiaj sprzedaję ten kurs inwestycyjny i zarabiam na tej wiedzy inwestycyjnej. Więc jaki był sens oskarżeń?

Panowie Bein i Szubert. Zebrałem co najmniej kilkanaście osób, które bezpodstawnie publicznie szkalowaliście, tylko dlatego, że mieli inne poglądy. Nawet na kobietę klęliście, używając najgorszych słów. Jeszcze około miesiąca temu dostałem dokument, w którym publicznie obrażaliście moją osobę. Wszystko jest do czasu. Jestem cierpliwy, ponieważ czekam aż środowisko was zlinczuje. I to już się stało. Ludzie odsuwają się od was. Jeżeli nie przestaniecie obrażać mnie i inne osoby, to w końcu zaskarżymy was w pozwie zbiorowym. Będziecie płacić wysokie odszkodowania. Materiał na was jest bardzo bogaty.

Ostatnio był znany proces w środowisku kulturystycznym, gdzie osoba obrażała znanego kulturystę.  Skończyło się na tym, że publicznie przed kamerą przepraszała i dostała chyba 100 godzin prac społecznych. Dlatego proszę więcej nie obrażać mojej osoby. Jeżeli tego nie przestaniecie robić, to przyjdzie czas rewanżu. Wtedy zbiorę wszystkie osoby, które publicznie szkalowaliście i pójdziemy do sądu. W waszym interesie jest dążyć do ugody. Jednak pan Szubert i Bein dalej się pogrąża… Serdecznie Pozdrawiam — Robert Brzoza

PB: Panie Łukaszu, Mnie ani Szubertowi niepotrzebna kontr-publikacja na portalu, który stracił reputację szmatą neo-ubecką, a teraz jeszcze bardziej spadł — patrz Alex Jones, który załapał się  na żydłacką zmyłę z Trumpem. Mamy własne blogi, wyszukiwarki są bezlitosne.
Z chwilą otrzymania protestu jesteście Pan osobiście i zarząd alexjones.pl STRONĄ w konflikcie z prawem kanadyjskim i polskim. Nie każę się panu podpisywać pod moimi słowy, tylko je zamieścić, tworząc równe boisko dla obu stron.
Niekwestionował Pan szmaty Brzozy, w tym stwierdzenia wokół najgorszych wrogów Narodu Polskiego, jakimi nas namalował. Nalepki „ż/Żyd”, „ubek”, pochodne przymiotniki i insynuacje współpracy z takimi należą do najgorszych obelg i poniżeń. Brzoza nie ma żadnego dowodu, natomiast my w uzasadniony sposób nazwaliśmy i nazywamy go:
– „ginda” = osoba podła, fałszywa, złośliwa; termin obraźliwy — tak odpowiadamy z Szubertem, gdy przeciwnik wyczerpie merytorykę i zaczyna poniżać, obrażać, łgać… zaś gdy ktoś mnie zaatakuje fizycznie, bronię się fizycznie — pozostawmy sądowi rozstrzygnięcie tego detalu
– przymiotnik od „neo-ubek” = Brzoza współpracuje z neo-ubecją rozprowadzając ich nikczemne porno ożydzające nas i paru in. skutecznych patriotów
– łgarz, hipokryta, naciągacz itd.  — nieczytał Pan mej głównej riposty?
– geszefciarz: patrz Alert.
Odbiorcy szmaty Brzozy potwierdzają na forach wywołane przez niego: nienawiść, ożydzenie i potępienie Beina i Szuberta jako najgorszych wrogów Polaków i Słowian.
 
Nie byłem na policji w zw. z żadną sprawą OR. Nie wiem czy jestem na liście OR, wisi mi to, guzik mi mogą zrobić. Nie jestem antysemitą, kołtunem, szowinistą… nikogo nie osądzam kłamliwie. Brzozy nie znałem, aż doszła do mnie jego oferta dla „inwestorów” z prośbą o ocenę od znajomej-darczyni dla patriotów. Ocenę postaw i działań osób publicznych uważam za swój blogerski obowiązek. Wiem co nieco o żydobanksterii, „etycznym” inwestowaniu i uczciwszych, zdrowszych duchowo alternatywach (od paru lat wysyłam co łaska porady, jak się ustrzec przed skutkami bail-in i jak inwestować nie-po-żydobankstersku)…
Nie rozumie Pan sprawy — np. nie chodzi o to, czy byliśmy prześladowani przez Otwartą, tylko o łgarskie zestawienie przez Brzozę naszych nazwisk z charakterem Otwartej i jej działaniami wzgl. niego i Polskiej Racji Stanu.
 
Nie odniosę się do mejla Brzozy z 20. bm, bo:
 
– Zdementowałem ponad rok temu takież zarzuty. Gdyby Brzoza miał argumenty, pozwałby nas, tak łatwo z Polski jak i z USA. Zaoszczędził na radcy, teraz beknie z kilku paragrafów, a „Branża” z nim.
– Sam się odciął od dialogu merytorycznego, 1-szy zaczął poniżać, 1-szy domagał sie przeprosin za prawdę o sobie i swym geszefcie.
 
– Zeszmacił się publikacją szmaty neo-ubeckiej i nawoływaniem „Branży” do kolaboracji obliczonej na miliony wizyt.
– Tryumfująco dopełniał linki z „Branży”na swym forum, w tym zajadły agenturalny nasz wróg od lat, WolnaPolska:
Znajomość sprawy Brzoza-OR niezwalnia Pana z obowiązku weryfikacji skojarzenia nas z OR, ani sprawdzenia pozostałych twierdzeń w szmatławcu.
 
Odbiór moich blogów: ponad 8 mln wizyt od 2009 r. Ponadto udzielam się w akcjach patriotycznych. Szkoda osobista i społeczna przez rzeczoną szmatę i jej masową publikację jest więc niebagatelna. Dotyczy Beina i Szuberta jak i ich rodzin i współpracowników. Brzoza musiałby udowodnić, że jest niewinny (wyjątek od reguły w prawie kanadyjskim dot. e-stalkingu)… Takoż „Branża”, która  wzięła udział w masowej akcji z jego inicjatywy.
 
Taśmowe pozwy wnosiłyby o karę i odszkodowanie proporcjonalne do okresu, w jakim rzeczone materiały utrzymały się na necie, łącznie z archiwami netowymi. Waszą sprawą będzie zabiegać u e-archiwistów o wycofanie waszych materiałów. Jeśli niezgodziliby się, mielibyście obligację karną do usranej śmierci. Ponadto, jakimkolwiek odniesiem do tekstu szmaty z alexjones.pl (w tym odniesienie do e-zbiorów prywatnych) bylibyście obarczeni Pan i zarząd alexjones.pl, powodując nowy pozew. Wnosiłbym także o przepadek dochodów „Branży” od daty publikacji szmaty; Brzoza z „Branżą” podnieśli sobie notowania „patriotyczne” kosztem defamacji nas.
Pana kontr-propozycję odrzucam. Stawia mnie i Szuberta w roli petenta, który musi błagać o łaskę u przestępców. Czy zapropnował Pan Brzozie wyczyszczenie jego szmaty?
 
Zrobimy tak: skoro opublikował Pan szmatę Brzozy bez weryfikacji ani prośby o naszą kontrę, wykona Pan co do joty moją propozycję. To mogłaby być okoliczność łagodząca wedle uznania przez sąd. Dalsze okoliczności łagodzące — zależy co Pan sam zaproponuje,
Szubert już zasygnalizował o sobie, dodam tylko, że neo-becja groziła mu wielokrotnie zabiciem rodziny i bez ustanku nęka go dintojrą. Jestem jego „obrońcą”: nagłaśniam jego sprawy, wsparłem go ubogiego w Niemczech z datków na blog i ze środków własnych (choć należę do grupy na progu ubóstwa w Kanadzie). 
Proszę o wyszczególnienie Pana konfliktu interesu, który zadecydował o publikacji szmaty Brzozy.
Niepokwapił się też Pan sprawdzić mego życiorysu i dorobku, więc służę:
 
Kwiecień 2009 — nieudana próba zamachu na Beina w Krakowie w zw. z prelekcją „Kompleks władzy judeocentrycnej a sprawa Słowian”. Zweryfikuje Pan u Marka Podleckiego, admina i właściciela bloga  MonitorPolski (jeden z oplutych w załączniku do szmaty Brzozy; mój mecenas jest zainteresowany wystąpić w obronie także tych poszkodowanych). 
Od ok. 2009 r.  — hejt mejlami i na skrzynkę kontaktową na moich blogach. 
 
Od 2010 — hejt mejlowy, neo-ubeckie prowokacje na necie, hejt na forum mego bloga Grypa666 (od 31.12.2009), atak neo-ustaszy w moim miejscu zamieszkania.
Po opublikowaniu szmaty Brzozy — nasilenie e-działań, ok. rok temu zablokowanie konta mejlowego moich masowych wysyłek ws. politycznych i społecznych (do kilku tys. na dobę).
Kilka lat temu – zniszczenie moich referatów naukowych na kompie Prof. Scherrera (Międzynarodowy Program Badań nad Ludobójstwem XX i XXI w.), który przygotowywał je do wydania w monografii. https://piotrbein.wordpress.com/my-research-papers/ Prof. Scherrera prawdop[odobnie zamordowali w zestrzeleniu nad Donbasem lotu MH17.
Co do twórczości, może Pan sam łatwo sprawdzić: https://piotrbein.wordpress.com/about-me-o-mnie/ Nie ma tam o osiągnięciach naukowych i publicystycznych, kilkanaście lat zanim Brzoza opublikował swój artykuł o Judeopolonii, na którym próbuje zbić kapitał cierpiętniczy kosztem Beina i Szuberta:
– Prof. Scherrer ocenił moje referaty na poziomie światowym i miał je umieścić w Tomie I swej monografii, który zarezerwował dla śmietanki niezależnych badaczy ludobójstwa.
– Kwestie Judeopolonii i stosunków polsko-żydowskich w ogóle wniosłem do ww. programu badań nad ludobójstwem, z asystą autorską Dra Pągowskiego (Kanada), Pana Wojciecha Właźlińskiego (USA) i anonimowego badacza w USA. Bez tego, sympozja ww. badaczy niemiałyby pojęcia o prawdzie dot. nas, nie byłoby ww. referatów zweryfikowanych przez gremia naukowe niezależne od kompleksu władzy judeocentrycznej.
– Wniosłem koncepcję kompleksu władzy judeocentrycznej, rozszerzenie koncepcji kompleksu władzy syjonistów w USA (Zionist Power Complex), autorstwa Prof. Jamesa Petrasa. Nie znam innych badaczy na świecie, którzy przedstawiłiby zbliżoną koncepcję publicznie — stąd odwet neo-ubecki i żydłacki, tym większy, że nie mają argumentu prawnego ani merytorycznego.

Mogą mnie tylko zabić, uprzykrzać się i/lub produkować parszywe załgane i nikczemne porno dla użytecznych idiotów, których jak widać nie brak wśród polactfa, do którego z własnego wyboru zaliczył się Pan. Od Pana zależy, jak się odetnie.

Admin alexjones.pl Łukasz: Dzień dobry Panie Piotrze, Rzeczywiście zatwierdziłem do publikacji taki artykuł Roberta Brzozy. Przede wszystkim alexjones.pl nie jest stroną w tym konflikcie, zgodzę się że RB może mieć tendencje do nadinterpretacji niektórych informacji i może formułować zbyt daleko idące tezy, ale jak było w tym konkretnym przypadku nie wiem.
Wiem natomiast że RB był przez OR prześladowany, a dowiedziałem się o tym na komisariacie, bo też byłem na policję wtedy wzywany i straszono mnie prokuratorem, karami, sądem. Z tego co dowiedziałem od policjanta i pamiętam, to akcja była skierowana co najmniej przeciwko kilkunastu portalom. Czy była pośród nich także Pana strona nie pamiętam, a była?
Odnośnie Pana żądań jest jeden problem, alexjones.pl jest portalem niezależnym i nikt nie może żądać publikacji czegokolwiek, ponieważ jednak ten nieszczęsny artykuł RB został u nas opublikowany chciałbym przedstawić naszym czytelnikom także punkt widzenia drugiej strony.
Niestety już sam tytuł dyskwalifikuje ten artykuł: Bein do Brzozy po analizie jego załganego szmatławca: jesteś gnidą godną swych neoubeckich sponsorów!!!
Nazywanie kogokolwiek z imienia i nazwiska gnidą już w samym tytule, to jest raczej retoryka podwórkowa i niestety nie przejdzie na łamach alexjones.pl. W tym tekście nie ma podobnych kwiatków zbyt dużo, mógłbym je wyedytować tak żeby całość nadała się do publikacji, ale wiadomo, pojawią się potem insynuacje że coś zniekształciłem, itd.
Dlatego jeśli przyśle mi Pan tekst opisujący merytorycznie w sposób cywilizowany, już nie koniecznie kulturalny całą sytuację z Pana punktu widzenia, to bardzo chętnie go opublikuję. Nie widzę natomiast problemu z zamieszczeniem pod artykułem Roberta Brzozy wklejonych przez Pana bezpośrednich linków.
pozdrowienia, Łukasz – admin alexjones.pl

Piotr Bein: Ponad rok temu zamieściliście Państwo na swej witrynie ww. artykuł.  Do 7. lutego 2016 r., godz. 4. z minutami, skomentowały u was 2 osoby. Co było potem, nie wiem, bo nie pokazują mi się komenty, mimo rejestracji i logowania.

Mieliście Państwo dość czasu, by ustalić oszczerczy, stronniczy i załgany charakter wpisu Brzozy u was, chociażby z ripost moich i Andrzeja Szuberta. Ponadto, wpis Brzozy jest rozprowadzony w e-stalkingu obliczonym na miliony odbiorców. Brzoza sugeruje współpracę Beina i Szuberta z Otwartą, co jest wierutnym łgarstwem. Reszta jego artykułu wyjmuje zdania z kontekstu, również sugerując sens. W oryginale załganego artykułu Brzozy, figuruje na końcu neo-ubeckie wyssane z palca ożydzające porno na kilku porządnych i skutecznych polskich patriotów. Efekt widać nie tylko na waszym forum… większość komentujących uważa Beina i Szuberta za żydowskich wrogów narodu polskiego — dokładnie jak chciała agentura neo-ubecka w okresie naszej sporej skuteczności patriotycznej!

Gdybyśmy byli takimi, jak nas maluje Brzoza, z miejsca dostałby pozew z kilku paragrafów, podobnie jak witryny „Branży” jak nazywa Brzoza uczestników e-stalkingu, w tym alex.jones.pl. 

Propagujecie defamacyjny odruch Brzozy na krytykę jego działalności na podst. jego wlasnych info z mejlii i postów, które sam zamieścił na necie i e-rozesłał. Bein i Szubert są publicystami, ale w odróżnieniu od Brzozy — niezarobkowymi. Za swój obowiązek uważają m.in. ostrzeganie rodaków przed naciągaczami i zbłądzonymi jak Robert Brzoza.  Wziął on krytykę swej działalności za przytyk osobisty (ad hominem) i odreagował poniżającym ad hominem. Potem, miast merytoryki, bronił urażonego ego.

Ponadto naruszyliście Państwo zaufanie Czytelników w swą rzetelność dziennikarską. Jeśli publikujecie takie stronnicze banialuki, to co z wiarygodnością waszych źródeł i materiałów na tematy poważne?

Żądam zatem:

1. Na końcu wpisu Brzozy u was, zamiast linka do strony głównej bloga Brzozy, podać linka do oryginału oraz na wszelki wypadek do zrzutu u mnie.

2. Opublikować na alex.jones.pl:
– moja ripostę główną
– linka do wydania specjalnego Grypy666 z kompletem materiałów z obu stron „dyskusji”
ripostę Andrzeja Szuberta.

###
Robert Brzoza, Mirosław Wiechowski (admin bloga Marucha), Józef Bizoń (admin bloga Sursum Corda), Tomek (admin bloga WolnaPolska, przedtem StopSyjonizmowi) i szereg in. osób dostali od RCMP zakaz wjazdu do Kanady, m.in. za szkalujące ad hominem i załgane, wyrafinowane ożydzanie.
Niechciałbym, żeby podobne spotkało redaktorów alexjones.pl, choć straciłem zaufanie do Alexa Jonesa, gdy dał się nabrać na żydłacką zmyłę pt. „Trump prezydent ludu amerykańskiego”.

Niniejszy list publikuję na Grypa666, dw. gronu mejlowemu.

Pozdrawiam —  Piotr Bein, Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

†††††††††††††

Socjo-patyczna mafia dintojri Polin igra z ogniem

Sędziowie przygotowują się na starcie z rządem. I tworzą struktury, które mają koordynować ich opór

E-robal od dintojri za wstawiennictwo ws. Andrzeja Dziąby

PB do Zbigniewa Stonogi i Andrzeja Dziąby ws. nieporozumienia wskutek e-robala: Panowie, neo-ubecja wsadziła nam w obieg robala made in Dimona. Parę dni temu dostałem identyczne spod adresu dintojri, do której pisaliśmy ws. Dziąby.

O robalu świadczy fakt, że naciskając „odpowiedz”, system wstawia automatycznie e-adres sowy. Złapałem to na szczęście zanim wysłałem opieprz do dintojri za mylny adres. Teraz o mało też wysłałbym do nikąd: grupa dyskusyjna sowy… Nie pokłóćmy się przez skórvieli!
Pozdrawiam serdecznie obu Panów. — Piotr Bein
PS Panie Zbyszku, przydałby się Pana telefon lub email do dintojri ws. Dziąby. Służymy podkładką. Wszystkie interwencje zbieram na blog w blok obronny Pana Andrzeja. Darmowa reklama dla Pana, Panie Zbyszku. Z przyjemnością:)))

Jak zreformować sądownictwo

Romuald Piątek: Zgadzam się w zupełności = tak jest wszędzie – tu daję załącznik P-969 Stowarzyszenia z Gdańska.

Ja z obawy przed utratą zycia w zamknietym szpitalu psychiatryczynym uciekłem 10 maja 2014 do Londynu i wystapiłem o azyl polityczny w UK – lecz w zmowie z konsulami-bandytami byłem aresztowany z demonstracji pod  Downinng Street o4.pazdziernika 2014 , wystapiłem więc o azyl polityczny 24.11.2014 – i wzmowie dostałem kwaterę i zasiłek dopiero po 4 miesiącach w Leicester , adwokatka dostarczyła przetłumaczone dowody = dowody jednoznaczne – no i dostałem z data 22 maja 2015 pismo z HO , że Decyzja przyznania azylu bedzie w ciągu 3 m-cy . ale przestano wypłacać mi zasiłek i 13 lipca 2015 wyrzucono mnie z kwatery !!!
Wszelkie skargi do wszystkich instytucji zostaja bez odpowiedzi , lub z Trybunałów ,,rzniecie głupa” , że nie mogą sie zająć sprawą bo …brak jest Decyzji !!! Sprawa u mnie jest bardzo prosta z dowodem nie do podważenia = Postanowienie SN wydane jednoosobowo bez rozprawy = łamiące art 398 poz 10 KPC i art 45 Konstytucji !!! Dodaję , że mam informacje od znajomych o 3 innych takich samych bandyckich Postanowieniach SN !!! Tu załaczniku  informacja z PO Warszawa dotyczy wydania Postanowienia SN przez obecną prezes-bandytę SN Gersdrf = prokuratura zakończyła to odmową !!!
Czekam za tym i jeszcze innym Postanowieniem SN !!! Jak jest przyczyna ? – otóż jako pasjonat prawa twierdzę , że winna samodzierżawiu prawa jest prokuratura – zwłaszcza obecnie Krajowa -wszelkie skargi kierowane do niej , do MS , do RPO sa odsyłane do …oskarzanych sędziów-bandytów i ,,właściwych prokuratur” – a odpowiedzi , że wyroki prawomocne , śedziowie niezawiśli , że dano juz odpowiedż , że kolejne pismo nie wnosi nic nowego , albo że odpowiedzi nie będzie , bo treść znieważająca !!! Tylko , że odpowiedzianość ponosi jednostkowo minister sprawiedliwości i premier , którzy nie przyjmuja na skargi osobicie raz w tygodniu zgodnie z art 229 i 253 KPA !!! Wszelkie żądania o przyjęcie na skargę osobistą z nimi są bez odpowiedzi !!!
Sumując – nie wydano wyroków do 20 aktów oskarżeń , oraz ,,prowadzą śledztwo” 3 lata za pohańbienie = kliknij : https://youtu.be/-Lnyrins_Gl = ale aktu oskarzenia nie bedzie , więc będzie kolejne pohańbienie teraz Dudy + Szydło , konstytucji … zgodnie z załącznikiem P-1480 i P-1481 . Dodaję , że i posłowie milczą – ostatnie odmowy – lub braki odpowiedzi są od posłów Kukiza , Jachnika , Sanockiego = więc kim oni są ??? !!!
Osób pokrzywdzonych świadomie przez mafie prawników i milczące Kliki polityków znam wiele!!!

Kongres przestępczości zorganizowanej

††††††††††††††††††

Musisz to wiedzieć!

Aleksander Jabłonowski Maciek Poręba pod ambasadą USA dają ostro do pieca

Katyń w Mauthausen (Austria)

[komenty] Prawo szariatu w Europie już od czerwca?

Francuska fundacja (Sorosa?) chce zastąpienia świąt na islamskie i żydowskie!

Twierdzą, że potrzebują taniej siły roboczej i utrzymują na zasiłku imigrantów

Imigranci kradną na potęgę w polskich miastach przechodząc z Niemiec!

Zamiast słuchać głupot o Białorusi z TV – posłuchajmy świadka!

Milionerzy uciekają z Niemiec! Czy czują jakiś kataklizm?

†††††††††††

Aktualności

Prof. Wolniewicz wraca do Jedwabnego poprzez literaturę Herlinga-Grudzińskiego

Cięcia budżetowe Trumpa na ż-wojny i ż-korporacje zaszkodzą potrzebującym socjalu

Procent starców cierpiących głód w USA w 2016 r.

 

Ks. Jacek Międlar: Żydzi, żydzi… znowu żydzi. A w tle Waszczykowski, AJC i złodziejka kosmetyków z B’nai B’rith [WIDEO]

PB: A co — są tematy zakazane? Przypuśćmy, ze bylibyśmy częścią żydostwa, np. obywatelami jakiegoś żydowskiego obwodu autonomicznego w Rosji. Wtedy nie mielibyśmy prawa poruszać globalnego zła płynącego od żydłactfa? Polonofobia i de facto okupacja Polski to tylko malutka część ucisku żydłackiego na świecie: https://piotrbein.wordpress.com/my-research-papers/
Z powodzeniem demaskują żydłactfo sprawiedliwi Żydzi, np. pro-palestyński Jewish Voice for Peace, anty-syjonistyczni żydzi ortodoksyjni w USA i Izraelu… przekonwertowani na prawosławie żydzi Nataniel Kapner (USA) i Adam Szamir (Rosja, Szwecja), a na katolicyzm — Henry Makow (Kanada)… badacze historyczni Szlomo Sand (Izrael) i Jon Christopher Bjerknes (USA)… naukowcy np. Vanunu (Izrael), publicyści np. Gilad Atzmon (Izrael), medycy np. Gabor Matte (Kanada)…
„Monolit” syjo-żydowski to mit, utwierdzany durnym gojom przez hasbarę syjonistów. Inaczej straciliby uzurpowaną „władzę” nad żydostwem światowym, z ramienia ż-banksterii — „rodziców” syjonizmu i NWO.

Dyskusja mejlowa: Polska i wojna XXI w.

PB do Goska: Goska znów puszcza wodze fantazji :))) podczas gdy „Kudlicki” wali totalne bzdury [nt. nazwy Żołnierzy Wyklętych], „Goska” chociaż przejawia jakieś myślenie, choć z wiedzą techniczną na bakier.
Chodzi o sztandarowe zdobycie Rosji. — Żydłactfo wie, że wojskowo Rosji niepokona. Wg nowej doktryny obronnej Rosji, jakikolwiek  atak zaczepny skończyłby się deszczem pocisków wymierzonych w USrael, skąd żydłacka agresja musiałaby wyjść i być wspierana  (członkowie NATO polegają w tym na USA). Państwa jewropy nie dołączyłyby, toteż USrael instaluje wyrzutnie pocisków w Polin i Rumunii. Dowodzone przez USA, nazywane są obronnymi, ale  dublują się jako zaczepne. Rosja obiecała zniszczyć je w 1-ym podejściu, właśnie z tego powodu.
Wojna żydłactfa z Rosją trwa co najmniej od 100 lat (rewolucja październikowa, komunizm, zimna wojna, dżihad afgański i czeczeński z planu BrzezinSSky’ego, teraz podchody ż-NATO, sankcje  i intensywna info-wojna z Kremlem, w której Polin odgrywa ważną rolę służalczą, brakiem rozsądku prowadząc w Europie.  Macierewicz/Singer i Waszczykowski — pasowani przez krypto-żydłaka Kalksztajna/Kaczyńskiego — to lokaje faszyngtońskich ż-neokonów, którzy zdobyli bezprecedensową władzę za Trumpa.. Katolackie merdia w Polin służą im, w c.d. pompowania rusofobii katolicznictfu.
Rosje juz dawno nakryli czapkami przy dzisiejszej broni  — Guvnopravda, wojna w Syrii pokazuje wojskową przewagę Rosji, wiele typów broni o jedną generację lepszych. Skoro Arabia Saudyjska kupuje w Rosji, to jest to broń najlepsza w świecie. Generałowie USA i in. państw NATO ostrzegają przed konfrontacją z Rosją, która zakończyłaby się klęską przy  uzbrojeniu i morale wojsk „Zachodu” . NATO musi prowadzić swoich wojaków do boju na podst. łgarstw, a te coraz trudniej wcisnąć. Stąd najem fanatycznych durnych bandytów typu ISIS, banderszczochy, Boka Haram itp. Już i o najemnikach Blackwaters ucichło, dostawszy lanie od powstańców w Iraku, Afganistanie i prawdopodobnie Libii.
zalezy od Niemcow. Niemcy sie troche boja tego przedsiewziecia, ale w koncu dojdzie do tego, ze oglosza Stan Wojenny w Rosji, tak jak to zrobili w Polsce. We Francji juz oglosili stan wyjatkowy. Na Francje to starczy!Potrójna bzdura; nie narody decydują, tylko zydłactfo. Niemcy — już wedle historycznej tradycji — są w najsilniejszych ż-szponach w Europie. Merkel musi wykonywać polecenia ż-CIA (wypuszczenie Bundeswehry po raz 1-szy od II wś. na konflikt „bałkański”, banksterkie złupienie Grecji, najazd muślimów na jewropę…) i po wskazówki jeździ do faszyngtonu. Naród niemiecki jest przeciw jakiejkolwiek wojnie, co najwyżej z muślimami we własnym kraju. Stan wojenny to wojna domowa wypowiedziana narodowi przez własne władze, a nie konflikt międzynarodowy. Pokonać Rosję poprzez stan wojenny — najpierw trza skorumpować rosyjskie wojsko i służby, a do tego daleko z uwagi na wysoką świadomość i duchowość Rosjan. Znacznie mniejsze wywrotowe próby sorosowskie się nieudają, więc śpij sokojnie, Goska.
Wszystko jest tez mozliwe, ze Ukraina uderzy na Rosje. Zbroja Ukraine bardzo. Pelno tam Niemcow, Amerykanow, Anglikow. Rosja wzięłaby to za agresję „Zachodu” i zareagowała wg doktryny obronnej. — patrz powyżej. Z wojsk upadlińskich zostałaby mokra plama. Dlatego banderszczochy nie odważyły się atakować Krymu, za to zabijają etnicznych rosyjskich cywilów w Donbasie.
Rosja, to juz dzisiaj osciezne kraje islamskie. Wiele z nich moze napasc na Rosje. Zbroja wszystkie i to w bron najnowszych generacji. ??? Wewnątrz Rosji jest normalna wieloreligijność, tj. pokojowe współistnienie. Islam ma  w Rosji ograniczenia, władze pilnują przed wahabizacją.
Napaść na Rosję — patrz Upadlina… Rosja ma dobre stosunki z sąsiadami islamskimi, a dalej, działa zapobiegawczo, np. w Syrii.
Kiedy Ameryka oglosi zwyciestwo Zachodu nad Rosja? — Na razie zwycięża Rosja i sojusznicy (Iran, Chiny), tylko ścierwomedia „zachodnie” tego nieprzyznają.
armie komputerowa posiada. Rosja jest oczywiscie na pierwszym miejscu. — Dopiero co rozesłałaś tekst, że Rosja NIE jest na 1-ym miejscu, ja zaś dodałem, że w e-atakach wewn. USraela przodują ż-suszpy CIA i NSA.
Czekamy na uderzenie, ktore musi nastapic, bo Amerykanin, Anglik czy Niemiec musza sie poczuc jeszcze wieksi ! Obywatele tych krajow zadaja od swoich rzadow tej napasci na Rosje. — Wyssane z kciuków w obu nogach buhaha Obywatele żądają zupełnie odwrotnie od „swych” żontuf, co jest klęską żydłackiej  info-wojny z gojami. Chyba Goska myślała o naszych grudniewskich wojakach szczelnicowych buhaha Wybory w USA (ustawione dla psycho-pacyfikacji ludu) dowodzą, że większość niechce żadnej wojny, tym bardziej z Rosją, Iranem czy Chinami!A co Ķowić o wojnie przeciw któremukowiek z nich, gdy się połączą w sojusz obronny! Z Usraela i „Zachodu” niezostałaby nawet mokra plama…
 
Jak role ma Polska w podboju Rosji ? — Wojny dynamicznej z Rosją być niemoże, bo skończyłaby się globalną katastrofą atomową setki-tysiące razy gorszą od Fuku.  Zatem dla Polin pozostanie rola kundla szczekającego na karawanę Cywilizacji Życia poprzez gęby Kalksztajnów, Singerów, Waszczykowskich itp. przydupasów żydłactfa.
bardzo starzy Polacy, ktorzy teraz sa dopuszczeni do „mownicy”, beda sie starali zeby ze strony Rosji byl spokoj, bo co oni ze soba zrobia, jak Polske zamieni sie w perzyne — Starzy niemają się o co bać, to młode pokolenie ucierpiałoby.
tyle razy Rosja na Polske napadala i tyle lat zyc nie dala [szczegolnie po zakonczeniu IIWS]. — ZSRR to nie Rosja, tylko ż-sowieci.
Polacy tak sie cieszyli, ze Armia Radziecka opuszcza polskie terytorium w 1993 roku. — A dziś płaczą, że przyczołgał się okupant jeszcze gorszy: bandyta globalny zbrukany  krwią  dziesiątków mln cywilów.
W Rosji mozna podmienic paru ludzi odpowiedzialnych za wystrzelenie rakiet!!! — Jeśli można w Rosji, to tym bardziej w ż-NATO.
Na Polske moze tez napasc Ukraina i na to sie zanosi. […] Ukraina byla naprawde zawsze bardzo wrogim plemieniem dla Polski i Polakow. Chyba dla bezpieczentwa naciagneli do Polski miliony UkraincowWłaśnie dlatego, że nie może napaść, żydłactfo kijowskie z globalnym chce pokonać Polaków demograficznie i kulturowo — stąd nasyłają uchodźców z Ukrainy i robią w tym W-szawę spolegliwą. Wszyscy banderszczochy z Upadliny nawet kupą niezdołaliby podbić Polaków, więc w najbliższej przyszłości spodziewajmy się akcji wywrotowych sekciarsko-etnicznych w stylu mosiadu i ISIS, znanych z Egiptu, Iraku, Iranu, Syrii…
Ukrainiec do niczego poza mordowaniem sie nie nadaje — Durne gadanie za hasbarą…Większość Ukraińców to normalni ludzie, odmówili poborów na wojny z Donbasiakami.

Armie, których nie widać

PB: Ścierwomedialny szajs polskojęzyczny, kopia hasbary „zachodniej”.
Zupełnie inny obraz daje „przeciek” WikiLeaks na tenże temat: większość cyber-„zagrożeń”
w USraelu pochodzi od ż-suszp CIA, NSA itp., w tym fingowanie ataków jakby były z Rosji i Chin. Hakersko nafaszerowane są już FABRYCZNIE! kompy, auta, samoloty, komórki, sprzęt AGD i medyczny w szpitalach…
Nie przedstawiono ŻADNEGO dowodu zhakowania wybiuruf prezydęckich w USraelu.

Rewelacja NA NOWO ODKRYTA PRAWDA O DRZEWACH I DREWNIE

PB: Gdyby każdy chciał zamieszkać w takim domku, zabrakłoby drzew na Ziemi.

Czarująca para Smacka i Olszański idą w Polskę zakładać strzelnice — drżyjcie pryki singerowscy szczelcy grudniecha buhaha

PB: Szczelanie jest dla durakuf. Amerykanie są uzbrojeni, mają broń, zapasy amunicji w domu —  i co? Żydłactfo znów zrobiło ich na szaro w wybiurach na kolejnego prezydęta żydobanksterii, ż-korporacji i syjonistów. To jest wojna informacyjna, wygrywa ten, kto ma wyższą świadomość i zdolność oszukania przeciwnika. Szczelanie nie robi tego, jak wynika z historii, a w dobie nowoczesnej broni, środków elektronicznych i hyoer-dźwiękowych pocisków z egzotycznymi głowicami,  umiejętność strzelania co najwyżej ochroni cię od sąsiada-rabusia. Toteż przydupasy ż-bankstersko-syjonistycne mogą spać w Polin spokojnie… nawet gdyby wszystkie gminy założyły strzelnice. Sam fakt emfazy na strzelnice, gdy świadomość Polaków jest denna, świadczy o klęsce narodowej w bieżącej info-wojnie.

Ale rozumiem Smacką i Olszańskiego: ona potrzebuje wzorca mężczyzny w mundurze (w psychice kobiety w wieku rozpłodowym — obrońca godny zaufania), a on — podziwu widowni, zwłaszcza damskiej, bo chłopy co raz wytykają mu merytorykę słabą historycznie.

Prof. B. Paź cytuje wrażenia znajomego z niedoszłej podróży na Ukrainę

Dedykuję Ukraińcom, w tym P. Tymie, którzy narzekają na traktowanie przez polskie służby celne… . – Relacja znaleziona u jednego ze znajomych na FB. Od znajomych z tzw. realu znam masę takich historii POLECAM!!!!!
Obiecałem Państwu relację z mojego wypadu na ukr i oto ona. Wybrałem się tam z synami mając ambitny plan dotrzeć do Lwowa. Miała to być jednodniowa wycieczka poświęcona zwiedzaniu krainy na ukr. Mieliśmy do wyboru dwa przejścia graniczne jedno w Zosinie a drugie w Dorohusku. Wybraliśmy Dorohusk, plan był taki , że odbijemy zaraz po przekroczeniu granicy w boczną drogę i „kanałami”, żeby zobaczyć prowincję ukraińską dotrzemy do Lwowa. Święta naiwności. Zaraz po przekroczeniu granicy wymieniliśmy u babki co stała przy drodze cztery stówy na hrywny i…w drogę… Kilometra nie było…. milicja z radarem (mieli tam coś w rodzaju prowizorycznego posterunku) …. zatrzymali … Fakt chłopak przekroczył prędkość o dziesięć kilometrów, przynajmniej tak ichni radar wskazywał. Kazali zjechać na pobocze , czekamy. Po godzinie podszedł jakiś starszy i zaczął „trzepać po chachłacku” i to tak szybko, że ni słowa…. wcześniej w łamanym polskim wyłuszczył , że na Ukrainie mamy rozmawiać z nimi po ukraińsku… „zdębiałem” Po około godzinie przyglądania się na siebie milicjant „złamał” się i pięknie po Polsku powiedział, że mamy dwa wyjścia. Albo zatrzymują papiery samochodu i na drugi dzień po rozprawie w SĄDZIE!!! w Lubomlu zapłacimy mandat albo płacimy od razu równowartość 400 zł i nikt nic nie wie. Sprawa była jasna, oddałem wymienione hrywny ale jednogłośnie mieliśmy dość wycieczki , dochodziła obawa, że przy następnej „kontroli” zabraknie nam pieniędzy … ZAWRACAMY….. a to dopiero początek naszej „wyprawy” wieczorem jeszcze opiszę.
Tak jak wyżej napisałem wycieczka skończyła sie zanim na dobre się zaczęła. Wróciliśmy na przejście graniczne gdzie od razu strażnik? celnik? skierował nas na bok, za jakiś czas podeszła kobieta i dała nam deklarację do wypełnienia, ze nie przewozimy złota, papierosów, alkoholu, walut itp. No i wtedy się zaczęło… Podeszło już trzech celników i jeden z nich powiedział, że jest wypełniona deklaracja a oni mają informację, że w lesie przy drodze w samochód taki jak nasz przepakowywany był jakiś towar…. zdębiałem znowu Odpowiedziałem krótko : Szukajcie …nie szukali… zamiast tego zaczęli nas przesłuchiwać pojedynczo, jaki towar mamy, gdzie jest schowany i że jeszcze mamy czas, żeby się przyznać, czepiali się tego, że po dwóch godzinach wracamy bez niczego i jak to możliwe ? Zeszło nam na takich „grzecznościach” parę godzin z których nic nie wynikło , bo co wyniknąć miało ? Kazali czekać … zaczęło się ciemno robić. Przyszli znowu inni ubrani na czarno, pokręcili się wokół samochodu , pozaglądali , nic nie znaleźli… czekamy dalej … po godzinie cała procedura abarotno … i już wtedy szlak mnie trafił…. i o dziwo zadziałało PUŚCILI NAS!!! Wróciliśmy do domu nad ranem. Więcej tam noga moja nie postanie, chyba, że jako kierowca czołgu…. I to cała relacja. Pozdrawiam

†††††††††††††††††††††

Żydłactfo winne jest Polakom BILIONY ojro za straty z okresu II wś. i po

PB: Popieram inicjatywę, proponuję opracować pozew/pozwy z poniższymi uzupełnieniami. Czy Dr Kękuś zająłby się organizacją odpowiedniego komitetu patriotycznego do tego zadania?

Szkody w okresie II wś. popełniły Polakom następujące siły żydłackie:

 • Żydowscy syjo-hitlerowcy.
 • Żydo sowieci.
 • Skoligaceni z ż-hitlerowcami „Ukraińcy”.
 • Krajowa „żydokomuna” składająca się z nast. Żydów syjonistycznych:
  – ci co umknęli z Polski do ZSRR po najeździe hitlerowskim,
  – żydowscy obywatele ZSRR przysłani do instytucjonalnego podboju Polaków po II wś.

Przypomnę, że z rąk syjonistów zginęli w Szoa sprawiedliwi Żydzi: ortodoksi przeciwni zakładaniu państwa w Palestynie i europejscy Żydzi zasymilowani.

Typowo dla skrytego globalnego kompleksu władzy judeocentycznej, ww. moce żydłackie działały w sposób skoordynowany. Np. żydłactwo sowieckie podpisało (28.IX.1939) tajną umowę z syjo-hitlerowcami o eksterminacji inteligencji i elit Polski.

Kogo więc pozywać — władze obecnych państw Rosjan, Niemców, Ukraińców? Wszak to nie narody decydowały o rozpoczęciu i losach II wś., tylko żydo-banksteria i syjoniści globalni z lokalnymi.

Należałoby pozwać logicznych następców skrytych i jawnych ówczesnych struktur żydłackich — Izrael i żydobanksterię.

Jeśli pozwiemy np. Niemców, to zapłacą niewinni potomkowie oszukanych przez propagandę syjo-hitlerowską. A ż-banksteria da na to Berlinowi pożyczke lichwiarską i będzie tarzać się ze śmiechu.

Jestem za formułowaniem pozwów na tej podstawie (zbadanej zawczasu prawniczo i naukowo), pod adresem żydobanksterii (Wall Street, City of London…) oraz syjonistów, tj. Izraela i ich organizacji, jakże szybkich w reprezentowaniu WSZYSTKICH Żydów, gdy idzie o oszustne restytucje i syjonizm, kwestie niereprezentujące opinii żydostwa światowego — ani świeckiej jego frakcji ani religijnej.

Roszczona suma odszkodowań

Należy sprawdzić, czy w oszacowaniu wkrótce po wojnie są wszystkie kategorie. Za samych zabitych Polaków należy się odszkodowanie rzędu 100 BILIONÓW dolarów: np. 1 mln zabitych pomnożony przez kilka mln $ (wartość życia ludzkiego wg norm planowania na Zachodzie) daje kilka mln milionów, tj. ok. 10 bln $. Do tego dochodzą:
– cierpienie, uszkodzenia fizyczne i psychiczne na całe życie,
– praca niewolnicza,
– anafalbetyzacja, aborcje, rabunek i germanizacja dzieci,
– trwały wpływ na psychikę następnych pokoleń narodu,
– stygmat obozów zagłady na naszej ziemi (połowa z 12 tys. hitlerowskich miejsc eksterminacji znajduje się w Polsce),
– zniszczenie i rabunek przemysłu, rolnictwa, leśnictwa, infrastruktury i skarbów kultury narodowej,
– likwidacja polskich elit i tego długotrwałe następstwa

– zniewolenie w komunizmie po II wś.
– żydłackie przejście z PRLu w „neoliberalizm” i zniewolenie w baraku UE i ż-NATO.

Nie znamy liczby zabitych obywateli II RP!

Polska utraciła 1/3 ludności (ok. 12 mln) w wyniku II wś., w tym przymusowe przyłączenia etnicznej ludności Kresów do republik ZSRR, zsyłki wgłąb ZSRR (skąd do dziś rząd Polski nie kwapi się ich wydobyć).

Żydłactfo utrudniło określenie dokładnej liczby swych ofiar w Polsce:

 • żydokomuna zafałszowała statystyki, próbując uzasadnić żydłackie “6 mln” i umniejszyć straty polskie,
 • żydosowieci nie liczyli ludności etnicznej republik ZSRR z terenów II RP jako polskiej i musowo wcielili ją do ludności republik — swoista kradzież obywateli, więc strata ludzka dla II RP.

Zamordowani przez syjo-hitlerowców w Szoa, zasymilowani Żydzi polscy (spora część inteligencji II RP) to też strata dla narodu polskiego, za którą należy się jemu odszkodowanie (stworzenie przez wieki warunków dla rozwoju i asymilacji Żydów, ochrona żydostwa światowego przed wymarciem).

Co rościmy w odszkodowaniach i dlaczego

Podsumowałem kategorie roszczeń za Golgotę Polską w paru artykułach, także w referacie naukowym. Urywki stamtąd:
Polska Golgota – po Rosjanach drugie co do wielkości ludobójcze straty w XX w. Straty Polaków i in. Słowian pozostają niepoliczone, wskutek manipulacji przez wszelakiej maści sprawców z okresu II wojny światowej, w tym judeocentryków. Aby zatuszować swą zmowę w Szoa, radykalni syjoniści „odniemczyli” hitlerowców i skierowali żydowski gniew i
nienawiść na Polaków, przyczepiając im etykietę oprawców z II wojny światowej. Polacy nie mają skutecznego politycznego wpływu, by się przeciwstawiać, więc przekręcenie to jest tym bardziej skuteczne. Poważnie zafałszowawszy historię, żydowscy i niemieccy rewizjoniści i odwetowcy wysuwają jednoczesne roszczenia względem Polaków. Symbioza ta liczy wiele wieków i obecnie osiąga wspólne cele – rozgrzeszenie z własnych zbrodni, uchylanie się od rekompensat za nie i wnoszenie fałszywych roszczeń. Mogą do nich dołączyć następcy ukraińskich i litewskich kolaborantów hitlerowskich, powtarzając antypolską sytuację z II wojny światowej.

Odwrócenie ról usuwa odpowiedzialność za wielkie straty ludzkie i materialne oraz może skierować w ręce judeocentryków wciąż niezapłacone odszkodowania wojenne należne Polsce od Niemiec. Hitlerowcy i sowieci zabili miliony Polaków. Trybunał Norymberski stwierdził straty 33% (około 12 mln) obywateli przedwojennej Polski, w większości cywili, w tym ok. 3 mln polskich Żydów. [329] Ponadto sowieci wymordowali 1,5 mln Polaków w ZSRR w okresie międzywojennym, hitlerowcy zabili nieznaną liczbę rodowitych Polaków we wsch. Niemczech przed II wojną światową, a żydokomuna – do paruset tys. po II wojnie światowej. Potrzebne są badania, by usunąć wątpliwości wobec manipulacji politycznych przez sowietów, promotorów wyjątkowości Szoa i niemieckich rewizjonistów. Nawet zgrubne obliczenia wskazują, że Polska Golgota była głównym ludobójstwem XX w.

Musimy także wystawić rachunek żydłactfu za nowsze „drobiazgi” takie jak:

– fałszowanie historii II wś. i obwinianie Polaków za zbrodnie żydłackiego syjo-nazizmu,

– grabież majątku narodowego,

– wyrzucanie Polaków na bruk,

– upadek służby zdrowia i edukacji,

– przymus do ludobójczej agresji i imperializmu USA w ramach NATO,

– pielęgnacja nienawiści do Rosjan i podburzanie do wojny z Rosją,

– ludobójcze szczepionki i GMO z żydłackich korporacji…

Polacy — naród ocalały z żydłackiego Holokaustu

Rząd prawdziwie polski musi oznajmić światu (na wzór żydowski), że wszyscy Polacy są ocalałymi z żydłackiej Golgoty.PL (nie tylko II wś.) i należy im się powszechna ochrona, przywileje, stała pomoc z USraela i odszkodowania co kilka lat, tyle że od następców rzeczywistych oprawców.

 

 

 

Komentarzy 8 to “Żydłactfo winne jest Polakom BILIONY ojro za straty z okresu II wś. i po”

 1. LM said

  Kto to jest Pan Robert Brzoza?Nie znam.
  Kto to jest Pan Piotr,autor tego blogu-portalu?Nie znam.
  O co chodzi w tym konflkcie, w którym dominuje slang więzienny?

  W ramach poprawek do Konstytucji USA(wordpress.com jest w USA)wolność słowa jest bardzo ważna.Bardzo dobrze.

  Z kolei publiczne,trywialne „reakcje” nawet w google,w wordpress.com,są odrzucane w regulaminie wordpress.com,google,facebook.

  Przeczytałem, przez przypadek i jestem zaskoczony,pozytwynie,wpisami na tym blogu,na tej stronie.Będę polecać ale nie rozumiem,reakcji właścicieli w/w wpisie o konflikcie prawnym.Przecież żadna z w/w stron,autorów,w tym również autor tego blogu nie protetsują przeciw Apartheidowi w Polsce,od 1989 do dzisiaj.

  Czy los Polski,państwa nie interesuje?Przecież następne pokolenie w Polsce,jest traktowane jak murzyni w ex-RPA.

  Co się dzieje na „niezależnych portalach” bez dotacji, poza Polską?
  Dlaczego media w Polsce z dotacjami ,milczą na temat apartheidu w Polsce?
  Pozdrawiam.Marek Lipski.

  • grypa666 said

   Nie zna Pan i niepozna, jeśli nie poczyta w podanych linkach,. Niestety nie ma lekko, trza się narobić żeby zrozumieć nawet takie badziewie.
   A co gadać o „Aparheidzie”! Toż to główny temat moich obu blogów,od 2010!!!
   Językwięzienny: a jaki ma być u recydywistów? :)))

 2. PrawySektorNacjonaliściPL said

  Skrócona historia zbrodni kościoła katolickiego.
  1095 r. – Papież Urban II krytykuje prześladowania pielgrzymów przez Turków. W efekcie
  rycerze Europy i prości ludzie ruszyli na Jerozolimę. Zainicjował w ten sposób pierwszą
  wyprawę krzyżową.
  1099 r. – Masakra Muzułmanów i Żydów w Jerozolimie (w tym ok. 70 000 Saracenów).
  Kronikarz Rajmund d’Aguilers pisał: „Na ulicach leżały sterty głów, rąk i stóp. Jedni zginęli
  od strzał lub zrzucono ich z wież; inni torturowani przez kilka dni zostali w końcu żywcem
  spaleni. To był prawdziwy, zdumiewający wyrok Boga nakazujący, aby miejsce to
  wypełnione było krwią niewiernych” („Historia Francorum qui ceperunt Jeruzalem”).
  1202-1204 r. – IV krucjata zainicjowana przez Innocentego III, by wesprzeć krzyżowców w
  Palestynie. Na skutek polityki Henryka Dandolo, żołnierze Chrystusa zwrócili się przeciwko
  Bizancjum i zdobyli Konstantynopol, z zaciekłością grabiąc i wyrzynając mieszkańców. Na
  koniec spalili miasto. Zrabowano niesłychane ilości złota i srebra a skala przemocy
  przekroczyła wszelkie ówczesne normy wojenne. Na zdobytym terenie utworzono
  efemeryczne państewko nazwane Cesarstwem Łacińskim. Przypieczętowało to rozłam
  między chrześcijaństwem wschodnim a zachodnim.
  1208 r. – Innocenty III zaoferował każdemu, kto chwyci za broń, oprócz prolongaty spłat i
  boskiego zbawienia, również ziemię i majątek heretyków oraz ich sprzymierzeńców.
  Rozpoczęła się krucjata, której celem było wymordowanie Katarów. Szacuje się, iż krucjata
  pochłonęła milion istnień ludzkich, nie tylko Katarów, ale dotknęła większą część populacji
  południowej Francji.
  1231 r. – Nakaz papieski zalecał palenie heretyków na stosie. Pod względem technicznym
  pozwalało to uniknąć rozpryskiwania się krwi.
  1234 r. – Papież Grzegorz IX nakłania do krucjaty przeciw chłopom ze Steding, którzy
  odmawiają arcybiskupowi Bremy nadmiernej daniny. Pięć tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci
  ginie z rąk krzyżowców, a zagrody owych chłopów zajmują osadnicy obdarzeni nimi przez
  Kościół.
  1252 r. – W bulli „Ad extripanda” papież Innocenty IV przyrównał wszystkich chrześcijan-
  niekatolików do zbójców i zobowiązał władców do tego, by winnych heretyków zabijano w
  ciągu pięciu dni.
  1349 r. – W ponad 350 niemieckich miastach i wsiach giną niemalże wszyscy Żydzi, na ogół
  paleni żywcem. W ciągu jednego roku chrześcijanie wymordowali więcej Żydów niż niegdyś,
  w ciągu dwustu lat prześladowań, poganie wymordowali chrześcijan. To tylko jeden z wielu
  epizodów pogromów Żydów, gdyż podobne zdarzenia miały miejsce przez cały okres
  panowania chrześcijaństwa.
  1484 r. – Papież Innocenty VIII oficjalnie nakazał palenie na stosach kotów domowych razem
  z czarownicami. Zwyczaj ten był praktykowany przez trwający setki lat okres polowań na
  czarownice.
  1493 r. – Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom w
  Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i
  mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi
  niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i
  puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy
  katoliccy „misjonarze” zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu
  latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że w ciągu 150 lat zabito co najmniej 30
  milionów Indian.
  1568 r. – Hiszpański trybunał inkwizycji wydaje nakaz śmierci na trzy miliony
  Niderlandczyków, którzy – jak brzmi hasło wypisane na kapeluszach „gezów” – wolą być
  „raczej Turkami niż papistami”.
  1572 r. – We Francji 24 sierpnia w masakrze znanej pod nazwą Dnia Świętego Bartłomieja
  zamordowano 10 000 protestantów. Papież Grzegorz XIII napisał potem do króla Francji
  Karola IX: „Cieszymy się razem z tobą, że z Boską pomocą uwolniłeś świat od tych podłych
  heretyków”.
  1600 r. – 17 lutego spalono na stosie Giordano Bruno, który głosił że wszechświat jest
  nieskończony i jednorodny (z czego wynikał pogląd, że ludzie nie są jedynymi inteligentnymi
  istotami w kosmosie). Religię uznawał za uproszczoną wersję filozofii a liturgię za wynik
  zabobonu. Kościół skazał go za herezję doketyzmu.
  1917 r. – Heretycy mogą odetchnąć ulgą. Po prawie 700 latach nowy „Codex Juris Canonici”
  znosi tortury! Duży wpływ na decyzję miało powstanie komunizmu w Rosji, którego Kościół
  się przestraszył.
  1939 r. – Papież Pius XII w liście do hierarchii kościelnej USA dopatruje się przyczyny
  „dzisiejszych nieszczęść” nie w faszyzmie, lecz m.in. w krótkich spódnicach pań. Poparcie
  Piusa XII dla hitlerowskiej napaści na Polskę znalazło swój wyraz w encyklice z 20
  października 1939 r. Papież uznał ją za „walkę interesów o sprawiedliwy podział bogactw,
  którymi Bóg obdarzył ludzkość.”
  1941 r. – Tuż po agresji III Rzeszy na ZSRR z watykańskich drukarni wysłano do sztabu
  wojsk niemieckich duże transporty ukraińskich i rosyjskich modlitewników. Watykan podbite
  obszary ZSRR podporządkował nuncjaturze berlińskiej oficjalnie akceptując zagarnięcie tych
  ziem przez Hitlera.
  1941 r. – Watykan akceptuje antysemickie poczynania rządu Vichy i wyraża zgodę na
  uchwalenie tzw. „Statutu Żydów”. Wyrażono nadzieję, że nie ograniczy on prerogatyw
  Kościoła.
  1945 r. – Pius XII w orędziu wigilijnym staje w obronie głównych oskarżonych o zbrodnie
  przeciwko ludzkości. Kuria rzymska interweniuje w sprawie ułaskawienia 200 zbrodniarzy
  hitlerowskich, w tym m.in. katów polskiego narodu, Franka i Greisera. To niewielki epizod w
  szeroko zakrojonej akcji ratowania hitlerowców przed odpowiedzialnością karną.
  1946 r. – Studenci wydziału prawa Uniwersytetu w Cardiff, rozważają, czy Pius XII powinien
  zasiąść na ławie oskarżonych przed Międzynarodowym Trybunałem w Norymberdze za
  całokształt prohitlerowskiej polityki Watykanu w okresie 2. wojny światowej.
  1980 r. – Beatyfikacja jezuity José de Anchieta, który twierdził: „Miecz i żelazny pręt to
  najlepsi kaznodzieje”. Podczas beatyfikacji masowego mordercy Indian, papież Jan Paweł II
  nazwał go apostołem Brazylii, wzorem dla całej generacji misjonarzy i siebie samego. Nie
  pierwszy to przypadek wyniesienia zbrodniarza na ołtarze.
  1992 r. – Papież Jan Paweł II ogłasza, że potępianie Galileusza za głoszenie heliocentrycznego
  poglądu, iż Ziemia krąży wokół Słońca (a nie na odwrót), było błędem. Rehabilitacja
  Galileusza trwała 359 lat.
  2006 r. – 2 lipca przewodniczący Papieskiej Rady do Spraw Rodziny kardynał Alfonso Lopez
  Trujillo mówi w wywiadzie dla dziennika „Il Tempo”, że aborcja „to zbrodnia bardziej
  przerażająca niż wszystkie wojny światowe”. Czyli, że usuwanie nieświadomych istnienia
  embrionów lub zapłodnionej komórki jajowej jest gorsze niż mordowanie świadomych dzieci
  przez żołnierzy i w obozach zagłady.

  • grypa666 said

   Taaa… a muzułmanie byli niewinni: setki mln ofiar chrześcijańskich i in. wyznań.
   Żydzi: nie bez przyczyny wydalono ich z całej Europy.

 3. […] Żydłactfo winne jest Polakom BILIONY ojro za straty z okresu II wś. i po […]

 4. […] ALERT  Robert Brzoza nadaje frajerom lipę w pakietach […]

 5. […] „Branża” załganej gnidy neo-ubeckiej, Roberta Brzozy, zaczyna się sypać? […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s