Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Pogotowie anty-syjonistyczne dla patriotów

Posted by grypa666 w dniu 04/03/2017

ALARM Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) z siedzibą w Warszawie. Kogo do Europy sprowadza polski MSZ?

HIPER-ALARM na 6. rocznicę Fukuszimy: radiacyjne perpetuum mobile — pola zamienione w tysiące składowisk milionów worów z odpadami radioaktywnymi, końca niewidać

HIPER-ALARM Stopienie reaktora w Norwegii od ub. roku?

PB: Niestety za późno, żeby brać pigułki. Nie chronią one przed dziesiątkami-setkami in. izotopów z tej samej katastrofy. Mamy znów przesrane jakby za mało było Czarnobyla i Fukuszimy… loteria raka za 5-20 lat. „Dzięki” żydłackiemu lobby atomowemu.

†††

Doniosłej polskiej witrynie stuknęło 10 latek

PB: Wiesiu, Wasza witryna Vismaya-Maitreya.pl to monumentalna robota dla Polaków, ogromny sukces w info-wojnie z ż-farmacją i Cywilizacją Śmierci w ogóle.
Serdecznie gratuluję Tobie i DS. Życzę co najmniej takich samych osiągnięć w przyszłości.

Wiesława: 14 marca 2017 minęła 10 rocznica „Rose of Sharon” … nawet sami z Ds przegapiliśmy tą rocznicę, niewiarygodne jak ten czas leci. I że przez ten czas tyle napiszę różnych rzeczy … dla jednych wartościowych… dla drugich, nie. Na początku mieliśmy 50 czytelników, teraz waha się  od pół miliona do miliona, zależy od porywów wiatru … 🙂 Co jeszcze przed nami?

Częściowy sukces Andrzeja Dziąby: sąd rozpatruje odwołanie wyroków, m.in. dzięki bezpośredniej interwencji co najmniej kilkunastu Polaków

Pismo odwoławcze do Sądu rejonowego w Będzinie

PB: Dziękuję bywalcom Grypy666, którzy wstawili się w dintojri za Andrzejem Dziąbą.

Ks. Międlar stracił pracę w 2 tygodnikach i apeluje:

[…] proszę o wszelkie wsparcie finansowe, dzięki któremu będę mógł prowadzić działalność na rzecz Polski i Kościoła. Proszę o promocję mojego bloga, filmów oraz portali społecznościowych: FB i TT. To bardzo pomocne w rozwoju działalności, czyli przekazywaniu prawdy i Ewangelii na jeszcze szerszą skalę.

Podpisz list do Prokuratora Generalnego Ziobro: Więzienie za krytykę polityka! Atak na wolność słowa i łamanie praw człowieka w Polsce! Atak na demokrację!

PODPISZCIE PROSZĘ PETYCJĘ do MSZ „ws. znieważenia polskich symboli narodowych i dyskryminacji Jacka Międlara przez brytyjskie służby celne!”

WIĘZIENIE ZA PRAWDĘ I MODLITWĘ? 5 kwietnia rozprawa w sądzie ws. wpisu o Joannie Scheuring-Wielgus. Grożą mi 3 lata więzienia. POMOŻECIE?

PB: C.d. sraszenia przez suszpy i lewactfo. Pozew nie ma rąk ani nóg. Nie nawołujecie Ojcze Jacku do nienawiści (np. „nienawidźcie Scheuringową”, „jak zobaczycie ją na ulicy, oplujcie”, „wysyłajcie hejty”). Macie pełne prawo stanowione (gwarantowane Konstytucją, prawami człowieka) oraz wynikający z praw naturalnych obowiązek jako działacz i publicysta poruszać tematy wagi ogólnospołecznej. Setki, tysiące działaczy i blogerów robią to codzień i nie trafiają do więzienia. Byłby to koniec bardzo ograniczonych już swobód obywatelskich, jawny początek totalitaryzmu, jak za Hitlera, Stalina, czy obecnie w Skandynawii, Niemczech i Kanadzie odnośnie zakazu krytyki islamu i muzułmanów. Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad siostrą moją, Joanną Scheuring-Wielgus.

†††

HIPER-ALARM Wojewoda dolnośląski ludobójcą!!!

PB: Konwencja o Ludobójstwie zalicza do tej zbrodni bierny i czynny udział w spisku ludobójstwa i kolaborację w jego popełnianiu.

Artykuł III. Następujące czyny podlegają karze:

a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

W Indii, 0bywatele zabili urzędników egzekwujących obowiązkowe szczepienia. Czy władze w Polin tego chcą?

SUPER-ALARM Nowa generacja żarcia GMO 2.0

ALARM „Pokojowa” polityka Trumpa

†††

MUS ZNAĆ

Izrael znów rzucił gojom ochłapy na Wikileaks

PB: Ścierwomedialny szajs polskojęzyczny, kopia hasbary „zachodniej”. Zupełnie inny obraz daje „przeciek” WikiLeaks na tenże temat: większość cyber-„zagrożeń” w USraelu pochodzi od ż-suszp CIA, NSA itp., w tym fingowanie ataków jakby były z Rosji i Chin. Hakersko nafaszerowane są już FABRYCZNIE! kompy, auta, samoloty, komórki, sprzęt AGD oraz medyczny w szpitalach… Programy jak Stuxnet itp. mogą katastrofalnie rujnować procesy przemysłowe: przepływ w rurociągach, elektrownie łącznie z nuklearnymii (Fukuszima)…
Dużo ż-media gadają o rzekomym ruskim zhakowaniu wybiuruf w USraelu, lecz nie ma na to ŻADNEGO dowodu. Za to w drugą stronę jest mnóstwo dowodów na ingerencję USraela w wybory i sprawy wewn. Rosji. Od dawna wybiury w USraelu (i na Zachodzie w ogóle) e-fałszują uny, żeby się utrzymać przy waadzy.

Goska: Armie których nie widać

Dlaczego dzieci nie dostają alimentów?

Ks. Dr Piotr Natanek: Zdrajcy Polski wtedy a dziś

PB: Mocne! większość faktów nieznana, przekłamana, np. Konfederacja Barska… Kiedy Ks. Natanek zdobędzie się podać, że nie Rosja zagraża obecnie interesom Polaków, tylko żydłactfo… a że ono ułoży się z Moskwą czy z Pekinem jak trza, to inna sprawa. Każdy naród próbuje w żydłackiej układance ugrać dla siebie, nieprzejmuje się jakąś Polską.

CO PRZESZKADZA NORMALIZACJI STOSUNKÓW ROSYJSKO-POLSKICH?

Info-grafika: Interwencje USA w politykę światową

Otylia Zigman: A TO SA NAJWIEKSI „POLSKI PRZYJACIELE”! STRACH SIE BAC! CO ONI z NAMI ZROBIA KIEDY ZOSTANIEMY POLACY ZUPELNIE SAMI, NAWET BEZ TEJ ZLEJ UE? ICH WOJSKO JEST JUZ w POLSCE w JAKIM CELU? POLACY DZISIAJ BOJA SIE UE, BO TAK TO KREUJA MEDIA. DLA NAS NIEWOLNIKOW BLOGOSLAWIENSTWEM BYLOBY POZBYC SIE ZERUJACYCH NA NAS OBCYCH LISOW, ALE POZOSTAC TYLKO w UKLADZIE z TYMI NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNYMI i NAJGROZNIEJSZYMI, BEZWZGLEDNIE LIKWIDUJACYMI WOLNE KRAJE w CELU OSIAGNIECIA WLASNEGO GLOBALNEGO CELU?, TO NAPRAWDE TRZEBA BYC BARDZO NIEODPOWIEDZIALNYM, BEZ WIEDZY O ZBRODNIACH DOKONYWANYCH ORAZ BEZ WYOBRAZNI CO NAS CZEKA…

Raport CIA: Żydzi zmieniali nazwiska, nie byli lojalni, a w polskim rządzie było ich tak wielu, że zakazywano im wyjazdów!

Trump bez retuszu i kłamstwa

PB:  Macierewicz, Kaczyński, Waszczykowski, Szydło, Duda, PiS mogą spać spokojnie, PO też. Ich szabas goje takoż. Nie będzie żadnej ludowej rewolucji ani normalki od prez. Trumpa w USraelu.

Paul Craig Roberts doskonale wie,, że w „demokracjach” takich jak USrael i Polin, szopka wybiurcza jest od początku ustawiona. Nawet gdyby zdarzył się autentyczny człowiek ludu, to ścierwomedia, agentura służb banksterii CIA utrącą takiego. Do finału dopuszczeni są wyłącznie  koszerni kandydaci, niezmiennie z tych samych partii służących globalistom i syjonistom.

Prezydent nie działa niezależnie, tylko wykonuje polecenia CIA.  Kampanię Trump-Clinton od początku ustawiły jelity bankstersko-syjonistyczne — popatrz na świtę Trumpa  z tych środowisk, mowy wiernopoddańcze w lobby Izraela, AIPAC… „Wrogi” zgiełk w ścierwomediach to maskirowka hasbarna. W skład administracji weszli przeważnie syjoniści i przedstawiciele banksterii i ż-korporacji. Wiadomo więc, że końca „wojnom z terrorem” dla Izraela nie będzie; ta obiecywanka Trumpa, zanim przybył Netanjahu przekształciła się w wymachiwanie szabelką Iranowi, zapowiedzi zwiększenia arsenału atomowego i bezprecedensowy wrost budżetu wojskowego. Ładne odprężenie… Obama wróć buhaha

Zamiast spotkania z Putinem, z administracji wylatują przyjaźni Rosji, podczas gdy Trump usuwa hamulce dla bandyckiego, ludobójczego „wolnego” rynku. W ub. tygodniu przekreślił ustawę chroniącą wody Ameryki. Strach pomyśleć, co  pousuwają we wszystkich departamentach (dekret Trumpa: deregulacja na korzyść korporacji, podobno dla tworzenia miejsc pracy!). Nawet huty USA niewyprodukują stali na rurociąg oliparchy Kocha — baj baj obiecywane miejsca pracy dla Amerykanów.

Są lepsi od Robertsa, np. z analizy otoczenia Trumpa, William Engdahl przewidział, co się święci. David Icke i Corbett Report też wcześnie ostrzegali o szopce wybiurczej w USA.

Większość dała się znów nabrać, gdybanie Robertsa niepomoże wywalić banksterii, ich CIA, neokonów, ścierwomediów ani AIPACu z Ameryki.

„Nasze” jelity mogą spać spkojnie, wojaki z USraela są już w Polin na wszelki wypadek przewidziany ustawką 1066.

Prof. Majewska: Łapówki dla szczepiących lekarzy

Kto i za co niewpuścił Ks. Międlara do Anglii?

PB: Autor bloga pisze o narodowym holenderskim przywódcy: „Wilders służy tylko i wyłącznie temu, by zdewastować wizerunek prawicy i z całej formacji […] uczynić podludzi […]”. Możliwe, nie znam przypadku. Bloger pisze dalej: „Tym samym celom służy także były ksiądz Jacek Międlar i to się okazało wczoraj, w czasie jego zatrzymania na lotnisku przez brytyjskich tajniaków.”
Porównanie z Ks. Międlarem jest oczernieniem: czy jest dowód na agenturalność Ks. Jacka? Nie jest on przywódcą podobnej partii czy ruchu w Polsce. Toteż raczej nie służy agenturze. Gdy się do niego dobiorą, niech Bóg go broni tak, jak NIE obronił Winnickiego. Zawiszę, Bosaka, Kukiza itd.
Do Ks. Międlara dorwały się służby ŻYDOWSKIE (Jewish Special Branch, JSB) działające wewnątrz W. Brytanii. Syjoniści uważają wszystkich Żydów, wbrew woli np. ortodoksów i światłych Żydów za pokojowym współistnieniem w Palestynie (jak to było od wieków) za zbiorowość ekstraterytorialną na całym świecie. Ks. Międlar niezagraża Żydom wyprostowując załganą ich historię. Wręcz przeciwnie, broni pamięci milionów zamordowanych przez syjonistów w Szoa (nie ma dowodu na „6 mln”; robiłem badania w gronie wiodących badaczy ludobójstwa i są co do tego zgodni).
Jakie to więc służby? Ano tych: http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
Czego się przestraszyli? Chyba nie prawdy o żydłactfie, dostępnej od sprawiedliwych Żydów, także w prasie izraelskiej… Piszę, mówię o tym publicznie od 10 lat i nikt mnie niezatrzymywał. Więc widocznie niepodoba się żydłactfu, że goje zaczną opierać się spiskowi destabilizacji  rękoma „migrantów”. Ostatnio KE usadziła Le Pen za „mowę nienawiści” do islamu i ona nie może kandydować w wyborach na prezydenta Francji. Narodowe ruchy są niemiłe żydłactfu, a co mówić o brataniu się ponad granicami! Ks. Międlar jechał na namiastkę jednoczenia się, impreza nt. Wykluczonych nieobchodzi JSB.

Czy Ks. Międlar „zrezygnował z kapłaństwa, bo posłuchał złych doradców”? Hierarchia suspendowała Ks. Międlara, co nie pozbawia sakramentu kapłana KK. Z tego co słyszałem w programie TV „Skandaliści”, Ks. Międlar posłuchał własnego sumienia, żadnych podszeptów diabelskich.
„…uwierzył w to, że demonstrując wraz z tymi brytyjskimi prowokatorami będzie walczył o lepszy świat. […] To nie prawica jest stroną w tej rozgrywce, stronami są muzułmanie i rządy państw europejskich, to oni negocjują warunki przebywania barbarzyńskich hord…” To jest wojna hybrydowa żydłactfo kontra narody cywilizacji zachodniej i jej wartości. Możemy przegrać, ale oręża złożyć niewolno, bo gorszy świat przyszedłby walkowerem.

„Wytypowano do tej roli formację zwaną prawicą, która […] wierzy, że ktoś będzie serio taktował jej logiczne argumenty […] ze szczególnym wskazaniem na tradycję i kulturę chrześcijańską. To są brednie i pułapka, przeciwnik zaś jest poważny. I żeby z nim wygrać potrzebne są metody niestandardowe i obliczone na dłuższą metę. To znaczy potrzebna jest organizacja, która będzie trwalsza niż państwo i zdolna przeniknąć w strukturę tego państwa. To znaczy, na przykład, poobsadzać kluczowe stanowiska w policji.”

Trwałe struktury cichociemne to muzyka przyszłości, teraz PILNIE trzeba podwyższać świadomość, m.in. o mechanizmach prowadzących do ogólnego odurnienia, izolowania ruchów narodowych i ich korupcji. Temu dobrze dotąd służy Ksiądz Jacek.

„Skuteczną obronę własnych wartości, interesów i pozycji zaczyna się zawsze od zanegowania narracji przeciwnika, nawet jeśli wygląda on chwilowo jak sojusznik. Odrzucamy w ten sposób zasady, które on próbuje forsować i mówimy – walcie się chłopaki, mamy własny program.”

Chodzi o Britain First? „Narracja” o nieletnich ofiarach w W. Brytanii łączy ludzi sprawiedliwych, a fakt, że chucpy miglanckie nieominą Polski (banderszczochy jeśli nie muślimy bezpośrednio czy poprzez sieci przestępcze), tym bardziej nagli do łączenia się w sojusze ponadnarodowe — zmora dla żydłactfa.

Zamuślimiona jewropa to nie nasza sprawa? Trwa chinolizacja Kanady, coraz intensywniejsza muślimizacja — nic przyjemnego. Przyjedźcie, zobaczcie sami.

†††††††††††††††††††††††

Aktualności

ABORCJA NA DZIECIĄTKU JEZUS! LEWACTWO NIE MA ŻADNYCH HAMULCÓW

UWAGA NA ŻYDÓW! Znak ostrzegawczy obok synagogi w Londynie

Niedoszła szefowa Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) to złodziejka kosmetyków i współpracownica loży B’nai B’rith. Nie zdążyli otworzyć w Polsce biura, a już się zdemaskowali!

„Za miłość do Ojczyzny salafici grożą mi śmiercią!” Wywiad z raperem Chachurskim w Niemczech

[min. 2:11:20] Wojtek Olszański: Odetnijmy się od Smoleńska, Smoleńsk załatwi każde następne wybory

🙂 [min. 1:51:50] Polka ze Szwecji w parę minut rozwałkowała pretendujących do elit patriotycznych

PB: Debata pokazuje co jest problemem: zadufani „specjaliści”-samcy bronią swego ego (czasem poniżająco dla pytka) zamiast ustosunkować się do mądrych, słusznych pytań i uwag. Moderator nieingerował, ale poucza,

Zjeby fałszują zjebom: Franciszek całuje ręce Żydów – ofiar Szoa, a nie ręce rotszyldziakuf

PB: Najlepszy numer w tym, że to nie katolicy zamordowali Żydów w Szoa (czemu propagandowo miałoby służyć uniżenie Papieża) tylko ich współplemieńcy: ż-banksteria i niemieccy żydowscy syjoniści przy współudziale syjonistów światowych (brak akcji na raporty przekazywane przez kurierów z Polski). Patrz Rabini w Szoa na samym dole niniejszego wpisu.

Andrzej Szubert: Pojednanie młodszych i starszych braci w żydowskich zabobonach. Zdziwiło mnie tylko to, że to Franek tamtego cmoknął w rękę. A starszy brat mu pocałunku nie oddał. Ale co sią dziwić – uważa się za ważniejszego, starszego brata w żydowskich zabobonach. Eh… ten żydzizm…

PB: Nie dajcie się nabrać, to jest z ceremonii pamięci Szoa w 2014, bodajże w Jad Waszem. Hebrajska narracja wymienia nazwiska oraz miejsca ich obozów czy pochodzenia, każdy może zrozumieć Auschwitz-Birkenau, Buchenwald, nazwy miast i państw w Europie…  Żadnego rotszyldziaka na tym filmie! Ot ile można wcisnąć durakom!!!

Komu przeszkadzają krzyże

PB: Skoro mniejszość może narzucić większości prezydęta, (p)osłów w wybiurach, to czemu większość religijna nie może narzucić swych symboli religijnyvh w przestrzeni publicznej? „Świeckie” osoby (w tym żydłactfo i krypto-żydzi) narzucają swoje symbole — żadne, ale za to ideologie niszczące naszą cywilizację… W dzielnicach żydowskich na Zachodzie i w Izraelu, czy w krajach muzułmańskich, spróbuj zabronić ekspresji religijnej w przestrzeni publicznej — a jednak tego samego żydłactfo i muślimy przepychają u nas.  Niech lewactfo zabroni napływu obcych i wyrażania ich symboli religijnych publicznie, np. wszechobecne Allachu Akbar, chanukowe charce w instytucjach państwowych…

Pub w Częstochowie: Nie dla komuchów, multikulti, jewrosojuzników, sędziów i esbeków. Lewacka radna z PO  szaleje

PB: Art.138 KW: umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia świadczenia… Kierownictwo klubu ma uzasadnienie i to bardzo mocne, podpisuję się pod nim. Żydokomuna miała dla swoich specjalne sklepy i lokale. Teraz tym bardziej można narodowi… Naród płaci za pub i naród wymaga…Radna argumentuje, że gdyby wystawiła w swym oknie napis hejtu do katolików, groziłaby jej kara. Pub nie nawołuje do nienawiści, wykluczenie kogoś ze swego kręgu jest naturalnym prawem człowieka. Widać jak popieprzone ma lewactfo we łbach.

Ks. Międlar: W PiS przeszkadzają mi miliardy na edukację seksualną, filoizraelskość i złożenie broni w sprawie walki z aborcją

Polak w Vancouver nie daje za wygraną ws. zabójstwa Dziekańskiego przez oficerów RCMP

PB: Myślę, że oficerowie RCMP nie mieli zamiaru zabić, a gdy zdali sobie sprawę, kłamali w zmowie z przełożonymi, bo za dopuszczenie niebezpiecznej dla życia broni czy nieadekwatne szkolenie policjantów, odpowiadaliby szefowie. Sprawa powinna wrócić przed niezależny sąd, np. w Polsce lub UE.

Lech Marek Jaworski: Chciałbym aby Polska wysłała listy gończe na tych policjantów co zabili Dziekańskiego. Rozmawiałem z Prokuratorami w Hiszpanii, bo Dziekański był obywatelem UE. Gotowi są wysłać listy gończe. Kanada nie chciała ich oskarżyć o zabójstwo, ale przez moje działania, chociaż skazali za krzywoprzysięstwo.

Po konferencji prasowej nowego Prokuratora Generalnego [Brytyjskiej Kolumbii], podszedłem z mikrofonem w ręku do dwóch ważnych prawników. Wertlieba (prawnika Komisji Braidwooda) i b. Premiera BC Dossanja (są oni wspólnikami w tej samej kancelarii).
Zapytałem ich: czy krzywoprzysięstwo jest w Kanadzie przestępstwem kryminalnym? Patrzyli na siebie przez 25 sekund i wreszcie Dossanjj odpowiedział TAK.
Skomentowałem: będąc w Kanadzie tłumaczem sądowym przez ponad 40 lat, nie widziałem nikogo co poszedł za to do więzienia, a w każdej sprawię przed sądem, 
to przynajmniej jedna strona kłamie; podczas gdy w 1952 r. Rosebergowie dostali za to krzesło elektryczne. Nie było dowodów, że szpiegowali dla Sowietów, ale kłamali w sądzie. To wystarczyło przysięgłym żeby is skazać na śmierć.
Rosjanie przyznali się 50 lat później: tak dawaliśmy im forsę.Wtedy obaj prawnicy szybko uciekli do windy. Może to podziałało, bo dwa lata później oskarżyli ich o krzywoprzysięstwo i wsadzili do pierdla.
Pamiętasz spotkaliśmy się w Surrey w tej sprawie z ___. Kontaktuję się z nią nt. książki, którą piszę ŚMIERĆ IMIGRANTA. Będzie po polsku i po angielsku.

Co tam panie naprawdę z Koreą Płn.

ZEMSTA NIEMCÓW! Chcą pozwać organizatorów akcji „Death Camps Were Nazi German”

PB: A hitleryzm i nazizm to żydłackie twory-upiory.  Polska akcja z antyreklamą na przyczepce to komar w porównaniu z mamutem hasbary globalnie. Gdzie polskie MSZ!? Gdzie Sejm i Prezydent!? Gdzie polskojęzyczne media z koneksjami globalnymi?!  Po to wybieramy rząd, żeby dbał o nasze interesy, a nie żebyśmy za prywatne pieniądze walczyli po świecie i własną rację stanu!!! Chyba że dostali z W-szawy refundację kosztów własnych i włożonej pracy. Czy Wszawa da im najlepszego mecenasa?

Scheuring-Wielgus pokochała Hitlera w 74. rocznicę legalizacji aborcji na ziemiach polskich

PB: Jak większość masowych zbrodni, ludobóstw i anty-ludzkich ideologii. Hitler był narzędziem żydłactfa, teraz są takie Trumpy, Macierewicze, Wielgus-Scheuringowe.

Sukces Reduty Dobrego Imienia: Facebook odpowie przed polskim sądem

Ks. Jacek Międlar: Oficjalne PRZEPROSINY i koniec współpracy z Polską Niepodległą, Warszawską Gazetą i OPN

PB: Drogi Ojcze Jacku, Nie osądzam za rolę w filmie. Czy urażeni, w tym zarząd tygodników, domagają się przeprosin od wszystkich rzucających „łaciną”? Politycy, luminarze, nocnikarze robią to nagminnie …podczas gdy kłamiąprzednarodem i przyczyniają się do ludobójstwa na nim… Strata dla redakcji obu tygodników. Jeśli nie ten, to służby znalazłyby inny pretekst. Wypowiedział Ojciec wojnę systemowi i można się było tego spodziewać. Teraz macie Ojcze Jacku wolność tomku w swoim domku. Ogłaszam u siebie na blogu apel o wsparcie i modlę się modlitwą prawosławną: Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad bratem moim, Jackiem Międlarem.

Niebezpieczne związki Watykanu – depopulacja

„Dlaczego Żydzi czują się urażeni, gdy mówi się do nich per Żydzie”? FB kasuje pytanie! Milczy gdy szargana jest świętość JPII!

PB: Narzędziem szatana jest żydłactfo i wszystko co zeń wychodzi; więcej. Sprawiedliwy Żyd jest dumny ze swej tożsamości — patrz np. na samym dole niniejszego wpisu.

Żydów w kapeluszach i z pejsami nie obawiam się tak, jak ich współplemieńców zakamuflowanych, udających patriotów narodu, na którym pasożydują i realizują żydałckie plany zniewalania gojów. Do takich należą przedstawiciele najwyższych władz państwowych i instytucji (nie tylko w Polin), wymienieni przez Polskaw.pl. Zwani są krypto-Żydzi. Są obecni w większości religii i kultur świata, w tym chińscy Haka (60 – 80 mln globalnie). W chrześcijaństwie znani są jako frankiści, w islamie — jako donmeh. Krypto-żydłackim islalmem jest wahabizm, który radykalizuje muzułmanów umiarkowanych. Zradykalizowani właśnie zalewają Zachód, służą żydlactfu w Al Kaidzie, ISIS itd.

PB do komentu: Rozumujesz na zasadzie: opinia większości jest prawdą. Nic błędniejszego!
W USA jest parę procent Żydów, a rządzą całym narodem ok. 300 mln. Podobnie w W. Brytanii, Francji, Polin; poparcie krypto-żydów grających patriotów w rządzie i instytucjach państwa, przy wsparciu, opiece i kierowaniu przez globalne żydłactfo ku żydo-banksterskiemu planowi NWO, zapewniają sukces żydłakom w każdej kulturze, religii, cywilizcji pod każdą szer. i dłg. geograficzną.  Służą im miliony szabas gojów w samym Polin, do tego dodaj więcej milionów użytecznych durni, co kierują się „opinią większości”. Podobnie jest na całym świecie. Wśród żydostwa też, tyle że „antysemitę” współplemieńca nazywają samonienawistnik, a „szabas-goj” to po prostu żydowski kolaborant żydłactfa dla osobistej korzyści (władza, ego, mamona…). Większość Żydów to użyteczni durnie jak u nas: dali się nabrać hasbarze na syjonizm i rzekome zagrożenie od gojów, podczas gdy Szoa i Holokaust w ogóle zgotowało żydłactfo.

PB do Polskaw.pl:  Holokaust to zagłada ponad 20 grup, Żydzi nie byli najliczniejszą ani wyjątkową grupą zgładzoną w Szoa przez swych bratobójców z żydobanksterii i syjonistów III Rzeszy. Najbardziej ucierpieli Słowianie: dzies. mln Rosjan, Polaków, Serbów…
Zawężajac żydłacko termin Holokaust bezcześcisz pamięć ofiar, zakłamujesz historię.

Polskaw.pl: Jak to nie dobrze, kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, wtedy ma trochę czasu, potrafi czytać i pisać. Wtedy dowiaduje się, że nie wszystko mu wolno mówić, czy pisać, bo są paragrafy, które zakazują takich przypadków. Wywnioskowałem z tego, że Polak Żydowi nie może nic powiedzieć, natomiast Żyd, może opluwać Polaka, kiedy chce i jak chce. Nie ma przeszkód. Mało tego, premierzy Polski i Prezydenci, zachęcają Żydów na całym świecie do opluwania Polaków. Pod tym względem za komuny było lepiej! Dzisiaj jak kanalia Żydowska Gross napisała książkę „Strach”, to zamiast protestu władz, pan premier Tusk w programie II TVP ( Też Żydowski), zapytany przez Tomasza Lisa o tą książkę, powiedział „każdemu wolno pisać, co chce”. Zgodnie z tym piszę, że czytałem gdzieś, że Donald Tusk, tak jak i bracia Kaczyńscy, są potomkami Żydowskimi. Dalej Lech Wałęsa (Lejba Kohen), były premier Mazowiecki (Icek Dikman), były prezydent Kwaśniewski ( Izaak Stollcman ), też byli Żydami. Kto jeszcze się ukrywa pod Polskimi nazwiskami będąc Żydem.

Jedynym prawdziwym Polakiem jest Władysław Bartoszewski! Przepraszam bardzo, profesor Bartoszewski, który mimo to, że jest przechrzczony, to jeszcze jest kanalią Żydowską nad kanaliami. Zatrudniony przez rodaka Tuska na stanowisku „Podsekretarza stanu do spraw Żydów” w MSZ, robi co chce. Mając wykształcenie średnie (wątpliwe), został profesorem (bez dyplomu). Dzisiaj wszystko jest Żydowskie, TVN, Polsat, TVP, a szczególnie program II. Tam nadaje się Żydowskie filmy jak np.: „Klan” i „Złotopolscy”. Wszystkie filmy historyczne są poobsadzane w głównych rolach przez Żydów np.: „Faraon”, „Potop”, „Ogniem i mieczem”, ”Chłopi” ( rola główna), „Popioły” (rola główna), i.t.d.

Nawet nasze najlepsze komedie Pana Chęcińskiego.

To jest tylko kawałek moich rozważań, które doprowadziły mnie do jednego wniosku, a mianowicie:

1). Holokaustu w czasie drugiej wojny światowej nie było. Żydzi sami stworzyli holokaust, grając w ten sposób na uczuciach ludzkich i mieli rację, bo wszyscy ich żałują.

Prawdziwym przykładem był pan Bartoszewski, który z wyglądu dostał się do obozu w Oświęcimiu jako Żyd, z którego został zwolniony, bo przez pomyłkę nie został obrzezany. Rabinowi omsknął się skalpel!

2). Wszyscy Żydzi z całej Europy uparli się na biedną Polskę, a niektórzy traktują ją, jako ziemia obiecana. Przykładem również jest pan Bartoszewski, który ma rozdarte serce. On okupuje Polskę, a jego syn Izrael.

3). Polskie władze Żydowskie, jeżdżą po wytyczne do Izraela. Przykładem tego są nasze wojska w Iraku i w Afganistanie. To również uzgodnili ze swoim rodakiem Buschem. Polscy żołnierze mogą ginąć w imię gwiazdy Dawida.

4). Przed wojną 1939 roku Polskie były ulice a Żydowskie kamienice. Dzisiaj jest inaczej. Dzisiaj jest wszystko Żydowskie, nawet prawo. To też mają dzięki Hitlerowi! Dojdzie jeszcze do tego, że Hitlerowi Żydzi będą stawiać pomniki.

Na zakończenie muszę powiedzieć, że chciałem w Internecie poszukać dobre zdanie o Żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego muszę stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie. Niech pan premier i prezydent zakonotują sobie to, że Żyd, choćby nawet dostał wścieklizny, to nigdy nie będzie Polakiem.

Dziwny jest ten świat. Czytam w Internecie felieton profesora z Afryki Południowej, o „Kubie rozpruwaczu”, który przed wojną grasował i mordował bezbronne kobiety w Londynie i zanim doczytałem do połowy, pomyślałem sobie, że musiał to być Żyd. I doczekałem się. Pod koniec felietonu dowiaduję się, że faktycznie był to Żyd i w dodatku z Kielc. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że rzeczywiście jestem genetycznie uczulony na Żydów.

Przekleństwo podobieństw i skojarzeń. Gdy usłyszałem w telewizji i zobaczyłem człowieka, który w Austrii, przez trzydzieści lat przetrzymywał w piwnicy własną córkę, pomyślałem sobie, że jest bardzo podobny do pana Macierewicza, a szczególnie oczy. Potem przeczytałem w gazecie, że ten pan jest Żydem, pomyślałem sobie, że podobizna do pana Macierewicza jest nie możliwa. Przecież pan Macierewicz jest Polakiem.

Dalej usłyszałem o tym, że weryfikacja Narodu Polskiego, dotyczy tylko ludzi zmuszonych do donoszenia przez ubowców, którzy byli Żydami. A ubowcy Żydzi nie mogą być ścigani. Przypomniał mi się jeden Żyd, który nazywał się po Polsku Różański, którego tak mile wspomina chluba i historia naszego lotnictwa, Pan Generał Skalski. O nim się teraz nie pisze, ani się nie wspomina, bo historię Polski przerabiają Żydzi.

Historycy Żydowscy czasami sami naprowadzają człowieka na ślad kłamstwa. Pisali kiedyś w komunie, że NKWD to byli sami Żydzi, bo Żyd potrafi mordować bezbronnych. Dla tego skojarzyłem z tym faktem morderstwa polskich oficerów na Ukrainie. Nie tak dawno czytam w gazecie, a tam wymieniają żydów, którzy mordowali kwiat Polskich Oficerów.

W pewnym towarzystwie, ja zawsze nadaje tok rozmowy o Żydach ( bo jestem genetycznie uczulony na Żydów i z tego jestem dumny) jedna pani spojrzała na mnie, a ja zauważyłem w jej oczach łzy. Zapytałem tyko. Powiedziałem coś niewłaściwego? Pomyślałem sobie, może to Żydówka. Jednak nie. Ja się nie mylę z w/w powodów. Po chwili pani ta mówi, że na kresach w 1939 roku mieli niewielki majątek. Jak to podczas wojny, zjechała się cała rodzina, bo okolica była spokojna. Wtedy przyjechało NKWD, a Żydzi pokazywali. To burżuj! To burżuj! To burżuj! Rodacy wtedy w rosyjskich mundurach strzelali każdemu w czoło. Płakała, że nie można było jej utulić.

Naliboki, to miejscowość niedaleko Nowogródka, od którego wzięła się nazwa puszczy, Puszcza Nalibocka. W okresie wojny czterej bracia Żydzi utworzyli w środku puszczy enklawę, w której przebywało około 1400 Żydów. Pewnego dnia przyszli w nocy i spalili całe osiedle, oraz rozstrzelali sto dwadzieścia osiem osób, w tym czworo kobiet i kilkoro dzieci. Chciałem opisać tyko jeden barbarzyński przypadek. Na podwórek pewnego gospodarstwa weszło kilku bandytów Żydowskich, między którymi była Żydowska baba, trochę podobna do Goldy Meir. Gospodarz miał dwóch synów. Nagle z bandy słychać głos, że ma na podwórko wyjść starszy syn. Chłopiec wyszedł, miał szesnaście lat. Pół kroku przed bandę wyszła Żydówka, podniosła karabin do twarzy i padł strzał. Chłopiec zanim upadł to matka jego widziała, jak po strzale odleciała mu prawa ręka z łopatką. Żydówka strzeliła ze specjalnej kuli, którą Niemcy nazywali „Dum-Dum”. Tylko splunąć! Kanalia!

W okresie „ Operacji Wisła”, z Ukrainy wiele rodzin przybyło na ziemie odzyskane. Z ich opowiadań dowiedziałem się, że na Ukrainie przed wojną i po wojnie chodziły bandy ukraińskie i mordowali Polskie rodziny a nawet całe wsie. Z ciekawości wrodzonej wypytywałem o szczegóły, więc opowiadali. Wszyscy byli czarni, z czarnymi długimi brodami, czarne oczy. W tym momencie zamyśliłem się. Kiedy szedłem do stawki wojskowej, to wpuszczano nas po pięciu. Jedyny tylko ja miałem narodowość polską i obywatelstwo polskie. Pozostali mieli narodowość Ukraińską. Jednak nie o to chodzi. Chodzi o to, że każdy był jasnym blondynem i miał niebieskie oczy. Z tego wniosek, że to byli Żydzi.

Atak Alkaidy na USA, był sprowokowany przez Izraelski MOSAD. Prowokacja była potrzebna, bo inaczej prezydent USA Georgie Busch, nie ma powodu atakować Iraku i Afganistanu. Izraelici wiedzieli nawet, o której godzinie, samoloty uderzą w budynki. Przecież musieli zarobić na filmach. Kanalie. Prawdopodobnie wszystko się działo za zgodą prezydenta Bucha, aby narodowi Amerykańskiemu zamydlić oczy, że to Żydzi boją się Alkaidy.

Wydaje mi się, że należy sprowadzać Palestyńczyków do Polski, aby pomogli nam Polakom walczyć z gangreną Żydowską.

Czytam dalej w gazecie, że poseł Gowin proponuje, aby obok krzyża w Sali sejmowej, powiesić gwiazdę Dawida. Najpierw pozbawili laskę marszałkowską Orła Polskiego w Koronie, gdzie przez wieki był symbolem Polskości. Już mamy gwiazdę Dawida, na pomniku wywiezionych Polaków na Syberię, przez Rosyjskich Żydów. Pozbyliśmy się „Zbornego Sulinowa”, to w zamian otrzymaliśmy Żydowskie miasto „Oświęcim”. Kto się na taką zamianę zgodził?

Miałem nadzieję, że LPR ujmie się za Polakami, jednak pomyliłem się. Wszyscy Polacy, którzy idą do sejmu, patrzą, aby się nałapać pieniędzy. Nie obchodzą ich losy Narodu Polskiego, który w dalszym ciągu jęczy w niewoli Żydowskiej. Dzisiaj Polonia zagraniczna składa się tylko z Żydów.

Nasze władze, czy to premier, czy prezydent, taką nawiązali łączność z Polonią, że Polacy wstydzą się przyznać do Polskości i profesorowie i studenci w USA.

Dla zamydlenia oczu Polaków, wznawia się proces Wojciecha Jaruzelskiego, że zginęło kilku Górników. Jest to proces bardzo ważny, ale nie najważniejszy. Gen.Jaruzelski powinien być sądzony za to, że w referendum, w czasie stanu wojennego, nie pozwolił Polakom odpowiedzieć na jedno pytanie w referendum: „ Czy chcesz przejść z niewoli Sowieckiej do niewoli Żydowskiej”.

To też jest prawda! Na święto „Jom Kippur” jest potrzebna świeża ludzka krew, do wypieku mac, oczywiście musi pochodzić z morderstwa. Tak nakazał im ich bóg z rogami, który również wybrał ich do piekła. Dla tego są narodem wybranym. Nakazał im robić obrzezanie! Obrzezanie jest wskazane dla lepszego współżycia z mężczyznami! Skórka nie przeszkadza!

Jeśli ktoś, kto nie zna historii Pana Jezusa, to jak zobaczy, że w Polsce są takie nazwiska jak, Piłat, Annasz, Kajfasz, Herod, Barabasz, i.t.d. Pomyśli sobie i słusznie, że Polacy ukrzyżowali Pana Jezusa.

Myślę sobie, że pozbywanie się Żydów powinniśmy zacząć od Episkopatu Polski i to od biskupów. Największą niegodziwością jest obsadzenie pierwszej stolicy Polski, Gniezna, przez Żyda, na stanowisku biskupa głównego i pomocniczego!

Jeśli nie pozbędziecie się Żydów z Kościoła Polskiego, to już w krótkim czasie będziecie dawać śluby pedałom i lizibijkom.

Liderka Britain First rozmawia z Ks. Międlarem: Ataki na Polaków? Nie ma na to mojej zgody!

PB: Islamiści są wrogiem wtórnym. Trzeba zrozumieć, kto ich zdradykalizował, kto im umożliwił TAKIE warunki i protekcję na Zachodzie i po co. Inaczej każda dyskusja stanie się wodą na młyn pierwotnym sprawcom: wojna chrześcijanie – muzułmanie celem destabilizacji narodów zachodniej cywilizacji. Z racji swej moralności i kultury nie mają szans przeciw islamizmowi. Polska nie zdoła oprzeć się islamizacji Europy, w końcu kalifat wchłonie ją w swe granice, bo taki jest cel wojującego dżihadu.

Niemiecki pedofil z policji złapany we Wrocławiu! Przyjeżdżają do Polski gwałcić nasze dzieci!

Orator Narodowy 2016 okazuje się Błaznem 2017

PB: Nie izraelskie, nie żydowskie służby wyr1zuciły Ks. Międlara z W. Brytanii, tylko ŻYDŁACKIE! Jewish Special Branch (Żydowski Wydział Specjalny służb brytyjskich).

O „Brytyjczykach też bredzi, serwując durakom britolo-fobię w miejsce tępionej przez siebie rusofobii. Znaczy Britain First i w ogóle narodowcy brytyjscy zaprosili miglanców i dali się zalać muślimom? Tyle mają do powiedzenia, co Polacy do importu banderszczochów przez zżydłacony żont, czy Szwedzi do raportowania muślimskich zbrodni jako „szwedzkich”.

Dobrze się podładasz żydłactfu, Olszański! Na dodatek, cmokasz na qrvy przed kamerą; porządna Polka nieodziewa się jak ladacznica. Tyś żonaty?

Maciek Poręba powinien odciąć się od takiego kamrata. W dobie rozmywania wartości i pojęć, należy tym mocniej i wiernej stać przy prawdzie i moralności.

Niniejszym cofam tytuł honorowy, nadany Olszańskiemu na pocz. roku. Jak dorośnie, pogadamy. Na razie nie ma kogo posłuchać wśród polskich narodowców, poza Ks. Międlarem.

:))) Putin znów goni rotszyldziakuf

PB: Ty każde info-ściervo połkniesz bezkrytycznie? Żydłacfo utworzyło społ-sieci i „alternatywne” media dla takich. Gdzie dowód, np. zajawka w oficjalnych mediach Kremla? Putin „wysyła” ten list gończy co najmniej od 2012 — kto poważny robiłby tak? Taki list wysyła się raz, a potem cichociemnych, żeby złapali i dostarczyli przed trybunał. Putin nie kretyn — a ty? Użyj mózgu zamiast ścierwomediów, w tym „społecznościowych” i „alternatywnych”.

Lech Marek Jaworski: Dobra wiadomość? Sent from my iPhone

Ks. Jacek Międlar: „Kapłan nienawiści” – ksiądz Władysław Gurgacz. Przejmująca HISTORIA WIELKIEJ POLSKI!

PB: Ojcze Jacku, pozwolę sobie „przetłumaczyć” :)))
„Ścierwomedia przedstawiają Go „herszt bandy nacjonalistów i faszystów”. Żydłactfo i użyteczni durnie nawidzą Go, bo szedł z Ewangelią i dobrym słowem do drugiego ujarzmionego narodu. Mimo ryzyka  seryjnych samobójców i „suspensy”, nasz Ks. Jacek Międlar nie opuści potrzebujących.”

Niech Bóg ma prawych kapłanów w opiece…

Obżydliwości w zżydłaconym Polin

PB: Pani Otylko! Jakiego Zachodu! Okupacja ŻYDŁACKA!!! Nawet za żydokomuny i później aż do neo-liberalnego zżydłacenia nie było takich obżydliwości publicznie.

Pani Małgosiu — niech się pani nie dziwi, że nie publikuję pani tekstów. Demokracja (rewolucja „francuska”), komunizm, kapitalizm, neoliberalizm, neo-marxizm, NWO — wszystko żydłacka robota. Znajdzie pani odwagę napisać to wprost? Inaczej polactfo automatem kojarzy: komunizm = bolszewizm = ruskie. Dla Macierewicza/Singera pani robi, po szkoleniach z Braunem i Michalkiewiczem? buhaha

Otylia Zigman do Małgorzaty Todd: PANI OBEJRZY TEN CALY PROGRAM i TU DOWIE SIE, ZE ZAMIANA DZIEL  ARTYSTYCZNYCH w RYNSZTOK, JAK TO PANI  OKRESLA NA SWOIM PORTALU, ZACZELA SIE z NADEJSCIEM OKUPACJI ZACHODU, A NIE PRZEZ ELITY POSTKOMUNISTYCZNE. W POLSCE SYSTEMU KOMUNISTYCZNEGO TAK NAPRAWDE NIE BYLO, BYL SOCJALISTYCZNY, KTORY JEST PROHUMANISTYCZNYM i NAJLEPSZYM ZE SYSTEMOW, JESLI w DANYM KRAJU RZADZA TUBYLCY, WYBRANCY z  NARODU, A NIE OBCY OKUPANT!

ABSTRACHUJAC OD TEGO, CHOC OKUPANT DZIELIL SIE z NARODEM CO NAROD WYPRACOWAL ALE JEGO DZIEL i ZADNEJ SZTUKI NIE NISZCZYL. NISZCZENIE i TO ZAPLANOWANE, WSZYSTKIEGO CO NAS OTACZA,  A CO NAJGORSZE CZLOWIEKA, ZAPOCZATKOWANE ZOSTALO z CHWILA WKROCZENIA ZACHODU i TO NIE TYLKO DO POLSKI…

Ks. Jacek Międlar: Nasza powinność — obalać parszywe mity niszczące prawdę historyczną o Wyklętych

PB: Fakty każdy może rozszyfrować z grochu z kapustą na necie. To wręcz OBOWIĄZEK patriotyczny!  Zdumiewa mnie, że niektórzy Polacy podłapali retorykę żydoubecji, śmiertelnego wroga Wyklętych i polskich patriotów w ogóle.
Nie wolno liczyć na autorytety, bo ich może zabraknąć, mogą zostać skorumpowani albo (co nagminne obecnie jak zawsze w przełomowej historii) — podstawieni jak Kukiz.
Każdy patriota musi sam poddźwignąć swą edukację i świadomość… Kiedy zbiorowo osiągniemy Prawdę świadomościami indywidualnymi, będziemy tak blisko Boga jak możliwe tu na Ziemi, a przywódcy staną się zbędni…

[W odpowiedzi na koment] Po to właśnie zakłamuje się i emocjonalizuje kwestie, takie jak: poświęcenie narodu polskiego w walce wyzwoleńczej, lawinę miglancką na narody zachodniej cywilizacji, zasady religijne i moralne we wszystkich religiach — wahabizm, chrześcijaństwo syjonistyczne), wyznawcy Tory a fanatycy Tamudu — patrz np. rabini antysyjonistyczni tu na samym dole:
https://grypa666.wordpress.com/2017/03/04/pogotowie-anty-syjonistyczne-dla-patriotow/

Dziel i rządź… Naród durny ulega propagandzie wroga. Da się wciągać na fałszywe barykady na ww. polach  „bitew”, niewidząc, kto je reżyseruje. Przyklaskując retoryce przeciw sobie, wybiera agentów i przedstawicieli wroga do swych władz… o to właśnie jelitom chodzi. A ludek cieszy się z „wolności”, de facto umacniania zniewolenia. Szczyt niewolnictwa, gdy niewolnik chwali swoje położenie.

[Na koment] Jesteś „porażony”, bo nierozumiesz systemu info-wojny. Nie ma widoków na wyzwolenie spod okupacji, aż Hazucy w całej Polsce i Polonii zrozumieją, kto klamie i dlaczego. Więcej — nie ma widoków na suwerenność, aż połączymy siły globalnie, bo w takim zakresie działa wróg. Wycieczka Ks. Międlara do brytyjskich narodowców jest pożądanym zaczątkiem w tym kierunku.

[Na koment] Prawdziwy chrześcijanin tak NIDGY nie powie. To jest chwyt żydłacki, żeby zakłócać dyskurs… móc oponenta nazwać „anty-semitą” albo dać dintojri pretext: „nawoływał do nienawiści jak wdać z reakcji na jego forum”.

Nadajesz z Wszawy czy z TelAwiwu, trollu z piekła rodem. Chrystus niedzielił na ż/Żydów i resztę, tylko nazywał sprawiedliwie: synowie Szatana …do których się zaliczyłeś właśnie.
Adminie, sugeruję ustanowić netykietę forum, bo będzie coraz bardziej trollowsko i agenciursko po spotkaniu z Jewish Special Branch LOL Przykład z mego b. forum: REGUŁY WERSALSKIE NA BLOGU.

[Na koment] Żeby manipulować narodem, trzeba skupić jego energię na rozpamiętywaniu historii narodowej, ustawianiu religii narodowej i ostrzeganiu przed jej wrogami (Kaczyński mówił o tym w jakimś wywiadzie i sam praktykuje). Tymczasem władza sama niszczy tę religię (np. korupcją KK, ideologiami neo-marksistowskimi) i fałszuje historię (np. wzgl. Żydów).
Skrajne opinie wynikiem pożądanym przez żont: skłócanie narodu i odurnianie, żeby nikt nie zawołał „łapać złodziejów”, „na latarnie z promotorami ludobójczych szczepionek”, „precz z GMOnsanto”, „żadnej wojny z Rosją czy innym celem żydłactfa”, „odpolszczyć ścierwomedia”, „przekłęte spektakle do srocza Junkersa w Bruxeli”…

[Na koment] Rozdarte Serce wymienia części składowe. „Dni” historyczne — jakby za mało było historii klęsk… w glorii, ale klęsk: popatrzcie jak”wolna” jest Polska i od jak dawna… Potrzebujemy recepty jak wyjść z niewoli, a nie zagrzewać do kolejnego zrywu, kiedy wróg prowadzi info-wojnę i zniewala bez wystrzału.
Pojęcie „polityka historyczna” — historia ma się opierać na prawdzie, a polityka to krętactwo dla utrzymania pozycji elit, mamy więc sprzeczność pojęciową.
…Toteż rozdarte serca i umysły są alarmem: świadomość patriotyczna jest za niska. Dowodzi temu np.: „przez takie artykuły wpisuje się Pan w obecną retorykę PiS-u. Szkalującą i oczerniającą, niesłusznie moim zdaniem Pawła Kukiza”. Retoryka Kukiza (jak i PiSu) podpiera się kłamstwem, więc w jaki sposób obnażanie kłamstwa byłoby kłamliwym charakteryzowaniem? Rozdarte Serce zawierzył bezmyślnie Kukizowi, więc broni własnego mylnego wyobrażenia o żuliku Kukizie.

Etatowi politycy, do jakich zaliczył się Kukiz (patrz mój koment z linkami do analiz nt. Kukiza) obiecują to, co naród chciałby usłyszeć, a dają mu coś innego. Zamiast „Dnia pamięci Wołynia”, kolejnej harfy emocjonalnej dla Polaków i Ukraińców, wolałbym kres temu, czemu nadziwić się niemoże Rozdarte Serce: przywileje i chwała dla neo-banderowców, popieranie ich i sprzyjającej im junty kijowskiej, wywrotowe zalewanie Polski zbrodniczą banderszczyzną i „migrantami” ukraińskimi bo islamscy niemają u nas szans…
Dni pamięci kupę mięcą…W Hajnówce agentura wykorzystała je do zadr z prawosławnymi… już Polska nieokazuję się tak „jednolitą” jak myśleliśmy…
Każdy poseł wyjdzie w chwale z propozycji upamiętniania. Kaczyński nie z dobrego serca „przywrócił” pamięć o Wyklętych; obok ideologii neo-markistowskich i manipulacji religijnych (czemu minister Macierewicz używa stacji katolickiej TV do podżegania do wojny z Rosją?!) elity potrzebują wciąż nowych pierwiastków patriotycznych do dzielenia narodu i urzymywania władzy. Tenże „ojcowski” Kaczyński wpędził nas do jewrobaraku… przyjął zakazaną od międzywojnia lożę żydomasońską Bnai Brith w W-wie… obiecał Knessetowi, że którakolwiek popisdzielna partia byłaby u władzy, Polska będzie z Izraelem (państwem nielegalnym,opartym na łgarstwuie etnicznym, religijnym, historycznym… największym wg ONZ ludobójcą). Tak robi ktoś, kto kocha naród, który go podobno wybrał na przywódcę? Ks. Prof. Guz i Ks. Międlar bez klusek w ustach mówią o takich postawach: niezgodne z prawem naturalnym, sumieniem, moralnością…
Serca pozostaną rozdarte, gdy Polacy głosują emocjonalnie i „religijnie”: uwierzyli PiSowi, Kaczyńskiemu i Dudzie, którzy nadawali wyborczo z ambony, obwieszeni różańcami. Wcale mi nie żal rozdartych z własnej głupoty i naiwności. Po to Bóg dał rozum, by go używać. A przypadki „rozdarcia” niezaleczonego hektolitrami zimnej wody od tamtego czasu, wymagają terapii intensywnej, czemu mam nadzieję posłuży niniejszy koment.

Zagranicznym bież. przykładem wiary w fałszywy, ustawiony autorytet jest prez. Trump, de facto przedstawiciel globalistów, banksterii, jastrzębi wojny i konfliktów nuklearnych. Od początku przewlekłej kampanii wyborczej śledzę i analizuję go z żoną… teraz gwałtowny rozwój polityki Białego Domu, wybielany co do służalczości banksterom, syjonistom, globalistom, wojnom. Nasz wniosek niezmienił się od początku: Trump to marionetka, człowiek elit, socjo-pata i łgarz. Kilka razy wytykałem to na Grypa666.wordpress.com podczas kampanii, więcej teraz, podczas gdy niezagospodarowani luminarze amerykańscy przychodzą w końcu po rozum do głowy. To na pocieszenie Polakom, że inne narody też dają się nabierać jelitom — wybiury za wybiurami…

[Na koment] Większość łotrów ma jakichś najbliższych, a to nie jest okolicznością łagodzącą wyrok śmierci. Widzę tu tendencję do nadużywania terminu „żydowski”. Tak jak każda grupa, dzielą się na drani, sprawiedliwych i tych odurnionych. Nie załapujcie się w załgany paradygmat. Chciałbyś, żeby o wszystkich Polakach mówili źle, bo jakiś po pijanemu nasikał pod budką z piwem w dojczlandii? Dla precyzji używamm żydłactfo na określenie żydowskiej ekstremy, w odróżnieniu od żydostwa (zbiorowość ż/Żydów).

Świętość związku kobieta-mężczyzna i czemu nieleży to lewactfu

Błagam, nie bądź amabasadorem Polaków!!!

PB: Czy chodzi o ten artykuł? Józef Bizoń: „Ad limina Israelum” 2013- Historyczny pielgrzymkowy POCZET biskupów do Izraela. Mam więcej na blogach na tenże temat, plus o korupcji katolicyzmu od czasów soborów watykańskich jako odprysku (schizmy) od prawosławia w XI w. Podobnie  żydłactfo odłamało później protestantyzm od katolicyzmu, zaś w ostatnich ok. stu latach utworzyło świadków Jehowy i chrześcijaństfo syjonistyczne oparte na sfałszowanej biblii Scofielda (krypto-żyd). 

Innych religii niezostawili w spokoju: np. wahabizm to skrajny islam wymyślony przez krypto-żyda saudyjskiego (Saudowie to  krypto-żydzi udający Arabów i muzułmanów).  
Co to za „dziennikarskie” pitolenie o Judeopoloni!? To był projekt syjonistów (początki w Polsce poprzez frankistów ok. XVII w. — dążenie do państwowości żydowskiej, poczynając od autonomii). Syjoniści zaś są wytworem żydobanksterii; Rotszyld pareset lat temu ułożył plan państwa Izrael w Palestynie w oparciu o świecki żydzizm, zwany syjonizmem, bo wiedział, że ortodoksi  nie zgodzą się z ustanawianiem państwa i nacjonalizmem żydowskim.
W II wś. żydłactfo zdecydowało wymordować opornych emigracji do Palestyny: żydów ortodoksyjnych i zasymilowanych w Europie. To był projet bankstersko-syjonistyczny; III Rzeszę, państwo pro-syjonistyczne z żydłactfem od wierchuszki po SS i Wehrmacht, wspierała globalna ż-banksteria: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
Posłuchajcie co mówią rabini-ortodoksi [na samym dole wpisu].
 
Na szczęście Szwaby przegrały. — Jakie szwaby, nocnikarzu?! To była wojna ż-banksterska, jak II wś. i większość tzw. rewolucji aż po współczesne kolorowe i wiosny „arabskie”.
„Wasz” (katodebil nie rozróżni Chrystusa i Jego słów, od Antychrysta!) katolicki papież to gnida anytychrześcijańska — jak może głowa KK robić dla żydłactfa! Zgodnie z ideologiami wymierzonymi w Białych i chrześcijaństwo, Franek I Lewacki wciska światu „judeochrześcijaństwo”, zboczeńców, muślimów i miglanców, załganą „zmianę” klimatu i wiele in. żydomasońskich programów ku NWO.
Błagam, nie nagłaśniaj niczego, nie uzurpuj „amabsadorstwa” Polaków, bo guvno się znasz na sprawach. Za to żydziorska rusofobia leży ci, skup się na niej LOL

Lech Marek Jaworski: Witam!Przeczytałem korespondencję w sprawie Andrzeja Zięby [Dziąby!!!] przesłaną mi przez mojego dobrego znajomego z Kanady dr inż. Bejna [moja godność Bein]. Widziałem tam tytuł artykułu o polskich biskupach. Proszę o więcej materiałów na ten temat, może prawdziwe nazwiska, biografie, pochodzenie i trochę szczegółów. Pamiętam Biskupa Życińskiego, którego ja nazywałem Żydzińskim. Wiem że Bp. Macharski chyba nawet sam przyznawał się do żydowskiego pochodzenia.

Są, (czy żyli) Żydzi, którzy byli większymi patriotami polskimi niż większość Polaków.
Wystarczy wspomnieć Artura Rubinsteina czy Mariana Hemara. O nich warto więcej mowić i pisać, aby nauczyć takich Stolzmanów, żeby byli przyjaźni dla Polaków, którzy od Średniowiecza przechowali 80% światowego żydostwa wypędzonego a Anglii już (chyba) w 2015 roku a potem z większości krajów europejskich. Nie udał się Żydom, gwarantowamy przez amerykańskich bankierów, pakt z Niemcami aby stworzyć JUDEOPOLONIĘ jak tylko wygrają 1 Wojnę Światową. Na szczęście Szwaby przegrały.
Ale Niemcy tacy już są, jak nie mają seksu to idą na wojnę. Krzyżacy tacy byli też. Dopiero polski król, zamiast ich wyrżnąć po wojnie 1435 roku, to kazał im opuścić ich zamki, zamieszkać w mieście, znależć sobie babę i pić na ile ich stać. Byli grzeczni kilkaset lat, aż do Bisnarcka, który odebrał majątek moich przodków w Bądeczu koło Poznania.
Nie słyszałem aby katolicy, prawosławni lub protestanci probowali podszywać się pod Żydów aby zostać… rabinami. 
To byłoby za dużo pracy i nauki, poznać cały tajny Talmud i przypisy do niego. Łatwiej jest udawać pobożnego Jezuitę i szpiegować dla Ruskich naszego Papieża. Jako polski dziennikarz spróbuję to trochę nagłośnić. […]
++++++++++++++++++

Wyklęci powodują ożydzanie buhaha

PB: Wg Wiki, Uczestnicy ruchu partyzanckiego określani są jako „żołnierze wyklęci”, „żołnierze drugiej konspiracji” czy jako „żołnierze niezłomni”. Propaganda PRL określała żołnierzy podziemia niepodległościowego jako bandy reakcyjnego podziemia. Określenie „żołnierze wyklęci” powstało w 1993 – użyto go pierwszy raz w tytule wystawy Żołnierze Wyklęci – antykomunistyczne podziemie zbrojne po 1944 r., organizowanej przez Ligę Republikańską na Uniwersytecie Warszawskim[22]. Jego autorem był Leszek Żebrowski[23]. Stanowi ono bezpośrednie odwołanie do listu otrzymanego przez wdowę po jednym z żołnierzy podziemia, w którym, zawiadamiając o wykonaniu wyroku śmierci na jej mężu, dowódca jednostki wojskowej pisze o nim: wieczna hańba i nienawiść naszych żołnierzy i oficerów towarzyszy mu i poza grób. Każdy, kto czuje w sobie polską krew, przeklina go – niech więc wyrzeknie się go własna jego żona i dziecko[24]. Termin „żołnierze wyklęci” upowszechnił Jerzy Ślaski, publikując książkę o takim tytule[25].

Czyli Leszek Żebrowski jest ż/Żydem? Powiedz to jemu w 4 oczy, popieprzeńcu buhaha

„jaworscy@interia.pl”: ĆWOKI ,BURAKI ,PROWINCJO tylko ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI nie wyklęci ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! KTO MÓWI WYKLĘTY TO ŻYD ! ! ! ! !

++++++++++++++++

Bieżące rozsyłki

PB: Panie Henryku, Nie ma możliwości obejścia przeszkody, którą nazywacie chazarowie. Można ich odsunąć od władzy (praktycznie już we wszystkich dziedzinach życia), ale co zrobicie z szabas gojami, którzy momentalnie wypełnią powstałą pustkę… i znając rodaków, zrobią gorzej niż jest  — porównaj ze skandaliczną jakością produktów od zjudaizowanych materializmem chinoli)…
Co do Wallmart — żaden wyjątek, reguła dla wszystkich ż-korporacji na koszt podatnika-goja. Żydłactfo ma tak w łapach ok. 150 korporacji, które władają 80% gospodarki globalnie, a nimi zarządza ż-banksteria (a taki Trump i Duda robią im dobrze usuwając ostatnie hamulce wyzysku, pasożydnictfa i genocydu na narodach).
 
Niech pan spróbuje nabyć śrubkę w Kanadzie: albo ogromna sieć w rodzaju Castoramy w Polin — Home Depot w łapach żydłaka, ceny wyśrubowane… albo to samo w sieci Rona (przechodzi w łapska żydłackie, o zasięgu globalnym zamiast kanadyjskiego). Oczywiście przeważa towar chiński, bo tam żydłactfo buduje sobie następcę „USA”.
 
Gdy wszyscy przejdziecie kupować w sklepach polskich (co to znaczy, gdy coraz więcej towaru pochodzi z produkcji ż-korporacyjnej?), to PEWNIKIEM żydłactfo zniszczy te symbolicznie polskie sklepy, albo co badziej prawdopodobne, przejmie je.
 
Przykładem z Toronto pokazuje pan, że masy żydowskie takie jak inne: ekspolatowane materialnie i ideologicznie. Podczas pielgrzymki po Ziemi Świętej (okupowana Palestyna) widziałem biedę żydowską i niezadowolenie społeczne Żydów. Podobnie jest w Kanadzie, w Montrealu podobno gorzej niż w Toronto; wiem o wielu Żydach: rodziny patologiczne itp. którym powodzi się słabo, np. Sefardyjka, która opuściła Izrael prześladowana przez Aszkenazyjczyków, dzieci kaleki życiowe mimo że mają preferencyjny dostęp do szkół, stypendia żydowskie itp.

Pani Otylio, kazdego kto usiluje wybielac PiSdzielcow moglabym mu przylozyc prosto w jego glupi ryjZabrakłoby Pani czasu i sił… Gdyby warta popisdzielcuf u żłobu zmieniła „się”, musiałaby Pani zaczynać od początku. „Ktoś” podsuwa tematy, pompuje info do kompa i telewizorni. W ten sposób niepodołamy, tyle mają zasobów propagandowych plus użytecznych idiotów do powielania. Rozsyłki do list trafiają na rozumnych jak i użytecznych. Tym pierwszym nie trza tłumaczyć, tym drugim niepomoże a zachęci do wszczynania pyskówek, które marnują naszą energię… Jaki użytek, po wypoceniu się nad racjonalnym dobrze udokumentowanym opracowaniem dla tych drugich, usłyszeć „żyd” albo „pachołek Putina”? Użyteczni nieumiom myśleć, kierują „się” emocjami, guvnopravdą, fanatyzmem… Ponadto, ilu z nich to zawodowi trolle?

A gdyby zamiast ciągle prostować guvno hasbarne, zacząć białą propagandę, tj. głoszenie prawdy, tak jak uny pompują kłamstwo? Gdyby PO było u władzy, mieliby odpowiednią propaganda, gdyby Serbowie stawiali się żydłactfu zamiast Rosjan — ditto. Wszystko zachodzi wg schematu prowokacja – reakcja, grając na emocjach, dzieląc głębiej i szerzej.

Wybór materiału jaki Pani dostała od popaprańca odzwierciedla tylko i wyłącznie guvno w jego mózgu. A to spuszcza się do srocza…

Otylia Zigman: Zgadzam sie z Panem w 100%! To co mnie wkurzylo dzisiaj to, ze po obejrzeniu pierwszego filmu o OBCYCH SKLEPACH w Polsce i niemyslacych Polakach,(bardzo dobry film), nastepne byly polityczne o wyraznie pro PiSowkich tendencjach. Dalsze o tym jak Rosja szykuje sie do wojny, przez co Polacy tez musza byc przygotowani do obrony.
Akurat ja mialam przyslane w takiej kolejnosci, jestem bardzo wyczulona na manipulowanie motlochem. Szybko napisalam i wyslalam wyskakujac w biegu do pracy. Po powrocie zaczelam od nowa ogladac ten zbior filmow o roznej tematyce i o dziwo!, nie w tej kolejnosci nastepowaly w jakiej to ja ogladalam pierwszy raz. Czyli moj komentarz do tych filmow o innej tematyce w zaden sposob nie pasowal. Znajomi pomyslalam, niezrozumieli o co mi chodzilo albo ze szajba mi odbila, to na tyle.  A tak naprawde, to wszyscy medialni bohaterzy, temat PiSu i Rosji owijaja jak „gowno w bawelne”, tak sie boja aresztowania!  Mateusz Piskorski za prostowanie klamstw, w kregu swej organizacji  „Zmiana”, zostal zaaresztowany i odsiaduje do dzisiaj w ciupie!!!
To jest juz 8 miesiecy, za rzadow PiSdzielcow, na wysokim poziomie Polak chcacy tylko zyc w prawdzie! On nie jest jedyny, takich jest wiecej Polakow! Co siedza za darmo albo sa mordowani na drogach i w inny sposob, wlasnie teraz za panowania PiSu, dlatego kazdego kto usiluje wybielac PiSdzielcow moglabym mu przylozyc prosto w jego glupi ryj!!! Prosze mi sie nie dziwic.
Dzisiaj mieli zamknac Andrzeja Dziabe, zupelnie za darmo, zaraz sie dowiem jak sie sprawa ma. Dam znac. Polak musi byc niewolnikiem, albo do ciupy!

Henryk: Pani Otylio,  Aby sie wszystkim poprawilo, wszyscy musza byc w tej samej druzynie i strzelac do tej samej bramki. Zna Pani spolke WALLMART – najwiekszy detalista w USA i w ponad 20 stanach najwiekszy  skurwiel-pracodawca: zatrudnia na godziny i podatnik amerykanski doplaca do kazdego pracownika ok $8 000.00+. WALLMART jest w Anglii. WALLMART otworzyl kilka sklepow gigantow w Niemczech – nie ma po nich sladu! Dlaczego?   Bo Niemcy mimo niskich cen go zbojkotowali  !!! Co nie znaczy, ze w Niemczech nie ma biedy z nedza!   JEST !

 
Tak dlugo jak Polacy beda kupwac zachodnie towary w LIDLu, tak dlugo LIDL  bedzie istnial.
Tak dlugo jak Polacy beda placic  Michnikowi za WYBORCZA – tak dlugo WYBORCZA  bedzie ich olewac  cieplutkim  moczem do spolki z Radiem co ma-ryja!!! Smutne i przykre, ze do Polakow nie dociera, ze tylko 10% handlu zywnoscia jest w Polskich rekach. A jak sie 90% zmowi i przez miesiac zamknie sklepy? – Kto temu winien?  GLOWNIE SAMI POLACY SA TEMU WINNI!!! Nie ma chazar-kow z kalachem przed polskimi sklepami – nikt nie zabrania jeszcze kupowac Polakom u Polaka!!! Nie uszczesliwi Pani nikogo na sile wbrew jego woli, niestety.
 
Z „dobrych wiesci”:   na 200 tys chazarkow w Toronto 28 tysiecy zyje ponizej progu nedzy. W zwiazku z nadchodzacym 7 dniowym PASSOVER  172 tys robi zciapke i szykuje paczki zywnosciowe – raczej symboliczne ok 3kg,  moze rodzinie 4 osobowej starczy na 2 dni.   Moze by tak Polacy wzieli z nich przyklad na Wielkanoc?
 
Otylia Zigman: Bardzo Pana prosze to przesluchac, musimy zrobic z tego uzytek i komus
zaszkodzic, ja tego cyganstwa sluchac nie moge! Czyzby Kornatowicz
wybral ta droge? Pan najlepiej oceni i dojdzie do producenta, ktory musi
miec z nami problem, nie pozwolmy na dalsze pranie polskich mozgow!!!
Szczegolnie teraz w Polsce odczuwalna jest okupacja i brak nadziei na…..
Znajoma, ktora byla w komisji wyborczej w Warszawie oswiadczyla, ze do
glosowania w ostatnich wyborach w calej Polsce wstawilo sie 33% obywateli.
Ten oszust, co ta calosc wyglasza nie jest Polakiem bo byc nie moze, jest
PiSowcem, wrogiem Narodu, na podobnej zasadzie jak Radio ma ryja.
Te filmy musimy kolportowac z odpowiednim do tego komentarzem, jakich przestepstw dokonal Rzad PiSdzielcow, chocby przez ten obecny czas co teraz rzadzi, nie mowiac, juz o tym, ze przedtem przemataczyli Polske swiatowym syjonistom i tym z Izraela, w zwiazku z czym do 2020r. 3 miliny tego okupanta bedzie juz mieszkalo w Polsce!!! Bo teraz Polske mamy 2-ch narodow, jedna  NIEWOLNIKOW i druga wybrancow PANOW,  dlatego w Polsce mamy eksterminacje Polakow!!! Dla Polaka rozumiejacego cala polityczna sytuacje w Polsce, nie ma roznicy zadnej pomiedzy partiami osadzonymi przy KORYCIE!

†††††††††††††††††††

Rabini o Szoa (zwanym nieprawidłowo Holokaust, czym była zagłada ponad 20 grup w tym mniejszościowa i wcale niewyjątkowa — Żydzi)

Rabin Shonfeld: The Holocaust Victims Accuse

Min Hameitzar Rabin Wiessmandel wini syjonistów za Szoa

Rabin Dovin Weiss potępia Izrael

Rabin Shapiro: Nie każdy Żyd jest syjonistą, wielu niepopiera syjonizmu ani Izraela

Rabin Shapiro: Ortodoksi odmawiają służby wojskowej w armii Izraela

Rabin Cohen: Dlaczego państwo Izrael zagraża całemu żydostwu

Rabin ortodoksyjny doświadczył bezbożności syjonistów w obozie przejściowym w Niemczech po II wś.

PB: Katolicy uważający się za judeochrześcijan mają tu argument na potępienie syjonistów.

Komentarzy 6 do “Pogotowie anty-syjonistyczne dla patriotów”

 1. rafal said

  WIRTUALNA POLSKA TO HITLEROWSKI PORTAL KTÓRY BLOKUJE KONTA POLAKOM ! ! ! ! ! ! ! !

 2. Profesor Doktor Victor Vector said

  Międlar po konsultacji z prawnikiem postanowił zrejterować z rozprawy i strategicznie zachorował na grypę.
  Bein z kolei preparuje emeile od Międlara i robi kabaret ze swojego blogu wstawiając rzekome wiadomości od Międlara.
  A było nie było jest to nic innego, jak egzorcyzm, czyli bajkowe odczynianie czarów przez Beina na swoim blogu.
  Jak widać i jednemu i drugiemu już całkiem odpierdoliło, nie potrafią odróżnić rzeczywistości od świata bajek.
  Niedługo obydwaj dostaniecie na recepte po kaftaniku z długimi rękawkami.

 3. grypa666 said

  Agenciurski spam :)) uwierają ich wskazówki antysrulowe dla patriotów LOL
  ………………
  Adolf Hitler emerit adolfh@gmx.de 77.37.218.145
  Bóg Wszechmogący godeden@bluesky.vb 109.163.234.9
  depolonia@wp.pl 176.126.252.12
  Jan Paweł Second karolkr@wp.pl 176.10.104.243
  Wielebny Ojciec Jacek Międlar jacekmiedlar.plxjacekmiedlar@gmail.com 46.166.148.176
  Ojciec Tadeusz Rydzyk radiomaryja@radiomaryja.pl 163.172.223.200

 4. […] Rabini o Szoa (zwanym nieprawidłowo Holokaust, czym była zagłada ponad 20 grup w tym mniejszości… […]

 5. […] Rabini o Szoa (zwanym nieprawidłowo Holokaust, czym była zagłada ponad 20 grup w tym mniejszości… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.