Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

WYBITNI POLACY :))) Zauważ hitlerka w swym środowisku + Humor polityczny Polonusa z USraela + Hasbara z Antypodów gorsza niż w Polin

Posted by grypa666 w dniu 06/02/2017

Walczymy o KWK Krupiński i polskie górnictwo

Antysyjoniści brytyjski i palestyński skosili żydłackiego prawnika – zbrodniarza wojennego

Assad zdemolował agresywnego nocnikarza z yahoo

ALERT LEMINGOM: Rośnie rozczarowanie Trumpem

ALERT Telawiwownia TVP ściemnia o wizycie Mierkel u Kalksztajna

PB: Mimo sprzeczności  z polityką osi Berlin-Moskwa, może chodzi o  Międzymorze pod kuratelą dojczlandii (twór podobny do Judeopolonii: Niemcy rządzą regionem na rzecz żydłactfa). Merkel nie tworzy polityki, tylko wykonuje polecenia ż-banksterii przekazywane przez CIA. Widać ż-zamiary poprzez Trumpa:

 • W administracji sami agenci ż-banków, ludobójczych ż-korporacji i syjonizmu oraz jastrzębie wojny. Zespół wdrażania NWO.
 • Kontynuacja polityki „migracyjnej”… Awantury to zmyłka, sąd jakimś cudem obala ten dekret, a setki gorszych — nie. Niewpuszczonych do USA objęła natychmiast Kanada, zaraz potem mieliśmy psycho-zmyłę w Quebec City ze znamionami falszywej flagi CIA. „Sprzeciwy” sorosowskie mogą sprowadzić zbanowanych do USA.
 • Nie łagodzenie konfliktow i wycofywanie się z wojen, tylko zaostrzenie języka wojny i agresji przeciw Iranowi, więc także Rosji i Chinom.
 • Zaostrzenie kolonizacji i genocydu przez Izrael w okupowanej Palestynie. Trump niecofnął ogromnej pomocy USA dla Izraela.
 • Retoryka Singera/Macierewicza itp. neo-konów we Wszawie wskazuje na Projekt  Międzymorze i drażnienie ruskiego niedźwiedzia (patrz poniżej).

Reszta jewropy pozostałaby pod ż-Francją, bo i tak nie pójdzie na wojnę z Rosją. Jarkowi i PiSuarom to pasuje: Polin byłoby najważniejszym wasalem ż-banksterii w Międzymorzu. Tak to jewropa A pozostanie lepsza od jewropy B., a żydłactfo globalne podyryguje Europą Śr.-Wsch. coraz bliżej granic Rosji, włączając do Międzymorza kolejne kraje (patrz mapka poniżej). Armia USraela już stacjonuje, a w Polin i Rumuni będą wyrzutnie pocisków nuklearnych wymierzonych w Rosję. Bundeswehra jest w Stettin, gotowa wspomóc. Oczywiście tylko jewrounia B znajdzie się w strefie zgniotu i pocisków ruskich, bo tam będzie pancerz ż-Zachodu i mięcho słowiańskie.

Parę podkładek z różnych systemów politycznych:

–  Z pogłębiającym się kryzysem w UE (Brexit, globalny kryzys gospodarczy, gospodarcza-inoformacyjna-militarna ekspansja Rosji, terroryzm, miglance), koncepcja nabierze rangi międzynarodowej (czytaj: ż-globalistów)
 – Banderszczochy, żydłaccy politycy kijowscy i skrajne psy wojny chcą  Międzymorza przeciw Rosji.
– PiS zmienił kraj w dźwignię militarną dla USA na wojnę NATO-Rosja.  Duda zapowiedział politykę ku Międzymorzu, gwoli integracji gospodarczej, politycznej i wojskowej. [Powitał wojska USA, które na początek będą kręcić się po NATO-wskich sąsiadach Polski i w V4, a o współpracy gospodarczej cisza. Macierewicz zapowiada ekspansję obecności wojsk NATO na Międzymorze,a Waszczykowski mówi podobnie, zapowaoda podział UEna A i B. — pb]
– PO zaczęło proces: zwiększyło budżet wojskowy do 2% PKB do 2016. Budżet wojskowy Obamy dla regionu wzrósł z 1 mld $ (2015) trzykrotnie  do 2017.
– Kryzys na Ukrainie pchnął w Waszyngtonie potrzebę Międzymorza (stąd filia CIA w Kijowie – pb). Jan Marek Chodakiewicz (Institute of World Politics) w 2012: USA powinno wykorzystać Międzymorza jako odskocznię na Kaukaz i Azję Śr. z Europy Wsch. (zamiast z Zachodniej, przeciwnej USA), by osłabić oś Berlin-Moskwa i podejść Rosję.
– Po Majdanie, George Friedman (Stratfor, koneksje z ż-CIA):  Międzymorze z abstrakcji staje się realką. Międzymorze byłoby dodatkiem do NATO, w końcu substytutem pod wodzą USA sterującego reżimami Europy Śr.-Wsch.: Polacy, Rumuni, Azerowie i zapewne Turcy […] Potrzebują broni i szkolenia, by powstrzymywać Rosję, aż się wyczerpie.
– W 2012 Friedman do grupy polskich jelit: poza militaryzacją, Polska musi utworzyć więzi handlowe z państwami w regionie, które potrzebują od niej exportu, sojuszu i przywództwa — Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, nawet Turcja… Okazja przywództwa dla Polski — współpracując z USA w tworzeniu stabilności  (emfaza w oryginale).
– Kolaborant Freidmana, Robert D. Kaplan w 2014: Polska i Rumunia, największe państwa NATO w regionie, kluczowe dla utworzenia Międzymorza skutecznego przeciw Rosji. Praktycznie łączą Bałtyk z M. Czarnym. […] Spotkania na wys. szczeblu między państwami Międzymorza nasiliły się, a Pentagon i Dept Stanu USA są dla nich centrami  wojskowości, wywiadu i dyplomacji. Z silnieszym wsparciem USA dla Europy Śr.-Wsch. trzeba wzmocnić związki dwustronne między tymi krajami — no i oczywiście zwiększyć wydatki na zbrojenia w regionie.
– Takie dyskusje między elitami USA i Polski odbyly się przed objęciem władzy przez PiS, bliższego polityce USA i ambicji przywództwa w regionie niż PO. PiS zwiększył budżet wojskowy do 3% PKB  (NATO wymaga 2%)i wzmógł budowę sił zbrojnych i   paramilitarnych  (80 tys. w porównaniu z 120 tys. wojska regularnego) związanych ze skrajną prawicą podobnie jak na Ukrainie. Pramilitarne siły mogą też posłużyć przeciw powstaniu narodowemu.
– PiS jak jastrzębie wojny poparli plany expansji USA w regionie. Duda od dawna domagał się stacjonowania  wojsk NATO. PiS zwiększył wysiłki w koordynacji polityki  V4, dążąc do przeciw-bloku Niemcom w UE, m.in. ws. migrantów.
– Polska z Litwą i Ukrainą utworzyła brygadę, być może protoyp jednostki łączonej. Polska planuje utworzyć związek Bałtyk – M. Czarne, by objąć kraje spoza NATO, np. Ukrainę i Mołdawię.
– PiS buduje państwo policyjne na militaryzację sprzeczną z interesem społecznym; przewrót konstytucyjny podporządkował PiSowi aparat bezpieczeństwa i media. Ustawy anty-terrrystyczna i inwigilacyjna służą  budowie struktur państwa policyjnego, które ma chronić PiS przed opozycją wojnie i skrajnej nierówności społecznej.
– Projekt Międzymorze zależy od  wsparcia przez USA, a elity Europy Śr.-Wsch. są podzielone w kwestii Rosji (Węgry i Czechy przeciwne konfliktowi z Rosją). Choć antyrosyjskie, PO popiera orientację na Niemcy i USA i wróży zawalenie się Projektu Międzymorze. Podobnie jak w ub. wieku, Projekt Międzymorze liczy na skrajną prawicę i wojsko przeciw woli narodu.
Intermarium - an alliance of countries between the Baltic and Black Seas to protect themselves from the Russian imperialism and militarism (Image: QHA.com.ua)

Trzy etapy tworzenia Międzymorza; mapa pochodzi z ww. źródła CIA i odzwierciedla pobożne życzenia junty. W pierwszym etapie powinny być państwa Grupy Wyszehradzkiej? W drugim bałtyki i Rumunia, ewentualnie Bułgaria (UE), a w trzecim — bałkańscy kandydaci do UE i NATO? Ukraina dołączyłaby w dowolnym etapie? Białoruś pozostałaby z Rosją.

Charytatywnie do Lwowa — Polacy swym ukraińskim braciom

Koniec z antykatolickim chłamem zwanym „sztuką”

Kto ma oczy niech patrzy! Kto ma uszy niech słucha! Kto ma resztki mózgu nie wypranego przez ścierwomedia niech myśli! A w Polin okupant zaserwował naszym dzieciom następną dawkę rtęci w szczepionkach przeciw dwoinkom zapalenia płuc, które leczy się czosnkiem i cebulą!!! Świadomość wielu ludzi zmieni film od 18:30 minuty. Pobudka!!!

Duda i prezio walczą o banderszczochów gwoli rusofobii

Leszek Żebrowski walczy o USrael?

PB: Trzeba  słuchać od deski do deski, żeby wyłapać takie kfiatki. Czemu uczony, historyk tak myśli o USraelu? Żebrowski służy propagandzie oficjalnej i przyzwoleniu na obecność żołdactfa USraela w Polsce. Jest to dość niebezpieczne w powiązaniu ze jego famą za czerwoną zarazę pojmowaną raczej niekompletnie przez polactfo, podczas gdy chodzi o okupanckie jelity przede wszystkim żydłackie, kolaboranckie szabas gnojne w drugiej kolejności.

Owszem, USrael jest w tej chwili najsilniejszym żandarmem globalnym żydłactfa, ale na poważniejsze wojenki potrzebuje wsparcia innych armii gojowskich z ż-Nato, no i ż-CIA i pochodnych. Ten najsilnieszy kraj demonkracji jest jednocześnie w czołówce opresji, nędzy i nieprawiedliwości społecznej ż-Zachodu wzgl. swych oibywateli.

To ci dopiero demokracja! Rozwala świat dla żydłactfa, niepytając Amerykanów o zgodę, marnując ich majątek narodowy i podatki na rujnowanie i masowe mordy tak wojsk jak i cywili suwerennych narodów! Kwintesencją demokracji są podobno wybory buhaha Farsa wybiurcza Trump-Clintonowa pobiła rekordy manipulacji masami.

Iwonka Wronka: Pan Żebrowski podaje przykłady z historii o komunistach, tak jakby to była jedyna przyczyna zła w Polsce, teraz i wstecz. Ciągle przypomina, że zło to znaczy ze strony ubeckiej. Jeśli mówi się prawdę, to trzeba pokazać dwie strony medalu. Czy Zachód maczał palce w tym ubeckim systemie? Nawołuje do wspólnej pracy patriotycznej, ale nie daje  dobrego przykładu we wspólnym wystąpieniu z panem Jabłonowskim.

Jasno widać, że Żebrowski jest stronniczy. mówiąc, że USA jest najbardziej demokratycznym, najsilniejszym państwem świata. Minuta 1:15:28.

 • Szejk Imran Hosejn wyjaśnia sprawy Ukrainy:

PB: Rosja wrogiem, Międzymorze nirwaną, a narody do jewrokołchozów (już dwóch! — czy po to oberszturmbanfirer żydłactfa globalnego na ostojropę przywiozła wskazówki dla kapo baraku Polin, Kalksztajna?

PB: Żont tera ugnie się ludowi (jak wUSraelu buhaha), wystąpi z ż-NATO i jewrounii, przystąpi do V4 pod parasol ż-patryjoty singera?

PB: Singera ryj znów ukazal się w „państwowej” telewizorni co niemaryja. Zadowolony poinformował katodebili, że Grupa Wyszehradzka z radością przyjęła okupację wszystkich członków V4 przez globalną żandarmerię USraela (która w 2016 zrzuciła 26 tys. bomb na ludność cywilną i wojska suwerennych narodów).  Co zrobi Orban, po dzisiejszym wniezapnym spotkaniu z Putinem? Pogróżki Sorosowi to teatr, bo Soros nie pojedzie do Budapesztu w łapy policji, zalewając całe kontynenty miglancami, manifami lewakuf w globalnej szopce „demokracji”.

Wybraniec Trumpa na sekretarza wojny stwierdził, że Rosja zagraża blablabla… To dla kogo robi Trampek? A jednak rzesze Polaków apjać uległy ż-zmyłce, wypatrując w Trumpie zbawienia. A tu Singer (ten co miał wg naiwnych zlecieć ze stołka wraz z PiSuarami po wyborze Trumpa)  zapowiada brygadę V4 na „obronę przed wspólnym zagrożeniem w regionie”. USaelici mają już oliparchat kijowski, kraiki bałtyckie i Bałkany. Do kompletu ż-Międzymorza  Singera niepotrzeba Białorusi, Donbasu ni Krymu. Ż-NATO podchodzi pod granice Rosji, po mięchu armatnim z brygady V4.

ALERT Zalew Białych ciapatymi:

PB: Przewidywalnie wg schematu problem – reakcja – rozwiązanie w NWO, na chybcika pachołki żydłactfa w Ottawie przepychają ustawkę o wyjątkowej ochronie muzułmanów i ich wiary. Udawany skandaliczny ban Trumpa na przyjazdy muzułmanów (już cofnięty przez sąd buhaha …oby tak łatwo pozostałe dyktatorskie dekrety prezydęckie!) przepoczwarzył się momentalnie po sąsiedzku 🙂 w otwarte ramiona lewaka Trudeau na muślimów, zaraz potem psycho-zmyła „terrorystyczna” w Quebec City, tera ta ustwaka całkiem przypadkowo oczywiście LOL

Wbrew histerii politykierów żydłackiego reżimu i ścierwomediów w tym CBC (patrz poprzedni wpis) podejrzany w ogóle nie jest sądzony jako terrorysta tylko jako zabójca, wg RCMP. Brał prochy itd. typowo dla marionetki ż-suszp w fałszywych flagach.

 ††††††††††††††††

Bezprawie w Polin

Godło

Z piekła do nieba

Andrzej Dziąba do rąk własnych Zbigniew Ziobro

Od: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
Data: 9 lutego 2017 14:45
Temat: W sprawie sygn. PR Ko (k) 1574.2016 Prokuratury Rejonowej Częstochowa – Północ w Częstochowie
Do: skargi <skargi@ms.gov.pl>, SEREMET <biuro.podawcze@pk.gov.pl>, sekretariat@katowice.pr.gov.pl, „okregowa@prokuratura.czest.pl” <okregowa@prokuratura.czest.pl>

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro

Uprzejmie przesyłam treść pisma przekazanego do Prokuratury Rejonowej Częstochowa – Północ w Częstochowie, w którym zawarty jest wniosek o wszczęcie postępowania karnego wobec prokuratorów i sędziów mających związek ze sprawą IV K 219/09 Sądu Rejonowego w Częstochowie z wyłączeniem Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. Proszę o spowodowanie nadania biegu postępowaniu oraz stosowny nadzór. 
Z poważaniem. Andrzej Dziąba. 
Do wiadomości:
1. Prokuratura Krajowa;
2. Prokuratura Regionalna w Katowicach;
3. Prokuratura Okręgowa w Częstochowie.

Grzegorz Niedźwiecki do rąk własnych Zbigniew Ziobro

†††††††††††††††††††††

Słowianodebilizm

Artur W z koa naókowego historyków U. Judeojagielońskiego robi za kościelnego fałszerza historii Piastów…

Słowianodebile

…………

Otylia Zigman:

Ja sie poznalam tutaj w Chicago na czym polega sciaganie forsy z barankow Bozych o nazwie Polacy. Po pierwsze baranowo jest nieswiadome wilkow w owczej skorze. Dla nich slepych, gluchych a na koniec glupich, wszyscy mowiacy po polsku, jak i wszystkie media szczekajace po polsku, to sa Polacy.
To tylko jednostki sa w tym wzgledzie oswiecone. Dla barankow bozych, kiedy poczciwy patryjota poprosi o skladke, zbiorke, na szlachetne cele narodowe, to patrza podejrzliwie, ze to jakis oszust. Dla zbaranialych najbardziej wiarygodne sa radiotony i zbiorki naglasniane na cale Chicago z wielka reklama i pompa, nie wazne na jakie cele, baranowo ma mozg masy bezmyslnej!!! Dobrze znamy ten zbiorowy, masowy mozg, tam nie ma myslacych inteligentnych indywidualistow!!! Tak bylo i tak jest i to sie nie zmieni nigdy!
Gdyby ktos sie wylonil z tej bezmyslnej masy i chcial powiedziec cala prawde, byc moze zostalby ukamieniowany a wiec smierdzacej masy nie trzeba tykac, niech sobie utrzymuja roznych oszustow, zlodziei, Owsiakow i przeroznychchazarskich naciagaczy, lacznie tych w Kosciele…

††††††††††††††††††††††

:))) PRALNIA WYBITNYCH POLAKÓW [czasowo nieprzyjmuje nowych brudów na PiotrBein blog]

Walerek Dąbrowski wije się jak piskorz wycofując rakiem z ponownego bezmyślnego ożydzenia

Zauważ hitlerka w swym środowisku

Humor polityczny Polonusa z USraela

Hasbara z Antypodów gorsza niż w Polin

Komentarzy 9 to “WYBITNI POLACY :))) Zauważ hitlerka w swym środowisku + Humor polityczny Polonusa z USraela + Hasbara z Antypodów gorsza niż w Polin”

 1. krzysztof Kornatowicz said

  Czy ktoś czytuje te przekazy duraka ? Myślę, że po razie wystarczy . Widać, że Bein odleciał z umysłem na trzeci krąg . takich idiotów polityka ściąga hurtowo . Na szczęście beinowski bełkot jest na tyle niestrawny i pisany z takim jadem, że uwagę może przykuć tylko nielicznym . Każdy po słowie pozna, że Bejn oszalał , więc po co szaleńca bełkoty studiować ? Jednak ja myślę, że w tym beinowskim szaleństwie może być ukryta trucizna, aby obywatele nie wikłali sie w jakieś wzajemne patriotyczne relacje, bo będą mieli do czynienia z takimi kapiącymi nienawiścią i obłąkaniem Beinami, których ten poobraża, poszturcha, powyzywa i każdego miesiąca z Tel Awiwa dostanie za tą „robotę” jakieś srebrniki . Krzysztof Kornatowicz

  …………..
  Oglądalność bloga można sprawdzić na portalach obserwacyjnych ruchu internetowego, albo z rubryki statystyk na lewym marginesie. Nie świadczę usługi kopiowania statystyk dla gnojkuf.
  Srebrniki wyszczególniam tu: https://grypa666.wordpress.com/dzieki/

  W początkach Grypy666 forum było otwarte, obowiązywała netykieta: https://grypa666.wordpress.com/about/
  Do ok. połowy 2010, musiałem zamknąć forum przez notoryczne łamanie netykiety przez polactfo i agenciuruf. Forum jest obecnie otwarte przez przypadek. Na pewno nie mam ochoty, zdrowia ani oczu parać się tą niewdzięczną usługą za friko 24/7 dla polactfa i neo-ubecji.
  Jeśli Krzychu Kornatowicz nie naprawisz złamania netykiety (zostawiam ci, w jaki sposób), wywalę komenty i zbanuję. – Piotr Bein

  • mgrabas said

   owszem, ktoś czytuje i to systematycznie, bo mało jest takich niezależnych blogów, na których można przeczytać prawdę o wydarzeniach na świecie nie owijaną w bawełnę

 2. Widać po tym jednym , poza moim, komentarzu, że faktycznie – ktoś to jeszcze czyta .

 3. grypa666 said

  Od początku Grypy666, uny majstrują przy statystykach i oglądalności. Np. wiele razy:
  – z nieswojego kompa (bibloteka, urząd państwowy…) nie mogłem otworzyć i czytać bloga, bo blablabla wg komunikatu
  – użytkownicy donoszą w całej historii bloga, że dojście jest blokowane jako do „portalu wysyłającego spam” itp.
  – neo-ubecja „reklamuje” mnie i blog, a użyteczni idioci (c?) jak Kornatowicz podkładają się.

  Jeszcze lepsze numery odchodzą na drugim blogu, PiotrBein, na poprzednim serwerze mejlowym (odciął mi możliwość wysyłania masowo) oraz na obecnym, gdzie trzeba się namozolić, żeby wyszedł mejl do małej liczby odbiorców, a o większej nie ma mowy i następuje blokada czasowa…

  Są też przeszkody niewidzialne dla mnie. Google „cenzuruje” antysytemowe portale ograniczając użytkowanie (żona po raz kolejny czeka na odblokowanie rozsyłek niekoszernych materiałów z jej kompa) lub chowając info, że blog ma materiał na dany temat. Są jeszcze wymyślniejsze środki kontroli i represji, ale nie umiałbym opisać — poruszają ten temat eksperci.

  Nigdy mi nie zależalo na ilości, tylko na jakości bywalców. A tych jestem pewien, bo niezmiennie od lat wchodzą w liczbie kilkuset do paru tys. wizyt na dobę, nawet w okresach zawieszenia bloga. Wtedy ruch rośnie pod zakładkami w menu na górze, w publikacjach własnych itp. zbiorach. Niezmiennie, najczęściej czytane są materiały o infiltracji żydłackiej w Polin i o ochronie zdrowia. Moi czytelnicy są najwcześniejszymi w Polsce uświadomionymi, że należy trzymać się jak najdalej od ż-szczepionek i ż-medycyny, w tym leczenie raka. Antyszczepionkowcy z ruchu wokół Grypy666 w 2009 oraz wyedukowane przez nas wtedy spoleczeństwo, należą w tej chwili do najskuteczniejszych Polaków przeciw systemowi, Krzychu Kornatowicz, który atakujesz za rzekome nieróbstwo i brak wyników. Poprosimy podsumować swoje, podać życiorys i osiągnięcia.

 4. grypa666 said

  Zdecydowałem zostawić komenty Kornatowicza… niech Polacy zobaczą, jakie polactfo chciałoby być pszywutcami buhaha

 5. To Antoni Macierewicz jest wrogiem Narodu Polskiego, a NIE Rosja!

  Co ciekawe i symptomatyczne cała ta wojenna propaganda / bo inaczej tego nazwać nie można/ prowadzone jest pod szyldem jednego z medialnych dzieł ojczulka z Torunia , które są nowym klonem znanego z okresu zimnej wojny w Europie , dywersyjnego radia Wolna Europa. Różnią się jedynie tym , iż tamte utrzymywane było z puli CIA, a to żywi się z kieszeni zaczadzonych rodaków.

  Póki co Polaków – moich rodaków trafi syndrom gotowanej żaby. Na czym to polega . Vide : Albin Siwak :

  http://——————–/syndrom-gotowanej-zaby-albin-siwak-2016-01

  Oznajmiam wszem i wobec! To Antoni Macierewicz jest wrogiem Narodu Polskiego, a NIE Rosja

  https://cont.ws/@id274487487/376479

  PS. Panie Piotrze ! jak Pan wie nie identyfikuje się z wp. Przywołałem je tutaj jako źródło info tylko z tego powodu, że gdzie indziej nie znalazłem opisu syndromu gotowanej żaby.

 6. […] 4. Po tym w bezsilnej wściekłości wrednie skomentował na Grypie: https://grypa666.wordpress.com/2017/02/06/zauwaz-hitlerka-w-swym-srodowisku/#comment-109331 Chciałem wywalić wedle netykiety bloga, ale zostawiłem gwoli dowodu na stan umysłu pszypatka. […]

Sorry, the comment form is closed at this time.