Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Andrzej Szubert w kleszczach katodebili i departamentu inkwizycji dintojrii Polin

Posted by grypa666 w dniu 26/01/2017

Henryk: Witam. Zrobil Pan “herkulesowa prace u podstaw” >   zdefiniowal Pan ïdeowe”zrodlo problemu co jest warunkiem koniecznym do rozwiazania/naprawienia  problemu. Teraz nalezy tylko podac recepte/recepty co ma zrobic Kowalski  dzisiaj i za tydzien (zaczynajac od malych, prywatnych  spraw codziennych) aby poprawic wlasna sytuacje: poprawi sie jego sytuacja to poprawi sie sasiadowi tez itd etc.  Powodzenia !

***

PB: Singera ryj znów ukazal się w „państwowej” telewizorni co niemaryja. Zadowolony poinformował katodebili, że Grupa Wyszehradzka z radością przyjęła okupację wszystkich członków V4 przez globalną żandarmerię USraela (która w 2016 zrzuciła 26 tys. bomb na ludność cywilną i wojska suwerennych narodów).  Co zrobi Orban, po dzisiejszym wniezapnym spotkaniu z Putinem? Pogróżki Sorosowi to teatr, bo Soros nie pojedzie do Budapesztu w łapy policji, zalewając całe kontynenty miglancami, manifami lewakuf w globalnej szopce „demokracji”.

Wybraniec Trumpa na sekretarza wojny stwierdził, że Rosja zagraża blablabla… To dla kogo robi Trampek? A jednak rzesze Polaków apjać uległy ż-zmyłce, wypatrując w Trumpie zbawienia. A tu Singer (ten co miał wg naiwnych zlecieć ze stołka wraz z PiSuarami po wyborze Trumpa)  zapowiada brygadę V4 na „obronę przed wspólnym zagrożeniem w regionie”. USaelici mają już oliparchat kijowski, kraiki bałtyckie i Bałkany. Do kompletu ż-Międzymorza  Singera niepotrzeba Białorusi, Donbasu ni Krymu. Ż-NATO podchodzi pod granice Rosji, po mięchu armatnim z brygady V4.

ALERT Zalew Europy ciapatymi:

ALERT Kłamstwa doradcy bezpieczeństwa w administracji Trumpa prowadzą do wojny z Iranem

MUS WDRAŻAĆ Dawid Icke obnaża „dziel i rządź” w cieniu Trumpa, podaje środki zaradcze: nie dać się podzielić i wciągać w skrajną retorykę i kłótnie

 

Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń.  Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii. Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.)  Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.   

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne.  Nanoczątki uszkadzają też DNA.  

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek.  Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe.  Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia.  Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych.  Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.   

PB: Na podst. analiz, najlepszych jakie znalazła żona, od Kanadyjca, który zna realia,  z kolegą-narodowcem w USA. Obaj świadomi, kto rządzi i wykonuje podobne w świecie zachodnim jak i islamskim. Mamy oczywistą manipulkę, początek procesu islamizacji Kanady w stylu szwedzkim. Większość punktów poniżej zauważyliśmy niezależnie…

  1. Zbieżność z banem Trampka na przyjazdy muzułmanów z wybranych krajów (poszkodowanych wojnami USraela!). Zlewaczony tęczowy płemieł Trudeau z miejsca przyrzekł odrzuconym w USA gorące przyjęcie w Kanadzie, bez pytania elektoratu (a tu potrzeb tubylców co niemara, dyskryminacja naszych Indian, Białych i chrześcijan…). Niedługo wcześniej, Trudeau spotkał się z Sorosem.
  2. Rzekomy atak dotąd bez dowodów, w prowincji najbardziej opornej multi-kulti i lewactfu w ogóle. Dopiero parę dni po rzekomym ataku policja wpuściła reporterów, by obfotografowali plamy krwi i dziury od pocisków w „meczecie”.
  3. Najpierw ścierwomedia podawały, że zaatakowało 2 muślimów, potem zmieniły pieśń na „białego supremacjonistę”, a drugi został „świadkiem”. Biały zaraz zadzwonił na policję i przyznał się do czynu BUHAHAHAHAHAHAHAHA
  4. Mimo braku ślectfa i dowodów, trąbienie do upadłego, że to zbrodnia nienawiści i terror (a nie masowe morderstwo) w meczecie podczas modlitwy, a to jest ośrodek kultury islamskiej.  Ciul wie kto co tam robił — może mosiadowi „imamowie” szkolili zabijaków muślimskich i zatłukli ich na pokaz?
  5. Totalna blokada komentów publiki pod materiałami z „zamachu” i o muślimach  na Canadian Brainwashing Corporation (kiedyś przykład obiektywizmu, od kilku lat CBC jest wśród najgorszych ścierwomediów na świecie: prawie wyłącznie hasbara, w tym absurdy żydłackie o Rosji itp).
  6. Policja obstawiła wszystkie meczety w kraju! Politykiery w solidarności z muzułmanami zapowiadają wzmocnienie państwa policyjnego — typowy schemat ze szkoły bicza terroryzmu na gpjów — z instytutu założonego przez papę Nietenjahuja, żydłaka z Polski.

Filmik1

Filmik2

 

Otrzymałem mailem: 25 maja odbędzie się kongres organizowany przez kilku znanych trybunów ludowych i Qkiza.  Organizatorami są – Braun, Michalkiewicz, Olszański i Qkiz. Moim zdaniem chodzi o stworzenie na scenie politycznej nowej marki , nowej rozpoznawalnej marki obywatelskiej, taką Platformę Oburzonych Bis, na której czele staną owi panowie i będą nią kusić (…) z wszystkich organizacyjek obywatelskich, aby ich zapał i serca zniechęcić do działania, wcześniej wykorzystując ich politycznie.  (…).

Jak widać „trybun ludowy” Olszański zrzuca maskę i jawnie daje dupy agenturze wpływu – żulikowi Qkizowi, bogoojczyźnianemu Braunowi i gawędziarzowi za nowe szekle izraelskie Michalkiewiczowi. A taki patryjota z niego rzekomo był…

Krzysztof Kornatowicz: Informacja o kongresie organizowanym przez Kukiza, Michalkiewicza, Brauna i kogoś jeszcze (nie pamiętam) zdaje się nie jest prawdziwa. Rozeszła się wczoraj na Facebooku, ale zdaje się, że jest to czyjeś sobiepaństwo i mija sie ze stanem faktycznym.

Trump, Singer, instytucje międzynarodowe etc. w mafii żydłackiej

Kłamstwa doradcy bezpieczeństwa w administracji Trumpa prowadzą do wojny z Iranem

Donald Trump – Kim jest? Komu służy? Zaprzysiężenie to okult satanistyczny

Polityka wojenna Trumpa

Zaostrzenie konfliktu w Donbasie polityką USraela Trampkowego

MUS WYKONAĆ Dawid Icke obnaża „dziel i rządź” w cienu Trumpa, podaje środki zaradcze: nie dać się podzielić i wciągać w skrajną retorykę i kłótnie

MUS ZNAĆ Kuglarze trampkowej farsy

MUS ZNAĆ Pod Trumpem, system ż-CIA ujarzmiania narodów, Feniks powstaje z popiołów przeciw samym Amerykanom

SOS = Stop Operation Soros

Zika i kłamstwa Światowej Organizacji Zdrowia

MUS ZNAĆ Żydowskie nazwiska Polskiej elity

Trampka „strefy bezpieczeństwa” dla Syryjczyków kontynuacją wojny w Syrii

Brat Nataniel Kapner: Trump otoczył się żydłactfem

Załgany ministrant ż-MON za Jałtę wini ruskich, a wojska b. sterowników II wś. na rzecz ż-banksterii, jednostki USraela zaprosił do okupowania Polaków i sąsiadów

PB: Wczoraj wysłuchałem 2 prelekcji (Macierewicz i Gadowski) na mityngu o dumie Polaków, zorganizowanym przez środowisko Rebbe Rydzyka, a dziś — wywiadu z Singerem Można powiedzieć że skończyła się Jałta [układ 3 ż-stron, w tym gruziński okrutny Żyd Stalin]. Załgany ministrant ż-MON oczywiście za Jałtę wini ruskich, przed którymi znów trza się Polakom „bronić”…. W tym celu wojska b. sterowników II wś. na rzecz ż-banksterii, jednostki z USraela  wpuścił do okupowania Polaków i narodów sąsiednich.

Zbyt częsty jak na kanał religijny ryj żontowego Singera/Macierewicza, super-agenta (debilnego do bulu) faszyngtońskich ż-neokonów.
Poniższe tytuły własnej roboty 🙂 oddają zawartość prelekcji w jednym zdaniu…
Jakim prawem żont zrobił sobie tubę propagandową z prywatnego kanału religijnego???!!! Znaczy:
– środowisko Rydzyka jest skorumpowane do służby okupantowi Polaków
– w tej propagandzie wykorzystuje się religionizm bogojczyźnianych katodebili (oczywiste z wystąpień Singera w RM) i ich ignorancję historyczną (zasługa m.in. radia co ma obcy ryj: obcy hiper-agent i anty-patriota Piłsudski, Solidarność przyniosła wolność Polakom, może i inne bajdury — historykiem nie jestem).

Uczony rosyjski Siergiej Sall: „Czarna arystokracja”?

PB: Iluminaci utworzeni z inicjatywy rotszyldziaków w XVIII w. pozostają pod żydłactfem w dziele tworzenia NWO. Dowód: wszystkie loże masońskie podlegają żydowskiej loży Bnai Brith.

Witamy prezydenta Trumpa, agenta syjonistów

Trump zagraża Amerykanom i Bliskiemu Wsch.

Demonstracje kobiet i Afroamerykanów przeciwko Trumpowi

Marian Kowalski rozwałkował nocnikarę ze skandalicznej telawiwowni

PB: Czemu patriota poszedłby na wywiad dla TAKIEJ telewizorni? Ile płacą gościom w studio?

†††††††††††††††††

 

 

Komentarze 2 to “Andrzej Szubert w kleszczach katodebili i departamentu inkwizycji dintojrii Polin”

  1. […] dla kabotynów: Średniowieczna inkwizycja nad A. Szubertem w majestacie bezprawia Polin które “ukoronowało” Jezusa Chrystusa […]

  2. […] dla kabotynów: Średniowieczna inkwizycja nad A. Szubertem w majestacie bezprawia Polin które “ukoronowało” Jezusa Chrystusa […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s