Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Polak chory na raka rości 400 tys. zł od szpitala za złamanie Konstytucji

Posted by grypa666 w dniu 29/12/2016

KOMUNIKAT: WordPress pozbawił mnie możliwości adminowania na PiotrBein.wordpress.com. Do czasu naprawy tego feleru (?) wstawiam moje komenty  tutaj.

†††

CIAmajdan a Trampek

Do osób w PRP (USA) nt. ich tłumaczenia durnego artykułu„Opiera” się UE, ale nie żydłactfu: agresja wobec Rosji, c.d. ekspolatacji religionizmu i rusofobii. ludobójcze szczepionki… Właśnie napisałem w in. wątku:
Nie mam wejścia admina na własny blog, więc podzielę się tu na podobny temat.
 • Majdan przygotowywano za wielką mamonę przez 20 lat, ciamajdan był prowizorką celem pozorowania i podtrzymania wrażenia „starcia” „ugrupowań” z jednej i tej samej stajni ż-masońskiej. Pisuary i kaczyzm dostali w ten sposób aury pozytywnej, choć dokładnie wykonują politykę wewn. i zewn. Polin wg ż-wskazówek.
 • W podobnej zmyłce na uspokojenie gojów, Trump od początku był kandydatem żydłactfa. Inny nie doszedłby do końcowej fazy wybiurczej. CIA może Trumpa owinąć na małym palcu, a nie odwrotnie! Trump wykonuje polecenia ż-suszpi żydłactfa — a NIE ODWROTNIE!
 • Trump nafaszerował już administarcję agentami ż-banksterii i ludobójczych ż-korpopracji  gęściej niż Obomba (a obserwatorzy 4 lata temu zauważyli, że takiego zażydzenia jeszcze nie było w Kongresie ani Białym Domu).
przyśpieszenie wejścia do Polski wojsk amerykańskich — Myślalem że Singer miesiące temu zappowiedział to na początek 2017.

11 stycznia dokonać przewrotu — Majdan potrzebowało żydłactfo faszyngtońskie na przejęcie władzy od oliparchatu skolegowanego z Kremlem, rozpoczcie wojenki z Rosją na Krymie i w Donbasie… Zaś Polin mają w kieszeni od lat, żadnego pszewrotu niepotrzebują we Wszawie.

 

[dyskusja] Bandytyzm koszerny!

Otylia Zigman: Trudno nie mowic i nie pisac o zydzie, kiedy nasze zycie goim jest zupelnie zrujnowane przez talmudycznego zyda. A w dodatku, jesli tego zbrodniarza bieg do finalnego zakonczenia totalitarnego systemu globalistycznego nie zostanie zatrzymany, to szkoda naszego trudu i wysilku na cokolwiek.

Klika Globalnych Gangsterow nigdy nie pozwoli nam nawiazywac ze soba relacji solidarnosciowych i pomagac sobie wzajemnie nawet na mala skale, czy organizowac sie. Kiedy ludzie staja sie pewni siebie i maja na tyle nadziei by zaczac mowic o rewolucji to,ta banda mafiozow talmudycznych trzesie sie ze strachu i sprowadza wojska okupacyjne. Oni traktuja nas goim jak najwiekszego wroga, przez co wprowadzaja wszedzie bazy wojskowe i ogromna kontrole narodow. W Polsce nie mozna uzywac juz karty  telefonicznej nie zarejestrowanej z dokumentem. Nadchodzi coraz wieksze zniewolenie i kontrola. W dalszej rzeczywistosci bedzie nie lepiej a coraz to gorzej pod kazdym wzgledem. Wszyscy ludzie powinni o tym zagrozeniu
wiedziec a co najwazniejsze musza znac zloczyncow, a nie oskarzac  niewinnych. Dlatego obowiazkiem jest informowanie i uswiadamianie o zlych chazarskich zydach, aby biedni i oglupiani manipulacjami przezmedia znali prawde. Polak nieswiadomy przez kogo jest zniewolony i ograbiony, robi pozalowania godne wrazenie. Dlatego uwazam, iz jest to
jedna z najwazniejszych informacji przekazywana w tym niebezpiecznym dzisiejszym swiecie.

PB: guvno pravda… naród klepie frazesy i banały podsuwane przez hasbarę, michałkiewiczów i użytecznych płaskogłowych — pełno jest dezinfo, a tego co trza wiedzieć — jak na lekarstwo

na tym polegała manipulka „kwestią żydowską” w okresie II wś. i nadal żydłactfo rozgrywa tę kartę, czego ofiarami są m.in. wypowiadający się tu na temat, nie znając go do końca, Jan Sposób i Krzysztof Kornatowicz
jaki by kamień nie odwrócić we współczesnej historii upadku gojów, kłębi się pod nim żydłactfo (wliczam w to szabas-gojów, bez których ono niewiele by zdziałało):
 • wojny i rewolucje
 • skażenie nuklearne, GMO, radiacja elektromagnetyczna, „geo-inżynieria”, zatruwanie wody i żywności z jednoczesną redukcją suplementów i witamin…
 • „wojna cywilizacji” miglancami i terroryzmem
 • ludobójcza medycyna i szczepionki
 • masowa kontrola umysłów…
więc o ŻYDŁACTWIE trza gadać, a nie o ż/Żydach; nieznając przyczyny wszelkiego zła, wasze wysiłki spełzną na tym, na czym spełzają próby przemówiena do zżydłaconego żontu

żydłactfo panuje nad WSZYSTKIMI sytuacjami politycznymi — ulicznymi i gabinetowymi — globalnie na ż-Zachodzie… właśnie wprowadziło wam swych najemików usraelskich na wszelki wypadek… niech teraz np. polscy mundurowi spróbują przeprowadzić przewrót

Jan Sposób: Szanowni Państwo, Na temat żydów (Żydów, żydłactwa, semityzmu i antysemityzmu) wylano już morza kwasu i atłasu. Nie ma drugiego tak popularnego tematu, zwłaszcza w publikacjach drugiego obiegu, w społecznościach internetowych. Jaka jest z tego korzyść, poza upowszechnianiem i tak dostępnej wiedzy? Czy temat jest warty aż tak wielkiego zacietrzewienia? Lecz takie publikacje budzą emocje, podziały, nieufność i podejrzliwość – „o, ten to jest żydem” albo żydów popiera, czego sam doświadczyłem i pewnie doświadczę od tych, którzy nie przeczytają tego co piszę – ze zrozumieniem.
Można by się zastanowić – czemu jest winna dusza, która przychodzi na świat w takiej czy innej rodzinie lub nacji? Podobno sama wybiera swój czas i miejsce, ale wychowując się w określonym domu, wśród luksusów, jakie dają szekle, zapomina o swojej misji. A przecież wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga, czy tego chcemy czy nie!
Czy zatem problemem jest pochodzenie czy narodowość? Zawsze uważałem, że ludzie dzielą się na mądrych i głupich, a to jacy są – jest pochodną wychowania, wykształcenia, kultury w której tkwi oraz medialnego prania mózgów. Wszystko sprowadza się do kwestii ideologii i podatności każdego człowieka na ich atrakcyjność. Czy to jest ideologia talmudyczna, czy masońska, komunistyczna, czy jakakolwiek inna – dla pewnych grup ludzi jest na tyle atrakcyjna, że będą zabijać i podpalać świat dla przyjętej idei. Ale, czy mając taką świadomość stać nas na to, by powiedzieć: „ja już dłużej w tej piaskownicy bawić się nie będę, zakładam swoją’? Nie będę się bawił w wasze szekle, bo stać mnie na własne zabawki?
Zejdźmy zatem na chwilę z żydów by zobaczyć, co tak naprawdę rządzi tym światem? Pieniądze! To one są prawdziwym bożkiem każdego naszego dnia i wszystkich nas. Jest to tak oczywiste, że nie dostrzegamy tej mamony, której służymy. To dla pieniędzy, przynajmniej od wojen napoleońskich aż do dnia dzisiejszego, toczą się wojny na całym świecie. Miliony istnień ludzkich i tragedie następnych milionów bliskich im ludzi przeżywają gehennę. Ale co gorsze – miliardy ludzi na całym świecie, całe państwa i narody są sprowadzane do stanu niewolnictwa, a planeta Ziemia, stworzona jako raj dla rodzaju ludzkiego – staje się planetą więzienną.
Tak więc wydaje się słusznym skoncentrować naszą uwagę bardziej na mechanizmach zła, niż na osobach, które mechanizmy te wprawiają w ruch. Czy zatem nasza własna piaskownica? Raczej jest to oczywiste. Istotą organizacji społecznej ludzi na danym terytorium jest ich własne, suwerenne państwo, którego jedną z funkcji jest zapewnienie obywatelom warunków do swobodnej wymiany towarów, pracy i usług, miarą których jest suwerenny pieniądz. Biedne państwo to nie to, które nie ma własnych pieniędzy, bo te można zawsze WYDRUKOWAĆ! w potrzebnej ilości. Biedne państwo jest wtedy gdy nie ma zasobów naturalnych, zasobów ludzkich, nie posiada własnej kultury materialnej i duchowej oraz własnej infrastruktury technicznej. My Polacy posiadamy to wszystko. Jesteśmy tylko pozbawieni możliwości kreowania własnego pieniądza! W rezultacie ci, co to robią – zawłaszczają sobie nas i cały nasz narodowy majątek wraz z naszą pracą.
Czy jest ktoś w stanie policzyć, ile w ciągu ostatnich 30 lat straciliśmy majątku narodowego w postaci zniszczonych lub wyprzedanych zakładów pracy, wyprzedanych złóż naturalnych, straconych państwowych pieniędzy w rezultacie dziesiątków afer z udziałem polityków i władz? Z powodu tych wyciekających za granicę a nie zapłaconych w kraju podatków, skradzionych wynalazków i technologii i utraconej pracy na rzecz Ojczyzny ludzi wypędzonych z kraju? Gdyby te wartości podzielić na mieszkańców Polski – czy nie bylibyśmy najbogatszym krajem na świecie?
Czemu nie mówimy o tych sprawach, tylko ciągle o żydach. Tak, tak – ktoś powie – że to ich robota! Ale czy nie za naszym przyzwoleniem, nie z powodu naszej bierności, kłótliwości i niejednokrotnie kolaboracji? Bo taka ideologia jest atrakcyjna.
A może tak, zamiast koncentrować naszą uwagę na historii „narodu wybranego” i na „braciach starszych w wierze”, zacząć myśleć o naszej, Polaków przyszłości? O zmianie Konstytucji, która od rządów Kwaśniewskiego odebrała nam możliwość kreowania własnej waluty? Zmiana Konstytucji wymaga większości parlamentarnej niezależnej reprezentacji Narodu. W roku 2015 mieliśmy taką możliwość, proszę sięgnąć do mojego projektu „Parlament 70”. Ale kto by tam czytał jakiegoś Sposoba, to taki nikt! Ale gdyby ten Sposób miał media i telewizję, albo choćby kumpla Rydzyka – może do świadomości by dotarło?
Tak więc nie mamy większości w Parlamencie, bo nie mamy mediów. Ale – czy to takie niemożliwe. Czy nas dzisiaj, przy możliwości Internetu i telefonii komórkowej – nie stać na zorganizowanie mediów takiej alternatywnie czy jak kto woli – podziemnej Polski? Ależ można, trzeba tylko chcieć. Zaproponowałem „Biuletyn KoRReUs-a” jako właśnie taką formę wzajemnego informowania się, o tym, że jesteśmy, że budujemy naszą Polskę oddolnie. Czemu brak jakiegokolwiek wsparcia z Twojej adresacie, Waszej kochani współbracia – reakcji? Jak długo można być głosem wołającym na pustyni, czy Wyspiańskiego Jaśkiem, nawołującym na „złotym rogu”? Czy stać na s na to, by setki, może tysiące wspaniałych patriotów, zniechęconych brakiem efektów swoich starań, często bezinteresownych, dla dobra wspólnego – uciekało na margines wewnętrznej emigracji, bo nie ma z kim rozmawiać?
Nie mamy własnego rządu, Parlamentu, mediów ani liderów… ani pieniędzy. Wiele wskazuje na to, że nie mamy własnego państwa! Jesteśmy częścią UE, a nasz kraj został podzielony na euroregiony. Ale coś mamy. Mamy siebie, mamy potrzebę poukładania tego naszego życia społeczno-politycznego tak, by można było żyć godnie, na miarę naszych oczekiwań i aspiracji. Więc może wystarczy już poświęcania uwagi żydom, a zajmijmy się naszą przyszłością i tym, jak ją zorganizować!
Założyliśmy stronę internetową Konfederacji KoRreUs-a (www.korreus.pl) Wypracowaliśmy założenia najważniejszych reform ustrojowych. Stworzyliśmy fundament współpracy organizacji patriotycznych i osób. Robimy nasze narodowe media. Zachęcamy do współtworzenia Biuletynu.
Wychodząc z założenia, że istota naszych wspólnych działań jest organizowanie się w lokalnych strukturach, gdzie ludzie mogą się poznawać, mogą wzajemnie wspierać i oddolnie wyłaniać nowych liderów, zainicjowaliśmy na Facebooku grupy w 41 okręgach wyborczych pod nazwą „Klub KoRReUs-a”. Założyliśmy dla Was Forum, by Wasze cenne myśli i kontakty nie krążyły po Internecie. Założyliśmy Fundację KoRReuS jako twór prawny, by można było zebrać pieniądze na taką działalność. Bo partie polityczne mają finansowanie z budżetu państwa i za nasze pieniądze, manipulują nami.
Pokładamy ufność w ludziach dobrej woli, którzy choćby przysłowiowym wdowim groszem – wesprą nasze działania. Cele Fundacji są określone. Podjęliśmy współpracę z inną Fundacja, posiadająca statut organizacji pożytku publicznego, by pozyskiwała na nasz cel 1% odpisu podatkowego od osób, które będą chciały taki odpis dla Fundacji KoRReUs uczynić. Jako cel odpisu podatkowego w zeznaniu trzeba napisać „wspieranie edukacji obywatelskiej” . Wtedy 75% z Waszego 1% trafi do naszej Fundacji. Nie będą to duże kwoty, ale od dużej liczby osób, nogą być dla naszej sprawy znaczące.
Co jeszcze możemy dla Was zrobić? Co możemy zrobić razem? Bo nas jest tylko mała grupa osób, a każdy ma własne życie, pracę i rodzinę. Ale jesteśmy otwarci ma każdą osobę, której bliskie są nasze cele i działania na rzecz Ojczyzny, na rzecz Dobra Wspólnego.
PB: A jednak ma Pan groch z kapustą pod sufitem — słowem, żdeżorientowany, tj. skołowany przez hasbarę LOL Włożył Pan mnie i inne tu osoby do jednego wora „nienawiści” do żydów (Pana pisownia ż), razem z motłochem skołowanym przez hasbarę do nienawiści do wszystkich ż/Żydów. Z takimi szermierzami mi nie po drodze, bo robią więcej szkody niż dobrego
Krzysztof Kornatowicz: : Szanowny Panie Piotrku, Ja Pana słownictwo łapię w nikłym procęciku . Pisze Pan takimi słowy, których ni chuja , nie łapię . Takie twory jak – żdżeorientowany, żydłactfem,  katodebilizm, to jakaś Pana wewnętrzna nowomowa, która powoduje, że nie łapię, co autor chciał tym przesiąkniętym skrajną nienawiścią wywodem powiedzieć .

Jednak autor w jednym miejscu wypowiedział się dość zrozumiale, a mianowicie, kiedy na wstępie przyznaje szczerze – Nie wiem, jak walczyć ze złem, jeśli go Pan nie wytyczy z dokładnością geodety. Być może dlatego w końcowym przekazie napisał Pan – durnej wpadki jak się Pan już rozpędzi z Dźwigniami do Marki.

Oczywiście, jaką durną wpadkę wie zapewne tylko Pan, bo z chaosu treści Pana korespondencji tego ni chuja , nie wyłapiesz, jak zawsze .

Ja nie mam zamiaru gulgotać latami o żydach , czy Żydach . W ostatnich pouczeniach tak odebrałem Pana przekaz, że są jacyś Żydzi, którzy nie ponoszą winy za to, co robią żydzi .

Ale być może nie złapałem właściwie nauk, jak zawsze, bo w przewadze nie łapię treści pisanych niestarannie i nie po polsku – no , tak już mam i nie zamierzam tego zmieniać .

Skoro nie wie Pan, jak walczyć ze złem, to ja , któremu się wydaje, że coś tam w temacie wiem podpowiadam – nie jednym i tym samym orężem , W Pana przypadku nie zasypywanie nas li tylko żydokatodebilożdżeorientowaną ( kurwa, też potrafię, jak się postaram ! ) skrajną nienawiścią, bo od jej nadmiaru się od niej ucieka, jak od nadmiernego hałasu .

Jak mówi pradawne porzekadło Aborygenów – od nadmiaru to i chlebem można się zatruć .

Ja nie zamierzam studiować nienawiści ani do żydów, ani do żydactwa, ponieważ w ostatnich 3 latach tyle treści z tą nienawiścią na mnie spłynęło, że mógłbym z tematów owych obronić niejedną pracę magisterską . Ja rzygam z przesytu wylewnie na tą jedyną wiedze bojowników o Polskę, którzy ni chuja, nic innego nie potrafią, tylko gęgolić setkami lat, jak to cwany żyd, czy Żyd ich wyruchał ze szczęścia .

Mnie to już nawet nie bawi, a jeno prowokuje do agresji, bo upatruję w tym żydoskrzywieniu jakiegoś zajoba, który jest używany przez leniwych obywateli na obronę ich bierności, kiedy ktoś podpala im dom .

Proszę mnie oświecać z oszczędzeniem poczty innych zadręczanych żydlakowodebilną korespondencją, bo pewnikiem niektórzy, tak jak ja, dostają szału od jej nadmiaru, spragnieni podpowiedzi – jak się bić o ojczyznę i szczęście własne !

PB: Panie Krzychu, Nie wiem, jak walczyć ze złem, jeśli go Pan nie wytyczy z dokladnością geodety. Co zawinili żydzi, że ich od małego w judaizmie piorą, podobnie jak ci sami „starsi bracia” manipulują Polaków katodebilizmem a muzułmanów islamizmem.

Lekcja 1: Żydzi + żydzi = żydostwo, z czego nikły procent jest żydłactfem.
Zaklina się Pan na babci reformy, a nie czytał moich opracowań — od początku piszę o kompleksie władzy judeocentrycznej, ostatnimi laty ten za trudny dla rodaków termin zmieniłem na żydłactfo. I nadal nie „antysemicko”, bo do żydłactfa w szerokim znaczeniu zaliczam współpracujących dla doraźnych własnych korzyści wymiernych — szabas gojów i, dla psycho-komfortu — użytecznych durniów np. chrześcijanie syjonistyczni w USraelu. Tych ostatnich strasznie ostatnimi laty żdżeorientowany (ale powoli uświadamiający się, jednak za ślimaczo jak na prosora!), JR Nowak zaliczył do protestantów a oni są fundamentalistami, także zwanymi ewangelistami. Z Lutrem niewiele mają wspólnego, chyba tylko to, że ich sektę też utworzono z pomocą żydłacką (na oba tematy pisze wyczerpująco przedni badacz żydowski Jon Christopher Bjeknes); niejaki krypto-żydłak Scofield „napisał” im na nowo Biblię, opatrując ją przypisami syjonstycznymi na zamówienie rotszyldziaków. Stąd współczesne zrównywanie ludobójczego, nielegalnego tworu chazarskiego w okupowanej Palestynie z biblijnym ludem Izraela. Przesiąkło to do większości chrześcijaństwa, w tym katodebilizmu, oprócz na pewno prawosławia, którego poznałem odmiany narodowe w Polsce, Europie Wsch. i Zach. oraz w Egipcie.
Zamiast gęgać i insynuować, więcej czytać Panie Krzyśku. Konflikt miedzy nami, później zażegany dzięki Bogu, lecz nigdy nie wyjaśniony do co podłoża, wziął się z Pana błędnego rozumienia słownictwa — niewątpliwie wpływ hasbary „łapaj żyda”. Jeśli pretenduje Pan do przywództwa, należałoby tak podstawowe sztuczki okupanta przećwiczyć, żeby nie było żenady typu JR Nowak lub durnej wpadki jak się Pan już rozpędzi z Dźwigniami do Marki.
Krzysztof Kornatowicz: Na samym gęganiu o żydach (nie mylić z Żydami  Polski nie obronimy. Żeby choć z 5 % energii włożonej w ” łapaj żyda ” zaangażować w tworzenie jakiś projektów działań do ratowania przed żydami naszej ojczyzny, podejrzewam, że już dawno byśmy ją uratowali. Niestety, Polacy nadają się widocznie jeno do gęgania, gęgania o żydach i nic więcej, więc jest, jak jest.

Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

PB do nadsyłającego link: dla kogo te bzdety! komentowałem już nie raz, inni też, w tym osobiście dla Pani!

większość narodow siedzi na bogactwach naturalnych, w kapitalizmie rotszyldziaki są właścicielem, bo mają w łapskach także przemysł związany i handel
III wś. toczy się o opanowanie WSZYSTKIEGO, łącznie z debilnymi umysłami gojów
akurat ropa, gaz i węgiel są przekleństwem ze wzgl. na emisje szkodliwe dla zdrowia… tylko debil cieszy się z łupków — to zguba dla środowiska, wód pod ziemią i na powierzchni i mieszkańców, rolnictwa, rekreacji — patrz np. USA i Kanada

Prawica narodowa we Francji i Polsce — Michał Marusik zaorał i zmasakrował lewactwo. CETA, USA, Rosja, Chiny, Jedwabny szlak, KOD…Ukraina

Gorzka prawda o żydłactfie wtedy i dziś —  Kontr-manifa syjusiom i syjochrześcijanom  w Polin

Zdumiewające: muzyka życia, dysonans toksyn

HIPER-ALARM LUDOBÓJCZY TRWA: Żont co intronizował Chrystusa, popełnia ludobójstwo na narodzie polskim:

[Wg konwencji o ludobójstwie: karane jest nie tylko ludobójstwo, ale także podżeganie do niego, współuczestnictwo, usiłowanie jego popełnienia oraz zmowa w celu jego popełnienia. […] karanie winnych bez względu na ewentualne sprawowanie przez nich funkcji państwowych.]

Trza powiedzieć okupacyjnemu, ludobójczemu żondowi i biuroqrvom: spierdalać, żadnych ż-scypionek dla Polaków. Wszystkie „zakontraktowane” dawki w podarku od całego narodu musowo im do dup wstrzyknąć, ale już za granicą, bo nie potrzebujemy gnijącego ścierwa w naszej ziemi… 

HIPER-ALARM TRWA  Największa katastrofa nuklearna, Fukuszima stan na 2016, dokładka do jednego z największych genocydów w historii ludzkości

[Z witryny amerykańskiej, wypada ekstrapolować dla całej Półkuli Płn. Na moich blogach, niezależni atomiści (niektórzy wyłącznie u mnie, jako prześladowani przez ż-sitwę atomową) orzekli stopienie 3 reaktorów i przewidzieli ostry wzrost zachorowalności i umieralności po 5 latach już w 1-ych tygodniach katastrofy Fuku. Pocałujcie mnie więc w de,  niedoszli „krytycy” Beina z tamtych czasów, yntylygenci jak ż-atomista Dr Marek Głogoczowski.  — PB]

HIPER-ALARM TRWA Geo-inŻynieria (chemoślady) dla „dobra” ludzkości

 • Niegraniczone nakłady od ż-banksterii.
 • Trucie życia z powietrza ogromnymi flotami specjalnych samolotów.
 • Globalny kanał TV WeatherChannel łŻe.
 • WeatherChannel wciska oziębienie, a jest globalne ocieplenie m. in. od chemośladów, które wymknęły się spod kontroli i potrzeba ich coraz więcej, by zapobiegać katastrofom atmosferycznym jak zmiana napromieniowania UV.
 • Tworzenie „zupy” chemicznej w atmosferze dla broni HAARP (sieć ponad 20 obiektów USA, Rosji, Chin).
 • Zdolność przemieszczania opadów radioaktywnych w upatrzony rejon.
 • Zdolność spryskiwania bio-bronią
 • Majstrowanie przy powłoce ozonowej — katastrofalna utrata gatunków dotyczy zaopatrzenia ludzkości w żywność (plankton wymiera i życie morskie już głoduje, drzewa tracą korę i umierają).
 • Karanie narodów bronią klimatyczną (powodzie, susze, dziwny „śnieg” w USA zabił bydło na łąkach, Kalifornia karana co rok skrajnymi suszami za dysydencję).
 • NASA pierze mózgi dzieciom, że chemoślady na niebie to normalka.
 • Okryte propagandą i kłamstwami w żywe oczy, oficjele zastraszeni na śmierć, by utajniać…
 • …i wieeele innych.

Chrystus Się Rodzi!!!

Zaiste Się Rodzi!!!

†††

ALERT Chipowanie ludzi w Europie

ALARM Polin już legitnym celem wojskowym Rosji

ALERT Marian Kowalski rycerzem bez pana czy agentem singera?

HIPER-ALARM ogólnonarodowy: Odpady niebezpieczne z ż-Zachodu (np. nuklearne) zakopywane w Polin? Rolnicy zrozpaczeni — biuroqrvy, żont, mafia geszefciarska itp. polacka sitwa zaświnili Pojerzierze Dobrzyńskie Bóg wie czym

 

Wszystkim Czytelnikom, Bywalcom, Przyjaciołom i Współpracownikom składam najlepsze życzenia Dosiego Roku! — PB

[Dołącz jako sygnatariusz] — Życzenia dla Dra Mateusza Piskorskiego odzyskania zrabowanej wolności

 

Andrzej Szubert: Kibuc Polin — Kolejny rok z głowy…

[…] zorganizowane przez KOD antyPiSowskie manifestacje z 13 grudnia wyciągnęły na ulice dziesiątki tys. Polaków w kilkudzies. miastach Polski. […] agentura okupanta potrafi tylu Polaków wyciągnąć na ulice pod fałszywymi hasłami, a my nie? Tylko pseudopatriotyczne, głównie żydo-katolicko-pseudonarodowe manifestacje przeciwko „islamizacji” mogły się frekwencją i zasięgiem równać z manifestacjami KOD. Ale i tamte inspirowane były przez agenturę okupanta. Przez to miały taki zasięg. A już protesty w obronie polskiej ziemi przeszły prawie bez echa, a frekwencją nawet do pięt nie sięgały protestom inspirowanym przez agenturę okupanta.

niezatapialny-titanic

†††

ZDROWIA ducha, ciała i umysłu w 2017:

Fukuszima największym zagrożeniem dla życia na Ziemi

Skorumpowane lobby nuklearne nieodłączną częścią globalnej ż-kliki

Meksyknie mogą mówić jak jest, Niemcom niewolno — miglance murzyńskie sprowadzane przez ż-suszpy nie chcą pracować

Radio Maryja zwalcza biuroqrvy i polacką sitwę

Zdrowie w niebezpieczeństwie — medycyna klasyczna

Prof. Majewska walczy z medy-faszyzmem: Oszustwo ze scypionką NA świnkę + Dobre wieści dla rodziców i obrońców dzieci

Prof. Majewska: Bohaterski dr Wakefield będzie w kwietniu w Polsce

Przykład z Ukrainy dla ludzi w Sylwestra: инстинкт, любовь, дружба, преданность? Pies chronił ranną sukę  przez 2 doby na oblodzonych torach od zimna i nadjeżdżających pociągów!!!

Zakończmy Stary Rok przypomnieniem — M. Kowalskiemu, singerowi, kalksztajnowi, Dudzie… — nieubłaganych faktów: Wszystkie wojny i banksteria są żydłaccy a kolaboracja z wrogiem ma swe konsekwencje „populistyczne”

Antybanksterski ruch Polaków — spotkanie Kraków 14. stycznia 2017

†††

Ludzie Roku 2016 wg Grypy666:

 1. Pośmiewisko Polaków: Macierewicz/Singer
 2. Obcy Kłamca Roku: Donald Trump
 3. Mister Obłuda Polin: Andrzej Duda
 4. Mister Hipokryzja: Marian Kowalski
 5. Obcy Mąż Stanu: Władimir Putin i Baszar Assad
 6. Polski Mąż Stanu: żaden
 7. Polak Roku: Dr Mateusz Piskorski
 8. Orator Narodowy: Wojtek Olszański (aka Aleksander Jabłonowski)
 9. Naczelni Lekarze Polaków: Prof. Maria Majewska i Dr. Jerzy Jaśkowski
 10. Najmądrzejszy Katolik: Prof. Dr hab. Tadeusz Guz
 11. Publicysta Roku — David Icke:

†††††††††††††††††††††††

Tera qrva my — Dintojra!!!

Prokuratura Polin kryje fałszywą ż-flagę Berlin

[dyskusja] Bezprawie i niesprawiedliwość dla Mateusza Piskorskiego: miesiącami bumagi zakreślają błędne koło wewnątrz Prokuratury!

:))) REWELACJA! Bein i JVP na celowniku Trampka i Nietenjahuja

Palestyna 2016: od 12 lat Izrael bezkarnie zabił najwięcej dzieci

†††††††††††††††††††

Maciej Poręba walczy o Polskę

Synowie Wielkiego Polaka, Bohdana Poręby — Roch i Maciej, żegnają swego ojca

Z Aleksandrem Jabłonowskim przeciw polackiej rusofobii

Donbas jest rosyjski

O Białorusi

O pomnikach „NKWD”

Rosja dziś tylko się broni

†††††††††††††††††††††††

Kuchcik Rączka łączy Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=Tsnm2ebt0Zw&feature=em-share_video_user
https://www.youtube.com/watch?v=XJ9dvrbrFyg&feature=em-share_video_user

†††††††††††††††††††††††††

Tego nie było w ścierwomediach

Syria: nominowane do „Nobla” „Białe Hełmy” uczestniczą w egzekucjach

Pozdrowienia dla brata szechtera

Odebrać koncesje TVN i TVN24

100 lat agresji żydowskiej na Polskę

Bezprawie i niesprawiedliwość dla Mateusza Piskorskiego: miesiącami bumagi zakreślają błędne koło wewnątrz Prokuratury!

Marian Barański: DZIEJE POLSKIEGO RUCHU NARODOWEGO

Ks. Prof.Guz: jeśli rząd przyjął Intronizację Chrystusa, powinien postepować wg etyki chrześcijańskiej [a kieruje się ż-moralnością, czyli była to kolejna religiozna manipulacja Polakami – pb]

Największa operacja „resortowych dzieci” w giewu

Obama najbardziej diabelskim prezydentem — Norymberga neokonom

Putin nie zniżył się do poziomu Obamy, zaprosił dzieci dyplomatów USA na Choinkę

NATO jak hitlerowcy

Lotnictwo Rosji zniszczyło tajną bazę USraela w Syrii

Kanadyjska dziennikarka rozwala hasbarę o Syrii w 3 minuty

GLADIO, fałszywa flaga i sposób działania w praktyce

Koniec Ameryki? Upadek Republiki

Polska wieś w Turcji

Badacz kanadyjski: Ameryką zupełnie rządzą Żydzi

†††††††††††††††

Polak chory na raka rości 400 tys. zł od szpitala za złamanie Konstytucji

Krzysztof  Kornatowicz                                                      Gdańsk 28.12.2016
80-529 Gdańsk
ul. Szklana Huta 6a/4
kornatk@gmail.com

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE w GDAŃSKU
Biuro Dyrektora Naczelnego

W związku ze świadomym złamaniem przez dyrekcję Waszego szpitala najwyższego z obowiązujących Was przepisów prawnych, zawartych w punkcie 1 i 2 art. 68 Konstytucji Polski, w wyniku którego odmówiono mi dostępu do ochrony mojego zdrowia i skorzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej, narażony zostałem na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia, za co żądam zadośćuczynienia finansowego w kwocie 400 000 zł (słownie czterysta tysięcy złotych).

Zlekceważenie mojego roszczenia spowoduje automatyczne skierowanie sprawy na drogę sądową, celem jego wyegzekwowania, które rozszerzę o żądanie przykładnego ukarania dyrekcji szpitala, oraz jednostek nadzorczych, odpowiedzialnych za przestrzeganie działalności placówek medycznych w Polsce, zgodności z prawem je obowiązującym.
Uzasadnienie żądania
Dnia 25.05.2016 udałem się do Waszego szpitala, na wyznaczony mi po okresie półrocznego oczekiwania w  kolejce, termin kontrolnej wizyty lekarskiej, związanej z moim wcześniejszym zabiegiem chirurgicznym usunięcia raka struny głosowej. W wyznaczonym czasie i miejscu odmówiono mi udzielenia tego świadczenia, zasłaniając się brakiem ubezpieczenia społecznego mojej osoby. Po tej odmowie ze strony osoby rejestrującej pacjentów udałem się natychmiast do dyrekcji Waszego szpitala, celem otrzymania konkretnych wyjaśnień, którymi motywowano to negatywne działanie, albowiem w polskim prawie KAŻDY obywatel, NIEZALEŻNIE  OD JEGO SYTUACJI MATERIALNEJ  ma zagwarantowane konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia FINANSOWANE Z ŚRODKÓW PUBLICZNYCH.

W wyniku rozmowy z dyrektorem szpitala zrozumiałem, że nie jest on zaznajomiony z obowiązującymi go przepisami prawnymi, zawartymi w art. 68 Konstytucji Polski , gwarantującymi  przez władze publiczne każdemu obywatelowi równy dostęp do zabezpieczenia zdrowotnego. Żadne próby oświecenia dyrekcji szpitala w tej zdumiewającej nieznajomości najważniejszego obowiązku, jakie ciążą na placówkach medycznych, nie były w stanie zainteresować pewnego swoich racji dyrektora.  W tych okolicznościach zażądałem wyjaśnień tej odmowy na piśmie, które uzyskałem, ale dopiero po dwóch miesiącach wielokrotnych, coraz bardziej kategorycznych żądaniach ich przedstawienia.

Z satysfakcją przeczytałem w pierwszych zdaniach owych wyjaśnień potwierdzenie moich obywatelskich, konstytucyjnych praw, zawartych w formie przytoczonego przez odpowiadających cytatu art. 68 punkt 1 i 2 Konstytucji Polski, co demaskuje dyrekcję szpitala, że dobrze zna ona obowiązujące ją przepisy prawne . Niestety, ten prosty, czytelny, zapisany w TRYBIE BEZWARUNKOWYM akt prawny, nakładający na państwowe placówki medyczne obowiązek świadczenia usług medycznych, nie był zrozumiały dla zarządu szpitala, a do swojej odmowy konstytucyjnych praw obywatelskich dyrekcja posłużyła się zapisami ustaw wykonawczych, które stoją w sprzeczności z ustawą zasadniczą, tworząc do niej  tryb warunkowy, zamiast BEZWARUNKOWO SPEŁNIAĆ JĄ W PRKTYCE . Tymczasem jeśli akty wykonawcze do zapisów zasadniczych konstytucji stoją z nimi w sprzeczności, to takie akty wykonawcze są NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ, NIEKONSTYTUCYJNE, BEZPRAWNE, A WIEC NIEOBOWIĄZUJĄCE i nie mogą być używane jako tłumaczenie ze strony dyrekcji żadnej placówki medycznej, w tym i Waszego szpitala,  do odmowy zagwarantowanych konstytucją praw obywatelskich.

Ta wyraźna sprzeczność zawarta w ustawach wykonawczych, którą posłużyliście się do usprawiedliwienia odmowy dostępu do świadczeń lekarskich, nie wzbudziła wątpliwości w umysłach dyrekcji Waszego szpitala, który jest największym szpitalem w naszym regionie kraju i ma prawie 100-letnie tradycje . Wykorzystaliście wygodne dla Was, niezgodne z prawem zapisy, aby nie udzielić Konstytucją Polski nadanych obywatelom świadczeń medycznych.

Oto okazuje się, że DYREKTORZY SZPITALI W POLSCE REALIZUJĄ W PRAKTYCE NIEZGODNE Z PRAWEM ZALECENIA SWOICH PRZEŁOŻONYCH , O KTÓRYCH NIEZGODNOŚCI DOBRZE WIEDZĄ, a nawet jak nie wiedzą, to nieznajomość przepisów, szczególnie w tak ważnych instytucjach dobra publicznego, nie tylko nie zwalnia ich z winy, ale tą winę im bezpośrednio przypisuje, jako współsprawców zła!

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego nie próbowała się nawet tłumaczyć , że jest przymuszana przez zwierzchników szpitala do odmowy obywatelskich praw konstytucyjnych. Zawarła w pierwszych zdaniach swojej odpowiedzi cytat z Konstytucji Polski, z narzuconymi jej BEZWARUNKOWYMI OBOWIĄZKAMI . Nie ma zatem najmniejszego usprawiedliwienia za narażanie życia i zdrowia pacjentów, z których zapewne wielu doprowadzono w ten sposób do śmierci. Skala tego procederu powinna zainteresować odpowiednie organa państwa, oraz ciało społeczne, ALBOWIEM NIEDOPUSZCZALNYM JEST NARAŻANIE ŻYCIA LUDZKIEGO, W IMIĘ POKORNEGO, BEZMYŚLNEGO, NIEZGODNEGO Z PRAWEM WIDZI MU SIĘ NASZYCH PRZEŁOŻONYCH!

Nawet gdyby rozliczać to przestępstwo złamania Konstytucji Polski oczami dyrekcji Waszego szpitala , ja – Krzysztof Kornatowicz , kiedy rejestrowałem się do kolejki na badanie w Waszym szpitalu, w chwili rejestracji byłem ubezpieczony, jednak kompromitujące państwo polskie wielomiesięczne , w niektórych przypadkach wieloletnie okresy oczekiwania w kolejce na świadczenia medyczne w państwowych instytucjach zdrowia publicznego spowodowały , że kiedy doczekałem wreszcie ich spełnienia, utraciłem tamten okres ubezpieczenia . Kto zatem ponosi odpowiedzialność za tą karykaturalną zwłokę w udzielaniu świadczeń medycznych – obywatel, czy państwo?

Na służbie medycznej ciąży również przysięga Hipokratesa, którą składa uroczyście każdy, kto zajmuje się świadczeniem usług medycznych. I tą przysięgę również złamała dyrekcja Waszego  szpitala, ponieważ nie sprawdzono, czy stan mojego zdrowia nie zagraża mojemu życiu. Nie sprawdzono, czy oby nie wymagam natychmiastowej hospitalizacji? Nikt się mną nie zainteresował, o nic nie spytał, nie zbadał mojego stanu zdrowia. Łaskawość dla swoich nadzorców postawili dyrektorzy Waszego państwowego przecież szpitala ponad dobro swoich pacjentów.

Art.8. Konstytucji Polski , punkt 1. stanowi cyt. KONSTYTUCJA JEST NAJWYŻSZYM PRAWEM W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ . Konstytucja, a nie inne przepisy, czy ustawy, albowiem wszystkie inne przepisy muszą być zgodne z zapisami zasadniczymi (tworzącymi zasadę) Konstytucji Polski, których nie mogą naruszać, ani stać z nią w sprzeczności, czyniąc własne widzi mi się ustawodawcy sprzeczne z najwyższym prawem! Zadaniem konstytucyjnych ustaw wykonawczych  jest wypełnienie zapisów zasadniczych (czyniących zasadę) Konstytucji Polski w praktyce i nic poza tym.
Ja jestem POLAKIEM i swoje obywatelskie prawa dobrze znam! Ja nie muszę być ubezpieczony , nie muszę spełniać niekonstytucyjnych, niezgodnych z prawem ustaw, nie muszę spełniać wprowadzonych przez różne szuje polityczne niekonstytucyjnych nakazów, zakazów, spełniać bezprawnego, bo niekonstytucyjnego systemu e-WUŚ, bo jam jest obywatel państwa, które ma swoją Konstytucję i ja nie zawaham się jej użyć, kiedy ktoś blokuje mi skorzystanie z obywatelskich, zapisanych w niej praw!

Z tekstu Konstytucji Polski jasno i czytelnie dla każdego umiejącego czytać tekst ze zrozumieniem wynika, że każdy obywatel, bezwarunkowo,  niezależnie czy jest, czy nie jest ubezpieczony, KAŻDY obywatel ma prawo do skorzystania ze świadczeń medycznych, opłacanych z funduszu zdrowia. Tak jakoś się składa, że każdy to również obywatel bez nogi, brzydki, durny, dyrektor szpitala, a nawet nieubezpieczony KRZYSZTOF KORNATOWICZ, bo każdy, to każdy – czy to komu się podoba, czy nie!

Tak też Konstytucja, a nie ustawy konstytucyjne, KONSTYTUCJA POLSKI JEST W POLSCE NAJWYŻSZYM PRAWEM i do tego konstytucyjnego, najwyższego prawa i obowiązku  musi odnosić się postępowanie szpitala, a nie do ustaw stojących do Konstytucji Polski w sprzeczności.

Złamaliście Państwo najwyższe prawo,  prawo bardzo ważne dla zdrowia i życia obywateli. Do tego nie poczuwacie się w ogóle do błędu, nie znacie swoich obowiązków i przepisów prawnych, pomimo piastowania tak ważnych funkcji, związanych z zabezpieczeniem medycznym obywateli, co jest szczególnie zatrważające!

W związku z decyzją Waszej administracji blokującej mi możliwość dostępu do ochrony zdrowia, naraziliście mnie na bezpośrednie zagrożenie mojego zdrowia i życia. Z tego powodu domagam się konkretnego zadośćuczynienia, które ze względu na lekceważenie obywateli naszego państwa przez władze publiczne, muszę zaniżyć do kwoty 400 000 złotych, co w pryzmacie odszkodowań dla obywateli państw Europy Zachodniej, do których to państw aspirujemy cywilizacyjnie i już nawet zrównaliśmy się kosztami życia, a nawet je prześcignęliśmy i pędzimy dalej,  kwota odszkodowania o jakie występuję jest żenująco niska, bo stanowi zaledwie 100 tyś euro, co jest ułamkiem tego, o co w podobnych przypadkach występują obywatele cywilizowanego świata.

Żądaną kwotę odszkodowania w całości przeznaczę na zabezpieczenie ochrony zdrowia w komercyjnych ośrodkach leczniczych, bez poniżającego wystawania w wielomiesięcznych, czasami kilkuletnich kolejkach, do jakich zmusza się obywateli Polski, do których, i to ze złamaniem prawa, zablokowano mi drogę. Odszkodowanie posłuży mi do uniknięcia upokarzającej, państwowej łaski, niekompetencji, lekceważenia i bezprawia.

Odszkodowanie zapewne zrefunduje szpitalowi Narodowy Fundusz Zdrowia – współodpowiedzialny za ten proceder łamania Konstytucji Polski. Żyjecie bowiem Państwo – dyrektorzy szpitala w symbiozie interesów z Narodowym Funduszem Ochrony Zdrowia – dyrekcja szpitala pokornie spełnia narzucone jej bezprawne działania, z których niezgodności z prawem zdajecie sobie przecież sprawę (udowadnia to przecież Wasza odpowiedź pisemna, w której przytaczacie na samym wstępie ciążące na Was konstytucyjne obowiązki), w zamian piastujecie wysoko płatne funkcje w zarządzie potężnej placówki medycznej.

Na reakcję na moje żądania oczekuje do 2 tygodni, po których to upublicznię tą zbrodnię we wszystkich możliwych kanałach telewizji niezależnej, Facebook-u, udostępnię to przestępstwo tysiącom działaczy społecznych, walczących z sobiepaństwem w sprawowaniu rządów w Polsce, niezależnych mediach polonijnych na obu półkulach, oraz wszelkich niezależnych wydawnictwach tak aby zrobić z niej sprawę publiczną najwyższej wagi, bo i sprawa jest bardzo poważna, tycząca zdrowia i życia wielu istnień ludzkich. Na dzień dzisiejszy dzięki wciąż jeszcze niezależnemu internetowi, bezpośrednie oddziaływanie niezależnego przekazu medialnego w Polsce dociera już i to w ciągu zaledwie kilku sekund do miliona obywateli.

Mam nadzieję, że dyrekcja Waszego szpitala zrozumie powagę sytuacji, lecz złudzeń nie mam – zrobicie jak zwykle, co będziecie chcieli, czując się absolutnie bezkarnymi w swoim wybiórczym stosowaniu prawa .
Krzysztof Kornatowicz
do wiadomości ;
–  Kancelaria Prezydenta Polski
–  Kancelaria Premiera Polski
–  Kancelaria Ministerstwa Zdrowia
–  Kancelaria Rzecznika Praw Obywatelskich

Komentarze 2 to “Polak chory na raka rości 400 tys. zł od szpitala za złamanie Konstytucji”

 1. […] pretensje, bił pianę o swe wymysły: – Bein rzekomo niewyeksponował artykułu Kornatowicza Polak chory na raka rości 400 tys. zł od szpitala za złamanie Konstytucji (na Grypie art tytułowy zawsze schodzi poniżej nowych info, na PiotrBein osobny art jest […]

 2. […] (na oliwkowo zaznaczam prześlizgniętych z 2016 r.) […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s