Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

REWELACJA Jezus Chrystus NIE był Żydem ani żydem

Posted by grypa666 w dniu 11/09/2016

KOMUNIKAT Czas mi coraz cenniejszy, mam b. ciekawe stałe zajęcie 🙂 i priorytety  osobiste… Toteż mniej zamieszczam:

  • O hucpach rabinów i syjusiów, ich zboczeniach, oszustwach i nienawiści… wiadomo co się spodziewać od synów diabła jak to zwięźle ujął Chrystus… ile można wałkować temat?  Jeśli ktoś głodny tego, tu jest coś codzień, często z prasy żydowskiej, z odpowiednim komentem od gojów.
  • Wiadomości powtarzające się w tym samym trendzie. Robi to każdy serwis prasowy, nie ma sensu kopiować linków w nieskończoność.
  • Jałowych dyskusji, zwłaszcza tych z pozycji supremacjonizmu własnego wyznania.

Redukuję też e-rozsyłki, wrzucam do spamu nowych nadawców — polackich i agenturalnych.

Postaram się zamieszcać tylko info wg mnie doniosłe i przełomowe, z wyczucia info-potrzeb stałych bywalców.

Mam nadzieję uczynić tak blog bardziej przydatnym Czytelnikowi.

…………………..

GRYPA666 wznawia zbiórkę na cele patriotyczne. Datki można przekazywać na konto lub PayPala.

……………………..

Niech polactfo zeżre obelgi pod moim adresem od 2009: Miloszewić uniewinniony

Pisałem pełną prawdę, każdy może zweryfikować: Masowe oszustwo o masowej przemocy.

Natomiast polacto klepało hasbarę, a katolactfo na dodatek kierowało się stanowiskiem JP2 (zmylonego przez żydłactfo)  oraz solidurnością z katolicznymi neo-ustaszami. Tak to nie po raz ostatni, żydłactfo zrobiło miliony moich durnych rodaków w bambuko…

ALERT Pierwszy w historii ambasador Izraela w NATO

Anty-Codexowa porada roku od Grypy666: Pektyna chroni przed izotopami, toksynami, rakiem

Kupujcie tanio polskie jabłka zbanowane w Rosji z powodu ż-sankcji (w których uczestniczy Polin). Wekowany przecier przetrwa długo. Niecałkiem dojrzałe jabłko zawiera pektynę niezbędną dla kości i chrząstki, a przecier z dojrzalszych jabłek ze skórką, ogryzkiem i pestkami (wzmacjiają system odpornościowy), usuwa z organizmu toksyny, metale ciężkie, w tym izotopy, których przybywa co rok po katastrofach, oraz z „rutynowych” niepodlegających zgłaszaniu publice, wyciekach z siłowni A i wysypisk śmiecia A. Stal konstrukcyjną i in. metale radioaktywne z demobilu nuklearnego dodają od ponad 10 lat w stopach metalu do wyrobu sztućców, części aut…

Pektynę zawiera skórka owoców, na ogół ok. 1%, a pomarańczy — aż 30%. Obieraj cytrusy z zewn. skórki, zostaw białe, miękkie jej podłoże i zjadaj z owocem, lub używaj w gotowaniu. Moja żona myje/moczy cytrusy w ciepłej wodzie co najmniej przez noc, używa całą skórę do ciast, przetworów owocowych, deserów. Lubię jeść całe skórki świeżej pomarańczy, chrupać ususzone….

Ponadto pektyna jest przeciwrakowa, polepsza zdrowie systemu krążenia i żywi prebiotyki, pożywkę probiotyków niezbędnych dla naszej flory w układzie trawiennym.

Kim jest Nieznany Mężczyzna broniący polskich dzieci z domów dziecka

HIPER-ALARMY komandosa i dysydenta Michała Jarzyńskiego

HIPER-ALARM 8-19 września rajd banderszczochów po  “ukraińskich ziemiach leżących obecnie w Polsce”

[ru] Edukacyjny film rosyjski dla młodzieży: Dzieci przeciw magikom

PB: dzięki za poprawkę! poprawię i zamieszczę w nowym wpisie z pana komentem

Zbignuew Juźków: Szanowny Panie Piotrze, Na grypie666 znalazłem link opisany następująco: [ru] Edukacyjny film rosyjski dla młodzieży: Dzieci przeciw bolszewikom. Jest to oczywisty błąd, gdyż ten tytuł po rosyjsku brzmi:

Анимационный фильм „Дети против волшебников. Zatem nie „bolszewikom“, tylko „wolszebnikom“, a wolszebnik to po ichniemu magik. Tytuł ten można więc mniej więcej przetłumaczyć: Film animowany „Dzieci przeciwko magikom“. Myślę, że warto poprawić tekst na stronie. Pozdrawiam serdecznie.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Jezus Chrystus NIE był Żydem ani żydem

Piotr Bein 11.9.2016

Pierwszy raz dowiedziałem się o tym od Romka, patriotycznego katolika polskiego. Potem mówił o tym anty-żydłacki Michael Hoffman w całym niemal filmuku, ale też bez podkładki wartej przytoczenia w artykule. Dałem spokój, bo co za różnica, czy Zbawicielem byłby Żyd czy Eskimos? Poza tym miałem nadzieję, że jakiś wukształcony polski katolik i bardziej doświadczony chrześcijanin ode mnie, zbije de facto propagandę żydłactfa wokół znienawidzonego przez nich Jezusa.

Ostatnio dyskusja w prywatnym gronie wskrzesiła temat, z dodatkowym „kopem” od słowianowiercy, psa na Chrystusa, chrześcijan i chrześcijaństwo: Jezus Chrystus pochodzi od żydowskiego króla Dawida.

Nie to, że był to 1-szy taki przypadek, tylko że miałem dość słuchania hejtu w kółko macieju. Mniej niż pół dnia szukania i pisania …oto wynik mego rekonesansu w temacie.

Pierwszy raz dowiedziałem się o tym od Romka, patriotycznego katolika polskiego. Potemmówiło tym anty-żydłacki Michael Hoffman w całym niemal filmuku, ale też bez podkładki wartej przytoczenia w artykule. Dałem spokój, bo co za różnica, czy Zbawicielem byłby Żyd czy Eskimos?

Ostatnio dyskusja w prywatnym gronie wskrzesiła temat, z dodatkowym „kopem” od słowianowiercy, psa na Chrystusa, chrześcijan i chrześcijaństwo: Jezus Chrystus pochodzi od żydowskiego króla Dawida.

Nie to, że był to 1-szy taki przypadek, tylko że miałem dość słuchania hejtu w kółko macieju. Mniej niż pół dnia szukania i pisania …oto wynik mego rekonesansu w temacie.

Nie Żyd

Jezus i jego uczniowie mówili po aramejsku, dialektem galilejskim, a NIE judejskim z Jerozolimy. Znali również grekę i hebrajski, jak to w regionach wieloetnicznych. Jezus spędził większość życia w Nazarecie i Kafarnaum w Galilei. Judea i Galilea były osobnymi jednostkami politycznymi — patrz np. mapy Palestyny w czasach Chrystusa. Uczniowie Chrystusa byli rybakami znad M. Galilejskiego, a nie z M. Martwego, obmywającego Judeę.

Piłat kazał przybić do Krzyża tabliczkę Jezus król Judejczyków… szyderczo, bo jak Galilejczyk mógłby być królem Judejczyków.

Mimo nachalnej propagandy tzw. Żydów (w większości potomkowie Chazarów), niezdołali przez wieki udowodnić, że istnieje choćby jeden zapis przed ich przejściem na judaizm, świadczący o rasie, narodowości czy religii, których członek nazywałby się Żyd.

Żaden manuskrypt ST ani NT nie mówi ż/Żyd o Jezusie. Pojęcie wypłynęło dopiero pod koniec XVIII w. jako skrót od Judejczyk, bez wzgl. na rasę czy religię, tak jak Polak nie znaczy automatycznie katolik czy złotowłosy Słowianin.

Słowo ż/Żyd w Biblii ukazuje się dopiero w 2 Księdze Królewskiej 16:6 w tłumaczeniach na angielski od XVIII w. Nowa Biblia Gdańska nadal używa pojęcia Judejczyk. A jednak ci, co zwą się Żydami, roszczą wyłączne prawo do pięciu pierwszych ksiąg ST i zwą je Torą, którą rzekomo spisał Mojżesz.  A jednak, ani Mojżesz,  Adam czy Noe, ani królowie Dawid i Salomon, ani Abraham, Izak czy Jakub  nie figurują w Biblii jako ż/Żydzi.

W czasach Chrystusa, słowo Edomita (mieszkaniec krainy Edom) tłumaczono jako Ioudaios (jęz. grecki) i Iudaeus (łacina) w znaczeniu Judejczyk, mieszkaniec Judei. Oryginał Biblii Króla Jakuba (1611) przetłumaczył Idumaean (judejski) na Iewes. W zrewidowanych wydaniach tej wersji, ukazuje się angielskie słowo Jew (Żyd). Nie oznacza ono Izrael ani Izraelczyk! Zatem pierwsi „Żydzi” to Kananejczycy, Edomici i in. mieszkańcy Judei, tj. wg samej Biblii, Żydzi to nie Izrael!

Jezus nie był Żydem, tj. Judejczykiem, mieszkańcem Judei, tylko Galilejczykiem  (Mateusza 26:69; Jana 7:41). Zaś pochodził On z plemienia Judy. Judejczycy nie byłi z tego plemienia tylko z Edomitów.

W czasach Chrystusa, sekta religijna w Judei to byli faryzeusze. Dziś samozwańczy Żydzi nazywają ich ż/Żydami. Dzisiejszy judaizm i ówczesny faryzeizm to to samo.

Potomek króla Dawida?

Nie ma potwierdzenia w Biblii, że król Dawid był Żydem, więc jak mógł być królem żydowskim?

Bogurodzica Maria rzekomo wywodzi się od niego, więc Jezus Chrystus byłby dalekim krewnym króla Dawida. Dowód jednak nieprzekonuje. Apostołowie Łukasz i Mateusz podają listy genealogiczne, identyczne w przedziale od Abrahama do Dawida (skopiowane z tego samego źródła?), zaś całkowicie rozbieżne w wyliczeniu potomków króla Dawida.

Ich wyliczanie razi naiwnością: kilkadziesiąt pokoleń od Adama czy Abrahama do Jezusa, tj. okres rzędu do paru tys. lat — rażący konflikt z historią i archeologią wielu ludów (np. hinduizm i konfucjonizm są starsze, a w Alpach kilka lat temu odkryto w topniejącym lodowcu człowieka sprzed ponad 5 tys. lat), datowaniem izotopowym itp. metodami naukowymi określania wieku przedmiotów.

Skoro Mateusz (podobnie Łukasz), wyliczywszy przodków Józefa w linii Dawida, zaznacza, że nie był ojcem Jezusa, tylko mężem Marii, genealogia miałaby wymowę teologiczną niż faktyczną. Biblia grecka jeszcze wyraźniej od tłumaczeń wyraża fakt pochodzenia Jezusa z Marii bardziej niż jego związek z Józefem. W ten sposób ewangelista chciał podkreślić dziewicze poczęcie Jezusa. Wg dogmy chrześcijańskiej, Jezusa nie zrodził Józef ale Bóg.

Nie żyd

Jezus brzydził się  i potępiał faryzeizm, mówiąc np. Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle (Mateusza 23:33).

Odwiedzał Jerozolimę, lecz większość czasu spędził w Galilei: Potem Jezus obchodził Galileę. Nie chciał bowiem chodzić po Judei, bo Żydzi mieli zamiar Go zabić (Jana 7:1). Wyznawcy Chrystusa też obawiali się Żydów (Jana 7:13, 19:38 i 20:19). Wg Psalmu 83:3, wybrańcy Boga są pod Jego ochroną przed atakami przez koalicję grup zła pod wodzą Edoma.

Od Edomitów do „Żydów” poprzez Judejczyków

Ezaw, brat patriarchy Jakuba, został przodkiem Edomitów (łac. Idumea). Wg żydowskiego historyka Józefa Flawiusza (Dawne dzieje Izraela XIII ix 1; XV vii 9),  Jan Hirkan siłą zasymilował Edomitów jako grupę narodową i stali się „Żydami” ok. 120 r. przed Chrystusem. Flawiusz, żyjący zaraz po czasach Chrystusa, pisze, że Edomici stali się Żydami. Żydowski uczony Cecil Roth w swej encyklopedii żydowskiej (1980) pisze na s. 154, że od czasu przymusowej konwersji przez Hirkana, Edomici weszli w skład narodu żydowskiego. Talmud użył nazwy Edom do chrześcijańskiego Rzymu, następnie do chrześcijaństwa w ogóle — pisze Roth.

Większość przepowiedni w ST zapowiada straszne kary dla Edomitów, np. Izajasza 34, 63, Jeremiasza 49 i cała księga Abdiasza. Bóg w ST nienawidzi Ezawa (Edoma) — patrz księga Malachiasza 1:2-4. jeśli Jezus zniszczy Edoma w II Przyjściu, to Edom musi istnieć dzisiaj i być w oczywisty sposób złym.

Edomita Antypater został w 47 r. przed Chrystusem prokuratorem Judei, a 10 lat później jego syn Herod został  „królem Żydów”, zaczynając dynastię Edomitów, która rządziła Palestyną pod rzymską kuratelą przez ponad sto lat. Asymilacja Edomitów otwarła drogę faktycznemu przejęciu (przepowiednia Ezekiela) i napływowi ludności z suchego Edomu w znośniejsze środowisko Judei. Migracje tę popierała w celach politycznych dynastia Herodów.  Mianowali Edomitów na najbardziej wpływowe stanowiska, celem rozszerzania i konsolidacji władzy edomickiej nad krajem i jego oryginalnymi mieszkańcami. Herod zapisał się w historii masakrą niemowląt po narodzinach Chrystusa (Mateusza 2:16), a syn Heroda, Antypas, zamordował Jana Chrzciciela (Mateusza 14:6-12).

Czy to nie przypomina mordów (i prób ubicia) szlachetnych ludzi (współcześnie Kennedy, Kadafi, Asad, prawdopodobnie Putin, którego lot był minuty od MH17 zestrzelonego nad Donbasem przez ż-suszpy….). Czy to nie przypomina masowych ludobójczych maskr na gojach przez żydłactfo? Albo najazdu na Palestynę i okupację przez syjusiów po II wś.? Albo  przejmowania aparatu władzy i instytucji narodu po narodzie: Anglia, Francja, Arabia Saudyjska, USA, Turcja, Niemcy, Polska, Rosja za ż-komunizmu… obecnie kraje skandynawskie i afrykańskie (Sudan, Uganda, Egipt…). Albo podszycia się Chazaeów pod naród żydowski i wybrańców Boga…

Antypatia Chrystusa do Judejczyków

Chrystus pokazał wielką antypatię do plemienia zwanego Żydami w wydaniach Biblii po ok. 1776 r., a poprawnie — Judejczykami, mieszkańcami Judei zdominowanej przez Edomitów. Jezus powiedział im: nie wierzycie, bo nie jesteście z moich owiec (Jana 10:24-27). Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela (Mateusza 15:24). Chrystus miał na myśli mieszkańców Judei bez wzgl. na religię i rasę, którzy wierzyli w swego ojca-diabła (Jana 8: 31,44). Zaś Swym uczniom z nie-żydowskiej Galilei w odróżnieniu od Judei (Dzieje Apostolskie 1:11; 2:7), Jezus mówi o Judejczykach: samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana (Apokalipsa 2:9 i 3:9).

Duchowymi przywódcami Żydów byli faryzeusze, powiązani z edomickimi Herodami (Mateusza 22:15-16; Marka 3:6; 12:13). Jezus wielokrotnie nazwał faryzeuszy hipokryci  (Mateusza 15:7; 22:18; 23:13,15,23,25,27-27), węże, plemię żmijowe (Mateusza 3:7; 12:34; 23:33).

Jezus przemawiał do tłumów tylko przypowieściami (Mateusza 13:10-17), gdyż Wam dano poznać tajemnice królestwa niebieskiego, im zaś nie dano  (Mateusza 13:10-11; Marka 4:11-12; Łukasza 8:9-10; Jana 12:37-44). Czyli przemawiał parabolami, by zredukować tłumy, wyrugować z nich swych wrogów.

Materiały źródłowe, oprócz wtopionych linków: http://www.biblebelievers.org.au/jesusjew.htm

††††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Belgia: niemowlaki na sprzedaż pedałom

Fukuszima skaziła 1/3 oceanów świata

Prof. Majewska: ważne o szczepionkach HPV

Największy w świecie projekt zalesiania przeoczył dzikie życie, posadził monokultury

VIDEO NIESAMOWITE: starożytny Babilon w 3 wymiarach

[en, VIDEO Kanada] Wszystko o obrzezaniu

Kapućczenie zachodniego mężczyzny

Pektyna chroni przed izotopami, toksynami, rakiem…

Gdy forsa uderzy do głowy: Ferrari World w Abu Zabi, ZEA

Pektyna chroni przed izotopami, toksynami, rakiem

†††††††††††††††††††††††

Obce

Polityk mówi że Clintonowa jest uczciwa, widownia wybucha śmiechem

Ambasador Czech: w Syrii nie było żadnej rewolucji

Wojna w Syrii: ‘rebelianci’ łączą się z al-Nusra przed ofensywą, masakra w Deir Ezzor robotą Zachodu, ruski pocisk zabił 30 agentów Zachodu i Izraela w Aleppo, USraelski ISIS zaatakował konwój ONZ — dowody, Rosja zestrzeli każdy samolot zagrażający armii Syri

††††††††††††††††††††††††

Nasze

Ukraińscy nacjonaliści do prezydenta Izraela: “Nie było naszego udziału w Holocauście”

Książka „Bandera i Ja” w polskiej szkole

NATO – prowokator nieustającej wojny. Polska pod okupacją obcych wojsk

Portal  solidarni2010.pl nielegalnie przejmuje hasło należące do portalu zamach.eu/

Duda na pasku Ameryki? „Polska popiera TTIP

Urodziny Bogurodzicy

Grupa Polonusów wygwizdała parę prezydencką

RUCH MAJDANIARZY W POLSCE SIĘ ROZWIJA

Miloszewić uniewinniony, a machina wojenna NATO już gdzie indziej + Miloszewić i destrukcja Jugosławii — nieprzyjemna prawda + Wyrok Hagi ws. Karadzicia a proces Miloszewicia: ofiary „faszystowskiej sprawiedliwości” + Śmierć Miloszewicia a odpowiedzialność NATO + 10 lat od śmierci Miloszewicia

USraelska okupacja jewropy nasila się + Niemcy: stowarzysznie wolnomyślicieli ostrzega przed wojną nuklearną

Bundeswehra przyczynila się do katastrofy: upadłe “państwo” Kosowo

WASZCZYKOWSKI W KIJOWIE

W październiku ONZ przejmuje Internet!

Reduta Dobrego Imienia: realka a nie urojenia propagandystów nt. reform ustrojowych

Kim jest Nieznany Mężczyzna broniący polskich dzieci z domów dziecka

WIDZIELI PAŃSTWO OSTATNIO ZAJOBA?

Vancouver: Uhonorowanie polskich lotników w bitwie o Anglię

††††††††††††††††††††††††††††††

Rosja, Chiny, Ukraina

PUTIN OBAMA

 

Australijczycy podziękowali armi Rosji za działania w Syrii

Chiny doszlusowują do Rosji w Syrii

VIDEO ALEKSANDR CHARCZIKOW O ESKIMOSACH

Największy w świecie projekt zalesiania przeoczył dzikie życie, posadził monokultury

Putin: Banksterom podejrzanym o machloje niewolno wyjechaćz Rosji

Jak w ISIS: suszpy wykorzystują dzieci ukraińskie do terroru

VIDEO Nierozerwalne braterstwo Rosjan z Serbami

Asad przyjął zaproszenie na wizytę w Chinach

Kanada dołączy do globalnego banku Chin

Bałkany: wyścig zbrojeń NATO – Rosja

††††††††††††††††††††††††††

Reptylianie

Krypto-żydłak gen. Wesley Clark bombardował serbskie Kosowo, dostał tam od żydłactfa prawa do węgla

Sojusz Izrael – Kanada: policja od myśli Bnai Brith namierza Prof. Anthony Hall

BUHAHA Węgry: b. polityk z partii Jobbik przeprowadza się do Izraela, „odkrywszy” żydowskie korzenie

W.Brytania: lipny nauczyciel muzułmański agentem  żydowskim mosiadu

yehudi arabia final-1

Nowy Jork: głosowanie w jęz. jidysz

Imperium chrześcijańskie zmartwychwstaje

Ż-Arabia Saudyjska: pielgrzymka do luxusu

38 mld $ pomocy militarnej USraela za mało Izraelowi

Pierwszy w historii ambasador Izraela w NATO

VIDEO ALEKSANDR CHARCZIKOW O ESKIMOSACH

Oddziały USraela zmuszone zbiec od rebeliantów wspieranuch przez USrael

MUS ZNAĆ VIDEO: Christopher Bollyn o 11 IX

israelzionismjudaism

Syria: myśliwiec i bezpilotczyk Izraela zestrzelone

Wielokrotne naloty samolotów Izraela na pozycje armii syryjskiej

Filipiny: prezydent Duterte każe wynieść się USraelskim siłom

Rekordowa pomoc militarna USraela Izraelowi: 38 mld $

Powrót Izraela do Afryki

Brytyjka Teresa Barnwell wynajmuje się jako sobowtór Clintonowej

Pudelek żydłactfa Obomba: mesjasz-Murzyn, laureat nobla, książę pokoju  :)))

Judaizacja Szkocji: więźniowie przechodzą na judaizm dla lepszego żarcia

:))) ‚Arabia” Saudyjska najmuje izraelską firmę bezpieczeństwa na hadżdż w Mecce

syrianrebels

Łgarz Nietenjahuj

Banksterska wojna z gotówką

VIDEO Gospodin prezident Władimir Putin

Mesjasz żydowski = antychryst

Syria: najemnicy mosiadu i CIA w “opozycji” użyli broni C we wszystkich przypadkach zwalanych na Asada

[dyskusja] Wybiury w USA, Putin, Trump i poczta Clintonowej — nocnikara telawiwowni w Polin nawija…

Poseł holenderski oskarżony o antysemityzm po odmowie uścisku dłoni Nietenjahujowi

Brazylia: masowe demonstracje przeciw nowemu (żydłackiemu) prezydętowi

Komórka terroru antyirańskiego wyszkolona w USraelu

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s