Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wydanie specjalne: UNIEWAŻNIAMY WYBIURY w II turze

Posted by grypa666 w dniu 25/11/2014

Aktualności i stałe działy — patrz wpis poprzedni

Large Coffee Animation Spis treści

Poemat patriotyczny Wyborcza farsa
Podaj dalej!!! — UNIEWAŻNIAMY WYBIURY w II turze
Pralnia
Zobacz także

 †††

Wyborcza farsa
Znów wybory się odbyły,
– które farsą się skończyły.
Komu na tym zależało,
– by tak odbyć to się miało?Farsą one się skończyły,
– bo awarie niby były.
To programy nie działały,
– czy komputer był za mały?Głosy jak też i liczono,
– to co chwilę się mylono.
Sprzeczne były też wyniki,
– pod lokalem także krzyki.W mediach różnie też ,,gadano”,
– a to przetarg ustawiano.
A to byli znów hakerzy,
– i zależy w co kto wierzy.Władza Polsce już nie służy,
– i agonię swą wydłuży.
Naród Polski już nie głupi,
– byle czego też nie kupi.Dawniej to inaczej było ,
– głosy ręcznie  się liczyło.
Rano były w województwie,
– po południu już w ,,dowództwie”.A wieczorem podawano,
– jak na kogo głosowano.
Więc metody te sprawdzone,
– muszą znów być przywrócone.Bo jak we wsi sąsiad ,,gada”,
– gdy w komputer głos się wkłada.
I komisja w niego klika,
– to w Matriksie on gdzieś znika.Lub po drodze się przekręci,
– i  wyniki już pokręci.
Tu  zapytać by się zdało,
– ilu Żydów znów ,,wygrało”.Będą nadal Kraj okradać,
– i też kłamstwa opowiadać.
Władze wciąż nas oszukują,
– znów wybory nam szykują.
Jaka teraz kombinacja,
– czyja będzie znowu racja?23 listopad 14
Autor Krzysztof Szczurko zwany także „Trybun Ludowy”
e-mail: kysyprzemysl [małpa] gmail.com  tel: 781-096-772

†††

Podaj dalej!!! — UNIEWAŻNIAMY WYBIURY w II turze

Ola Gordon: Braaavo!!!

Mgrabas: czy zwiększanie frekwencji służy narodowi czy okupantowi? Ala P.: To miałoby sens tylko wtedy gdyby wszyscy (lub prawie wszyscy) wyborcy oddali nieważne głosy bo w innym wypadku zwyciężą ci którzy są finansowo i rodzinnie zainteresowania (rodziny PO, PSL i urzędnicy itd). Zdobędą wszystkie miejsca. Ponieważ nie istnienie przepis o konieczności sprawdzania nieważnych głosów czy brania ich skali pod uwagę przy rozpatrywaniu ważności wyborów! Takie więc nawoływania służą tylko rządzącym!

Andrzej Szubert: te ponad 50 % Polaków, którzy olali farsę wyborczą oleją ją ponownie. Część bydełka wyborczego z pierwszej „tury” farsy drugą turę prawdopodobnie też oleje zniechęcona farsą liczenia głosów. Do okupacyjnych urn pójdzie tylko tzw. „twardy elektorat” kandydatów i na nich zagłosuje. Tak więc świadomie protestujący mogą stanowić w sumie zdecydowaną mniejszość uczestników drugiej tury farsy wyborczej. Ponadto, gdyby apel się udał i nawet 90 % głosów okazało się nieważnymi – ponieważ są nieważne nie wpływają na wynik farsy wyborczej. I wójtami, burmistrzami i prezydentami miast zostaną ci, którzy pokonają rywala nawet gdy uzyskają kilka % wszystkich oddanych głosów. W skrajnym przypadku jeden jedyny głos oddany na któregokolwiek kandydata przy wszystkich pozostałych głosach nieważnych da kandydatowi z otrzymanym jednym głosem zwycięstwo. A to dlatego, że głosy nieważne nie wpływają jako nieważne na wynik farsy wyborczej.

PB: to oczywiste, chodzi o spowodowanie komrromitujacych rezim statystyk (nie)udzialu i rozmyslnego sabotazu przez wyborcow; „wybrancow” i tak ‚komputer’ wybierze, wiec tym bym sie nie przejmowal

Andrzej Szubert: A więc można mówić o ośmieszeniu a nie o unieważnieniu farsy wyborczej.

Słowianin: Czy to nie dziwne, że tzw. rząd w Polsce (i agenturalne partie) notorycznie krytykują tzw. standardy demokratyczne i podważają wyniki wyborów w Rosji (czy na Białorusi), a jednocześnie korzystają z ww. tak ważnych (strategicznych) usług firm (oraz konferencji) na jej terenie (zamiast innych krajów UE, zwłaszcza Niemiec) ? 😉
Rosja (w obecnej sytuacji geopolitycznej) nie powinna [tak niesuwerennym i kontrolowanym (przez obce służby/wywiady) krajom – jak sąsiednia (i obecnie wroga) dla niej Polska – niestety] udostępniać serwerów i godzić się na tę ewidentną prowokację No chyba, że pieniądze są ważniejsze niż zasady, dobre imię i bezpieczeństwo (głównie w kontekście tzw.- Smoleńska i Majdanu).

PS http://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/14/ameryko-won/#comment-84013

PPS http://pracownia4.wordpress.com/2014/11/23/wuj-sam-skradl-zloto-ukrainy/

Opolczyk: Oczywiście, że jest to wyjątkowo podejrzane, że agentura okupanta Polski korzysta z serwerów znajdujących się w Rosji. To mi od początku śmierdziało prowokacją.
Co do Rosji – wbrew żydo-propagandzie Rosja jest państwem demokratycznym i państwem prawa i dlatego nie może arbitralnie tego czy tamtego zakazać. Być może Duma wprowadzi wreszcie przepisy zabraniające wrogim państwom korzystania z serwerów na terenie Rosji, nawet prywatnych, jeśli wykorzystywane jest to do antyrosyjskiej propagandy. Tyle, że wtedy znów będzie to dawało pretekst do nagonka na Rosję, że miesza się w takie sprawy i i kontroluje internet, serwery itp.
Jak nie kijem – to pałką.
opolczyk

Przemex: Tak to już bywa w naszym pięknym kraju że z czasem każda farsa, nawet ta wyborcza przekształca się w antyrosyjską nagonkę… tylko wciąż mnie dziwi dlaczego ludzie dają się nabierać na ten sam ograny schemat… może w końcu by oprzytomnieli?

Mieczysław Dębski: Ludu Polski obudź się!!! Obecnie w Polsce jak się rodzi dziecko, to na „Dzień Dobry” dostaje
28 tys. zł, ha, ha, ha… ale długu do spłacenia. Dnia 10 września 2014 roku dług publiczny państwa polskiego przekroczył sumę 1-ego biliona zł… Brawo, brawo rządzący Polską – oby tak dalej!!! Nie lekceważ jesiennych Wyborów Samorządowych!!! BOJKOT  WYBORÓW  DO  PARLAMENTU  UNIJNEGO  MOŻNA UZNAĆ  ZA  UDANY – ok. 77%  Polaków nie poszło na Wybory. Chwała im, wielka Chwała!!!

†††††††††††††

Pralnia

🙂 Czas wybiuruf, czas świrów

Jak polactfo niszczy narodowców podczas tragedii wybiurczej

†††††††††††††††††††††

Zobacz także

 

Sorry, the comment form is closed at this time.