Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Ukraina: naziole rujnują, schizmatycy zagarniają cerkwie

Posted by grypa666 w dniu 18/09/2014

Large Coffee Animation Spis treści
ALARMY
„Reklamy”
Piszecie…
Front donbaski
Sprzeciw na Ukrainie
Nasze
Obce
„Kocioł” juncie

†††

SUPER-ALARM dla Polaków: Demonizuje się namierzony naród przed ludobójczym atakiem nań

ALARM KNESSEJMOWY: Ukraina czy łupki, wróg wewn, służy srulom  

ALARM PANDEMICZNY Medyczny stan wojenny w Sierra Leone, polowania na ofiary Eboli pod auspicjami ONZ z udziałem wojsk USA

ALERT BANDEROWSKI Prof. Paź do kard. Dziwsza

ALERT PRZEDWYBORCZY: Za kilka tygodni wybory samorządowe – głosuj na naszych nie nasich

†††

Kto nie podpisze, ten srulowy…

Bandycki USrael samowolnie bombarduje w Syrii zbrojonych przez siebie bandytów…

Piotr Moskwa pikietuje w Warszawie

PB: Ma charyzmę, tylko uległ hasbarze… Gdzie Rosja w polskich strukturach, sądach? Do „niepolskich” nazwisk się przyczepia?! No to się wynoszę 🙂

Striełkow: Mendia Polin gotowią ludność myśleć “póki czas, trza posłać wojska na Ukrainę zatrzymać ruskiego niedźwiedzia”

🙂 Armia Striełkowa już w Berlinie:

Wzruszające WIDEO Dzieci donbaskie w Swiatowy Dzień Pokoju: żadnej wojny!

Ukrainiec, satanista Maleńczuk: Polacy to faszyści!

Andrzej Szubert: Co dalej z Ukrainą…

DER FREITAG: POROSZENKO – PRZESTĘPCA WOJENNY

DEMONSTRACJA POD AMBASADĄ UKRAINY

Otytułowane duraki służą Polin

3601974  Kto nie skacze ten Moskalem…

O ZOMBIZACJI UKRAIŃSTFA (I POLACTFA)

Kajtki zindoktrynowane nienawidzieć Rosjan pod wizerunkiem Chrystusa – „wartości europejskie”?

16739_695962920484904_3720079407945781334_n

 

       Andrzej Szubert: Ja też!

spak

Szejk wyjaśnia Ukrainę

Andrzej Szubert: Muzułmański szejk broni Rosję. Widać nawet, że sympatyzuje z cerkwią rosyjską. A tymczasem zachodnie żydo-chrześcijaństwo (żydo-NATO) podbija dla syjonistów i żydo-banksterów kraje muzułmańskie (Irak, Afganistan, Libia, Syria). Gwiazda Dawida szczuje Krzyż (rzymską szubienicę) na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska…

Mini NATO przeciwko Rosji “Polskie” mini NATO przeciw Rosji

Piotr: Polska zawiera dziwne sojusze, z Litwą która jest antypolska , szykanuje obywateli pochodzenia polskiego, Ukraina w duchu chciałaby rewizjii granic , …….do sanu , całe to towawarzystwo podjudzane jest przez zach.

Coś dla Głogoczowskiego itp. apologetów radiacji o niskim natężeniu: Skutki Fuku na przyrodę

VIDEO – PIKIETA POD AMBASADĄ ROSJI 17.9.2014

Każdy Polak musi to znać o „braciach” Ukraińcach:

Rozpoznajesz siebie, Jaworski? “Ukraińskie” Brygady Sieciowe w Polin

††††††††††††††††

Piszecie…

Krzysztof Kornatowicz: […] Panie Piotrze Bein , stosowanie takiego słownictwa jak „zydlactwo” , „zydomendia” , które używa Pan przy każdej okazji , oraz bez okazji , świadczą o Pana strasznym cierpieniu z nienawiści .
Ja nie jestem specjalista od cierpienia duszy .Może tą niebezpieczną dla otoczenia ułomnością zajmują się psycholodzy czy psychiatrzy .
Jako człowiek głęboko wierzący pojąłem , że wielu ludzi przez taką ogromną nienawiść zmarnowało sobie nie tylko życie ale i duszę ( oprawcy z hitlerowskich obozów zagłady , mordujący 20 000 Żydów dziennie ) . Jako człowiek wierzący nie mogę być obojętnym i zachowywać się niezgodnie ze sztuka , w jakiej zostałem wychowany i przestrzegam Pana – nienawiść rasowa jest napiętnowana nie tylko przez prawa ludzkie , ale i BOSKIE !
W adresatach Pana maila są zacni ludzie , którzy wykorzystują swoją szlachetność w obronie człowieka , jego bytu i kondycji . Również kondycji intelektualnej .
Pana nienawiść tu nie pasuje . Pomylił Pan epoki oraz organizacje . Tu nie jest NSDAP . Tu się Żydów nie pali , lecz zabiega o dobro każdego prawego człowieka .
Proszę się skoncentrować , jak walczyć z mafiami politycznymi , a nie szczuć tak , jak robią to Dyżurne Szuje .
Pozdrawiam

PB: Panie Krzysztofie Kornatowicz
ad wokabularz Beina… to zalezy od zrozumienia spraw
jezyk okresla swiadomosc, a ta — dzialanie; bez precyzyjnych pojec, dzialania beda rozkojarzone, co widac np. w obecnym oglupieniu, ktore i pan reprezentuje, jak wyjasniam ponizej
tak jak hitlerowcy to nie wszyscy Niemcy (i nie tylko Niemcy!), podobnie zydlactwo, zydomendia, zydoobanksteria w miare precyzyjnie wskazuja na delikwenta, odrozniajac od zydostwa (zbioru spolecznosci zydowskiej), zyda, Zyda itd.
niedorzecznosc w pana uwadze: uwaza pan za nienawisc wystepowanie Beina przeciw nienawisci u ww. odlamu plemienia zydowskiego;
a jak pan nazywa te pod-gruoe, jesli w ogole, zeby nie obrazic wszystlich zydow/Zydow?  
wiekszosc poprawnych polityczno-religijnie wytresowano odruchem Pawlowa, dokladnie w celu niewymieniania winowajcow
pana uwaga swiadczy o ingorancji historyczno-lingwistycznej… jest zupelnie chybiona, dowodzi niezrozumienia przez pana kontekstow i ogolu mej dzialalnosci publicystyczno-badawczej
sugeruje wiec lekture np. podanego wyzej linku
z Bogiem

Krzysztof Kornatowicz: Fanatyczna nienawiść , którą Pan reprezentuje , obrzydza mi działania w tak , zdaje się , zacnym gronie .
W swojej nienawiści popełnia Pan ( może w tym wypadku powinienem , niezgodnie ze sztuką , posłużyć się małą „p” literą , bo i człek zdaje się mały ) dyrdymały , uważając się za badacza naukowego .
Podobni Panu ” badacze ” mierzyli już czaszki , których kształt świadczył o przynależności do ” Rasy Panów „.
Inne szuje  doszukują się w odłamie plemienia Polanów , jak to Pan napisał ” pod-gruoe ”  polaczków – degeneratów , złodziei i pijaków .
W fanatycznej nienawiści stworzył Pan swój słownik , do którego odwołuje Pan naszą uwagę .To tacy jak Pan w diabelski , bestialski sposób mordowali miliony istot ludzkich w hitlerowskich obozach zagłady , zarażeni wcześniej  zarazą nienawiści do innych ludzi .
Brzydzę się panem ! Jako człowiek głębokiej wiary nie mogę milczeć , jak widzę taką kreaturę, która w czasach faszyzmu zapewne robiłaby karierę naukową . I DZIWIĘ SIĘ , ŻE WŚRÓD TYLU ADRESATÓW TYCH TREŚCI TYLKO JA KARCĘ SŁOWEM TĄ EWIDENTNIE CHOROBLIWĄ NIENAWIŚĆ DO INNYCH LUDZI !  Oto odwaga ludzka , która doprowadziła przed laty do diabelskiej wojny , w której podobni Beinowi fanatycy palili ludzi żywcem ! Jak Wy , zacni Panowie , będziecie wyglądali przed swoim BOGIEM , kiedy przyjdzie się Wam rozliczać z tego milczenia ?!

PB: W dalszym ciagu  pisze pan emocjonalnie, ignorujac historie i dzisiejsza rzeczywistosc. Powtarzam: jakie pojecia uzylby pan (kiedy juz uporalby sie pan z historia) dla rozroznienia miedzy draniami i reszta zydow/Zydow?
Bredzi pan. Nie uwazam sie za naukowca, tylko tak osadzili me prace w temacie czolowi, niezalezni od sruli badacze ludobojstwa. Niedopialem sie do katedr, uniwerkow i synekur dokladnie dlatego, ze nie wyznaje zaprogramowanej wam poprawnosci i probuje myslec samodzielnie.
 Nie zna pan mej dzialalnosci, nie raczyl przyjrzec sie mej tworczosci, a usiluje demonizowac. Jeden rzut oka na moje prace i blogi i jasne: krytykuje drani zydowskich (wraz z ich szabas-gojami i uzytecznymi idiotami jak katoliczniki), popieram Zydow np. antysyjonistycznych, za co antysemici daja mi nalepke „zyd” 🙂
Za skutecznosc w obnazaniu zydlackiego dranstwa, mosiadziaki, syjonisci i in. srulowi patryjoci robia na mnie e-nagonki, tez nazywajac ‚zyd’ pod bezmyslne polactfo!
Krytykuje rowniez in. szkodnikow i fanatykow: syjonistyczni chrzescijanie (USA), syjonistyczni katolicy w Polin, antysemiccy neo-ustasze, neo-banderowcy i in. ‚narodowcy’ Europy Zach., extrema muzulmanska, ‚liberalowie’ rosyjscy…
Czaszki mierzyli w ramach programu eugenicznego, zapoczatkowanego przez sruli (podobnie jak obecnie bron wybiorcza genetycznie, szkodliwe zarcie i woda, wielka farmacja, zabojcze scypionki… sa ich projektem), przeszczepionego do III Rzeszy pro-syjonistycznej, zeby uzyc przeciw Slowianom, Zydom…
Prosze znow napisac, gdy upora sie pan z historia. „Gleboka wiara” niepolega na ignorowaniu/falszowaniu, przyczyniajac sie do zla. Za to Sw. Piotr rozliczy juz przy bramie 🙂
Zrownujac zydobanksterie i syjonistow z reszta zydow/Zydow, uraga pan historii, bezczesci pamiec ich zydowskich ofiar w Szoa i przyczynia sie do przyzwolenia na kontynuacje zbrodni — od Rzezi Ormian, Assyryjczykow i Grekow, rjewoljucje francuska po dzieisjsze „kolorowe” i „Wiosne Arabska”, genocyd pn.  CCCP po dzisiejsze Palestyna, Irak, Libia, Syria, Donbas… golenie gojow przez zydobanksterie, niszczenie zarciem, woda, lekami, scypionkami…
Za taka ‚milosc blizniego’ w ‚glebokiej wierze’ niech pana i bliskich nie spotka nieszczescie od neo-banderowcow, syjonistow, zydobanksterii, GMOnsanto, srulowej wielkiej farmacji… na ktorych ideologie, zboczenie spoleczne i zbrodnie zapadly klapki osobom takim jak pan.
Wyjatkowsc pana ‚karcenia’ bierze sie z ignorancji. Tacy jak pan gineli w obozach smierci, zalamywali rece nad Szoa, nie rozumiejac czemu „Niemcy” to robili.
Tacy jak Bein walczyli, ostrzegali Zydow w gettach o nadchodzacej kazni, zgotowanej orzez ich zboczonych pobratymcow…
Czy pan przyjmuja nedze, zniewolenia, deprawacje spoleczna i polityczny bajzel w Polin jako ‚wole Boga’?
Bein studiuje, obnaza i publikuje te sprawy, probujac precyzyjnie wskazac przyczyny, sprawcow i nazwac ich po imieniu  — nie tylko sruli.
Pana fiksacja na jednej grupie „etnicznej” (zydostwo nie jest grupa rasowa, narodowa ani religijna, gdy pan raczy postiudiowac) jest patologiczna.
Z nieuctwa i niezdolnosci do wlasnego myslenia dolaczyl pan do umozliwiaczy dranstwa.
Modlitwa i kazania przed ‚zacnym gronem’ nie pomoga. Trzeba dzialac… a z tym krucho, gdy bazuje pan na zaindoktrynowanym Wielkim Klamstwie.
z Bogiem
PS  Mala litera we wspolczesnym jez. polskim nie swiadczy o braku szacunku, duza rezerwuje dla Boga i osob mi drogich.

†††††††††††††††††††

Front donbaski

Zbombardowani artylerią junty k. Lomowatki, powstańcy odpowiedzieli Gradem, Partyzantem i haubicami D-30 – straty 10 szt. ciężkiej broni i 40 wojów. Donieck: siły junty ostrzelały grupę swoich gotowych poddać się. Cywil zabity w bombardowaniu Doniecka

       Grad          Partizan          D-30

Kostnica Starobielsk: 27 zwłok żołnierzy 80. brygady i ‘Ajdara’ leży od 2 tyg. niezidentyfikowanych, bez dokumentów

Walki w Sczastje, gwardia narodowa odstępuje of Starobielska i Nowoajdara

VIDEO Ogień artylerii powstańców sfilmowany z okopów sił junty

W najbliższych mies. do powstańców dołączy 12 tys. Kozaków z Rosji

Powstańcza bateria haubic samobieżnych

350 0bserwatorów OBWE rozmieszczonych w 5 miastach Donbasu będzie monitować rozejm

Powstańcy odkryli trupy cywilnych ofiar w b. obozie gwardii narodowej

Junta aktywizuje działalność dywersyjno-wywiadowczą w republice Donieck

Jenakijewo: Zacięta bitwa między wojskami Ukrainy a gwardią narodową

Więcej serbskich ochotników dołącza do batalionu francusko-serbskiego

Dywersanci zatrzymani w Lugańsku z 15 kg śr. wybuchowych, powstańcy wzięli pod kontrolę Rozowkę, Żdanowkę i 3 in, miejscowości

Mariupol: Razwiedcziki powstańców zniszczyli 1 wóz opanc., schwytali drugi

Front płd.: siły junty wyparte z Szirokino, ciężkie straty we wsi Szirokino

Pod Mariupolem: w reakcji na ataki, powstańcy biją w pozycje wroga

VIDEOS Powstańcy ćwiczą strzelanie

Prawosieki bili jeńca, mistrza świata w karate, przez 2 doby

VIDEO Artyleria powstańców

Powstańcy: wróg odstępuje od Awdiejewki, Marinki, Żdanowki i in. miejscowości

Prosieńko: 60-65% ciężkiej broni Ukrainy zniszczone w wojnie donbaskiej

Junta organizuje w Odessie batalion żydowsko-czeczeński

Mendia junty winią powsyańców ze ostrzelanie małolatów w Mariupolu

VIDEO Wojacy batalionu ‘Azow’ strzelali do małolatów, raniąc jednego w głowę

Dzieci donbaskie w Swiatowy Dzień Pokoju: żadnej wojny!

21.9.2014 info-biuro armii Noworosji: siły junty przerwały rozejm 11 razy

Prosieńko rozkazał rozebrać 51. brygadę

VIDEOS Powstańcy chowają swych poległych towarzyszy

VIDEO Mozgowy: wojna aż do klęski Zachodu

VIDEOS Walki pod Mariupolem

Partia regionów weźmie jednak udział w wyborach do Wierchownej Rady

Na marsz V kolumny, Moskwiczanie wywiesili flagi republik Donieck i Lugańsk

VIDEOS Donieck: Junta “stosuje się” do rozejmu

VIDEO  Siły junty zniszczyły Stiepanowkę szczególnie okrutnie

VIDEO 18+ Pozostawili ajdarowcy w klubie golfowym w Donbasie

Wojska junty wykorzystują rozejm do grabieży miejscowej ludności

21.9.2014 noc – Info-biuro armii Noworosji za noc: wróg wycofał się z kilku skupisk ludności, nadal bombarduje winiąc powstańców, pogwałcił postanowienie mińskie o strefie bezlotnej 

Siły junty wycofują się spod Żdanowki by uniknąć kotła

Junta niewycofa wojsk przed zawieszeniem ognia

Rodziny niemieckich ofiar MH17 zaskarżą Ukrainę

20.9.2014 Info-biuro armii Noworosji: wróg opuszcza zajęte miejsowości by niszczyć inne

Mozgowy: żadnych strat mimo plotek, szeregi rosną

Dniepropietrowsk: kostnice przepełnione, żołnierzy chowają taśmowo

MON junty: brak środków na nową broń ciężką, odremontowano 12 tys. szt. starej

Wojska junty w kotle Debalcewo nie mają ciężkiej broni

VIDEO Minister obrony republiki Donieck o zdobycznym sprzęcie, pogwałceniu rozejmu, problemach z wymianą jeńców, MH17, najemnikach junty

VIDEO 18+ Jak wyzwolili Kalinowo

VIDEO Oddział Motoroli przy pracy

200 kamazów Białego Konwoju3 przybyło do Doniecka

VIDEO Armia republiki Donieck otworzyła “drogę życia” do wymęczonej wojną Gorłowki

Powstańcy odblokowali Gorłowkę

Pełny tekst memorandum mińskiego z komentami stron

Negocjacje w Mińsku: wycofanie wojsk wciąż nieuzgodnione

Protokół miński: 30-km strefa bezpieczna dla artylerii i strefa bezlotna

Końcowy protokół w Mińsku zakazuje artylerii i min, a na Donieck lecą pociski

Siły junty bombardowały Lugańsk podczas rozładunku pomocy humanitarnej

Wojacy ‘Ajdaru’ zabrali tuszonkę z ukraińskiego konwoju pomocy humanitarnej dla Lugańska

Lawrow uczciwy czy kręci: regiony Donieck i Lugańsk muszą pozostać z Ukrainą

19.9.2014 Przegląd frontu przez 1. Interbrygadę: wszędzie bitwy

19.9.2014 Info-biuro armii Noworosji: trwają bombardowania i grabieże przez siły junty

VIDEO Mariupol: caly dzień bombardowanie artyleryjskie, pożary wieczorem na wsch. przedmięsciach

VIDEO Kozaccy saperzy przy pracy

VIDEO Blokada drogowa po ataku powstańców

“Rozejm” zabił ponad 100, ranił 138 wojaków junty

Niewypał zabił rosyjskiego WOPistę

Batalion z Charkowa poniósł duże straty, będzie przeformowany

Idąc na Żdanowkę, powstańcy oczyścili z wroga 5 miejscowości

VIDEO Wojna oczyma wojaka junty

Powstańcy niewidzieli syna Prosieńki na froncie

PICS 18+ Wojacy ‘Ajdaru’ spaleni z pojazdami wojskowymi 5.9.2014

MON junty rozważa 4. falę mobilizacji

MON junty skarży się na stan psychiczny wojsk powracających z wojny donbaskiej

Personel komisariatów wojennych będzie wysłany na front

Striełkow do agentów robiących przeciw niemu w Doniecku: prowokacje “wsadźcie se w dupę”

Kronika “rozejmu” Prosieński: nazi-gwardia dostaje modernizowane czołgi T-64 z sowieckiej ery

Jeńcy wojenni pomagają odbudować zrujnowaną szkołę w Doniecku

🙂 B. oficer GRU, weteran wojen za Rosję, przyjaciel Striełkowa, szef razwiedki republiki Donieck

🙂 VIDEO Junta wali agitpropagandę z wozu opanc. w Słowiańsku: świetlana przyszłość w obozie koncentracyjnym

Dowódca kozackiej baterii rakietowej Grad: nasze zadanie odblokować Gorłowkę

Prosieńko: Donbas nie ma szans nawet na pół-autonomię

Głodni żołnierze ukraińscy sprzedają kałachy po 35 $

VIDEO 18+ Powstaniec-jeniec torturowany, więźniowie w tym cywile i kobiety trzymani w dołach i wykańczani

Powstańcy odpierają wroga od Makiejewki i Jasinowatej, nowy kocioł pod Debalcewem

Wybory do Wierchownej Rady w Donbasie – tylko 4 z 32 komisji udało się zacząć pracę

Elektrociepłownia ługańska częściowo naprawiona po wybuchu pocisku

Powstańcy schwytali lipnego “głównodowodzącego armi Noworosji”

†††††††††††††††††

Sprzeciw na Ukrainie

Kijowska energetyka zaczyna blackouty

Kijów: telefoniczni partyzanci znów pozakładali ‘miny’

Lwów gotowi obronę od dywersantów

Połtawa: ewakuacja administracji regionu wskutek alarmu o minie

VIDEO Charków: Prawosieki atakują antymajdan

Charków: Przeciwnicy federalizacji starli się z proponentami

Z braku wsparcia i sprzętu, część batalionu obrony terytorialnej z Nikołajewa zdezerterowała z frontu donbaskiego

Propagandysta junty: Ukrainie brak środków na dalszą wojnę, armia zdemoralizowana, fiasko mobilizacji

Odessczyzna chce specjalnego statusu jak Donbas

Mer Lwowa poparł separatyzm galicyjski

Prosieńko nominował nowego gubernatora Lugańska

Tyłowi gieroje: ekstremiści zaatakowali demonstrację komunistów w Charkowie

Lider prawosieków: “Jeśli Poroszenko nie ocknie się, będzie nowy prezydent”

Charków: Wojacy ‘Ajadaru’ ostrzelali posterunek kontrolny inspekcji pojazdów

Sesja rady miasta Kijowa: 12. batalion chce ziemi, zniżek i forsy

Skrajni nacjonaliści chcą dyktatury wojskowej na Ukrainie

Groźba Jarosza: Poroszenko podzieli los Janukowycza

††††††††††††††††††††

Nasze

Striełkow: Mendia Polin gotowią ludność myśleć “póki czas, trza posłać wojska na Ukrainę zatrzymać ruskiego niedźwiedzia”

Ukrainiec, satanista Maleńczuk: Polacy to faszyści!

Stan wojenny z powodu Eboli jak w Sierra Leone może rozprzestrzenić zarazę

Polska krajem prekariuszy: Bez perspektyw życiowych, bez przyszłości

Los Polski w obliczu kolejnej wojny światowej

DEMONSTRACJA POD AMBASADĄ UKRAINY

ZOBACZ ICH FACJATY – europejskie wartości: 4 posrajdańców wytypowanych do nagrody

Mielone mieszane: Ukraina, Polska i Litwa tworzą wspólną jednostkę wojskową

Pamiętaj Rosja to twój wróg, USA i Niemcy to przyjaciele!

O ZOMBIZACJI UKRAIŃSTFA (I POLACTFA)

19.9.2014 DEMONSTRACJA POD AMBASADĄ UKRAINY

Koncert ujawnia banderowską agenturę w Polin

Szejk wyjaśnia Ukrainę

Andrzej Szubert: Muzułmański szejk broni Rosję. Widać nawet, że sympatyzuje z cerkwią rosyjską. A tymczasem zachodnie żydo-chrześcijaństwo (żydo-NATO) podbija dla syjonistów i żydo-banksterów kraje muzułmańskie (Irak, Afganistan, Libia, Syria). Gwiazda Dawida szczuje Krzyż (rzymską szubienicę) na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska…

“Polskie” mini NATO przeciw Rosji

Piotr: Polska zawiera dziwne sojusze, z Litwą która jest antypolska , szykanuje obywateli pochodzenia polskiego, Ukraina w duchu chciałaby rewizjii granic , …….do sanu , całe to towawarzystwo podjudzane jest przez zach.

Coś dla Głogoczowskiego itp. apologetów radiacji o niskim natężeniu: Skutki Fuku na przyrodę

VIDEO – PIKIETA POD AMBASADĄ ROSJI 17.9.2014

††††††††††††††††††

Obce

Bandycki USrael samowolnie bombarduje w Syrii zbrojonych przez siebie bandytów…

Naloty USraelskie w Syrii zabiły 8 cywili, w tym 3 dzieci

Kolejny badacz: siłownie A przyczyną białaczki u dzieci

Sygnał dla elit Rosji: Lawrow odwołał córkę z USA

Niemiecki statek pasażerski zawinął do Jałty mimo sankcji

Rosja zrezygnuje z obligacji państw, które wspierają sankcje przeciw niej

USA i ‘partnerzy’ rozpoczęli naloty na cele ISIS w Syrii

Izraelscy refusnicy będą traktowani jak zbrodniarze

5 kroków Timoszenko dla pokonania Rosji

PICS VIDEOS Parada zboczeńców, pro-jewropejsatych itp. V kolumny spotkała zdrowa reakcja Moskwiczan

Japonia nie wdraża sankcji9 przeciw Rosji

🙂 Armia Striełkowa szturmuje Bundestag

Alexandr Dugin: Putin nieoleje Noworosji, w końcu zdecydował oczyścić Kreml z prozachodnich liberałów

MacCain: odmowa USA zbroić Ukrainę “niebezpieczna”

Posłowie Dumy proponują zlikwidować obcą własność mediów

Pedofil powołuje się na prawo żydowskie w swej obronie

Aktywiści argentyńscy zakładają sprawę Izraelowi za atak na Gazę

Zamach na Papieża w przygotowaniu

Hezbollah, Iran, Syria i Rosja kontra sojusz przeciw ISIS pod przywództwem USraela – kooperacja czy konfrontacja?

Stan wojenny z powodu Eboli jak w Sierra Leone może rozprzestrzenić zarazę

Rozruchy w Szkocji

Forum inwestycyjne w Soczi: Rosja traci na sankcjach 5%, większe straty w gospodarce z powodu kwestii strukturalnych

Wizyta Prosieńki w USA zupełnym fiaskiem

Zbrojeniówka Niemiec grozi wyprowadzką za granicę w przypadku sankcji na Rosję

Moskwa zastanawia się, jak odciąć Rosję od netu w sytuacji nadzwyczajnej

Striełkow: tylko pełna kapitulacja Rosji zadowoli juntę

Rozruchy rolników Bretanii przeciw sankcjom na Rosję

Zbliżenie Rosja-Chiny zimną wojną dla USA

Doradca ministra obrony Ukrainy: czas myśleć o obronie stolicy!

DER FREITAG: POROSZENKO – PRZESTĘPCA WOJENNY

Stanowisko Rosji w RB ONZ: obiektywne śledztwo MH17

Privatbank Kolomojskiego prosi klientów wesprzeć armię Ukrainy

🙂 Manewry w stylu rosyjskim: 100k wojsk, 1,5k czołgów, 120 samolotów, 70 okrętów

V kolumna w Rosji: ‘Zawróćcie nasze wojska z wojny na Ukrainie”

Brytyjskie myśliwce próbowały przechwycić 2 rosyjskie bombowce strategiczne Tu-95 niedaleko Szkocji

Mielone mieszane: Ukraina, Polska i Litwa tworzą wspólną jednostkę wojskową

Miewiediew: globalne systemy finansów i handlu ulegają destabilizacji

USrael odmawia niestabilnej Ukrainie statusu w NATO, woli rozwiązanie polityczne od siłowego

Niemcy winią kanał ARD o stronnicze przedstawianie kryzysu na Ukrainie

Exxon Mobil może utracić rosyjski szelf w Arktyce

Junta kijowska zapoczątkowuje tworzenie prywatnych armii

VIDEO IIwano-Frankowsk: Kajtki zindoktrynowane nienawidzieć Rosjan pod wizerunkiem Chrystusa – “wartości europejskie”?

O ZOMBIZACJI UKRAIŃSTFA (I POLACTFA)

Medyczny stan wojenny w Sierra Leone, polowania na ofiary Eboli pod auspicjami ONZ z udziałem wojsk USA

Szejk wyjaśnia Ukrainę

Andrzej Szubert: Muzułmański szejk broni Rosję. Widać nawet, że sympatyzuje z cerkwią rosyjską. A tymczasem zachodnie żydo-chrześcijaństwo (żydo-NATO) podbija dla syjonistów i żydo-banksterów kraje muzułmańskie (Irak, Afganistan, Libia, Syria). Gwiazda Dawida szczuje Krzyż (rzymską szubienicę) na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska…

Prawnicy walczą o wyłączenie ziem Wielkiego Kanjonu w USA z górnictwa uranowego

Skutki Fuku na przyrodę

Żont USraela kupuje 160 tys. kombinezonów na pandemię Eboli

Fuku: Ponad 2 bln bequereli do Pacyfiku tylko w 10 mies.

MON junty: czas pomyśleć o obronie Kijowa i miast przygranicznych

Rosja pomoże republice donieckiej żywnością i maszynami rolniczymi

Miedzynarodowy Czerwony Krzyż nie weźmie udziału w Białym Konwoju3

Rząd Litwy dostaje antyruskiej schizofrenii

Prosieńko poprosił USrael o pomoc wojskową

Poseł Wierchownej Rady: ustawę o statusie Donbasu skrycie zmieniono

††††††††††††††††

Ukraina: naziole rujnują, schizmatycy zagarniają cerkwie

Siły junty ostrzelały konwent i cerkiew w Doniecku

Wice-lider prawosieków nawołuje do zburzenia cerkwi w Dniepropietrowsku

Donieck: cerkiew zburzona pociskiem

2 января 2014 - день памяти св.прав. Иоанна Кронштадтского, престольный праздник в пострадавшем храме

Donieck: 2-ga cerkiew zniszczona a ciągu 3 dób, nie ma ofiar

W Donbasie, zabitych grzebią na podwórkach

Bombardowania uszkodziły cerkiew w Jasinowce

Kirowskoje: pocisk junty trafił w cerkiew podczas nabożeństwa – 3 zabitych, batiuszka i wielu parafian cieżko rannych

Cerkiew w Lugańsku znów zbombardowana – 2 zabitych, 3 rannych

© Алексей Топоров

Gorłowka: pocisk wybuchł koło cerkwi

Naziole urządzili pogrom w cerkwi pod Kijowem

Monastyr k. Iłowajska zbombardowany pociskami fosforowymi

Nacjonaliści grożą batiuszce

Cerkiew w Słowiańsku ostrzelana podczas liturgii

Konwent k. Lugańska zbombardowany (4.6.2014)

Konwent pod Lugańskiem zbombardowany (23.8.2014)

Zakonnice ewakuowane z powodu bombardowań

Monastyr w Nowoannowce uszkodzony obstrzałem

Kościół kupił mieszkanie rodzinie zabitego bombą batiuszki

Dzięki Bogu, miny spadłe k. cerkwi w Aleksandrowsku niewybuchły

Podpalenia 2 cerkwi w Nikołajewie

Grad zbombardował cerkiew we wsi Mospino

Siły junty ostrzelały cerkiew, raniąc 6 osób

Walka o Pierwomajsk kamerą powstańca: zrujnowane bloki mieszkalne, uszkodzona cerkiew, zabity ksiądz

Trafienie pocisku spaliło cerkiew w Gorłowce

Słowiańsk: cerkiew ostrzelana w niedzielne nabożeństwo

Siły junty ostrzelały cerkiew, zabijając stróża

Artyleria junty uszkodziła cerkiew

Cerkiew pod obstrzałem sił srulojunty

Wojska żydojunty ostrzelały cerkiew w Sławiańsku, zabijając cywili

NA UKRAINIE ŚWIĄTYNIE STAJĄ SIĘ CELAMI OSTRZAŁÓW – WYPOWIEDŹ ARCYBISKUPA GORŁOWSKIEGO I SŁAWIAŃSKIEGO MITROFANA

Gorłowka 25.8.2014, tłumaczył Janusz Sielicki

gorlŚwiątynia Zwiastowania NMP w Gorłowce. Zdjęcie: obsługa prasowa Diecezji Gorłowskiej i Sławiańskiej (jeszcze nie trafiona)

Горит Благовещенский храм в Горловке. Фото: пресс-служба Горловской и Славянской епархии Świątynia Zwiastowania NMP w Gorłowce (już płonie)

Растрелянный храм в Кировском. Фото: пресс-служба Горловской и Славянской епархии Rozstrzelana świątynia w Kirowskiem

“Trudno mi wyobrazić osobę, która bierze pocisk i strzela nim do świątyni. Ale gdy liczba ostrzelanych i spalonych świątyń staje się tak ogromną i giną ludzie, a przy tym obok naszych świątyń ani w jednym z przypadków nie było żadnych posterunków, blokujących drogi, ani sprzętu wojskowego, żadnych sztabów, to, oczywiście, powstaje wrażenie, że świątynie stają się celami. Chociaż muszę uczciwie powiedzieć, że mi się w to nie chce wierzyć” – powiedział Arcybiskup Gorłowski i Słowiański Mitrofan w wywiadzie dla Agencji “Interfax-Religia”.

Przypomnijmy, co o tym samym niedawno powiedział w swoim wystąpieniu Jego Świątobliwość Patriarcha: “Nie wierzę, żeby na świątynię mógł być przypadkowo wystrzelony pocisk, nie wierzę, że mógł to zrobić człowiek prawosławny, należącej do naszej Cerkwi, ale wiem, jaką nienawiścią dyszą ci, którzy do naszej wiary nie należą. I możliwe jest, że celując do tej świątyni, celowali oni we wszystkich nas, w całą Świętą Ruś, w całą Ruś historyczną, do której wielokrotnie celowano w ciągu całej naszej historii. “

Arcybiskup Gorłowski i Sławiański również sam trafiał nie jeden raz pod ostrzały:

“U nas w diecezji w tym miesiącu dwie świątynie całkowicie zniszczone, sześć świątyń ucierpiało w wyniku ostrzałów. Ja sam nie raz trafiałem pod ostrzał, dlatego u nas nikt nie jest ubezpieczony od tego, że jutro lub pojutrze to się przydarzy z nim. Mamy nadzieję tylko w Bogu. Ani ONZ, ani OBWE, ani inne organizacje międzynarodowe, prawdopodobnie nie zajmą się tą sprawą, tym, co dzieje się z nami”- powiedział z przekonaniem Arcybiskup.

Krewni władyki znajdują się w Ługańsku, i ponad już dziesięć dni nie ma on z nimi żadnego połączenia – władyka nie wie nawet, czy żyją oni, czy nie żyją.

Arcybiskup powiedział również, że o losie ciężko rannych w rozstrzelanej przez ukraińską armię świątyni św. Ioanna Kronsztadzkiego też nic nie wiadomo:

“Najciężej rannych odwieziono do Doniecka, kapłana z matuszką – do Szachtiorska. Z Donieckiem i Szachtiorskiem na razie nawiązać połączenia nie udało się”.

Przypominamy ich imiona: z urazami o różnym stopniu ciężkości w szpitalu przebywają drugi kapłan świątyni protojerej Siergiej Piweń i jego małżonka Ludmiła, a także parafianki Tatiana, Nadieżda, Luba i Luba.

Na miejscu zmarła zajmująca się świecami (ros. tzw. свечница) Olga Radczenko i parafianie Zinaida Mieługa i Wiktor Czernyszew.

SCHIZMATYCY ZAGARNĘLI TRZY ŚWIĄTYNIE NA UKRAINIE

ICTłumaczenie napisu z ikony (Ew. J, 16:2-3):

  1. Wypędzą was z synagog; nawet nadchodzi czas, kiedy każdy, który was zabija, będzie myślał, że on tym służy Bogu.
  2. Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie.

Według Biblii Tysiąclecia (J 16, 2-3):

  1. Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu.
  2. Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie.

 

SCHIZMATYCY (ros. – РАСКОЛЬНИКИ – pol.: schizmatycy, rozłamowcy – od tłum) ZAGARNĘLI TRZY ŚWIĄTYNIE NA UKRAINIE

Równe 8.9.2014,  tłumaczył Janusz Sielicki

Zwolennicy nie uznanego w prawosławnym świecie Kijowskiego Patriarchatu zajmują świątynie Ukraińskiej Prawosławnej Cerkwi Patriarchatu Moskiewskiego, powiedział Metropolita Równego i Ostroga Warfołomiej (pol. Bartłomiej – od tłum.), informuje Agencja “Interfax-Religia”.

“Ponownie, jak w latach 90-tych ubiegłego wieku, nad naszymi prawosławnymi świątyniami zawisło zagrożenie – przejęcie ich przez zwolenników wojującej Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Kijowskiego. Jej przywódcy i zwolennicy, z rażącym naruszeniem obowiązującego prawodawstwa, ignorując opinie prawosławnych chrześcijan, prawowitych właścicieli cerkwi, zajmują nasze świątynie, – mówi się w oświadczeniu Metropolity, które przytacza służba prasowa jego diecezji.

Według danych biskupa, do dziś zajęto już trzy prawosławne świątynie, “istnieje zagrożenie zajęcia dalszych świątyń.”

“Nasze apele do przedstawicieli struktur władzy o ochronę prawosławnych świątyń nie dają żadnych wyników. Pozostaje tylko nadzieja w Bogu i Jego wszechmocną pomoc” – powiedziano w dokumencie.

Według słów Metropolity, siły zła w tym tak trudnym dla kraju czasie, “pod płaszczykiem patriotycznych wezwań, sieją niezgodę i wrogość wśród naszego narodu”.

Głowa Diecezji Rówieńskiej wezwał swoich wiernych, aby strzegli wiary, Cerkwi i jej świątyń, aby zachowali jedność i nie ulegali prowokacji.

“Bóg nas doświadcza, naszą wiarę i naszą cierpliwość. Mamy dobry przykład – to setki świętych i błogosławionych sług Bożych, którzy poddając się Woli Bożej, godnie przeszli wszystkie ziemskie próby, zachowali wierność Chrystusowi i Jego Prawosławnej Cerkwi. Według tego, jak broniliśmy Cerkiew Prawosławną i jej świątynie, Pan będzie nas sądził, jakimi jesteśmy chrześcijanami”- mówi się w oświadczeniu.

Воскресенский кафедральный собор г. Ровно Katedra pw. Zmartwychwstania w Równem

Komentarze 2 to “Ukraina: naziole rujnują, schizmatycy zagarniają cerkwie”

  1. […] wyniku tego mamy bratobojcza wojne i bestialskie morderstwa rosyjskiej ludnosci Donbasu oraz niszczenie ich cerkwi. Czy sa o tym pogadanki w TV Trwam i Radiu Maryja? Zaszczepianie na Ukrainie patologicznej […]

  2. […] Ukraina: naziole rujnują, schizmatycy zagarniają cerkwie […]

Sorry, the comment form is closed at this time.