Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Co po „rozejmie”?

Posted by grypa666 w dniu 01/07/2014

Ополченцы в Славянске простились со своими близкими и ждут решающего штурма врага | Русская весна Kto w Chrystusa wierzy, módlcie się za walczących z antychrystem w Donbasie

Kobiety walczą po obu stronach (za srulo-interesa)

 Chrystus Królem Walczącego Donbasu — wojna prawosławnych z żydo-prawosiekami

Matki zabitych powstańców do matek Zach. Ukrainy: zabierzcie synów, po co zabijać się, inni korzystają

Dzieci opisują wojnę junty kijowskiej

Large Coffee Animation Spis treści

Alarmy i alerty
Piszecie…
Co po rozejmie
Front Donbasu
Nasze
Obce
Zdrowie
 

ALERTY polskie

APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO

Podpisz list poparcia dla postawy Profesora Bogdana Chazana

Polska wymiera – doształć się, podpisz petycję… i rozmnażaj się na przekór srulom

Media lokalne chronią przestępców a znieważają obrońców Narodu Polskiego

†††††††††††††††††

Co po rozejmie?

Konstantin Siwkow: Putin prowadzi cienką i dobrą grę — oddanie Płd.-wsch. Ukrainy oznaczałoby jego własny upadek

Co po rozejmie?

Tłumaczenie dedykuję mentorowi SSkurwySSyna SSikorSSky’ego, SSkurwySSynowei żydogeoSStrategowi BrzezinsSSky’emu, próchnie ludzkości podtrzymywanemu organami z poległych w wojnach z jego planuOby wyzwoleńcza armia Noworosji doszła do waszych drzwi, a Smersz dokończył dzieła…

Prezydęty USraela i SSekretary SStanu zmieniają się, a krytpto-SSrul BrzezinSSky trwa jak nieśmiertelne SScierwo.  Licząc tylko od wojen bałkańskich, jego żydo-wojny — podjazdowe, kontraktowe, zastępcze, dronowe, alkaidowe teraz takfirskie — zakatrupiły miliony gojów wszystkich  wyznań, wyrządziły szkód na tyle, że ofiarom możnaby zafundować wille… — Piotr Bein

Roman Wasilyszyn 29.6.2014, przekład-skrót Piotr Bein

[…] Przedstawiany w merdiach jako gest dobrej woli nowego prezydenta Ukrainy, ‘rozejm’ miał faktycznie szereg powodów w kijowskiej ambasadzie USA, która nie pyta Waltzmana o zdanie:

1. „Karna operacja” ugrzęzła we własnej krwi. Lawina strat wojsk i sprzętu przeszła wszelkie prognozy, upadło morale wojsk. Siły junty potrzebowały odsapnąć i poreperować sprzęt.

2. Planiści USA od blitzkriegu w Donbasie zrozumieli konieczność korekty strategii. Elity rosyjskie nie uległy presji sankcji ani dyplomacji. Rosja nie wprowadziła wojsk do Donbasu, pomimo masakr cywilów, ale i nieprzeszkodziła powstańcom: granica pozostaje otwarta po stronie Rosji i Rosja nie wzięła udziału w wymaganej przez Zachód fizycznej likwidacji przywództwa republik Donieck i Ługańsk.

3. Doradcy z USA przechodzą olśnienie po tym, jak wszystkie ukraińskie siły wojskowe, wspierane przez setki zachodnich najemników rozbiły się o tysiąc powstańców ze sztandarem zwycięstwa, podniesionym na wzór swych ojców i dziadów w II wś. Tego przywódcy Majdanu nie mogą pojąć, bo oczekiwali wojny z armią Rosji lub jej spec-służbami. Amerykanie wiedzą, że w Donbasie nie znajdą żołnierza armii Rosji, a tzw. rosyjska pomoc informacyjna, humanitarna i symboliczna nie ma statusu państwa Rosja, ani nie jest systematyczna.

4. Doradcy z USA musieli więc przed wznowieniem wojny uwzględnić scenariusze nowych zagrożeń:

4.1. Częściowe fiasko operacji karnej, negocjacje i kompromis dla przyszłości Ukrainy, uwzględniający interesy Rosji i Rosjan na Płd.-wsch. Ukrainie.

4.2. Fiasko wojny w Donbasie, wycofanie sił junty poza region.

4.3. Fiasko kampanii „Majdan” także poza Donbasem, w tym obalenie junty w Kijowie. Scenariusz b. nieprzyjemny dla USA, z perspektywą wyjścia USA z działań na Ukrainie, z problemami wycofania jej uczestników i odcięciem wszystkich politycznych i prawnych powiązań.

Rozważmy każdy z ww. scenariuszy.

А. Fiasko operacji karnej, status quo na froncie donbaskim

Negocjacje z udziałem ciemnych typów ze wszystkich ston, tylko nie powstańców. Tylko jeśli Rosja wykręci ręce powstaniu i pomoże juncie. Utworzy się pseudo-federację, skazującą Ukrainę na powolną śmierć i wyniszczenie pod wodzą junty.

W 4.2 i 4.3 następstwa znacznie bardziej ekstremalne. Samo to, że Waltzman przedłużył rozejm o 3 dni wskazuje, że status karnej operacji jeszcze gorszy. Cały tydzień rozejmu niewystarczył juncie i USA, by zamknąć wszystkie luki operacji.

B. Szturm na republiki Donieck i Ługańsk za wszelką cenę

Nieprawdopodobny scenariusz. 100-krotna przewaga junty w sprzęcie conajwyżej zlikwiduje najmniej umocnione węzły oporu, pozbawi powstańców łączności i uzupełniania sił, amunicji, leków i żywności. Wg doradców USA, ma to być metodyczne i systematyczne. Pamiętajmy jednak o “wadliwym wdrożeniu” ze strony sił Ukrainy , a “bohaterstwie i cudzie” po stronie powstańców.

Przy tym szwadrony śmierci oligarchów pokażą okrutne czystki etniczne zdobytych miejscowości, nieuczestniczących nawet w oporze. Merdia junty pokażą masowe egzekucje cywili – „separatystów, terrorystów i ich wspólników”, by zastraszyć najodleglejsze zakątki Donbasu, zmuszając do masowej ucieczki do Rosji, co wywoła korek humanitarny w Doniecku i przygraniczu w Rosji. Idealnie dla Waltzmana i sponsorów w USA, jeśli powstańcy szybko nie zareagują, to junta spróbuje przejąć Donieck. Zajęcie miasta postawi powstańców w beznadziejnej walce o fizyczne przetrwanie, może i latami, bezpowrotnie tracąc perspektywę powstania Donbasu.

Jeśli uda się odeprzeć ciosy na Słowiańsk, Donieck i Ługańsk oraz lokalnie zadać poważne straty siłom junty, to armia Ukrainy może spanikować albo się masowo poddać, zmieniając sytuację na ofensywę sił unii republik Donieck i Ługańsk. Na to Amerykanie mają Plan B: zorganizowany odwrót z Donbasu, obrona regionów Chersoń, Mikołajów, Zaporoże i Charków, by nieprzenikło powstanie donbaskie. Junta zbudowała te linie obrony w ostatnich kilku tygodniach, nawet obronę w regionach Dniepropietrowsk, Odessa i wokół Kijowa.

Na zielone światło USA, rozpocznie się całkowite zniszczenie infrastruktury, przemysłu i miast republik Donieck i Ługańsk przez samoloty i artylerię wycofujących się sił junty, by wyprzeć miliony mieszkańców do Rosji, przyparzając Rosji wydatki na uchodźców i odbudowę Donbasu.

C. Przełom przez powstańców, dojście do zach. granicy Ukrainy

Tylko, jeśli Rosja skutecznie wesprze powstanie poprzez:

1. Utworzenie sztabu generalnego z rosyjskich specjalistów doświadczonych w podobmnych działaniach w Afganistanie i Czeczeni.

2. Przekaz globalnych i lokalnych danych wywiadowczych przywództwu powstania.

3. Dostawy karabinów, moździeży i miotaczy ognia (dziesiątki tys. sztuk).

4. Dostawa pojazdów opancerzonych (setki szt.).

5. Dostawa przenośnych systemów przeciwczołgowychych “Fagot”, “Metys” i “Hornet” (kilkaset szt.).

6. Dostawa przenośnych zestawów rakietowych p-lot “Strieła” i “Igła” (kilkaset szt.).

7. Dostawa samobieżnych systemów p-lot “Szyłka” i kompleksów rakietowych p-lot “Tunguska” (kilkadziesiąt szt.).

8. Dostawa samobieżnej artylerii rakietowej (kilkadziesiąt szt.).

9. Organizacja szpitali polowych.

10. Dostawy pomocy humanitarnej dla ludności.

11. Szpitale i miasteczka ewakuacyjne na terenach wyzwolonych w gestii ministerstwa Federacji Rosyjskiej ds. sytuacji nadzwyczajnych.

Rosja do tak głębokiego zaangażowania niegotowa. Ale ludzie i okoliczności ulegają zmianom, np. gdy armia powstańcza z marszu na Kijów nieoczekiwane zajmie Charków czy Zaporoże, powodując panikę w Kijowie i masową ucieczkę elity na całej Ukrainie.

Wtedy Amerykanie postarają się przedłużać odwrót sił junty i niszczyć Ukrainę artylerią i nalotami (jw. dla Donbasu). Zaś w Kijowie i w ogóle na Ukrainie nastąpią masowe likwidacje niewygodnych świadków i wspólników nielegalnych działań antypaństwowych Majdanu, także organizatorów i uczestników masakr, jak w Odessie i Mariupolu.

Najcenniejszych sługusów (Naliwajczenko, Jaceniuk, Waltzman…) Amerykanie spróbują ewakuować na Zachód. Tacy jak Kolomojski uciekną wcześniej do Izraela lub USA, jeśli te w ogóle pozwolą wobec wzajemnych stosunków z Rosją, gdy ta pójdzie na całego.

W każdym z ww. scenariuszy, jesień 2014 to bieda na całej Ukrainie, systemowe załamanie gospodarki, handel wymienny, kryzys energetyczny i masowy pomór ludności. Jeśli Rosja nie przeszkodzi w planie zniszczenia, to Ukraina bardzo szybko się podzieli na lokalne piekła z masowym zdziczeniem.

Ww. scenariusze 2 i 3 są bardziej prawdopodobne niż federalizacja. Nawet nie rozpatruję szansy sukcesu wojny karnej, bo już dziś wygląda na niemożliwą. Chyba, że Rosja pod presją Zachodu nagle postanowi wziąć bezpośredni udział w tłumieniu powstańców Striełkowa i Mozgowego. Może to wydawać się bzdurą, jeśli nie znać elit globalnych, gdzie elity Rosji mają skromne miejsce.

Faktem jest, że nasza najbliższa przyszłość wygląda b. ponuro, nawet jeśli większość wciąż w to niewierzy. Czas przywyknąć do faktu, że na niepodległej Ukrainie, ze wszystkich możliwych alternatyw realizuje się zawsze najgorszą.

††††††††††††††††††

Front Donbasu

Rosja wstrzymała sprzedaż Ukrainie broni pozostałej na Krymie

Powstańcy wycofali się ze Słowiańska i Kramatorska 200 pojazdami do Doniecka i Gorłowki

Naloty na lotnisko Donieck odbite przez powstańców

Wznowiony punkt graniczny Rosji znów bombardowany z Ukrainy

Straty junty w próbach okrążenia Lugańska: 130 żołnierzy, Ił-76, 12 wozów opancerzonych i ciężarówek, 2 haubice, 3 szt. in. broni ciężkiej

Powstańcy donieccy zniszczyli punkt graniczny nad M. Azowskim

Droga śmierci na Wsch. Ukrainie przy granicy

5 mln $ za głowę Striełkowa

Raport bojowy dowództwa powstańców 4.7.2014

Samoloty w pogotowiu dla VIPów junty

Srulo-plan RAND dla Wsch. Ukrainy: obozy internowania, egzekucje

‚Biała Księga’ niedawnych zbrodni junty

Bezpieka junty oskarża dowódcę WOP Rosji o szmugiel broni i ludzi na wojnę na Ukrainę

Powstańcy biorą następne 15 szt. czołgów i ciężkiej broni z muzeum

Rozkaz-podróbka od “Striełkowa” o demobilizacji powstańców Słowiańska

Dowódca powstańców Mozgowy: formacja ciężkiej broni junty doznała dużych strat pod Warwarowką

Kijów naliczył 120 czołgów i wozów pancernych u powstańców

Dron powstańców ługańskich atakował siły junty

Banderowszczyki junty zabijają policjantów Doniecka

Oczekując ostatecznej bitwy, powstańcy Słowiańska pożegnali się z bliskimi

Raport junty: trwa bój o Nikołajewkę, powstańcy w elektrowni Słowiańsk

Siły junty bombardują obiekty i ludzi na przejściach granicznych Rosji

Powstańcy szturmują lotnisko Donieck

2 Nony powstańców 1.7.2014

Striełkow: ludobójstwo w Donbasie, Słowiańsk wytrzyma tydzień

Nieznani partyzanci wysadzają bydynki rządowe w Odessie i Nikołajewie

Ukraińcy nie chcą jechać na front donbaski

VIDEO Metallist: Bateria moździerzy powstańców zniszczyła baterię artylerii wroga

Wybuchł skład amunicji sił junty na wzgórzach Karaczun (powstańcy żartują, że sami wojacy junty sobie wysadzili)

Elektrownia Słowiańsk zniszczona

Siły junty wchodzą na przedmieścia Lugańska

Cmentarzysko na drodze do przejścia granicznego Izwarino: snajperzy jubty rpozstrzeliwują kierowców

Rosną nastroje antywojenne na Ukrainie

Zbombardowana wieś oskarża Kijów o zaboijanie cywili

Striełkow: Siły junty wjechały do Nikołajewki: ponad 20 granatników p-panc powstańców nie działa

Posrajdańcy przybywają do regionu Kalininigrad przez Polin

Striełkow: Junta nabywa 20 samolotów i jakieś czołgi w Rumunii i na Węgrzech

Nalot na Kondraszowkę; ‘pomyłka pilota’

Rosyjskie wojska zajmuja pozycje bojowe przy granicy, 20 czołgów i Gradów przekazane powstańcom

Striełkow: znaczne straty powstańców, brak pomocy, zniszczone zaopatrzenie Słowiańska i Kramatorska w wodę

Do 36 czołgów sowieckich z pomników donbaskich może dołączyć do 3 maszyn powstańców

Powstańcy zniszczyli stację radio-lokacji obrony Ukrainy przy granicy z Rosją

Kobiety walczą po obu stronach (za srulo-interesa)

Powstańcy okrążeni w Nikołajewce, ciężki nierówny bój, ofiary cywilne

Ludobójcze naloty na Stanicę Lugańską, Starą Kondratowkę i Lisiczańsk

Lotnisko Dniepropietrowsk: rozbił się Su-25 zestrzelony przez powstańców, pilot uratowany

Mieszkańcy masowo uciekają z ciężko bombardowanego Kramatorska

:))) Hasbara Ukrainy: Su-24 postrzelony z moździerza (1-szy raz w świecie!)

Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym potępia wojnę na Ukrainie, gotowi wspólne lotnictwo i info-wojnę

Matki i żony żołnierzy pikietują w Kirowgradzie

Następny konwój powstańców wjechał do Lugańska: mobilne systemy p-lot

Sąd w Moskwie zaocznie aresztował Kolomojskiego, Awakow następny

Waltzman odpowiada za kontynuację genocydu, reporterzy Rosji celowo zabijani by ukryć prawdę

Donieck: po długiej walce, powstańcy wzięli budynek bezpieki z załogą

Kramatorsk i Sewierodonieck pod ogniem ciężkiej artylerii

Striełkow: wytrwajmy, Rosja pomoże, cisza i pół-prawdy rosujskie kontra kłamstwa kijowskiej hasbary

Junta przewozi ciężką broń w str. Słowiańska

Powstańcy mają 2 szt. ciężkiej artylerii ‚Nona’, zniszczyli 5 ciężarówek z amunicją i paliwem, 2 wozy opancerzone

Pod Lugańskiem: powstańcy panują nad niebem, zbili 14 wozów pancernych i czołgów, “nieustąpili na metr”

Powstańcy zestrzelili 3 samoloty junty, Striełkow wątpi

Próba przewrotu w Doniecku

Nikołajew, Płd. Ukraina — anty-junta idzie w konspirę

Niektóre przejścia graniczne Ukraina-Rosja zamknięta, trwają walki

Zhakowane mejle junty ws. rebelii ich sił zbrojnych

2 nowe wysadzenia torów donieckich

Powstańcy wzięli następny czołg z pomnika II wś.

Powstańcy walczą czołgiem “Józef Stalin” z II wś.

Rosja gotowa na sytuacje wyjątkowe na przejściach granicznych

Ogień powstańców zwalił wieżę TV na pozycje sił junty na wzgórzach Karaczun

Lider donbaski Bołotow: Hitleryzm najechał na ziemie prawosławne, lecz Donbas powstał walczyć o siebie i przyszłość Słowian

“Ruskie zagrożenie wojną” znów sraszy

Podczas rozmów pokojowych i rozejmu, junta przerzuciła śmiertelną artylerię Huragan w str. Słowiańska w

Wojny potrzebują bezpieczne prawosieki a nie ukraińska armia

Trupy z wojny na Ukrainie niemiecka firma spożytkowuje na bio-materiał globalnie

Powstańcy ługańscy otwarli granicę uchodźcom

Obserwator OBWE: nie separatyści tylko ruch oporu na Ukrainie

Słowiańsk po bombardowaniu

Nieznani partyzanci atakowali konwój sił junty

Republika Donieck: ścieki i woda odłączone od lotniska z 2000 oblężonych wojaków junty

Junta atakuje strategiczną blokadę drogową, bombarduje cywili, używa broń chemiczną, a powstańcy bombardują strategiczne punkty junty

Słowiańsk: cerkiew ostrzelana w niedzielne nabożeństwo

Kierowca autobusu ranny śmiertelnie wywiózł kobiety i reporterów

Junta używa chemobroni w Siemienowce i Słowiańsku

System banku Kolomojskiego zhakowany

Siły junty obstrzeliwują cele cywilne

Bezpieka Ukrainy: Rosja rekrutuje “najemników i sabotażystów”

Powstańcy gotowi do zajęcia lotniska Lugańsk

Putin, Merkel, Hollande naglą Waltzmana przedłużyć rozejm

Region Charków: nieznani partyzanci wysadzili tory kolejowe

Lider republiki Lugańsk: podczas rozejmu junta przegrupowuje i wzmacnia siłyPowstańcy zajęli wytwórnię granatów p-czołgowych w Doniecku

Insygnia powstańców poświęcone w monastyrze Słowiańska

Putin calls Russia’s reservists to 2-month training / rezerwistów Rosji na 2-mies. szkolenia

Powstańcy zajęli garnizon rakietowy p-lot — strefa bezlotna nad regionem Donieck

Płn. Kaukaz gotów przyjąć 1000 uchodźców z Ukrainy

Powstańcy atakowali konwój junty z amunicją i umocnienie k. Słowiańska

†††††††††

Nasze

APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO

Podpisz list poparcia dla postawy Profesora Bogdana Chazana

Walcowana kuźwa jewropejsata W-szawa kuźwa pipy kuźwa chazarskiej kuźwa

PB: Jak zabrakło fantazji, to porada Mecenasa666: oblężyć pipę na daczy wieczorkiem przed łikendem, nadawać łupu chucpu czy jak tam po chazarsku kuźwa do białego rana, noc w noc… Potem w robocie to samo, oblężyć ofis z pipą i nadawać. A jak nie pomoże kuźwa to zdjąć czołg sowiecki z pedestału i podłączyć pipie rurę wydechową. Albo modlić się po bożemu… A jak niepomoże, posłać baby… Albo czekać na armię Noworosji

Ukraina — przykład zawładnięcia przez syjo-sruli

Grudniewski: Donos/ kapuś/ Posła Rusieckiego

Polska wymiera – doształć się, podpisz petycję… i rozmnażaj się na przekór srulom

Media lokalne chronią przestępców a znieważają obrońców Narodu Polskiego

††††††††††††††††††††

Obce

Duma w gotowości na nadzwyczajną sesję ws. misji pokojowej w Donbasie w ciągu do 48 godz.

Pszywutcy jewrokołchozu boją się własnych sankcji bardziej niż Putin

Szkaradne sekrety masakry odesskiej wciąż przykryte, np. nie 1 a 7 poziomów podziemia, wejścia zamurowane!

MSZ Rosji: NATO stroną w wojnie na Ukrainie

Niespodziane manewry floty sewastopolskiej na M. Czarnym

Przegląd wojsk desantowych Rosji: 65 tys. żołnierza, 5500 pojazdów, 56 helikopterów i pełne zaopatrzenie przewiezione 3500 km w 270 lotach

Lukaszenko: jeśli trzeba, Białorusini zawalczą ramię w ramię z Rosjanami

Ukraina — przykład zawładnięcia przez syjo-sruli

Żydzi, Rosja, Ukraina… bolszewia, Hołodomor, słuszny “antysemityzm”

†††††††††††††††††††

Zdrowie

Po 88% powierzchni oceanów pływają śmiecie

Sukralosa vs. aspartam: c0 gorsze?

Państwo policyjne USrael: Zakaźnie chorzy nielegalni imigranci jadą do wielkich miast, policja medyczna niepozwala lekarzom  i pielęgniarkom o tym mówić

Żydo wojna z gojami USraela: leki z recept powodują więcej wypadków drogowych niż alkohol

Sorry, the comment form is closed at this time.