Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Starec ze Sw. Góry Atos: Ukraina rozpadnie się, Rosja się odrodzi, Majdan pójdzie w diabły

Posted by grypa666 w dniu 01/05/2014

kir zalobny

Large Coffee Animation Spis treści

„Reklamy”
Alerty i Alarmy
Piszecie…
Nasze
Srulo-media radują się z kanonizacji, więc ja nie…
Obce
Zdrowie
Meczu Rosja – Chazaria c.d.
Starec ze Sw. Góry Atos: Ukraina rozpadnie się, Rosja się odrodzi, Majdan pójdzie w diabły

†††

Srulo-oligarchia Ukrainy

Leonid Sawin: Nacjonalizm donbaski

Żydłacki biznis uboju gojów na organy

Dugin: “Ścisły sojusz syjonistycznego bankiera Kołomojskiego z przywódcą ukraińskich neonazistów Jaroszem jest symbolem końca Trzeciej Drogi”

Bądźmy sobą

Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los

W trakcie obchodów Dnia Zwycięstwa, wyznaczony przez kijowską juntę gubernator Chersonia wychwalał Hitlera;  jedna z odważnych kobiet z dzieckiem na ręku , odebrała mu mikrofon:

POPIOŁY ODESKICH MĘCZENNIKÓW WYPEŁNIAJĄ NASZE SERCA

Debata łódzkich ”jedynek” do PE, czyli euro cenzura über alles

Prawy Sektor powiesił antyfaszystę

Niezbite powiązanie scypionek na polio z rakiem u dzieci

9 maja: Demonstracja pod Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie

Banderowscy politycy z Ukrainy na konferencji w centrum Warszawy, 11-go maja

PB: Okazja, by im powiedzieć w twarz…

Petycja do ONZ ws. uznania “Prawego sektora” za organizację terrorystyczną

SSukinSSyn SSikorSSky dumny ze swych rjezunów?????????????

172
Najstraszniejszy obrazek. Najprawdopodobniej ciężarna pracownica budynku. Są takie, które sprzątają gabinety, podlewają kwiaty w dni, kiedy przedsiębiorstwa nie pracują. Ją zadusili kablem. Ona próbowała się bronić – na podłodze strącony kwiatek (roślina)…

W linku znajduje się fotografia odciętej męskiej głowy.Pochodzi ona stąd. Tam też jest sławetne zdjęcie ze zwłokami w slipach i obciętą głową, wiszącymi na huśtawce. Pojawiało się ono w notkach,związanych z Majdanem. Proszę popatrzeć,kiedy zostały te zdjęcia zrobione. Autentyczności pozostałych zdjęć nie można kwestionować, ale ktoś przedobrzył w epatowaniu okrucieństwem.

 

†††

SUPER-ALARM klonowy: Żywność z KLONOWANYCH zwierząt!

……………………….

Maria Bejda i Teresa Wojda (10.5.2014): uprzejmie i z radością informujemy, że poszkodowany w wypadku motocyklowym żyje. Z informacji telefonicznej zasięgniętej w Urzędzie gminy Zduny wynika, że kierowca motocykla miał pękniętych kilka żeber. Pan Tomasz jest już w pełni sił i zdrowia. Jako radny uczestniczył w obradach Sesji Rady Gminy Zduny 6 maja 2014 r. […] Poniżej tekst wiadomości pozostawionej pod petycją a skierowanej tylko do autora petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE. Petycja2014-05-07 07:56
Szanowni Państwo,
Wasza inicjatywa przeciwko metodzie pobierania organów jest zupełnie bezsensowna i szkodliwa. Z każdego punktu widzenia, a mam w tym zagadnieniu doskonałą orientację. Uważam ponadto, że taka inicjatywa może mieć ukryty cel w postaci osłabienia doskonałego mechanizmu i organizacji Poltransplant. Proszę lepiej zainteresować się działalnością DKMS, prywatnej niemieckiej firmy będącej konkurencją polskiego Poltransplantu. Działalność tej „fundacji” jest szkodliwa dla Polski, obywateli i powoduje około 10x wyższe koszty dla NFZ-u niż korzystanie z Poltransplantu.
Jeśli Wasza petycja nie jest niemiecką prowokacją, to proszę o zasięgnięcie głębszej opinii w tej sprawie i zaprzestanie szkodliwej działalności. To, że rejestr działa jako rejestr sprzeciwów – umożliwia każdemu, kto nie życzy sobie wykorzystania własnych organów po śmierci na działanie zgodne z własnym przekonaniem. Inaczej się tego urządzić nie da.
Pozdrawiam – Olgierd oxalite@gmail.com

PB: Jestescie Bohaterki! Do odznaczenia, ale nie wonTuSSkiego ani komorowego. Jesli macie grafika, poproscie zeby zrobil medal Grypy666, bede go „nadawal” Polakom jak Wy.  Jesli to jest radny, to nalezy mu sie specjalna ochrona. Czy wszczyna sprawe ws. domniemanego porwania na organy?
Co do komentu, jaki otrzymalyscie nt. Petycji (nazwa jest mylaca) to nie ma on sensu. W dodatku do Waszej kontry, rejestr powinien dzialac odwrotnie: rejestruja sie ci, co pragna darowac swe organy. Wtedy oni beda wystawieni na ryzyko porwan itd. oraz rzeznictwa na swych cialach i proceder sie sam zawali. Caly organ-biznis najprawdopodobniej prowadzi Koszer Nostra, wiec mala strata = zabraknie czesci zamiennych dla spróchniałych SSkurwieli jak KiSSinger, BrzezinSSky, a za kilka lat SSikorSSky z Appelbaumową, wonTuSSku…

SUPER-ALARM makabryczny: Żywe, zdrowe ofiary wypadków w Polin idą na handel organami!

…a tak w USraelu: Żydłacki biznis uboju gojów na organy

Szokujący urywek ze skargi działaczek Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi

[…] W niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014r. kierowca motocykla zasłabł na drodze z Niedźwiady do Świeryża, k.Łowicza i znalazł się na polu porośniętym pszenicą. Łagodny zjazd na pobocze, które nie było rowem, (jak podaje Nowy Łowiczanin) i zatrzymanie motocykla na miedzy, granicy sąsiadujących ze sobą pól, zamortyzowało siłę uderzenia. Z chwilą dotarcia do miejsca zdarzenia  M.Bejda zobaczyła dwie osoby leżące na polu w pobliżu motocykla. Podbiegła do nieprzytomnego kierowcy motocykla, który miał na głowie i szyi kominiarkę. Kaski ochronne motocyklistów były już zdjęte przez osoby, które wcześniej przybyły na miejsce zdarzenia i zajęły się poszkodowanymi w wypadku. Ostrożnie zdjęła kominiarkę Z pomocą obecnej tam młodej kobiety ostrożnie zdjęła kominiarkę i przyłożyła swoje  ręce na głowę motocyklisty. Po  około minucie poszkodowany odzyskał przytomność i  zapytał czy z pasażerką jest wszystko w porządku. Na to obecni świadkowie potwierdzili, że jest z nią dobrze, jest przytomna. M.Bejda nieustannie  trzymała ręce na głowie poszkodowanego i podtrzymywała  jego głowę nawet podczas przenoszenia go na nosze przez dwóch ratowników i lekarza.
Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie karetki pogotowia ratunkowego, policja, straż pożarna. Jedna karetka pogotowia zabrała pasażerkę motocykla do szpitala w Łowiczu a na miejscu pozostała karetka w której znajdował się kierowca motocykla.
M.Bejda opuściła miejsce zdarzenia z przekonaniem, że akcja ratunkowa została zakończona i poszkodowany również trafi do szpitala w Łowiczu. Przedłużający się postój karetki pogotowia z poszkodowanym zaniepokoił nie tylko M.Bejda ale również wielu mieszkańców Świeryża, którzy gromadnie obserwowali bezczynność służb ratowniczych.
Podeszła do kierowcy karetki pogotowia, który poinformował ją że oczekiwany jest przylot helikoptera ratunkowego z Łodzi. M.Bejda wyraziła obawę o dalszy los poszkodowanego: skoro  poszkodowany jest przytomny, oddycha prawidłowo to nie pozwoli aby został dawcą organów , bo powszechnie znana jest w Niemczech afera  z handlem organami ludzkimi z Polski a zwłaszcza od motocyklistów.  Takie zastrzeżenie i prośbę o dopilnowanie aby nic złego nie stało się z uratowanym przez nią mężczyzną M.Bejda skierowała również do policjantów siedzących w samochodzie, stojącym tuż za karetką.
Niebawem nadleciał helikopter. Widoczna była nerwowość wszystkich służb, których bezczynność śledzili zgromadzeni mieszkańcy jak też M. Bejda i T. Wojda, które głośno skandowały: “Nie damy  Polaka na narządy, “Dość uśmiercania Polaków na narządy!“ M.Bejda dodatkowo posługiwała się apatatem fotograficznym, zastrzegając że o tej akcji dowie się cały świat ! Mieszkańcy nie kryli swego oburzenia na przewlekłość akcji a nawet potwierdzali, że w Polsce powszechnie znany jest proceder, trwający już od ponad 20 lat przeznaczania  ofiar wypadków a zwłaszcza z udziałem motocyklistów na organy do transplantacji.
W karetce pogotowia trwały jakieś przedłużające się negocjacje z pacjentem, który zapewne  nie zgadzał się na transport helikopterem, bo słyszał rozmowę M.Bejda z kierowcą karetki jak też okrzyki obu przedstawicielek Obywatelskiego Ruchu Oporu.
Policjanci próbowali usprawiedliwiać przestój oczekiwaniem na przyjazd rodziny z pobliskich Zdun. Gdy T.Wojda zapytała jednego z policjantów, czy już przyjechała rodzina, usłyszała goźbę ukrania mandatem a inny policjant nakazał odsunięcie się i sięgnął ręką po broń a także straszył wysłaniem do Sochaczewa (szpital psychiatryczny). W tym momencie T.Wojda oznajmiła zgromodzonym,  że za troskę o poszkodowanego policjant zastosował bezprawną groźbę karalną.
Poszkodowany nie miał podłączonej żadnej aparatury, żadnej kroplówki, był przytomny, oddychał normalnie, więc po co przyleciał helikopter? Dla Basi z Kutna nie było helikoptera, bo nie było zapotrzebowania na organy do przeszczepu a tutaj widać wszystko pasowało ale za dużo było świadków i widzów.

………………………

PB: Na zdjęciach załączonych przez Działaczki, członkowie lokalnych służb ratowniczych… Niemożliwe, że wszyscy oni są świadomie zaangażowani w kryminalny proceder uboju Polaków na organy. Sugeruję miejscowym porozmawiać z tymi ludźmi = tylko wspólnie możemy się przeciwstawić cywilizacji śmierci.

IMG_4737 IMG_4734

………………..

SUPER-ALARM satanistyczny: Masakra w Odessie rytuałem lubawiczerów? – 120 zabitych, a nie 40!

POPIOŁY ODESKICH MĘCZENNIKÓW WYPEŁNIAJĄ NASZE SERCA

Petycja do ONZ ws. uznania “Prawego sektora” za organizację terrorystyczną

Pełne tłumaczenie o masakrze w Odessie

Pachołki żydojunty kijowskiej protestują przeciw wypuszczeniu ocalałych z masakry w Odessie!

PB: Zapewne chodzi o to, że są to świadkowie zbrodni. Z tegoż powodu, rjezuny SSikorSSky’ego dobijały skaczących z okien dla ratowania życia przed rzezią wewnątrz budynku zw. zawpodowych w Odessie.

Za skandaliczny błąd wypuszczenia dziesiątek aresztowanych przez siły junty po masakrze w Odessie (i przetrzymywanych bez pomocy medycznej), minister żydobezpieki żydojunty, Arsen Awakow zastępuje policję Odessy nowoutworzoną jednostką sił specjalnych, składającą się z cywilnych aktywistów , którzy chcieli pomóc temu miastu nad M. Czarnym  w tych trudnych czasach.

Po to ustawka w Polin o udziale sił obcych w sytuacjach nadzwyczajnych = jak się SSikorSSky i wonTiSSku wk…ą na „kiboli” i „nacjonalistów/faszystów”, to zawołają swoich podopiecznych wyszkolonych w Polin rjezunów banderowskich itp. swjołocz żydobanlsterii z dowolnego kraju ‚wolnego świata’.

Durne polactfo – wy obawialiście się, że uny zawołają ruskich!

Jak żydościerwomedia tuszują masakrę w Odessie

Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

PB: Sikorsky, Tusk… do dymisji!

Jak zabijali mieszkańców Odessy

………………

ALARM w-szawski: Banderowscy politycy z Ukrainy na konferencji w centrum W-szawy, 11-go maja

PB: Okazja, by im powiedzieć w twarz…

……………………..

ALERT bandycki: Łukaszenka mizdrzy się do jewropejsatych banderowców

……………………

ALERT przedwybiurczy: Do Polaków ws. wybiuruf

……………………….

ALERT: TTIP gorsze niż ACTA

†††††††††††††††††††††

Piszecie…

Zbigniew Juźków: Wprawdzie wydarzenie to miało miejsce w lutym br., ale warto o nim przypomnieć. Swego czasu na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego pracował w pocie czoła Bronisław Geremek.  Jak podaje wikipedia, zajmował się on m.in. takimi tematami: Rozprawa doktorska z 1960 dotyczyła rynku pracy w średniowiecznym rzemiośle paryskim oraz problematyki prostytucji w tym mieście, natomiast praca habilitacyjna z 1972 grup marginesu społecznego w średniowiecznym Paryżu (Ludzie marginesu w średniowiecznym Paryżu. XIV-XV wiek, wydane w 1972 i ponownie w 2003). W kolejnych latach wielokrotnie powracał do tematu Paryża i ludzi marginesu (Życie codzienne w Paryżu Franciszka Villona z 1972, Świat „opery żebraczej”. Obraz włóczęgów i nędzarzy w literaturach europejskich XV-XVII wieku z 1989, Litość i szubienica. Dzieje nędzy i miłosierdzia z 1989).
Tymczasem w lutym br. na U. Warszawskim miało miejsce następujące wydarzenie:
Czego uczy Uniwersytet Warszawski?! „Dzień porno” na UW.  Czyż nie jest to kontynuacja i twórcze rozwijanie wszelkich „dzieł”dokonanych przez „zasłużonego profesora”?  Pozdrawiam serdecznie, życząc owocnej lektury.

††††††††††††††††††

Nasze

Żydłacki biznis uboju gojów na organy

Dugin: “Ścisły sojusz syjonistycznego bankiera Kołomojskiego z przywódcą ukraińskich neonazistów Jaroszem jest symbolem końca Trzeciej Drogi”

Bądźmy sobą

Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los

Debata łódzkich”jedynek”do PE, czyli euro cenzura über alles

POPIOŁY ODESKICH MĘCZENNIKÓW WYPEŁNIAJĄ NASZE SERCA

9 maja – Dzień Zwycięstwa

Przemex |

Dziwię się tylko Polakom plującym na Armię Czerwoną, przecież gdyby nie zwycięstwa wojsk radzieckich pod Stalingradem i na łuku Kurskim w wyniku których Armia Czerwona zdobyła przewagę i przejęła ostatecznie inicjatywę strategiczną i rozpoczęła marsz na Berlin to dawno by nas nie było, jakby nie było w planach ZSRR Polska istniała, zwasalizowana co prawda ale istniała, natomiast w planach Rzeszy Polski i Polaków nie było, a co najwyżej mieli być przesiedleni za Ural, ograniczeni liczebnie i wykorzystywani jako siła robocza. Dzień zwycięstwa tak naprawdę przypomina ogromny udział Słowian w zwycięstwie nad faszyzmem, który to udział chcą wymazać państwa zachodnie i ich mocodawcy z Wall Street i Londynu, bo tutaj nie tylko chodzi o Rosjan ale także i inne narody Słowiańskie, również Polaków, bowiem zachodni histerycy od dłuższego czasu próbują przepisywać historię twierdząc że jesteśmy współwinni wybuchu II wojny światowej oraz „eksterminacji” żydów zapominając o milionach Słowian którzy zginęli z rąk nazistów niemieckich oraz ich sojuszników. Ci sami histerycy często próbują robić z Wehrmachtowców i esesmanów bohaterów i zbawców świata walczących z żydo-bolszewickim zagrożeniem wybielając ich, zapominając o zbrodniach które popełnili. Ci sami histerycy zapominają albo celowo nie mówią o Polakach walczących na zachodnim froncie na przykład w Bitwie o Anglię. Takich to mamy „sojuszników”, mają nas w dupie, mieli nas w dupie i będą mieli nas w dupie i dodatkowo od dawna planują nas podbić i się nas pozbyć przejmując zasobne w bogactwa naturalne tereny które zamieszkujemy, w tym celu między innymi sponsorowali Hitlera i sprowokowali go do wojny jednocześnie kierunkując jego agresję na wschód, ale kiedy okazało się że Hitler niezbyt był posłuszny więc taktycznie weszli w sojusz z ZSRR jednocześnie przez cały okres wojny kombinując jak mu zaszkodzić, próbując na przykład zawrzeć pokój z Niemcami przy jednoczesnym pozbyciu się Hitlera i w celu skierowania wojsk niemieckich przeciw ZSRR, co wyniszczyło by ziemie słowiańskie długą wojną pozycyjną.

9 maja: Demonstracja pod Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie

Banderowscy politycy z Ukrainy na konferencji w centrum Warszawy, 11-go maja

Petycja do ONZ ws. uznania “Prawego sektora” za organizację terrorystyczną

Żywność z KLONOWANYCH zwierząt dla Polaków!

Łukaszenka mizdrzy się do jewropejsatych banderowców

Do Polaków ws. wybiuruf

Kryzys na Ukrainie przyspiesza przebudowę świata

Prokurator RP potwierdza śledztwo ws. szkolenia agentów Prawego Sektora w Polsce

TTIP gorsze niż ACTA

Pachołki żydojunty kijowskiej protestują przeciw wypuszczeniu ocalałych z masakry w Odessie!

PB: Za skandaliczny błąd wypuszczenia dziesiątek aresztowanych przez siły junty po masakrze w Odessie (i przetrzymywanych bez pomocy medycznej), minister żydobezpieki żydojunty, Arsen Awakow zastępuje policję Odessy nowoutworzoną jednostką sił specjalnych, składającą się z cywilnych aktywistów , którzy chcieli pomóc temu miastu nad M. Czarnym  w tych trudnych czasach.

Po to ustawka w Polin o udziale sił obcych w sytuacjach nadzwyczajnych = jak się SSikorSSky i wonTiSSku wk…ą na „kiboli” i „nacjonalistów/faszystów”, to zawołają swoich podopiecznych wyszkolonych w Polin rjezunów banderowskich itp. swjołocz żydobanlsterii z dowolnego kraju ‚wolnego świata’.

Durne polactfo – wy obawialiście się, że uny zawołają ruskich!

Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

PB: Sikorsky, Tusk… do dymisji!

Czeski sąd ostatecznie odmawia srulom restytucji

Nowości Słowian 46. Kto wyhodował Majdan

Z Ukrainy: “Bij srula, nie Żyda”

PB: Czy autor nie przesadził nt. absolutnej władzy lubawiczerów? Owszem, dużo zła reżyserują i wykonują, ale bez żydo-banksterii i syjonistów (w tym chrześcijańskich) niewiele zdziałaliby.

Rola lubawiczerów wg moich studiów sprowadza się do przywództwa ideologicznego opartego na doktrynie o Mosziachu (antychryście) i wyższości żydłactwa nad ludzkością: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Różnicę między żydłactwem a Żydami rysuje piosenka rosyjska Bij srula, chroń Żyda pod artykułem.

Pro-żydozachodni żont Juszczenki wzmocnił kult banderowców

Bitwa o Słowiańsk – walka o słowiańskość południowo-wschodniej Ukrainy

ZNAK KRZYŻA ZABIJA ZARAZKI I ZMIENIA WŁAŚCIWOŚCI WODY I POTRAW

Grypa666 do pszywudcy opozycji w Ottawie ws. wysłania CF-18

Grypa666 do płemieła Canady ws. wysłania CF-18 na pokrzepienie serc polactfa

Marsz ku czci SS-Galizien we Lwowie

Problemy nuklearne USraela

Agenda 21. Ameryka się budzi a my?

Banksterzy – grabieżcy ludzkości…

††††††††††††††††††††††

Srulo-media radują się z kanonizacji, więc ja nie…

wolf1

Anty-Defamacyjna Liga ADL celebruje kanonizacje Jana XXIII i Jana Pawła II

Najnowsi święci i przyszłość stosunków katolicko-żydowskich

Papież kanonizuje poprzedników

Ośrodek holokozdu Holo-oszusta Wiesenthala chwali kanonizacje

Jak krypto-srul Brzezinsky „wybrał” Papieża [na marionetkę masowej manipulacji]

Brzezinsky wspomina Papieża [2005]

†††††††††††††††††††††††

Obce

Srulo-oligarchia Ukrainy

Leonid Sawin: Nacjonalizm donbaski

Żydłacki biznis uboju gojów na organy

Petycja do ONZ ws. uznania “Prawego sektora” za organizację terrorystyczną

Rosja ćwiczy obronę przed atakiem atomowym

Łukaszenka mizdrzy się do jewropejsatych banderowców

Kryzys na Ukrainie przyspiesza przebudowę świata

TTIP gorsze niż ACTA

Rosja barykaduje się przed żydozachodem

Czeski sąd ostatecznie odmawia srulom restytucji

Z Ukrainy: “Bij srula, nie Żyda”

PB: Czy autor nie przesadził nt. absolutnej władzy lubawiczerów? Owszem, dużo zła reżyserują i wykonują, ale bez żydo-banksterii i syjonistów (w tym chrześcijańskich) niewiele zdziałaliby.

Rola lubawiczerów wg moich studiów sprowadza się do przywództwa ideologicznego opartego na doktrynie o Mosziachu (antychryście) i wyższości żydłactwa nad ludzkością: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Różnicę między żydłactwem a Żydami rysuje piosenka rosyjska Bij srula, chroń Żyda pod artykułem.

Zielone światło dla S-400 dla Chin

Grypa666 do pszywudcy opozycji w knessejmie ottawskim ws. wysłania CF-18

Grypa666 do płemieła Canady ws. wysłania CF-18 na pokrzepienie serc polactfa

Rosja zaprzecza jakoby Syria używała broni chemicznej

Putin: Internet ‘projektem CIA’

Odkryto narkoszlak Paragwaj – Izrael

Marsz ku czci SS-Galizien we Lwowie

Agenda 21. Ameryka się budzi a my?

††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Żydłacki biznis uboju gojów na organy

Niezbite powiązanie scypionek na polio z rakiem u dzieci

Żywność z KLONOWANYCH zwierząt dla Polaków!

Oficjalny raport Chin: 20% upraw, w tym „ekologiczne”, zanieczyszczone metalami toksycznymi

ZNAK KRZYŻA ZABIJA ZARAZKI I ZMIENIA WŁAŚCIWOŚCI WODY I POTRAW

Medyczne czypy przed 2017 r. — czy obowiązkowe?

Problemy nuklearne USraela

Skutek antybiotyków na ochronę zdrowia ‚dewastujący+ 5 naturalnych antybiotyków

Fuku wymknęło się spod kontroli — przyznaje kierownik siłowni

B. burmistrz: radiacja z Fuku zabija nasze dzieci, a żont ukrywa prawdę

Poziom radiacji w tuńczyku z wód stanu Oregon potroił się po Fuku

†††††††††††††††††††††††
Meczu Rosja – Chazaria c.d.

Srulo-oligarchia Ukrainy

Leonid Sawin: Nacjonalizm donbaski

Dugin: “Ścisły sojusz syjonistycznego bankiera Kołomojskiego z przywódcą ukraińskich neonazistów Jaroszem jest symbolem końca Trzeciej Drogi”

Referendum wolnościowe na południowo-wschodniej Ukrainie – Noworosji – Bracia Słowianie – sercem jestem z wami – i boję się o Wasz los

kir zalobny

POPIOŁY ODESKICH MĘCZENNIKÓW WYPEŁNIAJĄ NASZE SERCA

Petycja do ONZ ws. uznania “Prawego sektora” za organizację terrorystyczną

Napięcia na Ukrainie trwają

Rosja ćwiczy obronę przed atakiem atomowym

Napad na Sławiańsk: Faszyści strzelali do naszych domów – mówią mieszkańcy (WIDEO)

Rozmieszczenie i ruchy nacjonalistów, sił zbrojnych i najemników Ukrainy

Poważne straty sił specjalnych junty kijowskiej pod Siemienowką

Nie będzie przesunięcia referendum: Regiony Donieck i Lugansk przeprowadzą je 11-go maja

Po 10 latach prezydentury, wysokie notowania Putina dzięki sprawie ukraińskiej

Łukaszenka mizdrzy się do jewropejsatych banderowców

Kryzys na Ukrainie przyspiesza przebudowę świata

Prokurator RP potwierdza śledztwo ws. szkolenia agentów Prawego Sektora w Polsce

kir zalobny

Thierry Meyssan: Zbrodnia w Odessie

Lawrow: Nowe rozmowy ws. Ukrainy bez sensu jeśli niepartycypuje opozycja

Żydojunta zaciska pętlę na miastach pro-federacyjnych

Pepe Escobar: Moskwa niewejdzie na Ukrainę w reakcji na infantylną dyplomację Waszyngtonu

Wybory i referendum trzeba odłożyć

kir zalobny

Moskwa szuka prawdy o tragedii w Odessie

kir zalobny

Pełne tłumaczenie o masakrze w Odessie

kir zalobny

W Sławońsku snajper zabił kobietę na jej balkonie

Rosja odpiera żydozachód

kir zalobny

Żydłactwo na Ukrainie wściekłe wskutek wypuszczenia tych, co przeżyli masakrę

PB: Zapewne chodzi o to, że są to świadkowie zbrodni. Z tegoż powodu, rjezuny SSikorSSky’ego dobijały skaczących z okien dla ratowania życia przed rzezią wewnątrz budynku zw. zawpodowych w Odessie.

Za skandaliczny błąd wypuszczenia dziesiątek aresztowanych przez siły junty po masakrze w Odessie (i przetrzymywanych bez pomocy medycznej), minister żydobezpieki żydojunty, Arsen Awakow zastępuje policję Odessy nowoutworzoną jednostką sił specjalnych, składającą się z cywilnych aktywistów , którzy chcieli pomóc temu miastu nad M. Czarnym  w tych trudnych czasach.

kir zalobny

‘Biała Księga’ junty kijowskiej

kir zalobny

Publiczni aktywiści zaskarżą  juntę kijowską w sądzie UE

Wybielanie Ukrainy

Czy da się uratować Ukrainę?

kir zalobny

Po masakrze w Odessie

Żydojunta kijowska nagli ONZ do wspólnej „operacji anty-terrorystycznej” na Wsch. Ukrainie

Dziesiątki agentów FBI i CIA pomagają juncie „utrzymać bezpieczeństwo”

Rosja barykaduje się przed żydozachodem

kir zalobny

Oskarżam o masową zbrodnię przeciwko ludności cywilnej w Odessie…

PB: Sikorsky, Tusk… do dymisji!

Junta kijowska atakuje dalsze miasta + Kramatorsk wypędza wojsko + ‘Czemu Kijów nas tak nienawidzi?’

USAID ogłasza nowe subsydia dla srulomediów „ukraińskich”

Tony Cartalucci: Ukraiński kryzys zawsze kręcił się wokół panowania nad Rosją

kir zalobny

Masakra w Odessie: Jak dzicz żywcem spaliła antyjuntowych aktywistów

kir zalobny

Moskwa: Kijów i zachodni sponsorzy bezpośrednio odpowiedzialni za przelew krwi na Wsch. Ukrainie

Wspólne ćwiczenia marynarek wojennych Chin i Rosji na Wsch. M. Chińskim 

Nowości Słowian 46. Kto wyhodował Majdan

Z Ukrainy: “Bij srula, nie Żyda”

PB: Czy autor nie przesadził nt. absolutnej władzy lubawiczerów? Owszem, dużo zła reżyserują i wykonują, ale bez żydo-banksterii i syjonistów (w tym chrześcijańskich) niewiele zdziałaliby.

Rola lubawiczerów wg moich studiów sprowadza się do przywództwa ideologicznego opartego na doktrynie o Mosziachu (antychryście) i wyższości żydłactwa nad ludzkością: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Różnicę między żydłactwem a Żydami rysuje piosenka rosyjska Bij srula, chroń Żyda pod artykułem.

kir zalobny

Bojówkarze „Prawego sektora” rozstrzelali „żywy łańcuch” pod Słowiańskiem

Pro-żydozachodni żont Juszczenki wzmocnił kult banderowców

Wojska żydo-junty szturmują Kramatorsk

Żydozachód ma opory wskazać palcem na nacjonalistycznych radykałów żydojunty

Zielone światło dla S-400 dla Chin

Bitwa o Słowiańsk – walka o słowiańskość południowo-wschodniej Ukrainy

Żydo-junta kijowska wysyła bojowe śmigłowce i wozy opancerzone na Sławiańsk, a jewrounia jest …’zaniepokojona’

Wsch. Ukraińcy blokują wojska junty k. Sławiańska (wideo)

38 osób nieżyje w Odessie po podpaleniu bydynku przez ekstremę żydo-junty kijowskiej

Kerry ostrzega przed „zażartą konfrontacją” z Rosją

Putin: Waszyngton od początku stoi za wydarzeniami na Ukrainie

Ostrzeżenie Putina o odwecie za sankcje niesie ryzyko

Pepe Escobar: „Strategia” Obamy przeciw ‚kundlowi’ Rosja

Na płd. wschodzie Ukrainy rozpocznie się szturm

Jak dept stanu USraela blamuje się hasbarą

Marsz ku czci SS-Galizien we Lwowie

Pro-rosyjski burmistrz Żyd postrzelony

Niemieccy obserwatorzy wojskowi na Ukrainie

Czemu neokony chcą destabilizacji Rosji

Walki w Doniecku + Junta wzmacnia wojska k. Slowenska + Anty-rządowcy zajmują stację TV + Siły junty atakują posterunek pro-Rosjan + Dziennikarze zagrożeni + Szpiedzy żydoNATO?

‘Rosja nie ma obowiązku finansować integracji Ukrainy z UE’

3 ukraińskich agentów z elitarnych suszp Alfa schwytanych w regionie Donieck

Samoloty bojowe Rosji nie weszły w przestrzń powietrzną Ukrainy

Wojsko USraela przywbywa na Litwę na pokrzepienie serc

Zatrzymani funkcjonariusze OBWE ‚szpiegami NATO’

Co ukrywa żont wonTuSSka o szkoleniu bandytów ukraińskich

300 intelektualistów Niemiec popiera Putina

Bojówki Rosjan na Ukrainie bzdurą

Pro-rosyjscy separatyści potwierdzają uprowadenie dziennikarza USraelsko-izraelskiego

††††††††††††††††††††††††

Starec ze Sw. Góry Atos: Ukraina rozpadnie się, Rosja się odrodzi, Majdan pójdzie w diabły

Ze strony Moskwa – Trzeci Rzym (Православный информационно-аналитический портал “Москва – Третий Рим”).

30.4.2014  17:30, tłumaczył Andrzej Leszczyński

Prawosławny kapłan o odrodzeniu Rosji, losie Ukrainy i o Majdanie. List do redakcji

O ODRODZENIU ROSJI

– Na stronie Trzeci Rzym, opublikowano informację, że na początku tego roku, Aleksiej Dobyczin (ros. Алексей Добычин)rozmawiał ze starcem z Góry Athos o. Rafaelem ( Bieriestowym) na temat bieżących wydarzeń w Rosji i że o. Rafael powiedział, że Pan Bóg zdjął z Rosji pokutę i teraz rozpocznie się jej odrodzenie.

– To prawda.

– To prawda?!

 

– Tak, to prawda. Rosja będzie kwitnąć i iść pod opieką Najświętszej Władczyni naszej Bogurodzicy i Zawsze Dziewicy Maryi. Tak!

– Co za radość!

– Matka Boża już pobłogosławiła Rosję oraz Sam Pan. Prawda, prawda.

O LOSIE UKRAINY

– Ojczulku (ros. Batiuszka – Батюшка), a jaki będzie los Ukrainy w związku z tymi wydarzeniami?

– No cóż, na razie ciężko. Ukrainę czeka rozlew krwi. Chociaż to ludzkie sprawy, że Janukowycza usunięto, ale one również pochodziły od Boga, ponieważ posłowie, to żywi ludzie, którzy głosowali na Prezydenta. Należało go usunąć w inny sposób, rozumnie, jak zapisane jest w Konstytucji. A przez to – bardzo ciężko zgrzeszyli z Prezydentem. Nawet ciężko zgrzeszyli. Nie ma słów. I będzie kara także na Ukrainę. Ci, którzy przyjdą, nowe władze, jeszcze gorzej będzie, ponieważ przyjdą oni w swoich grzechach, za które nie odpokutowali. A te grzechy będą się odbijały na ich kierownictwie. I żadnej poprawy nie będzie, dopóki ludzie nie obalą i tę drugą, bezprawną władzę. A później już przyjdzie człowiek od Boga, który będzie od Boga. On już jest, został pobłogosławiony przez Boga, i wtedy Ukraina zacznie kwitnąć.

– A Ukraina przetrwa jako kraj integralny?

 

– Nie, ona się rozdrobni z powodu grzechów tej drugiej nielegalnej władzy.

– To jest, część pójdzie do Rosji, a część do krajów europejskich (tam, gdzie są Węgry, Rumunia, Polska)?

– Tak, tak, tak. Będzie jeszcze się rozdrabniać. Dużo krwi zostanie przelanej.

– Czy zostanie Centrum?

– Centrum, bardzo małe. Sama Ukraina będzie małą według powierzchni.

– Jak kraje bałtyckie?

– Tak, tak, tak.

 

O MAJDANIE

– Kiedy był Majdan, przecież byliście tam, modliliście się w styczniu?

– Tak, byłem, przejeżdżałem, błogosławiłem Majdan na pokój, na miłość, na zrozumienie, na pokojowe uspokojenie.

– Naprawdę byliście na samym Majdanie, Ojczulku, na Krieszczatiku?

– Nawet wewnątrz samego Majdanu. Ale w nocy to było, panowała cisza, tylko ognisko się paliło. I włócznią świętą, przejeżdżając, błogosławiłem, i ręką błogosławiłem, i modliłem się. Aż do środka mnie zawieźli, dookoła obwieźli i wyjechaliśmy. To błogosławieństwo było silne.

– Ojczulku, mieliśmy wrażenie, że tam, na Majdanie, jest jakaś gardziel, która prowadzi prosto do piekła. Czy to prawdziwe odczucie?

– Tak, prawdziwe, prawdziwe.

– Ona się jeszcze nie zamknęła?

– Jeszcze nie.

 

– I jeszcze o tym, że na Majdanie masowo palono opony. Zapach płonących opon był odczuwalny 25 km od Kijowa. A co czuli ludzie, którzy mieszkają w Kijowie? Czy to może być taki satanistyczny rytuał?

– To – diabelstwo, rytuał satanistyczny, demoniczny.

– Demony, czy one również z tym zapachem się rozprzestrzeniają?

 

– Tak, rozprzestrzeniają się, tak, tak. Rażą ludzi razem z dymem, razem z zapachem. Tak, tak, tak.

– Ale potem wychodzą one podczas modlitw?

– Oczywiście.

– Oznacza to, że czasowo …

 

– Diabelstwo w świętym miejscu nie może siedzieć. Tak, że człowiek, chociaż grzeszny i nie święty, ale on jest święty – modlitwami, Komunią św., spowiedzią i dobrymi uczynkami, i jałmużnami. Dlatego długo one nie znajdują się w czystym człowieku.

Bardzo dużo przywozili i przekupywali ludzi i różna magia: i hinduska i z różnych krajów była, aby ogłupiać naród, aby z ludzi robić zombi (prać mózgi). Tam czarami i posypywano i polewano i kierowano te diabelskie słowa na każdą osobę, która była na Majdanie. I młodzież stawała się głupia.

– I narkotyki tam jeszcze …

– I narkotyki tam były jawne. Narkotykami pojono, karmiono.

– Dodawano do herbaty …

– Tak, do herbaty, tak, tak, tak.

– Ojczulku, pewna mniszka z klasztoru o najsurowszej regule opowiadała nam, że miała taki sen, że czarni lub szarzy ludzie chodzą, a wokół Majdanu – są trzy pierścienie światła. Jeden – to Aniołowie Niebiescy, drugi – to Wielebni Ojcowie z Kijowsko – Pieczerskiej Ławry i trzeci – to ludzie, którzy modlą się o pokój na Ukrainie. Od góry Majdan był pokryty białą kopułą, nad którą stoi Najświętsza Bogurodzica, jak na ikonie “Niezłomna Ściana.” Czy to prawda, że tak było?

– To dla prawosławnych jest prawdą, ponieważ wielu płacze, modli się o pokój na Majdanie. Nie za tych włóczęgów, a za pokój, i za Kijów, za cały świat, i za Ukrainę. Tak że to wszystko – jest realne dla prawosławnego człowieka.

 

– W tamtym czasie majdanowcy nie mogli wyjść z ul. Gruszewskiego. Tam stał “Berkut”, i oni nie mogli wyjść. A potem, kiedy odszedł Janukowycz, ci banderowcy, te setki, rozpełzły się po całym kraju i zaczęły szabrować. Dlaczego zostało to dopuszczone?

– To – również za grzechy. Niewłaściwie obchodzono się z prawosławnymi katedrami w samym Kijowie, a także z cerkwiami i klasztorami. I dlatego przyszła kara za prawosławną wiarę, za prawosławne świątynie, które są jeszcze w Kijowie.

 

– Mieliśmy taką myśl, że to wszystko zostało dopuszczone jeszcze i po to, aby obudził się naród w części południowo-wschodniej.

 

– To też prawda.

– Ponieważ nikt tego się nie spodziewał, takiej siły …

– Nagle.

– … żeby zobaczyli, co to jest faszyzm . Kiedy pojawili się faszyści i zaczęli strzelać w Charkowie, oto wtedy ludzie w tym mieście i obudzili się. A do tego czasu przecież spali.

 

– Charków będzie się trzymał, i Donieck będzie się trzymał i Ługańsk, i oni zwyciężą.

– A Odessa, Ojczulku?

– Odessa na końcu również pójdzie do Rosji.

– I pewnie województwo Mikołajewskie i Chersońskie?

– Również pójdą.

– I tam, również, Naddniestrze?

– A później i Naddniestrze pójdzie.

Julia Tymoszenko – nie jest od Boga, jest od diabła. To wrodzona czarownica.

 

O ELEKTRONICZNYM OBOZIE KONCENTRACYJNYM

– Ojczulku, pytanie dotyczące Rosji. Tam teraz aktywnie buduje się elektroniczny obóz koncentracyjny: UKE (Uniwersalne Karty Elektroniczne, ros. УЭК – Универсальные электронные карты), paszporty elektroniczne …

– A jednak ludzie będą nalegać, prawosławnym będą jeszcze ustępować zarówno w Rosji jak i wkoło.

– I jeszcze jakoś sytuacja będzie się utrzymywała?

 

– Tak, tak, tak.

– We Włoszech już od maja noworodkom chcą wszczepiać chipy.

– Tam będą, bo tam – to głupi, niewierzący kraj, a Ukraina, Mołdowa i Rosja będą pisać i domagać się i będą przedłużać wierzącym jeszcze czas do nawrócenia.

16.04.2014

…………………………………..

Inne rozmowy Ojczulka (Batiuszki – Ojca W.):

1. Wywiad z Ojczulkiem w publikacji: „Unikalny numer zapisu w Rejestrze” – to właśnie jest pieczęć Antychrysta”

http://www.logoslovo.ru/forum_std/all/section_0_1_2_1/user_1467_1_2_1/topic_8562/

2. Jeżeli Pan zechce nas uratować, to będziemy i męczennikami

http://www.logoslovo.ru/forum_std/all/section_0_1_2_1/user_1467_1_2_1/topic_8637/

3. Grzech sodomski – rytuał służenia szatanowi. Nie wolno gej-paradom pozwolić na przejście nawet jednego kroku po naszej ziemi. (rozmowa z prawosławnym kapłanem)

http://3rm.info/37047-sodomskiy-greh-ritual-sluzheniya-satane-nelzya-pozvolit-gey-paradam-proyti-i-shaga-po-nashey-zemle-beseda-s-pravoslavnym-svyaschennikom.html

4. Ukraina potrzebuje błagań przed Tronem Boga o pokój i miłość (rozmowa z prawosławnym kapłanem)

http://www.logoslovo.ru/forum_std/all/section_0_1_2_1/user_1467_1_2_1/topic_8561/

5. Kapłan prawosławny o QR-kodach, RFID-czipach na książkach i ikonach, skutkach pracy na komputerze

http://www.logoslovo.ru/forum_std/all/section_0_1_2_1/user_1467_1_2_1/topic_8560/

6. O zstąpieniu Łaski na podpułkownika milicji Andrieja Czujkowa

http://www.logoslovo.ru/forum/all/topic_9296/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: