Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Lista „Żydów” w pojebanym Polin

Posted by grypa666 w dniu 21/01/2013

Wesprzyj blog, na konto lub PayPala

………………..

Czytaj PrisonPlanet.pl, prenumeruj newsletter — prawie jak Grypa666 🙂

……………………….

Te artykuły musi przeczytać każdy ludziowiec — jeśli nie zapomniał jak 😉

Od masakry w Newtown po Obamę – Matrix

CIA a Wall Street

a to… każdy katolik 😦

Jak porno-żydłactwo dyma katoliczki w Hollyłód

A to wideo musi zobaczyć każdy Polak, a może i każdy Słowianin, więc tłumaczcie na języki:

Dr. Jaśkowski o ludobójczym przekręcie pt. scypionki

To samo na youtube   część 1    część 2

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie
Nasze
Obce ale też “nasze”
Zdrowie
Lista „Żydów” w pojebanym Polin
 

ALARM5: Nasiona GMO w sprzedaży od 28 stycznia!

……………………..

ALARM4 TRWA: Każdy Polak musi to wiedzieć:

Dr. Jaśkowski o ludobójczym przekręcie pt. scypionki

To samo na youtube   część 1    część 2

………………….

ALARM3 TRWA: Prof. Majewska popiera anty-Codexową petycję – ty też podpisz i rozprowadzaj

…………………

ALARM2 TRWA: Niedowiary, w Polin policja ściga rolników za brak licencji od Monsanto

……………………………

ALARM1 TRWA: Kroczący protest przeciw GMO

Ziemia polskich rolników kradziona pod uprawy GMO

Od grudnia trwają protesty zachodniopomorskich rolników, z poparciem z in. regionów Polski. Rolnicy domagają się zakazu sprzedaży ziemi obcym podmiotom, ustawowego zakazu upraw GMO oraz umożliwienia sprzedaży produktów wytworzonych w gospodarstwie.

PB: Zapylanie naturalne przeniesie zarazę GMO z Polin na sąsiednie kraje UE, gdzie zakazano GMO. Za kradzież praw autorskich, żydo-korporacje będą sądzić i rujnować rolników indywidualnych i spółdzielczych, przejmować ziemię i rolnictwo. Prostytuty we waadzah Polin umożliwiły likwidację resztek demokracji w postaci zakazu GMO w UE. Zydo-konglomerat śmierci doskonale wiedział, że nielzja przejmować się jewropejskim ustawkodawstwem na pokaz.

POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ

Takie prawo (nie jest to pierwszy przypadek) powstało w wyniku mocnego lobbingu korporacji, które coraz bardziej umacniają swoją pozycję w Polsce. Teraz tylko radykalne akcje podjęte WSPÓLNIE mogą uratować sytuację. POTRZEBA POŁĄCZENIA DZIAŁAŃ I  TEMATÓW.
Zapraszamy na otwarte, robocze spotkanie którego celem będzie powołanie komitetu  “Obrony  zdrowia  i wolności Polaków” (nazwa robocza, będzie dopracowana podczas spotkania – szczegóły).

………………..

ALARM TRWA: NIE dla atomu w Polsce!

…………………………..

Wykluczeni  ALERT TRWA: Skarga Andrzeja Szuberta do Ministerstwa Sprawiedliwości

Czytaj też:

†††††††††††††††††††††††

Komunikaty

W obronie Polskiej ziemi!

 

Proszę wszystkich Rodzimowierców o wsparcie tego projektu i udział w demonstracji. Tu chodzi o naszą ziemię którą rozkrada kto tylko chce i ma kasę łamiąc prawo. Obowiązkim każdego Polaka jest walka o Polską ziemię. Spiewanie: “Nie rzucim ziemi skąd nasz Ród” a obojętne przyglądanie się temu co dzieje się obecnie z naszą ziemią, jest hipokryzją. Dlatego jeszcze raz apeluję by wszyscy Rodzimowiercy którzy mają taką możliwość wzięli w tej demonstracji udział. Niech Rolnicy i Polska widzą, że my , Naród tej ziemi, uważający Matkę Ziemię za naszą Boginkę, staniemy w jej obronie i nie dopuścimy by obcy ją wyzyskiwali nie dbając o nasze Polskie interesy ani nie zważając na ochronę środowiska naturalnego !
Kto nie może jechać, to piszcie petycje, listy do rządu, miniterstwa Rolnictwa i gdzie się da…walcie do drzwi posłów z Waszego regionu…domagajcie się tego by Polska ziemia pozostała w Polskich rękach!

………….

W 56 rocznicę porwania i bestialskiego zamordowania Bogdana Piaseckiego…

…jako aktu rytualnej zemsty na działaczu RN Bolesławie Piaseckim spotykamy się dnia 22 stycznia 2013 r. o godz. 18-tej przy zbiegu Alei Solidarności i Jana Pawła II (delikatesy – sąsiedztwo miejsca zbrodni) na wspólnej modlitwie. Zbrodnia ta nigdy nie została ukarana. Wykonawcy zbrodni uciekli do Izraela. – Dariusz Benedykt Ciesielski

………………………….

Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie 

serdecznie zaprasza  na styczniowy wykład Wszechnicy Narodowej
MODNE, LECZ ZWODNICZE IDEOLOGIE – NA CZYM POLEGA WSPÓŁCZESNA  INTELEKTUALNA I MORALNA DEPRAWACJA POLSKIEJ MŁODZIEŻY?  – ANALIZA ZJAWISKA I DROGI WYJŚCIA

24 Stycznia 2013 ( czwartek) – o godz, 16.00  Klub “Masada” ul. Skawińska 2 w Krakowie
Wykład wygłosi: Ks. dr Henryk Łuczak SDB  – znany i ceniony , odważny duszpasterz, autor wielu książek m.in. “Zniszczmy Obraz Bestii” i  “Występni czyhają na sprawiedliwych”  oraz  popularnych “Listów do Młodych”  pozdrawiam serdecznie,  Stanisław Papież

†††††††††††††††††††

Piszecie…

Dariusz Benedykt Ciesielski: Panie Piotrze,  Nie umiemy dostatecznie mocno i skutecznie zareagować na tę hucpę. Sprawa wygląda poważnie. RuchNarodowy: Od kiedy to banki są zainteresowane dobrobytem Polaków? Dla kogo są te wysiłki. Kto ma zaludnić Polskę? Bilet do Kanady jest biletem w jedną stronę. Wiem, że wasze organizacje nie pomagają tym Polakom, którzy już znajdują się w Kanadzie. Nie oszukujcie, że coś macie do zaoferowania nowym. Miejsce Polaka jest w Polsce. Rynek się zrównoważył i Niemcy wraz z UK nie mogą wyciągnąć większej ilości Polaków z Kraju. Z tej właśnie przyczyny wynika wasza akcja!

PB: Każdy ma prawo zdecydować, czy żyć w zgniłym, pojebanyn Polin, czy emigrować. Czy jednostka ma wpływ na politykę, czy chce i z jakim skutkiem? Nie każdy nadaje się do ruchu narodowego w kraju, a niektórzy więcej osiągną z zagranicy dla Polski, wypełniwszy podstawowe aspiracje ludzkie. Organizacje, które chcą ułatwić emigrację (jeśli uczciwe) wypełniają użyteczną funkcję. Małe banki i firmy polonijne mają niewiele do polityki, chcą zdobyć klienta.

Eugeniusz Obarski (w odpowiedzi na interwencję PB ws. skargi na Listę żydów): Świetna robota!  Najserdeczniej Panu za zrozumienie tej paranoidalnej sytuacji dziękuję! A „oszustami ‘intelektualnymi’” są (w wielu miejscach owej listy) jej animatorzy. Życzę Panu Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! I raz jeszcze dziękuję!

PB: Proszę podać znane Panu pomyłki w tym spisie.

†††††††††††††††††††

Nasze

W erze info-przeładowania: Prawda czy Negacja? (wkrótce w  tłumaczeniu na polski)

ALARM: Nasiona GMO w sprzedaży od 28 stycznia!

5 lat akcji społecznej ‚Przypomnijmy o Rotmistrzu’

Liczba bezrobotnych może wzrosnąć do 2,4 mln

Bronek Chapsky: Polska teraz!

Intrygujące obserwacje Brytyjczyka o XIX- wiecznej Polsce

[…] Wszyscy trzej rozbiorcy tłumili polskość w dużym stopniu. […] we wszystkich 3 strefach rozbiorowych większość Polaków uwaażała Niemców za najgorszych wrogów Polaków. […]

Styczniowe, coroczne satanistyczne rytuały Owsiaka – Siema EUtanazjo! (od min. 6:00)

Dariusz Benedykt Ciesielski: Jak co roku występujemy przeciwko tym wszystkim antypolskim i satanistycznym zabiegom Jerzego Owsiaka i jego fundacji oraz promującej go masonerii, które nazywane są „graniem” „Wielkiej” „Orkiestry” „Świątecznej” „Pomocy” i ukrywają się jak to często masoneria czyni pod przykrywką akcji charytatywnej. Nie godzimy się z tym nachalnym ogłupianiem i poniżaniem polskiej młodzieży.
Przy okazji tej akcji zwróciliśmy uwagę, że w chwilach gdy z głośników słyszeliśmy rozentuzjazmowany tłum i aplauz, przed naszym wzrokiem nic takiego nie miało miejsca.
Nie znalazło to zatem miejsca na tym filmie, jak i w całym materiale filmowym jaki zgromadziliśmy. Podejrzewamy, że mieliśmy tutaj do czynienia z manipulacją podobną do tej jaką odczuwamy oglądając tak często nam serwowane kiepskie programy telewizyjne, gdzie jesteśmy faszerowani odtwarzanym, nie pochodzącym od uczestników programu śmiechem. Zauważono bowiem, że reakcja ludzka może zostać sprowokowana, przez do niej podobną. Nie raz dziwiłem się widząc, że ludzie, w szczególności dzieci śmieją się w chwilach, w których śmiech płynie z głośników mimo, że sytuacja pokazywana w TV nie była wcale śmieszna. Między innymi w taki sposób miliony telewidzów są sterowani sztucznym śmiechem jak stado baranów rażone prądem.

Zbigniew Kękuś stawia się na Komendę Wojewódzką

Jerzy Jachnik: w Polsce może dojść do samosądów

Authorytatywne źródła potwierdzają żydowsko-sowiecką kolaborację

Lech Kaczyński – zdrada państwa, kryptosyjonista w Izraelu

Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów. Taka jest istota tzw. demokracji w Polsce – Rzeczpospolita Polska ma służyć żydowskim interesom. Taki system władzy jest żydokracją.

Największe oszustwa w historii ludzkości

[…] Ostatecznym celem tej gigantycznej grabieży  jest przejęcie przez banksterów i ich pociotów, szwagrów i podkomendnych, oraz w ogóle przez  Żydów na prywatną własność wszystkiego co ma jakąkolwiek materialną wartość –  z kamienicami, szkołami, szpitalami, autostradami, a nawet z ziemią, lasami i monopolem na wodę deszczową włącznie. Goim zepchnięci zostaną do roli wywłaszczonego ze wszystkiego niewolniczego bydła roboczego. Gdyby podliczyć wartość “majątku stałego” przejętego przez banksterów po zaniżonych cenach, czy wręcz za grosze – kto wie czy ta grabież nie dorównywałaby bandyckiemu systemowi bankowemu.

[…] “Ale naszem właściwym królestwem, naszą stolicą, naszem Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. kraj ten należy do nas, jest nasz…jest w świetle katolickiego (i ogólniej żydo-chrześcijańskiego) “pisma świętego” jak najbardziej uzasadnione […]

Zdrajca: dzień judaizmu w KRK Polin

KONFERENCJA W 110. ROCZNICĘ URODZIN  JĘDRZEJA GIERTYCHA

Zbigniew Juźków: najlepiej zapoznawać się z samymi dziełami  Jędrzeja Giertycha. Do tego pomocne będzie, tak mi się wydaje, wśród wielu innych książek opisujących tą postać, zapoznanie się z pracą doktorską poświęconą Jędrzejowi Giertychowi, a napisaną w ubiegłym 2012 roku, na Wydziale Historii UAM w Poznaniu: dr Anna Piesiak-Robak Jędrzej Giertych (1903-1992). Biografia polityczna.

Stanisław Tymiński: Rosja – największa grabież XX wieku

Jedwabne – ostatni świadek

AS: Hasbara strasznie ten film wycina.

PB: Więc kto może, niech chomikuje, podaje alternatywny link.

Jak Babcia skompromitowała bank

Na Ukrainie płacą tysiące za dziecko, a Polin zwija becikowe i Polki wolą rodzić za granicą

PB: O to właśnie chodzi kahałowi, żeby zdziesiątkować gojów w Polin.

EZ: Z serii – jak upada na naszych oczach mit „zielonej wyspy”…. Czyli wstęp do politologicznej analizy przepowiedni Pana Krzysztofa Jackowskiego na 2013 r. Prawie 3 tys. euro otrzyma od ukraińskiego państwa rodzina, w której urodzi się pierwsze dziecko. Za drugie dziecko pomoc wyniesie 6 tys. euro, a za kolejne, trzecie i czwarte, odpowiednio po 11 i 12 tys. euro.  Styropianowa Polska nawet z Białorusią wypada fatalnie…  Zainteresowanym służę bogatym materiałem porównawczym.
Natomiast charyzmatyczny przywódca w Polsce znajduje się na Śląsku. Z tym, że jest on Ślązakiem, który walczy – w granicach prawa o autonomię. Tak, więc przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego wypełniają się niemal w 100%. Aby to móc stwierdzić to trzeba być na bieżąco w polityce… Trzeba się dobrze orientować.

Bartoszewski przeciw Pileckiemu w Muzeach Holocaustu

Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar

[…] Potulna, wychowana przez frankistów: Krzywickiego, Matuszewskiego, Wołowskiego, Niemirowskiego i in., neofitów: Kraushara, Posnera, Mendelsohna i in. oraz Żydów: Askenazego, Dicksteina i in., inteligencja polska zobaczyła z przerażeniem obok siebie, zamiast układnych neofitów i asymilatorów, aroganckiego Żabotyńskiego, Radka, Grosnera i in. Spostrzeżono gęstą sieć spisku antypolskiego, uknutego przez Żydów, do którego wciągnięto nieuświadomione masy ludu polskiego. […]

Cenzura google.pl usuwa tekst Żydzi a Powstanie Styczniowe

Niebepieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości: Andrzej Szubert

†††††††††††††††††††

Obce

Skrutynizacja mentalna obywateli — dla żondowej kontroli uzbrojenia cywilów

PB: Oczywista bzdura; większość kryminalistów jest siepnięta i w żadnym systemie NIC ich nie powstrzyma od zdobycia broni. A jak trza, to suszpy wręczą…

W erze info-przeładowania: Prawda czy Negacja?

Wbrew pogłoskom: waadze USA rozszerzają operacje podglądu podróżnych

USA: Prawo do noszenia broni

Hitlerowskie korzenie Unii Europejskiej

PB: Autorzy zapomnieli, że z kolei hitlerowcy i IG Farben podlegali żydo-banksterii? Czytaj   Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Wielkie oszustwo wybiurcze w USA

Ilość „głosujących” przekroczyła liczbę ludności. Obama wygrał w stanach bez obowiązku foto-identyfikacji, przegrał we wszystkich z wymaganiem fotki głosującego. W niektórych stanach otrzymał wszystkie głosy (statystyczna niemożliwość). 6 stanów wszczęło dochodzenia.

PB: Tego nie było nawet w poprzednich sfałszowanych wybiurach. SS-yny robią się coraz bezczelniejsi.

AS: No cóż, tzw. „cuda” z urnami (wyborczymi) to nie tylko specjalizacja „imperium zła” – ZSRR wcześniej  i obecnie putinowskiej Rosji. Putina Hameryka głośno oskarżała o sfałszowanie wyborów do Dumy. Jak widać było to postępowanie z cyklu – „łapaj złodzieja”…

Roy Tov: Groteska Obamy + Iran wygrał izraelskie wybiury + Indie zbanowały kontrakty z Izraelem na 10 lat + 27% Izraelczyków ma trudności z hebrajskim

Clintonowa przyznała: iluminaci kierują Waszyngtonem

Obama usuwa oficerów armii przeciwnych strzelaniu do ludności?

Hiszpańska gazeta przyłapana na publikacji fałszywej fotki Chaveza, cały nakład na przemiał

Uczeń z Gazy wygrał międzynarodowy konkurs matematyczny

Odroczenie ustalenia limitu zadłużenia USA: manewr przed nowymi cięciami

Ron Paul o Nagrodzie Nobla dla Obamy: robota globalistów

Koniec bajeczki o islamistach: Francja (i banksterzy nowojorscy) rabują Mali, by oddać złoto Niemcom

PB: Sztabki można również faszerować zubożonym uranem, znacznie tańszym i dostępniejszym od wolframu.

CIA a Wall Street

Rośnie grupa narodowa szeryfów przeciw niekonstytucyjnym prawom w USA

Od masakry w Newtown po Obamę – Matrix

Cameron o Brytanii i UE

[…] On musiałby mieć do referendum większość w parlamencie, a dowiódł, że niepotrafi tego zrobić. […] Wielokrotne wymieniając demokracje, zignorował przywódców Italii i Grecji — niewybranych tylko narzuconych przez Komisję Europejską, też niewybraną. […] Brak mu historii,  intelektu i wielkoduszności. Nie widzi całości, tylko gesty. Jego pijarowski horyzont sięga tylko jutra, partyjnej taktyki wyborczej oraz oportunizmu i mega-profitów biznesu. Podsumował to, przemawiając z kwatery korporacyjnej zamiast budynku historycznego rządów demokracji.

PB: Nie tylko Polaków ukarał Swarożyc złotoustymi sprzedajnymi sskórwielami = szabas-gojami.

Piotr Bein: Posłanko Elisabeth May (Kanada), kiedy potraktujecie wyborców poważnie?

Moskwa wysyła 2 samoloty do ewakuacji Rosjan-cywili z Syrii

Po re-elekcji Netanjahu: Moskwa ostrzega przeciw atakom na obiekty nuklearne Iranu

Getta dla homofobów to nie kaczka dziennikarska

Tysiące w USA protestowało przeciw rozbrahaniu ludności i pełzającej tyranii federalnej

Co to są kolorowe rewolucje?

Kontratak w Bengazi 2012: Zdemaskowanie zbrodniarzy wojennych —  NATO i Obamy. Związek z wojną w Syrii

PB: Zgładzony ambasador USA w Libii doglądał nielegalnego przerzutu broni US-NATO do Syrii. Do dziś waadze USraela ukrywają, kto był sprawcą zamachu. Na pewno nie podawani przez żont i ścierwomedia islamiści, skoro to im pomogło NATO w Libii i oni objęli władzę po Kadafim. Jeśli dżihadyści są problemem,  czemu USA i NATO  współpracują z nimi w Libii, Syrii i ostatnio w Algerii? Jeśli niektórzy z nich są anty-amerykańscy, czemu kolaborują z USA? Jak USA określa wśród zróżnicowanych grup islamistów, które są OK? Oczywiście w oficjalnym słownictwie nie ma powstaniec, opór czy odwet, tylko terrorysta w Libii. Ale co się spodziewać od administracji i prezydenta, którzy zaangażowali się w zmianę reżimu w Libii, na przekór wcześniejszym deklaracjom?

Wideo „korporacyjne”: jak zyskać na okupacji, opresji i apartheidzie

PB: Początki już w Polin…

Zydzi i ich organizacje wiodą kampanię rozbrajania cywilów

PB: Obawy żydowskiego sprzeciwu posiadaniu broni przez białych w USA mogą być autentyczne, ale najprawdopodobniej wypływają z plemiennej indoktryncji i zastraszania przez rabinów i ADL o rzekomym zagrożeniu Zydów ze strony chrześcijan i większości, wśród których żyją.

Michael Harris: To Izrael dokonał maskary na dzieciach w Sandy Hook

Atak w Algerii — wewn. robota żydo-„Zachodu”

Porno USA: żydo-facjaty

USA: Wbrew prawu, szpitale zwalniają pielęgniarki za odmowę zascypienia się!

Dramat na algierskiej pustyni. Nie żyje co najmniej 38 zakładników

PB: Jak zwykle trza przetłumaczyć z koczowniczego. Nieźle zrobił to niejaki 48matrix pod art. giewu: Algieria musiała szybko działać zanim zachód się wmiesza do rokowań. British Petroleum nie chciało armii algierskiej, która skutecznie broni wszystkie inne pola gazowe dlatego TO KONKRETNE pole gazowe było niestrzeżone mimo obietnic prywatnych firm. Anglosasi chcieli stworzyć pretekst mówiący o nieskuteczności Algierii. W celu wymuszenia jej do zgody na bazy NATO na jej terytorium. Ten atak „terrorystów” – to jest de facto robota najemników na ZLECENIE – nie był on zlecony z Mali, lecz z Libii. Był to atak Anglosasów przeciw Algierii, jak też przeciw francuskiej konkurencji instalującej się w tym kraju. Była to też zemsta za azyl dla rodziny Kadhafich i ochrony nieujawnionych jeszcze tajemnic tego rodu przez Algierię.
Wykonawcami tego „ataku terrorystycznego” byli islamiści sahelu znani w Afryce od lat jako przestępcy, którzy są pseudo religijni, będący na żołdzie różnych służb zachodnich, izraelskich, katarskich bądź saudyjskich (w zależności od potrzeb – zleceniodawców).

1:0 dla Algerii, metodą asymetrii w stos. do planowanej inwazji przez żydo-NATO.

Największe od zimnej wojny manewry sił Rosji rozpoczęły się

PB: Kilka flot, desant, uboty, obrona p-lot, spadochroniarze, anty-terroryzm… do tego być może system S-300 lub  nowszy w Syrii i Iranie… wszystko, czego trza przeciw żydo-NATO i ich fanatycznym islamistom. Rosja pokazała zdolności morskie w sierpniu 2008 na M. Czarnym, wysyłając z Krymu kutry rakietowe, które w tri miga zmiotły nadpływające okręty żydo-Gruzji.

Nowy dekret Obomby: myślenie to zbrodnia

Seksualny przewrót Ameryki – robota Litwaków z Polski

†††††††††††††††††††

Zdrowie

Indoktrynacja dzieci i młodzieży, by się szczepiły bez wiedzy rodziców!

Anonim: Jak moje dziecko chodziło do szkoły w Kanadzie, to zażądałem od Dyrekcji zobowiązania na piśmie, że nie zrobią mu żadnych szczepień bez mojej zgody i zagroziłem procesem sądowym o $250.000. Pomogło, nie dostał.

AS: Odnoszę jednak wrażenie, że większość rodziców sama jest tak odmóżdżona, że sami pilnują kalendarza szczepień i proszą o szczepionki dla ich dzieci. Natomiast ustawa stanowiąca, że dzieci bez zgody rodziców same mogą podejmować decyzję o szczepionkach jest podstępnym złamaniem  fundamentalnej zasady odpowiedzialności rodziców za niepełnoletnie dzieci. Jak widać żydo-Ameryka przegoniła w wasalstwie wobec globalnej sitwy nawet Polin

Ośrodek Kontroli Chorób USA: scypionka na grypę nieskuteczna 

Chemioterapia przyspiesza wzrost nowotworów

Dzieci w Afryce ofiarami scypionki  lansowanej przez Billa Gatesa

Witamina D przeciw agresywnemu rakowi piersi

90% ofiar kokluszu było przedtem zascypionych na koklusz!

Hodowla własna kur bez chemii

Dochodzenie: GMO ukryte w suplementach probiotycznych!

Wylecz astmę u dzieci, bez leków

Zioła przeciw grypie

Jagody obniżają ryzyko ataku serca

12 sposobów na usunięcie kwasowości z organizmu

Pepsi i Coca-Cola wciskają GMO

††††††††††††††††††

Lista „Żydów” w pojebanym Polin

Lista żydów w zniewalanej Polsce należy do najczęściej czytanych na moich blogach. Niestety, wychodzą przy okazji przywary Rodaków, tym razem nadgorliwość ‚bij żyda’ ze strony autorów czarnej listy, w odróżnieniu od nekrofilii czytelników wiodącego tekstu Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej (o czym wspomniałem też, podsumowując rok 2012).

Już druga osoba skarży się, że niesłusznie wstawiono jej nazwisko na listę Zydów rzekomo szkodliwych dla Polski Polaków.

  • Anna Chodakowska (10.12.2012):

Panie Piotrusiu Bejnie:-)skad Pan wyczail ze jesten zydowka, ubawilm sie setnie,nawet nie chcieloby mi sie podawac cie do sadu, wez na uspokojenie, albo walnij sete, a najlepiej wyjmij ten kawalek o mnie bo wpuszczasz ludzi w kanal, mnie to zwisa girlandami, ale komus moze nie.  a jeszcce lepiej odpowiedz na ten mail, postawisz mi herbate, wybacze. a jesli tego nie zrobisz strzez sie bo ja rowniez mam kontakty ze zla moca. :-)   Anna/ imie zydowskie,jak i twoje nazwisko/ aniele.

  • Eugeniusz Obarski (19.1.2013):

W. Pan Piotr Bein. Szanowny Panie, wprost nie mogę wyjść ze zdumienia, że jakaś “dobra dusza” (być może o zbyt niskim poziomie IQ niestety) wpakowała mnie na tę listę! Na Boga, nie mam nic wspólnego z żydostwem, ani w sensie kontaktów, ani w sensie rodzinnym.

Natomiast moje dawne teksty, sprzed kilkunastu lat!, walczyły z new age’em i ośmieszały go, taki był ich satyryczny sens (dla niepoznaki “brzmiały” niczym wypociny new age’owe, a w treści były stekiem bzdur wymierzonym w tę “nową religię”). Ktoś nieopatrznie uznał je za orędownictwo new age’owe i cytuję, “popularyzację new age” – przecież to kompletne nieporozumienie! Nie ukrywam, że bardzo dla mnie bolesne.
Nawiasem mówiąc, zetknęliśmy się ze sobą, bowiem kilka moich tekstów drukował Pański “WIR” przecież. Jeśli mógłbym Pana prosić, niechże Pan wpłynie na zawiadujących tym żydowskim spisem, aby mnie usunięto z tej listy, na której znalazłem się zupełnie nie zasłużenie. Z poważaniem i nadzieją, Eugeniusz Obarski

Wiem, jak dotkliwe w polskiej kulturze jest oszczerstwo „żyd przeciw Polakom”. Obarski wyraża oburzenie na treść przy jego nazwisku na Liście: to nie prawda […] moje teksty walczyły z new age’m – a nie że go wspierały, n.b. najbardziej boli mnie określenie „oszust intelektualny”.

Kilka razy na rok obdarzają mnie „żydem” użyteczne polskie pojeby, ku zadowoleniu agentury  Bani Brith ADL oddział W-szawa, Polin. A Szewczyk DratewkaEkolog w 2009 służyli wielkofarmacko: pierwszy nazwał Beina  pseudonaukowiec Beina i „udowodnił” antysemityzm  Beina — typowa hasbara Ot-wartej-kopa (aka Otwarta Rzydopospolita). Drugi do dziś trzyma na portalu swe bzdury o Beinie bez sprostowania (nie daj Boże, przeprosin!), mimo że już przedszkolaki wiedzą, że scypionki są do dupy …mengelowców wielkiej farmacji jak on. Niedawno dr Maciej Pokora z innymi klakierami na MonitorPolski i u Maruchy okrzyknęli także Vismayę (Wiesławę z Dąbrowskich) żydówką wrogą ich scyropolskiemu religionizmowi (podczas gdy ona niejednego katolika mogłaby naprowadzić na Drogę Chrystusową).

Listę skopiowałem po likwidacji jednej z witryn polskich. Niestety nie znam jej autorów ani publikatorów, nie mam żadnego wpływu na ich publikacje czy edycje. Mogę jedynie opublikować  adnotacje na początku i przy nazwiskach na Liście reprodukowanej na blogu PiotrBein. Co już zrobiłem.

Przypadek Listy pokazuje, jak szkodliwa jest nieodpowiedzialna publicystyka. Impulsywna decyzja włączenia nazwiska na listę, bez sprawdzenia faktów, trwa sekundy. A poszkodowany latami znosi potem nieporozumienia, przykrości i pomylone oszczerstwa,  spowodowane błędem, niechlujstwem, nierzetelnością, fanatyzmem, oszołomstwem, agenturalnością… czy co tam jeszcze u sporządzającego spis żydowski. Publikacje tego typu rozchodzą się po necie szybko i szeroko. Wiodąca na moim blogu popularność Listy świadczy, że lista przetrwałaby w prywatnych kompach nawet w przypadku sądownego zakazu publikacji. Poszkodowany ma przewalone do końca życia.

Obarski podejrzewa, jak znalazł się na niechlubnej Liście:

Zadarłem swego czasu (poprzez zwykłą polemikę gazetową, sic!) z pewnym ultranarodowcem i ultrakatolikiem, i mogę się domyślać (ale głowy nie dam naturalnie), że to jego dzieło (ma on bowiem szerokie polonijne kontakty), bo rychło po tej utarczce znalazłem się na owej liście (o której wiem z Internetu, że sporo osób znalazło się tam nie tyle przypadkowo, co „po złośliwości” itp. Jest to prawdopodobnie sposób prowadzenia porachunków przez ludzi do których nie docierają żadne argumenty…

Obarski dodaje: Czytałem o przypadku faceta, który pracując w pismie komputerowym i prowadząc tam techniczną rubrykę, postanowił sprawdzić, jak animatorzy tej listy działają i myślą. Otóż podał im samego siebie jako „żyda” i wymyślając jakieś „prawdziwe” swoje nazwisko żydowskie, napisał, że ów gość pod przykrywką tekstów komputerowych sieje ideologię żydowską itd. Za dwa dni już był na tej liście!!!

W Polin jest sporo nadgorliwych żydojadów i rusofobów… często w jednej osobie. Paradoksalnie, bo ich animozja do ‚ruskich’ wypływa ze zbrodni żydo-sowietów i żydo-ubecji! Propaganda żeruje na głupocie… żeruje na ciągotach do powstań za czyjąś wolność do ograbiania i zniewalania nas żeruje na skorości do szabel w erze info-wojny! Co przypominam w roku 2013, przeznaczonym knessenacką uchwałką na rusofobię polactfa.

Jedna odpowiedź to “Lista „Żydów” w pojebanym Polin”

  1. […] Obarskiego znam z jak najlepszej strony z czasów redagowania Info nurtu i Wiru. Skrobnąłem więc Listę “Żydów” w pojebanym Polin, komentując na Grypie666: Niestety, wychodzą przy okazji przywary Rodaków, tym razem […]

Sorry, the comment form is closed at this time.