Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Po-grossie widziane z Vanqrevu

Posted by grypa666 w dniu 04/12/2012

11.12.2012 Przepraszam Czytelników, edytor wordpressa ocipiał, usuwa wtopione linki i płata  figle z formatowaniem…

……………………..

10.12.2012 P. Bein i Jerzy Ulicki-Rek pogodzili się!

………………………………………………………………..

Dziękuję listopadowym darczyńcom! Brawo UK!

(Maciej Pokora zadowolony, że osiągnął swoje, z pomocą nieruchów Maruchy? Sorka, Marku Podlecki, nie uzbierałem, jak zamierzałem. Przeproś potencjalnych odbiorców.)

ALARMY i ALERTY
„Reklamy”
Komunikaty
Piszecie
Nasze
Obce ale też „nasze”
Zdrowie
Po-grossie widziane z Vanqrevu
 
 

ALARM1 TRWA: Kroczący protest przeciw GMO

Krzysztof: jak się bronić? Parlament pisze ustawy rękami lobbystów… to firmy które za pieniadze sponsora pisza ustawy posłom…osłom /wielu na to zasługuje/  i sa głosowane w plikach nawet nie czytanych. Uważam, że gdyby WSKSIM rozpoczeła kursy dla lobbistów to jest prawdopodobnym, że lobbiści katoliccy mają szanse pisania ustaw dla posłów… osłów i przejdą niezauważone. Oczywiście trzeba to „przemycać” mądrze. Mamy wieloletnie doswiadczenie, JPII posłał nas dlatego do UE.

………………..

ALARM: NIE dla atomu w Polsce!

……………….

ALERT3: Zmiany prawne ku stanowi wojennemu?

http://prawo.rp.pl/artykul/757643,926462-Potrzeba-nowelizacji-ustawy-o-prokuraturze—pisze-Beata-Mik–prokurator.html?p=2

………………………

ALERT2: Podczas demonstracji — Uwaga na prowokacje kominiarzy ABW.

……………………………

ALERT1: TAJEMNICZY wirus – epidemia w NIEMCZECH

……………………………

ALERT: ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA przez posła Palikota

PB: „Kibole” zaśœpiewali Palikotowi na demonstracji przeciw ACTA: „Tylko idota głosował na Palikota”. Takich to osłów politycznych wypierdków bilderbergów przyszło nam mieć w KneSSejmie! Może następnym razem Palikot skuteczniej weźmie się za wyplewianie „nacjonalizmu”, np. bombowo wysadzi się przy pomniku (spoko, ABW, spoko — chodzi o wysadzenie się kupowe). Na jedno by wyszło, tylko z innego otworu fizjologicznego.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

 

Biała plama

 

Biały kruk (pożółkły, podniszczony, ale aktualny), dzięki ochotnikom na StopSy i PolskaWalcząca — ROZPROWADZAJ

  1. na StopSyjonizmowi    
  2. na PiotrBein

††††††††††††††††††††††††††††††††

Swieże postne pączki:


  • P. Bein i Jerzy Ulicki-Rek pogodzili się!

†††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Książki „pod choinkę”

Szanowni Państwo, polecamy jako prezent „pod choinkę”, dobrą, mocną, patriotyczną literaturę.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2952080
Wdzięczni będziemy za rozesłanie powyższego linka do swych przyjaciół i znajomych. Z wyrazami szacunku. Zbigniew Rutkowski

……………………….

Lex Nostra: Zaproszenie na Forum „Obywatel – kryzys zaufania do instytucji państwowych” 

Informujemy, że dnia 16.12.2012 o godzinie 10.00 w Hali Olivii w Gdańsku ( Aleja Grunwaldzka 470 ) Spółdzielnia „Świetlik – Reaktywacja” oraz Stowarzyszenie „Niepokonani 2012” organizują forum dyskusyjne: Obywatel – kryzys zaufania do instytucji państwowych

………………………

Pomysł e-gazety o NWO

Już na jednym forum ogłosiłem taki pomysł, zainspirował mnie pomysł sprzed dwóch lat, który miał polegać na tworzeniu minigazety, drukowaniu jej i rozdawaniu na ulicy. Nieco zmodyfikowałem ten pomysł. Mój pomysł opiera się na stworzeniu eGazety (czyli w wersji elektronicznej, online), która by wprowadzała kogoś w teorię NWO. Wprowadzała, czyli miałoby to dosyć łagodny wydźwięk, bez radykalnych “TO ŻYDY RZONDZOM ŚWIATEM!”. Byłby to tygodnik, dwutygodnik lub miesięcznik online (bardziej skłaniam się do dwóch ostatnich opcji, jak wyjdzie, dopiero możemy coś myśleć o częstszym wydawaniu). I przed każdym wydaniem numeru, byłaby projektowana ulotka. Ulotki wszystkich numerów, miałyby ten sam ogólny wygląd/motyw oraz tytuł (chodzi o to, żeby była rozpoznawalna), ale treść by się zmieniała. Byłaby to taka zapowiedź tego co będzie w najbliższym numerze. I każdy w miarę możliwości drukowałby taką ulotkę (byłaby dostępna w wersji kolorowej i czarno-białej) i rozdawał w danym miejscu ludziom na ulicach, coś zawsze mówiąc. Wiadomo, że na początku będą one  większości lądowały w koszu, ale…
Ludzie, którzy będą co jakiś czas dostawać tę samą ulotkę, w tym samym miejscu, w końcu zaglądną na tę eGazetę, lub podeszłaby i dopytała się o co chodzi osoby, która je rozdaje.
Czy możemy zrobić coś więcej niż tylko siedzenie przed komputerem i pisanie komentarzy? Jeśli tak, to zacznij działać! Jeśli ktoś chętny do pomocy, dyskusji zapraszam do pisania komentarzy pod wpisem lub na <donmajkel@poczta.fm>.  Proszę, udostępniajcie ten post, jeśli zbierze się nas już 5-10 możemy już zacząć działać! Udostępniajcie, kopiujcie, razem z adresem tego bloga lub/i z moim adresem e-mail. Czekam

PB: Gazetka Prison.Planet.pl wydaje się spełnia oczekiwania — czy nie można jej wykorzystać?

P.E.1984: Witam, Skład takiej gazetki to trudna praca. Być może jest miejsce na taki pdf-owy periodyk. Tyle, że sugeruję Panu pewną formułę – dobrze, by było to połączenie 2 typów działania. Wybór 6-7 najważniejszych tekstów „trzeciego obiegu” (mam wrażenie, że jesteśmy „trzecim obiegiem”, bo „drugi obieg” to serwisy typu salon24, NowyEkran czy niepoprawni.pl – a na trzeci obieg nie ma miejsca w drugim (vide np. to: http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://niepoprawni.pl/blog/208/jak-rozumiec-13-grudnia#comment-361107 i znane Panu moje przygody w „drugim obiegu”)) i zestaw „zajawek” (250-300 znakowych skrótów) wartych uwagi innych tekstów. Byłby to miesięcznik zawierający teksty autentycznie ważne, miesięcznik o zmiennej objętości ze względu na niedokonywanie skrótów w tych 6-7 tekstach. Zasady wyłaniania tych najważniejszych tekstów trzeba by obgadać. Może jakieś sondaże wśród „jurorów” – administratorów i redaktorów trzeciego obiegu? Przy okazji – czy nie istnieje strona grupująca wykluczone blogi?

………………..

Michał Tyrpa: Córka Tomasza Serafińskiego poparła akcję „Przypomnijmy o Rotmistrzu”

Córka Tomasza Serafińskiego i osoby związane ze Szkołą Podstawową im.rtm.Witolda Pileckiego w Jodłówce podpisały petycję do europosłów w sprawie europejskiego Dnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem. Tymczasem Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Młodzież Wszechpolska, a także ks.Isakowicz-Zaleski zostali usunięci z grona instytucjonalnych uczestników akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”).
Szczegóły w barbórkowym materiale opublikowanym w Salon24.pl pt. Przypomnijmy o Rotmistrzu z córką Tomasza SerafińskiegoZobacz także. – Michał Tyrpa, Fundacja Paradis Judaeorum

PB: Szanowny Panie Michale. Zrobiło się miejsce; czy moje blogi Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com mogłyby kandydować na instytucjonalnych uczestników akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”, a Piotr Bein — na osobistego? Od czasu objęcia obu blogów popieram Akcję: linkuję do niej na Grypa666 i publikuję bieżące komunikaty.
Poparcie Akcji przysporzyło mi już „uznanie” za właœśnie to, od admina StopSy, więc wyglądałoby, że miałbym jakieśœ rozpoznawalne publicznie zasługi, skoro mą krytykę tamten admin uważa za oszczerstwo. Życząc powodzenia Akcji bez wzgl. na decyzję o przyjęciu do szlachetnego grona, pozostaję z ogromnym szacunkiem – Piotr Bein

†††††††††††††††††††††††††

Piszecie

Aanna Chodakowska: Panie Piotrusiu Bejnie:-)skad Pan wyczail ze jesten zydowka, ubawilm sie setnie,nawet nie chcieloby mi sie podawac cie do sadu,wez na uspokojenie,albo walnij sete,a najlepiej wyjmij ten kawalek o mnie bo wpuszczasz ludzi w kanal,mnie to zwisa girlandami,ale komus moze nie.  a jeszcce lepiej odpowiedz na ten mail,postawisz mi herbate,,wybacze.a jesli tego nie zrobisz strzez sie bo ja rowniez mam kontakty ze zla moca. 🙂  A nna/ imie zydowskie,jak i twoje nazwisko/ aniele.

PB (10.12.2012, bez odpowiedzi): Miła Pani Aniu. Przeszukałem blog i znalazłem w Lista żydów w zniewalanej Polsce:   nowość Anna Chodakowska    –   aktorka,  wieloletni pedagog Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie – wykształcenie młodzieży aktorskiej posługującej się językiem jidysz; teatr ten jest instytucją finansowaną obecnie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego (!!).
Jeśli nagrodą herbatka wspólna przeciw złym mocom, to spieszę z odpowiedzią i szczerą chęcią naprawy w przedruku z O.R.K.A.N.  Wiem jak obelżywe jest takie pomówienie, bo od paru lat łazi za mną. Gdybym jednak był żydem/Zydem lojalnym Polsce i Polakom, to też wziąłbym za obelgę, bo tak jest to słowo rozumiane w kulturze polskiej w kontekstach tego rodzaju.
Tekst na O.R.K.A.N. nie jest mój i nie mogę po prostu wymazać treści bez śladu, wg Pani propozycji. Jeśli tożsamość dotyczy innej osoby lub została ona złośliwie przypisana Pani, to proponuję zamieścić na górze i przy nazwisku Anna Chodakowska list do mnie od Pani oraz moje sprostowanie, które zależy od odpowiedzi na kluczowe pytania:
Czy chodzi o inną osobę o tym samym imieniu i nazwisku?
Czy kłamliwie przypisano Pani związek z Teatrem Żydowskim?
Nie uważam, że sam związek z tym teatrem czy edukacją w jęz. jidysz wskazuje na wroga Polaków. Z drugiej strony coraz wyraźniej widać, że nawet osoby uważane przez Polaków za swoje, odwracają się od polskiej racji stanu, np. Maciej Stuhr. Lista może więc mieć wartość edukacyjną i powinna zostać na necie. Bardzo proszę wskazać, czy może jeszcze gdzie indziej dopuściłem się zniewagi Pani (blog, artykuł, data…). pozdrawiam – Piotr Bein

Kuba: do uranu w sudetach — jak mieszkałem na tych terenach to pamiętam iż w w latach 2005-6 australijska firma Blackhorse(?) chyba własność Busha robiła badania na tym terenie tylko ludzie nie byli tak świadomi jak dzisiaj i była cisza (ludzie  walczyli wtedy z kopalniami odkrywkowymi kruszca różnej maści.

†††††††††††††††††††††††††††

Nasze

Marek Głogoczowski – ponad pół wieku wspomnień instruktora narciarstwa wysokogórskiego

http://markglogg.eu/?p=507

Podczas demonstracji — Uwaga na prowokacje kominiarzy ABW

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/719031,demonstranci-przeciwko-acta-oskarzeni-o-zamieszki,id,t.html

PB: Łatwo wrobić chłopaków: podstawić kominiarskie bojoówki ABW co obrzucą policję kamieniami i pochodniami, rozwalą witryny sklepowe… tego się trzeba dziś strzec podczas demonstracji.

TU 154M-101 przywoził Gruzji polskie rakiety przeciw Rosji

Gen. PETELICKI – zemsta zza grobu: prywatne archiwum!

PB: A co jeśli to zmyłka, żeby zastąpić szczeniaczka pudelka banksterów, Mierkielowej,  inną psinką pod pozorrm uzdrawiania Polin. Patrioci ucieszą się, zużyty wonTuSSku przejdzie na jeszcze lepsze stołki, a Polin pozostanie jewro-barakiem do megelowskich eksperymentów pełnej skali. Patrz: Petelicki miał zinfiltrować ruch ‘kiboli’? oraz “Samobójstwo” Gen. Petelickiego.

P. Bein i Jerzy Ulicki-Rek pogodzili się!

Fundacja Sztolcmana robi dla Izraela

PB: E-rozsyłany biuletyn Fundacji im. Aleksandra Kwaśniewskiego: W najnowszym numerze “Policy Paper” Fundacji Amicus Europae prezentujemy analizę Rafała Ciastonia, eksperta Zespołu Analiz FAE, poświęconą izraelskiemu systemowi obrony przeciwrakietowej ‘Żelazna Kopuła” i jego wpływowi na przebieg ostatniej konfrontacji Izraela z Hamasem oraz na ogólną sytuację strategiczną w regionie bliskowschodnim.

Które z następujących celów żydo-masońskiej fundacji Sztolcmana promuje analiza Ciastonia?

  • Wsparcie dla krajów aspirujących do czł‚onkostwa w organizacjach europejskich i euroatlantyckich;
  • Promowanie współpracy ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa mię™dzynarodowego i rozwoju gospodarki światowej;
  • Integracja mniejszoś›ci narodowych i religijnych w społecznoś›ci lokalne;

Przygotowują Polaczków do serdecznej integracji w Polin „uchodźców” z Izraela? Dopiero co P.E.1984 zdemaskował przymilaska, syjonistycznego katolika! Ciastoń zerżnął z gotowca iz- lub US-raelskiego? Takie kwiatki jak rozpoczęcie ostatniego ludobójczego ataku Izraela na Gazę przez Hamas (taa… i od razu Izrael zmobilizował 50 tys. rezerwistów!), zagrożenie atomowe ze strony Iranu… bezbłędnie wskazują, gdzie powstała ta agit-propaganda. B. wojskowy Izraela (obecnie chrześcijanin więziony w Boliwii bez praw), Roy Tov wiele razy pisał, że Żelazna Kopuła nie ma 70-90% efektywności, tylko (wbrew zapewnieniom izraelskim) tyleż niezdolności niszczenia pocisków nadlatująych nad miasta.

To daje mieszkańcom syjonistycznego nielegalnego  tworu wariatów, Izraela, fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Hamas wie, ile doleci i z jakim skutkiem. Jeden pocisk domowej roboty kosztuje Hamas 100 $. Izrael wydaje 50 tys. $/pocisk do Kopuły — z reparacji za Holokaust i „pomoc” z USraela. Agitki jak Ciastonia dają Polakom wiarę w Kopuły, miłość do Izraela i jego ludobójczych przygód… w końcu poparcie dla wojny z Iranem?

13.12.2012 WRESZCIE PÓJDZIEMY RAZEM JEST POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI!!!

Złote myśli prokuratorów

P.E.1984: Polsko-żydowskie „braterstwo” broni

ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA przez posła Palikota

PB: „Kibole” zaśœpiewali Palikotowi na demonstracji przeciw ACTA: „Tylko idota głosował na Palikota”. Takich to osłów politycznych wypierdków bilderbergów przyszło nam mieć w KneSSejmie! Może następnym razem Palikot skuteczniej weźmie się za wyplewianie „nacjonalizmu”, np. bombowo wysadzi się przy pomniku (spoko, ABW, spoko — chodzi o wysadzenie się kupowe). Na jedno by wyszło, tylko z innego otworu fizjologicznego.

Biuletyn Instytutu Józefa Piłsudskiego

PB: Kult agenta obcych? Czy takiej historii potrzeba Polakom? Porównaj co Dr Jaśkowski pisze o Piłsudskim. Odbiło Instytutowi, albo nim rządzą eskimosi, jak w ogóle Polonią w USA i ich pioniondzami w kasach oszczędności. Instytut  chce współpracować z żydo-Wiki, które nachalnie cenzuruje wszystko niejudeocentryczne i niepoprawne politycznie — patrz np. hasła Jedwabne, Kielce, Srebrenica. Instytut promuje produkcję filmu o Karskim: Jego misją było przekazanie siłom alianckim informacji o zbrodniach nazistowskich przeciwko europejskim Żydom. Jest to historia człowieka, który próbował powstrzymać Holokaust. Holo-oszustwo: Karski zawiózł na Zachód info zebrane przez Rotmistrza Pileckiego nt. wszystkich ofiar Auschwitz, nie tylko Zydów, a Holokaust to nazwa tragedii ponad 20 grup, nie tylko Zydów (Szoa). Wartałoby się przypatrzeć pozostałej działalności tego patry-jotycznego ośrodka.

Dr Jerzy Jaśkowski: Historia Polski, szczególnie XX wieku, w skrócie?

Polska, Smoleńsk, Rosja – Winnickiemu i Zawiszy odpowiedź pisana na kolanie

PB: Dzisiaj problemy Polski są między Berlinem, Waszyngtonem a Tel Avivem. Nawet jeszcze gdzie indziej; to są jedynie ośrodki władzy wykonawczej globalnego kahału.
Rozprzężenie obyczajów to przy rzezi dokonywanej na narodzie polskim przez sługi “mechanizmu rynkowego” problem niewart dyskusji. Może i pomniejszy, ale sprzężony ze strategią podboju i niszczenia gojów słowiańskich, uderza w moralność — cel info-wojny o dusze, serca i umysły gojów.
Ostatnie zdanie artykułu — Amen!

Po Ewidentnym Oszustwie: Nie dajmy się ogłupić propagandzie NWO!

Jedwabne i holokaust — świadek

Żołnierze wyklęci na dużym ekranie

Piotr Bein: Żydolog szaleje na StopSy

Marszowcom ku przestrodze: Związek Żołnierzy NSZ, Młodzież Wszechpolska i Isakowicz-Zaleski usunięci z akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”

PB: Za to silni w gębie… Scyropolscy pszy-wódcy obgadują przy wódce, kogo poprzeć a kogo nie, żeby nie stracić poparcia polactfa, wykręconego przez kahał na ‚antysemityzm’. Ten sam kahał podsuwa, kto jest „żyd”. Zatem pszy-wódcy robią dla kahału, świadomie (szabas-goje) lub nie (użyteczni idioci)!

Wiadomości gospodarczo-kryminalne

††††††††††††††††††††††††

Obce ale też „nasze”

Alex Jones skrytykowany za syjo-dezinfo

Adrian Salbuchi: Tragiczny pożar w Bangladesz – cena życia ludzkiego w rachunkach kapitalisty

http://rt.com/news/bangladesh-fire-capitalism-price-121/

Alert NaturalNews ws. masakry w Newtown

http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/16/naturalnews-insider-alert-on-newtown-shooting/

Czołowy demograf światowy przyznaje: kontrola populacji poprzez szczepienia

http://vaccineliberationarmy.com/leading-world-demographer-admits-to-population-control-through-vaccinations/

Stypendialne przywileje dla dzieci kongresmanów i pracowników Kongresu USA

http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/13/children-of-congress/

Bandy czarnych królują w metrze waszyngtońskim

http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/13/black-mobs-take-over-washington-metro/

13.12.2012: Syreny w Chinach wyją za pomordowanych cywili i zabite, zgwałcone kobiety  na całym świecie

http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/13/13-12-2012-sirens-in-china-wail-for-murdered-civilians-raped-and-murdered-women-worldwide/

Kozacy bronią Słowiańszczyzny

http://konflikty.wp.pl/kat,132916,title,Czas-atamanow-czyli-renesans-Kozaczyzny-w-Rosji,wid,15170048,wiadomosc.html

PB: Autor pisze: A taka Kozaczyzna nie spodoba się z pewnością kremlowskim technologom politycznym. Ta sama ścierwo-witryna wp.pl pisze o rebeliantach w Syrii = bojówki zdziczałych dżihadystów wspierane przez „zachodnich” i „arabskich” mosiodawców, podobnie jak niegdyś na Bałkanach, potem w Iraku, Libii… Ta sama żydo-witryna pisze jak mosiadowe DebkaFile o rzekomej broni chemicznej Assada (sam szef wywiadu USA zdementował to). Współczuję rodakom, którzy zdani są na ścierwomedia.

Pamiętajmy o dzieciach w Gazie

Roy Tov: Netanjahu pędzi Izrael do samobójstwa, Palestyna odwraca okupację http://www.roitov.com/articles/masada.htm

Telewizor co podgląda i podsłuchuje ciebie http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/11/tv-that-watches-and-listens-to-you/

Analitycy niemieccy: syryjska wojna domowa toczy się między tzw. Zachodem a Rosją i Iranem

Roy Tov: Państwo Palestyna postawiło Zydom tablice w Jerozolimie Wsch.: Uwaga! To jest ziemia okupowana

Arabia Saudyjska popełnia zbrodnię wojenną przymusowym użyciem więźniów w wojnie w Syrii http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/11/saudi-arabia-commits-war-crime-by-forced-use-of-prisoners-in-syria-insurgency/

Zydowskie imperium medialne cenzuruje kwestie okupowanej Palestyny http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/08/palestine-issues-censored/

Premier Kanady popiera Izrael z przekonania i dla głosów wyborczych

W putlerowskiej eFeRji pozwalają prywatnym ochroniarzom bić ludzi

PB: A gdzie waadze nie przykręcają śruby? Tytuł jest tendencyjnie przetłumaczony, co ujmuje GazecieWarszawskiej. Tłumacz RX udziela sie na StopSy, które zasłynęło z moczowego dziennikurestwa. Z przkręcania tytułów ‚zasłynęła’ Jane Büregermeister w 2009.

Lucyfer w Watykanie

PB: Trwa prywatna e-dyskusja znawców nt. Watykanu. Będzie więcej, zbieram w osobny wpis. Wg artykułu (28.1.2012), Text ten był umieszczony na stronie: Pontifical Council for Justice and Peace, ale jest tam już jedynie wersja włoska. Jest wersja angielska (wejście 6.12.2012). Przeczytałem tłumaczenie Oli Gordon i wysnuwam nieco inne wnioski, niż Krzysztof Cierpisz.

1. Nie wiem po co hałas o rzekomym autorstwie Benedykta XVI. Jasne z dokumentu, że napisała go i podpisała rada papieska.

2. Z dokumentu wynika nie poparcie dla łupieżczego, rotszyldowskiego  NWO, tylko dla „władzy” z przesłanek dobra wspólnego. Np. detale dot. systemu bankowo-finansowego zdają się potwierdzać te wzniosłe cele:  […] W tradycji Magisterium Kościoła, które Benedykt XVI mocno przyjął, zasada pomocniczości powinna regulować stosunki między państwem i społecznościami lokalnymi, a także instytucjami publicznymi i prywatnymi, nie wyłączając instytucji monetarnych i finansowych. […] Różnica pomiędzy etycznym szkoleniem i przygotowaniem technicznym musi zostać wypełniona przez podkreślanie w szczególny sposób nieuniknionej synergii między dwoma poziomami praktycznych czynności (praxis) i bezgranicznego dążenia człowieka (poièsis).

3. We wnioskach okazuje się jednak, że narody powinny poddać swą suwerenność dla dobra wspólnego. Sugeruje się podług propagandy talmudinackiej, że właśnie suwerenność narodowa jest przyczyną obecnego zła (archaicznych walk między bytami narodowymi). Tu zależy od interpretacji czytelnika, jak zrozumie domniemaną potrzebę stopniowego, zrównoważonego przekazania części władzy każdego narodu rządowi świata i władzom regionalnym — dla dobra ogólnego, czy partykularnych interesów. Pominięcie problemu banksterii i talmudinatów gwarantuje, że globalizację a la Watykan właśnie oni przejmą, nawet jeśli dynamika przemian wyglądałaby  obiecująco dla wspólnego dobra.

Gen. Alieksandr Władimirow: Sytuacja w świecie dowodzi przygotowań USA do wojny światowej

PB: Takoj obrazowannyj, umnyj, ekspiertnyj — a takoj durak! Jaka „Ameryka” generale!? Toż to osiodłane od dawna przez żydłactwo, „przewodzi” reszcie demon-kracji (nie tylko, np. Arabia Saudyjska) także osiodłanych! III wojna już dawno się zaczęła — zaraz po zakończeniu II wś. przeciw gojom. Panie generale, na wypadek, gdyby niewidać było z Moskwy, Zachód utracił suwerenność nie dlatego, że są tam bazy USraelskie, tylko dlatego, że banksterzy tak zaplanowali (już daawno) i wykonali. Teraz pracują nad Chinami i Rosją. Więc jeśli będzie wojna „światowa” to najprawdopodobniej przeciw nim.

Izrael prosi o pozwolenie zbombardowania Syrii

Roy Tov: Iran znów przechwycił drona USA, wkrótce go sklonuje

Opozycja węgierska żąda nazwisk Zydów na stanowiskach

PB: Czy ta partia na Wegrzech nie jest czasem agenturalna? Na wiecu widać samych żydków, a gdzie ‚antysemici’ z partii i zwolennicy jej programu? Poza tym mądra partia wie, ze żydzi nie występują jedynie na jawnych stanowiskach; najważniejsi dla kahału są poukrywani. Węgrzy są manipulowani nie mniej niż Polacy. Np. masowe wiece w Budapeszcie, na które dało się spędzić wielu Polaków pod sztandarami ze śp. Kaczyńskim, poparli tacy giganci praw człowieka, demunkracji i w ogóle, jak „Francuz” talmudinacki, Cohn-Bendit.

BRZEZIŃSKI: NWO JEST ZAGROŻONY

Roy Tov o imperializmie i ludobójstwie Izraela

Zarząd miasta w USA: przynieś broń, dostaniesz scypionkę na grypę za friko!

Do prawdomówców

Corexit w Zatoce Meksykańskiej pogorszył toksyczność wycieku ropy 50 razy!

Bezpieka transportu USA poniża ofiary usunięcia piersi od raka

Połączone lotnictwo niemiecko-francuskie?

Niemieccy stratedzy ostrzegają Berlin przed eskalacją wojny w Syrii: znaleźć wewnętrzne rozwiązanie konfliktu

Roy Tov: USA anuluje szczyt bezpieczeństwa nuklearnego

NATO rozmieści pociski Patriot przy granicy Turcja-Syria

Niemieckie siły przy granicy Syrii – początek strefy zakazanej lotom?

Zaufani partnerzy Berlina otrzymują broń przeciw Iranowi i Chinom

††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Za scypieniami na grypę stoi wiara zamiast nauki

http://vaccineliberationarmy.com/british-medical-journal-belief-not-science-is-behind-flu-jab-promotion-new-report-says/

Prof. Majewska: Szczepienia p-grypie

http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/14/prof-majewska-szczepienia-p-grypie/

Costa Rica walczy z Monsanto ws. kukurydzy GMO

USA cichcem zwiększyło normę dopuszczalną radiacji w mięsie 

Min. zdrowia Kanady jak ludobójczy odpowiednik w USA: zakaz termografii raka piersi, promocja mamografii

Marines USA medytują dla zmniejszenia stresu bojowego  — żeby nie wymedytowali, że wojna jest moralnie zła http://www.naturalnews.com/038292_US_Marines_meditation_stress_reduction.html

Ukryte trucizny ciał i umysłów dzieci http://www.naturalnews.com/038290_children_poisoned_vaccines.html

Scypionka na koklusz wywołuje epidemie kokluszu

Mamogramy to medyczna zmyłka

…fałszywa diagnoza, 93% kobiet nie ma z tego żadnej korzyści medycznej, większość dostaje niepotrzebną chemioterapię, radioterapię i radykalną chirurgię.

Odżywianie

Eugenika IG Farben

††††††††††††††††††††††††

Po-grossie widziane z Vanqrevu

(jakby powiedział PAN-owiec Pokora)

Piotr Bein  2.12.2012

Opóźniony nakryciem Breivickiego przez kahalne służby Polin, a przedtem – kahalnych służb przez „faszystów“ i „nacjonalistów“, dopiero co przyjrzałem się pokłosiu antypolskiej chucpy w PAN, a tu następna żydo-prowokacja: film Pokłosie.

Expert od razwiedek, Redaktor Michałkiewicz swym zwyczajem dowcipnie ujął sedno sprawy: Po-grossie. Rozpoznało ją wielu „antysemitów“, „xenofobów“ i w ogóle… Romuald Szeremietew (A po Grossie jest „Pokłosie”), Rafał Ziemkiewicz, Dr Leszek Żebrowski, czy PolskaMyśl Narodowa rozmontowując pralkę mózgów młodzieży w Polin, ustawianej na gremialne seanse. Film-dreszczowiec (nie thriller – panowie i panie wykształciuchy!) miał być sukcesem propagandy. Stał się fiaskiem, przedmiotem bojkotu przez Polaków, narażając producenta na straty.

Żebrowski lamentuje, że film jest kolejnym marnotrawstwem podatków, sankcjonowanym przez rząd, wbrew naszym interesom. Pytanie retoryczne, bo co nie jest dla zniewolonego narodu – ustawki GMO i scypień, jewropejska biurokracja, lichwiarskie „fundusze“ z Brukseli, udział w misjach „pokojowych“ NATO, złodziejskie projekty autostrad, cyrki piłki nożnej?

Historio-porno

Powyższa próbka wyjaśnia, czemu nie oglądać następnego badziewia edukacji winy. Dobił gwóźdź koment na StopSy: […] o gustach się nie dyskutuje…, no bo są przecież różne. Pejsata szmira i chałtura sprzyjająca najniższym instynktom ich schizofrenicznych “tworców” – to antykultura z obżydliwą bżydotą na pierwszym miejscu, która się można tylko bżydzić. To przecież kompletnie bezguście , bez wyczucia smaku, piękna, proporcji i harmonii. To taka tfu – rczość, ktorą mogą się wzajemnie delektować i rozkoszować pejsaci mecenasi i sponsorzy różnego plugawego obżydlistwa we własnych kręgach wzajemnej adoracji.

Zwięźlej ocenił film Jan Pospieszalski u Leszka Bubela: napisana na skróty agitka. […] Wejście na ekrany tego filmu w przeddzień narodowego święta Polaków, to przejaw perwersyjnych skłonności twórcy, albo prymitywna prowokacja. Więc co mogę dopisać nieobejrzawszy tego arcydzieła koczowniczej sztuki filmowej i historiografii?

Minister kultury i czyjegoś dziedzictwa podziwia twórcę Pokłosia za odwagę podjęcia trudnego tematu. Zrealizowania, w formie filmowej, analizy dramatycznego fragmentu naszej historii. O czyją wersję historii chodzi, nie pozostawiają wątpliwości tfurcy filmu: o wypranie mózgów, wzbudzenie poczucia winy i niezdrowych emocji judeocentrycznym fabularnym kłamstwem historycznym zapakowanym w sugestie prawdy. Na ironię Józef Kalita, obiekt nienawiści XXI-wiecznego podłego, ciemnego antysemickiego motłochu, który go za to ukrzyżował na drzwiach stodoły, ma rzeczywisty, niefilmowy prototyp miejscowego człowieka, który chronił nagrobki żydowskie, a mimo to (czy właśnie za to?) został wybrany w gminnych wyborach na przewodniczącego sejmiku.

Dla producenta Dariusza Jabłońskiego, nieważna jest klapa finansowa o ile film realizuje cel polityczno-propagandowy (są filmy ważniejsze niż ekonomia – patrz koniec filmiku). Jabłoński  odpowiada na pytanie, czy film podzieli Polaków: Jak ten film miał nas podzielić – na tych co są za mordercami i na tych przeciw? Przytacza przykazanie Nie zabijaj, które nie ma kontekstu narodowościowego, podkreśla Jabłoński. Nie ma dlań kwestii, czy Polacy rzeczywiście zabijali Żydów w dzikim antysemityzmie, tylko czy uderzą się w piersi i pogodzą z tą pravdą.

Aerials słusznie zauważył na Wykopie: Przy promocji tego filmu, jako argument dla osób, które krytykują taką tematykę, mówi się, że to “nie jest film historyczny”, a zaraz potem, że “w rzeczywistości było jeszcze gorzej”. Skoro autor chciał pokazać coś innego, a mianowicie historię kryminalną, i nie kojarzyć się z żadnym autentycznym wydarzeniem historycznym, to po co obrał takie tło? […]

Podobnie Baron Al von PuciPusia na tymże forum: Ja tam, oprócz podniety narodowców, widzę jaranie się lewicowców, którzy w sytuacji kiedy dany temat krzywdził w przeszłości Polaków i powodował, że byliśmy ofiarami to mówią, że to historia, a kiedy pojawia się temat o tym jak to my w historii krzywdziliśmy innych to nagle stwierdzają, że trzeba o tym mówić. My zwyczajnie jesteśmy takim samym narodem jak każdy inny. […] Niestety ale przy udziale tego filmu wiedza – ta właściwa czyli przedstawiająca fakty – nie wzrośnie zbytnio. O tej i innych sprawach powinniśmy mówić normalnie. Bez emocji.

Nie prostytutka a zdrajca

Plemienność wyraziła się również wśród aktorów p.o. historyków polskich. Maciej Stuhr to syn reżysera Jerzego Stuhra, który z in. miłośnikami historio-porno przeciwstawił się ostrej krytyce filmu Tajemnica Westerplatte (premiera też planowana tuż przed Marszem) przez historyków i rząd (Scenariusz nie ma nic wspólnego z prawdą historyczną. To fikcja literacka, która w dodatku uderza w godność i honor polskich żołnierzy.).

Wtedy, ojciec Stuhr z Agnieszką Holland i in. oburzali się w liście otwartym: Trudno nam zrozumieć, że politycy, przyznający się do solidarnościowych korzeni, uważają za stosowne wprowadzać cenzurę prewencyjną metodą faktów dokonanych, korzystając z instytucji państwa. Dziś, syn Stuhr występuje w filmie, którego producent Jabłoński cytuje Pasikowskiego z wywiadu dla giewu: [Pokłosie to] pierwszy przypadek cenzury politycznej w wolnym kraju Polsce. Dodaje: I niestety muszę się z tym zgodzić. Co uderza w Polaków, jakoś zawsze zdoła być opublikowane „herkulesowym wysiłkiem“ oszczerców, a co broni polskiego honoru, prawdy i racji stanu – jest kneblowane i niszczone, a orędownika nawiedza seryjny samobójca!

Po-solidarnościowy syn nasiąknął jak skorupka, argumentując za Pokłosiem: 11 Apostołów nie wymaże faktu Judasza, historia Polski to nie tylko chwała i bohaterstwo…. Jakbym czytał prace z jakiego instytuta antypolonizmu.

Ale największe cięgi dostał Stuhr za rzekomą pomyłkę, że Polacy pod Cedynią przypinali dzieci do tarcz (zamiast Niemcy pod Głogowem). Ile trzeba nosić nienawiści, żeby się tak pomylić! Nie bić nieszczęśnika – wszak historii uczy się z giewu. Stuhr wyróżnił się tym, że zrzekł się zapłaty za rolę w Pokłosiu na rzecz Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego. Na pejsbóku miał nadzieję, że jego postawa będzie dla Polaków wzorem. Pochwala ideę 5% PIT na żydowskie restytucje: To tylko dodatkowa rubryka w formularzu, dzięki której Polacy będą mogli spojrzeć sobie w oczy.

Za takie rzeczy grozi kariera w Hollywood. Umny chłop, inwestować umi…

Czy M. Stuhr musiał tak się aż tak podłożyć? Gdyby wziął rolę dla zarobku, to byłby prostytutką. Tymczasem okazał się zdrajcą polskiej racji stanu. Bogusław Linda odmówił roli w Pokłosiu, z powodu różnic ideologicznych z Pasikowskim; podobnie zrezygnowal z czołowej roli w antypolskiej karykaturze Tajemnica Westerplatte. A mógł wybrać być wzorowym aktorskim szabas-gojem, zachwalać film w zwiastunach i na publicznych spotkaniach… Stracił Holo-oszustny Hollywód, zachował twarz i honor.

Mariusz Cieślik rozjechał Stuhra w Rzepie: Kiedy w roli moralisty i nauczyciela historii występuje 37-latek, któremu się Głogów z Cedynią myli, i którego rano można usłyszeć opowiadającego dowcipy w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego w radiu Eska Rock, doświadcza się dysonansu poznawczego.

Aktor z Pokłosia, Ireneusz Czop zapytany, czy film podzieli Polaków, odparł: Dobrze jest, że nowe pokolenia będą mogły poznać taką prawdę. Jeżeli ten podział będzie mądry, to dojdziemy do jakiejś zgody. Czyli Czop nie ma problemu z historiografią filmu, uważa ją za prawdziwą, godną poznania przez nowe pokolenia Polaków! Jaki podział byłby mądry, opierając się jednocześnie na kłamstwie i psycho-manipulacji niedoinformowanego pokolenia? Czy jest lepszy szabas-goj?

Inny aktor, Daniel Olbrychski, niewystąpiony w Pokłosiu, rozmawiał z zachwyconą nim patry-jotką Olejnik – o nienawiści polskich antysemitów, o ich zbrodniach na Żydach, o wybitnym historyku Grossie i jego Jedwabnem… Olbrychski potępił Polaków, co nie chcą Pokłosia i nazywają patry-jotuf Pasikowskiego i Stuhra wrogami Polski. Wspomniał Wajdę, ale nie Agnieszkę Holland czy in. artystów, wybitnych polskojęzycznych polonofobów jak Marian Marzyński czy Jerzy Kosiński. Wajda pochwalił Pokłosie i reżysera.

Walnął bęben rusofobii

Odezwały się złowieszcze rewelacje: Rosjanie dali pieniądze na „Pokłosie”; rządowa rosyjska Fundacja Kina i prywatne studio filmowe Metrafilms dołożyły się do jewrounijnych dotacji z funduszu Eurimages, administrowanego przez Radę Europy i zrzeszającego 35 państw. Rosjanie należą do Eurimages od 1.3.2011 r. Każde partycypujące państwo dba, by w zamian za składki, wyciągnąć jak najwięcej dla swoich firm w ko-produkcjach filmowych. W produkcji Pokłosia brały też udział firmy z Polski, Słowacji i Holandii, lecz taka Niezależna.pl i in. wirtyny podkreśliły udział Rosji. Wg producenta (Apple Film Production) film kosztował 9 mln zł. Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał 3,5 mln zł przy deklarowanym we wniosku producenta budżecie 5,7 mln zł.

Pytanie, co to za firma w Rosji (hollywódzka?), kto dał pieniądze „z Rosji“ (grupa judeocentryczna lub żydofilna?) i dlaczego partycypuje w jewropejsatym funduszu, służącym hasbarze? Bo to, że w Rosji jak i w Polsce są zapejsaczone urzędy i instytucje, to nie ulega wątliwości. „Niezależni“ nie dochodzą tego, bo to trudniejsze niż rzucić hasło ruskie. Okryli Rosjan wśród ponad 30 partycypantów Eurimages, który sfinansował też np. produkcje polsko-niemieckie.

Obawiam się, że Pokłosie to żydo-hollyłódzka ko-produkcja za piniondze europejskich gojów… via „Rosja“, by wśród scyropolskich upiec drugą smakowitą dla judeocentryków gęś obok Holo-edukacji: rusofobię.

***

Ww. Cieślik podsumował zamieszanie tfucrcuf wokół Pokłosia: katastrofę artystyczną i finansową filmu próbują przykryć oskarżeniem Polaków o antysemityzm. To by było pół biedy. Obawiam się, że oglądalność i kasa będą celem exportu socjo-manipulacji w językach obcych, w tym niemieckiego, ukraińskiego i hebrajskiego, do odwracania ról w oczach młodszych pokoleń naszych sąsiadów i kandydatów na rezydentów. A jeśli ruskie piniondze na film pochodziły z koczowniczych źródeł, to będzie i wersja rosyjska…

W kraju zaś, film może jątrzyć podziały chronicznie, jak 10 IV. Dzięki chucpie Pokłosia, blogierzy i portalowcy patriotyczni już przeoczyli 80. rocznicę urodzin Historyka Prawdy. Post-pokłośne ogłupianie może być łatwe, zważywszy żałosny poziom wiedzy historycznej, ewidentny na rozmaitych forach, które przejrzałem przy okazji niniejszego spojrzenia z Vanqrevu (jakby powiedział scyropolski Maciej Pokora).

………………………

Zobacz więcej widzianego z Vanqrevu:

====================================

P.E.1984: Proszę porównać:

Sugeruję Panu zrobić małe śledztwo, co Metrafilms sponsoruje i w czym uczestniczy. I wrzucić na grypie. Dlaczego nikomu się nie chce wychylać głowy z bunkra? Ganiam w tym błocie od leja do leja i widzę tylko wczorajsze ślady własnych stóp … plus hordy dwutrójkątnych wrogów. Oddajemy pole poprzecinane zasiekami z UTP-5e i światłowodów bez walki?
PB: Przyjrzałem się z grubsza Metrafilms i wygląda mi na żydo-odprysk hollyłódzki. Jeden link o tym wtopiłem w tekst. Do Maruchy nie zaglądam, przekonawszy się, że dba głównie o własną twarz, co w jego sytuacji staje się coraz bardziej syzyfowe. Zeby poczytać obelgę żem żyd nie muszę bywać na podobno elitarnym forum…

Komentarze 2 do “Po-grossie widziane z Vanqrevu”

  1. […] autentyczności Alexa. Nawet nie myśl sugerowć, że jestem stronniczy, patrz na przykład na moim blogu, albo […]

  2. […] autentyczności Alexa. Nawet nie myśl sugerowć, że jestem stronniczy, patrz na przykład na moim blogu, albo […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: