Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kryzys ducha

Posted by grypa666 w dniu 23/10/2012

Dzięki październikowym darczyńcom!

Cały dochód z miesiąca, 200 US$, przekazałem Royowi Tov, który jest bez środków, prześladowany przez władze Boliwii i Izraela, bez żadnego wsparcia… patrz ALERT wiszący od kilku tygodni…

ROY TOV: thank you, Piotr, for your ongoing support and very generous donation. God bless you and yours, [Dzięki, Piotr, za ciągłą pomoc i b. hojny datek. Niech Bóg ma w opiece Ciebie i Twoich]
 +
+ +

Zasilajcie, proszę, fundusz patriotyczny. Szykują się akcje wymagające mamony. Dycha czy dwie nie zrobi Ci różnicy, a kahałowi może narobić bigosu.

Apel do Polonij: Przeciętnie Rodak w kraju jest znacznie biedniejszy od nas…  ci, którzy walczą tam o Polskę są w najniższej grupie dochodowej, często bezdochodowej. Twój dolar czy euro w Polsce jest 2-3 razy więcej wart w sile nabywczej. A w skutkach patriotycznych — nie ma słów, z ludźmi jak Dr. Kękuś czy Lex Nostra poniżej.

Jeśli możecie, proszę wpłacajcie hojnie, na konto w Polsce lub łatwego zza granicy PayPala. To nie dla mnie ani bloga, tylko dla nich; rozliczam się co miesiąc.

 
Alarmy i alerty
“Reklamy”
Komunikaty
Piszecie…
Nasze
Obce ale też „nasze”
Zdrowie
Kryzys ducha
 

ALARM4: Jewropejska regulacja mierzy w medycynę naturalną.

PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE
MEDYCYNY NATURALNEJ!

………………….

ALARM3: Dintojra kahału w amoku — czuje swój koniec, wraca do metod żydo-sowieckiej psychuszki i żydo-NKWD…

Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera, ale nie mogę tam być… Oblężajcie biuro (p)oSSła Gowina:

29.10.2012, 11:00, Kraków, Karmelicka 1/3

Skończyć z mafią prokuratorsko-sądowniczą w Polin! Lokaji kahału — do psychuszki bez badania!

………………

ALARM2: AKCJA STOP-NOP: Godzisz się na przymus szczepień? Pora działać.

Prof. Majewska: Wazna akcja spoleczna o wolność do zdrowia i zycia w III RP. […] Czy te listy maja byc wysylane do RPO  (obywatelskich) czy RPP (pacjenta)?  W Pani liscie jest to chyba pomieszane. Czy RPO odpowiedziala, ze nie zajmie sie ta sprawa?

…………………

ALARM1 TRWA: Jest gorzej z 6-walentną  scypionką GSK…

Prof. Majewska (25.10.29012): Cd wycofywanych szczepionek.  W USA steroid wstrzykiwany ludziom do kręgosłupa powoduje masowe  zapalenia opon mózgowych i zgony.  To wszystko oznacza, że szczepiąc się NIGDY nie wiemy co sie w zastrzyku znajduje, wiec bardzo ryzykujemy naszym zdrowiem i zyciem. Coraz wiecej szczepinek  globalnych firm jest produkowanych w Azji, nie wiadomo w jakich warunkach i przez kogo. Moze w garażach. We Włoszech, Szwajcarii i Austrii wycofuje się masę szczepionek.

Prof. Majewska (23.10.2012): Uzupełnienie informacji.  Wycofana heksawalentna szczepionka Glaxo ma w sobie nastepujace skladniki antygenowe: DTPa-HBV-IPV-Hib  (dyfteryt, tężec, krztusiec, żółtaczka B, polio, Haemophilus influenzae B).  Czyli są to podstawowe szczepienia, które dostają polskie niemowlęta.  Innych heksawalentnych szczepionek dla niemowląt Glaxo nie produkuje. 

Prof. Majewska (ub. tydzień): Firma Glaxo wycofała w 20 krajach swoją heksawalentną szczepionkę dla niemowląt z powodu zanieczyszczenia bakteryjnego, które spowodowało zgony niemowląt. 

Polski nie ma na liscie krajów , w których wycofano te szczepionkę, co może sugerować, że ona  nadal pozostaje w użyciu.  Być może polscy wakcynolodzy zadecydowali, żeby jej nie wycofywac, skoro można na niej dużo zarobić, no i czemu siać panikę wśród i tak już nieufnych rodziców?   W koncu w Polsce żaden lekarz ani  firma farmaceutyczna nie ponosi odpowiedzialnosci za zabicie lub okaleczenie dzieci szczepionkami.   

……………….

ALARM: Zamiast na złom i utylizację reaktorów, nuklearny lotniskowiec USA w Cieśn. Ormuz może posłużyc fałszywej fladze USraela.

Prewencyjnie rozplakatujcie filmik.

…………………………..

ALERT1: Czy huragan Sandy uszkodził siłownie A w USA, poprzez brak prądu do systemów chłodzenia, podobnie jak w Fukuszimie?

……………………

ALERT: Roy Tov bez środków

PB (26.10.2912): Drogi Roy, Ogłosiłem zbiórkę, zaczynają napływać datki z Polski i Polonij… Nie wiem, ile się uzbiera i są też sprawy życia i śmierci po stronie polskiej. Ty też pozostajesz wysokim priorytetem, bracie w Chrystusie. Z Bogiem — Piotr

Roy (22.10.2010): Drogi Piotrze […] Jestem politycznym więźniem reżimu Evo Morales, ku uciesze Izraela; przekupienie Boliwii jest tanie. Międzynarodowe org. praw człowieka nie interweniują w przypadki związane z Izraelem, chyba że jest rozgłos światowy. Jesyem więc w pułapce w Boliwii, z niewielką szansą wyjazdu żywcem. 

Sytuacja ta wyczerpała me zasoby; regularne donacje na portal i sprzedaż książek na Amazon nie uratują mnie. Jeśli nic się nie zmieni, od następnego miesiąca śpię na ulicy. Potrzebuję zebrać dodatkowo 1500 $ na normalne funkcjonowanie do końca roku.

††††††††††††††††††

Biuletyn PrisonPlanet.pl

††††††††††††††††††

Cyberprzemoc i cyberstalking — niektórzy mają dość tego!

††††††††††††††††††††††

List otwarty do Macieja Pokory (nick Peryskop) [uaktualniony]

†††††††††††††††††††††††

Od Vismayi i Dobrego Samarytanina

†††††††††††††††††

Uaktualniłem pod-strony:

Jeszcze bardziej drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

††††††††††††††††††

Wspomóż mnie i działaczy w Polsce i za granicą – w Twej obronie

†††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Serwis Stowarzyszenia Fides et Ratio, Pażdziernik- Listopad 2012

PRZYPOMNIJMY O ROTMISTRZU Z KAZIMIERZEM PIECHOWSKIM

Przyjaciel Witolda Pileckiego z Auschwitz i jeden z najwybitniejszych patronów i wolontariuszy akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”), po raz kolejny zapewnił o swoim poparciu do Sprawy, o którą walczymy. Czy słowa człowieka, który walczył pod komendą Witolda Pileckiego w Auschwitz zechcą przemyśleć ci, którzy robią co w ich mocy, aby zdyskredytować naszą akcję? Więcej w materiale pt. „Przypomnijmy o Rotmistrzu z Kazimierzem Piechowskim” z 26 października 2012 r.  Link udostępniony także w profilu akcji na Facebooku. Przypomnijmy o Rotmistrzu! Trzeba dać świadectwo..

Michał Tyrpa, Fundacja Paradis Judaeorum

2 filmy Zbigniewa Juźków

Witam.  Zapraszam uprzejmie do obejrzenia dwóch nowych filmów na moim koncie na youtube.

Pierwszy film przedstawia instalację na Placu Trzech Krzyży w dniu 29.09.2012 r. promującą sprawę intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.W filmie wypowiadają się dwie osoby przedstawiające szczegóły dotyczące intronizacji
Drugi film przedstawia krótki koncert młodej pianistki Anny Kubicz grającej utwory Fryderyka Chopina podczas nietypowej imprezy muzycznej, mającej miejsce w lutym 2010 roku nazywającej się “Najdłuższe urodziny”, podczas której muzycy non-stop grali utwory genialnego polskiego wirtuoza.
               Pozdrawiam serdecznie. – Zbigniew Juźków

………………..

Ws. kontrowersji wokół akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z trzema materiałami, które zostały opublikowane między innymi pod adresami:
1) http://mementomori.salon24.pl/454654,przypomnijmy-o-rotmistrzu-z-biskupem-mendykiem
2) http://piotrski.nowyekran.pl/post/76840,fundacja-paradis-judaeorum-a-rtm-pilecki
3) http://aoobfk.salon24.pl/455361,zwiazek-patriotow-polskich-xxi-wieku
Z poważaniem, Michał Tyrpa, Fundacja Paradis Judaeorum

†††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Marek Podlecki (na skargę Beina, że Pokora i Bizoń zachowują się skrajnie u Monitora i u Maruchy): Masz rację. Myślę co z tym zrobić, wysyłam maile z apelami by sobie dali spokój. Czy to nie jest wynik działania HAARPa, że ludzie są tacy przewrażliwieni?

PB: nie haarp tylko wlasna glupota pod wplywem subtelnej propagandy i parchatej manipulacji narodem… ja, ty, Vismaya, Szubert, Kękus  i wielu in. jestesmy pod wplywem tego samego haarp — i co? Vismaya pisze od dawna, takze u mnie, jaki to ‚haarp’ – czy ty to czytasz? Jestes Admin, tylko ty odpwiadasz za zawartosc bloga i forum. Twoja decyzja kasowania, bez pytania gnojkow…

Marek Podlecki: Niestety ALE JEST TO HAARP. U niektórych bardziej oddziałuje, u innych mniej. U ciebie wywołuje nieuzasadnioną agresję, spróbuj się opanować. Ja mam np. częsty ból głowy ostatnio i poważne problemy ze spaniem. Zastanów się kto ci zrobił krzywdę? A czy to nie ty robisz krzywdę innym publikując artykuły zawierające szkalujące teksty na ich temat?

PB: napisz artykul, napedzisz licznik…

Richard: Witajcie moje ukochane Grypki…Kiedys mialem cos w rodzaju seminarium wkladu [ video -you tube ?] zeznania WALIDA SHOEBATA  i nie moge tego znalezc -w sieci jest ale parominutowe  filmiki a to bylo godz czy nawet wiecej -moglibyscie pomoc mi to odnalezc -nie mieszkam w pl wersja ang czy Pl jest ok. Dzieki serdeczne !!!! Pozdrowka

PB: Witamy, witamy… całuski od wszyćkie 666 świnioki, ptoki, komory sorka komary… Kiedy to było i o czym? Przekazuję razwiedce Grypa666 do zbadania. 

Marek Podlecki: [Nie znam]. Z innej beczki – zobacz co się dzieje w polskich sądach.

Patrycja: Panie Piotrze dziękuję Panu za cholernie ciężką pracę, którą Pan wykonują, a którą jest uświadamianie Polaków i otwieranie im oczu. Życzę dużo sił, modlę się za Pana i jestem całym sercem z wami. Mam trójkę dzieci, dwoje starszych zaszczepiłam, bo nie miałam tej wiedzy, którą mam teraz. Laura urodzona 2 miesiace temu nie była i nie będzie truta. Jestem gotowa nawet walczyć z całym światem o zdrowie mojej rodziny. NIE SZCZEPIĘ! A Panu dziękuję za moją aktualną wiedzę, którą dzielę się z rodziną i znajomymi. Pozdrawiam

PB: Pani Patrycjo! Za takie słowa zwalniam z datku :<)  Dziękuję!

Patrycja: Witam ponownie 🙂 właśnie skończyłam słuchać Pańskiej prelekcji z kwietnia 2009 r na temat Serbii i sił rządzących światem i proponuję obejrzenie filmu, który mną wstrząsnął, a który pokrywa sie z tym co Pan mówił. Może wrzucić go na bloga,żeby jak najwiecej ludzi go obejrzało. Film Zniesławienie (defamation) dopiero niedawno ujrzał światło dzienne, bo oczywiście za niewygodną prawdę był blokowany, nie jest tajemnicą przez kogo. Gorąco polecam.

Ps. mimo zwolnienia z datku postanowiłam jednak wesprzeć Pana w walce:) Życzę wszystkiego dobrego, pamiętam o Panu w każdej modlitwie. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i mam nadzieję,że nie brakuje wokół ludzi, na których może Pan liczyć.
Pozdrawiam

PB: Zaiste film jest świetny: pokazuje prawdę, demaskuje Anty-Defamacyjną Ligę (ADL w USraelu, Otwarta Rzeczpospolita w Polin), pokazuje (uwaga antysemici w Polin!) że Zydow nie należy wrzucać do jednego wora… Nagłaśnialiśmy we wspólnej akcji Wykluczonych z inicjatywy Gallusa jakiś czas temu. Samo-wykluczony z Wykluczonych zrobił nawet przy tej okazji kabotyńską chucpę… Dziękuję za modlitwę i datek, modlę się wzajemnie za dobych ludzi (i za niedobrych, żeby wydobrzeli duchowo)…

††††††††††††††††††††††††††††

Nasze

Seweryn Aszkenazy, Stow. Judaizmu Postępowego Beit Warszawa

PB: To ładnie, że Pan Seweryn nieboi się kahału i wstawia się za Polakami… ale czemu tak późno, po zepsuciu wizerunku Polaków na świecie w ostatnich 10-15 latach?

Jeszcze bardziej drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

Lex Nostra: Funkcjonariusze policji i prokuratorzy poszli na łatwiznę?

Jak Obama sprzedał Polskę to nie ulega kwestii

PB: Gregormax: bingo! Takiej bzdety dawno nie było… no może za wyjątkiem Marka S u Maruchy, gdzie też wróżą z fusów, czy Jane Burgermeister i Marka Podleckiego, odczyniających gusła o Alexie Jonesie i Wolfgangu Wodarg.  A Edgier25 to lubieje… oj lubieje… Orzeł w koronie czuwa, scyropolsko powiewa biało-czerwona… Strach się bać o Polin w pępku świata…

Trzęsienie w Canadzie: nie Prince Rupert (strona kontynentalna cieśniny, miejsce nadania doniesienia prasowego), tylko pokazane wyspy Charlotty. Dużo strachu, żadnych szkód w ludziach. Z małą geografią na bakier, a za geopolitykę się bierze…

W imieniu prawa – knebel i zabór mienia

Do czego dochodzi w sądach w kahalnej Polin

PB: Zbieram na konserwację sprzętu… :<]  Proszę zasilić fundusz na patriotów antykahalnych.

Odezwa Ogólnoświatowego Ruchu Antylichwiarskiego

Marek Głogoczowski: ZABIJANIE BEZRUCHEM MÓZGÓW

Wznowili antysemicką książkę. Prokuratura umarza śledztwo

PB: Ot-warta dostała czego warta: kopa… od samej dintojri! Tzn. nie wszystkie sądy takie jak u Monitora… No ale chucpiarzom Ot-wartej Rzydopospolitej zostało odwołanie do sądu.

Wstrząsający list emigrantki. „Biblijne piekło jest tutaj, w Polsce”

Opolczyk; Dęby padają na Opolszczyźnie…

PB: Dla przekrętu, mamony, zjudaizowane polactfo duszę sprzedało… Też obwieszeni krzyżykami? Skoro 90% społeczeństwa Polin to katolicy, to kto to robi?

Marian Wegera ciężko pobity przez służbę więzienną

SKANDAL! ZOBACZ JAK RZĄD PO/PSL WALCZY O GMO!

MĘCZEŃSTWO BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI

Zamiast spotkania z Gowinem, psychiatryk. Dr Zbigniew Kękuś, cd.

Opolczyk: W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej – przestępca lub psychol

Detektywmichajarzynski: Jako niekwestionowany ekspert w dziedzinie psychiatrii represyjnej stwierdzam, iż większość psychiatrów i psychologów to ludzie dyspozycyjni wobec władzy. Smutne to, ale prawdziwe. Robią to dla pieniędzy, kariery czasami ze strachu /na sutek szantażu/. Dysymulacja, bo to się tak fachowo nazywa, którą psycholog zarzucił dr.Kękusiowi to często przez nich stosowany chwyt poniżej pasa. Nie ma tego jak udowodnić i temu zaprzeczyć. Oni o tym wiedzą i są bezkarni. Nadmieniam, iż warunkiem umieszczenia w szpitalu psychiatrycznym jest zgoda pacjenta, chyba że istnieje zagrożenie dla życia lub zdrowia innych osób lub samego pacjenta. W pełni popieram waleczną grupę. Na bieżąco będę obserwował tę sprawę i w miarę własnych możliwości stosownie na nią reagował. Życzę pomyślności.

Dobry psychiatra to ten psychiatra, który współpracuje z represyjną władzą. Oto przykład.

††††††††††††††††††††††††

Obce ale też „nasze”

Chiny skończą z wycinaniem narządów skazańcom

Historia starożytna inaczej niż w podręcznikach

Sytuacja po Sandy pogarsza się z dnia na dzień — gdzie się podział Czerwony Krzyż?

Roy Tov o Izraelu: Knesset nagli do aneksacji Zach. Brzegu + Gang Sterna odrodzony + ONZ decyduje o Palestiynie + Atak na Sudan

Włoskie protesty przeciw hegemonii Niemiec

Berlin wpływa na opozycję na Ukrainie

Czy huragan Sandy uszkodził siłownie A w USA, poprzez brak prądu do systemów chłodzenia, podobnie jak w Fukuszimie?

Bez wzgl. na to, kto wygra wybiury USA…

…będzie to samo: wojny, coraz gorsza gospodarka, drony, atak na Iran…

Arabizacja Francji oczyma rosyjskiej telewizji

Dynamika kryzysu w Syrii

Czemu żydzi stali się handlarzami, lichwiarzami…

USA przesyła 70 bomb nuklearnych do Turcji

PB: Strategicznych czy taktycznych? Nowej generacji, tzn. z minimalnym gamma i beta, za to ogromnymi emisjami alfa na tysiące lat po eksplozji?

Naukowiec od klimatu, Michael Mann kontruje kompleks ocipieniowy

PB: W komentach pod art, ciekawe detale, kto sponsoruje ocipieniowców.

Fakty o obozach FEMA

O Keshe po polsku : Nauka i Technologia Nowej Ery – 23.10.2012

Jewrounia dała sobie nielegalnie Nobla

Hamas, Katar, Egipt i Izrael plaunują podzial Palestyny i Bliskiego Wsch.?

Cicha wojna z obcymi

PB: :<)))))))))))) Gordon Duff zbzikował albo był śpiochem przechowywanym przez lata i uwiarygadnianym na okazję ogłoszenia tej bzdety. Taa… kosmici potrzebują jeść ludzi — tfuj – lepiej chyba kamienie żreć albo gorącą lawę! Taa… wrogie sobie floty i lotnictwa zjednoczyły się w boju przeciw kosmitom… Ciekawe czy dowodzenie było po chińsku, rosyjsku, angielsku czy hebrajsku… A może była tajna potyczka USrael – reszta świata? Taa, kazali Gordonowi ujawnić tylko tyle a tyle… Raczej przygotowanie do jakiego BlueBeam… koniec kalendarza Majów tuż tuż, a Nibiru też.

†††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Dr Leonard Coldwell: Każdego raka można uleczyć

Jewropejska regulacja mierzy w medycynę naturalną

Leki na depresję powodują uszkodzenia noworodków, poronienia i komplikacje ciąży

Przemysł raka piersi nakręca różowe kampanie dla profitów, nic nie robiąc w prewencji

PB: Kolor różowy jest symbolem płci żeńskiej w Am. Płn.

Makabra bio-inżynierii: Geny GMO przeskakują między gatunkami!

Brzydackie waadze USA przyłapane na próbie trucia ciężarnych scypionkami 

Scypionka na grypę zbanowana w jewropie — niebezpieczne proteiny

ZADZIWIAJĄCE MROŻONE CYTRYNY

Scypionki celowo zawierają szkodzące mózgowi toksyny: glin, formaldehyd, rtęć, MSG

Ponad 10 lat temu po cichu zwolniono zespół naukowy, który odkrył szkodliwość GMO

RODZICE WYPOWIADAJĄ SIĘ NT. PRZEŁOMOWEGO WYROKU NT. MMR WE WŁOSZECH

CO PRZYCHODZI DO NAS PRZEZ IGŁĘ?

Dr Jaśkowski: Znajomi króliczka czyli “Flu Forum 2012” prof. Brydak (Cz. I)

PB: Pani prosor strasznie wstrętny pomagier ludobójców (więc też ludobójca wg Konwencji) pamiętam „debatowała” mój wizerunek w telawiwowni Fakt Zydomerdialny, Farmako-Fakty czy cuś o tej nazawie; zapytała oburzona wysłuchawszy zmanipulowanej relacji o Beinie z Grypa666: Czy ten pan bierze odpowiedzialność za tych co się nie zaszczepią i zachoruja?

Wziął i dostarczył: zascypieni chorują więcej niż krnąbrne refjuzniki. A pani prosor? Nadal się prostytuuje ludobójcom scypionkowym.

NaturalNews: Skutki uboczne GMO + Scypionki na grypę przereklamowane

†††††††††††††††††††††††††

Kryzys ducha 

Serwis Stowarzyszenia Fides et Ratio, Pażdziernik- Listopad 2012

ADWOKAT DIABŁA

Arabizacja Francji oczyma rosyjskiej telewizji

JAY-Z MÓWI, ŻE GWAŁCI DZIECI – SATANISTYCZNY MUSICAL ILUMINATÓW

Prześladowania Współczesnych Chrześcijan – „Powrót Czasów Nerona”

Cyberprzemoc i cyberstalking — niektórzy mają dość tego!

Kryzys ducha: Kim jestem

Vismaya do Macieja Pokory i Józefa Bizonia

Piotr Bein: 22 strony, 8800 słów

Piotr Bein: List otwarty do Macieja Pokory (nick Peryskop) – uaktualnienia

SEJM ODRZUCIŁ PROJEKT USTAWY ZAKAZUJĄCY ZABIJANIE DZIECI NIENARODZONYCH

Opolczyk; Dęby padają na Opolszczyźnie…

PB: Dla przekrętu, mamony, zjudaizowane polactfo duszę sprzedało… Też obwieszeni krzyżykami? Skoro 90% społeczeństwa Polin to katolicy, to kto to robi?

Vismaya: A co ty robisz chrześcijaninie?

Vismaya: Budzi się nasz mały umysł

[…] Dzieci Światła pracują przez dzielenie się wiedzą, prawdą o wyższej naturze człowieka, oczyszczają negatywne energie Ziemi, uzdrawiają, płynie z nich wielka inteligencja, mądrość, wiedza. To od nich możemy dowiedzieć się wielu prawd o życiu; są iskrą w ciemności. Niosą światło przez ciemność, posiadają głębokie współczucie, bezwarunkową miłość, zawsze pomocni ludziom. Są to dusze wędrowne, często zmieniają miejsce, aby mogły kontaktować się z różnymi ludźmi, w ten sposób rozsiewają wiedzę i budzą innych na coraz większych obszarach do nowego życia. Często przenikają w siły ciemności aby tą ciemność rozświetlić, rozbić.

Każde z Dzieci Światła zanim podejmie swoją prace przejdzie walkę z siłami ciemności, niech tylko te ujrzą w człowieku zapalający się płomień, światło w nim, będą go atakować w różny sposób aby je zgasić. Dobry Samarytanin opisuje dokładnie takie ataki, które odbywają się w różnych formach i na wielu poziomach. Zwykli ludzie nie umieją tego zrozumieć, naśmiewają się z tych osób, wyzywają od psychicznie chorych, ale w zasadzie to oni są nieszczęśliwi i mentalnie zniewoleni, toteż siły ciemności nie mają powodu ich atakować.

Toteż zanim taką osobę zaatakujecie, wyśmiejecie, wprzódy to przemyślcie.
Człowieka możecie rozpoznać po jego wrogach, którzy go atakują.

………………………

Kryzys ducha katoliczników

Piotr Bein 22.10.2012

Na samym początku zamykam jadaczki krzykaczom: cenię braci w Chrystusie, rozsądnych katolików w Polsce i poza. Artykuł dotyczy patologii zdefiniowanych poniżej, katolików, którzy w pędzie obrony Chrystusa gwałcą Jego naukę.  Może bracia w wyznaniu im to przetłumaczą, bo ja niezdołałem…

Problem ducha nie tyczy tylko chrześcijan czy wierzących w ogóle (np. rozłamowe sekty w islamie, próby lucyferyzacji prawosławia w Rosji). Wydaje się, że jest to wspólny mianownik obecnej doby, w większości kultur. Czy został spiskowo wywołany, przyszedł z naszą pomocą, czy jest nadzieja na wyjście z kryzysu? — Zapraszam do dyskusji.

 †††

Obwieszeni medalikami, obstawieni św. obrazkami ze Zdrowaśką na ustach… Kradną, egzekwują wyłączność na Cziełowiekolubca, Który całej ludzkości wskazał Drogę.

Podważenie autorytetów ziemskich, w które zainwestowali, powoduje rozterkę duchową, jeśli nie absurdalne ataki pod miłosiernym spojrzeniem Bogurodzicy.. albo żyletki z mściwych rąk złożonych do Ojcze nasz…

A spróbuj niepoprzeć ich kandydata na prezydęta RP! – Zdrajca Narodu! oświadczył mi Konrad „In“, adjutant Macierewicza, który szukał pomocy w śledztwie 10 IV w tymże kręgu w USA, który zatuszował 11 IX! Podobnie profesor Dakowski – odmawiając różaniec za nawrócenie Rosji (a nie USraela czy własnego narodu)…

Broń Boże, gdy pojawi się „konkurencyjny“ autorytet: Vismaya (Wiesława). Z hasłem Króluj nam Chryste! katoliczniki (od: liczą swe duchowe ofiary) wzywają na pomoc egzorcystów i ekskomunikują ze swej sekty – jakby to nie oni byli opętani! Uchowaj Boże miłosierną dysputę z „innowiercą“ …tj. katoliczką z innego kręgu kulturowego i wyższego poziomu świadomości, doświadczoną mistycznie.

Na pomoc spieszy pokonać tego „wysłańca szatana“ brać patryjotyczno-religiozna: klakierzy, co nawet treści nie zrozumieli (a co mówić o duchu!), fsparcie yntylektualno-dogmatyczne od prawdziwego katolika (słowa Podleckiego), co zamiast dysputować meritum, atakuje ad hominem.  Złajać za czelność najścia katechezy, wrzucić do żab w błocie… zasugerować qrevski motyw, podstęp i niecny cel. Wszystko bez dowodu, w obronie Polaków-katolików, jak wyjaśnił Podlecki w emailu: katolicyzm jest religią dogmatyczną i każde odstępstwo jest herezją. Prawdziwy katolik na herezję reaguje jednoznacznie […] Polacy są w matni, zapędzeni w róg przez satanistów, ciemiężeni dzień i noc, nie ma w ogóle co porównywać „ciężkiego” życia w Kanadzie czy USA do tutejszej męki.

Od kiedy to matnia czy wyznanie upoważnia do poniżania osoby wyciągającej pomocną dłoń? Po mym wstawiennictwie za Wiesławą (Vismaya), prowadzący major PAN, dr Pokora tryumfalnie wytacza cięższe armaty; oceńcie sami jego koment u Monitora o vanqrevskich Beinie i Vismayi: (Peryskop 14 października 2012 at 05:12; wytłuszczenia moje):

Monitor: „…ja tu nie widzę żadnej „misji”…”

Wielu rzeczy nie widzisz. […] Jesteś zauroczony facetem działającym z przykrywką „666″, który potrafi zdradzić i opluć, a przyłapany na kłamstwie woła ajwaj do Boga o przebaczenie. Najwyraźniej jako element taktyki.

V potępia takie postępowanie jako fałszywe, ale zaraz potem powołuje się tu na tego intryganta dla uwiarygodnienia swojej osoby. Tak po sąsiedzku. A przecież już stawała sprawa, że jeśli ktoś musi z kimś kraść konie, to niech kradną, ale nie nasze.

@Ania wyczuła nieszczery ton w egzaltowanych wypominkach [Vismayi], służących dla wiktymizacji ofiar – abyśmy się czuli winni za wszelkie zło świata.

A może to dla złagodzenia osobistych frustracji ?

Wystarczy zajrzeć w koment pod adresem pana Józefa – z imputowaniem mu złośliwego śmiechu. I ta osoba jednocześnie poucza innych jak się mają zachować !

Pochwaliłem V za jeden wpis bez nadymania, a także przesłałem sugestię, że jej ezoteryka tu nie chwyci, bo staramy się zajmować bardziej konkretnymi kwestiami. Ale widocznie to kolejny po zenorze przypadek niedopieszczonego bloggera jeśli nie wystarczają jej wpisy gości na własnym blogu.

V jest za inteligentna, żeby robiła to co robi bez świadomości, jakie ukryte przesłania przekazuje.

Tak się składa, że do namawiania do modlitwy, do miłosierdzia i do „polubienia każdego” nie tylko katechetki i księża zachęcają. Na tym blogu też już było wyjaśniane, że w tych delikatnych sprawach musimy bardzo uważać, bo okazuje się, że pojęcie „bliźni” ma skrajnie odmienne znaczenia w zależności od tradycji. I przecież z tej odmienności wypływają dalekosiężne konsekwencje.

A i przykazania także mamy różne, co widać choćby

tu: http://www.youtube.com/watch?v=UVOY70ZwVN0

Rating: 0 (from 20 votes)

Oszczercy jak Pokora uprawiają „antysemityzm“ pod uliczkę, tj. antypolonizm wzgl. działaczy za Sprawą Polską – też strategia kahału! Marek Podlecki „pocieszył“ mnie: Opinie negatywne dla p. Wiesławy dostały ujemne oceny. Oceny są bzdurne (ocena części komentu, kliknięcia pomyłkowe, przypadkowe i złośliwe…); ocenia forumowa mniejszość (poniżej 1% odsłon), urobionych przez tendencyjne komenty. Kolekcjonerzy e-rozsmarowują błoto do wygóglenia gdy zabraknie haka na vanqrevskich działaczy.

Kto nie dorósł przyjąć przesłania duchowego, znęca się na posłańcu (Vismaya), insynuuje związki z „rozpracowanym“ Beinem. Niechaj zrewiduje swą świadomość. Tym bardziej to nie powód do adminowego tolerowania obelg i zniesławień, a na pewno nie – do dokładania poniżeń w prywatnych emailach z poszkodowanym. Oczernianie, bez wzgl. na religię i świadomość nikczemnika, świadczy o upadku ducha. Bieda ni zgnojenie Narodu nie są największym problemem, tylko kryzys ducha, obezwładniający zdolność do dźwignięcia się z niewoli i spodlenia. Po niedawnym zeszmaceniu jej przez forum MonitorPolski i admina, Vismaya nawiązała do Sprawy Polskiej:

[…] i komu to służy, że zrobił ze mnie pełną nienawiści osobę, i jest z siebie dumny? Co dzięki niemu ocaleje Polski naród bo mnie skompromitował? Tak mu się tylko wydaje… w swoich czasie dostanie po łapach, Wyższa Sprawiedliwość wyrównuje takie rachunki, a jeszcze z nawiązką. […] Ilu ludziom przypiął łatki… komu to potrzebne? Czy to ludzi jednoczy czy rozwala jedność? W imię czego, odbudowy Polski, czy ją tylko osłabia ?

[…] Polak szmaci Polaka a jeszcze ma pretensje, że te szmaty w Canadzie i USA za mało pomagają… a jak te „szmaty” próbują coś robić to je opluwają… Toteż niech się nikt nie dziwi, że już dawno ktoś sobie kupił całą Polskę na własność, bo inne narody trochę myślą  i jak widzą, że w tym kraju jest wewnętrzny rozłam, że tam połowa to agenciurstwo, które sprzedaje i szmaci swoich rodaków, bo wiedzą, że to łatwy kęsek i można z takimi zrobić co się chce.

Nawet nie trzeba ich wykańczać, wykańczają się sami, wystarczy tylko grzecznie poczekać, a Polacy sami oczyszczą tą ziemię ze swojego narodu i zaorzą pod zasiew, i już gotową sami ją oddadzą w obce ręce. I od takich patryjotów uchowaj nas Panie…  i od takich żadnych przeprosin nie chcę…

Zniesławienia biją w oszczercę; jego dusza oddala się od Boga. Takoż ważna jest Sprawa Polska; rozlewając pomyje i kłamstwa, oszczerca urabia opinię publiczną, zatruwa dusze masowo… często wg programu kahału! Wystarczy przypluć nalepkę żyd lub mason i niedoinformowany naród odwraca się od oczernionej osoby … mniej uszu do słuchania następnych alertów i alarmów, niższa partycypacja w akcjach. Królowa Niezgody tryumfowała, że odciągnęła od Grypy666 30 tys. potencjalnych czytelników-katolików skupionych wokół Bronka Hotały….

Oszczerstwa wyłażą po latach, cytowane w dalszych zniesławieniach – np. Jacek Boki z frustracji wygóglił brudy na Beina. Jacek był też PIERWSZYM w mych stosunkach publicznych z Rodakami od 2009 r., który przeprosił i wycofał swe oszczerstwa…

A zniesławieni? Zżera to nam czas i energię (cieszy się kahał)… znosimy to, często bez słowa wsparcia na forach, więźniowie „netykiety“ adminów ze spaczoną duszą – ale taka nasza dola. Vismaya:

Każdego dnia demaskowane jest zło i wściekle pluje na wszystkie strony, w dodatku do głosu doszła głupota, które sieje strach a nie ma już gorszej pary, toteż wszystkiego można się spodziewać. I ostatni to dzwonek aby otwierać serca ludzi, budzić miłość bo ta nie umiera, jest sprytniejsza.

Można pokonać nienawiść miłością a przemoc cierpieniem, dlatego czasami warto pocierpieć… nienawiść bez wzajemności sama zadaje sobie rany, a najważniejszą cechą obrońcy prawdy to umieć znieść ludzką nienawiść…

…………………………….

Piotr Bein: Zlot mengelowców – Okólnik do komórek anty-terroru Grypa666

……………………………..

Rota, czyli Hymn Posła

Nie rzucim żłobu – to nasz cel,
Wykurzyć się nie damy.
Z udziałem naszych rąk i nóg,
Tych żłobów się trzymamy.
Niech się nie łudzi polski lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

Do krwi ostatniej kropli z żył,
Bronimy apanaży,
By jak najdłużej zostać tu,
Każdy z nas o tym marzy.
By nie przeszkodził nam w tym lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

A gdy wyborów przyjdzie czas,
To wszystkim obiecamy:
Każdy robotę znajdzie z was,
No i podwyżki damy.
Niechaj się cieszy ciemny lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

A po wyborach, kiedy znów
Zajmiemy swe fotele,
To pomyślimy, jakby tu
Powiększyć swe portfele
Bo w nosie mamy głupi lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

Przesłanie takie damy wam,
Ludziska wy kochane,
Co obiecuje poseł wam,
Na wodzie jest pisane.
Nie zmieni tego żaden cud.
Tak nam dopomóż Bóg.

PB: Od wierchuszki, po doły — kryzys ducha. Prezie i płemieły sprzedały duszę diabłu kahalnemu, bezpośrednio. Pod nimi miniSStry, (p)oSSły, SSenatory, biurokurwy, prosory, presstytutki, konsultanty, shtadlany… wiedzą dobrze, że kurwią się i któremu stręczycielowi (pilnują się, by nie być antysemiccy). Pod nimi krawaty i żakiety biznesowe… jeżdżą na imprezy intergracyjne, by wyprać se mózg, znieczulić sumienie na udział w narodo- i ludobójstwie. Ludziofce biorą chętnie udział w tej rozpuście duchowej: telewizornia, szajs-żarcie, okaleczające scypienia własnych dzieci, popałcie dla popisdzielców i scyropolsko-religioznych manipulantów, udział w wybiurnych farsach… Ale nadzieja jest — trza zacząć od siebie.

Sorry, the comment form is closed at this time.