Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Katolikomedia

Posted by grypa666 w dniu 15/10/2012

Sorka, muszę Wam bębnić ad vymiotum: Zrzucajcie się, proszę, na fundusz patriotyczny. Dycha czy dwie nie zrobi Ci różnicy, a kahałowi może w gardle stanąć.

 
Alarmy i alerty
“Reklamy”
Komunikaty
Piszecie…
Nasze
Obce ale też „nasze”
Katolikomedia
Parę wierszy Vismayi
Zniesławienie Vismayi (Wiesławy) na MonitorPolski
Vismaya: MonitorowiPolskiemu – Namaste
„Znieslawienie” Vismayi przez P. Beina (16.10.2009)
 

ALARM3: Ostrzeżenie dla rodziców! SCYPIONKA GLAXO NIEWYCOFANA W POLIN

Prof. Majewska: Firma Glaxo wycofała w 20 krajach swoją heksawalentną szczepionkę dla niemowląt z powodu zanieczyszczenia bakteryjnego, które spowodowało zgony niemowląt. 

Polski nie ma na liscie krajów , w których wycofano te szczepionkę, co może sugerować, że ona  nadal pozostaje w użyciu.  Być może polscy wakcynolodzy zadecydowali, żeby jej nie wycofywac, skoro można na niej dużo zarobić, no i czemu siać panikę wśród i tak już nieufnych rodziców?   W koncu w Polsce żaden lekarz ani  firma farmaceutyczna nie ponosi odpowiedzialnosci za zabicie lub okaleczenie dzieci szczepionkami.        

………………..

ALARM2 TRWA: Kahał namierzył Konwent Narodowy Polski

Piotr Bein: „Otwarty kahał“ szczuje, ścierwomendy wtórują, a p.o.licja napastuje Patriotów

Przedrukowujcie Sołowieckiego, niech nas wszystkich pszesłóhujom.

Piotr Bein (do M. Delimata nt. cynku od razwiedki Grypa666): Czy Romuald Szczypek (pisze w e-rozsyłkach: Prowadzę Internetowe Biuro Prasowe Konwentu Narodowego Polskiego) to wasz człowiek? Jak tak, to czemu współpracuje za Parawanem z Łżącym Łazarzem i wdaje się w dotąd niesprawdzoną technikę Keshe?

Marek Delimat: Szanowny Panie Piotrze, W żadnym wypadku nie!!! Ani Szczypek, ani Łazarz, ani Krzanowski, ani Bednarczyk, ani Swół, ani całe to towarzystwo. To klasyczna hucpa. Służby już trochę tego potworzyły, szczególnie po tym, jak nie powiodły się im kilkukrotne próby przejęcia. Głównie po to, aby ośmieszać i dyskredytować Konwent Narodowy … i oczywiście dezinformować Polaków. Jest to wielka uciążliwość w wysiłku konwentowym, ale nie mamy skutecznych sposobów, aby temu zaradzić.
Przez pewien czas zakładałem, że te wrogie mutacje pozwolą nam na większe bezpieczeństwo organizacyjne, ale jak pokazuje obecna sytuacja, myliłem się … jesteśmy bardziej obserwowani, niż się tego spodziewałem. Bardzo Panu dziękuję za wspaniały artykuł, który został już opublikowany na stronie Wrocławskiego Komitetu.

…………………

ALARM1 TRWA: GMO – GLOBALNY ALARM

[…] GMO jest z natury niebezpieczną, niesprawdzoną i nieskuteczną technologią laboratoryjną, która w rezultacie dodawania komponentów z roślin modyfikowanych genetycznie do setek powszechnie kupowanych produktów, zredukowała ludzi do statusu szczurów laboratoryjnych.
Instytucje ponadnarodowe i rządy ponoszą wspólną odpowiedzialność za nie zastosowanie  „zasady przezorności”, co zapobiegłoby wprowadzeniu GMO do łańcucha żywnościowego. Organy te muszą teraz naprawić swoje błędy lub zostać postawione w stan oskarżenia za pozwolenie na zabójstwo lub spowodowanie poważnych problemów zdrowotnych swoich własnych obywateli.Wzywamy wszystkich zainteresowanych obywateli oraz organizacje do poparcia poniższego apelu.  Prosimy o rozpowszechnianie najszerzej, jak to tylko możliwe SZOKUJĄCYCH ODKRYĆ O GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) i podjęcie działań, których celem jest wprowadzenie zakazu stosowania GMO w rolnictwie i przy produkcji żywności. ZOBACZ:
 • Francja, Austria, Kanada, Nowa Zelandia z łapą w nocniku: procedury zatwierdzania GMO nieadekwatnePo publikacji francuskich badań nad skutkami GMO i Roundup, rząd Kanady stwierdza, że trzeba przeprojektować cały system zatwierdzania żywności GMO, gdyż przepisy nie są nastawione na szukanie problemów takich, jakie odkryli ci badacze. Rząd Francji: Zależnie od opinii ANSES, rząd będzie nalegać na władze UE, by powiziąć wszystkie niezbędne środki  dla ochrony zdrowia ludzi i zwierząt. […] powinny one posuwać się tak daleko, jak wprowadzenie wyjątkowego zawieszenia importu kukurydzy NK603 do Europy, zanim zostanie ponownie zbadana lepszymi metodami.

PB: A Komorowo i wonTuSSkowie na oklaski czekają?

Prof. Majewska: Problem zywnosci GMO jest tak samo wazny dla Polakow, bo  skorumpowany sejm ignorantow przeglosowal dopuszczenie upraw GMO do Polski, co znaczy powszechne choroby, zniszczenie rolnictwa i smierc dla ludzi i zwierzat. 

…………………….

ALARM TRWA: Przymusowe króliki doświadczalne

Prof. Majewska: Wstrząsający  reportaż z Nowego Yorku o porywanych biednych dzieciach,  przymusowo używanych jako króliki doświadczalne karteli farmaceutycznych.   Wszystko zaczęło się od tego, że skorumpowani urzędnicy miejscy przyznali sobie  „prawo” do ubezwłasnowolniania dzieci i ich rodzin (w imię “wyższych” celów, czyli zysków karteli). Istnieją uzasadnione obawy, że polska haniebna ustawa o przymusie szczepień i leczenia wg. widzimisię skorumpowanych urzędników sanepidu doprowadzi to podobnych aktów barbarzyństwa w Polsce.

Piotr Bein: Zlot mengelowców – Okólnik do komórek anty-terroru Grypa666

Vismaya: Szczepionki na grypę nieskuteczne + KILKA KOMENTARZY

Dr Jaśkowski:€“ Kongres Wakcynologów czy spotkanie handlowców
    Część I     Część‡ II

Kefir2010: Nielegalne testy leków na Polakach

Maciej Strzykawka: OGŁOSZENIE! :<]

…………………

ALERT3: Uwaga blogierzy! Następne kradzieżniki, tym razem religiozne — chrzescijanie.pl

Bracia w Chrystusie,
Proszę w ciągu 48 godz. usunąć teksty wyjęte z mych blogów, takie jak tu.
O ile wiem, nie pozwoliłem na używanie mej własności intelektualnej bez podania źródła.
Nie życzę sobie wykorzystywania mej pracy na witrynie firmy Goldix Systems, zidentyfikowanej tutaj.
Z Bogiem – Piotr Bein

………………..

ALERT2: Histeria bakterii coli w mięsie — dla „uzasadnienia” scypień bydła karmionego GMO!

Od paru tygodni mamy w całej Canadzie histerię cola w mięsie. Zniszczono tysiące ton dobrego mięsa — wzmocnienie żydo-kryzysu cen żywności po suszach w Am. Płn.? Nie ma żadnego ryzyka, jeśli mięcho dobrze gotować. Coli jest wskaźnikiem zabakterienia. Niemal wszystko trzebaby wyrzucać, gdyby testować na coli. Kraje ‚niedorozwinięte’ urągają higienie, a ludność ginie od żydo-interwencji WHO i NATO , a nie bakterii. Jeśli kto zastępuje naturalną odporność apteką, to jego problem, a nie globalny. Gówno jest częścią życia… pachnie nawozem na wsi normalnej, nie-smithfieldowskiej.

Po podniesieniu adrenaliny ludziofcom, żydo-media przebąkują: jest scypionka na coli u bydła… problem rozwiązany, dzieci ochronione, można żreć mięcho pół-surowe. Niech se żydo-GMOnsantoshtadlany Wielkiej Farmacji wscypią je w d..ę, zostawią w spokoju żarcie Boże. Karmione GMO, bydło i drób dostają sraczki, a w ciasnych warunkach wdychają i jedzą własny exkrement.

…………………………..

ALERT1 TRWA: Wycofane zabójcze szczepionki

Prof. Majewska: Korporacyjna prasa milczy o tych wycofaniach szczepionek  i o zgonach niemowląt, które one spowodowały.  Zajęta jest  jak zawsze agresywną reklamą szczepień.

……………………….

ALERT TRWA: Roy Tov, polityczny więzień w Boliwii przetrzymywany nielegalnie,  przemocą i wbrew jego woli.

PB: Zamierzam wysłać datek Royowi, bratu w Chrystusie. Proszę czytelników o zasilenie konta.

††††††††††††††††††

Zasil fundusz na działaczy w Polsce i za granicą – w Twej obronie

††††††††††††

Od Vismayi i Dobrego Samarytanina

 • Czy istnieją demony

  Marek Podlecki: […] Swierdłow jest wnukiem brata słynnego sowieckiego żydowskiego kata NKWD, Swierdłowa (od niego pochodziła nazwa miasta Swierdlowsk). Mówi o tym otwarcie. Czy można mu ufać?

 • TYLKO MIŁOŚĆ I BÓG SĄ ŹRÓDŁEM ŻYCIA

  Czas dostrzec brak naszej miłości. Musimy otworzyć nasze serce na to nowe życie i odkryć piękno Bożej Miłości, która jest mądrością.
  Kto obudzi się na tym poziomie i wyniesie własną miłość (będąc dawcą miłości, a nie tylko biorcą), otworzy się na wszystkie żyjące istoty, stanie się wolnym człowiekiem. Usunie ze swojego życia co fałszywe, bezowocne, lekceważące, i wyniszczające; będzie żyć dalej w harmonii ze sobą, z całym światem i Wszechświatem.

†††††††††††††††††

Uaktualniane pod-strony edukacyjne:

Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

††††††††††††††††††

Wspomóż mnie i działaczy w Polsce i za granicą – w Twej obronie

†††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Ws. kontrowersji wokół akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z trzema materiałami, które zostały opublikowane między innymi pod adresami:
1) http://mementomori.salon24.pl/454654,przypomnijmy-o-rotmistrzu-z-biskupem-mendykiem
2) http://piotrski.nowyekran.pl/post/76840,fundacja-paradis-judaeorum-a-rtm-pilecki
3) http://aoobfk.salon24.pl/455361,zwiazek-patriotow-polskich-xxi-wieku
Z poważaniem, Michał Tyrpa, Fundacja Paradis Judaeorum

†††††††††††††††††††††††

Piszecie…

MJ: Witaj Piotrze. Kilka dni temu ktoś w sieci zadał mi pytanie czy mógłbym mu pomóc zdobyć książkę ” NATO na Bałkanach ” Chciałby ja mieć pomimo istnienia wersji w PDF- ie
Wielokrotnie w dyskusjach wspomagam się zawartością Twojej książki, tym co w niej opisałeś, dokumentujesz. Często ją reklamuje gdy ludzie pytają skąd czerpię wiedzę o wojnie w ex Jugosławii.
Dla mnie jest podstawą wiedzy pomimo przeczytanych innych pozycji dostępnych w PL.
Dwa lata temu wraz z moich przyjacielem ( również i Twoim ) Draganem Bożovicem , próbowaliśmy sprzedawać  „NATO na Bałkanach” na marszu organizowanego min. przez inicjatywę  ” Polacy na rzecz Serbskiego Kosowa ” w kolejna rocznice bezprawnego oderwania Kosowa od Serbii. Niestety ( jak sam wiesz ) nie było to dobre miejsce i czas na handel. Jeśli to nie będzie dla Ciebie problemem, czy możesz dać znać jak ten ktoś może kupić książkę ?
I jeszcze jedno, co myślisz o pomyśle sprzedaży przez Allegro? Pozdrawiam Cie serdecznie.

PB: Pomożie Bog!Powinny być egzemplarze u Ks. Pawła, Warszawa, nr komórki 501 122 560. Dragan wie. Na Allegro ktoś kiedyś próbował. Można jeszcze raz, ale nie chcę uganiać się za należnościami. Polecam wyższą szkołę jazdy na tenże temat:

Ewa: Witam! Odnośnie wątku, który „wałkujemy” [Keshe i ‚wolna’ energia] jestem zdania, że WSZYSTKO to, co wiemy jest do przepisania: dosłownie wszystko! Kto szuka, znajduje, ale jego odkrycia (a czesto i sami odkrywcy) są eliminowani przez panującą nam władzę. Jeden z ostatnich przykładów.

PB: Bez przesady — na Wiki wciąż można polegać np. ile nóg ma pająk :<]]]
Nie jestem zaskoczony, odkryłem to sam w dziedzinach: historia, atomistyka, polityka… kahał kontroluje dosłownie wszyćko. Czekamy na Twe opracowanie.
Ewa: Z naszej wiedzy (tej, na ktora sklada sie nasza cywilizacja) wystarczyloby wyciagnac cegielke  by okazalo sie, ze wszystko jest chwiejne i wystaczy jeden podmuch … I dlatego nauka owszem odnotowuje wiele odkryc, ale poniewaz one nie pasuja do dogmatu, odstawia je na bok i przechodzi nad tym do porzadku dziennego – jakby nigdy nic. Np. w temacie religii, to, co wiemy, opiera sie na wyznawaniu „a priori” czegos, o czym w rzeczywistosci nie mamy pojecia. Wyznajemy, bo tak nas „zaprogramowala” rodzina i otoczenie. Duzo mozna by dalej … NAPRAWDE bardzo ciekawe linki na ten temat sa tu : 
Zauwaz, ze praktycznie kazdemu „zamyka usta” stwierdzenie, ze cos jest „naukowe”. Religia i nauka podzielily sie wladza i w zasadzie jedna nie wchodzi w droge drugiej. I obie, oczywiscie, sluza wladzy faktycznej: polityczno-militarnej.
Osobiscie uznaje, ze Kto wie, nie potrzebuje wierzyc – wierzy ten, kto nie wie. To tak w wielkim skrocie !  – Saluti ! Ewa
PB: Ostrzysz nam apetyt na opracowanie… Zombie-ludziofce muszą przyjąć rzeczy duchowe pod przymusem (dogma, tj. rzecz której się nie kwestionuje), zaś mistycy (poziom 4 — Oświeceni) wiedzą, bo doświadczyli Wszechmogącego. Oczywiście religie wykorzystują tu fakt „niewiedzy” przez większość i mogą manipulować dowolnie. Jednak Oświecony w jakiejkolwiek „religii” nie zrobi tego, bo jest …oświecony. Słowo wierzyć zawiera wie = czy to nie ciekawe?
Tak — ludziofcom można wcisnąć „naukowo”: np. szachraj w kitlu w tiwi altorytatywnie ględzi, że pugułka naukowo udowodniona... Ale człowiek na wyższzym poziomie wie, że wszyćko nie wiem jak naukowe może być sfałszowane (celowo lub niechcący) i trzeba samemu ryć… Tu kłopot: żeby zgłębić, potrzeba wiedzy, czasu,  laboratorium, a tu pisklęta wrzeszczą, że głodne. Więc kahał jedzie na naszej niedoli i jeszcze bardziej nam gojom dowala.
Tak — kahał ma kontrolę nad wszystkim, od religii po historię i naukę, nawet rzeczy mniej wymierne jak moralność…
Parę lat temu znaleziono w Alpach zamarzniętego człowieka sprzed ok. 5 tys. lat. Rozsypała się cała historia tych czasów! Inni sprawdzili poukrywaną archeologię śladów po człowieku sprzed milionów lat — istniał już wtedy człowiek wysoce rozwinięty… Do tego dodać dowody pozaziemskiej genetyki w pewnym gatunku niezwykłego człowieka (?)

TotalnyAtak: Przepowiednie królowej Saby

†††††††††††††††††††††††

Nasze

Vismaya: MonitorowiPolskiemu – Namaste

MĘCZEŃSTWO BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI

Piotr Bein: Zlot mengelowców – Okólnik do komórek anty-terroru Grypa666

Dr Jaśkowski:€“ Kongres Wakcynologów czy spotkanie handlowców
Część I     Część‡ II

WAZNIEJSZE EKSPOZYTURY RZADU SWIATOWEGO W POLSCE – Grupa Windsor

Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

PB: Czy i co experci orzekli po analizie zdjec/zwlok:

– przeciazenie 15g obrywajace konczyny, dla tutka ladujacego przy ok. 250 km/h?

– inne zwloki podobne i mniej wiecej kompletne, z dopasowaniem brakujacych czesci wg DNA?

Jak tlumaczyc:

– brak zdjec z wylotu delegacji

– nielogiczny rozrzut szczatkow samolotu

– slady eksplozji.implozji na szczatkach samolotu

– brak foteli i zwlok na miejscu katastrofy (wg 1-ych swiadkow)

– ciuciubake z czarnymi skrzynkami itd. dowodami rzeczowymi?

– neandertalskie ‘wyjasnienia’ przyczyn juz od 10 IV, zanim zaczelo sie jakiekolwiek sledztwo… powtorzone w koncowych raportach…

Lex Nostra: Jak długo można bezkarnie katować żonę? – sprawa p. Doroty Kaźmierskiej

Wychodzi pacjent od lekarza i przestaje się leczyć

PB: I słusznie… poznawszy ludobójcze szwindle scypionkowe, brak etyki zawodowej (patrz  dyskusja pod art. poniżej) i przekupstwo dochtoruf przez Wielką Farmację oraz jej oszustwa ‚naukowe’, aż strach iść do dochtora! Wolałbym zapytać znachora albo babkę klozetową o radę.

Artykuł wymienia prawdziwe przyczyny (brak zaufania do lekarza, terapii oraz jej konieczności, uciążliwe objawy uboczne, finanse) lecz redakcja hasbasuje w tłustym wstępie: jeżeli myślimy o chorobie to mamy jedynie świadomość jej najgroźniejszych skutków. A te traktujemy, jako zbyt odległe.

Nie dziwota = RynekZdrowia, tj. chorób dla wielkofarmackich profitów, nie tylko w Polin, redakcjo (podtytuł To polska specjalność).

Dochtory gotowią się do kampanii przymusowych scypień?

Dr Jaśkowski: Tak się karmi personel.

Vismaya: Szczepionki na grypę nieskutaczne + KILKA KOMENTARZY

komentarz na onecie:  pracuję w szpitalu od 7 lat i gdy zapytałam lekarzy kto szczepi sie przeciwko grypie okazało się że na trzydziestu lekarzy nie szczepi się ANI JEDEN !!!!! ani nikt z ich rodzin !!!

PB: Załączniki w artykule są od „doradczego komitetu” = jamy shtadlanów BigPharmy… 24-31% zascypiło się – chwała Bogu, że nie dostarczyli dla 100%, bo musieliby raportować identyczne procenty; jak w społeczeństwie = częœć dochtorów wciąż wierzy BigPharmie?  Zascypione dochtory odejdą do szpitala i na cmentarz, będzie mniej morderców. A może dali im koszerne scypionki, jak wierchuszce dojczlandzkiej w 2009? To jest pasza dla ludziofcuf = michnikowo, unety będą to rozpowszechniać paczkami. Mądry personel medyczny wie, o co chodzi…

Dr Jaœśkowski: Tutaj ostrożnie. Bardzo łatwo wyobrazić sobie sytuację, że zatrudnienie nastąpi po zaszczepieniu. Jak niemasz kwitu to do szpitala wejœć nie możesz- decyzja inspekcji sanitarnej.
A jak do szpitala nie wejdziesz to znaczy ,że nie pracujesz i ciebie zwalniajš. Proste?!

PB: To samo próbowali w USA podczas œświnioka 2009 = dostali palec od służb zdrowia, były masowe ich demonstracje, które odwróciły bieg kampanii œwinioka BigPharma 2009. Co się stało z Polakami? Moja teoria: kahał załatwił w Polin zubożenie po PRL, przez co ludziowce (i szabas-goje) prześœcigają się w szczurzym wyœścigu po marną zapłatę, wbijają se nawzajem noże w plecy, żeby tylko utrzymać się na powierzchni… a plan unych: wszystkich rozgnieœść jak robactwo, nawet usłużnych gojowskich iluminatów.
Ktoś pisał do Grypa666 w 2009, że znajomy lekarz w Polin zgadzał sie z kampanią anty-świniokową, ale nie mógł tego powiedzieć publicznie ze wzgl. na etyke zawodową.

Roman Kafel: Zapomniał przysięgi Hipokratesa??? Której części tej przysięgi koleś etyczny nie rozumie???

PB: Czy znają oryginalną przysięgę? Teraz jest Przyrzeczenie Lekarskie (np. stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić). Medyków jelitarnych dobrze smaruje  BigPharma, wyjezdżaja na konferencyje, sympozyja, werksztaty pod palmami w luxusie… Następnie przekazują mondrości niżej: dobrze opłaceni organizują brain washing w Polin. Natomiast Hipokrates: Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzać.
Kto by się niezascypił i niezapomniał Hipokratesa, żeby niestracić roboty i palm.

Roman Kafel: Za skurwienie wynagradzają…niewolników i prostytutki. Przysięga Hipokratesa takich nie dotyczy.. przysięgać może tylko Człowiek Wolny, czyli ten, który jest gotowy ponieść odpowiedzialność za swe czyny.

Polacy obudźcie się, dojczlandia robila już „UE” z RP przed II wś.

†††††††††††††††††††††††††††††

Obce ale też „nasze”

FEMA przygotuje „planowanie na masową śmierć”

USrael ustawia ustawę HR6566, która nakaże FEMA przygotowania do masowych zejść w całym kraju: Domy pogrzebowe, cmentarze i kostnice mogą być przeładowane.  wskutek aktu terroru, katastrofy naturalnej lub in. pochodzenia ludzkiego. Ustawa nadaje FEMA dyktaturę w zakresie reakcji na ww. stany nadzwyczajne. Żydo-Waszyngton porobił duże zapasy amunicji dum-dum, mięsa wskutek suszy, i sprzętu przeciw demonstracjom. Wraz z NDAA (prawo więzienia Amerykanów bez terminu) i in. prezydętymi dekretami, podobne ustawy wskazują na planowaną katastrofę: fałszywą flagę terroru, haarpiasty żywioł, upadek gospodarczy, nawet III wś.

PB: Podobnie planowali z gospodarką, głodem i świniokiem w 2008-2009… Może Obomba był na to za słaby, dopiero Romney uskuteczni?

Roy Tov: Afera organowa w Tel Awiwie + B. szef mosadu na łasce Białorusi

Rosja dała NATO 21 dni na opuszczenie M. Czarnego

Audycja potwierdza, że Gruzja z ramienia USraela zaatakowała fałszywą flagą ludność Płd. Osetii w sierpniu 2008. Od tamtego czasu Rosja stwardniała wzgl. NATO, zagroziła użyciem broni atomowej w Polsce… Rosja ma zdolność zniszczenia całej floty NATO na M. Czarnym torpedami kawitacyjnymi i super-pociskami. Atak NATO na Syrię może zacząć III wś.

PB: Spoko, żydo-NATO nie takie głupie, wysłało islamistów do brudnej roboty w Syrii i w ogóle w Wiośnie „Arabskiej”, jak w Afganistanie. Dżihadyści z poparciem USraela robią podchody w Czeczeni, Moskwie już od dawna. A katoliczniki polskie jadą na rusofobii Brzezinsky’ego — Sikorsky, michałkiewszczyzna i michnikowo, jak kahał przykazał z ambony. Polactfo religiozne zgubi Polaków uwięzionych w Polin. Módlcie się za „nawrócenie” Rosji, tępaki dakowskie… a kahał wam Ojczyznę w Judeopolnię przeobraża…

Teksas karze uczniów, którzy odmawiają zaczipowania

Colorado chce bezprawnie zwalniać służbę zdrowia odmawiającą zascypienia się

Nobel dla …jewrounii!

Basen 4 w Fukuszimie grozi globalną katastrofą

Od marca 2011, grunt pod blokiem 4 zapadł się nierównomiernie o 0,8 m. Sredniej siły trzęsienie może zburzyć budynek, zużyte pręty mogą ulec stopieniu, a pożar może doprowadzić do stopienia rdzeni reaktorów 5 i 6. To byłby koniec japonii i poważny problem radioaktywności globalnie.

†††††††††††††††††††††††††

Katolikomedia

Katolikomedia

Piotr Bein 13.10.2012, rekolekcje 15.10.2012

Wszystko wygląda OK: AdministratorSerwisBiuroKlientaGoldix Systems – złoty iks jak Mamon-cielec? Być może, bo są też cyferki NIP (Nr Info Podatkowej) i REGON (Rejestr Urzędowy Podmiotów Gospodarki Narodowej).

Oficjalne pismo z postępowego biznesu ma 3 wu, 2 małpy i 1 kropkę peel. Policzmy wg Kabały (Wydawnictwo Al Jerozolimski, Wszawa 2010): 3×11 IX + 2×321 + 1×10 IV = 665. W zaokrągleniu 666, bo mamy rok przestępny i zbrodniczy Kosher Nostra dla odmiany – więc jakby nie liczył, pismo przyszło od talmudinackiego okultyzmu! C.b.d.u.  :<})]

Prolog

Chyba jednak skłonię się co raz pukającym do drzwi dżihadystom i przechrzczę się na mahometyzm. Tam się chociaż coś dzieje… Auta z bazukami o głowicach atomowych pędzą po pustyniach, meczety wylatują w powietrze, toczą się głowy — to sunnitów, a to szyitów, sufitów, to znów salafitów i wahabitów… Władza kontynentalnie przechodzi z rąk Starszych Braci Islamskich w Wybrańsze Toważystwo Muzułmańskie…

A co robi chrześcijanin, katolicki brat w Chrystusie? Wysyła mejla! I to nie do obszczywaczy Krzyża, klaunów wojewuckich ni watykańskich, ołtarzowych baletników czy uprawiaczy seksu po salezjańsku, nawet nie do otwartych oprawców co wieszają Bóg-Honor-Ojczyzna na 6-ramiennej szubienicy, tylko do… swej siostry w Ukrzyżowanym!!!

†††

Damian Dynarowicz z budzącej respekt grupy Społeczność Chrześcijan w Polsce, zaczyna pismo naszym tradycyjnym Szczęść Boże! a kończy Matko Jasnogórska, módl się za nami. Przyzywać Bogurodzicę na pomoc (jak na blogu Królowej Niezgody), bo z Bogiem toto niewiele ma wspólnego. Jeszcze mniej z rozumem…

Medium też wybrano nieszczęśliwie. Pismo jest e-pocztą – widocznie kahalska dintojra nie dała ulg podatkowych na papier i znaczki. Więc można je powiesić w e-WC dla nabrania mocy urzędowej… gdyby nie zgodnie z aktualnymi przepisami prawa… Czyżby talmudycznego? Itd. itd. Równo 2 doby na wykonanie żądania… O ostatecznym rachunku dusz potępionych, winy i współwiny dowiedzą się Państwo w dniu swojej śmierci i podczas Sądu Ostatecznego – pisał kato-licznicki††† Namiestnik.PL samego Szefa nad Szefami. Magia, buddyzm, energetyzm, demonizm, numerologia… Tojfel vanqrevski (jakby powiedział Perry-mój-Szkop) zmykał z podwiniętym chwostem (skoczył w popłochu z 33-go piętra!) z Wieży7 w Vismaya Centre w śródmieściu Vancouveru. Kupa sił nieczystych w tym ruchliwym miejscu zajęła służbom oczyszczania parę dni!

Bliska załamania, Vismaya się żaliła. Wszak jest praworządna (Wiesia-Vismaya łamać prawo?!!!) i doświadczyła pogranicza śmierci, do dziś nie powróciwszy do bywszego jestestwa (Bogu niech będzie za to chwała! – wykrzykną uzdrawiani przez Wiesię od tamtych dni).

Najstraszniejszą dla niej groźbą było jednak wezwanie do NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA wykorzystywania wizerunku Religii Katolickiej na Państwa bluźnierczej i okultystycznej stronie vismaya-maitreya.pl a w szczególności symbolów religijnych, wizerunku Jezusa i Maryi Niepokalanej. W diabły 1000 czy coś koło tego wierszy o Bogu i Chrystusie, na nic wstawianie cytatów z Biblii w felietony, wniwecz grafika.

No właśnie – gdzie katolicznickie kody kreskowe na uploteczkach Wiesi?! Ja frajer myślałem, że one prawosławne… Teraz imprimatur w-szawskie chce je zabrać na Jasną Górę! Jasna cholewka, strzeliło mi jak od Ducha Świętego czapka za myckie, ja ich pozwę za nieautoryzowane skopiowanie moich tekstów do swego biznesu! Teksty pochodzą z moich blogów Grypa666 i PiotrBein, w tym teksty Vismayi, bez podania, że to zerżnięte z mej pracy!!! Jedną ręką „sprzedają” więc Vismayę swej „klienteli” (i to w potępionych tematach!!!), a drugą sraszą prawem (talmudycznym chyba)! Nie tylko nam chce zabrać „swoje” — czyjeś rozdaje z darmową licencją!

Vismaya tak zdruzgotana, że nie chce pozwać o grabież jej tekstów na chrzescijanie.pl. Te obrazki to strata niewielka, tylko dużo roboty pozamieniać na ikony bizantyjskie w 48 godzin …ale już mam imprimatur od samego Patriarchy Moskovskogo.  :<)

Epilog

Wrażliwą duszę Wiesi uszkodziło ad infinitum uprzejme napomnienie Sz. P. Brata w Chrystusie, Damiana Dynarowicza: Państwa działania i szerzenie okultyzmu może sprowadzać wiele dusz na potępienie co może potwierdzić wielu egzorcystów i przedstawicieli Kościoła Katolickiego.

Oficer ekumeniczny razwiedki Grypy666 konsultuje Carigrad (Konstantynopol),  wkrótce jest depesza: Njet, mnogije nasze egzorcisty i priedstawiteli, biegłyje wraczi i uczonyje doktory Swjatoj Cerkvi naszli tolko adnogo opętanogo cziełowieka – w katokristanstwo.pl, katoryj postradał um ot Vismajii. A imja jego Dam Jan ili szto takoje.

Sugeruję Wiesi: pozwij ich o pogwałcenie Twej konstytucyjnej wolności wyznania. Tylko czy w Vankuverze czy we W-szawie?

Wycierając łzy na klawiaturze, emailuje ze schronu pod Wieżą11: w życiu z nikim się nie sądziłam, i niech to już tak pozostanie; nawet jak mi hakowano komputer dałam temu panu amnestię, chociaż miałam w ręku wszystkie jego dane: imię, nazwisko, tel a nawet datę urodzenia.

Kanadyjska Konna Policja Królewska zamknęła dostęp do Wieży11, a mimo to służby oczyszczania nienadążają usuwać kwiatów od tłumów zielonoświątkowców, żydów za Joszuą, świadków Jechowy (nawet delegacja z kwatery głównej w NY)… Assyryjczycy-emigranci z Iraku i Syryjczycy z Syrii, Palestyńczycy wygnani terrorem z Betlejem i Nazaretu, emigranci koptyjscy z Egiptu po rozróbach mosiadowych, Grecy, Portugalczycy i Hiszpanie spłoszeni przez banksterię, mennonici i Ukraińcy z Prerii i lokalni (ci pierwsi – wozami konnymi z całymi rodzinami, rzucając żniwa), z Quebec kilkanaście jumbo-jetów Francuzów, mamucie rodziny chrześcijańskich Hindusów (największa po chińskiej „mniejszość” w Vancouver), Ormianie ocaleli z zagłady, Serbowie spod bomb nasiego NATO, Rumuni oraz nie-neo-faszystowscy Chorwaci… no i ruska, katolicko-prawosławna albańska i włoska mafia po błogosławieństwa ochronne przed Koszer Nostra. Wszystkim przyśpiewywali-pobrząkiwali nieodłączni Hari Krishna. Niedoszukałem się tylko miejscowej Polonii ani Konsula RP…

†††

Przypisy:

Od: komedia katoli†† poprzez ich media (® Grypa666, All Rights Reserved).

†† Patrz przypis †††.

††† Od: liczy ofiary swych tortur duchowych (® Grypa666, All Rights Reserved).

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Z Vancouveru raportował Piotr Bein, prawosławny przechrzta z bezboża, przez niektórych katoliczników uważany za żyda, masona… Niech im będzie, bo Vismaya miłuje każde Stworzenie Boże.

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Imprimatur: Vładyka Moskvy i Vsiej Rossiji, w tym płoty z krzyży „katolickich”.

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Parę wierszy Vismayi

PÓJDĘ Z TOBĄ

Jezu jak ciężko
podążać za Tobą,
sił brakuje
i prowadzisz krętą drogą.

Chcę zostać i odpocząć
i tak mnie nie słuchają,
tyle wstydu się najem
bo żadnej litości nie mają.

Przysiądę na tym kamieniu,
popłynę przed siebie w marzeniach,
zapomnę o całym świecie,
cóż mi po cudzych strapieniach.

A czemu Ty się zatrzymałeś ?
I łzy w Twoich oczach ? … ja płaczę
bo jeśli ty nie pójdziesz
ja będę musiał …
i znowu mnie ukrzyżują.

No dobrze,
to ja już pójdę za Tobą dalej,
niech nas krzyżują razem.

Wiesława, Vancouver 19 Nov. 2005

††††††††††††††

BRACISZKU MÓJ MAŁY

Czemu ty nie wchodzisz we właściwe drzwi,
czemu w twoim sercu tak wielkie emocje,
ciągle tyle bólu, strachu, złości,
popatrz tylko w lustro… zagrzebujesz swoje piękno!

Mówisz mi, że to ja nie potrafię kochać,
że to twoje serce jest pełne miłości,
mówisz mi, że chcę cię zniszczyć
a przecież to ty sam niszczysz siebie …

Popatrz, jaka wielka jest przepaść
między dwoma sercami,
tym pełnym miłości
i tym pełnym nienawiści.

W jednym świeci tysiąc słońc
w drugim panuje ciemność.
A ja nie mam czasu aby ciebie nienawidzić
… i ja nie chce ciebie nienawidzić!!!

Pozwól swoim aniołom otworzyć twoją furtę,
wpuść do swojego serca trochę słońca
i kochaj świat, kochaj życie, kochaj gwiazdy,
a przede wszystkim kochaj swoich bliźnich.

Bo śliska jest lina życia
jutro może być już za późno …

Siedzisz w ciemnicy
a twoje serce pompuje tylko nienawiść, frustrację,
twoja dusza krzyczy, chcę zobaczyć dzienne światło …
a to nie jest przypadek, że spotkaliśmy się w tym miejscu.

Dzisiaj mogę podnieść oczy do nieba
i prosić Boga by mógł tobie pomóc,
dzisiaj wiem, że ty nieszczęsna duszo istniejesz,
że potrzebujesz pomocy, miłości.

Patrzę w niebo w całej mojej zadumie
i widzę twarz Jezusa, spowity powagą
przygląda się światu..
czy On nas nienawidzi?

Bóg jest miłością
i jeśli i ty prawdziwie kochasz
twoje serce nie potrafi nienawidzić …
ale jeśli nie kochasz, miłość umiera.

I pytasz mnie: czemu podążam drogą Jezusa?
I krzyczysz głośno, że On do mnie nie należy!

Kocham Jezusa, kocham Go mocno
bo i od Niego odwrócił się świat,
zdeptali Jego nauki,
nie oszczędzili bólu i cierpienia,
nie wybaczyli … chociaż nie znaleźli
w Nim żadnej winy!

I proszę Go każdego dnia:
mów do mnie Panie, mów,
mów to co powinnam wiedzieć,
mów mi wszystko o sobie,
opowiedz o swoim miłosierdziu i miłości,
powiedz, gdzie je mogę znaleźć:
na ziemi czy w niebie?

Jezu, otul mnie swoją nadzieją,
wnieś we mnie radość i spokój,
pokaż mi moją ścieżkę
i nigdy mnie nie opuszczaj!
Wołam do Ciebie całą duszą swoją …
chociaż Ty nigdy mnie nie opuszczaj
i kochaj mnie całym sercem swoim.

14 Oct. 2012 WIESŁAWA

…………..

PB: Jeśli tyle cierpisz widząc brak miłości, ile cierpiał/cierpi Jezus!

Vismaya: Tyle ile Jezus dostaje każdego dnia ran od nas wszystkich — nasze serca są połączone –  nawet jak ty jeszcze dzisiaj tego nie czujesz, nie rozumiesz  …. ale jak wleje się w ciebie  Świało Chrystusa, to doznasz tego samego …. popłynie w tobie to samo … i ile będzie w tobie Światła Chrystusowego będzie w tobie tyle cierpienia ….  stąd biorą się u mistyków cierpienia Jezusa, stygmaty, wizje z jego życia, etc. …  tak jak mnie od 5 list. 2000r. prześladował Jezus ukrzyżowany, cierpiący i pokazywał mi, że pragnie … pokazywał, że świat jest w wielkiej pożodze, cały jest w ogniu, intuicja podpowiadala mi, że to nas czeka kiedy się nie zmienimy …. z początku nie wiedzialam, co to znaczy? Póżniej zrozumiałam, że prosi mnie o modlitwę za cały świat … dlatego też często jego Krzyż stał na środku świata a On wisiał na nim i konał i konał, nie było końca … a ja cierpiałam razem z Nim dopóki trwała wizja,  …. to ci ludzie-mistycy spijają jad, który zadajemy każdego dnia Jezusowi, to oni są Jego osłodą … bo i Bóg ma swoje granice wytrzymałości …. toteż już w krótce będziemy wszyscy fruwać jak suche liście podczas silnego wiatru …. Jezus Chrystus Miłosierny ale wymierzy swoją sprawiedliwość ….
toteż rozumiesz dlaczego tyle agresji płynie w moim kierunku …. szczególnie na necie, chocby za same poematy, które pisze o Bogu., jest ich już sporo …. ( około 1000).
Szatan nie może się już do mnie dobrać, moi Aniołowie czuwają, już baniek nie dostaję ….to  znajduje swoich sprzymierzeńców na ziemi, a ci wykonują za niego doskonałą robotę… a jeszcze jacy są z siebie dumni?!
No cóż, mogę powiedzieć tylko tyle, nie wiedzą co czynią? I co zrobiśz, pozbijasz ich, oni sami są skłonni pozabijać się miedzy sobą, bo aż tak mocno walczą o prawdę … a Jezusowi ani mnie, nie o to chodzi … toteż trzeba się za nich modlić i cierpliwie czekać!
A tak szczerze mówiąc, jestem katoliczką od 3-ciego dnia życia, chrzcili mnie emergency … ale wolę inowierców i ateistów niż wściekłych katolików ….  jest taka „delikatna” różnica między nami … jak oni wpadają do dołu to ja biegnę ich ratować … a jak ja wpadam to ci robią wszystko aby mnie z powotem tam zepchnąć …
Mieszka w Vancouver pewna już starsza Pani-polska artystka, która mówi do takichh ludzi jak ja, …. nie mów o tym Polakom, bo jak się dowiedzą, że jesteś blisko Boga będą cię z całej siły trzymać za nogi, abyś czasem do Nieba nie wzleciała. Toteż ostatnio więcej milczę ….  bynajmniej nie opowiadam o swoich mistycznych doświadczeniach.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Zniesławienie Vismayi (Wiesławy) na MonitorPolski

…………………….

Peryskop (dr mgr inż. Maciej Pokora nt. Vismayi): od, szkoda że nie zauważyłeś ewidentnej vanqrevskiej misji pani „V”, którą trafnie scharakteryzowała Ania. Niestety łatwo się nabrać na napuszone, słodkie słowa. Ale łatwe czasy minęły i trzeba czytać między wierszami. Dzięki Aniu.

Vismaya: Dzięki Piotr, że wstawiłeś się za mną u Monitora ….właśnie dzisiaj zamyka mi się 12 lat tego mojego nowego życia … 12 lat temu byłam jeszcze niczego nieświadoma, chociaż już fruwalam w obłokach i przeżywałam rożne dziwy …. szukałam pomocy u doktorów, a im się w głowie nie mieściło, co ja im opowiadam, ale dopiero kiedy 13 paż. 2000 roku przeżyłam śmierć kliniczną, a 24 godz póżniej ponownie przestali mnie ignorować ….  ale nadal nikt nie wiedział co mi jest ….. ja dowiedziałam się 25 paż. 2000, ciągle to było nie na mój rozum, ciągle nie dowierzałam, ale 3 list. już nie mialam żadnej wątpliwości, w moje wymiary przeniknął „Ktoś” kto mnie całkowicie przebudził …  tylko jeszcze nie wiedzialam, jak ja będę z tym żyć? …. przez niemalże 5 lat mialam wiele psychicznych ataków, biło mnie powietrze, obrywałam lanie nie wiadomo od kogo …. aż do krwi, nie raz lądowałm na emergency, i trzeba było mnie nawet szyć …. moja teka w Joseph Hospital jest dość gruba … a to wszystko po roku 2000 … nieraz sobie tak myślałam, co ja mam takiegio do zrobienia, za co to coś mnie tak nie lubi? Póżniej psychiczne ataki ustąpiły, ale wziął się za mnie świat, od pierwszego dnia kiedy w roku 2005 włożyłam na net na jakieś tam poetyckie forum mój wiersz o Bogu…..  właśnie od wierszy rozpoczęła się kariera vismaya-maitreya …. troszkę póżniej napisałm swój pierwszy artykuł…. i każdą rocznicę mam takie pałobicie …. zawsze znajdzie się dobra dusza, która mną potrząśnie … :), aby mi tylko nie było za dobrze … 🙂

PB: Bardzo mnie boli co Ci dzis zrobili u Monitora.
Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad siostrą moją, Wiesławą.

Vismaya: ile nas jest – cala dwojka: Michal i ja ….. totez dla nas jest to harowka …

PB: Taki patriotyzm: paru robi, reszta sie przyglada, nic nie zrobia finansowo ani czynem, czekaja az ich jaki frajer wybawi. A taki Zenio myślał, że mata wieżowiec w d/town Vankuwer (stan Brytyjska Kolumbia w Canadzie, nie Oregon w USA).. no co najmniej jedno piętro przy Bani Brith – New Age Department  -Pacific Region… :<]

Vismaya (Wiesława): eeej, Piotr, robią, cale 24 godziny na dobę podkładają nam nogi …. nawet już dostałam od katolików wezwanie przedsądowe, za to, że śmiem zamieszczać na naszej stronie obrazki Chrystusa. Dostałam 48 godzin na zlikwidowanie strony …. Tylko troche żle trafili ….. Wiesia takich kundli się nie boi ….

PB: To nie patrioci tylko szabas-goje katolicznickie, tj. katolicy syjonistyczni…. albo sami kahalni hasbasiści, bo im najwięcej kolesz w ślipia — tym nienawistnikom Chrystusa i Krzyża, oświaty i wolnej duszy bogobojnej… Polecam na Twe strony ikony prawosławne — uczta dla oka i duszy! A jak przylecą zamykać Ci witrynę, to powitamy ich na lotnisku z Syjo i Judusiem. Na wszelki wypadek załóż zamki na całym piętrze :<]]]

Vismaya: [...] ciągle za mało ludzi robi coś pożytecznego, coś co mogłoby zatrzyamć tą machinę wycelowaną w nasze życie, zdrowie, dobrobyt …. ale za to ile się gada, 24 godziny na dobę …. wystarczy otworzyć byle jaki blog, forum …. wszędzie, gdzie jest okienko na prywatny wpis …
Czasami nie trzeba dużo ludzi aby coś zasygnalizować, zrobić jakąś akcje, nie trzeba dużego nakładu pieniędzy … onego czasu  była w Polsce akcja „wlepa – Chemitrails” …. nawet ta sprawa była poruszona w radio i w prasie … a wiesz ile osób robiło tą akcję? ….. Dokładnie JEDNA OSOBA ….. jeden człowiek zadał sobie trud wydrukowania materiałów, i rozklejania ich po ulicach, oczywiście nocami – reszta smacznie spała. Jedna osoba bawiła się w anioła opiekuna całego miasta  … kiedy miasto budziło się do życia – dostawało wiadomość, popatrz na niebo, tam dzieje się coś złego …. to było dla wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze komputerów, nie grzebią się w teoriach spiskowych, etc ….
Mój piętrowy office – NEW AGE …. ha, ha, ha … a kto by mi zapłacił za rent, skoro ledwie na to lokum co posadam finansowo wyrabiam ? …. Mata Hari urzęduje w jednym małym pokoju, a cała brygada NEW AGE, która chce zgubić świat to ja i mój kotek i pomocnik mieszkający w Polsce (też z kotem), tak, że na siłę można uznać, że ta banda terrorystyczna NWO, działa w czwórkę, w tym jedna filia jest w Vancouver a druga w Polsce … !!! Nawet nigdy w życiu nie spotkaliśmy się – póki co …. działamy na necie, na skype, na telefonie, zjednoczył nas wspólny cel, wspólna myśl, a może to bliżniacza dusza ? Któż to wie, myślę tylko Bóg?!  … Ja robię swoje, polska filia swoje, ale jednak działamy w jedności, w jednym celu, w jednej sprawie – otwieramy oczy na wiele prawd, nie tylko na jedną …… mamy również swoje własne mistyczne doświadczenia i oczywiście w związku z tym inne spojrzenie na wiele ludzkich spraw ….  ale żeby to wiedzieć, trzeba naprawdę znać – czym jest mistyka … nie tylko o niej poczytać jak wyglada człowiek i jego umysł kiedy budzi się na tym polu, ale także doświadczać tej części samego siebie ….  i nie jest to rzecz, którą moźna w sobie wyszkolić, dyplom zrobić, tylko jest to przebudzenie na nowej drodze życia, bujanie się każdego dnia po dwóch stronach lustra …. kiedy człowiek jest na to gotowy. I czy chce czy nie, ten świat wchodzi w jego życie i drastycznie zmienia go, przebudzenie bywa bardzo bolesne, przewraca  wszystko w co dotychczas wierzyliśmy, a to nie jest łatwy rozdział życia, nie jest łatwo wyrywać z gleby korzenie tysiącletnich dębów  … i da cyt ….  to jest cały mój NEW AGE !!!
Ale czego ja się mam spodziweać po ludziach, którzy nie znają obrazu tego mistycznego świata a nawet się go boją ? Czego można oczekiwać po ignorantach, którzy żyją według innego szablonu …. z reguły z góry zaplanowanego przez ziemskie instytucje.
Świat będzie takim jak jest a może jeszcze dużo gorszy, dopóki nie otworzymy własnych serc i wewnętrznej mądrości, dopóki damy się prowadzić za rączki przez mądrali tego świata …. i całe to nasze cwaniakowanie jakie czasami obserwuję na necie jest wart garści kłaków …. a tyle czasu poświęcają na to ludzie  … tyle cennego czasu, który mogliby poświęcić na coś bardziej pożytecznego … choćby odnalezienie siebie w tym całym zamęcie życia … udanie się we własną duszę. Czas zapukac do drzwi własnej świadomości, dotarcia do Wyższego Ja, a nie tylko biegać za zaspokojeniem ziemskich potrzeb … toteż nie dziwmy się, że na tym świecie mamy tyle garbów i ciemnych zakamarków, bo to co nas obecnie otacza nie jest naszą prawdziwą naturą. Toteż czas wyjść poza tą materialną ramkę do prawdziwej naszej natury (ale nie tej określonej przez WSZYSTKE religie bez wyjątku, czy polityczne i społeczne schematy !!!!) … we wszystkich duchowych instytucjach znajdziemy dzisiaj taki sam „misz- masz” jak i w naszym  codziennym materialnym życiu, na każdym jego polu,obecnie  wszystkie prawdy zostały zmiksowane z fałszem, podobnie jak ostanio nasza sól kuchenna została zmieszana ze zmielonym na proszek szkłem…. aby była cięższa i lepiej nam „trawiła” organy… sic!  Toteż wielki czas na podróżowanie we własne serce a nie na księżyć !!!!
To my sami jesteśmy tym najważniejszym bodźcem do życia, to nasza dusza określa co dla nas jest ważne w dniu dzisiejszym, jakie rachunki powinniśmy płacić jako pierwsze – czy za telefon, TV,  ratę za samochód, czy za własne poczynania kiedy nasza ślepa wiara zburzyła nasze serca i sumienie. A takie życie wymaga nieustannego poszukiwania prawdy, nie tylko w jednej kulturze, religii, nie w wiedzy naukowej …. to są nasze głębokie przemyślenoa i wielka wewnętrzna dyscyplina dnia codziennego, aby wyrwać naszą duszę z niewoli, a w tym napewno nie pomoże obecna technologia, a nawet to jutrzejsza ….  bo moralne zachowania obecnego świata użyją każdej technologii aby zabić drugiego człowieka, nawet użyją do tego duchowych rytuałów.
Moralne zachowanuia świata, żelazne religie to wszystko jeszcze bardziej zakłóca i sygnalizuje ludziom, że zmierzają w fałszywym kierunku, że biegną do własnej zagłady …. i nie ważne czy ktoś jest Polakiem, Żydem, Amerykaninem, Chińczykiem, w którym kościele się modli … etc … wszyscy przykładamy rączki do niszczenia świata. Czas to już zauważyć …. a nie tylko zakładać święte inkwizycje aby niszczyć życie innego narodu, innej religii i w końcu innego człowieka, który czasami ginie tylko dlatego, że ma niewłaściwy kolor skóry, inną religię, inne priorytety życia.
Każdy z nas powinien zwrócić się do mądrości, piękna, miłości, radości a nie ciągle wyciągać z siebie frustrację (jaki to jestem nieszczęśliwy), rozpacz, pustkę, a to rodzi bezsens życia, nienawiść, wojny …. jednym słowem wielkie cierpienie!
Powiniśmy popatrzeć jakie nas nękają problemy, nałogi, złe jedzenie, dzisiejsza elektronika, i OBSESJA, na niektóre partie życia!  (To w tych obsesyjnych i fanatycznych osobach urzęduje największe zło, to ci są najlepszymi narzędziami szatana, czy jak go tam zwał …).  Aby wrócić do równowagi należy usunąć te wszystkie zakłócenia, własne konflikty   .    wpuścić w siebie pokój, i szczęście … i da cyt …. a wówczas nie będzie światu potrzebna nawet technologia Keshe. Będziemy się cieszyć każdą gwiazdą na niebie i każdym kwiatkiem na łące …

Ja wiem, że dzisiaj jeszcze Vismaya nie jest rozumiana … bo jedni są niewolnikami zazdrości i zawiści a drudzy mają mózgi przykryte mocno żel-betonem…  porządnie uformatowane przez władców tego świata; dostali do rączki dyplomy i tytuły na swoją mądrośc i wierzgaja nią na wszystkie strony ….  ale te żel-betonowe głowy czym będą grubsze od swoich mądrości tym bardziej będą obciążone ich drewniane nogi …. i przyjdzie taki dzień, że żel-beton legnie na nich i skończy się legenda tego człowieka, będzie przygrzebany własną mądrością. A wolne ptaki fruwają a na ziemi tylko kał zostawiają.

PB: […] To jest InfoWojna, nie trzeba zastepow z szabelkami i cepami, wystarcza rozklejanki i e-rozsylki — liczy sie dobry e-celownik, stwardniale do klawiatury palce, gruba skora na pojebow i e-agenciurow… Reszte robi Duch Swiety, Globalna Swiadomosc.  Burgermeister zainspirowala Podleckiego, on Beina, potem byly dziesiatki (tysiace) innych, czesto bezimiennych — od wodzow lokalnych roklejanek po przekonywaczy wlasnych rodzin…
Zobacz ile blogow zakielkowalo z Grypa666 Podleckiego i Beina = Wykluczeni, wiekszosc nigdy sie nie spotkala osobiscie, niektorzy drą koty, potem sie godza i wspolpracuja.
Racja co do rzekomej niezbednosci technologii… niegdys Indianie, Słowianie, dzis papuasi i pigmeje zyją we wzglednej harmonii i szczesliwie bez Tesli i Keshe = tylko ze ten etap pozostawilismy w tyle, zabrnelismy tak daleko, ze pozornie potrzeba pigulki i ustrojstwa zeby sie ratowac — tymczasem ratunek jest w duszy…

[Koniec transplantu z ub. wpisu.]

Vismaya: Przejrzalam jeszcze raz  blog Marka, tam się peryskop klonuje na wiele sposobów: tamara, annah, ania, majjka myślę j …to ta sama energia …., mimo zapewnien Marka, ze              to nieprawda …. jak on z tym cos nie zrobi, to  tamten go zerzre  z butami,  To co on robi to info-wojna … znam ten typ energii bo juz z nimi wojuje na necie od 2005, wcześniej atakowali mnie  bezpośrednio z kosmosu ….       co wprzody mi się to w głowie nie mieściło …. przez 3 lata każdego dnia, każdej nocy … pózniej rzadziej ….  a teraz  szukają okazji aby mi na  necie dołozyć …. toteż zdjęliśmu wszystkie kontakty do nas ….

Peryskop to energetyczny wampir a raczej pluskwa- pisałam mu to na stronie  , i żre z Marka energie jak chce …. to taka kosmiczna wsza i trzeba z nimi walczyć taktycznie,  grzecznie, szybko i błyskawicznie, tak jak się likwiduje wszy …. ale jak widzę on nuż osłabił Marka …. i pytam tylko po co Marek się tak daje … nie szkoda mu zdrowia? Bo tramten zerzre mu całkiem energie ….

PB: Wiesiu, Perło ty nasza, Jaki Peryskop! toz to dr mgr inz. Maciej Pokora. Marek daje takim grac w ciuciubabke, blokujac mnie po nazwisku (!), a teraz przepuszczajac niedorzeczne żądania podania twej facjaty i godności! Wampiryzm Pokory od 2009 na odleglosc nozem kroic moge!
InfoWojna!? Chyba EmocjoWojna! Nie zartuj – Syjo i Juduś widzą ze to denny poziom :<]]]
Klony tak, ale energetyczne – pojebow wsrod polactfa nie brak. Na sekciarskich (i zinfiltrowanych agenciurskich) forach, jak sie swoj odezwie, to swoi podchwytuja znecanie sie nad innomyslacym =  z lenistwa intelektualnego lub wprost glupoty. Zbiorowa zapobiegawcza obrona grupowej identyfikacji. Wykorzystywana przez manipulatorow i socjotechnikow – rusofobia, antysemityzm, patryjotyzm, katoliczniczyzm, vismayizm…
Nawet podobno madry Jozek Bizon dal sie w to wciagnac. Zostaw to szambo = problem Marka; stracil juz czytelnikow… pokrzepia sie licznikiem… i dalej traci. Skup sie na swej dotychczasowej pracy — to jest twoj wklad, za to cię cenimy, a nie za wchodzenie miedzy wieprze.

Vismaya: Ja wiem, ze to maciej pokora ….. ale jak by sie nie zwał, mówimy o tym samym …. dopóki mnie nie zaczepiał nic do niego nie miałam …. i dalej nie mam, bo to straszny duchowy żebrak, i raczej należy mu współczuć niż jeszcze dodatkowo kopać, ale niestety, czasami aż się prosi aby mu przylac rózgą po zadzie ….
wiem, też że Marek już stracił swoich czytelnikow, zresztą nakręcają mu  blog – można powiedzieć kilka osób, w tym szef peryskop, reszta to klony i gapie ….  tak jak mówisz, Marek jest jeszcze na takim poziomie, gdzie ważniejsze jest dla niego 5 groszy … czasami 1 grosz za reklamę niż godność użytkowników, w dodatku bardziej naiwny niż male dziecko, toteż don’t worry ja już mu nie będę napędzała biznessu … u mnie jest czysto i ladnie, nie fruwają bzdety przed oczami, nie hipnotyzują umysłu … no chyba, że drażnią co niektórych katolików obrazki Jezusa Chrystusa i Maryji …. też to dziwnie brzmi, zważywszy na to, że Jezus chodził z naukami i do pogan, a tu ktoś się boi, że może ten co nas  czyta nasyci swoje oczy Jezusem, a nuż się jeszcze w nim zakocha i to będzie dopiero rozruba w piekle …. (myślę to następny prowokator),  nigdy nie legtymowaliśny czytelników, nigdy nie prowadziliśmy dochodzenia co to za persona, nierządaliśmy zdjęć, nazwisk, wyznania, to jest dla wszystkich ludzi, wszystkich wyznań, wszystkich kolorów skóry, dla wszystkich tych, którzy mają otwarte umysły… widać kto o to zabiega aby nas zniszczyć ? …. i kto chce niech nas czyta, kto nie, niech sobie idzie gdzie chce, przymusu nie ma… rozwój duchowy i obecna świadomość i chęć jej poszerzenia to nie dyby tylko nasz osobisty wybór ….  nawet nas Bóg nie zmusza ….  nawet jeśli z Nim podpisałeś kontrakt ….  a u Monitora to widać z kim podpisali kontrakt co niektórzy, nawet słowo Miłość im wierci dziurę w tyłku, wściekają się jakby zobaczyli w drzwiach komornika, który chce im zabrać ostatniią szafę …. czy tak na słowa miłości reagują dzeci Światła ??????  … nie,  to tylko muchy belzebuba tak gryzą, tak wierzgają …. bo sami w sercu miłości nie mają.

PB (do Józef Bizoń): Józku, Tak łatwo po chrześcijańsku zamiast Ora und Labora pała w łeb…
Przyznać się do błędu ze skruchą, przeprosić szczerze, poprosić o przebaczenie i zacząć współpracować z tą wspaniałą osobą. Tak niewiele potrzeba, by polepszyć ten świat.

Józef Bizoń: Tolerować mogę, współpracować nie muszę i nie mam zamiaru, bo to nie ten duch.

PB: to nie tak wazne jak 1-sza czesc == przyznac sie, przeprosic, poprosic…
Józef Bizoń:  To jest chrześcijaństwo (prawosławie, katolicyzm): Nauka o karmie? Fajną stronę promujesz Piotrze. Czy Ci sie coś nie porypało?

PB: Józek, nie sciemniaj, tylko 3P …Marek tez… To jest powod zgnojenia Wieslawy? Widac tam jej podpis? Mam pogrzebac w zjudaizowanym katolicznictwie, albo w twej tfurczosci dyskusyjnej? Myslalem ze jest wolnosc wyznania i sumienia… nawet znasz ktory paragraf. Pogladow AS nie podzielasz, ale mu pomagasz, bo wiesz ze to dobry czlowiek i sluszna sprawa… Wiara to rzecz miedzy Bogiem a osobą – guzik wam do tego, chyba zescie w chrzescijanie.pl
Nie porypalo mi sie… odrozniam dogme prawoslawną od katolickiej, od poszukiwania Boga własną ścieżką, jak Bogu najmilej, w wolności od manipulatorów duszami… Katopolactfo takie chrzescijanskie ze nie mrugnelo jak zydoNATO zamordowalo Jugoslawie! Zobacz najnowsze od Vismayi: TYLKO MIŁOŚĆ I BÓG SĄ ŹRÓDŁEM ŻYCIA

Józef Bizoń: Strategia „Na rybkę” – potem ‚karma’. Jeżeli Cię guzik obchodzi wiara to po co propagujesz tę stronę. W ten sposób jesteś odpowiedzialny za zwiedzenie bardzo wielu ludzi. No i gdzie kto kogo zgnoił? Popatrz sam w lustro. Papla z długim językiem jest szalenie niebezpiecznym.

PB: Odpowiedź: bo Zombie opluwają oświeconą Vismayę… :<[[[

Nawet sceptyk nie ma prawa traktowac nikogo ad hominem – to swiadczy o sceptyku, a nie o znieslawianym. Zwiedzenie b. wielu ludzi = każdy ma rozum i sumienie, nie potrzeba ich za rączkę prowadzić, a jak opinia nie pokrywa się z twoją, to zamiast gnoić ad hominem, dysputuj idee… nie jesteś alfa i omega, żeby oceniac prastarą wiedzę (o której Jezus wspomniał), ani osądzać i wrzucać kogoś do błota z żabami za dyskusje tej wiedzy…
To nie ja zgnoiłem niewinną osobę — zamiast do lustra popatrzyłem na twą „dyskusję”, za którą wyleciałeś z redakcji oraz ostatnią u Monitora. Nie mam nic do dodania dorosłym Józefowi i Markowi. Papla daje to na blog, jako sprawę publiczną, m.in. z twym udziałem na forum moderowanym przez Marka.

Marek Podlecki: Piotr, Wydaje ci się, że masz rację, a tylko obrażasz ludzi. Co mają Polacy do żydowskich elit, które udają katolików? Katolikiem jest ks. Natanek, katolikiem nie był nikt z rządzących Polską od 1990 roku. Przez pewien czas mieliśmy katolików w Sejmie, był nim. K. Świtoń, był nim ś.p. A. Lepper. Jednakże tychże usunięta taką lub inną metodą. Nigdy by tego nie dokonano gdyby nie pomoc ze strony syjonistów – z USA i Kanady też. A co wyście zrobili w Kanadzie by ta pomoc do Polski nie doszła? Nie mów na Polaków, bo wszędzie są represje i to nie jest problem katolik czy nie katolik.
Możemy działać razem, ale pewne sprawy trzeba zostawiać na boku, jak poglądy religijne
czy nawet etykę. Jeśli p. Wiesława chce pouczać p. Józefa czy katolików na temat tego co jest dobre, a co złe, to są takie, a nie inne skutki. Jednać się trzeba w walce ze złem.

PB: Marek, tu nie MonitorPolski ani filmik z Jane… Krzyża i Ks. Natanka bronię od dawna; kazanie do kogo innego proszę, nie wprowadzaj kahalnie wojny polsko-ruskiej… Zdefiniowałem jak zawsze, których katoliczników krytykuję. Czy mam zrekapitulować po nazwisku od początku szambowania? Jeśli są ci pomocni w sprawie i pozwalasz im na ad hominem, to twój biznes…

Problem katolik-innowierca robią nie Bein czy Vismaya, tylko katoliczniki. Idź z kazaniem do nich.

Co to za insynuacja „wyście” w Kanadzie a syjoniści? Z jot walczę wiesz jak i od kiedy, bez  agitek monitorowych… a gdybyś ujawnił na czas, o jakiego syjonistę w mej okolicy chodziło, to może bym podrzucił tam skunksa. Dziś o tym mówić to monitorowa chucpa…

„Ureligijnił” temat Perry-kochany-twój-Szkop i klakierzy yntylyktualni jak hukacz Bizoń. A że poza prawdą też etyka u was kuleje, to nie dziwota, że próbujesz obwinić za to Vismayę. Jeśli nie potrafisz moderować tematów duchowych ani zapobiegać zniesławianiu, to zamknij forum — pisałem ci nie raz.

Demony coraz mocniej cię lubieją — polecam świeży artykuł vismayowy.

Nie łatwiej szczere 3P, Marku? Demony zmykną w mig…

Vismaya: Panie Mareczku tudzież Panie Bizoń, nich się już Panowie odkleją od tej Pani Wiesławy … nikogo nie pouczam … to wy chcelobyście aby was wszyscy słuchali … nigdy nie zaczepiałam P. Bizonia to on  wtargnął w moją przestrerń a teraz taki czuje się nieszczęśliwy, co może go mam jeszcze przepraszać bo to P. Bozoń? A kto to jest P. Bizoń? Dla mnie taki sam człowiek jak każdy inny…..  widywałam w swoim zyciu bardzuej wybitne postacie …. Drugi gentelmen peryskop …. prześmiewca i opluwacz ….
a katolicy powinni byc juz katolikami a nie  tylko narzędziami do uposledzania innych ludzi … i pamietajcie obaj – ja też jestem katoliczką i byłam nią na długo przed tym zanim się Pan Mareczek na tym śwecie narodził … i boli mnie to, ze ten nasz katolicyzm to taka kraina niezgody, fałszu i opluwania …. i mam wielką prośbę, proszę więcej mi tu nie pisać …. tyle  brudu co wylano na mnie na blogu  Monitora i Zenobiusza nie doświadczyłam nigdzie więcej – to już lepszą klasę ma Mizia …  ten mnie nigdy nie obraził na swoim blogu.
Na mojej stronie nawet takie wpisy opluwające inne osoby nie wchodziły, bo ja szanuje godność wszystkich ludzi, moglam wpuścić wpis opluwający mni ale nie pozwoliłam opluwać moich czytelników…. i panowie taka jest drobna róznica  między nami.

Marek Podlecki (do Vismaya): To proszę korespondować z Mizią, jeśli pani Wiesława uważa, że ten to prawdziwy patriota i katolik z jego „misjami” u prawdziwego katolickeigo księdza Natanka. Ja pana Józefa będę bronić, jak Piotr broni Panią, bowiem wiem co p. Józef robi po chrześcijańsku, bezinteresownie dla innych. I się tym nie chwali, ani nie stosuje tego jako element przetargowy.
Nie życzę Pani źle, ani nikomu innemu, każdy ma swoją misję, a na pewno dobrze nie robimy
gdy się ze sobą sprzeczamy. Róbmy swoje.

Vismaya: Piotr, nie psuj sobie nerwów … oprócz kościoła ja jeszcze mam coś więcej, własne mistyczne dośwuadczenia,  mozna mnie wypisać z wiary, mozna mnie zdyskretytować przed całym światem, mozna mnie nawet spalić na stosie, ale dopóki zyć będą nie można mnie obedrzeć z moich osobistych przeżyć; zresztą o czym ja tu piszę … proszę cię, zostaw to … Pan Bizoń niech se myśli co se chce , I don’t care, nie jest to dla mnie ważne ….nie on pierwszy i nie ostatni … muzułmanie i zydzi nie wierzą nawet w Jezusa Chrystusa a co dopiero katolik w karmę. … i też jakoś Chrystus  ich nie przekonuje, nie lata za nimi po świecie z kijem, nie kompromituje … cierpliwie czeka aż ich oświeci …

Marek Podlecki: Piotr, od kiedy to prowadzący blog ma obowiązek „bronienia”, tym bardziej, że jest tu kilka tysięcy ludzi dziennie. Peryskop się sam dyskredytuje, spójrz na łapki. Czy Vismaya jest niewinną nastolatką, że trzeba jej bronić? Swoje zdanie mam i go udzieliłem, spójrz na moje poprzednie dyskusje z Peryskopem, który zwalcza Keshe i nowe podejście do fizyki jak może.
Najbliższy czas pokaże kto ma rację, sądzę że to kwestia 2-3 miesięcy. Jeśli się okaże, że Keshe jet ściemą, to przeproszę i zamknę ten blog. No bo to będzie świadczyło o tym, że nie mam szans z dezinformacją.

PB: Nie matacz! Co ty z tym Keshe – obsesja? Nie o Keshe chodzi, tylko o zeszmacanie pożądnych ludzi na forum MonitorPolski – twoją odpowiedzialnością jest pilnować netykiety. A męskość to nie „bronienie”, tylko prosty kręgosłup! Gówno mnie obchodzi, ile masz wejść (co to ma do setki komentów?!!!); kosztem czyjegoś dobrego imienia nakręcasz sobie popularność i odsłony, więc i mamonę z reklam = idź w diabły!
Jak tylko jeszcze raz znajdę zniesławienie mej osoby, daję sprawę do mecenasa.
Nijaki koment, bez ostrego potępienia znieslawiacza i kasacji zniesławienia czy „seksownej” pod publiczkę sugestii jest gówno wart, stawia cię na równi z tymi dupkami.
Byle gówniarz, agenciura-zbieracz brudów lub gorliwiec jak Boki — gógli brudy na daną osobę i rozsyła po necie. Tak wrobili Szuberta, Vismayę i mnie u katolicznikow i in. użytecznych idiotów. Jeśli chcesz im pomagać, to wybieraj między swoim forum a naszą przyjaźnią = rozumiesz? Więcej cię nie ostrzegę.

Marek Podlecki: Piotr, ty masz czas, ja nie. Mam zaległości z lutego, ojciec mi poważnie choruje, 83 letnia matka, która coraz to mniej może.
Czy doświadczona kobieta potrzebuje obrońcy? Przecież jakbym musiał każdego bronić to musiałoby być nas czterdziestu. To jest otwarte forum! ja wyraziłem swoje zdanie.

PB: Czyli forum otwarte dla oszczerców, wręcz ich zaprasza… bo matka i ojciec, zaległości i zarabiać trzeba… Wszyscy mamy podobny los, a tylko ty żerujesz na oszczerstwach!
Zniesławiani na twym forum od początku jego istnienia mają pretensje do oszczercy jak i właściela/moderatora. Nawiedzeni i pojeby (w tym twoi domniemani sojusznicy, za których w swoim czasie ręczyłeś) jak widzisz ignorują twe miałkie komenty. Tylko kasacja i ban oszczercy skutkują…
Jesteś zwolennikiem upubliczniania – odtrutki na kahał, a tu karmiszsz ludziofcuf: brudy na Patriotów, do wygóglania ad infinitum. Jeden z kofliktów moralnych u Podleckiego.
Zniesławienia są karane wg kk w Polin i na Zachodzie. Możemy z Vismayą zaskarżać z Vancouveru jako zniesławieni Kanadyjczycy, a Andrzej — z dojczlandii. Jeśli o to ci chodzi, to jest tu dobry mecenas (pożądny Żyd pochodzenia polskiego) – wybronił przypadek zabitego przez RCMP, Dziekańskiego w Vancouverze…
Zostałeś ostrzeżony po przyjacielsku…

Marek Podlecki: Piotr co chcesz żebym zrobił z Vismayą? Rozmowę Skypem? Ludzie jej nie znają, ja przecież jej też nie znam.
A pamiętam twoją z nią kłótnię sprzed 3 lat. Domyślam się, że zaprzyjaźniliście się, tak więc różnice poglądów nie zawsze stanowią o ostatecznej relacji – podobnie może być i w przypadku Macieja i jej. Problem z forum polega na tym, że ludzie się nie znają, a pisanie często prowadzi do spaczenia tego co się myśli. I robią się kłótnie.
A może niech mi da jakiś swój artykuł do dyskusji – wtedy zobaczymy jak ludzie reagują.

PB: Jacy ludzie? Masz ludziofcuf + pszywudcuf jak zenie i peryskopy, z yntylektualnym wparciem od hukaczy jak Józek…
Nikt, szczególnie gnojek, nie ma prawa gnoić ad hominem kogoś, kogo nie zna… za idee, których kurzy móżdżek nierozumi. Mam ci na chiński przełożyć?
Niech Vismaya ci da artykuł? Nie chciała mieć nic wspólnego z muchami belzebuba ani wampirami energii, jeszcze przed twym: z Wiesi promieniuje nienawiść. Jak można promować dobro samemu nienawidząc? A co mówić po!!!
A ty nie umiesz góglić? Potrzebujesz opinii forum, zamiast swojej? Ani ty ani twe forum niegodni jesteście jej prac. Podrośniecie, to sami znajdziecie wiedzę i idee, które porusza Wiesława (Wie i Slawa jej za to).
Spaczają swe komenty sami oszczercy, bo mają dusze spaczone. Vismaya ma niezmienne posłanie: na nasz ratunek i chwałę Boga.
Moja żadna była „kłótnia” z Vismayą. Pod wrażeniem prac mnicha Serafima Rose, o wykorzystaniu wschodnich elementów w satanizmie, o ile pamiętam, wytknąłem to na jej portalu, a nie ad hominem z ciągłym znęcaniem się psychiczno-duchowym. Nie rozumiałem wtedy idei Vismayi, nie miałem czasu podczas kampanii h1n1. Wkrótce poznałem jej działalność i posłanie — bez kontaktu osobistego, czysto intelektualnie, co każdy może zrobić na twym forum… ty też, gdybyś nie gonił za sensacyjkami i kliknięciami — u Vismayi dopiero znajdziesz sensacje!
„Kłótnie” na MonitorPolski zawdzięczamy moderatorowi-w-przelocie, tj. Markowi Podleckiemu. U mnie nie ma kłótni; są dyskusje, bo ludziofcuf odcinam.
Wciskasz mi tu scyropolsko-katolicznicki model plemienności polactfa: jak Inne i Nieznane, to kopa w zad i do żab w błocie…. A jak wypijem kielicha, zrobim przekręcik czy kupisz świecidełka odpustowe — to sztama na całe życie, żeby nie wiem jaka plugawa.
O ile łatwiejsze 3P! Ale demony nie dają, bo wiedzą, żeś za słaby na to.

††††††††††††††††††††††††

„Zniesławienie” Vismayi przez P. Beina (16.10.2009)

W powyższej dyskusji, Marek Podlecki sugeruje, jakobym zniesławił Vismayę w 2009 r. na forum Grypa666. To samo sugerują poniektóre dyskusje na necie. Przytaczam poniżej urywki z mej wymiany z Vismayą w 2009; pełna dyskusja tutaj — oceń sam, jak manipuluje Podlecki. Bez ad hominem, skrytykowałem wtedy pewien materiał z witryny Vismayi, wstawiony do dyskusji, jak i ogólne wrażenie z witryny, bez detalicznej jej analizy, na co nie pozwalał wir kampanii antyświniokowej. Vismaya tak to wspomina w 2010 r.:

Dzisiaj rozmawiałam osobiście z Panem Piotrem Beinem. Dużo ludzi go zna z blogu grypa666, w sporej grupie ludzi wywołał mieszane uczucia i muszę przyznać ja też byłam w jakiś sposób do niego uprzedzona.

Dzisiaj muszę w tym miejscu przeprosić Pana P. Beina za wszystkie niuanse z mojej strony pod jego adresem, tak wyszło, że i on mnie przepraszał bo padło zbyt dużo niepotrzebnych słów. Pan Piotr ma zupełnie inną mentalność i ja ją rozumiem, zbyt długo mieszka w Canadzie a tutaj życie jest inne. Ludzie są delikatniejsi, bardziej wyrozumiali i mają otwarte umysły na różne poglądy. Pan Bein kiedy zderzył się w Polsce z tym grubym żelazno-betonowym murem obłudy, kłamstwa, oszczerstwa i zwykłego braku osobistej kultury, chciał nie chciał musiał zareagować czasami może zbyt  ostro, a że ja nie lubię ostrej jazdy toteż i moja reakcja nie była zbyt wyszukana.
Poniekąd wiem jak to wygląda ta nasza polska wymiana poglądów bo jestem codziennie narażona na takie rzeczy na swojej stronie. Ja już się co nieco zahartowałam na tą naszą polską gościnność, chociaż nie jest to łatwo usiąść do stołu i spokojnie porozmawiać z naszymi rodakami. Uwierzcie mi, to jest ciężka dyskusja oparta na nieustannym podważaniu czyjegoś autorytetu, dorabiania życiorysu i perfidnego psychicznego znęcania się nad drugim człowiekiem, które tutaj w Canadzie jest mocno karane. Nie mogę się doczekać aż taka ustawa zapadnie w W-wie, oj jest w tym kraju b. potrzebna, bardziej niż chleb i woda  !!!!!!!

 

Obecnie Marek jest jak zwykle ‚zawirowany’, co go absolutnie nie wyjmuje spod odpowiedzialności za kolejne dopuszczanie ad hominem na swym forum ani za podłe oszczerstwo dołożone w prywatnej korespondencji z Vismayą.

Chciałbym też wyjaśnić pozornie ochocze rozdawanie pojęcia agenciura na forum Grypa66 w 2009. Marek miał b. przykre doświadczenia z agenturą już przedtem, ja tylko e-doświadczenia, zwłaszcza na DU-Watch z agentami Pentagonu i Lobby Atomowego (nieco od chwieji krajowych za NATO na Bałkanach i stanowisko pro-serbskie, anty-NATO), które traktowałem jak zabawę w kotka i myszkę. Poważnego ataku doznałem dopiero od Szewczyka Dratewki, wg mnie mosiadziaka spuszczonego przeciw mnie podczas H1N1, także za referaty anty jot. Forum Grypa666 niezawsze wiedziało o kulisach, np. właśnie wtedy przygotowywano dratewskie przeciwbeinowe prowokacje w Klubie Pralnia i na wystąpienia Burgermeister w Polin. Toteż byłem potrójnie ostrożny z nowymi na forum (którego nota bene wtedy nie moderowałem, a nawet Marek odebrał mi hasło, żebym nienabruździł — w czym? pytajcie jego).

Wyspa 16/10/2009 @ 11:53 e

Troche więcej informacji o tym kto rządzi naszym światem… trzeba wiedzieć z kim walczyć…
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#spiski

 • Radekk 16/10/2009 @ 11:58 e

  Dobrze, że istnieją takie strony.

 • Piotr Bein 16/10/2009 @ 15:24 e

  @wyspa i radekk
  strony vismaya akurat nie zrobily tego “niskobudzetowego” filmu, tylko one sa jak filmik traba propagandy grupy “najtajniejszej” satanistow, oczywiscie nieujawnionej w “filmiku” (faktycznie fabularnej szmirze propagandowej, posiekanej dla youtube)
  zaczne od vismaya: zauwaz przeladowanie new age, ezoteria, okultem = przymioty i narzedzia zmylki globalnych satanistow (dzieki Ci, Boze, ze otworzyles me oczy, bo jeszcze kilka lat temu dalbym sie nabierac, jak teraz wiekszosc bezboznych, w tym zbyt wielu blogowiczow grypa666)

  dezinformacja az cuchnie z filmiku:
  – weishaupt byl jezuita, ale krypto-zydem
  – dzialal na zlecenie i za mamone rotszylda, ktory najal go do dziela utworzenia iluminatow
  – tajny plan rotszylda, ktory wpadl w rece policji austriackiej, mowi o wykorzystaniu masonow i pozbyciu sie ich po wykonaniu zadania: utworzeniu nwo
  – podboj finansowy i gospodarczy, bratobojcze wojny gojow chrzescijanskich i muzulmanskich, demoralizacja spoleczenstw, wykorzystanie mediow i wiele innych narzedzi pod kontrola najwyzszej warstwy satanistow i ich banksterow charakteryzuja dzialania grupy dazacej do globalnej wladzy kosztem zycia mas, ich ziemi, bogactw, pieniedzy = cele w swietych ksiegach “satanistow” od tysiecy lat, udowodnione wypowiedziami ich przedstawicieli, przypieczetowane dzialaniami wlasnie ich i ich agentow a nie zadnych watykanow czy sluzb wywiadowczych – narzedzi nizszego stopnia!
  – sluzby “radzieckie” szczegolnie latwo bylo zaprzac do roboty “satanistow”, ktorzy zinfiltrowali i zniszczyli bogobojne spoleczenstwo rosyjskie od czasu rewolucji bolszewickiej, tak jak od niedawna wprzegli katolikow (np. rusofobia i islamofobia polskich katolikow) – nieomylne odciski palcow “satanistow”,

  od blogowiczow wymagam tak poziomu wiedzy jak i jakosci podawanej info; poniewaz seria kloci sie z obiektywnymi badaniami, PROSZE MODERATORA O SKASOWANIE FILMIKU Z TEGO FORUM

  Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nade mna grzesznym…

  vismaya 17/10/2009 @ 04:46 e

  … czytając to wszystko włosy mi się jeżą na głowie…… Wyspa dezinformater …..rozparacowany, owieczka w wilczej skórze, ??? Zaczynam się bać tego portalu, to już nie sprawa grypa ….. maitreya na stronie domeny i Bławacka – a co ma jedno do drugiego ???
  vismaya-maitreya to dwa imiona i to bardzo popularne, jakie wy dorobiliście do tego treści i ideje? Wrzuć na google i sprawdz jeden z drugim … a domena nazywa się Rose of Sharon, jakie tu dacie wyjaśnienie ?

  Solidnie rozpracowany agent to skromny chłopak i daleki od takowej propagandy. Opanujcie się, niszczycie ludzi. I uważajcie co piszecie bo to są już poważne oskarżenia. Zamiast bronić ludzi przed szczepionką zaczynacie budować stosy.

  Oj, Panie Boże zmiłuj się nad nami, bo to wszystko zaczyna być bardzo smutne.

  Piotr Bein 16/10/2009 @ 15:31 e

  te artykuly na onecie to taka sama dezinformacja jak ww. seria filmikow na vismaya — nie pokazuja kto naprawde jest u wierzcholka
  kosciol jako twor czlowieka nie jest nadzieja; wiara w Boga jest nadzieja – dlatego tak silne proby zduskredytowania wiaryw Boga , zastapienia jej rzeczami jak na vismaya i w wypowiedziach icke o kosmitach

  Szanowny Panie Piotrze
  Wkrótce przekona się Pan po publikacjach dezerterów służb specjalnych, że mamy do czynienia z szatanem w formie, której Pan się nie spodziewa.
  Rotszyld i inni są tylko wykonawcami planu. Za nimi stoi coś co może spowodować u większości ludzi chorobę psychiczną w oka mgnieniu, albo co gorsza zawał wskutek wrażenia. Ludzie którzy o tym opowiadali najczęściej ginęli w dziwnych okolicznościach, lub jawnie po prostu odstrzeleni.
  We wszystkim co Pan bada, do czego udało się Pani dojść po latach jest 99% prawdy. Właśnie brakuje tego jednego procenta. Niech Pan nie odrzuca chęci do poznania właśnie tej najważniejszej układanki.

  Piotr Bein 16/10/2009 @ 22:53 e

  czekam, czekam… zaopatrylem sie w walerianke

  spec-sluzby nie sa sila sama w sobie tylko narzedziem wladzy

  vismaya 16/10/2009 @ 21:18 e

  Panie Bein, puk, puk… troszkę Pan przygalopował…. mieszkam w Vancouver i jaką jestem satanistką etc… proszę zapraszam Pana do mnie do domu. Może Pan również porozmawiać z mieszkańcami Van. mieszkam tutaj od dawna i troszkę mnie tutaj ludzie znają. I ręczę, że za takie stwierdzenie wyśmieją Pana.
  Kibicowałam Pana akcję bo wiem mniej więcej co się dzieje na świecie, może ze mnie nie wykształcona baba, tytułow mi brak ale jakoś swoje spostrzeżenia mam.

  Walczę od lat o naturalne formy leczenia, otwieram ludziom oczy, b. delikatnie bo duszę człowieka można bardzo, bardzo łatwo uszkodzić a nie o to tutaj chodzi, mnie chodzi aby tą duszę uratować, napełnić wiarą a Pan pisze, że ja odbieram im nadzieję na życie, podważam wiarę w Boga. Na podstawie czego tak Pan wydumał ?, na podstawie kilku filmików, które wiem dobrze mają lichą wartość, ale w Polsce mają AZ TYLE. Satanistka, tylko dlaczego walczę o każdego chorego człowieka w swoim środowisku, i niech sobie Pan nie myśli, że robię na tym kasę. Widzę jak pracuje machina zabijania … w białych rękawiczkach, oj widzę, mam kontakt z ludzmi chorymi, odwiedzam różne szpitale na terenie całego Vancouver i okolic i sece mnie boli, bo wiem co się tam dzieje.

  Pana wypowiedzi są mocno zjadliwe, jeśli i mnie Pan tu nazwie agenciurą też się nie zdziwię ale zacznę wątpić w Pana dobre intencje. Zanim kogoś osądzę wprzódy muszę dobrze go poznać, bo łatwo, b. łatwo uszkodzić duszę człowieka, oj łatwo Panie Bein, lecz naprawić … ??? A właśnie o zniszczenie naszej duszy chodzi naszemu wrogowi.

  Pozdrawiam i zapraszam na herbatkę w Van.

  grypa666 [Marek Podlecki] 16/10/2009 @ 22:45 e

  Moim zdaniem, New Age nie musi mieć związku z satanistami. Ale na pewno jest im na ręke gdyż osłabia chrześcijaństwo.

  • Karki89 16/10/2009 @ 23:12 e

   Też udzielam poparcia dla strony vismaya-maitreya. Panie Bein można krytykować to i owo na tej stronie. Że mówi ona o “gadoidach”, o UFO, i o innych sprawach, które uważa pan za rozmywanie tematu. Spoko, tylko ta stronka też mówi o Chrystusie, o różnych świętych katolickich , o Ojcu Pio, którego wiarygodności nie można podważyć. Fakt sporo też na tej stronie ezoteryki, ale to też potrzebna wiedza. Aby pokonać wroga trzeba zacząć myśleć jak on. A iluminaci i szczebel wyżej od nich, lubują się w ezoteryce i symboliźmie, dlatego tak myślę, że należy poznać tą wiedzę by móc przewidzieć następny ruch jaki oni wykonają. To, że oni chcą nas masowo powybijać to wiem od 2 lat. A jak to już szczegół.

  • Nie reprezentuję grupy New Age a własnie jestem chcrześcijanką. Moje życie zmieniło się nagle, kiedy doświadczyłam rzeczy, o których mi się nawet nie śniło.
   To mnie skłoniło na poszukiwanie moich osobistych doświadczeń, których nikt nie umiał mi dokładnie wyjaśnić.
   To mnie otworzyło na Miłość do Boga i Chrystusa,
   to mi włożyło mmodlitwę na usta, Biblię i różaniec do ręki,
   jeśli to był szatan to muszę przyznać – zrobił wspaniała robotę ???

   Otworzył moje serce i dusze na ludzkie cierpienie,
   oderwał mnie od materializmu i otworzył umysł na Prawdy – małe i Wielkie.
   Zanim wiele z nich zrozumiałam zeszło dużo lat, przerzuciałam setki tomów książek, z różnych żródeł, różnych religii, czym więcej w to wchodziłam tym więcej płakałam, bo z początku nie umiałam oddzielić fałszu od prawdy. Codziennie prosiłam Boga o zrozumienie tej czystej esencji życia. Osobiście nie ignoruję żadnej “prawdy” tylko staram się zrozumieć dlaczego tak różne są wierzenia ludzi? Nie unikam wiedzy żadnego kościoła pod warunkiem, że prowadzi ludzi na dobre drogi. Żyłam wiele lat z gerckimi ortodoksami, z nimi się modliłam w ich kościele, co prawda po swojemu ale ani mnie ani im to nie przeszkadzało. Próbowałam też zrozumieć dziwne ataki na moją osobę, byłam tak atakowana niewidzialną siłą, że nawet udzielano mi pomocy na Emergency. I pytałam za co ? bo przecież ja byłam zwykłym pionkem, nikomu nie wadzącym…. Próbowałm i tą siłe rozgryść, tu mi pomagały życiorysy świętych, otwierały oczy książki D. Icke, chociaż w wielu kwestiach z nim się nie zgadzam, np; sprawa życia i śmierci J. Chrystusa.

   Przez swoją pracę miałam i mam kontakt z ludzmi chorymi, widzę jak cierpią, jak umierają na raka i inne choroby, widzę jak działa chemioterapia, widzę jakie są metody “uzdrawiania” na paliative, rzadko kto opuszcza to miejsce, ci najbardziej silni i myślę pod wielką opieką Boga. Ostatnio w Van mamy akcje – Petycja do Palamentu w sprawie leczenia nat. i możliwości wyboru – decydowania własnym ciałem w trakcie choroby.
   PYTAM KOMU KIEDY SZKODZIŁY ZIÓŁKA ?
   Ale wszyscy wiemy o co chodzi!
   Czas aby morfina nie służyła jako pierwszy lek przy najmniejszym bólu. W kanadyjskim szpitalu można ją dostać na rządanie, jaki to niesie efekt dla ciała i duszy nie muszę tłumaczyć – napewno usuwa ból, ale jej częste podawanie również pomaga w szybszym umieraniu ? W polskich szpitalach za mojego tam bytowania nie podawano tak łatwą rączką morfiny, były inne środki zastępcze, nieuzależniające.

   Dzisiaj na świecie wielka akcja – szczepionka na świńska grypę – ale czy się ktoś zastanowił jak działają inne lekarstwa, inne zastrzyki typu Vit B12, po którym chciałam odejść z tego świata. Jedyny raz dałem się też zaszczepić( powodu swojej niewiedzy) na grypę, dużo lat temu, kiedy zaczynałam w Kanadzie pracę i musiałm to zrobić, ze względu na swoją pracę – efekt był taki, że już za pół godz. leżałam w łóżku b. chora …. i nigdy więcej tego świństwa nie wzięłam, nawet ignorowałam przymusową żółtaczkę.
   Od 10 lat nie biorę żadnych chemicznych leków, które stoją na półkach w aptekach. Jeśli wszyscy ludzie byliby tacy jak ja przemysł farmacutyczny już by wogóle nie istaniał. Piję zioła, hoduję własną pokrzywę, jaskółcze ziele, miętę, zbieram dziurawce,etc… dokładam do tego czosnek i imbir i żadnych chorób u mnie nie stwierdzono a mojej hemoglobiny zazdrości mi sama moja family doctor.

   Uważam, że czas aby świat przejrzał na oczy, nie tylko z powodu szczepionek na świńską grypę ale i inne “chemiczne pożywki”.

   Nie bójcie się raka, etc, to wszystko jest do wyleczenia żyjąc zgodnie z naturą.
   Pozdrawiam i przepraszam za długi post.

  Piotr Bein 16/10/2009 @ 23:10 e

  witam sasiadke vismaje
  podtrzymuje: witryna vismaya jest traba propagandowa iluminatow i nwo
  co nie znaczy ze pani vismaja robi to swiadomie (ona tylko wie), bo zbyt wielu dalo sie omamic pieknej gadce, historiom nie z tej ziemi, filmikom etc. satanistycznych iluminatow = samego szatana
  dobrze ze jestes, vismajo, niedaleko, pozycze ci ksiazke na ten temat, wtedy pogadamy
  doly masonskie, iluminackie nie maja pojecia co jest grane na gorze, mysla ze sluza dobremu celowi – na tym polega ich tragedia – ale Jezus Chrystus jest cierpliwy i milosierny, za co Mu wieczna chwala!

  Piotrusiu, nie che oglądać ani twojej książki ani ciebie, bo kto wie jaki ty mi wlożysz kit,
  książka o niczym nie świadczy, jest ich pod dostatkiem w bibliotekach, nie lubię ludzi, którzy nie szanują innych, żyj długo i szczęśliwie …. bye. bye……

  […]

  vismaya 17/10/2009 @ 08:50 e

  jeszcze bardziej toksyczni sa ludzie, czego szczepionki nie zalatwia oni dokoncza.
  Ja sie juz zegnam z tym forum, za duzo tu agresji i glupoty.

Komentarze 2 to “Katolikomedia”

 1. […] do Vismayi (Wieslawy), bo byłoby to kolejne spodlenie jej przez ciebie w ostatnich dniach… http://www.grypa666.wordpress.com/2012/10/15/katolikomedia/ Vismayi daleko do rasizmu i płycizny Teresy, a Braun niejedną bzdurę pakuje, jak Michałkiewicz, […]

 2. […] do Vismayi (Wieslawy), bo byłoby to kolejne spodlenie jej przez ciebie w ostatnich dniach… http://www.grypa666.wordpress.com/2012/10/15/katolikomedia/ Vismayi daleko do rasizmu i płycizny Teresy, a Braun niejedną bzdurę pakuje, jak Michałkiewicz, […]

Sorry, the comment form is closed at this time.