Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Rewelacja na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?

Posted by grypa666 w dniu 22/09/2012

„Reklamy”
Alarmy i alerty
Piszecie…
Więcej bezprawia na wonTuSSkowiu
Nasze
Obce, ale też „nasze” sprawy
Zdrowie
Rewelacja na skalę milenijną? [ciągła aktualizacja]
– Piotr Bein: Technologia czy technika Keshe?
– Ewa: Wrażenia uczestnika Konferencji Keshe z 21.9.2012
– Vismaya o „wolnej energii”-
– Ewa: Moje przemyślenia odnośnie Keshe
– Piotr Bein: Już po rewelacji Keshe?
– REWELACJA na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?
– Dyskusje pod powyższymi
 

Wideo: GMO – Alarm dla świata

POMIMO TAK SZOKUJĄCYCH WYNIKOW BADAŃ WYKAZUJĄCYCH SZKODLIWOŚĆ GMO POLSKI RZĄD PRZEPYCHA USTAWY KTÓRE OTWORZĄ POLSKĘ NA UPRAWY GMO. NIE POZWÓL NA TO!
Szokujące odkrycia francuskich naukowców nt.Genetycznie Modyfikowanych Organizmów (GMO). Szczury żywione GMO giną na skutek wielkich guzów rakowych. Wyniki badań nie pozostawiają cienia wątpliwości na temat szkodliwości GMO. Aby uniknąć tragedii na światową skalę, należy za wszelką cenę zaniechać upraw GMO.
Film GMOs moment of truth Clementa Fonquernie i Francois Le Bayon.
Tłum. kaxia, czyt. Marek Podlecki

………

Piotr Bein o ludobójstwie (PrisonPlanet.pl)

część 1     część 2

††††††††††††

Uaktualniłem zbiory edukacyjne na pod-stronach:

Olej scypionki!   GMOnsanto   Anty-Codex = Zdrowie naturalnie

Pralnia   Fukuszima   !! IX

††††††††††††††

Wspomóż mnie i patriotów polskich – w Twej obronie

Dziękuję wytrwałemu darczyńcy, Markowi Stanisławowi Machlańskiemu

††††††††††††††††††††††††††††††††

ALARM3: Przymusowe króliki doświadczalne

Prof. Majewska: Wstrząsający  reportaż z Nowego Yorku o porywanych biednych dzieciach,  przymusowo używanych jako króliki doświadczalne karteli farmaceutycznych.   Wszystko zaczęło się od tego, że skorumpowani urzędnicy miejscy przyznali sobie  „prawo” do ubezwłasnowolniania dzieci i ich rodzin (w imię „wyższych” celów, czyli zysków karteli). 

Istnieją uzasadnione obawy, że polska haniebna ustawa o przymusie szczepień i leczenia wg. widzimisię skorumpowanych urzędników sanepidu doprowadzi to podobnych aktów barbarzyństwa w Polsce.

………………….

ALARM2: Rezultat badań we Francji: Rosja zakazuje GMO, Francja zabiega o zakaz w UE

A w Polin, od Komora po prosora, pachołki żydo-Monsanto i in. ludobójców korporacyjnych wpychają to badziewie Polakom! Zabraknie latarni na oświecanie?

Za późno na zakazy! Roundup i toksyny z GMO są już w środowisku i jak każda trucizna mają okres potrzebny do neutralizacji. Nie wiem ile on wynosi lat.  Co gorsze, gatunki GMO już się przyjęły w naturze i będą same się propagować, infektując zdrowe uprawy i wytwarzając ww. toksyny. Swiatowe zapasy pasz i żywności z GMO (mięso mrożone i konserwy, mleko i jaja w proszku itp. są nasycone tym świnstwem, a obecne susze zmuszą narody do spożycia tego. To jest ludobójcza zbrodnia, udany żydo-zamach na całą ludzkość.

„Gratuluję” debilom i kolaborantom zbrodniarzy: Preziowi Polin, sprzedajnym (p)osłom i SSynatorom, prosorom i dziennikurwom za GMO. Za kariery i srebrniki zatruliście Polaków. Nigdy wam nie zapomnimy, a na wybaczenie będziecie musieli cięęęężko zapracować.

Marek Podlecki: Zawiązuje się koalicja, a może i partia. Tego nie można dalej tolerować, to jest ludobójstwo.

PB: Uny przechwyca wszelkie mechanizmy tworzone w ramach przez nich narzuconej demon-kracji. Nie partie wiec ani nastepne kołalicje, tylko to co probuja NSZ: zmilitaryzowac patriotycznie caly NAROD, aresztowac obywatelsko kazdego chwieja przeciw Narodowi i postawic przed trybunalem obywatelskim, a nie skorumpowanym TK czy inną farsą.

……………………

ALARM1: Oskarżająca odezwa Macieja Kawiaka w zw. z ustawami nt. GMO

[…] Wszyscy dziennikarze proszeni są o zainteresowanie tematem i weryfikację, co do dnia dzisiejszego zostało poczynione oraz czym tak na prawdę jest technologia GMO

[…] proszę o wsparcie i wyeksponowanie tego posta, stanowi on bowiem jedną z najważniejszych kwestii związanych z ekonomią Polski i zdrowiem Polaków oraz naszego środowiska!

Każdą osobę, która to przeczytała, chce i ma możliwość, proszę o krótki komentarz potwierdzający, że podziela moje zdanie i stanowisko.

………………..

ALARM dla Polski i świata: SZOKUJĄCE ODKRYCIA O GMO

PB: Zamiast listów (ile można ich wysyłać!) do wonTuSSkowia, proponuję przymusowe karmienie tych zdrajców Narodu i ich rodzin szajsem GMO.

……………….

ALERT: Gazeta Polska bezczelnym plagiatorem

Szukając wiadomości w jęz. polskim o spotkaniu 21.9.2012 w Fundacji Keshe, natknąłem się na teksty w Gazecie Polskiej, zerżnięte z moich blogów, bez odnośnika do moich blogów ani podania tłumacza tekstu z angielskiego. Zeby nie było wątpliwości u czytelnika co do ciężkiej pracy Sz. Redakcji Giepe, na dodatek przypieczętowała ona skradziony mi towar: Copyright © 2012 Gazeta Polska All Rights Reserved.

Nie życzę sobie, żeby to śmietnisko reklam kradło i bez pytania zamieszczało na swój zarobek moje teksty.

Proszę zlikwidować ww. oraz inne moje teksty jeśli ukradliście więcej w przeszłości… albo opatrzyć je należycie w linki i nazwisko tłumacza, zgodnie z cywilizowanymi zasadami dziennikarskimi.

Jeden z ww. tekstów zawiera przesłaną mi korespomdencję od użytkownika moich blogów — czy Giepe ma od tej osoby pozwolenie na publikację?

Jeśli Giepe chce sprawy o plagiat, mój mecenas ucieszy się z następnego zarobku.

Piotr Bein

Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

………………

Motto Giepe

Gazeta Polska

najwięcej info o Polsce i narodzie polskim .‎”Gdy Polacy będa umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą.” — Stanisław Staszic

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

(w tym zaległości z urlopu)

Kuba Korycki:  do fukushimy: http://wolnemedia.net/ekologia/naukowcy-wykryli-promieniowanie-na-pacyfiku/

PB: A kto zmierzy na drugim skraju Pacyfiku, w Atlantyku, Europie, Rosji, Chinach i na calej półkuli?

Tomasz: Witam, Nie wiem czy Pan widział ale w Internecie, głownie na YT jest sporo filmów zapowiadających atak „false flag attack” na stadion podczas zakończenia olimpiady paraolimpijskiej dodatkowo są 2 strony które posiadają zegar z różnymi symbolami powiązanymi z illuminati i ten zegar zatrzymuje się na 9.9.2012 – właśnie na zakończeniu olimpiady. Nie wiem co o tym myśleć wszystkim ale może w tym nie mam przypadku. Pan się Interesował tymi kwestiami?
Podsyłam przykładowe linki:
– zegar – http://academy.illuminatiorder.eu/ hasło user, uzytkownik user:user
– link z yt o tym zegarze – http://www.youtube.com/watch?v=FIZrZaUakJU
http://www.youtube.com/watch?v=8NUPT7hTyBs
P.S. Pewnie się nic nie wydarzy, ale zawsze fajnie takimi rzeczami się ponakręcać, że jest jakiś spisek.

PB: Był spisek 9.9.2012? Od czego odwrócili naszą uwagę?

Andreas: Przeczytalem dokladnie wypowiedz Gabriela Augustyna Tarasiuka, ktory podaje sie z Iluminata na 33 stopniu wtajemniczenia. Przeszedlem te sama droge, ktora teraz idzie Tarasiuk i uwazam, ze nie jest on Iluminatem, ani wtajemniczonym w 33 stopniu.
Ten czlowiek zajmuje sie NEW AGE, idzie sciezka wytyczona przez ten satanistyczny ruch, zalozony przez zydomasonerie.
Nie wiem ile czasu zajmie Gabrielowi Tarasiukowi, aby sie opamietac. Mnie to zajelo kilka lat. Nie zaluje bo poznalem dobrze na czym to wszystko polega. Poznalem wielu ciekawych ludzi. Poznalem autorow ksiazek New Age, nauczycieli duchowych, guru  itd. Zauwazylem, ze w ruchu New Age jest wielu zydow, zarowno tych ktorzy podaja sie za jakis guru-nauczycieli, ktorzy osiagneli weglug ich mniemania wyzszy stopien oswiecenia, jak i zydow poszukujacych duchowosci itd
Jest tam wielu ludzi, ktorzy wyniesli z domu rodzinnego slabe, albo zadne podstawy religijne, a maja potrzebe zaglebiania sie w duchowosc czlowieka.
Z domu rodzinnego moi dzidkowie przekazali mi solidne podstawy wiary katolickiej. W czasie szkoly sredniej i studiow mieszkalem poza domem rodzinnym w internatach i akademikach. Wtedy nastapilo stopniowe oslabienie wiary katolickiej.
Kiedy znalazlem sie na Kontynencie Amerykanskim na emigracji, ktorej poczatki byly bardzo trudne, przezylem pewnien wstrzas i bylem zmuszony przewartosciowac maje zycie, zadac sobie kilka waznych pytan m.in. co jest istotne w zyciu.
Poczulem wielka potrzbe szukania Prawdy i sensu zycia. W Kosciele Katolickim tutejszym – liberalnym zrozumialem, ze odpowiedzi nie znajde. Przeszedlem przez wszystkie wazniejsze religie i wierzenia. Tak z ciekawosc, w co i kogo ludzie wierza. I tak trafilem na New Age w ktorej to filozofi sie dosc gleboko zaglebilem.
Nigdy nie zerwalem kontaktu z Bogiem, takim w jakiego wierzylem od dziecinstwa, prosilem Go o prowadzenie i ochrone. Robilem to intuicyjnie. Mysle ze to mnie uratowalo. Ludzie zajmujacy sie duchowoscia w wydaniu New Age maja bardzo rozbudzone EGO. Wiekszosci z nich wydaje sie ze wszystko wiedza, wiecej niz inni ludzie z papiezem wlacznie itp.  Uwazaja sie za wybranych, wtajemniczonych itd. Na mnie nigdy rozne zjawiska jak przykladowo wyjscie z ciala, czytanie mysli innego czlowieka, widzenie aury, widzenie poprzednich zyc itd. nie robily wrazenia. To nie powodowalo ze bylem szczesciwszy. Bylo to interesujace, ale nie dawalo szczescia.
Wielu ludzi zajmujacych sie tymi sprawami pada ofiara wlasnego wybujalego EGO i konczy nieraz tragicznie, nawet smiercia. Wiekszosc z tych nauczycieli New Age nie zyje wg tego co mowi czy pisze w ksiazkach, na ktorych sprzedazy robi pieniadze.
Zwrot w moim zyciu nastapil wtedy gdy dowiedzialem sie o iluminatach i zydomasonerii, o ich wplywie na swiat. Zrozumialem dlaczego nie moglem znalezc Prawdy w kosciele katolickim posoborowym, ktory jest pod ich kontrola. Sobor Watykanski II to byla Rewolucja Francuska w Kosciele. Wrocilem do wiary moich dziadkow.

Nana: ciekawy film o Jugosławii, ale nie ma polskich napisów. Czy ktoś mógłby je dodać? Pozdrawiam

Miziaforum: witam – Piotr sprawdź informacje na temat ogniska dżumy na terenie USA ja wiem tylko tyle ze szacunkowa liczba nie oficjalna to około 40 000 zarażonych

PB: Czy ktoś to zbadał? Mam kupę in. rzeczy na głowie.

Jakub Jelita Rydel: Dzień dobry. Czy mogę prosić o nazwę lub hasło do poszukiwania informacji na temat silnika, o którym mówi Pan w http://www.prisonplanet.pl/files/654004086/file/depopulacja._cz_1._gotowe.mp3 około 20-tej minuty. Wszelkie inne informacje na temat rzeczywiście alternatywnych źródeł energii z chęcią przyswoję i wykorzystam. Pozdrawiam i dziękuję Panu,

PB: Wtedy byłem świadom techniki E-Cat (energy catalyser, komercyjne generatory różnej mocy), wirującego młota hydraulicznego (wytwornica gorącej wody zainstalowana w straży pożarnej w USA) i szeregu technik tzw. wolnej energii (free energy, m.in. Tesli), pokazywanych na youtube, które wyszukałem surfując z Ruchu Thrive! Fostera Gamble. Proszę też przejrzeć: Tania energia zagraża NWO

Teraz doszła domniemana technika Keshe (artykuł flagowy).

Małgorzata Markiewicz: Zainteresowana jestem aktywacją prawej i awansem na wyższy poziom świadomości. Pozdrawiam

PB: Niewiele wiem na temat.

Keva9: Serbia w   „tarapatach”??? To ONI boja sie jak ognia ze przyklad Serbii moze rozprzestrzenic sie na inne kraje poczynajac od poludnia Europy … Mozemy spodziewac sie teraz przeroznych atakow „swiatowej prasy” na serbski rzad tudziez „akcji” z ogranego juz repertuaru. Problem w tym, kto to zauwazy, kto to zrozumie … Uderz w stół a nożyce się odezwą: MFW potępia Serbię za zaostrzenie nadzoru nad bankiem centralnym.

Islandia daje przyklad swiatu. Trzeba dodac, ze to zwyciestwo jest polowiczne, ale lepsze to niz nic (mam nadzieje, ze to tylko poczatek).

†††††††††††††††††††††††††††††

Więcej bezprawia na wonTuSSkowiu

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Nasze

Marek Podlecki: Czy robicie coś w związku z planowaną akcją masowych ludobójczych szczepień na Polakach? A co z ludobójczym GMO, na które zezwolono w Sejmie? A może się dacie wymordować jeden po drugim robiąc marsze, z których nic nie wynika? Marsz jest potrzebny by tych drani pousuwać z Sejmu i Rządu i przywrócić normalność.
http://www.monitor-polski.pl/category/szczepionki/

http://maciejka.nowyekran.pl/post/74977,do-wszystkich-polakow-prezydenta-komorowskiego-premiera-donalda-tuska-bylych-ministrow-rolnictwa-oraz-politykow-ktorzy-glosowali-na-tak-podczas-wdrazania-wszelakich-ustaw-zwiazanych-z-gmo

Roman Kafel: Juzci,,swiete slowa.. Robmy cisnienie pakmy w kotle..grzejemy   i .para w gwizdek,,,szum i PiSd,,ek, Ale szczepionki na glupote jak ne bylo…. tak nie ma..

PB: To jest pokaz zapobiegawczy, jak wystrzelenie irańskiego pocisku balistycznego :<))

Pamięć okazywana przez Kaszubów dla wielkich postaci działających na Kaszubach w historii, zrealizowany w miejscowości Wierzchucino, w woj. pomorskim.

Wypowiedź red. Jacka Krzystka, który zachęca do udziału w Marszu w obronie wolnych mediów, który ma się odbyć w dniu 29 września 2012 roku – pan Krzystek przy okazji opisuje swoje spotkanie z przedstawicielami władzy.

Relacją z corocznych obchodów upamiętniających ofiary Marszu Śmierci z obozu KL Stutthof w 1945 r. w Rybnie na Pomorzu.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Obce, ale też „nasze” sprawy

(Większość w jęz. angielskim. Niestety nie mam możliwości tłumaczyć, a automat jest beznadziejny. Czy zgłoszą się ochotnicy?)

 • Ahmadinedżad z żydowskimi ortodoksami w Nowym Jorku

  Marek Podlecki: Patrz jak to zmanipulowali. Tu masz oryginalne nagranie z Neturei Karta – jest sprzed 5 lat! Mam to na blogu.

  Piotr Bein: Tytuł na youtube Israeli leaders meet Mahmoud Ahmadinejad in NYC jest idiotyczny.

  Z tlumaczenia wypowiedzi sędziwego Rabina (i potakiwania Ahmadinedżada) wynika, że jest to sekta rodzaju Neturei Karta, ortodoksyjnych żydów wiernych Torze. Wyznają oni dogmat, że Zydzi w diasporze mają być lojalni gospodarzom w krajach przebywania i czekać, aż Wszechmogący ześle Mosziacha (Zbawiciela). Sympatyczni pejsaci nie są Izraelczykami, przywódcami religijnymi z Izraela, ani w żaden inny sposób  niereprezentują syjonistów czy ich tworu w okupowanej Palestynie.

  Neturei Karta znana jest z anty-syjonistycznych chucp w USA i Izraelu. Brali udział w konferencji kilka lat temu w Teheranie nt. Holo-oszustwa. Byli wtedy dla Ahmadinedżada równie serdeczni.

  Polacy scyropolscy powinni nawiązać kontakt z takimi sektami i utrzymywać dobre stosunki. Na pewno ci przywódcy ich nie zlekceważą, bo znają wkład Polaków w podtrzymanie Zydów przy życiu, umożliwienie rozkwitu w Polin (Polska, bezpieczna przystań w jęz. hebrajskim) i ratowanie z Szoa.

  Tłumacz żydowski wyjaśnia w filmiku, że sporo przywództwa ortodoksyjnych żydów zginęło w Szoa z rąk syjonistów. Obecnie rządząca niemal wszystkimi Zydami religijnymi i świeckimi oraz znacznie wpływająca na politykę globalnie, międzynarodową sekta lubawiczów ma nazwę ukradzioną wymordowanym w Szoa, ortodoksyjnym żydom z Kresów Polskich.

  Podłe stosunki polsko-żydowskie trzeba naprawić jak szybko możliwe. Odpowiedzialni są: szuje-syjoniści w polityce Polin i globalnie, szowinistyczni oszuści akademiccy jak Gross, żydo-polactfo krajowe, szabas-goje polskie na ich usługach itp. margines ludzkości. Na przeszkodzie stoją też  ciemnota i ślepy antysemityzm niektórych Polaków (podobne do niedorzeczności tytułu filmiku). Dla takiego polactfa każdy pejsaty to wróg; nie wiedzą, że sekt w judaizmie jest więcej niż w chrześcijańśtwie, w tym sekta czcząca Jezusa Chrystusa.

  Ten stan rzeczy w Polin cieszy syjonistów, których celem jest skłócanie wszystkich, żeby wszystkimi sterować dla korzyści własnych i połączonych z nimi pępowiną żydo-banksterów.

  Wraz z postępowymi Zydami jak Jewish Voice for Peace, sekta w filmiku to jeden z najlepszych sojuszników w walce z judeocentryzmem. Głupota i ślepota wielu Polaków przeszkadza jednak w tworzeniu takich sojuszów. Wolą biadolić nad Bani Brith oddział W-szawa niż wziąć się do jednania z kim trzeba.

  Stanisław Litwiński: Witam Panie Piotrze! Dziękuję za ostatni materiał jaki Pan przysłał, co mogę powiedzieć od siebie do tego tekstu? Może zacytuję słowa sp. mojego ojca Stanisława – Pamiętaj synu – nawet w narodach takich jak Roja, Niemcy są też ludzie dobrzy i z nimi należy się dogadywać… teraz dodałbym jeszcze do tego spisu dodałbym nawet Izrael.

  E. Zinkiewicz: Panie Piotrze, bardzo dziekuję za powyższy tekst. Podzielam Pańskie poglądy w przedmiotowej sprawie.

  Marek Podlecki: Chętnie to puszczę, popieram w 100%,. tak tytuł idiotyczny. Oni sa przeciwko Izraelowi!

  PB: Puszczaj, komentuj, niech twe forum sie wlaczy = trzeba rozbic monopol unych na info i sojusze polityczne, natychmiast nawiazac kontakt z Neturei Karta w Polin i USA w tym duchu, na świezo po wizycie Ahmadinedżada w Nju Yorku. Czy lokaje kompleksu jot, Komor i wonTuSSk odważą się na wizytę przyjaźni u Neturei Karta w USA, jeśli nie w Polin? Deklarują wszak przyjaźń Zydom! Niech z gęby nie robią przerębli i wyciągną rękę do najbardziej pokrzywdzonych przez syjonistów Zydów! Jeśli nie oni, to my to zrobimy za nich… Będzie wstyd…

  Roman Kafel: Ujj rebe Bein.. idz pan sie pojednac z Misrahi…czy Naturei Karta co na jedno wychodzi:-))))sa rebe zobaczysz- jaki wyjdziesz wyje,,,,dnany… Czy sekta??? >…tam same sekty syjonisci tez sekta i komunisci tez sekta..i postepiwi tez sekta…i wszyscy sa lidermi Yisroel:-))  Na cholere Polacy maja sie jednac z ktorakolwiek ze sekt…sam tez maja sekty..a to smolenska, a to postempowom, a to prawicowom poboznao, prawicowom niepoboznom..prawicow2om rodzimowierna..chocoa malo ktory wie o co w tym chodzi..dokladnei jak wsrod Zydow…z tym ze pp plsku..jak narazie.

  PB: Gospod Kafel, chodzi o to żeby syjo-sektę i ich domki z kart szlag trafił, a jak kto na tym wyjdzie, to zależy od jego doradników koszernych ;<)  Jak wam koszerni doradzili, żeby się po mordach bić z Mirashi, to barzzo prosię, jest demukracja…

 • Globo-podbój

  PB: Oczywiste, że c.d. antyislamizmu, sterowanego przez kompleks jot, celem podporządkowania, wzajemnej nienawiści i niszczenia się chrześcijan i muzułmanów! Nie zapomnijcie “duńskich karykatur Mahometa”. W swych merdiach wciąż nadają nowe chucpy, żebyśmy zapomnieli o bywszych i ciągnęli jak owce na następne stracenie… Manipulują aż w oczy kole: Al CIAida na Bałkanach, w Libii i Syrii – OK, a 11 IX i gdzie indziej – nie, zależnie jak unym pasuje. Jak debilne są goje (chrześcijanie i muzułmanie), że w to wierzą — na swą zgubę!

  Najemnicy typu Blackwater wydaje się zastąpili (wraz z dronami) tajne armie NATO od czasu ukucia terminu islamofaszyzm przez neokonów USraela i wyreżyserowanego przez nich na zlecenie żydo-banksterii napadu na Irak.  Al CIAida, Czeczeńcy i in. zbóje zwane w żydomediach rebelianci, bojownicy o wolność itp. wykonują podobne zadania.

  Trudno się rozeznać z publicystyki (i wkomponowanej cichcem hasbary). Np. czy nowy prezydent Egiptu z Bractwa Muzułmańskiego (długa historia infiltracji przez mosiad) robi skrycie dla unych, pozoruje pro-islam i pro-arabskość, a spotyka się z Ahmadinedżadem, żeby zrobić Iran w konia?  Czy Arabska Wiosna wymknęła się spod kontroli unych, czy może – jak piszą inni poważani publicyści, postępuje wg planów unych. Jakichś publicystów może zmylić PsyOp info-wojny, inni zaś mimo że znają prawdę, boją się ją naświetlać z rozmaitych powodów. Np. zobacz przereklamowany film o Jugosławii, niby rewelacyjny. Porównaj z tym, co odkryłem wieloletnimi badaniami:

  Nawet podobno patriotyczny reżyser serbski nie piśnie. W filmie paraduje kilku znajomych… znają ww. prace, zgadzają się z wnioskami, a mimo to nie odważą się pary puścić na kompleks jot! Jak zmylona, zakłamana, zasraszona jest niby niezależna publicystyka!

  Obecna afera z filmem o islamie to info-wojna w ramach konfliktu cywilizacji, podobnie jak afery ‘duńskich’ karykatur — wymierzone w chrześcijan i muzułmanów jednocześnie. A głupie goje w obu religiach biorą się za gardła… W ub. niedzielę kilka godzin programu radia CBC, goje (i agenciury) dzwonili i bzdeczyli, bez wyrażenia dosadnie, co należałoby.

Ustawa parlamentu wprowadzająca w życie zaostrzenie procedur kontrolnych nad serbskim bankiem centralnym spotyka się z krytyką Unii Europejskiej oraz Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Obawy związane są z utratą niezależności przez serbską instytucję.

AS: Ostatni „wyrok” (w sprawie finansowego tzw. parasola ochronnego czyli ESM) tzw. trybunału konstytucyjnego w Dojczlandii był ustawioną farsą. Agentura banksterów – marionetki polityczne – podejmowały działania tak, jakby z góry wiedziały jaki wyrok wyda „niezawisły” trybunał konstytucyjny. Zwłaszcza bilderbergówka Merkel i Schäuble postępowali tak, jakby wiedzieli, jak „trybónał” zawyrokuje… Pic, farsa i imitacja niezawisłości „sondóf”

PB: Jesztem baardzo miło zaszkodzony, że w pożondnej dojczlandii tak naszi powhodziły w trybónau.

PB: No i jeśli Iran ma technikę Keshe, to atak byłby samobójstwem krajów NATO i Izraela.

PB: W korespondencji prywatnej, Roy planuje bezpieczną przystań. Niech Bóg ma go w opiece…

††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

(Wiele w jęz. angielskim. Niestety nie mam możliwości tłumaczyć, a automat jest beznadziejny. Czy zgłoszą się ochotnicy?)

 • Przymusowe króliki doświadczalne

  Prof. Majewska: Wstrząsający  reportaż z Nowego Yorku o porywanych biednych dzieciach,  przymusowo używanych jako króliki doświadczalne karteli farmaceutycznych.   Wszystko zaczęło się od tego, że skorumpowani urzędnicy miejscy przyznali sobie  „prawo” do ubezwłasnowolniania dzieci i ich rodzin (w imię “wyższych” celów, czyli zysków karteli).

  Istnieją uzasadnione obawy, że polska haniebna ustawa o przymusie szczepień i leczenia wg. widzimisię skorumpowanych urzędników sanepidu doprowadzi to podobnych aktów barbarzyństwa w Polsce.

 • List STOP NOP (12.8.2012): NIE upowszechniać wzorów „odmowy szczepienia”

Szanowny Panie, dziękuję pięknie za skontaktowanie się z nami. Rzeczywiście, nasza strona www jest mocno niekompletna. Obszerniejsza jest nasza strona na Facebooku, na której owszem, mamy poniższy list prof. Majewskiej. Na http://www.stopnop.pl jest za to odnośnik do materiału z Panem.

Artykuł P. Gądka jest, oczywiście, propagandą znajdującą się poniżej wszelkiej krytyki. Ukazał się, co ciekawe, na 1 miejscu (prawy górny róg, wiadomości z kraju) w Onecie, który do tamtej pory milczał jak, nomen omen, grób na temat przepychanej przez parlament ustawy.

Jakiś czas temu próbowałam skontaktować się z Panem przez formularz na Pana stronie, w sprawie proponowanych tam wzorów deklaracji do przychodni i sanepidu. Chciałabym skorzystać z tej okazji i dopytać, czy tamta wiadomość dotarła? (Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.) Na chwilę obecną ważne jest NIE upowszechnianie wzorów „odmowy szczepienia”, ponieważ w 90% przypadków przyspieszają one jedynie nękanie rodzica przez sanepid. Prawo nie wymaga od rodziców składania takich deklaracji. Dużo lepszą strategią jest odwrócenie kart i domaganie się informacji, w tym pisemnych, na temat bezpieczeństwa szczepień i odpowiedzialności za powikłania, od lekarzy i urzędników. Z uszanowaniem, Agnieszka Wróblewicz

†††††††††††††††††††††††††††††††

Technologia czy technika Keshe?

Piotr Bein 26.9.2012

Przy okazji debaty nt. teorii i domniemanych wynalazków Keshe, zastanawiają mnie tytułowe słowa. Wg Słownika współczesnego języka polskiego (Reader’s Digest Przegląd: Warszawa 1998):

 Technika = całokształt sposobów, narzędzi i umiejętności stosowanych do wytwarzania dóbr materialnych i opanowywania przyrody.

Technologia = proces wytwarzania określonych dóbr; metoda obróbki i przeróbki materiałów; także nauka o tych procesach.

Jan Stanisławski (Wielki słownik polsko-angielski, Państwowe Wydawnictwo Wiedza Powszechna: Warszawa 1969) potwierdza dwuznaczność słowa technologia:

Technika = wytwarzanie dóbr materialnych.

Technologia = 1. nauka o metodach przeróbki i obróbki materiałów, 2. technika.

Podobnie Władysław Kopaliński (Słownik wyrazów obcych, Świat Książki: Warszawa 2000):

 Technika = środki, sposoby i czynności związane z wytwarzaniem dóbr materialnych.

 Technologia = (nauka o) metoda(ch) przeróbki i obróbki materiałów.

 Wyczucie języka ojczystego podpowiada, że propozycje Keshe to nie technologia, tylko technika. O technologii mowa, kiedy jest proces wytwarzania, przetwarzania, obróbki czy przeróbki (materiałów, energi…) oraz opracowane przez technologów podstawa inżyniersko-naukowa o szczegóły działania danego przedsięwzięcia produkcyjnego i/lub co najmniej pracujący prototyp czy egzemplarz komercyjnej produkcji. Teorie czy patenty Keshe nie wystarczą na zaistnienie technologii. Potrzeba pracującego urządzenia, produkcji energii i materiałów obiecywanych przez Keshe, lub co najmniej schematów technologicznych do zbudowania ustrojstw w domniemanej „technice kosmicznej“ Keshe.

Wniosek znaczeniowy potwierdza Nowa encyklopedia powszechna PWN (Wydawnictwo Naukowe PWN: Warszawa 1997):

Technika = 1. Tworzone przez człowieka środki materialne i składające się na wiedzę techniczną reguły posługiwania się tymi środkami oraz oraz ich projekty stosowane do zdobywania, przekształcaniai wykorzystywania dóbr materialnych. Np. technika budowlana, elektroniczna, budowy maszyn, górnicza, medyczna, rolnicza…

Encyklopedia podaje, że działalność badawczą w dziedzinie techniki prowadzą nauki techniczne, a ogól wiadomości o sposobach przetwarzania surowców i produkcji stanowi technologię.

Znaczenie słowa technologia bardziej wymagające niż technika widać w wywiadzie z Konstantinem Meylem, gdzie opisuje on problemy i wyzwania do pokonania, zanim technika czy wynalazek Tesli stanie się technologią do publicznego użytku.

Zaś w przypadku Keshe, słyszymy tylko wymówki, dlaczego nic namacalnego, niezależnie sprawdzalnego jeszcze nie ma. Dlatego używam w jego przypadku technika Keshe.

Każdy technolog jest technikiem, ale nie na odwrót. Jako uczeń gimnazjum, rozczytywałem się w Młodym techniku. Świeże wydanie miesięcznika zapowiada „czystą“ polszczyzną:

Rebranding miesięcznika Młody Technik

Nowe otwarcie odmienionego Młodego Technika to zmiana okładki, layoutu, poszerzona tematyka artykułów i podwójny tytuł – stary “Młody Technik” i nowy “m.technik”.

Gruntownie odnowiony profil tematyczny Młodego Technika koncentruje swoją uwagę na najnowszych technologiach, w szczególności technologii mobilnych.

Rebranding ani layout nie są słowami polskimi… nie trzeba papużyć, Redakcjo. A uwagę skupiacie zwłaszcza na technologiach mobilnych. Czyżbyście zatrudniali pismaków anglojęzycznych przyuczonych do polskiego w ramach tuskowej irlandyzacji Polski? Oj nieładnie, skoro to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne…

Kartkując zwiastuna nowego wydania, wyławiam liczne technologie mobilne (techniki pojazdów i statków?):

 • plastikowy Dreamliner 787
 • Misja Curiosity na Marsa
 • kierowca robot
 • dron wojskowy dla archeologów
 • oceanotechnika i okrętownictwo
 • odrzutowy plecak, poduszkowiec, motocykle…

Jest też tytuł Mobilny wszechświat, ale to nie technologia ani technika, tylko właściwość Kosmosu.

Może nagminne używanie słowa technologia zamiast technika wywodzi się z niedbałego (czy automatycznego?) tłumaczenia z angielskiego, gdzie oba znaczenia często się zlewają, choć technologia obok technology ma równiez słowo engineering (praktyczne zastosowanie teorii i nauk ścisłych). Wg Nowej encyklopedii powszechnej PWN, angielski termin technology ma polski odpowiednik znaczeniowy technika.

Większość tłumaczń nt. prac Keshe nieprawidłowo stosowałaby słowo technologia zamiast technika.

A co na to Profesor Miodek?

Marek Podlecki: Piotr, ale to nie tylko Keshe. Ta technologia musiała kiedyś wyjść. Jak sobie to wyobrażasz – czy nagle pojawiły by się lewitujące samochody? Bogdan Goczyński, który jest inżynierem, też wynalazcą, przesłuchał te klipy i jest zafascynowany. Dlaczego nie atakują Iranu? Dlaczego tak się spieszą ze wszystkim – szczepionki, GMO, itd. Bo się boją. To są ich ostatnie podrygi.

PB: Iranu nie atakują bo to byłoby szaleństwem = wiadomo od kilku lat, spece wojskowi USA i Izraela to mówią. Spieszą się, bo może taki był uprzedni plan. Dotąd wygrywają mimo wpadek jak obecne francuskie i poprzednie badania nad skutkami GMO i Roundupu… Kalifornijczycy (jeden z najbardziej swobodnych stanów) muszą pazurami walczyć z Monsanto, podobnie z faszystami żywnościowymi, farmaceutycznymi i scypionkowymi w całym USA. To jest walka na zmęczenie i znalezienie przez SS-ynów nowych sztuczek — zobacz jak kołują w Polin. Przeciwstawić teraz mogą się unym chyba tylko naprawdę niezależne mocarstwa — a czy i które to są, możemy tylko zgadywać.

Nie mam wątpliwości, że na deskach kreślarskich w piwnicach powstają nowe technologie, przecie większość wynalazków Tesli SS-yny zataili dla siebie. Tylko które techniki przetrwają zbójeckie podchody i kiedy zobaczymy szerokie, niezależne od monopoli banksterskich, komercyjne zastosowania?

Marek Podlecki: Co jest za kurtyną Keshe, przeczytaj artykuł. Czy to dezinfo przez Mosad?

PB: Czytalem w ub. tygodniu na portalu Keshe… Dlaczego Mosad? To sa znane rzeczy o monopolu nuklearnym „USA-UK-Francja” (przykrywka Lobby A kompleksu J) i dylemacie ataku USraela i Izraela na Iran:
– to pierwsze odkrylem juz przed laty na DU-Watch, teraz wydaje sie monopol zlamaly Chiny + Rosja + Japonia + Pakistan + Indie? (np. bodajze Arabia Saudyjska kupila bron A od Pakistanu),
– a m.in. Roy Tov pisze o tym drugim od dawna, mimo ze publicysci napedzeni hasbara twierdza inaczej.

Netanjahu jest spalony nie tylko w USA (vide wywiad Pieczenika z AJ), moze zostac zgladzony przez Ehuda Baraka w rywalizacji politycznej i dla dobra Izraelczyków, wg Roya Tova.
Normalni Zydzi w Izraelu sa przerazeni mozliwoscia ataku odwetowego z Iranu i przez Hezbollah. Nieprzypadkiem Neturei Karta z Ahmadinedzadem mowi o syjo-zagladzie ortodoksow; huje jak Nietenjahuj to w prostej linii spadkobiercy syjo-szajsu z II wś. Tamci mieli tez poparcie bansterskie, więc spekuluję, ze oslabla ich moc – czy cos mowi Fullford na ten temat?

Szkoda czasu na Keshe, trzeba zająć się GMO i scypionkami w Polin, zorganizowac akcje…

Marek Podlecki: No to się zgadzamy. A Keshe ujawnił teorię. Kto by zadawał sobie tyle trudu by stworzyć teorię i tak sobie ją ujawnić? Na bazie tego każde państwo za niewielkie pieniądze może przeprowadzić badania i eksperymenty. Keshe mówi o Afryce, Fulford też mówił o Afryce, wszystkie te kraje staną się niedługo niezależne, co więcej, będą miały straszną broń by móc się bronić. Z ichniego rządu światowego nici. I trzeba się z tego cieszyć, a tymczasem powstrzymać ich od holocaustu, który mogą jeszcze zmontować szczepionkami czy GMO.  TRZEBA ICH STRASZYĆ KESHEM i iinnymi, une się wszystkiego boją – niedługo zaczną opuszczać syjonazistowski stateczek, zobaczysz.

PB: Mam nadzieję, ale… Afrykę rozkładają na czynniki pierwsze i zniewalają: Somalia, Tunezja, Libia… nie wiadmoc co wywiną w Egipcie (nie zostawią samopas potęgi arabskiej przy Izraelu). Jeśli Keshe nie zbajdurzył, to jakieś państwa już może prowadzą weryfikacje (i miejmy nadzieję wdrożenia) technik Keshe, a uny na pewno, żeby uzyskać prym i w tej dziedzinie, a potencjalnych konkurentów (Chiny, Rosja, Iran ?) unieszkodliwić za pomocą tejże techniki.

………………………………

Przesyłam Ci opinię jednego z uczestników Konferencji Keshe z 21.09.12, (Włocha, inż. Aerospace )
i pozdrawiam – Ewa
P.S. Kilku Włochów z tej grupy wróciło z materiałem, który przygotowuje i za parę dni będę mogła wiedzieć coś więcej, czym się oczywiście podzielę
W piątek byłem na konferencji , na której głos zabrał Konstantin Meyl i uważam, że była fascynująca. Zapraszam do pogłębienia http://www.meyl.eu.
Meyl wyjaśnił swoją teorię i jej zastosowanie. Naukowiec ten jest dobrze znanym (w kręgach akademickich) profesorem uniwersytetu. Na podstawie jego teorii i jej praktycznych zastosowań
(skorygowane zostały równania Maxwella, aby były zgodne ze zjawiskami, którym brakuje – od czasów Tesli – jakiegokolwiek teoretycznego opisu), Meyl pracował nie tylko dla przemysłu celem realizacji różnych prywatnych projektów, ale miał też publiczne kontakty z Komisją Europejską (nie pamiętam nazwiska komisarza) jak również z niemieckim ministrem od badań naukowych i wieloma niemieckimi politykami. Kontakty te trwają od około 10 lat!!!
I nic nigdy z tej współpracy (chodzi o bezprzewodową transmisję energii) nie wyszło na jaw !
Niesamowite!  To kolejny i mrożący krew w żyłach dowód na to, że polityka stoi na straży  interesów dużych grup przemysłowych a nie obywateli.
Pomyślcie jeśli dziś mielibyśmy do dyspozycji technologię Meyl w sektorze transportu. Efektywność produkcji energii z paliw kopalnych wzrosłaby do około 70% (spalając ropę w elektrowniach w pobliżu miejsca jej wydobycia), i nie byłaby potrzebna sieć rurociągów, z korzyścią dla środowiska.
Pomijając już fakt, że samochody byłyby wszystkie elektryczne! Nie mogę o tym spokojnie myśleć !
I nie ma tu żadnych kontrargumentów, które by się „trzymały kupy”, bo Meyl sformułował nie tylko teorię, ale również wykazał jej praktyczne działanie.
P.S. Podczas konferencji Meyl powiedział, że Tesla sprzedał swój patent amerykańskiemu rządowi za ogromną sumę  i że armia USA korzysta z tej technologii  już od dawna. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem.
(Mehran Tavakoli Keshe  i Konstantin Meyl):
 • Keshe ogłosił, że generatory 5 kW, które zostały zamówione (było do dyspozycji 10 tys. ofert) powinny być dostępne w grudniu;
 • Keshe poinformował, że w dniu 14 grudnia będzie wielkie wydarzenie (na ok. 5000 miejsc), na którym nastąpi pokaz technologii przestrzeni i energetycznej.

Parę słów ode mnie (Ewa): z innych źródeł jest mi wiadomo, że Tesla nie sprzedał niczego, a jedynie zaoferował swoje odkrycia rządowi USA, po czym znaleziono go martwego w jego apartamencie hotelowym, gdzie CIA zgarnęła całość jego dorobku.

PB: Nie pamiętam detali, ale gdy moderowałem DU-Watch, wypłynęła historia pewnego wynalazcy, którego uny okradli z wynalazku i zabili bodajże. Gość wynalazł reaktor czy coś do neutralizacji, tj. „spalania” nuklearnego wszelkich odpadów atomowych. Z jego wynalazkiem, z cyklu nuklearnego (wydobycie i przeróbka rudy, spożytkowanie cywilne i wojskowe, utylizacja zużytego paliwa i przeterminowanej broni radioaktywnej, składowanie odpadów) nie pozostawałyby żadne izotopy. Jego technika rozwiązywała długoterminową zmorę grożącą ludzkości od odpadów atomowych, obecnie nie do rozwiązania. Dlatego go uny załatwili? Chyba tak, bo w przypadku Tesli też zagrabili wynalazki dla swych celów, zataili przed nami i opracowali techniki na naszą zgubę (np. HAARP… a jakie jeszcze?!).

Wywiad z Meylem jest chyba najlepszym wynikiem spotkania u Keshe 21.9.2012. Ale Meyl mówi, że nie zna ani nie skomentuje teorii ani techniki Keshe, a jego własna jest oparta na Tesli. Ta ostatnia różni się (dla laika jak ja) od keshowskiej.

………………..

Vismaya: WOLNA ENERGIA, czyli domniemane teorie i wynalazki Keshe

…Cała tajemnica pracy z wolną energią to głęboka wewnętrzna wiedza jak przekręcić pokrętło tej energii. … i nie ma to znaczenia, co chcesz zrobić z tej energii, ale będzie miało znaczenie kiedy nasze ludzkie myśli, przekonania, uczucia będą zablokowane, oprawione w jedną ramkę, a ludzkie umysły będą żelbetonami. Aby pokierować energią i stworzyć dobre dzieło potrzebna jest miłość – Bóg jest miłością, toteż wszystko o co kiedykolwiek poprosisz będzie ci dane.

…………………………..

Moje przemyślenia odnośnie Keshe

Ewa (Keva9) 25.9.2012, na bazie informacji z forum internetowych w jęz. włoskim

Keshe, moim zdaniem, jest świadomy tego, że jego aktualna i dalsza działalność zależy od nietykalnej struktury ekonomicznej, i jest świadomy, że jego technologia uczyni pieniądz (który jest NIE miarą wartości – jak powinien – a środkiem poprzez który wąska grupka człekokształtnych panuje nad masami) NIEPOTRZEBNYM. Poza pieniądzem uczyni niepotrzebną przymusową, wielogodzinną pracę, służąca jedynie przeżyciu.

Oczywiste jest, że imperium big farmy i koncernów ropy upadną  jak domek z kart. Czyli ta technologia zdolna jest  ni mniej ni więcej jak… wyzwolić ludzkość.

Być może jest trudno wyobrażalne, o jaką stawkę tu chodzi. Keshe powiedział jednemu z dziennikarzy pod koniec konferencji z 6.9.2012: powinniśmy dziękować, że jesteśmy jeszcze żywi.

W swoim długim wywiadzie oświadczył, że jeśli skalę wiedzy przyrównamy do tysiąca stopni, to on stąpnął na pierwszy stopień i już to okazuje się rewolucją świata.

W tym wszystkim łatwo odnaleźć motywy wielkiej przezorności Keshe. Wydaje się to oczywiste. Czyli ten aspekt byłby jasny, pozostają jeszcze dwa następne: jakie mogą być powody tego, że Keshe w wypadku swojego przedwczesnego zejścia, przekazuje swą Fundację organizacji ONU do spółki z organizacją o charakterze religijnym Bahai?

Szukając na to odpowiedzi posłużmy się wypowiedzią Keshe, z której wynika

(tu nie sprawdzałam: podaję za jednym z internautów), że jego intencją jest powołanie do życia Rady Administracyjnej, która koncentrowałaby w swych rękach trzy podstawowe sektory, mające od zawsze wpływ na ludzką kondycję: politykę, religię i naukę.

Keshe chciałby, by jego Fundacją zawiadywała Rada o równej sobie władzy decyzyjnej. W skład tej Rady wchodziliby:

 1. ONZ (a więc rządy wszystkich państw)
 2. Dom Uniwersalnej Sprawiedliwości (z siedzibą w Haifie, gdzie jest od dawna usadowiony). Organizacja ta reprezentowałaby wszystkie religie i wyznania świata i to ona miałaby za zadanie powołanie grupy ośmiu naukowców, z których jeden byłby potem wybrany przez ONZ jako trzeci czonek Rady.
 3. Przedstawiciel Nauki.

W ten sposób ludzkość będzie miała możliwość podejmowania decyzji w sposób harmonijny i przejrzysty, w powiązaniu z szacunkiem dla każdego wyznania i  konsultacją strony politycznej: ONZ.

Taki model Fundacji Keshe byłby modelem dla rządu światowego na rzecz uzdrowienia Ziemi i społeczeństwa. Powyższy model nie daje żadnych materialnych możliwości indywidualnym grupom (w tym państwom czy grupom państw, „elitom” czy dyktatorom) sprowadzenia świata na drogę wojny poprzez  ich „podziemną” działalność, tak jak to obserwujemy dziś na przykładzie aktualnego ONZ czy organizacji religijnych (od siebie podaję pierwszą z brzegu: Watykan).

Rada, o której mowa, nie miałaby za zadanie dawać coś komuś, a jedynie pracować na rzecz harmonijnej struktury socjalnej. Taka właśnie miałaby być, w oczach Keshe, Rada Pokoju Światowego (ang. WPC).

Czyli intencja jest szlachetna, ale dlaczego wybór padł akurat na Dom Uniwersalnej Sprawiedliwości z siedzibą w Izraelu?

Jest to instytucja, reprezentująca wyznawców Bahai, których nadrzędnym środkiem porozumiewania się jest konsultacja. Fundacja Keshe też uznaje ten środek (tj. konsultację) za podstawowy. Czyli, w ramach Fundacji Keshe, ważny jest konsensus i działanie w oparciu o to co zjednuje, a nie dzieli.

Tak więc eliminuje się pojęcie walki o władzę (jak dzisiejsze grupy opozycji) i –   przeciwnie – uznaje się, że jeśli jakaś decyzja nie jest właściwa, to okaże się to widoczne od razu w ramach jej aplikacji, ale pod warunkiem, że ta deczyja była popierana autentycznie, całym sercem.

Wychodziłoby na to, że  jeśli dany projekt upadnie, to dlatego, że nie był dobrym projektem , a nie dlatego, że jakaś grupa miala interes w tym, by upadł.

Można twierdzić, że zaufanie Keshe do metody Bahai (konsultacje bez walki o władzę) spowodowało, że zaadoptował on tę metodę w organizacji Dom Uniwersalnej Sprawiedliwości.

Jako że termin NWO jest szeroko rozpropagowywany, wiele osób odniosło go również do organizacji Bahai (na zasadzie odruchu warunkowego), podczas gdy termin ten w rozumieniu Bahai ma zupełnie inne znaczenie.

Ponad 100 lat temu  Bahá’u’lláh,  założyciel wyznania Bahai, używał tej terminologii , twierdząc, że już dziś [100 lat temu] można dostrzec oznaki niepokoju i chaos,

jako że dzisiejszy porządek jawi się  wadliwy i godny pożałowania […] w związku z czym niebawem upadnie i Nowy porządek świata  zajmie jego miejsce.

Keshe nie podaje się oficjalnie za wyznawcę Bahai, ale mówi o nadziejach pokładanych w swojej kreacji Domu Uniwersalnej Sprawiedliwości. Nie wiemy jednocześnie, czy w ogóle Dom ma jakikolwiek formalny związek z inicjatywą Keshe.

Trzeba podkreślić, że Keshe jest Irańczykiem, a w Iranie Bahai nie są mile widziani i fakt, że Keshe współpracuje z rządem Iranu może wydawać się dziwny.

Ludzie wolnego ducha powinni starać się, nabywając informacje, o możliwie wolny od schematów osąd (żeby nie popaść z  jednej skrajności w drugą, w oparciu o reakcję “psa Pawłowa”), czyli powinni w swych poszukiwaniach być wolni od uzależnień.

Jako że stawka, o którą chodzi w całej tej grze jest niewyobrażalnie wielka, to nawet uznając strategię samego Jezusa bądźcie jednocześnie jak gołębie i węże trudno jest większości z nas się tu połapać, co widać w internetowych wypowiedziach…

Piotr Bein: Keshe sam ubóstwił piniondz. Chce moim zdaniem wygórowanej ceny w stos. do mocy swego rzekomego ustrojstwa, straszy zwyżką ceny (żeby napędzać zaliczkodawców?), sankcjonuje lichwiarskie opodatkowanie przez żondy. Przy braku wiarygodości, podaje lipne uzasadnienie zbierania mamony (edukacja i badania-rozwój).

Za zaliczki i pożyczkę krótkoterminową, wyprodukowałbym niedużą ilość generatorów i sprzedałbym śmiałym zaliczkodawcom po cenie kosztów produkcji plus normalny profit (np. 10%), prosząc o upublicznianie wyników prób. Ma patent, może więc następnie zmonopolizować produkcję i dołożyć do ceny rozsądny profit na inne cele swego programu.

Czy techniki Keshe wyzwoliłyby nas od niewolnictwa? Pracy potrzebujemy do uszlachetniania się :<) i przeżycia, a piniondza – jako środka wymiany. Jesteśmy więc uzależnieni od tych, co to mogą zorganizować i dostarczyć. A ci z aniołów mogą w mig okazać się potworami. Inne systemy wymiany też można skorumpować. Ale domniemane techniki Keshe mogłyby zagrozić Wielkim Interesom (od finasowego po farmacki), chyba że one zeszlachetniałyby i spożytkowały te techniki za rozsądny profit zamiast lichwy i ludobójstwa. Ale to nieoprawdopodobne; płacilibyśmy lichwę pośrednio poprzez podatki od ustrojstw i usług typu Keshe. Trzeba więc najpierw przpędzić diabła, potem wdrażac nirwanę Keshe – czyli globalne przekształcenie świadomości. Globalne, bo zaraza lichwy przepoczwarzyła się w materializm gojów i oni sami podtrzymują lichwiarsko-ludobójczy system, żeby przeżyć.

Jeśli proponowana struktura sterująca rzeczywiście pochodzi od Keshe, to czy nie potwierdza ona, że on żyje mrzonkami? Proponuje on strukturę waniającą NWO, która nie różni się w zasadach od tych istniejących, a nawet chce je wykorzystać (ONZ, Bahai). Nie znam tej grupy, ale jeśli Bahai taki dobry, to czemu nie udowodnił swej skuteczności w przekierowaniu Izraela na ludzkie tory? A co uny potrafią zrobić z ONZ i z wszelkimi komytetamy, to nie muszę tutaj wyjaśniać. Rada Bezpieczeństwa ONZ miała być  globalnym zaworem bezpieczeństwa – i co?

…………………………..

Już po rewelacji Keshe?

Piotr Bein 23.9.2012

Pierwsze sprawozdania ze spotkania 21.9.2012 w Fundacji Keshe pozostawiają niesmak. Zapowiadane z wielką pompą, wydarzenie to miało ujawnić ludzkości tzw. wolną energię (domniemana technika kosmiczna Keshe) i ustrojstwo do jej wytwarzania. Tym samym Keshe zblamował się co do in. swych rzekomych wynalazków, opartych na jego domniemanym zgłębieniu tajników pola magneto-grawitacyjnego i plazmy, które dla kluczowych materialnych problemów miały być zbawieniem ludzkości od szpon kliki bankstersko-ludobójczej.

Pozostaje pytanie, jak Iran przechwycił w nieuszkodzonym stanie drona USA z wys. 6 km przy pełnej szybkości maszyny. Czy Iran ma jakąś technikę, która ocali go od bandytyzmu USraela, Izraela i żydo-NATO?

Marek Podlecki: Nie twierdzę, że nie może to być kolejna ściema. Ale to jest pierwszy gość, który wychodzi z jakąś konkretną teorią. Trochę mi śmierdzi twierdzenie, że elektrony i protony są zbudowane z … plazmy. Plazma to zjonizowany gaz, jak gaz czyli zbiór atomów może być składnikiem dla cząstek, z których zbudowany jest atom? To jest błąd semantyczny, albo czysta ściema nastawiona na durni.
Co prawda, tłumaczy czym jest jego plazma, ale nie tłumaczy czym jest wg. niego materia, antymateria i czarna materia. Przecież może być to samo co kwarki. Dla fizyka, ten gość jest heretykiem, ale nie można tego od razu odrzucać, może to jest kwestia zmiany pojęciowej – zazwyczaj trudno opisać nową teorię starym językiem.

PB: Keshe ‚udowodni’ swe teorie w momencie prezentacji działającej techniki, do zweryfikowania przez innych. A on odwleka i odwleka rozmaitymi wymówkami. Jest pełno patentów na perpetuum mobile, które nigdy się nie sprawdzą, żebyś nie wiem jak się wytężał… Urząd patentowy nie sprawdza wiarygodności teorii, nie buduje prototypów = to należy do wynalazcy i specjalistów oraz biznesu/rządu, jeśli się zainteresują. Keshe ani kto inny nie zrobili tego jeszcze, więc jego roszczenia sa tynfa warte.

Keshe ciągle tłumaczy się prześladowaniami ze strony władz. Nie wierzę w to, jest to mit z zasraszania przez unych. Obszedłby to z łatwością, jeśli dobro ludzkości rzeczywiście jego celem. Wystarczy e-rozesłać schemat wynalazku i jeśli jest prosty, to się szybko rozejdzie = popatrz jak rozchodzi się fama nowinek: każdy chce mieć, bo mu merdia wpoiły, że to dobre i potrzebne. Nie potrzeba biznesuf i żonduf, żebyśmy dobrze żyli bez opresji. Prostych ustrojstw potrzebujemy, reszta to zakamuflowane zniewalanie ceną zakupu (E-Cat, Keshe) i opodatkowania (na lichwę banksterów). Wszelka energia jest od Boga i mamy do niej prawo naturalne jak do świeżego powietrza, czystej wody, światla i ciepła słonecznego…

W jednym filmiku Keshe pokazuje swój reaktor w butelce po koli = czemu nie powtórzy tego w sposób kontrolowany i sprawdzalny? Jeśli Keshe udowodni coś w grudniu br. wg zapowiedzi, to się znów podniecimy.

AS: Nie jestem na 100 % pewien, ale jestem prawie pewien, że E-Cat to jest jakaś podejrzana kombinacja i zwykłe oszustwo… Tak sobie czytam: Według powyższego raportu test zakończył się pełnym sukcesem. Mimo że z powodu usterki reaktor osiągnął tylko połowę mocy, to na uwagę zasługuje fakt że przez ponad 5 godzin reaktor pracował w trybie samo-podtrzymania, tzn. bez dostarczania energii elektrycznej. Niestety, próba nie była w pełni jawna, nie została upubliczniona także nazwa inwestora. Podczas próby zaproszone osoby nie miały możliwości zrobienia własnych pomiarów. Jedyne testy na reaktorze miał okazję przeprowadzać autoryzowany przez kontrachenta technik inżynier Domenico Fioravanti. W związku z powyższym nie można zweryfikować prawdziwość wniosków zawartych w raporcie.
Pełny sukces ale tylko połowa mocy. Propaganda sukcesu… No i to nieszczęsne: Niestety, próba nie była w pełni jawna, nie została upubliczniona także nazwa inwestora. Podczas próby zaproszone osoby nie miały możliwości zrobienia własnych pomiarów.
W innym miejscu: Rossi ogłosił wielki przełom w dziedzinie produkcji energii elektrycznej. (To mogę zrobić i ja…) Ma nadzieję rozpocząć sprzedaż produktów tej zimy (gdy jest zimno na półkuli północnej), ale dopuszcza że w przypadku problemów termin premiery może zostać przesunięty na 16-18 miesięcy, licząc od teraz. (Ma nadzieję rozpocząć – ale tylko ma nadzieję, że rozpocznie…Termin może zostać przesunięty…A potem ponownie przesunięty…) Rossi powiedział także, że spodziewa się w jesieni opublikowania teorii funkcjonowania reaktora E-Cat. (Nawet nie powiedział, że opublikuje, a jedynie, że się spodziewa, że opublikuje…) A mnie interesuje, ilu ludzi już wpłaciło u niego zaliczki???
Przypomina mi się pewna autentyczna historia: USA, kryzys paliwowy 1973 rok. Na stację paliw, przed którą stoją setki samochodów dwóch mężczyzn podepchało spreparowany samochód – bak paliwowy był odcięty od silnika, a samochód miał inny ukryty zbiornik z benzyną.
Faceci poprosili o kilka wiaderek wody, wlali ją przez lejek do „baku” (tego odciętego od paliwa) i wrzucili do niego kilka „tabletek” (wszystko to na oczach zrozpaczonych brakiem benzyny kierowców). Potem zapalili po papierosie i po 10 minutach wsiedli do auta i odpalili silnik. Reakcja innych kierowców była natychmiastowa. Otoczyli auto i zaczęli błagać o te „tabletki”. Oszuści naturalnie im je sprzedali. Mieli ich nawet duży zapas… Amerykanowi można wmówić byle brednię.
Zastanawia mnie to, że Rossi niby panicznie boi się zamachu na niego, ale z produkcją pojechał do matecznika globalistów – czyli do USA. Choć tam grozi mu największe niebezpieczeństwo. Wystarczy zainscenizować kolejną strzelaninę jakiego gościa w amoku, który niechcąco zabija „genialnego” wynalazcę.
Zadzwoń Piotr do tej firmy i zamów sobie dla picu jedną maszynę. Ciekawi mnie – ile biorą zaliczki i za ile miesięcy obiecują dostarczyć cudowną elektrownię… ps. Zimna fuzja opisana przez Rossiego to pic na wodę…

AS: Boję się innej rzeczy – a mianowicie podstępu. Une pozwolą Iranowi na przejęcie paru dronów. Iran się tym pochwali (już to zrobił), aby pokazać, jak wysoką ma technikę. I wtedy une zaatakują własnym dronem własny okręt w zatoce perskiej (nawet nagra ten atak “przypadkowo” una telawiwzornia), ogłoszą jednak, że atak był dziełem Iranu, który wykorzystał przejęty amerykański dron – i pretekst do “ukarania” Iranu mają une jak znalazł.

PB: Zapewne mają scenariuszy fałszywej flagi na pęczki.

……………………..

REWELACJA na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?

Przekład Piotr Bein, wejdź do wersji angielskiej po grafikę i filmiki

Iran pojmał (4.12.2011) zaawansowany dron wojskowy USA, szpiegujący w strefie zakazu lotów nad terytorium Iranu. Dron nie rozbił się, nie został zestrzelony, tylko bezpiecznie schwytany przez irański pojazd powietrzny, w oparciu o technikę Keshe. Obama poprosił uprzejmie, by Iran oddał drona. Poniżej można przeczytać relacje na Pesn.com, znaleźć odpowiedź od pana Keshe i posłuchać wywiadu z nim parę dni po fakcie, w którym Keshe wyjaśnia, co się stało.

[czytaj dalej…]

Lukasz: Witam z poszanowaniem panie dr Bein. Chciałbym zapytać, czy wie pan coś więcej nt. projektu Fundacji Keshe, bo nigdzie niestety nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a angielskiego nie znam, więc odpada tłumaczenie strony fundacji. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję. Pozdrawiam

PB: Niestety nie ma po polsku, poza tym poniżej. Automat-tłumacz jest beznadziejny.

Adam Golab: Reklama Fundacji Keshe

PB: Koło się zamyka; Fundacja odsyła do swej witryny, a tam nie ma dowodów ani uwiarygodnienia. Jeśli Keshe nie przedstawi należytego dowodu w grudniu br. (następna przełożona w czasie obietnica), jest spalony. Rzadko kto weźmie go po tym poważnie. Najlepsza siupa z perspektywą ciupy będzie, gdy Keshe niedotrzyma depozytodawcom zobowiązania dostaw generatora plazmowego w grudniu br. Przebąkuje, że muszą odebrać towar sami…

Ewa: To co moge (tez czasowo) czytam i wysluchuje i mam wrazenie, ze to wszystko (ta cudowna technologia) jest jak najbardziej realne. W koncu wszyscy wielcy zapowiadali nasze uwolnienie, no i tak sie sklada, ze akurat teraz to wychodzi, pod koniec 2012. Keshe twierdzi, ze jesli rzady nie zechca pokojowo wspolpracowac celem wprowadzenia technologii, bedzie musial ja uwolnic dla wszystkich (co jednak wiaze sie z powaznym ryzykiem jej przesterowania na zlo). No ale jakie ma wyjscie ? Daje na to rzadom panstw 3 miesiace (akurat do grudnia, sic!). Ciekawe czasy , mimo ogromnego wynaturzenia, i mam nadziej, ze dobrze sie wszystko dalej potoczy. Na razie!

Piotr Bein: Keshe wydaje się niedocenia przewrotności i możliwości kompleksu jot. Zrobią wszystko, żeby uziemić program Keshe i wykorzystać technkę dla swej wyłącznej korzyści, preciw ludzkości (przykład z atomistyki).

Marek Podlecki: Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!

PB: Keshe potwierdza mniej wiecej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).
Jeśli Keshe nie jest szarlatanem,  to może mamy milenijny przełom w wiedzy… chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości.

Jeśli Iran wdrożył technikę magnetograwitacyjną Keshe, to wszystkie pociski, okręty, bombowce USraela, żydo-NATO i Izraela są tyle warte co kupa złomu — spoczną na dnach mórz, pustyniach… wraz z załogami głupich gojów co się dali nabrać na żydo-banksterskie bajdury o zagrożeniach od łobuzerskich państw i Al Kaidy, broni masowej zaglady i programu atomowego Iranu.

Nie o program atomowy Iranu chodziło banksterom i ich USraelowi, Izraelowi i Jewrounii, tylko może o zniszczenie rodzącej się w Iranie wolności, z potencjałem na transfer na całą ludzkość, żeby ją uwolnić od banksterstwa. Podobnie zaatakowali Libię i Kadafiego — czyżby obok planów suwerenności żywnościowej, energetycznej i finansowej, Kadafi wdrażał technikę Keshe dla obronności, tylko się spóźnił?

Jeśli Keshe nie bajdurzy, jego technika daje Iranowi (i każdemu narodowi, który zechce współpracować pokojowo) suwerenność:

 • energetyczną: niewyczerpalne źródło energii z generatorów Keshe, niezależne od żydo-banksterskich zabójczych dla zdrowia ropy i gazu oraz atomu;
 • żywnościową: synteza protein z prostych, ogólnie dostępnych związków (np. CO2, CH4) i powietrza.., wolność od GMO produkcji żydo-Monsanto, od HAARPA manipulującego pogodą dla zniszczenia plonów, od żydo-spekulacji i -machinacji zaopatrzeniem w żywność i rolnymi areałami globu;
 • finansową: produkcja złota z czystego powietrza,  jeśli wierzyć prezentacjii Keshe, zamiast długów z Banku Swiatowego, MFW, jewrobanku i lichwy ‚inwestycyjnej’ żydobansterii;
 • zdrowotną: jeśli testy kliniczne na większą skalę potwierdzą — zdolność leczenia polem magnetograwitacyjnym takich chorób masowych jak rak, fibromyalgia, stwardnienie rozsiane, zespół chronicznego zmęczenia… nareszcie upragniona wolność od szarlataństwa Wielkiej Farmacji;
 • ekologiczną: usuwanie z atmosfery, wód (i gleby?) zanieczyszczeń, wyłapywanie gazów cieplarnianych CO2 i CH4 i przetwarzanie ich na proteiny;
 • transportową: uwolnienie od smrodliwego, hałaśliwego napędu spalinowego, opartego o monopol żydo-banksterski w ropie i gazie.

Keshe wydaje się mystyfikować swą technikę. W wykładach i pokazach, jakie oglądałem na youtube, ma wymówkę z ostatniej chwili, żeby nie pokazać pracującego generatora plazmowego. Niby każe chować kamery, a przecie można sfilmować jego towar mikro-kamerą ukrytą np. w okularach czy spince do włosów…

Jego referaty naukowe nie są opublikowane wedle procesu weryfikacji przez innych naukowców, nie można replikować jego procesów ani wniosków, a patenty Keshe są niedostępne, bo nie zapłacił rocznych opłat.

Najbardziej razi mnie materializm tego podobno idealistycznego czlowieka. Podkreśla cenę (wydaje sie mocno wygórowaną w stos. do mocy generatora plazmowego), straszy zwyżką ceny, tłumaczy się potrzebą zbierania środków na edukację narodów, dalsze badania i rozwój produktów. Tak jakby chcial kontrolować każdy krok w przyszłości. A wystarczy podać zasady techniki i inni zrobią to za niego, dając mu jakieś rozsądne honoraria. W żaden sposób nie wymanipuluje on domniemanego wyłącznie pokojowego użycia jego techniki. Natura i historia ludzka jest tego smutnym dowodem. Poza tym nie wiadomo, czy diabelski konkurent nie wymyśli anty-techniki.

Mam też obiekcje co do poglądów Keshe na podobno niezbywalne prawo rządow do podatkowania wsztstkiego, łącznie z produktami i usługami płynącymi z domniemanych odkryć, wynalazków i technik  Keshe. Rządy, przynajmniej w „demokracjach”, są skorumpowane, na sznurku kompleksu jot. Doją z goja podatki na lichwę banksterską, z której kompleks jot finansuje wojny i ludobójstwo. Kto dobrowolnie płaciłby podatki np. złodziejskiemu, ludobójczemu wonTuSSkowiu? Nawet w przypadku uczciwego rządu i przepędzenia pejsatego pasożyta, scyropolscy łobywatele mafijno-bandycko-agenturalni sprzeniewierzą wielką część środków podatkowych w swych przekrętach, nadużyciach i machlojach.

Zakładając, że Keshe rzeczywiście ma obiecywane techniki i domniemane rozwiązania dla ludzkości, przychodzi on za wcześnie — najpierw potrzebujemy odnowy naszej boskiej duchowości, sprzedanej diabłu za komforcik życia. W obecnje sytuacji, jego idee i wynalazki momentalnie przechwyci szatańska część ludzkości (jeśli jeszcze ich nie ma).

Lukas: Witam, chciałem zapytać, czy orientujecie sie, czy Polacy uczestniczyli w spotkaniu Fundacji Keshe o wolnej energii 21 września; proszę o odpowiedź

PB: Wysłaliśmy zapytania do Ambasady RP i MSZ, czekamy na odpowiedzi.

Nie nazywajmy tego wolną energią, bo nie ma takiej — wszystko wymaga nakładu pracy, środków na urządzenia,  eksploatację itp. oraz niestety podatków. Keshe co prezentację podnosi cenę za swój rzekomy reaktor plazmowy do wytwarzania energii. Dotychczas Keshe w swych prezentacjach ani w działalności niewykazał zamiaru darmowego przekazania ludzkości swej techniki i popiera prawo rządów do dojenia podatków od jego odkryć.

Marek Podlecki: Jeszcze nie wiem czy to jest możliwe…. Jeśli tak, to będzie powód do wielkiej radości.

Andrzej Szubert: Albo tym bardziej będzie to powód do zmasowanego ataku rakietowego i bombardowania Iranu.

PB: Dokładnie! Niewiadomo, czy pejsaci nie mają anty-techniki na wynalazki Keshe, skoro tak ochoczo i masowo płyną i lecą na Iran na rzekomą zgubę swą. Poza tym Keshe nie uwiarygodnił się jeszcze ze swymi odkryciami i wynalazkami — patrz mój koment na Grypie666. Więc ostudźmy swe emocje…

Keva9: Wolna energia: Keshe demaskuje wspolczesna „nauke” i zachodni „porzadek” swiata

O krok od WOLNOSCI !!!!

PB: Keshe wygląda tu na chciwego szarlatana

Keva9: Mam do przejrzenia jeszcze duzo matierialow i rownie duzo komentarzy przeroznego typu. Poza tym wszystkim stawiam sobie pytanie: czyzby cala ludzkosc, a zwlaszcza ta „zachodnia”, wyznawala faktycznie jednego boga (tzw. „zlotego cielca”) i posrod tej ludzkosci nie sposob znalezc nikogo, kto chcialby po prostu zyc w spokojnym i cudownym swiecie Natury?

Gdybym to ja miala w rekach [jak Keshe] srodek na przywrocenie pokoju i rownowagi w swiecie, to jak moglabym to przeliczyc na pieniadze? Mogliby mi dawac za ten „moj srodek” gory zlota, ale musialabym zyc pod chemicznym niebem, otoczona bieda i degradacja, postepujaca w wykladniczym tempie. Nigdy bym tego nie zaakceptowala !

Czy taki Keshe (ktory uwazam ze na pewno ma to „cos” – nie wiem tylko czy od razu mogace funkcjonowac na kazdym polu) woli „pieniadze” czy woli inny, bez porownania LEPSZY swiat?

Ja co do wyboru nie mam najmniejszych watpliwosci i w zasadzie tylko to przekonuje mnie o bliskim wyzwoleniu ludzkich mas. Sam Jezus powiedzial, w odniesieniu do „cudow” (cytuje z pamieci): nastana czasy, gdy bedzieci umieli robic to co ja i o wiele wiecej. Serdecznosci

PB: Technokratyczny ‚zbawiciel’ ludzkości Keshe, mimo swej idealistycznej retoryki — wydaje się — kieruje się materializmem, czyli jest od diabła? Zgubiłoby to jego samego, jego domniemane osiągnięcia techniczne, a ludzkości przysporzyłoby kolejne wielkie problemy z porencjalnie dewastującą techniką.

AS (dojczlandia): Przejrzałem kilka portali:
http://nachrichtenagentur.radio-utopie.de/
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/
http://www.yoice.net/
Na tym ostatnim portalu jest wejście na całą masę blogów. I wszędzie o owym domniemanym epokowym/milenijnym wydarzeniu i o owym Keshe cisza!

PB: Za to dobrze wypadł w wywiadzie Sterlinga Allana gość imprezy Keshe, niemiecki badacz Konstantin Meyl, który pracuje nad praktycznymi zastosowaniami technik Tesli. Allan jest w miarę obiektywnym  obserwatorem prac Keshe i publicystą tematu. Wielu forumowiczów u Allana rozczarowało się obiecankami-cacankami Keshe.

………………………….

Zobacz także

Po angielsku, potrzeba przetłumaczyć:

Komentarze 2 to “Rewelacja na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?”

 1. […] Zaczęło się od niewinnego maila do dr Piotra Beina: Dr Piotr Bein zacząłjuż działać na swoich blogach, na razie fragmenty maili – cytuję (link): […]

 2. […] Rewelacja na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona&nbsp… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.